۲۸ تیر ۱۴۰۲

مقایسه پوشش امراض خاص بیمه عمر شرکت‌های بیمه

اینکه بگوییم سلامتی نعمت بزرگی است، جمله تکراری نیست. تا وقتی به بیماری و مرضی ساده حتی سرماخوردگی مبتلا نشویم، قدر سلامتی خود را نخواهیم دانست. حالا جدا از خود بیماری و تیمار آن، هزینه­‌های درمانی آن بیشتر از همه کمر مریض­‌ها را خم می­‌کند. به ویژه برای بیماری­های خاص مانند سرطان یا اتفاقات ناگواری که در تصادفات برای افراد می­‌افتد. برای اینکه بتوان هزینه­‌های درمانی بیماری و امراض خاص را پوشش داد، بهترین راه خرید بیمه است. اما سؤال اصلی اینجاست که چه نوع بیمه­‌ای باید خریداری شود؟ بیمه پایه که حتی کفاف مخارج بیماری ساده را هم نمی­‌دهد. پس باید به سراغ بیمه تکمیلی رفت. اما بیمه تکمیلی هم هر بیماری را پوشش نمی‌­دهد و دارای سقف تعهد کمی است. بهترین راه خرید بیمه عمر است. با قابلیت پوشش امراض خاص بیمه عمر می­‌توان هزینه­‌های درمانی کمرشکن بیماری­‌های خاص را پوشش داد. به این صورت دیگر بیمار نگرانی بابت پرداخت هزینه­‌ها ندارد.

حالا پوشش امراض خاص بیمه عمر چیست و چه بیماری­‌هایی را پوشش می­‌دهد و چگونه باید آن را خریداری کرد؟ برای دریافت این پاسخ در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر که با نام بیمه زندگی هم شناخته می‌­شود، با دو هدف عرضه می­‌شود: کاهش و جبران ریسک‌­های وارد شده به فرد و سرمایه‌­گذاری برای آینده. بیشتر مردم فکر می­‌کنند که بیمه عمر روشی برای سرمایه­‌گذاری در آینده است. اینکه با پرداخت حق بیمه تا حداکثر ۳۰ سال، می‌­توانند علاوه بر اصل پول، سود را هم دریافت کنند. البته بعد از ۵ سال، بیمه‌­گزار می­‌تواند اصل و سود را از بیمه‌­گر بگیرد.

پوشش امراض خاص بیمه عمر

مقایسه انواع شرکت‌های بیمه برای پوشش‌ امراض خاص

حالا جنبه دیگر بیمه عمر مربوط به پوشش هزینه‌­های درمانی خاص است. در صورتی که اتفاقات ناگوار و خاصی برای بیمه‌­گزار بیفتد، او می‌­تواند بر اساس شرایط مندرج در بیمه‌­نامه، علاوه بر پوشش هزینه­‌های درمانی، تا حدی کمک هزینه‌­ای برای آینده خود را هم دریافت کند؛ به ویژه برای آن­هایی که دچار ازکارافتادگی هم می‌شوند.

برای کسب اطلاعات جامع در مورد بیمه عمر و پوشش‌ها آن به اینجا مراجعه نمایید.

پوشش امراض خاص بیمه عمر کدام هستند؟

در تمامی بیمه­‌های عمر ۵ بیماری خاص تحت پوشش قرار می­‌گیرند:

 • سکته قلبی
 • سکته مغزی
 • پیوند اعضای اصلی بدن مانند: کلیه، کبد، قلب، ریه و مغز استخوان
 • جراحی عمل قلب باز
 • سرطان

البته ممکن است که بعضی شرکت­‌های بیمه، امراض دیگری را هم پوشش دهند. همچنین اینکه هر شرکت بیمه­‌گر، قوانین مخصوص به خود را در پرداخت هزینه‌ها دارد که در ادامه بعضی شرکت‌­ها را بررسی کرده‌­ایم.

عوامل انتخاب شرکت بیمه عمر برای پوشش امراض خاص

همانطور که در بالا برای شما نوشتیم، هر شرکت برای پوشش امراض خاص بیمه عمر خود، دارای قوانین مخصوص به خود است. بیمه­‌گزار برای انتخاب شرکت بیمه عمر به منظور پوشش امراض خاص، بهتر است که موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • تعداد بیماری‌های تحت پوشش: تمامی شرکت‌های بیمه عمر، ۵ بیماری نوشته‌شده در بالا تحت پوشش بیماری‌­های خاص در نظر می­‌گیرند. به هر حال ممکن است که بعضی شرکت­‌ها (به ویژه در چند سال اخیر) بیماری­­‌های بیشتری را پوشش دهند.
 • سقف تعهدات: میزان سقف تعهدات در شرکت­‌های مختلف متفاوت است. به عبارتی هر شرکتی تا میزان معینی هزینه‌­های درمانی را پوشش می‌­دهد. مسلما انتخاب شرکتی که سقف تعهد بالاتری دارد، توصیه می‌شود.
 • سن: هر شرکت بیمه­‌گر، در بازه سنی مشخصی، امراض خاص را پوشش می­‌دهد. در صورتی که سن بیمه­‌گزار خارج از این بازه باشد، نمی­‌تواند از این پوشش استفاده کند.
 • تعداد دفعات استفاده: بعضی شرکت­‌ها به بیمه­‌گزاران اجازه استفاده از این پوشش به تعداد دفعات خاصی را می­‌دهند. در بیشتر شرکت­‌ها، بیمه شده می‌­تواند فقط یک بار و آن هم برای یکی از امراض در طول مدت بیمه خود از این پوشش استفاده کند.
 • شرط پرداخت: شرکت­‌های بیمه‌­گر برای پرداخت هزینه درمانی امراض خاص، شرایط مختلف برای چگونگی پرداخت دارند.
 • دوره انتظار:هر شرکت بیمه­‌گر، دارای دوره انتظاری است. در حقیقت در دوره انتظار، هزینه‌­ای بابت درمان بیماری­‌های خاص داده نمی‌­شود و باید آن دوره تمام شود.

تمامی این موارد در کیفیت پوشش امراض خاص بیمه عمر شرکت­‌های مختلف تأثیرگذار است. از این رو، هر فردی نیاز است تا با بررسی و مقایسه هر مورد، بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری کند.

مدارک لازم برای استفاده از پوشش امراض خاص بیمه عمر

برای دریافت هزینه پوشش امراض خاص، نیاز است مدارک زیر تحویل شرکت بیمه­‌گر داده شود:

 • کپی بیمه نامه عمر
 • نامه اعلام خسارت، شرح حال کتبی در مورد بیماری و معرفی پزشکان
 • کپی هر دو صفحه فرم پیشنهاد بیمه نامه عمر
 • مدارک تشخیصی بیماری
 • مدارک درمان بیماری
 • کپی برابر اصل از کلیه صفحات مربوط به مدارک بیمارستانی و پزشکی
 • دفترچه‌ بیمه

استثنائات مربوط به پوشش امراض خاص بیمه عمر

همانطورکه از اسم این بیمه‌­نامه مشخص است، امراض خاص شامل بیماری­‌های خطرناکی است که همه افراد به آن ها مبتلا نمی‌­شوند. مریضی­‌های همه‌­گیر مانند سرماخوردگی و همچنین مواردی از جمله اعتیاد به مواد مخدر و الکل تحت پوشش بیمه عمر قرار نخواهند گرفت.

حالا در ادامه به بررسی و مقایسه پوشش امراض خاص بیمه عمر شرکت‌­های مختلف می­پردازیم.

مقایسه پوشش امراض خاص بیمه عمر شرکت ­های مختلف

بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران، دارای طرحی به نام بیمه مان است که امراض خاص را به دو دسته تقسیم کرده است. در این تقسیم‌دهی بیمه عمر شرکت بیمه ایران ، پوشش سرطان از امراض خاص جدا شده‌است. حداکثر سقفی که بیمه­‌گزار می‌­تواند برای سرطان در این طرح استفاده کند، ۳۰ میلیون تومان است. در حالی که برای امراض، مبلغ پوشش برابر با ۲۰ میلیون تومان است. همچنین اینکه افراد بین ۱۵ تا ۵۹ سال می‌­توانند از این پوشش بهره ببرند.

بیمه عمر پاسارگاد

تنها شرکتی که بیمه­‌گزار می‌­تواند از تمامی ۵ بیماری برای یک بار در طول بیمه­‌نامه خود و تا سقف ۴۰ میلیون تومان برای هر کدام استفاده کند، بیمه بازنشستگی پاسارگاد است. در حقیقت ۵ بار می­‌تواند از پوشش امراض بهره ببرد که مجموعه پوشش‌­ها ۲۰۰ میلیون تومان خواهد شد. البته افراد بین ۱۲ تا ۵۹ سال می‌­توانند از این پوشش بیمه عمر پاسارگاد استفاده کنند.

بیمه عمر سامان

افراد بین ۲ تا ۶۰ سال در پوشش امراض خاص بیمه عمر سامان می‌­توانند تا سقف ۵۰ میلیون تومان استفاده کنند. این بیمه برای این مورد دارای سه طرح: پایه، آسایش و ممتاز است.

طرح پایه بیمه عمر سامان

در طرح پایه برای پوشش امراض خاص، سقف پوشش ۵۰۰ میلیون تومان است و فقط برای یک بار ۱۰۰% سرمایه پرداخت می‌شود و بعد دیگر نمی‌توان از این پوشش استفاده کرد. در این طرح تمامی بیماری‌­ها دارای دوره انتظار ۹ ماهه هستند؛ جز بیمه ام اس که دوره انتظار ۱۸۰ روزه دارد. بیماری­‌های تحت پوشش طرح بیمه پایه شامل: سرطان، پیوند اعضا (قلب، کلیه، مغز استخوان، کبد، ریه، روده کوچک، پانکراس، بافت همبند) و MS برای افراد بین ۲ تا ۱۸ سال و همچنین برای بزرگسالان شامل  سرطان، پیوند اعضا (قلب، کلیه، مغز استخوان، کبد، ریه، روده کوچک، پانکراس، بافت همبند) و MS، سکته مغزی، اولین سکته قلبی، جراحی آئورت، جراحی گرافت، بایپس شریان کرونر و جراحی دریچه قلب است.

طرح آسایش بیمه عمر سامان

طرح آسایش مانند طرح پایه است؛ اما امراض خاص بیشتری را پوشش می‌­دهد. بیماری‌­های تحت پوشش طرح بیمه آسایش شامل: سرطان، پیوند اعضا (قلب، کلیه، مغز استخوان، کبد، ریه، روده کوچک، پانکراس، بافت همبند) و MS، فلج اندام، کما و سوختگی شدید است. برای بزرگسالان شامل: سرطان، پیوند اعضا (قلب، کلیه، مغز استخوان، کبد، ریه، روده کوچک، پانکراس، بافت همبند) و MS، سکته مغزی، اولین سکته قلبی، جراحی آئورت، جراحی گرافت، بایپس شریان کرونر و جراحی دریچه قلب، فلج اندام، کما و سوختگی شدید، بیماری وخیم کبدی و بیماری مزمن ریوی است.

طرح ممتاز بیمه عمر سامان

پرداختی طرح ممتاز، پوشش امراض خاص بیمه عمر سامان بر اساس گروه است. در هر گروه فقط یک بار ۱۰۰% هزینه کلی پرداخت می‌­شود و بعد از سه بار پرداخت، دیگر نمی­‌توان از این طرح استفاده کرد. از نظر بقیه موارد شبیه به دو طرح بالا است. بیماری‌­های تحت پوشش طرح ممتاز شامل موارد زیر است:

گروه سرطان‌ها سرطان، پیوند مغز استخوان، گروه بیماری‌‌های قلبی پیوند قلب / کلیه، سکته مغزی، جراحی آئورت، جراحی گرافت (بافت پیوندی) و بای پس شریان کرونر، جراحی دریچه قلب، مراحل انتهایی بیماری کلیوی، گروه بیماری‌‌های مغز و اعصاب تومور خوش خیم مغزی، وضعیت پایدار نباتی، کما، ترومای شدید سر (آسیب تروماتیک مغزی)، کاهش بینایی عمیق، عدم توانایی تکلم، ناشنوایی، فلج اندام، مولتیپل اسکلروزیس (MS)، دیستروفی عضلانی، بیماری پارکینسون ایدیوپاتیک، بیماری آلزایمر، بیماری عصبی-حرکتی، فقدان کامل اندام ها، آنسفالیت ویروسی حاد، سایر بیماری‌ها، سوختگی شدید، هپاتیت ویروسی برق آسا، پیوند (کبد، ریه، روده کوچک، پانکراس، بافت همبند)، آرتریت روماتوئید وخیم، بیماری وخیم کبدی، بیماری مزمن ریوی، پانکراتیت مزمن.

همه این طرح‌ها باعث شده تا بیمه بازنشستگی سامان جزو بهترین‌‌ها قرار بگیرد.

بیمه عمر پارسیان

در بیمه عمر پارسیان در مجموع تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای پوشش امراض خاص پرداخت می‌­شود. بازه سنی مورد قبول در بیمه عمر پارسیان، برابر بین ۲۰ تا ۵۹ سال است. فقط نکته اصلی اینکه هزینه درمانی به شرط ابتلای فرد و بستری در بیمارستان پرداخت خواهد شد. همچنین در صورتی که فرد قبل از خرید بیمه دارای چنین بیماری بوده باشد، هزینه‌­ای به او از طرف بیمه عمر پارسیان داده نخواهد شد.

بیمه عمر البرز

در طرح پوشش امراض خاص بیمه عمر البرز، بیمه‌­گزار می‌­تواند در مجموع ۲۵ میلیون تومان به شرط بستری برای بیماری­‌های مختلف از شرکت دریافت کند. همچنین بازه سنی او باید بین ۱۵ تا ۶۰ باشد.

بیمه عمر کارآفرین

پوشش امراض خاص بیمه عمر کارآفرین در طرحی به نام «بیمه نامه عمر اندوخته دار امید» و تا دو برابر سرمایه فوت و سقف ۵۰۰ میلیون تومان عرضه می‌­شود. بیمه­‌گزار از بدو تولد تا سن ۶۵ سالگی می‌تواند از این بیمه­‌نامه استفاده کند. از مزایای بیمه کارآفرین نسبت به بقیه، داشتن بسته تکمیلی است که امراض تحت پوشش را از ۵ به ۲۱ افزایش داده است. بعضی از مهم­‌ترین بیماری­‌های تحت پوشش این بیمه­‌نامه شامل: هپاتیت ب، هپاتیت سی، اچ آی وی/ ایدز، پارکینسون، آلزایمرودمانس، نارسائی حاد کلیوی/دیالیز، ام اس، کما، مننژیت، بیماری‌های نورون‌های حرکتی، نابینائی وناشنوائی کامل است.

بیمه عمر آسیا

طرح پوشش امراض خاص بیمه عمر آسیا نیز ۵ بیماری را پوشش می‌­دهد. این پوشش دارای دوره انتظار ۶ ماه از تاریخ شروع اعتبار پوشش تکمیلی بیماری­‌های خاص است. حداکثر مبلغ پوشش برابر با ۲۰ میلیون تومان و فقط یک بار قابل استفاده است. همچنین بیمه­‌گزار برای استفاده باید سنی بین ۱۰ تا ۶۰ سال را داشته باشد.

بیمه عمر ما

میزان پوشش امراض خاص بیمه عمر ما برابر با ۳۰% سرمایه فوت به هر دلیل و تا سقف ۵۰ میلیون تومان است. همچنین اینکه سن بیمه­‌گزار باید بین ۱ تا ۶۰ سال باشد.

 

بیمه عمر ملت

پرداختی پوشش امراض خاص بیمه عمر ملت، برابر با ۳۰% سرمایه فوت و حداکثر تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان است. همچنین این هزینه درمان در صورت ابتلا به ۵ بیماری پرداخت خواهد شد. علاوه بر این سن بیمه­‌گزار هم باید برای بهره برداری از خدمات بیمه عمر ملت  حداکثر تا ۶۰ سال باشد.

بیمه عمر معلم

پرداختی پوشش امراض خاص بیمه عمر معلم برابر با ۳۰% سرمایه فوت و حداکثر تا مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان است. همچنین این هزینه درمان در صورت ابتلا به ۵ بیماری پرداخت خواهد شد. علاوه بر این سن بیمه­‌گزار باید بین ۱ تا ۶۰ سال باشد.

بیمه عمر نوین

پوشش امراض خاص بیمه عمر نوین علاوه بر ۵ بیماری ممکن، شامل، جراحی قلب، ام اس، هپاتیت ب و سی، آلزایمر، پارکینسون، دیالیز (به دلیل نارسایی کلیوی)، نابینایی کامل (به علت بیماری)، ناشنوایی کامل، کما، مننژیت و عفونت HIV است.

بیمه عمر دانا

پرداختی پوشش امراض خاص بیمه عمر دانا برابر تا سقف مبلغ ۳۰ میلیون تومان است. همچنین این هزینه درمان در صورت ابتلا به ۵ بیماری پرداخت خواهد شد. علاوه بر این دارای دوره انتظار سه ماهه از صدور بیمه نامه است.

بیمه عمر رازی

پرداختی پوشش امراض خاص بیمه عمر رازی برابر تا ۳۰% سرمایه فوت و تا مبلغ ۳۰ میلیون تومان است. حداکثر سن قابل پذیرش ۶۰ سال است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با بیمه رازی کلیک کنید.

یبمه عمر سینا

در صورتی که بیمه گزار بعد از سه ماه از خرید بیمه عمر سینا به یکی از بیماری‌هایی از جمله سرطان، سکته مغزی و سکته قلبی مبتلا شود، ۳۰ درصد مبلغ بیمه فوت به او پرداخت خواهد شد.

بیمه عمر دی

پوشش امراض خاص بیمه عمر دی به دو طرح ۵ بیماری و ۲۱ بیماری تقسیم می‌شود. هر یک از این طرح ها، انواع بیماری خاصی را پوشش می‌دهد.

بیمه عمر یا بیمه تکمیلی

برخی فکر می‌کنند که بیمه تکمیلی تمام هزینه‌های درمانی امراض خاص را می‌دهد. اول از همه باید گفت که میزان پوشش به میزان تعهد و طرح انتخابی شما بستگی دارد. بعد اینکه همه درمان‌های مربوط به امراض خاص تحت پوشش بیمه تکمیلی نیست و از طرفی هم یک سال بیشتر نمی‌توان از یک طرح استفاده و باید آن را تمدید کرد. در صورتی بیمه عمر، هزینه جبران بیشتری را به صورت یکجا پرداخت می‌کند. برای اینکه تفاوت بیمه عمر و تکمیلی را بدانید، مطالعه این مقاله پیشنهاد می‌شود.

پوشش امراض خاص بیمه عمر یکی از مهم­ترین پوشش‌­های درمانی است که در بیمه عمر وجود دارد. خریداران بیمه عمر علاوه بر بهره بردن از سرمایه‌­گذاری در آن، می‌­توانند در صورت بروز مشکلات و بیماری­‌هایی از بیمه عمر برای جبران هزینه‌­های درمانی خود استفاده کنند. در صورتی که سؤالی در این باره داشتید، می­‌توانید در قالب کامنت پرسش‌های خود را بنویسید تا کارشناسان بیمه دات کام پاسخ کامل را برای شما بنویسند.

 

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
مزایا و پوششهای بیمه عمر
۰۱ مرداد ۱۴۰۲ / بیمه عمر

بیمه عمر چیست؟ مزایا و پوشش‌های بیمه عمر در ۱۴۰۲

بیمه عمر زیرمجموعه بیمه اشخاص محسوب می شود. بیمه عمر نوعی پس انداز، سرمایه گذاری بلندمدت با مزایای مناسب، پشتیبان مالی برای خانواده و همه افراد دوراندیشی است که امروز سکه‌ای کنار گذاشته و فردا کوزه ها سود می برند و آینده آسوده‌ای را تجربه کنند.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
مهرداد
۰۸ مهر ۱۴۰۱

با سلام ، من ۵۶ سال دارم ، اگر از طرح ممتاز بیمه عمر سامان استفاده کنم ، آیا فقط تا ۶۰ سالگی یعنی فقط تا ۴ سال دیگر تخت پوشش خواهم بود؟ ضمنا یکی از بستگان من ۲۰ سال قبل سرطان داشته و شیمی درمانی شده و در آن زمان کاملا بهبود یافته و الان ۴۳ سال دارد ، آیا مشکلی برای تهیه بیمه عمر سامان و استفاده از پوششهای این بیمه برایشان وجود دارد؟ با تشکر از شما

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ مهر ۱۴۰۱

  سلام والا این را باید از خود بیمه سامان بپرسید. اگر هم کتمان کنند و بعدها مشخص شود که نگفته اند، احتمال اینکه شرکت قبول نکند، زیاد است.

person
حسین قدوسی
۲۸ شهریور ۱۴۰۱

سقف پوشش امراض خاص در بیمه عمر چقدره و آیا امکانس نیست بیشترشون کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

  سلام باید با خود شرکت بیمه تماس بگیرید.

  person
  بصیر
  ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

  سلام ۵۰۰ میلیون تومان تا ۳ بار جمعا یک میلیارد وپانصد هزار تومان

person
  person
  کارشناس بیمه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

  سلام خیر بیمه های پایه را باید از طریق دفتر بیمه سلامت خریداری کنید.

person
زهرا
۱۵ شهریور ۱۴۰۱

بیمه دانا شامل ام اس نمیشه؟من الان ام اس گرفتم بیمه عمر دانا را چند ساله دارم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱

  سلام اصولا بیمه های عمر ام اس را پوشش می دهند اما در خصوص موارد خاص اطلاعی دقیقی نداریم از خود دفتر بیمه بپرسید.

person
علی
۰۹ مرداد ۱۴۰۱

سلام
پوشش امراض خاص بیمه ایران از یک سالگیه تا ۶۰

  person
  بیمه کارآفرین
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۲

  بیمه دانا ام اس رو پوشش نمیده

   person
   نویسنده بیمه
   ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز. متاسفانه ام اس در دسته بیماری هایی است که تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

person
قادر
۰۱ تیر ۱۴۰۱

بابا همه شرکت ها کلاهبردارن، اصلا جالب نیستند…همشون موقع پرداخت صدتا بهونه جور میکنن؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، متاسفانه این مساله در بخش پرداخت خسارت وجود دارد.

person
حامد
۰۷ خرداد ۱۴۰۱

در قسمت های از توضیحات ،اشتباه صورت گرفته، متن رو ویرایش کنید و اطلاعات رو اصلاح کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، در کدام قسمت؟

person
Ksr
۲۲ اسفند ۱۴۰۰

سلام میگم من الان سالمم میتونم این بیمه رو بگیرم پس برای روز مبادا؟؟؟ یا باید ی بیمه دیگه بگیرم؟؟.. اخه اولش نوشتین مدرک اعلام خسارت و اینا میخاد

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اصولا وقتی افراد سالم هستند، این بیمه را میگیرند. به عبارتی اگر شما مشکلی داشته باشید، احتمال اینکه بیمه شما را قبول نکند، زیاد است.

person
ساسان
۲۹ دی ۱۴۰۰

سلام رتبه بندی بیمه ها بر چه اساسی صورت میگیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، رتبه بندی شرکت های بیمه بر اساس میزان رضایت، توانمندی، تعداد مراکز دریافت خسارت و میزان پوشش آن ها انجام می شود.

person
شایان
۲۹ دی ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز، رتبه بندی بیمه ها بر چه اساسی صورت میگیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، رتبه بندی شرکت های بیمه بر اساس سطح توانگری، تعداد مراکز دریافت خسارت و میزان رضایت خریداران انجام می شود.

person
خادمی
۱۹ دی ۱۴۰۰

سلام شرایط استفاده از پوشش امراض خاص در بیمه عمر چگونه است؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، شرایط استفاده ممکن است که برای هر شرکتی متفاوت است؛ اما مهم است که شما در تمامی مراحل درمان، مدارک لازم را از مرکز درمانی دریافت کنید.

person
حر
۱۸ دی ۱۴۰۰

میشه ی بار کامل بگید کدومشون خوبن ما همونو بگیریم؟ چرا اصلا بیمه فروش ها که فامیلمونن میگن نخرید اما خودشون میفروشن

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اینکه کدام خوب است به شرایط شما بستگی دارد. همه شرکت های معرفی شده تا جواز فعالیت و معتبر هستند. همچنین اینکه این شما هستید که تعیین کننده خرید یا نخرید بیمه عمر هستید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید