۰۹ تیر ۱۴۰۳

بیمه مان: پوشش‌ها و مزایایی که بیمه عمر ایران را محبوب کرده است

در شرایط امروز، هزینه‌های زندگی و همگام‌سازی درآمد با مخارج، همچنین پس‌انداز و سرمایه‌گذاری کاری پیچیده، ریسک‌پذیر و پر از حاشیه‌ای است. انتخاب سرمایه‌گذاری مناسب برای سود بیشتر و خدمات بهتر، همیشه جز دردسرهایی است که آدمی برای پیشرفت و بهبود شرایط ریسک را پذیرفته است. درحالی که با بیمه مان ایران، ریسک به صفر و خدمات و سودهی به درجه بالایی رسیده است. اما بیمه مان چیست؟ مزایای بیمه مان چیست؟ بیمه زندگی مان چیست؟ بیمه عمر مان چه کاربردی دارد؟ بیمه نامه مان بیمه ایران چیست؟و بیمه نامه مان چیست؟ در ادامه مطلب به این سوالات پاسخ می‌دهیم و اطلاعاتی در مورد این بیمه در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم. با ما همراه باشید.

بیمه مان چیست

بیمه مان، یک طرح جامع سرمایه‌گذاری بلند مدت است که طی سال‌های اخیر، به عنوان جدیدترین بیمه‌ها، مورد توجه کاربران قرار گرفته است. فرد با هر میزان درآمدی و با مبلغی که در توان دارد، می‌تواند خود و عزیرانش را تحت پوشش بیمه عمر مان قرار دهد.
این بیمه، یکی از بیمه‌های پیشنهادی بیمه ایران به بیمه‌گذاران عزیز است که بهترین شرایط بیمه عمر را ارائه داده است. بیمه‌گذاران می‌توانند با خیال راحت این بیمه عمر را انتخاب کنند.

با پرداخت مبلغ اندک در بیمه مان و خرید این بیمه‌نامه در انتها شامل پوشش و سود سرمایه‌گذاری شوید. شاید با یک تیر نشود چند هدف را نشانه گرفت؛ اما با یک انتخاب درست مانند بیمه مان، شما به بیش از یک خواسته و ترکیبی از خواسته‌های خود می‌رسید. بیمه عمر مان نوعی از بیمه عمر ایران است.

پوشش‌های بیمه مان

این بیمه مانند دیگر بیمه‌های عمر  مواردی را پوشش‌ می‌دهد که به شرح زیر است:

 • سرمایه فوت
 • معافیت از پرداخت حق بیمه
 • سرمایه از کارافتادگی
 • امراض خاص
 • پوشش هزینه های پزشکی
 • وام بدون ضمانت

اگر می‌خواهید در مورد بیمه عمر اطلاعات جامع و کاملی کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله بیمه عمر چیست را مطالعه نمایید.در ادامه بحث به شرح هر کدام از این موارد می‌پردازیم.

بیمه عمر مان

بیمه عمر مان و تمام پوشش‌های آن

پوشش سرمایه فوت

اگر بیمه‌گذار در طول بیمه عمر فوت کند، سرمایه آن بیمه در اثر فوت به ذینفعان او  پرداخت می‌شود که اسامی‌شان که در بیمه‌نامه مشخص است.میزان سرمایه فوت، ۵ تا ۳۵ برابر حق بیمه پرداختی سالانه است.
اگر فرد بیمه‌گزار در اثر حادثه یا سانحه فوت کند، در این صورت ۵ تا ۱۴۰برابر حق بیمه سالیانه که توسط شخص پرداخت می‌شود به عنوان سرمایه فوت به اضافه اندوخته بیمه‌نامه به ذینفعان پرداخت می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر درمورد بیمه فوت و پوشش‌های آن به مقاله بیمه فوت رجوع کنید.

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه

اگر بیمه‌شده در طول مدت بیمه در اثر حادثه یا هرعلتی دچار از کار افتادگی شود، بر اساس قرارداد بیمه مان، دیگر حق بیمه عمر را پرداخت نخواهد کرد و بیمه ایران تا انتهای قرارداد موظف به پرداخت حق بیمه می‌شود.

سرمایه از کارافتادگی

علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه، شخص در صورت از کار افتادگی کامل و داشتن پوشش سرمایه از کار افتادگی، می‌تو‌اند از سرمایه این پوشش در بیمه‌نامه استفاده کند. سقف این پوشش مبلغ ۱۰۰میلیون تومان است. لازم به ذکر است در صورت از کارافتادگی دائم، می‌توان دریافت مستمری از بیمه ایران را به خدمات دریافتی اضافه کرد. میزان مستمری ۱تا۳ برابر حق‌بیمه پرداختی بیمه‌گذار می‌باشد. مدت زمان پرداختی تا ۱۰ سال است.

پوشش امراض خاص

اگر فرد بیمه‌شده در طول قرار داد، دچار سکته قلبی یا سکته مغزی شود، همچنین اگر عمل قلب باز انجام دهد و یا نیاز به پیوند اعضای اصلی بدن داشته باشد از این پوشش خاص می‌تواند استفاده کند به طوری که میزان سقف تعهد تا ۲۵درصد سرمایه فوت و تاسقف ۲۰میلیون تومان است. حائز اهمیت است که بیماری سرطان جزو پوشش این بیماری‌ها نیست و پوشش جداگانه‌ای دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پوشش، می‌توانید مقاله بیمه دات کام با عنوان پوشش امراض خاص بیمه عمر را مطالعه نمایید.

پوشش هزینه‌های پزشکی

اگر بیمه‌شده دچار حادثه‌ای شود که هزینه پرشکی به آن تعلق بگیرد، می‌تواند از این پوشش تا سقف ۵میلیون تومان استفاده کند.

مزایای بیمه مان

بیمه مان علاوه بر پوشش‌های متعدد، مزایایی نیز برای بیمه‌گذار دارد. حال می‌خواهیم مزایای این بیمه را برای شما شرح دهیم تا بتوانید یک انتخاب بهتر داشته باشید.

وام بدون ضمانت

گاهی اوقات در طول قرارداد بیمه، ممکن است مشکل مالی و اقتصادی برای بیمه‌گزار پیش آید که احتیاج به وام و کمک هزینه دارد. یکی از مزیت‌های بیمه عمر مان این است که بعد از گذشت دو سال، می‌توانید تا ۹۰درصد اندوخته بیمه زندگی خود، وام بگیرید. مهمترین عامل برتری بیمه عمر نسبت به بانک، نیاز نداشتن به احتیاج به ضامن، چک، سفته و غیره در دریافت وام بیمه عمر است.

سوددهی بیمه مان

نحوه سود دهی بیمه ایران به دو صورت تضمینی و مشارکت در منافع می‌باشد.

سود تضمینی

سود تضمینی را بیمه مرکزی تعیین می‌نماید که مقداری ثابت به صورت روزشمار می‌باشد. در دو سال اول از شروع بیمه‌نامه سود تضمینی ۱۶درصد و در سال سوم و چهارم ۱۳درصد و از سال پنجم به بعد ۱۰ درصد است. این میزان حداقل سودی است که شرکت بیمه در هر شرایطی موظف به پرداخت آن به بیمه‌گزار می‌باشد.

سود مشارکت در منافع

زمانی که شرکت بیمه از بیمه‌گزار مبلغی تحت عنوان حق بیمه دریافت می‌کند در پروژه‌های اقتصادی سرمایه‌گذاری می‌کند. شرکت بیمه، بیمه‌گزار را در سود حاصل آن سرمایه‌گذاری‌ها شریک می‌کند. سود مشارکت در منافع، سود یکسانی در مقایسه با سود تضمینی ندارد زیرا با توجه به سرمایه‌گذاری در مسائل اقتصادی و پروژه‌های متعدد با روند افت‌وخیز مواجه می‌باشد که در هر سال این نرخ متفاوت است.

در اصل پایان سال مالی بعد از برگزاری مراسم سالیانه شرکت بیمه ایران، سود قطعی از سرمایه‌گذاری‌ها را اعلام می‌کند. شرکت بیمه ایران حداقل ۸۵ درصد از سود قطعی را در کنار سود تضمینی به حساب بیمه‌گزار واریز می‌کند. البته برای اینکه بدانید چگونه می‌توانید سود بیمه عمر را افزایش دهید، مقاله افزایش سود بیمه عمر را مطالعه کنید.

محدودیت‌ سنی

این بیمه‌نامه در اصل هیچ محدودیت سنی برای خرید ندارد. از بدو تولد تا سن ۱۰۶ سالگی می‌توانید بیمه عمر داشته باشید اما با بالا رفتن سن به خاطر احتمال بیماری امکان بیمه کردن سخت‌تر و گاهی پوشش کمتری هم دارد. به همین منظور برای اشخاص بالای ۵۰سال انجام معاینات پزشکی برای صدور بیمه‌نامه لازم است.
برای افراد ۱۸تا ۶۰ سال همه پوشش‌های ذکر شده در بیمه مان ارائه می‌شود.

بیمه مان

عدم محدودیت سنی از مزایای بیمه مان

علاوه بر بیمه مان، بیمه بازنشستگی نیز یکی دیگر از خدمات شرکت معتبر ایران است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیمه‌نامه به مقاله بیمه بازنشستگی ایران مراجعه نمایید.

البته برای استعلام پرداخت اقساط بیمه زندگی مان و خرید بیمه ایران می‌توانید به سامانه اینترنتی این شرکت بیمه و شعب آن مراجعه نمایید.

بیمه مان انتخاب همه

با توجه به مزیت‌ها، پوشش‌ها و امکاناتی که بیمه ایران مان به بیمه گزاران ارائه می‌دهد، در واقع انتخابی بی‌کم و کاست، پرسود و مناسب این روزهای پر از ریسک‌وحاشیه است. چه در سرمایه‌گذاری و نحوه سوددهی، چه در خدمات و پوشش‌های ارائه شده بیمه مان انتخاب و تک تیر برد در شرایط اقتصادی حال می‌باشند. اگر در مورد این بیمه‌نامه و نحوه خرید آن سوالی داشتید، می‌توانید در قالب کامنت در انتهای همین مطلب با کارشناسان ما در میان بگذارید تا مشاوران ما پاسخگوی سوالات شما باشند.

 • + بیمه مان چیست؟
 • + پوشش سرمایه فوت بیمه مان چیست؟
 • + شرایط سنی در بیمه مان چیست؟
آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
مزایا و پوششهای بیمه عمر
۱۸ فروردین ۱۴۰۳ / بیمه عمر

بیمه عمر چیست؟ مزایا و پوشش‌های بیمه عمر در ۱۴۰۳

بیمه عمر زیرمجموعه بیمه اشخاص محسوب می شود. بیمه عمر نوعی پس انداز، سرمایه گذاری بلندمدت با مزایای مناسب، پشتیبان مالی برای خانواده و همه افراد دوراندیشی است که امروز سکه‌ای کنار گذاشته و فردا کوزه ها سود می برند و آینده آسوده‌ای را تجربه کنند.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
حمید
۲۵ فروردین ۱۴۰۳

سلام
بعنوان کارشناس فروش که سالها دراین صنعت دارم کار میکنم. بیمه عمر خوبه عالیه اما همیشه مطابق نیاز تنطیم کنید و همیشه پوشش رو اولویت قرار بدین چون تا زمان بازخرید یا پایان قرارداد پوشش لازمه و قطعا استفاده خواهید کرد.

person
بیتا
۲۲ فروردین ۱۴۰۳

سلام بیمه مان شامل دریافت بازنشستگی میشود بعد از ۱۰ سال پرداخت عاقبت چی میشه

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  بله می توانید از بازنشستگی بیمه استفاده کنید.

person
فرشته
۲۱ دی ۱۴۰۲

چطور با پشتیبان صحبت کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ دی ۱۴۰۲

  با شماره ۰۲۱۴۳۷۲ تماس بگیرید.

person
علی ح
۰۶ شهریور ۱۴۰۲

سلام چندروزه پیش کارشناس شمابه من گفت اگرثبت نام کنیدمادام والعمرحقوق بازنشستگی دریافت میکنید ولی الان که پیامک ثبت برام اومده زده تا سال ۱۴۲۲ یعنی فقط ۱۰ سال حقوق میدن ؟پس چرا اونجااون خانم دروغ گفت به من موقع پول گرفتن خالی میبندید. ولی موقع پس دادن کاملا تغییرمیکنید چجوریاس؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۷ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. لطفا با پشتیبانی بیمه مان صحبت کنید در رابطه با این موضوع.

person
محمد
۲۰ مرداد ۱۴۰۲

با سلام. آیا برای نوزاد هم امکان ثبت‌نام بیمه عمر هست؟! چون در سایت نوشته حداقل یکسال!!

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. بله از یکسالی می توانید برای نوزاد خود بیمه تهیه کنید.

person
محبوبه
۰۶ مرداد ۱۴۰۲

سلام، برای تغییر مبلغ پرداخت حق بیمه “مان” باید چجوری اقدام کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. به یکی از دفاتر بیمه مان مراجعه نمایید.

person
میلاد
۰۴ خرداد ۱۴۰۲

سلام من ماهی سیصدوسه هزارتومن حق بیمه مان واریزمیکنم سوالم اینکه هرچقدرمبلغ بیمه مان بیشترباشه درپایان بازنشستگی روی مستمری تاثیرداره یانه؟ممنون میشم پاسخ بدید

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ خرداد ۱۴۰۲

  سلام میلاد عزیز. بله تاثیر دارد ولی اون چند سال آخر تاثیر دارد.

person
سرحدی
۰۸ بهمن ۱۴۰۱

سلام. معایب بیمه مان چیه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

  سلام. در مورد معایب بیمه مان می‌توان به کمتر بودن سقف سرمایه فوت بیمه عمر ایران در مقایسه با برخی دیگر از شرکت‌ها، هزینه پزشکی در بیمه ایران تا سقف ۵ میلیون تومان، نداشتن پوشش تکمیلی و همچنین میزان پوشش نقص عضو در اثر حادثه ۱۰۰ میلیونی اشاره کرد.

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

  سلام. در مورد معایب بیمه مان می‌توان به کمتر بودن سقف سرمایه فوت بیمه عمر ایران در مقایسه با برخی دیگر از شرکت‌ها، هزینه پزشکی در بیمه ایران تا سقف ۵ میلیون تومان، نداشتن پوشش تکمیلی و همچنین میزان پوشش نقص عضو در اثر حادثه ۱۰۰ میلیونی اشاره کرد.

person
محمد
۰۵ مرداد ۱۴۰۱

سلام الان من با خرید ۳بیمه مان پس از گذشت ۴سال چند سود بهم تعلق میگیرد لطفا پاسخ بدهید

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ مرداد ۱۴۰۱

  سلام در جدول بیمه مان وجود دارد. اطلاعات دقیقی نداریم. چون هر شرکت متفاوت است.

person
سعید
۰۸ تیر ۱۴۰۱

سلام ایا بیمه مان حقوق بازنشستگی دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید داشته باشد.

person
سپهر
۰۶ تیر ۱۴۰۱

سلام این بیمه کی به وجود اومده؟ ما چرا چیزی نشنیدیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، قدیمی است.

person
زهرا نجاتی
۳۱ خرداد ۱۴۰۱

اگه کسی تصادف کنه و نتونه حق بیمه شو بده چی میشه تو بیمه عمر

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید با شرکت تماس بگیرید.

person
طاهره سیفی
۱۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام شناسه پرداخت برای ما ارسال نمیشه که پرداخت کنیم بیمه مان

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، با خود شرکت بیمه مان باید تماس بگیرید.

person
محسن
۰۲ اسفند ۱۴۰۰

این چه بیمه مزخرفی بنده دوسال دارم میریزم ماهی ۱۵۰ تومن بعد دوسال امروز به بیمارستان بقیه الله مراجعه کردم که طرف قرارداد با بیمه ایران هم هست اما این بیمه مزخرف رو قبول نکرد و کلی هزینه دادم واقعا مسخرس

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اگر شما حق بیمه را پرداخت کرده اید و آنجا قبول نکردند، می توانید به بیمه مرکزی شکایت کنید.

   person
   نگار
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

   باسلام
   دوست عزیز کارشناس!
   لطفا اطلاعات درست به بیمه گزاران بدید.
   ایشون بیمه تکمیلی رو با بیمه مان اشتباه گرفتن و شما به راحتی حرف از شکایت به بیمه مرکزی می زنید.

    person
    کارشناس بیمه
    ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز، منظور ایشان را متوجه شده ایم. ایشان ادعا میکنند که با پرداخت هزینه بیمه را قبول نکردند که می توانند شکایت کنند.

  person
  نگار
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب
  این چیزی که شما می فرمایید مربوط به بیمه تکمیلی هست نه بیمه عمرمان
  در بیمه مان فقط هزینه های پزشکی ناشی از حادثه قابل پرداخته نه هزینه های بیمارستانی

person
خواسته
۱۰ بهمن ۱۴۰۰

سلام بیمه تکمیلی بیمه ما هم داریم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، در این خصوص باید با شرکت بیمه ایران تماس بگیرید.

person
ندا
۲۹ دی ۱۴۰۰

سلام آیا بیمه مان بیمه ایران است؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

  سلام بیمه مان یکی از خدمات و محصولات بیمه ایران است.

person
داوود
۲۹ دی ۱۴۰۰

سلام پرداخت بیمه مان شرایط خاصی دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

  سلام باید با شرکت بیمه ایران تماس بگیرید.پ

person
لادن
۲۹ دی ۱۴۰۰

سلام بیمه زندگی مان همون بیمه عمره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

  سلام بله دوست عزیز، بیمه زندگی و بیمه عمر هر دو به یک معنا هستند.

person
پاسارگاد
۲۹ دی ۱۴۰۰

سلام برای استعلام بیمه مان باید چه کار کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز برای استعلام ایران مان باید با خود شرکت بیمه ایران تماس بگیرید

   person
   شریفی
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

   سلام. آیا در خصوص هزینه های پزشکی دیسک کمر از قبیل عکس و رادیوگرافی نوار عضله ووو قابل استفاده از این بیمه هست. ۵ ساله که سالیانه پول واریز میشه
   ور خصوص هزینه های ام اس چطور؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز، هرچه اطلاعات بود ما در این مقاله برای شما نوشته ایم.موارد خاص را بهتر است که از خود شرکت بپرسید.

person
محمود
۲۹ دی ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز، پرداخت حق بیمه مان به چه صورته؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، شما باید با خود شرکت بیمه ایران تماس بگیرید و شرایط آن را بپرسید.

person
حسنی
۲۹ آبان ۱۴۰۰

سلام این شرکت بیمه معتبره؟ ما هیچ اسمی هیچ جا ازش ندیدیما…

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰

  بله شرکت مان، یکی از معتبرترین شرکت های فعال در حوزه بیمه عمر است. برای مشاوره می توانید با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید