16 فروردین 1402

ارزان‌ترین و بهترین بیمه دندانپزشکی: داشتن دندان و لبخندی زیبا

هزینه‌‌‌های درمان همیشه یکی از دغدغه‌‌‌های افرادی است که هیچ پشتوانه‌ای مالی ندارند. بهتر است بدانید که درصد بالایی از این هزینه‌‌‌ها برای بستری و هزینه‌‌‌ کارهای دندانپزشکی انجام می‌شود. در برخی مواقع هزینه خدمات دندانپزشکی به قدری سنگین می‌شود که افراد ترجیح می‌دهند درد و پوسیدگی دندان را تحمل کنند. آیا راه حلی برای کاهش هزینه‌‌‌ها دندانپزشکی وجود دارد؟ پاسخ این سوال بله است. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد کاهش هزینه‌‌‌ها دندانپزشکی و بهترین بیمه دندانپزشکی توضیح دهیم.

پوشش دندانپزشکی در بیمه درمانی پایه

بیمه تامین اجتماعی، بیمه سلامت و بیمه نیروهای مسلح جزو بیمه‌‌‌های درمانی است که درمان و هزینه دندانپزشکی را تا حدودی پوشش می‌دهد. بخشی از خدمات پایه دندانپزشکی با تعرفه‌‌‌های پایین انجام می‌شود.در برخی از موارد هزینه کشیدن دندان بدون پرداخت هزینه انجام خواهد شد.
توجه کنید که خدمات بیمه دندانپزشکی تامین اجتماعی در بیمه پایه درمانی بسیار اندک است و نمی‌تواند پاسخگوی بسیاری از هزینه‌ها و درمان باشد، حتی در برخی از مراکز درمانی به قدری ازدحام و شلوغی وجود دارد که ممکن است این درمان زمانبر شود و شما را کلافه کند.

بهترین بیمه دندانپزشکی

فاکتورهای انتخاب بهترین بیمه دندانپزشکی

شرکت‌های بیمه در این زمان می‌توانند پشتیبان بسیار مناسبی باشند. از این جهت که با ارائه خدمات در مراکز درمانی خصوصی و نیمه خصوصی از هدر رفت زمان شما جلوگیری می‌کنند و در حین حال، هزینه‌‌‌های بیشتری را هم پوشش می‌دهند.

بیمه دندان پزشکی در بیمه تکمیلی تامین اجتماعی

شورای عالی بیمه، خدمات درمانی و تعهدات دندانپزشکی سازمان‌های بیمه‌گر را تعیین می‌کند. سازمان بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت جزو این سازمان‌های بیمه‌‌ای است. پوشش عادی بیمه تامین اجتماعی شامل کشیدن، پر کردن معمولی و جرم گیری است. پوشش‌های ارائه شده در بیمه تکمیلی دندانپزشکی  تامین اجتماعی عبارتند از:

 • خدمات ویزیت (معاینه و تشخیص، تجویز دارو، اعزام به رادیولوژی و درخواست آزمایش)
 • رادیوگرافی تک‌دندان (گرافی‌پری اپیکال یا بایت وینگ)
 • کشیدن دندان قدامی، کشیدن دندان خلفی، کشیدن دندان عقل
 • جراحی دندان نهفته در نسج نرم
 • جراحی دندان نهفته در نسج سخت
 • جرمگیری بالای لثه
 • جرمگیری زیرلثه
 • بروساژ هر فک ( نوعی جرم گیری )
 • پرکردن تک سطحی
 • ترمیم دندان

این­ها مهم­‌ترین خدمات تامین اجتماعی برای دندان هستند. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد پوشش این بیمه تکمیلی نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی را مطالعه نمایید. همچنین برای دریافت هزینه دندانپزشکی بیمه تامین اجتماعی به خود سایت تامین اجتماعی مراجعه کنید. البته در خصوص پوشش عصب کشی، این مقاله را مطالعه کنید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

همانطور که در قسمت بالا مشاهده کردید، در بیمه پایه درمانی فقط برخی از هزینه‌ها و درمان تحت پوشش قرار می‌گیرند. برای جبران هزینه‌‌‌های بیشتر بهتر است از بیمه تکمیلی دندان پزشکی استفاده کنید.

اهمیت تهیه بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی زمانی اهمیت پیدا می‌کند که شما به درمان نیاز دارید و به طور متوسط هر فرد ایرانی حداقل 2 دندان پوسیده نیاز به درمان دارد. برای جبران هزینه و داشتن یک پشتوانه، انتخاب بیمه تکمیلی می‌تواند تا حدود زیادی از پوسیدگی سایر دندان‌های شما جلوگیری کند. همچنین هزینه بسیاری از درمان‌های دیگر را هم پرداخت کند.

بهترین بیمه تکمیلی دندانپزشکی

بیمه درمان تکمیلی گروهی معمولا به شکل قراردادی بین نهاد یا سازمان متقاضی بیمه و شرکت بیمه ثبت می‌شود. این بیمه شرایط و پوشش‌های آن بر اساس توافق دوجانبه‌ی طرفین مشخص می‌شود. سقف تعهدات و پوشش‌های بیمه تکمیلی انفرادی ثابت است و تنها چند شرکت محدود بیمه درمان تکمیلی را به شکل انفرادی ارائه می‌کنند.

پوشش دندانپزشکی برای اکثر افراد از مهم‌ترین عوامل در خرید بیمه تکمیلی است. دندانپزشکی یکی ازپوشش‌های بیمه درمان تکمیلی است که برای استفاده از آن باید ابتدا این بیمه‌نامه را خریداری کنید. بیمه سامان، sos و بیمه تعاون ازشرکت‌هایی هستند که بیمه درمان را به شکل انفرادی ارائه می‌کنند.

نکات مهم هنگام خرید بهترین بیمه دندان پزشکی

اگر بیمه‌‌گزار به مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت بیمه مراجعه کند، به راحتی و تا سقف تعهدات این بیمه‌نامه از خدمات بهره‌مند خواهد شد و هزینه‌ای پرداخت نخواهد کرد. البته که با پر شدن سقف تعهدات بیمه دندانپزشکی باید هزینه‌‌‌های مربوطه را پرداخت کرد.
بیمه‌شده می‌تواند به مراکز درمانی مختلف مراجعه کند و با پرداخت هزینه امور درمانی خود را انجام دهد و بعد از آن مدارک لازم را به شرکت بیمه تحویل دهد و با توجه به تعهدات و پوشش‌های بیمه‌گر، هزینه خود را دریافت کند.
نکته مهم این است که بیمه‌شده باید برای استفاده از پوشش‌های بیمه دندانپزشکی، عکس قبل و بعد از درمان دندان خود را به شرکت بیمه تحویل دهد.

کدام بیمه تکمیلی بهترین بیمه دندانپزشکی است؟

برای استفاده از خدمات درمان دندان پزشکی ابتدا باید بیمه درمان تکمیلی را تهیه کنید و تحت پوشش‌های این بیمه‌نامه قرار بگیرید. شرکت‌های بیمه درمان تکمیلی معمولا در قالب بیمه‌‌‌های گروهی و بیمه درمان تکمیلی خانواده ارائه می‌شوند.
هنگامی ‌که قصد تهیه و خرید بیمه تکمیلی دنداپزشکی را دارید باید بهترین بیمه دندانپزشکی را انتخاب کنید تا از پوشش‌های گوناگون این بیمه‌نامه بهره‌مند شوید.

مدارک لازم برای پرداخت خسارت دندانپزشکی

برای بسیاری از افراد، پوشش دندانپزشکی یکی از مهم‌ترین عوامل خرید بیمه درمان تکمیلی است. با توجه به این موضوع در ابتدا باید بیمه‌نامه را تهیه کنید تا تحت پوشش بهترین بیمه دندانپزشکی قرار بگیرید. بعد از عقد قرارداد و استفاده از خدمات درمانی دندانپزشکی، برای جبران هزینه‌ها باید مدارک را به شرکت بیمه ارائه کرد تا خسارت پرداخت شود.
این مدارک به شرح زیر است:

 • فاکتور هزینه دندانپزشکی بدون هیچ خط خوردگی و به صورت خوانا ارائه شود.
 • نام و نام خانوادگی بیمار به همراه تاریخ و مهر دکتر معالج در دستور پزشک درج شود.
 • نام درمان به صورت کامل و واضح نوشته شود. در صورت مبهم بودن این موضوع، کارشناس بیمه با توجه به استنباط خود هزینه درمان را پرداخت می‌کند.
 • شماره دندان در دستور پزشک و سایر فاکتورها باید قید شود.
 • در موارد عصب کشی، تعداد کانال و در موارد پر کردن، سطح و نوع مواد باید نوشته شود.
 • هنگام پرداخت خسارت، متخصص و عمومی‌ بودن پزشک اهمیت دارد.
 • برای کشیدن بیش از دو دندان، ترمیم بیش از دو دندان، عصب کشی، ایمپلنت، بریج، پارسیل، جراحی‌های دندان در نسج نرم و سخت و روکش دندان باید عکس قبل و بعد دندان همراه مدارک دیگر ارائه شود.

توجه کنید که نایت گارد، چسباندن روکش، خارج کردن روکش قبلی، بخیه، کف بندی، بلیچینگ، فضانگهدار، روکش تمام پرسلن و اورتودنسی جزو خدمات دندانپزشکی و تعهدات برخی از بیمه‌‌‌های تکمیلی قرار نمی‌گیرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بیمه تکمیلی می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید: راهنمای بیمه تکمیلی+ پوشش‌ها و خدمات

هزینه ارتودنسی

هزینه ارتودنسی جزو پوشش‌های بیمه تکمیلی گروهی قرار می‌گیرد که می‌توان آن را جزو بهترین بیمه دندانپزشکی دانست. ارتودنسی یکی از اساسی‌ترین نیازهایی است که برای زیبایی و سلامت دهان و دندان لازم است. با این روش می‌توان زیبایی لبخند خود را بیشتر کنید.
البته که هزینه‌‌‌ها ارتودنسی بسیار بالا است و برخی از شرکت‌های بیمه‌‌ای این پوشش را ارائه می‌کنند. بهترین بیمه دندانپزشکی توسط بهترین شرکت‌های بیمه‌ ارائه می‌شود که بیشتر هزینه و درمان‌های مرتبط با دندانپزشکی را پرداخت می‌کنند.

بهترین بیمه دندانپزشکی

برای استفاده از پوشش ارتودنسی در بیمه تکمیلی گروهی، باید از شرکت‌های بیمه مانند: البرز، آسیا، دانا و نوین این بیمه‌نامه را تهیه کنید. البته بهتر است که اگر شرکت بیمه‌‌ای خاصی را مد نظر دارید با مشاوره‌‌‌های بیمه‌‌ای در ارتباط باشید تا سوالات شما را پاسخ دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های ارتودنسی در بیمه تکمیلی می‌توانید مقاله ما را در اینجا مطالعه کنید.

بیمه دات کام

به طور کلی شرکت‌های بیمه‌‌ای که بیمه تکمیلی را ارائه می‌کنند، می‌توانند بهترین بیمه دندانپزشکی را در اختیار بیمه‌‌گزار قرار دهند. خدمات گوناگونی که شرکت‌های بیمه تحت پوشش قرار می‌دهند، می‌تواند تا حدود زیادی هزینه‌ها را کاهش دهد.

خرید بیمه دندانپزشکی موجب می‌شود افراد در مواقع مورد نیاز برای دریافت خدمات دندان پزشکی نگران هزینه‌های سرسام آور آن نباشند. تفاوتی ندارد بیمه تکمیلی دندانپزشکی انفرادی یا بیمه گروهی تکمیلی دندان پزشکی را تهیه کنید، به هر حال شما از خدمات دندان پزشکی تحت پوشش بیمه برخوردار خواهید شد. سایر موارد به شرایط شما، حق بیمه پرداختی و پوشش‌های بیمه‌ای که تهیه کرده‌اید بستگی دارد.

در نهایت بیمه‌های دندان پزشکی امکانات خوبی را برای بیمه‌گزاران فراهم می‌کنند. استفاده از خدمات دندانپزشکی با بیمه تکمیلی باعث می‌شود خدمات بیشتری را در مواقع مورد نیاز دریافت کنید.

اگر می‌خواهید برای خرید بیمه تکمیلی دندانپزشکی اقدام کنید و نمی‌دانید این بیمه‌نامه را چگونه و از کجا تهیه کنید ما شما را راهنمایی می‌کنیم. ابتدا وارد سایت بیمه دات کام شوید روی گزینه محصولات کلیک کنید، با انتخاب گزینه درمان اطلاعات خواسته شـده را وارد کنید، با زدن دکمه مرحله بعد می‌توانید از بین شرکت‌های لیست شده شرکتی که متناسب با شرایط شما است انتخاب کنید و سپس بیمه مورد نظر خود را خریداری نمایید. بعد از بررسی و مقایسه شرایط بیمه‌های مختلف با شرایط خودتان می‌توانید بهترین بیمه برای دندان پزشکی را تهیه نمایید.

برای اطلاع از پوشش‌های بهترین بیمه دندانپزشکی با مشاوره‌‌‌های بیمه دات کام در ارتباط باشید. کافی است تمام سوالات و ابهامات خود را در بخش نظرات برای ما کامنت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. این خدمات به صورت 24 ساعته و در طول 7 روز هفته انجام می‌شود.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
بیمه تکمیلی رانندگان
11 شهریور 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی و ماشین‌های سنگین: راهنمای کامل شرایط و پوشش‌ها

آیا افرادی که به شغل رانندگی مشغول هستند، بیمه تکمیلی دارند؟ رانندگان چگونه می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرند؟ برای کسب اطلاعاتی در این خصوص این مقاله را بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
محبوبی
08 بهمن 1401

سلام. بهترین بیمه تکمیلی انفرادی برای دندانپزشکی کدوم بیمه است؟

  person
  نویسنده بیمه
  09 بهمن 1401

  شرکت‌هایی مانند بیمه سامان، تعاون و بیمه SOS طرح های بیمه تکمیلی انفرادی ارائه می کنند که هر شخص می تواند برای خود و یا خانواده اش تهیه نماید.

  person
  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1401

  شرکت‌هایی مانند بیمه سامان، تعاون و بیمه SOS طرح های بیمه تکمیلی انفرادی ارائه می کنند که هر شخص می تواند برای خود و یا خانواده اش تهیه نماید.

person
محمد ریاضی
08 بهمن 1401

سلام. بیمه دندانپزشکی انفرادی چیه و چه فرقی با بیمه گروهی داره؟ بیمه انفرادی بهتره یا گروهی؟

  person
  نویسنده بیمه
  09 بهمن 1401

  سلام. در مورد بیمه های دندان پزشکی باید بدانید که خرید بیمه دندانپزشکی را می توان به صورت انفرادی و یا گروهی انجام داد. در حوزه بیمه انفرادی شرکت هایی مانند بیمه سامان، تعاون و بیمه SOS طرح هایی را ارائه کرده اند که افراد می توانند خریداری و در کنار سایر پوشش ها از پوشش دندانپزشکی بیمه شان نیز استفاده نمایند. همچنین می توان بیمه تکمیلی دندانپزشکی را به صورت گروهی تهیه کرد که در این صورت فرد می بایست در قالب یک شرکت با شرکت های بیمه قرارداد داشته باشد. خدمات بیمه تکمیلی گروهی توسط شرکت های بیشتری ارائه می‌شود. برخی از این شرکت ها عبارتند از بیمه پاسارگاد، بیمه ایران، بیمه دانا، بیمه آسماری، بیمه سامان هستند.

  person
  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1401

  سلام. در مورد بیمه های دندان پزشکی باید بدانید که خرید بیمه دندانپزشکی را می توان به صورت انفرادی و یا گروهی انجام داد. در حوزه بیمه انفرادی شرکت هایی مانند بیمه سامان، تعاون و بیمه SOS طرح هایی را ارائه کرده اند که افراد می توانند خریداری و در کنار سایر پوشش ها از پوشش دندانپزشکی بیمه شان نیز استفاده نمایند. همچنین می توان بیمه تکمیلی دندانپزشکی را به صورت گروهی تهیه کرد که در این صورت فرد می بایست در قالب یک شرکت با شرکت های بیمه قرارداد داشته باشد. خدمات بیمه تکمیلی گروهی توسط شرکت های بیشتری ارائه می‌شود. برخی از این شرکت ها عبارتند از بیمه پاسارگاد، بیمه ایران، بیمه دانا، بیمه آسماری، بیمه سامان هستند.

person
مه لقا پور محمدی
08 بهمن 1401

سلام. من می خوام بیمه دندان پزشکی تهیه کنم. به نظر شما بهترین بیمه تکمیلی برای دندانپزشکی کدوم بیمه است؟

  person
  نویسنده بیمه
  09 بهمن 1401

  پوشش دندانپزشکی شرکت‌های بیمه برای بیمه تکمیلی دندانپزشکی انفرادی و بیمه تکمیلی دندانپزشکی گروهی متناسب با طرح‌هایی که ارائه می‌دهند متفاوت است. برای انتخاب بهترین بیمه دندانپزشکی تکمیلی باید پوشش‌ها و تعهدات شرکت‌های مختلف را مقایسه کنید. بیمه سامان، sos و تعاون ازشرکت‌هایی هستند که بیمه درمان را به شکل انفرادی ارائه می‌کنند و پوشش‌های آن‌ها هم مناسب است.

  person
  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1401

  پوشش دندانپزشکی شرکت‌های بیمه برای بیمه تکمیلی دندانپزشکی انفرادی و بیمه تکمیلی دندانپزشکی گروهی متناسب با طرح‌هایی که ارائه می‌دهند متفاوت است. برای انتخاب بهترین بیمه دندانپزشکی تکمیلی باید پوشش‌ها و تعهدات شرکت‌های مختلف را مقایسه کنید. بیمه سامان، sos و تعاون ازشرکت‌هایی هستند که بیمه درمان را به شکل انفرادی ارائه می‌کنند و پوشش‌های آن‌ها هم مناسب است.

person
سحر
04 بهمن 1401

سلام. کدام بیمه تکمیلی برای دندانپزشکی بهتر است ؟

  person
  کارشناس بیمه
  05 بهمن 1401

  سلام بیمه تعاون، سامان و sos.

person
سپهری
04 بهمن 1401

سلام. وقت بخیر. بهترین بیمه برای دندانپزشکی کدام بیمه است؟

  person
  کارشناس بیمه
  05 بهمن 1401

  بهترین بیمه های تکمیلی برای دندان پزشکی سامان، تعاون و sos هستند.

person
امینیان
04 بهمن 1401

سلام. کدام بیمه هزینه دندانپزشکی را میدهد؟ آیا همه هزینه ها را بیمه میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  05 بهمن 1401

  بیمه تامین اجتماعی، بیمه سلامت و بیمه نیروهای مسلح جزو بیمه‌‌‌های درمانی است که درمان و هزینه دندانپزشکی را تا حدودی پوشش می‌دهد. بخشی از خدمات پایه دندانپزشکی با تعرفه‌‌‌های پایین انجام می‌شود. در برخی از موارد هزینه کشیدن دندان بدون پرداخت هزینه انجام خواهد شد اما همه هزینه را متحمل نمی‌شوند.

  person
  نویسنده بیمه
  05 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز
  اکثر بیمه های تکمیلی هزینه های درمانی دندانپزشکی را پرداخت می کنند ولی این پرداخت با فرانشیز و کسر مبلغی از هزینه ها همراه خواهد بود.

person
مستمری بگیر تامین اجتماعی
18 آذر 1401

سلام.در حال حاضر دندانپزشکی هزینه های گزافی دارد کا اکثر خانواده ها از پرداخت عاجزن.پوشش بیمه های مختلف هم جوابگو مخارج نیست.ای کاش برای ما مستمری بگیرها پزشکان کار بلدی رو معرفی میکردید که اقساط قبول کنن و از حقوقمون ماهیانه مبلغ کمی رو به حساب دکتر واریز شه.چون دندان واقعا عضو مهمی برای سلامت بدن هست.و نباید کار به جایی برسه که بخاطر نداشتن هزینه دندونهامون رو بکشیم.

person
علی اصغر صالح آبادی
03 مرداد 1401

به نام یزدان پاک
سلام و عرض ادب خدمت مشاور محترم.
بنده نظامی هستم و تحت پوشش بیمه درمانی نیروهای مسلح. اخیرا جهت ایمپلنت همسرم به دندانپزشکی مراجعه کردم که مخارج رو کاملا آزاد محاسبه کرد.سوالم اینه که آیا بیمه ای وجود داره که ایمپلنت و مراحل (از کشیدن دندان تا جراحی و ایمپلنت و پروتز) رو پوشش بده؟ یا حداقل بخشی از اون رو؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. باتشکر

  person
  کارشناس بیمه
  04 مرداد 1401

  سلام از بیمه تکمیلی می توانید استفاده کنید اما در حالت عادی فقط جراحی و پرکردن را پوشش می دهد. موارد زیبایی مانند ایمپلنت و پروتز پوشش داده نمی شود. مگر اینکه گروهی خریداری شده و درخواست آن هم داده شود.

person
سجاد
03 مرداد 1401

سلام من دانشجوعم چند روز پیش برای بیمه تکمیلی اقدام کردم. برا ترمیم دندان مثل پر کردنو عصب کشی همین ثبت نام کافیه ؟ یه جام گفته بود بیمه تکمیلی دندان پزشکی گروهی. این فرق دارع یه جا دیگه باید ثبت نام کر

  person
  کارشناس بیمه
  03 مرداد 1401

  سلام بله همین ثبت نام کافی است. البته تایید و شروعش برایتان پیامک می آید. در خصوص گروهی، باید گفت که برای شرکت ها است.

person
جواد
14 تیر 1401

آیا جراحی فک در تعهد بیمه های تکمیلی هست

  person
  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، باید بررسی که علت جراحی فک چیست.اگر زیبایی باشد، خیر.

person
misgh mohamadi
13 تیر 1401

بیمه شخص واحد بیمه دی هزینه لمینت رو میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  14 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش های آن را مشاهده کنید.

person
فرحناز باقری
05 تیر 1401

من به خاطر ارتودنسی دندونام خراب شده الان هزینه درمان و بیمه تکمیلی میده تا دندونم اکی شه؟

  person
  کارشناس بیمه
  06 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، خیر در انفرادی نمی دهد.

person
مجید غفوری
03 تیر 1401

سلام آیا فاکتور هرینه دندانپزشک تجربی هم برای بیمه تکمبلی معتبره

  person
  کارشناس بیمه
  04 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، باید با واحد خسارت شرکت بیمه تماس بگیرید.

person
حجاب
31 خرداد 1401

من ی دکتری رفتم بیمه تکمیلی داشتم اما کم نکرد البته طرف قرارداد نبود، پر کردنی بود. الان بیمه پولشو میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  01 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، مدارک را بگیرید و به شرکت ارسال کنید. بعد از بررسی اعلام خواهند کرد که تحت پوشش هستید یا خیر.

person
رضا حسینی
29 اسفند 1400

سلام این سقف بیمه دندان پزشکی که قرار میگیرد به عنوان مثال یک میلیون برای کل دوره است یا برای هر ویزیت و هر دندان

  person
  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، برای کل مدت زمان است و به ازای هر بار ویزیت و ترمیم از مقدار پوشش کسر خواهد شد.

person
شعله سمینو
30 دی 1400

سلام من بیمه ندارم و بدلیل مصرف دارو فنی تویین کامپاند دچار عارضه ی لثه شدم که در نهایت منجر به کشیدن دندانهایم شد و در حال حاضر فقط سه دندان جلو مانده بابت مراجعات و هزینه های قبلی چیزی نمی‌خوام از هیچ جا بگیرم فقط می‌خوام برای ادامه ی معالجه تحت پوشش بیمه دندان باشم میشه لطفاً راهنمایی کنید ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، احتمال اینکه بیمه تکمیلی به دلیل داشتن بیماری قبلی، این پوشش را قبول نکند، زیاد است. در ضمن اینکه بیمه تکمیلی فقط برای دندان نداریم. به هر حال شما برای خرید بهترین بیمه تکمیلی می توانید با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

person
عرفان
23 دی 1400

سلام وقتی بیمه هزینه های دندانپزشکی را پوشش نمی دهد، پس چه فایده ای دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  24 دی 1400

  سلام دوست عزیز، شما می توانید خرید بیمه تکمیلی از پوشش های مربوط به دندان استفاده کنید.

person
سایه
14 دی 1400

سلام چرا از بیمارستان میلاد نمیشه وقت دندونپزشکی گرفت؟ خیلی اذیت کنندس

  person
  نویسنده بیمه
  14 دی 1400

  سلام دوست عزیز، این مساله به خود بیمارستان تامین اجتماعی مرتبط است و شما باید با خود سازمان تماس بگیرید.

person
جاسم عربی
06 آذر 1400

سلام چگونه می توانم لیست دندانپزشکی های تامین اجتماعی را پیدا کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  06 آذر 1400

  با سلام مراکز و بیمارستان های تامین اجتماعی خدمات دندانپزشکی را عرضه می کنند. همچنین برای بیمه تکمیلی می توانید به مراکز طرف قرارداد که در SOS نوشته شده، مراجعه کنید.

person
زهرا اویسی
06 آذر 1400

آیا بیمه تکمیلی تامین اجتماعی شامل دندانپزشکی میشود؟

  person
  کارشناس بیمه
  06 آذر 1400

  با سلام، بله بیمه تکمیلی تامین اجتماعی تحت پوشش شرکت SOS است که باید موارد و میزان هزینه را از طریق خود سایت آنجا مشاهده کنید.

person
الهه رحیمی
06 آذر 1400

سلام ی سوال، بیمه مخصوص دندانپزشکی کدام را خریداری کنیم، بهتر است؟

  person
  کارشناس بیمه
  06 آذر 1400

  سلام برای خرید بیمه تکمیلی انفرادی باید بر اساس شرایط و نیاز خود پوشش ها را بررسی کنید. در حالت کلی توصیه می کنیم تا برای دریافت پوشش های بالاتر، از بیمه تکمیلی گروهی استفاده کنید.

person
علی ساده
06 آذر 1400

سلام چند روز پیش یجا در خصوص بیمه دندان تامین اجتماعی خوندم اما نمیدونم واقعیت داره یا نه؟ اگه هست چطوری باید بگیریم؟

  person
  کارشناس بیمه
  06 آذر 1400

  با سلام دوست عزیز، در تامین اجتماعی چیزی جدا به نام بیمه دندان وجود ندارد. بلکه با همان بیمه عادی قابل پوشش هستند. برای پوشش دهی بیشتر باید بیمه تکمیلی دندانپزشکی را خریداری کنید.

person
فرزاد
06 آذر 1400

سلام، آیا پرکردن دندان با بیمه تامین اجتماعی قابل جبرانه؟

  person
  کارشناس بیمه
  06 آذر 1400

  سلام دوست عزیز،بله قابل جبران است؛ اما محدودیت هایی دارد که در خود سایت تامین اجتماعی توضیحات داده شده است.

person
رحیم رضایتی
06 آذر 1400

سلام، آیا ثبت نام دندانپزشکی تامین اجتماعی باید جداگانه انجام بشه یا با همون دفترچس؟

  person
  کارشناس بیمه
  06 آذر 1400

  سلام، استفاده از خدمات تامین اجتماعی برای دندانپزشکی با همان بیمه معمولی هم انجام پذیر است.

person
فرناز اسدی
06 آذر 1400

سلام آیا با بیمه تامین اجتماعی دندانپزشکی ارزونتر میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  07 آذر 1400

  سلام پوشش دندانپزشکی تامین اجتماعی زیاد نیست و برای استفاده از خدمات آن حتما باید به خود مراکز طرف قرارداد یا بیمارستان های آن مراجعه کنید. بهتر است که بیمه تکمیلی دندانپزشکی را خریداری کنید.

   person
   Mahdi
   18 آبان 1401

   سلام،من سربازم و بیمه نیروهای مسلح هستم.بهترین بیمه تکمیلی انفرادی دندانپزشکی چیه و تا سقف چقدر پوشش میده!؟بیمه‌ای باشه که کشیدن و ترمیم و روکشم شامل بشه

    person
    کارشناس بیمه
    18 آبان 1401

    سلام باید بررسی کنید که آیا آنجا با مراکز درمانی نزدیک شهر شما قرارداد دارد یا خیر.

person
زهرا بوربور
13 آبان 1400

سلام ببخشید، یک سوال داشتم اینکه آیا جرمگیری هم جزو پوشش هزینه های تکمیلی دندانپزشکی هم قرار می گیرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  13 آبان 1400

  با سلام و احترام خدمت شما، جرمگیری جزو موارد زیبایی بوده و تحت پوشش بیمه تکمیلی دندانپزشکی قرار نمی گیرد. باز قبل از خرید حتما پوشش های بیمه مورد نظر خود را بررسی کنید.

  person
  کارشناس بیمه
  13 آبان 1400

  با سلام و احترام خدمت شما، جرمگیری جزو موارد زیبایی بوده و تحت پوشش بیمه تکمیلی دندانپزشکی قرار نمی گیرد. باز قبل از خرید حتما پوشش های بمیه مورد نظر خود را بررسی کنید.

person
حامد خلیلی
13 آبان 1400

سلام؛ اخه یک میلیون تومن هم شد پوشش دندانپزشکی؟

  person
  کارشناس بیمه
  13 آبان 1400

  با سلام دوست عزیز، باید گفت که بیمه تکمیلی به نوعی کمک کننده و جبرانی هزینه های درمانی است. به هر حال، این ها مبلغ پوشش هایی است که بیمه های تکمیلی ارائه می کنند.

person
حسین یاری
05 خرداد 1400

سلام، آیا ایمپلنت با بیمه تامین اجتماعی هم پوشش داده می شود؟

  person
  کارشناس بیمه
  07 آذر 1400

  سلام دوست عزیز، در حالت عادی بیمه تامین اجتماعی هزینه های ایملنت را پوشش نمی دهد اما می توان از طریق بیمه تکمیلی گروهی هزینه های آن را جبران کرد. در نظر داشته باشید که خود شرکت باید درخواست آن را به بیمه تکمیلی بدهد.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید