۲۷ تیر ۱۴۰۳

استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی به ۲ روش حضوری و آنلاین

اگر شما نیز از بیمه‌شدگان تامین اجتماعی هستید، قطعا در این سازمان تشکیل پرونده داده‌اید و قصد دارید از خدمات آن نهایت استفاده را ببرید. برای بهره‌مندی از خدمات بیمه تامین اجتماعی پس از مراحل اولیه، یک کد شماره منحصر به فرد دریافت می‌کنید. شماره بیمه تامین اجتماعی که در اختیار شما قرار می‌گیرد هشت رقمی بوده و در سازمان تامین اجتماعی با این شماره شناخته می‌شوید.استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی، را می‌توانید به روش‌های متعددی انجام دهید که ما در این مقاله به بهترین و آسان‌ترین این روش‌ها اشاره می‌کنیم. مطالعه کردن این مقاله رایگان است! پس تعللی در خواندن آن نکنید.

مقدمه‌ای بر شماره بیمه تامین اجتماعی:

 1.  شماره بیمه تامین اجتماعی یک شماره ۸ رقمی است و در دفترچه بیمه و فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی ثبت می‌گردد.
 2. با داشتن این شماره به راحتی به اطلاعات پرونده‌ی بیمه خود دسترسی خواهید داشت.
 3.  این شماره را نمی‌توان برای شخص دیگری استفاده‌ کرد و مانند کارت ملی، برای هر بیمه شده منحصر به فرد است.

همکاری در فروش بیمه

کد شماره بیمه تامین اجتماعی چیست

احتمالا می‌پرسید کد استعلام بیمه تامین اجتماعی چیست؟ یا استعلام بیمه با کد ملی چگونه است؟ در ابتدا به سوال اول پاسخ می‌دهیم. همان‌طور که می‌دانید، سازمان تامین اجتماعی یک سازمان خدمات محور است و به منظور ارائه بسیاری از خدمات به افراد بازنشسته، شاغل و همچنین تامین درمان بیماری‌ها به وجود آمده‌ است. اما شماره بیمه تامین اجتماعی چیست؟ شماره تامین اجتماعی برای چه اموری مورد نیاز است؟ افراد زیادی در مورد دریافت فیش بیمه تامین اجتماعی با کد ملی سوال می‌پرسند که بهتر است در این رابطه بدانید که استعلام سوابق تامین اجتماعی با شماره بیمه تامین اجتماعی و کد ملی امکان پذیر است. حال ببینیم کد بیمه تامین اجتماعی چیست؟ آیا کد بیمه تامین اجتماعی همان کد تامین اجتماعی است؟

استعلام تامین اجتماعی یکی از کارهایی است که معمولا به انجام آن نیاز پیدا می‌کنیم.

راهنمای کامل بیمه تامین اجتماعی را در این مطلب بخوانید: بیمه تامین اجتماعی چیست؟ انواع پوشش‌ها و خدمات

استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی

استعلام شماره تامین اجتماعی به صورت آنلاین و حضوری

وقتی شما یکی از اعضای خانواده‌ی سازمان تامین اجتماعی می‌شوید، به شما، یک شناسه منحصر به فرد اختصاص داده‌می‌شود. این شناسه یک عدد هشت رقمی است، که می‌توانید آن را در دفترچه‌‎های درمانی زیر عکس خود مشاهده کنید. داشتن شماره بیمه تامین اجتماعی به این دلیل اهمیت بالایی دارد، که هویت شما با آن قابل شناسایی‌ است. دقیقا مثل کارت ملی که نشان دهنده‌ی هویت شما در یک جامعه n میلیون نفری است. با داشتن شماره بیمه تامین اجتماعی نیز در یک جامعه پر جمعیت شناخته می‌شوید.

نکات مهم در مورد شماره تامین اجتماعی

 1.  افراد دیگر نمی‌توانند از شماره‌ی شما استفاده کنند
 2. شما نیز امکان داشتن چند شماره‌ی بیمه را نخواهید داشت زیرا اطلاعات شما دستخوش پراکندگی می‌شود و در زمان بازنشستگی برای جمع آوری سوابق، سخت به مشکل می‌خورید.
 3. انجام همه امور بیمه شخص با شماره بیمه شما صورت می‌پذیرد.
 4. این شماره غیر قابل تغییر است و برای هر شما فقط یک بار اختصاص داده‌می‌شود.
 5. اگر در محل کارتان به شما شماره بیمه موقت دادند حتما پیگیری لازم برای دائمی شدن آن انجام دهید.
 6. در سایت‌های مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با شماره بیمه با اضافه کردن دو صفر به اول شماره بیمه، سوابق بیمه‌ای شخص قابل مشاهده می‌باشد.
 7. این شماره هشت رقمی متعلق به افرادی است که هنوز مشغول فعالیت هستند و بازنشسته نشده‌اند.
 8. برای مستمری بگیران این شماره ده رقمی است.

 

استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی

برای استعلام شماره‎‌ بیمه تامین اجتماعی‌، می‌توانید در سامانه این بیمه ثبت نام کرده و در مراحل بعدی به راحتی شاهد مشخصات پرونده‌ خود باشید.

برای استعلام وضعیت بیمه و شماره آن چند روش وجود دارد که به شرح آنها می‌پردازیم:

استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی

استعلام بیمه تکمیلی تامین اجتماعی با کد ملی چگونه انجام می‌شود؟ استعلام بیمه تامین اجتماعی با کد ملی به راحتی و در چند مرحله ساده انجام می‌شود. کلیه بیمه‌شدگان مشاغل آزاد، اختیاری و خاص می‌توانند شناسه برگ پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی را به صورت غیرحضوری دریافت کنند. برای مشاهده سابقه بیمه با کد ملی نیاز به داشتن رمز اینترنتی است. برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی به روش زیر عمل کنید:

 1. سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی eservices.tamin.ir است.
 2. کد ملی و رمز اینترنتی را وارد کنید تا صفحه اصلی برای شما نمایش داده‌ شود. (در صورت منقضی شدن کلمه عبور، باید رمز خود را تغییر دهید.)
 3. از منوی عملیات بیمه‌شدگان، روی گزینه «درخواست برگ پرداخت» کلیک کنید.
 4. سپس مدت پرداخت را بنویسید. (مدت ماه مورد نظر برای پرداخت حق بیمه که از یک ماه تا پایان اسفند سال جاری خواهد بود.)
 5. پس از مشخص کردن مدت پرداخت، برای دریافت فیش از منوی عملیات بیمه‌شدگان خاص، گزینه «دریافت برگ پرداخت» را انتخاب کنید.
 6. عملیات پردازش چند دقیقه طول خواهد کشید. پس از تبدیل شدن حالت درخواست به صدور، شناسه و مبلغ نشان داده‌ خواهد شد که می‌توانید به صورت غیرحضوری عابر بانک، سایت بانک رفاه و ملت و تلفن همراه و ثابت پرداخت کنید.
 7. در صورت نمایش پیغام «عدم صدور» می‌توانید دلیل آن را مشاهده کنید.

برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی فقط کافی است تا وارد سایت شده‌ و بعد از ثبت نام، می توانید تمامی سوابق خود را مشاهده کنید. شما در هنگام ورود به سایت سازمان باید کد ملی خود را وارد کنید؛ پس این کد ضروری است. البته امکان مشاهده سوابق بیمه با موبایل هم موجود است. اگر سوابق شغلی شما در این سامانه اشتباه درج شده بود، می‌توانید جهت اعتراض به سوابق تامین اجتماعی اقدام کنید.

مراجعه حضوری به دفاتر کارگزاری و بیمه

به منظور استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی خود، می‌توانید به کارگزاری‌های بیمه مراجعه کنید؛ و با ارائه مدارک شناسایی نسبت به استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی اقدام نمایید.

مشاهده شماره بیمه از طریق اپلیکیشن تامین اجتماعی

این اپلیکیشن تنها برای سیستم‌های اندروید طراحی شده‌است و دسترسی شما را به اطلاعات بیمه‌ای خود آسان می‌کند. برای انجام این کار می‌بایست آخرین اطلاعات سوابق بیمه خود را داشته باشید.

دریافت شماره بیمه با استفاده از کد USSD

برای استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی به این روش، باید اطلاعات آخرین سابقه خود را داشته باشید. بنابراین شماره‌ی #۱۴۲۰*۴* را شماره گیر کرده و از بین استعلام‌ها انتخاب ‌نمایید. سپس، از شما می‌خواهد آخرین سابقه و کارت ملی خود را وارد کنید؛ پس از انجام این کار، شماره بیمه شما استعلام و مشاهده خواهد شد.

مشاهده پرونده الکترونیک

برای مشاهده پرونده الکترونیک که شامل تمامی اسناد هویتتان است، از طریق مسیر بیمه شدگان/ خدمات پرونده الکترونیک/ پرونده الکترونیک من اقدام کنید.

فراموشی و نحوه بازیابی کد شماره بیمه تامین اجتماعی

برخی اوقات پیش می‌آید که شخص بیمه شده‌، شماره بیمه خود را فراموش کرده‌‌ باشد و نتواند به آن دسترسی داشته باشد؛ در چنین شرایطی، باید شماره بیمه خود را بازیابی کند. به این علت که شماره بیمه، شماره‌ای منحصر به فرد است؛ درصورتی که فراموش شود، علاوه بر استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی می‌توانیم در صورت فراموشی آن را بازیابی کنیم.

مراحل بازیابی شماره بیمه

مراحل بازیابی شماره بیمه در سامانه تامین اجتماعی به شرح زیر است:

 1. ورود به بخش ثبت نام سامانه و وارد کردن اطلاعات هویتی
 2. دریافت گذر واژه
 3. فعال کردن حساب کاربری
 4. ورود به بخش بیمه شدگان و انتخاب منوی سابقه
 5. مشاهده اطلاعات مورد نیاز

نام نویسی و استعلام اطلاعات دیگر

برای نام نویسی و استعلام باید در ابتدا وارد سایتhttps://es.tamin.ir شوید. سپس از منوی بالا، وارد بخش بیمه شدگان و بعد خدمات نام نویسی شوید.

 

برای استعلام اطلاعات هویتی، روی گزینه «استعلام اطلاعات هویتی و شماره تامین اجتماعی» کلیک کنید. اطلاعات به صورت زیر برای شما نشان داده خواهد شد.

با کلیک روی گزینه «استعلام ارتباط فعال با سازمان تامین اجتماعی»، صفحه زیر به شما نشان داده خواهد شد:

صفحه استعلام شماره حساب های ثبت شده به صورت زیر است:

صفحه استعلام شماره حساب بانکی به صورت زیر است:

صفحه‌ی مشاهده و ثبت افراد تبعی توسط بیمه شده اصلی به صورت زیر است:

 

 

صفحه دریافت عکس از ثبت احوال به صورت زیر است: (اطلاعات کامل در بالای صفحه نوشته شده است)

بخش دیگر اعلام کد مجوز استعلام اشتغال به تحصیل به صورت زیر است. در صورتی که امکان آن را نداشته باشید، پیغام زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

 

در صورتی که قبلا مراحل ثبت نام را طی کرده‌اید، می‌توانید فراموشی رمز عبور را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. بعد از آن از شما آدرس ایمیل یا شماره تلفنتان درخواست می‌شود. با وارد کردن هریک از آن‌ها، کد فعال‌سازی ارسال خواهد شد. پس از دریافت کد و وارد کردن آن، به حساب کاربری فراموش شده وارد می‌شوید. در این قسمت تمامی اطلاعات بیمه‌ای اعم از شماره بیمه برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

در حالت کلی، با استفاده از کد ملی، شعب کارگزاری و بیمه توانایی این را دارید که شماره بیمه خود را دریافت کنید. به این علت که سازمان تامین اجتماعی برای هر بیمه‌شده یک شماره بیمه درنظر گرفته است، کافی‌ است با همراه داشتن مدارک شناسایی خود به این کارگزاری‌ها مراجعه کرده یا به شعب بیمه مراجعه کنید. با ارائه کدملی، شماره بیمه و سایر اطلاعات درخواستی شما در این حوزه قابل دریافت است.

در حقیقت بعد از دریافت اطلاعات می‌توانید به راحتی به تمامی مشخصات خود دسترسی داشته و آن‌ها را بررسی کنید. حتی اگر هرگونه تغییر یا مغایرتی دیدید، می‌توانید برای رفع آن‌ها اقدام کنید. شایان ذکر است که این مغایرت‌ها می‌بایست به صورت حضوری در شعب بیمه یا کارگزاری مربوطه انجام شود.

همکاری در فروش بیمه

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

همانطور که می‌دانید بیمه تامین اجتماعی سال‌هاست حمایت خود را حفظ نموده و به بیمه‌شدگان متعهد بوده است. استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی، که خیلی از مواقع برای بیمه شدگان ضروری محسوب می‌شود را با هم مرور کردیم. برای این‌که اطلاعات بیشتری در رابطه با بیمه و سازمان تامین اجتماعی و خدمات آن داشته باشید می‌توانید مقالات مربوط به آن را مطالعه نمایید یا برای برطرف کردن سوالات خود، با مشاورین بیمه دات کام از طریق باکس نظرات که در انتهای مقاله است در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح نمایید. مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان هستند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
خرسندی
۱۳ تیر ۱۴۰۳

سلام خسته نباشید
می‌خوام مشغول به کار شوم و کارفرما به من گفته باید از بیمه پدرم خارج بشم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ تیر ۱۴۰۳

  کاربر گرامی؛ به شعبه تامین اجتماعی مراجعه کنید تا اقدامات لازم برای خارج شدن از تکلف پدرتان را انجام دهند.

person
Uniq
۳۰ خرداد ۱۴۰۳

سلام کد پیگیری به شماره من ارسال نمیشه
ممکنه که به پدرم ارسال بشه چون ایشون تمدید میکنه و بیمه رو پرداخت میکنه چون ۱۸ سالم پر شده هنوز به شماره پدرم ارسال میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ تیر ۱۴۰۳

  بله؛ امکان دارد کد به شماره پدرتان ارسال شود.

person
تینا
۲۴ خرداد ۱۴۰۳

سلام من بیمه ۳ ماهه تابستان ۱۴۰۳ را از طریق اینترنت پرداخت کردم ولی در سیستم ” پرداخت نشده” ثبت شده.
قابل ذکر است بجای شماره برگه از شماره شناسه برگ پرداخت استفاده نموده و پیام پرداخت موفق با رسید پرداخت دریافت نمودم
چرا در سیستم عمل نمی شود ، لطفا راهنمائی بفرمائید.
نوع بیمه من جزو بیمه شدگان اختیاری است.
با سپاس

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ تیر ۱۴۰۳

  تینا عزیز؛ برای حل مشکل به کارگزاری یا شعبه تامین اجتماعی مراجعه کنید تا اختلال ایجاد شده را برطرف کنند.

person
سید محمد حسنی
۲۳ خرداد ۱۴۰۳

باسلام من پدر ومادرم هیچگونه بیمه ندارند.حال من بخواهم آنها روبیمه کنم تمامی مراحل روالکترونیکی طی کرده ام وکدپیگیری هم دریافت کرده ام حال باید چگونه پیگیری کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم.

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

  محمد عزیز؛ به واحد امور فنی بیمه شدگان شعبه مراجعه کنید تا این مورد را پیگیری کنند.

person
شهیدی
۱۴ خرداد ۱۴۰۳

سلام،چرا کد شناسایی بیمه و کد مستمری دو نفر یکی است.
یعنی ۲ نفر با کدهای ملی متفاوت دارای کدهای مستمری یکسانی هستند و مستمری یکی از آنان که مرحوم شده قطع شده و به همسرش داده نمیشه،چگونه و کجا پیگیری کنیم.متشکرم.

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۳

  کاربر گرامی؛ چنین اتفاقی بسیار نادر است. برای پیگیری باید به امور فنی مستمری بگیران اداره تامین اجتماعی شهر خود مراجعه کنید.

   person
   علیرضا
   ۰۲ تیر ۱۴۰۳

   با سلام
   شماره منحصر به فرد بیمه
   شماره تامین اجتماعی هستش یا شماره بیمه؟؟؟
   شماره تامین اجتماعی من ۱۰ رقمیه
   شماره بیمه اولش ۲ تا حرف انگلیسی داره
   برای شماره دادن به کارفرما کدوم رو‌باید بدم؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۷ تیر ۱۴۰۳

    علیرضا عزیز؛ شما باید شماره بیمه ۸ رقمی را به کارفرما ارائه دهید؛ نیازی به خوانش حروف انگلیسی نیست.

person
فاطمه
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

باسلام من قبلا جایی بیمه شدم و شماره بیمه دارم الان جایی رفتم سرکار همونو بدم کافیه یا شناسنامه و کارت ملی میخواد بازم
ویه سوال دیگه من از ازدواج اولم یه دختر دارم که پیشم نیست ایا برای بیمه همه صفحات شناسنامه را میخواد یا نه ؟؟؟
دراصل میخوام بدونم که اسم دخترم باید باشه جایی یا خیر؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۳

  فاطمه عزیز؛ اگر شماره بیمه قبلی را همراه با کپی شناسنامه و کارت ملی ارائه دهید، کفایت می‌کند.
  مشخصات دختر شما نیز قبلا در سیستم ثبت شده و نیازی به کپی صفحات شناسنامه نیست.

person
بیمه
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

سلام من صاحب کارم میگه بیمتو میدم ولی،نریخته کد *۴*۱۴۲۰#هم کار نمیکنه استعلام بگیرم رمز تامین اجتماعی ام رو بهم نمیده

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ خرداد ۱۴۰۳

  درود. برای اطمینان از شرایط سابقه خود، به وب‌سایت یا کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
علیزاده
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

سلام. پدر من ۱۵ سال پیش آخرین بار بیمه بود‌ کارگزاری نتونست کد بیمه رو با کد ملی پدرم پیدا کنه و میگه خیلی قدیمیه.سیستم چند نفر با مشخصات پدرم اورد بالا و کارمتد بیمه گفت اینطوری نمیشه پیادش کرد. چه کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

  درود. به واحد امور نام‌نویسی شعبه تامین اجتماعی مربوطه که ایشان حق بیمه خود را از طریق آن پرداخت کرده است،‌ مراجعه کنید.

person
یاسر قائدی حقیقی
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

کارفرمای من میگه چون شماره بیمه ت با یه نفر دیگه یکیه نمیشه بیمه شمارو پرداخت کرد خواهشاً راهنماییم کنید باید چکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

  امکان بروز چنین اتفاقی بسیار بعید است. اما برای پیگیری به امور نام‌نویسی شعبه مراجعه کنید.

person
امین
۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

سلام و وقت بخیر
من قبلا توسط شرکت هایی بیمه شدم و الان چند وقت است که بیمه جایی نیستم. الان در یک شرکت استخدام شده ام بخش کارگزینی می گوید استعلام کن اگر کد بیمه ات فعال است برایت با همان کد بیمه را ادامه بدهیم وگرنه پرونده جدید برای اختصاص کد بیمه تشکیل بده. اصلا مگر کد بیمه غیر فعال می شود و یا امکان تخصیص کد جدید وجود دارد. آیا نیاز به پیگیری در پنل آنلاین یا مراجعه به مراکز حضوری دارم. یا همان کد را می توانم به کارگاه جدید جهت بیمه شدن ارایه بدهم.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
با سپاس

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

  امین عزیز؛ امکان دریافت چند شماره بیمه برای یک فرد وجود ندارد. اگر کد بیمه را دارید، همان را به شرکت جدید ارائه دهید.
  اگر شماره بیمه را ندارید، برای استعلام شماره بیمه خود، ابتدا از طریق سایت اقدام کنید. اگر موفق به دریافت شماره بیمه نشدید، به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
کیوان
۱۶ فروردین ۱۴۰۳

باسلام دعای خیر اینجانب کیوان شکوری ناشنوا هستم مدت۵سال است بیماری نورباتی گرفتگی عضلانی دارم معلول شدید هستم کمردرددارم خونه نیشتی هستم هیچ کاری نمی‌توانم انجام هم خونه نیشتی هستم وضع باباهم خوب نیست بامن کمک کند از مسئولین تقاضا دارم بامن کمک کنید تحصیلات بنده‌ لیسانس عمران است ولی هیچ اداریی مشقول به کارنیست از شما مسئولین محترم تقاضا ی کمک دارم امیدوارم که خداوند شما را سلامت نگدارد. تقاضا کننده کیوان

person
رستمی
۰۳ فروردین ۱۴۰۳

سلام ۲۹ اسفند فیش بیمه رو پرداخت کردم ولی هنوز وصل نشده . میشه علت رو بفرمایید

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  برای بررسی به یکی از شعب بیمه تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
33
۲۱ اسفند ۱۴۰۲

سلام، من برای ثبت شماره حساب مستمری نیاز به شماره مستمری دارم که در هیچ قسمتی از سایت درج نشده و موقع انتخاب کردن هیچ گذینه یا قسمتی برای تایپ کردن نمیاد. چطور این مشکل و حل کنم ؟ و اینکه اگر لازم هست به صورت حضوری مراجعه کنم، حتما باید به شعبه ای که حکمم در اون فعال هست برم ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  با کد ملی یا به واحد امور فنی مستمری‌ها شعبه و یا به کارگزاری سازمان مراجعه کنید تا آن ها پیگیری کنند.

person
shaina
۱۵ اسفند ۱۴۰۲

سلام. من دخترم رو بعنوان افراد تبعی ثبت نام کردم. اما الان اسمش رو نمیتونم ببینم و استعلام هم میگیرم میگه از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید. چه کار کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای پیگیری به تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

person
Ziba
۲۵ بهمن ۱۴۰۲

سلام در قسمت مستمری بگیری یه گزینه گواهی کسر از حقوق هست، آیا گواهی کسر حقوق برای همه فعال است؟ یا خیر؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله برای همه مستمری بگیران فعال است.

   person
   Ziba
   ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

   سلام مجدد
   در همون قسمت گواهی کسر اقساط، شماره مستمری میخواد که داخل کادرش نمیشه چیزی تایپ یا انتخاب کرد تا بتونیم گواهی صادر کنیم.
   چطور این مشکل رو حل کنم؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۰۵ اسفند ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    باید شماره مستمری ده رقمی خودت را درج کنید بروید شماره مستمری خودتان را از کارگزاری تامین اجتماعی دریافت کنید.

person
Saeed
۲۳ بهمن ۱۴۰۲

سلام
شماره مستمری ده رقمیو میخوام داخل پروفایلم کدوم قسمتو باید بزنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  در سایت تامین اجتماعی به قسمت امور فنی مستمری ها بروید و شماره مستمری خود را مشاهده بفرمایید.

person
Jana
۲۶ دی ۱۴۰۲

سلام ببخشید دختری که ازدواج میکند اگر رو بیمه پدرش باشه بیمه اش قطع میشود و حق بیمه از حقوق پدرش کم میشه؟؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  دختری که ازدواج می کند دیگه از تحت تکفل پدر خارج می شود و حق اولاد ی که پدر می گرفته قطع می شود.

person
رمضانی
۱۸ دی ۱۴۰۲

درود
من هم اکنون در حدود ۳۰ سال است که کار می کنم و از روز نخست بیمه پرداخته ام و دفترچه بیمه تامین اجتماعی داشته ام
اما حدود ۱۶ سال پیش، برای مدتی سازمان ما از تامین اجتماعی به خدمات درمانی منتقل شد و هنگامی که در شرکت دیگری مشغول شدم که از پوشش بیمه تامین اجتماعی برخوردار شوم، شماره تامین اجتماعی من تغییر کرد
اکنون من با شماره تامین اجتماعی خود در پرتال eservices حدود ۱۲ سال سابقه پرداخت دارم . همه شرکتها و سازمانهایی که من از سی سال پیش در آنها قراردادی کار کرده ام دولتی بوده اند و حق بیمه مرا پرداخت کرده اند. اما چون هیچ شماره بیمه یا لاشه دفترچه بیمه ای از آن هنگام ندارم، و آن وقتها هم کد ملی نبود، نمی دانم چگونه آن سوابق را به دست بیاورم و با سابقه کنونی تلفیق کنم
به چند تا از شرکتها هم رفته ام ولی همه کارکنان عوض شده اند و مدارک شان هم در کارتن و غیر قابل دسترس بوده است
می تونید راهنمایی کنید که چگونه به شماره اول بیمه تامین اجتماعی خود دسترسی پیدا کنم؟

با احترام
محمد رمضانی

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  شما با شناسنامه و کارت ملی و مدارکی که در آن شرکت ها اشتغال بکار داشته اید به همان شعبه نزدیک همان شرکت ها مراجعه کنید تا توسط پرسنل تامین اجتماعی بررسی شود.

person
معصومه رجبی
۱۱ دی ۱۴۰۲

سلام.من شماره مستمری بازنشستگی رو نمیدونم.برای ثبت نام بیمه تکمیلی میخوام.

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از طریق سایت تامین اجتماعی یا مراجعه به یکی از شعب تامین اجتماعی می توانید شماره مستمری را دریافت نمایید.

person
۱۱ دی ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر
من برای آزادسازی مدرک دانشگاهیم نیاز به استعلام از تامین اجتماعی دارم. آیا غیر حضوری از طریق سایت میتونم انجام بدم. یا حتما باید حضوری مراجعه کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله غیر حضوری و از طریق سایت تامین اجتماعی می توانید سابقه خودتان را دریافت کنید.

person
۰۳ دی ۱۴۰۲

سلام من برای بیمه یادم نیست کدوم خطمو دادم چطور میتونم بفهمم که کدوم خطه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ دی ۱۴۰۲

  سلام. به یکی از شعب بیمه تامین اجتماعی مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنند.

person
علی
۲۳ آذر ۱۴۰۲

من بیمه تا حالا نداشتم کارفرما گفته شماره بیمه بیار کجا مراجعه کنم ایا خودم می تونم از طریق سایت اقدام کنم یا باید به تامین اجتماعی مراجعه کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۲

  سلام کاربر گرامی
  باید کارت ملی و شناسنامه خودت را بدهی کارفرما تا ایشان برود برای شما شماره بیمه بگیرد ولی باید معاینات پزشکی تامین اجتماعی را انجام دهید بعد شماره بیمه به شما تعلق بگیرد.

person
مرتضی
۲۳ آذر ۱۴۰۲

ایا میشه برای گرفتن شماره بیمه به کافی نت مراجعه کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله می توانید به مراکز خدمات اینترنتی مراجعه نمایید.

person
Mahsa
۲۰ آذر ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر
ببخشید من کد گارگاهی گرفتم
اما الان فراموش کدم چی هست

داخل سایت جای این کد هست یا باید دوباره حضوری برم دریافت کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید حضوری به شعبه و یا کارگزاری سازمان مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند.

person
مقدم
۰۷ آذر ۱۴۰۲

باسلام اینجانب ازسال ۱۳۷۸ازطریق مغازه کسب وکاراقدام به پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی نمودم امابدلیل اینکه ان زمان ثبت نام سیستمی اینترنت نبود فقط ثبت نام وپرداخت حق بیمه ماهینانه دردفترثبت میشد؟پس ازراه اندازی سیستم الکترونیکی درصورت پرداخت ماهیانه حق بیمه هیچ یک از سوابق پرداختی اینجانب ثبت نگردیده بنابرین زیادپیگیری نمودم اماهیچ پرونده ای بیمه تامین اجتماعی بنام من هیچجاثبت نگردیده خواهشمنداست دراینباره راهنمایی و کمک لازم مبذول فرمائید سپاسگزارم ایمیلمazarbarjame@gmail.com می باشداجرکم عندالله

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۸ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  اگر حق بیمه پرداخت کرده اید بالاخره باید اون فیشهای پرداختی را داشته باشید همان فیشها را ببرید شعبه تا آنها پیگیری کنند اگر مدرکی دال بر پرداخت حق بیمه ندارید که دیگه قابل پیگیری نیست.

person
A
۱۴ آبان ۱۴۰۲

سلام ببخشید من برای ثبت‌نام چکار کنم شماره بیمه چطور دریافت کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  وارد سایت تامین اجتماعی شوید و از طریق شماره ملی و یک خط تلفن همراه که به نام خودتان است ثبت نام نمایید. باقی مراحل را در همین مقاله برای شما شرح داده ایم.

person
شراره
۱۴ آبان ۱۴۰۲

سلام پدرم ۱ سال است فوت شده میخوام سابقه بیمه پدرم رو در بیارم برای حقوق مادرم ولی هیچ مدرکی ازش ندارم چطور اقدام کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  آخرین شعبه ای که حق بیمه پدر واریز شده است با خلاصه فوت و کارت ملی ایشان مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند.

person
کعبیLila
۱۲ آبان ۱۴۰۲

سلام میشه کسی راهنمایم کنه من متاهلم با۳ فرزند وشوهرم همشون بیمه اجتماعی دارن فقط من هرچه پیگیری میکنیم بیمه برا من نمیشه فقط شوهرم ۳ پسرام کسی می دونه مشکل چی هست و چیکار کنم تا برام تایید بشه میخوام چشمام لیزر کنم حالا موندم چیکار کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۳ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  لطفا به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

person
مراديان
۲۲ مهر ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر.. من میخوام لیست سوابق بیمه م را بصورت مهر و امضا شده بگیرم. حتما باید حضوری مراجعه کنم؟ یا غیرحضوری هم امکانش هست؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به صورت انلاین هم می توانید لیست بیمه را دریافت نمایید. اما اگر مهر و امضای زنده می خواهید باید حضوری به تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
مصطفی
۱۰ مهر ۱۴۰۲

سلام من گذرواژه رافراموش کردم رفتم قسمت بازیابی کدملی وارد کردم شماره شناسنامه ازمن میخواد ندارم فقط کد ملی هرکاری کردم میزنه اشتباه شماره شناسنامه

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بهتر است برای حل این مشکل به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
مهرداد
۰۹ مهر ۱۴۰۲

سلام
برای کد استعلام قبلا تو این سامانه estelam.msrt.ir کد مجوز استعلام میگرفتیم و در سایت es ثبت میکردیم
الان دیگه این سامانه estelam.msrt.ir جواب نمیده
چجوری باید کد استعلام دریافت کنیم ؟؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۰ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  می توانید به وسیله کد ملی از سامانه eservices.tamin.ir استعلام بگیرید یا به صورت حضوری به تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
احمدرضا
۰۴ مهر ۱۴۰۲

سلام. من امروز داخل سایت نام نویسی کردم، ولی قسمت استعلام اطلاعات هویتی که میرم هنوز اطلاعاتم رو نشون نداده و شماره بیمه هم نیست. فرایندش زمانبره یا باید کار دیگه ای انجام بدم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۵ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  فرایند کار در سایت تامین اجتماعی راحت است ولی اگر نمی توانید بروید کارگزاری تامین اجتماعی برایتان انجام بدهد.

person
مهران
۰۱ مهر ۱۴۰۲

سلام من تو سایت سابقه بیمه را که میزنم (کلیه سوابق ) جلو خیلی از ماه‌های سال دوتا صفر زده … در صورتی که من تمامی ماه‌ها را پرداخت کردم … بیمه اختیاری بودم الان مشاغل آزاد هسستمم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به سازمان تامین اجتماعی مراجعه نمایید و این مشکل را حضوری پیگیری نمایید.

person
امیرعلی
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

سلام. میشه لطفا سرشماره ای که سازمان اسناد پزشکی اس ام اس ارسال میکنه برای واریز خسارت بستری را بنویسید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از طریق سایت سازمان اسناد پزشکی می توانید به شماره ها دسترسی داشته باشید.

   person
   R. Sh
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

   سلام. پدرمن سال ۸۵فوت شدن وبیمه داشتن ما به علت نداشتن آگاهی کافی بیمه پدرم رو وصل نکردین برا حقوق ۵سال۹ماه۲۸روز بیمه داشتن شعبه۲۲تهران که رفتیم تشکیل پرونده دادیم به علت دوری راه گفتیم پرونده مون رو انتقال بدن شهر خودمون بیمه تامین اجتماعی شهر خودمون گفتن تهران پرونده تشکیل بدین بعد بگین پرونده تون رو انتقال بدن شهر خودتون گفتن این ۱۸ سال هم که بیمه تون وصل نشده براتون واریز میشه الان فقط حقوق ۴ ماه برامون واریز شده درصورتی که ماه ۵ ماهه تشکیل پرونده دادیم وحقوق این ۱۸ سال هم برامون واریز نشده میشه راهنمایم کنین کجا باید مراجعه ویا شکایت کنم؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    از تاریخ درخواست به شما مستمری پرداخت کردند خود شما دیر درخواست دادید و اقدام کردید ولی از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید.

person
عسل
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

من حدودا یک سال تو یه شرکت شاغلم
گفتن بیمه برام رد میشه اما دو مرتبس رفتم دکتر گفتن بیمه ندارم و از طریق اون شرکتم که پیگیری میکنم میگن رد کردیم مشکلی نداره.
من چجوری میتونم این قضیه رو حل کنم؟!
سابقه کارم برام مهمه

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بیمه سابقه کار یک بیمه پایه است و بیمه درمانی نیست. می توانید از طریق سایت تامین اجتماعی استعلام بگیرید.

person
محمدرضا
۱۱ شهریور ۱۴۰۲

سلام؛ بنده به خاطر جضور در مشاغل سخت و زیان آور و با رای قطعی دیوان عدالت اداری و اعلام بیمه تامین اجتماعی به شرکت محل کارم مشمول بازنشستگی شدم و ماه پیش مدارک لازم را یه شرکت ارائه دادم .دیروز از شرکت بامن تماس گرفتند و گفتند کد شناسه بازنشستگی را باید از اداره کل غرب تهران گرفته و به شرکت اعلام کنم خواستم بدونم این کد شناسه را از کدام واحد اداره بیمه باید دریافت کنم. تشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از واحد امور مستمریها شعبه باید دریافت کنید.

person
خودم
۰۵ شهریور ۱۴۰۲

سلام ببخشید تاریخ شروع در قسمت ثبت شماره حساب بانکی یعنی چی؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. یعنی شماره حساب بانکی خودت را ثبت کنید.

person
محمد علی
۰۴ شهریور ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر بنده تازه متاهل شدم و مدارک همسر را در قسمت افراد تحت پوشش بارگزاری کردم ولی هنوز اسم ایشون در قسمت افراد تحت پوشش نیامده وقتی هم مجدد میخواهم از نو ثبت نام کنم خطایی(این کد ملی در خواست تکمیل نشده دارد) باید چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید تشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. به واحد امور نامنویسی شعبه و یا کارگزاری سازمان مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند.

person
سلیمانی
۰۱ شهریور ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر من ی آزمایش دارم ولی در شهر دیگری می‌خوام انجام بدم موفق نشدم انجام بدم میگه کد پیگیری پنج رقمی باید باشه ولی کد پیگیری تامین اجتماعی سه رقم بیشتر نیست لطفاً راهنمایی کنید ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. کد پیگیری بیمه منظور است.

person
فریبرز کریمی نژاد
۳۰ مرداد ۱۴۰۲

سلام بنده ۳۰سال ۳ماه۱۱روزسابقه بیمه دارم و براساس آن بازنشسته شدم درست ۵۰سالگی متاسفانه حال در سیستم ۲۶سال درج شد تکلیف چیست

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. به یکی از شعبات تامین اجتماعی بروید و شکایت کنید.

person
ابراهیمی
۲۸ مرداد ۱۴۰۲

آیا از سازمان ها و ارگانهای مربوط به کشورهای خارجی در داخل خاک ایران مانند سفارت ها امکان استعلام سوابق بیمه تأمین اجتماعی افراد وجود دارد؟ و اگر جواب بله هست چگونه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز.
  خیر وجود ندارد استعلام سوابق فقط از طریق سایت خود تامین اجتماعی امکان پذیر است.

person
صابر
۲۶ مرداد ۱۴۰۲

سلام دوست عزیز من چند سالی هست در خارج از کشور زندگی میکنم ولی حق بیمه خودم را بدون تاخیر پرداخت میکنم و متاسفانه از خارج از کشور نمیتونم وارد سامانه تامین اجتماعی بشم و استعلام سابقه را بگیرم لطفا مرا راهنمائی بفرمائید چگونه میتوانم سابقه ام را استعلام بگیرم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام صابر عزیز
  اگر از خارج کشور نمیتوانید وارد سایت تامین اجتماعی شوید این مشکل اینترنت و فضای مجازی است. می توانید از شخصی که در ایران زندگی می کند درخواست کنید مراحل را برای شما انجام دهد.

person
رحمان دغاغله
۰۱ مرداد ۱۴۰۲

سلام یک ماه از هدیه هدیه ببمه اجتماعی گذشته ولی هیج مبلغی برام واریزنکردن

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. فرآیند پرداخت هدیه ازدواج تامین اجتماعی زمان‌بر است.

   person
   صادق
   ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

   سلام وقت بخیر
   من قبلا که دانشجو بودم دفترچه بیمه مستمری داشتم که بعد ۶ سال قطع شد. الان میخام کد بیمه بگیرم برای شرکت، آیا همون کد بیمه مستمری رو میتونم تحویل بدم یا باید کد بیمه جدید بگیرم؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

    صادق عزیز؛ باید برای شرکت کد بیمه جدید دریافت کنید.

person
علیرضا
۳۱ تیر ۱۴۰۲

سلام من کد بیمه دخترم رو چطوری میتونم پیدا کنم ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. از سایت تامین اجتماعی، قسمت بیمه شدگان افراد تحت تکلف را ببینید.

person
جبار وکیلی چناران
۲۴ تیر ۱۴۰۲

سلام چطوری استعلام بیمه تامین اجتماعی خودمو بگیرم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ تیر ۱۴۰۲

  سلام. از طریق سایت تامین اجتماعی یا اپلیکیشن تامین من.

person
زهرا
۲۲ تیر ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر
من از سال ۱۴۰۰ تحت تکلف بیمه همسرم بودم، اما از خرداد از طریق شرکتی که توی اون مشغول هستم قراره بیمه بشم،آیا نام نویسی مجدد احتیاج هست یا از همون شماره بیمه که دارم میشه استفاده کرد؟
ممنون میشم مراحل کار رو برام توضیح بدید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ تیر ۱۴۰۲

  سلام. اون شماره بیمه ای که الان دارید به اسم همسر شما است شما باید خودت معاینات پزشکی تامین اجتماعی را انجام بدهید و شماره بیمه جدید برای خودت بگیری تا شرکت بتواند برای شما لیست بیمه ارسال کند.

person
Unknown
۱۹ تیر ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر
من پدرم فوت شده و مادرم داره الان مستمری میگیره
میخواستم بدونم الان من برم سرکار و بیمه بشم از حقوقی که مادرم داره میگیره کم میشه ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۰ تیر ۱۴۰۲

  سلام. خیر کم نمیشود.

person
f. m
۳۱ خرداد ۱۴۰۲

سلام من بعد از استخدام در یک شرکت بیمه تحت تکلف پدرم رو ابطال کردم چجوری میتونم ببینم واقعا باطل شده یا نه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۲

  سلام. به سایت تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
حمید ع
۲۱ خرداد ۱۴۰۲

درود..
دوست گرامی بنده تقریباً ۱۰ سال پیش به مدت ۳ سال حق بیمه مشاغل آزاد دادم، الان چند ساله پرداخت نمیکنم و میخوام بیمه مو ببندم، لطفاً راهنمایی بفرمائید؟ متشکرم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. وقتی شما حق بیمه واریز نکنید به علت عدم واریز بیمه شما قطع و بسته میشود.

person
بابک
۰۲ خرداد ۱۴۰۲

سلام
من طی سال‌های ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۸ از طریق کارفرمایان بیمه وبرایم لیست رد شده است ولی در سوابقم در سایت وارد نشده و جزو سابقه ام محسوب نشده است.
برای اضافه کردن آن به سوابق باید چه کاری انجام دهم؟
از راهنمایی شما متشکر میشوم.

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۳ خرداد ۱۴۰۲

  سلام. به واحد امور نامنویسی شعبه مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند.

person
حسنی
۱۳ اسفند ۱۴۰۱

سلام وقت شما بخیر
من با مراجعه به شعبه بیمه سازمانی که در اون مشغول به کار هستم شماره بیمه دریافت کردم ولی آخر ماه همزمان با ارسال لیست بیمه اسم من داخل لیست بیمه سازمان قرار میگیره از طرفی من در حال حاضر تحت پوشش بیمه پدرم هستم . آیا نیاز هست پدرم به شعبه بیمه خود مراجعه کرده و ابطال کفالت کنن یا به طور خودکار من از بیمه ایشون حذف میشم ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. به طور خودکار حذف می‌شوید.

person
پگاه
۰۸ اسفند ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر.من بعد عقد به سازمان تامین اجتماعی اطلاع دادم ولی تازگی متوجه شدم که هنوز تحت پوشش بیمه پدرم هستم.تکلیف من چی میشه؟باید چیکار کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

  سلام. باید به کارگزاری سازمان و یا خود تامین اجتماعی مراجعه و عقدنامه خود را هم به همراه داشته باشید تا شما را از پوشش پدر خارج کنند.

person
محمد
۰۳ اسفند ۱۴۰۱

سلام محل کار دوم .بنده راجهت اعلام شماره کارگاه به کارگزاری معرفی کرده اند در حالیکه در کارگاه اول هنوز بیمه بهمن واریز نشده است.چطوری اینموضوع رو حل کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ اسفند ۱۴۰۱

  سلام محمد عزیز. از طریق کارگزاری‌های تامین اجتماعی اقدام کنید.

person
یوسف رضا طاهری
۰۱ اسفند ۱۴۰۱

بیمه کارگر ساختمانی هستم برای گرفتن برگ پرداخت رفته ام مگوین تعلیق شده حال باید چکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. تعلیق نشده است بیمه ساختمانی شما احتمال زیاد توسط بازرس تامین اجتماعی قطع شده است.

person
Hdis
۱۹ بهمن ۱۴۰۱

میخواستم وارد سابقه بیمه بشم ولی انگار رمز اشتباهه فراموشی رمز هم میزنم کد نمیاد میگن یه هفتس مد نمیته بیمه تامین اجتماعی باید چیکار کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. از طریق شماره همراه و کد ملی می توانین به راحتی رمز را بازگردانی کنید. در نهایت به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

person
هیچکس
۲۷ دی ۱۴۰۱

سلام خاستم بدونم اگه بنده کارمندوبیمه هستم که یک زوج اطباع ازمن درخاست کردن که عقدنامه ای سوری تهیه کنیم به نام بنده وخانم ایشون که شناسنامه بگیرن وانجام شد وشناسنامه گرفتیم وبنده بیمه هستم مجیورشدم نوزادروهم بیمه کنم چون به نام فامیل بنده است

person
عابدی
۲۶ دی ۱۴۰۱

سلام
من بیمه تامین اجتماعی هستم
۲۰ساله
همسرم وقتی دکتر براش دارو ثبت میکنه اس ام اس براش نمیاد
اگه بخوام شماره اش رو ببینم و اگه اشتباه ثبت شده و بخوام تغییرش بدم چه باید بکنم
با سپاس

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ دی ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز
  باید به کارگزاری و یا شعبه مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند

person
محمد
۲۴ دی ۱۴۰۱

سلام وقتی داخل سایت ex_eservice میشم قسمت کارفرما ارسال لیست بیمه نداره درصورتی که قبلا داشت مشکل میدونید کجاس؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ دی ۱۴۰۱

  سلام آدرس را نوشته ایم اما اگر مشکلی در ثبت دارید بهتر است که به خود کارگزاری مراجعه کنید.

person
بیگی
۲۸ آذر ۱۴۰۱

چگونه بفهمم که لیست بیمه من ، به کدام شعبه یا کارگزاری تهران اعلام می شده؟

الان چند سال است که آن شرکت منحل شده

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱

  سلام با شماره بیمه و شناسنامه و کارت ملی خودتان به کارگزاری سازمان مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند

person
میلاد
۲۲ آذر ۱۴۰۱

سلام برای دریافت کد بیمه استخدامی ماده ۲۸ آموزش وپرورش چه مراحلی طی بشه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ آذر ۱۴۰۱

  سلام باید از خود اداره آموزش و پرورش بپرسید.

person
کارشناس بیمه
۲۲ آذر ۱۴۰۱

سلام باید اولا از طریق مدیریت آن بیمارستان و بعد از طریق اداره کار پیگیری کنید ولی به نظر ما تا وقتی هیچ حکمی برای شما نزدند، پیگیری بدون مدرک بی فایده است

person
مهناز ب
۱۵ آذر ۱۴۰۱

سلام
من از ۱۹ دی سال ۱۴۰۰ مرخصی زایمان رفتم و ۲۰ مهر ۱۴۰۱ برگشتم.اما هنوز حقوق شهریور و مهر رو برام پرداخت نکردن و بیمه این ۹ ماه هم در سایت تامین اجتماعی رد نشده مشکل چیه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱

  سلام احتمال زیاد معرفی بکار شما صادر نشده است حتما به واحد امور فنی بیمه شدگان شعبه مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند

person
امان الله جعفری
۱۵ آذر ۱۴۰۱

سلام کدام شماره رو روی نسخه مینویسه
یا برای نوبت دکتر در بیمارستان کدام شماره رو
وارید کنیم با تشکر

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱

  سلام کد ملی را مینویسند یا از طریق سیستم خود پزشک ثبت می کند.

person
مهدی
۱۷ آبان ۱۴۰۱

سلام خوبی ببخشید من تبریز سرکارم شرکت دارم به شرکت مدیریت گفته دفترچه بده من ندارد اما دفترچه اهر موندن ولی دور من وقت ندارم پرونده پیدا میشه چیکار 😓🙏

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱

  سلام متوجه سوالتان نشدیم.

person
صادق
۱۹ مهر ۱۴۰۱

سلام کد ۱۳ رقمی بیمه رو برای نظام مهندسی میخوام چطور بگیرم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱

  سلام اگر شماره بیمه نامه تان است، از طریق سایت می توانید دریافت کنید.

person
محکد ق
۱۶ مهر ۱۴۰۱

با سلام؛قبلا سرکار بیمه بودم که کارفرما بیمه رو رد می‌کرد الان میخام خودم ادامه بدم باید چه کاری انجام بدم ممنون میشم توضیح بدید

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  سلام بیمه مشاغل آزاد یا اختیاری می توانید ادامه دهید.

person
قصری
۱۵ مهر ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر
وقتی میخوام گواهی کسر حقوق بگیرم

( شماره دفتر کل میخواد ) یعنی چی؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱

  سلام این باید برای بازنشسته ها باشد. باید به دفتر امور بازنشسته اداره خود مراجعه کنید.

person
نمازی
۲۹ شهریور ۱۴۰۱

سلام وقت شما بخیر من میخام یک نفر رو از لیست بیمه ی تامین اجتماعی حذف کنم چون ایشون ترک کار کردند چجوری میشه اینکارو کرد ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز
  در لیست بیمه یک ستون بعنوان ترک کار جلوی هر بیمه شده طراحی شده است در آنجا تاریخ ترک کار نیروی خودتان را درج نمایید

person
شاهین
۲۸ شهریور ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید عذرخواهی میکنم مستمری بگیر هستم هرماه ۲۷ حقوق واریز میشد اما این ماه هنوز واریز نشده میشه کی واریز میشه ممنون از لطفتون

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

  سلام شاهین عزیز
  مستمری هیچ کس هنوز از طرف سازمان مرکزی واریز نشده است باید صبر کنید تا واریز شود

person
سرود
۲۷ شهریور ۱۴۰۱

سلام من شماره تلفنمو وارد میکنم اما در دریافت کد بیمه تامین اجتماعی مشکل دارم، باید چه کار کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

  سلام سرود عزیز
  باید رمز ورود به سامانه تامین اجتماعی را داشته باشید

   person
   گرگعلی
   ۱۷ مهر ۱۴۰۱

   سلام دریافت کد بیمه تامین اجتماعی غیر حضوری رو از طریق سایت اصلا نمیتونم وارد بشم؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۸ مهر ۱۴۰۱

    سلام احتمالا مشکل از اینترنت یا دستگاهتان است. اما در هر صورت اگر نتوانید وارد شوید، به کارگزاری مراجعه کنید.

     person
     الله یاری
     ۰۹ آبان ۱۴۰۱

     سلام برای گرفتن شماره بیمه تامین اجتماعی به سایت تامین اجتماعی مراجعه اما چیزی نشون نداده، سابقه نداشتم میخواستم ثبت نام کنم

     person
     کارشناس بیمه
     ۱۰ آبان ۱۴۰۱

     سلام دوست عزیز، خب اول باید ثبت نام کنید بعد شماره به شما داده می شود.

person
zahra
۲۷ شهریور ۱۴۰۱

سلام من تابحال سابقه بیمه نداشتم و تحت نظر اول پدرم و بعد همسرم شدم الان جایی مشغول به کار شدم میخوان بنده رو بیمه کنن گفتن شماره بیمه میخوان میخواستم بدونم شماره بیمه ای که داخل دفترچه تامین اجتماعی هستش رو بدم تا برام بیمه رد کنن، درسته یا شماره بیمه من چیزی غیر این شماره بیمه هستش؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

  سلام زهرای عزیز
  خیر اون شماره بیمه ای که شما دارید مربوط به همسرت است خودت باید بروید معاینات پزشکی و شماره بیمه جدید برای خودت بگیری

person
منور
۱۵ شهریور ۱۴۰۱

سلام برای دریافت شماره بیمه تامین اجتماعی برای بار اول باید به خود کارگزاری ها مراجعه کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱

  سلام خیر. همان ثبت نام را هم در سایت انجام دهید، به شما شماره بیمه اختصاص داده می شود.

person
محمد
۰۶ شهریور ۱۴۰۱

سلام بدست آوردن شماره بیمه از روی کد ملی در جایی امکان پذیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ شهریور ۱۴۰۱

  سلام از طریق همین روش ها که نوشتیم امکان پذیر است.

person
مهرداد
۲۳ مرداد ۱۴۰۱

با سلام من از سال ۷۲ ای ۸۲ حدود ۷ سال بیمه در ۳ کارگاه مختلف داشتم الان با داشتن شماره بیمه شده و کد ملی هیچگونه سوابقی در سایت برای من درج نشده ،برای دستیابی به سوابق چکار باید کنم ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

  سلام به کارگرازی مراجعه کنید.

person
نیلی رسول زاده
۲۲ مرداد ۱۴۰۱

واسه استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی نیاز به اینترنته؟ یا با اس ام اس هم میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

  با استفاده از سایت می توانید.

   person
   امید
   ۰۴ مهر ۱۴۰۱

   سلام پیدا کردن شماره بیمه تامین اجتماعی باید چه کرد؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۵ مهر ۱۴۰۱

    سلام از طریق همین روش های استعلام میتوانید پیگیری کنید.

     person
     مهدی
     ۱۴ آبان ۱۴۰۱

     سلام دریافت شماره بیمه با کد ملی دیگری هم ممکنه؟ یعنی من براش انجام بدم

     person
     کارشناس بیمه
     ۱۵ آبان ۱۴۰۱

     سلام بله البته باید با شماره ایشان ثبت نام کنید.

     person
     علی
     ۲۰ دی ۱۴۰۱

     سلام من شماره دفترچه بیمه تامین اجتماعی رو میخوام از کجا باید بگیرم؟

     person
     کارشناس بیمه
     ۲۱ دی ۱۴۰۱

     سلام همان شماره بیمه است.

person
حسن بازیار
۲۲ مرداد ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر
من درخواست کفالت والدین دادم برام یک کد رهگیری اومده چطور باید استعلام بگیرم که نتیجه استعلام چی شده.ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

  سلام باید صبر کنید تا بازرس فنی شعبه از آدرس شما بازرسی کند و گزارش بازرسی را تو سیستم بار گذاری میکند

person
آدینه
۱۲ مرداد ۱۴۰۱

سلام دریافت شماره بیمه برای اولین بار چطوریه؟ باید برم کارگزاری حتما؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

  سلام همان ثبت نام که انجام دهید، می توانید بگیرید.

person
امیر
۰۸ مرداد ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر من میخوام فیش حقوقی رو چک کنم
اما شماره مستمری نمی تونم ورود بدم انگار غیر فعال هستش لطفا راهنمایی بفرمایید.

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری سازمان مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند

person
هدی مغربی
۰۴ مرداد ۱۴۰۱

سلام درخواست شماره بیمه تامین اجتماعی باید انجام بشه یا همان ثبت نام در سایت کفایت می کند؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ مرداد ۱۴۰۱

  سلام همان ثبت نام کفایت می کند.

person
مهدی
۰۳ مرداد ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر

من اطلاعات ثبت نام بخش نام نویسی بیمه دانشجویی را پر میکنم اما سیستم ارور ” برای این کد ملی درخواست تکمیل نشده وجود دارد ” را میدهد مشکل از چیه ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۱

  سلام به کارگزاری مراجعه کنید.

   person
   مهدی
   ۰۴ مرداد ۱۴۰۱

   سلام درهنگام بازنشستگی ازنوع اختیاری استعلام باید بگیریم چرا واگرکسی ازسازملن بهزیستی به مختصرکمک هزینه ای دریافت کنه تکلیفش چی میشه؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

    سلام هر کس فقط از یک جا میتواند مستمری دریافت کند

person
ح.ب
۰۲ مرداد ۱۴۰۱

سلام اسم همسرم در لیست بیمه شدگان بنده نیست و من الان یکسال بازنشسته بیمه هستم و الان خبردار شدیم اسم همسرم در لیست نیست در گزینه ای که بیمه شده اضافه می‌شوند ثبت نام کردیم ولی هیچ تغییری نکرده و دیگه این که پیغامی مبنی بر اینکه با این کد ملی اطلاعات تکمیل نشده وجود دارد نشان می‌دهد الان من باید چیکار کنم در ابتدای تکمیل پرونده من صدبار تمامی مدارک را دفتر بیمه حضوری بردم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، پس حق همسر هم یک سال دریافت نکردید باید حتما به واحد مستمریها شعبه مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند.

person
سمیرا
۰۲ مرداد ۱۴۰۱

سلام یه سوال داشتم کد تامین اجتماعی را از کجا باید بدست بیارم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ مرداد ۱۴۰۱

  سلام شماره بیمه منظورتان است؟ در پنل ثبت نام کنید، نشان داده خواهد شد.

person
gandom
۰۱ مرداد ۱۴۰۱

سلام . برای بازیای گذر وازه که اقدام میکنم میگه برای کاربران غیر فعال امکانپذیر نیست. چه کاری باید انجام بدم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ مرداد ۱۴۰۱

  سلام به کارگزاری مراجعه کنید.

person
سجاد
۲۹ تیر ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید
شماره موبایلی که باهاش توی سایت تامین اجتماعی ثبت نام کردم رو فراموش کردم چجوری بفهمم کدام شماره بوده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱

  سلام به کازگراری مراجعه کنید.

person
ضیا
۱۳ تیر ۱۴۰۱

پیدا کردن شماره بیمه از چه طریقی راحت تره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، راحت ترین راه همان ورود به سایت است.

person
حکمت
۱۱ تیر ۱۴۰۱

سوابق بیمه از چه سالی قابل رویت است

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، از همان ماهی که پرداخت می شود.

person
محسن
۰۶ تیر ۱۴۰۱

سلام من بیمه تامین اجتماعی دارم دوتا فرزند دارم یکی شامل بیمه درمانی هست اون یکی نه باید چیکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید بروید کارگزاری تامین اجتماعی تا اون بچه شما هم اگر تحت تکفل است نامنویسی کند

person
پوریان
۰۵ تیر ۱۴۰۱

پوریان
۰۵ تیر ۱۴۰۱

سلام من حدود ۲ ماه پیگیر سوابق سال ۷۶ الی ۷۸ هستم اما تا الان هیچ نتیجه ای نگرفته ام هم از طریق مراجعه حضوری به کارگزاری هم از سایت و حتی تماس با اداره مربوطه نتوانسته ام لطف کنید همکاری کنید حدودا ۳ سال مشغول بکار بوده ام اما سوابق بعد از سال ۷۸ موجوده

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، ما سایت فروش آنلاین بیمه هستیم و این مطلب را برای آموزش زده ایم. پیگیری امور با خودتان است.

person
بیژن بردباری
۰۱ تیر ۱۴۰۱

ساده ترین راه برای استعلام شماره بیمه چیه؟ غیر حضوریم میشه انجامش داد یا اینترنتی؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، از طریق سایت که نوشتیم، می توانید استعلام بگیرید.

person
علی پورشیوایی
۳۱ خرداد ۱۴۰۱

سلام عرص ادب شماره مستمری بازنشستگی من وکد ملی که دارم برای خرید در کیپا تایید نمیشود چرا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری مراجعه کنید.

person
فرید
۲۹ خرداد ۱۴۰۱

با سلام من ۱۲سال و چها ماه سابقه پر داخت بیمه دارم جدیدا در شرکتی مشغول بکار شده ام که هنگام ارسال لیست بیمه جلوی اسم من توشته در دست بررسی مرجعه به شعبه به شعبه بیمه مراجه کزدم گفتند درست شد ولی همچنان این ارور رفع نشد .واین ماه برای من رد نشد .لطفا راهنمایی کنید چه بتید بکنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید حضوری به قسمت واحد امور درآمد شعبه مراجعه کنید تا بررسی کنند.

person
بازنشستگان
۲۸ خرداد ۱۴۰۱

سلام اسفند ۱۴۰۰ بازنشسته شده ام بعد از چند وقت اولین حقوق تامین اجتماعی را دریافت خواهم کرد.

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، حداکثر دو ماه بعد واریز میشود

   person
   ایرانی
   ۰۵ دی ۱۴۰۱

   سلام شماره بیمه تامین اجتماعی را فراموش کردم چه کار کنم؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۶ دی ۱۴۰۱

    سلام در قسمت بازیابی می توانید اما اگر نتوانستید به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
ابراهیم ریاحی پور e
۲۷ خرداد ۱۴۰۱

سلام من کد ملی و رمز عبور وارد می کنم جواب نمی کیرم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز
  بروید بازسازی رمز عبور را بزنید

person
شهنام
۲۶ خرداد ۱۴۰۱

چطور با کد ملی شماره بیمه خود را دریافت کنم.

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، در مطلب کامل توضیح داده ایم.

person
محمد
۲۴ خرداد ۱۴۰۱

سلام داخل سایت tamin.ir ثبت نام برای دریافت شماره بیمه رو انجام دادم اما نزدیک یک ماهه زده در حال بررسی – نیاز به رسیدگی شعبه ؛ آیا لازمه حضوری به شعبه مراجعه کنم؟ قبلا مستمری بازمانده میگرفتم اما با پایان تحصیل رابط بیمه ای قطع شده

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید حتما به شعبه مراجعه کنید

  person
  خورشید
  ۰۳ دی ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر محل کار قبلی من بیمه ۲۶ رپز در ماه برای من رد میکردن با اینکه من ماهی تا ۲۲۰ساعت و حتی روزهای تعطیل هم سر کار میرفتم
  آیا میتونم ازشون شکایت کنم و بخوام بیمه اون ۳ سال من رو کامل زد کنن؟؟

   person
   کارشناس بیمه
   ۰۴ دی ۱۴۰۱

   سلام اگر کمتر از حد ممکن رد کنند، بله میتوانید. به هر حال باید به اداره کار مراجعه کنید.

person
طوفان 1357
۱۸ خرداد ۱۴۰۱

با سلام
سوالی که دارم از کارشناس محترم این هست که بنده سالهای ۷۶ و ۷۹ و ۸۰ در مجموع حدود ۲۷ ماه بیمه رد نکرده ام آیا الان میتوانم با پرداخت مابه التفاوت حق بیمه ، او ۲۷ ماه رو پر کنم و جزء سابقه به حساب بیاد ..
آیا قانونی هست که بشه اقدام کرد یا خیر . . ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، خیر.

person
سمیه
۰۱ خرداد ۱۴۰۱

سلام من سابقه بیمه ندارم و کارفرما بهم گفته شماره بیمه بگیرم تا برام بیمه رد کنه آیا لازم هست برای دریافت شماره بیمه به شعبه ای که کارفرما بیمه میریزه مراجعه کنم یا هر شعبه ای باشه مشکلی نیست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، به هر کارگزاری سازمان مراجعه کنید میتواند کار شما را انجام بدهد

person
Ak
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام من چند وقتی هست که از همسرم جدا شدم وپدر م قبلا بیمه داشته و خیلی سال پیش حدودا ۴۵ سال قبل فوت کرده الان میخوام اقدام کنم برای گرفتن حقوقش از ما شماره بیمه اش را خواستن چگونه میتونم اون رو پیدا کنم با توجه به این که کد ملی ندارم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، یعنی کد ملی ندارید؟ باید به کارگزاری مراجعه کنید.

person
محمدی
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام
من چطوری میتونم به صورت غیر حضوری فرزندم رو که تازه به دنیا اومده بیمه کنم؟
با تشکر

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، تا ی مدت که شما می توانید از بیمه همسرتان استفاده کنید اما باید به سایت تامین اجتماعی به https://eservices.tamin.ir/ مراجعه کنید.

person
محسن
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

با سلام شماره موبایل جهت بازیابی رمز عبور جهت اخذ سابقه بیمه را ندارم..باید چیکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱

  سلام بهتر است که کارگزاری مراجعه کنید.

person
مسعود
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تشکر

person
مسعود
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام کد شعبه رو از کجا بگیرم

  person
  مسعود
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

  شعبه ۲بابل

  person
  امیر….
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

  سلام تو سایت ای سر ویس راهنماش نوشته ب صورت کاملا غیرحضوری میتونن ثبت نام کرد و قرارداد بست و همونجام پرداخت کرد رفتم شعبه شعبه هم گف میشه کاملا غیر حضوری شده گفت برین کافینت رفتم کافینت ثبت نام کرد و شماره بیمه هم گرفت الان دارم پرداخت میکنم تمام اطلاعاتمم هست تو سامانه ایا مشکلی نیس نام شعبه همچی درسته سوابقمم میبینم با خیال راحت پرداخت کنم.

   person
   کارشناس بیمه
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

   سلام خیر همه چیز به صورت آنلاین پرداخت خواهد شد.

person
Mina
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام. کارفرما بنده رو بیمه کردن ولی هیچ سابقه بیمه ای برام رد نکردن. به عبارتی من هیچ سابقه بیمه ای ندارم ایا میتونم از تامین اجتماعی بخوام کلا من رو در سیستم تامین اجتماعی حذف کنند و کد من رو باطل کنند؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، خیر نمیشود

person
سجاد
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام‌ من‌ازسال۷۸‌بیمه‌دارم‌‌ولی‌بیمه‌من‌‌بعضی
از‌سالها‌تکمیل‌پرداخت‌نشده‌‌وازسال‌۸۸الی‌۹۴‌بیمه‌ام
کلا‌قطع‌شده‌‌واز۹۴‌به‌بعد‌دوباره‌کامل‌واریزشده
برای‌بازنشستگی‌ایا‌امکانش‌هست‌که‌این‌سالهای
‌پرداخت‌نشده‌را‌پرداخت‌کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، خیر.

person
بحری
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام
برای من زده کاربر غیر فعال
آیا امکانش هست غیر حضوری درستش کنم
اصلا نمیتونم از خدماتش استفاده کنم
ممنونم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز
  احتمال دارد رمز ورود به سیستم شما مشکل دارد بازسازی گذره وازه را بزنید رمز جدید بگیرید بعد وارد شوید اگر نشد به تامین اجتماعی یا کارگزاری سازمان برای تایید

person
متین
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام من شماره تلفن همراهم به نام خودم نیست و نمیتوانم در سامانه ثبت نام کنم چجور میشه فقط با کد ملی سابقه بیمه رو ببینم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، با کد ملی هم می توانید نیازی به شماره نیست. در هنگام ورود کد ملی را ثبت کنید. البته اگر از قبل ثبت نام کرده باشید.

person
میلاد احمدی بلوطکی
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام ببخشید من چطور میتوانم بفهمم که بیمه درمانی دارم یا نه اگر میشود کمکم کنید.

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز یعنی شما خودتان نمیدانید که بیمه دارید یا خیر؟ اگر منظورتان بیمه شدن از طرف شرکت است، از طریق همین روش ها می توانید استعلام بگیرید.

person
Sadi
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر. شماره ملی دفترچه بیمه بچه ام دست فامیل هاست میخواستم بدونم راه کاری هست جلوش گرفت تا از ان استفاده نکنن

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، خیر مقصر خود شما هستید تخلف کردید مگر اینکه مراکز درمانی متوجه بشوند و خودشون جلویش را بگیرند و اگر متوجه بشوند شما را جریمه میکنند

person
پژمان
۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام ، خدا قوت، پدر من بازنشسته ی بانک مای هست و بیمه داره، دفترچه هم که داره، اما امروز توی ازمایشگاه بیمارستان رجایی کرج، هنگام تسویه حساب ، اسم ایشان در سیستم به عنوان بیمه شده نیست و میگوید ایشان بیمه ندارند 😱 برای همین ازاد حساب باید بکنیم، برای حل این مسکل چکار باید کرد؟ شپاس

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، تنها راهش این است که به همان دفتر بیمه مراجعه کنید و بررسی کنید که دلیل قرار نگرفتن اسم پدر شما در بیمه چه چیزی بوده است.

person
غلامرضا علیزاده
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

باسلام خسته نباشید من دو ماه بازنشسته شده و از سال ۱۳۶۶ حساب شده ولی من در سال ۱۳۶۵ بیمه دارم حتی شناسنامه کار هم دارم ولی بیمه میگه شما در سال ۱۳۶۵ سابقه ندارید ؟ اگه من سابقه بیمه ندارم پس این شناس نامه کارم و چجوری گرفتم
لطفا بنده رو راهنمایم کنید ممنون میشم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، شناسنامه اون زمان اداره کار صادر میکرده و ربطی به تامین اجتماعی نداشت و خیلی از مردم که جای کار میکردند کارفرما برای آنها حق بیمه واریز نمی کردند لذا اگر مدارکی دال بر اشتغال دارید باید از کارفرما شکایت کنید و رای بگیرید

person
هادی نجف زاده
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام .بنده چند مدت یک شرکت مشغول به کار بودم همه مدارک تحویل شعبه بیمه دادم و بعد از ۸ ماه به علت واریز نکردن حقوق استعفا دادم و الان پیگیر شدم حق بیمه ام واریز نکردن و الان ۵ ماه یک شرکت اسانسور دیگه مشغول بکار هستم و بهم گفتن برای بیمه اقدام کنم آیا میتونم شماره بیمه از شعبه یا اینترتی بگیرم در معرفی نامه شرکت به بیمه قید بشه کافی هس و مراحل بعدش انجام بدم یا اینکه دوباره مراحل تست پزشکی انجام بدم ..شرکت میگه فقط شماره بیمه برام بیارید کافی هس .ممنون میشم پاسخ بنده را بدید

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز،شماره بیمه ببرید کافی است ولی هر جا که جدید استخدام میشود باید طبق ماده ۹۰ معاینات پزشکی داشته باشید چون در آینده برایت مشکل ایجاد میشود

person
M
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام بنده مبالغ بیمه پرداخت کردم اما نمیدونم کلا چقدر دادم استعلام پرداختی ها میخوام اینترنتی بگیرم چجوریه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

  سلام از طریق خود سایت راحت قابل پیگیری است.

person
صادق
۲۹ فروردین ۱۴۰۱

شماره بیمه رو از کجا میشه گرفت؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز در سامانه وارد شوید، شماره بیمه رو نشان می دهد. در بخش استعلام اطلاعات هویتی است.

person
محمد حسن
۲۸ فروردین ۱۴۰۱

تو سایت eservices که میرم هیچ گزینه ای به اسم دریافت برگ پرداخت وجود نداره چکار باید بکم ؟؟؟؟ از کجا باید بگیرم برگه پرداختو ؟؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اگر منظور شما پرداخت برای بیمه حرف و مشاغل آزاد و بیمه اختیاری باشد باید بروید قسمت امور فنی بیمه شدگان بعد بیمه شدگان خاص

person
رضا
۲۸ فروردین ۱۴۰۱

با سلام
خواهرم ۲۰ سال در مطبهای خصوصی و درمانگاها کار کرده.(مربوط به چند سال پیش و قبل از ارائه کدملی)
در سایت تامین اجتماعی اکانت ایجاد کردم ولی وقتی وارد سایت میشوم هیچ مشخصات فردی و سوابق کاری درش وجود ندارد .
من یکی از دفترچه های تامین اجتماعی اش پیداکردم که شماره بیمه داره. بمن وکالت داده که آنرا پیگیری کنم، چیکار بایستی انجام بدهم؟ حتی به ۱۴۲۰ هم تماس گرفتم با کد ملی اطلاعاتی را پیدا نکردن.
باسپاس

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری مراجعه کرده اید؟

person
محمد حسن
۲۷ فروردین ۱۴۰۱

توی سایت eservices برای من گزینه دریافت برگ پرداخت وجود نداره . چکار کنم؟؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری مراجعه کنید.

person
بهرام
۲۵ فروردین ۱۴۰۱

باسلام من ۵سال سابقه بیمه دارم ازطریق شرکت، والان بخوام خودم بیمه ردکنم بادفترچه میتونم ازطریق گوشی ادامه همون شماره بیمه رو رد کنم که نیازی به شعبه نداشته باشم. و چه بیمه ای روانتخاب کنم که ارزانتر باشه،وامکانش هست که با ده سال سابقه بازنشست شوم یا باید همون ۳۰سال سابقه باشه که بازنشست بشیم ممنون از راهنماییتون

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، بیمه مشاغل آزاد می توانید و برای بازنشستگی باید شرایط از جمله سن را هم داشته باشید.

person
علی ج
۲۵ فروردین ۱۴۰۱

سلام من خودم بیمه دارم چطور میتونم همسرم رو زیر پوشش خودم قرار بدم ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید شناسنامه و کارت ملی همسر خودتان را ببرید کارگزاری سازمان تا ایشان را نامنویسی کنند یا از طریق سایت تامین اجتماعی در قسمت نامنویسی همسر خودت را ثبت نام کنید.

person
آرش
۲۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام من سال ۸۴ تا ۸۵ سابقه بیمه در یک شهر دیگر دارم دفترچه و شماره بیمه موجوده جهت بیمه خود اختیاری به سایت مراجعه و ثبت نام کردم اما داخل سایت بیمه اطلاعات هویتی و سوابق من یافت نشد
راهکار چیست؟ آیا باید به کارگزاری همان شهر که کد شعبه در دفترچه نوشته مراجعه کنم؟
ناگفته نماند بعد از تعطیلی شرکتی که در آنجا مشغول کار بودم در شهر خودم از طریق کارگزاری تامین اجتماعی بیمه بیکاری دریافت کردم.

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، در آن شعبه اطلاعات هویتی شما ناقص است و باید تکمیل شود باید به آن شعبه حضوری مراجعه کنید تا اطلاعات شما کامل شود

person
آیدین
۲۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام من وقتی مراحل بالا رو برای بازیابی رمز میزنم میگه برای کاربر غیرفعال امکان پذیر نیست
یعنی چی کاربر غیرفعال؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اگر مطمئن هستید که تمامی اطلاعات درست است، به کارگزاری مراجعه کنید.

person
علامرضا
۲۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام
بنده قبل از دوره مکانیزه یک شماره بیمه داشته ام که سوابق بنده در آن دوره پیدا نمیشود
شماره مذگور موجود است و بنده دفترچه این شماره را هم داشته ام ولی به هر شعبه ای مرتجعه میکنم و شماره بیمه را ارائه میدهم میفرمایند که هیچ سابقه ای به این شماره متصل نیست ،بنده نمیدانم مگر میشود دفترچه بیمه داشت و تمدید هم شود ولی هیچ سابقه ای برای آن شماره وجود نداشته باشد
ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، بله میشود چون امکان دارد کارفرما برای شما شماره بیمه گرفته باشد ولی حق بیمه واریز نکرده باشد.

person
رضا فرمند
۱۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام
من بیمه تامین اجتمایی دارم
همسرم تحت تکفل بنده هست ‌
ولی نمیتواند از دفتر چه استفاده کند
علتش چیست
لطفا راهنمایی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، حتما در شعبه قسمت نامنویسی افراد تحت تکفل شما از جمله همسر شما ثبت نام نشده است.

person
prandakharmin@gmail.com
۱۱ فروردین ۱۴۰۱

سلام من بیماری دیالیزم وقتی بیمارستان دولتی میرم باید فرانشیزدرمان صفر باشه ولی تو استعلام بیمارستان نمیاد درصورتی که از اسناد پزشکی استعلام میگیرم ثبته باید چیکار کنم از لحاظ استعلام بیمارستان درست باشه

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز
  اولا باید ببینیم شما جه نوع بیمه ای واریز میکنید چون بیمه ها فرق میکند در هرصورت به قسمت درمان تامین اجتماعی مراجعه کنید

person
الهام
۰۹ فروردین ۱۴۰۱

سلام کسی که از سال ۱۳۶۴تا ۱۳۶۹ سابقه بیمه داشته و بعدش خارج از کشور رفته باید برای پیدا کردن پرونده ش کجا مراجعه کنه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
Meraj
۰۷ فروردین ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر بیمه درمانی تامین اجتماعی من از ۲۰ بهمن فعال شده اما برای خانواده ام هنوز فعال نشده چرا؟
امروز داخل مطب متوجه شدیم . به صورت‌ آنلاین از کجا باید فعال کنیم؟ ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، بروید تو سایت تامین اجتماعی قسمت امور نامنویسی افراد تحت تکفل خودت را نامنویسی کن یا به کارگزاری سازمان مراجعه کنید.

person
مسلم
۰۶ فروردین ۱۴۰۱

سلام
یکی از کارکنان شرکت شماره بیمه داده ولی اسم نداره چجوری از روی شماره بیمه نام فرد مورد نظر را پیدا کنیم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
محمد حسن زاده
۰۶ فروردین ۱۴۰۱

سلام و عرض ادب.من ۲۹ اسفند واریزی بیمه رو انجام دادم.الان ۵ فروردین شده ولی هنوز میزنه ازحمایت درمانی برخوردار نمیباشید.چی کار کنم الان راهنمایی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اگر بیمه آزاد واریز کردید که آن مربوط به سال ۱۴۰۰ است و الان باید بروید بیمه امسال یعنی سال ۱۴۰۱ را واریز کنید.

person
رخ فروز
۰۵ فروردین ۱۴۰۱

سلام . عیدتون مبارک باشه
دوم فروردین استعلام برگه انجام دادم و پرداخت زدم . هنوز ننشسته : نشستن رو سایت منوط به روز های کاریه ؟ آخه یه درگاهه برا پرداخت ، کسی بایداز داخل سیستم اداری تامین اجتماعی تایید بزنه؟ و اینکه چند روز دیگه هم تایید نشد با عکسی که از صفحه لبتاپ گرفتم که ش پ داره اوکیه ؟ ممنون از پاسخگوییتون

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اگر پرداخت بابت لیست بیمه انجام دادید که باید از طریق واحد درآمد شعبه تایید شود.

person
Hamid
۰۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام من برج ۱۲ اسفند ریختم حساب بعد استعلام میگیرم میزنه نریختی باید چیکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ فروردین ۱۴۰۱

  سلام
  اگر آخر برج ریختی تا دو روز بعد از تعطیلات سابقه شما ثبت میشود ولی باید مطمن بشی که حق بیمه را واریز کردی که اون هم از طریق کارگزاری تامین اجتماعی میتوانی پیگیری کنی

person
سپیده
۰۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام.
پدر بزرگم حدود ۲۴ سال پیش فوت کرده، اون وقتام چون با سابقه کم بیمه نمیکردن مامان بزرگم دفترچه بیمه ها رو انداخته دور. الان تنها چیزی ک از اون مرحوم مونده یه شناسنامه با برگه فوت نامه هستش. حالا چطور میشه سابقه بیمه ش در آورد؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ فروردین ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر بدون هیچ مدرکی دیگه نمیشه

   person
   سپیده
   ۰۷ فروردین ۱۴۰۱

   خوب سوابق بیمه با کدملی نیست مگه؟ کدملی تو برگه فوت نامه هست.

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۸ فروردین ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز، ۲۴ سال پیش که کد ملی نبوده است. فقط شناسنامه بوده است. در چنین حالتی بهتر است که به کارگزاری مراجعه کنید تا حضوری انجام دهند. البته با توجه به نبود مدارک، اگر بشود.

person
رضا
۰۳ فروردین ۱۴۰۱

با سلام .چنانچه هر سه برگ دفترچه بیمه تامین اجتماعی از دفترچه کنده شده باشد آیا می‌توان متوجه شد در چه تاریخی و توسط چه پزشکی نوشته و مورد استفاده قرار گرفته ..در کل سوالم اینطور بگویم۳برگ آبی سبز و قرمز کامل از دفترچه کنده شده روش شناسایی چگونه است البته هر دفترچه شماره برگه دارد از طریق شماره برگه چگونه ردیابی کنیم متشکرم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، میشود ولی پیگیری آن سخت است و کسی برای شما پیگیری نمیکند.

person
Ali khan
۲۵ اسفند ۱۴۰۰

من چهارشنبه هفته قبل لیست بیمه ماه بهمن ردشداما تاییدان فقط درسیستم نام خودتاییدشده نام همسرم تاییدنمیشه ایشان بایستی داروهای شیمی درمانی مصرف کنند ازطریق کددستوری ستاره ۴مربع که میزنم فقط نام خودم روتاییدمیده ونام وکدملی همسرم روتاییدنمیکنه مشک توکجای سیستم است وخیلی هم حیاتی میباشد من الان دراخرین روز کاری بیمه چگونه میتوانم مشکل حل کنم باتشکر

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، شما با شناسنامه و کارت ملی خودتان و بچه هایتان و همسرتان به یکی از کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید تا در قسمت نامنویسی همسر شما را نامنویسی کنند.

person
danhil
۲۰ اسفند ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید،برای بازیابی رمز ورود به سیستم استعلام سابقه بیمه وقتی کد ملیم رو وارد میکنم پیام میده که این بخش برا افراد غیر فعال بسته هستش،منظور از غیر فعال چیه؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اطلاعی نداریم. باید به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

   person
   علی
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

   سلام خسته نباشید بنده یکسال میباشد که به صورت بیمه اجباری با حقوق ۱۷م حق بیمه رو ازم دریافت میکنند و۳۲ سال سابقه دارم و۵۰ سال سن وقبلا نیز به صورت اختیاری واریز میکردم حق بیمه را، حالا باید شرکت برام اعلام بازنشستگی کنه یا خودم از طریق سیستم غیر حضوری اعلام بازنشستگی کنم واخر اینکه چقدر حقوق برا میزنن و چقدر زمان تشکیل پرونده میبره حقوق بدن
   باتشکر

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

    سلام دوست عزیز، اول باید خودتان بروید در سایت تامین اجتماعی درخواست بازنشستگی بدهید ۰۲ زمان برقراری مستمری هم بستگی به شلوغی شعبه دارد ۰۳ وقتی درخواست بدهی خود سیستم هم حقوق بازنشستگی شما را نشان میدهد

person
مریم
۱۸ اسفند ۱۴۰۰

سلام
من و خواهرم از مستمری حقوق پدر که فوت کردن استفاده میکنیم ، خواهرم شاغل هست و بیمه تامین اجتماعی داره ، و به صندوق بازنشتگی مراجعه نمیکنه که حقوق مستمریشو قطع کنه ، صندوق بازنشستگی از من خواسته استعلام بیمه رو براشون ببرم ، چطور باید اینکار رو انجام بدم ، ایا کارگزاری بیمه با کد ملی خواهرم به من استعلام سوابق بیمه رو میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بله با کد ملی سوابق خواهر شما مشخص میشود.

  person
  رضا
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام ببخشید من درکارگاه هستم گفتن روز اول بیمه تون رد نیکنیم الان یک هفته هست میخام بدونم برا دفترچه بیمه ام برم کجا بگیرم و ببینم رد شده چطوره شرایطش

   person
   کارشناس بیمه
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

   سلام دوست عزیز، کمی طول میکشد. از خود سازمانتان بپرسید.

person
میترا
۱۷ اسفند ۱۴۰۰

سلام من رفتم دفترچه روستایی بگیرم ک گفت شما تحت پوشش تامین اجتماعی هستیدنمیدونم کجا و چجوری ولی تازه فهمیدم برای فهمیدنش باید چیکارکنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
حسن محبی
۱۲ اسفند ۱۴۰۰

سلام ببخشید من سال ۷۰ قشم بیمه بودم شعبه بیمه اون موقع قشم نداشت بندر عباس بوده کدام شعبه نمیدانم اعلانم هیچ سابقه برام رد نشده چطوری باید پیگیرباشم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، الان قشم شعبه دارد به همانجا با کارت ملی و شناسنامه و مدارک لازم مراجعه کنید.

person
آرزو داداش زاده
۱۱ اسفند ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید.ما بیمه تامین اجتماعی هستیم‌ولی چهارسال هست ریخته نشده.حالاواسه‌چشممون‌میخواییم بریم عکل چیکاذباید بکنیم ازدفترچه‌سلامت میشه استفاده کنیم‌یانه.لطفا کمک کنین

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، وقتی بیمه آزاد شما قطع شده میتوانید بروید از دفترچه سلامت استفاده کنید.

person
کرمی
۰۹ اسفند ۱۴۰۰

سلام
من الان ۱۰روزه شماره حساب ارسال کردم‌ک‌تایید شه برای غرامت‌بیماری ولی هنوز پیش پردازش هست
چرا انقد دیر ؟؟؟باید از چه طریق تماس بگیرم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، ما از زمان پرداخت اطلاعاتی نداریم. باید با کارگزاری تماس بگیرید.

person
عباس طوفان
۰۹ اسفند ۱۴۰۰

سلام شماره سیمکارت که میشه نام کاربری گم کردم چطور میتونم با کد ملی شماره بیمه بگیرم شمارش هم یادم نیست مال ده سال پیشه

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری سازمان مراجعه کنید.

person
محسن
۰۸ اسفند ۱۴۰۰

سلام، من وقتی مشخصات فرزندم رو وارد میکنم برای تحت پوشش بیمه، میگه برای این کد ملی درخواست تکمیل نشده وجود داره، هیچ جا هم جواب درست حساب بهم نمیدن لطفا راهنمایی بکنید متشکرم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، به تامین اجتماعی یا کارگزاری سازمان مراجعه کنید تا در فایل نامنویسی او را تکمیل کنند.

person
افسری محمدعلی
۰۶ اسفند ۱۴۰۰

اواخر بهمن امسال حکم مستمری باتاریخ برقراری از نیمه شهریور صادر و شماره حساب و ثبت کانون بازنشستگی هم شده از چه زمانی مستمری و معوقه چندماهه و عیدی امسال برقرار میشود

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، تا پایان سال پرداخت میشود.

person
NJ
۰۳ اسفند ۱۴۰۰

من بازیابی رمز عبور و میزنم میگه همچین کاربری موجود نیست میرم کاربر بسازم میگه اطلاعات تکراری کلافه شدم😑😑

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، پس به کارگزاری مراجعه کنید.

person
حاج مجید
۰۳ اسفند ۱۴۰۰

سلام .وقت بخیر.با سیستم جدید نسخه الکترونیکی ماهایی که بیمه تکمیلی داریم به مشکل خوردیم.من باید نسخه یا کد رهگیری نسخه رو ضمیمه مدارک بکنم و اگر نه بیمه تکمیلی مدارک برگشت میزنه.واسه خودم مشکلی نسیت چون کد رهگیری واسم میاد.ولی بچه هام که زیر مجموعه ی من حساب میشن شماره موبایل ندارن و کد واسشون نمیاد.نسخه هم که تو قسمت خدمات الکترونیک میده خیلی کلیه و بدرد بیمه تکمیلی نمیخوره/.ممنون میشم راهنمایی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز به کارگزاری مراجعه کنید. به هر حال، باید شماره موبایلی برای آن ها هم ثبت شود که اصولا شماره موبایل پدر یا مادرشان است.

person
الهه
۰۱ اسفند ۱۴۰۰

با سلام برای مرخصی زایمان بعد از نه ماه که برگشت به کار داریم هزینه بر اساس چی چیزی داده میشود؟؟؟؟ حقوق پایه فقط یا چیزه دیگری هم باهاش جمع میشه؟؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، متوسط دستمزد ۹۰ روز قبل از زایمان شما محاسبه و هر عددی که به دست آمد ضرب در مدت زایمان تقسیم بر ۲/۳میشود.

person
نعیمی
۲۶ بهمن ۱۴۰۰

سلام از کجا میشه فهمید حقوق کلی مستمری چنده چون بین همسران و فرزندان تقسیم شده ولی مشخص نیست که حقوق کلی چنده؟! چون ۵۰ درصد همسر و ۲۵ درصد که فرزندان هست ولی جایه شک هست چون به مبلغ گفته اونها با درصد ها هم خونی نداره فقط میخوان از مبلغ کلی مستمری آگاه شن کجا مراجعه کنن جواب میگیرن؟!

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بروید کارگزاری تامین اجتماعی و پرینت حکم مستمری را بگیرید. در آن حکم سهم و مبلغ مستمری هرکس مشخص است.

person
مرتضی
۲۳ بهمن ۱۴۰۰

با سلام . من صبح ها در یک شرکت کار میکنم بعدازظهرها در یک تولیدی هر دو صاحبکارم میگن بیمه واسط رد میکنیم میخواستم بدونم با یک شماره بیمه در دو کارگاه به طور صبح و بعداظهر کار بکنم دو شماره بیمه دارم یا همون شماره قبلی ثبت میشه؟متشکرم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، خیر شما فقط یک شماره بیمه دارید.

person
ارین
۲۳ بهمن ۱۴۰۰

سلام من کارمند قرار دادی هستم بعد از پایان قرار داد و شروع قرار جدید چند ماه وقفه میافته این وقفه چند ماهه را میتوانم به صورت خویش فرما با هزینه خودم پرداخت کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بله میتوانید بیمه اختیاری شوید ولی بعد از پایان قراداد بلافاصله درخواست بدهید.

person
یحیی
۲۳ بهمن ۱۴۰۰

سلام من همسرم را تحت بیمه خودم قرار دادم چگونه اطمینان حاصل کنم که آیا تحت پوشش من هست یا خیر؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، از طریق استعلام در سایت تامین اجتماعی می توانید متوجه این مساله شوید. در صورتی که به هر حال اطلاعاتی پیدا نکردید، به یکی از کارگزاری ها مراجعه کنید.

person
حمید
۲۱ بهمن ۱۴۰۰

سلام چگونه میتوانم شماره بیمه بگیرم تا حالا نداشتم توی یک شرکت مشغول به کار هستم با تشکر

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اگر در شرکتی مشغول به کار هستید، آن شرکت باید شما را بیمه کند و اگر خیر می توانید از طریق سایت تامین اجتماعی خودتان را بیمه کنید.

person
حجت میرزایی
۲۰ بهمن ۱۴۰۰

با عرض سلام و خسته نباشید
سوابق بیمه ام رو استعلام گرفتم . چهار سال از بیمه م جز سوابقم نیومده . .چطوری میتونم پیگیری کنم. مچکرم.

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، به نزدیک ترین کارگزاری مراجعه کنید تا دقیق برطرف شود. بعد اگر از جایی برای شما بیمه رد شده است، از آنجا هم باید پیگیری کنید.

person
شیوا رحمانی
۲۰ بهمن ۱۴۰۰

سلام شماره کارت عضویت رو باید چطور بدست اورد؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، عضویت در کجا؟ اگر منظورتان استعلام است که در این مقاله کامل نوشته ایم.

person
مهدی
۱۸ بهمن ۱۴۰۰

سلام من تازه به صورت پیمانی در یک سازمان دولتی ستخدام شدم‌ .باید خودم بصورت حضوری برم تامین اجتماعی شماره بیمه بگیرم یا کارفرما به صورت غیر حضوری برام شماره بیمه میگیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، خودتان بهتر است که با شناسنامه و کارت ملی به شعبه و یا کارگزاری سازمان مراجعه کنید.

   person
   مهدی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

   ولی امروز رفتم گفتم باید کارفرما شماره بیمه بگیره.اشتباه گفان؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

    سلام دوست عزیز، بروید شعبه یا کارگزاری یک فرم است که میگیرید و به کارفرما آن فرم را تحویل می دهید تا تکمیل و مهر و امضا میکند که تایید کند ایشان کارگر شرکت است معمولا به خاطر اینکه کارگران فرایند کار را بلد نیستند، اکثر شعبه ها اعلام می کنند که خود کارفرما مراجعه کند.

person
سعیدی
۱۱ بهمن ۱۴۰۰

سلام
من سمت شغلیم کارمندی هستش
ولی مرکز طب کار به اشتباه کارگری رد کرده اسم منو
خواستم بدونم الان سابقه بیمه من کارگری لحاظ میشه
یا که لیستی ک کارفرما به بیمه میده جزو سابقه حساب میشه
یا لیستی ک طب کار اراعه داده

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، فرقی نمیکند. با هر دو سمت برای شما سابقه منظور میشود.

person
علي پور
۰۸ بهمن ۱۴۰۰

سلام
دفترچه بیمه فرزندم مفقود شده الان برای ثبت نام بیمه تکمیلی نیاز ب شماره بیمه داریم
آیا شماره بیمه فرزندم همان شماره بیمه خودم ک تحت تکفلم هست میباشد؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بله

person
فاطمه
۰۶ بهمن ۱۴۰۰

سلام
چگونه می توانم شماره مستمری خود را غیرحضوری دریافت کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز در مقاله کامل شرح داده شده است.

person
فاطمه
۰۶ بهمن ۱۴۰۰

سلام برای دخترم کارای بیمه شو کردیم اما دفترچه نگرفتیم برای نوبت گیری در مراکز تامین اجتماعی سریال دفترچه لازمه چه جوری سریال دفترچه شو بگیرم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

  سلام فاطمه عزیز
  به کارگزاری سازمان مراجعه کنید

person
اراز
۰۶ بهمن ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر من درسال۱۳۷۸بیمه تامین اجتماعی داشتم بایک شماره بیمه که دراختیارم هست چطوری میتونم باشماره بیمه ای که دردست دارم ثبت نام کنم آیامیتونم آنلاین خودم ثبت نام کنم یابه تامین اجتماعی محل خود مراجعه کنم.یک بارکه رفتم منوفرستادن کافی نت ولی اون موقع قطع سیستم بود وخودم درمنزل ثبت نام کردم ولی هیچ گزینه ای درمورد شماره بیمه قدیمی نبود میشه راهنمایی کنین

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

  حتما با شماره بیمه قدیمی و شناسنامه و کارت ملی و کد کارگاه جدید به کارگزاری سازمان جهت نامنویسی مراجعه کنید

   person
   اراز
   ۰۷ بهمن ۱۴۰۰

   سلام وقت بخیرمیخوام خودموشخصی بیمه اختیاری کنم آخه بازنفرستن کافی نت.کدکارگاه ندارم.شغل آزاددارم. باید اداره بیمه شهرمون برم یاخودم باکامپیوتر شخصی میتونم ثبت کنم؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۸ بهمن ۱۴۰۰

    سلام اراز عزیز
    اگر سابقه از قبل داری میتوانی بیمه اختیاری شوی و میتوانی با موبایل خودت در سایت تامین اجتماعی خودت را بیمه کنی و حق بیمه خودت را هم واریز کنی احتیاجی برای رفتن به کافی نت وجود ندارد.

person
حیدریان
۰۳ بهمن ۱۴۰۰

سلام من اومدم سوابقمو ببینم با این پیغام مواجه شدم :در حال حاضر قرارداد فعالی برای کد ملی فوق وجود ندارد. یعنی چی؟ یعنی بیمه برام رد نشده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز شما باید با خود کارگزاری تامین اجتماعی تماس بگیرید.

person
جعفر جوادی
۰۳ بهمن ۱۴۰۰

سلام آیا امکان دریافت فیش بیمه تامین اجتماعی با کد ملی هم وجود دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز اگر منظورتان دیدن سوابق بیمه با کد ملی است، بله امکان پذیر است. در غیر این صورت باید برای دریافت اطلاعات دیگر به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
هراتی
۰۳ بهمن ۱۴۰۰

سلام آیا امکان مشاهده سوابق بیمه با موبایل با کد ملی هم وجود دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بله با موبایل هم می توانید وارد سایت تامین اجتماعی شوید و در سوابق خود را هم مشاهده کنی.

person
قهرمانی
۰۳ بهمن ۱۴۰۰

سلام میخواستم بدونم که آیا امکان بدست آوردن شماره بیمه از روی کد ملی وجود دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز با استفاده از شماره بیمه می توانید وارد سایت شوید و در آنجا اقدام به دریافت کد بیمه از طریق کد ملی کنید.

person
میثم
۲۹ دی ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید شماره بیمه رو گم کردم چجوری میتونم انلاین دریافت کنم خطی ک موفع ثبت نام دادم سوخته ولی به اسمم یه خط دیگه دارم ممنونم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

  سلام میثم عزیز با کارت ملی و شناسنامه به کارگزاری سازمان مراجعه کنید

person
خانمی
۲۸ دی ۱۴۰۰

سلام کد دستوری استعلام بیمه تامین اجتماعی چیست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، کد دستوری شامل کدهایی است که شما می توانید استعلام های مختلف را از طریق گوشی بگیرید. البته اینکه کدها کار می کنند یا خیر. باید با خود کارگزاری تماس بگیرید.

person
جباری
۲۸ دی ۱۴۰۰

سلام چطوری میتونم به کد ussd تامین اجتماعی دسترسی داشته باشم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز اینکه چه کدهای ussd دارد باید با کارگزاری یا خود پرتال تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
Masoome
۲۴ دی ۱۴۰۰

سلام
بینی من شکسته می‌خوام عمل کنم تو بیمارستان امیراعلم بیمه چند درصد هزینه عملو میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اول از همه باید نوع و شرکت بیمه شما بررسی شود و همچنین اینکه آیا بیمارستان امیراعلم با بیمه شما قرارداد دارد یا خیر؟

person
آرش
۲۰ دی ۱۴۰۰

سلام من شماره بیمه ام رو میخواستم بدونم،مراحلی که نوشته انجام میدم ولی چون کسی دیگه قبلا برای من ثبت نام کرده و شماره موبایل خودش رو داده بوده، کد برای اون فرد ارسال میشه،من نمی دونم کی این ثبت نام رو انجام داده که ازش بپرسم کدی که ارسال میشه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ دی ۱۴۰۰

  سصلام وقت بخیر شما باید از طریق سوال ثبت نامه به حساب بیمه تامین اجتماعی خود دسترسی پیدا کنید یا از طریق کد ملی به شعب بیمه تامین اجتماعی رفته و حضوری پیگیری نمایید.

person
ایلیا
۱۴ دی ۱۴۰۰

سلام من چطور بفهمم شماره شناسه بیمه که من پول پرداخت کردم درسته یا نه

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، به سایت مراجعه کنید و آن مدت که حق بیمه واریز کردید، آیا سابقه شما منظور شده است. اگر سابقه شما آمده است، پس حق بیمه شما واریز کردید.

person
رويا امامي
۱۱ دی ۱۴۰۰

باسلام و خسته نباشید
من پدرم فوت کردند و مادر حقوق بازنشستگی ایشون رو دریافت می کردند و الان مادرم هم خودشان بازنشسته شدند میخوام بدونم حقوق پدرم قطع میشه؟ یا ربطی نداره؟ لطف میکنید اگر راهنمایی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، خیر قطع نخواهد شد.

person
سلام ببخشین پدرم ۶ سال بیمه داره ولی الان دوساله نداره دفترچه اش گم کرده نمیدونم چطور شماره بیمه شو پیدا کنم میشه کمکم کنین؟
۰۷ دی ۱۴۰۰

سلام ببخشین پدرم ۶ سال بیمه داره ولی الان دوساله نداره دفترچه شو گم کرده چطور شماره بیمه شو پیدا کنم میشه کمک کنین؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ دی ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر برای استفاده از خدمات بیمه تامین اجتماعی دیگر نیازی به داشتن دفترچه به صورت فیزیکی نیست و استعلام بر اساس کد ملی شخص بیمه شده صورت می گیرد

person
سعادت
۰۶ دی ۱۴۰۰

سلام من بعد از وقفه یکساله حق بیمه ام توسط شرکتی پرداخت شده برای یکماه ( ماه آبان) ولی در سوابق بیمه ایم که وارد سایت میشم اینماه نشان داده نمیشود در صورتیکه در لیست بیمه اسمم بوده و پرداخت شده. چطور میتونم پیگیری کنم یا در کدام قسمت سایت میتونم این یکماه رو مشاهده کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، باید بروید قسمت امور نامنویسی فایل سوابق را مشاهده کنید.

person
نازی
۰۶ دی ۱۴۰۰

سلام .میخواستم بدونم رستورانی که شوهرم کار میکنه بیمه کرده .میخواستم بدونم من و بچه هام خودکار زیر نظرش بیمه می‌شویم؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ دی ۱۴۰۰

  سلام خیر، خود شوهر شما باید درخواست بدهد تا شما هم تحت پوشش او قرار دهید.

person
مهرداد
۰۵ دی ۱۴۰۰

چگونه می توانم شماره بیمه دخترم که اگه اشتباه نکنم هشت وشماره تلفنی پیامک اصلاح کنم چون نسخه به گوشیم نمیاد

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، شما اصلا نمی توانید شماره بیمه دخترتان را اصلاح کنید.

person
مهدی
۰۴ دی ۱۴۰۰

سلام من چطوری میتوانم با کد ملی شماره بیمه ام رو پیدا کنم
با چه سایتی!!!!؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اگر شما مقاله را مطالعه می کردید، تمامی مراحل استعلام با کد ملی و سایت نوشته شده است.

person
پوررضا
۰۱ دی ۱۴۰۰

سلام وقتتون بخیر من همسرم میخواد بیمم کنه برای قطع کردن بیمه خودم ک زیرنظر پدرم بودم باید مدارک خاصی ببرم ک بیمم قطع شه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، باید شناسنامه و کارت ملی و عقد نامه و کارت همسر خودتان را به کارگزاری سازمان ببرید تا از تحت تکفل پدرتان خارج کند و بعد از طریق شوهرتان دفترچه بگیرید.

person
میکائیلی
۱۸ آذر ۱۴۰۰

سلام خواهرم مستمری بگیر پدرم هست ورفته شوهر کرده صیغه ۹۹ساله وحقوق میگیره. این درست نیست حق من که عقد کردم درست زندگی میکنم چی؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰

  سلام خانم میکائیلی عزیز اگر کلی بخواییم پاسخ بدیم وقتی عقد بشه دیگه جز مستمری نیست و چون خواهرتون عقد نشدند میتوانند مستمری بگیرند

person
صادق
۰۶ آذر ۱۴۰۰

سلام من رمز عبورمو فراموش کردم از راه فراموشی رمز عبور هم میرم چیزی نمیاد و نمیتونم بازیابی کنم، الان برای سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه که میگن باید چه کار کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ آذر ۱۴۰۰

  با سلام، در صورتی که سیستم شما به مشکلی برخورده است، باید به شعب تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
سپهر آسمانی
۰۶ آذر ۱۴۰۰

با سلام آیا امکان مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با شماره بیمه هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۰

  با سلام، در حال حاضر با وارد کردن کد ملی امکان مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی وجود دارد.

   person
   فریبا
   ۰۷ دی ۱۴۰۰

   چگونه چه سایتی

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۷ دی ۱۴۰۰

    سلام دوست عزیز شما می توانید با مراجعه به سایت eservices.tamin.ir ، استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی خود را بگیرید

    person
    سلام آمانیان
    ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

    باعرض سلام.اینجاب سال ۱۳۸۳درجزیره قشم کارگاه محمدخالدجابری ۶ماه کارکردم که ۳ ماه بیمه برام واریز کرده الان که میرم روسایت بیمه نیست .وبایدکدملی اینجانب درواحدنام نویسی جزیره قشم ثبت شود وباتلفن به این واحد بدون جواب مانده ام ….باتشکر

   person
   Ali khan
   ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

   من چهارشنبه هفته قبل لیست بیمه ماه بهمن ردشداما تاییدان فقط درسیستم نام خودتاییدشده نام همسرم تاییدنمیشه ایشان بایستی داروهای شیمی درمانی مصرف کنند ازطریق کددستوری ستاره ۴مربع که میزنم فقط نام خودم روتاییدمیده ونام وکدملی همسرم روتاییدنمیکنه مشک توکجای سیستم است وخیلی هم حیاتی میباشد من الان دراخرین روز کاری بیمه چگونه میتوانم مشکل حل کنم باتشکر

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

    سلام دوست عزیز، باید با شناسنامه و کارت ملی خودت و همسرت به یکی از کارگزاری های سازمان مراجعه کنید تا در سیستم همسر شما را نامنویسی کند.

person
رحمان
۰۶ آذر ۱۴۰۰

سلام برای تجمیع سوابق بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی باید چه کار کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۰

  با سلام، برای تجمیع سوابق بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی باید به دفتر شعبه کارگزاری بیمه تامین اجتماعی خودتان مراجعه کنید.

   person
   سوزوکی
   ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

   سلام مشاهده شماره بیمه تامین اجتماعی از طریق سایت میشه؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

    سلام بله اگر ثبت نام کنید، در سامانه شماره موبایل نوشته شده است.

person
ضیا
۰۶ آذر ۱۴۰۰

سلام ثبت نام مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی فقط امکان پذیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۰

  با سلام، بله ثبت نام از طریق کدملی امکان پذیر است. برای اینکه کد ملی منحصر به فرد است، از این رو برای همین فقط از کد ملی برای ثبت نام تامین اجتماعی استفاده می شود.

person
علی مانی
۰۶ آذر ۱۴۰۰

استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی با شماره بیمه از کدوم روش راحت تره؟ بعد اینکه تفاوتی اطلاعات ندارند؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۰

  با سلام دوست عزیز، از هر روشی که برای شما راحت تر است، می توانید استفاده کنید. در خصوص اطلاعات تفاوتی با هم ندارند.

   person
   صایدت
   ۱۸ دی ۱۴۰۱

   سلام شماره دفترچه بیمه تامین اجتماعی همون شماره بیمس؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۱ دی ۱۴۰۱

    سلام شماره بیمه وجود دارد و دفترچه دیگر الان نیست.

person
شهربانو
۰۳ آذر ۱۴۰۰

من بیمه یک روز پیش پرداخت کردم ولی هنوز نرفته تو سیستم تامین اجتماعی چکار کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، کمی طول میکشد. به هرحال اگر اعلام نشد به کارگزاری مراجعه کنید.

person
تقی
۰۲ آذر ۱۴۰۰

با سلام من چطوری می تونم سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی و شماره بیمه ببینم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ آذر ۱۴۰۰

  با سلام، همانطور که در مقاله نوشته ایم، برای استعلام بیمه نامه خود فقط کافیه وارد سایت بشید.

   person
   Bahram
   ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

   سلام من چگونه میتوانم با کد ملی از طریق گوشی همراه شماره بیمه خود راببینم

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

    سلام دوست عزیز، وارد سایت شوید و ازطریق روش های گفته شده اقدام کنید.

   person
   الینا
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱

   سلام خسته نباشید ببخشید همسرم بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی رو داره، و منم تحت حمایت ایشون، ماهانه مبلغ تعیین شده ک برا امسال ۹۲۰ هزار تومان هست پرداخت میکنیم، ولی وقتی برا درمان میخوایم استفاده کنیم، پزشک میگه بیمه فعال نیست و آزاد مینویسه برامون، پس این پول ک واریز میکنیم به چ دردی میخوره، من الان باردارم و مسلما مراجعه به پزشک و آزمایش و سونو گرافی زیاد دارم، با این وضعیت همه چیز آزاد میشه، درسته بیمه تکمیلی نداریم ولی خب تامین اجتماعی به عنوان بیمه پایه داریم، و یکم باید تخفیف تو هزینه بشه، ولی ماه پیش ک من رفتم دکتر، بازم گفت بیمه فعال نیست، حالا علتش چیه؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۶ تیر ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز، حق بیمه اینگونه بیمه ها را باید جلو جلو واریز کنید منلا حق بیمه خرداد را باید اول خرداد واریز کنید که بتوانید از درمان استفاده کنید

person
طوفان عباسپور
۱۷ آبان ۱۴۰۰

با عرض سلام خدمت شما بنده خانمی هستم که شوهرم بیمه تامین اجتماعی وکشوری بوده سال ۹۵فوت نموده سازمان تامین اجتماعی کد ملی وی را در سیستم وارد نمود ولی سابقه وی نشان داده نشد واز بنده شماره بیمه وی را میخواهند من چجوری بصورت اینترنتی شماره بیمه همسرم را پیدا کنم لطفا بنده را راهنمایی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اینترنتی نمی توانید شماره بیمه اش را پیدا کنید شوهر شما اگر جای کار کرده باید مدارکی که کار کرده را پیدا کنید و ببرید تامین اجتماعی تا برایتان پیگیری کنند یا از محل کارشان بپرسد که کجا بیمه شوهر شما را واریز کرده است شاید کار کرده ولی برایش بیمه واریز نکرده باشند

person
حسین ظ
۱۴ آبان ۱۴۰۰

سلام شماره ی بیمه ی تامین اجتماعی من دراپلیکیشن مای تامین همخوانی باشماره ی اصلی بیمه ندارد.چطورمیشه درستش کنم.ممنون اگه راهنمایی کنید.

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید از کارگزاری بپرسید.

   person
   علی
   ۲۴ تیر ۱۴۰۱

   سلام من یکبار شماره بیمه ام رو گرفتم ولی بیمه نشدم هرچی میزنم میگه شما سابقه بیمه ندارید من میدونم سابقه بیمه ندارم ولی شماره بیمه گرفته شده یکبار ایا پاک میشه بعد از چند مدت که استفاده نشه این جریان برا سال پیش هست امسال میخوام بیمه بشم نیاز به شماره بیمه دارم

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۵ تیر ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز، خیر شماره بیمه حذف نمیشود. شماره حتما است و اگر شماره بیمه شما الان تو سیستم تامین اجتماعی نیست. آن موقع مراحل کامل دریافت شماره بیمه را انجام ندادید. شماره بیمه اصلا حذف نمیشود الان هم باید برای دریافت شماره بیمه معاینات پزشکی بروید.

   person
   سلماسی
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

   سلام کد استعلام بیمه تامین اجتماعی چیست؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

    سلام کدی است که شما با آن تامین اجتماعی را استعلام میگیرید؟

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید