27 فروردین 1402

استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی به 2 روش حضوری و آنلاین

اگر شما نیز از بیمه‌شدگان تامین اجتماعی  هستید، قطعا در این سازمان تشکیل پرونده داده‌اید و قصد دارید از خدمات آن نهایت استفاده را ببرید. برای بهره‌مندی از خدمات بیمه تامین اجتماعی پس از مراحل اولیه، یک کد شماره منحصر به فرد دریافت می‌کنید. شماره بیمه تامین اجتماعی که در اختیار شما قرار می‌گیرد هشت رقمی بوده و در سازمان تامین اجتماعی با این شماره شناخته می‌شوید.استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی، را می‌توانید به روش‌های متعددی انجام دهید که ما در این مقاله به بهترین و آسان‌ترین این روش‌ها اشاره می‌کنیم. مطالعه کردن این مقاله رایگان است! پس تعللی در خواندن آن نکنید.

مقدمه‌ای بر شماره بیمه تامین اجتماعی:

 1.  شماره بیمه تامین اجتماعی یک شماره 8 رقمی است و در دفترچه بیمه و فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی ثبت می‌گردد.
 2. با داشتن این شماره به راحتی به اطلاعات پرونده‌ی بیمه خود دسترسی خواهید داشت.
 3.  این شماره را نمی‌توان برای شخص دیگری استفاده‌ کرد و مانند کارت ملی، برای هر بیمه شده منحصر به فرد است.

 

کد شماره بیمه تامین اجتماعی چیست

احتمالا می‌پرسید کد استعلام بیمه تامین اجتماعی چیست؟ یا استعلام بیمه با کد ملی چگونه است؟ در ابتدا به سوال اول پاسخ می‌دهیم. همان‌طور که می‌دانید، سازمان تامین اجتماعی یک سازمان خدمات محور است و به منظور ارائه بسیاری از خدمات به افراد بازنشسته، شاغل و همچنین تامین درمان بیماری‌ها به وجود آمده‌ است. اما شماره بیمه تامین اجتماعی چیست؟ شماره تامین اجتماعی برای چه اموری مورد نیاز است؟ افراد زیادی در مورد دریافت فیش بیمه تامین اجتماعی با کد ملی سوال می‌پرسند که بهتر است در این رابطه بدانید که استعلام سوابق تامین اجتماعی با شماره بیمه تامین اجتماعی و کد ملی امکان پذیر است. حال ببینیم کد بیمه تامین اجتماعی چیست؟ آیا کد بیمه تامین اجتماعی همان کد تامین اجتماعی است؟

استعلام تامین اجتماعی یکی از کارهایی است که معمولا به انجام آن نیاز پیدا می‌کنیم.

راهنمای کامل بیمه تامین اجتماعی را در این مطلب بخوانید: بیمه تامین اجتماعی چیست؟ انواع پوشش‌ها و خدمات

استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی

استعلام شماره تامین اجتماعی به صورت آنلاین و حضوری

وقتی شما یکی از اعضای خانواده‌ی سازمان تامین اجتماعی می‌شوید، به شما، یک شناسه منحصر به فرد  اختصاص داده‌می‌شود. این شناسه یک عدد هشت رقمی است، که می‌توانید آن را در دفترچه‌‎های درمانی زیر عکس خود مشاهده کنید. داشتن شماره بیمه تامین اجتماعی به این دلیل اهمیت بالایی دارد، که هویت شما با آن قابل شناسایی‌ است. دقیقا مثل کارت ملی که نشان دهنده‌ی هویت شما در یک جامعه n میلیون نفری است. با داشتن شماره بیمه تامین اجتماعی نیز در یک جامعه پر جمعیت شناخته می‌شوید.

نکات مهم در مورد شماره تامین اجتماعی

 1.  افراد دیگر نمی‌توانند از شماره‌ی شما استفاده کنند
 2. شما نیز امکان داشتن چند شماره‌ی بیمه را نخواهید داشت زیرا اطلاعات شما دستخوش پراکندگی می‌شود و در زمان بازنشستگی برای جمع آوری سوابق، سخت به مشکل می‌خورید.
 3. انجام همه امور بیمه شخص با شماره بیمه شما صورت می‌پذیرد.
 4. این شماره غیر قابل تغییر است و برای هر شما فقط یک بار اختصاص داده‌می‌شود.
 5. اگر در محل کارتان به شما شماره بیمه موقت دادند حتما پیگیری لازم برای دائمی شدن آن انجام دهید.
 6. در سایت‌های مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با شماره بیمه با اضافه کردن دو صفر به اول شماره بیمه، سوابق بیمه‌ای شخص قابل مشاهده می‌باشد.
 7. این شماره هشت رقمی متعلق به افرادی است که هنوز مشغول فعالیت هستند و بازنشسته نشده‌اند.
 8. برای مستمری بگیران این شماره ده رقمی است.

استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی

برای استعلام شماره‎‌ بیمه تامین اجتماعی‌، می‌توانید در سامانه این بیمه ثبت نام کرده و در مراحل بعدی به راحتی شاهد مشخصات پرونده‌ خود باشید.

برای استعلام وضعیت بیمه و شماره آن چند روش وجود دارد که به شرح آنها می‌پردازیم:

استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی

استعلام بیمه تکمیلی تامین اجتماعی با کد ملی چگونه انجام می‌شود؟ استعلام بیمه تامین اجتماعی با کد ملی به راحتی و در چند مرحله ساده انجام می‌شود. کلیه بیمه‌شدگان مشاغل آزاد، اختیاری و خاص می‌توانند شناسه برگ پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی را  به صورت غیرحضوری دریافت کنند. برای مشاهده سابقه بیمه با کد ملی نیاز به داشتن رمز اینترنتی است. برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی به روش زیر عمل کنید:

 1. سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی eservices.tamin.ir است.
 2. کد ملی و رمز اینترنتی را وارد کنید تا صفحه اصلی برای شما نمایش داده‌ شود. (در صورت منقضی شدن کلمه عبور، باید رمز خود را تغییر دهید.)
 3. از منوی عملیات بیمه‌شدگان، روی گزینه «درخواست برگ پرداخت» کلیک کنید.
 4. سپس مدت پرداخت را بنویسید. (مدت ماه مورد نظر برای پرداخت حق بیمه که از یک ماه تا پایان اسفند سال جاری خواهد بود.)
 5. پس از مشخص کردن مدت پرداخت، برای دریافت فیش از منوی عملیات بیمه‌شدگان خاص، گزینه «دریافت برگ پرداخت» را انتخاب کنید.
 6. عملیات پردازش چند دقیقه طول خواهد کشید. پس از تبدیل شدن حالت درخواست به صدور، شناسه و مبلغ نشان داده‌ خواهد شد که می‌توانید به صورت غیرحضوری عابر بانک، سایت بانک رفاه و ملت و تلفن همراه و ثابت پرداخت کنید.
 7. در صورت نمایش پیغام «عدم صدور» می‌توانید دلیل آن را مشاهده کنید.

برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با شماره ملی فقط کافی است تا وارد سایت شده‌ و بعد از ثبت نام، می توانید تمامی سوابق خود را مشاهده کنید. شما در هنگام ورود به سایت سازمان باید کد ملی خود را وارد کنید؛ پس این کد ضروری است. البته امکان مشاهده سوابق بیمه با موبایل هم موجود است. اگر سوابق شغلی شما در این سامانه اشتباه درج شده بود، می‌توانید جهت اعتراض به سوابق تامین اجتماعی اقدام کنید.

مراجعه حضوری به دفاتر کارگزاری و بیمه

به منظور استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی خود، می‌توانید به کارگزاری‌های بیمه مراجعه کنید؛ و با ارائه مدارک شناسایی نسبت به استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی اقدام نمایید.

مشاهده شماره بیمه از طریق اپلیکیشن تامین اجتماعی

این اپلیکیشن تنها برای سیستم‌های اندروید طراحی شده‌است و دسترسی شما را به اطلاعات بیمه‌ای خود آسان می‌کند. برای انجام این کار می‌بایست آخرین اطلاعات سوابق بیمه خود را داشته باشید.

دریافت شماره بیمه با استفاده از کد USSD

برای استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی به این روش، باید اطلاعات آخرین سابقه خود را داشته باشید. بنابراین شماره‌ی  #1420*4* را شماره گیر کرده و  از بین استعلام‌ها انتخاب ‌نمایید. سپس، از شما می‌خواهد آخرین سابقه و کارت ملی خود را وارد کنید؛ پس از انجام این کار، شماره بیمه شما استعلام و مشاهده خواهد شد.

مشاهده پرونده الکترونیک

برای مشاهده پرونده الکترونیک که شامل تمامی اسناد هویتتان است، از طریق مسیر بیمه شدگان/ خدمات پرونده الکترونیک/ پرونده الکترونیک من اقدام کنید.

فراموشی و نحوه بازیابی کد شماره بیمه تامین اجتماعی

برخی اوقات پیش می‌آید که شخص بیمه شده‌، شماره بیمه خود را فراموش کرده‌‌ باشد و نتواند به آن دسترسی داشته باشد؛ در چنین شرایطی، باید شماره بیمه خود را بازیابی کند. به این علت که شماره بیمه، شماره‌ای منحصر به فرد است؛ درصورتی که فراموش شود، علاوه بر استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی می‌توانیم در صورت فراموشی آن را بازیابی کنیم.

 

مراحل بازیابی شماره بیمه

مراحل بازیابی شماره بیمه در سامانه تامین اجتماعی به شرح زیر است:

 1. ورود به بخش ثبت نام سامانه و وارد کردن اطلاعات هویتی
 2. دریافت گذر واژه
 3. فعال کردن حساب کاربری
 4. ورود به بخش بیمه شدگان و انتخاب منوی سابقه
 5. مشاهده اطلاعات مورد نیاز

نام نویسی و استعلام اطلاعات دیگر

برای نام نویسی و استعلام باید در ابتدا وارد سایتhttps://es.tamin.ir شوید. سپس از منوی بالا، وارد بخش بیمه شدگان و بعد خدمات نام نویسی شوید.

 

برای استعلام اطلاعات هویتی، روی گزینه «استعلام اطلاعات هویتی و شماره تامین اجتماعی» کلیک کنید. اطلاعات به صورت زیر برای شما نشان داده خواهد شد.

با کلیک روی گزینه «استعلام ارتباط فعال با سازمان تامین اجتماعی»، صفحه زیر به شما نشان داده خواهد شد:

صفحه استعلام شماره حساب های ثبت شده به صورت زیر است:

صفحه استعلام شماره حساب بانکی به صورت زیر است:

صفحه‌ی مشاهده و ثبت افراد تبعی توسط بیمه شده اصلی به صورت زیر است:

 

 

صفحه دریافت عکس از ثبت احوال به صورت زیر است: (اطلاعات کامل در بالای صفحه نوشته شده است)

بخش دیگر اعلام کد مجوز استعلام اشتغال به تحصیل به صورت زیر است. در صورتی که امکان آن را نداشته باشید، پیغام زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

 

در صورتی که قبلا مراحل ثبت نام را طی کرده‌اید، می‌توانید فراموشی رمز عبور را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. بعد از آن از شما آدرس ایمیل یا شماره تلفنتان درخواست می‌شود. با وارد کردن هریک از آن‌ها، کد فعال‌سازی ارسال خواهد شد. پس از دریافت کد و وارد کردن آن، به حساب کاربری فراموش شده وارد می‌شوید. در این قسمت تمامی اطلاعات بیمه‌ای اعم از شماره بیمه برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

در حالت کلی، با استفاده از کد ملی، شعب کارگزاری و بیمه توانایی این را دارید که شماره بیمه خود را دریافت کنید. به این علت که سازمان تامین اجتماعی برای هر بیمه‌شده یک شماره بیمه درنظر گرفته است، کافی‌ است با همراه داشتن مدارک شناسایی خود به این کارگزاری‌ها مراجعه کرده یا به شعب بیمه مراجعه کنید. با ارائه کدملی، شماره بیمه و سایر اطلاعات درخواستی شما در این حوزه قابل دریافت است.

در حقیقت بعد از دریافت اطلاعات می‌توانید به راحتی به تمامی مشخصات خود دسترسی داشته و آن‌ها را بررسی کنید. حتی اگر هرگونه تغییر یا مغایرتی دیدید، می‌توانید برای رفع آن‌ها اقدام کنید. شایان ذکر است که این مغایرت‌ها می‌بایست به صورت حضوری در شعب بیمه یا کارگزاری مربوطه انجام شود.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

همانطور که می‌دانید بیمه تامین اجتماعی سال‌هاست حمایت خود را حفظ نموده و به بیمه‌شدگان متعهد بوده است. استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی، که خیلی از مواقع برای بیمه شدگان ضروری محسوب می‌شود را با هم مرور کردیم. برای این‌که اطلاعات بیشتری در رابطه با بیمه و سازمان تامین اجتماعی و خدمات آن داشته باشید می‌توانید مقالات مربوط به آن را مطالعه نمایید یا برای برطرف کردن سوالات خود، با مشاورین بیمه دات کام از طریق باکس نظرات که در انتهای مقاله است در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح نمایید. مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان هستند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
15 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی چیست؟ راهنمای کامل و دقیق

بیمه تامین اجتماعی زنان خانه دار برای آن دسته از خانم های خانه داری که شغل استخدامی ندارند؛ می تواند بسیار مفید باشد. چرا که علاوه بر استفاده از پوشش های تامین اجتماعی می توانند پس از بازنشستگی هم به عنوان یک پشتوانه مالی، از سرمایه ایجاد شده استفاده کنند. شما می توانید با ثبت نام این بیمه از مزایای آن بهره مند شوید.

10 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

یافتن کد پستی در کمتر از 5 دقیقه؛ 4 روش مختلف برای دریافت کدپستی

امروزه برای یافتن کد پستی  روش‌های ساده و سریعی وجود دارند که در این مقاله به طور کامل به معرفی این روش‌ها پرداخته‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید.

09 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

شرایط استفاده از بیمه بیکاری+ نحوه دریافت حقوق بیکاری سال 1402

چگونه بیمه بیکاری دریافت کنیم؟ مراحل و مدارک ثبت نام بیمه بیکاری و شرایط لازم آن را در این مطلب بخوانید.

08 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

صنعت بیمه: نیاز جامعه ایرانی در سال 1402

تاریخچه صنعت بیمه، بیمه در کشور ایران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟ برای کسب آگاهی بیشتر این مقاله را بخوانید.

07 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

قوانین کار: میزان حقوق اضافه کاری و ساعات قانونی کار هر کارگر در 1402

اگر کارگر یا کارفرما هستید و می‌خواهید اطلاعاتی در مورد قوانین کار کسب کنید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

02 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

جرایم بیمه تامین اجتماعی | مشاهده و پرداخت جرایم + طرح بخشودگی

کسب و کارهای مختلف، ممکن است به دلایل گوناگونی با جرایم بیمه تامین اجتماعی رو به رو شوند. جرایم بیمه تامین اجتماعی برای کارفرمایانی است، که در ارسال لیست بیمه یا حق بیمه

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
حسین ظ
14 آبان 1400

سلام شماره ی بیمه ی تامین اجتماعی من دراپلیکیشن مای تامین همخوانی باشماره ی اصلی بیمه ندارد.چطورمیشه درستش کنم.ممنون اگه راهنمایی کنید.

  کارشناس بیمه
  01 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید از کارگزاری بپرسید.

   علی
   24 تیر 1401

   سلام من یکبار شماره بیمه ام رو گرفتم ولی بیمه نشدم هرچی میزنم میگه شما سابقه بیمه ندارید من میدونم سابقه بیمه ندارم ولی شماره بیمه گرفته شده یکبار ایا پاک میشه بعد از چند مدت که استفاده نشه این جریان برا سال پیش هست امسال میخوام بیمه بشم نیاز به شماره بیمه دارم

    کارشناس بیمه
    25 تیر 1401

    سلام دوست عزیز، خیر شماره بیمه حذف نمیشود. شماره حتما است و اگر شماره بیمه شما الان تو سیستم تامین اجتماعی نیست. آن موقع مراحل کامل دریافت شماره بیمه را انجام ندادید. شماره بیمه اصلا حذف نمیشود الان هم باید برای دریافت شماره بیمه معاینات پزشکی بروید.

   سلماسی
   29 شهریور 1401

   سلام کد استعلام بیمه تامین اجتماعی چیست؟

    کارشناس بیمه
    30 شهریور 1401

    سلام کدی است که شما با آن تامین اجتماعی را استعلام میگیرید؟

طوفان عباسپور
17 آبان 1400

با عرض سلام خدمت شما بنده خانمی هستم که شوهرم بیمه تامین اجتماعی وکشوری بوده سال 95فوت نموده سازمان تامین اجتماعی کد ملی وی را در سیستم وارد نمود ولی سابقه وی نشان داده نشد واز بنده شماره بیمه وی را میخواهند من چجوری بصورت اینترنتی شماره بیمه همسرم را پیدا کنم لطفا بنده را راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  29 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، اینترنتی نمی توانید شماره بیمه اش را پیدا کنید شوهر شما اگر جای کار کرده باید مدارکی که کار کرده را پیدا کنید و ببرید تامین اجتماعی تا برایتان پیگیری کنند یا از محل کارشان بپرسد که کجا بیمه شوهر شما را واریز کرده است شاید کار کرده ولی برایش بیمه واریز نکرده باشند

تقی
02 آذر 1400

با سلام من چطوری می تونم سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی و شماره بیمه ببینم؟

  کارشناس بیمه
  06 آذر 1400

  با سلام، همانطور که در مقاله نوشته ایم، برای استعلام بیمه نامه خود فقط کافیه وارد سایت بشید.

   Bahram
   24 اسفند 1400

   سلام من چگونه میتوانم با کد ملی از طریق گوشی همراه شماره بیمه خود راببینم

    کارشناس بیمه
    24 اسفند 1400

    سلام دوست عزیز، وارد سایت شوید و ازطریق روش های گفته شده اقدام کنید.

   الینا
   14 تیر 1401

   سلام خسته نباشید ببخشید همسرم بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی رو داره، و منم تحت حمایت ایشون، ماهانه مبلغ تعیین شده ک برا امسال 920 هزار تومان هست پرداخت میکنیم، ولی وقتی برا درمان میخوایم استفاده کنیم، پزشک میگه بیمه فعال نیست و آزاد مینویسه برامون، پس این پول ک واریز میکنیم به چ دردی میخوره، من الان باردارم و مسلما مراجعه به پزشک و آزمایش و سونو گرافی زیاد دارم، با این وضعیت همه چیز آزاد میشه، درسته بیمه تکمیلی نداریم ولی خب تامین اجتماعی به عنوان بیمه پایه داریم، و یکم باید تخفیف تو هزینه بشه، ولی ماه پیش ک من رفتم دکتر، بازم گفت بیمه فعال نیست، حالا علتش چیه؟

    کارشناس بیمه
    16 تیر 1401

    سلام دوست عزیز، حق بیمه اینگونه بیمه ها را باید جلو جلو واریز کنید منلا حق بیمه خرداد را باید اول خرداد واریز کنید که بتوانید از درمان استفاده کنید

شهربانو
03 آذر 1400

من بیمه یک روز پیش پرداخت کردم ولی هنوز نرفته تو سیستم تامین اجتماعی چکار کنم؟

  کارشناس بیمه
  15 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، کمی طول میکشد. به هرحال اگر اعلام نشد به کارگزاری مراجعه کنید.

علی مانی
06 آذر 1400

استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی با شماره بیمه از کدوم روش راحت تره؟ بعد اینکه تفاوتی اطلاعات ندارند؟

  کارشناس بیمه
  07 آذر 1400

  با سلام دوست عزیز، از هر روشی که برای شما راحت تر است، می توانید استفاده کنید. در خصوص اطلاعات تفاوتی با هم ندارند.

   صایدت
   18 دی 1401

   سلام شماره دفترچه بیمه تامین اجتماعی همون شماره بیمس؟

    کارشناس بیمه
    21 دی 1401

    سلام شماره بیمه وجود دارد و دفترچه دیگر الان نیست.

ضیا
06 آذر 1400

سلام ثبت نام مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی فقط امکان پذیره؟

  کارشناس بیمه
  07 آذر 1400

  با سلام، بله ثبت نام از طریق کدملی امکان پذیر است. برای اینکه کد ملی منحصر به فرد است، از این رو برای همین فقط از کد ملی برای ثبت نام تامین اجتماعی استفاده می شود.

رحمان
06 آذر 1400

سلام برای تجمیع سوابق بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی باید چه کار کرد؟

  کارشناس بیمه
  07 آذر 1400

  با سلام، برای تجمیع سوابق بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی باید به دفتر شعبه کارگزاری بیمه تامین اجتماعی خودتان مراجعه کنید.

   سوزوکی
   26 مرداد 1401

   سلام مشاهده شماره بیمه تامین اجتماعی از طریق سایت میشه؟

    کارشناس بیمه
    27 مرداد 1401

    سلام بله اگر ثبت نام کنید، در سامانه شماره موبایل نوشته شده است.

سپهر آسمانی
06 آذر 1400

با سلام آیا امکان مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با شماره بیمه هست؟

  کارشناس بیمه
  07 آذر 1400

  با سلام، در حال حاضر با وارد کردن کد ملی امکان مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی وجود دارد.

   فریبا
   07 دی 1400

   چگونه چه سایتی

    کارشناس بیمه
    07 دی 1400

    سلام دوست عزیز شما می توانید با مراجعه به سایت eservices.tamin.ir ، استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی خود را بگیرید

    سلام آمانیان
    21 فروردین 1401

    باعرض سلام.اینجاب سال 1383درجزیره قشم کارگاه محمدخالدجابری 6ماه کارکردم که 3 ماه بیمه برام واریز کرده الان که میرم روسایت بیمه نیست .وبایدکدملی اینجانب درواحدنام نویسی جزیره قشم ثبت شود وباتلفن به این واحد بدون جواب مانده ام ….باتشکر

   Ali khan
   25 اسفند 1400

   من چهارشنبه هفته قبل لیست بیمه ماه بهمن ردشداما تاییدان فقط درسیستم نام خودتاییدشده نام همسرم تاییدنمیشه ایشان بایستی داروهای شیمی درمانی مصرف کنند ازطریق کددستوری ستاره 4مربع که میزنم فقط نام خودم روتاییدمیده ونام وکدملی همسرم روتاییدنمیکنه مشک توکجای سیستم است وخیلی هم حیاتی میباشد من الان دراخرین روز کاری بیمه چگونه میتوانم مشکل حل کنم باتشکر

    کارشناس بیمه
    25 اسفند 1400

    سلام دوست عزیز، باید با شناسنامه و کارت ملی خودت و همسرت به یکی از کارگزاری های سازمان مراجعه کنید تا در سیستم همسر شما را نامنویسی کند.

صادق
06 آذر 1400

سلام من رمز عبورمو فراموش کردم از راه فراموشی رمز عبور هم میرم چیزی نمیاد و نمیتونم بازیابی کنم، الان برای سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه که میگن باید چه کار کنم؟

  کارشناس بیمه
  06 آذر 1400

  با سلام، در صورتی که سیستم شما به مشکلی برخورده است، باید به شعب تامین اجتماعی مراجعه کنید.

میکائیلی
18 آذر 1400

سلام خواهرم مستمری بگیر پدرم هست ورفته شوهر کرده صیغه 99ساله وحقوق میگیره. این درست نیست حق من که عقد کردم درست زندگی میکنم چی؟

  کارشناس بیمه
  27 آذر 1400

  سلام خانم میکائیلی عزیز اگر کلی بخواییم پاسخ بدیم وقتی عقد بشه دیگه جز مستمری نیست و چون خواهرتون عقد نشدند میتوانند مستمری بگیرند

پوررضا
01 دی 1400

سلام وقتتون بخیر من همسرم میخواد بیمم کنه برای قطع کردن بیمه خودم ک زیرنظر پدرم بودم باید مدارک خاصی ببرم ک بیمم قطع شه؟

  کارشناس بیمه
  11 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید شناسنامه و کارت ملی و عقد نامه و کارت همسر خودتان را به کارگزاری سازمان ببرید تا از تحت تکفل پدرتان خارج کند و بعد از طریق شوهرتان دفترچه بگیرید.

مهدی
04 دی 1400

سلام من چطوری میتوانم با کد ملی شماره بیمه ام رو پیدا کنم
با چه سایتی!!!!؟

  کارشناس بیمه
  25 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، اگر شما مقاله را مطالعه می کردید، تمامی مراحل استعلام با کد ملی و سایت نوشته شده است.

مهرداد
05 دی 1400

چگونه می توانم شماره بیمه دخترم که اگه اشتباه نکنم هشت وشماره تلفنی پیامک اصلاح کنم چون نسخه به گوشیم نمیاد

  کارشناس بیمه
  27 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما اصلا نمی توانید شماره بیمه دخترتان را اصلاح کنید.

نازی
06 دی 1400

سلام .میخواستم بدونم رستورانی که شوهرم کار میکنه بیمه کرده .میخواستم بدونم من و بچه هام خودکار زیر نظرش بیمه می‌شویم؟؟

  کارشناس بیمه
  06 دی 1400

  سلام خیر، خود شوهر شما باید درخواست بدهد تا شما هم تحت پوشش او قرار دهید.

سعادت
06 دی 1400

سلام من بعد از وقفه یکساله حق بیمه ام توسط شرکتی پرداخت شده برای یکماه ( ماه آبان) ولی در سوابق بیمه ایم که وارد سایت میشم اینماه نشان داده نمیشود در صورتیکه در لیست بیمه اسمم بوده و پرداخت شده. چطور میتونم پیگیری کنم یا در کدام قسمت سایت میتونم این یکماه رو مشاهده کنم؟

  کارشناس بیمه
  25 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید بروید قسمت امور نامنویسی فایل سوابق را مشاهده کنید.

سلام ببخشین پدرم ۶ سال بیمه داره ولی الان دوساله نداره دفترچه اش گم کرده نمیدونم چطور شماره بیمه شو پیدا کنم میشه کمکم کنین؟
07 دی 1400

سلام ببخشین پدرم ۶ سال بیمه داره ولی الان دوساله نداره دفترچه شو گم کرده چطور شماره بیمه شو پیدا کنم میشه کمک کنین؟؟

  کارشناس بیمه
  08 دی 1400

  سلام وقت بخیر برای استفاده از خدمات بیمه تامین اجتماعی دیگر نیازی به داشتن دفترچه به صورت فیزیکی نیست و استعلام بر اساس کد ملی شخص بیمه شده صورت می گیرد

رويا امامي
11 دی 1400

باسلام و خسته نباشيد
من پدرم فوت كردند و مادر حقوق بازنشستگي ايشون رو دريافت مي كردند و الان مادرم هم خودشان بازنشسته شدند ميخوام بدونم حقوق پدرم قطع ميشه؟ يا ربطي نداره؟ لطف ميكنيد اگر راهنمايي كنيد

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، خیر قطع نخواهد شد.

ایلیا
14 دی 1400

سلام من چطور بفهمم شماره شناسه بیمه که من پول پرداخت کردم درسته یا نه

  کارشناس بیمه
  15 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، به سایت مراجعه کنید و آن مدت که حق بیمه واریز کردید، آیا سابقه شما منظور شده است. اگر سابقه شما آمده است، پس حق بیمه شما واریز کردید.

آرش
20 دی 1400

سلام من شماره بیمه ام رو میخواستم بدونم،مراحلی که نوشته انجام میدم ولی چون کسی دیگه قبلا برای من ثبت نام کرده و شماره موبایل خودش رو داده بوده، کد برای اون فرد ارسال میشه،من نمی دونم کی این ثبت نام رو انجام داده که ازش بپرسم کدی که ارسال میشه

  کارشناس بیمه
  20 دی 1400

  سصلام وقت بخیر شما باید از طریق سوال ثبت نامه به حساب بیمه تامین اجتماعی خود دسترسی پیدا کنید یا از طریق کد ملی به شعب بیمه تامین اجتماعی رفته و حضوری پیگیری نمایید.

Masoome
24 دی 1400

سلام
بینی من شکسته می‌خوام عمل کنم تو بیمارستان امیراعلم بیمه چند درصد هزینه عملو میده؟

  کارشناس بیمه
  11 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، اول از همه باید نوع و شرکت بیمه شما بررسی شود و همچنین اینکه آیا بیمارستان امیراعلم با بیمه شما قرارداد دارد یا خیر؟

جباری
28 دی 1400

سلام چطوری میتونم به کد ussd تامین اجتماعی دسترسی داشته باشم؟

  کارشناس بیمه
  29 دی 1400

  سلام دوست عزیز اینکه چه کدهای ussd دارد باید با کارگزاری یا خود پرتال تامین اجتماعی مراجعه کنید.

خانمی
28 دی 1400

سلام کد دستوری استعلام بیمه تامین اجتماعی چیست؟

  کارشناس بیمه
  29 دی 1400

  سلام دوست عزیز، کد دستوری شامل کدهایی است که شما می توانید استعلام های مختلف را از طریق گوشی بگیرید. البته اینکه کدها کار می کنند یا خیر. باید با خود کارگزاری تماس بگیرید.

میثم
29 دی 1400

سلام خسته نباشید شماره بیمه رو گم کردم چجوری میتونم انلاین دریافت کنم خطی ک موفع ثبت نام دادم سوخته ولی به اسمم یه خط دیگه دارم ممنونم

  کارشناس بیمه
  06 بهمن 1400

  سلام میثم عزیز با کارت ملی و شناسنامه به کارگزاری سازمان مراجعه کنید

قهرمانی
03 بهمن 1400

سلام میخواستم بدونم که آیا امکان بدست آوردن شماره بیمه از روی کد ملی وجود دارد؟

  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز با استفاده از شماره بیمه می توانید وارد سایت شوید و در آنجا اقدام به دریافت کد بیمه از طریق کد ملی کنید.

هراتی
03 بهمن 1400

سلام آیا امکان مشاهده سوابق بیمه با موبایل با کد ملی هم وجود دارد؟

  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بله با موبایل هم می توانید وارد سایت تامین اجتماعی شوید و در سوابق خود را هم مشاهده کنی.

جعفر جوادی
03 بهمن 1400

سلام آیا امکان دریافت فیش بیمه تامین اجتماعی با کد ملی هم وجود دارد؟

  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز اگر منظورتان دیدن سوابق بیمه با کد ملی است، بله امکان پذیر است. در غیر این صورت باید برای دریافت اطلاعات دیگر به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

حیدریان
03 بهمن 1400

سلام من اومدم سوابقمو ببینم با این پیغام مواجه شدم :در حال حاضر قرارداد فعالی برای کد ملی فوق وجود ندارد. یعنی چی؟ یعنی بیمه برام رد نشده؟

  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز شما باید با خود کارگزاری تامین اجتماعی تماس بگیرید.

اراز
06 بهمن 1400

سلام وقت بخیر من درسال1378بیمه تامین اجتماعی داشتم بایک شماره بیمه که دراختیارم هست چطوری میتونم باشماره بیمه ای که دردست دارم ثبت نام کنم آیامیتونم آنلاین خودم ثبت نام کنم یابه تامین اجتماعی محل خود مراجعه کنم.یک بارکه رفتم منوفرستادن کافی نت ولی اون موقع قطع سیستم بود وخودم درمنزل ثبت نام کردم ولی هیچ گزینه ای درمورد شماره بیمه قدیمی نبود میشه راهنمایی کنین

  کارشناس بیمه
  06 بهمن 1400

  حتما با شماره بیمه قدیمی و شناسنامه و کارت ملی و کد کارگاه جدید به کارگزاری سازمان جهت نامنویسی مراجعه کنید

   اراز
   07 بهمن 1400

   سلام وقت بخیرمیخوام خودموشخصی بیمه اختیاری کنم آخه بازنفرستن کافی نت.کدکارگاه ندارم.شغل آزاددارم. باید اداره بیمه شهرمون برم یاخودم باکامپیوتر شخصی میتونم ثبت کنم؟

    کارشناس بیمه
    08 بهمن 1400

    سلام اراز عزیز
    اگر سابقه از قبل داری میتوانی بیمه اختیاری شوی و میتوانی با موبایل خودت در سایت تامین اجتماعی خودت را بیمه کنی و حق بیمه خودت را هم واریز کنی احتیاجی برای رفتن به کافی نت وجود ندارد.

فاطمه
06 بهمن 1400

سلام برای دخترم کارای بیمه شو کردیم اما دفترچه نگرفتیم برای نوبت گیری در مراکز تامین اجتماعی سریال دفترچه لازمه چه جوری سریال دفترچه شو بگیرم

  کارشناس بیمه
  06 بهمن 1400

  سلام فاطمه عزیز
  به کارگزاری سازمان مراجعه کنید

فاطمه
06 بهمن 1400

سلام
چگونه می توانم شماره مستمری خود را غیرحضوری دریافت کنم

  نویسنده بیمه
  06 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز در مقاله کامل شرح داده شده است.

علي پور
08 بهمن 1400

سلام
دفترچه بيمه فرزندم مفقود شده الان براي ثبت نام بيمه تكميلي نياز ب شماره بيمه داريم
آيا شماره بيمه فرزندم همان شماره بيمه خودم ك تحت تكفلم هست ميباشد؟؟

  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بله

سعیدی
11 بهمن 1400

سلام
من سمت شغلیم کارمندی هستش
ولی مرکز طب کار به اشتباه کارگری رد کرده اسم منو
خواستم بدونم الان سابقه بیمه من کارگری لحاظ میشه
یا که لیستی ک کارفرما به بیمه میده جزو سابقه حساب میشه
یا لیستی ک طب کار اراعه داده

  کارشناس بیمه
  12 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، فرقی نمیکند. با هر دو سمت برای شما سابقه منظور میشود.

مهدی
18 بهمن 1400

سلام من تازه به صورت پیمانی در یک سازمان دولتی ستخدام شدم‌ .باید خودم بصورت حضوری برم تامین اجتماعی شماره بیمه بگیرم یا کارفرما به صورت غیر حضوری برام شماره بیمه میگیره؟

  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، خودتان بهتر است که با شناسنامه و کارت ملی به شعبه و یا کارگزاری سازمان مراجعه کنید.

   مهدی
   19 بهمن 1400

   ولی امروز رفتم گفتم باید کارفرما شماره بیمه بگیره.اشتباه گفان؟

    کارشناس بیمه
    20 بهمن 1400

    سلام دوست عزیز، بروید شعبه یا کارگزاری یک فرم است که میگیرید و به کارفرما آن فرم را تحویل می دهید تا تکمیل و مهر و امضا میکند که تایید کند ایشان کارگر شرکت است معمولا به خاطر اینکه کارگران فرایند کار را بلد نیستند، اکثر شعبه ها اعلام می کنند که خود کارفرما مراجعه کند.

شیوا رحمانی
20 بهمن 1400

سلام شماره کارت عضویت رو باید چطور بدست اورد؟؟

  کارشناس بیمه
  20 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، عضویت در کجا؟ اگر منظورتان استعلام است که در این مقاله کامل نوشته ایم.

حجت میرزایی
20 بهمن 1400

با عرض سلام و خسته نباشید
سوابق بیمه ام رو استعلام گرفتم . چهار سال از بیمه م جز سوابقم نیومده . .چطوری میتونم پیگیری کنم. مچکرم.

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، به نزدیک ترین کارگزاری مراجعه کنید تا دقیق برطرف شود. بعد اگر از جایی برای شما بیمه رد شده است، از آنجا هم باید پیگیری کنید.

حمید
21 بهمن 1400

سلام چگونه میتوانم شماره بیمه بگیرم تا حالا نداشتم توی یک شرکت مشغول به کار هستم با تشکر

  کارشناس بیمه
  21 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، اگر در شرکتی مشغول به کار هستید، آن شرکت باید شما را بیمه کند و اگر خیر می توانید از طریق سایت تامین اجتماعی خودتان را بیمه کنید.

یحیی
23 بهمن 1400

سلام من همسرم را تحت بیمه خودم قرار دادم چگونه اطمینان حاصل کنم که آیا تحت پوشش من هست یا خیر؟

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، از طریق استعلام در سایت تامین اجتماعی می توانید متوجه این مساله شوید. در صورتی که به هر حال اطلاعاتی پیدا نکردید، به یکی از کارگزاری ها مراجعه کنید.

ارین
23 بهمن 1400

سلام من کارمند قرار دادی هستم بعد از پایان قرار داد و شروع قرار جدید چند ماه وقفه میافته این وقفه چند ماهه را میتوانم به صورت خویش فرما با هزینه خودم پرداخت کنم

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بله میتوانید بیمه اختیاری شوید ولی بعد از پایان قراداد بلافاصله درخواست بدهید.

مرتضی
23 بهمن 1400

با سلام . من صبح ها در یک شرکت کار میکنم بعدازظهرها در یک تولیدی هر دو صاحبکارم میگن بیمه واسط رد میکنیم میخواستم بدونم با یک شماره بیمه در دو کارگاه به طور صبح و بعداظهر کار بکنم دو شماره بیمه دارم یا همون شماره قبلی ثبت میشه؟متشکرم

  کارشناس بیمه
  24 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، خیر شما فقط یک شماره بیمه دارید.

نعیمی
26 بهمن 1400

سلام از کجا میشه فهمید حقوق کلی مستمری چنده چون بین همسران و فرزندان تقسیم شده ولی مشخص نیست که حقوق کلی چنده؟! چون 50 درصد همسر و 25 درصد که فرزندان هست ولی جایه شک هست چون به مبلغ گفته اونها با درصد ها هم خونی نداره فقط میخوان از مبلغ کلی مستمری آگاه شن کجا مراجعه کنن جواب میگیرن؟!

  کارشناس بیمه
  27 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بروید کارگزاری تامین اجتماعی و پرینت حکم مستمری را بگیرید. در آن حکم سهم و مبلغ مستمری هرکس مشخص است.

الهه
01 اسفند 1400

با سلام برای مرخصی زایمان بعد از نه ماه که برگشت به کار داریم هزینه بر اساس چی چیزی داده میشود؟؟؟؟ حقوق پایه فقط یا چیزه دیگری هم باهاش جمع میشه؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متوسط دستمزد ۹۰ روز قبل از زایمان شما محاسبه و هر عددی که به دست آمد ضرب در مدت زایمان تقسیم بر ۲/۳میشود.

حاج مجید
03 اسفند 1400

سلام .وقت بخیر.با سیستم جدید نسخه الکترونیکی ماهایی که بیمه تکمیلی داریم به مشکل خوردیم.من باید نسخه یا کد رهگیری نسخه رو ضمیمه مدارک بکنم و اگر نه بیمه تکمیلی مدارک برگشت میزنه.واسه خودم مشکلی نسیت چون کد رهگیری واسم میاد.ولی بچه هام که زیر مجموعه ی من حساب میشن شماره موبایل ندارن و کد واسشون نمیاد.نسخه هم که تو قسمت خدمات الکترونیک میده خیلی کلیه و بدرد بیمه تکمیلی نمیخوره/.ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  06 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز به کارگزاری مراجعه کنید. به هر حال، باید شماره موبایلی برای آن ها هم ثبت شود که اصولا شماره موبایل پدر یا مادرشان است.

NJ
03 اسفند 1400

من بازیابی رمز عبور و میزنم میگه همچین کاربری موجود نیست میرم کاربر بسازم میگه اطلاعات تکراری کلافه شدم😑😑

  کارشناس بیمه
  04 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، پس به کارگزاری مراجعه کنید.

افسری محمدعلی
06 اسفند 1400

اواخر بهمن امسال حکم مستمری باتاریخ برقراری از نیمه شهریور صادر و شماره حساب و ثبت کانون بازنشستگی هم شده از چه زمانی مستمری و معوقه چندماهه و عیدی امسال برقرار میشود

  کارشناس بیمه
  07 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، تا پایان سال پرداخت میشود.

محسن
08 اسفند 1400

سلام، من وقتی مشخصات فرزندم رو وارد میکنم برای تحت پوشش بیمه، میگه برای این کد ملی درخواست تکمیل نشده وجود داره، هیچ جا هم جواب درست حساب بهم نمیدن لطفا راهنمایی بکنید متشکرم

  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، به تامین اجتماعی یا کارگزاری سازمان مراجعه کنید تا در فایل نامنویسی او را تکمیل کنند.

عباس طوفان
09 اسفند 1400

سلام شماره سیمکارت که میشه نام کاربری گم کردم چطور میتونم با کد ملی شماره بیمه بگیرم شمارش هم یادم نیست مال ده سال پیشه

  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری سازمان مراجعه کنید.

کرمی
09 اسفند 1400

سلام
من الان ۱۰روزه شماره حساب ارسال کردم‌ک‌تایید شه برای غرامت‌بیماری ولی هنوز پیش پردازش هست
چرا انقد دیر ؟؟؟باید از چه طریق تماس بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، ما از زمان پرداخت اطلاعاتی نداریم. باید با کارگزاری تماس بگیرید.

آرزو داداش زاده
11 اسفند 1400

سلام خسته نباشید.ما بیمه تامین اجتماعی هستیم‌ولی چهارسال هست ریخته نشده.حالاواسه‌چشممون‌میخواییم بریم عکل چیکاذباید بکنیم ازدفترچه‌سلامت میشه استفاده کنیم‌یانه.لطفا کمک کنین

  کارشناس بیمه
  14 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، وقتی بیمه آزاد شما قطع شده میتوانید بروید از دفترچه سلامت استفاده کنید.

حسن محبی
12 اسفند 1400

سلام ببخشيد من سال 70 قشم بيمه بودم شعبه بيمه اون موقع قشم نداشت بندر عباس بوده كدام شعبه نميدانم اعلانم هيچ سابقه برام رد نشده چطوری باید پیگیرباشم

  کارشناس بیمه
  14 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، الان قشم شعبه دارد به همانجا با کارت ملی و شناسنامه و مدارک لازم مراجعه کنید.

میترا
17 اسفند 1400

سلام من رفتم دفترچه روستایی بگیرم ک گفت شما تحت پوشش تامین اجتماعی هستیدنمیدونم کجا و چجوری ولی تازه فهمیدم برای فهمیدنش باید چیکارکنم

  کارشناس بیمه
  17 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

مریم
18 اسفند 1400

سلام
من و خواهرم از مستمری حقوق پدر که فوت کردن استفاده میکنیم ، خواهرم شاغل هست و بیمه تامین اجتماعی داره ، و به صندوق بازنشتگی مراجعه نمیکنه که حقوق مستمریشو قطع کنه ، صندوق بازنشستگی از من خواسته استعلام بیمه رو براشون ببرم ، چطور باید اینکار رو انجام بدم ، ایا کارگزاری بیمه با کد ملی خواهرم به من استعلام سوابق بیمه رو میده؟

  کارشناس بیمه
  20 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، بله با کد ملی سوابق خواهر شما مشخص میشود.

  رضا
  30 اردیبهشت 1401

  سلام ببخشید من درکارگاه هستم گفتن روز اول بیمه تون رد نیکنیم الان یک هفته هست میخام بدونم برا دفترچه بیمه ام برم کجا بگیرم و ببینم رد شده چطوره شرایطش

   کارشناس بیمه
   30 اردیبهشت 1401

   سلام دوست عزیز، کمی طول میکشد. از خود سازمانتان بپرسید.

danhil
20 اسفند 1400

سلام خسته نباشيد،براي بازيابي رمز ورود به سيستم استعلام سابقه بيمه وقتي کد مليم رو وارد ميکنم پيام ميده که اين بخش برا افراد غير فعال بسته هستش،منظور از غير فعال چيه؟؟

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، اطلاعی نداریم. باید به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

   علی
   23 اسفند 1400

   سلام خسته نباشید بنده یکسال میباشد که به صورت بیمه اجباری با حقوق ۱۷م حق بیمه رو ازم دریافت میکنند و۳۲ سال سابقه دارم و۵۰ سال سن وقبلا نیز به صورت اختیاری واریز میکردم حق بیمه را، حالا باید شرکت برام اعلام بازنشستگی کنه یا خودم از طریق سیستم غیر حضوری اعلام بازنشستگی کنم واخر اینکه چقدر حقوق برا میزنن و چقدر زمان تشکیل پرونده میبره حقوق بدن
   باتشکر

    کارشناس بیمه
    24 اسفند 1400

    سلام دوست عزیز، اول باید خودتان بروید در سایت تامین اجتماعی درخواست بازنشستگی بدهید ۰۲ زمان برقراری مستمری هم بستگی به شلوغی شعبه دارد ۰۳ وقتی درخواست بدهی خود سیستم هم حقوق بازنشستگی شما را نشان میدهد

Ali khan
25 اسفند 1400

من چهارشنبه هفته قبل لیست بیمه ماه بهمن ردشداما تاییدان فقط درسیستم نام خودتاییدشده نام همسرم تاییدنمیشه ایشان بایستی داروهای شیمی درمانی مصرف کنند ازطریق کددستوری ستاره 4مربع که میزنم فقط نام خودم روتاییدمیده ونام وکدملی همسرم روتاییدنمیکنه مشک توکجای سیستم است وخیلی هم حیاتی میباشد من الان دراخرین روز کاری بیمه چگونه میتوانم مشکل حل کنم باتشکر

  کارشناس بیمه
  16 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، شما با شناسنامه و کارت ملی خودتان و بچه هایتان و همسرتان به یکی از کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید تا در قسمت نامنویسی همسر شما را نامنویسی کنند.

رضا
03 فروردین 1401

با سلام .چنانچه هر سه برگ دفترچه بیمه تامین اجتماعی از دفترچه کنده شده باشد آیا می‌توان متوجه شد در چه تاریخی و توسط چه پزشکی نوشته و مورد استفاده قرار گرفته ..در کل سوالم اینطور بگویم۳برگ آبی سبز و قرمز کامل از دفترچه کنده شده روش شناسایی چگونه است البته هر دفترچه شماره برگه دارد از طریق شماره برگه چگونه ردیابی کنیم متشکرم

  کارشناس بیمه
  20 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، میشود ولی پیگیری آن سخت است و کسی برای شما پیگیری نمیکند.

سپیده
04 فروردین 1401

سلام.
پدر بزرگم حدود ۲۴ سال پیش فوت کرده، اون وقتام چون با سابقه کم بیمه نمیکردن مامان بزرگم دفترچه بیمه ها رو انداخته دور. الان تنها چیزی ک از اون مرحوم مونده یه شناسنامه با برگه فوت نامه هستش. حالا چطور میشه سابقه بیمه ش در آورد؟؟؟

  کارشناس بیمه
  04 فروردین 1401

  سلام وقت بخیر بدون هیچ مدرکی دیگه نمیشه

   سپیده
   07 فروردین 1401

   خوب سوابق بیمه با کدملی نیست مگه؟ کدملی تو برگه فوت نامه هست.

    کارشناس بیمه
    08 فروردین 1401

    سلام دوست عزیز، 24 سال پیش که کد ملی نبوده است. فقط شناسنامه بوده است. در چنین حالتی بهتر است که به کارگزاری مراجعه کنید تا حضوری انجام دهند. البته با توجه به نبود مدارک، اگر بشود.

Hamid
04 فروردین 1401

سلام من برج 12 اسفند ریختم حساب بعد استعلام میگیرم میزنه نریختی باید چیکار کنم

  کارشناس بیمه
  05 فروردین 1401

  سلام
  اگر آخر برج ریختی تا دو روز بعد از تعطیلات سابقه شما ثبت میشود ولی باید مطمن بشی که حق بیمه را واریز کردی که اون هم از طریق کارگزاری تامین اجتماعی میتوانی پیگیری کنی

رخ فروز
05 فروردین 1401

سلام . عیدتون مبارک باشه
دوم فروردین استعلام برگه انجام دادم و پرداخت زدم . هنوز ننشسته : نشستن رو سایت منوط به روز های کاریه ؟ آخه یه درگاهه برا پرداخت ، کسی بایداز داخل سیستم اداری تامین اجتماعی تایید بزنه؟ و اینکه چند روز دیگه هم تایید نشد با عکسی که از صفحه لبتاپ گرفتم که ش پ داره اوکیه ؟ ممنون از پاسخگوییتون

  کارشناس بیمه
  08 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، اگر پرداخت بابت لیست بیمه انجام دادید که باید از طریق واحد درآمد شعبه تایید شود.

محمد حسن زاده
06 فروردین 1401

سلام و عرض ادب.من ۲۹ اسفند واریزی بیمه رو انجام دادم.الان ۵ فروردین شده ولی هنوز میزنه ازحمایت درمانی برخوردار نمیباشید.چی کار کنم الان راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  06 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، اگر بیمه آزاد واریز کردید که آن مربوط به سال ۱۴۰۰ است و الان باید بروید بیمه امسال یعنی سال ۱۴۰۱ را واریز کنید.

مسلم
06 فروردین 1401

سلام
یکی از کارکنان شرکت شماره بیمه داده ولی اسم نداره چجوری از روی شماره بیمه نام فرد مورد نظر را پیدا کنیم

  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

Meraj
07 فروردین 1401

سلام وقت بخیر بیمه درمانی تامین اجتماعی من از ۲۰ بهمن فعال شده اما برای خانواده ام هنوز فعال نشده چرا؟
امروز داخل مطب متوجه شدیم . به صورت‌ آنلاین از کجا باید فعال کنیم؟ ؟

  کارشناس بیمه
  19 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، بروید تو سایت تامین اجتماعی قسمت امور نامنویسی افراد تحت تکفل خودت را نامنویسی کن یا به کارگزاری سازمان مراجعه کنید.

الهام
09 فروردین 1401

سلام کسی که از سال ۱۳۶۴تا ۱۳۶۹ سابقه بیمه داشته و بعدش خارج از کشور رفته باید برای پیدا کردن پرونده ش کجا مراجعه کنه؟

  کارشناس بیمه
  09 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

prandakharmin@gmail.com
11 فروردین 1401

سلام من بیماری دیالیزم وقتی بیمارستان دولتی میرم باید فرانشیزدرمان صفر باشه ولی تو استعلام بیمارستان نمیاد درصورتی که از اسناد پزشکی استعلام میگیرم ثبته باید چیکار کنم از لحاظ استعلام بیمارستان درست باشه

  کارشناس بیمه
  11 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز
  اولا باید ببینیم شما جه نوع بیمه ای واریز میکنید چون بیمه ها فرق میکند در هرصورت به قسمت درمان تامین اجتماعی مراجعه کنید

رضا فرمند
12 فروردین 1401

سلام
من بیمه تامین اجتمایی دارم
همسرم تحت تکفل بنده هست ‌
ولی نمیتواند از دفتر چه استفاده کند
علتش چیست
لطفا راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  14 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، حتما در شعبه قسمت نامنویسی افراد تحت تکفل شما از جمله همسر شما ثبت نام نشده است.

علامرضا
20 فروردین 1401

سلام
بنده قبل از دوره مکانیزه یک شماره بیمه داشته ام که سوابق بنده در آن دوره پیدا نمیشود
شماره مذگور موجود است و بنده دفترچه این شماره را هم داشته ام ولی به هر شعبه ای مرتجعه میکنم و شماره بیمه را ارائه میدهم میفرمایند که هیچ سابقه ای به این شماره متصل نیست ،بنده نمیدانم مگر میشود دفترچه بیمه داشت و تمدید هم شود ولی هیچ سابقه ای برای آن شماره وجود نداشته باشد
ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

  کارشناس بیمه
  27 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، بله میشود چون امکان دارد کارفرما برای شما شماره بیمه گرفته باشد ولی حق بیمه واریز نکرده باشد.

آیدین
22 فروردین 1401

سلام من وقتی مراحل بالا رو برای بازیابی رمز میزنم میگه برای کاربر غیرفعال امکان پذیر نیست
یعنی چی کاربر غیرفعال؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  23 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، اگر مطمئن هستید که تمامی اطلاعات درست است، به کارگزاری مراجعه کنید.

آرش
22 فروردین 1401

سلام من سال 84 تا 85 سابقه بیمه در یک شهر دیگر دارم دفترچه و شماره بیمه موجوده جهت بیمه خود اختیاری به سایت مراجعه و ثبت نام کردم اما داخل سایت بیمه اطلاعات هویتی و سوابق من یافت نشد
راهکار چیست؟ آیا باید به کارگزاری همان شهر که کد شعبه در دفترچه نوشته مراجعه کنم؟
ناگفته نماند بعد از تعطیلی شرکتی که در آنجا مشغول کار بودم در شهر خودم از طریق کارگزاری تامین اجتماعی بیمه بیکاری دریافت کردم.

  کارشناس بیمه
  29 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در آن شعبه اطلاعات هویتی شما ناقص است و باید تکمیل شود باید به آن شعبه حضوری مراجعه کنید تا اطلاعات شما کامل شود

علی ج
25 فروردین 1401

سلام من خودم بیمه دارم چطور میتونم همسرم رو زیر پوشش خودم قرار بدم ؟

  کارشناس بیمه
  26 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید شناسنامه و کارت ملی همسر خودتان را ببرید کارگزاری سازمان تا ایشان را نامنویسی کنند یا از طریق سایت تامین اجتماعی در قسمت نامنویسی همسر خودت را ثبت نام کنید.

بهرام
25 فروردین 1401

باسلام من ۵سال سابقه بیمه دارم ازطریق شرکت، والان بخوام خودم بیمه ردکنم بادفترچه میتونم ازطریق گوشی ادامه همون شماره بیمه رو رد کنم که نیازی به شعبه نداشته باشم. و چه بیمه ای روانتخاب کنم که ارزانتر باشه،وامکانش هست که با ده سال سابقه بازنشست شوم یا باید همون ۳۰سال سابقه باشه که بازنشست بشیم ممنون از راهنماییتون

  کارشناس بیمه
  05 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، بیمه مشاغل آزاد می توانید و برای بازنشستگی باید شرایط از جمله سن را هم داشته باشید.

محمد حسن
27 فروردین 1401

توی سایت eservices برای من گزینه دریافت برگ پرداخت وجود نداره . چکار کنم؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  06 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری مراجعه کنید.

رضا
28 فروردین 1401

با سلام
خواهرم 20 سال در مطبهای خصوصی و درمانگاها کار کرده.(مربوط به چند سال پیش و قبل از ارائه کدملی)
در سایت تامین اجتماعی اکانت ایجاد کردم ولی وقتی وارد سایت میشوم هیچ مشخصات فردی و سوابق کاری درش وجود ندارد .
من یکی از دفترچه های تامین اجتماعی اش پیداکردم که شماره بیمه داره. بمن وکالت داده که آنرا پیگیری کنم، چیکار بایستی انجام بدهم؟ حتی به 1420 هم تماس گرفتم با کد ملی اطلاعاتی را پیدا نکردن.
باسپاس

  کارشناس بیمه
  08 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری مراجعه کرده اید؟

محمد حسن
28 فروردین 1401

تو سایت eservices که میرم هیچ گزینه ای به اسم دریافت برگ پرداخت وجود نداره چکار باید بکم ؟؟؟؟ از کجا باید بگیرم برگه پرداختو ؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  09 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اگر منظور شما پرداخت برای بیمه حرف و مشاغل آزاد و بیمه اختیاری باشد باید بروید قسمت امور فنی بیمه شدگان بعد بیمه شدگان خاص

صادق
29 فروردین 1401

شماره بیمه رو از کجا میشه گرفت؟

  کارشناس بیمه
  07 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز در سامانه وارد شوید، شماره بیمه رو نشان می دهد. در بخش استعلام اطلاعات هویتی است.

M
04 اردیبهشت 1401

سلام بنده مبالغ بیمه پرداخت کردم اما نمیدونم کلا چقدر دادم استعلام پرداختی ها میخوام اینترنتی بگیرم چجوریه

  کارشناس بیمه
  23 خرداد 1401

  سلام از طریق خود سایت راحت قابل پیگیری است.

هادی نجف زاده
05 اردیبهشت 1401

سلام .بنده چند مدت یک شرکت مشغول به کار بودم همه مدارک تحویل شعبه بیمه دادم و بعد از 8 ماه به علت واریز نکردن حقوق استعفا دادم و الان پیگیر شدم حق بیمه ام واریز نکردن و الان 5 ماه یک شرکت اسانسور دیگه مشغول بکار هستم و بهم گفتن برای بیمه اقدام کنم آیا میتونم شماره بیمه از شعبه یا اینترتی بگیرم در معرفی نامه شرکت به بیمه قید بشه کافی هس و مراحل بعدش انجام بدم یا اینکه دوباره مراحل تست پزشکی انجام بدم ..شرکت میگه فقط شماره بیمه برام بیارید کافی هس .ممنون میشم پاسخ بنده را بدید

  کارشناس بیمه
  30 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز،شماره بیمه ببرید کافی است ولی هر جا که جدید استخدام میشود باید طبق ماده ۹۰ معاینات پزشکی داشته باشید چون در آینده برایت مشکل ایجاد میشود

غلامرضا علیزاده
05 اردیبهشت 1401

باسلام خسته نباشید من دو ماه بازنشسته شده و از سال 1366 حساب شده ولی من در سال 1365 بیمه دارم حتی شناسنامه کار هم دارم ولی بیمه میگه شما در سال 1365 سابقه ندارید ؟ اگه من سابقه بیمه ندارم پس این شناس نامه کارم و چجوری گرفتم
لطفا بنده رو راهنمایم کنید ممنون میشم

  کارشناس بیمه
  06 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، شناسنامه اون زمان اداره کار صادر میکرده و ربطی به تامین اجتماعی نداشت و خیلی از مردم که جای کار میکردند کارفرما برای آنها حق بیمه واریز نمی کردند لذا اگر مدارکی دال بر اشتغال دارید باید از کارفرما شکایت کنید و رای بگیرید

پژمان
07 اردیبهشت 1401

سلام ، خدا قوت، پدر من بازنشسته ی بانک مای هست و بیمه داره، دفترچه هم که داره، اما امروز توی ازمایشگاه بیمارستان رجایی کرج، هنگام تسویه حساب ، اسم ایشان در سیستم به عنوان بیمه شده نیست و میگوید ایشان بیمه ندارند 😱 برای همین ازاد حساب باید بکنیم، برای حل این مسکل چکار باید کرد؟ شپاس

  کارشناس بیمه
  07 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، تنها راهش این است که به همان دفتر بیمه مراجعه کنید و بررسی کنید که دلیل قرار نگرفتن اسم پدر شما در بیمه چه چیزی بوده است.

Sadi
08 اردیبهشت 1401

سلام وقت بخیر. شماره ملی دفترچه بیمه بچه ام دست فامیل هاست میخواستم بدونم راه کاری هست جلوش گرفت تا از ان استفاده نکنن

  کارشناس بیمه
  06 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، خیر مقصر خود شما هستید تخلف کردید مگر اینکه مراکز درمانی متوجه بشوند و خودشون جلویش را بگیرند و اگر متوجه بشوند شما را جریمه میکنند

میلاد احمدی بلوطکی
11 اردیبهشت 1401

سلام ببخشید من چطور میتوانم بفهمم که بیمه درمانی دارم یا نه اگر میشود کمکم کنید.

  کارشناس بیمه
  12 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز یعنی شما خودتان نمیدانید که بیمه دارید یا خیر؟ اگر منظورتان بیمه شدن از طرف شرکت است، از طریق همین روش ها می توانید استعلام بگیرید.

متین
13 اردیبهشت 1401

سلام من شماره تلفن همراهم به نام خودم نیست و نمیتوانم در سامانه ثبت نام کنم چجور میشه فقط با کد ملی سابقه بیمه رو ببینم

  کارشناس بیمه
  13 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، با کد ملی هم می توانید نیازی به شماره نیست. در هنگام ورود کد ملی را ثبت کنید. البته اگر از قبل ثبت نام کرده باشید.

بحری
14 اردیبهشت 1401

سلام
برای من زده کاربر غیر فعال
آیا امکانش هست غیر حضوری درستش کنم
اصلا نمیتونم از خدماتش استفاده کنم
ممنونم

  نویسنده بیمه
  14 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز
  احتمال دارد رمز ورود به سیستم شما مشکل دارد بازسازی گذره وازه را بزنید رمز جدید بگیرید بعد وارد شوید اگر نشد به تامین اجتماعی یا کارگزاری سازمان برای تایید

سجاد
18 اردیبهشت 1401

سلام‌ من‌ازسال۷۸‌بیمه‌دارم‌‌ولی‌بیمه‌من‌‌بعضی
از‌سالها‌تکمیل‌پرداخت‌نشده‌‌وازسال‌۸۸الی‌۹۴‌بیمه‌ام
کلا‌قطع‌شده‌‌واز۹۴‌به‌بعد‌دوباره‌کامل‌واریزشده
برای‌بازنشستگی‌ایا‌امکانش‌هست‌که‌این‌سالهای
‌پرداخت‌نشده‌را‌پرداخت‌کنم؟

  کارشناس بیمه
  19 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، خیر.

Mina
22 اردیبهشت 1401

سلام. کارفرما بنده رو بیمه کردن ولی هیچ سابقه بیمه ای برام رد نکردن. به عبارتی من هیچ سابقه بیمه ای ندارم ایا میتونم از تامین اجتماعی بخوام کلا من رو در سیستم تامین اجتماعی حذف کنند و کد من رو باطل کنند؟

  کارشناس بیمه
  23 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، خیر نمیشود

مسعود
24 اردیبهشت 1401

سلام کد شعبه رو از کجا بگیرم

  مسعود
  24 اردیبهشت 1401

  شعبه ۲بابل

  امیر….
  21 خرداد 1401

  سلام تو سایت ای سر ویس راهنماش نوشته ب صورت کاملا غیرحضوری میتونن ثبت نام کرد و قرارداد بست و همونجام پرداخت کرد رفتم شعبه شعبه هم گف میشه کاملا غیر حضوری شده گفت برین کافینت رفتم کافینت ثبت نام کرد و شماره بیمه هم گرفت الان دارم پرداخت میکنم تمام اطلاعاتمم هست تو سامانه ایا مشکلی نیس نام شعبه همچی درسته سوابقمم میبینم با خیال راحت پرداخت کنم.

   کارشناس بیمه
   22 خرداد 1401

   سلام خیر همه چیز به صورت آنلاین پرداخت خواهد شد.

مسعود
24 اردیبهشت 1401

تشکر

محسن
24 اردیبهشت 1401

با سلام شماره موبایل جهت بازیابی رمز عبور جهت اخذ سابقه بیمه را ندارم..باید چیکار کنم

  کارشناس بیمه
  13 خرداد 1401

  سلام بهتر است که کارگزاری مراجعه کنید.

محمدی
24 اردیبهشت 1401

سلام
من چطوری میتونم به صورت غیر حضوری فرزندم رو که تازه به دنیا اومده بیمه کنم؟
با تشکر

  کارشناس بیمه
  25 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، تا ی مدت که شما می توانید از بیمه همسرتان استفاده کنید اما باید به سایت تامین اجتماعی به https://eservices.tamin.ir/ مراجعه کنید.

Ak
26 اردیبهشت 1401

سلام من چند وقتی هست که از همسرم جدا شدم وپدر م قبلا بیمه داشته و خیلی سال پیش حدودا ۴۵ سال قبل فوت کرده الان میخوام اقدام کنم برای گرفتن حقوقش از ما شماره بیمه اش را خواستن چگونه میتونم اون رو پیدا کنم با توجه به این که کد ملی ندارم

  کارشناس بیمه
  27 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، یعنی کد ملی ندارید؟ باید به کارگزاری مراجعه کنید.

سمیه
01 خرداد 1401

سلام من سابقه بیمه ندارم و کارفرما بهم گفته شماره بیمه بگیرم تا برام بیمه رد کنه آیا لازم هست برای دریافت شماره بیمه به شعبه ای که کارفرما بیمه میریزه مراجعه کنم یا هر شعبه ای باشه مشکلی نیست؟

  کارشناس بیمه
  06 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، به هر کارگزاری سازمان مراجعه کنید میتواند کار شما را انجام بدهد

طوفان 1357
18 خرداد 1401

با سلام
سوالی که دارم از کارشناس محترم این هست که بنده سالهای 76 و 79 و 80 در مجموع حدود 27 ماه بیمه رد نکرده ام آیا الان میتوانم با پرداخت مابه التفاوت حق بیمه ، او 27 ماه رو پر کنم و جزء سابقه به حساب بیاد ..
آیا قانونی هست که بشه اقدام کرد یا خیر . . ممنون

  کارشناس بیمه
  19 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، خیر.

محمد
24 خرداد 1401

سلام داخل سایت tamin.ir ثبت نام برای دریافت شماره بیمه رو انجام دادم اما نزدیک یک ماهه زده در حال بررسی – نیاز به رسیدگی شعبه ؛ آیا لازمه حضوری به شعبه مراجعه کنم؟ قبلا مستمری بازمانده میگرفتم اما با پایان تحصیل رابط بیمه ای قطع شده

  کارشناس بیمه
  25 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید حتما به شعبه مراجعه کنید

  خورشید
  03 دی 1401

  سلام وقت بخیر محل کار قبلی من بیمه 26 رپز در ماه برای من رد میکردن با اینکه من ماهی تا 220ساعت و حتی روزهای تعطیل هم سر کار میرفتم
  آیا میتونم ازشون شکایت کنم و بخوام بیمه اون 3 سال من رو کامل زد کنن؟؟

   کارشناس بیمه
   04 دی 1401

   سلام اگر کمتر از حد ممکن رد کنند، بله میتوانید. به هر حال باید به اداره کار مراجعه کنید.

شهنام
26 خرداد 1401

چطور با کد ملی شماره بیمه خود را دریافت کنم.

  کارشناس بیمه
  26 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، در مطلب کامل توضیح داده ایم.

ابراهیم ریاحی پور e
27 خرداد 1401

سلام من کد ملی و رمز عبور وارد می کنم جواب نمی کیرم

  کارشناس بیمه
  28 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز
  بروید بازسازی رمز عبور را بزنید

بازنشستگان
28 خرداد 1401

سلام اسفند ۱۴۰۰ بازنشسته شده ام بعد از چند وقت اولین حقوق تامین اجتماعی را دریافت خواهم کرد.

  کارشناس بیمه
  30 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، حداکثر دو ماه بعد واریز میشود

   ایرانی
   05 دی 1401

   سلام شماره بیمه تامین اجتماعی را فراموش کردم چه کار کنم؟

    کارشناس بیمه
    06 دی 1401

    سلام در قسمت بازیابی می توانید اما اگر نتوانستید به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

فرید
29 خرداد 1401

با سلام من ۱۲سال و چها ماه سابقه پر داخت بیمه دارم جدیدا در شرکتی مشغول بکار شده ام که هنگام ارسال لیست بیمه جلوی اسم من توشته در دست بررسی مرجعه به شعبه به شعبه بیمه مراجه کزدم گفتند درست شد ولی همچنان این ارور رفع نشد .واین ماه برای من رد نشد .لطفا راهنمایی کنید چه بتید بکنم

  کارشناس بیمه
  31 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید حضوری به قسمت واحد امور درآمد شعبه مراجعه کنید تا بررسی کنند.

علی پورشیوایی
31 خرداد 1401

سلام عرص ادب شماره مستمری بازنشستگی من وکد ملی که دارم برای خرید در کیپا تایید نمیشود چرا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  کارشناس بیمه
  06 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری مراجعه کنید.

بیژن بردباری
01 تیر 1401

ساده ترین راه برای استعلام شماره بیمه چیه؟ غیر حضوریم میشه انجامش داد یا اینترنتی؟

  کارشناس بیمه
  03 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، از طریق سایت که نوشتیم، می توانید استعلام بگیرید.

پوریان
05 تیر 1401

پوریان
۰۵ تیر ۱۴۰۱

سلام من حدود ۲ ماه پیگیر سوابق سال ۷۶ الی ۷۸ هستم اما تا الان هیچ نتیجه ای نگرفته ام هم از طریق مراجعه حضوری به کارگزاری هم از سایت و حتی تماس با اداره مربوطه نتوانسته ام لطف کنید همکاری کنید حدودا ۳ سال مشغول بکار بوده ام اما سوابق بعد از سال ۷۸ موجوده

  کارشناس بیمه
  06 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، ما سایت فروش آنلاین بیمه هستیم و این مطلب را برای آموزش زده ایم. پیگیری امور با خودتان است.

محسن
06 تیر 1401

سلام من بیمه تامین اجتماعی دارم دوتا فرزند دارم یکی شامل بیمه درمانی هست اون یکی نه باید چیکار کنم

  کارشناس بیمه
  08 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، باید بروید کارگزاری تامین اجتماعی تا اون بچه شما هم اگر تحت تکفل است نامنویسی کند

حکمت
11 تیر 1401

سوابق بیمه از چه سالی قابل رویت است

  کارشناس بیمه
  11 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، از همان ماهی که پرداخت می شود.

ضیا
13 تیر 1401

پیدا کردن شماره بیمه از چه طریقی راحت تره؟

  کارشناس بیمه
  14 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، راحت ترین راه همان ورود به سایت است.

سجاد
29 تیر 1401

سلام خسته نباشید
شماره موبایلی که باهاش توی سایت تامین اجتماعی ثبت نام کردم رو فراموش کردم چجوری بفهمم کدام شماره بوده؟

  کارشناس بیمه
  30 تیر 1401

  سلام به کازگراری مراجعه کنید.

gandom
01 مرداد 1401

سلام . برای بازیای گذر وازه که اقدام میکنم میگه برای کاربران غیر فعال امکانپذیر نیست. چه کاری باید انجام بدم؟

  کارشناس بیمه
  02 مرداد 1401

  سلام به کارگزاری مراجعه کنید.

سمیرا
02 مرداد 1401

سلام یه سوال داشتم کد تامین اجتماعی را از کجا باید بدست بیارم؟

  کارشناس بیمه
  02 مرداد 1401

  سلام شماره بیمه منظورتان است؟ در پنل ثبت نام کنید، نشان داده خواهد شد.

ح.ب
02 مرداد 1401

سلام اسم همسرم در لیست بیمه شدگان بنده نیست و من الان یکسال بازنشسته بیمه هستم و الان خبردار شدیم اسم همسرم در لیست نیست در گزینه ای که بیمه شده اضافه می‌شوند ثبت نام کردیم ولی هیچ تغییری نکرده و دیگه این که پیغامی مبنی بر اینکه با این کد ملی اطلاعات تکمیل نشده وجود دارد نشان می‌دهد الان من باید چیکار کنم در ابتدای تکمیل پرونده من صدبار تمامی مدارک را دفتر بیمه حضوری بردم

  کارشناس بیمه
  08 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، پس حق همسر هم یک سال دریافت نکردید باید حتما به واحد مستمریها شعبه مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند.

مهدی
03 مرداد 1401

سلام وقت بخیر

من اطلاعات ثبت نام بخش نام نویسی بیمه دانشجویی را پر میکنم اما سیستم ارور ” برای این کد ملی درخواست تکمیل نشده وجود دارد ” را میدهد مشکل از چیه ؟

  کارشناس بیمه
  04 مرداد 1401

  سلام به کارگزاری مراجعه کنید.

   مهدی
   04 مرداد 1401

   سلام درهنگام بازنشستگی ازنوع اختیاری استعلام باید بگیریم چرا واگرکسی ازسازملن بهزیستی به مختصرکمک هزینه ای دریافت کنه تکلیفش چی میشه؟

    کارشناس بیمه
    09 مرداد 1401

    سلام هر کس فقط از یک جا میتواند مستمری دریافت کند

هدی مغربی
04 مرداد 1401

سلام درخواست شماره بیمه تامین اجتماعی باید انجام بشه یا همان ثبت نام در سایت کفایت می کند؟

  کارشناس بیمه
  05 مرداد 1401

  سلام همان ثبت نام کفایت می کند.

امیر
08 مرداد 1401

سلام وقت بخیر من میخوام فیش حقوقی رو چک کنم
اما شماره مستمری نمی تونم ورود بدم انگار غیر فعال هستش لطفا راهنمایی بفرمایید.

  کارشناس بیمه
  10 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، به کارگزاری سازمان مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند

آدینه
12 مرداد 1401

سلام دریافت شماره بیمه برای اولین بار چطوریه؟ باید برم کارگزاری حتما؟

  کارشناس بیمه
  13 مرداد 1401

  سلام همان ثبت نام که انجام دهید، می توانید بگیرید.

حسن بازیار
22 مرداد 1401

سلام وقت بخیر
من درخواست کفالت والدین دادم برام یک کد رهگیری اومده چطور باید استعلام بگیرم که نتیجه استعلام چی شده.ممنون

  کارشناس بیمه
  24 مرداد 1401

  سلام باید صبر کنید تا بازرس فنی شعبه از آدرس شما بازرسی کند و گزارش بازرسی را تو سیستم بار گذاری میکند

نیلی رسول زاده
22 مرداد 1401

واسه استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی نیاز به اینترنته؟ یا با اس ام اس هم میشه؟

  کارشناس بیمه
  23 مرداد 1401

  با استفاده از سایت می توانید.

   امید
   04 مهر 1401

   سلام پيدا كردن شماره بيمه تامين اجتماعي باید چه کرد؟

    کارشناس بیمه
    05 مهر 1401

    سلام از طریق همین روش های استعلام میتوانید پیگیری کنید.

     مهدی
     14 آبان 1401

     سلام دریافت شماره بیمه با کد ملی دیگری هم ممکنه؟ یعنی من براش انجام بدم

     کارشناس بیمه
     15 آبان 1401

     سلام بله البته باید با شماره ایشان ثبت نام کنید.

     علی
     20 دی 1401

     سلام من شماره دفترچه بیمه تامین اجتماعی رو میخوام از کجا باید بگیرم؟

     کارشناس بیمه
     21 دی 1401

     سلام همان شماره بیمه است.

مهرداد
23 مرداد 1401

با سلام من از سال ۷۲ ای ۸۲ حدود ۷ سال بیمه در ۳ کارگاه مختلف داشتم الان با داشتن شماره بیمه شده و کد ملی هیچگونه سوابقی در سایت برای من درج نشده ،برای دستیابی به سوابق چکار باید کنم ؟

  کارشناس بیمه
  24 مرداد 1401

  سلام به کارگرازی مراجعه کنید.

محمد
06 شهریور 1401

سلام بدست آوردن شماره بیمه از روی کد ملی در جایی امکان پذیره؟

  کارشناس بیمه
  07 شهریور 1401

  سلام از طریق همین روش ها که نوشتیم امکان پذیر است.

منور
15 شهریور 1401

سلام برای دریافت شماره بیمه تامین اجتماعی برای بار اول باید به خود کارگزاری ها مراجعه کرد؟

  کارشناس بیمه
  16 شهریور 1401

  سلام خیر. همان ثبت نام را هم در سایت انجام دهید، به شما شماره بیمه اختصاص داده می شود.

zahra
27 شهریور 1401

سلام من تابحال سابقه بیمه نداشتم و تحت نظر اول پدرم و بعد همسرم شدم الان جایی مشغول به کار شدم میخوان بنده رو بیمه کنن گفتن شماره بیمه میخوان میخواستم بدونم شماره بیمه ای که داخل دفترچه تامین اجتماعی هستش رو بدم تا برام بیمه رد کنن، درسته یا شماره بیمه من چیزی غیر این شماره بیمه هستش؟

  نویسنده بیمه
  27 شهریور 1401

  سلام زهرای عزیز
  خیر اون شماره بیمه ای که شما دارید مربوط به همسرت است خودت باید بروید معاینات پزشکی و شماره بیمه جدید برای خودت بگیری

سرود
27 شهریور 1401

سلام من شماره تلفنمو وارد میکنم اما در دریافت کد بیمه تامین اجتماعی مشکل دارم، باید چه کار کنم؟

  نویسنده بیمه
  27 شهریور 1401

  سلام سرود عزیز
  باید رمز ورود به سامانه تامین اجتماعی را داشته باشید

   گرگعلی
   17 مهر 1401

   سلام دریافت کد بیمه تامین اجتماعی غیر حضوری رو از طریق سایت اصلا نمیتونم وارد بشم؟

    کارشناس بیمه
    18 مهر 1401

    سلام احتمالا مشکل از اینترنت یا دستگاهتان است. اما در هر صورت اگر نتوانید وارد شوید، به کارگزاری مراجعه کنید.

     الله یاری
     09 آبان 1401

     سلام برای گرفتن شماره بیمه تامین اجتماعی به سایت تامین اجتماعی مراجعه اما چیزی نشون نداده، سابقه نداشتم میخواستم ثبت نام کنم

     کارشناس بیمه
     10 آبان 1401

     سلام دوست عزیز، خب اول باید ثبت نام کنید بعد شماره به شما داده می شود.

شاهین
28 شهریور 1401

سلام خسته نباشید عذرخواهی میکنم مستمری بگیر هستم هرماه ۲۷ حقوق واریز میشد اما این ماه هنوز واریز نشده میشه کی واریز میشه ممنون از لطفتون

  نویسنده بیمه
  29 شهریور 1401

  سلام شاهین عزیز
  مستمری هیچ کس هنوز از طرف سازمان مرکزی واریز نشده است باید صبر کنید تا واریز شود

نمازی
29 شهریور 1401

سلام وقت شما بخیر من میخام یک نفر رو از لیست بیمه ی تامین اجتماعی حذف کنم چون ایشون ترک کار کردند چجوری میشه اینکارو کرد ؟

  نویسنده بیمه
  29 شهریور 1401

  سلام دوست عزیز
  در لیست بیمه یک ستون بعنوان ترک کار جلوی هر بیمه شده طراحی شده است در آنجا تاریخ ترک کار نیروی خودتان را درج نمایید

قصری
15 مهر 1401

سلام وقت بخیر
وقتی میخوام گواهی کسر حقوق بگیرم

( شماره دفتر کل میخواد ) یعنی چی؟؟؟

  کارشناس بیمه
  15 مهر 1401

  سلام این باید برای بازنشسته ها باشد. باید به دفتر امور بازنشسته اداره خود مراجعه کنید.

محکد ق
16 مهر 1401

با سلام؛قبلا سرکار بیمه بودم که کارفرما بیمه رو رد می‌کرد الان میخام خودم ادامه بدم باید چه کاری انجام بدم ممنون میشم توضیح بدید

  کارشناس بیمه
  17 مهر 1401

  سلام بیمه مشاغل آزاد یا اختیاری می توانید ادامه دهید.

صادق
19 مهر 1401

سلام کد ۱۳ رقمی بیمه رو برای نظام مهندسی میخوام چطور بگیرم

  کارشناس بیمه
  20 مهر 1401

  سلام اگر شماره بیمه نامه تان است، از طریق سایت می توانید دریافت کنید.

مهدی
17 آبان 1401

سلام خوبی ببخشید من تبریز سرکارم شرکت دارم به شرکت مدیریت گفته دفترچه بده من ندارد اما دفترچه اهر موندن ولی دور من وقت ندارم پرونده پیدا میشه چیکار 😓🙏

  کارشناس بیمه
  17 آبان 1401

  سلام متوجه سوالتان نشدیم.

امان الله جعفری
15 آذر 1401

سلام کدام شماره رو روی نسخه مینویسه
یا برای نوبت دکتر در بیمارستان کدام شماره رو
وارید کنیم با تشکر

  کارشناس بیمه
  18 آذر 1401

  سلام کد ملی را مینویسند یا از طریق سیستم خود پزشک ثبت می کند.

مهناز ب
15 آذر 1401

سلام
من از 19 دی سال 1400 مرخصی زایمان رفتم و 20 مهر 1401 برگشتم.اما هنوز حقوق شهریور و مهر رو برام پرداخت نکردن و بیمه این 9 ماه هم در سایت تامین اجتماعی رد نشده مشکل چیه؟

  کارشناس بیمه
  20 آذر 1401

  سلام احتمال زیاد معرفی بکار شما صادر نشده است حتما به واحد امور فنی بیمه شدگان شعبه مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند

کارشناس بیمه
22 آذر 1401

سلام باید اولا از طریق مدیریت آن بیمارستان و بعد از طریق اداره کار پیگیری کنید ولی به نظر ما تا وقتی هیچ حکمی برای شما نزدند، پیگیری بدون مدرک بی فایده است

میلاد
22 آذر 1401

سلام برای دریافت کد بیمه استخدامی ماده 28 آموزش وپرورش چه مراحلی طی بشه

  کارشناس بیمه
  23 آذر 1401

  سلام باید از خود اداره آموزش و پرورش بپرسید.

بیگی
28 آذر 1401

چگونه بفهمم که لیست بیمه من ، به کدام شعبه یا کارگزاری تهران اعلام می شده؟

الان چند سال است که آن شرکت منحل شده

  کارشناس بیمه
  30 آذر 1401

  سلام با شماره بیمه و شناسنامه و کارت ملی خودتان به کارگزاری سازمان مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند

محمد
24 دی 1401

سلام وقتی داخل سایت ex_eservice میشم قسمت کارفرما ارسال لیست بیمه نداره درصورتی که قبلا داشت مشکل میدونید کجاس؟

  کارشناس بیمه
  24 دی 1401

  سلام آدرس را نوشته ایم اما اگر مشکلی در ثبت دارید بهتر است که به خود کارگزاری مراجعه کنید.

عابدی
26 دی 1401

سلام
من بیمه تامین اجتماعی هستم
20ساله
همسرم وقتی دکتر براش دارو ثبت میکنه اس ام اس براش نمیاد
اگه بخوام شماره اش رو ببینم و اگه اشتباه ثبت شده و بخوام تغییرش بدم چه باید بکنم
با سپاس

  نویسنده بیمه
  26 دی 1401

  سلام دوست عزیز
  باید به کارگزاری و یا شعبه مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند

هیچکس
27 دی 1401

سلام خاستم بدونم اگه بنده کارمندوبیمه هستم که یک زوج اطباع ازمن درخاست کردن که عقدنامه ای سوری تهیه کنیم به نام بنده وخانم ایشون که شناسنامه بگیرن وانجام شد وشناسنامه گرفتیم وبنده بیمه هستم مجیورشدم نوزادروهم بیمه کنم چون به نام فامیل بنده است

Hdis
19 بهمن 1401

میخواستم وارد سابقه بیمه بشم ولی انگار رمز اشتباهه فراموشی رمز هم میزنم کد نمیاد میگن یه هفتس مد نمیته بیمه تامین اجتماعی باید چیکار کنم؟

  کارشناس بیمه
  20 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. از طریق شماره همراه و کد ملی می توانین به راحتی رمز را بازگردانی کنید. در نهایت به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

یوسف رضا طاهری
01 اسفند 1401

بیمه کارگر ساختمانی هستم برای گرفتن برگ پرداخت رفته ام مگوین تعلیق شده حال باید چکار کنم

  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. تعلیق نشده است بیمه ساختمانی شما احتمال زیاد توسط بازرس تامین اجتماعی قطع شده است.

محمد
03 اسفند 1401

سلام محل کار دوم .بنده راجهت اعلام شماره کارگاه به کارگزاری معرفی کرده اند در حالیکه در کارگاه اول هنوز بیمه بهمن واریز نشده است.چطوری اینموضوع رو حل کنم؟

  کارشناس بیمه
  04 اسفند 1401

  سلام محمد عزیز. از طریق کارگزاری‌های تامین اجتماعی اقدام کنید.

پگاه
08 اسفند 1401

سلام وقت بخیر.من بعد عقد به سازمان تامین اجتماعی اطلاع دادم ولی تازگی متوجه شدم که هنوز تحت پوشش بیمه پدرم هستم.تکلیف من چی میشه؟باید چیکار کنم؟

  کارشناس بیمه
  10 اسفند 1401

  سلام. باید به کارگزاری سازمان و یا خود تامین اجتماعی مراجعه و عقدنامه خود را هم به همراه داشته باشید تا شما را از پوشش پدر خارج کنند.

حسنی
13 اسفند 1401

سلام وقت شما بخیر
من با مراجعه به شعبه بیمه سازمانی که در اون مشغول به کار هستم شماره بیمه دریافت کردم ولی آخر ماه همزمان با ارسال لیست بیمه اسم من داخل لیست بیمه سازمان قرار میگیره از طرفی من در حال حاضر تحت پوشش بیمه پدرم هستم . آیا نیاز هست پدرم به شعبه بیمه خود مراجعه کرده و ابطال کفالت کنن یا به طور خودکار من از بیمه ایشون حذف میشم ؟

  کارشناس بیمه
  13 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. به طور خودکار حذف می‌شوید.

بابک
02 خرداد 1402

سلام
من طی سال‌های ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۸ از طریق کارفرمایان بیمه وبرایم لیست رد شده است ولی در سوابقم در سایت وارد نشده و جزو سابقه ام محسوب نشده است.
برای اضافه کردن آن به سوابق باید چه کاری انجام دهم؟
از راهنمایی شما متشکر میشوم.

  نویسنده بیمه
  03 خرداد 1402

  سلام. به واحد امور نامنویسی شعبه مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید