۰۲ دی ۱۴۰۲

دریافت کارت سوخت: مراحل ثبت‌نام گرفتن کارت بنزین سال ۱۴۰۲

درپی سهمیه بندی شدن بنزین، استفاده از کارت سوخت الزامی می‌­باشد. خودروها موظف به استفاده از کارت سوخت در جایگاه‌های سوخت‌گیری هستند. در روزهای ابتدایی، صدور کارت سوخت به مدت زمان ۴۰روز پیش ­بینی شده بود؛ اما با شیوع کرونا و تعطیلی کارمندان، فرآیند صدور به مراتب زمان‌­بر شد. در آبان ماه سال ۹۸ استفاده از کارت سوخت به صورت رسمی در تمام جایگاه بنزین سراسر کشور اجرا شد. با تصویب این مورد دغدغه بسیاری از صاحبان خودرو برای دریافت کارت سوخت دو چندان شد. بسیاری از کارت سوخت‌ها مفقود شده بود و یا هنوز برای دریافت آن اقدام نکرده بودند. در پی این موارد تلاش‌های زیادی برای دریافت مجدد کارت سوخت‌ها صورت گرفت و ابتدا رسیدگی به این حجم از درخواست‌ها کمی مشکل بود؛ اما با مدیریت و همکاری طرح استفاده از کارت سوخت به منظور سهمیه بندی سوخت و مدیریت استفاده از آن اجرایی شد. در این مقاله قصد داریم شما را برای گرفتن کارت بنزین راهنمایی کنیم. با ما همراه باشید.

سهمیه بندی سوخت

باتوجه به ترددهای غیر ضرروی و افزایش بیش از حد تعداد ماشین‌های تک سرنشین و آلودگی‌های پی درپی، تدبیری مانند سهمیه بندی سوخت در قامت اجرایی شدن رفت تا افراد بتوانند از خودروهای شخصی خود، استفاده‌های مناسب‌تر و بهینه‌تری داشته‌ ­باشند و شاهد آلودگی‌های کمتری باشیم.

ثبت نام در طرح دریافت کارت سوخت، ابتدا دچار مشکلات و سخت گیری‌هایی بود. از زمان ثبت نام تا زمان تحویل، موانعی بر سر راه صاحبان خودرو وجود داشته است. بعد از اجرای طرح، هر ماشینی ماهانه ۶۰ لیتر بنزین لیتری ۱۵۰۰تومان دارد. درصورتی که این مقدار جوابگوی نیاز شخص نباشد، می‌­تواند از بنزین آزاد، لیتری ۳۰۰۰ تومان استفاده کند.
اکثرا افراد بعد از ثبت نام، فوری کارت سوخت خود را تحویل می‌گیرند. در صورت عدم دریافت، برای پیگیری کارت خود، می‌توانید به سایت Www.post.ir مراجعه کنید. همچنین برای اطلاع از موقعیت کارت خود به سایت پست حتما سربزنید. با مراجعه به سایت پست، می‌­توانید از فعال بودن کارت سوخت خود مطلع شوید و یا در صورت انتظار از روند کار، آگاه شوید. در سایت اداره پست، با وارد کردن Vin خودرو همه موارد قابل پیگیری و کنترل است.

نحوه ثبت نام کارت سوخت

برای ثبت نام کارت سوخت به صورت غیر حضوری، سه روش وجود دارد که به شرح هر کدام می‌پردازیم.

از طریق سایت خدمات دولت

در روش اول، با مراجعه به سایت خدمات دولت و انتخاب در خواست خود، فرم مربوطه را پر کنید. اطلاعات خود را وارد کنید و برای دریافت کارت سوخت، اقدام نمایید. آدرس سایت :  mob.gov.ir

استفاده از برنامه دولت همراه

روش دوم برای دریافت کارت سوخت استفاده از برنامه دولت همراه است. شما با دانلود و نصب این برنامه از کافه بازار، مایکت، ایران اپس، اپ استور و.. وارد بخش کارت سوخت شده و اطلاعات و فرم مرتبط را پر می­‌نمایید.

ارسال کد دستوری با موبایل

آخرین روش، استفاده از قابلیت‌های گوشی همراه می­‌باشد.به دلیل در دسترس بودن و راحتی این کار از ­کدهای دستوری استفاده‌ می‌شود. برای ثبت درخواست کارت سوخت خود، کد دستوری ستاره، چهار، مربع (#۴*) را شماره گیری می‌کنیم.
لازم به ذکر است در صورتی از این روش می‌­توان استفاده نمود که فرد خود مالک خودرو و سیم کارت ثبت نامی که از آن استفاده شده است باشد.

دریافت کارت سوخت

مراحل دریافت کارت سوخت

قانون جدید صدور کارت‌های سوخت از طریق دفاتر پلیس+۱۰ در سال ۱۴۰۲

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش در مرداد ماه سال ۱۴۰۲ اعلام کرد: از این پس مالکان خودروهای صفر کیلومتر برای دریافت کارت سوخت خود باید به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه نمایند. بر همین اساس تمامی مالکین وسایل نقلیه صفر کیلومتر که خودرو خود را در سال جاری از شرکت‌های خودروسازی تحویل گرفته‌اند اما؛ هنوز کارت سوخت خود را دریافت نکرده‌اند باید برای پیگیری روند صدور کارت سوخت خودرو خود به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنند. شهروندان در سراسر ایران می‌توانند برای پیگیری و صدور کارت سوخت وسایل نقلیه خود از طریق دفاتر پلیس+۱۰ اقدام کنند.

تا قبل از اعلام این خبر کارت سوخت خودروهای صفر کیلومتر از طریق شرکت ملی پخش صادر می‌شد اما؛ از این به بعد مالکان تمامی خودروها اعم از صفر کیلومتر و خودروهای کارکرده برای دریافت کارت سوخت باید به پلیس+۱۰ مراجعه کنند.

چند نکته مهم در خصوص ثبت نام و دریافت کارت سوخت

هنگام ثبت نام برای دریافت کارت سوخت، باید به نکاتی توجه کنید تا فرایند ثبت نام به درستی انجام شود. این نکات به شرح زیر است:

 • کد ملی حتما باید برای مالک خودرو و سیم کارت باشد.
 • برای اینکه موفق به ثبت‌نام شوید، حتما تمام موارد خواسته شده را از قبل یادداشت کنید؛ زیرا فقط ۴۵ ثانیه زمان پاسخگویی دارید در غیر این صورت به طور خودکار از سامانه خارج می‌­شوید.
 • کارت سوخت‌های خودروهای صفر و نو همراه مدارک وسیله نقلیه صادر می‌­شود و موقع تحویل ارائه می‌­شود.
 • درصورت مفقودی کارت سوخت خودرو‌های کارکرده، می‌­توان با یکی از روش‌های بالا مجدد کارت سوخت دریافت کرد.

پیگیری کارت سوخت

بعد از مرحله ثبت‌نام کارت سوخت، مدت زمان دریافتی کارت سوخت، میانگین ۴۰روز تا دوماه است. اگر متقاضی بعد از زمان مشخص، کارت سوخت خود را دریافت نکند، باید به اداره پست مراجعه کند.
بعد از ثبت نام و دریافت کد پیگیری می‌­توان از وضعیت کارت سوخت خود مطلع شد. اگر تا ۶ ماه به باجه پستی مراجعه نکنید و کارت خود را دریافت نکنید، کارت شما به شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی بازگشت داده می‌­شود.

گاهی پستچی ممکن است به دلیل عدم حضور مالک در محل یا آدرس اشتباه، موفق به تحویل مرسوله نشود و کارت برگشت بخورد. در این‌صورت باید با داشتن مدارک مورد نیاز برای پیگیری کارت سوخت خود به اداره پست بروید. در ادامه دو روش را برای پیگیری کارت سوخت به شما معرفی می‌کنیم.

استفاده از سایت نیروی انتظامی

سامانه www.epolice.ir پیگیری کارت سوخت را برای تمامی مالکان اتومبیل آسان کرده است. این سامانه با ردیابی کارت وضعیت کارت و اطلاعات لازم در مورد آن را در اختیار مالک  قرار می‌دهد. مالک به راحتی می‌تواند وضعیت مرسوله را پیگیری کند.

سایت سوخت برای پیگیری کارت سوخت

اگر کارت سوخت به دستتان نرسید، می‌توانید به سایت sokht.police.ir  بروید و از اخرین وضعیت مرسوله خود با خبر شوید. از طریق این سایت، می‌توانید کد رهگیری مرسوله خود را ببینید و با مراجعه به سایت کد رهگیری مرسولات پستی ایران newtracking.post.ir  اطلاعات بسته خود را ملاحظه کنید.

پیامک برای پیگیری کارت سوخت

برای پیگیری کارت سوخت خود، کافی است پیامکی را با رعایت موارد زیر، به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ ارسال کنید:

 • موتورسیکلت: ابتدا حرف M، سپس ستاره، در انتها شماره VIN
 • خودرو: ابتدا حرف V، سپس ستاره، در انتها شماره VIN

استعلام کارت سوخت

برای اینکه مالکان خودرو از وجود کارت خود در اداره پست مطلع شوند، اداره پست پیامکی برای آنها ارسال می‌کند تا برای تحویل آن  مراجعه کنند. کسانی که فرایند ثبت نام را انجام داده‌اند، می‌توانند از سایت‌های فوق از وضعیت کارت خود مطلع شوند. خودروهای صفر و کار نکرده نیازی به این فرایند ثبت نام ندارند. مالکان با مراجعه به اداره پست، می‌توانند کارت خود را تحویل بگیرند. تمام خودروهای نو دارای کارت سوخت هستند و باید از طریق دفتر پست پیگیری کنند. مالکانی که وضعیت خودرو آنها قولنامه‌ای، خارجی، ورثه‌ای باشد، باید برای دریافت کارت سوخت حتما به صورت حضوری به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنند. مالکانی که بیش از یک وسیله نقلیه دارند باید مجددا به ازای هر دستگاه با شماره بانکی جدید و غیر تکراری پیگیری دریافت کارت سوخت را انجام دهند.

کارت سوخت گم شده

شما تنها با داشتن کارت سوخت می‌توانید از بنزین سهمیه‌ای با نرخ دولتی استفاده کنید. ممکن است شما کارت سوخت خود را به دلایلی مانند: گم شدن کارت سوخت، صدمه دیدن و عدم تحویل به موقع در دسترس نداشته باشید و درخواست کارت مجدد کنید، در این شرایط می‌­توانید به صورت حضوری در دفاتر پلیس+۱۰ درخواست المثنی کنید. در این شرایط تمام سهمیه شما حذف می‌­شود و از تاریخ صدور کارت جدید، سهمیه محاسبه می‌­شود.

درصورتی که کارت سوخت شما مفقود شد، حتما برای جلوگیری از اتمام سهمیه موجود در کارت با مدارک لازم به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنید، کارت را باطل و درخواست المثنی بدهید. این کار فقط با حضور صاحب خودرو و مدارک مورد نیاز، امکان پذیر است.
بعد از اقدامات بالا برای ابطال کارت نهایتا بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت کارت سوخت گم‌­شده باطل می‌­شود.
درصورتی که آدرس پستی صحیح و مدارک کامل باشد، در بازه زمانی دوهفته نهایت دوماه کارت سوخت المثنی صادر و ۴۰روزه ارسال می‌­شود.
رمز پیش فرض کارت سوخت چهار شماره اخر شماره ملی مالک است و در صورت فراموشی رمز کارت سوخت، می‌توانید با سامانه ۰۹۶۲۷ تماس بگیرید تا آدرس نزدیکترین مراکز بازیابی رمز عبور به شما گفته شود. فراموش نکنید که  به بصورت حضوری مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت المثنی کارت سوخت به اینجا مراجعه کنید.

تاخیر در تحویل کارت سوخت

چند ماهی است که کارت های سوخت با تاخیر زیاد تحویل داده می‌شوند. متاسفانه هنوز جواب درست و دقیقی در این خصوص بیان نشده‌است. پلیس+۱۰ یا بهتر بگوییم که ناجا و شرکت نفت هر یک دیگری را مقصر اصلی می دانند. البته هر چند مدیرعامل شرکت پخش فرآیندهای نفتی در ابتدا بیان کرد که به دلیل حملات سایبری و دیگر مشکلات فنی در سامانه هوشمند سوخت، تاخیری در تحویل کارت های سوخت خودروهای شخصی وجود داشته‌است؛ اما اکنون این مشکل برطرف شده و به روال قبل برگشته است. همچنین شرکت پست، دلیل تاخیر را در وجود مشکلاتی در سامانه پلیس+۱۰ می داند. اینکه آدرس ها به طور دقیق و همچنین شماره تلفنی ثبت نمی‌شود. از این رو، بیشتر کارت ها برگشت می خورند. در واقع شرکت نفت و پست، سامانه ناجا مقصر اصلی می دانند و ناجا هم قطع بودن سیستم سراسری و مربوط به بقیه را عامل اصلی می‌داند.

از جمله مهم ترین دلایل تاخیر در تحویل کارت سوخت، شامل موارد زیر است:

 • تغییر نشانی شخص
 • ثبت نشدن نشانی مالک قبلی خودرو روی پاک
 • ارائه ندادن مدارک شناسایی در هنگام تحویل
 • نبودن ارتباط سیستمی بین پلیس+۱۰ و پست و ارسال نشدن تغییرات در سامانه پلیس +۱۰ به سامانه پست
 • محدودیت سامانه پلیس +۱۰ در ثبت اطلاعات

بر اساس گفته مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی نفت، سهمیه خودروهای شخصی تا ۹ ماه باقی خواهد ماند.

جمع بندی

همان‌طور که در این مقاله خواندید، پیگیری کارت سوخت با چندین روش صورت می‌­گیرد و تمامی مدارک لازم  برای پیگیری کارت هوشمند سوخت مانند کارت ماشین، کارت سوخت و … باید به نام مالک باشد و تمام مدارک شناسایی لازم، باید کامل باشند.

در گذشته هیچ اجباری برای دریافت کارت سوخت وجود نداشت. کسی برای دریافت آن اقدامی نمی‌­کرد، اما سهمیه بندی باعث الزامی شدن این موضوع شد. کارت سوخت قابل خرید و فروش نیست و در صورت مشاهده پیگرد قانونی دارد. اگر مالک مایل به حذف رمز کارت سوخت بود، حضورش در دفاتر پلیس+۱۰ الزامی خواهد بود. اگر به هر دلیلی اقدامی برای دریافت کارت سوخت نکردید، سریعا دست به کار شده و خودروی خود را مجهز به کارت سوخت کنید .

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
رضا
۳۰ بهمن ۱۴۰۲

سلام من یه پاترول مدل ۶۷ دارم کارت سوخت نداره چرا بخاطر سن بالا کارت سوخت نمیدن ما باید چی کار کنیم بندازیم دور

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  قوانین صدور کارت سوخت توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تعیین می شود.

person
پیمان
۲۶ بهمن ۱۴۰۲

باعرض سلام.بنده ۱۰دیماه سال ۱۴۰۲ اقدام به درخواست صدور المثنی کارت سوخت موتورم کردم که مدلش۹۴هستش بابیمه وکل مدارک به اسم خودم هستش ولی چندمرحله رفتم پلیس۱۰ +پیگیر میشم تو سایت میزنه کارت هوشمند سوخت درحال صدور میباشد حالالطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم .

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید منتظر باشید. پیگیری های کارت سوخت از طریق دفاتر پلیس +۱۰ انجام می شود.

person
حسام
۲۱ بهمن ۱۴۰۲

سلام. خودرو دیزل خریداری کردم کارت سوخت به من نداد در ابتدا .بعدا که چند بار پیگیر شدم فهمیدم کارت سوخت این ماشین در لیست خاکستری است !ایا میتوانم الان بنده کارت قبلی رو بسوزونم و کارت جدید درخواست کنم ؟با توجه به اینکه ده روزه که سند به اسم من است!؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  با در دست داشتن مدارک خودرو و بیمه شخص ثالث به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

person
الماس
۱۵ بهمن ۱۴۰۲

سلام من دیروز رفتم واسه ثبت نام کارت سوخت
تمام کارها را انجام دادم
در آخر گفتن که در برگه بیمه نامه vin ننوشته
اگه کارت سوخت بیاد کارت نمیکنه
رفتم بیمه گفتن دست ما نیست
سال بعد درج میشه
ماشین را هم از نمایندگی گرفتم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به نمایندگی مراجعه کنید.

person
مسعود
۱۴ بهمن ۱۴۰۲

حتما بفرمایید هر پیامک که بزنید ۳۵۰ تومان هزینه پرداخت پیامک با ارسال کننده است

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

  دوست عزیز برای دریافت خدمات مختلف باید هزنیه را پرداخت کنید.

person
محسن
۰۹ بهمن ۱۴۰۲

سلام بعد از درخواست صدور کارت سوخت المثنی ، کارت مفقود شده پیدا شده است، آیا راهی برای لغو درخواست و استفاده مجدد از کارت سوختی قبلی میباشد؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  خیر. کارت مفقود شده باطل می شود.

person
حمیدرضا
۰۹ بهمن ۱۴۰۲

سلام بنده ۱۲دی تعویض لاک کردم ۱۳دی درخواست کارت سوخت خواستم ببینم کارت موتور چه زمانی برای بنده ارسال میشود

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  فرآیند ارسال کارت موتور مدتی زمان می برد.

person
مهسا
۰۳ بهمن ۱۴۰۲

سلام خودروی من صفر هست برای درخواست کارت سوخت کجا برم در سایت هرچی میزنم چیزهای نامربوط میاره کجا درخواست کنم کجا ثبت نام کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ می توانید برای دریافت کارت سوخت اقدام نمایید.

person
مجتبی
۱۵ دی ۱۴۰۲

از طریق سایت هم میشه المثنی دریافت کرد من ماشین خریدم ولی فروشنده کارت سوخت بهم نداده میتونم به صورت غیر حضوری اقدام کنم یا باید حتما برم پلیس +۱۰؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به صورت غیرحضوری نیز می توانید درخواست صدور کارت سوخت خود را ثبت کنید.

person
کینگ
۲۳ آذر ۱۴۰۲

سلام رفتم پلیس بعلاوده میگه مشکل vin دارید کارت سوخت صادر نمیشه برید پیگیری کنید وگفت نمیدونم کجا باید پیگیر باشید چیکار کنم راهنمایی ام کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به شرکت یا کمپانی وسیله نقلیه خود مراجعه کنید.

person
محسن
۲۲ آذر ۱۴۰۲

برای کارت سوخت ماشین صفر چیکار باید کنیم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۲

  سلام کاربر گرامی
  به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید و درخواست صدور کارت سوخت خود را ثبت نمایید.

   person
   محمد
   ۰۲ بهمن ۱۴۰۲

   درخواست صدور کارت هوشمند سوخت در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ بررسی و به دلیل “درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت از مرکز داده سامانه هوشمند سوخت دریافت نشده لذا پیرو نامه شماره ۶۶۰/۵۹۴۶۳ مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ سامانه هوشمند سوخت تا زمانیکه درخواست المثنی از شرکت نفت دریافت نشود برای تولید ارسال نخواهد شد” مردود شد و تا زمانیکه دلیل رد شدن درخواست مرتفع نگردد کارت جدید صادر نمی شودچکار کنم فک

    person
    نویسنده بیمه
    ۰۲ بهمن ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    برای حل این مشکل به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ یا شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مراجعه نمایید.

    person
    شهرام
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

    من از طریق اسنپ دوگانه کردم بعد کارتم و سوزوندم کارتم اومد اونم سوخت حدود ۱تا۲ماه بعد کارت جدید درخواست دادم وهمین پیام اومد اما حدود ۱هفته بهد پیگیری کردم گفت در حال صدوره و ۲۶روز بعدم کارتم اومد و دارم استفاده میکنم

    person
    منصور
    ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

    هیچ مشکلی نداره چند روز صبر کنید و مجدد استعلام بگیرد. نیازی به مراجعه به شرکت نفت یا پلیس +۱۰ نیست

person
سجاد
۲۲ آذر ۱۴۰۲

سلام
سهمیه سوخت اریسان ۲ ماهانه چقدر است؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  حدود ۳۰۰ لیتر در ما است.

person
خسرو
۱۹ آذر ۱۴۰۲

سلام به پیکان وانت مدل ۷۶ کارت سوخت تعلق میگیرد؟؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۰ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به وانت های بالای ۲۰ سال کارت سوخت تعلق نمی گیرد.

person
منتظر
۱۱ آذر ۱۴۰۲

درخواست صدور کارت هوشمند سوخت در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ بررسی و به دلیل “” مردود شد و تا زمانیکه دلیل رد شدن درخواست مرتفع نگردد کارت جدید صادر نمی شود

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای پیگیری باید به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

  person
  شهرام
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

  من از طریق اسنپ دوگانه کردم بعد کارتم و سوزوندم کارتم اومد اونم سوخت حدود ۱تا۲ماه بعد کارت جدید درخواست دادم وهمین پیام اومد اما حدود ۱هفته بهد پیگیری کردم گفت در حال صدوره و ۲۶روز بعدم کارتم اومد و دارم استفاده میکنم

person
غلامرضا دلپذیر
۱۱ آذر ۱۴۰۲

سلام من بامدارک لازم جهت صدور کا رت سوخت اولیه (خودروی صفر)در پلیس +۱٠ مراجعه وثبت ت نام کردم پرونده را هم تحویا دادم ولی آدرسی ازم نخواستند فقط تلفن خواستند بعده صدور چگونه بدستم می رسد؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ آذر ۱۴۰۲

  سلام. از طریق اداره پست به دست شما می رسد.

person
رسول
۱۰ آذر ۱۴۰۲

سلام هزیته صدور اولیه کارت سوخت مگه ۱۰۰ هزار تومان نیست؟
دفتر خدمات ارتباطی عسلویه ۱۶۰ هزارتومان از من گرفت موقع تحویل هم پست ۱۰۰ هزارتومان از من دریافت کرد . جمعا ۲۶۰ هزارتومان بابت یه کارت سوخت پرداخت کردم.

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۱ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  می توانید موضوع را گزارش دهید.

person
علیرضا
۰۶ آذر ۱۴۰۲

سلام وقت عالی بخیر
سوال .من کارت سوخت دارم ولی به اسم صاحب قبلی هست .
حالا من ثبت نام کارت سوخت انجام بدم یا برم پیشخوان تغییر کنند؟
سوال دوم. پدرم وانت داره پارسال خریدیم سرماه پول بنزین می‌رفتند.ما ثبت نام کردیم تا بحال هیچ پولی نریختن؟و سرماه تو کارت سوخت ۶۰ تا داریم ۴۰ استفاده میکنیم ۲۰ تا میمونه سرماه بعد حذف میشه؟ چرا حذف میشه؟
ممنون میشه جواب بدین؟ی

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت کارت سوخت باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید.
  در رابطه با سوال دوم هم از همان دفاتر می توانید موضوع را پیگیری کنید.

   person
   Mnbv
   ۲۳ دی ۱۴۰۲

   سلام اگه ماشینی به اسمم نباشد نمیتوانم کارت سوخت اقدام کنم

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۴ دی ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    خیر نمی توانید برای دریافت کارت سوخت اقدام کنید.

person
امید
۰۱ آذر ۱۴۰۲

سلام خسته نباشیدماشین تازه تعویض پلاک شده وکارت نداره آیامیشه بابرگه سبزبرای کارت سوخت ثبت نام کرد یابایدصبرکنم تاکارت هوشمندبیادلطفاراهنماییم کنیدممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ آذر ۱۴۰۲

  سلام. لطفا از مراکز پلیس+۱۰ در این مورد سوال بفرمایید.

person
نیسان دیزل
۲۹ آبان ۱۴۰۲

برای جلوگیری از اتکا به یک سوخت مخصوصا برای ناوگان حمل و نقل سوخت های ارزان تر مثل گازوئیل و گاز ضروری است علی رغم اینکه هزینه موتور های دیزل سنگین و جایگاه های سوخت گازوئیل پراکندگی یکنواخت ندارد متاسفانه سهمیه آن همچنان در حال کم شدن است رانندگی به این سختی و این جاده های ناهموار و استهلاک بالا ، دغدغه سوخت بی انصافی است.

person
رضا
۲۵ آبان ۱۴۰۲

سلام در مورد در خواست کارت سوخت برای افراد زیر ۱۸ سال چه کار باید کرد؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  سلام. بهتر از مراکز پلیس +۱۰ سوال بفرمایید.

person
سمیه
۲۵ آبان ۱۴۰۲

سلام
من کارت سوخت خودرو صفر درخواست کرده ام ، دراین فاصله که هنوز کارت سوخت تحویل پست نشده به دلیل تغییر آدرس ،تغییر پلاک داده ام.حالا تکلیف کارت درخواستی چی میشه؟
باتشکرازشما

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای پیگیری کارت سوخت باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید. با مطرح کردن موضوع شما را راهنمایی می کنند.

person
استقلال سرور لنگ
۲۱ آبان ۱۴۰۲

سلام موتور سیکلت کارت سوخت بنده گم شده و موتورم هم نزدیک ۹ سال است بیمه نشده آیا می توان دوباره کارت سوخت ثبت نام کرد مدل موتور ۱۳۹۰

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. برای درخواست کارت سوخت باید بیمه شخص ثالث داشته باشید.

person
کینگ
۲۰ آبان ۱۴۰۲

پیگیری سامانه سخا این برام میزنه چیکار کنم ؟درخواست صدور کارت هوشمند سوخت در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ بررسی و به دلیل “” مردود شد و تا زمانیکه دلیل رد شدن درخواست مرتفع نگردد کارت جدید صادر نمی شود

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۰ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. باید با توجه به دلیل رد شدن درخواست سوخت خود، برای حل آن مشکل اقدام کنید.

person
علی
۱۶ آبان ۱۴۰۲

سلام
بابت کارت سوخت المثنی درخواست دادم
تو سامانه سخا بابت پیگیری کارت سوخت این پیام داده :
درخواست صدور کارت هوشمند سوخت در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ بررسی و به دلیل “درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت از مرکز داده سامانه هوشمند سوخت دریافت نشده لذا پیرو نامه شماره ۶۶۰/۵۹۴۶۳ مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ سامانه هوشمند سوخت تا زمانیکه درخواست المثنی از شرکت نفت دریافت نشود برای تولید ارسال نخواهد شد” مردود شد و تا زمانیکه دلیل رد شدن درخواست مرتفع نگردد کارت جدید صادر نمی شود
منظورشون چیه ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۰ آبان ۱۴۰۲

  سلام. برای حل این مشکل باید از طریق شرکت ملی فرآورده های نفتی اقدام نمایید. بهتر ابتدا به پلیس+۱۰ مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنند.

  person
  هادی
  ۱۰ دی ۱۴۰۲

  , سلام رفتید پلیس+۱۰چی گفتند
  دقیقا واسه منم اینو زده سخا که پیرو نامه کارت صادر نمیشه

person
میزبان سایپا
۱۴ آبان ۱۴۰۲

سلام کارت سوخت ماشینهای سنگین چند روز طول میکشه صادر بشه

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ آبان ۱۴۰۲

  سلام. فرآیند صدور کارت سوخت مدتی زمان بر است. در این رابطه باید از شرکت ملی فرآورده های نفتی سوال کنید.

person
سعید خلج
۱۲ آبان ۱۴۰۲

سلام من موتور سیکلت خریدم رفتم تعویض پلاک کاراشو انجام دادم صاحب قبلی کارت سوخت رو گم کرده بود الان من موتور بنام خودم زدم کارت سوخت برام ارسال میشه یا باید برم پلیس +۱۰ دوباره ثبت نام کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت کارت سوخت باید از طریق مراکز پلیس +۱۰ ثبت نام نمایید.

person
برزگر
۱۲ آبان ۱۴۰۲

سلام
این قانون جدید که برای ثبت نام کارت سوخت باید ازت عکس بگیرن برای چی هست ؟
من رفتم ثبت نام کنم مثل کارت ملی ازم عکس گرفت

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۳ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  کارت سوخت به نام افراد صادر می شود. در صورت تخلف شناسایی را راحت تر می کند.

person
رضا
۱۳ مهر ۱۴۰۲

سلام ماشین من وانت مدل ۷۲ هستش کارت سوختم رو گم کردم آیا با توجه به اینکه خودرو فرسوده هست کارت سوخت المثنی تعلق می‌گیرد؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  خیر برای خودروهای فرسوده کارت سوخت صادر نمی شود.

person
آریا
۱۰ مهر ۱۴۰۲

سلام رمز کارت سوخت اشتباه وارد شده سوخته، کارت سوختم به نام خودم نیس به نام صاحب قبلی ماشین بوده، حالا چکار باید کرد

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۰ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید و درخواست کارت سوخت خود را ثبت کنید.

person
Gh @ gh
۰۲ مهر ۱۴۰۲

سلام کسی اطلاع داره کارت سوخت چند مدت پس از ثبت نام در پلیس+۱۰ صادر میشه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۳ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  فرآیند ارسال کارت سوخت معمولا زمان بر است و ممکن است چند ماه طول بکشد.

person
amirhoseen
۳۰ شهریور ۱۴۰۲

سلام علیکم
کارت سوخت بنده مال شهرستان جاسک هس الان کدینگ شده شماره پلاک وسند کاملشو دارم احتمال داره درستش کنند؟
ممنون میشم جواب بدین🌹🙏

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ مهر ۱۴۰۲

  سلام. بله دوست عزیز. می توانید به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه نمایید و درخواست رفع کدینگ دهید.

person
غلامی نژاد
۲۸ شهریور ۱۴۰۲

باسلام ایا میشود غیر حضوری ثبت نام کارت سوخت انجام داد ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. بله می توانید به صورت آنلاین از طریق یکی از دفاتر پلیس+۱۰ درخواست خود را ثبت کنید.

  person
  علی
  ۰۱ مهر ۱۴۰۲

  خیر فقط حضوری

person
کمکم کنی
۲۷ شهریور ۱۴۰۲

سلام من سواری پژو رنگ زرد پلاک ع از استان کرمان برنده شدم آدرسم سیستان بلوچستان الان سیستان بلوچستان جلو پلاک ع گرفته من با سنعد جدید اسم خودمه و پلاک قبلی که به اسم صاحب قبلی است چجوری کارت سوخت سپتنام کنم کجا ‌پیگیر باشم. باتشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بهتر است ابتدا کارهای نقل و انتقالات و تعویض پلاک خودرو را انجام دهید. سپس به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه نمایید و درخواست صدور کارت دهید. البته اگر خودرو کارت سوخت دارد باید مالک قبلی کارت را به شما تحویل دهد.

person
حمید یلانی
۲۵ شهریور ۱۴۰۲

اگر در مدت یک ماه سهمیه ۶۰ لیطر رو مصرف نکنیم آیا به ماه بعدی ذخیره میشود یا اینکه سهمیه ماه قبل میسوزد ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  خیر سهیمه بنزین نمی سوزد.

person
گلی
۲۳ شهریور ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر ببخشید برا خودروهای تحویلی شهریور ۱۴۰۲ بایستی برا کارت سوخت ثبت نام کرد یا خودشون می فرسن؟؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بعد از دریافت خودرو به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید و درخواست کارت سوخت دهید.

person
masoudbahrami77
۲۱ شهریور ۱۴۰۲

برای درخواست کارت سوخت حضور مالک اجباری است یا کسی دیگر هم با مدارک اتومبیل میتواند به دفاتر پلیس بعلاوه ۱۰ مراجعه نماید

person
امیر رضا
۲۰ شهریور ۱۴۰۲

با عرض سلام .ببخشید برای انجام کارهای کارت سوخت حتما باید صاحب ماشین هم باشن؟یا همون شماره موبایل کافیه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت کارت سوخت باید مالک خودرو باشید.

   person
   سجاد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۲

   وسیله پلاک سفید

   ه قولنامه دارم میشه کارت سوخت موتورسیکلت بگیرم

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۹ مهر ۱۴۰۲

    در صورتی که پلاک برای شما صادر شود می توانید کارت سوخت را نیز دریافت کنید.

     person
     اشی
     ۰۳ بهمن ۱۴۰۲

     سلام من دیشب چند نفر با چاقو قمه خفت کردن کل مدارکم رو بردن با کارت سوخت ماشینم یخچال تریلی اسکانیا الان چه خاکی کنم بر سرم من کارت سوختم هم یخچال میزنم هم ماشین چقدر طول می‌کشه بیاد یا آیا کاری میشه کرد که سریعتر کارت بگیریم ممنون

     person
     نویسنده بیمه
     ۰۳ بهمن ۱۴۰۲

     سلام دوست عزیز
     در مورد حادثه اتفاق افتاده متاسفیم. خیر باید روند اداری آن طی شود.

person
امیر
۱۹ شهریور ۱۴۰۲

ما ماشین رو۱۰روزه تحویل گرفتیم برای کارت سوخت کاری باید انجام بشه بله

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. بله به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنید و درخواست کارت سوخت خود را ثبت نمایید.

   person
   جعفر
   ۲۰ آذر ۱۴۰۲

   سلام من بعداز ۶ماه که از تحویل خودرو گذشته تازه بهم گفتن باید ثبتنام انجام بدم واسه کارت سوخت بنظر شما تا تحویل کارت سوخت بنزین کامل زخیره میشه یا نه؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۱ آذر ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    سهیمه کارت سوخت از زمان صدور برای شما محاسبه می شود.

person
Alireza
۱۸ شهریور ۱۴۰۲

سلام تا چند سال میشه کارت سوخت گرفت
میگن ماشین های بالای بیست سال کارت سوخت تعلق نمیگیره آیا درسته این حرف؟؟؟؟؟
ماشین من پاترول مدل ۶۷
ممنون میشم اگه اطلاع داشتید بگید

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. تمام خودروهای بالای ۲۵ سال، در دسته خودروهای فرسوده قرار می گیرند و کارت سوخت برای آن ها صادر نمی شود.

person
محمد
۱۵ شهریور ۱۴۰۲

سلام من کارت سوخت المثنی ثبت نام کردم از سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ استعلام گرفتم کارتم تولید شده ولی زده در نوبت تحویل به پست ۷ روزه که دارم استعلام میگیم بازم مینویسه در نوبت تحویل به پست …….. اینا هنوز تحویل به پست ندادن چرااااا ما اینجا داریم عذاب میکشیم خدا شاهده. مگه تقریبا چقدر زمان میبره تا کارت سوخت را به پست تحویل بدن

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. فرآیند اداری تحویل و ارسال کارت سوخت مدتی زمان می برد این موضوع را از شرکت پخش ملی فرآورده های نفتی و دفاتر پلیس+۱۰ می توانید پیگیری کنید.

person
ابراهیم
۱۴ شهریور ۱۴۰۲

سلام من از طریق اسنپ ماشینم دوگانه کردم کارت سوختم سوخت الان نزدیک دوماه هست پلیس +۱۰که میرم میگه ماشین شما توقیف داره من باید چیکار کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به راهنمایی و رانندگی مراجعه کنید تا شما را راهنمایی نمایند.

person
مهدی کردی
۱۴ شهریور ۱۴۰۲

سلام بنده کارت سوختم گم شده ۱۶۰ لیتر داخلش بوده الان اقدام کنم واسه المثنی همش میسوزه ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. خیر دوست عزیز. سهمیه باقی مانده به کارت سوخت المثنی منتقل می شود.

person
علی
۱۰ شهریور ۱۴۰۲

سلام من درخواست کارت سوخت المثنی دادم بعد از تقریبا ۲ ماه اومد ولی یک ماه گذشت استفاده نکردم الان غیر فعال شده راهی برای فعال شدن دوباره هست یا باید دوباره درخواست بدم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. به یکی از مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

person
پری
۰۲ شهریور ۱۴۰۲

سلام کارت سوخت به آدرس شهرقبلی رفته امکانش هست مدارک بدم شخص دیگه بره برام تحویل بگیره؟ خودم شرایط رفتن ندارم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. با ارائه مدارک شناسایی کارت سوخت را تحویل می دهند.

person
شورلت
۱۶ مرداد ۱۴۰۲

با سلام . آیادرخواست کارت سوخت برای خودروهای خارجی مدل ۱۳۶۵ امکانپزیر هست؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. باید درخواست دریافت کارت سوخت را از طریق پلیس+۱۰ ثبت کنید. در نهایت از کارت های موجود در جایگاه می توانید برای دریافت بنزین استفاده نمایید تا پاسخ درخواست شما بیاید.

person
محمد رضوانی
۱۴ مرداد ۱۴۰۲

سلام و عرض ادب ، آیا برای درخواست صدور کارت سوخت خودرو عکس سیستمی در مراکز پلیس +۱۰ لازم میباشد مانند صدور گواهینامه ؟ کلا اگر فردی تازه برای خودروی خود پلاک گرفته باشد برای صدور کارت سوخت عکس نیاز هست همراه دیگر مدارک‌؟ ممنون و متشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. خیر. به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید و در خواست خود را ثبت نمایید.

person
Moh
۰۱ مرداد ۱۴۰۲

سلام نحوه دریافت کارت سوخت خودروهای اروندی چگونه است متشکرم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. به شرکت فرآورده های نفتی مراجعه کنید یا پشتیبانی آن ها تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق این موضوع را در اختیار شما بگذارند.

  person
  حسن محسنی
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  درخواست صدور کارت هوشمند سوخت در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ بررسی و به دلیل “درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت از مرکز داده سامانه هوشمند سوخت دریافت نشده لذا پیرو نامه شماره ۶۶۰/۵۹۴۶۳ مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ سامانه هوشمند سوخت تا زمانیکه درخواست المثنی از شرکت نفت دریافت نشود برای تولید ارسال نخواهد شد” مردود شد و تا زمانیکه دلیل رد شدن درخواست مرتفع نگردد کارت جدید صادر نمی شود
  منظورش چیه ؟؟

   person
   نویسنده بیمه
   ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

   سلام. شرکت ملی پخش هنوز درخواست شما رو قبول نکرده. از پلیس +۱۰ برای دریافت مجدد کارت سوخت اقدام نمایید.

   person
   علی
   ۲۵ مهر ۱۴۰۲

   سلام مشکل شما حل شد یا خیر منم امروز به همین مشکل خوردم رفتید مجددا درخواست دادید ؟

person
یاسر
۳۱ تیر ۱۴۰۲

سلام باموبایل میشه ثبت نام کرد کارت سوخت را جواب بدین

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلامو در مرورگر خود باید سرچ کنید و مراحل را تکمیل نمایید.

person
امیر
۲۹ تیر ۱۴۰۲

سلام وقت تون بخیر
کارت سوخت من از وسط شکسته بود چسب زدم چند ماهی هستش باهاش کار کردم
امروز مراجعه کردم برا سوختگیری بعد از اتمام سوختگیری کارت کشیدم نصفش که قسمت طلایی که اطلاعات میخونه داخل دستگاه موند ونصف دیگش اومد.تو دستم بعد متصدی اطلاع دادم با یه کارت دیگه مثلا خواست در بیاره افتاد داخل میگه دیگه باید برید درخواست مجدد بدید هیچ راهی نداره میخواستم راهنماییم کنید آیا میتونم به جای اطلاع بدم میادتا دستگاه رو باز کنن و کارت بهم بدن چون ما شهر مرزی هستیم و بنزین بدون کارت نمیدن درخواست هم بدم چند ماه طول میکشه

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۱ تیر ۱۴۰۲

  سلام. خیر باید درخواست المثنی دهید.

person
نیلوفر غیاثوند
۱۷ تیر ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر ببخشید کارت بنزین منو مگنتشو تو حایگاه عوض کردن و الان کارت کار نمیکنه یعنی بنزین داخلش رو در اصل خالی کردن میخوام ببینم کجا و به چه صورت میشه شکایت کرد
وچه جوری میشه پرینت گرفت که کجا استفاده شده خود متصدی جایگاه این کارو کرده باعث تاسف البته من بعد از ۲۰روز که رفتم امروز بنزین بزنم متوجه شدم کارت کار نمیکنه توی این مدت بنزین نزده بودم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۷ تیر ۱۴۰۲

  سلام. لطفا با این شماره تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند: ۰۹۶۲۷

person
امیرعلی ممشلی
۱۴ تیر ۱۴۰۲

سلام من رفتم تو سایت سخا این متن رو زد واسم کارت سوخت موتور:
باید چکار کنم؟
درخواست صدور کارت هوشمند سوخت در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ بررسی و به دلیل “” مردود شد و تا زمانیکه دلیل رد شدن درخواست مرتفع نگردد کارت جدید صادر نمی شود

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ تیر ۱۴۰۲

  ابتدا بروید و استعلام و ثبت مفقودی را در دفاتر پلیس +۱۰ انجام دهید.

  person
  دانیال
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

  برای منم همینجوری بود بعد خودش درست شد. نیاز نیست کاری انجام بدی.

   person
   هاشم
   ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

   سلام چقدر زمان برد تا درست شد

    person
    کینگ
    ۱۲ آذر ۱۴۰۲

    برای شما درست شد؟

person
حمید
۱۳ تیر ۱۴۰۲

سلام کارت سوخت ماشین ما دو ماه شده ولی نیومده چیکار کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ تیر ۱۴۰۲

  از مراکز پست و پلیس +۱۰ موضوع را پیگیری کنید.

  person
  Utopia
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

  واسه منم همون پیغام رو داد و دو روز بعدش نوشته کارت طوخت در حال صدور می باشد و الان سه روز تو همین وضعیته‌…
  البته از زمان درخواستم تا الان کلا ۸ روز گذشته و فعلا نگران نیستم..

   person
   عبلس
   ۲۳ آذر ۱۴۰۲

   داداش کلا چقدر طول کشید بیاد؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۷ آذر ۱۴۰۲

    سلام کاربر گرامی
    ارسال کارت سوخت حدود ۶۰ روز زمان می برد.

person
ضرغام
۱۳ تیر ۱۴۰۲

سلام
من ماشینم ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ رو تحویل گرفتم از نمایندگی
پیگیر کارت سوخت شدم یک ماه بعد گفتن باید از اول ثبت نام کنی که کارت سوخت بیاد؟؟ قبلا اینجوری نبود
حدقل چهار طول میکشه تا صادر بشه ما جای زندگی میکنیم که بدون کارت سوخت یک لیتر بنزین بهمون پمپ ها نمیدنن والا موندیم چکار کنیم با این وضعیت خداشاهده

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ تیر ۱۴۰۲

  سلام. متاسفانه این موضوع در حوزه اختیارات ما نیست.

person
سیاوش
۰۶ تیر ۱۴۰۲

سلام کارت سوخت المثنی بنده امروز خودم رفتم پست خونه فردیس گرفتم البته به ۲ماه نرسید میگم چرا نیاوردید میگه آدرس کامل ننوشید 🥱 عجیبه واقعا عجیبه بهرحال شکرخدا گرفتم با تشکر از زحمات شما آدمین عزیز ♥️

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ تیر ۱۴۰۲

  خواهش می کنم دوست عزیز.

person
رضا هادی نژاد
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

باسلام
بنده رمز کارت نامعتبر می زنه سه بار اشتباه زیدم سوخته لطفا|ً اگر امکانش باشه راهنمایی کنید .
باتشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. لطفا از مراکز مربوطه که در این مقاله ذکر شده است این موضوع را پیگیری کنید.

person
ف.ن
۳۰ فروردین ۱۴۰۲

هنگام دریافت کارت سوخت از مامور پست، آیاباید هزینه پرداخت کنیم؟
از من صد هزار تومان گرفتن وگفتن ای هزینه برا شرکت نفت هست نه اداره پست.

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. اگر هزینه‌های مربوطه را پرداخت کرده باشید نباید از شما هزینه‌ای دریافت شود. اما در صورت وارد نشدن یکی از هزینه‌ها در لیست مربوطه هنگام تحویل کارت هزینه‌ای از شما دریافت خواهد شد.

person
محمد
۱۹ فروردین ۱۴۰۲

سلام ببخشید من برا موتور کارت سوخت می خواستم میشه کسی که سند به اسم اون نیست ولی مدارک اون فرد رو داره بره کارت سوخت ثبت نام کنه و دریافت کنه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. باید خودتان اقدام کنید.

person
h.m.h
۱۹ فروردین ۱۴۰۲

سلام. خود مالک هم باید حضور داشته باشه زمان مراجعه به پلیس +۱۰؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. بله

person
احمدحسینی
۰۷ فروردین ۱۴۰۲

مدارک پیداشده توسط یابنده به مراجع قانونی تحویل شودنگهداری آن راقانون وعدم اقدام جرم محسوب شودحداقل ایجادزحمت هزینه برای صاحب مدارک است وامکان سوی استفاده ازمدارک دیگری

person
مایا
۰۶ اسفند ۱۴۰۱

سلام ماشین رو با وکالت خریدم و برگه سبز بنامم صادر شد. کارت سوخت میتونم ثبتنام کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ اسفند ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. بله.

person
پیمان
۰۹ آذر ۱۴۰۱

سلام این کارت سوخت های که در تیر ماه ثبت نام شدند چه زمانی چاپ میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ آذر ۱۴۰۱

  سلام در خصوص زمان ها اطلاع دقیقی نداریم.

person
حسین
۰۲ آذر ۱۴۰۱

سلام من کارت سوختم را گم کردم میشه بگید روشی هست که برم کارت سوخت بگیرم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ آذر ۱۴۰۱

  سلام در مقاله کامل نوشته ایم.

person
درحال نوشتن
۰۱ آذر ۱۴۰۱

باسلام چقدر باید تحمل کرد تا کارت سوخت بدست متقاضیان برسد کسی اطلاع بده ممنون میشم الان ۳ ماه هست درخواست المثنی کارت سوخت کردم هنوز موفق ب دریافت نشدم

person
یاسر
۲۱ آبان ۱۴۰۱

سلام در این روشهای ذکر شده در مقاله و علی الخصوص در سامانه دولت همراه اصلا گزینه کارت سوخت وجود ندارد لطفا مقاله را اصلاح یا بروزرسانی کنید.

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱

  سلام ممنون از نظرتان بله حتما

person
ترنم
۲۲ مهر ۱۴۰۱

باسلام سال ۹۵ خودرو گرفتیم منتها کارت بنزین به نام فرزند صاحب نمایشگاه ماشین بود چندساله راحت بنزین می‌زدیم دقیقا دیروز که رفتیم بنزین بزنیم کارت جوابگو نبود رفته تو لیست سیاه الان باید چیکاری انجام بدیم و به کجا مراجعه کنیم جهت اینکه کارت بنزین به نام صاحب خود خودرو بشه و اینکه چه مدت زمان طول می‌کشه این فرایند تحویل کارت وچطور میشه بنزین استفاده کنیم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱

  سلام باید به سازمان فرآورده های نفتی مراجعه کنید.

person
ققنوس
۳۰ شهریور ۱۴۰۱

سلام هزینه درخواست کارت سوخت در امسال چقدر است؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱

  سلام اطلاعات دقیقی در خصوص قیمت نداریم.

person
♥️♥️♥️
۰۵ شهریور ۱۴۰۱

سلام صدور المثنی کارت سوخت چقد زمان میبره

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ شهریور ۱۴۰۱

  سلام خیلی طول می کشد. زمان مشخصی ندارد.

person
نورا
۱۴ مرداد ۱۴۰۱

سلام. من ماشین رو صفر خریدم. و یک ماهی هست، باید منتظر باشم که کارت سوخت برام پست بشه یا باید جایی ثبت نام کنم یا پیگیری کنم ؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱

  سلام کارت سوخت برای شما ارسال می شود. البته برای آن هایی که از نمایشگاه خریداری می کنند، اطلاعات دقیقتری نداریم.

person
Habib
۰۳ مرداد ۱۴۰۱

سلام من ماشینم رو برج دو از شرکت گرفتم متاسفانه خبری از کارت سوخت نیست رفتم پلیس +۱۰ میگه حالا حالا نمیاد پوکه کارت سوخت نیست،خلاصه مردم رو سرکار گذاشتن تا مردم ازاد بزنن ،خزانه خالیه

person
علی
۲۵ تیر ۱۴۰۱

سلام برای دریافت کارت سوخت چقدر هزینه باید داد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام مواردش را در مقاله نوشته ایم.

person
تیارا
۲۰ تیر ۱۴۰۱

من کارت سوختمو چندروز پیش داشتم بنزین میزدم جا گذاشتم، الان چجوری میتونم بگیرمش؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱

  سلام به جایگاه سوخت مراجعه کنید. سه روز نگه می دارند.

person
کارت سوخت موتور
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام موتوربنده مدل ۸۷هستش ۱۲سال پیش پلاک ملی اش گردم سند وکارت موتور به اسم خودم ازطریق پست اومدفقط کارت سوخت صاحب بنام قبلی اش هستش الان گم شده رفتم امروز پلیس+۱۰برای نام کارت سوخت گفتن موتورشما از رده خارجه نمیشه کارت سوخت ثبت نام کرداز۱۰سال به پایین نمیشه حالاچکارکنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، والا نمی شود و کاریش نمی توان کرد.

person
HaMeD AtIyAn
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام علیکم من رفتم واسه تعویض پلاک و هنوز پلاک رو بهم ندادن گفتن یک هفته طول میکشه و کارت ماشین هم ندارم بهم یه برگه دادن تا موقه ای که کارتم بیاد الان واسه سوزاندن و صدور کارت سوخت با برگ سبز و برگه کارت سوختی که بهم دادن انجام میشه ؟؟؟؟یا باید منتظر بمونم کارت ماشین بیاد ؟؟؟؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شوند.

person
حسین
۳۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام از صاحب ماشین وکالت داشته باشم میتونم برای کارت سوخت اقدام کنم .ماشین بنام یکی دیگه هستش کارت سوخت گم شده میگه وکالت میدم برو دنبال کاراش بگیر آیا میشه با وکالت برم دنبال کارت سوخت

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اطلاعات دقیقی نداریم؛ اما به هر حال وکالت است و اعتبار دارد.

person
محمد
۲۹ فروردین ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید الان پنج ماهه کارت سوختم نیومده امروز رفتم پلیس+۱۰گفت تو مرحله صدور کارته یعنی چقدر طول میکشه بیاد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شوند و کسی هم پاسخگوی دقیق نیست.

person
امیر
۱۵ فروردین ۱۴۰۱

از آبان ماه ۱۴۰۰هیچ کارت سوخت ٱلمثنی صادر نشده هیچ سازمانی پاسخ گو نیست و هیچ سایت خبری پیگیر این موضوع نیست فقط اخبار کذب منتشر میکنند که کارت سوخت دوماهه میرسه درصورتی که دروغه

  person
  آرش
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

  سوم آبان ۱۴۰۱ از سایپا،کوئیک تحویل گرفتم.
  الان فروردین ۱۴۰۳ هنوز کارت سوخت نیامده !؟
  آیا صحت داره ک بابت کارت سوخت باید ۹۰ هزار ت پرداخت کنیم ؟؟؟

   person
   کارشناس بیمه
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز. هزینه ای را بابت امور اداری و پستی از شما دریافت می کنند.

person
شیرعلی برمشوری
۰۶ فروردین ۱۴۰۱

سلام کارت سوخت ماشینم برج ۷ تو لیست سیاه بود رفتم شرکت نفت نامه تعزیرات داد رفتم پیش قاضی ۳ ماه کارت سوختم ضبط کرد بعد از ۳ ماه برج ۱۰ رفتم پیش قاضی جواب ازادی کارت سوختم گرفتم نامه پلم بردم شرکت نفت بعد از یک هفته رفتم شرکت نفت جوابگو نبودن رفتم تعزیرات گفتن برو اجرای احکام بهم گفتن چرا بعد از ۲ ماه جواب نامت هنوز نیومده برو شرکت نفت کتبن بنویسن برات بیار تا پیگیری کنیم باز رفتم شرکت نفت نامم را که باز کردن که جوابم را بدهن گفتن پین کارت سوختت اشتباهه برو تعزیرات نامه بیار برج ۱۲ باز رفتم تعزیرات نامه باز اوردم حالا باز دوباره فرستادن تهران لطفا پیگیری کنید کی جوابگو من هست میرم شرکت نفت میگن شما خلاف کردید جوابم نمیدن اگه خلاف کردم ۳ ماه کارتم ضبط بود الان ۶ ماه هست کارت سوخت ندارم کی جوابگو من هست خواهشا جواب دهید ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، این مساله حقوقی است و ارتباطی با حوزه کاری بیمه دات کام ندارد. به نظر شما باید با یک وکیل مشورت کنید.

  person
  meysam
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

  سلام بنده زمان ثبت نام جدید کارت سوخت هزینه رو ب پلیس +۱۰ پرداخت کردم الان هنگام تحویل اداره پست امده میگه ۹۰ تومن بده کارت رو تحویلت بدم!! یعنی میدونن مردم نیاز دارن سر گردنه الکی پول چی میگیرین؟؟ هیچ نظارتی تو هی
  ییچ کدوم از خدمات دولتی نیست ؟!!

   person
   کارشناس بیمه
   ۰۱ اسفند ۱۴۰۱

   سلام دوست عزیز. این موضوع را از مراکز پلیس+ ۱۰ پیگیری کنید.

   person
   فاطیما
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

   دقیقاااااااااااا منم. من پول و ندادم کارت و بهم نداد. گفت بیا اداره پست

person
کدخدایی
۲۴ اسفند ۱۴۰۰

با روش های درج شده در این سایت اصلا نمیشه برای کارت سوخت ثبت نام کرد

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، این ها تنها روش های اصلی برای پیگیری کارت سوخت است؛ اما متاسفانه کارت های سوخت خیلی وقت است که با تاخیر زیاد ارسال می شوند.

person
غریب
۲۱ اسفند ۱۴۰۰

سلام اصلا داخل سایت هیچ جا گزینه ای به نام کارت سوخت وجود ندارد

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، این تنها سایتی است که اعلام شده و هر گونه تغییر را در اینجا خواهیم نوشت.

person
احسان
۱۶ اسفند ۱۴۰۰

سلام تا الان کارت سوخت نداشتم و آیا میشود اینترنتی ثبت نام کرد؟ من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
و یا باید برم پلیس +۱۰

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، از طریق همین روشهایی که در مقاله نوشتیم، می توانید اقدام کنید.

person
مسعود
۰۳ اسفند ۱۴۰۰

الان ۵ ماه کارت من به دستم نرسیده، همش الکی می گن ، هیچ جایی و سامانه ای برای پیگیری نیست، اصلا جوابگو نداریم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، متاسفانه چند ماهی است که کارت سوخت افراد به موقع تحویل داده نمی شود. به هر حال در مقاله پیگیری کارت سوخت روش های آن را برای شما نوشته ایم.

person
فراهانی
۱۶ دی ۱۴۰۰

سلام آیا باید نام مالک یا کارت سوخت خودرو یکی باشد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بله باید نام مالک با کارت سوخت خودرو یکسان باشد

  person
  احمد
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

  سلام برای دریافت کارت سوخت المثنی موتور سیکلت آیا بیمه موتور سیکلت باید دوباره گرفته شود؟ چون یک بار بیمه شده!

   person
   کارشناس بیمه
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

   سلام کلا اگر نداشته باشید که باید بگیرید. بیمه را باید هر سال تمدید کنید.

   person
   نوید
   ۲۳ آبان ۱۴۰۲

   سلام بیمه موتور من تموم شده میتونم برا کارت سوخت اقدام کنم؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۴ آبان ۱۴۰۲

    سلام. برای دریافت کارت سوخت باید بیمه داشته باشید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید