30 تیر 1401

دریافت کارت سوخت: مراحل ثبت‌نام گرفتن کارت بنزین سال 1401

درپی سهمیه بندی شدن بنزین، استفاده از کارت سوخت الزامی می‌­باشد. خودروها موظف به استفاده از کارت سوخت در جایگاه‌های سوخت‌گیری هستند. در روزهای ابتدایی، صدور کارت سوخت به مدت زمان 40روز پیش ­بینی شده بود؛ اما با شیوع کرونا و تعطیلی کارمندان، فرآیند صدور به مراتب زمان‌­بر شد. در آبان ماه سال 98 استفاده از کارت سوخت به صورت رسمی در تمام جایگاه بنزین سراسر کشور اجرا شد. با تصویب این مورد دغدغه بسیاری از صاحبان خودرو برای دریافت کارت سوخت دو چندان شد. بسیاری از کارت سوخت‌ها مفقود شده بود و یا هنوز برای دریافت آن اقدام نکرده بودند. در پی این موارد تلاش‌های زیادی برای دریافت مجدد کارت سوخت‌ها صورت گرفت و ابتدا رسیدگی به این حجم از درخواست‌ها کمی مشکل بود؛ اما با مدیریت و همکاری طرح استفاده از کارت سوخت به منظور سهمیه بندی سوخت و مدیریت استفاده از آن اجرایی شد.

در این مقاله قصد داریم شما را برای گرفتن کارت بنزین راهنمایی کنیم. با ما همراه باشید.

سهمیه بندی سوخت

باتوجه به ترددهای غیر ضرروی و افزایش بیش از حد تعداد ماشین‌های تک سرنشین و آلودگی‌های پی درپی، تدبیری مانند سهمیه بندی سوخت در قامت اجرایی شدن رفت تا افراد بتوانند از خودروهای شخصی خود، استفاده‌های مناسب‌تر و بهینه‌تری داشته‌ ­باشند و شاهد آلودگی‌های کمتری باشیم.

ثبت نام در طرح دریافت کارت سوخت، ابتدا دچار مشکلات و سخت گیری‌هایی بود. از زمان ثبت نام تا زمان تحویل، موانعی بر سر راه صاحبان خودرو وجود داشته است. بعد از اجرای طرح، هر ماشینی ماهانه 60 لیتر بنزین لیتری 1500تومان دارد. درصورتی که این مقدار جوابگوی نیاز شخص نباشد، می‌­تواند از بنزین آزاد، لیتری 3000 تومان استفاده کند.
اکثرا افراد بعد از ثبت نام، فوری کارت سوخت خود را تحویل می‌گیرند. در صورت عدم دریافت، برای پیگیری کارت خود، می‌توانید به سایت Www.post.ir مراجعه کنید. همچنین برای اطلاع از موقعیت کارت خود به سایت پست حتما سربزنید. با مراجعه به سایت پست، می‌­توانید از فعال بودن کارت سوخت خود مطلع شوید و یا در صورت انتظار از روند کار، آگاه شوید. در سایت اداره پست، با وارد کردن Vin خودرو همه موارد قابل پیگیری و کنترل است.

نحوه ثبت نام کارت سوخت

برای ثبت نام کارت سوخت به صورت غیر حضوری، سه روش وجود دارد که به شرح هر کدام می‌پردازیم.

از طریق سایت خدمات دولت

در روش اول، با مراجعه به سایت خدمات دولت و انتخاب در خواست خود، فرم مربوطه را پر کنید. اطلاعات خود را وارد کنید و برای دریافت کارت سوخت، اقدام نمایید. آدرس سایت :  mob.gov.ir

استفاده از برنامه دولت همراه

روش دوم برای دریافت کارت سوخت استفاده از برنامه دولت همراه است. شما با دانلود و نصب این برنامه از کافه بازار، مایکت، ایران اپس، اپ استور و.. وارد بخش کارت سوخت شده و اطلاعات و فرم مرتبط را پر می­‌نمایید.

ارسال کد دستوری با موبایل

آخرین روش، استفاده از قابلیت‌های گوشی همراه می­‌باشد.به دلیل در دسترس بودن و راحتی این کار از ­کدهای دستوری استفاده‌ می‌شود. برای ثبت درخواست کارت سوخت خود، کد دستوری ستاره، چهار، مربع (#4*) را شماره گیری می‌کنیم.
لازم به ذکر است در صورتی از این روش می‌­توان استفاده نمود که فرد خود مالک خودرو و سیم کارت ثبت نامی که از آن استفاده شده است باشد.

دریافت کارت سوخت

مراحل دریافت کارت سوخت

چند نکته مهم

هنگام ثبت نام برای دریافت کارت سوخت، باید به نکاتی توجه کنید تا فرایند ثبت نام به درستی انجام شود. این نکات به شرح زیر است:

 • کد ملی حتما باید برای مالک خودرو و سیم کارت باشد.
 • برای اینکه موفق به ثبت‌نام شوید، حتما تمام موارد خواسته شده را از قبل یادداشت کنید؛ زیرا فقط 45 ثانیه زمان پاسخگویی دارید در غیر این صورت به طور خودکار از سامانه خارج می‌­شوید.
 • کارت سوخت‌های خودروهای صفر و نو همراه مدارک وسیله نقلیه صادر می‌­شود و موقع تحویل ارائه می‌­شود.
 • درصورت مفقودی کارت سوخت خودرو‌های کارکرده، می‌­توان با یکی از روش‌های بالا مجدد کارت سوخت دریافت کرد.

پیگیری کارت سوخت

بعد از مرحله ثبت‌نام کارت سوخت، مدت زمان دریافتی کارت سوخت، میانگین 40روز تا دوماه است. اگر متقاضی بعد از زمان مشخص، کارت سوخت خود را دریافت نکند، باید به اداره پست مراجعه کند.
بعد از ثبت نام و دریافت کد پیگیری می‌­توان از وضعیت کارت سوخت خود مطلع شد. اگر تا 6 ماه به باجه پستی مراجعه نکنید و کارت خود را دریافت نکنید، کارت شما به شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی بازگشت داده می‌­شود.

گاهی پستچی ممکن است به دلیل عدم حضور مالک در محل یا آدرس اشتباه، موفق به تحویل مرسوله نشود و کارت برگشت بخورد. در این‌صورت باید با داشتن مدارک مورد نیاز برای پیگیری کارت سوخت خود به اداره پست بروید. در ادامه دو روش را برای پیگیری کارت سوخت به شما معرفی می‌کنیم.

استفاده از سایت نیروی انتظامی

سامانه www.epolice.ir پیگیری کارت سوخت را برای تمامی مالکان اتومبیل آسان کرده است. این سامانه با ردیابی کارت وضعیت کارت و اطلاعات لازم در مورد آن را در اختیار مالک  قرار می‌دهد. مالک به راحتی می‌تواند وضعیت مرسوله را پیگیری کند.

سایت سوخت برای پیگیری کارت سوخت

اگر کارت سوخت به دستتان نرسید، می‌توانید به سایت sokht.police.ir  بروید و از اخرین وضعیت مرسوله خود با خبر شوید. از طریق این سایت، می‌توانید کد رهگیری مرسوله خود را ببینید و با مراجعه به سایت کد رهگیری مرسولات پستی ایران newtracking.post.ir  اطلاعات بسته خود را ملاحظه کنید.

پیامک برای پیگیری کارت سوخت

برای پیگیری کارت سوخت خود، کافی است پیامکی را با رعایت موارد زیر، به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ ارسال کنید:

 • موتورسیکلت: ابتدا حرف M، سپس ستاره، در انتها شماره VIN
 • خودرو: ابتدا حرف V، سپس ستاره، در انتها شماره VIN

استعلام کارت سوخت

برای اینکه مالکان خودرو از وجود کارت خود در اداره پست مطلع شوند، اداره پست پیامکی برای آنها ارسال می‌کند تا برای تحویل آن  مراجعه کنند. کسانی که فرایند ثبت نام را انجام داده‌اند، می‌توانند از سایت‌های فوق از وضعیت کارت خود مطلع شوند. خودروهای صفر و کار نکرده نیازی به این فرایند ثبت نام ندارند. مالکان با مراجعه به اداره پست، می‌توانند کارت خود را تحویل بگیرند. تمام خودروهای نو دارای کارت سوخت هستند و باید از طریق دفتر پست پیگیری کنند. مالکانی که وضعیت خودرو آنها قولنامه‌ای، خارجی، ورثه‌ای باشد، باید برای دریافت کارت سوخت حتما به صورت حضوری به دفاتر پلیس+10 مراجعه کنند. مالکانی که بیش از یک وسیله نقلیه دارند باید مجددا به ازای هر دستگاه با شماره بانکی جدید و غیر تکراری پیگیری دریافت کارت سوخت را انجام دهند.

کارت سوخت گم شده

شما تنها با داشتن کارت سوخت می‌توانید از بنزین سهمیه‌ای با نرخ دولتی استفاده کنید. ممکن است شما کارت سوخت خود را به دلایلی مانند: گم شدن کارت سوخت، صدمه دیدن و عدم تحویل به موقع در دسترس نداشته باشید و درخواست کارت مجدد کنید، در این شرایط می‌­توانید به صورت حضوری در دفاتر پلیس+10 درخواست المثنی کنید. در این شرایط تمام سهمیه شما حذف می‌­شود و از تاریخ صدور کارت جدید، سهمیه محاسبه می‌­شود.

درصورتی که کارت سوخت شما مفقود شد، حتما برای جلوگیری از اتمام سهمیه موجود در کارت با مدارک لازم به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنید، کارت را باطل و درخواست المثنی بدهید. این کار فقط با حضور صاحب خودرو و مدارک مورد نیاز، امکان پذیر است.
بعد از اقدامات بالا برای ابطال کارت نهایتا بین 12 تا 24 ساعت کارت سوخت گم‌­شده باطل می‌­شود.
درصورتی که آدرس پستی صحیح و مدارک کامل باشد، در بازه زمانی دوهفته نهایت دوماه کارت سوخت المثنی صادر و 40روزه ارسال می‌­شود.
رمز پیش فرض کارت سوخت چهار شماره اخر شماره ملی مالک است و در صورت فراموشی رمز کارت سوخت، می‌توانید با سامانه 09627 تماس بگیرید تا آدرس نزدیکترین مراکز بازیابی رمز عبور به شما گفته شود. فراموش نکنید که  به بصورت حضوری مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت المثنی کارت سوخت به اینجا مراجعه کنید.

تاخیر در تحویل کارت سوخت

چند ماهی است که کارت های سوخت با تاخیر زیاد تحویل داده می‌شوند. متاسفانه هنوز جواب درست و دقیقی در این خصوص بیان نشده‌است. پلیس+10 یا بهتر بگوییم که ناجا و شرکت نفت هر یک دیگری را مقصر اصلی می دانند. البته هر چند مدیرعامل شرکت پخش فرآیندهای نفتی در ابتدا بیان کرد که به دلیل حملات سایبری و دیگر مشکلات فنی در سامانه هوشمند سوخت، تاخیری در تحویل کارت های سوخت خودروهای شخصی وجود داشته‌است؛ اما اکنون این مشکل برطرف شده و به روال قبل برگشته است. همچنین شرکت پست، دلیل تاخیر را در وجود مشکلاتی در سامانه پلیس+10 می داند. اینکه آدرس ها به طور دقیق و همچنین شماره تلفنی ثبت نمی‌شود. از این رو، بیشتر کارت ها برگشت می خورند. در واقع شرکت نفت و پست، سامانه ناجا مقصر اصلی می دانند و ناجا هم قطع بودن سیستم سراسری و مربوط به بقیه را عامل اصلی می‌داند.

از جمله مهم ترین دلایل تاخیر در تحویل کارت سوخت، شامل موارد زیر است:

 • تغییر نشانی شخص
 • ثبت نشدن نشانی مالک قبلی خودرو روی پاک
 • ارائه ندادن مدارک شناسایی در هنگام تحویل
 • نبودن ارتباط سیستمی بین پلیس+10 و پست و ارسال نشدن تغییرات در سامانه پلیس +10 به سامانه پست
 • محدودیت سامانه پلیس +10 در ثبت اطلاعات

بر اساس گفته مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی نفت، سهمیه خودروهای شخصی تا 9 ماه باقی خواهد ماند.

جمع بندی

همان‌طور که در این مقاله خواندید، پیگیری کارت سوخت با چندین روش صورت می‌­گیرد و تمامی مدارک لازم  برای پیگیری کارت هوشمند سوخت مانند کارت ماشین، کارت سوخت و … باید به نام مالک باشد و تمام مدارک شناسایی لازم، باید کامل باشند.

در گذشته هیچ اجباری برای دریافت کارت سوخت وجود نداشت. کسی برای دریافت آن اقدامی نمی‌­کرد، اما سهمیه بندی باعث الزامی شدن این موضوع شد. کارت سوخت قابل خرید و فروش نیست و در صورت مشاهده پیگرد قانونی دارد. اگر مالک مایل به حذف رمز کارت سوخت بود، حضورش در دفاتر پلیس+10 الزامی خواهد بود. اگر به هر دلیلی اقدامی برای دریافت کارت سوخت نکردید، سریعا دست به کار شده و خودروی خود را مجهز به کارت سوخت کنید .

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
06 بهمن 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

کدام لاستیک ایرانی بهتر است+ ویژگی‌های بهترین تایر ایرانی

اگر برای خرید لاستیک ماشین دچار سردرگمی هستید و نمی‌دانید کدام برند لاستیک مناسب‌تر و با کیفیت‌تر است، این مقاله را از دست ندهید!

01 بهمن 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

راهنمای خرید روغن موتور: نحوه تشخیص مرغوبیت روغن ماشین

اگر همیشه برای خرید روغن موتور دچار سردرگمی می‌شوید که کدام روغن بهتر است؛ این مقاله را از دست ندهید!

16 دی 1401 / بیمه بدنه / تعمیر و نگهداری

عمر تایر خودرو؛ اطلاعات جامع انواع بهترین لاستیک+ پوشش آنها در بیمه بدنه

راهنمای جامع و کامل در مورد عمر تایر خودرو، معرفی و مقایسه بهترین تایر ایرانی و خارجی و نکات خرید لاستیک ماشین را در این مقاله بخوانید

15 دی 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

خطرات و عوارض کم شدن روغن موتور + دلایل کاهش روغن موتور

کاهش روغن موتور چه عوارض و خطراتی دارد؟ علائم کمبود روغن موتور را اینجا بخوانید!

11 دی 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

لذت رانندگی هیجان‌انگیز با افزایش شتاب خودرو+ 15راهکار‌ اساسی

اگر می‌خواهید، شتاب خودرو خود را بیشتر کنید و به دنبال راه حل‌های افزایش شتاب ماشن هستید، این مقاله را حتما بخوانید.

06 دی 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

پیگیری کارت سوخت خودرو: استعلام کارت سوخت(آنلاین، پیامک و…)

اگر کارت بنزین خود را گم کرده‌اید یا منتظر رسیدن آن هستید و روش‌های پیگیری کارت سوخت خود را نمی‌دانید این مقاله برای شما نوشته شده است.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
فراهانی
16 دی 1400

سلام آیا باید نام مالک یا کارت سوخت خودرو یکی باشد؟

  کارشناس بیمه
  16 دی 1400

  سلام دوست عزیز، بله باید نام مالک با کارت سوخت خودرو یکسان باشد

  احمد
  24 مرداد 1401

  سلام برای دریافت کارت سوخت المثنی موتور سیکلت آیا بیمه موتور سیکلت باید دوباره گرفته شود؟ چون یک بار بیمه شده!

   کارشناس بیمه
   25 مرداد 1401

   سلام کلا اگر نداشته باشید که باید بگیرید. بیمه را باید هر سال تمدید کنید.

مسعود
03 اسفند 1400

الان ۵ ماه کارت من به دستم نرسیده، همش الکی می گن ، هیچ جایی و سامانه ای برای پیگیری نیست، اصلا جوابگو نداریم

  کارشناس بیمه
  03 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه چند ماهی است که کارت سوخت افراد به موقع تحویل داده نمی شود. به هر حال در مقاله پیگیری کارت سوخت روش های آن را برای شما نوشته ایم.

احسان
16 اسفند 1400

سلام تا الان کارت سوخت نداشتم و آیا میشود اینترنتی ثبت نام کرد؟ من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
و یا باید برم پلیس +۱۰

  کارشناس بیمه
  16 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، از طریق همین روشهایی که در مقاله نوشتیم، می توانید اقدام کنید.

غریب
21 اسفند 1400

سلام اصلا داخل سایت هیچ جا گزینه ای به نام کارت سوخت وجود ندارد

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این تنها سایتی است که اعلام شده و هر گونه تغییر را در اینجا خواهیم نوشت.

کدخدایی
24 اسفند 1400

با روش های درج شده در این سایت اصلا نمیشه برای کارت سوخت ثبت نام کرد

  کارشناس بیمه
  24 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این ها تنها روش های اصلی برای پیگیری کارت سوخت است؛ اما متاسفانه کارت های سوخت خیلی وقت است که با تاخیر زیاد ارسال می شوند.

شیرعلی برمشوری
06 فروردین 1401

سلام کارت سوخت ماشینم برج ۷ تو لیست سیاه بود رفتم شرکت نفت نامه تعزیرات داد رفتم پیش قاضی ۳ ماه کارت سوختم ضبط کرد بعد از ۳ ماه برج ۱۰ رفتم پیش قاضی جواب ازادی کارت سوختم گرفتم نامه پلم بردم شرکت نفت بعد از یک هفته رفتم شرکت نفت جوابگو نبودن رفتم تعزیرات گفتن برو اجرای احکام بهم گفتن چرا بعد از ۲ ماه جواب نامت هنوز نیومده برو شرکت نفت کتبن بنویسن برات بیار تا پیگیری کنیم باز رفتم شرکت نفت نامم را که باز کردن که جوابم را بدهن گفتن پین کارت سوختت اشتباهه برو تعزیرات نامه بیار برج ۱۲ باز رفتم تعزیرات نامه باز اوردم حالا باز دوباره فرستادن تهران لطفا پیگیری کنید کی جوابگو من هست میرم شرکت نفت میگن شما خلاف کردید جوابم نمیدن اگه خلاف کردم ۳ ماه کارتم ضبط بود الان ۶ ماه هست کارت سوخت ندارم کی جوابگو من هست خواهشا جواب دهید ممنون

  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، این مساله حقوقی است و ارتباطی با حوزه کاری بیمه دات کام ندارد. به نظر شما باید با یک وکیل مشورت کنید.

امیر
15 فروردین 1401

از آبان ماه ۱۴۰۰هیچ کارت سوخت ٱلمثنی صادر نشده هیچ سازمانی پاسخ گو نیست و هیچ سایت خبری پیگیر این موضوع نیست فقط اخبار کذب منتشر میکنند که کارت سوخت دوماهه میرسه درصورتی که دروغه

محمد
29 فروردین 1401

سلام خسته نباشید الان پنج ماهه کارت سوختم نیومده امروز رفتم پلیس+۱۰گفت تو مرحله صدور کارته یعنی چقدر طول میکشه بیاد؟

  کارشناس بیمه
  29 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شوند و کسی هم پاسخگوی دقیق نیست.

حسین
30 فروردین 1401

سلام از صاحب ماشین وکالت داشته باشم میتونم برای کارت سوخت اقدام کنم .ماشین بنام یکی دیگه هستش کارت سوخت گم شده میگه وکالت میدم برو دنبال کاراش بگیر آیا میشه با وکالت برم دنبال کارت سوخت

  کارشناس بیمه
  16 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اطلاعات دقیقی نداریم؛ اما به هر حال وکالت است و اعتبار دارد.

HaMeD AtIyAn
05 اردیبهشت 1401

سلام علیکم من رفتم واسه تعویض پلاک و هنوز پلاک رو بهم ندادن گفتن یک هفته طول میکشه و کارت ماشین هم ندارم بهم یه برگه دادن تا موقه ای که کارتم بیاد الان واسه سوزاندن و صدور کارت سوخت با برگ سبز و برگه کارت سوختی که بهم دادن انجام میشه ؟؟؟؟یا باید منتظر بمونم کارت ماشین بیاد ؟؟؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شوند.

کارت سوخت موتور
18 اردیبهشت 1401

سلام موتوربنده مدل ۸۷هستش ۱۲سال پیش پلاک ملی اش گردم سند وکارت موتور به اسم خودم ازطریق پست اومدفقط کارت سوخت صاحب بنام قبلی اش هستش الان گم شده رفتم امروز پلیس+۱۰برای نام کارت سوخت گفتن موتورشما از رده خارجه نمیشه کارت سوخت ثبت نام کرداز۱۰سال به پایین نمیشه حالاچکارکنم

  کارشناس بیمه
  19 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، والا نمی شود و کاریش نمی توان کرد.

تیارا
20 تیر 1401

من کارت سوختمو چندروز پیش داشتم بنزین میزدم جا گذاشتم، الان چجوری میتونم بگیرمش؟

  کارشناس بیمه
  21 تیر 1401

  سلام به جایگاه سوخت مراجعه کنید. سه روز نگه می دارند.

علی
25 تیر 1401

سلام برای دریافت کارت سوخت چقدر هزینه باید داد؟

  کارشناس بیمه
  25 تیر 1401

  سلام مواردش را در مقاله نوشته ایم.

Habib
03 مرداد 1401

سلام من ماشینم رو برج دو از شرکت گرفتم متاسفانه خبري از کارت سوخت نیست رفتم پلیس +۱۰ میگه حالا حالا نمیاد پوکه کارت سوخت نیست،خلاصه مردم رو سرکار گذاشتن تا مردم ازاد بزنن ،خزانه خالیه

نورا
14 مرداد 1401

سلام. من ماشین رو صفر خریدم. و یک ماهی هست، باید منتظر باشم که کارت سوخت برام پست بشه یا باید جایی ثبت نام کنم یا پیگیری کنم ؟؟

  کارشناس بیمه
  14 مرداد 1401

  سلام کارت سوخت برای شما ارسال می شود. البته برای آن هایی که از نمایشگاه خریداری می کنند، اطلاعات دقیقتری نداریم.

♥️♥️♥️
05 شهریور 1401

سلام صدور المثنی کارت سوخت چقد زمان میبره

  کارشناس بیمه
  06 شهریور 1401

  سلام خیلی طول می کشد. زمان مشخصی ندارد.

ققنوس
30 شهریور 1401

سلام هزینه درخواست کارت سوخت در امسال چقدر است؟

  کارشناس بیمه
  31 شهریور 1401

  سلام اطلاعات دقیقی در خصوص قیمت نداریم.

ترنم
22 مهر 1401

باسلام سال 95 خودرو گرفتیم منتها کارت بنزین به نام فرزند صاحب نمایشگاه ماشین بود چندساله راحت بنزین می‌زدیم دقیقا دیروز که رفتیم بنزین بزنیم کارت جوابگو نبود رفته تو لیست سیاه الان باید چیکاری انجام بدیم و به کجا مراجعه کنیم جهت اینکه کارت بنزین به نام صاحب خود خودرو بشه و اینکه چه مدت زمان طول می‌کشه این فرایند تحویل کارت وچطور میشه بنزین استفاده کنیم

  کارشناس بیمه
  23 مهر 1401

  سلام باید به سازمان فرآورده های نفتی مراجعه کنید.

یاسر
21 آبان 1401

سلام در این روشهای ذکر شده در مقاله و علی الخصوص در سامانه دولت همراه اصلا گزینه کارت سوخت وجود ندارد لطفا مقاله را اصلاح یا بروزرسانی کنید.

  کارشناس بیمه
  22 آبان 1401

  سلام ممنون از نظرتان بله حتما

درحال نوشتن
01 آذر 1401

باسلام چقدر باید تحمل کرد تا کارت سوخت بدست متقاضیان برسد کسی اطلاع بده ممنون میشم الان 3 ماه هست درخواست المثنی کارت سوخت کردم هنوز موفق ب دریافت نشدم

حسین
02 آذر 1401

سلام من کارت سوختم را گم کردم میشه بگید روشی هست که برم کارت سوخت بگیرم

  کارشناس بیمه
  03 آذر 1401

  سلام در مقاله کامل نوشته ایم.

پیمان
09 آذر 1401

سلام این کارت سوخت های که در تیر ماه ثبت نام شدند چه زمانی چاپ میشه؟

  کارشناس بیمه
  09 آذر 1401

  سلام در خصوص زمان ها اطلاع دقیقی نداریم.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید