31 خرداد 1402

پیگیری کارت سوخت خودرو | انواع روش های استعلام کارت سوخت

پیگیری کارت سوخت یکی از دغدغه‌های افراد است. برای پیگیری کارت سوخت روش‌های متفاوتی وجود دارد. در این مقاله قصد داریم روش‌های موجود برای پیگیری کارت سوخت را با هم بررسی کنیم. کارت سوخت چند روزه میاد؟ چطور بفهمیم کارت سوخت صادر شده؟ پیگیری صدور کارت سوخت خودرو صفر چگونه است؟ این‌ها پرتکرارترین سوالاتی است که در مورد پیگیری کارت سوخت از ما می‌پرسند. به همین دلیل لازم است بدانید که، برای دریافت کارت سوخت حداقل باید 2 ماه صبر کنید.

تحویل کارت سوخت ممکن است هر زمانی در این بازه باشد. اما با توجه به درخواست‌های مکرر، شرایط ناخواسته مانند کرونا و بسیاری موارد دیگر، احتمالا لازم است زمان بیشتری منتظر باشید. با گذشت دو ماه از زمان درخواست کارت سوخت، در صورت عدم دریافت این کارت، باید با استفاده از روش‌های موجود برای پیگیری کارت سوخت خودرو اقدامات لازم را انجام دهید. اما پیگیری کارت سوخت به چه شکل است؟ برای پیگیری کارت سوخت باید از کجا اقدام کنیم؟ اگر کارت سوخت شما بعد از دو ماه هنوز به دستتان نرسیده است، می توانید از روش هایی که در ادامه مقاله برای شما نوشته ایم، پیگیری کارت سوخت را انجام دهید. پس همراه ما باشید.

چرا کارت سوخت تحویل داده نمی شود؟

نمی‌توان به طور دقیق مشخص کرد، که چرا کارت سوخت به موقع تحویل داده نمی‌شود. در حالت کلی کارت سوخت برای همه صادر و سپس از طریق پست ارسال می‌شود. در حقیقت باید گفت که چه اتفاقی در این بین می‌ افتد که کارت سوخت به دست افراد نمی رسد؟

عواملی که موجب می‌شود کارت سوخت دیرتر از موعد به دست شما برسد:

 • بعد از شیوع کرونا، مشکلاتی در ارسال مرسوله‌­ها از طریق اداره پست به وجود آمد. البته این جدا از مشکلات موجود در سازمان پخش فرآورده­‌های نفتی بود. همین مسئله باعث شد تا صدور و ارسال کارت­‌های سوخت به چهار ماه هم برسد.
 • آدرس­‌های اشتباهی که افراد ثبت می­‌کنند، دلیل دیگر دیر رسیدن یا نرسیدن کارت سوخت است. برخی وقتی خودروی خود را عوض می­‌کنند، در ثبت آدرس جدید اشتباهی انجام می­‌دهند. همین مسئله باعث می­‌شود تا آن­ها نتوانند کارت سوخت خود را تحویل بگیرند.
 • پست تا سه بار مرسوله را تا دم منزل ارسال می­‌کند. در صورتی که هر سه بار کسی برای دریافت نباشد، کارت به سازمان پخش فرآورده‌­های نفتی برگشت می‌خورد.

در حقیقت باید گفت که بیشترین دلیل نرسیدن کارت سوخت، مشکلات مربوط به سمت گیرنده است.

تاخیر در تحویل کارت سوخت

دلیل تاخیر در تحویل کارت سوخت، مربوط به وجود مشکل سیستمی است. ناجا یا دفاتر پلیس+10، قطع سراسری و وجود مشکل در سیستم شرکت نفت را مقصر می دانند؛ شرکت نفت و پست هم از وجود مشکل در سیستم ناجا خبر می دهند. مدیرعامل شرکت نفت در حال حاضر بیان کرده است که دیگر مشکلی بابت صدور کارت سوخت وجود ندارد. شرکت پست هم ثبت اطلاعات اشتباه یا ناکافی را مسبب اصلی از طرف پلیس+10 می داند؛ اما هنوز مسئولان ناجا پاسخی در این خصوص نداده اند.

6 روش استعلام و پیگیری کارت سوخت ماشین

حدود 2 ماه طول می­‌کشد تا کارت سوخت جدید به دستتان برسد؛ در صورت نرسیدن، لازم است مراحلی را سپری کنید که در ادامه برایتان شرح می‌دهیم.

نکته: پیگیری کارت سوخت ماشین صفر،  استعلام کارت سوخت معلولین، پیگیری کارت سوخت ماشین سنگین، پیگیری کارت سوخت گازوئیل، پیگیری کارت سوخت وانت، را نیز می توانید از طریق یکی از این 6 روش انجام دهید.

پیگیری کارت سوخت خودرو

روش‌های پیگیری کارت بنزین ماشین

پیگیری کارت سوخت از جایگاه

البته هیچ‌گاه برای اینکه چرا کارت سوختتان نیامده است، نباید به جایگاه سوخت بروید؛ اما اگر متوجه شدید که کارت سوختتان گم شده است یا آن را در جایگاهی جا گذاشته‌اید و نمی‌­دانید که کدام جایگاه است، اولین گام مراجعه به دفتر پلیس+10 است. با داشتن کارت شناسایی و کارت خودرو، می­‌توانید پرینت سوختگیری از کارت خود را به دست بیاورید. به این صورت می‌­توانید متوجه شوید که آخرین بار در کدام جایگاه بنزین زده‌­اید. بعد همراه با مدارک خودرو و پرینت به جایگاه سوخت مراجعه کنید. البته باید گفت که هر جایگاهی تا سه روز، کارت­‌های جامانده را نگه می‌­دارد و بعد آن را به نواحی شرکت ملی پخش تحویل می‌­دهد که شما باید به آنجا مراجعه کنید.

پیگیری از طریق سایت epolice.ir

اولین و راحت­‌ترین راه سامانه پیگیری کارت سوخت epolice.ir است. برای پیگیری کارت سوخت از طریق این سامانه به epolice.ir مراجعه کنید.

سامانه epolice

سامانه epolice 

1. بعد از ورود به سایت، قسمت خدمات اینترنتی را انتخاب نمایید.

ثبت نام در سامانه epolice

ثبت نام در سامانه epolice

2. مراحل ثبت نام را انجام دهید.

3. سپس به بخش «پیگیری کارت سوخت» رفته و بعد کد رهگیری به دست آمده در هنگام ثبت نام را وارد کنید تا مراحل ارسال کارت سوخت برای شما نمایش داده شود. در صورتی که کارت سوخت تحویل اداره پست داده شده‌باشد، می­‌توانید شماره مرسوله پستی را مشاهده کنید. بعد از دریافت بارکد پستی کارت سوخت آن را را در سایت پست وارد کنید تا مرحله ارسال را متوجه شوید.

نکته: لازم به ذکر است که پیگیری کارت سوخت از طریق کد ملی یک روش جداگانه نیست و شما برای پیگیری کارت سوخت خود، به کد ملی نیاز دارید و پیگیری کارت سوخت با پلاک، به تنهایی انجام نمی شود.

پیگیری از طریق دفتر پلیس+10

در صورتی که امکان استفاده از اینترنت را نداشتید یا سرور سایت قطع بود و اطلاعاتی را به شما نشان نمی­داد، قدم بعدی مراجعه به دفتر پلیس+10 است که در آنجا می توانید برای پیگیری کارت سوخت اقدام کنید. فقط حتماً باید مدارک شناسایی یا مدارک خودرو و همچنین کد رهگیری را همراه داشته باشید. در آنجا کد رهگیری مرسوله پستی به شما تحویل داده می­شود تا متوجه شوید که آیا کارت سوخت ارسال شده است یا خیر.

پیگیری کارت سوخت از طریق پست

برای پیگیری کارت سوخت از طریق پست، لازم است تا به سایت najatracking.post.ir مراجعه کنید. سپس شماره vin کارت خودروی خود را وارد کنید. سپس به شما کد رهگیری و مرحله ارسال نمایش داده خواهد شد. برای آشنایی با کد VIN، حتما مقاله «شماره VIN خودرو چیست» مطالعه کنید.

رهگیری کارت سوخت

رهگیری کارت سوخت

با ورود به سایت مربوطه و وارد کردن اطلاعات خود، می‌توانید از وضعیت کارت سوخت خود مطلع شوید. در رابطه با پیگیری کارت سوخت ماشین صفر نیز توجه داشته باشید که خودروهایی که تازه پلاک شده‌اند و خودروهای صفر کیلومتر هم دارای کارت سوخت هستند. کافی است مالکان این خودروها به دفاتر پست مراجعه نمایند. مالکان خودروهای صفر کیلومتر یا خودروهایی که کارت خودرو خود را دریافت نکرده‌اند، می‌توانند به سامانه پیگیری مرسولات سازمانی پست جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایند.

اداره پست حداکثر سه بار کارت را به درب منزل شما ارسال می­‌کند. در صورتی که کسی برای دریافت در منزل نباشد، به نواحی شرکت ملی پخش بازگردانده می‌­شود. در صورتی که در سایت برگشت به اداره پست نوشته شده بود، باید همراه با مدارک شناسایی و سند به دفتر پستی مراجعه کنید. البته باید گفت که برای استعلام کارت سوخت از پست، حضور مالک خودرو الزامی نیست و یکی از افراد با داشتن مدارک شناسایی می‌­تواند کارت سوخت را تحویل بگیرد.

پیگیری کارت سوخت با vin و از طریق پیامک

روش دیگری برای پیگیری کارت سوخت از طریق ارسال پیامک به شماره 1101202040 است. لازم است تا کد V*VIN برای خودرو و کد M*VIN برای موتورسیکلت، را ارسال کنید. البته ممکن است که امکان پیگیری کارت سوخت موتور سیکلت از طریق سایت وجود نداشته باشد (تا الان که این مطلب را برای شما نوشته ایم)، برای همین باید از طریق دفتر پلیس+10 یا پیامک، کارت سوخت موتور را پیگیری کرد.

پیگیری از طریق تماس

روش دیگر پیگیری از طریق تلفن است. البته بهتر است که این مسیر، آخرین روش شما برای پیگیری باشد. برای پیگیری از طریق ناجا با شماره 81240514 یا 88885347 ، از طریق پست با شماره 84470000 و از طریق شرکت ملی پخش با شماره 09627 تماس بگیرید.

پیگیری کارت سوخت خودرو

پیگیری کارت سوخت خودرو به روش‌های مختلف

نحوه استعلام و پیگیری کارت سوخت گم شـده

در صورتی که کارت سوخت خود را در جایگاه‌های سوخت جا گذاشته‌اید، یا کارت سوخت شما گمشده است، بهتر است با در دست داشتن کارت یا سند خودرو، به پلیس + ۱۰ مراجعه و نسبت به دریافت المثنی کارت سوخت اقدام کنید. همچنین می‌توانید به صورت حضوری به جایگاه سوخت مراجعه کنید، هر چند که این کار موجب طولانی‌تر شدن پروسه می‌شود. در نهایت اگر کارت سوخت شما گمشده است و پیگیرهای اولیه را انجام داده‌اید، باید استعلام کارت خود را از پلیس +10 بگیرید.

سه نکته مهم در رابطه با استعلام کارت سوخت

 • در صورتی که کارت سوخت­تان گم شده است، در اولین فرصت باید به دفتر پلیس+۱۰ مراجعه کنید. درخواست سوزاندن و صدور مجدد فقط از طریق دفاتر پلیس+۱۰ انجام می­‌شود.
 • تمامی کارت­‌های سوخت دارای رمز هستند. رمز همه آن­ها به صورت پیشفرص ۴ رقم آخر کد ملی است. فقط اینکه بعد از دریافت حتماً باید یک بار از کارت برای سوختگیری استفاده کنید تا فعال شود.
 • پیگیری صدور کارت سوخت المثنی فقط از طریق سامانه مربوطه امکان پذیر است.

بعد از درخواست صدور المثنی کارت سوخت، لازم است تا حدود دو ماه صبر کنید. اگر کارت به دست شما نرسید، می­‌توانید اقدام به پیگیری کارت سوخت کنید. به هر حال، توصیه می‌­کنیم که مراقب کارت سوخت خود باشید تا مجور نباشید این مراحل را طی کنید.

روش‌های مختلفی برای پیگیری کارت سوخت وجود دارد، اما برای راحت‌تر شدن آن چند پیشنهاد برایتان داریم:

 • در خصوص کارت سوخت‌های مفقودی، قبل از هر کاری به آخرین پمپ بنزین‌هایی که رفته‌اید سر بزنید؛ در صورتی که آن را پیدا نکردید، برای پیگیری کارت سوخت المثنی به دفاتر پلیس 10+ مراجعه کنید.
 • در صورتی که بیشتر از 60 روز کاری از ثبت درخواست شما گذشت و خبری از کارت سوخت نشد، می‌توانید از روش‌هایی مثل ارسال پیامک، تماس تلفنی یا مراجعه به سامانه پیگیری وضعیت کارت سوخت استفاده کنید.
 • در شرایطی که صدور کارت سوخت شما تأیید شده بود، به درگاه اینترنتی سامانه رهگیری مرسولات سازمانی اداره پست مراجعه کرده و استعلام وضعیت کارت سوخت خود را بگیرید. این کار با استفاده از تلفن هم امکان‌پذیر است.

استعلام بیمه شخص ثالث

یک راننده علاوه بر دغدغه‌های کارت سوخت، دغدغه‌های دیگری مانند بیمه شخص ثالث هم دارد. چرا که این بیمه نامه برای رانندگی اجباری است. اما این بیمه نامه چیست و چه پوشش‌هایی دارد؟ ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای پاسخ سوالات خود در مورد بیمه شخص ثالث به اینجا مراجعه نمایید.

جمع بندی:

پیگیری کارت سوخت یکی از مراحلی است که اکثر افراد به آن نیاز پیدا می‌کنند. در این مقاله 6 روش را برای پیگیری کارت سوخت با شما در میان گذاشتیم. همچنین به اهمیت خرید بیمه شخص ثالث اشاره نمودیم. اگر در مورد خرید بیمه‌های بدنه و شخص ثالث به کمک بیشتری نیاز دارید، می‌توانید با کارشناسان بیمه دات کام در واحد پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین می‌توانید سوالات مربوط به پیگیری کارت سوخت خود را در قسمت نظرات این مقاله با ما در میان بگذارید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
محمد
02 مهر 1402

سلام لطفاً راهنماییم کنید
کارت سوختم روجایگاه فراموش کردم ماشین پشت سری برداشته حالا چطوری شمارشو پیداکنم شماره پلاکشو از جایگاه گرفتم

  person
  نویسنده بیمه
  04 مهر 1402

  سلام دوست عزیز
  به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید و اعلام مفقودی نمایید. سپس برای دریافت کارت المثنی اقدام نمایید.

person
سید رضا
21 شهریور 1402

سلام من موتور سیکلت صفر خرداد ماه خریدم کارت موتور امروز یعنی ۲۱ شهریور بدستم رسید آیا کارت سوخت مثل قبل صادر و بدستم می رسه یا باید خودم مراجعا کنم

  person
  نویسنده بیمه
  26 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز. به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید و درخواست کارت سوخت خود را ثبت کنید.

person
ناشناس
19 شهریور 1402

سلام بنده کارت سوخت ازپلیس+۱۰ثبت نام کردم ولی ازم آدرس نگرفتن میخواستم ببینم چجوری کارت بدستم میرسه اون موقع

  person
  نویسنده بیمه
  19 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز. باید آدرس پستی و مشخصات خود را ثبت کنید تا برای شما پست شود. در غیر این صورت بهتر است از همان دفتر پلیس+10 بپرسید که آیا باید به صورت حضوری مراجعه نمایید یا فرآیند ان چگونه است.

person
شهریار
13 شهریور 1402

کارت سوخت اومده پست . میخوام بگیرمش منتها ماشین و کارت ماشین به نام همسرم هست به من نمیدن؟

  person
  نویسنده بیمه
  14 شهریور 1402

  سلام. با ارائه دادن مدراک شناسایی می توانید کارت را تحویل بگیرید.

person
مجید
05 شهریور 1402

سلام با این ترفندی که پُست راه انداخته و دو مرتبه هزینه اخذ کارت رو میگیره خودش نشان دهنده اینه که شرکت پُست از بزرگترین دزدان و کلاهبردارن هست.

person
صابر میرحسینی
01 شهریور 1402

درود بر شما
کارت سوخت به دستم رسیده اما تو جایگاه میرم سوختگیری کنم میزنه مجاز به سوختگیری نیستید

  person
  نویسنده بیمه
  04 شهریور 1402

  سلام. به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مراجعه نمایید.

person
کد ناجی
01 شهریور 1402

سلام من الا ۵ ماه ماشین پلاک کردم کارت سوخت هم اومده ولی کد ناجی تو سیستم نمیادبخاطر همین سوخت نمیریزن مشگل از کجاس هر جا هم میرم میگن باید صبر کنی تو سیستم هم همه چی درست وارد شده

  person
  نویسنده بیمه
  01 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  لطفا اول از دفاتر پلیس+10 موضوع را پیگیری کنید در صورت نگرفتن جواب باید به شرکت بخش ملی فرآورده های نفتی مراجعه نمایید.

person
محسن رحمان
30 مرداد 1402

سلام. ماشین صفر خریدم پس از ثبت نام کارت سوخت در پلیس بعلاوه 10 حالا برای من کارت سوخت اشتباهی ارسال شده است البته روی پاکت همه چیز درست است اما روی کارت سوخت اطلاعات غلط درج شده لطفا راهنمایی کنید

  person
  نویسنده بیمه
  30 مرداد 1402

  سلام دوست عزیز. این موضوع را از طریق پلیس+10 و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیگیری کنید.

person
شاکی
21 مرداد 1402

سایتش که اصلا گزینه کارت سوخت نداره با پیامک هم هیچ جوابی نمیدن با تماس هم جواب نمیدن همش الکی و سرکاری

  person
  نویسنده بیمه
  21 مرداد 1402

  سلام. باید به پلیس +10 مراجعه کنید.

person
مصطفی
17 مرداد 1402

سلام. بنده در تاریخ ۷ مرداد ۴۰۲ تعویض پلاک را انجام دادم و کارت ماشین هم روز ۱۷ مرداد بدستم رسید حالا چرا کارت بعضیها دیر میرسه یا نمیرسه را نمیدونم. ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  18 مرداد 1402

  سلام. فرایند صدور کارت سوخت مدتی زمان بر است.

person
محمد
14 مرداد 1402

سلام کارت سوختم گم شده برا پیگیری باید پلاک و اسم مالک کارت که از اول به اسم اون شخصه رو بدونم ولی نمیتونم پیدا کنم

  person
  نویسنده بیمه
  14 مرداد 1402

  سلام. در مدارک شما باید مشخصات مالک آمده باشد.

person
سعید..
13 مرداد 1402

سلام من ماشین از نمایندگی تحویل گرفتم کارهای کارت سوخت رو انجام دادم رسید دستم الان رفتم سوخت بزنم زده خطای کدینگ اگه قاچاق میشه سوخت گناه من چیه که باید تقاص پس بدم…میشه بگید چقدر زمان میبره از خطای کدینگ بیاد بیرون تشکر از سیستان و بلوچستان

  person
  نویسنده بیمه
  14 مرداد 1402

  سلام. به یکی از دفاتر پلیس+10 مراجعه کنید و موضوع را پیگیری نمایید.

person
Mohsen
10 مرداد 1402

سلام من ۱۱ خرداد ماشین صفر گرفتم برای کارت سوخت باید کاری کنم

  person
  نویسنده بیمه
  11 مرداد 1402

  سلام. بله به پلیس +10 مراجعه نمایید.

person
عابدین زاده
31 تیر 1402

سلام من اسفند ماه واسه کارت سوختم اقدام کردم اما هنوز خبری ازش نیست و به سایت استعلام مرسولات هم میرم ارور میده چطور پیگیری کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  01 مرداد 1402

  سلام. به صورت حضوری به یکی از دفاتر پست مراجعه نمایید.

person
محسنی فر
29 تیر 1402

با سلام کارت سوخت را که آخر خرداد ۱۴۰۲ دریافت کرده بودم گم کردم واسه وانت پیکان بود زرد رنگ بود به همه جا سر زدم خبری نیست دوباره باید ثبت نام کنم

  person
  نویسنده بیمه
  31 تیر 1402

  سلام. خیر از شرکت فرآورده‌های نفتی در این مورد سوال بفرمایید. منتها قبلش اگر کد رهگیری دارید از سامانه ارسال مرسولات سازمانی، موضوع را پیگیری کنید.

person
محمد
11 تیر 1402

سلام.ماشین خریدم و تعویض پلاک کردم و ۳۵روز میشه کارت سوخت ثبت‌نام کردم هنوز نیومده ازپلیس 10+پرسیدم گفتن صادر نشده ،چقد طول می‌کشه صادر بشه به دستمون برسه؟

  person
  نویسنده بیمه
  12 تیر 1402

  سلام. در مورد زمان صدور دقیق کارت سوخت اطلاعی نداریم.

   person
   نازی
   27 تیر 1402

   خوب تا این مدت باید چیکار کنیم پس؟ کی اطلاع دقیق داره ؟

    person
    نویسنده بیمه
    27 تیر 1402

    باید صبر کنید تا کارت سوخت شما ارسال شود یا به صورت حضوری و با مراجع به مراکز مربوطه موضوع را پیگیری کنید.

person
عبدالقادر
10 تیر 1402

سلام یه هفته هست کارت سوخت ثبت نام کردم رفتم دفتر پلیس بعلاوه ١٠ میگه سیستم این پیغام میده در انتظار مراجعه مالک یا نماینده قانونی جهت پرداخت هزینه صدور اولیه کارت هوشمند سوخت خودرو من باید الان کجا پیگیر شوم

  person
  نویسنده بیمه
  10 تیر 1402

  سلام. پلیس +۱۰

person
عبدالقادر
10 تیر 1402

سلام چند روزه کارت سوخت دیزلی ثبت نام کردم این پیغام میده سیستم
در انتظار مراجعه مالک یا نماینده قانونی جهت پرداخت هزینه صدور اولیه کارت هوشمند سوخت خودرو

  person
  نویسنده بیمه
  12 تیر 1402

  باید منتظر بمانید.

person
مصطفی
30 اردیبهشت 1402

سلام وقت بخیر
یکساله درخواست کارت سوخت دادم هنوز نیومده
چطور پیگیری کنم ؟؟!

  person
  نویسنده بیمه
  30 اردیبهشت 1402

  سلام. از طریق سایت پلیس یا دفاتر پلیس +10 می توانید وضعیت کارت سوخت خود را پیگیری کنید.

person
محسن هاشمی نژاد
27 اردیبهشت 1402

سلام
برای کارت سوخت با vin کد برام و پیامک نمیشه.. چی کار باید بکنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  27 اردیبهشت 1402

  سلام دوست عزیز. لطفا از روش های دیگه کارت سوخت خود را پیگیری کنید.

  person
  مسعود
  09 تیر 1402

  متاسفانه اداره ی پست مردمو اذیت میکنن هیچ کارت یوختیو تحویل نمیدن ما هم علم غیب نداریم که بدونیم برگشت زدن و خیلی راحت چیزی که بابت هزینه شده رو باطل می کنن و دوباره زحمت مجدد برا مراحل گرفتن کارت سوخت یا کارت ماشین و هزینه های مجدد. الکی تو یایت پست زدن ۳ بار مراجعه درصورتی که مادر من همیشه خونه است چطور باقی چیزایی که پست ذینفعه تو رسیدنش میاد ولی کارت سوخت و ماشین نمیاد؟!

   person
   نویسنده بیمه
   10 تیر 1402

   سلام دوست عزیز متاسفانه این موضوع در حوزه اختیارات ما نیست.

person
محسن
27 اردیبهشت 1402

سلام
من نزدیک دو ماه هست که کارت سوختم رو دریافت نکردم. کجا باید مراجعه کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  27 اردیبهشت 1402

  سلام. می توانید از طریق پست یا پلیس +10 این موضوع را پیگیری کنید.

person
مهدی فلاح
22 اردیبهشت 1402

باسلام، من تازه خودرو صفر از کارخونه خریداری کردم آیا نیازی هست که مراحل دریافت کارت سوخت راانجام بدم؟

  person
  نویسنده بیمه
  23 اردیبهشت 1402

  سلام. بله

person
مرتضی
04 اردیبهشت 1402

سلام کارت سوخت خودرو منو بی دلیل سوزوندن جایگاه ها هم کارت سوخت ندارن به کجا باید اعتراض کنیم

  person
  نویسنده بیمه
  04 اردیبهشت 1402

  سلام. برای کارت سوخت جدید اقدام کنید. باید به پلیس +10 مراجعه کنید.

person
محمد
02 اردیبهشت 1402

سلام من کارت سوخت خودم رو گم کردم چه جوری میشه فهمید کسی اونو به پست تحویل داده یا نه

  person
  نویسنده بیمه
  03 اردیبهشت 1402

  سلام. از طریق پلیس+۱۰ اعلام مفقودی کنید.

person
حسن نیکبخت
31 فروردین 1402

سلام ، سوال مشخص بنده این هست ، چرا وقتی کارت سوخت از طریق پست ارسال میشه هزینه ایی نداره ، منتهی وقتی میری از پست بگیری باید ۹۰ هزار تومن کارت بکشی ؟؟؟!!! این درآمد هنگفت باعث نمیشه پست کارت رو نیاره درب منزل که بتونه تو رو بکشه پست که از تو پول بگیره ؟ ! حالا بماند که به پست منطقه خودت نمیفرسته و باید ۶۰ هزار تومن هم پول اسنپ بدی بری یه منطقه پستی دیگه ! من منزلم آیت الله کاشانیه تهرانه ، پست منطقه ما فلکه اول صادقیه هست ولی برای گرفتن کارت سوخت من رو حواله دادن به پست شهرک غرب !

  person
  نویسنده بیمه
  01 اردیبهشت 1402

  سلام. هزینه پست را به هر شکل دریافت می‌کنند.

person
مهران
28 فروردین 1402

من افغانی هستم الان تهرانم یه موتور خریدم کارت سوخت نداره امروز تو پمپ بنزین گیر کرده بودم یه بنده خدایی برام زد خیلی نگرانم در آیند چطوری باک موتورمو پر کنم صاحب موتور هم هر روز زنگ میزنه ک یه نفرو پیدا کنم موتور انتقال مالکیت بشه کسی دوست آشنا هم ندارم موتور بنامش بزنم واقعا از همه جوره گیر کردم رهنمایی کنید 09194308650

  person
  نویسنده بیمه
  28 فروردین 1402

  سلام مهران عزیز. اتباعی که دارای اقامت قانونی در ایران هستند، می توانند در ارتباط با تنظیم سند رسمی اموال منقول و ثبت پلاک خودرو و موتورسیکلت اقدام نمایند.

person
امیر قنبری
21 فروردین 1402

سلام.ماشینم اسفند1401دوگانه کارگاهی کردم.کارت سوخدم سوخته،کارت سوخت جدید ایاخودبخودصادروبه ادرسم ارسال میشه؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  27 فروردین 1402

  سلام. خیر باید درخواست دهید.

person
ایمان خرسند
21 فروردین 1402

سلام تقریبا شش ماه هست کارت سوخت خودرو ثبت نام کردم هنوز بدستم نرسیده دلیلش رو میخاستم بدونم

  person
  کارشناس بیمه
  21 فروردین 1402

  سلام. پیگیری این موضوع در حوزه اختیارات ما نیست.

person
مهرداد
20 فروردین 1402

مدت 7 ماهه درخواست کارت سوخت المتنی دادم ومتاسفانه صادرکه نشده هیچ ازهیچ مرجعی هم نمیتوانم پیگیری کنم تمام راه هایی هم که برای پیگیری معرفی شده سرکاریه واقعا صدور یه کارت زپرتی این همه زمان نیازداره یا باید اسیراین همه کاغذ بازی اداری شد

  person
  کارشناس بیمه
  21 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. بله فرآیند صدور المثنی معمولا زمان‌بر است.

person
علی
16 فروردین 1402

چه کسی وکجا بایدجوابگوی درخواست های کارت سوخت باشد چراباید چندماه طول بکشد

  person
  کارشناس بیمه
  16 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. این موضوع در حوزه اختیارات ما نیست.

person
امیر محمد
06 فروردین 1402

سلام من کد M*VIN موتور سیکلت رو به 1101202040 فرستادم هیچ پاسخی دریافت نکردم لطفا راهنماییم کنید

  person
  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. احتمالا سامانه مشکل داشته است

person
ارش
27 اسفند 1401

سلام بنده ۲۳بهمن از یه نفر ماشین گرفتم ۲۴ام رفتیم تعویض پلاک، الان کارت سوختم اومده، ولی کارت سوخت به اسم خانومی هست که من ازش گرفتم و اینکه پشت کارت هم شماره پلاک قبلی ثبت شده

  person
  کارشناس بیمه
  02 فروردین 1402

  سلام از روش های قانونی این موضوع را پیگیری کنید. ابتدا با خانم فروشنده مشکل را مطرح نمایید سپس به مراکز مربوطه مراجعه کنید.

person
داود
24 اسفند 1401

سلام
من چندین بار به شماره های پیگیری از طریق تماس زنگ زدم. بیش از یک ساعت پشت خط ماندم ولی هیچکس جواب نداد.

  person
  کارشناس بیمه
  26 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. در این مورد نمی توانیم به شما کمکی کنیم.

person
ابوالفضل
23 اسفند 1401

در صورتی که که کارت سوخت را گم کرده ایم و از طریق دفاتر پلیس +۱۰ درخواست المثنی را داده باشیم و بعد از دوسه روز کارت قبلی پیدا شود،آیا امکان کنسل کردن کارت المثنی وحود دارد؟در صورتی که کارت سوخت قبل هم هنوز نسوخته باشد؟

  person
  کارشناس بیمه
  27 اسفند 1401

  سلام. لطفا از مراکز پلیس +10 سوال بفرمایید.

person
روشن
21 اسفند 1401

سلام
من یک حواله خورو دنا خریدم در اسفند 1400 س در نهایت اوایل خرداد1401 خودرو تحویل شد همه مدارک آن تا دو ماه بعد آمد اما کارت سوخت نیامده
.راهنمایی بفر مایید چکار کنم؟
این را هم بگویم که خودرو بنام من منتقل شده و اکنون برگ سبز و کارت خودرو بنام من است..
آیا کارت خودرو به نام صاحب پیشین می آید؟؟
یا بنام من؟؟
در هر صورت هیچکدام نیتمده . اسیتعلام اینتر نتی کردم با کارت خودرو بنام خودم اما میگوید به این عنوان کارتی صادر نشده

  person
  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. این موضوع را از مراکز مربوطه پیگیری کنید.

person
alireza savand
20 اسفند 1401

کارت سوخت من خراب است چکارکنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. این موضوع را از مراکز مربوطه پیگیری کنید.

person
ابراهیم خوش گفتار
19 اسفند 1401

سلام کارت سوخت خانم من کار نمی کند

person
دانیال عیسی وند
16 اسفند 1401

سلام شب خوش
من 1401/10/10 ماشین توحیل گرفتم بعد گفتن 45 روز بعد کارت سوخت برام صادر میشه اما 2 ماه گذشته هنوز خبری نشده
چرا؟؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  16 اسفند 1401

  سلام. از طریق سامانه مرسولات پستی این موضوع را پیگیری کنید.

person
milad
15 اسفند 1401

سلام منتظر نمونید که کارت سوخت بیاد در خونه در تایم اداری با شماره ۰۹۶۲۷ تماس بگیرید شماره پلاک رو میدین بارکد پستی رو بهتون میده مال من ۲ماهه تو باجه معطله پستی بوده خبر نداشتم یعنی از درخواست تا ارسال کارت ۴۰ روز زمان برد ولی ۶۰ روز تو پست بوده

person
محسن
11 اسفند 1401

سلام خسته و نباشید بنده از برج ۵ اقدام کردم واسه کارت سوخت رفتم پلیس +۱۰ هی میگن زدن در حال برسی حالا من باید چکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  11 اسفند 1401

  سلام. از پلیس +۱۰ این موضوع را پیگیری کنید.

person
احمد علی
03 اسفند 1401

4 ماهه ماشین تحویل گرفتم هنوز کارت سوختش نیامده

person
مظفری
29 بهمن 1401

چقدر خوب میشد هر کارتی که گم شود به محل صدور برگردد تا مراجعه کننده که پس از مفقودی به آنجا مراجعه کند یا پس از اطلاع با پست به محل صاحب کارت ارسال گردد

person
رحمتی
28 بهمن 1401

سلام، من ماشین خریدم از کسی که ماشینو صفر از شرکت در آورده گفت ۴ ماهه هنوز کارت سوختش نیومده، می خوام بدونم الان کارت سوخت به آدرس صاحب قبل میره یا به آدرس من میاد؟ چطور پیگیری کنم یا برم درخواست کارت سوخت بدم راهنمایم‌کنید یا آدرس رو کجا اصلاح کنم

  person
  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز.کارت سوخت به ادرس مالک قبلی ارسال می‌شود.

person
maryam.mahvel77@gmail.com
22 بهمن 1401

سلام همسرم ماشین صفر خریده و بلافاصله پلاک هاشو عوض کرده و به اسم دخترم زده رفتیم پلیس +۱۰گفتن که وقتی کارت سوخت صادر بشه به اسم دخترتون میاد دیگه نیاز نیس پیگیری کنید الان دوماه هست که کارتش نیومده میگم نکنه به اسم صاحب اول ماشین رفته باشه آخه وقتی ما ماشین رو خریدم تازه ۳روز بود که تحویل گرفته بودنش و ما بعد ۶روز عوض کردیم گفتن نیاز نیست درخواست باطل شدن بدید چون هنوز صادر نشده و چون پلاک رو عوض کردید به اسم خودتون میاد!؟

  person
  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. بله کارت سوخت به اسم مالک جدید می آد. چون برای پلاک شما صادر می شود.

person
محمد
18 بهمن 1401

باسلام یک موضوعی را در مورد کارت سوخت می خواستم مطرح کنم کارت سوخت من بعد از ۶ ماه الان آمده آدرس وسامانه سخا هم برای من هیچ مشکلی نداشته الان زنگ زدند گفتند بیا کارت سوخت را بگیر و۱۰۰ هزار تومان پول هم باید بیاری این چه قانونی است که هزینه کارت سوخت را قبلا از من در مراحل واریزی پول خودرو از من گرفتید وجز هزینه ها آمده الان هم که خودتان دیر دادین وتا الان بنزین آزاد می زدم این هزینه ها را کی باید بده من دوستم ۲ هفته پیش کارت سوخت ماشینش را بهش تحویل دادند وهیچ پولی ازش نگرفتنداین پول به حساب کی می روداین ۶ماه تاخیر در دادن کارت سوخت را کی باید حساب کنه من که اصلا راضی نیستم انشالله خورده تان نره واین دنیا جواب پس بدین.

  person
  کارشناس بیمه
  18 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. بهتر است این مشکل را به مراجع مربوطه گزارش دهید.

person
معترض
18 بهمن 1401

باسلام یک موضوعی را در مورد کارت سوخت می خواستم مطرح کنم کارت سوخت من بعد از ۶ ماه الان آمده آدرس وسامانه سخا هم برای من هیچ مشکلی نداشته الان زنگ زدند گفتند بیا کارت سوخت را بگیر و۱۰۰ هزار تومان پول هم باید بیاری این چه قانونی است که هزینه کارت سوخت را قبلا از من در مراحل واریزی پول خودرو از من گرفتید وجز هزینه ها آمده الان هم که خودتان دیر دادین وتا الان بنزین آزاد می زدم این هزینه ها را کی باید بده من دوستم ۲ هفته پیش کارت سوخت ماشینش را بهش تحویل دادند وهیچ پولی ازش نگرفتنداین پول به حساب کی می روداین ۶ماه تاخیر در دادن کارت سوخت را کی باید حساب کنه من که اصلا راضی نیستم انشالله خورده تان نره واین دنیا جواب پس بدین.

person
عرفان
18 بهمن 1401

سلام من کارت سوختم واز پلیس 10+پیگیری کردم میگن درحال صدوره میخواستم ببینم چقدر طول میکشه بدستم برسه ممنون میشم جواب بدین

  person
  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. به ارگان صادر کننده بستگی دارد.

person
علی
12 بهمن 1401

سلام و احترام ، در سایت najatracking.post.ir گزینه بررسی برای کارت سوخت وجود نداره !!!
شما علت رو میدونید؟

  person
  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1401

  سلام کاربر گرامی. در سایتی که فرمودید باید شماره پلاک را وارد کنید در صورتی که کارت سوخت شما ارسال شده باشد وضعیت مرسوله را برای شما مشخص می‌کند.

person
نورالهی
04 بهمن 1401

باسلام
لطفا” بطور واضح توضیح بدین برای پیگیری کارت سوخت خودرو به کدام سامانه باید مراجعه کرد.؟ سایت epolice و پلیس من اصلا درمورد رهگیری کارت سوخت گزینه ای نداره.سایت راهور هم همینطور.به شماره های ناجا زنگ میزنی میکن در تاریخ فلان رفته برای چاپ و بعد اون اصلا قابل پیگیری نیست.چرا مسولین مربوطه یه فکر اساسی نمیکنند؟ موقع ثبت نام ماشین حتی هزینه صدور کارت سوخت و هزینه پست برای ارسال کارت سوخت را میگیرند ولی دریغ از یک پیامک که بگویند این کارت سوخت کجاست؟لطفا راهنمایی کنید مردم به کدام ارگان خاص برای پیگیری کارت سوخت مراجعه کنند.باسپاس

person
Hosein
28 دی 1401

کارت هوشمند سوخت مربوط به درخواست شماره93987** در حال توليد است
هزينه اين پيامک 350 تومان و برعهده مشترک مي باشد
این کارت چند وقت دیگه به دست ما میرسه

  person
  کارشناس بیمه
  28 دی 1401

  سلام معلوم نیست.

   person
   احمد علی خوش جهان
   09 بهمن 1401

   سلام بنده حدود پنج ماه است که ماشینم را از نمایندگی تحویل گرفته ام ولی متاسفانه هنوز کارت سوختش به دستم نرسیده است متاسفانه هیچ ارگانی پاسخ گو نیست یه شماره تلفن سر کاری تو سایت گذاشتن شماره را که میگیری بعد بیست دقیقه تو نوبت موندن در لحظه آخر میگه متاسفانه خطایی رخ داده است !!! آخه هیچ مسؤ لی نیست که به داد این مردم برسد آخه سر کا ر گذاشتن مردم خدارا خوش می آید شمارا بخدا به فریاد این مردم برسید

person
کمال
27 دی 1401

سایتهایی که معرفی کردین هیچ گزینه ای برای پیگیری کارت سوخت نداره

person
مهدی
26 دی 1401

با عرض سلام وخسته نباشی بنده الان سه ماهه برای کارت سوخت اقدام کردم ولی میگن ۷ ماه طول میکشه اما الان چند روزی‌ست کارت سوخت خودم را پیدا کردم آیا میشه کاری کرد

  person
  کارشناس بیمه
  26 دی 1401

  سلام به همان مرکز پلیس+10 مراجعه کنید.

person
غلامرضا
25 دی 1401

سلام آذر ماه ماشین تعویض پلاک شده فروشنده کارت سوخت گم کرده و درخواست المثنی مهر ماه داده، چقدر زمان می‌بره که کارت سوخت تحویل بشه و آیا کارت سوخت به آدرس فروشنده میره یا به آدرس خریدار و آیا تغییر آدرس باید در سامانه ثبت شود یا نیازی نیست.

  person
  کارشناس بیمه
  26 دی 1401

  سلام ادرس که باید ثبت شود و به آدرسی که ثبت شده ارسال خواهد شد.

person
احدآقازاده
21 دی 1401

من چهارماه است کارت سوخت ثبت نام کردام هنوز خبری نیست

person
ازاد
15 دی 1401

بنده شش ماه پیش رفتم پلیس +۱۰کارت سوخت المثنی صادر کردم ولی هنوز کارت بدستم نرسیده پلیس +10جوابی نداره یا کارت سوخت هم‌تحریمه ؟من‌نمیدونم شما مال کدوم‌شهری ولی شهری که بنده زندگی میکنم استان کرمان‌شهرستان کهنوج بنزین آزاد تو جایگاه نمیدن تکلیف ما چیه که با بنزین لیتر ۸تومن ازاد باک ماشین باید پرکنیم

person
احمد
13 دی 1401

هیچ سامانه ی انلاینی برای استعلام کارت سوخت خودرو پاسخگو نیست و حتما باید حضوری به پلیس +10 مراجعه کنیم تا هزینه پرداخت بشه

  person
  کارشناس بیمه
  15 دی 1401

  سلام کلا کارت سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

person
مه
06 دی 1401

سلام و خسته نباشید ببخشيد
ببخشيد من کارت سوخت متور صفرم رو تحویل گرفتم 175تا شارژ شده میخاستم ببینم هر ماه اینطوره یا فقط اینبار؟

  person
  کارشناس بیمه
  06 دی 1401

  سلام سهمیه موتور که خیلی کمتر از این مورد است.

person
سیاوش
28 آذر 1401

باسلام دولت محترم لطف بفرماید به رانندگان که کارت سوخت تحویل نداده باجایگاه داران هماهنگ کنه که تا زمان تحویل کارت سوخت به رانندگان طبق سهمیه ماهانه بهشون بنزین بدن گناه ما چیه دولت عرضه صدور کارت نداره چرا همش باید ما متضرر بی کفایتی وبی عرضگی دولت باشیم بنده شغلم مسافر کشیه وماشینمم بنزینی با بنزین ۳۰۰۰تومن بنظرتون میصرفه به ولله که حروم دولت باشه که حق مارو میخورن از همه جهت برا خودش ازمردم پول زوری میگیره ولی خدمات نمیده مالیات وعوارض شهرداری و…

person
مهرداد
21 آذر 1401

سلام و عرض ادب
من یه موتور مدل ۸۷ دارم وقتی خریدم گفتن کارت سوخت نداره الانم میخوام اقدام کنم میگن نمیشه چی کار کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  22 آذر 1401

  سلام اگر دفتر اصلی به شما گفتند، نمیشوند پس حتما نمی شود و باید باز از خود آن ها راهکار را بپرسید.

person
حسین
17 آذر 1401

سلام ۶ ماهه کارت سوختم نیامده. میرم بزافه ۱۰ سرخیابان محمدیه کتول اون متصدی بااخم همش میگه برو سامانه قطع است. پیامک هم میزنم ۳۵۰ کم میکنه جواب نمیدهد. اقا یکی بفریاد مابرسه از بلاتکلیفی و بدون کارت بودن خلاص بشیم.یاعلی

person
عنایت اسماعیلی
13 آذر 1401

سلام علیکم بزرگوار
بنده کارت سوختم شکسته و 3 ماه هست درخواست دادم و در سیستان بلوچستان معلم هستم قبلا کدینگ کارت را برداشتم.
1- چه زمانی طول میکشه کارت سوختم بیاد
2- آیا دوباره مراحل رفع کدینگ را هم باید برم انجام بدم.
با تشکر

person
علیرضا ویلان
13 آذر 1401

سلام کارت سوخت ماشین برج ۲ امسال تحویل پست داده شده وهنوز دست من نرسیده واز۶ماه که درپست میماند گذشته الان باید ازاول برم درخواست بدم یان؟

  person
  کارشناس بیمه
  14 آذر 1401

  سلام این را باید از خود پست بپرسید.

person
حسین
05 آذر 1401

شما را به خدا رسیدگی کنید. از اول تیر کارت المثنی سوخت را درخواست داده ام هنوز خبری نیست! هر دوهفته یکبار به پلیس +10 می روم می پرسم!! نه سامانه درست و حسابی هست واسه چک کردن نه امیدی به رسیدگی زودتر!!! دائم می گویند تراشه ندارند!!!! خوب مردم مستضعف چه گناهی دارند که باید بنزین ازاد مصرف کنند یا هزینه حمل و نقل گران را تحمل کنند. آخه کمی به فکر مردم باشید!! یک شماره وزارت نفت اعلام کردند که نوار است و پاسخ گوی مردم نیست!!!

  person
  کارشناس بیمه
  05 آذر 1401

  سلام ما در این مقاله فقط اطلاعات اصلی را نوشته ایم. متاسفانه این مساله در کشور زیاد وجود دارد.

person
مینو
26 آبان 1401

سلام یه کارت سوخت رو سه نفر داریم استفاده می کنیم از کجا میتونیم میزان وتاریخ استفاده هربار از کارت سوخت رو با اطلاع شویم

  person
  کارشناس بیمه
  27 آبان 1401

  سلام والا این سخت است و به هر کسی نمی دهند.

person
زهرا
25 آبان 1401

سلام. سایت اداره پست که گزینه کارت سوخت رو نداره برای پیگیری. پلیس 10+ هم که همینطور. شماره پیامک رو هم زدم جواب درستی نیومد که. به نظرتون این نرماله که 4 ماهه کارت سوختم هنوز نیومده؟ از مرداد که ماشین رو تحویل گرفتم هنوز نیومده.!!!

  person
  کارشناس بیمه
  25 آبان 1401

  سلام والا خیر

person
بابک رنجبری
17 آبان 1401

سلام وقت بخیر. ماشین خریدیم. فعلا سند نزدیم. کارت سوخت ماشین میکن گم شده چطور میشه اقدام کنیم. کارت سوخت المثنی. بکیریم

  person
  کارشناس بیمه
  17 آبان 1401

  سلام به دفتر پلیس +10 مراجعه کنید. باجه ای باید برای این کار داشته باشند.

person
یزدانی
07 آبان 1401

میرم جایگاه برای سوختگیری کارتو وارد میکنم بعد رمز کارتوودوباره پیام میاد کارتو بصورت صحیح وارد کنید چندین جایگاه رفتم همین پیامو میده.چکار کنم مشکل چی

  person
  کارشناس بیمه
  08 آبان 1401

  سلام به اداره مربوطه برای درست کردن کارت مراجعه کنید.

person
سعید
07 آبان 1401

سلام برای استعلام آخرین سوخت گیری از طریق کارت سوخت چه باید کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  08 آبان 1401

  سلام از طریق سامانه هایی امکان پذیر است؛ اما استفاده از آن ها راحت نیست.

person
امید
21 مهر 1401

سلام من ماشین صفر خریدم دوماه بیشتر گذشته هنوز کارت سوختی تحویل ندادن میگن صادر نشده
تکلیف سهمیه ما چی میشه اگر تا ۶ ماه دیگم نیومد چی؟!

  person
  کارشناس بیمه
  23 مهر 1401

  سلام متاسفانه در این مورد پاسخگویی دقیقی وجود نداشته است.

   person
   هزار
   05 آبان 1401

   سلام میشه استعلام کارت سوخت خودرو برای اصل بودن هم انجام داد؟

    person
    کارشناس بیمه
    07 آبان 1401

    سلام در این خصوص باید از خود سازمان بپرسید.

person
جواد کوندری
21 مهر 1401

سلام کارت سوخت گازییل ما تو جایگاه جامانده و تقریبا ۹۰۰ لیتر داشته بعد یک روز ک رفتیم گرفتیم همه سهمیه زدن و صفر شده چطور پیگیری کنیم ک کجا و تو چه جایگاهی گازییل استفاده شده میشه راهنمایی کنید ممنون

person
فرزانه
12 مهر 1401

سلام گفتید حداکثر زمان انتظار برای دریافت کارت سوخت ۴۰ تا ۶۰ روزهست اما من الان ۴ ماه بیشتره که پلیس +۱۰ درخاست دادم بازم میگن باید صبر کنید علت چیه و به کجا باید مراجعه کنم

  person
  کارشناس بیمه
  17 مهر 1401

  سلام متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود و کسی هم پاسخگو نبوده است.

   person
   علی اکبر
   09 شهریور 1402

   سلام. وقت شما بخیر،من پراید مدل ۷۳ دارم در حد مدل بالاست کارت سوخت المثنی ثبت نام کردم میگن شامل شما نمیشه واقعا حقیقت داره چون ماشین تمیز ودر حدمدل بالاست؟

    person
    نویسنده بیمه
    11 شهریور 1402

    سلام. برای پیگیری این موضوع به شرکت پخش فرآورده های نفتی مراجعه کنید.

person
حسین
10 مهر 1401

سلام ماشین صفر خریدم و تعویض پلاک کردم . رفتم پلیس بعلاوه 10 میگه هنوز چاپ نشده . آیا به ادرس صاحب قبلی میاد یا ادرس من ؟ و اگر نیاز به اصلاح آدرس دارد چجوری اقدام کنم ؟ ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  11 مهر 1401

  سلام باید آدرس را بررسی کنید.

person
حمید آقازاده چقوش
04 مهر 1401

سلام من خودروی رو خریدم فروشنده به من گفت کارت سوخت ندار گمش کردم من از کجا رسیدگی کنم بدونم کدام پست خانه است ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  04 مهر 1401

  سلام به دفتر پلیس +10 مراجعه کنید. در آنجا شما را راهنمایی خواهند کرد.

person
ایرج جنتی
27 شهریور 1401

کارت سوخت من بعد 1 سال هنوز نیمونده چجوری میتونم بگیرمش؟

  person
  کارشناس بیمه
  28 شهریور 1401

  سلام متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

person
kamal vesal
26 شهریور 1401

من سه چهار سال پیش برای کارت سوخت گم شده خودم ثبت نام کردم منتها متاسفانه هیچ کسی به من اطلاع رسانی نکرده خواهشمندم راهنمایی کنید بعد این همه سال پیش کی برم تحویل بگیرم

  person
  کارشناس بیمه
  27 شهریور 1401

  سلام اول از همه به اداره پست مراجعه کنید بعد به دفاتر ارسال کارت سوخت

person
mzhgannwzym53@gmail.com
14 شهریور 1401

سلام الان کارت سوخته شش ماه نیامد ماشین تواژانس کارمیکنه جایگاه سی لیتر میدهند وکارت سوخته ازاد برداشتید بس ما چکا. کنیم شما چرا نفت مجانی میدهید لبنان سوریه وعراق ولی به فکر ماجوانان نیستید هرجا میریم کارنیست وورقه خدمت میخواد چکارکنم بردزدی کنم شما باعث بدبختی ما جوانان شدید راه را بستید

  person
  کارشناس بیمه
  15 شهریور 1401

  سلام دوست عزیز، ما در اینجا فقط مطلب را نوشتیم. متاسفانه این مسائل در بعضی جایگاه ها وجود دارد.

person
عماد
06 شهریور 1401

با سلام.
اکثر روش‌هایی که در مقاله ذکر کردید عملا وجود خارجی ندارند.
1. پیگیری از طریق سایت رهگیری مرسولات پستی سازمانی: در این سایت فقط امکان رهگیری کارت خودرو، برگه سبز و … وجود داره و کارت سوخت جزء گزینه‌ها نیست.
2. پیگیری کارت سوخت از طریق پیامک: پس از ارسال VIN خودرو، تنها پاسخ دریافت شده مربوط به کسر هزینه پیگیری هست و بعد از ارسال کد تأیید هیچ پاسخی دریافت نمی‌شه.
3. پیگیری از سایت epolice: هیچ گزینه‌ای برای پیگیری کارت سوخت وجود نداره.
4. پیگیری تلفنی از طریق تماس با شرکت ملی پخش و ناجا: هر دو تلفن فقط یک سری پیام از پیش ضبط شده ارائه می‌دن و توپ رو در زمین همدیگه می‌اندازن.

با سپاس

  person
  کارشناس بیمه
  07 شهریور 1401

  سلام دوست عزیز، این روش ها برای پیگیری هستند اما اینکه حالا پاسخگو نیستند، دیگر ما اطلاعی نداریم. البته از طریق دفاتر خدماتی هم می توانید پیگیری کنید.

  person
  علیرضا
  13 شهریور 1401

  دقیقا درسته
  هیچکدوم از روش ها کار نمی کنه
  نه سایت epolice گزینه پیگیری صدور کارت سوخت داره و نه سایت پست

   person
   کارشناس بیمه
   13 شهریور 1401

   سلام به پلیس+10 مراجعه کرده اید یا دفتر پیشخوان؟

person
محمد
30 مرداد 1401

هر کس کارت سوختش بعد 1ماه نیومد بره مرکز اداره پست
احتمالا داخل اداره پست هستش

person
متین
22 مرداد 1401

سلام من ۵ ماه و ۲ روز میشه که درخواست المثنی کارت سوخت دادم برای موتورسیکلت
هیچ جا پاسخگو نیستن بهم کجا باید پیگیر بشم؟ تو سایت مرسولات سازمانی میزنه فاقد سابقه
روش پیامکی میگه وسیله ای با این مشخصات یافت نشد پلیس بعلاوه ۱۰ میگه وایسا تا بیاد
کی میخواد بیاد اخع

  person
  کارشناس بیمه
  23 مرداد 1401

  سلام دیگر متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شوند و کسی هم تا الان پاسخگو نبوده است.

person
بیژن بجنوردی
22 مرداد 1401

ببخشید با اس ام اس میشه استعلام کارت سوخت رو گرفت؟

  person
  کارشناس بیمه
  23 مرداد 1401

  سلام بله ولی اینترنتی یا حضوری بهتر است

   person
   عیوضی
   12 مهر 1401

   سلام پیگیری کارت سوخت با پلاک هم میشه؟

    person
    کارشناس بیمه
    17 مهر 1401

    سلام خیر

person
ثریا
19 مرداد 1401

پیگیری کارت سوخت از طریق پیامک هم میشه انجام داد؟

  person
  کارشناس بیمه
  20 مرداد 1401

  سلام خیر

person
غلامرضا کاویانی
14 مرداد 1401

سلام من اردیبهشت 1401 مدارکم را برای گرفتن کارت سوخت به پلیس+10 دادم اما امروز که 14 مردادماه است هنوز صادر نشده من چه کنم

  person
  کارشناس بیمه
  14 مرداد 1401

  سلام متاسفانه گاهی کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

person
م . ه
12 مرداد 1401

سلام من در اردیبهشت ماه ماشین خریدم از مدیران خودرو تا این لحظه کارت سوخت برام نیامده لطفآ
نتیجه رو اعلام بفرمایید متشکرم

  person
  کارشناس بیمه
  13 مرداد 1401

  سلام ما سایت فروش بیمه هستیم و این مطلب را جهت آگاه سازی نوشته ایم. پیگیری را باید خود شما انجام دهید.

person
آخوندی
12 مرداد 1401

سلام پیگیری کارت ماشین بعد از تعویض پلاک رو چطوری باید انجام بدیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  13 مرداد 1401

  سلام اصولا با تاخیر ارسال می شود.

  person
  احمد
  19 مرداد 1401

  سلام اگر بخاهیم در چه جایگاههاعی سوختگیری کردیم پی گیری کنیم

   person
   کارشناس بیمه
   20 مرداد 1401

   سلام در سامانه ای اطلاعات ثبت می شود، البته بعید می دانیم که همه دسترسی داشته باشند.

person
میلاد
12 مرداد 1401

سلام من کارت سوخت گازیل ماشینم گم شدهه ماشین خاور مدل ۵۴ هستش ،مشکلی بر اقدام برای المتنی نیست،المنثی به خاور مدل ۵۴ میدن؟

  person
  کارشناس بیمه
  18 مرداد 1401

  سلام اطلاعی نداریم با شماره تعویض پلاک تماس بگیرید.

person
علی
09 مرداد 1401

سلام سپاس لطفآ بعداز چند روز از باجه معطلی به سازمان پخش ارسال میشه؟ آیا بعداز اون هم میشه از پخش مناطق پیگیر دریافت باشیم؟ کارت سوخت المثنی من سوم مرداد به باجه معطلی داده شده فردا صب برم امیدوارم برگشت نزده باشند. آیا اگر برگردانده باشند میشه بازم پیگیر باشم و اگر بله از سازمان پخش یا پخش منطقه ای خودمان در سمیه تهران. سپاسگزارم

  person
  کارشناس بیمه
  10 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اگر برگشت داده باشند، احتمال ارسالش با تاخیر زیاد خواهد شود. البته می توانید از همان باجه به کجا باید مراجعه کنید. ولی زمان زیادی گذشته است.

person
شایان
29 تیر 1401

مهر ماه 1400 ماشین صفر تحویل گرفتم و متاسفانه تا الان که 29تیرماه 1401 هست کارت سوختی تحویل ندادن . همه جا هم مراجعه کردم فایده ای نداشت و برج 10 درخواست دادم و باز خبری نشد . چه جوریه ؟ اصلا چرا روز اول نمیدن که بعدش مردم اینطور تو دردسر نیفتن؟ کی میخواید پیشرفت کنید ؟ حالا تکلیف چیه ؟ هیچکس هم پاسخگو نیست ؟

  person
  کارشناس بیمه
  30 تیر 1401

  سلام متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

   person
   امین
   09 مرداد 1401

   سلام خسته نباشید من پلاکم با شماره روی کارت سوخت فرق می‌کنه امروز بعد ده روز رفتم بنزین بزنم مامور پمپ میگه کارتت سوخته موندم چکار کنم به هیچ کس کارتم رو ندادم فقط خودم میزدم

    person
    کارشناس بیمه
    09 مرداد 1401

    سلام به دفاتری که کارت سوخت تحویل می دهد، مراجعه کنید تا برایتان درست کنند.

person
هندا
28 تیر 1401

سلام وقت بخیر
برج ۱۴۰۰/۷ ثبت نام کردم برای کارت سوخت موتور تا الان تیر ۱۴۰۱ نه آمده

  person
  کارشناس بیمه
  28 تیر 1401

  سلام متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود. دلایل زیادی برای این مساله مطرح کرده اند. لطفا آدرس را بررسی کنید که درست باشد یا یک بار به اداره پست منطقه بروید یا تماس بگیرید. شاید برگشت خورده باشد.

person
علیرضایی
23 تیر 1401

سلام رهگیری کارت سوخت چرا هیچکدومش جواب نمیده؟ این چه راه هایی که گفتید؟

  person
  کارشناس بیمه
  24 تیر 1401

  سلام این تنها روش هایی پیگیری کارت سوخت است و خیلی ها جواب گرفته اند.

   person
   سنندج
   20 مهر 1401

   پیگیری کارت سوخت المثنی با کد ملی هم میشه؟

    person
    کارشناس بیمه
    23 مهر 1401

    سلام در بعضی از روش ها از کد ملی استفاده می شود.

person
داور
21 تیر 1401

سلام وقت بخیر کارت من بعد 4 ماه اومده ولی 30 لیتر بیشتر روش نیست , مگه سهمیه این ماه های که در حال صدور بوده نباید روش باشه؟ ایا میشه اقدام کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  22 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، با مرکزی که کارت سوخت می دهد، تماس بگیرید.

person
ابراهیم حقی24ق53234
22 خرداد 1401

سلام کارت سوخت من شش ماه است که نیومده دارم آزاد استفاده می کنم لطفاً کارت سوختم را پیگیری کنید

  person
  کارشناس بیمه
  23 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اینجا سایت بیمه است و صرفا برای آشنایی نوشته ایم.

person
سعید
14 خرداد 1401

سلام من برج ۸سال ۱۴۰۰ اقدام کردم به کارت سوخت المثنی ام الان که برج ۳ سال ۱۴۰۱هستیم به دستم نرسیده به پلیس ۱۰ رفتم گفتن مانمیدونیم رفتم شرکت فراورده نفتی گفتن خبرنداریم من باید کجابرم که بدونه موندم کی میدونه از باین بپرسم یا از مکرون والا

  person
  کارشناس بیمه
  16 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود و کسی هم تا به حال پاسخی نداده است.

person
فردی
08 خرداد 1401

دیگه نه کارتی گم بشه سوزانده مبشه نه بهت میدن.
مارفتیم کارت گمشده روبسوزونیم نسوزوندن بلکه پرینتش روهم نمیدن که خودمون دنبالش بگردیم کی داره استفاده میکنه وکجاهست.
مشکلیه که واسه کارت سوختادرست میشه درحالیکه مانبایدسوختوباکارت اینامصرف کنیم .
یه عمری سوخت میزدیم بایه نرخ میرفتیم حالاکه دونرخی وکارتی شده چراسوزوندن ودریافت کارت سوخت مثل کارت بانکی راحت نیست ؟؟؟؟
ماکارتوقبول کردیم چراستادسوخت وشرکت نفت کارت سوختشوسرپرستی وساپورت نمیکنه؟؟؟؟

person
زهرا
03 خرداد 1401

سلام خسته نباشید منم ۵ ماه هست کارت خود سوزوندم ولی هنوز صادر نشده بی زحمت باید چکاری انجام بدم ؟؟؟

  person
  زهرل
  03 خرداد 1401

  الان بنگاه ها هم کار یاد گرفتن کارت سوخت نمیدن وماشینها رابدون کارت سوخت میفروشن

   person
   کارشناس بیمه
   03 خرداد 1401

   سلام دوست عزیز، این کار تخلف است و راه شکایت هم وجود دارد.

  person
  کارشناس بیمه
  03 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، از طریق همین روشها باید استعلام کنید. چیزی که خودشان اعلام کرده اند.

person
شیخ راشد
01 خرداد 1401

سلام.. بابا اینا از قصد کارت سوخت رو نمیدن میدونی الان چند نفر تو کشور کارت سوخت ندارن میدونین ماهانه چن لیتر بنزین ازاد میزنن.. خو ای ب نفع خودشونه

person
حسین
28 اردیبهشت 1401

سلام من ماشین خریدم صاحب قبلی ماشین گفت کارت سوخت گم کردم گفت درخواست کارت سوخت دادم،من ماشین بنام خودم زدم رفتم دوباره خودم درخواست کارت سوخت دادم بعد پلس +۱۰, گفت نمیشه شما دوباره درخواست بدی همون کارت سوخت که قبلاً درخواست دادن میاد در خونه شما.هنوز که نیامده،اون صاحب قبلی آدرس خودشون دادن،الان من باید چکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  11 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید منتظر بمانید کارت ها با تاخیر میاد

person
مهدی
23 اردیبهشت 1401

از سال ۹۸ تا الان منتظر کارت سوخت المثنی هستم. تمام راه های ارتباطی بالا رو هم رفتم. هیچ جوابی داده نشد

person
علی
16 اردیبهشت 1401

سلام
بنده ۸ماهه درخواست کارت سوخت دادم ولی هنوز نیومده.چیکار کنم؟
پست رفتم وپلیس +۱۰ولی میگن هنوز صادرنشده

  person
  کارشناس بیمه
  17 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

person
ابراهیم قاسمی
13 اردیبهشت 1401

سلام من برج 8 سال گذشته برای کارت سوخت ثبت نام کردم 7ماه گذشته هنوزخبری نیست
هیچ منبعی هم پاسخگونبست لطفا پیگیری کنید

  person
  کارشناس بیمه
  21 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه این مشکل وجود دارد.

person
کوروش بزرگ
13 اردیبهشت 1401

درود بر کارشناس محترم که با صبر و حوصله پاسخگوی هم وطن های عزیز هستین بنده تا جایی که خبر دارم نه سمت استان سیستان و بلوچستان رفتم نه مشکلی با کسی داشتم دیروز تهران سوختگیری کردم اما حالا کرمانشاه موفق نشدم سوختگیری کنم از متصدی پمپ سوال کردم گفت شکایت روش هست باید بری دفتر قضایی لطفا راهنماییم کنید سند که بنام خودمه چه اورگانی و به چه دلیل قادر به مسدود کردن کارت شده سپاس.

  person
  کارشناس بیمه
  21 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در این خصوص اطلاعی نداریم. تا به حال چنین چیزی نشنیده ایم.

person
حمید رجبی
12 اردیبهشت 1401

سلام برج 9 پارسال در خواست کارت المثنی سوخت کردم واقعا متاسفم که هنوز نیامده …

person
علی
11 اردیبهشت 1401

باسلام

از کجا بفهمیم کدوم کارت سوخت مال کدوم ماشینه ؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  11 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، اطلاعات روی کارت سوخت هست 😐

person
آرش
10 اردیبهشت 1401

سلام من برج دی ماه ماه 1400 خودرو خریدم کارت ماشین هنوز نیامده
کارت سوخت هم ثبت نام کردم هم به همین صورت هستش من باید چی کار کنم تعویض پلاک رفتم گفتن مدارک درسته مشکلی نداره باید تا الان میامد کارت سوخت هم به همین صورت من باید چی کار کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  11 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد تحویل داده می شود.

person
ملوندی
08 اردیبهشت 1401

سلام تقریبا ۳ماه هست درخواست دادم واسه کارت سوخت ولی نیومده

person
کارت سوخت
05 اردیبهشت 1401

سلام ۱۴ اسفند سال ۱۴۰۰ ماشینی را که خریده بودم را تعویض پلاک کردم الان که ۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ است هنوز کارت سوخت نیامده . سایت ای پلیس و پیامک هم جواب نمی دهد یا اصلا راه اندازی نشده

  person
  کارشناس بیمه
  24 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

person
فرزین
02 اردیبهشت 1401

سلام وخسته نباشید
ایا هنگام مفقود شدن کارت سوخت میشود از طریق اینترنتی وانلاین پیگیری کرد که کارت سوخت در جایگاه مانده یا به شرکت نفت تحویل داده شده

  person
  کارشناس بیمه
  02 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، اصولا کارت های سوخت سه روز در جایگاه بیشتر نمی ماند.

person
Roya
01 اردیبهشت 1401

سلام مالک قبلی 26 اسفند 1400 درخواست صدور المثنی کارت سوخت داده و فعلا صادر نشده. الان من ۳۱ فروردین تعویض پلاک‌ کردم. خودم دوباره باید درخواست کارت سوخت بدم؟

  person
  کارشناس بیمه
  21 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، از دفتر سازمان سوخت بپرسید.

person
امیر
01 اردیبهشت 1401

خدارو شکر تو تمام ضمینها فقط بلدیم کلاه سر مردم بزاریم یه پیامک 350تومان واسه سامانه ازت کم میکنه هزینه یه پیامک بیست تومنه 330تومن این وسط تو جیب کی میره

person
Vali
30 فروردین 1401

سلام من ۴ماهه واسه کارت سوخت اقدام کردم هنوز نیومده

  person
  کارشناس بیمه
  17 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، کارت های سوخت با تاخیر فراوان ارسال می شود.

person
حسن5996
30 فروردین 1401

سلام و خسته نباشید من حدود شش ماه بیشتر هستش درخواست کارت سوخت المثنی کردم ولی تا به امروز هیچگونه اقدامی از طرف یگان مربوطه نشده لطفٱ راهنمایی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  30 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد ارسال می شوند.

person
اهو
29 فروردین 1401

سلام میشه توضی بدید چرا پلاک استان کدیگ است بنده ۵ماه میشه که کارت سوختم اومده اما هنوزم کدینگ است دو دفه بردم شرکت نفت بابت رفع کدینگ اما هنوزم رفع کدینگ نشده یک کارت سوخت باید چند سال طول بکشه که رفع کدینگ بشه خواهشن رسیدگی کنید نظارت کنید به مشکلات مردم بنزین ازاد کمر مردم شکسته اما هیچ کس جوابگو نیست برکه هزتر دفه الان تماس گرفتم با شرکت نفت اما کسی جوابگو نیست

person
توحید
28 فروردین 1401

سلام دوستان بنده کارت سوختم در بهمن ماه ۱۴۰۰ با ۵۰۰ لیتر بنزین گمشد . نگران این بودم با توجه به کلاسیک بودن خودروی بنده آیا کارت سوختم دوباره صادر میشه یا نه و اینکه اگر صادر بشه سهمیه من میسوزه یا خیر . خیلی تو سایتها خوندم ولی اطلاعات مسولین بسیار ناقص .خلاصه دیدگاههای مردمی رو خوندم که اونم به کارم نیومد چون مردم عادت دارن تا زمانیکه مشکل دارن دردشون رو منتقل میکنن و وقتی مشکلشون حل میشه دست دیگران رو نمیگیرن .
لذا مهم دونستم بتون بگم کارت سوختتون ظرف مدت ۳ الی ۴ ماه به آدرستون پست میشه و سهمیه قبلیتون هم در اون ذخیره میشه و جای نگرانی نیست . امیدوارم مشکلاتتون حل بشه حق نگهدار .

  person
  کارشناس بیمه
  29 فروردین 1401

  سلام خیلی ممنون از پیامتان البته تا چند ماه نگه داشته می شود.

person
محمد تقی
25 فروردین 1401

سلام
دقیقا 3 ماه قبل درخواست کارت المثنی دادم . هیچ خبری نیست. پیگیری با سایت که خرابه . پیگیری با پیامک هم میگه عدد را بزن و350 تومن کم می کنه ولی هیچ نمیاد . 100 درصد دولت با تاخیر ارسال کارت بنزین نفع میبره .گور بابای مردم

  person
  کارشناس بیمه
  25 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر به دست افراد می رسد و هیچ کسی هم پاسخگو نیست.

person
مهمان
24 فروردین 1401

سلام . چرا کارت سوخت های المثنی ثبت نامی برج هفت و هشت ۱۴۰۰رو نمیدن؟؟بعد از گذشت هفت ماه آیا این انصافه ؟

  person
  مهمان
  24 فروردین 1401

  متاسفانه هیچکس پاسخگو نیست

person
ح.ع
24 فروردین 1401

از کجا بفهمیم کارت سوخت المثنی موتور سیکتم کی صادر میشه هیچ سایتی هم جوابگو نیست چه خاکی به سرمون بریزیم

  person
  کارشناس بیمه
  24 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه باید گفت که اصلا هیچکسی پاسخگو نیست.

person
سلیمه ص
23 فروردین 1401

باسلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان بی زحمت پیگیری کنید که چرا کارت سوخت من که در تاریخ 1400/09/25ثبت ونام کردم اما هنوز خبری ازش نیست هرروز میرم پلیس 10+میگن صادر نشده آخه این چه وضعشه ماشین بدون کارت سوخت چه دردی میخوره الان ماشین من بی بنزین افتاده ازوقتی خریدم هنوزم صادر نشده کارت سوخت ماشینم

  person
  کارشناس بیمه
  23 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد میرسد و هیچ مرجعی هم تا الان پاسخگو نبوده است.

person
محسن
22 فروردین 1401

سلام.الان نزدیک ۵ ماه هستش برای ثبت نام کارت سوخت اقدام کرده ام متاسفانه هنوز برای صدور اقدامی نشده با تشکر

  person
  کارشناس بیمه
  23 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد تحویل داده می شود و هیچ مرجعی هم تاکنون پاسخگو نبوده است.

person
علیرضا قائمی از مشهد
21 فروردین 1401

سلام: بنده برج 1400/09/23 درخواست کارت سوخت المثنی داده ام تا این لحظه به هر جا مراجعه می کنم میگن معلوم نیست کی بیاد خوب ما باید تکلیفمان را بفهمیم که کی میاد کارت سوخت مان لطفا راهنمایی بفرماییید ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

   person
   جلال
   20 دی 1401

   به همتون بگم که پیگیری کارت سوخت پست اصلا جوابگو نیست؟

person
حسین
20 فروردین 1401

سلام چه مملکتی واقعا ۶ماهه بنزین آزاد میزنم اما الان اومده ۱۲۰ لیتر داره علی برکت الله واقعا ظلم نیس؟؟سهمیه سوز شده واقعا که مسخره کردن بخدا ما قشر ضعیف باید بسوزیم ظلم تاچه حد آخه !ازبرج ۷ گم شده حالام که اینجوری اومده اگه دست ب دامن امام زمان شده بودم ظهور میکرد. کلی هزینه کردم آخرشم اینجوری اومد

person
نعمت حافظی دکتر روغن
20 فروردین 1401

سلام دوست عزیز دات کام من الان سه ماه درخواست دادم واسه کارت سوخت اما هنوز نیومده دفاتر هم پیگیری کردم جواب درستی ندادن چکار کنم لطفا راهنماییم کنید سپاسگزارم

  person
  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر فراوان تحویل داده می شود و کسی تا به حال پاسخگو نبوده است.

person
نعمت حافظی دکتر روغن
20 فروردین 1401

سلام ودرود من کارت سوخت رو خیلی وقته سفارش دادم اما هنوز دستن نرسیده چکار باید بکنم رفتم اونجایی که درخواست دادم اونا هم گفتن که نه هنوز صادر نشده بعد از دوماه

  person
  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، روش هایی که نوشتیم، تنها راه های پیگیری هستند.

person
محمد
18 فروردین 1401

سلام من ماشین و دوگانه کردم الان کارت سوختمو سوزوندن و هیجا هم نمیشه استعلام گرفت ک تو چ مرحله ای هست برا صدور کارت جدید و اینکه ایا سهمیه های قبلی ک تو کارتمم بوده میسوزه یا رو کارت جدید اعمال میشه؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، با اداره شرکت نفت(جایی که کارت صادر میکنند) تماس بگیرید یا حضوری مراجعه کنید. در آنجا کارشناس شما را راهنمایی می کنند.

person
عرفان
17 فروردین 1401

از آبان ۱۴۰۰درخواست المثنی دادم الان فروردینه هنو نیومده و میگن صادر نشده!!!جالب چیه میگن اون قطعه کارتای هوشمند رو نمیتونن درست کنن

  person
  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه این مشکلات وجود دارد. و کارت ها با تاخیر بسیار زیاد می رسد.

person
محمد
15 فروردین 1401

سلام الان ۴ ماه واسه کارت سوخت اقدام کردم هنوز نیومده میشه لطفا رسیدگی کنید.ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  17 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، ما کارگزاری فروش بیمه هستیم و رسیدگی این امور دست ما نیست. البته متاسفانه هم تا به حال پاسخ درستی در خصوص تاخیر در تحویل کارت چیزی بیان نکرده است.

person
خالد
15 فروردین 1401

سلام کارت سوخت بنده حدود ۴ ماهه صادر نشده تمام پاسخهای کارشناس را خوندم همه‌اش جواب داده‌بودن کسی پاسخ‌گو نیست یا خبری نداریم و جوابهای دستو پا شکن حالا تکلیف ما چیه جناب. باید بنزین آزاد بزنیم

  person
  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، واقعا جواب قانع کننده ای تا الان از طرف سازمان مربوطه اعلام نشده است و هیچکسی پاسخگو نیست.

person
سیروس محمد زاده
13 فروردین 1401

سلام ببخشید من کارت سوختمو دادم صادر کنن تقریبا ۴۰ روزی میشه

  person
  کارشناس بیمه
  14 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد به دست صاحبان خود می رسد.

person
محسن
11 فروردین 1401

اذر ماه سال قبل برای کارت سوخت المثنی اقدام و کلیه وجوه لازم نیز در دفتر پلیس +۱۰ را واریز کرده ام متاسفانه سایت را بسته و هیچ کس هم در ستاد سوخت پاسخگو نمی باشد. چهار ماهه که بنزین ازاد میزنم .تو این کشور یک نفر پاسخگو پیدا نمی شه

  person
  کارشناس بیمه
  13 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه تا الان هیچ مرجع پاسخگویی هم وجود نداشته است.

person
سیاوش
07 فروردین 1401

سلام این تاخیری ک میگید دقیقا چند وقته من اوایل برج ۹درخواست کارت سوخت دادم الان برج یک هنوز حتی صادر هم نشده

  person
  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، بر اساس گزارش میدانی که خبرگزاری ها منتشر کرده اند، هیچ جواب درستی هم نتوانستند دریافت کنند. هر ارگان تقصیر را گردن آن یکی می گذارد.

person
اکبر
06 فروردین 1401

کارت سوختم خراب شد بعد چند ماه درخواست المثنی کردم به امید اینکه دوماهه بیاد سهمیه بنزینمم ذخیره میشه الان 4ماهه هنوزنیومده بنزین از 6ماه بیشتر ذخیره نمیشه میسوزه و من دارم ازاد بنزین میزنم

  person
  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیرزیاد ارسال می شوند و کسی تا الان پاسخگو نبوده است.

person
احسانی
04 فروردین 1401

من ۴ماهه خودرو خریدم صفر بوده از ایرانخودرو ولی هنوز کارت سوختش نیومده ..چرا اینقدر طول کشیده اداره پست رفتم نبود ..چکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود و کسی هم پاسخگو نیست.

person
هلنا
01 فروردین 1401

باسلام
بنده ۲روزپیش رفتم تعویض پلاک حالا این ماشین برج۹درخواست کارت سوخت داده حالا کارت سوخت باپلاک قبلی ماشین صادر میشه یاباپلاک خودم که الان نصب کردم رو ماشین

  person
  کارشناس بیمه
  21 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، دقیقش را باید از سازمان تعویض پلاک بپرسید اما به احتمالی با نام پلاک قبلی است.

person
حبیب اله بهتویی
27 اسفند 1400

سلام من رمز کارت سوخت را فراموش کردم متاسفانه امکان بازیابی رمز ندارم لطفا راهنمائی کنید. سپاس

  person
  کارشناس بیمه
  27 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، برای بازیابی رمز سوخت که باید به همان اداره مربوط مراجعه کنید. در آنجا برای شما درست می کنند. البته اصولا 4 رقم آخر کدملی است.

   person
   خضر حاجی عزیزی
   04 فروردین 1401

   سلام من رمز کارت را ندارم به کجا مراجع کنیم که رمز را برایمان درست کنند

    person
    کارشناس بیمه
    06 فروردین 1401

    سلام دوست عزیز، به دفترهای شرکت نفتی که در هر شهر آدرسش مشخص شده است، باید مراجعه کنید.

person
علی
26 اسفند 1400

سلام چهار ماهه که درخواست کارت سوخت المثنی دادم ولی خبری ازش نیست هیچکس هم جوابگو نیست که باید چقدر صبر کنیم الان هم که عید شد باید آزاد بنزین بزنیم ایا کارت سوخت اینهمه باید طول بکشه که صادر بشه یا واقعا نمیخوان صادرش کنن

  person
  کارشناس بیمه
  27 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت خیلی دیر تحویل داده می شوند و از همه بدتر اینکه مرجعی هم پاسخگو نیست.

person
H-S
23 اسفند 1400

سلام آیا پلاک من که ویژه شده حتما باید کارت سوخت تعویض بشه که سهمیه من را بدهند

  person
  کارشناس بیمه
  24 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این مساله را باید از سازمان مربوطه پبرسید.

person
حامد
21 اسفند 1400

واقعا جای تاسف داره برای یه کارت سوخت 4 ماه باید منتظر موند / خلی مسخره است…….خداقوت
فقط شعار و حرف ……..

person
میثم
18 اسفند 1400

خودرو صفر گرفتم 4 ماه گذشته نه کارت ماشین اومده و نه کارت سوخت
پلیس+10 میگه هیچ کارتی از اون موقع تا حالا صادر نشده این واقعیت داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  19 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت به تازگی خیلی دیرتحویل داده می شوند و مرجعی هم تا به حال پاسخگوی کامل نبوده است.

person
ابراهیم میرزایی
18 اسفند 1400

چرا کارت سوخت ماشین صادر نمیشه الان۴ماهه

  person
  کارشناس بیمه
  19 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت خیلی دیر تحویل داده می شوند و تا به حال کسی پاسخگو نبوده است.

person
سیروس
18 اسفند 1400

سلام
الان سه ماه هست که درخواست کارت سوخت دادم
اما هیچکس جوابگو نیست

آیا جایی هست که شکایت کنم؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  18 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت خیلی دیر به دیر تحویل داده می شوند و هیچ کسی تا الان پاسخگو نبوده است.

person
F
17 اسفند 1400

من یکم آبان ماه درخواست کردم هنوز هیچ تشکیلاتی پاسخگو نیست

  person
  کارشناس بیمه
  18 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد ارسال می شود و پاسخگویی کاملی در این خصوص وجود نداشته است.

person
آراز
17 اسفند 1400

درود.خسته نباشید من یک دستگا خودرو ساینا ۳ماهه از کمپانی خریداری کردم ولی متاسفانه تا اکنون کارت سوختش به دستم نرسیده دلیلش چیه

  person
  کارشناس بیمه
  17 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شوند. دلیلش هم تا الان دقیقا مطرح نشده است.

person
Saeed
09 اسفند 1400

سلام من براي المثنی کارت سوخت سواری رفتم پلیس ۱۰. درخواست دادم اما میپرسم کارت قبلی رو سوزاندید میگه دسترسی مارو قطع کردن. میگم نگاه کن ببین کارت الان در حال استفاده ست میگه ما دسترسی نداریم.
میگم الان به من بگو چقدر بنزین دارم میگه دسترسی ندارم.
اگه دسترسی ندارن چرا مار میفرستن خدمات پلیس. جوابگو سوالات ما چه کسی وکجاست؟

  person
  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، خیلی ها به این مشکل برخورده کرده اند، شما بهتر است که به شرکت نفت که آدرسش در سایت نوشته شده، مراجعه کنید.

person
مرحوم
08 اسفند 1400

سلام بنده ۳ماه کارت سوختم امده س و ب هنوز ک هنوزه کدینگ است پلاک استانی هم است ۸۵اما هیچ کسی جوابگو نیست نه شرکت نفت نهم جایگاهای ک دارن کارت کدینگ رو ثبت میکنند خواهشن رسیدگی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه مشکلات مربوط به کارت سوخت خیلی زیاد است و این ها تنها راه های استعلام کارت سوخت هستند که ما برای شما نوشته ایم.

person
Amir
08 اسفند 1400

سلام‌
من وانت پیکان خریدام اماکارت سوخت رافروشنده تحویل نمیدهد تکلیف چیست چه کارکنیم
راهنمای می خواستم ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، کارت سوخت خودرو باید تحویل داده شود. شما می توانید از طریقی که در مقاله نوشته شده است، آن را بسوزانید.

person
علیرضا علی زاده
07 اسفند 1400

من میخواستم از مصرف کارت گم شده خبر دار بشم پرینت میخواستم مراجعه کردم پلیس +10گفت حلا همچین امکانی نداریم من چطور از مصرف کارت سوخت گم شده باخبر بشم

  person
  کارشناس بیمه
  07 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این امکان وجود دارد که ناجا برای پرونده های خاص انجام می دهد؛ اما اینکه چگونه افراد بتوانند انجام دهند، اطلاعاتی نداریم.

person
فرهاد
07 اسفند 1400

سلام
بنده اول آذر ماه اقدام به درخواست کارت سوخت کرده ام اما هنوز کارت نیامده
چقدر زمان میبره حدودا؟

  person
  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد در چند ماه گذشته ارسال می شود.

person
علیرضا علی زاده
07 اسفند 1400

سلام
کارت سوختم گم شده نمیدانم اونی که پیدا کرده آیا مصرف کرده یا نه رفتم پلیس+10 گفت چند ماه است این امکان را نداریم چکار کنم چطور بفهمم از کارتم استفاده شد

  person
  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، به سازمانی که کارت سوخت را صادر می کند، مراجعه کنید. شاید آن ها بدانند.

person
علیرضا علی زاده
07 اسفند 1400

سلام
کارت سوختم گم شده نمیدانم اونی که پیدا کرده آیا مصرف کرده یا نه رفتم پلیس+10 گفت چند ماه است این امکان را نداریم چکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  07 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت سوخت ها با تاخیر می رسد؛ اما به هر حال می توانید بسوزانید.

person
فدائی
07 اسفند 1400

سلام الان دوماه از درخواست من میگذره ولی هنوز کارت سوختم نرسیده برگشت میخوره یا توو اداره پست هستش؟

  person
  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت خیلی دیر تحویل داده می شوند.

person
فرشید
01 اسفند 1400

سلام وقت بخیر.یک سالی هست موتور خریدم و از صاحب قبلی کارت سوخت خواستم که گفت.والا به منم که فروختن گفتن کارت سوخت نداره.حالا یک سوال دارم.شاید کارت سوخت داره موتور ولی صاحبان قبلی موتور نخواستن بدن.حالا میشه لطف کنید بگید چجوری میشه پیگری کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، از طریق همین روش هایی که نوشته شده است، پیگیری کنید که آیا اصلا کارت سوخت داده شده است یا خیر.

person
محسن
30 بهمن 1400

سلام وقت بخیر دوماه هست کارت سوخت درخواست کردم هنوز نیومده چیکار کنم+۱۰میگ چهار ماه طول میکشه الان من چیکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت سوخت با تاخیر ارسال می شود.

person
مسعود
26 بهمن 1400

سلام کارت سوخت المثنی من دوماهه درخواست دادم هنوز خبری نشده این چه وضعشه اخه

  person
  کارشناس بیمه
  26 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه شاهد تاخیر زیادی در کارت سوخت المثنی هستیم.

  person
  کاربر 1
  27 اسفند 1400

  از شرکت توضیع فراورده های نفتی و سوختی شکایت کن

person
محمود
26 بهمن 1400

با سلام الان بیشتر از دوماه کارت سوخت المثتی برای بنده صادر نشده میرم پلیس +10 میگن ما مدارک رو فرستادیم .بااین وضعیت هرروز هم بخاطر کارم مجبورم رفت و آمد کنم واقعا بنزین آزاد خیلی گرون درمیاد میخام از جایی که کارت صادر میکنن شکایت کنم توروخدا راهنمایی بفرمایید دقیقا مرجع صادر کننده کارت سوخت کجاست آدم بره شکایت کنه؟چرا هیچ چیز این مملکت خراب شده درست نیست تا کی ظلم و خیانت بقران بریدیم از این وضعیت اگه واقعا خدایی هست نباید ازشون بگذره

  person
  کارشناس بیمه
  26 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، ما در این مقاله بیمه دات کام سعی کرده ایم تا اطلاعات کامل را در خصوص پیگیری کارت سوخت بنویسیم. متاسفانه چند وقتی است که کارت های سوخت به درستی ارسال نمی شوند. اینکه به کجا می توان شکایت کرد، ما هم اطلاعاتی نداریم.

person
پیدا شدن کارت
23 بهمن 1400

اگه کارت درخواست بدی و کارت قدیمی پیدا بشه چیکار باید کرد امکان داره همونو فعال کنن مجدد؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، خیر. کارت قبلی شما سوخته است. بهتر است که به سازمان مربوطه تحویل دهید.

person
سلیمی
18 بهمن 1400

سلام و عرض خسته نباشید. خواهشا در خصوص وضعیت صدور کارت هوشمند پیگیری کنید الان ۳ ماهه درخواست کارت سوخت دادم ولی خبری نیست . هیچ نهاد یا ارگان یا سایتی هم که بخوای وضعیت صدور کارت سوخت را پیگیر باشی وجود نداره .

  person
  کارشناس بیمه
  18 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، مرجع پیگیری ما نیستم، شما می توانید با یکی از خبرگزاری ها تماس بگیرید یا شبکه های تلویزیونی که صدای مردم را پخش می کنند. در خصوص تاخیر در ارسال کارت سوخت، به تازگی برای خیلی ها مشکل پیش آمده است.

person
محسن
17 بهمن 1400

سلام هنگام سوختگیری متصدی جایگاه ۲۰۰ هزار تومان بیشتر از حسابم برداشت کرده چگونه میتونم بفهمم که تو تاریخ فوق تو کدوم پمپ بنزین این اتفاق افتاده آخه ۲ هفته گذشته و یادم نیست

  person
  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما می توانید از طریق پلیس+10 تاریخچه استفاده از کارت سوخت خود را پیگیری کنید و بعد به مدیریت جایگاه سوخت نشان دهید.

person
محسن خلیلی
07 بهمن 1400

سلام ، میخواستم بگم ماشینی که تازه از کارخونه تحویل گرفتیم و هیچ مدرک شناسایی براش صادر نشده ، vin اش رو چطور باید پیدا کرد که بعدش بشه دنبال کارت سوختش بود ؟

  person
  کارشناس بیمه
  08 بهمن 1400

  سلام شما می توانید شماره vin خودروی جدید را از پلاک پرچ شده به کاپوت خودروی خود بیابید.

  person
  محمد
  27 بهمن 1400

  برای سایپا شماره شاسی و VIN یکی هست اما برای ایران خودرو متفاوته و باید صبر کنید تا برگه سبز رو تحویل بگیرید چون کارت خودرو دیرتر تحویل داده میشه

  person
  میلاد نمایندگی
  24 اسفند 1400

  از رو شماره شاسی که رو شیشه جلو چسبودن به نمایندگی مراجعه کنید و در اختیارتان قرار میدن

  person
  یدالله جانوری
  17 آبان 1401

  و جنابعالی اون بالا نوشتید ک (در حقیقت مشکلات نرسیدن کارت سوخت از طرف گیرندس)

person
نيمااحمدي
03 بهمن 1400

سلام پستچي ميگه كارت سوخت و آوردم منزل نبوديد برگردوندم پست،پست ميگه باركد پستي بگير بيا تحويل بگير/پليس+١٠ ميگه هنوز چاپ نشده برو ٣ماه ديگه بيا

  person
  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز چه کمکی از ما برمی آید؟ ما در خدمت هستیم

   person
   امیر
   05 مرداد 1401

   با سلام و عرض ادب.
   من یک خودرو صفر خریداری کردم که هنوز کارت سوخت آن نیامده. اگر تعویض پلاک کنم تکلیف کارت سوخت چخ می شود،؟، آیا صادر میشه و چکار باید بکنم؟؟

    person
    کارشناس بیمه
    06 مرداد 1401

    سلام بله ولی باید آدرس را درست کنید.

    person
    سجاد
    01 اسفند 1401

    سلام میره واسه مالک قبلی. اما اگه زود تر از مالک قبلی با سند بری اداره پست محل سکونت مالک قبلی میتونی بگیریش

  person
  حسین
  27 اسفند 1400

  سلام سه ماه شایدم بیشتر درخواست دادم کارت سوختی. نیومده هرجاهم میرم فایده ندارد اگه لطف کنید بگید چیکار کنم ممنون میشم

   person
   کارشناس بیمه
   27 اسفند 1400

   سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت خیلی دیر تحویل داده می شوند و هیچ مرکزی هم پاسخگو نیست.

person
ایرانی
02 دی 1400

برای موتور سیکلت جواب داده نمیشه . چرا ؟

  person
  کارشناس بیمه
  02 دی 1400

  سلام دوست عزیز سوالتون رو بفرمایید ما پاسخگو هستیم.

   person
   س ن
   07 دی 1400

   باسلام وخسته نباشید بنده برج ۶ کارت سوخت گازییلم رفته تو لیست خاکستری الان برج ۱۰هیت ک میگن سایت قطع هست وهیچ کاریم نمیشه کرد و از اون طرف میگن تو استان چابهار شکایت داره باید بری اونجا بینم چقدرجریمه برات بریدن وقتی ک سایت باز بشه حالا آفا جریمه هم شدیم پس این ۴ماه ک سایت قطع بوده نا بی گازییل شدیم چی کی جوابگواین ضرری ک ب ما زدن میشه الانم معلوم نیست کی سایت بازمیشه اصلا میشه برایت باز نشه هم کارت مارا فعال کنند یا باید منتظر بمانیم

    person
    کارشناس بیمه
    23 بهمن 1400

    سلام دوست عزیز، ممنون از پیامتان اما ما در بیمه دات کام سعی می کنیم تا اطلاعات اصلی را برای شما بنویسیم. برای پیگیری مشکلات به وجود آمده باید به سازمان مربوطه مراجعه کنید.

     person
     من
     30 بهمن 1400

     سلام
     من هم ۲ ماه کارت سوختم گم شدە،درخواست دادم، متاسفانەمیرم پلیس +۱۰ میگن
     کە ما هم نمی دونیم کی میاد.!!؟

     person
     کارشناس بیمه
     01 اسفند 1400

     سلام دوست عزیز، متاسفانه چند وقتی است که کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

    person
    ازهر
    09 اردیبهشت 1401

    تا چابهار نروی و جریمه را پرداخت نکنی الکی بلا تکلیف هستی دوست من

   person
   مرتضی شهرکی
   21 فروردین 1401

   سلام بنده درتاریخ دوم اسفندماه سال هزارچهارصداز زاهدان پلیس +۱۰ جهت کارت سوخت المثنی خودروخودن اقدام کردم که تااین لحظه کارت خودم رودریافت نکردم خواهشاراهنمای کنید چگونه پیگیرشوم

    person
    کارشناس بیمه
    21 فروردین 1401

    سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد تحویل داده می شوند.

   person
   علی حسن خانی
   30 فروردین 1401

   چجوری بفهم کارت اومد یا نه

    person
    کارشناس بیمه
    30 فروردین 1401

    سلام دوست عزیز، در این مقاله تمامی روش ها را برای شما نوشته ایم.

     person
     شایان
     23 شهریور 1401

     سلام پیگیری کارت سوخت از طریق کد ملی هم میشه؟

     person
     کارشناس بیمه
     24 شهریور 1401

     سلام به هر حال کد ملی نیاز است.

    person
    هموطن
    02 خرداد 1401

    1101202040 به این شماره
    شماره vin ماشین رو پیامک کن. بهت میگه

    person
    براهیمی
    01 آذر 1401

    باسلام خرداد۱۴۰۱ درخواست صدور کارت سوخت مجدد بعلت تعویض پلاک دردفتر پلیس +۱۰ انجام دادم که تا الآن که ابتدای آذر ماه هست هنوز واصل نشده است دفتر پلیس +۱۰پیگیری کردم گفتند نرسیده دو ماه دیگه دوباره پیگیری کن ، همه سایتها هم برای پیگیری ما را به سایت پست و سایت epoliceو ….ارجاع میدهند ولی متاسفانه هم سایت پست منوی پیگیری کارت سوخت را حذف کرده هم epolice در این سایتها هرجایی که مربوط به پیگیری کارت سوخت بوده را برداشته اند وحذف کردند پبامک هم که میزنیم مرتب میگوید”مشترک گرامی
    شما درخواست فعالسازی سرویس استعلام کارت سوخت با تعرفه 350 تومان را داده اید.
    برای تایید و فعالسازی 1 را ارسال کنید. ما واقعا نمیدانیم چکار کنیم.
    چرا منوی پیگیری کارت سوخت را حذف کرده اند؟!

     person
     سهیل
     02 آذر 1401

     سلام
     من هم دقیقا مشکل شما رو دارم و تمام این راه ها رو هم رفتم.
     هیچ راهی هم برای پیگیری اینترنتی وجود نداره.
     دفتر خدمات الکترونیکی هم فقط رسید داده بدون هیچ کد پیگیری ای.
     تکلیف چیه مشخص نیست.

     person
     kamic
     05 دی 1401

     سلام باخط ایرانسل پیام بده منم همین مشکل رو داشتم

   person
   مینا
   30 فروردین 1401

   سلام و عرض خسته نباشید من ۲۱ آبان ۱۴۰۰ درخواست کارت سوخت دادم تا امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ حاضر نشده دلیل این همه تاخیر چه ؟ سهمیه بنزین من باطل شد!!

    person
    کارشناس بیمه
    16 خرداد 1401

    سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود و کسی هم جوابگو نیست.

   person
   یگانه
   31 فروردین 1401

   سلام چهار ماهی هست کارت سوخت المثنی بدست نرسیده‌است پلیس+10جوابی نمیده

    person
    کارشناس بیمه
    02 اردیبهشت 1401

    سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد ارسال می شود و کسی هم پاسخگو نیست.

    person
    محمد
    18 آذر 1401

    کارت سوخت بنده 6یا7ماه هست نیومده ماهی یه بار میرم برای استعلام کارت سوخت همش میگن درحال صدور درحال صدور ولی معلوم نیست کی میاد

   person
   مهدی
   17 خرداد 1401

   سلام من کارت سوخت گازوییلم غیر فعال شده و18روزه که درخواست دادم تا کی میاد

   ثبت

    person
    کارشناس بیمه
    18 خرداد 1401

    سلام دوست عزیز، کلا کارت سوخت با تاخیر ارسال می شود.

     person
     گلستانی
     05 مهر 1401

     سلام خب این سامانه کارت سوخت چیه که ما بریم اعتراض کنیم؟

     person
     کارشناس بیمه
     06 مهر 1401

     سلام اعتراض برای چه چیزی؟

   person
   ابوالفضل
   22 خرداد 1401

   سلام بده از بهمن ماه ۱۴۰۰ درخواست دادم تاالان کارتم نیومده همون موق درخواشت کارت خودروهم دادم اونم باتاخیر الان تغریبا ۳ هفته هست که اومده سوال من اینه یک چرا نیومده ۲ چرا هر کدوم ازاین روش هایی که توراهنمایی هاتون گزتشتید رومن انجام میدم جوابی نمیگیرم این دومین باره که درخواست کارت سوخت دادم بار قبلم هروقت استعلام میگرفتم ازپست میگفتن همچین کارتی توپست نیست تاآحر بعد ۶یا ۷ماه حضوری به پست مراجعه کردم وگرفتم چراوقتی کارت اونجاست وقتی استعلام میگیریم میگه نبست این روش هاهمش سرکاریه؟

    person
    کارشناس بیمه
    22 خرداد 1401

    سلام دوست عزیز، این ها تنها روش های پیگیری هستند؛ اما متاسفانه هیچ یک از مسئولیتن هم نسبت به این موضوع پاسخی نداده اند.

     person
     Sadegh
     17 آذر 1401

     پست کجا باید رفت

     person
     کارشناس بیمه
     18 آذر 1401

     سلام پست منطقه

   person
   سحر
   16 دی 1401

   سلام درخصوص اینکه اخرین باریکه بنزین زدم کی بوده وکدوم جایگاه بودهاز کجا باید استعلام بگیرم

    person
    کارشناس بیمه
    17 دی 1401

    سلام اینکه به شما بگویند، احتمالش خیلی کم است اما باید از طریق همان دفتر مربوط به کارت سوخت اقدام کنید. البته اگر پلیس+10 یا خدمات دولت نزدیکتان است، بپرسید. شاید آن ها اطلاعات دقیقتری داشته باشند.

  person
  سنجری
  08 دی 1401

  سلام خسته نباشید کارت سوختم مفقودشده بود و برای صدور المثنی اقدام کردم. وحالاکارت سوختم پیداشده وهنوزم فعال هست وازش استفاده میکنم وگفتن که غیرفعال میشه. آیامیتونم صدورکارت المثنی رولغوکنم؟وازهمین استفاده کنم؟ چطوری؟

   person
   کارشناس بیمه
   15 دی 1401

   سلام باید به دفتر خدمات دولت مراجعه کنید.

    person
    شاهین
    25 تیر 1402

    سلام من یه ماشین خریدم کارت سوخت گفتن نداره تعویض پلاک نکردم هنوز چطور بفهمم آیا فعاله دست کسی دیگه یا واقعا نداره؟

     person
     نویسنده بیمه
     26 تیر 1402

     سلام. در پلیس +10 استعلام بگیرید.

     person
     محمد جعفر شایسته
     22 شهریور 1402

     کارت سواری پیکان به شماره کارت ۴۱..۱۷۳د۳۷کد ملی
     ۴۱۷۰۴۲۸۵۷۹ش ش۳۱۹ نام پدر زمان کدپستی ۶۸۸۱۶۸۵۷۱۵ کد واحد شماره گذاری
     ۲۷۱۲۰۶. محل صدور الیگودرز خلاصه این مشخصات روی کارت ماشین
     مدل۱۳۷۷حال در مو کارت سوخت مشکوک میباشم که‌ به‌نظر من
     استفاده می‌شود تقاضای ردیابی دارم

     person
     نویسنده بیمه
     26 شهریور 1402

     سلام دوست عزیز
     برای پیگیری کارت خود به یکی از دفاتر پلیس +10 باید مراجعه کنید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید