30 بهمن 1401

پیگیری کارت سوخت خودرو: استعلام کارت سوخت(آنلاین، پیامک و…)

آیا امروز پست، کارت سوخت را تحویل می­‌دهد؟ این سوالی است که چند روز بعد از ثبت‌­نام برای دریافت کارت سوخت المثنی هر روز افراد از خودشان می­‌پرسند. باید گفت که برای دریافت کارت سوخت باید متوسط 2 ماه صبر کنید. پس امیدی به دریافت زودتر از آن نداشته باشید. البته ممکن است که 40 روزه هم به دستتان برسد؛ اما با توجه به درخواست­‌های مکرر و ایجاد شرایط ناخواسته‌­ای مانند کرونا، زودتر از این مدت خیلی بعید است. بعد از این مدت اگر کارت به دستتان نرسید، آن وقت است که می­‌توانید پیگیری کنید. اما پیگیری کارت سوخت به چه صورت است؟ از کجا باید اقدام کرد؟

اگر کارت سوخت شما بعد از دو ماه هنوز به دستتان نرسیده است، می­‌توانید از روش­‌هایی که در ادامه مقاله برای شما نوشته­‌ایم، پیگیری کنید. پس همراه ما باشید.

چرا کارت سوخت تحویل داده نمی شود؟

نمی‌توان گفت که چرا کارت سوخت تحویل داده نمی‌­شود. کارت برای همه صادر و بعد از طریق پست ارسال می‌شود. در حقیقت باید گفت که چه اتفاقی در این بین می‌­افتد که کارت سوخت به دست افراد نمی­‌رسد؟

عواملی که موجب می‌شود کارت سوخت دیرتر از موعد به دست شما برسد:

 • بعد از شیوع کرونا، مشکلاتی در ارسال مرسوله‌­ها از طریق اداره پست به وجود آمد. البته این جدا از مشکلات موجود در سازمان پخش فرآورده­‌های نفتی بود. همین مسئله باعث شد تا صدور و ارسال کارت­‌های سوخت به چهار ماه هم برسد.

 

 • آدرس­‌های اشتباهی که افراد ثبت می­‌کنند، دلیل دیگر دیر رسیدن یا نرسیدن کارت سوخت است. برخی وقتی خودروی خود را عوض می­‌کنند، در ثبت آدرس جدید تعلل کرده یا اشتباهی انجام می­‌دهند. همین مسئله باعث می­‌شود تا آن­ها نتوانند کارت سوخت خود را تحویل بگیرند.

 

 • پست تا سه بار مرسوله را تا دم منزل ارسال می­‌کند. در صورتی که هر سه بار کسی برای دریافت نباشد، کارت به سازمان پخش فرآورده‌­های نفتی برگشت می‌خورد.

در حقیقت باید گفت که بیشترین دلیل نرسیدن کارت سوخت، مشکلات مربوط به سمت گیرنده است.

تاخیر در تحویل کارت سوخت

دلیل تاخیر در تحویل کارت سوخت، مربوط به وجود مشکل سیستمی است. ناجا یا دقیق تر بگوییم که دفاتر پلیس+10، قطع سراسری و وجود مشکل در سیستم شرکت نفت را مقصر می دانند؛ شرکت نفت و پست هم از وجود مشکل در سیستم ناجا خبر می دهند. مدیرعامل شرکت نفت در حال حاضر بیان کرده است که دیگر مشکلی بابت صدور کارت سوخت المثنی وجود ندارد. شرکت پست هم ثبت اطلاعات اشتباه یا ناکافی را مسبب اصلی از طرف پلیس+10 می داند؛ اما هنوز مسئولان ناجا پاسخی در این خصوص نداده اند.

مراحل پیگیری کارت سوخت

حدود 40 روز تا 2 ماه طول می­‌کشد تا کارت سوخت جدید به دستتان برسد؛ در صورت نرسیدن، لازم است مراحلی را سپری کنید که در ادامه برایتان شرح می‌دهیم.

پیگیری کارت سوخت خودرو

روش‌های پیگیری کارت بنزین ماشین

پیگیری کارت سوخت از جایگاه

البته هیچ‌گاه برای اینکه چرا کارت سوختتان نیامده است، نباید به جایگاه سوخت بروید؛ اما اگر متوجه شدید که کارت سوختتان گم شده است یا آن را در جایگاهی جا گذاشته‌اید و نمی‌­دانید که کدام جایگاه است، اولین گام مراجعه به دفتر پلیس+10 است:

با داشتن کارت شناسایی و کارت خودرو، می­‌توانید پرینت سوختگیری از کارت خود را به دست بیاورید. به این صورت می‌­توانید متوجه شوید که آخرین بار در کدام جایگاه بنزین زده‌­اید. بعد همراه با مدارک خودرو و پرینت به جایگاه سوخت مراجعه کنید. البته باید گفت که هر جایگاهی تا سه روز، کارت­‌های جامانده را نگه می‌­دارد و بعد آن را به نواحی شرکت ملی پخش تحویل می‌­دهد که شما باید به آنجا مراجعه کنید.

پیگیری از طریق سایت epolice.ir

اولین و راحت­‌ترین راه این است که به سامانه epolice.ir مراجعه کنید. سپس به بخش «پیگیری کارت سوخت» رفته و بعد کد رهگیری به دست آمده در هنگام ثبت نام را وارد کنید تا مرحله ارسال کارت سوخت برای شما نمایش داده شود. در صورتی که کارت سوخت تحویل اداره پست داده شده‌باشد، می­‌توانید شماره مرسوله پستی را مشاهده کنید. سپس شماره رهگیری را در سایت پست وارد کنید تا مرحله ارسال را متوجه شوید.

پیگیری از طریق دفتر پلیس+10

در صورتی که امکان استفاده از اینترنت را نداشتید یا سرور سایت قطع بود و اطلاعاتی را به شما نشان نمی­داد، قدم بعدی مراجعه به دفتر پلیس+10 است که در آنجا برای دریافت کارت سوخت ثبت ­نام کرده ­اید. فقط حتماً باید مدارک شناسایی یا مدارک خودرو و همچنین کد رهگیری را همراه داشته باشید. در آنجا کد رهگیری مرسوله پستی به شما تحویل داده می­شود تا بتوانید متوجه شوید که آیا کارت سوخت ارسال شده است یا خیر.

پیگیری کارت سوخت از طریق پست

برای پیگیری کارت سوخت از طریق پست، لازم است تا به سایت najatracking.post.ir مراجعه کنید. سپس شماره VIN کارت خودروی خود را وارد کنید. البته در بالا باید مشخص کنید که به دنبال چه چیزی هستید. سپس به شما کد رهگیری و مرحله ارسال نمایش داده خواهد شد. برای آشنایی با کد VIN، حتما مقاله «شماره VIN خودرو چیست» مطالعه کنید.

اداره پست حداکثر سه بار کارت را به درب منزل شما ارسال می­‌کند. در صورتی که کسی برای دریافت در منزل نباشد، به نواحی شرکت ملی پخش بازگردانده می‌­شود. در صورتی که در سایت برگشت به اداره پست نوشته بود، باید همراه با مدارک شناسایی و سند به دفتر پستی مراجعه کنید.

البته باید گفت که برای استعلام کارت سوخت از پست، حضور مالک خودرو الزامی نیست و یکی از افراد با داشتن مدارک شناسایی می‌­تواند کارت سوخت را تحویل بگیرد.

پیگیری کارت سوخت از طریق پیامک

روش دیگری برای پیگیری کارت سوخت المثنی از طریق ارسال پیامک به شماره 1101202040 است. برای دنبال کارت سوخت خودرو لازم است تا کد V*VIN و برای موتورسیکلت، کد M*VIN را ارسال کنید. البته ممکن است که امکان پیگیری کارت سوخت موتور سیکلت از طریق سایت وجود نداشته باشد (تا الان که این مطلب را برای شما نوشته ایم)، برای همین باید از طریق دفتر پلیس+10 یا پیامک، کارت سوخت موتور را پیگیری کرد.

برای استعلام کارت سوخت گم شده چه اقدامی لازم است؟

در صورتی که کارت سوخت خود را در جایگاه‌های سوخت جا گذاشته‌اید، بهتر است با در دست داشتن کارت ماشین یا سند به پلیس + ۱۰ مراجعه کنید. ضمن اینکه می‌توانید به صورت حضوری به جایگاه سوخت مراجعه کنید، هر چند که این کار موجب طولانی‌تر شدن پروسه می‌شود. بعد از پیگیری‌های لازم می‌توانید استعلام کارت خود را از پلیس بعلاوه ۱۰ بگیرید.

مقاله پیشنهادی: اخذ گواهینامه المثنی

پیگیری از طریق تماس

روش دیگر پیگیری از طریق تلفن است. البته بهتر است که این مسیر، آخرین روش شما برای پیگیری باشد. برای پیگیری از طریق ناجا با شماره 81240514 یا 88885347 ، از طریق پست با شماره 84470000 و از طریق شرکت ملی پخش با شماره 09627 تماس بگیرید.

پیگیری کارت سوخت خودرو

پیگیری کارت سوخت خودرو به روش‌های مختلف

سه نکته مهم که باید در نظر بگیرید:

 • در صورتی که کارت سوخت­تان گم شد، در اولین فرصت باید به دفتر پلیس+۱۰ مراجعه کنید. درخواست سوزاندن و صدور مجدد فقط از طریق دفاتر پلیس+۱۰ انجام می­‌شود.

 

 • تمامی کارت­‌های سوخت دارای رمز هستند. رمز همه آن­ها به صورت پیشفرص ۴ رقم آخر کد ملی است. فقط اینکه بعد از دریافت حتماً باید یک بار از کارت برای سوختگیری اقدام کنید تا فعال شود.
 • پیگیری صدور کارت سوخت المثنی فقط از طریق سامانه مربوطه امکان پذیر است.

بعد از درخواست صدور المثنی کارت سوخت، لازم است تا حدود دو ماه صبر کنید. بعد اگر کارتی نیامد، می­‌توانید اقدام به پیگیری کارت سوخت کنید. به هر حال، توصیه می‌­کنیم که مراقب کارت سوخت باشید تا گم نشود. برای اینکه در این مدت باید به صورت آزاد بنزین بزنید.

یک راننده علاوه بر دغدغه‌های کارت سوخت، دغدغه‌های دیگری مانند بیمه شخص ثالث هم دارد. چرا که این بیمه نامه برای رانندگی اجباری است. اما این بیمه نامه چیست و چه پوشش‌هایی دارد؟ ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای پاسخ سوالات خود در مورد بیمه شخص ثالث به اینجا مراجعه نمایید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
05 فروردین 1402 / بیمه موتور / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

مراحل 8 گانه معاینه فنی موتور سیکلت+ هزینه و آدرس

مراحل و نحوه معاینه فنی موتور سیکلت و هزینه‌ آن را در این مقاله بخوانید!

02 فروردین 1402 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

7 ضرر سنگین در جا کار کردن خودرو

درجا کار کردن ماشین بدون حرکت و فقط برای گرم شدن خودرو چه عواقبی دارد و چه آسیب‌هایی به اتومبیل می‌زند؟ با خواندن این مقاله پاسخ پرسش‌های خود را دریافت کنید!

26 اسفند 1401 / تعمیر و نگهداری / اطلاعات خودرو و موتور

6 اصل طلایی برای آب بندی موتور سیکلت و آچار کشی موتور

اگر قصد خرید و استفاده از موتور سیکلت دارید، حتما این مقاله را مطالعه نمایید تا عمر موتور شما بیشتر شود.

04 اسفند 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

لاستیک تیوبلس: مزایا، معایب و نحوه پنچرگیری تایر تیوبلس

اگر می‌خواهید بدانید لاستیک تیوبلس از چه اجزایی تشکیل شده‌است و چگونه کار می‌کند، این مقاله را بخوانید!

30 بهمن 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

پیگیری کارت سوخت خودرو: استعلام کارت سوخت(آنلاین، پیامک و…)

اگر کارت بنزین خود را گم کرده‌اید یا منتظر رسیدن آن هستید و روش‌های پیگیری کارت سوخت خود را نمی‌دانید این مقاله برای شما نوشته شده است.

06 بهمن 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

کدام لاستیک ایرانی بهتر است+ ویژگی‌های بهترین تایر ایرانی

اگر برای خرید لاستیک ماشین دچار سردرگمی هستید و نمی‌دانید کدام برند لاستیک مناسب‌تر و با کیفیت‌تر است، این مقاله را از دست ندهید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
ایرانی
02 دی 1400

برای موتور سیکلت جواب داده نمیشه . چرا ؟

  کارشناس بیمه
  02 دی 1400

  سلام دوست عزیز سوالتون رو بفرمایید ما پاسخگو هستیم.

   س ن
   07 دی 1400

   باسلام وخسته نباشید بنده برج ۶ کارت سوخت گازییلم رفته تو لیست خاکستری الان برج ۱۰هیت ک میگن سایت قطع هست وهیچ کاریم نمیشه کرد و از اون طرف میگن تو استان چابهار شکایت داره باید بری اونجا بینم چقدرجریمه برات بریدن وقتی ک سایت باز بشه حالا آفا جریمه هم شدیم پس این ۴ماه ک سایت قطع بوده نا بی گازییل شدیم چی کی جوابگواین ضرری ک ب ما زدن میشه الانم معلوم نیست کی سایت بازمیشه اصلا میشه برایت باز نشه هم کارت مارا فعال کنند یا باید منتظر بمانیم

    کارشناس بیمه
    23 بهمن 1400

    سلام دوست عزیز، ممنون از پیامتان اما ما در بیمه دات کام سعی می کنیم تا اطلاعات اصلی را برای شما بنویسیم. برای پیگیری مشکلات به وجود آمده باید به سازمان مربوطه مراجعه کنید.

     من
     30 بهمن 1400

     سلام
     من هم ۲ ماه کارت سوختم گم شدە،درخواست دادم، متاسفانەمیرم پلیس +۱۰ میگن
     کە ما هم نمی دونیم کی میاد.!!؟

     کارشناس بیمه
     01 اسفند 1400

     سلام دوست عزیز، متاسفانه چند وقتی است که کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

    ازهر
    09 اردیبهشت 1401

    تا چابهار نروی و جریمه را پرداخت نکنی الکی بلا تکلیف هستی دوست من

   مرتضی شهرکی
   21 فروردین 1401

   سلام بنده درتاریخ دوم اسفندماه سال هزارچهارصداز زاهدان پلیس +۱۰ جهت کارت سوخت المثنی خودروخودن اقدام کردم که تااین لحظه کارت خودم رودریافت نکردم خواهشاراهنمای کنید چگونه پیگیرشوم

    کارشناس بیمه
    21 فروردین 1401

    سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد تحویل داده می شوند.

   علی حسن خانی
   30 فروردین 1401

   چجوری بفهم کارت اومد یا نه

    کارشناس بیمه
    30 فروردین 1401

    سلام دوست عزیز، در این مقاله تمامی روش ها را برای شما نوشته ایم.

     شایان
     23 شهریور 1401

     سلام پیگیری کارت سوخت از طریق کد ملی هم میشه؟

     کارشناس بیمه
     24 شهریور 1401

     سلام به هر حال کد ملی نیاز است.

    هموطن
    02 خرداد 1401

    1101202040 به این شماره
    شماره vin ماشین رو پیامک کن. بهت میگه

    براهیمی
    01 آذر 1401

    باسلام خرداد۱۴۰۱ درخواست صدور کارت سوخت مجدد بعلت تعویض پلاک دردفتر پلیس +۱۰ انجام دادم که تا الآن که ابتدای آذر ماه هست هنوز واصل نشده است دفتر پلیس +۱۰پیگیری کردم گفتند نرسیده دو ماه دیگه دوباره پیگیری کن ، همه سایتها هم برای پیگیری ما را به سایت پست و سایت epoliceو ….ارجاع میدهند ولی متاسفانه هم سایت پست منوی پیگیری کارت سوخت را حذف کرده هم epolice در این سایتها هرجایی که مربوط به پیگیری کارت سوخت بوده را برداشته اند وحذف کردند پبامک هم که میزنیم مرتب میگوید”مشترک گرامی
    شما درخواست فعالسازی سرویس استعلام کارت سوخت با تعرفه 350 تومان را داده اید.
    برای تایید و فعالسازی 1 را ارسال کنید. ما واقعا نمیدانیم چکار کنیم.
    چرا منوی پیگیری کارت سوخت را حذف کرده اند؟!

     سهیل
     02 آذر 1401

     سلام
     من هم دقیقا مشکل شما رو دارم و تمام این راه ها رو هم رفتم.
     هیچ راهی هم برای پیگیری اینترنتی وجود نداره.
     دفتر خدمات الکترونیکی هم فقط رسید داده بدون هیچ کد پیگیری ای.
     تکلیف چیه مشخص نیست.

     kamic
     05 دی 1401

     سلام باخط ایرانسل پیام بده منم همین مشکل رو داشتم

   مینا
   30 فروردین 1401

   سلام و عرض خسته نباشید من ۲۱ آبان ۱۴۰۰ درخواست کارت سوخت دادم تا امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ حاضر نشده دلیل این همه تاخیر چه ؟ سهمیه بنزین من باطل شد!!

    کارشناس بیمه
    16 خرداد 1401

    سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود و کسی هم جوابگو نیست.

   یگانه
   31 فروردین 1401

   سلام چهار ماهی هست کارت سوخت المثنی بدست نرسیده‌است پلیس+10جوابی نمیده

    کارشناس بیمه
    02 اردیبهشت 1401

    سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد ارسال می شود و کسی هم پاسخگو نیست.

    محمد
    18 آذر 1401

    کارت سوخت بنده 6یا7ماه هست نیومده ماهی یه بار میرم برای استعلام کارت سوخت همش میگن درحال صدور درحال صدور ولی معلوم نیست کی میاد

   مهدی
   17 خرداد 1401

   سلام من کارت سوخت گازوییلم غیر فعال شده و18روزه که درخواست دادم تا کی میاد

   ثبت

    کارشناس بیمه
    18 خرداد 1401

    سلام دوست عزیز، کلا کارت سوخت با تاخیر ارسال می شود.

     گلستانی
     05 مهر 1401

     سلام خب این سامانه کارت سوخت چیه که ما بریم اعتراض کنیم؟

     کارشناس بیمه
     06 مهر 1401

     سلام اعتراض برای چه چیزی؟

   ابوالفضل
   22 خرداد 1401

   سلام بده از بهمن ماه ۱۴۰۰ درخواست دادم تاالان کارتم نیومده همون موق درخواشت کارت خودروهم دادم اونم باتاخیر الان تغریبا ۳ هفته هست که اومده سوال من اینه یک چرا نیومده ۲ چرا هر کدوم ازاین روش هایی که توراهنمایی هاتون گزتشتید رومن انجام میدم جوابی نمیگیرم این دومین باره که درخواست کارت سوخت دادم بار قبلم هروقت استعلام میگرفتم ازپست میگفتن همچین کارتی توپست نیست تاآحر بعد ۶یا ۷ماه حضوری به پست مراجعه کردم وگرفتم چراوقتی کارت اونجاست وقتی استعلام میگیریم میگه نبست این روش هاهمش سرکاریه؟

    کارشناس بیمه
    22 خرداد 1401

    سلام دوست عزیز، این ها تنها روش های پیگیری هستند؛ اما متاسفانه هیچ یک از مسئولیتن هم نسبت به این موضوع پاسخی نداده اند.

     Sadegh
     17 آذر 1401

     پست کجا باید رفت

     کارشناس بیمه
     18 آذر 1401

     سلام پست منطقه

   سحر
   16 دی 1401

   سلام درخصوص اینکه اخرین باریکه بنزین زدم کی بوده وکدوم جایگاه بودهاز کجا باید استعلام بگیرم

    کارشناس بیمه
    17 دی 1401

    سلام اینکه به شما بگویند، احتمالش خیلی کم است اما باید از طریق همان دفتر مربوط به کارت سوخت اقدام کنید. البته اگر پلیس+10 یا خدمات دولت نزدیکتان است، بپرسید. شاید آن ها اطلاعات دقیقتری داشته باشند.

  سنجری
  08 دی 1401

  سلام خسته نباشید کارت سوختم مفقودشده بود و برای صدور المثنی اقدام کردم. وحالاکارت سوختم پیداشده وهنوزم فعال هست وازش استفاده میکنم وگفتن که غیرفعال میشه. آیامیتونم صدورکارت المثنی رولغوکنم؟وازهمین استفاده کنم؟ چطوری؟

   کارشناس بیمه
   15 دی 1401

   سلام باید به دفتر خدمات دولت مراجعه کنید.

نيمااحمدي
03 بهمن 1400

سلام پستچي ميگه كارت سوخت و آوردم منزل نبوديد برگردوندم پست،پست ميگه باركد پستي بگير بيا تحويل بگير/پليس+١٠ ميگه هنوز چاپ نشده برو ٣ماه ديگه بيا

  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز چه کمکی از ما برمی آید؟ ما در خدمت هستیم

   امیر
   05 مرداد 1401

   با سلام و عرض ادب.
   من یک خودرو صفر خریداری کردم که هنوز کارت سوخت آن نیامده. اگر تعویض پلاک کنم تکلیف کارت سوخت چخ می شود،؟، آیا صادر میشه و چکار باید بکنم؟؟

    کارشناس بیمه
    06 مرداد 1401

    سلام بله ولی باید آدرس را درست کنید.

    سجاد
    01 اسفند 1401

    سلام میره واسه مالک قبلی. اما اگه زود تر از مالک قبلی با سند بری اداره پست محل سکونت مالک قبلی میتونی بگیریش

  حسین
  27 اسفند 1400

  سلام سه ماه شایدم بیشتر درخواست دادم کارت سوختی. نیومده هرجاهم میرم فایده ندارد اگه لطف کنید بگید چیکار کنم ممنون میشم

   کارشناس بیمه
   27 اسفند 1400

   سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت خیلی دیر تحویل داده می شوند و هیچ مرکزی هم پاسخگو نیست.

محسن خلیلی
07 بهمن 1400

سلام ، میخواستم بگم ماشینی که تازه از کارخونه تحویل گرفتیم و هیچ مدرک شناسایی براش صادر نشده ، vin اش رو چطور باید پیدا کرد که بعدش بشه دنبال کارت سوختش بود ؟

  کارشناس بیمه
  08 بهمن 1400

  سلام شما می توانید شماره vin خودروی جدید را از پلاک پرچ شده به کاپوت خودروی خود بیابید.

  محمد
  27 بهمن 1400

  برای سایپا شماره شاسی و VIN یکی هست اما برای ایران خودرو متفاوته و باید صبر کنید تا برگه سبز رو تحویل بگیرید چون کارت خودرو دیرتر تحویل داده میشه

  میلاد نمایندگی
  24 اسفند 1400

  از رو شماره شاسی که رو شیشه جلو چسبودن به نمایندگی مراجعه کنید و در اختیارتان قرار میدن

  یدالله جانوری
  17 آبان 1401

  و جنابعالی اون بالا نوشتید ک (در حقیقت مشکلات نرسیدن کارت سوخت از طرف گیرندس)

محسن
17 بهمن 1400

سلام هنگام سوختگیری متصدی جایگاه ۲۰۰ هزار تومان بیشتر از حسابم برداشت کرده چگونه میتونم بفهمم که تو تاریخ فوق تو کدوم پمپ بنزین این اتفاق افتاده آخه ۲ هفته گذشته و یادم نیست

  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما می توانید از طریق پلیس+10 تاریخچه استفاده از کارت سوخت خود را پیگیری کنید و بعد به مدیریت جایگاه سوخت نشان دهید.

سلیمی
18 بهمن 1400

سلام و عرض خسته نباشید. خواهشا در خصوص وضعیت صدور کارت هوشمند پیگیری کنید الان ۳ ماهه درخواست کارت سوخت دادم ولی خبری نیست . هیچ نهاد یا ارگان یا سایتی هم که بخوای وضعیت صدور کارت سوخت را پیگیر باشی وجود نداره .

  کارشناس بیمه
  18 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، مرجع پیگیری ما نیستم، شما می توانید با یکی از خبرگزاری ها تماس بگیرید یا شبکه های تلویزیونی که صدای مردم را پخش می کنند. در خصوص تاخیر در ارسال کارت سوخت، به تازگی برای خیلی ها مشکل پیش آمده است.

پیدا شدن کارت
23 بهمن 1400

اگه کارت درخواست بدی و کارت قدیمی پیدا بشه چیکار باید کرد امکان داره همونو فعال کنن مجدد؟؟

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، خیر. کارت قبلی شما سوخته است. بهتر است که به سازمان مربوطه تحویل دهید.

محمود
26 بهمن 1400

با سلام الان بیشتر از دوماه کارت سوخت المثتی برای بنده صادر نشده میرم پلیس +10 میگن ما مدارک رو فرستادیم .بااین وضعیت هرروز هم بخاطر کارم مجبورم رفت و آمد کنم واقعا بنزین آزاد خیلی گرون درمیاد میخام از جایی که کارت صادر میکنن شکایت کنم توروخدا راهنمایی بفرمایید دقیقا مرجع صادر کننده کارت سوخت کجاست آدم بره شکایت کنه؟چرا هیچ چیز این مملکت خراب شده درست نیست تا کی ظلم و خیانت بقران بریدیم از این وضعیت اگه واقعا خدایی هست نباید ازشون بگذره

  کارشناس بیمه
  26 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، ما در این مقاله بیمه دات کام سعی کرده ایم تا اطلاعات کامل را در خصوص پیگیری کارت سوخت بنویسیم. متاسفانه چند وقتی است که کارت های سوخت به درستی ارسال نمی شوند. اینکه به کجا می توان شکایت کرد، ما هم اطلاعاتی نداریم.

مسعود
26 بهمن 1400

سلام کارت سوخت المثنی من دوماهه درخواست دادم هنوز خبری نشده این چه وضعشه اخه

  کارشناس بیمه
  26 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه شاهد تاخیر زیادی در کارت سوخت المثنی هستیم.

  کاربر 1
  27 اسفند 1400

  از شرکت توضیع فراورده های نفتی و سوختی شکایت کن

محسن
30 بهمن 1400

سلام وقت بخیر دوماه هست کارت سوخت درخواست کردم هنوز نیومده چیکار کنم+۱۰میگ چهار ماه طول میکشه الان من چیکار کنم

  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت سوخت با تاخیر ارسال می شود.

فرشید
01 اسفند 1400

سلام وقت بخیر.یک سالی هست موتور خریدم و از صاحب قبلی کارت سوخت خواستم که گفت.والا به منم که فروختن گفتن کارت سوخت نداره.حالا یک سوال دارم.شاید کارت سوخت داره موتور ولی صاحبان قبلی موتور نخواستن بدن.حالا میشه لطف کنید بگید چجوری میشه پیگری کرد؟

  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، از طریق همین روش هایی که نوشته شده است، پیگیری کنید که آیا اصلا کارت سوخت داده شده است یا خیر.

فدائی
07 اسفند 1400

سلام الان دوماه از درخواست من میگذره ولی هنوز کارت سوختم نرسیده برگشت میخوره یا توو اداره پست هستش؟

  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت خیلی دیر تحویل داده می شوند.

علیرضا علی زاده
07 اسفند 1400

سلام
کارت سوختم گم شده نمیدانم اونی که پیدا کرده آیا مصرف کرده یا نه رفتم پلیس+10 گفت چند ماه است این امکان را نداریم چکار کنم

  کارشناس بیمه
  07 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت سوخت ها با تاخیر می رسد؛ اما به هر حال می توانید بسوزانید.

علیرضا علی زاده
07 اسفند 1400

سلام
کارت سوختم گم شده نمیدانم اونی که پیدا کرده آیا مصرف کرده یا نه رفتم پلیس+10 گفت چند ماه است این امکان را نداریم چکار کنم چطور بفهمم از کارتم استفاده شد

  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، به سازمانی که کارت سوخت را صادر می کند، مراجعه کنید. شاید آن ها بدانند.

فرهاد
07 اسفند 1400

سلام
بنده اول آذر ماه اقدام به درخواست کارت سوخت کرده ام اما هنوز کارت نیامده
چقدر زمان میبره حدودا؟

  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد در چند ماه گذشته ارسال می شود.

علیرضا علی زاده
07 اسفند 1400

من میخواستم از مصرف کارت گم شده خبر دار بشم پرینت میخواستم مراجعه کردم پلیس +10گفت حلا همچین امکانی نداریم من چطور از مصرف کارت سوخت گم شده باخبر بشم

  کارشناس بیمه
  07 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این امکان وجود دارد که ناجا برای پرونده های خاص انجام می دهد؛ اما اینکه چگونه افراد بتوانند انجام دهند، اطلاعاتی نداریم.

Amir
08 اسفند 1400

سلام‌
من وانت پیکان خریدام اماکارت سوخت رافروشنده تحویل نمیدهد تکلیف چیست چه کارکنیم
راهنمای می خواستم ممنون

  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، کارت سوخت خودرو باید تحویل داده شود. شما می توانید از طریقی که در مقاله نوشته شده است، آن را بسوزانید.

مرحوم
08 اسفند 1400

سلام بنده ۳ماه کارت سوختم امده س و ب هنوز ک هنوزه کدینگ است پلاک استانی هم است ۸۵اما هیچ کسی جوابگو نیست نه شرکت نفت نهم جایگاهای ک دارن کارت کدینگ رو ثبت میکنند خواهشن رسیدگی کنید

  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه مشکلات مربوط به کارت سوخت خیلی زیاد است و این ها تنها راه های استعلام کارت سوخت هستند که ما برای شما نوشته ایم.

Saeed
09 اسفند 1400

سلام من براي المثنی کارت سوخت سواری رفتم پلیس ۱۰. درخواست دادم اما میپرسم کارت قبلی رو سوزاندید میگه دسترسی مارو قطع کردن. میگم نگاه کن ببین کارت الان در حال استفاده ست میگه ما دسترسی نداریم.
میگم الان به من بگو چقدر بنزین دارم میگه دسترسی ندارم.
اگه دسترسی ندارن چرا مار میفرستن خدمات پلیس. جوابگو سوالات ما چه کسی وکجاست؟

  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، خیلی ها به این مشکل برخورده کرده اند، شما بهتر است که به شرکت نفت که آدرسش در سایت نوشته شده، مراجعه کنید.

آراز
17 اسفند 1400

درود.خسته نباشید من یک دستگا خودرو ساینا ۳ماهه از کمپانی خریداری کردم ولی متاسفانه تا اکنون کارت سوختش به دستم نرسیده دلیلش چیه

  کارشناس بیمه
  17 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شوند. دلیلش هم تا الان دقیقا مطرح نشده است.

F
17 اسفند 1400

من یکم آبان ماه درخواست کردم هنوز هیچ تشکیلاتی پاسخگو نیست

  کارشناس بیمه
  18 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد ارسال می شود و پاسخگویی کاملی در این خصوص وجود نداشته است.

سیروس
18 اسفند 1400

سلام
الان سه ماه هست که درخواست کارت سوخت دادم
اما هیچکس جوابگو نیست

آیا جایی هست که شکایت کنم؟؟؟

  کارشناس بیمه
  18 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت خیلی دیر به دیر تحویل داده می شوند و هیچ کسی تا الان پاسخگو نبوده است.

ابراهیم میرزایی
18 اسفند 1400

چرا کارت سوخت ماشین صادر نمیشه الان۴ماهه

  کارشناس بیمه
  19 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت خیلی دیر تحویل داده می شوند و تا به حال کسی پاسخگو نبوده است.

میثم
18 اسفند 1400

خودرو صفر گرفتم 4 ماه گذشته نه کارت ماشین اومده و نه کارت سوخت
پلیس+10 میگه هیچ کارتی از اون موقع تا حالا صادر نشده این واقعیت داره؟

  کارشناس بیمه
  19 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت به تازگی خیلی دیرتحویل داده می شوند و مرجعی هم تا به حال پاسخگوی کامل نبوده است.

حامد
21 اسفند 1400

واقعا جای تاسف داره برای یه کارت سوخت 4 ماه باید منتظر موند / خلی مسخره است…….خداقوت
فقط شعار و حرف ……..

H-S
23 اسفند 1400

سلام آیا پلاک من که ویژه شده حتما باید کارت سوخت تعویض بشه که سهمیه من را بدهند

  کارشناس بیمه
  24 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این مساله را باید از سازمان مربوطه پبرسید.

علی
26 اسفند 1400

سلام چهار ماهه که درخواست کارت سوخت المثنی دادم ولی خبری ازش نیست هیچکس هم جوابگو نیست که باید چقدر صبر کنیم الان هم که عید شد باید آزاد بنزین بزنیم ایا کارت سوخت اینهمه باید طول بکشه که صادر بشه یا واقعا نمیخوان صادرش کنن

  کارشناس بیمه
  27 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت خیلی دیر تحویل داده می شوند و از همه بدتر اینکه مرجعی هم پاسخگو نیست.

حبیب اله بهتویی
27 اسفند 1400

سلام من رمز کارت سوخت را فراموش کردم متاسفانه امکان بازیابی رمز ندارم لطفا راهنمائی کنید. سپاس

  کارشناس بیمه
  27 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، برای بازیابی رمز سوخت که باید به همان اداره مربوط مراجعه کنید. در آنجا برای شما درست می کنند. البته اصولا 4 رقم آخر کدملی است.

   خضر حاجی عزیزی
   04 فروردین 1401

   سلام من رمز کارت را ندارم به کجا مراجع کنیم که رمز را برایمان درست کنند

    کارشناس بیمه
    06 فروردین 1401

    سلام دوست عزیز، به دفترهای شرکت نفتی که در هر شهر آدرسش مشخص شده است، باید مراجعه کنید.

هلنا
01 فروردین 1401

باسلام
بنده ۲روزپیش رفتم تعویض پلاک حالا این ماشین برج۹درخواست کارت سوخت داده حالا کارت سوخت باپلاک قبلی ماشین صادر میشه یاباپلاک خودم که الان نصب کردم رو ماشین

  کارشناس بیمه
  21 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، دقیقش را باید از سازمان تعویض پلاک بپرسید اما به احتمالی با نام پلاک قبلی است.

احسانی
04 فروردین 1401

من ۴ماهه خودرو خریدم صفر بوده از ایرانخودرو ولی هنوز کارت سوختش نیومده ..چرا اینقدر طول کشیده اداره پست رفتم نبود ..چکار کنم

  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود و کسی هم پاسخگو نیست.

اکبر
06 فروردین 1401

کارت سوختم خراب شد بعد چند ماه درخواست المثنی کردم به امید اینکه دوماهه بیاد سهمیه بنزینمم ذخیره میشه الان 4ماهه هنوزنیومده بنزین از 6ماه بیشتر ذخیره نمیشه میسوزه و من دارم ازاد بنزین میزنم

  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیرزیاد ارسال می شوند و کسی تا الان پاسخگو نبوده است.

سیاوش
07 فروردین 1401

سلام این تاخیری ک میگید دقیقا چند وقته من اوایل برج ۹درخواست کارت سوخت دادم الان برج یک هنوز حتی صادر هم نشده

  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، بر اساس گزارش میدانی که خبرگزاری ها منتشر کرده اند، هیچ جواب درستی هم نتوانستند دریافت کنند. هر ارگان تقصیر را گردن آن یکی می گذارد.

محسن
11 فروردین 1401

اذر ماه سال قبل برای کارت سوخت المثنی اقدام و کلیه وجوه لازم نیز در دفتر پلیس +۱۰ را واریز کرده ام متاسفانه سایت را بسته و هیچ کس هم در ستاد سوخت پاسخگو نمی باشد. چهار ماهه که بنزین ازاد میزنم .تو این کشور یک نفر پاسخگو پیدا نمی شه

  کارشناس بیمه
  13 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه تا الان هیچ مرجع پاسخگویی هم وجود نداشته است.

سیروس محمد زاده
13 فروردین 1401

سلام ببخشید من کارت سوختمو دادم صادر کنن تقریبا ۴۰ روزی میشه

  کارشناس بیمه
  14 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد به دست صاحبان خود می رسد.

خالد
15 فروردین 1401

سلام کارت سوخت بنده حدود ۴ ماهه صادر نشده تمام پاسخهای کارشناس را خوندم همه‌اش جواب داده‌بودن کسی پاسخ‌گو نیست یا خبری نداریم و جوابهای دستو پا شکن حالا تکلیف ما چیه جناب. باید بنزین آزاد بزنیم

  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، واقعا جواب قانع کننده ای تا الان از طرف سازمان مربوطه اعلام نشده است و هیچکسی پاسخگو نیست.

محمد
15 فروردین 1401

سلام الان ۴ ماه واسه کارت سوخت اقدام کردم هنوز نیومده میشه لطفا رسیدگی کنید.ممنون

  کارشناس بیمه
  17 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، ما کارگزاری فروش بیمه هستیم و رسیدگی این امور دست ما نیست. البته متاسفانه هم تا به حال پاسخ درستی در خصوص تاخیر در تحویل کارت چیزی بیان نکرده است.

عرفان
17 فروردین 1401

از آبان ۱۴۰۰درخواست المثنی دادم الان فروردینه هنو نیومده و میگن صادر نشده!!!جالب چیه میگن اون قطعه کارتای هوشمند رو نمیتونن درست کنن

  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه این مشکلات وجود دارد. و کارت ها با تاخیر بسیار زیاد می رسد.

محمد
18 فروردین 1401

سلام من ماشین و دوگانه کردم الان کارت سوختمو سوزوندن و هیجا هم نمیشه استعلام گرفت ک تو چ مرحله ای هست برا صدور کارت جدید و اینکه ایا سهمیه های قبلی ک تو کارتمم بوده میسوزه یا رو کارت جدید اعمال میشه؟؟؟

  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، با اداره شرکت نفت(جایی که کارت صادر میکنند) تماس بگیرید یا حضوری مراجعه کنید. در آنجا کارشناس شما را راهنمایی می کنند.

نعمت حافظی دکتر روغن
20 فروردین 1401

سلام ودرود من کارت سوخت رو خیلی وقته سفارش دادم اما هنوز دستن نرسیده چکار باید بکنم رفتم اونجایی که درخواست دادم اونا هم گفتن که نه هنوز صادر نشده بعد از دوماه

  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، روش هایی که نوشتیم، تنها راه های پیگیری هستند.

نعمت حافظی دکتر روغن
20 فروردین 1401

سلام دوست عزیز دات کام من الان سه ماه درخواست دادم واسه کارت سوخت اما هنوز نیومده دفاتر هم پیگیری کردم جواب درستی ندادن چکار کنم لطفا راهنماییم کنید سپاسگزارم

  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر فراوان تحویل داده می شود و کسی تا به حال پاسخگو نبوده است.

حسین
20 فروردین 1401

سلام چه مملکتی واقعا ۶ماهه بنزین آزاد میزنم اما الان اومده ۱۲۰ لیتر داره علی برکت الله واقعا ظلم نیس؟؟سهمیه سوز شده واقعا که مسخره کردن بخدا ما قشر ضعیف باید بسوزیم ظلم تاچه حد آخه !ازبرج ۷ گم شده حالام که اینجوری اومده اگه دست ب دامن امام زمان شده بودم ظهور میکرد. کلی هزینه کردم آخرشم اینجوری اومد

علیرضا قائمی از مشهد
21 فروردین 1401

سلام: بنده برج 1400/09/23 درخواست کارت سوخت المثنی داده ام تا این لحظه به هر جا مراجعه می کنم میگن معلوم نیست کی بیاد خوب ما باید تکلیفمان را بفهمیم که کی میاد کارت سوخت مان لطفا راهنمایی بفرماییید ممنون

  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

   جلال
   20 دی 1401

   به همتون بگم که پیگیری کارت سوخت پست اصلا جوابگو نیست؟

محسن
22 فروردین 1401

سلام.الان نزدیک ۵ ماه هستش برای ثبت نام کارت سوخت اقدام کرده ام متاسفانه هنوز برای صدور اقدامی نشده با تشکر

  کارشناس بیمه
  23 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد تحویل داده می شود و هیچ مرجعی هم تاکنون پاسخگو نبوده است.

سلیمه ص
23 فروردین 1401

باسلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان بی زحمت پیگیری کنید که چرا کارت سوخت من که در تاریخ 1400/09/25ثبت ونام کردم اما هنوز خبری ازش نیست هرروز میرم پلیس 10+میگن صادر نشده آخه این چه وضعشه ماشین بدون کارت سوخت چه دردی میخوره الان ماشین من بی بنزین افتاده ازوقتی خریدم هنوزم صادر نشده کارت سوخت ماشینم

  کارشناس بیمه
  23 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد میرسد و هیچ مرجعی هم تا الان پاسخگو نبوده است.

ح.ع
24 فروردین 1401

از کجا بفهمیم کارت سوخت المثنی موتور سیکتم کی صادر میشه هیچ سایتی هم جوابگو نیست چه خاکی به سرمون بریزیم

  کارشناس بیمه
  24 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه باید گفت که اصلا هیچکسی پاسخگو نیست.

مهمان
24 فروردین 1401

سلام . چرا کارت سوخت های المثنی ثبت نامی برج هفت و هشت ۱۴۰۰رو نمیدن؟؟بعد از گذشت هفت ماه آیا این انصافه ؟

  مهمان
  24 فروردین 1401

  متاسفانه هیچکس پاسخگو نیست

محمد تقی
25 فروردین 1401

سلام
دقیقا 3 ماه قبل درخواست کارت المثنی دادم . هیچ خبری نیست. پیگیری با سایت که خرابه . پیگیری با پیامک هم میگه عدد را بزن و350 تومن کم می کنه ولی هیچ نمیاد . 100 درصد دولت با تاخیر ارسال کارت بنزین نفع میبره .گور بابای مردم

  کارشناس بیمه
  25 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر به دست افراد می رسد و هیچ کسی هم پاسخگو نیست.

توحید
28 فروردین 1401

سلام دوستان بنده کارت سوختم در بهمن ماه ۱۴۰۰ با ۵۰۰ لیتر بنزین گمشد . نگران این بودم با توجه به کلاسیک بودن خودروی بنده آیا کارت سوختم دوباره صادر میشه یا نه و اینکه اگر صادر بشه سهمیه من میسوزه یا خیر . خیلی تو سایتها خوندم ولی اطلاعات مسولین بسیار ناقص .خلاصه دیدگاههای مردمی رو خوندم که اونم به کارم نیومد چون مردم عادت دارن تا زمانیکه مشکل دارن دردشون رو منتقل میکنن و وقتی مشکلشون حل میشه دست دیگران رو نمیگیرن .
لذا مهم دونستم بتون بگم کارت سوختتون ظرف مدت ۳ الی ۴ ماه به آدرستون پست میشه و سهمیه قبلیتون هم در اون ذخیره میشه و جای نگرانی نیست . امیدوارم مشکلاتتون حل بشه حق نگهدار .

  کارشناس بیمه
  29 فروردین 1401

  سلام خیلی ممنون از پیامتان البته تا چند ماه نگه داشته می شود.

اهو
29 فروردین 1401

سلام میشه توضی بدید چرا پلاک استان کدیگ است بنده ۵ماه میشه که کارت سوختم اومده اما هنوزم کدینگ است دو دفه بردم شرکت نفت بابت رفع کدینگ اما هنوزم رفع کدینگ نشده یک کارت سوخت باید چند سال طول بکشه که رفع کدینگ بشه خواهشن رسیدگی کنید نظارت کنید به مشکلات مردم بنزین ازاد کمر مردم شکسته اما هیچ کس جوابگو نیست برکه هزتر دفه الان تماس گرفتم با شرکت نفت اما کسی جوابگو نیست

حسن5996
30 فروردین 1401

سلام و خسته نباشید من حدود شش ماه بیشتر هستش درخواست کارت سوخت المثنی کردم ولی تا به امروز هیچگونه اقدامی از طرف یگان مربوطه نشده لطفٱ راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  30 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد ارسال می شوند.

Vali
30 فروردین 1401

سلام من ۴ماهه واسه کارت سوخت اقدام کردم هنوز نیومده

  کارشناس بیمه
  17 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، کارت های سوخت با تاخیر فراوان ارسال می شود.

امیر
01 اردیبهشت 1401

خدارو شکر تو تمام ضمینها فقط بلدیم کلاه سر مردم بزاریم یه پیامک 350تومان واسه سامانه ازت کم میکنه هزینه یه پیامک بیست تومنه 330تومن این وسط تو جیب کی میره

Roya
01 اردیبهشت 1401

سلام مالک قبلی 26 اسفند 1400 درخواست صدور المثنی کارت سوخت داده و فعلا صادر نشده. الان من ۳۱ فروردین تعویض پلاک‌ کردم. خودم دوباره باید درخواست کارت سوخت بدم؟

  کارشناس بیمه
  21 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، از دفتر سازمان سوخت بپرسید.

فرزین
02 اردیبهشت 1401

سلام وخسته نباشید
ایا هنگام مفقود شدن کارت سوخت میشود از طریق اینترنتی وانلاین پیگیری کرد که کارت سوخت در جایگاه مانده یا به شرکت نفت تحویل داده شده

  کارشناس بیمه
  02 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، اصولا کارت های سوخت سه روز در جایگاه بیشتر نمی ماند.

کارت سوخت
05 اردیبهشت 1401

سلام ۱۴ اسفند سال ۱۴۰۰ ماشینی را که خریده بودم را تعویض پلاک کردم الان که ۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ است هنوز کارت سوخت نیامده . سایت ای پلیس و پیامک هم جواب نمی دهد یا اصلا راه اندازی نشده

  کارشناس بیمه
  24 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

ملوندی
08 اردیبهشت 1401

سلام تقریبا ۳ماه هست درخواست دادم واسه کارت سوخت ولی نیومده

آرش
10 اردیبهشت 1401

سلام من برج دی ماه ماه 1400 خودرو خریدم کارت ماشین هنوز نیامده
کارت سوخت هم ثبت نام کردم هم به همین صورت هستش من باید چی کار کنم تعویض پلاک رفتم گفتن مدارک درسته مشکلی نداره باید تا الان میامد کارت سوخت هم به همین صورت من باید چی کار کنم؟

  کارشناس بیمه
  11 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر بسیار زیاد تحویل داده می شود.

علی
11 اردیبهشت 1401

باسلام

از کجا بفهمیم کدوم کارت سوخت مال کدوم ماشینه ؟؟

  کارشناس بیمه
  11 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، اطلاعات روی کارت سوخت هست 😐

حمید رجبی
12 اردیبهشت 1401

سلام برج 9 پارسال در خواست کارت المثنی سوخت کردم واقعا متاسفم که هنوز نیامده …

کوروش بزرگ
13 اردیبهشت 1401

درود بر کارشناس محترم که با صبر و حوصله پاسخگوی هم وطن های عزیز هستین بنده تا جایی که خبر دارم نه سمت استان سیستان و بلوچستان رفتم نه مشکلی با کسی داشتم دیروز تهران سوختگیری کردم اما حالا کرمانشاه موفق نشدم سوختگیری کنم از متصدی پمپ سوال کردم گفت شکایت روش هست باید بری دفتر قضایی لطفا راهنماییم کنید سند که بنام خودمه چه اورگانی و به چه دلیل قادر به مسدود کردن کارت شده سپاس.

  کارشناس بیمه
  21 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در این خصوص اطلاعی نداریم. تا به حال چنین چیزی نشنیده ایم.

ابراهیم قاسمی
13 اردیبهشت 1401

سلام من برج 8 سال گذشته برای کارت سوخت ثبت نام کردم 7ماه گذشته هنوزخبری نیست
هیچ منبعی هم پاسخگونبست لطفا پیگیری کنید

  کارشناس بیمه
  21 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه این مشکل وجود دارد.

علی
16 اردیبهشت 1401

سلام
بنده ۸ماهه درخواست کارت سوخت دادم ولی هنوز نیومده.چیکار کنم؟
پست رفتم وپلیس +۱۰ولی میگن هنوز صادرنشده

  کارشناس بیمه
  17 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

مهدی
23 اردیبهشت 1401

از سال ۹۸ تا الان منتظر کارت سوخت المثنی هستم. تمام راه های ارتباطی بالا رو هم رفتم. هیچ جوابی داده نشد

حسین
28 اردیبهشت 1401

سلام من ماشین خریدم صاحب قبلی ماشین گفت کارت سوخت گم کردم گفت درخواست کارت سوخت دادم،من ماشین بنام خودم زدم رفتم دوباره خودم درخواست کارت سوخت دادم بعد پلس +۱۰, گفت نمیشه شما دوباره درخواست بدی همون کارت سوخت که قبلاً درخواست دادن میاد در خونه شما.هنوز که نیامده،اون صاحب قبلی آدرس خودشون دادن،الان من باید چکار کنم

  کارشناس بیمه
  11 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید منتظر بمانید کارت ها با تاخیر میاد

شیخ راشد
01 خرداد 1401

سلام.. بابا اینا از قصد کارت سوخت رو نمیدن میدونی الان چند نفر تو کشور کارت سوخت ندارن میدونین ماهانه چن لیتر بنزین ازاد میزنن.. خو ای ب نفع خودشونه

زهرا
03 خرداد 1401

سلام خسته نباشید منم ۵ ماه هست کارت خود سوزوندم ولی هنوز صادر نشده بی زحمت باید چکاری انجام بدم ؟؟؟

  زهرل
  03 خرداد 1401

  الان بنگاه ها هم کار یاد گرفتن کارت سوخت نمیدن وماشینها رابدون کارت سوخت میفروشن

   کارشناس بیمه
   03 خرداد 1401

   سلام دوست عزیز، این کار تخلف است و راه شکایت هم وجود دارد.

  کارشناس بیمه
  03 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، از طریق همین روشها باید استعلام کنید. چیزی که خودشان اعلام کرده اند.

فردی
08 خرداد 1401

دیگه نه کارتی گم بشه سوزانده مبشه نه بهت میدن.
مارفتیم کارت گمشده روبسوزونیم نسوزوندن بلکه پرینتش روهم نمیدن که خودمون دنبالش بگردیم کی داره استفاده میکنه وکجاهست.
مشکلیه که واسه کارت سوختادرست میشه درحالیکه مانبایدسوختوباکارت اینامصرف کنیم .
یه عمری سوخت میزدیم بایه نرخ میرفتیم حالاکه دونرخی وکارتی شده چراسوزوندن ودریافت کارت سوخت مثل کارت بانکی راحت نیست ؟؟؟؟
ماکارتوقبول کردیم چراستادسوخت وشرکت نفت کارت سوختشوسرپرستی وساپورت نمیکنه؟؟؟؟

سعید
14 خرداد 1401

سلام من برج ۸سال ۱۴۰۰ اقدام کردم به کارت سوخت المثنی ام الان که برج ۳ سال ۱۴۰۱هستیم به دستم نرسیده به پلیس ۱۰ رفتم گفتن مانمیدونیم رفتم شرکت فراورده نفتی گفتن خبرنداریم من باید کجابرم که بدونه موندم کی میدونه از باین بپرسم یا از مکرون والا

  کارشناس بیمه
  16 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود و کسی هم تا به حال پاسخی نداده است.

ابراهیم حقی24ق53234
22 خرداد 1401

سلام کارت سوخت من شش ماه است که نیومده دارم آزاد استفاده می کنم لطفاً کارت سوختم را پیگیری کنید

  کارشناس بیمه
  23 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اینجا سایت بیمه است و صرفا برای آشنایی نوشته ایم.

داور
21 تیر 1401

سلام وقت بخیر کارت من بعد 4 ماه اومده ولی 30 لیتر بیشتر روش نیست , مگه سهمیه این ماه های که در حال صدور بوده نباید روش باشه؟ ایا میشه اقدام کرد؟

  کارشناس بیمه
  22 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، با مرکزی که کارت سوخت می دهد، تماس بگیرید.

علیرضایی
23 تیر 1401

سلام رهگیری کارت سوخت چرا هیچکدومش جواب نمیده؟ این چه راه هایی که گفتید؟

  کارشناس بیمه
  24 تیر 1401

  سلام این تنها روش هایی پیگیری کارت سوخت است و خیلی ها جواب گرفته اند.

   سنندج
   20 مهر 1401

   پیگیری کارت سوخت المثنی با کد ملی هم میشه؟

    کارشناس بیمه
    23 مهر 1401

    سلام در بعضی از روش ها از کد ملی استفاده می شود.

هندا
28 تیر 1401

سلام وقت بخیر
برج ۱۴۰۰/۷ ثبت نام کردم برای کارت سوخت موتور تا الان تیر ۱۴۰۱ نه آمده

  کارشناس بیمه
  28 تیر 1401

  سلام متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود. دلایل زیادی برای این مساله مطرح کرده اند. لطفا آدرس را بررسی کنید که درست باشد یا یک بار به اداره پست منطقه بروید یا تماس بگیرید. شاید برگشت خورده باشد.

شایان
29 تیر 1401

مهر ماه 1400 ماشین صفر تحویل گرفتم و متاسفانه تا الان که 29تیرماه 1401 هست کارت سوختی تحویل ندادن . همه جا هم مراجعه کردم فایده ای نداشت و برج 10 درخواست دادم و باز خبری نشد . چه جوریه ؟ اصلا چرا روز اول نمیدن که بعدش مردم اینطور تو دردسر نیفتن؟ کی میخواید پیشرفت کنید ؟ حالا تکلیف چیه ؟ هیچکس هم پاسخگو نیست ؟

  کارشناس بیمه
  30 تیر 1401

  سلام متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

   امین
   09 مرداد 1401

   سلام خسته نباشید من پلاکم با شماره روی کارت سوخت فرق می‌کنه امروز بعد ده روز رفتم بنزین بزنم مامور پمپ میگه کارتت سوخته موندم چکار کنم به هیچ کس کارتم رو ندادم فقط خودم میزدم

    کارشناس بیمه
    09 مرداد 1401

    سلام به دفاتری که کارت سوخت تحویل می دهد، مراجعه کنید تا برایتان درست کنند.

علی
09 مرداد 1401

سلام سپاس لطفآ بعداز چند روز از باجه معطلی به سازمان پخش ارسال میشه؟ آیا بعداز اون هم میشه از پخش مناطق پیگیر دریافت باشیم؟ کارت سوخت المثنی من سوم مرداد به باجه معطلی داده شده فردا صب برم امیدوارم برگشت نزده باشند. آیا اگر برگردانده باشند میشه بازم پیگیر باشم و اگر بله از سازمان پخش یا پخش منطقه ای خودمان در سمیه تهران. سپاسگزارم

  کارشناس بیمه
  10 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اگر برگشت داده باشند، احتمال ارسالش با تاخیر زیاد خواهد شود. البته می توانید از همان باجه به کجا باید مراجعه کنید. ولی زمان زیادی گذشته است.

میلاد
12 مرداد 1401

سلام من کارت سوخت گازیل ماشینم گم شدهه ماشین خاور مدل ۵۴ هستش ،مشکلی بر اقدام برای المتنی نیست،المنثی به خاور مدل ۵۴ میدن؟

  کارشناس بیمه
  18 مرداد 1401

  سلام اطلاعی نداریم با شماره تعویض پلاک تماس بگیرید.

آخوندی
12 مرداد 1401

سلام پیگیری کارت ماشین بعد از تعویض پلاک رو چطوری باید انجام بدیم؟

  کارشناس بیمه
  13 مرداد 1401

  سلام اصولا با تاخیر ارسال می شود.

  احمد
  19 مرداد 1401

  سلام اگر بخاهیم در چه جایگاههاعی سوختگیری کردیم پی گیری کنیم

   کارشناس بیمه
   20 مرداد 1401

   سلام در سامانه ای اطلاعات ثبت می شود، البته بعید می دانیم که همه دسترسی داشته باشند.

م . ه
12 مرداد 1401

سلام من در اردیبهشت ماه ماشین خریدم از مدیران خودرو تا این لحظه کارت سوخت برام نیامده لطفآ
نتیجه رو اعلام بفرمایید متشکرم

  کارشناس بیمه
  13 مرداد 1401

  سلام ما سایت فروش بیمه هستیم و این مطلب را جهت آگاه سازی نوشته ایم. پیگیری را باید خود شما انجام دهید.

غلامرضا کاویانی
14 مرداد 1401

سلام من اردیبهشت 1401 مدارکم را برای گرفتن کارت سوخت به پلیس+10 دادم اما امروز که 14 مردادماه است هنوز صادر نشده من چه کنم

  کارشناس بیمه
  14 مرداد 1401

  سلام متاسفانه گاهی کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

ثریا
19 مرداد 1401

پیگیری کارت سوخت از طریق پیامک هم میشه انجام داد؟

  کارشناس بیمه
  20 مرداد 1401

  سلام خیر

بیژن بجنوردی
22 مرداد 1401

ببخشید با اس ام اس میشه استعلام کارت سوخت رو گرفت؟

  کارشناس بیمه
  23 مرداد 1401

  سلام بله ولی اینترنتی یا حضوری بهتر است

   عیوضی
   12 مهر 1401

   سلام پیگیری کارت سوخت با پلاک هم میشه؟

    کارشناس بیمه
    17 مهر 1401

    سلام خیر

متین
22 مرداد 1401

سلام من ۵ ماه و ۲ روز میشه که درخواست المثنی کارت سوخت دادم برای موتورسیکلت
هیچ جا پاسخگو نیستن بهم کجا باید پیگیر بشم؟ تو سایت مرسولات سازمانی میزنه فاقد سابقه
روش پیامکی میگه وسیله ای با این مشخصات یافت نشد پلیس بعلاوه ۱۰ میگه وایسا تا بیاد
کی میخواد بیاد اخع

  کارشناس بیمه
  23 مرداد 1401

  سلام دیگر متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شوند و کسی هم تا الان پاسخگو نبوده است.

محمد
30 مرداد 1401

هر کس کارت سوختش بعد 1ماه نیومد بره مرکز اداره پست
احتمالا داخل اداره پست هستش

عماد
06 شهریور 1401

با سلام.
اکثر روش‌هایی که در مقاله ذکر کردید عملا وجود خارجی ندارند.
1. پیگیری از طریق سایت رهگیری مرسولات پستی سازمانی: در این سایت فقط امکان رهگیری کارت خودرو، برگه سبز و … وجود داره و کارت سوخت جزء گزینه‌ها نیست.
2. پیگیری کارت سوخت از طریق پیامک: پس از ارسال VIN خودرو، تنها پاسخ دریافت شده مربوط به کسر هزینه پیگیری هست و بعد از ارسال کد تأیید هیچ پاسخی دریافت نمی‌شه.
3. پیگیری از سایت epolice: هیچ گزینه‌ای برای پیگیری کارت سوخت وجود نداره.
4. پیگیری تلفنی از طریق تماس با شرکت ملی پخش و ناجا: هر دو تلفن فقط یک سری پیام از پیش ضبط شده ارائه می‌دن و توپ رو در زمین همدیگه می‌اندازن.

با سپاس

  کارشناس بیمه
  07 شهریور 1401

  سلام دوست عزیز، این روش ها برای پیگیری هستند اما اینکه حالا پاسخگو نیستند، دیگر ما اطلاعی نداریم. البته از طریق دفاتر خدماتی هم می توانید پیگیری کنید.

  علیرضا
  13 شهریور 1401

  دقیقا درسته
  هیچکدوم از روش ها کار نمی کنه
  نه سایت epolice گزینه پیگیری صدور کارت سوخت داره و نه سایت پست

   کارشناس بیمه
   13 شهریور 1401

   سلام به پلیس+10 مراجعه کرده اید یا دفتر پیشخوان؟

mzhgannwzym53@gmail.com
14 شهریور 1401

سلام الان کارت سوخته شش ماه نیامد ماشین تواژانس کارمیکنه جایگاه سی لیتر میدهند وکارت سوخته ازاد برداشتید بس ما چکا. کنیم شما چرا نفت مجانی میدهید لبنان سوریه وعراق ولی به فکر ماجوانان نیستید هرجا میریم کارنیست وورقه خدمت میخواد چکارکنم بردزدی کنم شما باعث بدبختی ما جوانان شدید راه را بستید

  کارشناس بیمه
  15 شهریور 1401

  سلام دوست عزیز، ما در اینجا فقط مطلب را نوشتیم. متاسفانه این مسائل در بعضی جایگاه ها وجود دارد.

kamal vesal
26 شهریور 1401

من سه چهار سال پیش برای کارت سوخت گم شده خودم ثبت نام کردم منتها متاسفانه هیچ کسی به من اطلاع رسانی نکرده خواهشمندم راهنمایی کنید بعد این همه سال پیش کی برم تحویل بگیرم

  کارشناس بیمه
  27 شهریور 1401

  سلام اول از همه به اداره پست مراجعه کنید بعد به دفاتر ارسال کارت سوخت

ایرج جنتی
27 شهریور 1401

کارت سوخت من بعد 1 سال هنوز نیمونده چجوری میتونم بگیرمش؟

  کارشناس بیمه
  28 شهریور 1401

  سلام متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

حمید آقازاده چقوش
04 مهر 1401

سلام من خودروی رو خریدم فروشنده به من گفت کارت سوخت ندار گمش کردم من از کجا رسیدگی کنم بدونم کدام پست خانه است ممنون

  کارشناس بیمه
  04 مهر 1401

  سلام به دفتر پلیس +10 مراجعه کنید. در آنجا شما را راهنمایی خواهند کرد.

حسین
10 مهر 1401

سلام ماشین صفر خریدم و تعویض پلاک کردم . رفتم پلیس بعلاوه 10 میگه هنوز چاپ نشده . آیا به ادرس صاحب قبلی میاد یا ادرس من ؟ و اگر نیاز به اصلاح آدرس دارد چجوری اقدام کنم ؟ ممنون

  کارشناس بیمه
  11 مهر 1401

  سلام باید آدرس را بررسی کنید.

فرزانه
12 مهر 1401

سلام گفتید حداکثر زمان انتظار برای دریافت کارت سوخت ۴۰ تا ۶۰ روزهست اما من الان ۴ ماه بیشتره که پلیس +۱۰ درخاست دادم بازم میگن باید صبر کنید علت چیه و به کجا باید مراجعه کنم

  کارشناس بیمه
  17 مهر 1401

  سلام متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود و کسی هم پاسخگو نبوده است.

جواد کوندری
21 مهر 1401

سلام کارت سوخت گازییل ما تو جایگاه جامانده و تقریبا ۹۰۰ لیتر داشته بعد یک روز ک رفتیم گرفتیم همه سهمیه زدن و صفر شده چطور پیگیری کنیم ک کجا و تو چه جایگاهی گازییل استفاده شده میشه راهنمایی کنید ممنون

امید
21 مهر 1401

سلام من ماشین صفر خریدم دوماه بیشتر گذشته هنوز کارت سوختی تحویل ندادن میگن صادر نشده
تکلیف سهمیه ما چی میشه اگر تا ۶ ماه دیگم نیومد چی؟!

  کارشناس بیمه
  23 مهر 1401

  سلام متاسفانه در این مورد پاسخگویی دقیقی وجود نداشته است.

   هزار
   05 آبان 1401

   سلام میشه استعلام کارت سوخت خودرو برای اصل بودن هم انجام داد؟

    کارشناس بیمه
    07 آبان 1401

    سلام در این خصوص باید از خود سازمان بپرسید.

سعید
07 آبان 1401

سلام برای استعلام آخرین سوخت گیری از طریق کارت سوخت چه باید کرد؟

  کارشناس بیمه
  08 آبان 1401

  سلام از طریق سامانه هایی امکان پذیر است؛ اما استفاده از آن ها راحت نیست.

یزدانی
07 آبان 1401

میرم جایگاه برای سوختگیری کارتو وارد میکنم بعد رمز کارتوودوباره پیام میاد کارتو بصورت صحیح وارد کنید چندین جایگاه رفتم همین پیامو میده.چکار کنم مشکل چی

  کارشناس بیمه
  08 آبان 1401

  سلام به اداره مربوطه برای درست کردن کارت مراجعه کنید.

بابک رنجبری
17 آبان 1401

سلام وقت بخیر. ماشین خریدیم. فعلا سند نزدیم. کارت سوخت ماشین میکن گم شده چطور میشه اقدام کنیم. کارت سوخت المثنی. بکیریم

  کارشناس بیمه
  17 آبان 1401

  سلام به دفتر پلیس +10 مراجعه کنید. باجه ای باید برای این کار داشته باشند.

زهرا
25 آبان 1401

سلام. سایت اداره پست که گزینه کارت سوخت رو نداره برای پیگیری. پلیس 10+ هم که همینطور. شماره پیامک رو هم زدم جواب درستی نیومد که. به نظرتون این نرماله که 4 ماهه کارت سوختم هنوز نیومده؟ از مرداد که ماشین رو تحویل گرفتم هنوز نیومده.!!!

  کارشناس بیمه
  25 آبان 1401

  سلام والا خیر

مینو
26 آبان 1401

سلام یه کارت سوخت رو سه نفر داریم استفاده می کنیم از کجا میتونیم میزان وتاریخ استفاده هربار از کارت سوخت رو با اطلاع شویم

  کارشناس بیمه
  27 آبان 1401

  سلام والا این سخت است و به هر کسی نمی دهند.

حسین
05 آذر 1401

شما را به خدا رسیدگی کنید. از اول تیر کارت المثنی سوخت را درخواست داده ام هنوز خبری نیست! هر دوهفته یکبار به پلیس +10 می روم می پرسم!! نه سامانه درست و حسابی هست واسه چک کردن نه امیدی به رسیدگی زودتر!!! دائم می گویند تراشه ندارند!!!! خوب مردم مستضعف چه گناهی دارند که باید بنزین ازاد مصرف کنند یا هزینه حمل و نقل گران را تحمل کنند. آخه کمی به فکر مردم باشید!! یک شماره وزارت نفت اعلام کردند که نوار است و پاسخ گوی مردم نیست!!!

  کارشناس بیمه
  05 آذر 1401

  سلام ما در این مقاله فقط اطلاعات اصلی را نوشته ایم. متاسفانه این مساله در کشور زیاد وجود دارد.

علیرضا ویلان
13 آذر 1401

سلام کارت سوخت ماشین برج ۲ امسال تحویل پست داده شده وهنوز دست من نرسیده واز۶ماه که درپست میماند گذشته الان باید ازاول برم درخواست بدم یان؟

  کارشناس بیمه
  14 آذر 1401

  سلام این را باید از خود پست بپرسید.

عنایت اسماعیلی
13 آذر 1401

سلام علیکم بزرگوار
بنده کارت سوختم شکسته و 3 ماه هست درخواست دادم و در سیستان بلوچستان معلم هستم قبلا کدینگ کارت را برداشتم.
1- چه زمانی طول میکشه کارت سوختم بیاد
2- آیا دوباره مراحل رفع کدینگ را هم باید برم انجام بدم.
با تشکر

حسین
17 آذر 1401

سلام ۶ ماهه کارت سوختم نیامده. میرم بزافه ۱۰ سرخیابان محمدیه کتول اون متصدی بااخم همش میگه برو سامانه قطع است. پیامک هم میزنم ۳۵۰ کم میکنه جواب نمیدهد. اقا یکی بفریاد مابرسه از بلاتکلیفی و بدون کارت بودن خلاص بشیم.یاعلی

مهرداد
21 آذر 1401

سلام و عرض ادب
من یه موتور مدل ۸۷ دارم وقتی خریدم گفتن کارت سوخت نداره الانم میخوام اقدام کنم میگن نمیشه چی کار کنم؟

  کارشناس بیمه
  22 آذر 1401

  سلام اگر دفتر اصلی به شما گفتند، نمیشوند پس حتما نمی شود و باید باز از خود آن ها راهکار را بپرسید.

سیاوش
28 آذر 1401

باسلام دولت محترم لطف بفرماید به رانندگان که کارت سوخت تحویل نداده باجایگاه داران هماهنگ کنه که تا زمان تحویل کارت سوخت به رانندگان طبق سهمیه ماهانه بهشون بنزین بدن گناه ما چیه دولت عرضه صدور کارت نداره چرا همش باید ما متضرر بی کفایتی وبی عرضگی دولت باشیم بنده شغلم مسافر کشیه وماشینمم بنزینی با بنزین ۳۰۰۰تومن بنظرتون میصرفه به ولله که حروم دولت باشه که حق مارو میخورن از همه جهت برا خودش ازمردم پول زوری میگیره ولی خدمات نمیده مالیات وعوارض شهرداری و…

مه
06 دی 1401

سلام و خسته نباشید ببخشيد
ببخشيد من کارت سوخت متور صفرم رو تحویل گرفتم 175تا شارژ شده میخاستم ببینم هر ماه اینطوره یا فقط اینبار؟

  کارشناس بیمه
  06 دی 1401

  سلام سهمیه موتور که خیلی کمتر از این مورد است.

احمد
13 دی 1401

هیچ سامانه ی انلاینی برای استعلام کارت سوخت خودرو پاسخگو نیست و حتما باید حضوری به پلیس +10 مراجعه کنیم تا هزینه پرداخت بشه

  کارشناس بیمه
  15 دی 1401

  سلام کلا کارت سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

ازاد
15 دی 1401

بنده شش ماه پیش رفتم پلیس +۱۰کارت سوخت المثنی صادر کردم ولی هنوز کارت بدستم نرسیده پلیس +10جوابی نداره یا کارت سوخت هم‌تحریمه ؟من‌نمیدونم شما مال کدوم‌شهری ولی شهری که بنده زندگی میکنم استان کرمان‌شهرستان کهنوج بنزین آزاد تو جایگاه نمیدن تکلیف ما چیه که با بنزین لیتر ۸تومن ازاد باک ماشین باید پرکنیم

احدآقازاده
21 دی 1401

من چهارماه است کارت سوخت ثبت نام کردام هنوز خبری نیست

غلامرضا
25 دی 1401

سلام آذر ماه ماشین تعویض پلاک شده فروشنده کارت سوخت گم کرده و درخواست المثنی مهر ماه داده، چقدر زمان می‌بره که کارت سوخت تحویل بشه و آیا کارت سوخت به آدرس فروشنده میره یا به آدرس خریدار و آیا تغییر آدرس باید در سامانه ثبت شود یا نیازی نیست.

  کارشناس بیمه
  26 دی 1401

  سلام ادرس که باید ثبت شود و به آدرسی که ثبت شده ارسال خواهد شد.

مهدی
26 دی 1401

با عرض سلام وخسته نباشی بنده الان سه ماهه برای کارت سوخت اقدام کردم ولی میگن ۷ ماه طول میکشه اما الان چند روزی‌ست کارت سوخت خودم را پیدا کردم آیا میشه کاری کرد

  کارشناس بیمه
  26 دی 1401

  سلام به همان مرکز پلیس+10 مراجعه کنید.

کمال
27 دی 1401

سایتهایی که معرفی کردین هیچ گزینه ای برای پیگیری کارت سوخت نداره

Hosein
28 دی 1401

کارت هوشمند سوخت مربوط به درخواست شماره93987** در حال توليد است
هزينه اين پيامک 350 تومان و برعهده مشترک مي باشد
این کارت چند وقت دیگه به دست ما میرسه

  کارشناس بیمه
  28 دی 1401

  سلام معلوم نیست.

   احمد علی خوش جهان
   09 بهمن 1401

   سلام بنده حدود پنج ماه است که ماشینم را از نمایندگی تحویل گرفته ام ولی متاسفانه هنوز کارت سوختش به دستم نرسیده است متاسفانه هیچ ارگانی پاسخ گو نیست یه شماره تلفن سر کاری تو سایت گذاشتن شماره را که میگیری بعد بیست دقیقه تو نوبت موندن در لحظه آخر میگه متاسفانه خطایی رخ داده است !!! آخه هیچ مسؤ لی نیست که به داد این مردم برسد آخه سر کا ر گذاشتن مردم خدارا خوش می آید شمارا بخدا به فریاد این مردم برسید

نورالهی
04 بهمن 1401

باسلام
لطفا” بطور واضح توضیح بدین برای پیگیری کارت سوخت خودرو به کدام سامانه باید مراجعه کرد.؟ سایت epolice و پلیس من اصلا درمورد رهگیری کارت سوخت گزینه ای نداره.سایت راهور هم همینطور.به شماره های ناجا زنگ میزنی میکن در تاریخ فلان رفته برای چاپ و بعد اون اصلا قابل پیگیری نیست.چرا مسولین مربوطه یه فکر اساسی نمیکنند؟ موقع ثبت نام ماشین حتی هزینه صدور کارت سوخت و هزینه پست برای ارسال کارت سوخت را میگیرند ولی دریغ از یک پیامک که بگویند این کارت سوخت کجاست؟لطفا راهنمایی کنید مردم به کدام ارگان خاص برای پیگیری کارت سوخت مراجعه کنند.باسپاس

علی
12 بهمن 1401

سلام و احترام ، در سایت najatracking.post.ir گزینه بررسی برای کارت سوخت وجود نداره !!!
شما علت رو میدونید؟

  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1401

  سلام کاربر گرامی. در سایتی که فرمودید باید شماره پلاک را وارد کنید در صورتی که کارت سوخت شما ارسال شده باشد وضعیت مرسوله را برای شما مشخص می‌کند.

عرفان
18 بهمن 1401

سلام من کارت سوختم واز پلیس 10+پیگیری کردم میگن درحال صدوره میخواستم ببینم چقدر طول میکشه بدستم برسه ممنون میشم جواب بدین

  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. به ارگان صادر کننده بستگی دارد.

معترض
18 بهمن 1401

باسلام یک موضوعی را در مورد کارت سوخت می خواستم مطرح کنم کارت سوخت من بعد از ۶ ماه الان آمده آدرس وسامانه سخا هم برای من هیچ مشکلی نداشته الان زنگ زدند گفتند بیا کارت سوخت را بگیر و۱۰۰ هزار تومان پول هم باید بیاری این چه قانونی است که هزینه کارت سوخت را قبلا از من در مراحل واریزی پول خودرو از من گرفتید وجز هزینه ها آمده الان هم که خودتان دیر دادین وتا الان بنزین آزاد می زدم این هزینه ها را کی باید بده من دوستم ۲ هفته پیش کارت سوخت ماشینش را بهش تحویل دادند وهیچ پولی ازش نگرفتنداین پول به حساب کی می روداین ۶ماه تاخیر در دادن کارت سوخت را کی باید حساب کنه من که اصلا راضی نیستم انشالله خورده تان نره واین دنیا جواب پس بدین.

محمد
18 بهمن 1401

باسلام یک موضوعی را در مورد کارت سوخت می خواستم مطرح کنم کارت سوخت من بعد از ۶ ماه الان آمده آدرس وسامانه سخا هم برای من هیچ مشکلی نداشته الان زنگ زدند گفتند بیا کارت سوخت را بگیر و۱۰۰ هزار تومان پول هم باید بیاری این چه قانونی است که هزینه کارت سوخت را قبلا از من در مراحل واریزی پول خودرو از من گرفتید وجز هزینه ها آمده الان هم که خودتان دیر دادین وتا الان بنزین آزاد می زدم این هزینه ها را کی باید بده من دوستم ۲ هفته پیش کارت سوخت ماشینش را بهش تحویل دادند وهیچ پولی ازش نگرفتنداین پول به حساب کی می روداین ۶ماه تاخیر در دادن کارت سوخت را کی باید حساب کنه من که اصلا راضی نیستم انشالله خورده تان نره واین دنیا جواب پس بدین.

  کارشناس بیمه
  18 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. بهتر است این مشکل را به مراجع مربوطه گزارش دهید.

maryam.mahvel77@gmail.com
22 بهمن 1401

سلام همسرم ماشین صفر خریده و بلافاصله پلاک هاشو عوض کرده و به اسم دخترم زده رفتیم پلیس +۱۰گفتن که وقتی کارت سوخت صادر بشه به اسم دخترتون میاد دیگه نیاز نیس پیگیری کنید الان دوماه هست که کارتش نیومده میگم نکنه به اسم صاحب اول ماشین رفته باشه آخه وقتی ما ماشین رو خریدم تازه ۳روز بود که تحویل گرفته بودنش و ما بعد ۶روز عوض کردیم گفتن نیاز نیست درخواست باطل شدن بدید چون هنوز صادر نشده و چون پلاک رو عوض کردید به اسم خودتون میاد!؟

  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. بله کارت سوخت به اسم مالک جدید می آد. چون برای پلاک شما صادر می شود.

رحمتی
28 بهمن 1401

سلام، من ماشین خریدم از کسی که ماشینو صفر از شرکت در آورده گفت ۴ ماهه هنوز کارت سوختش نیومده، می خوام بدونم الان کارت سوخت به آدرس صاحب قبل میره یا به آدرس من میاد؟ چطور پیگیری کنم یا برم درخواست کارت سوخت بدم راهنمایم‌کنید یا آدرس رو کجا اصلاح کنم

  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز.کارت سوخت به ادرس مالک قبلی ارسال می‌شود.

مظفری
29 بهمن 1401

چقدر خوب میشد هر کارتی که گم شود به محل صدور برگردد تا مراجعه کننده که پس از مفقودی به آنجا مراجعه کند یا پس از اطلاع با پست به محل صاحب کارت ارسال گردد

احمد علی
03 اسفند 1401

4 ماهه ماشین تحویل گرفتم هنوز کارت سوختش نیامده

محسن
11 اسفند 1401

سلام خسته و نباشید بنده از برج ۵ اقدام کردم واسه کارت سوخت رفتم پلیس +۱۰ هی میگن زدن در حال برسی حالا من باید چکار کنم

  کارشناس بیمه
  11 اسفند 1401

  سلام. از پلیس +۱۰ این موضوع را پیگیری کنید.

milad
15 اسفند 1401

سلام منتظر نمونید که کارت سوخت بیاد در خونه در تایم اداری با شماره ۰۹۶۲۷ تماس بگیرید شماره پلاک رو میدین بارکد پستی رو بهتون میده مال من ۲ماهه تو باجه معطله پستی بوده خبر نداشتم یعنی از درخواست تا ارسال کارت ۴۰ روز زمان برد ولی ۶۰ روز تو پست بوده

دانیال عیسی وند
16 اسفند 1401

سلام شب خوش
من 1401/10/10 ماشین توحیل گرفتم بعد گفتن 45 روز بعد کارت سوخت برام صادر میشه اما 2 ماه گذشته هنوز خبری نشده
چرا؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  16 اسفند 1401

  سلام. از طریق سامانه مرسولات پستی این موضوع را پیگیری کنید.

ابراهیم خوش گفتار
19 اسفند 1401

سلام کارت سوخت خانم من کار نمی کند

alireza savand
20 اسفند 1401

کارت سوخت من خراب است چکارکنم؟

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. این موضوع را از مراکز مربوطه پیگیری کنید.

روشن
21 اسفند 1401

سلام
من یک حواله خورو دنا خریدم در اسفند 1400 س در نهایت اوایل خرداد1401 خودرو تحویل شد همه مدارک آن تا دو ماه بعد آمد اما کارت سوخت نیامده
.راهنمایی بفر مایید چکار کنم؟
این را هم بگویم که خودرو بنام من منتقل شده و اکنون برگ سبز و کارت خودرو بنام من است..
آیا کارت خودرو به نام صاحب پیشین می آید؟؟
یا بنام من؟؟
در هر صورت هیچکدام نیتمده . اسیتعلام اینتر نتی کردم با کارت خودرو بنام خودم اما میگوید به این عنوان کارتی صادر نشده

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. این موضوع را از مراکز مربوطه پیگیری کنید.

ابوالفضل
23 اسفند 1401

در صورتی که که کارت سوخت را گم کرده ایم و از طریق دفاتر پلیس +۱۰ درخواست المثنی را داده باشیم و بعد از دوسه روز کارت قبلی پیدا شود،آیا امکان کنسل کردن کارت المثنی وحود دارد؟در صورتی که کارت سوخت قبل هم هنوز نسوخته باشد؟

  کارشناس بیمه
  27 اسفند 1401

  سلام. لطفا از مراکز پلیس +10 سوال بفرمایید.

داود
24 اسفند 1401

سلام
من چندین بار به شماره های پیگیری از طریق تماس زنگ زدم. بیش از یک ساعت پشت خط ماندم ولی هیچکس جواب نداد.

  کارشناس بیمه
  26 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. در این مورد نمی توانیم به شما کمکی کنیم.

ارش
27 اسفند 1401

سلام بنده ۲۳بهمن از یه نفر ماشین گرفتم ۲۴ام رفتیم تعویض پلاک، الان کارت سوختم اومده، ولی کارت سوخت به اسم خانومی هست که من ازش گرفتم و اینکه پشت کارت هم شماره پلاک قبلی ثبت شده

  کارشناس بیمه
  02 فروردین 1402

  سلام از روش های قانونی این موضوع را پیگیری کنید. ابتدا با خانم فروشنده مشکل را مطرح نمایید سپس به مراکز مربوطه مراجعه کنید.

امیر محمد
06 فروردین 1402

سلام من کد M*VIN موتور سیکلت رو به 1101202040 فرستادم هیچ پاسخی دریافت نکردم لطفا راهنماییم کنید

  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. احتمالا سامانه مشکل داشته است

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید