۲۷ تیر ۱۴۰۳

کارت سوخت خودرو: ثبت نام، المثنی، کارت بنزین ماشین صفر و کارکرده

تامین بنزین یکی از دغدغه‌های افرادی است که خودرو دارند. از سال ۸۶ طرح سهمیه‌بندی سوخت در ایران آغاز شد. برای انجام و پیشبرد طرح سهمیه‌بندی سوخت، دولت برای ماشین‌ها کارت هوشمند صادر کرد. کارت سوخت خودرو منحصر به فرد است و امروزه به عنوان یکی از مدارک خودرو به حساب می‌آید. به طوری‌که هنگام نقل و انتقال اتومبیل، این کارت نیز مانند سند ماشین در اختیار خریدار قرار می‌گیرد. در سال ۱۴۰۳ با اعلام وزیر نفت کشور دریافت کارت سوخت خودرو برای تمامی مالکان وسایل نقلیه اجباری شد. با توجه به اظهارات وزیر نفت در سال جاری سوخت‌گیری فقط از طریق کارت‌های هوشمند سوخت شخصی امکان‌پذیر است. بنابراین لازم است تا افراد هر چه سریع‌تر اقدامات لازم در جهت تهیه کارت سوخت خودرو خود را انجام دهند. اگر مایلید در این مورد بیشتر بدانید، با ما همراه باشید.

کارت سوخت خودرو چیست؟

کارت سوخت خودرو، نوعی کارت هوشمند است و حاوی برنامه‌هایی برای سهمیه‌بندی و پرداخت هزینه در جایگاه‌های سوخت است. صاحب هر کارت با توجه به سهمیه‌ی ماهانه‌ای که دارد، می‌تواند از بنزین نرخ دولتی استفاده کند.

روش‌های ثبت نام کارت سوخت خودرو

طرح جدید دولت برای کارت سوخت خودرو

در سال ۱۴۰۳ اعلام شد که سوخت‌گیری فقط از طریق کارت‌های هوشمند سوخت شخصی امکان‌پذیر است. بنابراین تمامی دارندگان وسایل نقلیه باید کارت سوخت خودرو خود را دریافت نمایند. همچنین لازم به ذکر است که بدون داشتن بیمه شخص ثالث، مالکان وسایل نقلیه امکان دریافت کارت سوخت را ندارند. همچنین به افراد فاقد بیمه شخص ثالث، سهمیه سوخت تعلق نمی‌گیرد.

همکاری در فروش بیمه

ثبت نام کارت سوخت خودرو

ثبت‌نام این کارت به صورت غیرحضوری انجام می‌شود. شما از راه‌های زیر می‌توانید برای ثبت‌نام اقدام کنید:

 • سایت خدمات دولت
 • استفاده از اپلیکیشن دولت همراه
 • استفاده از کد دستوری ستاره ۴ مربع «#۴*» در موبایل

شروط لازم برای ثبت‌نام از طریق کد دستوری موبایل

برای استفاده از کد دستوری در تلفن همراه لازم است شروط زیر را رعایت کنید:

 • شخص اقدام کننده باید صاحب خودرو باشد.
 • شخص اقدام کننده باید مالک سیم کارت باشد.
 • کد ملی حتما با مشخصات مالک و دارنده سیم کارت یکسان باشد.

اگر شما مالک خودر هستید ولی سیم کارتی به نام خودتان ندارید، برای ثبت‌نام باید به دفاتر پلیس۱۰+ مراجعه کنید.

سهمیه ماهانه بنزین

سهمیه ماهانه هر اتومبیل به نوع کاربری خودرو بستگی دارد:

نوع خودرومیزان سهمیه
سواری شخصی بنزینی۶۰ لیتر
سواری شخصی دوگانه سوز۳۰ لیتر
تاکسی بنزینی۴۰۰ لیتر
تاکسی دوگانه سوز۲۰۰ لیتر
موتورسیکلت۲۵ لیتر
وام کم مصرف بنزینی۲۰۰ لیتر
وانت کم مصرف دوگانه سوز۶۰ لیتر
وانت پرمصرف بنزینی۳۰۰ لیتر
وانت پرمصرف دوگانه سوز۱۲۰ لیتر
آمبولانس۵۰۰ لیتر

اینکه هر خودرویی چه مقدار سهمیه بنزین دارد به یکی از سوالات رایج افراد تبدیل شده است.برای کسب اطلاعات جامع در مورد سهمیه سوخت هر وسیله نقلیه‌ای می‌توانید به مقاله سهمیه سوخت وسایل نقلیه مراجعه کنید.

نرخ بنزین سهمیه‌ای

نرخ بنزین سهمیه ای و آزاد به صورت زیر است:

 • بنزین سهمیه ای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان
 • بنزین آزاد هر لیتر ۳۰۰۰ تومان
 • بنزین سوپر هر لیتر ۳۵۰۰ تومان

به این نکته دقت داشته باشید که سهمیه بنزین برای هر کارت تا ۹ ماه باقی می‌ماند و برای خودرو و موتور به ترتیب برابر با ۵۴۰ و ۲۲۵ لیتر است.

چگونگی گرفتن گرفتن کارت سوخت خودروی صفر

اگر خودرو شما صفر کیلومتر است یا به هر دلیل کارت سوخت ندارید، نیاز به ثبت‌نام در سایت نیست. کافی است برای دریافت این کارت به دفاتر پستی مراجعه کنید. این امکان شامل حال ماشین‌های تعویض پلاکی نیز می‌شود.

صدور کارت بنزین خودرو صفر چقدر زمان می‌برد؟

فرآیند صدور کارت سوخت خودرو صفر کیلومتر از مهر ۱۴۰۰ کاهش یافته و در بازه زمانی ۲۰ الی ۶۰ روز انجام می‌شود. با این وجود وزیر نفت کشور اعلام کرد که فرآیند صدور کارت سوخت در سال ۱۴۰۳ سریع‌تر شده و افراد می‌توانند در بازه زمانی کوتاهی کارت سوخت خودرو خود را دریافت نمایند.

پیگیری کارت خودروهای صفر

اگر بعد از ۲۰ روز به هر دلیلی کارت سوخت اتومبیل خود را دریافت نکردید، می‌توانید از راه‌های زیر اقدام کنید

پیگیری از طریق اینترنت

برای رهگیری و گرفتن کارت سوخت خودروی صفر خود می‌توانید به پایگاه اینترنتی epolice.ir، خدمات الکترونیکی انتظامی، مراجعه کنید. در این سامانه لازم است نوع و شماره پلاک خودرو را در بخش پیگیری صدور کارت سوخت، وارد کنید. در این سایت شماره مرسوله خود را بگیرید و وارد سامانه اداره پست شوید. شماره مرسوله را در بخش مربوطه وارد کنید. سامانه به شما آدرس منطقه پستی که کارت سوخت‌تان فرستاده شده را می‌دهد. یا اینکه می‌توانید به سامانه رهگیری مرسولات پستی مراجعه کنید. ابتدا وارد سامانه شوید و سپس با وارد کردن کد ۱۶ رقمی شناسایی خودرو VIN، کارت خود را پیگیری کنید.

برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص کد VIN، مقاله وین کارت خودرو چیست  را مطالعه کنید. شماره vin کارت خودرو جدید در پشت آن و به صورت عمودی نوشته شده است.

پیگیری از طریق سامانه پیامکی

برای استعلام کارت سوخت از طریق پیامک، شماره VIN خودرو خود را به سرشماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ بفرستید. ابتدا حرف v  سپس * و در نهایت شماره VIN را وارد کنید: V*VIN

برای استعلام کارت خودرو از ناجا باید وارد صفحه استعلام کارت خودرو شوید. البته برای پیگیری کارت خودرو از ناجا باید وارد صفحه جداگانه دیگری شوید.

پیگیری از طریق تلفن

برای اطلاع از وضعیت صدور و گرفتن کارت سوخت خودروی صفر می‌توانید با پلیس ناجا به شماره ۸۱۲۴۰۵۱۴ و ۸۸۸۸۵۳۴۷ اقدام کنید. برای رهگیری ارسال کارت سوخت ماشین با اداره پست می‌توانید با شماره ۸۴۴۷۰۰۰۰ تماس بگیرید.

پیگیری حضوری

برای پیگیری حضوری باید به دفاتر پلیس ۱۰+ مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز برای گرفتن کارت سوخت از اداره پست

درصورتی که کارت سوخت­تان در دفتر پستی بود، برای دریافت کارت سوخت خودرو داشتن مدارک شناسایی ماشین از جمله  کارت، شناسنامه مالکیت خودرو، سند خودرو و همچنین کارت شناسایی معتبر صاحب خودرو، الزامی است. البته حضور مالک برای گرفتن کارت سوخت خودروی صفر ضروری نیست؛ اما مدارک باید کامل باشند.

کارت سوخت ماشین صفر چند لیتر بنزین دارد؟

سهمیه کارت بنزین خودروهای صفر، مانند سایر خودروها به صورت ماهانه شارژ می‌شود. میزان این سهمیه بسته به نوع کاربری اتومبیل متفاوت است.

ثبت نام کارت سوخت خودروهای صفرکیلومتر از طریق دفاتر پلیس +10 انجام می شود.

رمز کارت خودرو صفر

رمز این کارت ۴ رقم آخر کد ملی مالک خودرو است.

تغییر رمز کارت سوخت هوشمند

برای تغییر رمز کارت بنزین باید به جایگاه سوخت بروید. بعد از وارد کردن کارت به دستگاه، گزینه تغییر رمز را بزنید و در نهایت رمز جدید را وارد کنید. البته اگر رمز را فراموش کرده باشید، تنها راه بازیابی آن مراجعه به نواحی شرکت ملی پخش فرآورده­های نفتی است.

پرسش‌های خاص در مورد کارت سوخت خودرو صفر

اگر هر پرسش دیگری در این مورد دارید، می‌توانید به پرتال مرکز پخش فراورده‌های نفتی مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۹۶۲۷ پرسش‌های خود را مطرح کنید.

نکات مهم در مورد گرفتن کارت سوخت خودروی صفر

برای گرفتن این کارت لازم است به نکات زیر توجه کنید:

 • هزینه صدور باید پرداخت شود که در همان اداره پست از شخص تحویل گرفته خواهد شد.
 • برای دریافت حضوری کارت سوخت، باید آدرس دقیق به همراه کدپستی در سایت وارد کرده و هزینه ارسال را پرداخت کنید.
 • برای دریافت پاسخ پرسش‌­های خود می‌توانید به پرتال مرکز پخش فراورده‌های نفتی مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۹۶۲۷ پرسش‌های خود را مطرح کنید.

کارت سوخت خودروهای فرسوده

بر اساس جدیدترین آیین‌نامه هیئت دولت در سال ۹۹ به خودروهای فرسوده، کارت سوخت تعلق نمی‌گیرد. اگر ماشینی شرایط زیر را دارا باشد، مصداق خودرو فرسوده است و کارت سوخت آن ابطال می‌شود:

 • سواری شخصی با عمر ۲۵ سال
 • سواری دولتی با عمر ۱۵ سال
 • تاکسی با عمر ۱۰ سال
 • مینی‌بوس با سن ۱۵ سال
 • اتوبوس درون شهری با عمر ۱۰ سال
 • اتوبوس برون شهری با سن ۱۵ سال
 • کامیون کِشنده با عمر ۱۵ سال
 • وانت با عمر ۱۵ سال
 • موتورسیکلت با سن ۱۰ سال
 • و سایر وسائل نقلیه با عمر ۲۵ سال

شارژ کارت خودروهای سنگین

کارت سوخت خودروهای سنگین هر دو هفته یکبار شارژ می‌شود.

گم شدن کارت سوخت

اگر شخصی کارت سوخت خود را گم کند، می‌تواند به سامانه «پست یافته» مراجعه کند. این سامانه زیر نظر اداره پست جمهوری اسلامی، فعالیت می‌کند. در صورت نیافتن کارت خود، بایستی به دفاتر پلیس ۱۰+ مراجعه کند. لازم است ابتدا کارت سوخت قبلی خود را منقضی کند و در نهایت برای گرفتن کارت سوخت جدید اقدام کند.

 کارت سوخت المثنی

اگر بنا به هر دلیل لازم شود برای وسایل نقلیه کارت سوخت جدید صادر شود، به کارت جدید، کارت سوخت المثنی می‌گویند. مالکان خودرو معمولا بنا به دلایلی از قبیل: مفقود شدن و صدمه دیدن کارت سوخت همچنین عدم تحویل کارت به خریدار در زمان معامله، اقدام به ثبت‌نام کارت سوخت المثنی می‌کنند. لازم است بدانید که بعد از صدور کارت المثنی، موجودی کارت قبلی صفر می‌شود.

برای اطلاعات کامل در مورد دریافت کارت سوخت المثنی به اینجا مراجعه کنید.

مدارک لازم برای کارت سوخت جدید

برای درخواست کارت سوخت جدید و المثنی به مدارک زیر نیاز دارید:

 • مدارک شناسایی صاحب خودرو شامل: اصل و کپی شناسنامه و کارت هوشمند ملی یا پاسپورت صاحب اتومبیل
 • مدارک شناسایی خودرو شامل: کارت ماشین یا شناسنامه مالکیت خودرو
 • برای اشخاص حقوقی داشتن معرفی‌نامه رسمی از سازمان یا شرکت مربوطه با مهر و امضای رسمی الزامی است. البته نماینده شرکت باید شناسنامه و کارت ملی به همراه داشته باشد.
 • همراه داشتن مدارک استفاده کننده ماشین و «کارت خودرو» برای مالکان خودروهای لیزینگی
 • تکمیل فرم تعهد نامه مربوط به مفقود شدن کارت سوخت در دفاتر پلیس ۱۰+
 • بیمه‌نامه خودرو
 • آدرس و کدپستی مالک
 • شماره تلفن همراه ( حتما باید به نام مالک باشد)
 • واریز فیش نقدی جهت ثبت‌نام به حساب شرکت ملی پخش

کارت سوخت المثنی خودروهای پلاک قدیمی

خودروهای پلاک قدیمی، فقط در صورت تعویض پلاک می‌توانند کارت سوخت المثنی دریافت کنند. البته برخی شرایط خاص هم برای این اتومبیل‌ها در قانون تعریف شده است. شما می‌توانید برای اطلاع از جزییات آن به دفاتر پلیس ۱۰+ مراجعه کنید.

کارت سوخت خودروهای تعویض پلاکی

صاحبان خودروهای تعویض پلاکی اگر کارت بنزین ماشین خود را دریافت نکرده‌اند با استفاده از کد VIN می‌توانند برای کارت سوخت المثنی اقدام کنند.

کارت سوخت المثنی برای مالکانی که چند خودرو دارند

این افراد به ازای هر وسیله نقلیه، باید تمام مراحل گفته شده در بالا را تکرار کنند.

مدت زمان صدور کارت المثنی

صدور کارت سوخت بنزین المثنی بین ۴۵ روز تا دو ماه طول می‌کشد. البته در شرایطی ممکن است که طولانی شود که متاسفانه تاکنون پاسخ درستی بیان نشده است. هرچند دلایلی از جمله تغییر آدرس، وارد کردن اطلاعات اشتباه در آدرس و همچنین مشکلات زیرساختی برای این مسئله بیان شده است.

اهمیت دریافت کارت سوخت خودرو

کارت سوخت خودرو یکی از مدارک مهم وسایل نقلیه است. افراد برای سوخت گیری به این کارت نیاز دارند. در این مقاله روش‌های موجود برای دریافت کارت سوخت و پیگیری آن را برای شما ذکر کردیم. همچنین در مورد قیمت بنزین آزاد و سهمیه‌ای و سهمیه سوخت ماهانه وسایل نقلیه نیز اطلاعاتی را به شما دادیم. در صورتی که بعد از مطالعه این مقاله همچنان در مورد کارت سوخت خودرو سوال یا ابهامی دارید، از قسمت نظرات همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
سعید
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

سلام ماشین مدل پایینی که قبلا کارت سوخت داشته و گم شده میتونم دوباره کارت سوخت بگیرم براش

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله می توانید درخواست صدور کارت سوخت المثنی خود را ثبت کنید.

person
bahman
۱۲ اسفند ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید من ماشین خریدم ولی کارت سوختش سوخته تعویض پلاک هم کردم چیکار کنم ممنون میشم جواب بدید

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به یکی از مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

person
معصومه
۰۸ اسفند ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر من تازه ماشین خریدم صاحب قبلی ماشین کارت سوخت رو گم کرده دو روز دیگه باید ماشین فک پلاک بشه میشه راهنمایی کنید که چه جوری باید کارت سوخت بگیرم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

person
سینا
۰۵ اسفند ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر
هزینه صدور کارت سوخت برای خودرو صفر کیلومتر چقدراست؟
منامروز به دفترپلیس +۱۰مراجعه نمودم هزینه های اخذشده:
صدهزارتومان
۳۰هزارتومان
۲۱۶۰۰۰ریال
۵۰۴۰۰۰ریال
جمعا”مبلغ ۲۰۲هزارتومان
آیا قانونی هست چون توسایت هاسرچ کردم فقط ۱۰۰هزارتومان بود
اگرراهنمایی بفرمایید آیا دفترپلیس +۱۰گرانفروشی کرده است باتشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۷ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  هزینه‌های پرداخت شده در پلیس +۱۰ بر اساس قانون تعیین می شوند و صحیح است. دفاتر پلیس+۱۰ نمی توانند از مراجعین هزینه بیشتری را دریافت نمایند.

person
کشانی
۰۵ اسفند ۱۴۰۲

با سلام آیا برای رفع قفل شدن کارت سوخت باید به منطقه سکونت خود یا منطقه نمره شدن وسیله نقلیه مراجعه کرد؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنید.

person
نامی
۰۲ اسفند ۱۴۰۲

کاش یه کارت سوخت به خودروهای فرسوده بدن حداقعل بتونیم آزاد بنزین بزنیم

person
رحمتی
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

سلام من ماشین خریدم مالک قبلی کارت سوخت رو به من نداد من رفتم پلیس ۱۰ درخواست دادم حالا در استعلام این رو نوشته
درخواست صدور کارت هوشمند سوخت در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ بررسی و به دلیل “درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت از مرکز داده سامانه هوشمند سوخت دریافت نشده لذا پیرو نامه شماره ۶۶۰/۵۹۴۶۳ مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ سامانه هوشمند سوخت تا زمانیکه درخواست المثنی از شرکت نفت دریافت نشود برای تولید ارسال نخواهد شد” مردود شد و تا زمانیکه دلیل رد شدن درخواست مرتفع نگردد کارت جدید صادر نمی شود
الان باید چی کار کنم ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید کارت سوخت خودرو را از فروشنده قبلی دریافت کنید. هر خودرو یک کارت سوخت دارد.

  person
  نامی
  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

  اول بسوزونش بعد برو درخواست بده

person
Am
۲۷ بهمن ۱۴۰۲

سلام. کارت سوخت من به اسم مالک قبلیه.
آیا ضرورت دارد که برای کارت سوخت جدید به اسم هم ودم اقدام کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله باید کارت سوخت جدید را دریافت نمایید.

  person
  احمد
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

  خیر نیازی نیس

  person
  رحمتی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

  من به مالک قبلی دسترسی ندارم الان باید چی کار کنم برای کارت سوخت

   person
   نویسنده بیمه
   ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   از طریق پلیس +۱۰ این موضوع را پیگیری کنید.

  person
  پدرام
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

  سلام من کارت سوخت خودرویی که خریدم رو دارم
  میتونم تا زمانی که کارت سوخت جدید صادر بشه،ازش استفاده کنم؟

   person
   نویسنده بیمه
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

   سلام دوست عزیز
   این مورد را از دفاتر پلیس +۱۰ پیگیری کنید.

person
HH
۲۰ بهمن ۱۴۰۲

برای کارت سوخت هزینه عکس بیومتریک تو مدارک دیدم یعنی از مالک عکس میگیرن؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله از مالک عکس می گیرند.

person
احمدی
۱۸ بهمن ۱۴۰۲

سلام خودرو صفر و ثبت نامی که تازه تحویل گرفته شده نیاز به ثبت نام جهت صدور کارت سوخت داره؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله برای دریافت کارت سوخت خودرو صفر باید به مراکز پلیس+۱۰ مراجعه کنید.

person
وهاب
۱۷ بهمن ۱۴۰۲

سلام من دوسال و نیم هست ک کارت سوخت برا ماشینم نگرفتم و حدود یک ماه پیش اقدام کردم مدل ماشینم ۱۴۰۰هستش آیا کل این مدت بنزینم ذخیره شده؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  خیر، از زمان صدور کارت سوخت سهمینه بنزین به آن تعلق می گیرد.

person
هادی
۱۸ دی ۱۴۰۲

سلام ماشینی خریدتری کردم ک مالک ان رمز کارت سوخت یادش نیست از چ طریقی میتونم رمز کارت را پیدا کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای مشکلات کارت سوخت به دفاتر پلیس +۱۰ مراجع کنید.

person
لیلی
۲۱ آذر ۱۴۰۲

با سلام و احترام .کارت سوخت خودرو صفر را خودمون باید درخواست بدیم یا خودش میاد؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  کارت سوخت خودرو صفر به صورت خودکار ارسال می شود. اما برای پیگیری می توانید به سامانه پلیس+۱۰ یا دفاتر این مرکز مراجعه نمایید.

  person
  امان
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

  سلام رمز کارت سوخت چهار رقم آخر کد ملی مالک است

person
جعفر
۱۵ آذر ۱۴۰۲

سلام برای کارت سوخت ثبت نام کردم و حالا چطوری می توانم پیگیری کنم که کارت سوختم در چه مرحله ای هستش؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از طریق پلیس+۱۰ می توانید موضوع را پیگیری کنید.

  person
  کارت سوخت
  ۲۳ آذر ۱۴۰۲

  با سلام بنده ماشین صفر ۱۴۰۲تحویل گرفتم کارت سوخت نداشت خودم رفتم ثبت نام کردم نمایندگی گفت هیچ ماشین صفر کارت سوخت ندارد باید مالک ماشین ثبت نام کارت سوخت کنه .

   person
   نویسنده بیمه
   ۲۷ آذر ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   بله درست است.

person
مهدی
۱۰ آذر ۱۴۰۲

۳ مرتبه رمز کارت سوخت را اشتباه زدم کارد مسدود شده به کجا باید مراجعه کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۱ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

  person
  محمد
  ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

  باید به یکی از نمایندگی شرکت نفت مراجعه پلیس + ۱۰ کاری نمیکنه برات

person
ناشناس
۲۴ آبان ۱۴۰۲

سلام من کارت سوختمو گم کردم هرچی میگردم نیست همه جا سر زدم .ماشینمو به نام دخترم زدم کارت به نام خودم هستش میتونم به اسم همون کارت قبلی که به نام خودم بوده تقاصا کنم یا به نام دخترم که الان صاحب ماشینه کدومش میشه لطفا جواب بدین

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  شما باید به پلیس +۱۰ مراجعه کنید و اعلام مفقودی نمایید. می توانید کارت سوخت را به نام دخترتان تهیه نمایید.

  person
  بهنام
  ۳۰ آبان ۱۴۰۲

  چرا هیچ سایتی وحتی *۴# جایی برای ثبت نام کارت سوخت غیرحضوری نداره؟آیا حذف شدن وحتما باید حضوری اقدام کرد.
  من ماشین صفر خریدم از نمایندگی البته چون بنام کس دیگه ای بود امروز تعویض پلاک شد بادی ثتوجه به اینکه فقط کارت سبز دارم و کارت خودرو ندارن میتونم اقدام کنم ؟حتما حضوری باید باشه ؟؟

   person
   نویسنده بیمه
   ۰۱ آذر ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   برای ثبت نام کارت سوخت باید به صورت حضوری به دفاتر پلیس+۱۰ بروید.

person
مهدی
۲۲ آبان ۱۴۰۲

سلام و درود بر شما عزیزان ببخشید من یه پراید مدل ۱۳۷۷ دارم ایا کارت سوخت بهش تعلق می گیرد

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. کارت سوخت خودروهای ۲۵ ساله باطل می شود.

   person
   محمد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

   سلام ببخشید وانت تویتا مدل ۶۲ دارم کارت سوخت بهش نمیدن ولی از همون ماشین مدل پایین تر هم کارت سوخت داره

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

    در این خصوص اطلاعی نداریم.

person
میزبان سایپا
۱۶ آبان ۱۴۰۲

سلام کامیون مدل ۸۳ دارم کارت سوخت گم کردم آیا کارت سوخت مجدد صادر میشود

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. بله می توانید از طریق مراکز پلیس+۱۰ برای دریافت کارت سوخت اقدام نمایید.

person
خالد
۱۲ آبان ۱۴۰۲

سلام بنده کارت سوخت موتور رو گوم کردم که به اسم مالک قبلی هست
ولی مدارک موتور همه به اسم خودمه
بعد میتونم کارت سوخت مالک قبلی رو بسوزونم به اسم خودم صادر کنم؟!

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۳ آبان ۱۴۰۲

  سلام. به مراکز پلیس+۱۰ مراجعه کنید و درخواست کارت سوخت دهید. در مورد کارت سوخت گم شده هم در همان مراکز اعلام مفقودی کنید.

person
همایون
۰۸ آبان ۱۴۰۲

با سلام
از چه زمانی بنزین به کارت سوخت خودرو صفر تعلق میگیره
از زمانی که خودرو فاکتور میشه؟
از زمانی که ماشین پلاک میشه؟
از زمانی که خودرو تحویل گرفته میشه؟
از زمانی که برای صدور کارت سوخت به پلیس + ۱۰ مراجعه میشه؟
لطفا کسی که اطلاع دقیق داره راهنمایی کنه. ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از زمانی که کارت سوخت به دست شما برسد.

   person
   محمد
   ۰۱ دی ۱۴۰۲

   سلام موتور مدل ۸۹ الان ۲ سال هرچی میزنم دستگاه جواب نمیده برا بنزین باید چیکار کنم

    person
    نویسنده بیمه
    ۰۲ دی ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    اگر مشکل از کارت سوخت شما باشد، می توانید هرگونه مشکل در جایگاه‌های سوخت یا مشکلات مربوط به کارت سوخت خود را از طریق تماس با مرکز پاسخگویی این شرکت به شماره ۰۹۶۲۷ پیگیری کنید.

person
محمدع
۰۴ آبان ۱۴۰۲

سلام وخسته نباشید حدود برج شش برای کارت المثنی خودرو ثبت نام کردم هفته گذشته مامور پست اورده خانه قبلی که خودم نبودم الان که میرم اداره پستی که کارت و اورده میگن بارکد بیا ر البته اون دفتر پلیس+۱۰ثبت نام کرده بودم نرفتم ولی دفاتردیگه رفتم میگن هنوز صادر نشده بنظرشما چه کارکنم بهتره ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بهتر است از طریق پست برای پیگیری کارت المثنی خود اقدام نمایید.

person
mehdi
۰۴ آبان ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید کارت سوخت گم شد کجا باید دباره درخواست بدم 🤏💞

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. باید به پلیس+۱۰ مراجعه کنید.

person
محمد آقایان
۲۲ مهر ۱۴۰۲

سلام، کارت سوخت من قفل کرده و خطای رمز اشتباه را میدهد

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید به پلیس +۱۰ مراجعه نمایید.

person
مهدیس
۱۲ مهر ۱۴۰۲

سلام ماشین صفر خریداری کردم و بعد از یکماه دیگر سند ماشین به نامم زده میشه برای دریافت کارت سوخت باید کدوم اداره مراجعه کنم؟ آیا بعد از تعویض پلاک درخواست کارت سوخت بدم که به اسم و مشخصاتم بیاد؟ یا نه الانم میتونم اقدام کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت کارت سوخت خودرو باید به یکی دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید.

person
درخواست کارت سوخت
۱۲ مهر ۱۴۰۲

من چند ماهه خودرو به نامم منتقل شده ولی کارت سوخت نداشته برای اقدام دریافت کارت سوخت از خدمات دولت همراه چیزی پیدا نکردم حتمی باید از طریق دفتر پیشخوان دولت اقدام بشه یا خوم میتونم اینترنتی انجام بدم ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای ثبت درخواست کارت سوخت باید به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید.

person
آدرین
۰۳ مهر ۱۴۰۲

سلام من میخوام برای کارت سوخت اقدام کنم تمامی مدارک رو دارم اما نه اپلیکیشن دولت من زبانه ثبت نام کارت سوخت داره ن با ستاره ۴ مربع شرکت ملی پخش فراوده رو میاره نه از طریق .GOV میاره
ایا زمان خاصی برای ثبت نام هست؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  لطفا به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید و اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهید.

person
ایمان
۲۷ شهریور ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید .پلاک ماشینم از زاهدان هست .الان شهرستان سراوان زندگی میکنم کدینگه نمیشه بنزین بزنم .میخوام تعویض پلاک کنم اینجا .کارت سوختشم باید بسوزونم دوباره درخواست بدم که رفع کدینگ بسه یا نه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز.
  به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه نمایید و مراحل تعویض پلاک را انجام دهید سپس به یکی از دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید و درخواست کارت سوخت دهید.

person
مجید ج
۱۵ شهریور ۱۴۰۲

سلام
سهمیه ماشین صفر از موقع ای که کارت سوخت صادرشده شارژ می‌شود یا از زمانی که ثبت‌نام کردیم چقدر طول می‌کشد که کارت صادر شود

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. سهمیه از روزی که کارت صادر شود درج می شود. مدتی زمان می برد.

person
سیما تیموری
۱۵ شهریور ۱۴۰۲

۰۰

person
مهدی
۰۲ شهریور ۱۴۰۲

سلام ببخشید کارت سبز ماشینم گم شده ولی روزنامه کردم که گم شده الان که بخوام درخواست کارت سوخت بدم چکار باید بکنم..ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. به پلیس +۱۰ مراجعه کنید و درخواست المثنی دهید.

person
مهدی
۲۸ مرداد ۱۴۰۲

با سلام
من خودرو با پلاک مشهد دارم ولی میخوام کلا از مشهد به شهر زاهدان نقل مکان کنم،متاسفانه کارت سوخت استان هایی بجز سیستان بلوچستان تو زاهدان جواب نمیده و خطای کدینگ میزنه
چاره چیست؟راهنمایی کنین لطفا

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. می توانید به مراکز تعویض پلاک بروید و پلاک خودرو را تعویض کنید و کارت سوخت متناسب را دریافت نمایید.

person
نارویی
۲۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید آیا کارت سوخت ماشین های دولتی مثلا استانداری رمز دارن؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. تمام کارت های سوخت رمز دارند.

person
علیرضا پورمند
۲۲ مرداد ۱۴۰۲

میخواستم چطوری بدونم کارت سوخت بنزین ماشینم ثبت نام شده یانه چونکه من درروستازندگی میکنم دادم به یکی ازدوستهام که ثبت نام کنه حالا گوشیش دسترس نیست چطوری بفهمم ثبت نام کرده است

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. به پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

person
حاج محسن
۰۹ مرداد ۱۴۰۲

🌹 سلام 🌹
کارت سوخت خودروی صفر بنده در اداره پست همدان بود که در سایت پست در خواست انتقال به تهران دادم

وقتی پستچی کارت رو آورد ۱۰۰ هزار تومن کارت کشیدم
آیا این مبلغ باید پرداخت میشد ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. بله. پست هزینه ای رو دریافت میکند بعد از تحویل.

person
کوروش کبیر
۰۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام
ماشین من تکسوز بود که از طریق اسنپ دوگانه شده ولی کارت سوختم غیر فعال شده کی دباره فعال میشود

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. باید از شرکت فرآورده های نفتی موضوع را جویا شوید.

person
Amir
۳۰ تیر ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر ،
ما ماشین داخل قرعه کشی برنده شدیم حالا مدارک مثل برگه سبز اینا اومده، کارت ماشین اما کارت سوخت هنوز دریافت نشده میشه بگید لطفا چقدر طول میکشه بیاد ؟؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۱ تیر ۱۴۰۲

  سلام. صدور کارت سوخت زمان‌بر است و متاسفانه ما نمی‌توانیم بازه زمانی مشخصی را در این مورد اعلام کنیم. از شرکت فرآورده‌های نفتی باید در این مورد سوال بپرسید.

person
همت
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

با سلام از برج ۵ سال ۱۴۰۱ خودرو صفر خریدم الان۹ ماه شده کارت سوخت به دستم نرسیده هر کاری هم بگی اتحان کردم هیچ کدام به نتیجه ننشسته به خدا خیلی خیلی مسولین دروغگو تشریف دارن

person
م
۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر راستش ما خودرو رو سال ۸۹ خریدیم و مالک قبلی خودش اونو دوگانه سوز کرده بود. (آزاد). چند سال قبل بود دستگاه گازش خراب شد ما هم اونو از خودرو جدا کردیم که عملاً ماشین بنزینی شد. حالا ما می‌خواهیم ماشین رو برای اسنپ استفاده کنیم اما چون توی سیستم دو گانه سوز ثبت شده و حالا ماشینمون تک گانه شده سهمیه بنزین کفاف نمیده. خواستم بپرسم میشه اونو توی سیستم تک گانه ثبت کرد تا از ماه های بعد سهمیه بنزینش زیاد بشه؟ ممنون.

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام. باید مجددن خودرو را به عنوان بنزینی ثبت کنید.

   person
   م
   ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

   سلام مجدد راستش از پلیس +۱۰ پرسیدم گفتن دیگه اون توی سیستم دوگانه ثبت شده و کاریش نمیشه کرد.هیچ راهی هم نداره.
   به نظر شما یعنی هیچ راهی وجود نداره ؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

    سلام. اگر پلیس +۱۰ این پاسخ رو داده حتما درسته.

person
خودت
۲۸ فروردین ۱۴۰۲

سلام . خودرو قدیمی دارم و تمایلی هم به اسقاط ان ندارم . با توجه به سالم بودن و دریافت معاینه فنی / چون کارت سوخت نمی دهند . برای سوختگیری با مشکل مواجه هستم / جایگاه داران می گوید کارت سوخت ازاد نداریم . بروید از ابرام لوکوموتیر بگیرید / سردرگم شده ایم / بفرمایید چه کنیم

person
رادین
۲۶ فروردین ۱۴۰۲

سلام بنده از طریق اسنپ خودرو را دوگانه کردم کارت سوخت من باطل شد گفتند مجددا برات با سهمیه ۳۰جدید صادر میشه حدود ۲ماه اصلا خبری نیست چیکار باید بکنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. این موضوع را باید از مراکز مربوطه پیگیری کنید.

person
حمید
۰۷ فروردین ۱۴۰۲

چرانبایدبه یابنده مدارک اخطارلازم برای ارسال مدارک به سازمان صادرکننده داده شودنگهداری مدارک جهت سواستفاده یابی تفاوتی نسبت به وظیفه قانونی خودمسولیت قانونی دارداگرنمیتوانندمدارک رابه مالک برساننداز برداشتن آن خوداری درصورت برداشتن به مراجع قانونی تحویل دهند

person
کارت سوخت
۲۹ بهمن ۱۴۰۱

سلام من دوساله که یه سمند خریدم ظاهراً ماشین قسطی بوده .قسطاش تمام شده سند آزاد شده .منم تعویض پلاک کردم .کارت سوخت نداشت وقتی رفتم به پلیس به علاوه یک گفتند باید برید کمیته سوخت تهران اونجا در خواست کنید چون ماشینت اصلا کارت سوخت نداشته .منم در مریوان هستم برام خیلی مشکله برم اونجا .لطفاً اگه راه دیگری هست ممنون میشم راهنمایی کنید آیا از استان نمیشه پیگیری کرد

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. می توانید از یکی از روش های زیر استفاده کنید:
  سایت خدمات دولت
  استفاده از اپلیکیشن دولت همراه
  استفاده از کد دستوری ستاره ۴ مربع «#۴*» در موبایل

person
علی
۱۰ بهمن ۱۴۰۱

سلام کارت سوختم بعد پنج ماه اومده پستچی ۱۰۰,هزار ازمن گرفت مگه کارت سوخت ماشین صفر هم باید بابت چی ۱۰۰هزاربدیم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. در صورتی که در زمان درخواست کارت سوخت هزینه‌های مربوط به امور پستی را برای دریافت کارت سوخت پرداخت نکرده باشید در زمان دریافت در محل تحویل تحویل هزینه پستی را از شما دریافت می‌کنند.

person
شیرزاد
۰۸ بهمن ۱۴۰۱

سلام
برای دریافت کارت سوخت خودروهای صفر که پستچی به منازل تحویل میدهد باید مبلغ ۱۰۰ هزارتومان پرداخت کنیم؟!!!!

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

  سلام. در صورتی که هزینه پست را در مراکز مربوطه پرداخت کرده باشید در درب منزل نباید وجهی از شما دریافت شود.

person
بهمن
۲۲ دی ۱۴۰۱

با سلام و عرض ادب . ماشین صفر خریداری کردم که البته پلاک شده بود و رفتم تعویض پلاک کردم و سند به نام خودم صادر شد کارت سوخت ماشین هنوز صادر نشده ، آیا به آدرس من می فرستن یا به آدرس خریدار اولیه . ممنونم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ دی ۱۴۰۱

  سلام بستگی دارد که کارت سوخت را چه کسی و با چه آدرسی ثبت کرده است.

person
سعید
۱۲ دی ۱۴۰۱

سلام کارت سوختم گم کردم رفتم سوزوندم میگن ۶ ماه بلکه بیشتر زمان میبره دوباره صادر آخه این چه وضعشه که یه کارت سوخت اینقدر زمان میبره، واقعا متاسفم برا این دولت و مسئولینش

person
محمدی
۱۰ دی ۱۴۰۱

باسلام خدمت سروران عزیز.کارت سوختم را هر جایگاه پمپ بنزینی که وارد میکنم میگه کارت را صحیح وارد نمایید..از دو سه تا شهرستان دیگه ایی هم امتحان کردم ولی متاسفانه مکرر همین پیغام رو میده.لطفا راهنمایی کنید متشکرم

person
مهتاب
۲۹ آذر ۱۴۰۱

سلام ،من کارت سوخت ماشینم گم شده ، الان بخوام درخواست کارت مجدد بدم موجودی قبلی بنزین صفر میشه ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱

  سلام والا به احتمال زیاد…البته کارت جدید شما خیلی طول میکشد که دستتان می رسد.

   person
   ازاده
   ۱۱ دی ۱۴۰۱

   من بعد از حدود ۵ ماه کارت سوخت اومدیعنی از برج پنج تا حالا بنزین آزاد میزدم.منظورم زمان تحویل ماشین بود که تواین ۵ ماهی که کارت سوختم صادر نشده بود بنزینش ذخیره شده یا نه؟

person
ازاده
۲۷ آذر ۱۴۰۱

سلام.ببخشید کارت سوخت ماشین صفر از زمان پلاک شدن بنزین بهش تعلق میگیره یا از زمان صدور کارت سوخت؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱

  سلام پلاک شدن بنزین منظورتان چیست؟ کارت سوخت برای خودروی جدید سریع به دستتان میرسد. البته برای برخی دیده شده که مقدار ماه قبلی را دارد و برای برخی خیر.

person
مهدی
۱۸ آبان ۱۴۰۱

نزدیک دوماهه برای کارت سوخت المثنی اقدام کردم هنوز به دستم نرسیده

person
فرزانه
۱۴ آبان ۱۴۰۱

چرا نمیشه تو این سایت خدمات دولت ثبت نام رو انجام داد اصلا بخشی برای ثبت نام کارت سوخت نداره

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱

  سلام به پلیس+۱۰ مراجعه کنید پس.

  person
  جواد
  ۰۸ مرداد ۱۴۰۲

  باسلام کارت سوختم آمده ۵۵۰لیتربنزین داره اینانمیسوزن

   person
   نویسنده بیمه
   ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

   سلام. خیر

person
علی
۰۷ آبان ۱۴۰۱

سلام خسته نباشین. من کارتم خراب شده باید چیکارکنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ آبان ۱۴۰۱

  سلام به اداره مربوطه باید مراجعه کنید.

  person
  آزاده
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱

  سلام دقیقا منم مردادماه ماشینمو تحویل گرفتم تا حالا که کارت سوخت نیومده رفتم پلیس ۱۰+ گفت هنوز صادر نشده !!!!

person
علی
۱۵ مهر ۱۴۰۱

من مرداد ماه از پارس خودروی جاده مخصوص، کوییکR ثبت نامی تحویل گرفتم و همه مدارکش اومده بجز کارت سوخت … اصلا معلوم نیست کجا باید پیگیری کرد و اصلا ظاهرا صادر نکردن و پست رفتم هم میگه دست ما نیست و روی سایتش هم آیتم کارت سوخت رو برداشته. میخوام برم شرکت ملی پخش فرآورده­های نفتی ببینم نتیجه میده یا نه …

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱

  سلام از نمایندگی بپرسید. اصولا کارت های سوخت خودروهای جدید زود ارسال می شود.

person
ف
۰۷ شهریور ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر .تو سایت دولت همراه که میریم برای دریافت و ثبت نام کارت سوخت کدوم قسمتش باید بریم؟؟ چیزی به عنوان کارت سوخت نداره

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ شهریور ۱۴۰۱

  سلام در سایت mob است البته اگر نشد، به دفتر خدمات مراجعه کنید.

person
A. bameri
۲۸ مرداد ۱۴۰۱

باسلام وخسته نباشید ماشین خریدم فروشنده به ما وکالت داده تعویض پلاکدکردیم وسند رو زدیم به نام خودمون برای دریافت کارت سوخت باید چکار کنیم باتشکر

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ شهریور ۱۴۰۱

  سلام اصولا کارت سوخت را عوض نمی کنند فقط رمز آن تغییر می کند.

person
پوریا
۰۶ خرداد ۱۴۰۱

سلام
من کارت سوخت موتورم گم شده مدل موتورم واسه سال ۱۳۹۰ آیا بخوام اقدام کنم که بازم کارت سوخت بگیرم واسه موتورم
کارت سوخت میدن؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، بله می دهند اما با تاخیر زیاد تحویل می دهند.

person
ن.ج
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر
این ماه که سهمیه بنزین رو زدن به کارت با هزینه ی ۳۰۰۰ تومن برام میوفته
دلیلش چی هست ؟
دوره قبل همون ۱۵۰۰ بود الان با کارت شده همون ۳۰۰ تومن هزینه آزاد
ممنون میشم راهنمایی کنید که این مشکل رو چطور باید حل کرد

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اینکه چرا اتفاق افتاده اطلاعاتی نداریم.

   person
   جمیل
   ۱۵ آبان ۱۴۰۲

   سلام دلیل اینه سهمیه دولتی که تمام میشه ازاد حساب میشه

person
افشین
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام‌خسته نباشید من ماشین خریدم کارت سوخت نداره باید به پلیس +۱۰مراجعه کنم تعویض پلاک کردم هنوز کارت ماشین نیومده

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، کارت سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

person
مجتبی
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام تاکی باید صبر کنیم تا سایت باز بشه

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اطلاعی نداریم.

person
مردم عادی ایران
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

با سلام . من رمز کارتم سوخته و خواستم رمز جدید بگیرم ولی تمام مراکز اعلامی شما جواب گو نیستند البته مثل خود شما و البته مثل کل نظام

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

  سلام ما سایت فروش هستیم و این مطلب را صرفا برای اشنایی نوشتیم

person
ابراهیم بهاری
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام ببخشید من مونتو صفر از نمایندگی کویر موتور ۷ریدهام ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ هنور کارت موتور وکادت سوخت نیامده چه باید کرد

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، کمی طول میکشد باید منتظر باشید.

person
محمد
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

برای موتور سیکلت بالای ۱۰ سال کار هیچ راهی نیست کارت سوخت گرفت؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید از مرکز صدور کارت سوخت بپرسید.

person
عزت
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

اقا ما از برج ۹ درخواست کارت سوخت المثنی دادیم تا به امروز که ۱۱ اردیبهشته خبری نیست

person
مجید طاهری
۲۳ فروردین ۱۴۰۱

باسلام.کارت سوخت خودرو تاکسی تا اسفند۱۴۰۰ فعال بوده ولی ازابتدا۱۴۰۱کدخطا ۲۵ میزنه علت چیه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اطلاعی نداریم. اما می توانید به دفتر شرکت نفت مراجعه کنید.

person
مهدی
۲۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام الان تقریبا بیشاز سه ماهه واسه کارت سوخت ثبت نام کردم ولی هنوز تحویل نگرفتم از پلیس+۱۰چندین بار پیگیر شدیم ولی نتیجه نداده

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، متاسفانه کارت های سوخت با تاخیر زیاد ارسال می شود.

   person
   آشوری
   ۰۷ مهر ۱۴۰۱

   سلام از زمان ثبت درخواست کارت سوخت خودرو تا تحویل چقدر زمان نیازه؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۸ مهر ۱۴۰۱

    سلام زمانش خیلی طولانی است.

person
محمد
۱۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام ‌وقتتون بخیر
من یکی ماشین خریدم که قبلا دوگانه بوده ( دوگانه دستی نه فابریک) الان ماهی ۳۰ لیتر بنزین بهش تعلق میگیره ، میخواستم بدونم راهی هست که الان که دوگانه نیست ، همون ۶۰ لیتر بهش تعلق بگیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، این را باید از دفتر شرکت نفت که کارت سوخت صادر می کند، بپرسید.

person
پويا
۲۸ اسفند ۱۴۰۰

سلام. ماشینو ۵ ماهه خریدم اول روز به کارت سوخت المثنی اقدام کردم امروز رسید دستم. ولی ۳۰ لیتر بنزین داره. مگه این دوسه ماه بنزین واریز نمیشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، خیر. الان خیلی از کارت های سوخت اصلا بعد از چند ماه به دست صاحبانشان نرسیده است.

person
محمد
۱۴ اسفند ۱۴۰۰

سلام
کارت سوختی که از اول استفاده نشده ، تا چند ماه اعتبار داره ؟
اگر سوخته باشه و مجدد بخواهیم بگیریم، سهمیه اش از بین رفته ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، باید از سازمان مربوطه سوال کنید.

person
محمد
۰۴ اسفند ۱۴۰۰

سلام من کارت سوختمو گم کردم نزدیک۱۶۰لیتر بنزین توشە کارت سوخت جدید بگیرم بنزین صفر میشە یا میمونە؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، احتمالا باید بماند.

person
محمدی
۰۴ اسفند ۱۴۰۰

کارت سوختم سالمه هیچ ایرادی نداره میرم تو جایگاه وارد میکنم میرنه کارت را وارد کنید اصن نمیخونه
توش ۵۰۰تا بنزین دارم اگ درخواست بدم دوباره بگیرم بنزینم داخلش میمونه؟ چندوقت بعد کارت صادر میشه تحویل میدن

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اول از همه به سازمان مربوطه برای درست کردن کارت خود اقدام کنید. در آنجا به شما خواهند گفت.

person
مهدی
۰۳ اسفند ۱۴۰۰

مگه ما موشک درست نمیکنم ماهواره ‌‌درست نمیکنیم برای یه کارت سوخت لنگ میزنیم داستان چیه
۴ماه پیش مدارک دادم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، ما فقط در این مقاله چگونگی دریافت کارت سوخت المثنی را نوشته ایم. به هر حال امیدواریم این مساله سریع حل شود.

person
فائزه توتازهی
۰۲ اسفند ۱۴۰۰

سلام تعویض پلاک کردم فکر کردم کارت سوخت به ادرس میاد یک ماه ونیم امروز رفتم پلیس +۱۰میگه باید ثبت نام کردم تمام شده میگه پنج ماهه دیگه کارت میاد الان چجوری ماشین بی بنزین سوار شم بنزین که لیتر پنج هزار گیر نمیاد لطفا راهنمایی کنید چکار
کنم ممنون میشم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، به هر حال باید در زمان خودش اقدام می کردید. ما فقط در این مطلب روش های ثبت نام و پیگیری را نوشته ایم.

person
غلامرضا
۱۷ بهمن ۱۴۰۰

سلام ،وقت بخیر ،خودرو صفر خریدیم تعویض پلاک کردیم البته سند خودرو از شهریور ماهه،تا حالا این بار دوم بوده که پلاک تعویض شده ولی فاصله تعویض پلاک کم بوده،کارتش بیش از ۲و نیم ماه طول کشی تا اومد ولی کارت سوخت (توی سامانه پلیس و پست)هنوز صادر نشده ،چقدر طول میکشه؟به کجا مراجعه کنم؟متشکرم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، متاسفانه دیر رسیدن کارت سوخت از مشکلاتی است که به تازگی زیاد با آن برخورد داشته ایم. به سازمان هایی که در این مقاله و مقاله پیگیری کارت سوخت نوشته ایم، مراجعه کنید.

   person
   فائزه توتازهی
   ۰۲ اسفند ۱۴۰۰

   سلام کدوم سازمان برم جواب میدن بخدا تو زاهدان یک ونیم لیتری ده هزارتومان چطوری بخریم خدا خیرت بده

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

    سلام دوست عزیز، از طریق مطالعه مقاله پیگیری کارت سوخت می توانید چگونگی بررسی های لازم را انجام دهید.

     person
     ایلامی
     ۰۵ مهر ۱۴۰۱

     سلام من الان ۶ ماهه که منتظر صدور کارت سوخت جدید خودروام واقعا وقتی نمیتونن تولید چرا حرف بزنن؟

     person
     کارشناس بیمه
     ۰۶ مهر ۱۴۰۱

     سلام متاسفانه با تاخیر زیاد ارسال می شود.

     person
     بهار
     ۲۰ آذر ۱۴۰۱

     سلام
     من ابتدای سال ۱۴۰۰ ماشین صفر خریدم و وقتی کارت سوخت به درب منزل آمد که ما از آن خانه نقل مکان کرده بودیم، همسایه بی وجدان مون هم خبر نداد که کارت سوخت اومده، مامور پست هم با من تماس نگرفت، بعد از چند ماه پرس و جو متوجه شدم کارت سوخت از اداره پست برگشت خورده به شرکت ملی نفت و الان نزدیک‌ دوساله که بنزین آزاد میزنم.
     لطفاً بفرمایید برای درخواست کارت سوخت باید چه کنم؟ اصلا دیگه کارت سوخت بهم میدن؟

     person
     کارشناس بیمه
     ۲۲ آذر ۱۴۰۱

     سلام روش دریافت را المثنی را نوشته ایم و بله میتوانید بگیرید.

person
بهزاد
۳۰ دی ۱۴۰۰

سلام
خسته نباشید وقتتون بخیر
تازه یه ماشین گرفتم و تعویض پلاک کردم
چجوری غیر حضوری واسه کارت سوخت ثبت نام کنم
هر سایتی یا اپلیکیشنی رفتم نتونستم ثبت نام کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، همانطور که نوشتیم شما باید به دفاتر پلیس+۱۰ یا پست مراجعه کنید.

   person
   Mahdi
   ۰۶ مهر ۱۴۰۱

   سلام وقتتون بخیر ،مدارک چی می خواد

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۶ مهر ۱۴۰۱

    سلام مدارک هویتی و خودرو نیاز است.

person
شمسی داریوش
۲۴ دی ۱۴۰۰

سلام. تکلیف خودروهایی که بالای ۲۵سال دارن چی میشه هیچ راهی نداره برای درخواست کارت سوخت یا اینکه شاید فعاله ودارن ازش استفاده میکنن باید چیکار کنیم چطور مطلع بشیم فعاله یا نه

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، شما باید به دفتر شرکت نفت در شهر خود مراجعه کنید.

person
م د
۲۰ دی ۱۴۰۰

ماشین رو فروختم ولی کارت بنزینش رو ندادم چون بنزین چند ماه اخیر در آن ذخیره است چیکار کنم ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، کارت سوخت را باید تحویل دهید.

person
رضا خسته
۱۶ دی ۱۴۰۰

سلام من خودروام صفر کیلومتره اما کارت سوختی باهاش نبود چه کار کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، همانطور که در مقاله نوشتیم کارت سوخت خودروهای صفر کیلومتر به صورت خودکار و بدون ثبت نام ارسال خواهد شد. اگر بعد از مدت تعریف شده، تحویل نگرفتید، به اداره پست منطقه خود مراجعه کنید.

person
کارت سوخت
۰۲ آذر ۱۴۰۰

سلام خسته نباشی العان یکماه ماشین تعویض پلاک کردیم وپلاک صفرخریدیم والعان هرچی یکماه واسه کارت سوخت میریم میگند هنوز سایت ثبت نام بسته ونه میشد ثبت نام کردنه کارت سوخت سوزاندچون ازوقتی خریدم ازبرج ۴تاحالا کارت سوخت نداشته والعان هم که روپلاک جدیدسایت بسته مابایدچکارکنیم تاثبت نام بشد؟؟؟ راهنمایی کنیدممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، مشکل کارت سوخت برای خیلی ها پیش آمده و واقعا هم ما اطلاعاتی در خصوص چگونه مراجعه و بررسی دقیق دیگر نداریم

   person
   jvd
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۲

   سلام ماشین من مدل پایین هستش نزدیک به فرسوده کارت سوختش گم شد ایا اقدام کنم دوباره همون کارتو میدن با همون بنزین؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

    سلام. به یکی از مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنید و درخواست صدور کارت المثنی سوخت خود را بدهید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید