۲۷ تیر ۱۴۰۳

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی؛ راه حل هزینه گزاف سلامت دندان

این روزها با رشد روزافزون علم دندانپزشکی، می‌توان دندان‌هایی به درخشندگی و استحکام الماس داشت! اما همان‌طور که می‌دانید برای داشتن دندان‌هایی سالم و زیبا، هم باید بهداشت را رعایت کرد و هم باید مراقب بود! خدا نکند کار به دندان‌پزشکی‌ها بیفتد.کارمان زار است! از هزینه‌های ویزیت دندانپزشکی بگیر تا رسیدگی به دندان! قطعا می‌دانید که خدا تومان باید خرج دندان کنید؛ تازه اگر مثل روز اولش شود! برای این‌که هزینه‌های دندان‌پزشکی را کاهش دهیم، می‌توانیم از بیمه‌های دندان‌پزشکی استفاده کنیم. بیمه‌های مختلفی برای هزینه خدمات دندان‌پزشکی وجود دارند. پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی بهترین راه حل برای کاهش هزینه‌های دندان پزشکی‌ست!

پر هزینه ترین خدمات درمانی:خدمات دندانپزشکی

در حقیقت،  تمامی خدماتی که هر روزه در دندانپزشکی‌ها انجام می‌شود، از پرهزینه ترین خدمات درمانی به حساب می‌آیند. خدمات دندان پزشکی در کشور ما رتبه دوم بعد از هزینه‌های بستری را تصاحب کرده‌اند.

 

پوشش دندانپزشکی در بیمه تکمیلی

بیمه تکمیلی پوششی برای جبران هزینه‌های دندانپزشکی دارد.

 

شاید با شنیدن هزینه دندانپزشکی انگشت به دهان بمانید!

 این هزینه رقمی در حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد کل هزینه‌های خدمات درمانی-دارویی را شامل‌ می‌شود! همین موضوع برای اثبات اهمیت بیمه تکمیلی در زمینه دندانپزشکی یا به اصطلاح بیمه دندانپزشکی کافی‌ست.

پوشش دندان‌پزشکی در بیمه‌های درمانی پایه

بیمه‌هایی همچون بیمه سلامت، بیمه تامین اجتماعی و بیمه نیرو‌های مسلح بخشی از خدمات پایه دندانپزشکی را با دریافت تعرفه‌های پایین ارائه‌ می‌دهند.حتی در این نوع از بیمه برخی از مراکز درمانی، به صورت رایگان خدمات بیمه دندان‌پزشکی تامین اجتماعی را به بیمه‌شدگان خود ارائه‌ می‌دهند.

لازم به ذکر است که این خدمات بیمه دندانپزشکی تامین اجتماعی اندک است. این خدمات به بعضی از خدمات سطحی دندان‌پزشکی‌ مانند:

 • کشیدن دندان (هزینه کشیدن دندان با بیمه تامین اجتماعی متفاوت است.)
 • پر کردن معمولی دندان
 • جرم گیری دندان‌ها

محدود می‌شوند! ضمن این که در این مراکز به دلیل رایگان بودن یا دریافت هزینه‌های کم، انجام خدمات بسیار زمانبر است. خدمات دندانپزشکی تامین اجتماعی  با این بیمه منجر به هدر رفتن زمان بسیاری می‌شود.

اگر بیمه شده به مطب‌های خصوصی دندان‌پزشکی جهت دریافت خدمات مراجعه کند، باید بداند که همه‌ی شرکت‌های بیمه، پشتیبانی مناسبی از مطب‌های خصوصی ندارند. بنابراین خود بیمه‌شده شخصا باید بیشتر هزینه‌های خود را پرداخت کند.

در حقیقت دیگر نمی‌­توان از خدمات رایگان بیمه تامین اجتماعی یا با قیمت کم استفاده کرد. البته می‌توان از بیمه تکمیلی برای دندان بهره برد. برای مراجعه به مطب خصوصی باید به دنبال بهترین بیمه برای دندانپزشکی باشید.

بیمه درمانی پایه چیست؟

احتمالا بعد از صحبت در مورد پوشش دندان پزشکی در بیمه‌های درمانی پایه این سوال برای شما به وجود آمده است که؛ بیمه درمانی پایه چیست؟ آیا باید حتما بیمه درمانی پایه را خریداری نمود؟ در پاسخ به سوال دوم باید بگوییم که بله باید این بیمه را خریداری کنید. در مورد پاسخ سوال اول هم با ما همراه باشید. بیمه درمانی پایه، بیمه‌هایی مانند تامین اجتماعی، بیمه سلامت و بیمه نیروهای مسلح هستند، این بیمه‌ها افراد زیادی را تحت پوشش قرار می‌دهند و بخشی از خدمات بیمه‌ای پایه را برای افراد با تعرفه‌های کمی فراهم می‌کنند.

در برخی از بیمه‌های پایه مانند بیمه پایه تامین اجتماعی در مراکز درمانی همین سازمان، خدمات دندان‌پزشکی و برخی خدمات دیگر به صورت رایگان انجام می‌شود. اما این خدمات بسیار کم و محدود هستند و شامل خدمات سطحی به شرح زیر می‌باشند:

 • کشیدن دندان
 • پر کردن دندان
 • جرم گیری

بیمه تکمیلی دندانپزشکی تامین اجتماعی

جالب است بدانید که در شورای عالی بیمه، خدمات درمانی تعهدات دندان‌پزشکی سازمان‌های بیمه‌گر، مثل: سازمان تامین‌اجتماعی تعیین ‌می‌شود. در زیر می‌توانید خدمات بیمه تامین اجتماعی برای دندان را مشاهده نمایید:

 • خدمات ویزیت (معاینه و تشخیص، تجویز دارو، اعزام به رادیولوژی و درخواست آزمایش)
 • رادیوگرافی تک‌دندان (گرافی‌پری اپیکال یا بایت وینگ)
 • کشیدن دندان قدامی، کشیدن دندان خلفی، کشیدن دندان عقل
 • جراحی دندان نهفته در نسج نرم
 • جراحی دندان نهفته در نسج سخت
 • جرمگیری بالای لثه
 • جرمگیری زیر لثه
 • بروساژ هر فک ( نوعی جرم گیری )
 • پرکردن تک سطحی
 • ترمیم دندان

خدمات بیمه تامین اجتماعی برای دندان شامل موارد بالا است که البته هزینه زیادی را پوشش نمی‌­دهد؛ اما با خرید بیمه تکمیلی دندان می‌­توانید هزینه‌­های بیشتری را پوشش دهید. برای دریافت خدمات، نیاز است تا به مراکز دندانپزشکی تامین اجتماعی مراجعه کنید.

اما یکی از سوالاتی که همیشه در مورد دریافت هزینه‌های دندان مطرح است، گرفتن هزینه عصب کشی دندان از بیمه می‌باشد؟ آیا این بیمه هزینه عصب کشی را پرداخت می‌کند؟ تحت چه شرایطی می‌توان این هزینه را دریافت کرد؟ برای کسب اطلاعات جامع مقاله هزینه عصب کشی دندان با بیمه تامین اجتماعی را مطالعه نمایید.

بیمه تکمیلی؛ بهترین راه برای هزینه‌های دندانپزشکی

با توجه به مطالبی که در این مقاله به آن اشاره کردیم، بهترین راه برای جبران هزینه‌های دندان‌پزشکی، بیمه دندانپزشکی یا بهتر بگوییم پوشش دندان‌پزشکی در بیمه‌ درمان تکمیلی‌ است.

اگر به دنبال این هستید که بدانید بیمه تکمیلی از خدماتی مثل زیبایی فک و دندان و ایمپلنت پشتیبانی می‌کند، باید به عرض شما برسانیم که مثل بیمه‌های پایه، بیمه تکمیلی انفرادی نیز از برخی از خدمات پشتیبانی نمی‌کند و موارد نامبرده شده جزو خدمات پشتیبانی شده بیمه تکمیلی نیست. اگر می‌توان در بیمه گروهی و با پرداخت هزینه بیشتر، اقدام به خرید بیمه تکمیلی ایمپلنت کرد. برای آشنایی بیشتر با این بیمه درمانی و انواع پوشش‌های آن مقاله بیمه تکمیلی چیست را مطالعه کنید.

پوشش دندان‌پزشکی در کدام بیمه‌ها وجود دارد؟

همان‌طور که می‌دانید بهترین راه برای جبران هزینه‌های دندانپزشکی، بیمه دندانپزشکی یا همان پوشش دندانپزشکی در بیمه درمان تکمیلی است. بیمه‌های تکمیلی هم مانند بیمه‌های پایه برخی از خدمات مانند خدمات مرتبط با زیبایی فک، دندان و ایمپلنت را پشتیبانی نمی‌کنند. بنابراین استفاده بیمه دندان پزشکی تکمیلی یک انتخاب مناسب است.

چرا تهیه بیمه تکمیلی دندان پزشکی مهم است؟

بیمه تکمیلی دندانپزشکی معمولا خدمات را به دو صورت ارائه می‌دهد:

 • برخی بیمه‌های تکمیلی معمولا با تعدادی از مراکز دندانپزشکی قرارداد دارند و شما‌ می‌توانید برای خدماتی که می‌خواهید به آن‌ها مراجعه کنید. در این مراکز تمام خدمات دندانپزشکی پوشش داده‌ می‌شود. البته شما بخشی از هزینه‌ها را به عنوان فرانشیز باید خودتان پرداخت کنید.
 • حالت دیگر ارائه خدمات بیمه تکمیلی دندان پزشکی این است که شما‌ به هر مرکز دندانپزشکی یا مطبی که تمایل دارید مراجعه می‌کنید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت می‌کنید. در انتها با ارائه مدارک می‌توانید هزینه‌های پرداختی خود را از بیمه دریافت کنید. در برخی موارد برای دریافت هزینه از شرکت بیمه باید تأیید پزشک معتمد بیمه را داشته باشید و همچنین رادیوگرافی را قبل و بعد از درمان انجام دهید.

خدمات بیمه دندانپزشکی چگونه است؟

در بیمه تکمیلی خدمات دندان‌پزشکی معمولا به دو صورت وجود دارد:

حالت اول:

در این حالت بیمه‌ های تکمیلی طرف قراردادِ برخی از مراکز دندانپزشکی هستند. شما می‌توانید برای خدمات موردنیاز خود به این مراکز مراجعه نمایید.

در مراکز طرف قرارداد بیمه‌های تکمیلی، معمولا همگی خدمات دندانپزشکی پوشش داده می‌شوند؛ ولی پرداخت درصدی از هزینه‌ها به عنوان فرانشیز به عهده شما خواهد بود.

حالت دوم:

شما توانایی این را دارید که به هر مرکز دندان‌پزشکی و هر کلینیکی که دوست دارید مراجعه کرده از خدمات آنها بهره ببرید. سپس از بیمه تکمیلی هزینه‌ی خود را دریافت نمایید. اما به این نکته توجه داشته باشید که برخی اوقات برای دریافت هزینه از شرکت بیمه نیاز به تایید پزشک معتمد بیمه یا انجام رادیوگرافی قبل و بعد از درمان است!

پوشش دندان‌پزشکی در بیمه تکمیلی چگونه است؟

مزایای بیمه تکمیلی دندانپزشکی چیست؟ بیمه تکمیلی برای دندان پزشکی چه پوشش‌هایی دارد؟ همان‌طور که می‌دانید برای پوشش دندانپزشکی در شرکت‌های مختلف نمی‌توان مقدار ثابتی را بیان کرد. اما با تهیه و خرید بیمه تکمیلی تا حد معینی‌ می‌توان از خدمات دندان‌پزشکی استفاده کرد. لازم به ذکر است که بیمه تکمیلی دندانپزشکی مانند بیمه دندانپزشکی بیمه تامین اجتماعی خدمات مرتبط با زیبایی فک، دندان و ایمپلنت را تحت پوشش قرار نمی‌دهد.

فراموش نکنید که بیمه دندانپزشکی را فقط به وسیله شرکت‌های بیمه گری که دارای مجوز فعالیت از بیمه مرکزی ایران هستند، قابل ارائه است. شرکت‌های بیمه پوشش دندانپزشکی را در قالب بیمه تکمیلی دندانپزشکی ارائه می‌دهند و با اخذ حق بیمه که نرخ و مبلغ آن در بیمه تکمیلی گروهی بر اساس تعداد نفرات و سرمایه مورد نظر بیمه گزار تعیین می‌شود و با افزایش یا کاهش تعداد بیمه شده‌ها و یا نیز سقف تعهدات مورد نظر، حق بیمه تکمیلی دندانپزشکی قابل انتخاب و تعیین خواهد بود.

در مورد بیمه تکمیلی انفرادی هم باید بدانید که این بیمه نیز به صورت طرح‌هایی ثابت از ۷۰۰,۰۰۰ تومان تا ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان قابل ارائه است. البته انتخاب میزان سرمایه در بیمه تکمیلی دندانپزشکی انفرادی قابل تغییر نبوده و بیمه گزار متناسب با طرح بیمه تکمیلی که خریداری می‌کند از خدمات بیمه تکمیلی دندانپزشکی استفاده نماید.

بهترین پوشش دندان پزشکی بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی گروهی بین نهاد متقاضی و بیمه به صورت قراردادی منعقد می‌شود. شرایط و پوشش‌های این بیمه با توافق طرفین مشخص می‌شود. همچنین سقف تعهدات و پوشش‌های بیمه تکمیلی انفرادی به صورت ثابت انجام می‌شود. نکته حائز اهمیت این که تعداد خیلی کمی شرکت وجود دارند که بیمه دندانپزشکی انفرادی را ارائه می‌کنند.

از مهم‌ترین عوامل برای خرید بیمه تکمیلی می‌توان به پوشش دندانپزشکی اشاره کرد که برای استفاده از آن می‌بایست ابتدا بیمه‌نامه را خریداری کنید.

بیمه‌هایی همچون بیمه سامان، SOS، تعاون و دی از جمله شرکت‌هایی هستند که بیمه درمان را به صورت انفرادی عرضه می‌کنند در ادامه قصد داریم در رابطه با پوشش دندان‌پزشکی در این ۳ شرکت می‌پردازیم:

پوشش دندانپزشکی بیمه درمان تکمیلی سامان بیمه تکمیلی سامان دارای ۴ طرح خاص به نام‌های زیر است:

 • عقیق
 • سرو
 • سپیدار
 • افرا

سقف پوشش دندان‌پزشکی در طرح‌های نامبرده شده از یک میلیون تومان تا ۳ میلیون تومان انعطاف دارد. مبلغ پوشش دندانپزشکی این طرح‌ها با توجه به سن و نوع طرح انتخاب شده بستگی دارد. لازم به ذکر است که بالاترین حق بیمه نیز به ترتیب به طرح عقیق و طرح وصال تعلق می‌گیرد.

اما برای انتخاب بهترین بیمه دندانپزشکی چه نکاتی را باید رعایت کنیم و چه فاکتور‌های‌هایی را باید مد نظر قرار دهیم؟ اگر برای انتخاب بهترین بیمه دندانپزشکی دچار سردرگمی شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین بیمه دندانپزشکی را در اینجا بخوانید.

نکات با اهمیت خرید بیمه تکمیلی سامان

خرید پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی از هر شرکت بیمه شرایط خاصی دارد. بهتر است در این بخش، با شرایط بیمه تکمیلی انفرادی شرکت بیمه‌گر سامان بیشتر آشنا شویم:

 1. در برخی از شرکت‌ها، برای خرید بیمه درمان تکمیلی می‌بایست چکاپ و آزمایشات پزشکی را انجام دهید. چنانچه بعد از بررسی نتیجه آزمایش مشخص شود ریسک فرد برای شرکت بیمه بالاست، بیمه درمان به او تعلق نخواهد گرفت.
 2. نقطه قوتی که درباره بیمه سامان به چشم می‌خورد، این است که انجام آزمایشات را قبل از خرید بیمه برای افراد اجباری نکرده است؛ اما ممکن است بعد از تکمیل فرم پرسش‌نامه، اگر لازم باشد طبق نظر پزشک، انجام چکاپ و آزمایشات برای بررسی دقیق‌تر وضعیت سلامت فرد الزامی شود! این موضوع جنبه عمومی نداشته و بنا بر شرایط امکان دارد برای فردی که وضعیت مشخصی ندارد، الزامی باشد!

نام طرح

سقف هزینه دندانپزشکی (تومان)

عقیق

۱ میلیون تومان

سرو

۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

سپیدار

۲ میلیون تومان

افرا

۳ میلیون تومان

پوشش‌های دندان‌پزشکی بیمه تعاون

اخیرا بیمه تعاون، ۶ طرح بیمه تکمیلی انفرادی را ارائه کرده است. طرح‌های بیمه تکمیلی تعاون موارد زیر است:

 • برنا
 • کوشا
 • رسا
 • دارا
 • پارسا
 • والا

برای این طرح‌ها، پوشش دندان‌پزشکی، از ۵۰۰ هزارتومان تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان متغیر است.مثل دیگر شرکت‌ها، حق بیمه برای رده‌ها سنی مختلف، متفاوت است. مثلا برای استفاده از پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی به مبلغ پانصد هزار تومانی در طرح اقتصادی می‌بایست حدود دو میلیون تومان حق‌بیمه پرداخت شود.

علاوه بر این،هزینه لازم برای برای بهره‌مندی از بیشترین پوشش دندان‌پزشکی بیمه تکمیلی با سقف تعهدات یک میلیون و پانصد هزار تومان، حدود چهار میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان است.

برای خرید بیمه تکمیلی انفرادی تعاون انجام چکاپ و آزمایشات اجباری نیست؛ بلکه با توجه به شرایط فرد متقاضی و پرسشنامه‌ای که باید قبل از خرید بیمه‌نامه کامل کند، تعیین می‌شود که آیا انجام آزمایش‌ها پزشکی برای وی ضروری‌ست یا خیر.

نام طرح

سقف هزینه دندانپزشکی (تومان)

برنا

۰

کوشا

۵۰۰ هزار

رسا

۸۰۰ هزار

دارا

۱ میلیون

پارسا

۱ میلیون

والا

۱ میلیون و پانصد هزار

بیمه دندانپزشکی sos

در بیمه تکمیلی SOS پوشش دندان‌پزشکی وجود ندارد. افراد برای استفاده ار خدمات دندان‌پزشکی می‌بایست بیمه دندان‌پزشکی را به صورت جداگانه خریداری نمایند.

پوشش دندانپزشکی در بیمه تکمیلی

بیمه تکمیلی هزینه‌های دندانپزشکی را جبران می‌کند.

شایان ذکر است که خدمات دندان‌پزشکی از تاریخ یک فروردین ۹۷ به درمان تکمیلی انفرادی شرکت sos اضافه شده است. این خدمات شامل دو طرح طلایی و نقره‌ای است. این دو طرح، با هدف افزایش پوشش بیمه‌ای و برای جبران هزینه‌های دندان‌پزشکی به بیمه‌گذاران ارائه می‌شود.

 • سقف پوشش دندانپزشکی در طرح طلایی ۱۵ میلیون تومان و حق‌بیمه‌ی آن ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است.
 • سقف پوشش دندانپزشکی در طرح نقره‌ای ۷ میلیون تومان و حق‌بیمه‌ی آن برابر با ۲ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان است.

با خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی، می‌توانید بیمه دندان‌پزشکی را نیز تهیه کنید.البته لازم به ذکر است برای خرید بیمه SOS باید آزمایشات و چکاپ‌ها را انجام دهید.برای یک انتخاب مناسب که با شرایط شما همخوانی بیشتری دارد باید بیمه های درمانی را با هم مقایسه کنید. پس توصیه میکنیم مقاله مقایسه بیمه های تکمیلی بیمه دات کام را مطالعه کنید.

بیمه دندان پزشکی دی

 

شرکت بیمه دی از جمله شرکت‌هایی است که بیمه درمان انفرادی عرضه می‌کند. طرح های بیمه دی شامل موارد زیر هستند:

 • سه ستاره
 • چهار ستاره
 • پنج ستاره

بیمه شخص واحد از جمله شرکت‌هایی است که نسبت به بقیه پوشش‌های بیشتری دارد.

جدول پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی دی به صورت زیر است:

نام طرح

سقف هزینه دندانپزشکی (به تومان)

طرح ۳ ستاره با فرانشیز ۳۰ درصد

۰

طرح ۴ ستاره با فرانشیز ۳۰ درصد

۰

طرح ۵ ستاره با فرانشیز ۳۰ درصد

۱۰.۰۰۰.۰۰۰

ایمپلنت دندان ها با بیمه تکمیلی

ایمپلنت دندان‌ یکی از روش‌های درمانی است که به عنوان جایگزینی همیشگی برای دندان‌های از دست رفته استفاده می‌شود. با اینکه ایمپلنت می‌تواند به عنوان یک راه درمانی برای پر کردن جای خالی دندان در نظر گرفته شود؛ اما از نظر بیمه ماهیت زیبایی دارد. برای همین جزو پوشش بیمه دندانپزشکی انفرادی قرار نمی‌گیرد. فقط در بیمه تکمیلی گروهی و آن هم در صورت درخواست شرکت و پرداخت حق بیمه، ایمپلنت جزو پوشش قرار خواهد گرفت.

خرید آنلاین بیمه تکمیلی دندان‌پزشکی از بیمه دات کام

برای خرید بیمه درمان با پوشش دندان‌پزشکی،می‌توانید از کارشناسان و مشاوران بیمه دات کام جهت انتخاب بهترین بیمه تکمیلی دندان‌پزشکی راهنمایی بگیرید. سپس با دریافت اطلاعات به روز درباره پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی، به صفحه استعلام و خرید بیمه تکمیلی مراجعه نمایید. با وارد کردن اطلاعات درخواستی، امکان خرید بیمه تکمیلی با توجه به شرایط شما و دریافت رایگان آن درب منزل برایتان فراهم است. با پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی ، سلامت مرواریدهای سفید دهان خود را تضمین کنید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
مزایای بیمه شخص واحد دی
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ / بیمه درمان و تکمیلی

چک لیست ۸ مزایای بیمه شخص واحد دی در ۱۴۰۳ + پوشش ها درمانی

مزایای بیمه شخص واحد دی را می‌توان استفاده همه افراد جامعه با هر شرایط شغلی دانست. اگر شما هم جزو افرادی هستید که تمایل به استفاده از خدمات درمانی بیشتر دارید اما شرایط خرید بیمه تکمیلی برای شما فراهم نیست، توصیه می‌کنیم که این بیمه نامه را خریداری کنید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
حسین
۲۳ فروردین ۱۴۰۳

با سلام
ایا در قرارداد بیمه تکمیلی متوان مواردی مانند عینک و دندان را شناور گذاشت به این معنی که یک نفر از اعضای خانواده از تعهدات سایر اعضای خانواده استفاده کند؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  خیر امکان انجام این کار وجود ندارد.

person
امیرحسین
۱۸ فروردین ۱۴۰۳

سلام وقت بخیر من همه دندانهایم راکشیدم ومیخوام اینپلت کنم بیمه تامین اجتماعی رادارم وبیمه تکمیلی هم دارم آیا این بیمه هایی که دارم هزینه ای راپرداخت می کنندکمک حالم باشند و لطفآ هزینه بیمه تکمیلی دندانپزشکی بفرمایید سپاس

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  این مورد را باید مستقیما از بیمه تکمیلی خودتان پیگیری کنید.

person
فاطمه
۲۷ اسفند ۱۴۰۲

سلام
من نوعی ناهنجاری فکی دارم و باید جراحی کنم و این ناهنجاری داره باعث سائیدگی دندونام ، درد توی مفاصل فکم و صدا دادن فکم میشه و دکترم تاکید کردن که جراحی نکردنش باعث تحلیل مفاصل و عضروف فکم میشه …
میخواستم بدونم این نوع مشکل شامل بیمه تامین اجتماعی یا تکمیلی میشه ؟
واگر برای بیمه اقدام کنم کدام بیمه پوشش دهی بهتری برای مشکلم داره ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  باید بیمه تکمیلی تهیه نمایید. میتوانید از بیمه های تکمیلی انفرادی استفاده نمایید.

person
دستفان
۰۹ بهمن ۱۴۰۲

با سلام
آیا بیمه تکمیلی بازنشستگان ( آتیه سازان حافظ)
هزینهopg را می پردازد؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله، هزینه تصویربرداری تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دارد.

person
رویا روزبهانی
۰۱ بهمن ۱۴۰۲

سلام
می‌خوام بیمه تکمیلی شناور انجام بدم شنیدم پوشش دهی بالایی برای دندان پزشکی داره صحت داره ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید و شرایطش بگید ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۲ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بهترین بیمه برای خدمات دندان پزشکی بیمه تکمیلی دندان پزشکی است.

person
احسان آذربار
۲۷ دی ۱۴۰۲

سلام وقت به خیر
سرباز هستم میخوام دندونام رو کامپوزیت یا لمینت کنم آیا دفترچه نیروی مسلح شامل میشه
ممنون میشم پاسخگو باشید .

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۰ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این مورد را باید از نمایندگان یا شعب بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

person
اینپلنت کامل
۲۶ دی ۱۴۰۲

سلام وعرض ادب خسته نباشین ببخشیدمیخواستم بپرسم برای اینپلنت کامل دندانهاهم بیمه ای وجودداردکه باان بتوانیم برای اینپلنت کامل دندانهابخشی ازهزینه راپرداخت کنیم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  می توانید بیمه تکمیلی دندان پزشکی را تهیه نمایید.

person
شهرزاد
۲۱ دی ۱۴۰۲

سلام وقتبخیر دخترم۳سالشه و۸تادندان پوسیده داره که۴تاش خیلی خوردشدن ودکتربراش عمل تحت بیهوشی تجویزکرده میخواستم بدونم الان این موردکه بایددربیماستان عمل بشه پوشش بیمه تکمیلی درقسمت تعادان جراحی بیمارستانی قرارمیگیره یاتعهدات دنداننپزشکی،که برمبنای اون بتونم بیمه تکمیلی بگیرم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این جراحی در تعهدات دندان پزشکی است.

person
Maede
۲۸ آذر ۱۴۰۲

با سلام . من روکش دندان داشتم قبل از هر کاری اون مرکز استعلام گرفت و به opg گرفتم و بعد از اتمام کار و گذاشتن روکش یه عکس تکی از روکش گرفتن. ولی بعد از چند روز مجددا رنگ زدن و گفتن علاوه بر اون بیمه عکس opg مجدد میخواد، بیمه تکمیلی آتیه سازان هستم و میخواستم بدونم واقعا لازمه که این مقدار اشعه تو بازه زمانی کم بخورم با وجود مشکل تیرویید که دارم و هایریسک هستم. قبلاً عکس تکی از دندان بعد از انجام کار کافی بود

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۹ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله باید قبل و بعد از دریافت خدمات عکس بگیرید.

person
مسیح حسینی
۲۳ آذر ۱۴۰۲

درود بر شما
من به مطب خصوصی مراجعه کردم و ترمیم دندان انجام دادم برای گرفتن هزینه ها از بیمه تکمیلی ایران، باید عکس قبل و بعد به همراه نامه دکتر برای بیمه ببرم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله، باید عکس قبل و بعد را به همراه فاکتورها و نامه پزشک به بیمه ارائه دهید.

person
ظاهر رضایی
۱۰ آذر ۱۴۰۲

سلام من میخواستم دندون هامو که ۷ تا ۸ تا دندون هام خرابه من چیکار کنم به کجا مراجعه کنم تا جه سقفی تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار میگرم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۱ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بیمه های تکمیلی سقف تعهدات مشخصی برای دندان پزشکی دارند. می توانید بیمه دندان پزشکی را خریداری کنید.

person
الیاس
۲۹ مرداد ۱۴۰۲

با سلام
من باید ۳ دندون رو عصب کشی کنم و ۲ تا رو بکشم
چه نوع بیمه و شرکت بیمه ای مناسبه؟
و به چه صورت محاسبه میشود؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. پیشنهاد می کنیم در رابطه با مشاوران بیمه صحبت کنید.

person
دنیا
۱۵ مرداد ۱۴۰۲

سلام قبلا بیمه دندان پزشکی هزینه دندان پزشکی رو به صورت چک پرداخت میکرد و برای ما قسط بندی میکرد هزینه دندانپزشکی رو الان می‌خوام بدونم این بیمه جزو کدوم یک از بیمه های تکمیلیه؟اصلا جزو بیمه های تکمیلی هست؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. بیمه های تکمیلی برای هزینه های دندان پزشکی یک سقف معین دارند. این موضوع به معنای آن است که بیمه هزینه ها را فقط تا سقف تعهداتش به عهده می گیرد.

person
Bahar
۰۶ مرداد ۱۴۰۲

سلام، من بیمە تکمیلی اسیا رو دارم ایا اورتودنسی هم پوشش میدە؟ و اگ ممکنە چنتا کلینیک خدمات دندانپزشکی بهم معرفی کنید ک بیمە انلاین داشتە باشن. ممنون.💐💐

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۷ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. لطفا به سایت بیمه آسیا مراجعه کنید و لیست مراکز درمانی تحت پوشش را ببینید.

person
علیرضا
۱۱ تیر ۱۴۰۲

هزینه ی درمان دندان ،به ده ها میلیون تومان میرسه.بیمه تکمیلی چه دردی را درمان میکند.

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ تیر ۱۴۰۲

  به هر حال بخشی از هزینه ها را پوشش می دهد.

person
فرید
۲۲ خرداد ۱۴۰۲

سلام ، وقت شما بخیر ، من میخواستم از بیمه تکمیلی انفرادی استفاده کنم ، در حال حاضر کدام شرکت بیمه ای بیشترین خدمات رو بخش بیمه تکمیلی انفرادی ارایه میکنه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۲

  سلام. لطفا در سایت https://bimeh.com از قسمت بیمه تکمیلی، بیمه درمان انفرادی انتخاب کنید تا همه گزینه ها به شما نشان داده شود. همچنین می‌توانید از طریق شماره تماس مشاوران ما در واحد پشتیبانی، مشاوره ها و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. شماره تماس پشتیبانی: ۰۲۱۴۳۷۲

person
رضا
۱۴ خرداد ۱۴۰۲

با سلام انواع بیمه ها وجود دارد یا مهراز کارت سوال من اینه من بیمه نیروهای مسلح را دارم کدام بیمه را انتخاب کنم که هزینه ایمپلنت و زیبایی را کمتر از من بگیرد
اگه امکان دارد معرفی کنید ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

  سلام لطفا با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کند. ۰۲۱۴۳۷۲

person
ابراهیم
۰۷ فروردین ۱۴۰۲

با سلام
من ۵ تا دندان میخواستم ایمپلنت کنم
کدام بیمه تکمیلی مناسب هست
اصلا بیمه این تعداد رو پوشش میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. پیشنهاد می کنم با این شماره تماس بگیرید تا شمارا راهنمایی کنند ۰۲۱۴۳۷۲

person
احمد
۲۶ اسفند ۱۴۰۱

سلام من میخوام یک بیمه برای هزینه های دندون پزشکی انتخاب کنم کارم هم آزاد هست ممنون میشم راهنمایی کنید که کدوم بیمه بهتره و بیشتر هزینه هارو خودش قبول کنه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

  سلام احمد عزیز. باید بروید بیمه تکمیلی شوید و خودت قرارداد ها را مطالعه کنید هر کدام از نظر خودت بهتر است را انتخاب کنید.

person
امير
۲۴ اسفند ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر،من میخواستم دندانهامو پر کنم و هم ایمپلنت کنم،چه بیمه ای پیشنهاد میکنین؟ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. از بیمه های تکمیلی دندان پزشکی استفاده کنید.

person
خانوم ذاکری
۱۵ اسفند ۱۴۰۱

سلام
سقف بیمه من ۶تومنه رفتم دکتر خودم ایمپلنت کار کرد بردم دادم ب بیمه بیمه هم نصف اون هزینرو پرداخت نکرده من میتونم از اون بیمم هم بازم استفاده کنم تا سقفش پر بشه یا یه بار نصف هزینشو گرفتم دیگه امسال نمیشه استفاده کرد
لطفا پاسخ بدین🙏

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. تا سفف مشخص شده می‌توانید استفاده کنید.

person
سهیل آقایی
۱۹ بهمن ۱۴۰۱

سلام. آیا تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی را توصیه می کنین؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. بله تهیه این بیمه هزینه های شما را کاهش میدهد.

person
محمدمهدی
۱۹ بهمن ۱۴۰۱

سلام. وقت بخیر. بیمه تکمیلی شامل دندان میشود؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

  سلام. بله. خدماتی را ارائه می دهند. الیته بخش زیادی را تحت پوشش قرار نمی دهد که بیمه تکمیلی دندان پزشکی شامل آن پوشش ها می شود.

person
صادق سلطانی
۰۲ دی ۱۴۰۱

سلام .من بیمه تامین اجتماعی( بیمه کارگری) میخواستم بپرسم ما هم میتونیم خودمون رو بیمه تکمیلی کنیم ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ دی ۱۴۰۱

  سلام بله حتی اگر بیمه پایه نداشته باشید، باز هم میتوانید اقدام کنید.

person
بیمه شده ی دانشگاه آزاد
۱۵ آذر ۱۴۰۱

سلام
بیمه شده دانشگاه آزاد هستم.
با توجه به طولانی بودن درمان ایمپلنت ، آیا برای تسویه حساب هر مرحله از ایمپلنت اعم از جراحی و قرار دادن تاج دندان میتوان جداگانه پرونده را ارائه داد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱

  سلام این را باید از خود دفتر بیمه خودتان بپرسید.

person
فاطمه موسوی
۰۴ مهر ۱۴۰۱

سلام وخسته نباشیدببخشیدمن اتباع هستم بیمه تکمیلی برای ماهم تعلق میگیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ مهر ۱۴۰۱

  سلام با شرکت بیمه دات کام تماس بگیرید تا کامل شما را راهنمایی کنند.

person
داریوش
۰۴ مهر ۱۴۰۱

چرا نمیتونم بیمه تعاون رو آنلاین خرید کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ مهر ۱۴۰۱

  سلام فعلا در سایت نداریم. البته قبل تر داشتیم.

person
مهران رضایی
۲۸ شهریور ۱۴۰۱

هزینه دندان پزشکی با دفترچه تکمیلی نیروهای مسلح چقدر میشه حدودا؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

  سلام بستگی به عمل دندانپزشکی و تحت پوشش بودن یا نبودن آن دارد.

person
بازنشسته تامین اجتماعی
۲۰ شهریور ۱۴۰۱

سلام بیمه تکمیلی تامین اجتماعی دندانپزشکی رو پوشش میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

  سلام موارد اولیه را بله.

person
فرشید ناجی
۲۱ مرداد ۱۴۰۱

من دو ماهه بیمه تکمیلی گرفتم، الان میتونم واسه دندن پر کردن ازش استفاده کنم یا دوره انتظار داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

  سلام بله می توانید استفاده کنید.

person
یک انسان زجرکشیده
۱۵ مرداد ۱۴۰۱

سلام دندانپزشکی رایگان بیمه سلامت هم داریم؟ هزینه های خیلی زیاد شده و من نمی تونم بپردازم؟ کجا باید برم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

  سلام بعضی مراکز درمانی دولتی و آن هم فقط خدمات ابتدایی را پوشش می دهند.

   person
   کامران
   ۱۹ مهر ۱۴۰۱

   سلام دندانپزشکی با بیمه تکمیلی تامین اجتماعی چقدر هزینه برمیداره؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۰ مهر ۱۴۰۱

    سلام اگر به مراکز درمانی تامین اجتماعی مراجعه کنید، رایگان است یا حداقل فرانشیز را پرداخت خواهید کرد.

  person
  ن نقوی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

  بله سلام قطعا پوشش جراحی عقل برای تمام بیمه های تکمیلی هست و طبق تعرفه سندیکا

person
صمد
۰۴ تیر ۱۴۰۱

سلام جراحی دندان عقل هم پوشش میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، بستگی به شرکت شما دارد.

person
امین
۱۱ خرداد ۱۴۰۱

با سلام. من بیمه تکمیلی البرز دارم‌. آیا از این بیمه میتونم برای خدمات دندانپزشکی استفاده کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

  سلام همه بیمه های تکمیلی پوشش دندانپزشکی دارند اما درصد و نوعشان تفاوت های جزیی دارند

person
F
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید ببخشید این بیمه تکمیلی هزینه ارتودنسی رو قبول میکنه؟یا اون روش بیمه گروهی که گفتید به چه صورته؟و اینکه این بیمه به چه اندازه هزینه رو تقبل میکنه مثلا یکی که هزینه ی درمانش ۱۷ میلیونه بیمه چقدرش رو قبول میکنه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز برای انفرادی خیر. برای پوشش گروهی باید از طریق شرکت یا سازمانتان اقدام کنید. البته آن ها باید درخواست خرید بیمه تکمیلی گروهی و پوشش ارتودنسی را بدهند.

person
ابولفضل
۱۴ فروردین ۱۴۰۱

ببخشید این سقفی که بیمه تکمیلی پرداخت میکند روزانه است یا ماهیانه

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، منظورتان از سقف روزانه چیست؟ تا زمانی که هنوز سقف پر نشده شما می توانید از آن استفاده کنید.

  person
  ن نقوی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

  سالیانه

person
mehromah_213
۱۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید. ازچه راهی میتونم اقدام به بیمه دندانپزشکی برای دندان هام کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، همانطور که در مقاله نوشتیم، چیزی به اسم بیمه دندانپزشکی جدا نداریم. شما باید طرح های بیمه تکمیلی را با هم مقایسه کنید تا ببینید که کدام یک به شرایط شما نزدیک تر است.

  person
  ن نقوی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

  سلام بله قبول میکنند و تعرفه اش امسال یک میلیون و چهارصد هزارتومان شده و روکش تمام سرامیک هم یک و هفتصد شده

person
حسن
۰۶ فروردین ۱۴۰۱

سلام ایا روکش دندان رو بیمه تکمیلی دندان پزشکی تقبل میکنه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، بعید میدانیم که قبول کنند مگر اینکه بیمه تکمیلی گروهی داشته باشید و در آنجا اعلام شده باشد. باز به شرکت و طرح انتخابی شما هم بستگی دارد.

   person
   روزبه
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

   سلام بیمه تکمیلی رانندگان شامل دندانپزشکی میشود؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

    سلام باید پوشش شرکت جدید طرف قراراداد را بررسی کنید.

person
شیدا
۱۸ اسفند ۱۴۰۰

سلام بیمه تکمیلی گروهی یعنی باید ازطرف شرکت بیمه بشیم ؟ خب اگه شاغل نباشیم باید چی کار کنیم ؟ طرح انفرادی بیمه هایی ک بالا گفتین تا سقف یه میلیونه که فایده نداره الان هزینه عصب کشی و پرکردن یه دندون شده سه میلیون و دویست . به نظرتون باید چیکار کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی گروهی فقط از طریق شرکت و سازمان است و برای کارمندان آنجا و خانواده هایشان است. البته شما می توانید به صورت انفرادی از چند شرکت بیمه خریداری کنید.

person
Z
۱۷ اسفند ۱۴۰۰

سلام ما از طرف شرکت بیمه تکمیلی ایران داریم ولی دندان پزشکی رو پوشش نمیده میتونیم خودمون به صورت انفرادی بیمه دندان پزشکی رو داشته باشیم و چی کار باید کنیم و هزینه تقریبی رو بفرمایید

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، خیر نمی توانید مگر اینکه خودتان بیمه تکمیلی دیگری خریداری کنید. برای خرید بیمه تکمیلی با کارشناسان بیمه دات کام تماس (۰۲۱-۷۹۵۷۲۰۰۰

  )بگیرید.

person
AmirRostami
۳۰ بهمن ۱۴۰۰

سلام منظورتون ازبیمه تکمیلی گروهی چیه؟
واینکه بیمه تکمیلی چه مواردی از دندان پزشکی رو پوشش میده؟!

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی گروهی یعنی شرکت با داشتن تعداد کارمندان زیاد (متوسط ۵۰ نفر) اقدام به بیمه کردن کارمندان خود کند. موارد اصلی تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند؛ اما در بیمه تکمیلی گروهی می توان با پرداخت حق بیمه اضافه تر، موارد دیگری را هم از جمله ارتودنسی تحت پوشش قرار داد.

person
رحمانی عباس
۲۸ بهمن ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید ی سوال داشتم من دندونام روکشیدم میخام دندون مصنوعی بزارم آیا بیمه تکمیلی پوشش میده ممنون میشم از وقتی که در اختیار افراد گذاشتید

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، روکش را بعید می دانیم. باز باید به موارد تحت پوشش بیمه خود نگاه کنید.

person
kamand
۲۳ بهمن ۱۴۰۰

سلام
ببحشید بیمه تکمیلی رانندگان شامل درمان های دندان پزشکی هم میشود؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اصولا بیمه تکمیلی پوشش دندانپزشکی هم دارد؛ اما باید شرکتی که باهاش قرارداد می بندید، بررسی کنید.

person
شاهسون
۱۸ بهمن ۱۴۰۰

من سوالی ندارم اما خواستم از مشاوره کامنت ها مطالب خوبتون تشکر کنم خیلی واضح و شفاف

  person
  زهرا مولائی
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰

  سلام.
  ببخشید طرح شناور بیمه تکمیلی چیست؟ از کجا باید بدونیم بیمه ما شناور است یا خیر

   person
   کارشناس بیمه
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

   سلام دوست عزیز، این طرح بیشتر برای بیمه های گروهی است و انفرادی را شامل نمی شود.

person
خواجو
۱۷ بهمن ۱۴۰۰

سلام آیا خدمات دندانپزشکی بیمه دی در تکمیلیش هم پوشش میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بیمه های تکمیلی بخشی از هزینه های دندانپزشکی را پوشش می دهند.

person
Sara
۱۱ بهمن ۱۴۰۰

سلام.میشه بپرسم که چه بیمه ایی برای پرداخت هزینه ارتودنسی پیشنهاد میشه.و اینکه سقف بیمه ها پایینه.برای ارتودنسی کدوم مناسبتره و اصلا شاملش میشه بیمه ؟..ممنون میشم از راهنماییتون..

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، هزینه ارتودنسی در بیمه تکمیلی تحت پوشش نیست. مگر اینکه شما از طرف شرکت به صورت گروهی بیمه شوید و درخواست اضافه دادن شدن این پوشش را داده باشید.

person
تیگوی
۱۰ بهمن ۱۴۰۰

سلام با بیمه پایه سلامت همگانی تک نفره ، بیمه تکمیلی فقط دندانپزشکی با کدام بیمه مناسبتره و هزینه سالیانه اش برای سال ۱۴۰۰ چقدره ؟
لطفا پاسخ رو ایمیل بفرمائید .

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی فقط برای دندانپزشکی نداریم اما شما می توانید از یکی از بیمه های تکمیلی سامان یا تعاون استفاده کنید.

person
خانم مولویان
۰۴ بهمن ۱۴۰۰

سلام من ده تا دندون پوسیده دارم که باید عصب کشی بشه الان هر جایی میرم ۱۵ الی ۲۰ میلیون از من پول می‌خوام برای درست کردنش بهترین بیمه تکمیلی که درصد زیادی از این هزینه رو پوشش بده چیه

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ بهمن ۱۴۰۰

  بیمه تکمیلی انفرادی چنین پوششی را ارائه می کند ولی بیمه تکمیلی گروهی این پوشش را تا سقف دو میلیون و پانصد هزار تومان پرداخت می کند . شما می توانید بابررسی بیمه های تکمیلی گروهی شرکت بیمه مختلف با توجه به شرایط خود از نظر سلامتی یا عوامل موثر دیگر، بیمه تکمیلی مناسب خود را برای پوشش دندانپزشکی انتخاب نمایید.

person
سرمد
۱۹ دی ۱۴۰۰

سلام بیمه تکمیلی دندانپزشکی کدوم موارد را تحت پوشش قرار می دهد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی دندانپزشکی تمامی هزینه های دندانپزشکی جز موارد زیبایی از جمله ایمپلنت و غیره را پوشش می دهد.

person
عماد
۲۵ آذر ۱۴۰۰

درود.ایا بیمه تکمیلی تامین اجتماعی هزینه عصب کشی و پر کردن رو ساپورت میکنه؟اگه ساپورت میکنه کدوم مرکز درمانی باید مراجعه کنم؟ممنون جواب می دهید🙂

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰

  سلام، دوست عزیز…اصولا بیمه تکمیلی هزینه عصب کشی و پر کردن را پوشش می دهد. به این بستگی دارد که بیمه تکمیلی شما چیست و سقف پوشش دهی آن چقدر است. برای استفاده از این پوشش باید به مراکز طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی مراجعه کنید.

   person
   عماد
   ۲۷ آذر ۱۴۰۰

   درود مجدد.امروز بنده یکی از دندونامو عصب کشی کردم.الان سه تا پر کردنی دارم.بیمه تکمیلی بیمه ایران دارم.ایا بیمه ایران ساپورت میکنه.و حتما نیازه رادیو گرافی بعد هم داشته باشم یا همون فاکتور کفایت می کنه؟ضمنا داخل فاکتور مبلغ پرداختیم ذکر نشده.حتما باید مبلغ پرداختی ذکر بشه؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۸ آذر ۱۴۰۰

    سلام دوست عزیز
    شما باید با واحد خسارت بیمه ایران مراجعه کنید

   person
   زهرا مولائی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰

   سلام
   میخوام از بیمه تکمیلی برای دندونام استفاده کنم. اما دندون خراب زیاد دارم. شنیدم که بعصی بیمه ها تکمیلی حالت شناور دارن. یعنی میتونی از بیمه افراد خانوادات استفاده کنی. امکانش هست یه توضیحی راراجبش بدیم. و کجا بدونیم بیمه خودمون این طرح داره یا نه

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۸ بهمن ۱۴۰۰

    سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی برای هر فرد است و کسی نمی تواند از بیمه نامه دیگری استفاده کند. سقف پوشش دندانپزشکی حداکثر دو میلیون است که فقط هزینه های درمانی را شامل می شود. شما باید طرحی را که خریداری کرده اید، بررسی کنید.

person
مهدی نجار
۰۷ آذر ۱۴۰۰

با سلام، آیا مراکز خدمات دندان پزشکی تامین اجتماعی فقط بیمارستان های طرف قرار داد هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۰

  با سلام، اگر بیمه پایه شما تامین اجتماعی باشد، برای دریافت خدمات نیاز است تا فقط به درمانگاه ها و بیمارستان ها برای دریافت خدمات دندانپزشکی مراجعه کنید. اگر هم بیمه تکمیلی داشته باشید، می توانید به هر مرکزی مراجعه کرده و بعد از بیمه تکمیلی خسارت خود را دریافت کنید.

person
حامد کاوند
۰۷ آذر ۱۴۰۰

سلام آیا امکان اضافه کردن خدمات دندانپزشکی بیمه تامین اجتماعی وجود داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۰

  با سلام، در حالت پایه فقط موارد خاصی تحت پوشش قرار داده می شود که در مقاله ارزان ترین بیمه دندانپزشکی می توانید مشاهده کنید. اما برای اینکه بتوانید موارد بیشتری را پوشش دهید، بهتر است که از بمیه تکمیلی استفاده کنید.

person
حسین نثاری
۰۷ آذر ۱۴۰۰

سلام ما برای کارمندان شرکتمون به دنبال بیمه دندانپزشکی خوب هستیم، از کدوم شرکت بهتره خریداری کنیم؟ ایا تحت پوشش قرار داده میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، برای دریافت مشاوره در خرید بیمه تکمیلی دندانپزشکی با کارشناسان بیمه دات کام و شماره ۰۲۱۴۳۷۲ تماس بگیرید.

person
امیررضا آقامیری
۰۷ آذر ۱۴۰۰

با سلام برای استفاده از خدمات دندانپزشکی تامین اجتماعی چه کار باید کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۰

  با سلام برای استفاده از خدمات دندانپزشکی تامین اجتماعی باید به مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید.

  person
  Hk
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام ما بیمه تکمیلیگروهی داریم کجا مرکز قبول میکنه برا کامپوزیت ما برویم

   person
   کارشناس بیمه
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱

   سلام دوست عزیز، اگر حق بیمه اضافه تر پرداخت کرده باشید، می توانید استفاده کنید. مراکز طرف قرار داد در سایت شرکت بیمه است.

  person
  فرزانه
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب، خانواده من توسط پدرم بیمه تکمیلی گروهی هستیم، منظورتون از درخواست دادن چیه!؟ چه درخواستی باید بدیم که هزینه ارتودنسی و کامپوزیت هم پوشش داده بشه، ممنون میشم راهنماییم کنید☺️

   person
   کارشناس بیمه
   ۲۵ آذر ۱۴۰۱

   سلام در بیمه های گروهی با تعداد زیاد، مدیر مجموعه به شرکت اعلام می کند که قصد اضافه شدن کامپوزیت را دارد و باید مبلغ اضافه تری را بپردازید. برای خرید می توانید با کارشناسان بیمه دات کام هم تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنید. البته در بیمه گروهی بعید می دانیم که این درخواست را قبول کنند.

person
سارا دادجو
۰۳ آذر ۱۴۰۰

آیا کامپوزیت دندان با بیمه تکمیلی پوشش داده میشود؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۰

  با سلام، در صورتی که بیمه تکمیلی گروهی را خریداری کنید و خودتان درخواست دهید، می توان هزینه کامپوزیت را پوشش دهید.

  person
  جواد
  ۱۷ دی ۱۴۰۱

  بیمه تکمیلی گروهی چی هست؟

person
حمیدرضا انصاری
۰۷ مهر ۱۴۰۰

با سلام، چرا رابطه خوبی بین بیمه تامین اجتماعی و دندانپزشکی وجود نداره؟ اصلا جایی این بیمه رو قبول نمی کنند.

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ آذر ۱۴۰۰

  با سلام دوست عزیز، باید گفت که بیمه تامین اجتماعی یک بیمه پایه است که فقط هزینه های درمانی ابتدایی دندانپزشکی را پوشش می دهد. اما باید گفت که برای دریافت خدمات بیشتر در دندانپزشکی باید بیمه تکمیلی خریداری کنید. البته بیمه تکمیلی انفرادی هم همه هزینه های درمانی را پوشش نمی دهد که در این حالت باید بیمه تکمیلی گروهی باشید.

   person
   زینب
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

   سلام بنده بیمه تکمیلی پارسیان را دارم
   برای دندان پزشکی مراجعه مردم گفتند چون عصب کشی مجدد دارد خارج کردن پین قبلی آزاد حساب میشه و بیمه آن را پرداخت نمی‌کند و ۳۷۹۵۰۰ از من دریافت کردند همچنین هزینه هر کلسیم برای دندان را صد هزار تومان میگیرند.میخواستم ببینم همینطور است یا نه؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز. بله در صورتی که بیمه این موضوع را به شما اعلام کرده، همین طور است.

  person
  یاسر
  ۰۹ خرداد ۱۴۰۲

  سلام واسه بیمه تکمیلی دندان پزشکی واسه یک سال کلا یک میلیون میده یا واسه هر دندان

   person
   نویسنده بیمه
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

   سلام. میزان پوشش مالی بیمه تکمیلی دندان پزشکی به طرح انتخابی شما و درصد حق بیمه بستگی دارد.

    person
    فائزه
    ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

    سلام از سقف بیمه پارسیان یکبار استفاده کردیم میخاستم بدونم دوباه سقف براش در نظر گرفته میشه یا نه؟؟؟

     person
     نویسنده بیمه
     ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

     سلام. بله در سال بیمه‌ای جدید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید