06 فروردین 1402

مقایسه بیمه های تکمیلی: انتخاب بهترین بیمه درمانی در 1402

« بیمه تکمیلی دارید؟» این سوال را معمولا هنگام پرداخت هزینه‌‎های درمان  زیاد می‎‌شنویم. چه بهتر که پاسخ ما به این سوال مثبت باشد. در این‎‌ صورت گاهی تا 90 درصد هزینه‎‌های درمانی‎مان در کوتاه‎‌ترین زمان ممکن ناپدید می‎شود. واقعا تجربه شیرینی ا‎ست زمانی‌‎که متوجه می‌‎شویم با یک برنامه‌‎ریزی مالی درست، بخش زیادی از پس‌‎اندازمان را حفظ کرده‎‌ایم. برای داشتن یک برنامه‎‌ریزی مالی درست باید از قبل خود را برای شرایط بحرانی آماده کنیم. خرید بیمه تکمیلی یکی از راه‎های مطمئن برای مدیریت هزینه‎‌های درمانی‎ است. در این مقاله انواع بیمه تکمیلی و پوشش­‌های آن معرفی شده‎اند. مقایسه بیمه های تکمیلی به شما کمک می‌‎کند تا بهترین  بیمه را بر اساس شرایط و نیازهایتان انتخاب کنید. با ما همراه باشید.

انواع بیمه‌‎های درمانی

به طور کلی کارکرد بیمه، جبران خسارت ناشی از حادثه برای بیمه‌گزار است. سنگین‎‌ترین خسارت‎‌ها ناشی از حوادثی است که سلامتی افراد را به خطر می‎اندازد. به همین دلیل، داشتن بیمه‎‌های درمانی برای هر فرد ضروری است. این بیمه‎‌ها در دو دسته بیمه‌‎های درمانی پایه و تکمیلی در دسترس هستند. بیمه‌‎های درمانی تامین اجتماعی، سلامت، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و… جزو بیمه‌‎های پایه هستند. این بیمه‎‌ها برخی از هزینه‎‌های درمانی را پوشش نمی‌‎دهند. برای حل این مسئله، طرح بیمه‎‌های تکمیلی در شرکت‎‌های بیمه مطرح شد.

بیمه تکمیلی چیست؟

بیمه درمانی تکمیلی یکی از انواع بیمه اشخاص است. ارائه خدمات بیمه تکمیلی در برخی از شرکت‎های بیمه، منوط به داشتن دفترچه بیمه پایه است. علتش این است‎که بیمه درمان تکمیلی هزینه مازاد بر بیمه‎های پایه را مطابق با بیمه‎‌نامه تقبل می‌‎کند. برای آشنایی بیشتر درباره بیمه تکمیلی، خواندن مقاله بیمه تکمیلی چیست را پیشنهاد می‌کنیم.

انواع بیمه تکمیلی

این بیمه‎‌نامه به صورت انفرادی، گروهی و خانواده در طرح‌های مختلف بیمه‌ای با پوشش‌ها و حق بیمه‌های متفاوت در اکثر شرکت‌‎های بیمه ارائه می‌‎شود.

شرکت‎های ارائه دهنده بیمه درمان تکمیلی انفرادی

برای داشتن این بیمه‎نامه نیاز به دفترچه درمان پایه نیست. بیمه تکمیلی انفرادی با توجه به سن فرد بیمه‌‎گزار و طرح مورد درخواست وی در شرکت‎‌های زیر ارائه می‌‎شوند:

 1. بیمه تکمیلی انفرادی سامان
 2. بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی تعاون
 3. بیمه تکمیلی انفرادی SOS

شرکت‌‎های ارائه دهنده بیمه درمان تکمیلی گروهی

این بیمه با توجه به تعداد نفرات و تعهدات مورد درخواست هر شرکت یا سازمان تنظیم می‌‎شوند. شما می‌‎توانید از طریق شرکت‌‎های زیر بیمه تکمیلی گروهی را تهیه کنید:

 1. بیمه تکمیلی دانا
 2. بیمه تکمیلی البرز
 3. بیمه ایران
 4. شرکت بیمه آسیا
 5. بیمه تکمیلی ملت
 6. شرکت بیمه کارآفرین
 7. بیمه آسماری
 8. شرکت بیمه تکمیلی سامان

شرکت‎‌های ارائه دهنده بیمه تکمیلی خانواده

این بیمه در بعضی از دسته‌‎بندی‎های اسناد بیمه‎ای در دسته بیمه تکمیلی انفرادی شناخته می‎شود.  شما می‎‌توانید از  شرکت‌‎های زیر این بیمه‌‎نامه درمان خانواده  را تهیه کنید:

 

مقایسه بیمه های درمانی تکمیلی

بیمه خانواده و انواع آن

 1. شرکت بیمه آسماری
 2. بیمه سامان
 3. شرکت بیمه SOS

موارد ضروری در انتخاب بیمه تکمیلی

برای انتخاب بهترین بیمه تکمیلی توجه به نکات زیر ضروری است:

 • فرانشیز بیمه‎‌نامه
 • دوره انتظار بیمه تکمیلی
 • در دسترس بودن مراکز درمانی طرف قرارداد
 • قیمت بیمه‌‎نامه
 • پوشش‎ هزینه‌‎های درمانی بیمه‎‌نامه

اگر در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، می‌توانید مطلب بهترین بیمه تکمیلی را در سایت ما بخوانید.

فرانشیز بیمه‎‌نامه

یکی از موضوعات مهم در مقایسه انواع بیمه های تکمیلی ، فرانشیز است. یعنی بخشی از هزینه‌های درمانی شما، که توسط شرکت بیمه پرداخت نمی‌شود و باید خودتان آن را پرداخت کنید. هرچه فرانشیز بیمه درمان تکمیلی کمتر باشد در هنگام بروز خسارت‌ها، هزینه کمتری به دوش بیمه‌گزار می‌افتد. مثلا اگر فرانشیز  بیمه‌ای ۱۰ درصد و مبلغ خسارت یک میلیون تومان باشد؛ شرکت بیمه ۹۰۰ هزار تومان از مبلغ خسارت را می‌پردازد. پرداخت مابقی آن بر عهده بیمه‌گزار است. فرانشیز در بیمه اموال، اشخاص و مسئولیت وجود دارد. این درصد، بر اساس نوع شرکت، نوع بیمه و نوع قرارداد تعیین می‌شود. در بیمه تکمیلی انفرادی معمولا فرانشیز بین صفر تا ۳۰ درصد است و به شرکت بیمه انتخابی شما بستگی دارد.

دوره انتظار بیمه‌‎نامه

یکی از مهم‌ترین نکات در مقایسه بیمه های تکمیلی مدت زمان دوره انتظار است. لزوم وجود دوره انتظار به خاطر اطمینان از صحت سلامت فرد بیمه‎‌گزار است. فرد بیمه‌‎شده بعد از سپری شدن دوره انتظار می‌تواند برخی از پوشش‌ها مانند خدمات بستری و جراحی را دریافت کند.

دوره انتظار برای پوشش عمل جراحی و بستری در بیمه تکمیلی حداکثر تا ۳ ماه تعیین شده است. در برخی از قراردادهای بیمه تکمیلی گروهی، برای جراحی و بستری دوره انتظاری در نظر گرفته نمی‌شود.

در دو شرکت بیمه تعاون و سامان دوره انتظار بیمه‌‎نامه درمان به شرح زیر است:

 • دوره انتظار بیمه درمان انفرادی سامان برای خدمات بستری و جراحی ۳ ماه و دوره انتظار برای زایمان ۹ ماه می‌باشد.
 • دوره انتظار بیمه‌ی تکمیلی انفرادی تعاون برای پوشش های پاراکلینیکی ۳ ماه و برای زایمان ۹ ماه می‌باشد.

در دسترس بودن مراکز درمانی طرف قرارداد

یکی دیگر از معیارهای مهم درمقایسه بیمه های تکمیلی در دسترس بودن مراکز درمان طرف قرارداد با این شرکت‎هاست. شرکت بیمه‌ای که تعداد مراکز طرف قرارداد بیشتر و در دسترس داشته باشد، همواره گزینه بهتری برای انتخاب بیمه‌‎نامه تکمیلی است. برای اطلاع از مراکز طرف قرارداد بیمه‎‌ها می‌توانید به سایت آن شرکت مراجعه کنید و یا از واحد پشتیبانی‎‌شان کمک بگیرید.

نکته: در صورت مراجعه به مراکز درمانی غیر طرف قرارداد با بیمه‌‎نامه‌های تکمیلی، بیمه‎‌گزار باید هزینه‌‌های لازم را پرداخت کند. سپس به مراکز پرداخت خسارت بیمه درمان تکمیلی شرکتِ بیمه خود مراجعه نماید. برای دریافت هزینه، ارائه مدارک و پرونده‌‌های پزشکی فرد بیمه‎‌گزار الزامی‎ است.

قیمت بیمه‌‎نامه

« هیچ ارزانی بی‌‎علت نیست، هیچ گرانی بی‎‌حکمت نیست». شما، مفهوم این ضرب‎‌المثل را در انتخاب بیمه درمان ‎تکمیلی به خوبی درک خواهید کرد. ارزان‎‌ترین بیمه تکمیلی می‌تواند یکی از گزینه‌‎ها در انتخاب بیمه تکمیلی گروهی، انفرادی و خانواده باشد. اما این مورد را فراموش نکنید که ارزان‌ترین بیمه، لزوما کامل‌ترین بیمه از لحاظ پوشش‌دهی نیست. در بیمه نامه‌های تکمیلی اگر شما حق بیمه کمتری پرداخت کنید، بالتبع سقف پوشش کمتری هم دریافت می‌کنید. در هر طرح بیمه‌ای سقف پوشش‌های مختلف با حق بیمه‌های متفاوتی ارائه می‌شود. پس با انتخاب طرح‌های بیمه‌ای با پوشش کامل، بیمه‌‎نامه‌‎ای را تهیه کنید که در زمان خسارت در کنار شما باشد. برای خرید بهترین بیمه تکمیلی با قیمت مناسب، شما می‌توانید به صفحه استعلام و خرید بیمه تکمیلی در سایت بیمه دات کام مراجعه کرده و بیمه تکمیلی مدنظر خود را با وارد کردن مشخصات خود خریداری نمایید.

پوشش‎های هزینه‌‎های درمانی بیمه‌‎نامه

مهم‌ترین معیار در خرید بیمه‌نامه‌های تکمیلی، انتخاب بهترین بیمه تکمیلی از نظر پوشش‎‌های هزینه‎‌های درمانی است. این پوشش‎‌ها با توجه به حق بیمه پرداختی به فرد ارائه می‌‎شود. از این‎‌رو قبل از خرید بیمه‌‎نامه تکمیلی به موارد زیر دقت کنید:

 • تعهدات مختلف طرح‌های بیمه‌‎نامه‌های تکمیلی
 • میزان حق بیمه

بعد از بررسی و مقایسه بیمه های تکمیلی در شرکت‌‎های مختلف، بیمه‌نامه مورد نظرتان را خریداری نمایید.

مقایسه بیمه‌های تکمیلی از نظر پوشش‌دهی

شرکت‌‎های گوناگون پوشش بیمه‌‎ای متفاوتی در طرح‌‎‎های مختلف ارائه می‎‌دهند. از بین این پوشش‌‎ها بررسی و مقایسه خدمات زیر ضروری به نظر می‎رسد.

پوشش بیمه برای هزینه‌‎های عمل جراحی در سال 1402

برای برخی از افراد پوشش جراحی و بستری گزینه‌‎ی مهمی در انتخاب بیمه تکمیلی است. باید گفت شرکت‌های بیمه پوشش‌های مختلفی را برای عمل جراحی و بستری ارائه می‌نمایند. میزان سقف پوشش‎‌های بیمه تکمیلی شرکت‌های مختلف در سال 1402 به ترتیب زیر است:

 • پوشش بستری بیمه تکمیلی SOS (کمک رسان ایرانیان): 300 میلیون تومان
 • پوشش بستری و جراحی عمومی بیمه‌ی تکمیلی انفرادی سامان: ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
 • بستری و جراحی تخصصی بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی سامان: ۷۵ میلیون تومان
 • پوشش بستری عمومی بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی تعاون: 100 میلیون تومان
 • پوشش هزینه جراحی‌های مهم بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی تعاون: 200 میلیون تومان

پوشش‌های بیمه برای هزینه‎‌های زایمان در سال 1402

پوشش زایمان، در طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی ارائه می‌شود. این طرح سقف پوشش‌های مختلفی دارد. میزان سقف پوشش‌های زایمان در انواع بیمه‌های تکمیلی در سال 1402 به ترتیب زیر می‌باشد:

 • پوشش بیمه تکمیلی برای زایمان بیمه تکمیلی SOS: پانزده میلیون تومان
 • زایمان بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی تعاون: ده میلیون تومان
 • پوشش زایمان بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی سامان: ۵ میلیون تومان

پوشش بیمه برای هزینه‎‌های درمان نازایی در سال 1402

تنها دو شرکت بیمه پوشش نازایی را ارائه می‌دهند. سقف تعهدات پوشش نازایی در شرکت بیمه تعاون و سامان در سال 1402 به ترتیب زیر است:

مقایسه بیمه‌های تکمیلی

پوشش هزینه‎های درمان نازایی

 • پوشش نازایی بیمه درمان انفرادی تعاون : 10 میلیون تومان
 • بیمه‌ی تکمیلی انفرادی سامان برای نازایی: ۵ میلیون تومان

پوشش بیمه برای هزینه‎‌های دندان‎پزشکی در سال 1402

در بیمه‌های تکمیلی انفرادی طرح‎های مختلفی برای پوشش هزینه‎‌های دندان پزشکی بیمه درمان ارائه می‌شود. سقف پوشش دندانپزشکی هر ساله تغییر می‌کند. سقف پوشش هزینه‎‌های دندانپزشکی در شرکت‎های مختلف برای سال 1402 به ترتیب زیر می‌باشد:

 • پوشش دندانپزشکی بیمه‌ی تکمیلی انفرادی سامان : ۱ میلیون تومان
 • پوشش‌های دندانپزشکی بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی تعاون : ۱ میلیون و 500 هزار تومان
 • پوشش دندانپزشکی بیمه‌ درمان تکمیلی SOS: در دو طرح با سقف 10 میلیون تومان و 5 میلیون تومان

مطلب پیشنهادی: پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی

پوشش بیمه‌‎ای برای هزینه‌‎های درمانی سرطان در سال 1402

این بیمه‌نامه، برای افرادی که بیمه انفرادی دارند در دسترس است. بیمه‌‎گزار می‎‌تواند در صورت لزوم از پوشش هزینه‎‌های شیمی درمانی و جراحیِ سرطان استفاده نماید. پوشش شرکت‌های بیمه برای این موضوع به ترتیب زیر می‌باشد:

 • پوشش جراحی و بستری تخصصی سرطان بیمه درمان تکمیلی انفرادی تعاون: تا سقف 200 میلیون تومان
 • پوشش‌ شیمی درمانی در بیمه‌ی تکمیلی SOS: تا سقف 70 میلیون تومان
 • هزینه شیمی درمانی بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی سامان: تا سقف ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان
 • پوشش جراحی و بستری تخصصی بیمه‌ی تکمیلی انفرادی سامان: تا سقف ۷۵ میلیون تومان

بیمه تکمیلی کدام بیمه بهتر است؟

بصورت قطعی نمی توان گفت که بیمه تکمیلی کدام شرکت بهترین است. انتخاب بهترین بیمه تکمیلی به موارد زیادی بستگی دارد؛ اینکه چه پوشش هایی را می خواهید، نوع انفرادی آن مد نظرتان است یا گروهی؟

اگر هم قیمت برایتان اهمیت دارد بهتر است بدانید که هرچقدر هزینه کمتری برای آن پرداخت کنید قطعا مبلغ کمتری را از بیمه دریافت می کنید. همینطور در زمان خرید بیمه تکمیلی می بایست به دور انتظار آن توجه زیادی داشته باشید.

بیمه دات کام یک پلتفرم استعلام، خرید و مقایسه انواع بیمه‌نامه از جمله مقایسه بیمه های تکمیلی است که با در اختیار گرفتن کارشناس‌های متخصص، پاسخگو سوالات شما عزیزان هستند. کافی است قبل از اقدام و خرید با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
10 خرداد 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی آزمایش ژنتیک + سقف تعهدات در ۱۴۰۲

بیمه تکمیلی آزمایش ژنتیک یکی از پوشش‌های بیمه درمان مکمل است که درصدی از هزینه‌های این آزمایش را جبران می‌کند.راهنمای کامل پوشش آزمایش های ژنتیک در بیمه تکمیلی درمان را در اینجا بخوانید!

09 خرداد 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

چک لیست 8 مزایای بیمه شخص واحد دی در 1402 + پوشش ها درمانی

مزایای بیمه شخص واحد دی را می‌توان استفاده همه افراد جامعه با هر شرایط شغلی دانست. اگر شما هم جزو افرادی هستید که تمایل به استفاده از خدمات درمانی بیشتر دارید اما شرایط خرید بیمه تکمیلی برای شما فراهم نیست، توصیه می‌کنیم که این بیمه نامه را خریداری کنید

09 خرداد 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

همه چیز درباره بیمه تکمیلی لیزیک چشم + سقف پرداخت در 1402

عمل لیزیک یا LASIK برای رفع عیوب انکساری چشم تجویز می‌شود.با خواندن این مقاله، از پوشش های بیمه تکمیلی عمل لایزیک چشم مطلع شوید!

06 خرداد 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

5 تفاوت بیمه شخص واحد دی و بیمه تکمیلی در 1402

در حقیقت بیمه شخص واحد دی نوعی از بیمه درمان است که با بیمه تکمیلی تفاوت‌هایی دارد. برای کاهش هزینه‌های درمان بهتر است که همیشه یک بیمه نامه در کنار بیمه‌های پایه داشت تا هنگام بروز بیماری نگرانی‌های جبران خسارت برای افراد کاهش یابد.

01 خرداد 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی فرهنگیان + جدیدترین تغییرات این بیمه درمان در سال 1402

راهنمای پوشش‌ها و تعهدات بیمه تکمیلی فرهنگیان و شرکت های ارائه دهنده این بیمه درمانی را در این مقاله بیمه دات کام بخوانید.

08 اردیبهشت 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی چیست؟+راهنمای جامع بیمه تکمیلی درمان 1402

در این مقاله به طور کامل با بیمه تکمیلی، شرایط و انواع شرکت های بیمه آشنا می شوید.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
گتمیری
24 آذر 1400

سلام آیا پولیپ بینی هم جزو پوشش تمامی شرکت های بیمه هستند؟

  کارشناس بیمه
  25 آذر 1400

  سلام بله این عمل جزو پوشش بیمه تکمیلی است.

ایمان رحیمی
12 دی 1400

سلام من از طرف بانک که پدرم که کارمند اونجا بود، بیمه تکمیلی خریدم اما خودم میتونم از شرکت سامان هم بیمه تکمیلی خریداری کنم، شنیدم که بیمه تکمیلی سامان خیلی خوبه.

  کارشناس بیمه
  12 دی 1400

  سلام دوست عزیز، بله شما می توانید از دو شرکت مجزا برای خودتان بیمه تکمیلی خریداری کنید.

   سام
   22 دی 1400

   میخواهم خود و اعضای خانواده خود را بیمه تکمیلی کنم . بازنشسته تامین اجتماعی هستم، حقیقتا کمی گیج شدم چون هر کدام قوانین خود را دارند و اکثرا با بیمارستانهای خاصی طرف حساب هستند و شرایط گوناگون. آیا شما میتوانید بهترین نوع بیمه تکمیلی ( چه از تامین اجتماعی و یا شرکتهای بیمه دیگر مثل سامان و ..) را به من معرفی کنید که از سریعترین و ساده ترین راه ممکن بتوانیم بیمه تکمیلی شویم که تمام هزینه های درمانی من و تام اعضای خانواده را حداکثر ممکن پوشش دهد ؟ بسیار متشکر میشوم.

    کارشناس بیمه
    22 دی 1400

    سلام دوست عزیز
    شرکت های بیمه که به صورت انفرادی در حال حاضر انجام می دهند ،بیمه سامان و تعاون می باشد،که هر کدوم طرح های متفاوت با پوشش ها و سقف های متفاوت می باشند،شما از طریق این لینک وارد بشید https://bimeh.com/health
    و ثبت نام انجام بدید

لطفی
22 دی 1400

آیا بیمه تکمیلی وجود دارد که پس از درمان و یا جراحی و…فقط مبلغ فرانشیز توسط پا پرداخت شود و ترخیص شد ؟ منظور بدون نیاز به مراجعه به شرکت بیمه و تحویل مدارک و صورتحساب ، خود بیمارستان مستقیما با شرکت بیمه طرف حساب باشد؟ چون ممکن است در بسیاری از موارد بستری و اعمال جراحی، بیمار با وجود داشتن بیمه تکمیلی، توان پرداخت هزینه های سنگین بیمارستان را هنگام بستری یا ترخیص نداشته باشد.

  کارشناس بیمه
  22 دی 1400

  سلام دوست عزیز
  فرانشیز مربوط به بیمه تامین اجتماعی می باشد که در حال حاضر ۱۰درصد می باشد و اینجور بیمه ای وجود ندارد

علی دهقان
23 دی 1400

سلام اگر شرکت مربوط به واحد خسارت نزدیک شهرما نداشته باشد، باید چه کار کرد؟

  کارشناس بیمه
  24 دی 1400

  سلام برای بیمه تکمیلی شما اصلا نیازی ندارید که به واحد خسارت مراجعه کنید. از طریق اینترنت می تونید انجام دهید.

حسین زاده
09 بهمن 1400

با سلام و عرض ادب خدمت شما
بنده معلم هستم و بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ رو دارم که مخصوص فرهنگیان هستش و چند ماه بعد عملی دارم و شرایط مالی خوبی ندارم
میخاستم بپرسم اگه یک بیمه تکمیلی انفرادی بگیرم،میتونم از دو بیمه (هم از بیمه تکمیلی فرهنگیان و هم از بیمه تکمیلی انفرادی که میخام بخرم) خسارت بگیرم؟؟؟
ممنون

  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1400

  سلام وقت بخیر
  بله همزمان میتوانید از هر دو بیمه تکمیلی استفاده کنید

سپهر
06 اسفند 1400

سلام،بین بیمه های سامان،تعاون و دی کدوم یکی رو به لحاظ پرداخت و همکاری خوب با بیمه گذار پیشنهاد میکنید؟

  کارشناس بیمه
  06 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، تمامی بیمه ها خوب هستند و این شرایط شماست که تعیین کننده انتخاب خواهد بود. می توانید با بیمه دات کام تماس بگیرید تا کارشناسان این واحد شما را کامل راهنمایی کنند.

سنگین وزن
02 فروردین 1401

سلام بیمه ای سراغ دارید که افراد بالای 120 کیلو را بیمه تکمیلی کند ؟

  کارشناس بیمه
  31 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید با شرکت های بیمه تماس بگیرید تا ببینید که کدام یک شرایط شما را قبول کنند. در گام اول بهتر است تا با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید تا شما راهنمایی کنند.

  نامی
  22 فروردین 1402

  دی داریم ما مراکزش خیلی کمه. مثلا تو شهر بزرگی مثل کرج حتی یک دونه مرکز رادیولوژی طرف قرارداد نداره

مجید
26 فروردین 1401

سلام
انجام نوروتراپی و نورو‌فیدبک که روانشناس ها انجام میدن جزو بیمه تکمیلی هست؟ و اکه هست تا چه مقدار پوشش میدن

  کارشناس بیمه
  26 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، فکر نکنیم. در موارد تحت پوشش تا به حال دیده نشده است.

فراتر
01 تیر 1401

سلام مطلبتون خیلی خوب بود؛ اما مساله اینجاست که ما بودجه خیلی زیادی نداریم؟ الان پس بیمه تکمیلی به چه درد میخوره؟ حامی که نیست.

  کارشناس بیمه
  05 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، شما می توانید طرح با پوشش کمتری را خریداری کنید.

شایان برزیگر
28 تیر 1401

من میخوام بیمه تکمیلی شخص واحد بگیرم.. دی خوبه یا آسماری یا سمان، به نظرم اینا بهترین بیمه های تکمیلی ان وقتی اسعلام گرفتن. درسته؟

  کارشناس بیمه
  29 تیر 1401

  سلام شخص واحد فکر نکنیم که آن شرکت ها داشته باشند. با بیمه دات کام تماس بگیرید تا کارشناسان شما را کامل راهنمایی کنند.

حسن
16 مرداد 1401

با سلام و عرض احترام
از لحاظ پوشش جراحی و بستری کدوم بیمه و طرح رو پیشنهاد میفرمایید؟

  کارشناس بیمه
  17 مرداد 1401

  سلام بستگی به این دارد که بیمارستان مورد نظر شما با کدام بیمه قرارداد دارد.

فاطمه
05 شهریور 1401

سلام بنظر شما برای زایمان بیمه تکمیلی سامان بهتره یا دی؟؟ با توجه به اینکه سامان فرانشیز ۱۰ درصد و دی ۲۰ درصد داره و اگه بخام دی فرانشیز ۱۰ درصد حدود ۷۰۰ هزار تومن رو حق بیمه میاد بنظرتون کدوم بصرفه تره ممنون

  کارشناس بیمه
  06 شهریور 1401

  سلام بهتر است که به طرح و مراکز تحت پوشش نگاه کنید.

زینب
07 آبان 1401

سلام وقتتون بخیر من میخوام برای دوران بارداری و زایمانم بیمه تکمیلی ثبت نام کنم کدام بیمه بیشترین هزینه رو برای دوران بارداری و زایمان تقبل میکنه؟

  کارشناس بیمه
  08 آبان 1401

  سلام طرح های زیادی در این خصوص وجود دارد اما ما بیمه دی و سامان را داریم که می توانید انتخاب کنید. پیشنهاد می کنیم که طرحی با بیشترین میزان پوشش را انتخاب کنید.

محنا
23 آبان 1401

سلام
ما بیمه تکمیلی کار آفرین هستیم
تو بیمه تکمیلی 10 درصد
میخواستم بدونم برای زایمان چقدرش بیمه میده؟؟؟

  کارشناس بیمه
  24 آبان 1401

  سلام باید از خود بیمه بپرسید.

اسمان
07 آذر 1401

سلام وقت بخیر
بنده کارمند و بیمه تامین اجتماعی هستم
میخواستم خودمو بیمه تکمیلی کنم برای عمل لیزیک خواستم بدونم بیمه پیشنهادی شما چیه؟

  کارشناس بیمه
  07 آذر 1401

  سلام برای مشاوره با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

علی
04 اردیبهشت 1402

بنده چندین سال در شرکت های مختلف بیمه درمان کار کردم..قیمت،خدمات ومراکز طرف قرار داد مهترین موضوعات در انتخاب بیمه درمان هست…در حال حاضر بیمه سرمد پکیج بسیار مناسبی داره،قیمت مناسب،لیشترین مراکز انلاین طرف قرار داد و پرداخت بسیار زود تمام هزینه ها

  نویسنده بیمه
  04 اردیبهشت 1402

  سلام دوست عزیز. انتخاب نوع بیمه به شرایط افراد بستگی دارد و کاملا نسبی است.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید