18 آذر 1401

وام بیمه عمر: یک تیر با دو نشان! هم بازنشستگی دریافت کنید هم وام!

بیمه عمر یک قرارداد بلند مدت بین 5 تا 30 سال است که بین شرکت بیمه و فرد بیمه‌گزار منعقد می‌شود. بیمه عمر طرح‌های مختلفی دارد: بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه عمر مانده بدهکار و بیمه عمر زمانی از انواع این بیمه‌نامه است. در بین بیمه‌نامه‌های عمر، بیمه عمر و سرمایه گذاری در سرتاسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است و افراد زیادی این بیمه‌نامه را تهیه کرده‌اند. وام بیمه عمر از اندوخته بیمه و سرمایه‌گذاری ایجاد می‌شود.

در حقیقت، بیمه عمر علاوه بر اینکه پوشش‌های بیمه‌ای مختلفی دارد، سرمایه گذاری بلندمدت با سود تضمینی و سود مشارکتی را به اندوخته بیمه عمر اضافه می‌کند که شرایط وام بیمه عمر برای بیمه‌گزار را فراهم کند. اگر اطلاعات کافی درباره پوشش‌های این بیمه و شرایط وام ندارید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

پوشش‌های بیمه عمر

بیمه عمر پوشش‌های مختلفی دارد که اصلی ترین آن‌ها به شرح زیر است:

 • پوشش فوت( فوت پوشش اصلی بیمه عمر است.)
 • امراض خاص( بیماری‌هایی از قبیل: سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب، پیوند اعضای اصلی و انواع سرطان)
 • داشتن پوشش ازکارافتادگی
 • هزینه پزشکی

این پوشش‌ها را می‌توان جزو اصلی‌ترین مزیت‌های استفاده از بیمه عمر دانست، اما این بیمه‌نامه مزیت‌های دیگری هم دارد که با توجه به شرایط و قرارداد بیمه عمر و سرمایه گذاری قابل دسترسی است.

مزیت‌های بیمه عمر

هنگامی ‌که شما به عنوان بیمه‌گزار بیمه‌نامه‌ای را تهیه می‌کنید به طور حتم می‌دانید که در قبال پرداخت حق بیمه عمر چه پوشش‌ها و خدماتی را دریافت خواهید کرد. بیمه عمر هم مزیت‌های گوناگونی دارد که برای رفاه حال بیمه‌گزار و بیمه‌شده است. این مزیت‌ها عبارتند از:

 • تشکیل سرمایه گذاری برای دارنده بیمه‌نامه
 • دریافت وام در بیمه عمر بدون نیاز به ضامن و در پایان سال دوم قرارداد
 • معاف بودن بیمه‌نامه از پرداخت مالیات
 • امکان تغییر ذینفعان
 • پرداخت سود تضمینی و سود مشارکت به حق بیمه‌های پرداخت شده

برای اطلاعات بیشتر در مورد تمام مزایای بیمه عمر به اینجا مراجعه کنید.

وام بیمه عمر

دریافت وام با سود کم از مزایای بیمه عمر

شرایط وام بیمه عمر

دریافت وام از محل اندوخته، یکی از مهمترین مزیت‌های استفاده از این بیمه‌نامه است. دریافت وام شرایطی دارد که شامل موارد زیر است:

 • برای دریافت وام، نیازی به وثیقه یا ضامن وجود ندارد. بدون هیچگونه تشریفات اداری می‌توان آن را دریافت کرد.
 • در بسیاری از شرکت‌های بیمه، بیمه‌گزار برای وام نباید هیچ گونه بدهی عقب افتاده‌ای داشته باشد.
 • حداکثر میزان سود وام، بین 4 تا 5.5 درصد بالاتر از سود تضمینی متعلق به بیمه‌نامه است.
 • بیمه‌گزار می‌تواند در طول قرارداد بیمه عمر، چندین بار وام دریافت کند. البته که ‌این کار با تسویه کامل اقساط هر وام انجام می‌شود.
 • هنگامی ‌که شما شرایط وام بیمه عمر را پذیرفتید و شروع به پرداخت اقساط می‌کنید، همچنان تحت پوشش‌های بیمه عمر قرار خواهید گرفت که می‌توان این را یکی از مزیت‌های مهم این بیمه‌نامه دانست.
 • معیار اصلی پرداخت وام بیمه عمر، اندوخته بیمه‌نامه هر فرد است و هر چه میزان اندوخته شما بالا باشد، میزان دریافتی هم افزایش پیدا می‌کند. در مقاله نحوه افزایش اندوخته بیمه عمر می‌توانید بیشتری در این خصوص به دست بیاورید.

البته به این نکته داشته باشید که وام بیمه بیمه عمر با بانکی با اینکه شباهت هایی با هم دارند؟؛ اما متفاوت هستند. حداقل اینکه وام بیمه عمر ضامن نیاز ندارد. البته برای اینکه بدانید سرمایه گذاری در بیمه عمر حتی با داشتن شرایط ساده وام با سرمایه گذار در بانک چیست، این مقاله را مطالعه کنید.

شرایط زمانی استفاده از وام

از جمله شرایط دریافت وام بیمه عمر، گذشت حداقل دو سال از مدت قراداد بیمه‌نامه است. بعد از این زمان و تا پایان مدت قرارداد بیمه‌نامه، بیمه‌گزار هر زمان که نیاز به وام بیمه عمر داشته باشد، می‌تواند تا 90 درصد از اندوخته حساب خود را دریافت کند. همچنین بعد از تسویه کامل اقساط وام اول، شرایط دریافت وام مجدد وجود دارد.

در اینجا شرایط وام برخی از شرکت‌های بیمه‌ای را بررسی می‌کنیم تا با این شرایط آشنا شوید.

شرایط وام بیمه عمر شرکت بیمه ‌ایران

در بیمه عمر، راه‌کار‌ها و شرایط ویژه‌ای وجود دارد تا ابعاد مختلف زندگی بیمه‌گزار را پوشش دهد. سود تضمینی و سود حاصل از اندوخته بیمه عمر ایران، می‌تواند به بیمه‌گزار کمک کند تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه هر زمان که به وام احتیاج داشت، از آن استفاده کند.

در حقیقت وام بیمه عمر، زمانی برای بیمه‌گزار اهمیت خواهد داشت که وی نیاز به کمک مالی داشته باشد. دریافت این وام راهکار مناسبی است که بیمه ‌ایران و سایر شرکت‌های بیمه‌ای در اختیار بیمه‌گزار قرار داده‌اند تا مشکلات مالی تا حدودی کاهش پیدا کند. در شرکت بیمه ‌ایران، با سرعت بالا و به راحتی می‌توان وام دریافت کرد.

برای ثبت درخواست وام بیمه عمر ایران باید اول به خود دفتر شرکت مراجعه کنید و از مدت زمان بیمه‌نامه شما حداقل 2 سال سپری شده باشد.

شرایط وام شرکت بیمه سامان

شرکت بیمه سامان، انواع بیمه عمر مانند: بیمه عمر زمانی، بیمه مانده بدهکار، عمر و حوادث گروهی و بیمه‌نامه جامع عمر را ارائه می‌کند. هر کدام از این بیمه‌نامه‌ها پوشش‌ها و مزیت‌های مختلفی دارند که در مطالب بیمه دات کام درباره آن‌ها توضیح داده شده است. بیمه بازنشستگی سامان یکی از بیمه نامه‌های پرفروش در بین شرکت‌های مختلف است.

اما شرایط وام در این بیمه‌نامه‌ها یکسان است. شرکت بیمه سامان رشد قابل توجهی در صدور بیمه‌نامه عمر داشته و یکی از برترین شرکت‌های بیمه‌ای است که به صورت شفاف شرایط بیمه‌نامه را در اختیار بیمه‌گزار قرار می‌دهد. این شرکت بیمه هم مانند سایر شرکت‌های بیمه‌ای بعد از پایان دو سال از قرارداد بیمه و 90 درصد از اندوخته حساب را جزو شرایط اصلی دریافت وام قرار داده است.

در حقیقت می‌توان گفت که‌ این قوانین از سوی بیمه مرکزی برای بیمه‌گر‌ها طراحی و ابلاغ می‌شود تا تفاوتی در شرایط وام بیمه عمر وجود نداشته باشد.

نکات و شرایط وام بیمه عمر پاسارگاد

بیمه پاسارگاد هم از دیگر شرکت‌های عرضه کننده بیمه عمر است که شرایط و نکات زیر را باید در نظر بگیرید.یکی از مزایای بیمه بازنشستگی پاسارگاد در وام است که توانسته آن را با بقیه متمایز کند.

 • دارای نرخ کارمزد 4% بیشتر از بالاترین نرخ سود فنی و 22% در حال حاضر
 • کسر شدن مبالغ جرائم و مانده وام از تعهدات بیمه گر در صورت پرداخت نشدن بازپرداختی
 • اختصاص داده نشدن وام به بیمه نامه‌هایی با سرمایه مخفف
 • حداکثر زمان 60 ماه برای بازپرداخت
 • امکان پرداخت اقساط به صورت ماهانه، سه ماه، شش ماهه، سالانه و یکجا
 • اختصاص جریمه 2 درصدی به اقساط با پرداخت دیرتر از تاریخ سررسید
 • اختصاص کارمزد روزانه تعجیل با نرخ موثر سالانه 18 درصد برای اقساط پرداختی قبل از سررسید
 • دریافت وام تا 90% از اندوخته نیاز نیاز به ضامن
 • دریافت وام از بیمه عمر پاسارگاد تا ۹۰% از اندوخته نیاز نیاز به ضامن

شرایط وام بیمه عمر ملت

شرایط دریافت وام از بیمه عمر ملت همانند بقیه است و بعد از دو سال پرداخت ‌می‌توان بدون ضامن، وام را دریافت کرد. البته ملت دارای بیمه نامه عمر بدهکار فردی است که در هنگام دریافت وام از بانک استفاده می‌شود.

شرایط وام بیمه تعاون

امکان گرفتن وام بیمه عمر تعاون هم وجود دارد. از نظر شرایط همانند بقیه است؛ اما مهم‌ترین مزایای آن امکان دریافت وام تا 90% ارزش بازخریدی از محل اندوخته بدون ضامن، وثیقه و سایر تشریفات است.

شرایط وام بیمه عمر معلم

در صورت گذشت حداقل 2 سال از مدت بیمه و دارای ارزش بازخریدی، تا حداکثر 90% سرمایه می‌توان از بیمه عمر معلم وام دریافت کرد.

شرایط وام بیمه عمر البرز

در صورت گذشت حداقل 2 سال از مدت بیمه و دارای ارزش بازخریدی، تا حداکثر 90% سرمایه می‌توان از بیمه عمر البرز وام دریافت کرد

شرایط وام بیمه عمر سینا

در صورت گذشت حداقل 2 سال از مدت بیمه می‌توانند با بازپرداخت حداکثر سه ساله از بیمه عمر سینا وام دریافت کنند.

شرایط وام بیمه عمر آسیا

شرکت آسیا از جمله شرکت‌هایی است که شرایط وام مناسبی دارد. بعد از سال دوم، بیمه گزاران می‌توانند تا 80% از ارزش بازخرید بیمه، وام بیمه عمر آسیا دریافت کنند.

شرایط وام بیمه عمر رازی

شرکت بیمه عمر رازی هم بعد از گذشت دو سال از پرداخت حق بیمه، به بیمه گزاران خود وام می‌دهد.

شرایط وام بیمه عمر کوثر

در بیمه عمر کوثر می‌توان بعد از سال دوم و حداکثر تا 90 درصد ارزش بازخریدی وام دریافت کرد.

چرا از وام بیمه عمر استفاده کنیم؟

برای بسیاری از افراد ممکن است که شرایط بد اقتصادی و مشکلات مالی به وجود آید که باید آن‌ها را حل کنند. گاهی اوقات هم باید برای رفع مشکلات مالی اقدامات سریع را انتخاب کرد. برای اینکه دغدغه‌های مالی خود را کاهش دهید، به دریافت وام از بانک‌ها فکر خواهید کرد.

بله. دریافت وام از بانک می‌تواند یک گزینه باشد اما به طور حتم انتخاب دیگری هم وجود دارد که در بیمه عمر به آن اشاره شد. اگر شما برای دریافت وام به بانک‌های مختلف مراجعه کرده باشید، به طور حتم می‌دانید که بانک دو ضامن معتبر نیاز دارد و بعد از آن هم با توجه به اقساط، باید سود قابل توجهی پرداخت کنید. حال در نظر می‌گیریم که شما با این دو مورد مشکلی ندارید، اما آیا می‌توانید در صف انتظار برای دریافت وام باشید؟

همان‌طور که می‌دانید بیمه و سرمایه گذاری برای رفاه حال بیمه‌گزار‌های خود شرایط دریافت وام را فراهم کرده تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید از وام استفاده کنید. دریافت وام از بیمه عمر بر خلاف وام بانک‌ها نیازی به ضامن ندارد و شما می‌توایند به جای اینکه از دیگران پول قرض بگیرید یا برای دریافت وام از بانک در صف انتظار باشید، بعد از 2 سال از قرارداد بیمه‌ای خود، از شرایط وام بیمه عمر بهره‌مند شوید.

مدارک لازم برای دریافت وام بیمه

همانطور که در قسمت‌های قبل توضیح داده شد، دریافت وام یکی از بزرگترین مزیت‌های بیمه‌نامه‌ی عمر است. بیمه‌گزار با ارائه کارت شناسایی معتبر خود، می‌تواند از شرکت بیمه درخواست وام داشته باشد.

بیمه‌گزار پس از درخواست وام، ظرف 24 تا 48 ساعت، وام خود را بدون بوروکراسی اضافه دریافت می‌کند. در حقیقت اندوخته بیمه‌نامه یک پشتوانه مالی برای بیمه‌گزار است.

شرایط بازپرداخت وام

بیمه‌گزار هنگام دریافت وام می‌تواند شرایط وام بیمه عمر و بازپرداخت آن را مشخص کند، همچنین می‌تواند اقساط وام را به صورت 12، 24 یا 36 ماهه و به روش‌های ماهانه یا سالانه بازپرداخت کند. توجه کنید که نرخ بهره وام در شرکت‌های بیمه‌ای متفاوت بوده و بین 4 تا 5.5 درصد است.

قبل از تهیه بیمه عمر می‌توانید شرایط وام را از کارشناس همان شرکت بیمه جویا شوید و اطلاعات کاملی برای بازپرداخت وام دریافت کنید. نرخ بهره وام برخی از شرکت‌های بیمه مانند بیمه سامان و پاسارگاد 4 درصد است و بیمه نوین 5.5 درصد می‌باشد. در حالت کلی، برای دانستن شرایط بازپرداخت اقساط وام بیمه عمر باید به سایت هر شرکت مراجعه کنید. برای اینکه هر یک دارای قوانین مخصوص به خود هستند.

شرایط بازپرداخت وام زودتر از موعد

اگر بیمه‌گزار بخواهد زودتر از موعد وام خود را تسویه کند، می‌تواند از شرکت بیمه درخواست فک وام داشته باشد. برای درخواست فک وام باید اقساط وام تا روز درخواست فک وام به طور کامل پرداخت شده باشد. همچنین نباید هیچ یک از اقساط وام که موعد آن سر رسید نشده است، پرداخت شده باشد.

وام بیمه عمر

شرایط پرداخت وام بیمه

بیمه‌گزار می‌تواند با این روش بهره مدت باقیمانده را از اقساط وام کسر کند و بهره کمتری بپردازد. همچنین بیمه‌گزار به راحتی می‌تواند بلافاصله پس از تسویه یا فک وام، درخواست وام جدید از محل بیمه عمر خود داشته باشد.

به هر حال، برای انتخاب بهترین بیمه عمر لازم است که شرایط دریافت وام آن را هم در نظر بگیرید.

تفاوت دریافت وام از بيمه عمر و برداشت از اندوخته بیمه عمر

این دو در اصل فرق زیادی ندارند و تنها تفاوت آنها در نحوه دریافتشان است. برداشت از اندوخته و دریافت وام بصورت کلی یک موضوع واحد می باشند. اما فراموش نکنید مهم ترین فرق آنها این است که برای دریاف وام مراحل آسان و کمتری را می بایست طی کنید.

از مزایای برداشت از اندوخته نیز می توان به این نکته اشاره کرد که نه سود دریافت می کنید و نه سود پرداخت می کنید.

سوالات مربوط به بیمه عمر را از کارشناسان بیمه دات کام بپرسید:

بیمه دات کام یک سامانه استعلام، مقایسه و خرید انواع بیمه‌نامه است که برای محصولات خود پشتیبانی 24 ساعته دارد. شما اگر درباره شرایط وام بیمه عمر ابهامات یا سوال دارید، می‌توانید در قالب کامنت و در زیر همین مطلب بازگو کنید تا کارشناس‌های بیمه‌ای سوالات شما را پاسخ دهند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
16 بهمن 1401 / بیمه عمر

تاریخچه بیمه عمر، بیمه زندگی چرا و چگونه در ایران و جهان به وجود آمد

تاریخچه و نحوه به وجود آمدن بیمه عمر در ایران و جهان را در این مقاله بخوانید!

15 بهمن 1401 / بیمه عمر

کلاهبرداری بیمه عمر یا سهل انگاری بیمه‌گزار؟

چگونه در دام کلاهبرداران بیمه عمر نیافتیم؟ نحوه تشخیص شرکت‌های معتبر بیمه عمر!

14 بهمن 1401 / بیمه عمر

تفاوت بیمه عمر و سرمایه گذاری در بانک؛ انتخاب کدام عاقلانه‌تر است

بیمه عمر یا سرمایه گذاری در بانک؟ کدام را برای آینده خود انتخاب کنیم؟ مزایا و معایب هر یک را در این مقاله بخوانید تا با چشمانی باز تصمیم بگیرید.

08 بهمن 1401 / بیمه عمر

بیمه مستمری عمر چیست+ مزایا و پوشش‌ها

اگر می‌خواهید در خصوص بیمه مستمری عمر و مزایای آن اطلاعاتی کسب کنید، این مقاله را حتما بخوانید!

05 بهمن 1401 / بیمه عمر

بیمه مان: پوشش‌ها و مزایایی که بیمه عمر ایران را محبوب کرده است

بیمه عمر مان چه خدمات و پوشش‌هایی دارد که آن را منحصر به فرد کرده است؟ تمام مزایای بیمه عمر مان.

05 بهمن 1401 / بیمه درمان و تکمیلی / بیمه عمر

دوره انتظار بیمه در بیمه تکمیلی و بیمه عمر چه مدت است

اگر می‌خواهید بیمه عمر یا بیمه تکمیلی بخرید، حتما اصطلاح دوره انتظار بیمه را شنیده‌اید! این مدت زمان برای چیست؟ برای آگاهی بیشتر این مقاله را بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
سینا
05 دی 1400

باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما.آیا استفاده ازوام بیمه عمرخللی درسودمشارکت ویاکلا کم شدن سوددهی برای بیمه گذاردارد؟

  کارشناس بیمه
  06 دی 1400

  سلام سینای عزیز خیر دریافت وام تاثیری بر سود مشارکت یا سوددهی بیمه عمر ندارد.

مصلحت
14 دی 1400

با با عرض سلام خدمت شما.مقدار سود پرداختی برای وام دریافتی چقدر است

  کارشناس بیمه
  14 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، به نوع وام و شرکتتان بستگی دارد.

  مژگان
  21 دی 1401

  سلام وام بیمه عمر ایران چقدر است؟

   کارشناس بیمه
   24 دی 1401

   سلام بر اساس میزان پرداختی شما است.

گرگوری
19 دی 1400

سلام ببخشید میزان وام بیمه عمر شرکت سامان چقدر است؟

  کارشناس بیمه
  19 دی 1400

  سلام دوست عزیز، میزان وام بیمه عمر در شرکت های بیمه بر اساس میزان اندوخته شما است. برای اطلاعات تکمیلی تر با شرکت بیمه سامان تماس بگیرید.

مهیار نوری
06 بهمن 1400

سلام،پدر من بازنشسته هستن و مستمری دریافت میکنن و در حکم کارگزینی ایشان مبلغ ۲۹ هزار تومن از بابت بیمه عمر پول از حسابش کسر میشه،ایا پدر میتواند وام بیمه عمر دریافت کنه و در صورت بله باید به کجا مراجعه کنه ممنون میشم راه حل رو به ایمیل ثبت شده در سایت ارسال کنید

  نویسنده بیمه
  06 بهمن 1400

  خیر نمی تواند وام بگیرد فقط میتواند به کانون بازنشستگان مراجعه کند و درخواست وام کند

فرید
04 اسفند 1400

سلام خسته نباشید من دو ساله بیمه عمر ایران هستم اگر تا ۹۰ درصد وام بگیرم و نتونم پس بدم چی میشه
سوال بعدی اینکه ایا میشود کل مبلغی که به بیمه تو این دو سال پرداخت کردم رو پس بگیرم چون میخام از بیمه ایران خارج بشم و بیمه عمر سامان بشم…ممنون میشم دو تا جواب منو پاسخ بدید

  کارشناس بیمه
  05 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، به هر حال شرایطی وجود دارد که اگر شما نتوانید پس بدهید، از آن طریق دریافت خواهند کرد. بعد اصولا برداشت ها از سال 5 ام به بعد است. باز باید قوانین بیمه عمر ایران را مطالعه کنید.

صحاف قانع
06 اسفند 1400

سلام خسته نباشید برای وام چگونه اقدام کنم

  کارشناس بیمه
  06 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید با خود شرکتی که از آن بیمه عمر خریداری کرده اید، تماس بگیرید.

   کاربر
   18 اسفند 1400

   سلام آیا میشه بیشتر از مبلغ اندوخته وام گرفت ولی با ضامن؟

    کارشناس بیمه
    18 اسفند 1400

    سلام دوست عزیز، باید با خود شرکت بیمه تان صحبت کنید که آیا برای این مساله شرایطی دارند یا خیر.

مجید صفدریان
07 فروردین 1401

سلام . پدر من ۷۷ سال دارد. ‌ برای دریافت وام ۵۰ میلیونی و اقساط ۳۶ ماهه و کسر حقوق او که بازنشسته است ، آیا می تواند برای این وامی که می خواهد برای من کسر حقوق ارائه دهد می توانم بیمه ی وام دریافت کنم؟

  کارشناس بیمه
  07 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، این شرایط را باید از خود شرکت بیمه تان بپرسید. هر یک قوانین مخصوص به خود را دارند.

سیما
30 فروردین 1401

سلام اگر بخوام وام بگیرم از بیمه عمر سامان باچند درصد سود باید پرداخت کنم

  کارشناس بیمه
  16 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در خود قراردادتان با بیمه سامان نوشته شده است.

خالد
16 اردیبهشت 1401

سلام خسته نباشی الان ۲ سال و ۲ ماهه تقریبا که دارم بیمه عمر میریزم الان درخواست وام کردم کسی جوابگو بنده نیست هر چی زنگ میزنم دفتر بیمه که برنمیدارن شماره نماینده بیمه هم خاموشه راه حلی هستش سپاسگذارم

  کارشناس بیمه
  08 تیر 1401

  سلام دوست عزیز ،از کدام شرکت خریداری کردید؟ حضوری مراجعه کرده اید؟

خالد
16 اردیبهشت 1401

بیمه معلمه جوابگو نیستن ممنونم

حمید
05 خرداد 1401

اگر وام بیمه عمر رو بگیرم سابقه ی بیمم صفر میشه یا خیر؟

  کارشناس بیمه
  06 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، خیر اما باید شرایطش را دقیق تر از خود شرکت بیمه تان بپرسید.

Hary pater
01 تیر 1401

سلام میخواستم بدونم که چرا با گذشت 27روز از ارائه مدارک لازم برای وام هنوز وام پرداخت نشده است ؟

  کارشناس بیمه
  04 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، باید از دفتر خود بیمه بپرسید.

حسین
06 تیر 1401

سلام درصد سود وام بیمه عمر سامان میدونید چقدره؟

  کارشناس بیمه
  07 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، اطلاعات دقیقی نداریم البته فکر کنیم که درصدی نگیرند.

مهدی
09 تیر 1401

سلام من ماهی ۱۰۰تومان ۳ماهی ۳۰ پرداخت میکنم چقدر وام میتونم بگیرم بعد ۲سال

  کارشناس بیمه
  09 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، مبلغ وام در لیست داده شده از شرکت مشخص است.

مهدی
24 تیر 1401

سلام من از بیمه بعد ۲سال ازمدت قرارداد وام بگیرم تصفیه کنم بعد دوباره میتونم وام بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  24 تیر 1401

  سلام بعد از دریافت وام اول و تسویه کامل آن امکان گرفتن وام مجدد وجود دارد؛ اما به هرحال هر شرکتی ممکن است که قانون مخصوص به خود را داشته باشد. البته پاسخ این سوال را در مقاله نوشته ایم.

مامانی
16 شهریور 1401

سلام مدارک لازم برای وام بیمه عمر پاسارگاد چیه؟ ما رفتیم کلی ازمون نمیتون سفته و اینا خواست، جریان چیه؟

  کارشناس بیمه
  17 شهریور 1401

  سلام بعید می دانیم که چنین چیزهایی بخواهند.

فرهاد بیگی
28 شهریور 1401

بیمه عمر بهتر است یا سرمایه گذاری در بانک یا مواردی مشابه آن؟

  کارشناس بیمه
  29 شهریور 1401

  سلام هر دو مزایای مخصوص به خود را دارند.

شهلا
12 مهر 1401

سلام من بیمه عمر ۱۲ ساله دارم حدود ۳ سال باقی مانده .میشه این سه سال رو تسویه کنم ومبلغ بیمه رو زودتر دریافت کنم؟

  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام اصولا بر اساس قرارداد اولیه می توانید پرداخت کنید. اما بهتر است که با خود شرکت تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید