صفر تا صد بیمه عمر سینا

سرمایه گذاری در بیمۀ عمر یکی از بهترین و مهم ترین تصمیم های مالی است که می توانید بگیرید. ما چند دلیل مهم برای سرمایه گذاری در بیمۀ عمر ارائه می دهیم و سپس خودتان قضاوت کنید که آیا سرمایه گذاری در آن گزینۀ خوبی خواهد بود یا خیر.

بیمۀ عمر درواقع یک گام بزرگ برای حفاظت از آینده است. این نوع بیمه موضوع بسیار بحث برانگیزی است، اما اکثر گفته ها صرفاً بر اساس تصورات غلط است. در لیست زیر، ما دلایل مهم و قانع کننده ای برای این که چرا بیمۀ عمر یک گام ضروری است بیان می کنیم و هرگونه تصور غلط دربارۀ آن را آشکار می سازیم.

تعریف بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر و سرمایه گذاری ، نوع جدیدی از بیمه عمر است که علاوه بر پوشش بیمه عمر سود تضمینی ، سود مشارکت نیز به بیمه گذار تعلق میگیرد. شما با توجه به توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید و بر پایه نیازهای خود و خانواده میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌کنید. حق بیمه‌های پرداختی شما پس از کسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی ، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده خواهد شد.
در پایان مدت بیمه ، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاریوسود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشارکت در منافع به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه شده ، در طول مدت بیمه نیز ، سرمایه تعیین شده که میتواند بین ۱ تا ۲۰۰ میلیون تومان باشد به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان و یا ذینفعان که در فرم پیشنهاد مشخص کرده اید ، پرداخت خواهد شد. مدت زمان بیمه نامه را از ۵ سال تا ۵۰ سال می توانید انتخاب نمایید .

بیمه عمر سینا در بیمه دات کام

پوشش های اصلی بیمه عمر سینا

۱- پوشش بیمه عمر:

چنانچه بیمه شده در طول اعتبار بیمه نامه به هر علت فوت کند، سرمایه فوت به ذینفعان پرداخت می شود.

۲-سرمایه گذاری:

مازاد مبالغ پرداختی پس از کسر حق بیمه پوشش­های اضافی, صرف سرمایه­ گذاری می شود براساس آیین نامه ۶۸ بیمه مرکزی برای ۵ سال اول ۱۸درصد, ۵ سال دوم ۱۵درصد و برای مازاد بر ۱۰سال مطابق با شرایط اقتصاد روز و اعلام بیمه مرکزی است.

پوشش های اضافی بیمه سینا

امراض خاص:

در صورت انتخاب این پوشش در زمان عقد بیمه نامه در صورتی که بیمه شده پس از گذشت ۳ ماه از عقد بیمه نامه به علت یکی از بیماریهای سرطان ، سکته مغزی ، سکته قلبی ، عمل جراحی عروق کرونر و پیوند اصلی اعضای بدن در بیمارستان بستری گردد ، بیمه گر بخشی از هزینه های درمانی را به میزان ۳۰ درصد سرمایه فوت و تا سقف ۳۰ میلیون تومان پرداخت مینماید.

فوت ناشی از حادثه:

معمولا نگرانی افراد از فوت ناگهانی در اثر حوادث بیشتر از فوت طبیعی می باشد. در این پوشش چنانچه بیمه شده در طول اعتبار بیمه نامه در اثر حادثه ناگهانی فوت کند، یک تا چهار برابر سرمایه فوت به ذینفعان پرداخت می گردد.

نقص عضو و ازکارافتادگی ناشی از حادثه:

اگر وقوع حادثه برای بیمه شده منجر به نقص عضو یا از کارافتادگی گردد، بیمه سینا درصدی از سرمایه فوت معادل درصد نقص عضو را پرداخت می نماید.

معافیت در پرداخت حق بیمه:

در حالتی که بیمه گذار و بیمه شده یک شخص واحد بوده و در اثر حادثه یا بیماری دچار از کار افتادگی دائم و کامل شود، بیمه گذار حداکثر ۱۰ سال از پرداخت حق بیمه معاف می گردد ضمن اینکه سایر پوشش های بیمه نامه ادامه خواهد داشت .

دیگر شرایط بیمه عمر سینا

وام:

بیمه گذار می تواند پس از دو سال پرداخت حق بیمه، درخواست وام نماید. پرداخت وام بر اساس درخواست بیمه گذار حداکثر ظرف دو هفته قابل پرداخت بوده و بازپرداخت آن نیز حداکثر سه سال خواهد بود .

مشارکت در منافع:

در بیمه یارمند، بیمه‌گذار علاوه بر دریافت سود علی‌الحساب تضمین شده، در بیش از ۸۵% منافع مازاد حاصل از سرمایه گذاری بیمه سینا بر روی ذخیره بیمه‌نامه‌ مشارکت دارد و این مشارکت بصورت افزایش اندوخته سرمایه‌گذاری به استفاده‌کننده از بیمه‌نامه پرداخت می‌گردد.

برداشت از اندوخته:

پس از گذشت دو سال از پرداخت حق بیمه و تشکیل اندوخته ، بیمه گذار می تواند ۱۰۰درصد ارزش بازخرید را برداشت نماید .

شرایط باز خرید بیمه عمر

بیمه گذار می تواند پیش از آنکه مدت بیمه به پایان برسد به شرطی که یکسال از پرداخت حق بیمه سپری شده باشد، بیمه نامه را بازخرید نماید. در این صورت ارزش بازخریدی بیمه‌نامه از سوی شرکت بیمه به بیمه گذار پرداخت می گردد.

بازخرید فرایندی است که بر اساس آن بیمه‌گذار می تواند پیش از آنکه مدت بیمه نامه به پایان برسد، به شرطی که یکسال از پرداخت حق‌بیمه سپری شده باشد، بر اساس محاسبات فنی از طرف شرکت، بیمه‌نامه را بازخرید نماید. بیمه‌گر نیز مکلف است که ارزش بازخرید بیمه‌نامه را پس از کسر هزینه‌های انجام شده با رعایت شرایط بیمه‌نامه صادره پرداخت نماید. مقررات بازخرید در مورد بیمه‌نامه‌هایی اعمال می‌شود که دارای اندوخته سرمایه‌گذاری است و در تعیین مبلغ بازخرید هزینه‌های مستهلک نشده بیمه‌گر از اندوخته ریاضی قرارداد کسر می‌شود.

 درهمین رابطه :
اطلاعات تکمیلی بیمه سینا 

نظرات بسته شده است.

تخفیف 75 هزار تومانی بیمه شخص ثالث و بدنه