13 خرداد 1398

صفر تا صد بیمه عمر سینا+ بررسی دقیق و تخصصی مزایا و سود آن

حادثه هیچ‌گاه خبر نمی‌کند. هیچ گریزی از مرگ نیست؛ شرکت بیمه سینا با معرفی انواع بیمه عمر سینا بستری را برای شما به وجود آورده است تا حتی پس از مرگ خود هم بتوانید سرمایه‌ای را برای خانواده خود به جای گذارید. هم‌چنین، شما می‌توانید در هر زمان و مکانی از وجود پوشش‌های بیمه‌ای آن نهایت استفاده را ببرید. برای بهره‌مندی از بیمه عمر سینا به عنوان یک روش سرمایه‌گذاری در کنار پوشش‌های بیمه‌ای، با ما همراه باشید تا تعاریفی دقیق در مورد “بیمه عمر سینا چیست؟” ارائه نماییم.

بیمه عمر سینا چیست و چه کاربردی دارد؟

بیمه عمر و سرمایه گذاری‌، نوع جدیدی از بیمه عمر است که با تهیه آن، عمر گران خود را بیمه کنید و از پوشش‌های بیمه‌ای در مواقع لزوم استفاده به عمل آورید. بنابراین به طور کلی، بیمه عمر سینا دربردارنده مزایای بسیار زیادی است که هر یک از بیمه‌گذاران می‌توانند از وجود آن‌ها استفاده نمایند. برای آشنایی بیشتر با این بیمه عمر در ادامه به بحث و بررسی پیرامون آن پرداخته‌ایم تا بتوانید از مزیت‌های آن در صورت نیاز استفاده کنید.

بیمه زندگی سینا، راهی برای سرمایه‌گذاری مطمئن

شرکت بیمه سینا، بیمه زندگی سینا را به عنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن معرفی کرده است. شما می توانید با پرداخت حق بیمه ماهانه، ضمن بهره بردن از پوشش‌های بیمه‌ای، به هنگام بروز هر نوع پیشامدی، هزینه‌های سنگین حوادث را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید تا بخشی از نگرانی‌های خود را از بین ببرید. علاوه بر آن می‌توانید حتی پس از مرگ هم پشتوانه مناسبی برای اعضای خانواده خویش به جای گذارید.

پوشش‌های بیمه‌ای بیمه عمر سینا

همان‌طور که گفته شد؛ شما می توانید با خرید بیمه عمر سینا از پوشش‌های مختلف آن در طول زندگی خود استفاده کنید. از جمله این پو‌شش‌های بیمه‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پوشش بیمه عمر

اصلی‌ترین نوع پوشش‌های بیمه‌ای که می‌توانید از آن استفاده کنید؛ پوشش بیمه عمراست. به این صورت که اگر بنا به هر دلایلی در طول مدت اعتبار بیمه نامه مربوطه، بیمه‌گذار دار فانی را وداع گوید؛ سرمایه اندوخته شده به ذی‌نفعان وی پرداخت می‌شود تا پس از مرگ بیمه‌گذار اصلی، آن‌ها بتوانند از وجود سرمایه مورد‌نظر استفاده نمایند.

پوشش بیماری‌های خاص

یکی از دیگر پوشش‌های بیمه عمر، پوشش‌های مربوط به مبتلا شدن به بیماری‌های خاص می باشد. این نوع از پوشش‌ها بدین ترتیب می‌باشد که اگر بیمه‌گذار این نوع از پوشش‌ها را در زمان ثبت بیمه‌نامه انتخاب کرده باشد و پس از گذشت مدت زمانی بیشتر از ۳ ماه فرد مورد‌نظر به یکی از بیماری‌های خاص از جمله: سرطان، سکته‌مغزی، سکته‌قلبی و… مبتلا گردد و در بیمارستان بستری شود؛ بیمه‌گر مربوطه موظف است که حدود ۳۰ درصد سرمایه فوت را از هزینه‌های درمانی وی پرداخت نماید که سقف این مبلغ به ۳۰ میلیون تومان می‌رسد.

پوشش افراد حادثه‌دیده

متاسفانه بی‌احتیاطی جوان‌ها و بسیاری از افراد در برخی مواقع منجر به حوادثی غیر‌مترقبه برای آن‌ها می‌شود. آمار بالای فوتی بر اثر حادثه در کشور نیز گویای این مسئله است. به همین منظور، آن‌ها می‌توانند تا پیش از گرفتار شدن به چنین شرایطی از بیمه زندگی سینا طرح پوشش فوت ناشی از حوادث استفاده کنند که در این نوع از پوشش‌ها، به میزان ۱ الی ۴ برابر سرمایه فوت بیمه‌گذار اصلی، سرمایه‌ای به ذی‌نفعان افراد بیمه‌گذار پرداخت می‌شود که در طول مدت زمان اعتبار خود در بیمه‌نامه مورد‌نظر بر اثر حادثه جان خود را از دست داده‌اند تا بخشی از درد‌های خود را التیام بخشند و با هزینه‌های دریافتی بتوانند نیاز خود را مرتفع سازند.

پوشش نقص‌عضو

همه حوادث معمولا به فوت ختم نمی‌شوند و در برخی از موارد ممکن است فرد مورد‌نظر دچار نقص‌عضو یا از کار‌افتادگی شود؛ در این گونه از موارد بیمه عمر در راستای التیام‌بخشی به روحیه فرد‌مورد نظر و خانواده وی، درصدی از سرمایه فوت آن فرد بیمه‌گذار را برابر با درصد نقص‌عضو به آن‌ها پرداخت می‌کنند.

پوشش معافیت در پرداخت حق‌بیمه

یکی دیگر از پوشش‌هایی که ممکن است بیمه‌گذاراز وجود آن استفاده به عمل آورد؛ وجود پوشش معافیت در پرداخت حق‌بیمه عمر است که شرایط و ضوابط خاص خود را دارد. از جمله اصلی‌ترین شرایط استفاده از این نوع از پوشش‌های بیمه عمر سینا این نکته است که اگر فرد بیمه‌گذار و بیمه‌شده یک نفر باشند و آن فرد هم در اثر هر نوع حادثه و بیماری مختلفی دچار از کار‌افتادگی دائم و کامل شده باشد؛ پوشش‌ها به چه شکل ارائه می‌شوند؟

فرد مورد‌نظر می‌تواند حداکثر به مدت زمان ۱۰ سال از پرداخت حق‌بیمه خود معاف گردد تا بتواند هزینه‌های خود را صرف مخارج دیگر کرده و در ضمن در طول همین مدت زمان هم بتوانند از وجود پوشش‌های بیمه نامه خود بهره لازم را ببرند. البته ناگفته نماند که برای استفاده از این نوع از پوشش‌های بیمه عمر سینا، فرد مورد‌نظر می‌بایست حتما شاغل بوده و سن وی نیز بالای ۱۸ سال بوده باشد.

مزایای بیمه عمر سینا برای بیمه‌شده‌ها

هر یک از افراد بیمه‌شده می‌توانند از وجود مزایای بیمه عمر سینا استفاده کنند. علاوه بر وجود پوشش‌های بیمه‌ای که فرد بیمه‌گذار می‌تواند از آن‌ها در صورت بروز حوادث غیرمترقبه استفاده کند؛ آن‌ها می‌توانند از دیگر مزایای بیمه عمر سینا هم استفاده کنند. از جمله مزیت‌هایی که این نوع از بیمه‌نامه‌ها برای افراد بیمه‌گذار دارند؛ می‌توان به موارد زیر اشاره داشت که عبارتند از:

دریافت وام

یکی از مزیت‌های بیمه عمر سینا، دریافت وام می‌باشد که فرد بیمه‌شده می‌تواند پس از حدود دو سال از گذشت زمان پرداخت حق‌بیمه خود درخواست وام بیمه‌نامه مذکور را ثبت نموده و به میزان اندوخته خود از وام این بیمه عمر به خوبی استفاده نمایند. شما می‌توانید وام مربوطه را تا حداکثر به مدت‌زمان سه سال بازپرداخت کنید.

امکان باز‌خرید بیمه

از دیگر مزیت‌های بهره‌مندی از بیمه عمر سینا، امکان باز‌خرید می‌باشد. به این صورت که فرد بیمه‌گذار می‌تواند دست‌کم پس از گذشت یک سال از حق‌بیمه خود تا پیش از به پایان رسیدن مدت‌زمان بیمه، نسبت به باز‌خرید اقدامات لازم را انجام دهد. معمولا کسانی به فکر باز‌خرید خواهند افتاد که با توجه به طولانی بودن مدت‌زمان بیمه خود نیاز به سرمایه اندوخته‌شده خود دارند و دیگر توان پرداخت حق‌بیمه‌های خود را ندارند. به همین دلیل آن‌ها می‌توانند در هر زمانی که مایل به باز‌خرید هستند؛ مراتب را به جهت آن صورت بخشند.

برداشت از اندوخته

علاوه بر وجود مزیت باز‌خرید، بیمه‌گذار بیمه عمر سینا می‌تواند در صورتی که نیاز مبرمی به پول و سرمایه خود داشته باشد؛ پس از سپری شدن دو سال از پرداخت حق‌بیمه خود، اندوخته خود را به صورت تمام و کمال برداشت نماید تا بتواند احتیاج خود را به وسیله آن برطرف نماید.

مشارکت در منافع حاصل از سرمایه‌گذاری بیمه سینا

بیمه عمر سینا این امکان را برای تمامی بیمه‌گذاران خود قرار داده است تا آن‌ها بتوانند علاوه بر سود علی الحسابی که به اندوخته آن‌ها افزوده می‌شود؛ در بیش از ۸۵ درصد از منافع حاصل از سرمایه‌گذاری بیمه سینا هم مشارکت داشته باشد تا به صورت افزایش اندوخته سرمایه‌گذاری مورد استفاده فرد بیمه‌گذار قرار گیرد.

پرداخت بیمه عمر سینا و تبادلات مالی بیمه عمر

شما می‌توانید با پرداخت بیمه عمر سینا به عنوان بیمه‌گزار با بیمه‌گر در طول مدت بیمه عمر مربوطه و حتی پس از آن تبادلات مالی داشته باشید. به این صورت که گاهی اوقات شما بیمه عمر خود را پرداخت می‌کنید و در برخی موارد نیز بیمه‌گر در قالب وام و مستمری – در صورت نیاز- تبادلات مالی با شما دارد.

پرداخت بیمه عمر سینا در بستر اینترنت

امروزه به راحتی می‌توان به پرداخت الکترونیکی بیمه عمر سینا روی آورد. اینترنت و فضای مجازی بستری را برای شما فراهم آورده است تا شما بتوانید با صرفه‌جویی در وقت و انرژی خود بدون مراجعه حضوری، نسبت به پرداخت حق‌بیمه خود مبادرت ورزید. مسئله ای که در گذشته کمتر دیده می‌شد و بیمه‌گذار می‌بایست حتما برای پرداخت اقساط حق‌بیمه عمر کلی وقت را صرف می‌کرد. اما امروزه پس از محاسبه بیمه عمر سینا، شما می‌توانید تمامی مراحل خرید بیمه عمر نامبرده‌شده تا پرداخت الکترونیکی آن را به صورت مجازی در کسری از ثانیه انجام دهید.

موارد پرداخت بیمه عمر سینا از سوی بیمه‌گزار

فرد بیمه‌گزار مبالغی را به این بیمه عمر بپردازد که این مبالغ هم به عنوان حق‌بیمه وی و هم سرمایه در حساب بیمه‌گزار مربوطه ذخیره می‌شود. بهتر است حق‌بیمه پرداختی را در زمان مقرر شده خود پرداخت نماید تا بتواند از پوشش‌های بیمه‌ای بهره‌مند شود. علاوه بر آن می‌تواند سرمایه اولیه‌ای را در صورت تمایل به سرمایه‌گزاری بیشتر در همان ابتدای قرارداد پرداخت نماید تا پشتوانه خوبی را از خود به جای گزارد.

استعلام بیمه عمر و نکات خاص مربوط به آن

استعلام بیمه عمر از دیگر نکات قابل توجهی است که به شما این امکان را می‌دهد که نسبت به پرداخت اقساط خود و مشاهده جدول بیمه عمر و محاسبات مربوط به آن مطلع گردید تا وضعیت مالی و اقتصادی خود را هر ساله بتوانید مشاهده کنید. برای این منظور شما می‌توانید با پر کردن فرم استعلام بیمه عمر سینا، جدول بیمه عمر سینا را مشاهده کرده و تمامی نکات دقیق که باید در این زمینه را بدانید؛ به راحتی در استعلام بیمه عمر مربوطه قابل مشاهده است.

استعلام سابقه بیمه عمر سینا به صورت مجازی

علاوه‌بر خرید بیمه عمر سینا شما می‌توانید وارد صفحه استعلام بیمه‌نامه شده تا به راحتی و در کسری از ثانیه در این وب‌سایت اینترنتی استعلام سابقه بیمه عمر سینا را نیز به صورت مجازی بگیرید. استعلام پرداخت بیمه عمر نیز در این سامانه امکان پذیر است تا شما بتوانید کلیه مراحل خرید و استعلام تا پرداخت حق‌بیمه خود را به راحتی به صورت مجازی در این وب‌سایت اینترنتی انجام دهید.

چگونه بیمه عمر سینا بخریم؟

در صورتی که می‌خواهید از وجود مزایای بیمه عمر سینا استفاده به عمل آورید؛ می‌توانید به خرید این بیمه عمر مبادرت ورزید تا با خرید آن و پرداخت به موقع اقساط خود بتوانید در مواقع ضروری از وجود این بیمه‌نامه به خوبی استفاده کنید. پیش از خرید بیمه عمر طبیعتا شما شرایط و جدول بیمه عمر سینا را به خوبی مورد مطالعه قرار داده‌اید و به این نتیجه دست‌یافته‌اید که بیمه عمر نامبرده‌شده تا چقدر می‌تواند برای شما مزایا دربرداشته باشد که هم در طول این زندگی و هم پس از به پایان رسیدن آن، شما و ذی‌نفعان شما بتوانند از وجود این مزیت‌ها به خوبی استفاده نمایند.

سامانه خرید آنلاین بیمه دات کام این امکان را برای شما فراهم آورده است که شما بتوانید به صورت آنلاین و بدون اتلاف وقت و انرژی خود. اطلاعات هویتی و جزئیات بیمه‌نامه عمر مد نظر خود را تکمیل نمایید. سپس کارشناسان متخصص BIMEH.COM با شما تماس می‌گیرند تا ضمن ارائه اطلاعات و راهنمایی‌های لازم به شما در خرید بهترین بیمه عمر کمک کننند.

 درهمین رابطه : اطلاعات تکمیلی بیمه سینا 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
28 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

بیمه بازنشستگی سامان: همراه دوران بازنشستگی عالی شما

بیمه بازنشستگی سامان همراه شما تا دوران کهنسالی

25 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

کلاهبرداری بیمه عمر یا سهل انگاری بیمه‌گزار؟

چگونه در دام کلاهبرداران بیمه عمر نیافتیم؟ نحوه تشخیص شرکت‌های معتبر بیمه عمر!

19 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

مزایای بیمه عمر؛ بیمه عمر بهترین بیمه برای سرمایه گذاری یا پس انداز!

آسودگی خاطر و تضمین آینده خود و عزیزانمان با بیمه عمر

19 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

تفاوت بیمه عمر و تامین اجتماعی؛ کدام یک مزایای بیشتری دارد؟

بیمه عمر یا تامین اجتماعی کدام یک می‌تواند شما را راضی‌‌تر کند؟ هر کدام چه خدمات و پوششی را در اختیار شما قرار می‌دهند؟ همه این موارد را در مقاله تفاوت بیمه تامین اجتماعی و بیمه عمر بخوانید.

17 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

بیمه عمر کودک: هدیه ای برای آینده ی فرزندانی که دوستشان دارید!

تمام پوشش‌ها و مزایای سرمایه گذاری بیمه عمر کودکان را در این مقاله بخوانید که برای تضمین و تامین آینده فرزندان دلبندمان می‌توانیم فراهم کنیم.

13 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

بیمه بازنشستگی پاسارگاد؛ آتیه‌ای ایمن برای دوران بازنشستگی و فراغت از کار

آگاهی از شرایط و مزایای بیمه بازنشستگی پاسارگاد، نوع خدمات و سقف سنی این بیمه: همگی در راهنمای بیمه بازنشستگی پاسارگاد

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب
عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید