07 آذر 1401

بیمه تکمیلی ارتش: سایبانی امن برای فداکاران کشور +مزایا و پوشش‌ها

با توجه به هزینه‌های بالای درمان و بیماری‌های مختلفی که گریبان‌گیرمان هستند، داشتن بیمه، امری است که اکثر افراد را به خود جذب می‌کند. بیمه‌های پایه، بخشی از هزینه‌های درمان را جبران می‌کنند. اما موارد زیادی هست که یا تحت پوشش بیمه پایه نیستند یا بیمه پایه، هزینه زیادی بابت آن‌ها نمی‌پردازد. این‌جاست که اهمیت و مزیت بیمه تکمیلی مشخص می‌شود. بیمه تکمیلی برای ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف توسط شرکت‌های متفاوتی تأمین می‌شود و پوشش‌های متفاوتی هم دارند. در این مقاله، می‌خواهیم به بیمه تکمیلی ارتش بپردازیم. با ما همراه باشید.

بیمه تکمیلی سازمانی و شرکتی

بیمه تکمیلی، زیرمجموعه‌ای از بیمه اشخاص است که شامل بیمه تکمیلی گروهی، بیمه تکمیلی خانواده و بیمه تکمیلی انفرادی می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، بیمه تکمیلی مازاد بر بیمه‌های پایه مانند تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، سلامت و … محسوب می‌شود. اغلب سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی برای کارکنان خود بیمه تکمیلی گروهی تهیه می‌کنند. این بیمه، هزینه‌هایی مانند: درمان بیمارستانی، جراحی سرپایی، پاراکلینیکی و دندانپزشکی را جبران کرده و اینگونه باری از دوش بیماران بر می‌دارد. برای دریافت بیمه تکمیلی گروهی باید تعداد افراد از حداقل مشخصی بیشتر باشد. در این صورت شرکت یا سازمان برای کلیه کارکنان و افراد تحت تکلف آن‌ها (همسر، فرزندان و والدین) بیمه تهیه می‌کند و مبلغ حق بیمه را ماهیانه از حساب این افراد کسر می‌کند.

بیمارستان اختصاصی ارتش برای استفاده از بیمه تکمیلی ارتش

یکی از بیمارستان‌های ارتش که به ارتشیان عزیز خدمت رسانی می‌کند.

 

برای کسب اطلاعات جامع در خصوص بیمه تکمیلی و پوشش‌های آن به مقاله بیمه تکمیلی چیست مراجعه نمایید.

بیمه تکمیلی ارتش

نیروهای مسلح، ارگانی است که سه نهاد: سپاه پاسداران، ارتش و نیروی انتظامی را در بر می‌گیرد. نیروهای مسلح به صورت کلی چه شاغل باشند چه بازنشسته، تحت پوشش بیمه مکمل نیروهای مسلح هستند. ارتشیان و به طور کل افراد شاغل در نیروهای مسلح می‌توانند از پوشش‌های بیمه‌ای بیشتری هم استفاده کنند. برای این منظور ارتشیان می‌توانند از بیمه تکمیلی ارتش استفاده کنند.

بیمه مکمل و بیمه تکمیلی دو بیمه متفاوت هستند. بیمه‌ی درمان کارکنان و بازنشستگان ارتش بیمه مکمل است که اجباری است. بیمه مکمل هزینه برخی خدمات درمانی مانند: دندانپزشکی، زایمان، دارو و … را جبران می‌کند. اما این بیمه مکمل برای پرداخت هزینه‌ها سقف مشخص و محدودی دارد که تمامی هزینه‌های درمانی را تحت پوشش قرار نمی‌دهد. به همین دلیل افراد می‌توانند بیمه تکمیلی ارتش را خریداری کرده و سقف تعهدات تحت پوشش بیمه را افزایش دهند و در نتیجه هزینه کمتری بابت درمان بپردازند.

البته بیمه تکمیلی را نباید با بیمه سربازی و بیمه نیروهای مسلح اشتباه بگیرید. این دو جزو بیمه های پایه هستند. البته سربازی زیرمجموعه همان نیروهای مسلح و برای تمامی سربازان وظیفه است.

شرکت بیمه کوثر و بیمه تکمیلی ارتش

معمولاً چون بیمه پایه، پاسخگوی نیاز درمانی بیماران نمی‌باشد و افراد مجبورند، هزینه‌های سنگینی به رغم داشتن بیمه پایه بپردازند، بنابراین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای شاغلین و بازنشستگان خود بیمه درمان تکمیلی تهیه می‌کند. معمولاً برای تهیه بیمه تکمیلی ارتش با شرکت بیمه کوثر قرارداد بسته می‌شود. بازنشستگان، وظیفه بگیران و مستمری بگیران این سازمان به همراه افراد تحت تکفلشان می‌توانند از پوشش‌های مازاد درمانی برای جبران هزینه‌های بالای درمانشان استفاده کنند. در ادامه به مواردی که بیمه تکمیلی ارتش می‌پردازیم.

بیمه تکمیلی بازنشستگان ارتش: طرح آرامش کوثر

برای جبران هزینه‌های درمانی بازنشستگان ارتش، طرحی به نام طرح آرامش بیمه کوثر اجرایی شده که ثبت نام در آن اختیاری است. ثبت نام در این طرح، اول آذر هر سال شروع و آخر آبان سال بعد به پایان می‌رسد. بازنشستگان، وظیفه‌بگیران و مستمری‌بگیران ارتش به علاوه افراد تحت تکلفشان که شامل همسر، فرزندان دختر مجرد، فرزندان پسر مجرد زیر 25 سال غیر شاغل می‌شود. در زمان ثبت نام، فرد بازنشسته باید تمامی افراد تحت تکفلش را هم ثبت نام کند. ثبت نام والدین و فرزندان متأهل و شاغل مجرد، تنها به شرط داشتن بیمه پایه امکان‌پذیر است.

برای ثبت نام در این طرح، مدارکی از قبیل: شناسنامه، کارت ملی و دفترچه بیمه سرپرست و تمامی افراد تحت تکفل به علاوه آخرین فیش حقوقی مورد نیاز است. پس از ثبت نام، تا 30 روز بعد امکان انصراف از بیمه وجود دارد.

 

پوشش‌های بیمه تکمیلی ارتش (بیمه کوثر)

بر اساس آئین‌نامه 99 بیمه مرکزی، هزینه‌های درمانی که در زیر آمده‌، تحت پوشش بیمه تکمیلی کوثر قرار می‌گیرد. منظور از طرف الف و ب مندرج در جدول زیر، طرح آرامش کوثر برای بازنشستگان، وظیفه‌بگیران و مستمری‌بگیران نیروهای مسلح است. حق بیمه برای این افراد در سال 1400 در طرح الف، 150 هزار تومان و طرح ب، 120 هزار تومان بوده که ماهیانه از حقوق این افراد کسر می‌شود.

در ادامه توجه شما را به جدول تعهدات بیمه ارتش جلب می‌نماییم:

عنوان پوشش حداکثرتعهدات سالانه حداکثر تعهدات سالانه طرح الف (تومان) حداکثر تعهدات سالانه طرح ب (تومان)
جبران هزینه‌های بستری، جراحی و day care در بیمارستان یا مراکز جراحی محدود (جراحی day care: جراحی که نیاز به مراقبت کمتر از یک روز دارد)، هزینه همراه بیمه‌شدگان در بیمارستان (در صورتی که سن بیمار کمتر از 10 و یا بالای 70 باشد) تعهد پایه 60 میلیون 30 میلیون
جبران هزینه اعمال جراحی مرتبط با سرطان، قلب، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع، دیسک ستون فقرات، گامانایف، پیوند ریه، کبد، کلیه و مغز استخوان، آنژیوپلاستی عروق کرونر و عروق داخل مغز، شیمی درمانی، رادیوتراپی دو برابر تعهد پایه
هزینه آمبولانس و سایر فوریت‌های پزشکی به شرطی که بیمار در بیمارستان بستری شود و یا به سایر مراکز تشخیصی-درمانی بر اساس دستور پزشک انتقال داده شود. داخل شهری: 1% تعهد پایه

بین شهری: 4% تعهد پایه

600،000

 

1،500،000

600،000

 

1،500،000

جبران هزینه زایمان طبیعی و سزارین 50% تعهد پایه 4،500،000 فاقد پوشش
جبران هزینه تست غربالگری جنین شامل مارکرهای جنینی و آزمایشات ژنتیک جنین 10% تعهد پایه
جبران هزینه درمان نازایی و ناباروری شامل اعمال جراحی مرتبط، IUI، ZIFT، GIFT، میکرواینجکشن و IVF 50% تعهد پایه
جبران هزینه انواع رادیوگرافی، آنژیوگرافی عروق محیطی، آنژیوگرافی چشم، سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، MRI، پزشکی هسته‌ای (اسکن هسته‌ای و درمان رادیوایزوتوپ)، دانسیتومتری 20% تعهد پایه 7،500،000 4،500،000
جبران هزینه انواع آندوسکوپی، خدمات تشخیصی قلبی و عروقی شامل انواع الکتروکاردیوگرافی، انواع اکوکاردیوگرافی، انواع هولتر مانیتورینگ، تست ورزش، آنالیز پیس میکر، EECP، تیلت تست، خدمات تشخیصی تنفسی (اسپیرومتری و PFT)، خدمات تشخیصی الکترومیلوگرافی و هدایت عصبی (EMG, NCV)، الکتروانسفالوگرافی EEG، خدمات تشخیصی یورودینامیک (نوار مثانه)، خدمات تشخیصی و پرتوپزشکی چشم مانند اپتومتری، پریمتری، بیومتری و پنتاکم، شنوایی سنجی شامل انواع رادیومتری 20% تعهد پایه
جبران هزینه اعمال مجاز سرپائی مانند شکستگی و دررفتگی، گچ‌گیری، ختنه، بخیه، کرابوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزر درمانی 10% تعهد پایه
هزینه تهیه اورتز بلافاصله بعد از عمل جراحی به تشخیص پزشک معالج و تأیید پزشک معتمد بیمه‌گر 2% تعهد پایه
جبران هزینه انواع خدمات آزمایش‌های تشخیصی پزشکی شامل پاتولوژی و ژنتیک پزشکی، تست‌های آلرژیک 10% تعهد پایه 3،750،000 2،250،000
جبران هزینه فیزیوتراپی، گفتار درمانی، کاردرمانی 10% تعهد پایه
جبران هزینه‌های بستری جهت درمان بیماری‌های روان‌پریشی 50% تعهد پایه
جبران هزینه‌های ویزیت دارو (بر اساس فهرست داروهای مجاز کشور و صرفاً مازاد بر سهم بیمه‌گر اول) و خدمات اورژانس در موارد غیربستری 5% تعهد پایه 6،000،000 3،000،000
جبران هزینه‌های سرپایی یا بستری مربوط به خدمات دندانپزشکی و جراحی لثه به استثنای ایمپلنت و ارتودنسی 15% تعهد پایه 4،500،000 2،250،000
جبران هزینه‌های مربوط به خرید عینک طبی و لنز تماسی طبی با تجویز چشم پزشک یا اپتومتریست 2% تعهد پایه 900،000 600،000
هزینه جراحی مربوط به رفع عیوب انکساری چشم در مواردی که به تشخیص پزشک معتمد بیمه‌گر درجه نزدیک بینی، دوربینی، آستیگماتیک یا مجموع قدرمطلق نقص بینایی هر چشم 3 دیوپتر یا بیشتر برای دو چشم باشد 30% تعهد پایه 3،000،000 1،500،000
جبران هزینه مربوط به خرید سمعک 10% تعهد پایه 3،000،000 1،500،000

 

نکته: تمامی پوشش‌های بیمه تکمیلی ارتش برای طرح آرامش، فرانشیز بیمه 20% دارند.

 

مواردی که بیمه تکمیلی ارتش (بیمه کوثر) پوشش نمی‌دهد

بیمه تکمیلی ارتش هم مانند سایر بیمه‌های تکمیلی، برخی موارد را تحت پوشش خود قرار نمی‌دهد و هزینه‌ای بابت این موارد پرداخت نمی‌کند. مواردی که بیمه تکمیلی کوثر پوشش نمی‌دهد در زیر آمده است:

 • عمل‌های جراحی زیبایی به جز اعمال ناشی از وقوع حادثه در مدت بیمه
 • نواقص مادرزادی (استثنا: مواردی که به تشخیص پزشک معالج و پزشک معتمد بیمه‌گر، رفع آن جنبه درمانی دارد)
 • سقط جنین ( نکته: با تشخیص پزشک و در موارد قانونی شامل بیمه می‌شود)
 • ترک اعتیاد
 • عوارض ناشی از مصرف مواد مخدر، روانگردان و مشروبات الکلی با تشخیص پزشک
 • حوادث طبیعی مانند زلزله، سیل و آتشفشان
 • خودکشی و اعمال مجرمانه با تشخیص مراجع دارای صلاحیت
 • مواردی مانند جنگ، شورش، اغتشاش، اعتصاب و … با تأیید مراجع دارای صلاحیت
 • جبران هزینه مربوط به گرفتن اتاق خصوصی (استثنا: مواردی که به تشخیص پزشک معالج و تأیید پزشک معتمد بیمه‌گر گرفتن آن ضروری باشد، شامل بیمه می‌شود)
 • جبران هزینه همراه بیمارانی که سنشان بین 10 تا 70 سال است (استثنا: مواردی که به تشخیص پزشک معالج و پزشک معتمد بیمه‌گر این افراد نیاز به همراه داشته باشند، شامل بیمه می‌شود)
 • هزینه لوازم آرایشی بهداشتی فاقد جنبه درمانی
 • فعل و انفعالات هسته‌ای
 • هزینه چکاپ گروهی و معاینات گروهی و طب کار
 • هزینه جراحی فک (استثنا: مواردی که جراحی فک به علت تومور یا وقوع حادثه انجام شود، شامل بیمه می‌شود)
 • هزینه‌های مربوط به معلولیت ذهنی و از کارافتادگی کلی
 • هزینه مربوط به رفع عیوب انکساری که درجه نزدیک بینی، دوربینی، آستیگمات هر چشم زیر 3 دیوپتر
 • هزینه‌های پزشکی مربوط به مراحل تحقیقاتی و عدم مشخص بودن تعرفه آن‌ها از سمت وزارت بهداشت
بیمه درمانی ارتش

ارتشیان عزیز می‌توانند از خدمات درمانی بیمه تکمیلی ارتش بهره‌مند شوند.

دقت کنید که بیمه تکمیلی گروهی معمولاً توسط سازمان‌ها و شرکت‌ها خریداری شده و کارکنان این شرکت‌ها با کسر حقوق ماهیانه بابت حق بیمه، از مزایای آن استفاده می‌کنند. بیمه تکمیلی به صورت انفرادی، گروهی و خانواده به طرق مختلفی می‌تواند خریداری شود.

خرید بیمه تکمیلی

با توجه به مطالب گفته شده در مورد بیمه تکمیلی ارتش، دیدید که خرید بیمه تکمیلی، علاوه بر هزینه‌ای که بیمه پایه شما جبران می‌کند، مبلغ مازادی هم توسط شرکت بیمه‌گر تکمیلی پرداخت شود و از این طریق بخش قابل توجهی از هزینه‌های درمانی شما کاهش یابد.

 

برای خرید بیمه تکمیلی، یکی از ساده‌ترین و مطمئن‌ترین راه‌ها، استفاده از سامانه بیمه‌ای بیمه دات کام است. بیمه دات کام سامانه بیمه‌ای آنلاین و معتبر کشور است که انواع مختلف بیمه‌ها را در خود دارد. با استفاده از این سامانه شما می‌توانید هزینه بیمه مورد نظر خود را استعلام گرفته و نیز شرکت‌های بیمه‌ای مختلف را با هم مقایسه کنید. پس از انتخاب مناسب‌ترین بیمه می‌توانید به راحتی و با اطمینان خاطر بیمه مورد نظر خود را از طریق همین سامانه خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

کلام آخر

افرادی که در ارتش مشغول به فعالیت و یا بازنشسته این سازمان هستند، تحت پوشش بیمه تکمیلی ارتش قرار می‌گیرند. بیمه تکمیلی ارتش مازاد بر بیمه مکمل ارتش و بیمه پایه است. با استفاده از این بیمه، بسیاری از هزینه‌های درمان ارتشیان و افراد تحت تکلفشان توسط بیمه تکمیلی ارتش جبران خواهد شد.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
09 خرداد 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

چک لیست 8 مزایای بیمه شخص واحد دی در 1402 + پوشش ها درمانی

مزایای بیمه شخص واحد دی را می‌توان استفاده همه افراد جامعه با هر شرایط شغلی دانست. اگر شما هم جزو افرادی هستید که تمایل به استفاده از خدمات درمانی بیشتر دارید اما شرایط خرید بیمه تکمیلی برای شما فراهم نیست، توصیه می‌کنیم که این بیمه نامه را خریداری کنید

06 خرداد 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

5 تفاوت بیمه شخص واحد دی و بیمه تکمیلی در 1402

در حقیقت بیمه شخص واحد دی نوعی از بیمه درمان است که با بیمه تکمیلی تفاوت‌هایی دارد. برای کاهش هزینه‌های درمان بهتر است که همیشه یک بیمه نامه در کنار بیمه‌های پایه داشت تا هنگام بروز بیماری نگرانی‌های جبران خسارت برای افراد کاهش یابد.

01 خرداد 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی فرهنگیان + جدیدترین تغییرات این بیمه درمان در سال 1402

راهنمای پوشش‌ها و تعهدات بیمه تکمیلی فرهنگیان و شرکت های ارائه دهنده این بیمه درمانی را در این مقاله بیمه دات کام بخوانید.

08 اردیبهشت 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی چیست؟+راهنمای جامع بیمه تکمیلی درمان 1402

در این مقاله به طور کامل با بیمه تکمیلی، شرایط و انواع شرکت های بیمه آشنا می شوید.

17 فروردین 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی و ماشین‌های سنگین: راهنمای کامل شرایط و پوشش‌ها

آیا افرادی که به شغل رانندگی مشغول هستند، بیمه تکمیلی دارند؟ رانندگان چگونه می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرند؟ برای کسب اطلاعاتی در این خصوص این مقاله را بخوانید!

09 فروردین 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

مهم‌ترین مدارک بیمه تکمیلی 1402 که بدون آنها دریافت خسارات محال است

چک لیست همه مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارات درمانی از بیمه تکمیلی را در این مقاله بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
ی نظامی
07 تیر 1401

سلام من ارتشی هستم اما نمیخوام از بیمه تکمیلی اینا استفاده کنم، به درد نمیخوره صدها انقلت میارن میشه از بیمه خارج هم استفاده کرد؟

  کارشناس بیمه
  08 تیر 1401

  سلام بله می توانید بگیرید.

  رضا
  22 آبان 1401

  من بازنشسته لشکریم خودم وهمسرم هستیم ماهیانه چقدر از حقوقم کسر میشه برای بیمه تکمیلی کوثر

   کارشناس بیمه
   22 آبان 1401

   سلام بستگی به این دارد که طرح بیمه انتخابی شما چیست. این را باید از خود دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید یا فیش حقوقی خود را بررسی کنید.

قاسمی نیا
13 تیر 1401

سلام این بیمه اجباریه برای همه ارتشی ها؟ منظورم خانواشونه؟

  کارشناس بیمه
  14 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، خیر.

سینا
15 تیر 1401

سلام بنده میتونم همزمان از دوتا بیمه تکمیلی استفاده کنم؟؟

  کارشناس بیمه
  16 تیر 1401

  سلام بله

  رشیدی
  16 بهمن 1401

  سلام هزینه پروتز تعویض مفصل زانو را میدهد. اگر بله چند درصد مبلغ و چه زمانی بعد از ارایه مدارک واریز میشه ؟؟؟؟

   کارشناس بیمه
   19 بهمن 1401

   سلام دوست عزیز. میزان پرداختی را از کارگزاری بیمه مربوطه سوال بفرمایید.

فاریا
04 مرداد 1401

باسلام چگونه میتوانم استعلام بیمه مستمری بگیر رادریافت کنم؟

  کارشناس بیمه
  05 مرداد 1401

  سلام باید به سایت خود مرکز یا به صورت حضوری مراجعه کنید.

مریم سعادتمند
21 مرداد 1401

من برادارم سربازه کرونا گرفته از بیمه تکمیلی ارتش میتونه واسه همه داروهاش استفاده کنه؟

  کارشناس بیمه
  21 مرداد 1401

  سلام اینکه پوشش دهند یا خیر، اطلاعی نداریم.

   محمد
   10 بهمن 1401

   سلام من یک ماه میش داخل پادگان اموزشی به اجبار بیمه کوثر نوشتم الان منتقل شدم جای دیگر چطور میتونم لغوش کنم ؟؟؟ ساکن اصفهانم

    کارشناس بیمه
    11 بهمن 1401

    می توانید از دفتر بیمه کوثر یا سایت این شرکت بیمه اقدام کنید.

  سعید
  15 دی 1401

  سلام،بیمه تکمیلی نیروهای مسلح برا پرسنل شاغل در ارتش هم هست یا فقط برا بازنشسته هاست؟

   کارشناس بیمه
   15 دی 1401

   سلام بیمه تکمیلی نیروهای مسلح اصولا کوثر است که برای همه قابل استفاده است.

ثریا حسنی
28 شهریور 1401

چجوری میشه مستمری پرسنلی که اخراج شدن و از ارتش را دریافت کرد؟

  کارشناس بیمه
  29 شهریور 1401

  سلام باید با خود اداره مربوطه در ارتش صحبت کنید.

   H
   21 آذر 1401

   سلام من بازنشته ارتش هستم وهمسرم مبتلابه بیماری
   روماتیسم (.لوپوس ) میباشد با توجه به اینکه بیماری ایشان جز بیماریهای خاص میباشد چه کمکی از طریق سازمان به ما میشه

    کارشناس بیمه
    22 آذر 1401

    سلام باید از خود شرکت بیمه طرف قرارداد نیروهای مسلح بپرسید.

هدایت
28 شهریور 1401

سلام همسر من سالها پیش از وزارت سپاه استعفا دادن و حقوق نمیگیرن فقط کارت ایثار دارن .
با کارت ایثار میتونیم بیمه تکمیلی کوثر ثبت نام کنیم؟

  کارشناس بیمه
  29 شهریور 1401

  سلام باید از خود بیمه کوثر بپرسید. البته بیمه تکمیلی را هم می توانید از شرکت های دیگر تهیه کنید.

22 مهر 1401

سلام عمل لیزینگ بیمه قبول میکنه نمره هردو چشم بالا سه میخواد یا یک چشم ۳ باشه

  کارشناس بیمه
  23 مهر 1401

  سلام باید پوشش ها را مشاهده کنید. هر شرکتی قوانین مخصوص به خود را دارد.

خلج
26 مهر 1401

این چه جور بیمه تکمیلیه که هزینه بیمارستان رو پوشش نمیده -_- پس دقیقا میخواد چیکار کنه؟!

  کارشناس بیمه
  26 مهر 1401

  سلام باید به بیمارستان های طرف قرارداد مراجعه کنید.

Rad
14 آبان 1401

سلام من بیمارستان طرف قرار داد رفتم وحدود ۵۰۰ هزار بابت ۱ شب بیمارستان ازم گرفتن چطوری باید اقدام کنم برای عودت هزینه

  کارشناس بیمه
  14 آبان 1401

  سلام باید مدارک را تحویل بگیرید و به واحد خسارت شرکت تحویل دهید.

فاریا
11 آذر 1401

سلام چگونه میتوانم ازبرقراری حقوق مستمری بگیران نیروهای مسلح مطلع شوم؟

  کارشناس بیمه
  12 آذر 1401

  سلام به دفتر بیمه نیروهای مسلح مراجعه کنید.

من
17 آذر 1401

سلام. آیا هزینه استنت گذاری عروق قلب و بستری در CCU توسط بیمه نیروهای مسلح جانبازان پوشش داده میشود؟

  کارشناس بیمه
  18 آذر 1401

  سلام این را باید از خود دفتر درمانی نیروهای مسلح بپرسید.

پوریا
21 آذر 1401

درود و عرض احترام
من افسر ارتش هستم
میخوام خودم و عائله تحت تکلفم رو بیمه تکمیلی کنم
اما واقعا نمیدونم چطور و از کجا باید اقدام کنم
به هر دری هم زدم نشد و از هر کسیم میپرسم اطلاع نداره و میگه فقط برای بازنشستگان امکان پذیر هست
خیلی ممنون میشم اگر کامل راهنمایی کنید من رو که باید کجا برم تا بتونم برای ثبت نام و استفاده از بیمه تکمیلی اقدام کنم
تشکر

  کارشناس بیمه
  22 آذر 1401

  سلام خود سازمان اصولا کارمندان خود را بیمه تکمیلی می کند که احتمالا کوثر است. الان هم خیلی از افسران از این بیمه استفاده می کنند. بعد اینکه خودتان هم به صورت آزاد می توانید بیمه تکمیلی کوثر هم شوید که باید با دفتر خود این شرکت تماس بگیرید. شرکت های دیگر را هم می توانید که از طریق صفحه خرید بیمه تکمیلی بیمه دات کام می توانید.

علوی
04 بهمن 1401

کاش آش مانند خودرئو نبود که راه دیگه ای نباشه مثلا با دوتا بیمه قرارداد می بستند مردم براساس رضایت عضو می شدند مثلا بعض بیمه ها برای اینکه کمتر هزینه بدهند با بیمارستانها و مراکز ضعیف که طبعا پول کمتر می گیرند قرارداد دارند و یا موقع دادن معرفی نامه اینگونه تصمیم می گیرند بچه های بنده که اصلا راضی نیستند اما چاره دیگه ای نیست

سلام پدرم بیمه نیروهای مسلح است در بیمارستان تامین اجتماعی بستری است تمام هزینه هارا ازاد میگیرند چرا
17 بهمن 1401

پدرم بیمه نیروهای مسلح است در بیمارستان تامین اجتماعی بستری است ولی تمام هزینه هارا ازاد میگیرند چرا

  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. فاکتور تمام پرداخت ها را به یکی از کارگزاری های بیمه نیروهای مسلح ارائه دهید و هزینه ها را دریافت کنید.

اسما
23 بهمن 1401

وقت بخیر
عمل اسلیو معده با چه شاخص توده بدنی (bmi) شامل بیمه تکمیلی نیروهای مسلح میشه؟

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. لطفا این سوال را از مراکز درمانی تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

  هوشنگ احمدیان
  08 اسفند 1401

  سلام پدرم نظامی بازنشسته است دیروز فهمیدیم بیمه تکمیلی ایشان اتمام یافته باید چکاری انجام بدیم تا در جریان قرار بگیره بیمه تکمیلی ایشان

   کارشناس بیمه
   08 اسفند 1401

   سلام. به کارگزاری بیمه نیروهای مسلح مراجعه کنید و موضوع را پیگیری کنید.

غفاری
30 فروردین 1402

سلام،مادرم مستمری بگیر بیمه نیروهای مسلح هستند ،بیمه تکمیلی ندارن ،الان که فروردین هست می تونه بیمه تکمیلی داشته باشه؟و چه نوعی

  نویسنده بیمه
  30 فروردین 1402

  سلام. بله می‌توانند تهیه کنند بهتر است با در نظر گرفتن شرایط مادرتان و بیمه پایه، بیمه تکمیلی مورد نظر را تهیه کنید. می توانید با مشاوران بیمه دات کام تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

ترابی
03 خرداد 1402

سلام من بازنشتسه ارتش هستم . می خواستم بدونم بیمه هزینه دیالیز و کار گذاشتن پورت را می ده؟

  نویسنده بیمه
  06 خرداد 1402

  سلام. بهتر است از خود بیمه ارتش این سوال را بپرسید تا اطلاعات دقیق به شما داده شود.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید