19 مهر 1401

بیمه نیروهای مسلح؛ اطلاعات جامع شرایط و هزینه‌ها

نیروهای مسلح یکی از ارگان‌های مهم کشوری است که کارمندها و نیروهای خود را بیمه می‌کند. بیمه نیروهای مسلح ، دو نوع درمانی و تکمیلی دارد که در شرکت‌های خصوصی بیمه ارائه می‌شود. در ادامه توضیحاتی درباره بیمه نیروهای مسلح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

نیروهای مسلح

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از ۳ دسته نیروهای ارتش، نیروهای سپاه و نیروی انتظامی تشکیل شده‌اند. در حال حاضر تعداد ۶۱۰ هزار پرسنل فعال، در اختیار نیروهای مسلح قرار دارند. البته باتوجه‌ به تعداد افراد دیگری که به‌صورت نیروهای ذخیره در این مجموعه فعالیت می‌کند، نیاز به داشتن بیمه و استفاده از خدمات بیمه‌ای الزامی است. بیمه نیروهای مسلح از انواع بیمه های درمان است.

ارکان و وظایف نیروهای مسلح

طبق ماده ۱۶ قانون اساسنامه سازمان تامین خدمات درمانیِ پرسنل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، سازمان دارای ارکان زیر است:

 1. شورای‌عالی
 2. هیئت‌مدیره
 3. مدیرعامل
 4. بازرس

شورای‌ عالی

شورای ‌عالی اعضایی دارد که در کنار یکدیگر این شورا را اداره می‌کنند و متشکل از اشخاص زیر است:

 • رییس ستاد کل نیروهای مسلح
 • وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
 • رییس سازمان برنامه‌ و بودجه
 • وزیر کشور
 • وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • رییس ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
 • رییس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران

به‌طورکلی توضیحاتی درباره ماهیت و نوع تشکیلِ نیروهای مسلح ارائه کردیم تا بیشتر با این مجموعه آشنا شوید. طبق ماده ۵ قانون اساسنامه خدمات درمانی پرسنل نیروهای مسلح، “سازمان می‌تواند برای تأمین خدمات درمانی اشخاص تحت پوشش، با کلیه مراکز درمانی وابسته به دولت، همچنین بخش خصوصی، قرارداد منعقد کند.”در ادامه با انواع بیمه نیروهای مسلح آشنا خواهید شد.

درباره بیمه تکمیلی چه می‌دانید؟خدمات درمانی پرسنل نیروهای مسلح

به طور حتم، شما هم درباره بیمه تکمیلی اطلاعاتی را شنیده‌اید که داشتن این بیمه خیلی خوب است و در پرداخت هزینه‌ها به بیمار و خانواده او کمک می‌کند. شما در کنار بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح ،با داشتن این بیمه به‌راحتی می‌توانید از خدمات متنوع بیمه‌گرخود استفاده کنید و از طرح‌های گوناگون آن‌ بهره‌مند شوید.

مزیت‌های بیمه تکمیلی برای نیروهای مسلح

نیروهای مسلح هم مانند سایر افراد شاغل جامعه در معرض خطر و بیماری هستند. سازمان برای حمایت و پشتیبانی از نیروهای خود، افراد را به همراه خانواده بیمه درمان می‌کند. بیمه درمان به‌طورکلی به بیمه‌هایی گفته می‌شود که هزینه‌های درمانی و استفاده از خدمات پزشکی را پوشش می‌دهد و هزینه بیمه‌گذار را کاهش خواهد داد.
بیمه درمان نیروهای مسلح شامل: بیمه‌های درمان پایه و بیمه درمان تکمیلی است که هریک شرایط خاصی دارند.
تفاوت بیمه تکمیلی و بیمه پایه در این است که بیمه‌های پایه از سوی نهادها و شرکت‌های خاص ارائه می‌شود؛ اما بیمه درمان تکمیلی را می‌توانید از طریق شرکت‌های بیمه دریافت کنید.

برای اطلاع از مزایا و پوشش‌های بیمه تکمیلی ارتش به این لینک مراجعه نمایید.

شرکت‌های صادرکننده بیمه تکمیلی

همان‌طور که توضیح داده شد، بیمه‌گرهای مختلفی مانند: البرز، کوثر، ایران، آسماری، پاسارگاد، آسیا، دانا، ملت، نوین و غیره به عرضه بیمه تکمیلی می‌پردازند؛ که باتوجه‌ به تعداد افراد موسسات و سازمان‌های درخواست‌کننده، طرح‌های گوناگونی را ارائه می‌کنند.

البته بازنشستگان کشوری و غیره بیمه تکمیلی هم دارند. برای اطلاعات بیشتر، این مقاله را مطالعه کنید.

افراد تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح

در قسمت قبلی توضیح داده شد، نیروهای مسلح دارای ارکان و اعضای مشخصی هستند که تمام این افراد و نیروهای آن می‌توانند در طرح بیمه نیروهای مسلح شرکت کنند. خانواده‌های این افراد هم تحت تکلف بیمه قرار خواهند گرفت که این موضوع باتوجه‌به نوع قرارداد شرکت بیمه با نیروهای مسلح است.

بیمه نیروهای مسلح

قوانین بیمه نیروهای مسلح را می‌توان با پاسخگویی به برخی از سوالات توضیح داد.
سوال: آیا فردی که سرباز است علاوه بر اینکه همسر خود را بیمه می‌کند، می‌تواند خانواده خود را هم بیمه کند؟
+ پاسخ: پرسنل وظیفه علاوه بر همسر و فرزندان، می‌توانند پدر و مادر خود را تحت پوشش قرار دهند که این موضوع هم باید به تایید یگان مربوطه قرار گیرد و بعد از آن باید برای دریافت بیمه اقدام کرد.
سوال: آیا دختر بعد از ازدواج بازهم می‌تواند تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح پدر خود باشد؟
+ پاسخ: جواب این سوال خیر است. باتوجه‌ به قانون بیمه نیروهای مسلح، فرزندان بعد از اشتغال و ازدواج از بیمه والدین خود خارج خواهند شد و نمی‌توانند از بیمه درمانی یا مزایای مستمری بعد از فوت استفاده کنند.
این دو سوال نمونه‌های پرتکرار درباره قوانین بیمه نیروهای مسلح است که پاسخ آن‌ها را به طور واضح برای شما قرار دادیم.

مدارک موردنیاز برای صدور دفترچه بیمه

شرکت‌های بیمه برای صدور دفترچه اولیه، المثنی و تعویض، مدارکی را نیاز دارند تا بتواند دفترچه را صادر کنند. این مدارک شامل موارد زیر است:

 1.  اصل و کپی صفحه‌های اول و دوم شناسنامه سرپرست
 2. اصل و کپی صفحه اول شناسنامه همسر، فرزندان و افراد تبعی
 3. تکمیل فرم بیمه‌نامه (ثبت شماره و تاریخ تکمیل الزامی است.)
 4. اصل و کپی حکم کارگزینی(تاریخ حکم استخدام، انتقال و ماموریت)
 5. گواهی حق کسر سرانه در صندوق کارکنان دولت
 6. فیش پرداختی برای چاپ دفترچه بیمه برای هر فرد از خانواده
 7. یک قطعه عکس 4*3 جدید
 8. اصل شناسنامه فرزندان (پسران بالای ۱۸ سال و دختران بالای ۱۵ سال)
 9. شماره کد ملی برای تمام افراد اصلی و افراد تبعی
 10. گواهی تحصیلی معتبر برای فرزندان پسر ۲۲ تا ۲۵ سال

تمدید یا تعویض دفترچه بیمه

برای تمدید و تعویض دفترچه بیمه نیروهای مسلح نیاز به ارائه مدارکی است که هنگام تعویض باید به همراه داشته باشید. مدارک تعویض و تمدید دفترچه بیمه به شرح زیر است:

 1. آخرین فیش حقوقی سرپرست
 2. آخرین جلد دفترچه بیمه
 3. یک قطعه عکس 4*3 جدید برای افراد بالای ۲ سال
 4. فیش پرداختی بابت هزینه دفترچه صادر شده برای هر بیمه شده
 5. کد پستی
 6. شماره کد ملی
 7. اصل شناسنامه فرزندان پسر بالای ۱۸ سال و دختران بالای 15 سال
 8. گواهی تحصیلی معتبر برای فرزندان پسر 22 سال تا ۲۵ سال

صدور دفترچه المثنی

صدور المثنی برای دفترچه بیمه، نیازمند ارائه مدارکی است که اطلاع از آن‌ها منجر می‌شود، شما سریع‌تر مراحل دریافت دفترچه جدید را طی کنید. این مدارک به شرح زیر است:

 1. تکمیل فرم درخواست دفترچه بیمه المثنی
 2. آخرین فیش حقوقی سرپرست
 3. یک قطعه عکس 4*3 جدید برای افراد بالای ۲ سال
 4. فیش پرداختی بابت هزینه دفترچه صادر شده برای هر بیمه شده
 5. شماره کد ملی
 6. کد پستی
 7. اصل شناسنامه فرزندان (در صورتی‌که برای فرزندان پسر بالای 18 سال و دختر بالای ۱۵ سال درخواست دفترچه المثنی دارید.)
 8. گواهی تحصیلی معتبر برای فرزندان پسر ۲۲ سال تا ۲۵ سال

هزینه و خدمات قابل‌ ارائه بیمه نیروهای مسلح

بیمه‌شدگان نیروهای مسلح به طور عموم، دو نوع پوشش دارد که شامل بیمه اولیه و بیمه مکمل درمان است. بیمه درمان در برخی از سازمان‌های دولتی از پوشش بیمه همگانی جدا است و باید بیمه مکمل درمان توسط سازمان‌های بیمه‌گر خصوصی و دولتی انجام شود.وجود پوشش بیمه مکمل نیروهای مسلح می تواند از هزینه های درمان شما را بصورت موثر کاهش دهد و حدودا می توان گفت که سقف نامحدودی دارد.

خدماتی که هم اکنون به نیروهای مسلح ارائه می‌شود شامل: خدمات بستری، سرپایی و خدمات دیگری است که درباره آن‌ها توضیح خواهیم داد.

خدمات بستری

خدمات بستری شامل: جراحی، زایمان، پیوند اعضا، طبی، کاشت حلزون شنوایی و تعویض مفاصل است که در مراکز درمانی دولتی و نظامی طرف قرارداد، رایگان انجام می‌شود. این خدمات در مراکز درمانی خصوصی با فرانشیز ۱۰ تا ۳۵ درصد و متناسب با تعرفه‌های بیمارستان و قراردادی که انجام شده‌است صورت می‌گیرد.

خدمات سرپایی

خدمات سرپایی شامل: تصویربرداری، آزمایش، ویزیت، دارو و توان‌بخشی است. این موارد بدون هزینه بوده و در مراکز شامل قرارداد رایگان خواهد بود. برخی از خدمات سرپایی در بیمه نیروهای مسلح رایگان نیست و باید هزینه و سهم بیمار پرداخت شود.
بیماری و درمان بیماری‌هایی شامل: سنگ‌شکن، نوار قلب، اکو، تست ورزش، اسپیرومتری، خدمات شنوایی، دیالیز، آندوسکوپی، برونوسکوپی، کولونوسکوپی گچ گیری‌ها و جراحی‌های سرپایی در بخش دولتی به میزان 10 درصد و در بخش خصوصی 20 درصد هزینه دارد.

بیمه نیروهای مسلح، برای بیماری‌هایی مانند: لیزر تراپی شبکیه چشم، کرایوتراپی، ختنه، ست باندلیگاسیون، استنت قلبی سایفر، پیوند کبد و پرداخت هزینه لوازم مصرفی بیماران خاص مانند پمپ در مبتلاهای به تالاسمی ماژور، سرنگ انسولین، کیسه کولوستوم و کیسه بوروستومی خدمات ارائه می‌‌کند که با توجه ‌به نوع قرارداد با شرکت‌های بیمه در مراکز درمانی قابل‌اجرا است.
خدمات دیگر مانند: دارو، دندانپزشکی و برخی از جراحی‌های سرپایی در مطب به‌صورت رایگان نبوده و سهم بیمار ۳۰ درصد از هزینه‌ها است، همچنین هزینه سهم بیمار برای بیماری‌های فیزیوتراپی در بخش‌های دولتی و دانشگاهی، 10 درصد است.

بهتر است که چند نکته زیر را هم در نظر بگیرید:

 • برای سربازان قوانین مخصوص به خود را دارد. برای آن‌هایی که قصد اضافه کردن پدر و مادر، همسر و فرزندان خود را دارند، باید به دفتر بیمه سازمان مراجعه کنند.
 • آن‌هایی که تحت پوشش درمانی همسر یا فرزندان خود هستند، سابقه‌ای برایشان محاسبه نمی‌شود. برای دریافت سابقه بهتر است که به از بیمه تامین اجتماعی مانند بیمه مشاغل آزاد استفاده کنید.
 • از آنجا که این بیمه شرایط خاصی دارد، بهتر است که برای دریافت پاسخ خود به دفتر بیمه نیروهای مسلح مراجعه کنید.

نکته: هزینه سهم بیمار برای ویزیت در بخش خصوصی و برای پزشک و دندانپزشک عمومی تعرفه ۳۰ درصد و برای پزشک و دندانپزشک متخصص تعرفه ۲۰ درصد دارد.

در خصوص دوره انتظار بیمه نیروهای مسلح باید با خود دفتر بیمه سازمان تماس بگیرید.

هر فردی که در ارگان‌های نیروی مسلح مانند سپاه، ارتش یا نیروی انتظامی مشغول خدمت به کشور است، از طرف نیروی مسلح بیمه می‌شود. بیمه نیروهای مسلح، خدماتی پزشکی به کارکنان و مجموعه خود ارائه می‌دهد که امنیت روانی این افراد را تامین می‌کند. در این مقاله به بخشی از این خدمات پزشکی و درمانی اشاره کردیم. اگر سوالی یا پیشنهادی در مورد این مورد دارید، در قالب کامنت برای ما بنویسید. کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند.

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
16 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی چیست؟ راهنمای کامل و دقیق

بیمه تامین اجتماعی زنان خانه دار برای آن دسته از خانم های خانه داری که شغل استخدامی ندارند؛ می تواند بسیار مفید باشد. چرا که علاوه بر استفاده از پوشش های تامین اجتماعی می توانند پس از بازنشستگی هم به عنوان یک پشتوانه مالی، از سرمایه ایجاد شده استفاده کنند. شما می توانید با ثبت نام این بیمه از مزایای آن بهره مند شوید.

10 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

یافتن کد پستی در کمتر از 5 دقیقه؛ 4 روش مختلف برای دریافت کدپستی

امروزه برای یافتن کد پستی  روش‌های ساده و سریعی وجود دارند که در این مقاله به طور کامل به معرفی این روش‌ها پرداخته‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید.

09 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

شرایط استفاده از بیمه بیکاری+ نحوه دریافت حقوق بیکاری سال 1402

چگونه بیمه بیکاری دریافت کنیم؟ مراحل و مدارک ثبت نام بیمه بیکاری و شرایط لازم آن را در این مطلب بخوانید.

08 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

صنعت بیمه: نیاز جامعه ایرانی در سال 1402

تاریخچه صنعت بیمه، بیمه در کشور ایران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟ برای کسب آگاهی بیشتر این مقاله را بخوانید.

07 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

قوانین کار: میزان حقوق اضافه کاری و ساعات قانونی کار هر کارگر در 1402

اگر کارگر یا کارفرما هستید و می‌خواهید اطلاعاتی در مورد قوانین کار کسب کنید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

07 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

بیمه کارگاهی چیست+ مراحل دریافت کد کارگاهی در 1402

تمام مزایا بیمه کارگاهی و مراحل گرفتن این بیمه‌نامه به همراه شرایط آن را اینجا بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
فرید.ح
12 مهر 1400

چرا ایمپلنت دندان شامل بیمه نمیشه؟ ایمپلنت که عمل زیبایی نیست

  کارشناس بیمه
  13 مهر 1400

  سلام وقت بخیر فرید عزیز خدماتی نظیر ایمپلنت جزو خدمات زیبایی دندان محسوب میشه و تحت پوشش بیمه تکمیلی یا بیمه نیروهای مسلح نیست

   بشیر ق
   03 آبان 1400

   سلام،برای خرید پروتز مفصل آرنج بیمه چقدر پوشش میده

    کارشناس بیمه
    25 فروردین 1401

    سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه سازمانتان را بررسی کنید.

    متین
    01 بهمن 1401

    سلام وقتتون بخیر
    من سربازم و کتفم در رفته،،گفتن باید عمل کنی
    من روی دفترچه سربازیم بیمه صبا و کوثر هستش
    الان من اگه عمل کنم چند درصد خودم باید هزینه عمل رو بدم؟؟؟
    میخام کتفمو عمل کنم عمل ارتروسکوپی یا عمل دیگه ای که واسه کتفم خوب باشه

    لطفا بهم بگین که خودم باید چند درصد هزینه رو بدم؟؟

     کارشناس بیمه
     03 بهمن 1401

     سلام درصد بیمه در هر شرکتی متفاوت است که باید از خود بیمه کوثر بپرسید.

    ندا
    04 اردیبهشت 1402

    سلام
    بیمه من نیرو های مسلح هستش ولی به تازگی مشغول کار شدم و کارفرما قصد بیمه کردن منو داره ولی چون من بیمه دارم بیمه درمانی من کلا ابطال میشود میخواستم بدونم بعدا احیانا کار نکردم میتونم برای بیمه مسلح مجددا اقدام کنم؟

     نویسنده بیمه
     05 اردیبهشت 1402

     سلام. بله

   ستاره سرخ بلگراد
   09 خرداد 1401

   سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما
   اگر در بیمه تکمیلی مثلا کوثر بخواهند در قرار داد اضافه کنند ، شدنی هست و تعرفه یا همان هزینه ماهیانه اثر از حقوق بیشتر می شود. التماس دعا

    کارشناس بیمه
    10 خرداد 1401

    سلام دوست عزیز، در خصوص کوثر که برای نیروهای مسلح است، باید از خود سازمان بیمه بپرسید. چنین بیمه هایی دارای شرایط خاصی هستند. اما در حالت کلی، امکان اضافه کردن در بیمه انفرادی وجود دارد؛ اما در بیمه گروهی می توانید این کار را انجام دهید.

   زهرا
   06 اسفند 1401

   سلام من برای درمان ریزش موهام میخوام برم دکتر ایا بیمه نیروهای مسلح شاملش میشه یا نه ؟

    کارشناس بیمه
    07 اسفند 1401

    سلام دوست عزیز. دریافت خدمات زیبایی تحت پوشش بیمه نیست.

  ونکی
  25 دی 1400

  سلام، هزینه جراحی پانکراس و طحال خ نیره ونکی هنوز پرداخت نشده ، راهنمایی بفرمایید ۰۹۱۲۱۴۶۷۰۳۰

   کارشناس بیمه
   25 دی 1400

   سلام دوست عزیز ما درباره موضوع بیمه نیروهای مسلح فقط اطلاع رسانی کرده ایم و پیگیری هزینه درمان شما در حوزه کاری ما نیست شما می توانید به مراجع ذی ربط مراجعه نمایید.

   مینا
   07 فروردین 1401

   سلام پدرم جانبازبازنشسته ارتش بودندمیخواستم بپرسم بیمه عمربه چه کسانی میرسه وآیادختراگه سالهاپیش قبل ازفوت پدرطلاق گرفته وباکسی یه صیغه محرمیت داشته باشه آیاحقوق پدربهش تعلق میگیره درحالی که بیکاروخانه داراست

    کارشناس بیمه
    07 فروردین 1401

    سلام دوست عزیز، اصولا بیمه عمر به افرادی که در بیمه نامه نوشته شده، تعلق میگیرد. در خصوص تعلق گرفتن یا نگرفتن باید از خود کارشناس آن شرکت بیمه عمر بپرسید.

     امین
     16 اردیبهشت 1401

     سلام وقت بخیر بنده پدرم نظامی هستند و بیمه نیروهای مسلح هستم، میخواستم جراحی لاپاراسکوپی مری برای بیماری اشالازی در بیمارستان خصوصی انجام بدم هزینه ۳۵ میلیون تومان میشه حدودا بیمه چند درصدش رو میده؟

     کارشناس بیمه
     19 اردیبهشت 1401

     سلام دوست عزیز، باید از دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

    هادی
    15 فروردین 1401

    سلام و ادب
    آیا نوروفیدبک از شمول بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح خارج شده؟؟ تکلیف ما که درگیر این شرایط هستیم و نیاز به این هزینه داریم، چیست؟

     کارشناس بیمه
     13 اردیبهشت 1401

     سلام دوست عزیز، در این خصوص اطلاعی نداریم. باید از واحد بیمه تان سوال کنید.

    ادیبی
    14 تیر 1401

    سلام و عرض ادب
    هزینه های کاردرمانی و گفتار درمانی تحت پوشش نیست؟
    اگه هست ، چند درصد تحت پوششه؟ و چگونه دنبال دریافت حق بیمه برم

     کارشناس بیمه
     15 تیر 1401

     سلام دوست عزیز، باید از واحد بیمه خود نیروهای مسلح بپرسید.

  خانم وان
  20 بهمن 1400

  سلام،من خانم مجرد هستم،یکسال پیش یکسری دارو با دفترچه بیمه ام گرفتم ک برای زنانی بوده که سقط داشته اند،الان دفترچه بیمه ام منقضی شده،میخواستم بدونم میتونم هنوز بیمه ام رو تمدید کنم و تحت
  تکفل پدرم باشم؟

   کارشناس بیمه
   23 بهمن 1400

   سلام دوست عزیز، بله اگر دیگه بیمه نداشته باشید و جای هم اشتغال نداشته باشید و ازدواج هم نکرده باشید امکان پذیر است.

    سامان.ی
    14 اسفند 1400

    سلام. ببخشید با دفترچه نیروهای مسلح در مورد خدمان دندون‌پزشکی و محدودیت خدمات میشه توضیح بدید. مثلا اگه یک دندون رو ترمیم کرد اما بعد مدتی نیاز ب عصب کشی داشته یا تریم مجدد امکان‌پذیره؟

     کارشناس بیمه
     14 اسفند 1400

     سلام دوست عزیز، این سوال را باید از واحد بیمه سازمان بپرسید.

    الهه كرمي
    02 شهریور 1401

    سلام وقت بخیر یه سوال داشتم، خواهش میکنم جواب بدین ، اینکه من پدرم جانباز ۲۵درصد هست قبلا دفترچه های نیروهای مسلح داشتیم ، خواستم بدونم برای اینکه مجدد این دفترچه رو داشته باشیم، از کجا باید اقدام کنیم، ممنون میشم

     کارشناس بیمه
     03 شهریور 1401

     سلام به دفترهای بیمه نیروهای مسلح باید مراجعه کنید. آدرس را باید از اینترنت پیدا کنید.

  مهدی
  01 دی 1401

  سلام و عرض خسته نباشید ترمیم و روکش دندان هم شامل بیمه تکمیلی مس شود یا نه…؟ و اینکه از کجا باید هزنیه هارو از کدام مراکز بگیریم…؟

   کارشناس بیمه
   01 دی 1401

   سلام بیمه تکمیلی نیروهای مسلح بیمه کوثر است که باید از طریق دفترهای خسارت بیمه کوثر اقدام کنید.

  معین معنوی
  30 دی 1401

  سلام
  خواستم بپرسم کمک هزینه کفن و دفن مستمری بگیر نیروهای مسلح در سال ۱۴۰۱ چقدر است

   کارشناس بیمه
   30 دی 1401

   سلام در خصوص بیمه نیروهای مسلح باید از دفتر خود بیمه بپرسید.

  محمد رضا
  16 بهمن 1401

  سلام آیا کسی که مستمری بگیر هست و تحت پوشش بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح است میتواند فرزند پسر خود را تحت پوشش بگیرد؟

   کارشناس بیمه
   17 بهمن 1401

   سلام دوست عزیز. فرزند پسر تا 25 سالگی می‌تواند از بیمه نیروهای مسلح تحت پوشش پدر استفاده کند و پس از آن در صورتی که حق بیمه را آزاد پرداخت کنند می تواند تحت پوشش این بیمه قرار بگیرد.

امیر
13 مهر 1400

سلام. آیا سرباز روحانی شامل بیمه نیرو های مسلح میشود یا خیر؟

  کارشناس بیمه
  23 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، سربازها اصولا بیمه می شوند؛ اما اینکه اگر روحانی باشد یا خیر، باید از دفتر بیمه سازمان بپرسید.

یعقوبی
23 مهر 1400

سلام وقت بخیر عمل پلیپ وانحنای بینی که پزشکی باشه(سپتو پلاستی)هزینش چقدره و چطوری محاسبه میشه؟

  کارشناس بیمه
  24 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، اول از همه باید از واحد خود بیمه بپرسید که آیا تحت پوشش است یا خیر، بعد در صورت تحت پوشش اعلام هزینه می کنند.

سرباز خامنه ای
26 مهر 1400

باسلام بنده از پلیس آگاهی هستم و حین ماموریت پای چپم پیچ خورد واز ناحیه مچ پای چپ دچار آسیب شدم.پس از اعزام به بیمارستان ناجا و انجام ام ار آی تشخیص بر پارگی رباط دادند.سوالی که داشتم برای بنده غرامت شامل میشود و اینکه چه مقدار در صورت شامل شدن

  کارشناس بیمه
  27 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، این را باید از خود واحد بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

  سیده مریم حسینی
  13 اردیبهشت 1401

  سلام من و همسرم بیمه نیروی مسلح از طرف پدرم هستیم میخواستم ببینم در ماه حق تعرفه اش چقدر هست ممنون

   کارشناس بیمه
   21 اردیبهشت 1401

   سلام دوست عزیز، در خصوص نیروهای مسلح اطلاعات زیادی نداریم.

داوود
26 مهر 1400

سلام
اطلاعاتی که دادید در قسمت خدمات بیمه ای واقعی نیست
خدمات بستری و سرپایی حتی در مراکز درمانی سازمانی رایگان نیست . ویزیت / دارو /لوازم عمل جراحی / لوازم اتاق عمل رایگان نیست و حتی برای هزینه های بستری سقف مشخصی وجود دارد که بیمه شده ها تا زمان استفاده از ان خبر ندارند

  کارشناس بیمه
  27 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، ممنون از پیامتان اما برای برخی که شرایط خاصی را دارند، رایگان خواهد بود.

رها
27 مهر 1400

سلام همسرم سرباز بود ودفترچه بیمه نیروهای مصلح دادن.الان2ماه سربازیش تموم شده و دفترچه هارو بردن باطل کردن الان باید واس دفترچه گرفتن یا ثبت کردن چکارکنم.لطفاراهنمایی کنید فردا وقت عمل دارم ودفترچه ندارم الانم دادگاهیم و نامزدم واس گرفتن دفترچه نمیاد کلا نمدونم باید چکارکنم و کجا برم

  کارشناس بیمه
  27 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، این مساله دیگر چیزی فراتر از مساله بیمه است.

Sedigheh
29 مهر 1400

با سلام ، ایا هزینه pcr که آزادپرداخت شده با بیمه خدمات نیروهای مسلح ومکمل فرانشیزی داده میشود یانه؟

  کارشناس بیمه
  27 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش دهی آن را مشاهده کنید.

مجتبی
01 آبان 1400

سلام.عذرخواهم بنده متوجه نشدم. آیا بیمه نیروهای مسلح تکمیلی محسوب میشه؟اگه تکمیلی نیس باید چکار کنیم

  کارشناس بیمه
  27 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، این بیمه نیروهای پایه است و شما می توانید بیمه تکمیلی جداگانه ای خریداری کنید.

علی
04 آبان 1400

سلام من بیمه نیروهای مسلح هستم و بیمه تکمیلی است
رفتم متخصص پوست و دوبار هزینه کردم برای تخلیه کیست و برداشتن خال
هر دفعه یک ملیونو پانصد هزینم شده
میخواستم بدونم بیمه چند درصد از مبلغو برمیگردونه؟

  کارشناس بیمه
  25 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه نیروهای مسلح را بررسی کنید. از دفتر بیمه سازمانتان بپرسید.

محمد
05 آبان 1400

سلام
آیا‌نوار‌تست‌قند‌خون‌شامل‌‌بیمه‌می‌شود

  کارشناس بیمه
  25 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه نیروهای مسلح را بررسی کنید.

نرگس
06 آبان 1400

تشکر از مقاله خوبتون
سوالی که داشتم اینه که برای دریافت مبالغ پرداختی به بیمارستان های غیر از طرف قرارداد بیمه، چه مدارکی به دفاتر بیمه نیروهای مسلح ارائه کنیم ؟(مثلا فقط تجویز پزشک داخل دفترچه کافیه؟)

  کارشناس بیمه
  25 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، ساختارهای نیروهای مسلح کمی متفاوت است که باید از دفتر خود آنجا بپرسید. اما در حالت کلی، جز نسخه پزشک، باید مدارک واریزی را هم همراه داشته باشید.

طیبه گویا
15 آبان 1400

سلام پدرمن بازنشسته نیروهای مسلح میباشد و بیمه تکنیلی نذاره میخواهم ایشان و مادرم را بیمه کنم چه مراحلی باید طی کنم

  کارشناس بیمه
  31 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، اگر برای بیمه تکمیلی میخواهید، با خود شرکت بیمه تماس بگیرید. همچنین برای دریافت پاسخ سریع با کارشناسان بیمه دات کام هم می توانید تماس بگیرید.

  محمود
  11 اردیبهشت 1402

  سلام ژنیکوماستی جز قرارداد هست یا ن

   نویسنده بیمه
   11 اردیبهشت 1402

   سلام دوست عزیز. این بیماری در لیست پوشش ها نیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا از کارگزاری نیروهای مسلح این موضوع را پیگیری کنید.

امیر
17 آبان 1400

بیمه ارتش کارکنان وظیفه عمل لیزیک رو پوشش میده ؟
عمل لیزیک دوره انتظار داره ؟
هزینه الان چقدره؟

  کارشناس بیمه
  29 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید با واحد بیمه سازمانتان تماس بگیرید.

بهنام
21 آبان 1400

با تشکر از زحمات شما و همکارانتان
چرا خدمات بیمه تکمیلی علیرغم هزینه نسبتا بالایی که از بیمه شده ها دریافت میکنید اینقدر ضعیفه با این مبلغ و تعداد بیمه شده شرکت های بیمه بالا ترین خدمات رو در همه زمینه ها (ایمپلنت با تعداد بالا در سال، روکش دندان ،ارتدودنسی ، دندانپزشکی ، هزینه دارو های خارج از تعرفه،هزینه دارو های مکمل،هزینه کامل ویزیت ،هزینه کامل بستری و درمان در بیمارستان‌های خصوصی، …) رو پوشش میدن مثل ادارات دولتی، بانک ها و شرکت ها که کارکنانشون میتونن خودشون انتخاب کنن پیش کدوم پزشکی برن اونوقت بیمه شدگان نیرو های مسلح باید دنبال پزشکان بیسواد و یا تازه کاری که طرف قرارداد سازمان هستن بگردن و اونجا هم کلی هزینه های جانبی با این عنوان که تحت پوشش بیمه نیست متحمل بشن ؟

  کارشناس بیمه
  17 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، در این خصوص ما نمی توانیم نظر بدهیم. بعد اینکه ما کارگزاری هستیم. اما شما می توانید بیمه تکمیلی جداگانه ای هم برای خود خریداری کنید.

محمد
23 آبان 1400

تا چه مدت بازه زمانی از مراجعه به مراکز درمانی گذشته باشه میشه برای پس گرفتن هزینه واسه بیمه نیروهای مسلح اقدام کرد ؟

  کارشناس بیمه
  30 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص نیروهای مسلح باید از دفتر خودشان بپرسید.

   صالح
   12 بهمن 1401

   سلام بنده برای عمل لازک مراجعه نمودم پزشک فرمود که چون چشمت لکه داره وغوز قرنیه هم داری عمل توصیه نمیشه وچون یک چشمم 10 وچشم دیگرم 3 میباشد عینک هم جواب نمیده درنتیجه دستور داد که اگه لنز هارد جواد لنز بگیرم الان لنز گرفتم آیا بیمه نیروهای مسلح ساپورت میکنه لنز هارد طبی رو؟

    کارشناس بیمه
    19 بهمن 1401

    سلام دوست عزیز. باید از کارگزاری بیمه نیروهای مسلح سوال بفرمایید.

زهرا جباری
25 آبان 1400

سلام ببخشید هزینه اسلیو معده رو بیمه کامل تقبل میکنه ؟برای bmi بالای ۴۰؟

  کارشناس بیمه
  26 آبان 1400

  سلام وقت بخیر زهرای عزیز خیر این بیمه هزینه اسلیو معده را تحت پوشش قرار نمی دهد.

   رضا
   21 آذر 1400

   سلام درصورت فوت بیمه شده اصلی دفترچه درمانی بیمه شده های تبعی باطل میشه؟

    کارشناس بیمه
    25 آذر 1400

    سلام رضای عزیز
    در قانون تامین اجتماعی در صورتیکه بیمه شده اصلی اقا باشد تعلق میگیرد

     رحیم
     09 بهمن 1400

     سلام من تعویض مفصل ازناحیه چپ پاقسمت لگن میباشم وبیمه پسرم هستم ایابیمه جهت تعویض مفصل بااین شرایط بیمه بودن پسرم به من تعلق میگیرد باتشکرازراهنمایی شماالتماسدع

     کارشناس بیمه
     10 بهمن 1400

     سلام دوست عزیز، خیر تعلق نخواهد گرفت.

   آندیا
   01 دی 1400

   سلام وقت بخیر برای دندونپزشکی دخترمو بیمارستان خصوصی بردم کلیه مدارک بردم بیمه خدمات درمانی زاهدان جهت تایید بهم گفتن چون طرف قرارداد نیروهای مسلح نبردی هیچهزینه ای شامل نمیشه و نسخه ها رو تایید نکرد میتونن این کارو انجام بدن

    کارشناس بیمه
    01 دی 1400

    سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی نیروهای مسلح قوانین مخصوص به خودشان را دارند. اما شما می توانید با دفتر اصلی تماس بگیرید و از آن ها جویا شوید.

محمد
26 آبان 1400

سلام
این بیمه، هزینه غربالگری مادر باردار را پرداخت می کند؟

  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش های بیمه نیروهای مسلح را مشاهده کنید.

مرتضی
26 آبان 1400

سلام. آیا جراحی دیسک شامل بیمه میشه؟ و اگه هست هزینه چقد میشه

  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش های بیمه نیروهای مسلح را بررسی کنید.

محمد
27 آبان 1400

با سلام اگر پر کردن دندان در مراکزی غیر طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح انجام شود جهت دریافت هزینه از بیمه چکاری باید انجام داد

  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام اینها بیمه پایه هستند و باید بیمه تکمیلی داشته باشید. البته در نیروهای مسلح قانون متفاوت است. احتمال اینکه مدارک تحویل بگیرید و به شما مبلغ را بدهند، وجود دارد. قبل از مراجعه حتما از واحد بیمه بپرسید.

عباس
30 آبان 1400

شرایط صدور دفترچه درمانی برای فرزندان ذکور بالای 22 سال و فارغ التحصیل از دانشگاه چیست ؟

  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، اینکه انجام می دهند یا خیر، باید از خود واحد بیمه سازمانتان بپرسید.

سمیرا
01 آذر 1400

سلام ثوابق بیمه نیروهای مسلح تو همون بیمارستان ثبت میشه یا ثبت ملی داره؟ممنون

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، اصولا ثبت کلی می شوند اما باز باید دقیق ترش را از واحد بیمه سازمان بپرسید.

مهدی حسینی
01 آذر 1400

سلام وقتتون بخیر
من عصب کشی کردم با جرم گیری و بروساژ….. میخاستم ببینم هزینه رو کامل میدن یا خیر؟
چند درصد رو میدن
با تشکر

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید موارد تحت پوشش را از واحد بیمه سازمانتان بپرسید.

زینب
01 آذر 1400

سلام آیا بیمه نیروی مسلح در خارج ایران هم ساپورت میکند؟مثلا ما دانشجو کشور روسیه هستیم

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، خیر. هیچ بیمه ای برای خارج از کشور پوشش ندارد.

اتتقاد گر
02 آذر 1400

مضخرفترین‌ بیمه دنیا بیمه نیروهای مسلح‌هستش.من وقتی‌سرباز‌بودم تو ارتش یبار دکتر منو با بیمه ارتش نوشت‌چکاب‌کامل و بردم که تایید کنن ولی مسئولین بیشرف و کثافت بیمه نیروهای مسلح قبول نکردن.از اونموقع تاسف میخورم که چرا خدمت رفتم برای مملکتی که هزینه چکاب یه سربازشو نمیتونه بده

  سهیل صدرا
  21 آذر 1400

  برای bmi بالای ۴۰ اسلیو معده در تعهد هستش که!

  سلمان
  18 اسفند 1400

  آقای انتقادگر جوری حرف میزنی انگاز بقیه سربازی نرفتن یا ندیدن اتفاقا بیشتر افراد موقعی خدمت هستن بیشترین درمان و دندانپزشکی انجام میدن شما مراکز قرارداد نیروهای مسلح نرفتی یا مشکلی موجه وجود پاشته

الهام
03 آذر 1400

سلام
برای تمدید دفترچه بیمه نیروهای مسلح الان نیاز به تمدید داره یا خودکار تمدید میشه؟

  کارشناس بیمه
  16 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید با واحد بیمه سازمانتان تماس بگیرید.

دی
04 آذر 1400

سلام من بازنشسته نیروهای مسلح هستم و پدر و مادرم در قید حیات نیستن، می خواهم خواهرم رو که مجرده بیمه کنم، لازمه مدارک همه خواهر برادرهایم رو ارائه بدم یا مدارک همون خواهرم کافیه؟

  کارشناس بیمه
  14 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، به نظر همان مدارک خواهرتان کافی است؛ اما حتما از قبل با شرکت بیمه تماس بگیرید.

علیرضا جعفرزاده
05 آذر 1400

سلام، ببخشید تویه دفترچه من زده “مکمل اولیه”، آیا این به اونا معنا هست که من می توانم به دندانپزشک مراجعه کنم و فاکتور بگیرم تا هزینه هام رو از نهاد بیمه گر تحمیلی دریافت کنم؟ لطفا در این مورد توضیح بدین. سپاسگزار
آخه بعضی از دوستان میگن که بیمه تکمیلی سالیانه تا ۷ میلیون هزینه ها را بر اساس فاکتور به شخص پرداخت می کنه. آیا مکمل اولیه به معنی تکمیلی هست؟ چه شرکتی نیروهای مسلح را در این باره حمایت می کنه؟

  کارشناس بیمه
  14 اسفند 1400

  سلام دوست عزیزف این مورد باید از واحد بیمه سازمانتان سوال کنید.

علیرضا
05 آذر 1400

سلام آیا بیمه فیزیوتراپی لیزر را قبول میکند؟

  کارشناس بیمه
  14 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه را بررسی کنید.

میثم
06 آذر 1400

سلام
من تصادف کردم ولی در بیمارستان خصوص جراحی کردم.ولی بیمه رو قبول نکردند.
الان میتونم از بیمه هزینه درمان بگیرم.

  کارشناس بیمه
  14 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، اگر بیمه تکمیلی داشته باشید، باید مدارک را به دفتر خسارت بیمه تحویل دهید.

محمدرضا
06 آذر 1400

با سلام پولی را یکی از بستگان جهت ادای دین به سازمان بیمه نیروهای مسلح به اینجانب سپرده بود تا به حساب این سازمان بازگشت دهم.به مرور زمان به دلیل فراموشی ان را پرداخت نکرده ام حال ایا اصل پول را باید بپردازم یا به مبلغ روز باید ان را حساب کرده و واریز کنم؟ در ضمن شماره حساب پول های بازگشتی رو لطفا به من بگید.با تشکر

  کارشناس بیمه
  14 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، شما باید با واحد بیمه سازمان تماس بگیرید.

شمشادی
07 آذر 1400

سلام بنده پدرم بازنشسته نیرو هوایی ارتش بودند و فوت کرده و در حال حاضر مادرم مستمری بگیر هستند
سوال داشتم که بچه ها میتونند خود را بیمه تکمیل درمان کنند؟

  کارشناس بیمه
  15 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، اگر منظورتان بیمه تکمیلی است، اصلا با بیمه پایه کاملا متفاوت است.

شیرین
08 آذر 1400

کسی ک از طرف همسرش تحت پوشش بیمه نیرو مصلح باشه امکانش هست از محل کارش بیمه بشه ؟

  کارشناس بیمه
  14 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، بیمه شدن از دو جا غیرقانونی است. مگر اینکه شرایط خاصی باشد. از واحد بیمه محل کار شوهر خود بپرسید.

آقانژاد
20 آذر 1400

باسلام بنده ارتشی هستم ودرتاریخ ۲۷ آذر عمل زانو دارم در بیمارستان بهمن میخواستم ببینم اول باید معرفی نامه بگیرم یا بد از عمل مدارک بیمارستانی را به بیمه تحویل دهم ممنون

  کارشناس بیمه
  28 آذر 1400

  سلام دوست عزیز، باید بررسی کنید که آیا بیمه تکمیلی شما بابیمارستان بهمن قرارداد دارد یا خیر. بعد اینکه آیا بیمارستان امکان صدور آنلاین را دارد یا خیر. اگر نداشته باشد، اول از همه باید خودتان هزینه را پرداخت کنید.

حدیث
23 آذر 1400

با سلام ببخشید من بیماری دارم ک جدیدا متوجه شدم ب لیست بیماری های صعب العلاج افزوده شده ولی پیگیری کردم گفتن در لیست نیست چطوری باید میتونم پیگیری بیشتر کنم؟

  کارشناس بیمه
  27 آذر 1400

  سلام دوست عزیز، شما از کجا مطمئن هستید که به لیست بیماری های صعب العلاج اضافه شده است؟ بعد اینکه کجا به شما گفتند که جزو پوشش نیست؟

یک ارتشی
23 آذر 1400

سلام برادر 15 ساله ای دارم می تونم تحت پوشش بیمه مسلح بیارمش؟

  کارشناس بیمه
  23 آذر 1400

  سلام دوست عزیز، خیر. مگر اینکه شما پدر و مادر خود را هم تحت پوشش بیمه خود قرار دهید. البته شما دقیق ترش را هم می توانید از واحد بیمه سازمان خود بپرسید.

م.م
23 آذر 1400

سلام
من چون سر کار میرفتم و بیمه من از طرف محل کارم رد میشد تحت پوشش بیمه پدرم که نیروهای مسلح هست نبودم
الان محل کارم رو ترک کردم و میخوام دوباره تحت پوشش بیمه پدرم باشم
چه مراحلی رو باید طی کنم تا دوباره برام دفترچه صادر بشه؟

  کارشناس بیمه
  28 آذر 1400

  سلام دوست عزیز، بیمه نیروهای مسلح شرایط مخصوص به خود را دارد. شما باید به همان دفتر بیمه ای که قبلا از طریق آن اقدام کرده بودید، مراجعه کنید.

ارتش
23 آذر 1400

سلام برای عینک طبی چقدرش رو بیمه می پردازه؟

  نویسنده بیمه
  24 آذر 1400

  سلام دوست عزیز جواب سوال خود را از مراکز پرداخت خسارت نیروهای مسلح جویا شوید

رضا
25 آذر 1400

اگر همسر زودتر از سرپرست خانواده فوت کند ایا هزینه ی فوت شامل حالشون میشود؟

  کارشناس بیمه
  25 آذر 1400

  سلام
  در قانون تامین اجتماعی در صورتیکه بیمه شده اصلی اقا باشد تعلق میگیرد

کوروش
27 آذر 1400

سلام.
فرزند اناث من را که مجرد است به سبب کار کردن از پوشش بیمه من خارج کردند. چگونه میتوانم او را بیمه نیروهای مسلح کنم.
ممنونم

  کارشناس بیمه
  30 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، با دفتر بیمه سازمان خود باید صحبت کنید. شرایط هربیمه متفاوت است.

بهزادی
27 آذر 1400

سلام من روکش دندان انجام دادم هزینه ۲ دندان با پستش ۳ میلیون شد ولی امروز بیمه فقط ۷۰۰ هزار تومان پرداخت کرد .یعنی چند درصد پرداخت کردن؟

  کارشناس بیمه
  30 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، خودتان می توانید درصد را حساب کنید. بعد اصولا فرانشیزی کم می شود. همچنین به حداکثر مبلغ پوشش هم بستگی دارد. اصولا دندانپزشکی ها حداکثر یک میلیون و پانصدهزار تومان است.

کیان
27 آذر 1400

سلام،هزینه وکیوم بیوپسی پستان چجوری حساب میشه ؟تحت پوشش هست یا نه؟طرف قرارداد ساخد تو تهران کجاست؟

  کارشناس بیمه
  30 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، موارد تحت پوشش را باید در فهرست بیمه شرکت طرف قرارداد بررسی کنید. آدرس دفتر را باید از سایت آن شرکت پیدا کنید.

   محمد
   29 فروردین 1402

   باسلام واحترام من بازنشسته ارتش وجانباز ۵۰درصد هستم میخواستم خواهش کنم از ریاست سازمان خدمات درمانی ن م هزینه شربت متادون جانبازان را مدت دوسال هست قحط کردند برابر قانون تمام داروهای جانبازان از جمله شربت متادون برابر قانون رایگان میباشد خواهشمندم دراینمورد اقدام فرماید تا ماهیانه جانبازان ۶۵۰هزارتومان هزینه این دارو را از جیب پرداخت نکنند با تشکر

    نویسنده بیمه
    30 فروردین 1402

    سلام برای پیگیری و ثبت درخواست در این باره باید به بنیاد امور جانبازان مراجعه فرمایید.

hasti
28 آذر 1400

سلام
هزینه ارتودنسی شامل بیمه میشه؟

  کارشناس بیمه
  28 آذر 1400

  سلام هستی عزیز چون ارتودنسی جزو اقدامات زیبایی دندان محسوب میشه ، هیچ بیمه ای پرداخت هزینه اون رو در پوشش های خودش ارائه نمی دهد و آزاد محاسبه خواهد شد.

  خانم وان
  20 بهمن 1400

  سلام،من خانم مجرد هستم،یکسال پیش یکسری دارو با دفترچه بیمه ام گرفتم ک برای زنانی بوده که سقط داشته اند،الان دفترچه بیمه ام منقضی شده،میخواستم بدونم میتونم هنوز بیمه ام رو تمدید کنم و تحت
  تکفل پدرم باشم؟

   کارشناس بیمه
   23 بهمن 1400

   سلام دوست عزیز، بله البته اگر بیمه نداشته باشید و جایی هم اشتغال نداشته باشید و ازدواج هم نکرده باشی میشود.

عزیزی
29 آذر 1400

سلام روکش دندونم کنده شده به درمانگاه طرف قراداد مراجعه کردم برام نچسپوندن بیرون این کار را کردم آیا فاکتور بیارم هزینشو بهم میدن

  کارشناس بیمه
  27 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، به شرایط بیمه بستگی دارد. اینکه آیا تحت پوشش است یا خیر.

حسینی
30 آذر 1400

سلام برای اینکه مطمئن شویم برای روکش چندتا دندون از بیمه استفاده کردیم جایی هست یا سایتی که نشون بده؟ چون فقط هفت تا میشه با بیمه

  کارشناس بیمه
  27 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید از واحد بیمه سازمانتان سوال کنید.

محمد
02 دی 1400

سلام وقت بخیر
من بیمه نیروهای مسلح هستم. میخواستم بدونم هزینه سونوگرافی غربالگری دوران بارداری همسرم و پذیرش برای زایمان در بیمارستان های خصوصی که طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح هستند رو میشه از بیمه گرفت؟ هزینه ویزیت پزشک در مطب رو چطور؟

  کارشناس بیمه
  25 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید نوع بیمه و همچنین نوع پوشش بیمه تکمیلی را بررسی کنید. این سوال را باید از واحد بیمه سازمانتان بپرسید.

م
02 دی 1400

سلام تست hpv در اقایون با بیمه حساب میشه یا درصدیش رو بیمه نیروی مسلح میده؟

  کارشناس بیمه
  25 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید این را از واحد بیمه سازمانتان سوال کنید.

زج
04 دی 1400

سلام وقتتون بخیر همسر من کارمند سپاه هستن من دفترمه نیروهای مسلح دارم .
میخوام ببینم بیمه تکمیلی من چیه؟
برای دندون پزشکی من کجاها میتونم برم کارمو انجام بدم و هزینش چطوری حساب میشع

  کارشناس بیمه
  25 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی نیروهای مسلح اصولا باید کوثر باشد؛ اما باز باید از واحد بیمه سازمانتان بپرسید.

عمادالدین قلیزاده
05 دی 1400

با سلام پدر بنده جانباز و دارای بیمه نیروهایی مسلحه و همچنین بنده ولی از اونجایی ک قصد ازدواج دارم بیمه ام را عوض خواهند کرد ایا راهی داره که خودمو بیمه کنم منظورم اینه که مثل الان بیمه شده نیروهایی مسلحه باشم یا راهی نداره و بیمه ام تعمین اجتماعی یا بیمه هایی غیره میشه؟؟!!

  کارشناس بیمه
  25 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما میتوانید بیمه حرف و مشاغل آزاد بدون درمان بیمه شوید.

محمدرضا
06 دی 1400

با سلام من پولی را به بیمه نیروهای مسلح بدهکارم.چطور میتونم شماره حساب وجوه برگشتی این سازمان را پیدا کنم.به سازمان بیمه نیروهای مسلح شهر خودم مراجعه کردم گفتند چنین شماره نداریم.لطفا کمکم کنید تا دینم رو پرداخت کنم.باتسکر

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، ما هم اطلاعاتی در این خصوص نداریم و باید باز خود همان سازمان نیروهای مسلح پیگیری کنید.

حامد
06 دی 1400

سلام بنده ۳۷ سالمه و از بیمه درمانی نیروهای مسلح مربوط به پدرم استفاده میکنم پس از ۳ سال از ازدواج میخوام همسرم و فرزند یک سالم رو هم از این طریق براشون دفترچه بیمه بگیرم ولی اعلام کردن چون بعد از ازدواج اقدام نکردم باید جریمه پرداخت کنم ؟!!! حدودا ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان ! تپضیح اینکه خودم وکیل دادگستری ام و صنف فوق بیمه درمانی ندارن

  کارشناس بیمه
  24 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، این سوال شما حقوقی است و مربوط به نیروهای مسلح است. ما تا جایی که اطلاعات جامع بود برای شما نوشته ایم.

Yalda
06 دی 1400

سلام واکسن گارداسیل و تست پاپ اسمیر رو بیمه پوشش میده؟

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید از واحد بیمه سازمانتان بپرسید.

محمدرضا
07 دی 1400

با سلام لطفاً شماره حساب جهت پرداخت دین( وجوه برگشتی) به سازمان بیمه نیروهای مسلح معرفی کنید.باتشکر

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، این باید از خود بیمه سازمان نیروهای مسلح بپرسید.

َAmirhosein
08 دی 1400

سلام خسته نباشید
من سرباز ارتش هستم
بیماری واریکوسل دارم و میخوام توسط پزشک غیر نظامی و بیمارستان خصوصی عمل کنم
میخواستم بدونم هزینه های عمل رو با دفترچه بیمه ای ک بهم دادن
میتونم بعد از عمل دریافت کنم؟؟؟

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما می توانید بیمه تکمیلی داشته باشید.

محسن
08 دی 1400

سلام ،اینجانب بازنشسته سپاه هستم ،باتوجه به نبودن لیزر جهت عمل نشیمنگاه ( فیستول ) در بیمارستانهاومراکز تحت پوشش ،لذا جراحی برایم مشکلات دارد،وعمل بالیزر سرپایی میباشد ودر مراکزغیر دولتی میخواستم چقدر ازهزینه راپرداخت میشود .باتشکر.

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، هزینه جراحی عمل به شدت و نوع آن بستگی دارد و اصلا خود پزشک و بیمارستان تعیین می کنتد.

زینب
09 دی 1400

من مدتهاست که از همسرم جدا شده ام و پدرم که مرحوم شده از افسران نیروی زمینی بوده ، الان چه مدارکی برای استفاده از بیمه پدرم باید ارائه دهم؟؟ و چه مدت این پروسه طول میکشد؟

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید طلاق نامه شناسنامه و کارت ملی خودتان و مدارک پدرتان را آماده و به صندوق نیروهای مسلح مراجعه تا بازرسی کنند.

یاسین
10 دی 1400

سلام من سرباز ارتش هستم.میخواستم عمل جراحی انجام بدم و پلاتین درست راستمو در بیارم. ایا در بیمارستانهای ارتش هزینه این عمل رایگانه یا باید درصدی رو پرداخت کنم… با تشکر

  کارشناس بیمه
  20 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، این بستگی به پوشش بیمه ای شما دارد. شاید از شما فرانشیزی دریافت کنند. اما سربازها اصولا پرداختی ندارند؛ اما نامه فرانشیز را همراه خودشان داشته باشند.

Se
14 دی 1400

سلام.وقت بخیر.برای تمدید دفترچه بصورت غیر حضوری میشه اقدام کرد؟

  کارشناس بیمه
  13 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، در حال حاضر بیشتر خدمات به صورت اینترنتی است. برای نیروهای مسلح با دفتر بیمه سازمان خود تماس بگیرید.

غلامحسین مرادی
15 دی 1400

باسلام بنده همسرم تومور هیپوفیزم داره طبق دستور پزشک غدد و مغز و اعصاب باید دوره درمانی دارو رو فعلا سپری کنه .جهت کد در دفترچه جهت بیماری های صعبالعلاج وخاص اقدام کردم که تایید نمیشه در ساتا میگن باید ازتومور نمونه برداری وپاتولوژی بشه.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

  کارشناس بیمه
  14 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، این یک مسئله پزشکی است و باید با پزشک معتمد تامین اجتماعی مشورت کنید.

ماهی
17 دی 1400

سلام ببخشید من سربازم لیزر چشم شامل پوشش بیمه نیروهای مسلح میشه؟

  کارشناس بیمه
  19 دی 1400

  سلام دوست عزیز همان گونه که در متن گفته ایم :

  بیمه نیروهای مسلح، برای بیماری‌هایی مانند: لیزر تراپی شبکیه چشم، کرایوتراپی، ختنه، ست باندلیگاسیون، استنت قلبی سایفر، پیوند کبد و پرداخت هزینه لوازم مصرفی بیماران خاص مانند پمپ در مبتلاهای به تالاسمی ماژور، سرنگ انسولین، کیسه کولوستوم و کیسه بوروستومی خدمات ارائه می‌‌کند که با توجه ‌به نوع قرارداد با شرکت‌های بیمه در مراکز درمانی قابل‌اجرا است.

MV
17 دی 1400

سلام خسته نباشید
طبق تبصره ۱ ماده ۸۱ قانون اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب ۹۰/۹/۱۶ کارکنان وظیفه می تونند بیمه رو تا یک سال پس از پایان خدمت مشروط به عدم اشتغال نگه دارن میشه در این زمینه راهنمایی کنید؟ چطوری باید اقدام کرد؟

  کارشناس بیمه
  12 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما باید با مرکز نظام وظیفه تماس بگیرید.

رحیم مهیخانی
18 دی 1400

سلام من قرصی خریدم که هزینه اش ازادشد بنام مکسوفرپلاس فولیک اسیدقرص شامل بیمه تکمیلی میشه یانه؟؟

  کارشناس بیمه
  18 دی 1400

  سلام دوست عزیز شما در مورد لیست داروها باید با شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی خود ارتباط بگیرید

داود داودی
20 دی 1400

سلام فرزند بنده۱۸ ساله است در تربیت معلم قبول شده و این ماه تازه حقوق بگیر شده میخواهم دفترچه بیمه نیروهای مسلح ابطال کنم گفتند اگر یکماه دیر ابطال کنی جریمه میشوی مگر این خودش تخلف و جرم نیست که درحالی که من هنوز حق بیمه پرداخت کرده ام باید به اجبار و به زور جریمه بشوم

  کارشناس بیمه
  13 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، وقتی پسر شما حقوق بگیر میشود، دیگر از تکفل شما خارج خواهد شد.در واقع از روزی که حقوق بگیر شده باید از کفالت خارج شود. اگر این کار را نکنید تخلف کردید و جریمه میشوید.

علی
21 دی 1400

سلام هزینه انتقال بیمه نیروهای مسلح به تامین اجتماعی چقدر هست؟

  کارشناس بیمه
  12 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بستگی به مدت سابقه ای که دارید و میخواهید در تامین اجتماعی لحاظ شود و همچنین مبلغی که نیروهای مسلح از شما بابت بیمه کم کرده بستگی دارد.

افشین
21 دی 1400

سلام
من پدرم رو بیمه ن م کردم.
به تازگی تصادف کرده… ایا غرامت یا از کار افتادگی یا چیز دیگه ای بهش تعلق میگیره یا خیر؟

  کارشناس بیمه
  12 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز،باید از سازمان بیمه نیروهای مسلح در خصوص پوشش ها بپرسید.

افشین
21 دی 1400

سلام
من پدرم رو تحت پوشش ن م اوردم
الان تصادف کرده… ایا غرامت یا از کار افتادگی یا هرچیز دیگه ای بهش تعلق میگیره یا خیر؟
ممنون

  کارشناس بیمه
  12 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، در خصوص خسارت های تحت پوشش باید با سازمان بیمه نیروهای مسلح تماس بگیرید.

غزال
21 دی 1400

سلام من بعد از فوت درم ۳ سال پیش بهعلت شاغل بودن از بیمه او بیرون آمدم. الان که بیکار و مجرد هستم با چه شرایطی و طی چقدر زمان میتونم بر گردم به بیمه پدرم؟

  کارشناس بیمه
  12 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما اگر خانم و مجرد هم هستید، باید بروید شعبه درخواست بدهید تا بازرس فنی برای بازرسی بیاید.

اسی
21 دی 1400

سلام اگر خواهر مجرد در منزل پدری داشته باشیم،، میشود که تحت تکفل قرار بگیرد وبیمه شود

  کارشناس بیمه
  21 دی 1400

  سلام دوست عزیز پرسنل وظیفه علاوه بر همسر و فرزندان، می‌توانند پدر و مادر خود را تحت پوشش قرار دهند که این موضوع هم باید به تایید یگان مربوطه قرار گیرد و بعد از آن باید برای دریافت بیمه اقدام کرد.

مسعود
22 دی 1400

سلام دکتر تو دفترچه آزمایش خون نوشته؛تا چه زمانی نسخه اعتبار داره؟ تا ۱ ماه بعد از نوشتن نسخه یا تا پایان همون ماه که نسخه نوشته شده؟

  کارشناس بیمه
  11 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، تا پایان همان ماه است. البته باز بستگی دارد که شما در چه تاریخی باید آزمایش را بدهید.

مسعود
22 دی 1400

سلام برای گرفتن هزینه ویزیت دکتر فوق تخصص باید دقیقا کجای دفترچه دکتر اون هزینه رو بنویسه،؟ پشت برگه آبی یا روی صفحه سبز باید بنویسن؟

  کارشناس بیمه
  11 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، در پشت دفترچه هم می تواند بنویسید. فقط نکته مهم اینکه حتما باید پزشک آن را مهر کند.

سحر
22 دی 1400

سلام عصب کشی و پر کردن و روکش دندان جزو بیمه ست؟ کشیدن چطور؟

  کارشناس بیمه
  11 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، هزینه های درمانی دندان تا حدی تحت پوشش بیمه هستند. شما باید پوشش بیمه خود را بررسی کنید.

سحر
24 دی 1400

سلام وقت بخیر
ببخشید واسه عمل لاپاراسکوپی برای تشخیص سرطان هزینه بستری و عمل با بیمه حساب میشه؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام در خصوص پوشش آن توسط نیروهای مسلح باید موارد تحت پوشش را از سازمان صدور بیمه اداره مشاهده کرد.

علی
24 دی 1400

سلام چرا تخفیف زایمان را برداشتید به جای اینکه تو این شرایط کمک حال مردم باشید بدتر خدمات ناچیزتون را هم حذف کردید
هزینه زایمان با دفترچه نیروهای مسلح ۳۰۰ هزار بوده الان شده ۳ ملیون
خواهشا نسبت به عودت هزینه همکاری کنید

رحمان
24 دی 1400

سلام خسته نباشید من برادرم نظامی پدرم حقوق پدرش بهش رسیده و مستمری بگیره ن من که خواهرم و نه مادرم تحت تکفل نیستیم فقط پدرم دفترچه داره آیا برادرم میشه واسه مادرم دفترچه بگیرع

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، برادر شما باید با واحد صدور بیمه اداره خود تماس بگیرد.

علی آبادانی
26 دی 1400

سلام بنده مدارک هزینه درمانی دندانپزشکی تحویل دفتر بیمه دادم اما خبری از واریز مبلغ به حسابم نیس.
مدت زمان واریز به حساب چقدر است؟

  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز برای اینکه واریزیها متمرکز شده اند، برای همین زمانبر است. در صورت طولانی شدن می توانید با سازمان بیمه خود تماس بگیرید.

علی آبادانی
27 دی 1400

سلام بنده مدارک هزینه درمانی مبلغ 2500000 تومن دندان پزشکی تحویل دفتر بیمه نیروهای مسلح دادم آیا چقدر طول میکشه تا پولش بهم پس داده بشه و چقدر ازش پس داده میشه؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، پرداخت مبلغ در هر شرکتی متفاوت است. اینکه فرانشیز هم کسر کنند یا خیر، به بیمه نیروهای مسلح بستگی دارد.

رضا حسینی
27 دی 1400

سلام .من 2تا از دندونامو عصب کشی کردم ولی ازاد .الان هزینشو بخوام از بیمه بگیرم چجوریه .کجا باید برم .چه مرکزی باید برم؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، این نیاز به بیمه تکمیلی دارد که البته باید ببینید آیا شرکت مورد نظر شما، این خدمات را پوشش می دهد یا خیر. به هرحال باید تا تاریخ مقرر و با مدارک کافی با شرکت بیمه تکمیلی خود تماس بگیرید.

اف
28 دی 1400

اگر برای بار دوم بخوایم دندان ترمیم شده خود را درمان کنیم بیمه نیروهای مسلح هزینش رو تقبّل می کند یا نه؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید با دفتر بیمه نیروهای مسلح تماس بگیرید تا شرایط به روز و دقیق پرداخت حق بیمه را بپرسید.

رضا
02 بهمن 1400

سلام‌وقت بخیر
ببخشیدمن پدرم ومادرم فوت شدن وتا۲۵سالگی تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح هستم وارث آیا میشه همسرموتحت پوشش بیمه قراربدم؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، چنین چیزی امکان پذیر نیست؛ البته با توجه به اطلاعاتی که شما نوشتید.

شيخي
02 بهمن 1400

سلام وقت بخير
مادرم تحت بيمه نيروهاي مسلح هست كه بردارم ايشون رو بيمه كرده. دندانپزشكي مراجعه كرديم گفتن طرف قرارداد با بيمه نداريم ولي ميتونيم نامه بديم ببريد بيمه و هزينه رو بگيريد. ميخواستم ببينم همچين چيزي امكان پذير هست؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بله چنین چیزی امکان پذیر است. فقط اینکه تمامی مدارک را کامل از شرکت بیمه دریافت کنید.

Joker
04 بهمن 1400

سلام وقت بخیر
چطور میتونم هزینه ویزیت و ازمایش رو با گواهی که مطب دکتر برام نوشته دریافت کنم؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام در صورتی که بیمه تکمیلی داشته باشید، می توانید هزینه ویزیت و آزمایشگاه را دریافت کنید. برای خرید بیمه تکمیلی انفرادی به صفحه اختصاصی بیمه دات کام مراجعه کنید.

امین
05 بهمن 1400

آیا بین بیمه سرباز و کادر فرقی در محدودیت ارائه خدمات درمانی هست اگه باشه توضیح بدید؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، در بعضی موارد از جمله اضافه شدن به سال بیمه (سرباز باید برای اضافه کردن، مبلغی را بپردازد) و غیره متفاوت است.

عزتی
10 بهمن 1400

سلام پوشش بیمه کوثر نیروهای مسلح چیست؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید به صفحه بیمه کوثر مراجعه کرده و موارد تحت پوشش آن را مشاهده کنید.

میلاد
10 بهمن 1400

سلام وقتتون بخیر من دفترچه نیروهای مسلح دارم تکمیلیه و اینکه کد بیماری های خاص هم دارم خواستم ببینم هزینه ارتودنسی شامل بیمه میشه یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، اصولا هزینه ارتودنسی تحت پوشش بیمه تکمیلی نیست؛ مگر اینکه به صورت گروهی خریداری شود. البته شما باید موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی نیروهای مسلح را بررسی کنید.

امیر
11 بهمن 1400

سلام خسته نباشید،من در حین خدمت آسیب دیدم،و مینیسک و رباط صلیبی عمل کردم،آیا غرامت من از بیمه صبا و کوثر پرداخت میشه؟
آیا طبق روال قبل بیمه کوثر هم غرامت پرداخت میکند؟
10درصد غرامت ،منظور 10درصد از کل بدن یا فقط 10درصد پا شامل میشه؟؟

  کارشناس بیمه
  11 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، در خصوص پرداخت غرامت و شرایط آن باید با شعبه بیمه مربوطه تماس بگیرید.

بهار
11 بهمن 1400

سلام و درود
بيمه نيروهاي مسلح هزينه ناباروري هم قبول ميكنه؟

  کارشناس بیمه
  12 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید با واحد بیمه سازمان نیروهای مسلح تماس بگیرید.

مصطفوی
11 بهمن 1400

سلام برای دریافت هزینه ویزیت و دارو پزشک از بیمه
مطلبی که گفتند این بود
۱_هزینه های مربوط به زنان و زایمان پرداختی ندارند؟
۲_هزینه ویزیت مربوط به پزشک متخصص پرداخت نمیشود ولو اینکه فوق تخصص باشند؟
این دو موضوع حقیقت داره؟

  کارشناس بیمه
  12 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بله درست گفته اند.

پیمان
11 بهمن 1400

با سلام
بیمه تکمیلی سرباز ها هم بیمه کوثره؟

  کارشناس بیمه
  12 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید از خود شرکت کوثر بپرسید. البته بیمه های تکمیلی دیگری هم می توانید تهیه کنید.

امیرمحمد
13 بهمن 1400

سلام خسته نباشید من تکفل پدرم هستم بیمه نیروهای مسلح و الان نیخوام برای خودم اقدام به بیمه تامین اجتماعی کنم ایا بیمه فقط بیمه پدرم برای درمانی بخوام میشه هردو همزمان داشته باشم یا که نه و اگه باز راهنمایی میتونید بکنید

  کارشناس بیمه
  13 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، خیر امکان استفاده از دو بیمه پایه وجود ندارد و این کار غیرقانونی است.

   فاطمه
   15 بهمن 1400

   سلام وقت بخیر برای جراحی بینی بیمه هزینه میدهد؟ شکستگی و پولیپ دارم

    کارشناس بیمه
    16 بهمن 1400

    سلام دوست عزیز، اگر بیمارستان خصوصی بروید خیر ولی اگر در خود بیمارستانهای تامین اجتماعی بروید، هیچ هزینه ای از شما دریافت نمبشود. در خصوص نیروهای مسلح هم باید از بخش بیمه سازمان بپرسید.

بهروزعلیمیرزایی
16 بهمن 1400

سلام وقت بخیربرای عمل ریه خانمم ۶۰ میلیون خواستندبیمارستان خصوصی کیست داره بیمارستان عرفان تهران میخواستم بدونم بیمه چنددرصدرومیده بهمون

  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بستگی به نوع بیمه و قراردادشان دارد.

موسی1362
16 بهمن 1400

سلام
من عمل اندوسکوپی سینوس انجام دادم و دکتر هزینه ازاد به مبلغ9میلیون ازمن گرفت ولی در بیمارستان دولتی عمل کرد و دکتر گفت من به شما فاکتور میدم ایا بیمه مبلغی به من میدن یا نه

  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، اگر بیمه تکمیلی داشته باشید، بیمه تکمیلی میدهد؛ اما بیمه تامین اجتماعیمبلغی را نمی دهد.

مجتبی
17 بهمن 1400

سلام آدرس بیمه تکمیلی نیروهای مسلح کجاست؟

  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی نیروهای مسلح احتمال زیاد کوثر است که در خود سایت بیمه کوثر تمامی راه های ارتباطی نوشته شده است.

محمد
17 بهمن 1400

سلام من بیمه نیروهای مسلح دارم و رفتم دکتر برای هزینه یک فاکتور به من داد اهل خرم اباد هستم باید از کجا بگیرم

  کارشناس بیمه
  18 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، اگر برای دریافت هزینه از طریق بیمه تکمیلی می خواهید، با واحد بیمه سازمانتان تماس بگیرید و نام و مشخصات دقیق شرکت را بپرسید. مدارک راباید در سایت آن شرکت بازگذاری کنید یا تحویل دهید.

ف.کوهساریان
18 بهمن 1400

سلام و احترام . نام بیمه تکمیلی نیروهای انتظامی که کارمند هستند، چیست؟ کوثر ، دانا و … ؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  20 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، تا آنجایی که اطلاع داریم، بیمه تکمیلی نیروهای مسلح کوثر است؛ اما ممکن است که برای گروهی متفاوت باشد. این را باید از واحد بیمه سازمان خود بپرسید.

مهرسا
18 بهمن 1400

سلام.
بنده تحت پوشش بیمه درمانی پدرم (نیروهای مسلح) هستم. اگر بخواهم از بیمه ی دانشجویان تامین اجتماعی صرفا برای سابقه ی کاری استفاده کنم، بیمه درمانیم (نیروهای مسلح) قطع میشه؟

  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، خیر. بیمه های دانشجویی که به تازگی معرفی شده است، فقط برای بازنشستگی است و برای درمان باید مبلغ اضافه تری را هم پرداخت کنید. اما شما از درمان نیروهای مسلح می توانید استفاده کنید و بابت آن دیگر لازم نیست که هزینه اضافه تری را پرداخت کنید.

علی
18 بهمن 1400

سلام من بیمه نیروهای مسلح دارم و برای قوز کمرم رفتم دکتر یک کمربند برای من ساخت و برای هزینه یک فاکتور به من داد به نظر شما بیمه هزینه من را می دهد

  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، اگر تکمیلی داشته باشید، شاید به شما بدهند. البته نیروهای مسلح تکمیلی دارند و بهتر است که با خود شرکت بیمه تماس بگیرید و فاکتور و مدارک لازم را ارسال کنید.

خیری
20 بهمن 1400

سلام چرا نیروهای مسلح مثل بقیه ارگان ها بیمه تکمیلی نداره و بیمه مکمل داره؟
ماحاضریم پول بیشتر بدیم بجاش یه بیمه تکمیلی خوب داشته باشیم
بیمه مکمل فقط پول اضافه هست خاصیتی نداره

  کارشناس بیمه
  20 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، این قانون مربوط به نیروهای مسلح است و ما اطلاعی نداریم.

سعیدقمری
21 بهمن 1400

سلام و عرض ادب و خسته نباشید میخواستم بدونم در استان قزوین میتونم عمل بواسیر انجام بدم با دفترچه نیروهای مسلح ؟سرباز هستم

  کارشناس بیمه
  21 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، با دفترچه نیروهای مسلح می توانید عمل انجام دادید اما اینکه بواسیر باشد یا خیر و اینکه اصلا تحت پوشش قرار می گیرد یا خیر، باید از واحد بیمه سازمان خود سوال کنید.

مهدی
23 بهمن 1400

نماینده بیمه نیروهای مسلح در بیمارستان ۱۵ خرداد حضور ندارد و طبق تماس تلفنی صندوقدار نظر کارشناسی می‌دهد و اطلاع کاملی دریافت نمی‌کند، من برای عمل پیوند استخوان دخترم به بیمارستان مراجعه کردم و نماینده بیمه اعلام کرده که شامل بیمه نمی‌شود، خواهشمندم بررسی بفرمایید

  کارشناس بیمه
  23 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بیمه دات کام فقط در این مقاله، در خصوص بیمه های مسلح اطلاع رسانی کرده است. شما برای شکایت باید با دفتر سازمان اصلی بیمه نیروهای مسلح تماس بگیرید.

ایلیا
24 بهمن 1400

آیا عمل بلفارو پلاستیک رو بیمه قبول میکنه پزشک تجویز بیماری رو داده

  کارشناس بیمه
  24 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید به موارد تحت پوشش بیمه تان مراجعه کنید.

حامد بابایی
24 بهمن 1400

با سلام و عرض ادب، بنده بخاطر هموروئید داخلی به توصیه پزشکان باید جراحی لیزر کنم که در مراکز طرف قرارداد موجود نیست و مراکز شخصی هزینه تقریبی ۴ میلیون بهم گفتن، خواستم ببینم بیمه مکمل ما چه درصدی رو تقبل میکنه؟

  کارشناس بیمه
  24 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، این بستگی به نوع قرارداد و درصدهای پوشش بیمه تکمیلی تان دارد. بعد حتما جویا شوید که آیا دوره انتظار شامل حال می شود یا خیر. از همه مهمتر اینکه آیا پوشش می دهد یا خیر.

ارسلان
25 بهمن 1400

سلام. پدر و مادرم جدا شدند میتوانم فقط‌مادرم را بیمه کنم؟

  کارشناس بیمه
  26 بهمن 1400

  سلام اصولا نباید مشکلی وجود داشته باشد. باز شرایط دقیقش را باید از واحد بیمه سازمانتان بپرسید.

علی
26 بهمن 1400

باسلام
پدرم که تحت تکفلم هست پروتز متحرک هر دو فک رو انجام داده
دندانپزشکم تو دفترچه نوع خدمات و هزینه اش نوشته و گفته که میتونیم بریم از بیمه قسمتی از هزینه اش رو دریافت کنیم
بنظرتون اینکار شدنیه؟
باتشکر
یاعلی

  کارشناس بیمه
  27 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بستگی به این بیمه شما که آیا پوشش می دهد یا خیر. به هر حالا اگر دکتر نوشته، پس حتما پوشش داده می شود. البته بهتر مدارک را حتما نشان دهید.

عباس
27 بهمن 1400

سلام ببخشید پسر من سرباز سپاه هست در اثر خوردن زمین تو پیاده رو دوچار اسیب از ناحیه صورت وفک شد و نیاز به عمل جراحی پیدا کردن و در کلنیک شخصی عملشون انجام شد میخوام ببینم هزینه های عمل رو که حدود 20 ملیون شده میتونیم از بیمه با ارایه مدارک پزشکی بگیریم یا نه

  کارشناس بیمه
  29 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید از واحد بیمه سازمانتان سوال کنید.

Sonik
28 بهمن 1400

سلام
كساني ك داراي بيمه نيروهاي مسلح و جانبازي هستند از كجا بايد هزينه هاي انجام شده را استرداد كنند ؟

  کارشناس بیمه
  29 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، اگر به مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید، هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. برای استرداد هزینه بعید می دانیم که به شما بدانند (نه تنها نیروهای مسلح، بلکه تمامی بیمه های پایه). مگر اینکه شما بیمه تکمیلی داشته باشید. به هر حال، لازم است که با دفتر بیمه سازمان خود تماس بگیرید.

میلاد
28 بهمن 1400

با سلام بنده سرباز ارتش هستم میخواستم بپرسم که میتونم پدر و مادرم هم تحت نظر بیمه قرار بدم ؟

  کارشناس بیمه
  29 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، اگر متاهل باشید، خانواده (همسر و فرزندان) خود تحت تکلفتان قرار می گیرند؛ اما در خصوص پدر و مادر خیر. باز از دفتر بیمه سازمانتان بپرسید.

مسعود
30 بهمن 1400

با عرض سلام و خسته نباشید
آیا عمل لازک چشم شامل بیمه تکمیلی نیروهای مسلح می شود ؟

  کارشناس بیمه
  30 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی نیروهای مسلح را بررسی کنید.

علی
01 اسفند 1400

سلام
فرزند ۳۰ساله غیرشاغل هم میتونه بیمه تکمیلی نیروهای مسلح بگیره؟

  کارشناس بیمه
  02 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید از واحد بیمه سازمانتان سوال کنید.

…..
01 اسفند 1400

سلام میخواستم ببینم عمل واریکوسل انجام بدم تو بیمارستان خصوصی آیا بیمه هزینه رو بهم میده یا نه

  کارشناس بیمه
  02 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، مگر اینکه بیمه تکمیلی داشته و آن هم این عمل را کامل پوشش دهد. باید موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی خود را مشاهده کنید.

رشیدی
01 اسفند 1400

سلام،مستعمری بگیر نیروهای مسلح هستم،میتونم برادرمو تحت پوشش خودم بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  02 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، بعید می دانیم؛ اما باز باید با واحد بیمه سازمانتان صحبت کنید.

امیر
02 اسفند 1400

برای تعویض دفترچه بیمه کودک 2 ساله عکس لازم است

س.ن
02 اسفند 1400

سلام خسته نباشید.بیمه نیروهای مسلح قبلا جاهایی ک قرارداد نداشت فاکتور می‌گرفتیم می‌دادیم بیمه ،،مقداری رو واریز میکردن. الان این قانونو برداشتن.تو استان ما هم کم کم همه دارندلغو قرارداد میکنن..دکترای خوب و باتجربه اکثرا نیستن تو قرداد ما(اردبیل)

  کارشناس بیمه
  06 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، ممنون از نظرتان. ما فقط در این مقاله در خصوص بیمه نیروهای مسلح نوشته ایم. دیگر این مسائل مربوط به خود نیروهای مسلح است.

اا
02 اسفند 1400

ایا در بخش های خصوصی هم مثل دولتی داندان پزشکی برایشان رایگان است؟؟؟

  کارشناس بیمه
  04 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید پوشش ها را مشاهده کنید و همچنین اینکه چه کسی می خواهد استفاده کند. البته در جاهای خصوصی غیرطرف قرارداد، رایگان نیست.

علی
02 اسفند 1400

سلام سربازان وظیفه چگونه میتوانند دفترچه ببمه تکمیلی بگیرند?

  کارشناس بیمه
  03 اسفند 1400

  سلام از یکی از شرکت های بیمه تکمیلی می توانند استفاده کنند. البته با واحد بیمه نیروی مسلح هم صحبت کنید.

e/f
04 اسفند 1400

سلام وقت بخیر
من 10 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم
به تازگی تحت پوشش بیمه نیروهای مصلح شدم (از طریق پدر همسرم که زیر مجموعه ایشان شدیم)
سوال:ایا این رد شدن بیمه جزو سوابق من حساب می شود؟
ممنون می شوم پاسخ بدهید یا راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  04 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، خیر فقط تحت تکفل هستید و سابقه ای برای شما ایجاد نمیشود.

حسام
05 اسفند 1400

سلام این پیام بە چە معناست ؟؟؟ چرا ابطال شده ؟؟؟

بيمه شده گرامي ✡✡✡ با نسبت همسر صورتحساب نسخه دندانپزشكي شما به شماره✡✡ درتاريخ✡✡✡ توسط واحد مريوان كردستان به دلايل زير در سامانه بيمه خدمات درماني نيروهاي مسلح ابطال گرديد:
تغيير کد

  کارشناس بیمه
  05 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، ما که دقیق نمی دانیم که شما چه کاری قبلا انجام داده اید که این پیام برای شما آمده است. شما باید به واحد بیمه حضوری مراجعه کنید.

آرش
05 اسفند 1400

سلام بیمه کردن پدر و مادر ماهیانه چه قدر است؟

  کارشناس بیمه
  06 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این سوال را باید از دفتر بیمه سازمان نیروهای مسلح بپرسید.

بهار
05 اسفند 1400

باسلام اگر همسر نظامی باشه وفرزندان با حضانت مادر باشن وطلاق صورت گرفته باشه آیا بیمه فرزندان از پدر حذف خواهد شد یا بستگی به پدر دارد که بیمه فرزندان رو حذف کنه یانه؟ممنونم

  کارشناس بیمه
  06 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این مساله جنبه حقوقی هم دارد. باید از خود دفتر بیمه سازمان سوال کنید.

محرم رحمانی
06 اسفند 1400

سلام. وقت بخیر. برای درمان کرونای دخترم که ۳ساله است و در بیمارستان فیروزآبادی بستری بود یک نوع آمپول بر حسب تجویز پزشک از داروخانه خریدم تا به دست پزشک برسانم که تجویز کنند و حدود ۵۰۰ تومان با دفترچه شد.آیا بیمه تکمیلی این را پرداخت می کند ؟

  کارشناس بیمه
  07 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید پوشش های آن را از دفتر بیمه سازمانتان بپرسید. البته بیمه کرونا داریم که جدا از این مساله است.

امیر
09 اسفند 1400

با سلام دو اشتباه اول اینکه چهار نیرو کلی داریم ارتش آجا (چهار نیرو)،نیرو انتظامی.. ناجا، سپاه (پنج نیرو) و نیروی ودجا(که قبلا سپاه و وزارت دفاع با هم اداره میکردند) اکنون مستقیم زیر نظر ستاد کل نیروهای مسلح هست .
دوم در بیمه نیروهای مسلح بیمه درمانی به همراه بیمه مکمل درمان ارائه میشه که پوشش وسیعی شامل349 بیماری خاص یا صعب العلاج مانند آریتمی های مشخص قلبی بیماران خاص در ساتا شمرده میشوند که فرانشیز دارو را پرداخت میکنند‌. ازمایشات برای مثال در بیماری دیابت رایگان هست تعدادی خاص نوار قند خون .
در خصوص بستری هم هر نیرو در بیمارستان خود ان نیرو کاملا رایگان هست مانند (نهاجا برای پایور و بازنشسته در بعثت نهاجا) اما بیمه شده و تحت تکفل در بیمارستان دیگر هزینه دارد در بیمارستان مثلا سپاه بسته به موارد مصرفی اتاق عمل که انهم در مقایسه با بخش خصوصی سی درصد بسیار ناچیز هست که اکثر هزینه هتلینگ دریافت میکنند که ساتا پوشش نمیدهد‌.

  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، خیلی ممنون از نظرتان.

یدالله
10 اسفند 1400

باسلام میخواستم بدانم چرا مادرم که تحت پوشش من بوده بعداز فوتش کمک هزینه تدفینش را برای من واریز نکردن باتوجه به اینه حدود34سال تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح بوده

  کارشناس بیمه
  11 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، به افراد تحت تکفل اصلا تعلق نمیگیرد.

omid
12 اسفند 1400

با سلام و عرض ادب خواستم ببینم بیمه نیروهای مسلح هزینه داروهای مو رو از جمله ماینوکسیدیل،هیرتونیک،آیرون فورت،بیوتین،بپانوکس،هیرویت پرداخت میکنه؟

  کارشناس بیمه
  12 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید با واحد بیمه سازمانتان صحبت کنید.

Sina
15 اسفند 1400

سلام من سربازم میخام انگشت چهارم پام که کوچک تر از بقیس عمل کنم آیا تمامی هزینه ها رایگانه

  کارشناس بیمه
  15 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، فکر نکنیم اما باید از واحد بیمه یا دفتر یگان خود بپرسید.

حسین
16 اسفند 1400

با سلام یکی از کارمندن شما در زمان باطل کردن دفترچه به من گفتند با اینکه دانشجو بورسیه هستی ولی سن شما زیر 25سال است میتواند همچنان از دفترچه نیرو های مسلح استفاده کنید

  کارشناس بیمه
  16 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، ما کارگزاری آنلاین هستیم و بیمه دات کام دفتر بیمه نیست. شما با دفتر بیمه صحبت کرده اید.

محمد
17 اسفند 1400

آیا لیزر ترابی شامل بیمه نیروهای مسلح می باشد؟

  کارشناس بیمه
  17 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید از واحد بیمه سازمانتان بپرسید.

مهتاب
18 اسفند 1400

سلام وقت بخیر امکانش هست بیمه تکمیلی نیروهای مسلح رو غیرحضوری ثبت نام کنیم؟
آیا هزینه سونوگرافی،MRI،فیزیوتراپی،عصب کشی دندان بیمه تکمیلی پرداخت میکنه؟

  کارشناس بیمه
  19 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید به واحد بیمه سازمانتان مراجعه کنید. اصولا خود نیروهای مسلح کارمندان خود را بیمه تکمیلی می کند. در خصوص پوشش ها هم باید از آن ها بپرسید.

روح اله زارع
18 اسفند 1400

سلام
دفترچه به چه کاری میاد الان من دو روز هست میخام دندونم بکشم هر درمانگاه و دکتری میرم قبول نمیکنن از خود نیروهای مسلح بگیر تا اونایی که تحت پوشش هستند،مسخره هست بخدا فقط پول مفت بیمه پرداخت میکنیم

  کارشناس بیمه
  19 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، ما در این مقاله بیمه دات کام تلاش کرده ایم تا تمامی اطلاعات را بنویسیم. به هر حال شما بهتر است که برای شکایت به سازمان مربوط مراجعه کنید.

راحله
19 اسفند 1400

سلام.من تحت پوشش همسرم هستم.‌بیمه نیرو مسلح هستیم.‌حالا دارم ازش جدا میشم.
میخوام بدونم ایا بلافاصله بعد طلاق، از پوشش ایشون درمیام؟؟ یا بعد از مدتی این اتفاق میفته؟؟

و دیگه اینکه ایا بعداز طلاق ، میتونم تحت پوشش برادرم دربیام؟

  کارشناس بیمه
  19 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، نیروهای مسلح قوانین مخصوص به خودشان را دارند که باید از واحد بیمه آنجا بپرسید.

باطل کردن
19 اسفند 1400

سلام ،وقتتون بخیر
دفترچه بیمه که سربازی گرفتیم رو میشه از طریق پلیس +۱۰ باطل کرد؟؟

  کارشناس بیمه
  19 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، خدمت شما تمام شود، دیگر آن دفترچه اعتباری ندارد.

هر چی خدا بخاد
20 اسفند 1400

سلام
من خانومم متولد 53است بچه دار نمیشیم چرا بیمه نیرو مسلح سال مشخص کرده برای هزینه های ناباروری .
چه فرقی بین 45 یا 50 سال است
مگه یک نفر که بچه نداره امید نباید داشته باشه چرا صحبتهای مقام معظم رهبری در مورد فرزند اوری رو نیروی مسلح اجرا نمیکنه .
ما تا الان همش هزینه دکتر های مختلف کردیم وتوکل به خدا الان که نشد اقدام میکنیم میگن بیمه قبولدار نمیشه تو رو خدا ما هم گناه داریم ماهم ارزو داشتن فرزند داریم.

یوسف،س
22 اسفند 1400

مدت زمان دریافت هزینه بیمه چقدره،مثلا من تیرماه ۱۴۰۰به پزشک مراجعه کردم تا کی وقت دارم مدارک رو برای دریافت هزینه به دفاتر بیمه تحویل بدم،باتشکر

  کارشناس بیمه
  23 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، هر شرکتی قانون مخصوص به خود را دارد. اما حداکثر یک ماه است.

Reza
09 فروردین 1401

سلام خسته نباشید آیا آزمایش سل فری شامل بیمه میشه یا نه

  کارشناس بیمه
  10 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش های بیمه نیروهای مسلح را بررسی کنید.

امیر
10 فروردین 1401

سلام ممکنه بگید در سال ۱۴۰۱ چه مبلغی از حقوق بازنشستگان نیروی های مسلح جهت بیمه برای فرزند کسر میشود ؟

  کارشناس بیمه
  14 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید از واحد بیمه اداره خود بپرسید.

سمانه
15 فروردین 1401

سلام روزبخیر
آیا نیاز به تمدید دفترچه بیمه نیروهای مسلح هست یا با توجه به نسخه نویسی الکترونیک دفترچه بیمه نیاز نیست؟

  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، ساختار نیروهای مسلح در این خصوص با بیمه تامین اجتماعی متفاوت است. این را باید از دفتر بیمه سازمان خود بپرسید.

پازوکی
15 فروردین 1401

سلام بیمه تکمیلی ارتش با نیروی انتظامی متفاوت است؟

  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی نیروهای مسلح از شرکت کوثر است.

فقط خدا
15 فروردین 1401

سلام من ازدواج کردم و از تحت پوشش پدرم که نیروح مسلح هست خارج شدم ایا بعد از خارج شدن مبلغی دریافت می کنم

  کارشناس بیمه
  05 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، خیر

رحیم
21 فروردین 1401

باسلامی دوباره خدمتتان وقبولی طاعات وعباداتتان خدمتتان عرض کنم من فرزندم شاغل درناجامیباشدوبیمه اش هم نیروهای مسلح هست ومنم بیمه پسرم هستم ایابابیمه من میتوانم جهت تعویض مفصل لگن پای چپ دربیمارستان بستری شوم واین بیمه نیروهای مسلح درکمک هزینه ها ازمت حمایت میکندباتشکرالتماس دعا

  کارشناس بیمه
  21 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه نیروهای مسلح را بررسی کنید.

   حسین
   21 فروردین 1401

   سلام
   وقت بخیر
   ببخشید میخوام بدونم که از تاریخ ارائه ی مدارک و مستندات حداکثر چقدر زمان میبره تا هزینه های درمان به حساب بیاد ؟

   البته عرض کنم که بیمه ی معمولی هست
   تکمیلی نداریم .

    کارشناس بیمه
    22 فروردین 1401

    سلام دوست عزیز، رویه های هر سازمانی مختلف است. باید از واحد بیمه همان سازمان بپرسید.

Mina
21 فروردین 1401

سلام آیا در صورتی ک پدرم فوت شده و مادر وخواهرم مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند در صورتی ک بنده اقدام ب دریافت دفترچه نیروهای مسلح کنم و دفترچه تامین اجتماعی آنها را باطل کنم آیا حقوق مستمری بگیر مادرم هم قطع میشود؟

  کارشناس بیمه
  28 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، چون از درمان و مستمری تامین اجتماعی استفاده میکنند نیروهای مسلح به آنها دفترچه نمی دهد

ترانه رحیم زاده
21 فروردین 1401

سلام وقت تون بخیر
عمل اسلیو یا ساکشن هم شامل بیمه میشه ? یا مثلا درصدی از عمل رو بیمه پرداخت میکنه??
بیمه ما نیروهای مسلح هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  22 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید با واحد بیمه سازمان نیروهای مسلح تماس بگیرید.

مهدی
22 فروردین 1401

سلام . برای دریافت سابقه بیمه نیروهای مسلح باید به کدام اداره مراجعه کرد؟

  کارشناس بیمه
  22 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، موارد مربوط به نیروهای مسلح را باید به واحد بیمه سازمان خودتان مراجعه کنید.

امیر
23 فروردین 1401

سلام.
من بازنشسته نیروهای مسلح هستم. برای اشتغال در یک شرکت، گفتن حتما باید بیمه تامین اجتماعی برام رد کنن. آیا این موضوع تداخل در بازنشستگی من ایجاد میکنه؟

  کارشناس بیمه
  02 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، بله ایجاد میکند این کار را نکنید

دریا دل
24 فروردین 1401

سلام و درود خدمت شما
دفترچه بیمه برای والدین فرقی ندارد که سن انها چقدر باشه ؟
منظورم اینه که سن والدین ربطی ندارد بخواییم براشون به سرپرستی خودمون دفترچه بیمه بگیریم؟

  کارشناس بیمه
  24 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، اگر میخواهید برای پدر و مادر خودتان دفترچه بیمه بگیرید پدر حتما باید ۶۰ سال سن و مادر باید ۵۵ سال داشته باشد

امیر
24 فروردین 1401

سلام خواستم بدونم جراحی لنز برای چشم ضعیف جز جراحی های زیبایی حساب میشه شامل بیمه میشه یا نه

  کارشناس بیمه
  25 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، قاعدتا نباید جزو موارد زیبایی باشد. از دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

سهراب
25 فروردین 1401

سلام میشه کسی که غیر از خوانواده است را
عضو بیمه تکمیلی کنم

  کارشناس بیمه
  05 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، فقط افراد درجه یک را می توانید تحت پوشش قرار دهید.

AhmAd
28 فروردین 1401

بیماری ژنیکوماستی چی تحت پوشش هست؟

  کارشناس بیمه
  29 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، اطلاعی در این خصوص نداریم اما اگر کارمند نیروهای مسلح هستید، می توانید از دفتر بیمه سازمانتان بپرسید.

محمد
02 اردیبهشت 1401

سلام خسته نباشین من سرباز ارتشم فرق می کنه کلینیک دندان پزشکی سپاه برم یا ارتش واسه هزینه ؟

  کارشناس بیمه
  07 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، اطلاعی در این خصوص نداریم.

عباس جعفری
02 اردیبهشت 1401

سلام ایادرصورت فرار وقطع شدن حقوق میتوان بیمه نیروهای مسلح را ادامه داد

  کارشناس بیمه
  02 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، خیر.

امیری
02 اردیبهشت 1401

سلام.
چرا واریکوسل درجه 2/7 که باید عمل جراحی بشود شامل بیمه نیرو های مسلح نمیشود؟؟
گفتند باید بالای ۳ باشد شامل بیمه می شود؟

  کارشناس بیمه
  07 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، اطلاعی نداریم باید از خود بیمه بپرسید.

  Amirt
  08 آذر 1401

  سلام اگه در این باره اطلاعی دارید به منم بگید ممنون

علی
04 اردیبهشت 1401

با سلام. با بیمه نیروهای مسلح چطور از خدمات روانشناسی استفاده کنیم؟

  کارشناس بیمه
  23 خرداد 1401

  سلام باید از واحد روانشناسی شرکت خود بپرسید.

بابك
04 اردیبهشت 1401

سلام
من فرزند جانباز ٣٥ درصد هستم كه پدرم در ارتش مشغول به خدمت هستند، ممنون ميشم در مورد هزينه هاي عصب كشي و روكش دندان راهنمايي كنيد، باتشكر.

  کارشناس بیمه
  05 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص هزینه ها و چگونگی محاسبه آن ها باید با واحد بیمه سازمانتان تماس بگیرید.

احسان
05 اردیبهشت 1401

سلام برای دریافت سابقه بیمه باید به کجا مراجعه کنم شاغل نیروی انتظامی هستم برای مدارک مسکن ملی میخواستم

  کارشناس بیمه
  25 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، برای بیمه های نیروهای مسلح با همان دفتر بیمه سازمانتان در ارتباط باشید.

عباس
07 اردیبهشت 1401

سلام و خسته نباشید.دمت گرم یه سوال درست و حسابی جواب ندادی.بازم دمت گرم به همه جواب میدی .خیلی عالی

  کارشناس بیمه
  07 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، به تمامی سوالات سعی می شود تا حد امکان پاسخ داده شود. برای جواب بسیاری از سوالات باید به کارگزاری مراجعه کرد. چون شرایط هر کسی متفاوت است. بعد اینکه ما در این مقاله فقط در خصوص بیمه سربازی و نیروهای مسلح نوشته ایم و صرفا جهت آشنایی با آن است.

علی
07 اردیبهشت 1401

سلام برای تشکیل پرونده‌ی داروهای خاص چه مدارکی مورد نیاز هست؟

  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص نیروهای مسلح باید از خود سازمانتان بپرسید.

ازادی
08 اردیبهشت 1401

سلام بیمه بازنشسته نیروهای مسلح می‌خوام عمل لیزیک چشم انجام بدهم برای اینکه بیمه سهمی ازاین عمل را بدهد چه مراحلی باید طی کنم نمره چشم ۲/۷۵و۳هست

  کارشناس بیمه
  08 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، از مراحل نیروهای مسلح اطلاعی نداریم. باید از واحد بیمه سازمانتان بپرسید.

mostafa.kz
10 اردیبهشت 1401

با سلام تهیه عینک طبی برای کارکنان وظیفه شامل بیمه نیروهای مصلح می شود؟
اگر میشود مراکز طرف قرار آن در تهران منطقه 9 را معرفی کنید
با تشکر

  کارشناس بیمه
  16 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اطلاعی نداریم؛ البته بعید می دانیم. باید از واحد بیمه سازمان بپرسید.

مجید
11 اردیبهشت 1401

سلام
با بیمه ی نیروهای مسلح و وتکمیل خانمم به بیمارستان خصوصی مراجعه کردم که طرف قرارداد بیمه بود با توجه به تشخیص پزشک معالج بابت انجام سزارین به علت وزن حدود 4 کیلوی بچه وبیماری مادر بیمارستان در ابتدا از پذیرش خودداری کرده وبعد از اسرار زیاد اعلام کردند که بدون بیمه حاضر به پذیرش هستند لطفا راهنمایی بفرمایید من زیر بار نرفتم و به بیمارستان دیگه مراجعه کردم چه طور پیگیری کنم وآیا بیمارستان متخلف هست یا واقعا بیمه پاسخگو نیست وداستان به چه صورته؟

  کارشناس بیمه
  12 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در این خصوص اطلاعاتی نداریم.

نگار
11 اردیبهشت 1401

سلام وقت بخیر.پدر بنده توسط برادرم بیمه درمان نیرومسلح دارن.خواستم بدونم مبلغ بیمه در سال ۱۴۰۱ چقدر هست؟ممنون میشم جواب بدین

  کارشناس بیمه
  12 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص نیروهای مسلح اطلاعات زیادی نداریم.

محسن
14 اردیبهشت 1401

ایا امکان ادامه پرداخت حق بیمه در صندوق بیمه نیروهای مسلح پس از اخراج یا هر علت دیگه هست؟؟تا موعد بازنشستگی؟

  کارشناس بیمه
  19 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، باید از دفتر نیروهای مسلح بپرسید.

یاسین
15 اردیبهشت 1401

سلام
میخواستم بدونم آیا میتونم برای مادر بزرگم دفترچه درمان بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، تا آنجا که می دانیم خیر، مگر اینکه شما شرایط خاصی را داشته باشید که باید از واحد بیمه سازمانتان بپرسید.

یوسف
15 اردیبهشت 1401

سلام من سربازی خانومم زایمان کرده دفترچه هم داریم ولی تو سیستم ما بیمه ای نداریم بایدمیگن فعال نیست بیمه ای ندارید چیکار کنم

  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، هر بیمه ای منظورتان است، باید به واحد بیمه یا کارگزاری مراجعه کنید.

محسن ابراهیمی
17 اردیبهشت 1401

سلام لطفاً مراحل و مدارک لازم برای دریافت هزینه دست دندان کامل رو اعلام بفرمایید

عاطفه ح
18 اردیبهشت 1401

مراکز پرداخت ما به تفاوت بیمه کجا هستند؟ حدود منطقه۲

  کارشناس بیمه
  18 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، ما به تفاوت چی؟ برای نیروهای مسلح باید به دفتر بیمه سازمان خودتان مراجعه کنید.

یاس
19 اردیبهشت 1401

سلام من خانوادمو بیمه نیروهای مسلح کردم الان میخام بیمشون قطع کنم چطور باید اقدام کنم ؟
همین که برم سازمان اداره بیمه نیرو های مسلح کافیه؟

  کارشناس بیمه
  19 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص نیروهای مسلح اطلاعات زیادی نداریم. از همان دفتر بیمه بپرسید.

اسماعیل رضایی
20 اردیبهشت 1401

باسلام پسر۱۵سالشه وبخاطرمشکل شکاف کام بیشتردندانهای اواحتیاج به اردونسی وایمپلت داردیابیمه هزینه ان راپرداخت میکندمن بازنشسته هستموبیمه تکمیلی همدارم تشکر

  کارشناس بیمه
  20 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، برای نیروهای مسلح باید از خود دفتر بیمه سازمان بپرسید.

نرگس
20 اردیبهشت 1401

سلام من الان کامنتارو خوندم هیچ اطلاعاتی راجب اینکه چند درصد هزینه ارتودنسی واریز میشه ندادید و فقط گفتید برای این اصلاعات باید با دفاتر بیمه تماس بگیریم
من همه کارهارو انجام دادم ثبت سیستم هم شده ولی هنوز ب حساب پدزم نرفته هزینه شایدم رفته باشه با یه چیز دیگ اشتباه گرفته باشه اون پولو و هرچی هم با دفاتر بیمه تماس میگیرم میگن ما در جریان نیستیم چند درصد واریز میشه
میشه دقیق تر راهنمایی کنید با کجا باید تماس بگیرم ک جواب درست بگیرم

  کارشناس بیمه
  21 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، برای اینکه درصد پرداختی در هر شرکتی متفاوت است. خود کارمندان هم اطلاعات ندارند. البته ارتودنسی اصولا در بیمه تکمیلی پوشش داده نمی شود. شما باید با همان دفتر بیمه سازمان تماس بگیرید. البته امکان دریافت لیست واریزی وجود دارد.

غلامرضا
27 اردیبهشت 1401

کی مشخص کرده که ایمپلنت جزو زیباییه ؟ وقتی دندان به هر علتی از بین میرود باید جایگزین شود
من چند دندان اسیاب ندارم و هزینه ایمپلنت هم بسیار زیاد است و متاسفانه بیمه شما هم که به بهانه زیبایی از زیر پرداخت شانه خالی میکند
پس تکلیف ما که بازنشسته هستیم و زورمان به پرداخت هزینه ایمپلنت نمیرسد چیست ؟

  کارشناس بیمه
  11 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، خودشان تعیین کرده اند ما هم دلیل اصلی را نمیدانیم.

علیرضا
27 اردیبهشت 1401

سلام بنده مجرد هستم و سرباز هستم و دفتر چه درمانی نیروهای مسلح دارم ایا میتوانم با استفاده از دفتر چه درمانی خودم پدر خودم رو پوشش بدم برای پدرم هم از دفتر چه درمانی خودم استفاده کنم ببرمشون پزشک یا خیر

  کارشناس بیمه
  27 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، تا آنجایی که می دانیم خیر؛ اما مگر اینکه شرایط خاصی داشته باشد و برای بیمه های مسلح باید از واحد بیمه سازمانتان بپرسید.

م.ز
28 اردیبهشت 1401

با سلام
من فرزند دختر مطلقه هستم و برای بیمه و مستمری پدرم اسفند سال گذشته اقدام کردم و فقط برایم کد پیگیری ارسال شده و شخصی تماس گرفتند که گفتند مسئول پرونده ی من هستند و تحقیقات لازم را انجام دادند و در پاسخ اینکه چقدر زمان می‌برد گفتند شاید ده ماه….
و مجدد پیامک آمد که در دست بررسی ست
در حال حاضر با توجه به شرایط سخت معیشتی و اینکه فاقد هرگونه خدمات درمانی هستم آیا هیچ زمان قانونی برای برقراری بیمه و مستمری برای من که طبق قانون تنها بازمانده مشمول بیمه ی پدر مرحومم هستم وجود ندارد و من همچنان بلاتکلیف بلید منتظر بررسی مسئولان باشم؟؟
آیا مشخص نکردن زمان برقراری مستمری قانونی ست؟؟در صورتی که مدارکم کامل و بی نقص هست و صرفا با پیامک کد پیگیری همچنان بدون هیچ مرجع پیگیری در انتظار باشم؟

  کارشناس بیمه
  28 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، این سوال شما مربوط به بیمه نیروهای مسلح است و باید از خود بیمه شان بپرسید.

ولید صیادی
28 اردیبهشت 1401

سلام من ۱۴۰۰/۸/۲۱ رباط زانوی چپم پاره شده بیمه ورزشی هستم وبیمه ورزشیم یه ماه بعد این اتفاق تمام شده است من سرباز هستم ونوبت عملم هم۱۴۰۱/۲/۳۱ میتونم با بیمه نیرو مسلح عمل کنم

  کارشناس بیمه
  02 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید از دفتر بیمه سازمان بپرسید.

رضا
30 اردیبهشت 1401

سلام بعد از فوت سرپرست و قطع حقوق در صورتیکه که فرزندشو به صورت آزاد بیمه کرده باشه تکلیف ادامه بیمه آزاد چی میشه؟

  کارشناس بیمه
  30 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، منظور شما را متوجه نشدیم اگر میخواهید از مستمری پدر استفاده کنید که بیمه آزاد را ادامه ندهید

   رضا
   01 خرداد 1401

   سلام منظور فرزند مذکری است که از طرف پدر به صورت آزاد بیمه درمانی نیروهای مسلح شده است، بعد از فوت سرپرست بیمه آزاد را میتوان ادامه داد؟

    کارشناس بیمه
    06 خرداد 1401

    سلام دوست عزیز، ایشان تحت تکفل بودند و خودشان هم می توانند خود را بیمه کنند.

مرزدار
03 خرداد 1401

سرباز وظیفه هستم 10میلیون هزینه وسایل مصرفی برای تعویض ربات صلیبی و مینیسک زانو دادم.بیمه چقدرشومیده

  کارشناس بیمه
  03 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اول از همه باید بپرسید که آیا این مورد را بیمه نیروهای مسلح پوشش می دهد یا خیر. البته اصولا بعد از درمان مبلغی به سرباز بازگشت داده نمی شود؛ مگر اینکه مورد خاصی باشد.

امیر علی
04 خرداد 1401

سلام ببخشید میخواستم بدونم بیماری دوقطبی جزو بیماران صعب‌العلاج نیروهای مسلح هست دفترچه بیمه هم کد داره

  کارشناس بیمه
  04 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید از دفتر بیمه خود نیروهای مسلح بپرسید.

افسانه
07 خرداد 1401

سلام وقت بخیر من قبل از ازدواجم تحت بیمه بابام بودم ولی بعدش قطع کردیم الان میخوام بیمه ن م بشم ک دفترچه داشته باشم و ماهانه حق بیمه از حقوق کسر بشه امکانش هس اگر امکانش هس مدارک مورد نیازم میشه لطف کنید

  کارشناس بیمه
  08 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص بیمه نیروهای مسلح هر اطلاعاتی بوده نوشته ایم.

عرفان
10 خرداد 1401

سلام
سرباز قرارگاه خاتم هستم و تازه ازدواج کردم
برای همسرم از کجا باید دفترچه بیمه بگیرم
مشهد سربازم

  کارشناس بیمه
  10 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، الان شما بیمه نیروهای مسلح دارید که باید از خود دفتر بپرسید.

عمار
12 خرداد 1401

سلام. آیا میشه از دوستان و آشنایان خود را به صورت آزاد بیاریم تحت تکفل خود؟؟؟

  کارشناس بیمه
  12 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، خیر نمیتوان

سجاد
17 خرداد 1401

سلام
بنده در دوران آموزشیم دفترچه بیمه دریافت نکردم و به من گفتن که در شهر خودم پیگیری کنم
بنده باید به کجا برم برای پیگیری؟

  کارشناس بیمه
  18 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، دفترچه را به همه می دهند. به واحد نظام وظیفه شهر خودتان مراجعه کنید.

محمد ح
17 خرداد 1401

باسلام و خدا قوت : با توجه به اینکه جانبازان دارای بیمه تکمیلی می باشند و اکثریت خدمات درمانی آنان از قبیل ویزیت و دارو رایگان می باشد چرا دفاتر در هنگام پرداخت هزینه مبالغی را کسر می نمایند یا اینکه فاکتور دارو را قبول نمی کنند

  کارشناس بیمه
  18 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، احتمال اینکه فرانشیز باشد، زیاد خواهد بود. باید از خود همان مرکز درمانی بپرسید.

نیما
19 خرداد 1401

سلام جناب خسته نباشید من از کارکنان ارتش هستم.یک سال پیش حین خدمت دچار سانحه شدم و پروندم یک هفته ی پیش برای بیمه ارسال شد و ۵ درصد دیه بهم تعلق گرفت.میخواسم بدونم چند روزه پول خسارتم واریز میشه و از کجا باید پیگیری کنم .ممنونم

  کارشناس بیمه
  20 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، دیه عادی حدود یک ماه طول میکشد اما در خصوص نیروهای مسلح اطلاعاتی نداریم. اینکه اگر شرایطش متفاوت است یا خیر.

خانم احمدی
20 خرداد 1401

دوستان به جز بیمه کوثر، ایا بیمه دیگری هم وجود داره که طرف قراداد نیروهای مصلح باشه؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  20 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، تا اینجا که اطلاع داریم خیر.

سهیلا ع
21 خرداد 1401

باسلام
در صورت بستری در اورژانس بیمارستان خصوصی و دفع طبی سنگ کلیه (نه سنگ شکن)، درصد پرداختی بیمه نیروهای مسلح برای خانواده جانباز چقدر است؟
باتشکر از راهنمایی

  کارشناس بیمه
  22 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص درصد پرداختی باید از بیمه سازمانتان بپرسید.

سجاد
23 خرداد 1401

سلام خسته نباشید من یک سوال داشتم من زانو پارسال عمل کردم پلاتین و پروتز گذاشتن در بیمارستان میلاد قبل سربازی الان سرباز سپاه هستند و یک عمل دیگه باید انجام بدم ولی دکتر خودم در بیمارستان میلاد من می خواهم توی بیمارستان میلاد عمل کنم
آیا هزینه عمل مو دفترچه نیروهای مسلح پرداخت می کنه؟
و اگه پرداخت میکنه چطوری میتونم بگیرم؟
قبل عمل یا بعد عمل ؟
یا اینکه پول عمل و باید بپردازم بعداً پول عملا مو از دفترچه نیروهای مسلح بگیرم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

  کارشناس بیمه
  23 خرداد 1401

  سلام باید از خود واحد بیمه خود نیروهای مسلح بپرسید. اصولا میلاد برای دیگر بیمه ها پول می گیرد.

احمد
23 خرداد 1401

سلام من سرباز هستم میخواستم بدونم میشه از طریق بیمه نیروهای مسلح ارتودنسی دندان انجام داد

  کارشناس بیمه
  24 خرداد 1401

  سلام کلا ارتودنسی را بیمه های پایه پوشش نمی دهند؛ باز باید دقیقش را از دفتر بیمه سازمان بپرسید.

حسن کاظمی
24 خرداد 1401

سلام من سرباز هستم و بابته خدمات دندانپزشکی مراجعه کردم و دندان های من نیاز به پروتز دارد
و متاسفانه میگن ازاد حساب میشه و هزینه هر دندان 1600000 تومان است
میخواستم ببینم ایا جایی برای انجام این کار با قیمت مناسب تر هست؟

  کارشناس بیمه
  25 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، پروتز احتمال اینکه زیبایی حساب کنند، زیاد است. از این رو بیمه پوشش نمی دهد.

سیروان
26 خرداد 1401

سلام چه بیماری‌های روانی شامل بیمه هست و چه مبلغی رو بیمه تقبل میکنه لطفاً برام ایمیل فرمایید 🙏

  کارشناس بیمه
  26 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، برای نیروهای مسلح باید از دفتر نیروهای مسلح بپرسید.

حمزه
30 خرداد 1401

سلام عمل فیستول با لیزر شامل بیمه میشود یا نه مجبورم

  کارشناس بیمه
  31 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید از دفتر نیروهای مسلح بپرسید.

سروش
02 تیر 1401

سلام بیمه کوثر و صبا برای نظامیان که عمل جراحی آپاندیس مبلغ مازاد بیمه تکمیلی تعلق میگیره یانه

  کارشناس بیمه
  04 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، باید در پوشش های نیروهای مسلح بررسی کنید.

سروش
02 تیر 1401

باسلام
بعد از عمل جراحی تا چه مدتی برای ارسال مدارک مهلت تایین شده است

  کارشناس بیمه
  04 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، هر سازمانی قانون مخصوص به خود را دارد.

بابایی ناز
03 تیر 1401

سلام پدر بنده بازنشسته ارتش است بنده تا زمان اشتغال به تحصیل زیر چتر بیمه نیروهای مسلح بودم و بعد از تحصیل دیگه مشمول بنده نشد سوال من این است که اگر الان بخوام بصورت آزاد بیمه پدر بشم این امکان وجود دارد یا خیر و همینطور آیا میشه که همسرم هم بیمه نیروهای مسلح اونم بصورت آزاد بشه ؟ خواستم بگم که الان فقط بیمه سلامت را دارم که اونم بخاطر عدم کارایی دیگه تمدید نکردم

  کارشناس بیمه
  04 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص بیمه نیروهای مسلح باید با دفتر خود سازمان تماس بگیرید. این شرایط خاص خود را دارد.

اقای سماعی
12 تیر 1401

سلام من پدر جانباز بازنشسته هستم و توسط پسرم دفترچه بیمه دارم ایا برای تمدید دفترچه من هزینه ای باید بدم. و همچنین سالانه برای بیمه من از حقوق پسرم هزینه ای کسر میشود. اگه جواب بدین ممنون میشم.

  کارشناس بیمه
  13 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، اصولا بله کسر می شود.

رامین
14 تیر 1401

با سلام و خسته نباشید بیمه تکمیلی نیروهای مسلح کجا به درد میخوره من رفتم سی تی آنژو گرفتم ۵۵۰ هزینه کردم فاکتور هزینه تکمیلی دادن بردم ساتا قبول نکردن

  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، در همه جا می توانید استفاده کنید؛ اما باید به هر حال مدارک تکمیل باشد.

تاجیک
21 تیر 1401

سلام من بازنشسته نیروهای مسلح هستم، الان میخوام برم تو یه شرکتی مشغول به کار بشم، میگن ما باید حتما شما رو بیمه تأمین اجتماعی کنیم، حالا میخواستم بدونم این کار شدنی هست(چون بازنشسته نیروهای مسلح هستم و بیمه میباشم خودم) و ایا تو بیمه خودم تداخل یا مشکلی پیش نمیاد؟

  کارشناس بیمه
  22 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، اگر بیمه برای شما ارسال کنند در آینده مستمری نیروی مسلح شما قطع میشود این کار را نکنید.

عبدی
22 تیر 1401

سلام وقت بخیر
خواهر بنده می‌خواهند شاغل شوند و محل کارشان بیمه شدن اجباری می باشد،سوال بنده این است که اگر ایشون از تحت پوشش بیمه پدرم دربیایند و مدتی تحت پوشش بیمه محل کارشان باشند،بعدا اگر به هردلیلی نخواستند یا نشد،میتوانند مجدد تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح دربیایند؟ممنون میشم پاسخ بدین
و لطفا شماره ی دفتر بیمه ی اصلی نیروهای مسلح هم که پاسخگو هستند بفرمایید متشکرم

  کارشناس بیمه
  04 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، این را باید دقیق از خود نیروهای مسلح بپرسید چون قوانین مخصوص به خود را دارند. شماره ای نداریم.

میث
26 تیر 1401

سلام میخواستم بدونم بیمه نیروهای مسلح چند درصد از هزینه جراحی لیزر کیست مویی رو متقبل میشه اصلا شامل بیمه میشود

  کارشناس بیمه
  28 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، موارد مربوط به نیروهای مسلح را باید از دفتر خود بیمه بپرسید. قوانین مخصوص به خود را دارند.

مریم
26 تیر 1401

سلام وقت بخیر ،خواهش میکنم جواب این سوال منو بدید ک اگ سزارین اختیاری در یکی از بیمارستان های خصوصی انجام بشه، بیمه نیروهای مسلح بعدا مبلغی رو تحت عنوان حق بیمه به بیمه شده پرداخت میکنه یا سزارین اختیاری کلا شامل هیچ بخشی از بیمه نمیشه؟

  کارشناس بیمه
  28 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، این را باید از دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید. این بیمه پایه است و احتمال اینکه قبول نکنند، زیاد است. بیمه تکمیلی بگیرید که البته دوره انتظار 9 ماهه دارد.

راد
30 تیر 1401

با سلام
امکانش هست من بتونم برادر و همسرش را بیمه کنم
اونا بیمه تامین اجتماعی دارن
خواستم ببینم میشه از طرف من با پرداخت حق بیمه
از بیمه نیروهای مسلح استفاده کنن

  کارشناس بیمه
  30 تیر 1401

  سلام خیر فقط درجه 1 را می توانید.

لشگری حمید
30 تیر 1401

سلام پدرم تحت تکفل من بود سال ۹۰ فوت شدند بر اثر سرطان الان درخواست هزینه کفن و دفن دادم پذیرفته شد و ۴۵۵ تومان امد بیمه عمررا چگونه بگیرم ممنون لشگری

  کارشناس بیمه
  30 تیر 1401

  سلام باید با دفتر خود شرکت بیمه عمر تماس بگیرید و مدارک را به آنجا تحویل دهید.

احسان
31 تیر 1401

با سلام .مادرم را بیمه نیروهای مسلح کردیم و قبلش بیمه خدمات درمانی یکی از برادران بود .که بعد از ۳۰ سال بیمه اش را ابطال کرد
بعد از ۹ ماه از تاریخ بیمه نیروی مسلح ، نیاز به عمل پروتز تعویض مفصل زانو شد اما کارشناس بیمه در رشت گفت باید یکسال از تاریخ بیمه اش می گذشت و چون در بیمارستان برلی عمل بستری بود عمل را انجام دادیم بدون استفاده از بیمه!
قبلا با کارشناس بیمه در تهران مشورت کرده بودیم که چنین چیزی نگفته بود و شرط استفاده را فقط ۳ ماه بعد از زمان بیمه گری گفته بود
راهنمایی کنید چکار می تونیم بکنیم ؟

  کارشناس بیمه
  01 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص بیمه نیروهای مسلح قوانین مخصوص به خود را دارد. شما می توانید با باز با دفتر مرکزی تهران تماس بگیرید.

جانباز از یاد رفته
02 مرداد 1401

ما ۸سال جنگیدیم با زجر وناله با تیر و ترکش و انفجار درسته خودمون خواستیم ولی خودمون نخواستیم الان به خودمون و خانواده‌ام بی احترامی بشه تو مرکزی که طرف رو گزاشتن تا به ما خدمات بده اگر ۴ تا بچه شهید و جانباز درست و حسابی بزارن به جای این اشغال های بی ادب درست میشه

  کارشناس بیمه
  03 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، ممنون از پیامتان. متاسفانه این مساله در بسیاری از شرکت های بیمه وجود دارد. البته شما یک بار به واحد بازرسی یا دفتر مدیریت مراجعه کنید. انشالله که رسیدگی کنند.

آرین
04 مرداد 1401

سلام
پسم ۲۴ سالشه وزن زیادی دارد آیا میتواند در بیمارستان مثل چمران تهران عمل کوچک کردن معده انجام دهد ؟ و چقدر هزینه درمان آن میشود؟ ممنونم

  کارشناس بیمه
  05 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اینکه بیمه نیروهای مسلح این عمل را پوشش نمی دهد، اطلاعاتی نداریم. باید از خود دفتر بپرسید. برای اینکه بیشتر بیمه این را عمل زیبایی حساب می کنند.

کاربر
06 مرداد 1401

سلام وقت بخیر دفترچه بیمه نیروهای مسلح دخترم گم شده الان سریعا ب شماره بیمه اش نیاز دارم کجا میتونم با دادن کدملی دخترم شماره بیمه اشو بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  07 مرداد 1401

  سلام برای بیمه نیروهای مسلح اینکه از کجا ببینید اطلاعی نداریم. اما با دفتر بیمه اداره تماس بگیرید.

سهیل
07 مرداد 1401

با سلام وقت بخیر
شخصی که نیرو های مسلح بیمه هست
۱_ بیمه تحمیلی هم هست؟
۲- اگه خواست بیمه انفرادی (تکمیلی) بیمه دانا یا دی یا …. بشه امکانش هست؟
با تشکر

  کارشناس بیمه
  07 مرداد 1401

  سلام بیمه کوثر برای تکمیلی نیروهای مسلح است. اصولا همه کارمندان هستند؛ اما بهتر است که از خود دفتر بیمه سازمان بپرسید. شرکت های دیگر هم می تواند استفاده کند.

فرزین
07 مرداد 1401

سلام آیا یک نظامی میتواند همسر صیغه دایم خود را بیمه کند؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  08 مرداد 1401

  سلام باید از دفتر خدمات درمانی نیروهای مسلح بپرسید.

جاسم
07 مرداد 1401

با سلام
بعضی اطلاعات سایت ناقص یا اشتباه و قدیمی است

  کارشناس بیمه
  08 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، ممنون از پیامتان. اگر اطلاعاتی ناقص یا اشتباه است، ممنون میشوم که اطلاع دهید.

سبا
09 مرداد 1401

سلام وقت بخیر.بالن معده شامل بیمه میشه ؟

  کارشناس بیمه
  09 مرداد 1401

  سلام فکر نکنیم اما باز بهتر است که از خدمات درمانی نیروهای مسلح بپرسید.

محمد
09 مرداد 1401

سلام من بیمه نیروهای مسلح دارم و میخواهم گفتار درمانی برم ایا بیمه چند درصد از هزینه را پس میدهد

  کارشناس بیمه
  10 مرداد 1401

  سلام باید اول از همه از دفتر خدمات درمانی بپرسید که آیا تحت پوشش قرار می گیرد یا خیر.

علی۴۹
09 مرداد 1401

سلام،آیا اگر کارمند رسمی وزارت دفاع بعد از ۲۴سال سابقه به علت تخلف انضباطی از کار اخراج شود،میتواند باپرداخت ۶سال بیمه خویش فرما به سازمان بیمه نیروهای مسلح با۳۰سال حق بیمه بازنشسته شود.؟

  کارشناس بیمه
  10 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص قوانین خاص بیمه نیروهای مسلح اطلاعات زیادی نداریم؛ اما اصولا نمی توان زمان های گذشته را به سابقه بیمه اضافه کرد.

رضا
09 مرداد 1401

سلام ایا کاردرمانی تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح هست

  کارشناس بیمه
  10 مرداد 1401

  سلام اگر استخدام نیروهای مسلح باشند، قرار می گیرند. البته باز بهتر است که تا دقیقتر از دفتر خدمات درمانی نیروهای مسلح یا مرکز درمانی بپرسید.

مهابادی
12 مرداد 1401

سلام ما اگر بخواهیم که پدر و مادر خودمونو عضو کنیم، مبلغ حق بیمه پدر و مادر نیروهای مسلح چقدره؟

  کارشناس بیمه
  13 مرداد 1401

  سلام باید از دفتر خدمات نیروهای مسلح بپرسید.

Amir
22 مرداد 1401

سلام من سربازم و از تاریخ تسویه ام دو روز گذشته و هنوز تسویه نکردم و در طی همین دو روز از دفترچه سربازی برای جراحی دندان هام استفاده کردم آیا هنگام تسویه از خدمت جریمه باید پرداخت کنم

  کارشناس بیمه
  23 مرداد 1401

  سلام این را باید از مسئول هم پادگان که با بیمه آشنایی دارد، بپرسید.

پیام
23 مرداد 1401

با سلام من همسر و فرزندم خودشان بیمه هستند آیا پدرم که نظامی است می تواندفقط مرا بیمه نماید با تشکر

  کارشناس بیمه
  24 مرداد 1401

  سلام باید از دفتر نیروهای مسلح بپرسید.

علی اکبر
23 مرداد 1401

سلام وقت بخیر چرا ی سونوگرافی در شهر خودم دادم هزینه اش شد ۴۵تومن ولی شهر دیگه ای شد ۹۰تومن علتش چیه که با هم فرق دارند

  کارشناس بیمه
  30 مرداد 1401

  سلام بستگی به نوع سونو و اون دستگاه دارد

فرشید
25 مرداد 1401

سلام…فامیل من داخل دفترچه بیمه( نیروهای مسلح) اشتباه شده…خواستم راهنمایی کنید چطور درستش کنم

  کارشناس بیمه
  26 مرداد 1401

  سلام با دفتر نیروهای مسلح باید تماس بگیرید.

Am
25 مرداد 1401

سلام پدر من ۱۲ سال خدمت کرده در ارتش.میتونه الان بازنشسته بشه با ۱۲ سال؟

  کارشناس بیمه
  26 مرداد 1401

  سلام در خصوص شرایط سنی اگر دارند می توانند که در مقاله نوشته ایم. اما اگر شرایط خاصی دارند باید با دفتر بیمه نیروهای مسلح تماس بگیرند.

   emad
   31 مرداد 1401

   سلام وقت بخیر بنده چهارماه هست که توسط کارفرما بیمه تامین اجتماعی شدم پدرم بازنشسته ناجا هستند و سن بنده زیر 22 سال هست،در صورت قطع شدن بیمه تامین اجتماعی بنده، جهت تحت پوشش قرار گرفتن مجدد بیمه پدرم چه اقداماتی لازم است

    کارشناس بیمه
    01 شهریور 1401

    سلام اینکه قرار میگیرید یا خیر، به شرایط الان شما بستگی دارد اما باید به دفتر بیمه نیروهای مسلح مراجعه کنید.

سهیل
31 مرداد 1401

سلام وقت بخیر من بسیجی فعال هستم آیا میتوانم تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح قرار بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  01 شهریور 1401

  سلام در این خصوص اطلاعی نداریم؛ اما بعید می دانیم.

امین
02 شهریور 1401

با سلام.پدر بنده بازنشسته نیروهای مسلح هستند.من و خانومم تقریبا دو سال است که با پرداخت حق بیمه ماهانه، توسط پدرم بیمه تکمیلی نیرو های مسلح داریم و استفاده میکردیم.الان مشغول کار تو شرکت شدم و می‌خوان برام بیمه تامین اجتماعی رد کنم.الان میخواستم ببینم میتونم بیمه تکمیلی نیروهای مسلح رو نگه دارم یا باید باطل بشه؟

  کارشناس بیمه
  03 شهریور 1401

  سلام در این خصوص باید با دفتر بیمه نیروهای مسلح تماس بگیرید.

من
03 شهریور 1401

سلام ابان ماه پدرم از بیمه تکمیلی خارج شده و الان مکمل و میگن باید تا آبان ماه امسال وایسی و دوباره بری ثبت نام میشه یک راه حل سریع تر به ما معرفی بکنیدn

  کارشناس بیمه
  04 شهریور 1401

  سلام چرا از طریق شرکت های دیگر اقدام نمی کنند؟

ملکی
07 شهریور 1401

سلام وقت بخیرعمل وازکتومی شامل بیمه تکمیلی نیروهای مسلح میشه یا آزاد حساب میشه؟

  کارشناس بیمه
  08 شهریور 1401

  سلام باید از دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

فرامرز
10 شهریور 1401

سلام.در قسمت کسورات فیش حقوقی گزینه ایی بنام خدمات درمانی آزاد ذکر شده است .یعنی چه

  کارشناس بیمه
  12 شهریور 1401

  سلام اطلاعی نداریم باید از خود دفتر نیروهای مسلح بپرسید.

یه بنده خدا
11 شهریور 1401

لطفا ی کم خودتونو بروز کنید،رفتم بیمارستان ام آر آی بکیرم میگن سایت مربوط به نیروهای مسلح باز نمیشه باید آزاد حساب کنی،بنده خدا جلو چشمم هم انجام داد که ثابت کنه دروغ نمیگه،یعنی خدمات درمانی روستایی هم بیشتر و بهتر به این مسائل رسیدگی میکنه

  کارشناس بیمه
  12 شهریور 1401

  سلام دوست عزیز، ما راه کلی را نوشته ایم و اینکه در برهه ای سایت به مشکل برمیخورد، باید از خود نیروهای مسلح بپرسید.

حسن ص
15 شهریور 1401

ضمن عرض سلام خسته نباشیددرموردداندانپزشکی ونحوه پوشش چیزی ذکرنشده

  کارشناس بیمه
  15 شهریور 1401

  سلام دوست عزیز هر اطلاعاتی که وجود داشته در اینجا نوشته ایم. البته می توانید با دفتر بیمه نیروهای مسلح تماس بگیرید.

ناصر
20 شهریور 1401

سلام خسته نباشید . ببخشید من بیمه مشاغل ازاد تامین اجتماعی هستم ولی فقط بازنشستگی و بیمه درمانی نیستم و دفترچه ندارم . میخواستم بدونم میشه برای بیمه درمانی بیمه درمانی ارتش بشم؟

  کارشناس بیمه
  22 شهریور 1401

  سلام بیمه درمانی ارتش کاملا مساله ای جداست و بهتر است که از خود دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

بابک
21 شهریور 1401

سلام خسته نباشید .من استخدام ارتش هستم
میخوام برای برادر مجردم دفترچه بیمه آزاد بگیرم
که سنش ۳۳ سال است..میشه منو راهنمایی کنید ممنون

  کارشناس بیمه
  22 شهریور 1401

  سلام دفترچه تامین اجتماعی می توانید بگیرید.

م.صادقی
23 شهریور 1401

سلام،پدر من چهارده سال عضو فعال نیروی انتظامی بوده و همچنین در این بین دوسال هم در مناطق جنگی خدمت کردند،من دختر ایشان هستم ،مجرد،بدون سرپرست،مادر پیری دارم.بعد فوت پدرم برای گرفتن حقوق بیمه به هرجا مراجعه کردم جواب درستی ندادند و فقط در اهواز بهم گفتن اگر ۱۵ سال بیمه داشت میتونستید حقوقی ماهیانه دریافت کنید اما ۱۴سال کافی نیست و چیزی بهتون تعلق نمیگیره!!!
آیا این جواب صحیح است و راهی برای گرفتن مستمری بیمه پدرم وجود ندارد؟!!

  کارشناس بیمه
  30 شهریور 1401

  سلام در خصوص بیمه نیروهای مسلح اطلاعات بیشتری نداریم.

نادر
30 شهریور 1401

در بیمه نیروهای مسلح بیمار چگونه می تواند نسخ الکترونیکی وکد رهگیری مربوط به خود را مشاهده گند؟

  کارشناس بیمه
  31 شهریور 1401

  سلام در سایت خود بیمه نیروهای مسلح است؛ اما آدرس سایت را نداریم.

لیانا
01 مهر 1401

سلام وقت بخیر آیا برای سزارین تاییدیه بیمه نیروهای مسلح لازم است و درچه صورتی تاییدیه صادر میشود؟ سخت گیری این بیمه تا چه حد است ؟

  کارشناس بیمه
  02 مهر 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص بیمه نیروهای مسلح باید از خود دفتر بپرسید.

Mehrdad
02 مهر 1401

سلام من سرباز زندانم امروز ۱ سال خدمت شدم تاریخ دفترچه سربازی من تموم شد کجا تمدید کنم میشه مراحل تمدید دفترچه سربازی رو بگید ممنون میشم

  نویسنده بیمه
  04 مهر 1401

  سلام مهرداد عزیز
  باید بروید صندوق نیروهای مسلح تمدید کنید مربوط به آنجا است

یاور
05 مهر 1401

سلام.
هزینه عینک طبی را چطور بیمه نیروهای مسلح پرداخت میکنه.؟

  کارشناس بیمه
  06 مهر 1401

  سلام در خصوص پرداختیش که آیا تحت پوشش قرار می گیرید یا خیر، باید از طریق خود سازمان بپرسید. اما اگر به مراکز طرف قرارداد بروید، همانجا هزینه حساب می شود.

سرباز خامنه ای
07 مهر 1401

سلام خسته نباشید ی سوال داشتم من سربازم ومیخواهم عمل چشم لیزیک انجام بدم آیا با بیمه نیروهای مسلح (سربازی)
امکان پذیر است!

آیا ب درجه چشم ربط داره گ چقدر باشه یا ن؟

  کارشناس بیمه
  08 مهر 1401

  سلام این را باید از واحد بیمه خود سازمان بپرسید.

  Porya
  05 خرداد 1402

  سلام بنده بیمه نیرو مسلح دارم که تو اغتشاشات جانباز شدم تو دفترچه جانبازی خوردی خواستم ببینم جزئ بیمه تکمیلی حساب میشه؟برای زایمان هزینه ازم میگیرنن

   نویسنده بیمه
   06 خرداد 1402

   سلام. از کارگزاری بیمه خود سوال بفرمایید

فریبا
09 مهر 1401

بنده ۱۷ سال سابقه بیمه نیروهای مسلح دارم سال ۹۱بازخرید شدم ازاون پس بیمه تامین اجتماعی رد کردم
الان برای بازنشستگی میگن میتونستین نیروهای مسلح رو ادامه بدین سوالم اینه ایا ۱۷ سال بیمه نیروهای مسلح رو تبدیل به تامین اجتماعی کنم وبازنشسته تامین اجتماعی بشم یا از الان نیروهای مسلح رد کنم وبازنشسته نیروهای مسلح بشم کدوم حقوق بازنشستگیش بیشتره؟من ۵۱ سالمه

  نویسنده بیمه
  10 مهر 1401

  سلام فریبای عزیز
  بستگی دارد که تامین اجتماعی الان چقدر سابقه دارید اگر سابقه تامین اجتماعی شما کمتر از نیروهای مسلح است بروید از طریق نیروهای مسلح بازنشسته شوید

سعیدی
10 مهر 1401

سلام ببخشید من بیست و چهار سالمه و تهرانم و پدرم شهرستان زندگی می‌کنه بیمه نیروهای مسلح هستم. آیا خودم میتونم همینجا دفترچه بیمه درمانیمو تمدید کنم یا حتما باید پدرم انجام بدن؟

  کارشناس بیمه
  11 مهر 1401

  سلام باید بتوانید اما اگر شرایط خاصی هست، بهتر است که از دفتر خدمات درمانی نیروهای مسلح بپرسید.

Nastaran
12 مهر 1401

سلام من تحت پوشش بیمه پدرم هستم ،پیامک نسخه انلاین و گرفتن دارو برای پدرم میره چطوری شماره خودم رو بدم نره برای ایشون بالای ۱۸ سال هم هستم

  کارشناس بیمه
  14 مهر 1401

  سلام البته بعید میدانیم که بتوان تغییر داد اما برای نیروهای مسلح باید از خود دفتر بیمه آنجا بپرسید.

Meri008
13 مهر 1401

سلام شماره کارتی از بیمه نیروی هایع مسلح هست که ما وقتی اشتباهی استفاده کردیم واریز کنیم

  کارشناس بیمه
  14 مهر 1401

  سلام متوجه منظورتان نشدیم. به هر حال باید از خود دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

نسترن
14 مهر 1401

سلام من تحت پوشش بیمه خدمات درمانی پدرم هستم پیامک نسخه انلاین دارو و گرفتن دارو به شماره پدرم پیامک میشه چطور میتونم شماره خودم رو بدم ،بالای ۱۸ سال هم هستم

  کارشناس بیمه
  15 مهر 1401

  سلام اگر بشود باید به دفاتر خود بیمه سالمت مراجعه کنید.

سام
18 مهر 1401

سلام بیمه اولیه مکمل در بیمه نیروهای مسلح چیه و چقدر هزینه رو پوشش میده؟ جزو بیمه های اولیه حساب میشه یا مکمل؟
در دفترچه نوشته شده که بیمه اولیه مکمل. هزینه عینک رو پوشش میده؟

  کارشناس بیمه
  19 مهر 1401

  سلام اصولات بیمه تکمیلی نیروهای مسلح کوثر است.

آقا حامی
18 مهر 1401

سلام
ممکنه لیست دفاتر پرداخت خسارت بیمه مکمل درمان نیرو مسلح توی تهران رو اعلام کنید

  کارشناس بیمه
  19 مهر 1401

  سلام در خصوص لیست باید از طریق سایت بررسی کنید.

ماهان
22 مهر 1401

سلام وقت بخیر بنده از طرف پدرم تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح هستم، نه شاغلم و نه دانشجو، مجردم هستم، طبق این شرایط تا چه موقعی میتونم از این بیمه استفاده کنم؟

  کارشناس بیمه
  23 مهر 1401

  سلام تا سن خاصی می توانند استفاده کنند.

کژال
28 مهر 1401

سلام روزتون به خیر . من همسرم سربازه ارتش نیروی زمینی هستش . من چجوری میتونم برای گرفتن دفترچه بیمه نیروی مسلح اقدام کنم ؟ باید تو سایت ثبت نام کنم یا حضوری برم ؟ به کجا باید مراجعه کنم ؟

  کارشناس بیمه
  30 مهر 1401

  سلام باید از دفتر خدمات بیمه نیروهای مسلح بپرسید. البته اینکه امکان پذیر است یا خیر، اطلاعاتی نداریم.

حامد
01 آبان 1401

سلام و احترام
کدام منطق علمی و پزشکی ایمپلنت جز زیبایی می داند انسان که سنش رفت بالا خودبخود دندانها پوسیده و بعلت این پوسیدگی حتی ریشه آنها خراب می شود باید کشید پس یک عضو از دهان انسان نقص دار می شود یا کمبود دندان ایجاد می شود برای ادامه سلامتی و زندگی باید ابزار ی مثل دندان داشت تا غذا را بجود و قابل قورت دادن باشد پس نیاز ضروری است با چه منطقی می شود کاشتن دندان را یا همان اینپلنت را زیبایی نامید !!!!!

  کارشناس بیمه
  02 آبان 1401

  سلام این دیگر قانون شرکت های بیمه است.

زهرا امیر علیزاده
02 آبان 1401

سلام دوست عزیز جراحی و کشیدن دندان عقل هم شامل این بیمه میشه؟؟

  کارشناس بیمه
  03 آبان 1401

  سلام پوشش های بیمه مسلح متفاوت است. باید آن را بررسی کنید.

علی
08 آبان 1401

سلام
سربازم
بند اخر انگشت شستم قط شده در حین خدمت نبوده، آیا بیمه به من غرامت و دیه تعلق میگیره؟ چجوری؟

  کارشناس بیمه
  09 آبان 1401

  سلام باید از خود دفتر نیروهای مسلح بپرسید.

   میثم
   09 آبان 1401

   سلام آنوقت نحوه دریافت هزینه از بیمه تکمیلی نیروهای مسلح به چه صورته؟

    کارشناس بیمه
    10 آبان 1401

    سلام باید به دفتر نیروهای مسلح مراجعه کنید.

  Habib
  10 آبان 1401

  این قانون شرکت ها بخاطر در رفتن از زیر بار مسئولیت هست مخصوص نیروهای مسلح

کارشناس بیمه
10 آبان 1401

سلام تکمیلی خیلی سخت قبول می کنند باید نامه پزشک ببرید.

حضرتی
10 آبان 1401

باسلام بنده جانباز هستم 54 درصد داروخانه ها همیشه از نسخه های ما مبالغی دریافت می‌کنند مثلا هزینه سرنگ می‌کند بیمه نیست یا بعضی قرص ها سرما خوردگی کلداستاپ یا ویتامین‌ها همه را آزاد حساب می‌کنند اگر اینا بیمه باشند کجا مراجعه کنیم.

  کارشناس بیمه
  12 آبان 1401

  سلام متاسفانه مثل اینکه دیگر جزو بیمه نیستند.

محمد
11 آبان 1401

سلام علیکم از کجا میتونم استعلام بگیرم بیمه نیروهای مسلح هستم یا نه؟

  کارشناس بیمه
  11 آبان 1401

  سلام اگر کارمند هستید که برایتان بیمه رد می شود اما میتوانید به دفاتر بیمه مراجعه کنید.

کارشناس بیمه
12 آبان 1401

سلام اگر زیبایی باشد خیر نمی دهند و باید مدارک محکمی ببرید تا قبول کنند که برای درمان است

حسینی
19 آبان 1401

سلام میخواستم
بدونم مادرم که مستمری پدرم را دریافت میکنه اگر ازدواج کنه حقوقش و دفتر چه بیمه قطع میشه؟؟؟

  کارشناس بیمه
  19 آبان 1401

  سلام بله اما باز باید از خود دفتر نیروهای مسلح بپرسید. شاید قانون آنجا متفاوت باشد.

کیان
22 آبان 1401

با سلام به نظر من بیمه باید ایمپلنت و پوشش بده چرا که بیش از ۸۰درصد مردم مشکل دندان دارند و بخاطر هزینه های بالا نمیتونند رسیدگی کنند و از طرفی سال ۲۰۲۲هست و پروتز متحرک دیگه جواب نمیده و واقعا اذیت کننده هست به نظر من کارمند ۳۰سال خدمت کرده و لایق اینه که ایمپلنت رو هم بیمه پوشش بده نه اینکه هر بیماری که ارزون باشه رو بیمه تقبل کنه

ترنم
26 آبان 1401

سلام من همسرم بیمه خدمات درمان نیروهای مسلح دارد و من نیز تحت پوشش بیمه ایشان قرار دارم.به تازگی اقدام به تاسیس کارگاه کردم و برای بیمه کردن افراد شاغل در کارگاهم به عنوان کارفرما از تامین اجتماعی کد کارفرمایی دریافت کردم،اگر در کد کارفرمایی خودم به عنوان بیمه اختیاری یا مشاغل آزاد خودم رو بیمه کنم،آیا از پوشش بیمه همسرم خارج میشم؟

  کارشناس بیمه
  28 آبان 1401

  سلام خیر ۰۰ ولی اگر میخواهید از درمان همسر خودتان استفاده کنید، باید بیمه حرف و مشاغل آزاد بدون درمان خودتان را بیمه کنید.

امین. ک
04 آذر 1401

سلام وعرض ادب من در دوره آموزشی ارتش هستم خانمم هم بارداره درسه ماهه اول آموزشی بیمه به ما تعلق میگیره تا بتونیم استفاده کنیم لطفا جوابم بدهید باتشکر؟!!!

  کارشناس بیمه
  05 آذر 1401

  سلام بیمه در آموزشی هم می دهند اما اینکه شامل میشود یا خیر باید از خود دفتر بیمه بپرسید.

حسام
13 آذر 1401

سلام
من بیمه نیروهای مسلح رو دارم بعنوان سرپرست هستم، در توضیحات نوشته بودید، بیمه نیروهای مسلح، موارد جراحی در مرکز خصوصی رو پوشش میده…ولی بایستی ده الی 35 درصد رو ما بپردازیم، این عدد بر چه اساسی تعیین میشه؟

  کارشناس بیمه
  14 آذر 1401

  سلام در حقیقت این شرایط خاصی دارد و فرمول دقیق را اطلاع نداریم.

دیدار
14 آذر 1401

سلام آیا سوابق بیمه ای و همچنین کد بیماری های خاص که در دفترچه درج شده با کد ملی قابل استعلام است؟

  کارشناس بیمه
  14 آذر 1401

  سلام در خصوص نیروهای مسلح باید از خود دفتر بیمه آنجا بپرسید.

اسرافیل وظیفه
14 آذر 1401

سلام من تازه عینک خریدم طبق نسخه دکتر در بیمارستان محلاتی تبریز 600 هزار تومن به شیشه های عینک و سه میلیون تومن به اطرافش که جمعا سه میلیون و ششصد هزار تومن میباشد از این مبلغ تامین اجتماعی نیروهای مسلح تبریز برام فقط 200 هزار تومن نوشت تا ماه آینده به حسابم واریز بشه واقعا کلاهبرداری از این روش متعجبم ماهانه از فیش حقوقیم 700 هزار تومن بیمه کسر میشود و خدمات هم نیست با کدوم منطق این حق هزینه پرداخت میشه قیمتها مال کدوم زمانه چرا اینطوری به پرسنل مظلومی مثل من ظلم میکنید لطفا جواب منطقی و قانع کننده اگر دارید بگید اگر ندارید به اون کسی که این هزینه را تصویب کرده واقعا خیانتکار به تمام معناست حق ملت و پرسنل خوردن ندارد

مرضیه
17 آذر 1401

سلام وقتتون بخیر تعرفه بیمه برای هزینه عمل لازک چشم چقدر می‌باشد ؟
و اینکه بعد از انجام بیمه با آوردن مدارک هزینه پرداخت میشود؟
ممنونم

  کارشناس بیمه
  18 آذر 1401

  سلام این را باید از خود دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

Moza73
17 آذر 1401

من میخام برای پدرم دفترچه نیروهای مسلح بگیرم باید برای مادرمم بگیرم یا میشه فقط برای پدرم بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  18 آذر 1401

  سلام این راباید از خود دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

   سعید
   19 آذر 1401

   سلام ببخشید یک سوالی داشتم من سرباز امریه هستم و دفترچه نیروهای مصلح دارم میخاستم بپرسم که خانومم رو به چه صورت دفترچه بگیرم و نامه از چه سازمانی بگیرم

    کارشناس بیمه
    20 آذر 1401

    سلام این را باید از خود دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

حبیب
18 آذر 1401

سلام یکی از اقوام بیمه خودشون رو میخوان به بیمه تکمیلی ارتقا بدن آیا امکانش هست یا نه
اگر هست خودش باید بره یا کسی میتونه جایگزین انجام بره ممنون

  کارشناس بیمه
  20 آذر 1401

  سلام بیمه پایه مثل نیروهای مسلح با بیمه تکمیلی متفاوته است و اصلا چیزی نیستند که جایگزین هم شوند. باید خودشان امضا کنند یا در نهایت از طریق وکیل اقدام کنند.

منصوره
21 آذر 1401

سلام برای برداشتن زگیل وکیست بیمه نیروهای مسلح هزینه ای مرداخت می کنه؟

  کارشناس بیمه
  22 آذر 1401

  سلام باید از خود دفتر نیروهای مسلح بپرسید.

علی
21 آذر 1401

سلام وقتتون بخیر من در آستانه 23سالگی هستم دانشجو بودم فارغ‌التحصیل بودم میخواستم بدونم تا چند سالگی میتونم تحت تکفل پدرم که جانباز نیروهای مسلح هست قرار بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  22 آذر 1401

  سلام این را باید از خود دفتر نیروهای مسلح بپرسید.

علی
02 دی 1401

سلام
آیا امکان دارد فرزند پسر بعد از ۲۵ سال هم تحت پوشش بیمه پدر باشد؟

  کارشناس بیمه
  04 دی 1401

  سلام در خصوص نیروهای مسلح شرایط خاصی دارد؛ چون هنوز برخی تحت پوشش پدر خود هستند. البته این پوشش فقط درمانی است.

صبا
04 دی 1401

درود و وقت بخیر.بیمه هیچ گونه هزینه ای برای ارتودنسی فرد بالای ۲۵ سال پرداخت نمی کنه؟ اگه نه چرا؟

  کارشناس بیمه
  04 دی 1401

  سلام خیر. بیمه تکمیلی ارتودنسی را جزو موارد زیبایی حساب میکند و پرداخت نمی کند. در صورت خرید گروهی در تعداد زیاد و درخواست ان و پرداخت مبلغ مربوطه حساب خواهد شد.

علی
04 دی 1401

سلام جراحی کیست لثه شامل بیمه نیروهای مسلح میشه

  کارشناس بیمه
  05 دی 1401

  سلام باید از خود بیمه بپرسید.

حمید رضا
05 دی 1401

سلام . هزینه آزمایش ژنتیک در بارداری مشمول بیمه ن م هست ؟

  کارشناس بیمه
  06 دی 1401

  سلام بعید میدانیم اما باز از خود شرکت بپرسید.

فریدون
06 دی 1401

آیا امکان گرفتن دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح برای فرزند همسر، وجود دارد؟
خودم بازنشسته نیروی مسلح هستم همسری که گرفتم از شوهر قبلیش یک فرزند دختر دارد ( طبق رای دادگاه حضانتش به عهده همسرم میباشد ) دفترچه درمانی رو میشه از سازمان با کسر از فیش حقوقی براش دفترچه درمانی نیروهای مسلح بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  06 دی 1401

  سلام این را باید از خود دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

پروانه
08 دی 1401

سلام میخاستم بدونم کسی که دفترچه نیروهای مسلح داره برای عمل جراحی کمر باید به دکتر جراح و بیمارستان دولتی که توش عمل شده پول پرداخت کنه؟؟
آخه دکتر جراح گفته ۸ الی ۹ میلیون واسه عملی که دارم میکنم میگیرم ۲ الی ۳ میلیونم هزینه بیمارستان میشه…

آخه شنیدم کسی که دفترچه نیروهای مسلح داره هزینه هارو بیمه اش پرداخت میکنه

  کارشناس بیمه
  15 دی 1401

  سلام دریافت بیمه فقطوقتی است که شما به بیمارستان طرف قرارداد مراجعه کنید.

بهنام قنبری
12 دی 1401

با سلام و عرض ادب، بنده ده سال سابقه بیمه تامین اجتماعی داشتم اما چون غیر فعال شد و بنده هم کسالت داشتم از طریق پدرم تحت پوشش خدمات درمانی نیروهای مسلح قرار گرفتم ، تا یکسال هم که قابل لغو کردن نیست، الان میخوام توی یه شرکت که قبلا کار میکردم مجدداً مشغول به کار بشم، آیا ممکنه اونا هم برام بیمه تامین اجتماعی رو واریز کنن ( بخاطر سابقه ام ) البته تا اتمام قرارداد با بیمه نیروهای مسلح از خدمات درمان تامین اجتماعی نمیشه استفاده کرد بخاطر هم پوشانی، فقط بخاطر سابقه ام میگم، آیا میشه برام واریز بکنن تامین اجتماعی رو؟

  نویسنده بیمه
  13 دی 1401

  سلام بهنام عزیز
  اگر اشتغال دارید شرکت میتواند حق بیمه برای شما واریز کند

جواد
12 دی 1401

سلام.دخترم سرش زخم شدو9تا بخیه خورد.چه جوری میتونم هزینه درمان روبگیرم؟

  کارشناس بیمه
  15 دی 1401

  سلام والا بیمه های پایه که اصولا خسارت را بعد از درمان پرداخت نمی کنند؛ مگر اینکه نیروهای مسلح قانون مجزایی داشته باشد.

علی
12 دی 1401

با سلام خواستم مطلع بشم در صورت تجویز پزشک برای بعد از عمل جراحی در خصوص خرید تشک طبی آیا بیمه هزینه رو پرداخت میکنه؟؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  15 دی 1401

  سلام خیر اگر هم بدهند خیلی سختگیری میکنند.

کمال
13 دی 1401

سلام من دفترچه بیمه نیروهای مسلح به صورت ازاد از طرف پدر دارم، الان محل کارم میخوان بیمه رد کنن برام (سابقه کار ) میخوام ببینم تداخلی با هم دیگه ندارن بیمه درمانیم قطع نمیشه ?

  کارشناس بیمه
  15 دی 1401

  سلام آن فقط جنبه درمانی دارد و سابقه برای شما نمی شود. در جای جدید می توانید درمان را اعلام نکنید.

ستار
13 دی 1401

سلام من سرباز هستم و دفترچه نیروهای مسلح دارم ازمایشات خونی و سونوگرافی دارم میخواستم بدونم ازمایشگاه درجه یکی که با این بیمه قرار داد داره پس رایگان میشه درسته؟

  کارشناس بیمه
  15 دی 1401

  سلام متوجه درجه یکی شما نمیشویم. اما با داشتن نامه از ارگان، آزمایشگاه رایگان خواهد بود.

Yasha
13 دی 1401

سلام وقتتون بخیر . میخواستم بدونم عمل لیزیک چشم تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح قرار میگیره یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  15 دی 1401

  سلام این را باید از خود دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

بهنام
16 دی 1401

سلام من پنج سال به صورت پیمانی در نیروی انتظامی بودم ، بعد از تسویه حساب از سازمان من بیمه خودم رو هم تسویه کردم میخواستم بدونم راهی هست من اون پنج سال سابقه بیمم رو برگردونم ممنون میشم جواب بدین

  کارشناس بیمه
  24 دی 1401

  سلام بله اما باید به کارگزاری مراجعه کنید.

توسلی
19 دی 1401

سلام پدرمن بازنشسته ارتش هست و من خودم شاغل در شرکت خصوصی،بیمه من تامین اجتماعی هست،میتونم نیروهای مسلح بیمه آزاد بشم و بیمه تامین اجتماعیم به عنوان سنوات کاریم رد بشه ؟

  کارشناس بیمه
  24 دی 1401

  سلام بله

   توسلی
   26 دی 1401

   میشه خواهش کنم بگین چطور و با چه مدارکی باید اقدام کنم،من شهریار زندگی میکنم

    کارشناس بیمه
    26 دی 1401

    سلام این بیمه نیروهای مسلح مخصوص کارمندان و سربازان است. آزاد نمی فروشند و اگر کارمند هستید باید از واحد بیمه خود سازمانتان بپرسید.

رضا ورشوی جاغرق
22 دی 1401

سلام
واقعا متاسفم بیمه نیروهای مسلح در شهر تهران استان شهریار چند مرحله رفتم متخصص مطب که قرار داد نداشت فاکتور بردم دفاتر ساتنا جهت هزینه دفترچه
میدونید گفت فقط فوق تخصص پرداخت میشه واقعا خیلی زشت زشت یعنی فقط باید رفت فوق تخصص مگه داریم مگه میشه

امیرسو
24 دی 1401

سلام ببخشید بیمه برای دندان پزشکی کارایی مثل روکش و ارتودنسی برای شاغلین نیروهای مسلح محدودیت سنی داره؟

  کارشناس بیمه
  24 دی 1401

  سلام در خصوص بیمه نیروهای مسلح باید از دفتر خود بیمه بپرسید.

خ.س
25 دی 1401

سلام اگر همسر یکی از نیروهای مسلح معلم باشد و خودش بیمه باشد اما بخواد از بیمه نیروهای مسلح استفاده کند میتواند؟

  کارشناس بیمه
  26 دی 1401

  سلام از درمان می توانید استفاده کنید. اما بهتر است که از بیمه سازمانتان هم بپرسید.

اسد
03 بهمن 1401

سلام خواهش میکنم جواب بدید، من سرباز وظیفه سپاه هستم، تو بیمارستان بقیه الله میخوام عمل ژنو واروم یا زانوی پرانتزی انجام بدم، ایا باید معاف از رزم باشم تا بیمه تعلق بگیره؟؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز، شما باید این مساله را از خود دفتر بیمه بپرسید.

افسر
06 بهمن 1401

سلام
بنده جراحی هموروئید با لیزر را انجام دادم که مبلغی جداگانه از من گرفته شد و فاکتور دادند
آیا این مبلغ شامل تعرفه می‌شود و مبلغ برگردانده می‌شود؟

  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1401

  سلام در خصوص بیمه نیروهای مسلح باید از خود دفتر بیمه آنجا بپرسید.

نسرین مظفری
07 بهمن 1401

سلام من سال68چون شوهرم درجه دارنیروی دریایی بودبیمه درمان شدم سال92 بعدت طلاق بیمه قطع شد چهارساله کمیته امدادبیمه بازنشستگی زنان خانه داربرام میریزه الان پسرم معافی میگیره وبیمه من قطع میشه ایاازسوابق بیمه ارتش که داشتم میشه استفاده کنم ممنون

علی
09 بهمن 1401

سلام خسته نباشید من سربازم و دفترچه نیروهای مسلح دارم . میخواستم بپرسم که میشه بیمه تکمیلی رو اضافه کرد

  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1401

  سلام بله با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند.

بابک
10 بهمن 1401

کدهای کفالت برای عروس داماد و فرزندان ( بخواهیم دفترچه بگیریم برایشان) چنده؟

  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. برای عروس، داماد و فرزندان با مراجعه به مراکز بیمه نیروهای مسلح می‌توانید به صورت آزاد و با پرداخت حق بیمه آزاد دفترچه بیمه تهیه نمایید.

ایران
15 بهمن 1401

با سلام
ببخشید آيا بيماري ویتیلیگو جزء بیمه تکمیلی نیروهای مسلح هست یا نه؟ با تشکر

  کارشناس بیمه
  16 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. لطفا از بیمه نیروهای مسلح سوال بفرمایید. در صورتی که در دسته بیماریهای خاص باشد حتما تحت پوشش قرار می‌گیرد.

wghp
16 بهمن 1401

با عرض سلام و ادب
آیا ایمپلنت در بیمارستان 600 ارتش شامل بیمه نیروهای مسلح می شود؟ همچنین جراحی فک و صورت در بیمارستان 501 ارتش شامل بیمه می شود؟ لازم به ذکر است بنده تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح هستم.
ممنون از پاسخگویی تون.

  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. باید از بیمه نیروهای مسلح این موضوع را جویا شوید.

  ایران
  24 بهمن 1401

  رفتم خدمات درمانی نیروهای مسلح گفت بیماری ویتیلیگو جزء بیمه تکمیلی نیروهای مسلح نیست؟ آیا صحت دارد

   کارشناس بیمه
   26 بهمن 1401

   سلام. اگر کارگزاری نیروهای مسلح اعلام کرده اند که این بیماری تحت پوشش آن ها نیست بله صحت دارد.

حسن نورانی نیا
19 بهمن 1401

اگر برای درمان بیماری تی ام اس به مراککز درمانی ازاد مراجعه شود بیمه نیروهای مسلح هزینه مربوطه را پرداخت خواهد کرد . به چه دمیزانی

  کارشناس بیمه
  20 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. باید از کارگذاری بیمه مسلح سوال یپرسید.

علی ،الیگودرز
20 بهمن 1401

سلام ،من سنگ کلیه دارم ،بخوام لیزر و عمل کنم چجوری هستش ،من سرباز وظیفه هستم ،

  کارشناس بیمه
  20 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. بیمه هزینه ها را پوشش می دهد.

پری
27 بهمن 1401

سلام ببخشید از کجا باید لیست دندان پزشک های شهر خودم رو که با بیمه نیرو مسلح کار می کنن رو گیر بیارم؟

  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1401

  سلام. از سایت بیمه نیروهای مسلح.

یه کارمند
29 بهمن 1401

سلام ودتیه پیامهای مربوط به هزینه های پزشکی آقاي مهديار س.ص برای بنده ارسال میشه از طرف سازمان بيمه خدمات درماني ن.م. ومی نویسه اگه ایرادی داره کد 99رو‌ارسال کنید . بیش از 50 بار این کد رو فرستادم ولی به نظرم ادمین سرشماره ای که می فرسته9860009621 ، کلا تعطیله !!!!؟

  کارشناس بیمه
  30 بهمن 1401

  سلام بهتر است که به یکی از دفاتر خدمات درمانی مراجعه کنید.

سید
30 بهمن 1401

سلام خسته نباشید
برای دریافت دفترچه بیمه برای نوزاد از همسر دوم که اسمش تو شناسنامه نیست چه کاری باید کرد.الان حق بیمه ازم کم میشه

  کارشناس بیمه
  30 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. اول برای نوزاد شناسنامه بگیرید. تا ۳ الی ۴ ماهگی میتوانید از دفترچه مادر استفاده کنید. اما بهتر است برای نوزاد هم. درخواست بدهید.

   سید
   30 بهمن 1401

   شناسنامه گرفتم حق بیمه نوزاد از فیش حقوقیم کم شده.فقط میخوام بدونم چه مدارکی لازمه.چون اسم مادرش تو شناسنامه ی من نیست

    کارشناس بیمه
    30 بهمن 1401

    شناسنامه نوزاد و سرپرست.

ایوب سلطانیان
02 اسفند 1401

سلام ،میشه پدر و مادر همسر خودم رو تحت پوشش نیروی مسلح در آورم

  کارشناس بیمه
  05 اسفند 1401

  سلام. خیر دوست عزیز.

مجید طرقی
06 اسفند 1401

سلام بیمه نیروهای مسلح بازنشستگی هم داره؟

  کارشناس بیمه
  06 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. بله دارد.

مرتضی
16 اسفند 1401

باسلام کف پای پسرم که 3سال دارد صاف می‌باشد کفش به قیمت یک میلیون و هشتصد هزار تومان تهیه کردم کلیه مدارک پزشکی را ارسال کردم که مبلغ 150هزار تومان واریز شد میخواستم بدونم چند درصد مبلغ برای کفش واریز می‌شود

  کارشناس بیمه
  20 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز: بستگی به این دارد که چه نوع قرارداد منعقد کرده اید و چه تعهداتی و با چه مبلغی است.

وحید
19 اسفند 1401

با سلام .
من خودم شاغل نیروهای مسلح میباشم و تحت پوشش بیمه درمانی نیروهای مسلح هستم . آیا میتوانم خواهرزاده خودم که پسر بچه 12 ساله هستش رو بیمه کنم ؟؟
با توجه به اینکه خواهرم از شوهر سابقش جدا شده و برگه حضانت دائمی پسرش رو هم داره.
ممنون

  کارشناس بیمه
  20 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. بهتر است این موضوع را از کارگزاری بیمه نیروهای مسلح بپرسید تا پاسخ کاملی دریافت کنید.

تقي خاني
20 اسفند 1401

سلام عينك براي حفاظت از اشعه موبايل كه پزشك تجويز كنه
هزينه را بيمه ميدهد؟

  کارشناس بیمه
  20 اسفند 1401

  سلام. بله دوست عزیز.

آریا
21 اسفند 1401

سلام من التهاب غضروف مفصل هیپ دارم برج ۲ باید برم سربازی خواستم بپرسم بیمه نیرو های مسلح شامل جراحی یا فیزیوتراپی لگن و هیپ میشه؟

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. بله فیزیوتراپی و جراحی تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح است. برای دریافت اطلاعات دقیقت تر می توانید از کارگزاری‌های بیمه نیروهای مسلح هم این موضوع را دقیق تر بپرسید.

حسن
21 اسفند 1401

سلام من پولی که بابت دندان همسرم پرداخت کرده ام از کجا باید بگیرم محل مورد نظر را میتونید بفرمایید.
.

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. مدارک را به کارگزاری بیمه خودتان تحویل دهید.

مریم
21 اسفند 1401

سلام بیمه درکیش باهیچ دندان پزشکیقرار نداره ومانظامین این جزیره هزینه هامون ازاد حساب میشه

فاطمه
24 اسفند 1401

سلام من تازه نیروانتظامی قبول شدم و جدیدا میخام برم آموزشی میتونم وقتی بهم دفترچه دادن میتونم مامانمو بیمه کنم یا نه؟

  کارشناس بیمه
  26 اسفند 1401

  سلام. بله می‌توانید.

خاکراه
10 فروردین 1402

سلام، بیمه اولیه و مکمل نیرو های مسلح و تکمیلی کوثر دارم،
آیا برای آزمایش ژنتیک فیش مربوط به تشخیص سرطان پستان بیمه تعلق می گیرد؟

  کارشناس بیمه
  16 فروردین 1402

  سلام. اگر پزشک انجام آزمایش را برای شما ضروری بداند و انجام آزمایش ژنتیک از پوشش‌های بیمه شما باشد، بله پرداخت می‌شود.

میلاد
16 فروردین 1402

با سلام،
من ۲۴ سالمه ،پسر با دفترچه نیروهای مسلح عائله جانبازان هستم ،دانشجوی کارشناسی،درسم تموم شده با دانشگاه امروز تسویه کنم همان روزم دفترچم باطل میشه؟

  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1402

  سلام. می توانید حق بیمه را پرداخت کنید تا باطل نشود.

مهدیه
16 فروردین 1402

سلام . بنده دو سال متوالی بیمه تکمیلی کوثر دارم .‌‌برج نه ۱۴۰۲ منقضی می شود . اگر الان اقدام به بارداری کنم تاریخ زایمان بعد از برج نه میشود که می بایست مجددا بیمه تکمیلی را تمدید کنم . و اما مشکل اینجاست که محل کار همسرم عوض شده و جای جدید بیمه تکمیلی نمی کنند . پدرم بازنشسته ارتش هست آیا اگر من خودم را از طریق پدرم بیمه تکمیلی بکنم هزینه زایمان به من تعلق می گیرد یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین .

  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1402

  سلام. بله می توانید بیمه کنید

ناشناس
16 فروردین 1402

سلام وقت بخیر ،بنده از طریق پدرم بیمه نیروی مسلح بودم بعد از ازدواج قطع شد ، در حال حاظر با همسر در حال جدا شدن هستیم و نه از طرف پدر ن از طرف همسر بیمه نیستم ایا راهی هست بتونم برگردم تحت پوشش بیمه پدرم ؟
هنوز جدا نشدم ولی مدارک دادگاه و مشاجره وجود داره و در حال حاظر مسیر دادگاه داره طی میشه

  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1402

  سلام. بعد از جدا شدن می‌توانید تحت پوشش بیمه پدرتان قرار بگیرید.

محمد
19 فروردین 1402

سلام میخواستم بدونم از کجا میتونم بفهمم که چند واحد از روکش دندان خود را استفاده نموده ام؟؟؟

  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1402

  سلام از بیمه نیروهای مسلح سوال بفرمایید.

عباس
20 فروردین 1402

سلام برای عمل تعویض مفصل پدرم که تحت پوشش خودمه باید 5سال بیمه باشه تا بیمه هزینه ها رو قبول کنه؟

  کارشناس بیمه
  21 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. دوره انتظار بیمه ها بین سه تا 6 ماه است. لطفا از کارگزاری بیمه‌های مسلح سوال بفرمایید.

رضا آب تین
21 فروردین 1402

باسلام واحترام من چند هست که صاحب فرزند نشدم واینکه هزینه های ویزیت وبعضی داروها رو که پزشک تجویز میکنه رو بعضا خارجی هست بیمه قبول نمیکنه دست من نیست که مثلا دارو رو ایرانی بنویسم با اینکه چند سال خدمت در نیروهای مسلح متاسفانه حقوق رو برای درمان دادیم وبرای معاش باید شغل دوم داشته باشیم نه در شان نیروی مسلح خداوند به همه تن سالم پرانرژی عطا کند انشالله

  کارشناس بیمه
  21 فروردین 1402

  سلام. متاسفانه داروهای خارجی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند.

م.ا
25 فروردین 1402

سلام میخواستم بدونم شکستگی بینی بر اثر درگیری و ضرب جرح رو بیمه نیروهای مسلح قبول میکنه یا به صورت آزاد حساب میشه؟

  کارشناس بیمه
  26 فروردین 1402

  سلام. بیمه پرداخت می کند.

ابوالفضل
25 فروردین 1402

سلام الان میزان درصد پرداختی ما در مورد پرکردن یک عدد داندونه دو کاناله و عصب کشی با کامپوزیت سفید با کلینیک طرف قرارداد سپاه چند درصدد باید سرباز وظیفه پرداخت کنه چند درصدد باید ارگان نظامی پرداخت کنه بنده سرباز امریه هستم و دارای بیمه نیروهای مسلح الان می‌خوام بدونم با این وضعیت چند درصدد سهم من و چند درصدد سهم بیمه میشه؟

  کارشناس بیمه
  26 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. لطفا از کارگزاری بیمه نیروهای مسلح این موضوع را پیگیری کنید.

نصراله
28 فروردین 1402

سلام خوبین من خانومم زیر نظر دکتر هستش و باردار هست و مشکل خون داره ک زیاد باد بریم دکتر و‌هفته ای 1بار و کلی ازمایش و سونو و….. خلاصه خواستم بگم دفترچه زود تموم شده و الان برای تعویض میگه من منفی1خوردم و دفترچه جدید ک میخوان برای خانومم بزنن پایین دفترچه میزنه نوع بیمه آزاد.
خواستم ببینم مشکل چیه چکار باید کرد؟
ایا چون زیر 6ماه تموم شده اینجوریه؟

  نویسنده بیمه
  29 فروردین 1402

  سلام. لطفا به کارگزاری بیمه نیروهای مسلح مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنند.

سرباز
01 اردیبهشت 1402

سلامآیا رفع انحرافبینی شامل بیمه نیرو مسلح وظیفه می شه

  نویسنده بیمه
  01 اردیبهشت 1402

  سلام. باید از بیمه نیروهای مسلح سوال بپرسید.

افشین
02 اردیبهشت 1402