06 تیر 1401

بیمه تکمیلی ملت: تمام خدمات و پوشش‌های بیمه درمان برای یک ملت

بیمه ملت یکی از شرکت‌های معتبر بیمه در کشور است که در حال حاضر بیش از 1800 نمایندگی دارد و در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز است. بیمه تکمیلی ملت جزو بیمه‌نامه‌های درمان تکمیلی است که به صورت انفرادی، خانواده و گروهی توسط شرکت بیمه ملت ارائه می‌شود. در بازه‌های زمانی مختلف ممکن است که این بیمه طرح‌های گوناگونی را ارائه کند. مزیت مهم بیمه تکمیلی شرکت ملت را می‌توان بیمه‌ی تکمیلی خانواده دانست. در حال حاضر شاهد افزایش سهم بیمه ملت نسبت به دیگر شرکت­‌ها هستیم که در قالب طرح‌های مختلف ارائه شده‌است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در این مقاله همراه باشید.

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ملت

بیمه تکمیلی ملت یکی از بهترین بیمه‌نامه‌های کشور است که 13 درصد فروش بیمه‌نامه را به خود اختصاص داده است. برای اینکه بتوانید از این بیمه‌نامه استفاده کنید بهتر است که مراکز طرف قرارداد این بیمه‌نامه را بدانید. به طور حتم تعداد مراکز طرف قرارداد یکی از علت‌های اصلی برای تهیه این بیمه‌نامه است. هرچه تعداد این مراکز بیشتر باشد، رفاه و آسایش افراد افزایش پیدا می‌کند، زیرا در سرتاسر کشور دسترسی آسان‌تر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه تکمیلی، این مقاله را مطالعه کنید.

بیمه ملت در حال حاضر با 90 بیمارستان و 94 مرکز دندانپزشکی در سطح تهران قرارداد دارد. همچنین 45 آزمایشگاه و 5 داروخانه در سطح تهران آماده خدمات رسانی به افرادی هستند که این بیمه را تهیه کرده‌اند. این تنوع در شهر‌های دیگر کشور هم وجود دارد، کافی است هنگام خرید بیمه ملت از کارشناس بیمه‌ای خود این مراکز را جویا شوید.

شرایط خرید بیمه تکمیلی گروهی ملت

بیمه تکمیلی گروهی یکی از  رشته بیمه‌های ارائه شرکت بیمه ملت است که برای بیمه درمان گروهی باید تعداد کارمندان مشخصی در این طرح بیمه شوند. البته که هر بیمه درمان تکمیلی از طرف هر شرکت بیمه‌ای، شرط حداقل تعداد کارمندان را دارد. برای بیمه تکمیلی ملت، تعداد کارمند‌ها حداقل باید 100 نفر باشد. همچنین افرادی که متقاضی بیمه تکمیلی گروهی ملت هستند باید بیمه پایه را تهیه کرده باشند.

انواع بیمه تکمیلی گروهی ملت

بیمه‌های درمان تکمیلی به صورت گروهی ارائه می‌شود. در بیمه تکمیلی ملت بیمه‌گزار می‌تواند تمام کارمندان یا 70 درصد آن‌ها را به همراه خانواده‌ تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دهند. در ادامه انواع این بیمه را برایتان شرح می‌دهیم.

بیمه تکمیلی ملت

بیمه درمانی گروهی ملت و پوشش‌های آن

بیمه درمان کامل

در این نوع بیمه‌نامه، بیمه‌گر متعهد می‌شود که تمام هزینه‌های درمانی بیمه‌شده‌ها را با توجه به میزان تعهدات و سایر شرایط قرارداد جبران و پرداخت کند.

بیمه درمان تکمیلی

در این بیمه‌نامه بیمه‌گذارها، بیمه‌گر اول یا پایه دارند و بیمه‌گر دوم جبران بخشی از هزینه‌های درمان را برعهده می‌گیرد. در این بیمه تمام یا بخشی از فرانشیز تعیین شده در بیمه‌های درمان تکمیلی معمولاً از طرف بیمه‌گر اول تامین می‌شود.

پوشش‌های بیمه درمان ملت

پوشش‌های بیمه درمان ملت به دو دسته اصلی و اضافی تقسیم می‌شود. هر کدام از این دو دسته هزینه‌های برخی از درمان‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهند.

پوشش‌های اصلی

پوشش‌های اصلی بیمه درمان ملت به شرح زیر است:

 • پرداخت هزینه‌های جراحی و بستری در بیمارستان
 • عمل‌های جراحی مهم
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • هزینه‌های سرپائی شامل انواع اسکن، MRI، سونوگرافی، ماموگرافی، اکو، کاردیوگرافی
 • جراحی‌های محدود
 • رفع عیوب انکساری چشم و لیزر درمانی
 • تست ورزش، نوار عضله، عصب و مغز

پوشش‌های اضافی

شما می‌توانید با پرداخت مبلغ بیشتر، پوشش‌های بیمه درمان ملت را اضافه کنید و از آن‌ها برای جبران هزینه‌های درمان خود بهره‌مند شوید. این پوشش‌های اضافی عبارتند از:

در بیمه درمانی ملت بیمه‌گزار می‌تواند با پرداخت حق بیمه اضافی، فرانشیز تعهدات بیمارستان را تا 10 درصد کاهش دهد. احتمالا این سوال برایتان پیش می‌آید که فرانشیز به چه معنا است؟ توصیه می‌کنیم مقاله فرانشیز بیمه را مطالعه نمایید.

بیمه تکمیلی انفرادی ملت

بیمه درمانی یکی از خدمات مفید صنعت بیمه است که به تمام افراد توصیه می‌شود آن را تهیه کنند. این بیمه  تعداد اعضای خانواده بیش از 2 نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد. البته که در حال حاضر شرکت بیمه‌ی ملت، تهیه بیمه تکمیلی انفرادی را مشروط بر تهیه بیمه عمر می‌داند و افراد قبل از تهیه بیمه انفرادی باید بیمه عمر را تهیه کنند. در حقیقت با خرید بیمه عمر مزیت‌های مختلفی برای بیمه‌گذار در نظر گرفته شده است که تهیه آن خالی از لطف نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای بیمه عمر به مقاله ما در اینجا مراجعه کنید.

این بیمه‌نامه در ۴ طرح (طرح 1، طرح 2، طرح 3 و طرح VIP) ارائه می‌شود که افراد با توجه به شرایط مالی و نیاز‌های خود یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنند. پوشش‌های تمام این طرح‌ها یکسان است، اما تفاوت در سقف و میزان تعهدات آن است. البته در طرح VIP نیازی نیست تا افراد بیمه پایه داشته باشند.

کسانی که تحت پوشش بیمه انفرادی ملت قرار می‌گیرند

تمام افرادی که جزو بستگان درجه یک بیمه‌شده محسوب می‌شوند می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان انفرادی قرار بگیرند. لازم است بدانید که حداکثر سن بیمه شدگان 70 سال است.

همچنین کلیه خانواده می‌توانند، تحت پوشش قرار بگیرند؛ مگر اینکه تحت پوشش و نظر بیمه تکمیلی ارگان خاصی باشند.

در حوادث انفرادی، بازه سنی افراد باید بین 4 تا 80 سال باشد. همچنین در بیمه حوادث گروهی، حداکثر سن 75 سال است. در حوادث تحصیلی هم افراد از تولد تا 75 تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

 

پوشش های اصلی بیمه تکمیلی انفرادی

با تهیه و خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی، شرکت بیمه ملت متعهد می‌شود که در شرایط تحت تعهد خود، بیمه‌گذار را حمایت کند. پوشش‌های اصلی بیمه تکمیلی انفرادی عبارتند از:

 • هزینه‌های ناشی از جراحی‌های مهم
 • هزینه‌های مرتبط با تست ورزش، نوار عضله، نوار مغز و عصب
 • سونوگرافی،کاردیوگرافی، MRI
 • هزینه‌های ناشی از جراحی یا بستری شدن در بیمارستان
 • هزینه‌های مرتبط با زایمان طبیعی و سزارین (مقاله بیمه تکمیلی برای زایمان را مطالعه کنید.)
 • هزینه درمان و رفع ایوب انکساری چشم و لیزر درمانی
 • هزینه‌های درمانی سرپایی مانند اسکن

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بیمه تکمیلی انفرادی کسب کنید، توصیه می‌کنیم مقاله ما را در اینجا مطالعه بفرمایید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت

افراد می‌توانند از دو طریق مراحل دریافت خسارت بیمه تکمیلی خود را طی کنند. یکی از راه‌ها مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیلی ملت است. راه دوم هم مراجعه به سایر مراکز درمانی است.

اگر مراحل درمان خود را در مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه ملت انجام دهید دیگر نیازی به مراجعه به دفاتر بیمه ملت ندارید. با دریافت معرفی‌نامه آنلاین، خدمات مورد نیاز خود را متناسب با تعهدات بیمه‌گر دریافت کنید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت بیمه درمانی ملت به شرح زیر است:

 • مشخصات مرکز درمانی با مهر و امضای معتبر
 • مهر و امضای معتبر پزشک معالج و مشاور
 •  صورتحساب بیمارستان با امضا و مهر حسابداری
 • نسخه اصلی تمام مدارک بیمارستانی مانند: شرح عمل جراحی، گواهی بیهوشی، گواهی ویزیت، نسخه‌های دارویی و آزمایشگاه
 • اصل فاکتور پرداختی معتبر و مورد تایید برای خدمات تشخیصی مانند: سونوگرافی، MRI، ماموگرافی، انواع اسکن، تست ورزش، نوار عضله و آندوسکوپی

دقت کنید که برای هزینه‌های ویزیت، دارو ، آزمایشگاه و عینک طبی باید اصل نسخه از طرف پزشک به همراه حساب داروخانه یا آزمایشگاه ارسال شود.

دوره انتظار

بیمه ملت هم مانند سایر شرکت‌های بیمه‌ای، یک دوره انتظار را برای دریافت خدمات و پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی در نظر گرفته است. بنابراین اگر می‌خواهید از مزایای بیمه تکمیلی ملت استفاده کنید باید قبل از هرگونه درمان در زمان درست این بیمه‌نامه را تهیه کنید.

دوره انتظار بیمه درمانی ملت برای زایمان، 9 ماه است. بیمه ملت برای تعهدات خود دوره انتظار 3 ماهه را هم برای امور بیمارستانی و غیر بیمارستانی در نظر گرفته است. این موارد عبارتند از:

 • بستری
 • عمل جراحی
 • اعمال سرپایی
 • پاراکلینیکی ( جهت آشنایی بیشتر با خدمات و پوشش‌های پاراکلینیکی ، مطلب پیشنهادی ما پوشش هزینه‌های پاراکلینیکی در خدمات بیمه تکمیلی است.)

چگونه از هزینه های بیمه تکمیلی ملت مطلع شویم؟

برای کسب اطلاعات جامع درمورد دریافت خسارات و هزینه های بیمه تکمیلی ملت 2 راهی اصلی وجود دارد که به شرح زیر می باشند:

 1. مراجعه به وبسایت بیمه ملت
 2. نصب اپلیکیشن همراه ملت

چرا بیمه تکمیلی ملت

بیمه درمانی ملت یکی از بهترین بیمه‌نامه‌های درمان است که در طرح‌های مختلف و با توجه به شرایط افراد طراحی شده است تا هر شخصی با هر شرایط مالی توان خریداری آن را داشته باشد.

شرکت‌های بیمه‌ای گوناگونی بیمه تکمیلی را ارائه می‌دهند. بیمه دات کام یک سامانه استعلام، خرید و مقایسه بیمه است که می‌تواند شما را در این امر یاری کند. کافی است که با کارشناس‌های بیمه‌ این مجموعه ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را در قالب کامنت زیر همین مقاله از آن‌ها بپرسید. همچنین اگر قصد خرید بیمه تکمیلی دارید، می‌توانید از طریق کارگزاری آنلاین بیمه دات کام این بیمه درمانی را خریداری کنید. شما می‌توانید با انتخاب منو محصولات، کلیک روی گزینه درمان و پر کردن اطلاعات خواسته شده بیمه مورد نظر خود را انتخاب کرده و به راحتی بیمه تکمیلی خریداری کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر است که به سایت بیمه ملت مراجعه کنید.

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
29 شهریور 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان؛ خداحافظی با هزینه‌ های گزاف

بهترین بیمه تکمیلی انفرادی برای زایمان از نظر تعدد مراکز طرف قرارداد، فرانشیز، دوره انتظار و... را اینجا بخوانید.

28 شهریور 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی انفرادی چیست( راهنمای کامل مزایا،پوشش‌ها و شرایط بیمه درمان انفرادی)

راهنمای کامل بیمه تکمیلی انفرادی: شرایط، پوشش‌ها، مزایا و طرح‌های بهترین بیمه درمان را در این مقاله بیمه دات کام بخوانید

25 شهریور 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه عمل زیبایی؛ جزء از کل پوشش بیمه تکمیلی؟

آیا بیمه هزینه عمل زیبایی بینی را پوشش می‌دهد؟ قوانین بیمه برای اعمال جراحی زیبایی را در این مقاله بخوانید.

25 شهریور 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی گروهی: پوشش‌هایی که کارمند و کارفرما از آن بهره‌ می‌برند

اگر کارفرما یا کارمند باشید، احتمالا تحت پوشش بیمه تکمیلی هستید. بیمه درمان گروهی چه مزایا و پوشش‌هایی برای شما دارد که از آن مطلع نیستید؟ این مقاله راهنمای شما خواهد بود!

21 شهریور 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ؛ محبوب ارگان‌های دولتی

سازمان‌های دولتی از کدام بیمه تکمیلی برای کارمندان خود استفاده می‌کنند؟ مزایایی که این ارگان‌ها به دنبال آن هستند کدامند؟ برای آگاهی در این خصوص این مقاله را از دست ندهید!

20 شهریور 1401 / بیمه عمر / بیمه درمان و تکمیلی

راهنمای جامع پوشش شیمی درمانی در بیمه تکمیلی، تامین اجتماعی و بیمه عمر

بهترین بیمه برای مبتلایان به سرطان که شیمی درمانی را پوشش می‌دهد، کدام است؟ برای کسب اطلاعات جامع در این باره این مقاله را بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
علی اسفندیاری
16 آبان 1400

سلام من می تونم بیمه گروهی رو برای انفرادی خریداری کنم؟

  کارشناس بیمه
  16 آبان 1400

  سلام دوست عزیز، خیر…امکان استفاده از بیمه درمان تکمیلی ملت برای انفرادی وجود ندارد.

جواد
16 آبان 1400

سلام آیا برای گروهی میتوان خدمات ارتودنسی رو آورد؟

  کارشناس بیمه
  16 آبان 1400

  سلام دوست عزیز، اصولا خدمات ارتودنسی جزو موارد زیبایی به حساب می آید و بیمه ها پوشش نمی دهند؛ اما در بیمه های گروهی این امکان وجود دارد تا خود شرکت بتواند موارد تحت پوشش را مشخص کند. با توجه به شرایط شرکت این مساله تعیین می شود. برای مشاوره با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

نورصالحي
16 آذر 1400

سلام ميخواستم بدونم براي هزينه هاي زايمان بيمه ملت چه مبلغي را تقبل مينمايد

  کارشناس بیمه
  29 آذر 1400

  سلام دوست عزیز
  با توجه به طرحی که انتخاب می کنید ،و سقف پرداختی که داشته باشد پرداخت می گردد

پ زبده لطف ابادی
09 دی 1400

با سلام اینجانب پروین زبده لطف آبادی کد بیمه درمانی ۰۰۶۸۱۰۹۲۸۷که طی پرونده شماره ۲۴_۲۱_۰۲در مورخ ۱۴۰۰/۸/۸ در بیمارستان بنت الهدی مشهد بستری و جراحی سرطان داشتم بیمارستان مبلغ شش میلیون پانصد هزار تومان علی الحساب دریافت کردند و طی میگیری فرمودند برخی از هزینه ها مشمول نیست
خواهشمند است علت عدم شمولیت مبلغ پرداختی و ایا این مبلغ اضافه دریافتی بیمارستان میباشد اینجانب بری برگشت مبلغ دریافتی چطور پیگیری نمایم ممنون

  کارشناس بیمه
  11 دی 1400

  سلام دوست عزیز
  برای پیگیری این موارد با واحد خسارت بیمه تکمیلی خود مراجعه کنید

علی مددی
03 بهمن 1400

سلام پرداخت بیمه ملت به چه صورته؟

  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، نوع پرداخت شما به بیمه تان بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارگزاری بیمه ملت تماس بگیرید.

پژواکی
03 بهمن 1400

سلام از کجا می تونم اطلاعاتی در خصوص پرداخت حق بیمه بانک ملت به دست بیارم؟

  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما باید با کارگزاری بیمه ملت تماس بگیرید.

چالدران
03 بهمن 1400

سلام آیا چیزی به اسم پرداخت بیمه تامین اجتماعی بانک ملت داریم؟

  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز بیمه ملت با بیمه تامین اجتماعی خیلی باهم فرق دارند. اصلا چنین چیزی که شما نوشتید، وجود ندارد.

علی بابایی
11 بهمن 1400

سلام
بنده پنجاه سال دارم میخواستم بیمه تکمیلی انفرادی بگیرم. از بیمه سلامت هم دفترچه دارم.
من باید بیمه عمر هم بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  11 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز نیازی به بیمه عمر نیست

غزاله
11 بهمن 1400

سلام پرداخت بیمه بانک ملت با بیمه تکمیلی ملت فرق داره؟

  کارشناس بیمه
  11 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی ملت را هم بیمه بانک می گویند. تفاوتی ندارد.

قیصری
07 اسفند 1400

سلام
چطور میتونیم سوابق بیمه درمان و نسخه‌های پرداختی رو ببینیم

  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، با شرکت خود بیمه ملت تماس بگیرید. البته قبل از آن از طریق سایت بررسی کنید، اگر در سایت نبود، آنگاه تماس بگیرید.

   مجتبی
   02 مرداد 1401

   سلام بابا ملت مسخره کرده، رفتم دنبال مراکز درمانی بیمه ملت اصلا پیدا نمیکنم

    کارشناس بیمه
    03 مرداد 1401

    سلام با شماره موجود تماس بگیرید.

رامین
16 فروردین 1401

با سلام بنده حدودا 30 سال دارم و از سال 95 بیمه سلامت هستم الان میخوام بیمه تکمیلی انفرادی شمارو تهیه کنم بیمه پایه من سلامت هست ایا امکانش هست؟؟؟؟؟

  کارشناس بیمه
  17 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، بله البته اگر شما هم بیمه پایه نداشته باشید، باز هم می توانید بیمه تکمیلی خریداری کنید که البته مبلغ اضافه تر به صورت کلی بپردازید. برای راهنمایی در خرید بیمه تکمیلی با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

اسدی
17 فروردین 1401

سلام اگر من در بیمارستان عرفان نیایش بخوام جراحی برداشت رحم انجام بدم بیمه ملت هزینه جراحی و بستری رو پرداخت میکنه؟ بیمه ویژه ملت داریم

  کارشناس بیمه
  06 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه ملت را بررسی کنید. اینکه اصلا آیا در زمان مورد نظر شما قرارداد دارند یا خیر.

آزرم
22 فروردین 1401

هزینه های آندوسکوپی مطب مگر قابل پرداخت نیست؟

  کارشناس بیمه
  22 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه تکمیلی را بررسی کنید که اصلا آیا تحت پوشش است یا خیر. بعد اینکه اگر مرکز طرف قرارداد نباشد، باید رسیدهای پرداخت را به دفتر بیمه ارسال کنید.

مهرنوش
23 فروردین 1401

سلام ببخشید برای ازمایشگاه میخواستم قرارداد برای معرفی نامه بیمه ملت چطوری میتونم درخواست بدم؟

  کارشناس بیمه
  24 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، تمامی شرکت بیمه تکمیلی دارای بخشی در سایت هستند که می توانید از آن معرفی نامه بگیرید.

Sobhani
25 فروردین 1401

سلام برای گرفتن عینک میتوان پیش اپروتریس رفت بیمه قبول میکنه هزینه عینک؟

  کارشناس بیمه
  25 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه تکمیلی خود را بررسی کنید.

Hossein
27 فروردین 1401

سلام
میخوام پی آر پی زانو انجام بدم بیمه تکمیلی ملتم دارم میخواستم بدونم بیمه ملت پشتیبانی میکنه

  کارشناس بیمه
  27 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید موارد تحت پوشش شرکت را ببنیید. تا جایی که اطلاعات بود، ما در این مقاله برای شما نوشته ایم.

حبیبی
28 فروردین 1401

سلام ببخشید خواستم ببینم ما می تونیم از بیمه ملت شخص دیگه ای استفاده کنیم؟! بیمه این اجازه رو داده؟ یا تنها شخصی که بیمه پرداخت میکند باید استفاده کند؟!

  کارشناس بیمه
  07 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، تکمیلی برای هر شخص است.

فاطمه
29 فروردین 1401

سلام.مسیول بیمه در منطقه ما مربوط به چند شهره و باید دوهفته یکبار بیاد و مدارک رو بگیره.متاسفانه علی رغم پیگیری ایشون نمیاد و ما خودمون بریم به اون شهر و مدارک رو تحویلش بدیم.این مورد رو کجا پیگیری کنیم

  کارشناس بیمه
  29 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، با خود شرکت اصلی مطرح کردید؟ شرکت های دیگر چه؟ بیمه های سامان و تعاون هم می توانید بگیرید.

عازم
07 اردیبهشت 1401

سلام
روکش دندان عصب کشی شده زیبایی محسوب میشه؟

  کارشناس بیمه
  12 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز هر شرکتی سیاست متفاوتی دارد. اما باید گفت که بله

  محمد
  29 اردیبهشت 1401

  سلام روزتون بخیر
  سوالم اینه بیمه تکمیلی ملت چقد از هزینه اسکن قلب رو‌پرداخت میکنه

   کارشناس بیمه
   30 اردیبهشت 1401

   سلام دوست عزیز، باید در پوشش تان مشاهده کنید که اصلا آیا پوشش می دهد یا خیر.

شیرین
25 اردیبهشت 1401

سلام.من بیمه تکمیلی گروهی بودم.میخوام بیمه تکمیلی انفرادی انجام بدم.چون دیگه توی شرکت کار نمیکنم.جواب یکی از پاسخها نه هست.پس چرا توی این سایت گفته شده بیمه تکمیلی انفرادی

  کارشناس بیمه
  12 خرداد 1401

  شما میتوانید انفرادی هم بگیرید، کی به شما گفته که نمیتوانید؟

سخائی
28 اردیبهشت 1401

باسلام خدمت شما بیمه گر محترم ملت
بنده یک فردبیمه شده توسط اداره همسرم هستم و یک انتقاد ویژه از بیمه شما دارم و راجب IVF و اعمال مرتبط ب اون هست بنده به خاطر نازایی عمل تخمک کشی انجام دادم و حدود ۲۰ میلیون هزینه بیمارستان و دارو هام شده متاسفانه به دلیل پاره ای از مشکلات مجبور شدیم جنین ها رو ارسال کنیم آزمایشگاه ژنتیک برای یک سری آزمایشات که اون هم ۶۰ میلیون در اومده ولی من سوی صحبتم به بندی هست که شما دارید راجب عمل تخمک کشی و انتقال که باید با هم باشه که بشه هزینه رو پرداخت کنیم حالا من هیچی اون بنده های خدا که مشکل تخمک پوچ دارن و هر سری باید تخمک کشی شن تا شاید یک عدد تخمک برداشت بشه که اونم شاید قابل انتقال باشه یا نه خوب تکلیف اونا که از دوباره باید تخمک کشی بشن چیه چون انتقال ندارن نباید هزینه بهشون داده بشه ؟خدا رو خوش نمیاد با این همه هزینه سنگین نازایی حداقل بتونید یه بار کوچیکی از رو دوش ماها بردارید

صالحیان
30 اردیبهشت 1401

استفاده از بیمه تکمیلی برای بیماران خاص(دیالیزی) که داروی ترولاک رو استفاده می کنند به چه صورت هست؟

  کارشناس بیمه
  30 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، باید با واحد خسارت تماس بگیرید. اینکه اصلا پوشش می دهند یا خیر. اگر این بیماری را داشته باشید، بیمه تکمیلی نمی توانید بخرید.

حدیثه زز
22 خرداد 1401

سلام من بیمه تکمیلی ملت دارم ولی هزینه درمان منو نزدیک به دوماهه کامل نفرستاده از کجا باید پیگیری کنم

  کارشناس بیمه
  22 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید از طریق دفتر خود بیمه تکمیلی ملت پیگیری کنید. تنها راه همین است.

پرویز
26 خرداد 1401

سلام.آزمایش غربالگری. دی ان ای.و.پی سی آر جنین هم جزءبیمه تکمیلی هستن.

  کارشناس بیمه
  31 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، تا اینجا که اطلاع داریم، خیر. در خصوص بیمه ملت باز با خود شرکت بپرسید.

رحیمی
29 خرداد 1401

سلام خسته نباشید…بیمه تکمیلی ملت گرفتم از طرف بانک، رفتم بیمارستان میگ طرف قرارداد نیستیم اما تو سایت ملت زده هست. من الان باید چه کار کنم؟

  کارشناس بیمه
  30 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، با دفتر بیمه ملت تماس بگیرید و مسئله را مطرح کنید.

کارمند
14 تیر 1401

سلام بیمه تکمیلی ملت راه آهن هم با همین یکیه؟

  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، پوشش ها بله اما سامانه ای جداگانه ای برای ثبت نام در نظر گرفته خواهد شد.

مصطفی قاسمی
14 تیر 1401

شما بیمه تکمیلی ما ملت رو دارید؟

  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، برای خرید گروهی بیمه تکمیلی با بیمه دات کام بگیرید.

نگارا
29 تیر 1401

بیمه ملت تکمیلی انفرادی شما واسه فروش دارید؟

  کارشناس بیمه
  30 تیر 1401

  سلام خیر اما برای گروه می توانید.

سی علی
31 تیر 1401

سلام ،بیمه ملت شرکت فولاد اکسین اهواز دارم،چقد از هزینه عینک رو پوشش میده؟

  کارشناس بیمه
  01 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید موارد تحت پوشش را مشاهده کنید.

لادن
03 مرداد 1401

سلام پرداخت خسارت درمان بیمه ملت رو چطوری میشه انجام بدم؟

  کارشناس بیمه
  04 مرداد 1401

  سلام باید به سایت خود بیمه ملت مراجعه کنید.

مرادی
19 مرداد 1401

باسلام منظور از چهارعمل اصلی کدام است

  کارشناس بیمه
  20 مرداد 1401

  سلام ی سری عمل های خاص و تعریف شده هستند.

امین
30 مرداد 1401

سلام دکترمتخصص ارتوپدی برام زانو بند و کمر بند نوشته بیمه تکمیلی ملت دارم میخواستم بدونم ااینا جز بیمه هستن

  کارشناس بیمه
  30 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اگر طرف قرارداد با بیمه تکمیلی است و نوشته است، بله البته به شرطی که شما هم بیمه تکمیلی ملت داشته باشید.

ماسال
14 شهریور 1401

سلام سقف تعهدات بیمه ملت برای عمل جراحی در بیمارستان گاندی رو چطوری پیدا کنم؟

  کارشناس بیمه
  15 شهریور 1401

  سلام کلا بیمه های تکمیلی سقف تعهدی دارند که در همه بیمارستان ها یکسان است.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید