۰۱ مرداد ۱۴۰۳

بیمه تکمیلی ملت: تمام خدمات و پوشش‌های بیمه درمان برای یک ملت

بیمه ملت یکی از شرکت‌های معتبر بیمه در کشور است که در حال حاضر بیش از ۱۸۰۰ نمایندگی دارد و در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز است. بیمه تکمیلی ملت جزو بیمه‌نامه‌های درمان تکمیلی است که به صورت انفرادی، خانواده و گروهی توسط شرکت بیمه ملت ارائه می‌شود. در بازه‌های زمانی مختلف ممکن است که این بیمه طرح‌های گوناگونی را ارائه کند. مزیت مهم بیمه تکمیلی شرکت ملت را می‌توان بیمه‌ی تکمیلی خانواده دانست. در حال حاضر شاهد افزایش سهم بیمه ملت نسبت به دیگر شرکت­‌ها هستیم که در قالب طرح‌های مختلف ارائه شده‌است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در این مقاله همراه باشید.

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ملت

بیمه تکمیلی ملت یکی از بهترین بیمه‌نامه‌های کشور است که ۱۳ درصد فروش بیمه‌نامه را به خود اختصاص داده است. برای اینکه بتوانید از این بیمه‌نامه استفاده کنید بهتر است که مراکز طرف قرارداد این بیمه‌نامه را بدانید. به طور حتم تعداد مراکز طرف قرارداد یکی از علت‌های اصلی برای تهیه این بیمه‌نامه است. هرچه تعداد این مراکز بیشتر باشد، رفاه و آسایش افراد افزایش پیدا می‌کند، زیرا در سرتاسر کشور دسترسی آسان‌تر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع بیمه درمانی، راهنمای بیمه تکمیلی را مطالعه کنید.

بیمه ملت در حال حاضر با ۹۰ بیمارستان و ۹۴ مرکز دندانپزشکی در سطح تهران قرارداد دارد. همچنین ۴۵ آزمایشگاه و ۵ داروخانه در سطح تهران آماده خدمات رسانی به افرادی هستند که این بیمه را تهیه کرده‌اند. این تنوع در شهر‌های دیگر کشور هم وجود دارد، کافی است هنگام خرید بیمه ملت از کارشناس بیمه‌ای خود این مراکز را جویا شوید.

همکاری در فروش بیمه

شرایط خرید بیمه تکمیلی گروهی ملت

بیمه تکمیلی گروهی یکی از  رشته بیمه‌های ارائه شرکت بیمه ملت است که برای بیمه درمان گروهی باید تعداد کارمندان مشخصی در این طرح بیمه شوند. البته که هر بیمه درمان تکمیلی از طرف هر شرکت بیمه‌ای، شرط حداقل تعداد کارمندان را دارد. برای بیمه تکمیلی ملت، تعداد کارمند‌ها حداقل باید ۱۰۰ نفر باشد. همچنین افرادی که متقاضی بیمه تکمیلی گروهی ملت هستند باید بیمه پایه را تهیه کرده باشند.

انواع بیمه تکمیلی گروهی ملت

بیمه‌های درمان تکمیلی به صورت گروهی ارائه می‌شود. در بیمه تکمیلی ملت بیمه‌گزار می‌تواند تمام کارمندان یا ۷۰ درصد آن‌ها را به همراه خانواده‌ تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دهند. در ادامه انواع این بیمه را برایتان شرح می‌دهیم.

بیمه تکمیلی ملت

بیمه درمانی گروهی ملت و پوشش‌های آن

بیمه درمان کامل

در این نوع بیمه‌نامه، بیمه‌گر متعهد می‌شود که تمام هزینه‌های درمانی بیمه‌شده‌ها را با توجه به میزان تعهدات و سایر شرایط قرارداد جبران و پرداخت کند.

بیمه درمان تکمیلی

در این بیمه‌نامه بیمه‌گذارها، بیمه‌گر اول یا پایه دارند و بیمه‌گر دوم جبران بخشی از هزینه‌های درمان را برعهده می‌گیرد. در این بیمه تمام یا بخشی از فرانشیز تعیین شده در بیمه‌های درمان تکمیلی معمولاً از طرف بیمه‌گر اول تامین می‌شود.

پوشش‌های بیمه درمان ملت

پوشش‌های بیمه درمان ملت به دو دسته اصلی و اضافی تقسیم می‌شود. خدمات بیمه ملت شامل پوشش‌های ارائه شده به وسیله این بیمه می‌باشد. هر کدام از این دو دسته هزینه‌های برخی از درمان‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهند.

پوشش‌های اصلی

پوشش‌های اصلی بیمه درمان ملت به شرح زیر است:

 • پرداخت هزینه‌های جراحی و بستری در بیمارستان
 • عمل‌های جراحی مهم
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • هزینه‌های سرپائی شامل انواع اسکن، MRI، سونوگرافی، ماموگرافی، اکو، کاردیوگرافی
 • جراحی‌های محدود
 • رفع عیوب انکساری چشم و لیزر درمانی
 • تست ورزش، نوار عضله، عصب و مغز

پوشش‌های اضافی

شما می‌توانید با پرداخت مبلغ بیشتر، پوشش‌های بیمه درمان ملت را اضافه کنید و از آن‌ها برای جبران هزینه‌های درمان خود بهره‌مند شوید. پوشش‌های اضافی تعهدات بیمه تکمیلی ملت عبارتند از:

در بیمه درمانی ملت بیمه‌گزار می‌تواند با پرداخت حق بیمه اضافی، فرانشیز تعهدات بیمارستان را تا ۱۰ درصد کاهش دهد. احتمالا این سوال برایتان پیش می‌آید که فرانشیز به چه معنا است؟ توصیه می‌کنیم مقاله فرانشیز بیمه را مطالعه نمایید.

بیمه تکمیلی انفرادی ملت

بیمه درمانی یکی از خدمات مفید صنعت بیمه است که به تمام افراد توصیه می‌شود آن را تهیه کنند. این بیمه  تعداد اعضای خانواده بیش از ۲ نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد. البته که در حال حاضر شرکت بیمه‌ی ملت، شرایط بیمه تکمیلی انفرادی را مشروط بر تهیه بیمه عمر می‌داند و افراد قبل از تهیه بیمه انفرادی باید بیمه عمر را تهیه کنند. در حقیقت با خرید بیمه عمر مزیت‌های مختلفی برای بیمه‌گذار در نظر گرفته شده است که تهیه آن خالی از لطف نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای بیمه عمر به مقاله ما در اینجا مراجعه کنید.

این بیمه‌نامه در ۴ طرح (طرح ۱، طرح ۲، طرح ۳ و طرح VIP) ارائه می‌شود که افراد با توجه به شرایط مالی و نیاز‌های خود یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنند. پوشش‌های تمام این طرح‌ها یکسان است، اما تفاوت در سقف و میزان تعهدات آن است. البته در طرح VIP نیازی نیست تا افراد بیمه پایه داشته باشند.

کسانی که تحت پوشش بیمه انفرادی ملت قرار می‌گیرند

تمام افرادی که جزو بستگان درجه یک بیمه‌شده محسوب می‌شوند می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان انفرادی قرار بگیرند. لازم است بدانید که حداکثر سن بیمه شدگان ۷۰ سال است.

همچنین کلیه خانواده می‌توانند، تحت پوشش قرار بگیرند؛ مگر اینکه تحت پوشش و نظر بیمه تکمیلی ارگان خاصی باشند.

در حوادث انفرادی، بازه سنی افراد باید بین ۴ تا ۸۰ سال باشد. همچنین در بیمه حوادث گروهی، حداکثر سن ۷۵ سال است. در حوادث تحصیلی هم افراد از تولد تا ۷۵ تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

 

پوشش های اصلی بیمه تکمیلی انفرادی

با تهیه و خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی، شرکت بیمه ملت متعهد می‌شود که در شرایط تحت تعهد خود، بیمه‌گذار را حمایت کند. پوشش‌های اصلی بیمه تکمیلی انفرادی عبارتند از:

 • هزینه‌های ناشی از جراحی‌های مهم
 • هزینه‌های مرتبط با تست ورزش، نوار عضله، نوار مغز و عصب
 • سونوگرافی،کاردیوگرافی، MRI
 • هزینه‌های ناشی از جراحی یا بستری شدن در بیمارستان
 • هزینه‌های مرتبط با زایمان طبیعی و سزارین (مقاله بیمه تکمیلی برای زایمان را مطالعه کنید.)
 • هزینه درمان و رفع ایوب انکساری چشم و لیزر درمانی
 • هزینه‌های درمانی سرپایی مانند اسکن

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بیمه تکمیلی انفرادی کسب کنید، توصیه می‌کنیم مقاله ما را در اینجا مطالعه بفرمایید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت

افراد می‌توانند از دو طریق مراحل دریافت خسارت بیمه تکمیلی خود را طی کنند. یکی از راه‌ها مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیلی ملت است. راه دوم هم مراجعه به سایر مراکز درمانی است.

اگر مراحل درمان خود را در مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه ملت انجام دهید دیگر نیازی به مراجعه به دفاتر بیمه ملت ندارید. با دریافت معرفی‌نامه آنلاین، خدمات مورد نیاز خود را متناسب با تعهدات بیمه‌گر دریافت کنید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت بیمه درمانی ملت به شرح زیر است:

 • مشخصات مرکز درمانی با مهر و امضای معتبر
 • مهر و امضای معتبر پزشک معالج و مشاور
 •  صورتحساب بیمارستان با امضا و مهر حسابداری
 • نسخه اصلی تمام مدارک بیمارستانی مانند: شرح عمل جراحی، گواهی بیهوشی، گواهی ویزیت، نسخه‌های دارویی و آزمایشگاه
 • اصل فاکتور پرداختی معتبر و مورد تایید برای خدمات تشخیصی مانند: سونوگرافی، MRI، ماموگرافی، انواع اسکن، تست ورزش، نوار عضله و آندوسکوپی

دقت کنید که برای هزینه‌های ویزیت، دارو ، آزمایشگاه و عینک طبی باید اصل نسخه از طرف پزشک به همراه حساب داروخانه یا آزمایشگاه ارسال شود.

دوره انتظار

بیمه ملت هم مانند سایر شرکت‌های بیمه‌ای، یک دوره انتظار را برای دریافت خدمات و پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی در نظر گرفته است. بنابراین اگر می‌خواهید از مزایای بیمه تکمیلی ملت استفاده کنید باید قبل از هرگونه درمان در زمان درست این بیمه‌نامه را تهیه کنید.

دوره انتظار بیمه درمانی ملت برای زایمان، ۹ ماه است. بیمه ملت برای تعهدات خود دوره انتظار ۳ ماهه را هم برای امور بیمارستانی و غیر بیمارستانی در نظر گرفته است. این موارد عبارتند از:

 • بستری
 • عمل جراحی
 • اعمال سرپایی
 • پاراکلینیکی (جهت آشنایی بیشتر با خدمات و پوشش‌های پاراکلینیکی، مطلب پیشنهادی ما پوشش هزینه‌های پاراکلینیکی در خدمات بیمه تکمیلی است)

چگونه از هزینه های بیمه تکمیلی ملت مطلع شویم؟

برای کسب اطلاعات جامع درمورد دریافت خسارات و هزینه های بیمه تکمیلی ملت ۲ راهی اصلی وجود دارد که به شرح زیر می باشند:

 1. مراجعه به وبسایت بیمه ملت
 2. نصب اپلیکیشن همراه ملت

برای استعلام بیمه تکمیلی ملت می‌توانید از پورتال مخصوص این سایت به نشانی melat.ir استفاده کنید. و از طریق این سامانه برای استعلام بیمه تکمیلی ملت با کد ملی خود اقدام کنید. همچنین امکان دریافت استعلام سایر پوشش‌های این بیمه هم در دسترس کاربران قرار دارد.

چرا بیمه تکمیلی ملت

بیمه درمانی ملت یکی از بهترین بیمه‌نامه‌های درمان است که در طرح‌های مختلف و با توجه به شرایط افراد طراحی شده است تا هر شخصی با هر شرایط مالی توان خریداری آن را داشته باشد.

شرکت‌های بیمه‌ای گوناگونی بیمه تکمیلی را ارائه می‌دهند. بیمه دات کام یک سامانه استعلام، خرید و مقایسه بیمه است که می‌تواند شما را در این امر یاری کند. کافی است که با کارشناس‌های بیمه‌ این مجموعه ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را در قالب کامنت زیر همین مقاله از آن‌ها بپرسید. همچنین اگر قصد خرید بیمه تکمیلی دارید، می‌توانید از طریق کارگزاری آنلاین بیمه دات کام این بیمه درمانی را خریداری کنید. شما می‌توانید با انتخاب منو محصولات، کلیک روی گزینه درمان و پر کردن اطلاعات خواسته شده بیمه مورد نظر خود را انتخاب کرده و به راحتی بیمه تکمیلی خریداری کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر است که به سایت بیمه ملت مراجعه کنید.

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
مزایای بیمه شخص واحد دی
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ / بیمه درمان و تکمیلی

چک لیست ۸ مزایای بیمه شخص واحد دی در ۱۴۰۳ + پوشش ها درمانی

مزایای بیمه شخص واحد دی را می‌توان استفاده همه افراد جامعه با هر شرایط شغلی دانست. اگر شما هم جزو افرادی هستید که تمایل به استفاده از خدمات درمانی بیشتر دارید اما شرایط خرید بیمه تکمیلی برای شما فراهم نیست، توصیه می‌کنیم که این بیمه نامه را خریداری کنید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
حمید
۰۹ آذر ۱۴۰۲

سلام. بابت جراحی شبکیه چشم چند درصد هزینه پرداخت میشه. تشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۱ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این مورد جز پوشش های اصلی بیمه ملت است. باید از نمایندگان این بیمه سوال بفرمایید.

person
سالار
۲۰ مهر ۱۴۰۲

طبق تعرفه در قرارداد ثبت شده ،هزینه هر نفر در دندان پزشکی مبلغ ۷ میلیون ثبت گردیده که چون معالجه درمان دندانم به دو بخش تفکیک شده بود ترمیم پست و کانال و بخش دیگر جراحی ریشه ، مبلغ اولیه پست و کانال را پزشک طرف قرارداد انجام دادند ولی معالجه ریشه در تخصص ایشان نبود که توسط پزشک دیگری انجام دادم و مبلغ ۱/۵۰۰ میلیون را خودم پرداخت کردم و بیش از یک ماه است که مبلغ ۱/۵۰۰ را به حساب اینجانب واریز نکردند دلیل این همه تاخیر در پرداخت چیست ممنون راهنمایی بفرمایید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  پروسه بررسی مدارک و پرداخت خسارت مدتی زمان بر است.

   person
   ابوالفضل
   ۰۵ دی ۱۴۰۲

   باسلام مسخره تر ودزدتراز این بیمه ملت نیس از برج ۴فاکتور دادم الان برج ۱۰هنوز واریز نکردن هشت ملیون بوده چهار ملیونش تأیید کردن ک همونم ندادن واقعا اصلا بدردنمیخوره چه بیمه تکمیلی ملت باشی چ نباشی خیلی فرقی نمیکنه ت سرپرستی‌اش میری همه میندازن گردن همدیگه

person
فاطمه
۱۸ مرداد ۱۴۰۲

عرض سلام آیا مبلغ بیمه برای گرفتن عینک در بیمه تکمیلی ملت به صورت شناور هست؟
یعنی مبلغ بیمه بقیه اعضای خانواده برای یکی از اعضای خانواده استفاده شود؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. خیر.

person
سهیل
۱۳ خرداد ۱۴۰۲

آیا دادن عینک آفتابی ولنز رنگی زیر نظر بینایی سنج خلاف قانون است؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

  دقیقا در چه موردی؟ استفاده از آن خلاف قانون نیست.

person
محمد فراهانی
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

سلام من مدت هشت ماه است که شرکت خدمات اول مخابرات ما را تحت پوشش بیمه تکمیلی ملت برده ولی من متاسفانه برای بزدید فاکترهای که تحویل داده در سایت بیمه نمی توانم ببینم پیغام می دهد با این کد ملی شماره دیگری پبت شده در صورتی که من ثبت نکرده ام با تشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام. با توجه به این موضوع که بیمه شما به کدام شرکت تعلق دارد، به یکی از شعب آن بیمه به صورت حضوری مراجعه کنید و این موضوع را پیگیری نمایید.

person
علی
۱۷ فروردین ۱۴۰۲

باسلام وخسته نباشید
بنده بیمه تکمیلی ملت دارم و تو قراردادش لنفوسیت تراپی وجود دارد امروز که به آزمایشگاه رفتم برای لنفوسیت تراپی گفتند باید از بیمه ملت معرفی نامه بیارین .بنده اردبیل هستم میخواستم ببینم از کی باید معرفی نامه بگیرم متاسفانه تو اردبیل بیمه ملت دفتر پرداخت خسارت ندارد.
باتشکر

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. از سایت بیمه ملت اقدام کنید یا با شماره های پشتیبانی این بیمه تماس بگیرید.

person
یارا
۱۶ فروردین ۱۴۰۲

سلام من مرکزدرمانی هستم، میخواستم با بیمه شما قرارداد ببندم ولی متاسفانه موفق به تماس با شما نشدم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. لطفا با این شماره تماس بگیرید ۰۲۱۴۳۷۲

person
فوژان دربهانی
۰۲ بهمن ۱۴۰۱

سلام. برای تهیه بیمه تکمیلی ملت انفرادی باید چه کار کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۱

  سلام باید با خود شرکت بیمه تکمیلی ملت تماس بگیرید.

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۱

  سلام. در حال حاضر شرکت بیمه‌ی ملت، تهیه بیمه تکمیلی انفرادی را مشروط بر تهیه بیمه عمر می‌داند و افراد قبل از تهیه بیمه انفرادی باید بیمه عمر را تهیه کنند. این بیمه‌نامه در ۴ طرح (طرح ۱، طرح ۲، طرح ۳ و طرح VIP) ارائه می‌شود که افراد با توجه به شرایط مالی و نیاز‌های خود یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنند. پوشش‌های تمام این طرح‌ها یکسان است، اما تفاوت در سقف و میزان تعهدات آن است. البته در طرح VIP نیازی نیست تا افراد بیمه پایه داشته باشند. در نظر داشته باشید که برای تهیه این بیمه باید حداکثر سن بیمه شده ۷۰ سال باشد. همچنین کلیه خانواده می‌توانند، تحت پوشش قرار بگیرند؛ مگر اینکه تحت پوشش و نظر بیمه تکمیلی ارگان خاصی باشند. این بیمه در حوادث انفرادی، بازه سنی بین ۴ تا ۸۰ سال و در حوادث تحصیلی هم افراد از تولد تا ۷۵ را تحت پوشش قرار می‌دهد.

person
Reza
۲۷ دی ۱۴۰۱

سلام ایا بیمه هزینه عمل و تعویض مفصل زانو را هم پوشش میدهد

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ دی ۱۴۰۱

  سلام اصولا باید بدهد و البته بهتر است که با بیمارستان و پزشک صحبت کنید

person
رضا
۱۷ آذر ۱۴۰۱

آیا هزینه درمان rtms توسط بیمه ملت پوشش داده میشود
اگر پوشش میدهد سقف پرداختی بیمه چقدر است و چه مبلغ فرانشیز کم می‌کند.
ممنونم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱

  سلام این را باید از خود دفتر بیمه ملت بپرسید.

   person
   خامنه
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱

   سلام شرایط بیمه تکمیلی ملت برای بیماران خاص هم میدونید چطوریه؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۹ آذر ۱۴۰۱

    سلام اطلاع جزئی نداریم این کلیات است که نوشته ایم اما می توانید با خود دفتر بیمه عمر تماس بگیرید.

person
محمود
۱۲ آذر ۱۴۰۱

سلام من ۵٢سال سن دارم وبیمه سلامت هستم با خانواده ام آیا میتونم بیمه تکمیلی بگیرم و اگه ممکن هست هزینه اش چقدر میشه

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱

  سلام در خصوص سن باید شرایط شرکت ها را بررسی کنید. با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند. البته می توانید قبل از خرید، با وارد کردن اطلاعات خود، شرایط را بررسی کنید.

person
طاهره
۲۱ آبان ۱۴۰۱

سلام برخی بیمارستانهای طرف قرارداد بیمه ملت معرفی نامه غیر انلاین لازم دارند. مدارک لازم جهت صدور معرفی نامه غیر انلاین چیست؟ بنده یک عمل کیسه صفرا دارم به عنوان مثال

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱

  سلام هر اطلاعات مورد نیاز را نوشته ایم اما باید سایت خود بیمه ملت را بررسی کنید.

   person
   منصوری
   ۲۷ آبان ۱۴۰۱

   سلام من میخوام بیمارستان گاندی عمل کنم، آیا بیمه تکمیلی درمان ملت پوشش میده؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۸ آبان ۱۴۰۱

    سلام بیمارستان گاندی با بیمه ملت قرارداد دارد؛ البته اگر جدیدا عوض نشده باشد.

    person
    هادی
    ۲۵ دی ۱۴۰۲

    سلام
    آیا بیمه تکمیلی ملت شیر خشک را هم پوشش میدهد؟میشود

person
سینا
۰۸ آبان ۱۴۰۱

با سلام
بنده بیمه تکمیلی ملت راه آهن هستم، مادرم به دلیل بیماری چشمی باید هر سه ماه یکبار آمپول دیسپورت ۵۰۰ تزریق کنه که متاسفانه الان تو بازار قیمتش چهار میلیونه، خواستم ببینم شامل بیمه تکمیلی میشه که من مادرمو بیمه تکمیلی کنم
ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ آبان ۱۴۰۱

  سلام باید از خود بیمه ملت بپرسید.

person
ماسال
۱۴ شهریور ۱۴۰۱

سلام سقف تعهدات بیمه ملت برای عمل جراحی در بیمارستان گاندی رو چطوری پیدا کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

  سلام کلا بیمه های تکمیلی سقف تعهدی دارند که در همه بیمارستان ها یکسان است.

person
امین
۳۰ مرداد ۱۴۰۱

سلام دکترمتخصص ارتوپدی برام زانو بند و کمر بند نوشته بیمه تکمیلی ملت دارم میخواستم بدونم ااینا جز بیمه هستن

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اگر طرف قرارداد با بیمه تکمیلی است و نوشته است، بله البته به شرطی که شما هم بیمه تکمیلی ملت داشته باشید.

person
مرادی
۱۹ مرداد ۱۴۰۱

باسلام منظور از چهارعمل اصلی کدام است

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

  سلام ی سری عمل های خاص و تعریف شده هستند.

person
لادن
۰۳ مرداد ۱۴۰۱

سلام پرداخت خسارت درمان بیمه ملت رو چطوری میشه انجام بدم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۱

  سلام باید به سایت خود بیمه ملت مراجعه کنید.

person
سی علی
۳۱ تیر ۱۴۰۱

سلام ،بیمه ملت شرکت فولاد اکسین اهواز دارم،چقد از هزینه عینک رو پوشش میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ مرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید موارد تحت پوشش را مشاهده کنید.

person
نگارا
۲۹ تیر ۱۴۰۱

بیمه ملت تکمیلی انفرادی شما واسه فروش دارید؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱

  سلام خیر اما برای گروه می توانید.

person
مصطفی قاسمی
۱۴ تیر ۱۴۰۱

شما بیمه تکمیلی ما ملت رو دارید؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، برای خرید گروهی بیمه تکمیلی با بیمه دات کام بگیرید.

person
کارمند
۱۴ تیر ۱۴۰۱

سلام بیمه تکمیلی ملت راه آهن هم با همین یکیه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، پوشش ها بله اما سامانه ای جداگانه ای برای ثبت نام در نظر گرفته خواهد شد.

person
رحیمی
۲۹ خرداد ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید…بیمه تکمیلی ملت گرفتم از طرف بانک، رفتم بیمارستان میگ طرف قرارداد نیستیم اما تو سایت ملت زده هست. من الان باید چه کار کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، با دفتر بیمه ملت تماس بگیرید و مسئله را مطرح کنید.

person
پرویز
۲۶ خرداد ۱۴۰۱

سلام.آزمایش غربالگری. دی ان ای.و.پی سی آر جنین هم جزءبیمه تکمیلی هستن.

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، تا اینجا که اطلاع داریم، خیر. در خصوص بیمه ملت باز با خود شرکت بپرسید.

person
حدیثه زز
۲۲ خرداد ۱۴۰۱

سلام من بیمه تکمیلی ملت دارم ولی هزینه درمان منو نزدیک به دوماهه کامل نفرستاده از کجا باید پیگیری کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید از طریق دفتر خود بیمه تکمیلی ملت پیگیری کنید. تنها راه همین است.

person
صالحیان
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

استفاده از بیمه تکمیلی برای بیماران خاص(دیالیزی) که داروی ترولاک رو استفاده می کنند به چه صورت هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید با واحد خسارت تماس بگیرید. اینکه اصلا پوشش می دهند یا خیر. اگر این بیماری را داشته باشید، بیمه تکمیلی نمی توانید بخرید.

person
سخائی
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

باسلام خدمت شما بیمه گر محترم ملت
بنده یک فردبیمه شده توسط اداره همسرم هستم و یک انتقاد ویژه از بیمه شما دارم و راجب IVF و اعمال مرتبط ب اون هست بنده به خاطر نازایی عمل تخمک کشی انجام دادم و حدود ۲۰ میلیون هزینه بیمارستان و دارو هام شده متاسفانه به دلیل پاره ای از مشکلات مجبور شدیم جنین ها رو ارسال کنیم آزمایشگاه ژنتیک برای یک سری آزمایشات که اون هم ۶۰ میلیون در اومده ولی من سوی صحبتم به بندی هست که شما دارید راجب عمل تخمک کشی و انتقال که باید با هم باشه که بشه هزینه رو پرداخت کنیم حالا من هیچی اون بنده های خدا که مشکل تخمک پوچ دارن و هر سری باید تخمک کشی شن تا شاید یک عدد تخمک برداشت بشه که اونم شاید قابل انتقال باشه یا نه خوب تکلیف اونا که از دوباره باید تخمک کشی بشن چیه چون انتقال ندارن نباید هزینه بهشون داده بشه ؟خدا رو خوش نمیاد با این همه هزینه سنگین نازایی حداقل بتونید یه بار کوچیکی از رو دوش ماها بردارید

person
شیرین
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام.من بیمه تکمیلی گروهی بودم.میخوام بیمه تکمیلی انفرادی انجام بدم.چون دیگه توی شرکت کار نمیکنم.جواب یکی از پاسخها نه هست.پس چرا توی این سایت گفته شده بیمه تکمیلی انفرادی

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

  شما میتوانید انفرادی هم بگیرید، کی به شما گفته که نمیتوانید؟

person
عازم
۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام
روکش دندان عصب کشی شده زیبایی محسوب میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز هر شرکتی سیاست متفاوتی دارد. اما باید گفت که بله

  person
  محمد
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام روزتون بخیر
  سوالم اینه بیمه تکمیلی ملت چقد از هزینه اسکن قلب رو‌پرداخت میکنه

   person
   کارشناس بیمه
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

   سلام دوست عزیز، باید در پوشش تان مشاهده کنید که اصلا آیا پوشش می دهد یا خیر.

person
فاطمه
۲۹ فروردین ۱۴۰۱

سلام.مسیول بیمه در منطقه ما مربوط به چند شهره و باید دوهفته یکبار بیاد و مدارک رو بگیره.متاسفانه علی رغم پیگیری ایشون نمیاد و ما خودمون بریم به اون شهر و مدارک رو تحویلش بدیم.این مورد رو کجا پیگیری کنیم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، با خود شرکت اصلی مطرح کردید؟ شرکت های دیگر چه؟ بیمه های سامان و تعاون هم می توانید بگیرید.

person
حبیبی
۲۸ فروردین ۱۴۰۱

سلام ببخشید خواستم ببینم ما می تونیم از بیمه ملت شخص دیگه ای استفاده کنیم؟! بیمه این اجازه رو داده؟ یا تنها شخصی که بیمه پرداخت میکند باید استفاده کند؟!

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، تکمیلی برای هر شخص است.

person
Hossein
۲۷ فروردین ۱۴۰۱

سلام
میخوام پی آر پی زانو انجام بدم بیمه تکمیلی ملتم دارم میخواستم بدونم بیمه ملت پشتیبانی میکنه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید موارد تحت پوشش شرکت را ببنیید. تا جایی که اطلاعات بود، ما در این مقاله برای شما نوشته ایم.

person
Sobhani
۲۵ فروردین ۱۴۰۱

سلام برای گرفتن عینک میتوان پیش اپروتریس رفت بیمه قبول میکنه هزینه عینک؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه تکمیلی خود را بررسی کنید.

person
مهرنوش
۲۳ فروردین ۱۴۰۱

سلام ببخشید برای ازمایشگاه میخواستم قرارداد برای معرفی نامه بیمه ملت چطوری میتونم درخواست بدم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، تمامی شرکت بیمه تکمیلی دارای بخشی در سایت هستند که می توانید از آن معرفی نامه بگیرید.

person
آزرم
۲۲ فروردین ۱۴۰۱

هزینه های آندوسکوپی مطب مگر قابل پرداخت نیست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه تکمیلی را بررسی کنید که اصلا آیا تحت پوشش است یا خیر. بعد اینکه اگر مرکز طرف قرارداد نباشد، باید رسیدهای پرداخت را به دفتر بیمه ارسال کنید.

person
اسدی
۱۷ فروردین ۱۴۰۱

سلام اگر من در بیمارستان عرفان نیایش بخوام جراحی برداشت رحم انجام بدم بیمه ملت هزینه جراحی و بستری رو پرداخت میکنه؟ بیمه ویژه ملت داریم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه ملت را بررسی کنید. اینکه اصلا آیا در زمان مورد نظر شما قرارداد دارند یا خیر.

person
رامین
۱۶ فروردین ۱۴۰۱

با سلام بنده حدودا ۳۰ سال دارم و از سال ۹۵ بیمه سلامت هستم الان میخوام بیمه تکمیلی انفرادی شمارو تهیه کنم بیمه پایه من سلامت هست ایا امکانش هست؟؟؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، بله البته اگر شما هم بیمه پایه نداشته باشید، باز هم می توانید بیمه تکمیلی خریداری کنید که البته مبلغ اضافه تر به صورت کلی بپردازید. برای راهنمایی در خرید بیمه تکمیلی با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

person
قیصری
۰۷ اسفند ۱۴۰۰

سلام
چطور میتونیم سوابق بیمه درمان و نسخه‌های پرداختی رو ببینیم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، با شرکت خود بیمه ملت تماس بگیرید. البته قبل از آن از طریق سایت بررسی کنید، اگر در سایت نبود، آنگاه تماس بگیرید.

   person
   مجتبی
   ۰۲ مرداد ۱۴۰۱

   سلام بابا ملت مسخره کرده، رفتم دنبال مراکز درمانی بیمه ملت اصلا پیدا نمیکنم

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

    سلام با شماره موجود تماس بگیرید.

person
غزاله
۱۱ بهمن ۱۴۰۰

سلام پرداخت بیمه بانک ملت با بیمه تکمیلی ملت فرق داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی ملت را هم بیمه بانک می گویند. تفاوتی ندارد.

person
علی بابایی
۱۱ بهمن ۱۴۰۰

سلام
بنده پنجاه سال دارم میخواستم بیمه تکمیلی انفرادی بگیرم. از بیمه سلامت هم دفترچه دارم.
من باید بیمه عمر هم بگیرم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز نیازی به بیمه عمر نیست

person
چالدران
۰۳ بهمن ۱۴۰۰

سلام آیا چیزی به اسم پرداخت بیمه تامین اجتماعی بانک ملت داریم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز بیمه ملت با بیمه تامین اجتماعی خیلی باهم فرق دارند. اصلا چنین چیزی که شما نوشتید، وجود ندارد.

person
پژواکی
۰۳ بهمن ۱۴۰۰

سلام از کجا می تونم اطلاعاتی در خصوص پرداخت حق بیمه بانک ملت به دست بیارم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، شما باید با کارگزاری بیمه ملت تماس بگیرید.

person
علی مددی
۰۳ بهمن ۱۴۰۰

سلام پرداخت بیمه ملت به چه صورته؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، نوع پرداخت شما به بیمه تان بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارگزاری بیمه ملت تماس بگیرید.

person
پ زبده لطف ابادی
۰۹ دی ۱۴۰۰

با سلام اینجانب پروین زبده لطف آبادی کد بیمه درمانی ۰۰۶۸۱۰۹۲۸۷که طی پرونده شماره ۲۴_۲۱_۰۲در مورخ ۱۴۰۰/۸/۸ در بیمارستان بنت الهدی مشهد بستری و جراحی سرطان داشتم بیمارستان مبلغ شش میلیون پانصد هزار تومان علی الحساب دریافت کردند و طی میگیری فرمودند برخی از هزینه ها مشمول نیست
خواهشمند است علت عدم شمولیت مبلغ پرداختی و ایا این مبلغ اضافه دریافتی بیمارستان میباشد اینجانب بری برگشت مبلغ دریافتی چطور پیگیری نمایم ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز
  برای پیگیری این موارد با واحد خسارت بیمه تکمیلی خود مراجعه کنید

person
نورصالحي
۱۶ آذر ۱۴۰۰

سلام میخواستم بدونم برای هزینه های زایمان بیمه ملت چه مبلغی را تقبل مینماید

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز
  با توجه به طرحی که انتخاب می کنید ،و سقف پرداختی که داشته باشد پرداخت می گردد

person
جواد
۱۶ آبان ۱۴۰۰

سلام آیا برای گروهی میتوان خدمات ارتودنسی رو آورد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ آبان ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اصولا خدمات ارتودنسی جزو موارد زیبایی به حساب می آید و بیمه ها پوشش نمی دهند؛ اما در بیمه های گروهی این امکان وجود دارد تا خود شرکت بتواند موارد تحت پوشش را مشخص کند. با توجه به شرایط شرکت این مساله تعیین می شود. برای مشاوره با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

person
علی اسفندیاری
۱۶ آبان ۱۴۰۰

سلام من می تونم بیمه گروهی رو برای انفرادی خریداری کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ آبان ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، خیر…امکان استفاده از بیمه درمان تکمیلی ملت برای انفرادی وجود ندارد.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید