07 مرداد 1402

بیمه تکمیلی ملت: تمام خدمات و پوشش‌های بیمه درمان برای یک ملت

بیمه ملت یکی از شرکت‌های معتبر بیمه در کشور است که در حال حاضر بیش از 1800 نمایندگی دارد و در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز است. بیمه تکمیلی ملت جزو بیمه‌نامه‌های درمان تکمیلی است که به صورت انفرادی، خانواده و گروهی توسط شرکت بیمه ملت ارائه می‌شود. در بازه‌های زمانی مختلف ممکن است که این بیمه طرح‌های گوناگونی را ارائه کند. مزیت مهم بیمه تکمیلی شرکت ملت را می‌توان بیمه‌ی تکمیلی خانواده دانست. در حال حاضر شاهد افزایش سهم بیمه ملت نسبت به دیگر شرکت­‌ها هستیم که در قالب طرح‌های مختلف ارائه شده‌است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در این مقاله همراه باشید.

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی ملت

بیمه تکمیلی ملت یکی از بهترین بیمه‌نامه‌های کشور است که 13 درصد فروش بیمه‌نامه را به خود اختصاص داده است. برای اینکه بتوانید از این بیمه‌نامه استفاده کنید بهتر است که مراکز طرف قرارداد این بیمه‌نامه را بدانید. به طور حتم تعداد مراکز طرف قرارداد یکی از علت‌های اصلی برای تهیه این بیمه‌نامه است. هرچه تعداد این مراکز بیشتر باشد، رفاه و آسایش افراد افزایش پیدا می‌کند، زیرا در سرتاسر کشور دسترسی آسان‌تر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع بیمه درمانی، راهنمای بیمه تکمیلی را مطالعه کنید.

بیمه ملت در حال حاضر با 90 بیمارستان و 94 مرکز دندانپزشکی در سطح تهران قرارداد دارد. همچنین 45 آزمایشگاه و 5 داروخانه در سطح تهران آماده خدمات رسانی به افرادی هستند که این بیمه را تهیه کرده‌اند. این تنوع در شهر‌های دیگر کشور هم وجود دارد، کافی است هنگام خرید بیمه ملت از کارشناس بیمه‌ای خود این مراکز را جویا شوید.

شرایط خرید بیمه تکمیلی گروهی ملت

بیمه تکمیلی گروهی یکی از  رشته بیمه‌های ارائه شرکت بیمه ملت است که برای بیمه درمان گروهی باید تعداد کارمندان مشخصی در این طرح بیمه شوند. البته که هر بیمه درمان تکمیلی از طرف هر شرکت بیمه‌ای، شرط حداقل تعداد کارمندان را دارد. برای بیمه تکمیلی ملت، تعداد کارمند‌ها حداقل باید 100 نفر باشد. همچنین افرادی که متقاضی بیمه تکمیلی گروهی ملت هستند باید بیمه پایه را تهیه کرده باشند.

انواع بیمه تکمیلی گروهی ملت

بیمه‌های درمان تکمیلی به صورت گروهی ارائه می‌شود. در بیمه تکمیلی ملت بیمه‌گزار می‌تواند تمام کارمندان یا 70 درصد آن‌ها را به همراه خانواده‌ تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دهند. در ادامه انواع این بیمه را برایتان شرح می‌دهیم.

بیمه تکمیلی ملت

بیمه درمانی گروهی ملت و پوشش‌های آن

بیمه درمان کامل

در این نوع بیمه‌نامه، بیمه‌گر متعهد می‌شود که تمام هزینه‌های درمانی بیمه‌شده‌ها را با توجه به میزان تعهدات و سایر شرایط قرارداد جبران و پرداخت کند.

بیمه درمان تکمیلی

در این بیمه‌نامه بیمه‌گذارها، بیمه‌گر اول یا پایه دارند و بیمه‌گر دوم جبران بخشی از هزینه‌های درمان را برعهده می‌گیرد. در این بیمه تمام یا بخشی از فرانشیز تعیین شده در بیمه‌های درمان تکمیلی معمولاً از طرف بیمه‌گر اول تامین می‌شود.

پوشش‌های بیمه درمان ملت

پوشش‌های بیمه درمان ملت به دو دسته اصلی و اضافی تقسیم می‌شود. خدمات بیمه ملت شامل پوشش‌های ارائه شده به وسیله این بیمه می‌باشد. هر کدام از این دو دسته هزینه‌های برخی از درمان‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهند.

پوشش‌های اصلی

پوشش‌های اصلی بیمه درمان ملت به شرح زیر است:

 • پرداخت هزینه‌های جراحی و بستری در بیمارستان
 • عمل‌های جراحی مهم
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • هزینه‌های سرپائی شامل انواع اسکن، MRI، سونوگرافی، ماموگرافی، اکو، کاردیوگرافی
 • جراحی‌های محدود
 • رفع عیوب انکساری چشم و لیزر درمانی
 • تست ورزش، نوار عضله، عصب و مغز

پوشش‌های اضافی

شما می‌توانید با پرداخت مبلغ بیشتر، پوشش‌های بیمه درمان ملت را اضافه کنید و از آن‌ها برای جبران هزینه‌های درمان خود بهره‌مند شوید. پوشش‌های اضافی تعهدات بیمه تکمیلی ملت عبارتند از:

در بیمه درمانی ملت بیمه‌گزار می‌تواند با پرداخت حق بیمه اضافی، فرانشیز تعهدات بیمارستان را تا 10 درصد کاهش دهد. احتمالا این سوال برایتان پیش می‌آید که فرانشیز به چه معنا است؟ توصیه می‌کنیم مقاله فرانشیز بیمه را مطالعه نمایید.

بیمه تکمیلی انفرادی ملت

بیمه درمانی یکی از خدمات مفید صنعت بیمه است که به تمام افراد توصیه می‌شود آن را تهیه کنند. این بیمه  تعداد اعضای خانواده بیش از 2 نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد. البته که در حال حاضر شرکت بیمه‌ی ملت، شرایط بیمه تکمیلی انفرادی را مشروط بر تهیه بیمه عمر می‌داند و افراد قبل از تهیه بیمه انفرادی باید بیمه عمر را تهیه کنند. در حقیقت با خرید بیمه عمر مزیت‌های مختلفی برای بیمه‌گذار در نظر گرفته شده است که تهیه آن خالی از لطف نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای بیمه عمر به مقاله ما در اینجا مراجعه کنید.

این بیمه‌نامه در ۴ طرح (طرح 1، طرح 2، طرح 3 و طرح VIP) ارائه می‌شود که افراد با توجه به شرایط مالی و نیاز‌های خود یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنند. پوشش‌های تمام این طرح‌ها یکسان است، اما تفاوت در سقف و میزان تعهدات آن است. البته در طرح VIP نیازی نیست تا افراد بیمه پایه داشته باشند.

کسانی که تحت پوشش بیمه انفرادی ملت قرار می‌گیرند

تمام افرادی که جزو بستگان درجه یک بیمه‌شده محسوب می‌شوند می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان انفرادی قرار بگیرند. لازم است بدانید که حداکثر سن بیمه شدگان 70 سال است.

همچنین کلیه خانواده می‌توانند، تحت پوشش قرار بگیرند؛ مگر اینکه تحت پوشش و نظر بیمه تکمیلی ارگان خاصی باشند.

در حوادث انفرادی، بازه سنی افراد باید بین 4 تا 80 سال باشد. همچنین در بیمه حوادث گروهی، حداکثر سن 75 سال است. در حوادث تحصیلی هم افراد از تولد تا 75 تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

 

پوشش های اصلی بیمه تکمیلی انفرادی

با تهیه و خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی، شرکت بیمه ملت متعهد می‌شود که در شرایط تحت تعهد خود، بیمه‌گذار را حمایت کند. پوشش‌های اصلی بیمه تکمیلی انفرادی عبارتند از:

 • هزینه‌های ناشی از جراحی‌های مهم
 • هزینه‌های مرتبط با تست ورزش، نوار عضله، نوار مغز و عصب
 • سونوگرافی،کاردیوگرافی، MRI
 • هزینه‌های ناشی از جراحی یا بستری شدن در بیمارستان
 • هزینه‌های مرتبط با زایمان طبیعی و سزارین (مقاله بیمه تکمیلی برای زایمان را مطالعه کنید.)
 • هزینه درمان و رفع ایوب انکساری چشم و لیزر درمانی
 • هزینه‌های درمانی سرپایی مانند اسکن

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بیمه تکمیلی انفرادی کسب کنید، توصیه می‌کنیم مقاله ما را در اینجا مطالعه بفرمایید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت

افراد می‌توانند از دو طریق مراحل دریافت خسارت بیمه تکمیلی خود را طی کنند. یکی از راه‌ها مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیلی ملت است. راه دوم هم مراجعه به سایر مراکز درمانی است.

اگر مراحل درمان خود را در مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه ملت انجام دهید دیگر نیازی به مراجعه به دفاتر بیمه ملت ندارید. با دریافت معرفی‌نامه آنلاین، خدمات مورد نیاز خود را متناسب با تعهدات بیمه‌گر دریافت کنید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت بیمه درمانی ملت به شرح زیر است:

 • مشخصات مرکز درمانی با مهر و امضای معتبر
 • مهر و امضای معتبر پزشک معالج و مشاور
 •  صورتحساب بیمارستان با امضا و مهر حسابداری
 • نسخه اصلی تمام مدارک بیمارستانی مانند: شرح عمل جراحی، گواهی بیهوشی، گواهی ویزیت، نسخه‌های دارویی و آزمایشگاه
 • اصل فاکتور پرداختی معتبر و مورد تایید برای خدمات تشخیصی مانند: سونوگرافی، MRI، ماموگرافی، انواع اسکن، تست ورزش، نوار عضله و آندوسکوپی

دقت کنید که برای هزینه‌های ویزیت، دارو ، آزمایشگاه و عینک طبی باید اصل نسخه از طرف پزشک به همراه حساب داروخانه یا آزمایشگاه ارسال شود.

دوره انتظار

بیمه ملت هم مانند سایر شرکت‌های بیمه‌ای، یک دوره انتظار را برای دریافت خدمات و پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی در نظر گرفته است. بنابراین اگر می‌خواهید از مزایای بیمه تکمیلی ملت استفاده کنید باید قبل از هرگونه درمان در زمان درست این بیمه‌نامه را تهیه کنید.

دوره انتظار بیمه درمانی ملت برای زایمان، 9 ماه است. بیمه ملت برای تعهدات خود دوره انتظار 3 ماهه را هم برای امور بیمارستانی و غیر بیمارستانی در نظر گرفته است. این موارد عبارتند از:

 • بستری
 • عمل جراحی
 • اعمال سرپایی
 • پاراکلینیکی (جهت آشنایی بیشتر با خدمات و پوشش‌های پاراکلینیکی، مطلب پیشنهادی ما پوشش هزینه‌های پاراکلینیکی در خدمات بیمه تکمیلی است)

چگونه از هزینه های بیمه تکمیلی ملت مطلع شویم؟

برای کسب اطلاعات جامع درمورد دریافت خسارات و هزینه های بیمه تکمیلی ملت 2 راهی اصلی وجود دارد که به شرح زیر می باشند:

 1. مراجعه به وبسایت بیمه ملت
 2. نصب اپلیکیشن همراه ملت

برای استعلام بیمه تکمیلی ملت می‌توانید از پورتال مخصوص این سایت به نشانی melat.ir استفاده کنید. و از طریق این سامانه برای استعلام بیمه تکمیلی ملت با کد ملی خود اقدام کنید. همچنین امکان دریافت استعلام سایر پوشش‌های این بیمه هم در دسترس کاربران قرار دارد.

چرا بیمه تکمیلی ملت

بیمه درمانی ملت یکی از بهترین بیمه‌نامه‌های درمان است که در طرح‌های مختلف و با توجه به شرایط افراد طراحی شده است تا هر شخصی با هر شرایط مالی توان خریداری آن را داشته باشد.

شرکت‌های بیمه‌ای گوناگونی بیمه تکمیلی را ارائه می‌دهند. بیمه دات کام یک سامانه استعلام، خرید و مقایسه بیمه است که می‌تواند شما را در این امر یاری کند. کافی است که با کارشناس‌های بیمه‌ این مجموعه ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را در قالب کامنت زیر همین مقاله از آن‌ها بپرسید. همچنین اگر قصد خرید بیمه تکمیلی دارید، می‌توانید از طریق کارگزاری آنلاین بیمه دات کام این بیمه درمانی را خریداری کنید. شما می‌توانید با انتخاب منو محصولات، کلیک روی گزینه درمان و پر کردن اطلاعات خواسته شده بیمه مورد نظر خود را انتخاب کرده و به راحتی بیمه تکمیلی خریداری کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر است که به سایت بیمه ملت مراجعه کنید.

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
بیمه تکمیلی رانندگان
11 شهریور 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی و ماشین‌های سنگین: راهنمای کامل شرایط و پوشش‌ها

آیا افرادی که به شغل رانندگی مشغول هستند، بیمه تکمیلی دارند؟ رانندگان چگونه می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرند؟ برای کسب اطلاعاتی در این خصوص این مقاله را بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
فاطمه
18 مرداد 1402

عرض سلام آیا مبلغ بیمه برای گرفتن عینک در بیمه تکمیلی ملت به صورت شناور هست؟
یعنی مبلغ بیمه بقیه اعضای خانواده برای یکی از اعضای خانواده استفاده شود؟

  person
  نویسنده بیمه
  18 مرداد 1402

  سلام. خیر.

person
سهیل
13 خرداد 1402

آیا دادن عینک آفتابی ولنز رنگی زیر نظر بینایی سنج خلاف قانون است؟

  person
  نویسنده بیمه
  16 خرداد 1402

  دقیقا در چه موردی؟ استفاده از آن خلاف قانون نیست.

person
محمد فراهانی
18 اردیبهشت 1402

سلام من مدت هشت ماه است که شرکت خدمات اول مخابرات ما را تحت پوشش بیمه تکمیلی ملت برده ولی من متاسفانه برای بزدید فاکترهای که تحویل داده در سایت بیمه نمی توانم ببینم پیغام می دهد با این کد ملی شماره دیگری پبت شده در صورتی که من ثبت نکرده ام با تشکر

  person
  نویسنده بیمه
  19 اردیبهشت 1402

  سلام. با توجه به این موضوع که بیمه شما به کدام شرکت تعلق دارد، به یکی از شعب آن بیمه به صورت حضوری مراجعه کنید و این موضوع را پیگیری نمایید.

person
علی
17 فروردین 1402

باسلام وخسته نباشید
بنده بیمه تکمیلی ملت دارم و تو قراردادش لنفوسیت تراپی وجود دارد امروز که به آزمایشگاه رفتم برای لنفوسیت تراپی گفتند باید از بیمه ملت معرفی نامه بیارین .بنده اردبیل هستم میخواستم ببینم از کی باید معرفی نامه بگیرم متاسفانه تو اردبیل بیمه ملت دفتر پرداخت خسارت ندارد.
باتشکر

  person
  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1402

  سلام. از سایت بیمه ملت اقدام کنید یا با شماره های پشتیبانی این بیمه تماس بگیرید.

person
یارا
16 فروردین 1402

سلام من مرکزدرمانی هستم، میخواستم با بیمه شما قرارداد ببندم ولی متاسفانه موفق به تماس با شما نشدم

  person
  کارشناس بیمه
  16 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. لطفا با این شماره تماس بگیرید 0214372

person
فوژان دربهانی
02 بهمن 1401

سلام. برای تهیه بیمه تکمیلی ملت انفرادی باید چه کار کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1401

  سلام باید با خود شرکت بیمه تکمیلی ملت تماس بگیرید.

  person
  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1401

  سلام. در حال حاضر شرکت بیمه‌ی ملت، تهیه بیمه تکمیلی انفرادی را مشروط بر تهیه بیمه عمر می‌داند و افراد قبل از تهیه بیمه انفرادی باید بیمه عمر را تهیه کنند. این بیمه‌نامه در ۴ طرح (طرح 1، طرح 2، طرح 3 و طرح VIP) ارائه می‌شود که افراد با توجه به شرایط مالی و نیاز‌های خود یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنند. پوشش‌های تمام این طرح‌ها یکسان است، اما تفاوت در سقف و میزان تعهدات آن است. البته در طرح VIP نیازی نیست تا افراد بیمه پایه داشته باشند. در نظر داشته باشید که برای تهیه این بیمه باید حداکثر سن بیمه شده 70 سال باشد. همچنین کلیه خانواده می‌توانند، تحت پوشش قرار بگیرند؛ مگر اینکه تحت پوشش و نظر بیمه تکمیلی ارگان خاصی باشند. این بیمه در حوادث انفرادی، بازه سنی بین ۴ تا ۸۰ سال و در حوادث تحصیلی هم افراد از تولد تا ۷۵ را تحت پوشش قرار می‌دهد.

person
Reza
27 دی 1401

سلام ایا بیمه هزینه عمل و تعویض مفصل زانو را هم پوشش میدهد

  person
  کارشناس بیمه
  27 دی 1401

  سلام اصولا باید بدهد و البته بهتر است که با بیمارستان و پزشک صحبت کنید

person
رضا
17 آذر 1401

آیا هزینه درمان rtms توسط بیمه ملت پوشش داده میشود
اگر پوشش میدهد سقف پرداختی بیمه چقدر است و چه مبلغ فرانشیز کم می‌کند.
ممنونم

  person
  کارشناس بیمه
  18 آذر 1401

  سلام این را باید از خود دفتر بیمه ملت بپرسید.

   person
   خامنه
   28 آذر 1401

   سلام شرایط بیمه تکمیلی ملت برای بیماران خاص هم میدونید چطوریه؟

    person
    کارشناس بیمه
    29 آذر 1401

    سلام اطلاع جزئی نداریم این کلیات است که نوشته ایم اما می توانید با خود دفتر بیمه عمر تماس بگیرید.

person
محمود
12 آذر 1401

سلام من ۵٢سال سن دارم وبیمه سلامت هستم با خانواده ام آیا میتونم بیمه تکمیلی بگیرم و اگه ممکن هست هزینه اش چقدر میشه

  person
  کارشناس بیمه
  12 آذر 1401

  سلام در خصوص سن باید شرایط شرکت ها را بررسی کنید. با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند. البته می توانید قبل از خرید، با وارد کردن اطلاعات خود، شرایط را بررسی کنید.

person
طاهره
21 آبان 1401

سلام برخي بيمارستانهاي طرف قرارداد بيمه ملت معرفي نامه غير انلاين لازم دارند. مدارك لازم جهت صدور معرفي نامه غير انلاين چيست؟ بنده يك عمل كيسه صفرا دارم به عنوان مثال

  person
  کارشناس بیمه
  22 آبان 1401

  سلام هر اطلاعات مورد نیاز را نوشته ایم اما باید سایت خود بیمه ملت را بررسی کنید.

   person
   منصوری
   27 آبان 1401

   سلام من میخوام بیمارستان گاندی عمل کنم، آیا بیمه تکمیلی درمان ملت پوشش میده؟

    person
    کارشناس بیمه
    28 آبان 1401

    سلام بیمارستان گاندی با بیمه ملت قرارداد دارد؛ البته اگر جدیدا عوض نشده باشد.

person
سینا
08 آبان 1401

با سلام
بنده بیمه تکمیلی ملت راه آهن هستم، مادرم به دلیل بیماری چشمی باید هر سه ماه یکبار آمپول دیسپورت ۵۰۰ تزریق کنه که متاسفانه الان تو بازار قیمتش چهار میلیونه، خواستم ببینم شامل بیمه تکمیلی میشه که من مادرمو بیمه تکمیلی کنم
ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  09 آبان 1401

  سلام باید از خود بیمه ملت بپرسید.

person
ماسال
14 شهریور 1401

سلام سقف تعهدات بیمه ملت برای عمل جراحی در بیمارستان گاندی رو چطوری پیدا کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  15 شهریور 1401

  سلام کلا بیمه های تکمیلی سقف تعهدی دارند که در همه بیمارستان ها یکسان است.

person
امین
30 مرداد 1401

سلام دکترمتخصص ارتوپدی برام زانو بند و کمر بند نوشته بیمه تکمیلی ملت دارم میخواستم بدونم ااینا جز بیمه هستن

  person
  کارشناس بیمه
  30 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اگر طرف قرارداد با بیمه تکمیلی است و نوشته است، بله البته به شرطی که شما هم بیمه تکمیلی ملت داشته باشید.

person
مرادی
19 مرداد 1401

باسلام منظور از چهارعمل اصلی کدام است

  person
  کارشناس بیمه
  20 مرداد 1401

  سلام ی سری عمل های خاص و تعریف شده هستند.

person
لادن
03 مرداد 1401

سلام پرداخت خسارت درمان بیمه ملت رو چطوری میشه انجام بدم؟

  person
  کارشناس بیمه
  04 مرداد 1401

  سلام باید به سایت خود بیمه ملت مراجعه کنید.

person
سی علی
31 تیر 1401

سلام ،بیمه ملت شرکت فولاد اکسین اهواز دارم،چقد از هزینه عینک رو پوشش میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  01 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید موارد تحت پوشش را مشاهده کنید.

person
نگارا
29 تیر 1401

بیمه ملت تکمیلی انفرادی شما واسه فروش دارید؟

  person
  کارشناس بیمه
  30 تیر 1401

  سلام خیر اما برای گروه می توانید.

person
مصطفی قاسمی
14 تیر 1401

شما بیمه تکمیلی ما ملت رو دارید؟

  person
  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، برای خرید گروهی بیمه تکمیلی با بیمه دات کام بگیرید.

person
کارمند
14 تیر 1401

سلام بیمه تکمیلی ملت راه آهن هم با همین یکیه؟

  person
  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، پوشش ها بله اما سامانه ای جداگانه ای برای ثبت نام در نظر گرفته خواهد شد.

person
رحیمی
29 خرداد 1401

سلام خسته نباشید…بیمه تکمیلی ملت گرفتم از طرف بانک، رفتم بیمارستان میگ طرف قرارداد نیستیم اما تو سایت ملت زده هست. من الان باید چه کار کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  30 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، با دفتر بیمه ملت تماس بگیرید و مسئله را مطرح کنید.

person
پرویز
26 خرداد 1401

سلام.آزمایش غربالگری. دی ان ای.و.پی سی آر جنین هم جزءبیمه تکمیلی هستن.

  person
  کارشناس بیمه
  31 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، تا اینجا که اطلاع داریم، خیر. در خصوص بیمه ملت باز با خود شرکت بپرسید.

person
حدیثه زز
22 خرداد 1401

سلام من بیمه تکمیلی ملت دارم ولی هزینه درمان منو نزدیک به دوماهه کامل نفرستاده از کجا باید پیگیری کنم

  person
  کارشناس بیمه
  22 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید از طریق دفتر خود بیمه تکمیلی ملت پیگیری کنید. تنها راه همین است.

person
صالحیان
30 اردیبهشت 1401

استفاده از بیمه تکمیلی برای بیماران خاص(دیالیزی) که داروی ترولاک رو استفاده می کنند به چه صورت هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  30 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، باید با واحد خسارت تماس بگیرید. اینکه اصلا پوشش می دهند یا خیر. اگر این بیماری را داشته باشید، بیمه تکمیلی نمی توانید بخرید.

person
سخائی
28 اردیبهشت 1401

باسلام خدمت شما بیمه گر محترم ملت
بنده یک فردبیمه شده توسط اداره همسرم هستم و یک انتقاد ویژه از بیمه شما دارم و راجب IVF و اعمال مرتبط ب اون هست بنده به خاطر نازایی عمل تخمک کشی انجام دادم و حدود ۲۰ میلیون هزینه بیمارستان و دارو هام شده متاسفانه به دلیل پاره ای از مشکلات مجبور شدیم جنین ها رو ارسال کنیم آزمایشگاه ژنتیک برای یک سری آزمایشات که اون هم ۶۰ میلیون در اومده ولی من سوی صحبتم به بندی هست که شما دارید راجب عمل تخمک کشی و انتقال که باید با هم باشه که بشه هزینه رو پرداخت کنیم حالا من هیچی اون بنده های خدا که مشکل تخمک پوچ دارن و هر سری باید تخمک کشی شن تا شاید یک عدد تخمک برداشت بشه که اونم شاید قابل انتقال باشه یا نه خوب تکلیف اونا که از دوباره باید تخمک کشی بشن چیه چون انتقال ندارن نباید هزینه بهشون داده بشه ؟خدا رو خوش نمیاد با این همه هزینه سنگین نازایی حداقل بتونید یه بار کوچیکی از رو دوش ماها بردارید

person
شیرین
25 اردیبهشت 1401

سلام.من بیمه تکمیلی گروهی بودم.میخوام بیمه تکمیلی انفرادی انجام بدم.چون دیگه توی شرکت کار نمیکنم.جواب یکی از پاسخها نه هست.پس چرا توی این سایت گفته شده بیمه تکمیلی انفرادی

  person
  کارشناس بیمه
  12 خرداد 1401

  شما میتوانید انفرادی هم بگیرید، کی به شما گفته که نمیتوانید؟

person
عازم
07 اردیبهشت 1401

سلام
روکش دندان عصب کشی شده زیبایی محسوب میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز هر شرکتی سیاست متفاوتی دارد. اما باید گفت که بله

  person
  محمد
  29 اردیبهشت 1401

  سلام روزتون بخیر
  سوالم اینه بیمه تکمیلی ملت چقد از هزینه اسکن قلب رو‌پرداخت میکنه

   person
   کارشناس بیمه
   30 اردیبهشت 1401

   سلام دوست عزیز، باید در پوشش تان مشاهده کنید که اصلا آیا پوشش می دهد یا خیر.

person
فاطمه
29 فروردین 1401

سلام.مسیول بیمه در منطقه ما مربوط به چند شهره و باید دوهفته یکبار بیاد و مدارک رو بگیره.متاسفانه علی رغم پیگیری ایشون نمیاد و ما خودمون بریم به اون شهر و مدارک رو تحویلش بدیم.این مورد رو کجا پیگیری کنیم

  person
  کارشناس بیمه
  29 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، با خود شرکت اصلی مطرح کردید؟ شرکت های دیگر چه؟ بیمه های سامان و تعاون هم می توانید بگیرید.

person
حبیبی
28 فروردین 1401

سلام ببخشید خواستم ببینم ما می تونیم از بیمه ملت شخص دیگه ای استفاده کنیم؟! بیمه این اجازه رو داده؟ یا تنها شخصی که بیمه پرداخت میکند باید استفاده کند؟!

  person
  کارشناس بیمه
  07 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، تکمیلی برای هر شخص است.

person
Hossein
27 فروردین 1401

سلام
میخوام پی آر پی زانو انجام بدم بیمه تکمیلی ملتم دارم میخواستم بدونم بیمه ملت پشتیبانی میکنه

  person
  کارشناس بیمه
  27 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید موارد تحت پوشش شرکت را ببنیید. تا جایی که اطلاعات بود، ما در این مقاله برای شما نوشته ایم.

person
Sobhani
25 فروردین 1401

سلام برای گرفتن عینک میتوان پیش اپروتریس رفت بیمه قبول میکنه هزینه عینک؟

  person
  کارشناس بیمه
  25 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه تکمیلی خود را بررسی کنید.

person
مهرنوش
23 فروردین 1401

سلام ببخشید برای ازمایشگاه میخواستم قرارداد برای معرفی نامه بیمه ملت چطوری میتونم درخواست بدم؟

  person
  کارشناس بیمه
  24 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، تمامی شرکت بیمه تکمیلی دارای بخشی در سایت هستند که می توانید از آن معرفی نامه بگیرید.

person
آزرم
22 فروردین 1401

هزینه های آندوسکوپی مطب مگر قابل پرداخت نیست؟

  person
  کارشناس بیمه
  22 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه تکمیلی را بررسی کنید که اصلا آیا تحت پوشش است یا خیر. بعد اینکه اگر مرکز طرف قرارداد نباشد، باید رسیدهای پرداخت را به دفتر بیمه ارسال کنید.

person
اسدی
17 فروردین 1401

سلام اگر من در بیمارستان عرفان نیایش بخوام جراحی برداشت رحم انجام بدم بیمه ملت هزینه جراحی و بستری رو پرداخت میکنه؟ بیمه ویژه ملت داریم

  person
  کارشناس بیمه
  06 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش بیمه ملت را بررسی کنید. اینکه اصلا آیا در زمان مورد نظر شما قرارداد دارند یا خیر.

person
رامین
16 فروردین 1401

با سلام بنده حدودا 30 سال دارم و از سال 95 بیمه سلامت هستم الان میخوام بیمه تکمیلی انفرادی شمارو تهیه کنم بیمه پایه من سلامت هست ایا امکانش هست؟؟؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  17 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، بله البته اگر شما هم بیمه پایه نداشته باشید، باز هم می توانید بیمه تکمیلی خریداری کنید که البته مبلغ اضافه تر به صورت کلی بپردازید. برای راهنمایی در خرید بیمه تکمیلی با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

person
قیصری
07 اسفند 1400

سلام
چطور میتونیم سوابق بیمه درمان و نسخه‌های پرداختی رو ببینیم

  person
  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، با شرکت خود بیمه ملت تماس بگیرید. البته قبل از آن از طریق سایت بررسی کنید، اگر در سایت نبود، آنگاه تماس بگیرید.

   person
   مجتبی
   02 مرداد 1401

   سلام بابا ملت مسخره کرده، رفتم دنبال مراکز درمانی بیمه ملت اصلا پیدا نمیکنم

    person
    کارشناس بیمه
    03 مرداد 1401

    سلام با شماره موجود تماس بگیرید.

person
غزاله
11 بهمن 1400

سلام پرداخت بیمه بانک ملت با بیمه تکمیلی ملت فرق داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  11 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی ملت را هم بیمه بانک می گویند. تفاوتی ندارد.

person
علی بابایی
11 بهمن 1400

سلام
بنده پنجاه سال دارم میخواستم بیمه تکمیلی انفرادی بگیرم. از بیمه سلامت هم دفترچه دارم.
من باید بیمه عمر هم بگیرم؟

  person
  کارشناس بیمه
  11 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز نیازی به بیمه عمر نیست

person
چالدران
03 بهمن 1400

سلام آیا چیزی به اسم پرداخت بیمه تامین اجتماعی بانک ملت داریم؟

  person
  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز بیمه ملت با بیمه تامین اجتماعی خیلی باهم فرق دارند. اصلا چنین چیزی که شما نوشتید، وجود ندارد.

person
پژواکی
03 بهمن 1400

سلام از کجا می تونم اطلاعاتی در خصوص پرداخت حق بیمه بانک ملت به دست بیارم؟

  person
  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما باید با کارگزاری بیمه ملت تماس بگیرید.

person
علی مددی
03 بهمن 1400

سلام پرداخت بیمه ملت به چه صورته؟

  person
  کارشناس بیمه
  03 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، نوع پرداخت شما به بیمه تان بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارگزاری بیمه ملت تماس بگیرید.

person
پ زبده لطف ابادی
09 دی 1400

با سلام اینجانب پروین زبده لطف آبادی کد بیمه درمانی ۰۰۶۸۱۰۹۲۸۷که طی پرونده شماره ۲۴_۲۱_۰۲در مورخ ۱۴۰۰/۸/۸ در بیمارستان بنت الهدی مشهد بستری و جراحی سرطان داشتم بیمارستان مبلغ شش میلیون پانصد هزار تومان علی الحساب دریافت کردند و طی میگیری فرمودند برخی از هزینه ها مشمول نیست
خواهشمند است علت عدم شمولیت مبلغ پرداختی و ایا این مبلغ اضافه دریافتی بیمارستان میباشد اینجانب بری برگشت مبلغ دریافتی چطور پیگیری نمایم ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  11 دی 1400

  سلام دوست عزیز
  برای پیگیری این موارد با واحد خسارت بیمه تکمیلی خود مراجعه کنید

person
نورصالحي
16 آذر 1400

سلام ميخواستم بدونم براي هزينه هاي زايمان بيمه ملت چه مبلغي را تقبل مينمايد

  person
  کارشناس بیمه
  29 آذر 1400

  سلام دوست عزیز
  با توجه به طرحی که انتخاب می کنید ،و سقف پرداختی که داشته باشد پرداخت می گردد

person
جواد
16 آبان 1400

سلام آیا برای گروهی میتوان خدمات ارتودنسی رو آورد؟

  person
  کارشناس بیمه
  16 آبان 1400

  سلام دوست عزیز، اصولا خدمات ارتودنسی جزو موارد زیبایی به حساب می آید و بیمه ها پوشش نمی دهند؛ اما در بیمه های گروهی این امکان وجود دارد تا خود شرکت بتواند موارد تحت پوشش را مشخص کند. با توجه به شرایط شرکت این مساله تعیین می شود. برای مشاوره با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

person
علی اسفندیاری
16 آبان 1400

سلام من می تونم بیمه گروهی رو برای انفرادی خریداری کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  16 آبان 1400

  سلام دوست عزیز، خیر…امکان استفاده از بیمه درمان تکمیلی ملت برای انفرادی وجود ندارد.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید