01 نوامبر 2023

کارت طلایی خودرو چیست؟ تفاوت‌ کارت طلایی ایران خودرو با بیمه بدنه

اگر شما هم خودروی خود را از ایران خودرو خریده‌اید، احتمالا نام کارت طلایی به گوشتان آشناست. اصلا مگر می‌شود خودروی ایرانی خرید ولی درباره خرید کارت خدمات طلایی چیزی ندانست؟ شاید فکر کنید که پوشش‌های این کارت از بیمه بدنه بیشتر است. یا این که به شما بگویند:” کارت طلایی خودرو از بیمه بدنه بهتر است” در چنین مواردی شما بین انتخاب بیمه بدنه و کارت طلایی تردید می‌کنید. ما در این مقاله راهنمای کاملی درباره کارت طلایی خودرو، شباهت‌ها و تفاوت‌های آن با بیمه بدنه و مزایای خرید هر یک ارائه کرده‌ایم.

مطمئن هستیم بعد از خواندن این مطلب، شناخت بهتری نسبت به خدمات کارت طلایی و بیمه بدنه خواهید داشت. این شناخت تفاوت‌های بیمه بدنه و کارت طلایی به شما در در انتخاب و تصمیم‌گیری کمک شایانی خواهد کرد. پس همراه ما باشید.

کارت طلایی خودرو چیست؟

خدمات کارت طلایی خودرو برای دارندگان اتومبیل‌های ساخت شرکت ” ایران خودرو” طراحی شده است. این کارت، خدمات ویژه همانند جبران خسارت های آتش سوزی، تعمیر خودرو و تعویض لوازم و سرویس های دوره ای ارائه می‌کند. اگر مالک اتومبیلی غیر از تولیدی این شرکت خودروسازی هستید، کارت طلایی خودرو، فقط خدمات حمل و نقل رایگان وسیله نقلیه را به شما ارائه می‌کند؛ آن هم در شرایطی که وسیله نقلیه شما خراب و نیازمند تعمیر باشد. در صورت مالکیت محصول ایران خودرو، شاید فکر کنید که می‌تواند جایگزینی برای بیمه بدنه باشد. پس بهتر است به خدمات، پوشش‌ها و تفاوت این دو گزینه نگاهی داشته باشید.

خدمات کارت طلایی خودرو شامل چیست؟

ایران خودرو از سال 1380 خدماتی را با نام «کارت طلایی» و سرویس­ امدادی معرفی کرده است. این سرویس در حال حاضر برای تمامی خودروهای تولید شده توسط ایران خودرو در دسترس است و خدمات خاصی را به دارندگان کارت طلایی عرضه می‌کند. امکاناتی و خدمات کارت طلایی و خسارات تحت پوشش آن برای دارندگان خودروهای ایران خودرو، به شرح زیر است:

 • تضمین و تعویض رایگان قطعات معیوب
 • مشاوره تلفنی و امداد جاده‌ای رایگان
 • حمل رایگان خودروی خراب و نیازمند تعمیر در صورت بروز خرابی در جاده.
 • انتقال سرنشینان خودروی خراب شده به نزدیک‌ترین شهر
 • پوشش خسارات تصادف، سرقت کلی یا قطعات نظیر ECU کامپیوتر خودرو
 • خسارت ناشی از پاشش مواد اسیدی روی خودرو
 • امداد سیار درون شهری و جاده‌ای
 • خسارت ترکیدگی لاستیک حین رانندگی
 • تعویض خودرو

در حالت کلی، مهم­ترین خدماتی که دارندگان کارت طلایی خودرو می‌­توانند از آن بهره‌­مند شوند، شامل موارد زیر است:

 • در صورتی که خودرو با نقص فنی در خیابان یا جاده روبرو شد، دارندگان این کارت خدماتی را مانند تعمیرات سیستم سوخت رسانی، سیستم برق و الکترونیک، سیستم خنک کننده، سیستم ترمز، سیستم کلاچ، تعویض باتری، دینام، انژکتور، رادیاتور، قفل و تعمیرات مربوط به تزئینات خودرو دریافت خواهند کرد.
 • اگر آسیب وارد شده به خودرو بیشتر از 60% قیمت آن قبل از خسارت بوده باشد، امکان تعویض خودرو برای دارنده کارت طلایی وجود دارد.
 • خسارات ناشی از برخورد با اجسام دیگر و واژگونی و سقوط خودرو از طریق کارت طلایی قابل جبران است. البته برای پیگیری و دریافت خسارت، به گزارش نیروی انتظامی، مراجع قضایی و کروکی نیاز است.

انواع کارت طلایی خودرو چیست؟

کارت طلایی در ۵ نوع متفاوت به دارندگان اتومبیل‌ها ارائه می‌شود. خدمات هریک از این کارت‌های طلایی در ۲۴ ساعت شبانه‌روز در سراسر کشور به دارندگان‌شان ارائه می‌شود. این دسته بندی‌های متفاوت از نظر خدمات امداد خودروی سیار یا مراجعه به نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو یا دریافت مشاوره تلفنی یکسان هستند. ولی تنوع خدمات سبب برتری هریک از انواع کارت طلایی  به سایرین می‌گردد. انواع مختلف کارت طلایی ایران خودرو و خدمات آن‌ها را در جدول زیر مشاهده نمایید:

انواع کارتامداد سیارسرویس در محلتعمیرات (خسارت)تعمیرات (فنی)جبران خسارت(سرقت جزیی)خودرو معوض (سرقت-خسارت)سرویس دوره ای
کارت طلایی یک ستارهرایگانطبق تعرفهداردنداردداردداردندارد
کارت طلایی دو ستارهرایگانطبق تعرفهداردنداردداردداردندارد
کارت طلایی سه ستارهرایگانطبق تعرفهداردداردداردداردتا۲۵۰۰۰ کیلومتر
کارت طلایی چهارستارهرایگانطبق تعرفهداردداردداردداردتا ۴۰۰۰۰ کیلومتر
کارت طلایی پنج ستاره یا کارت الماسرایگانطبق تعرفهداردداردداردداردتا ۶۰۰۰۰ کیلومتر

با نگاهی اجمالی به جدول، متوجه خواهی شد که کارت طلایی یک ستاره یا همان کارت طلایی سال، کمترین خدمات را ارائه می‌کند.برای خودرو های بالای ۵ سال تنها کارت طلائی تک ستاره و سال صادر می شود.برعکس، خدمات کارت طلایی پنج ستاره یا کارت الماس بیش از سایر کارت‎‌‌های طلایی است. البته خدمات این کارت الماس به خودروهای خاصی نظیر L90 اتوماتیک، سمند سورن ELX، دنا و سوزوکی ارائه می‌شود.

چگونه انواع کارت طلایی را تهیه کنیم؟

انتخاب هر یک از انواع کارت طلایی با پرداخت هزینه متناسب با آن خدمات همراه است.به علاوه باید توجه کرد که  گاهی ارائه این خدمات با محدودیت‌های کارخانه‌ای مقارن می‌شود. به عنوان مثال، ایران خودرو در حال حاضر خدمات طرح‌‌های ۴ستاره بالاتر را ارائه نمی‌کند. حتی برای برخی خودروها نظیر سوزوکی که در لیست خودروهای رده کارت طلایی الماس قرار داشتند، در این شرایط فقط کارت طلایی ۴ ستاره صادر می‌شود.

خرید انواع کارت طلایی ایران خودرو شامل مراحل زیر است:

 • تماس دارنده خودرو با شعب کارت طلایی ایران خودرو
 • اعلام شماره شاسی خودرو
 • اعزام کارشناس امداد خودروی ایران به محل و بررسی خودرو
 • انجام مراحل خرید کارت طلایی و ارسال رایگان آن برای دارنده خودرو

از آن‌جا که دوئل انتخاب بین کارت طلایی و بیمه بدنه است، لازم است توضیحاتی درباره بیمه بدنه و پوشش‌های آن ارائه کنیم. سپس در ادامه مزایا و تفاوت‌های کارت طلایی و بیمه بدنه خواهیم پرداخت تا قیاس این گزینه‌ها برای شما که در خرید این دو خدمت تردید دارید، بسیار راحت‌تر شود.

بیمه بدنه چیست؟

بیمه بدنه، بیمه اختیاری برای همه خودروهاست. این بیمه پوشش‌های خسارات اصلی و فرعی بدنه خودرو را ارائه می‌کند. پوشش آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار جزو پوشش‌های اصلی این بیمه‌نامه محسوب می‌شوند که توضیحات کامل آن در راهنمای بیمه بدنه آمده است. 

بیمه‌گزار با پرداخت حق بیمه بیشتر می‌تواند از پوشش‌های زیر به عنوان پوشش‌‌های اضافی یا الحاقی بیمه بدنه برخوردار شود:

 • جبران خسار‌ت‌ وسیله‌نقلیه در برابر حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله و فوران آتش‌فشان
 • سرقت لوازم و قطعات خودرو
 • پاشش رنگ و اسید بر روی خودرو
 • شکست شیشه
 • پوشش ایاب‌ و ذهاب
 • پوشش نوسان قیمت

چگونه بیمه بدنه بخریم؟

امکان خرید حضوری و اینترنتی بیمه بدنه برای همه دارندگان خودرو فراهم است. بیمه‌گزاران می‌توانند با مراجعه حضوری به نمایندگی‌های شرکت‌های بیمه، بیمه بدنه متناسب با شرایط خود و پوشش‌های درخواستی را تهیه نمایند. ولی گزینه خرید آنلاین بیمه از سامانه‌هایی نظیر بیمه دات کام، علاوه بر رفع مسائل ترافیک، اتلاف وقت در صف‌های طولانی، آلودگی هوا و رعایت فاصله اجتماعی به دلیل شرایط کرونا، امکان استعلام وقیمت بیمه بدنه از شرکت‌های مختلف بیمه‌گر را فراهم آورده است.به این ترتیب، بیمه‌‌گزار می‌تواند بهترین بیمه بدنه را با مقایسه شرایط، پوشش‌ها و قیمت‌ها و خدمات شرکت‌های مختلف بیمه‌ای در عرض چند دقیقه خریداری نماید. 

بعد از توضیح چیستی، خدمات و نحوه خرید بیمه بدنه و کارت طلایی ایران خودرو، بهتر است به مزایا و تفاوت‌های این دو خدمت بپردازیم.

استعلام بیمه بدنه

تفاوت قیمت کارت طلایی ایران خودرو و بیمه بدنه

قیمت بیمه بدنه از عوامل مختلفی نظیر نوع خودرو، کاربری، سال ساخت، ارزش روز خودرو ، پوشش‌های اضافی بیمه بدنه تاثیر می‌‌پذیرد. مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در نرخ بیمه بدنه، ارزش خودرو است. به علاوه پوشش‌های انتخابی نیز نقش عمده‌ای در نرخ بیمه بدنه دارند. هرچه پوشش‌های بیشتری انتخاب شود، بالطبع قیمت بیمه بدنه نیز افزایش می‌یابد.ضمنا تخفیفات عدم خسارت نیز در کاهش قیمت بیمه بدنه نقش دارند. در قیاس قیمتی  با کارت طلایی ایران خودرو باید بگوییم که بیمه بدنه به مراتب ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.

تفاوت بیمه بدنه و کارت طلایی ایران خودرو

بیمه بدنه و کارت طلایی ایران خودرو دارای تفاوت‌هایی هستند که اطلاع از این تفاوت‌ها می‌تواند به بیمه‌گزاران کمک کند تا انتخاب بهتری داشته باشند. در ادامه این تفاوت‌ها را برای شما ذکر می‌کنیم.

 • بیمه بدنه ارزان‌تر از کارت طلایی ایران خودرو است.
 • بیمه‌گزاران با خرید بیمه بدنه می‌توانند از تخفیف سنوات برخوردار شوند.
 • بیمه‌بدنه امکان انتقال دارد.
 • در صورت بروز حادثه و داشتن بیمه بدنه می‌توان خودرو را در هر تعمیرگاه مجازی تعمیر کرد.
 • بیمه بدنه حق جانشینی را به بیمه‌گر داده‌است و در هر حادثه‌ای می‌توان از آن استفاده کرد.

در ادامه دیگر مزایای بیمه بدنه را برای شما شرح می‌دهیم.

مزایای بیمه بدنه در مقایسه با کارت طلایی ایران خودرو

هر دوی بیمه بدنه و کارت طلایی ایران خودرو، خسارات آتش‌سوزی، سرقت، تصادف را جبران می‌کنند ولی تفاوت‌شان به ابعاد دیگری مربوط است:

 • بیمه بدنه تقریبا برای همه خودروها به جز خودروهای فرسوده ارائه می‌شود ولی کارت طلایی ایران خودرو مختص خودروهای تولیدی با عمر کمتر از ۱۰ سال است؛یعنی حتی به خودروهای ساخت ایران خودرو که به سال‌‌های قبل از ۹۰ تعلق داشته باشند، خدمات این کارت ارزنده ارائه نمی‌شود.
 • همان‌طور که در بالا گفتیم، قیمت بیمه بدنه در مقایسه با کارت طلایی حتی کارت طلایی تک ستاره پایین‌تر است. این امر سبب می‌شود که در شرایط تورمی، امکان بهره‌‌گیری از خدمات بیمه بدنه برای افراد بیشتری فراهم گردد.
 • در صورت عدم دریافت خسارت از  شرکت ارائه کننده بیمه بدنه، در هنگام تمدید بیمه‌نامه، تخفیفات عدم خسارت به شما تعلق می‌گیرد. این تخفیفات در کاهش بار هزینه‌ای بیمه‌‌گزار نقش موثری دارند.امکان بهره‌‌گیری از چنین تخفیفاتی برای تمدید کارت طلایی وجود ندارد.
 • استعلام بیمه بدنه به اطلاعات اندکی نیاز دارد؛ ولی استعلام  قیمت کارت طلایی نیازمند حضور کارشناس در محل است.
 • بیمه بدنه و تخفیفات آن به خودروی دیگر قابل انتقال است. خدمات کارت طلایی ایران خودرو به خودروی دیگر حتی ساخت این شرکت انتقال نخواهد یافت.

از انواع دیگر تفاوت‌های بیمه بدنه و کارت طلایی خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • همان‌گونه که در بالا مشاهده می‌کنید، میزان خدمات کارت طلایی در مقایسه با بیمه بدنه بیشتر است. از خدمات کارت طلایی ایران خودرو می‌توان به حمل رایگان خودرو در صورت خرابی و نیاز به تعمیر، سرویس و تعمیرات دوره‌ای، طرح نوسوار یا همان تعویض خودرو در صورت بالاتر بودن میزان خسارت بیش از ۶۰% اشاره کرد.
 • در بیمه بدنه، هزینه خسارت خودرو به حساب بانکی شما واریز می‌شود. شما در انتخاب تعمیرگاه از حق انتخاب برخوردارید؛ به عنوان مثال، شما می‌توانید تعمیرگاهی بیابید که خودروی شما را حتی با هزینه کمتر از خسارت دریافتی از بیمه تعمیر نماید. ولی خدمات تعمیرات کارت طلایی ایران خودرو فقط در نمایندگی‌های ایران خودرو ارائه می‌شود. یعنی با این کارت، در مکان دیگری نمی‌توان  به تعمیر خودرو پرداخت. 
 • امکان خرید قسطی بیمه بدنه یا خرید بیمه بدنه کوتاه مدت وجود دارد. بیمه بدنه می تواند بصورت کوتاه مدت ارائه شود.مدت زمان کارت طلایی خودرو معین و بلندمدت است.
 • امکان فسخ بیمه‌نامه بدنه خودرو و دریافت بخشی از حق بیمه از شرکت بیمه در شرایط خاص وجود دارد. ولی کارت طلایی از امکان فسخ برخودار نیست. این در حالیست که در کارت طلائی قابلیت فسخ وجود ندارد و نمیتوان بصورت کوتاه مدت کارت طلائی خریداری نمود.
 • بیمه بدنه برای همه خودروها اعم از ساخت داخل: ایران خودرو، سایپا، بهمن و … و خودروهای خارجی قابل صدور است. کارت طلایی ایران خودرو فقط و فقط برای دارندگان خودروهای ساخت این شرکت ارائه می‌شود.
 • امکان خرید بیمه بدنه به صورت حضوری یا اینترنتی از سامانه‌هایی نظیر بیمه دات کام فراهم شده است ولی برای خرید کارت طلایی ایران خودرو، حتما باید به نمایندگی‌های این شرکت به صورت حضوری مراجعه نمایید.

مزایای خرید کارت طلایی ایران خودرو

مزایای خرید کارت طلایی ایران خودرو در مقایسه با بیمه بدنه چیست:

 1. کارت طلایی خودرو امکان سرویس‌هایی دوره‌ای را برای دارندگان خودروهای ایران خودرو فراهم‌ می‌کند. حتی می‌توانید برخی از قطعات خودروی خود را به راحتی با داشتن این کارت تعویض نمایید ولی در بیمه بدنه چنین امکانی لحاظ نشده است.
 2. کارت طلایی امکان انتقال و جابه جایی رایگان خودرو و سرنشینان را در صورت خراب شدن خودرو در جاده فراهم می‌آورد در صورتی که بیمه بدنه فقط هزینه معینی را به عنوان هزینه ایاب و ذهاب حین تعمیر خودرو در تعمیرگاه به بیمه‌گزار پرداخت خواهد کرد.
 3. کارت طلایی ایران خودرو  در مقایسه با بیمه بدنه خدمت تعمیر در محل  و امداد سیار را به رانندگان دارنده  اتومبیل ایران خودرو ارائه می‌کند و امکان امداد تلفنی برای افراد فراهم است.
 4. این کارت طلایی، فاقد فرانشیز است و همه خدمات آن به صورت رایگان ارائه خواهد شد. حتی طرحی به نام نوسوار دارد که در صورت برقراری شرایط خاصی که در بالا بدان اشاره شد، امکان تعویض خودرو را به دارنده آن ارائه می‌دهد ولی خدمات بیمه بدنه مشروط به فرانشیز است یعنی بخشی از هزینه خسارت به عهده بیمه‌گزار خواهد بود.
 5. در بیمه بدنه پس از هر تصادف،  بازدید و بررسی سلامت خودرو ضروری است اما برای کارت طلایی خسارت‌هایی که هزینه آن بیش از ۵۰۰ هزار تومان دیگر نیازی به بازدید سلامت ندارد.
 6. در کارت طلایی محدودیتی برای پرداخت خسارت بدون کروکی وجود ندارد ولی در بیمه بدنه فقط یکبار می توان بدون کروکی خسارت را دریافت کرد.

حال با توجه به نکاتی که بیان شد، به سوال آخر می‎رسیم: کارت طلایی بهتر است یا بیمه بدنه؟

کارت طلایی بخریم یا بیمه بدنه؟

همان طور که بیان شد، کارت طلایی و بیمه بدنه ، خدمات و پوشش‌های متنوع برای جبران خسارات اتومبیل است. پیشنهاد می‌کنیم بعد از خواندن این مقاله و آگاهی از هر دو خدمت، قلم و کاغذی بردارید و بررسی کنید چه خدمت یا مزیتی با توجه به شرایط شما اهمیت بالاتری دارد. این معیارها می‌توانند دربرگیرنده: قیمت ، پوشش، شرایط خرید، سرویس‌های دوره‌ای، خدمات در محل، خارجی یا داخلی بودن خودرو و … باشند. به هر حال حق انتخاب با شماست! در صورتی که معیاری سرویس‌های دوره‌ای، خدمات در محل، امداد تلفنی و … برایتان از اهمیت بالاتری برخوردار است و در قدرت خرید خود محدودیتی ندارید، کارت طلایی ایران خودرو می‌تواند انتخاب خوبی باشد .اگر در انتخاب شما وزنه قیمت، سهولت و شرایط خرید ، پوشش‌‌های مناسب خسارت سنگین‌تر است، می‌توانید گزینه خرید بیمه بدنه را انتخاب نمایید.

برای خرید بیمه بدنه ، می‌توانید به سایت BIMEH.COM مراجعه نمایید. پس از وارد کردن مشخصات خودروی خود نظیر کاربری، سال ساخت خودرو و… و انتخاب پوشش‌ها، قیمت بیمه بدنه شرکت‌های بیمه‌گر مختلف به شما نمایش داده خواهد شد. در نهایت با توجه به اولویت ها و نیاز خود،یکی از شرکت‌های ارایه دهنده بیمه بدنه موجود درسایت بیمه‌دات‌کام را انتخاب نمایید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
گروه مولفان
21 فوریه 2024

خیلی عالی بود به شرط اینکه بیمه‌گذار به تعهدات خود عمل نماید.

person
محمد
26 ژانویه 2024

ماشینم کارت طلایی تک ستاره داره دیشب دم در خونمون بود که شخص ناشناس ماشینمو گلوله بارون کرد کارت طلایی شامل حالم میشود

  person
  نویسنده بیمه
  27 ژانویه 2024

  سلام دوست عزیز
  باید به ایران خودرو مراجعه کنید.

person
صادقی
23 ژانویه 2024

سلام پسرم باماشین واژگونی داشت، ماشین کارت طلایی داره اما راننده گواهینامه رانندگی نداره آیابرحسب قانون جدیدبیمه می توانیم ازخدمات کارت طلایی بهره ببریم.
سپاسگزارم

  person
  نویسنده بیمه
  23 ژانویه 2024

  سلام دوست عزیز
  در این خصوص باید از ایران خودرو سوال بفرمایید.

person
مبین
18 ژانویه 2024

سلام ایا درسته ک دیگه کارت طلایی فیزیکی نمیدن؟یا باید کارت داشته باشه حتما ؟
من امروز ماشین خریدم و گفت ک کارت فیزیکی نداره

  person
  نویسنده بیمه
  20 ژانویه 2024

  سلام دوست عزیز
  در صورتی که کمپانی اعلام کرده است بله درست است.

person
ابراهیم
14 ژانویه 2024

سلام.من تصادف کردم و ماشینم مدل۱۴۰۲ وکارت طلایی هم داره،مقصرطرف مقابله ولی مبلغ پوشش مالی بیمه طرف کمتراز هزینه ماشینمه،الان این وسط کارت طلایی میتونه نقشی رو ایفا کنه؟الان کارت طلایی به دردم میخوره یا نه؟ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  15 ژانویه 2024

  سلام دوست عزیز
  بله می توانید از کارت طلایی خودرو استفاده نمایید.

person
سجاد
30 دسامبر 2023

آیا کارت طلایی از طرف بیمه مرکزی صحت دارد؟

  person
  نویسنده بیمه
  31 دسامبر 2023

  سلام دوست عزیز
  کارت طلایی از طرف ایران خودرو است.

person
رضا
09 دسامبر 2023

سلام من چراغ ماشینم خش ورداشته آیا بعد از تعویض چراغ خش افتاده رو به من پس میدن کارت طلایی دارن

  person
  نویسنده بیمه
  10 دسامبر 2023

  سلام دوست عزیز
  در این مورد باید از ایران خودرو سوال بفرمایید.

person
آرش
05 دسامبر 2023

سلام من امروز از پشت زدم به یه وانت خسارتشو دادم رفت خسارت خودمم که کارت طلایی دارم باید کجا مراجعه کنم بگیرم؟

  person
  نویسنده بیمه
  09 دسامبر 2023

  سلام دوست عزیز
  به ایران خودرو مراجعه نمایید.

person
میثم تره کمه ی
23 نوامبر 2023

سلام من برای تعویض روغن ب ایران‌خودرو مراجعه کردم بد موقع ک‌کارش تموم شد خودم خواستم دربیارم از نمایندگی گلگیر سمت راننده ام برخورد کرد فرورفتگی ایجاد شد رفتم امداد خودرو گفت بیمه بدنه شامل نمیشه باید خود نمایندگی خسارت پرداخت کنه چه مشتری چ پرسنل نمایندگی پشت فرمون باشه مقصر نمایندگی هس الان نامه زدم ب تهران ک‌خودم زدم دروبین هس تا ج بیاد

person
Mohammad
05 نوامبر 2023

سلام من تصادف کردم کارت طلایی ی ستاره گرفتم بعد ببرم نمایندگی با کارت طلایی یه ستاره بدون کروکی ماشینو درست میکنن

  person
  نویسنده بیمه
  06 نوامبر 2023

  سلام دوست عزیز
  باید در این مورد از ایران خودرو سوال بپرسید.

person
M
23 اکتبر 2023

چرت و پرته همش

رفتم برای کارت طلایی میگه چون شیشه ها رو دودی کردی کارت طلایی باطل شده 😑😑😑

person
مهراب ملاحی
23 اکتبر 2023

من از صاحب ماشین قبلی میخوام ماشین بخرم بعد کارت طالایی اقساطی خریده بعد از انتقال خودرو من میتونم اقساط را بدم یا نه کارت طلایی باطل میشه؟

  person
  نویسنده بیمه
  23 اکتبر 2023

  سلام دوست عزیز
  باید به ایران خودرو مراجعه نمایید و ببینید شرایط انتقال کارت طلایی چیست.

person
حماسي
16 اکتبر 2023

با سلام واحترام من يك دستگاه خودرو دارم و داراي كارت طلايي ميباشد وهمزمان بيمه بدنه انجام داده ام
ايا در هنگام حادثه ميتوانم هم از كارت طلايي وهم از بيمه بدنه استفاده كنم با تشكر

  person
  نویسنده بیمه
  16 اکتبر 2023

  سلام دوست عزیز
  بله می توانید از خدمات هر دو استفاده نمایید.

person
بابک
09 اکتبر 2023

با سلام
من خودرو تصادفی بالای 60% دارم قرار بود ماشین ببرن و ماشین نو به من بدن و من 20% از کل مبلغ باید بدم
بغد مدتی گفتن ماشین خودت رو نمیبریم مال خودت و 75,0ملیون بهت میدم و 15% فرانشیز کم میکنیم و هر مبلغی شد ماشین بهت میدیم و بفیه رو نقد باید پرداخت بکنی و بدترین قسمت که یکسال فقط برگه بازی و نامه نگاری شده و تا الان ماشینی دریافت نکردم

حالا نوشتن که طلایی فرانشیز نداره پس چرا از من 15% فرانشیز بردین و دوم بیمه همان روز کارشناسی میشه و 4,روزه پولت واریز میکنن

هرکی کارت طلایی بخره یا بگیره وقتی پشیمون میشه که پیش نمایندگی کاری دیش بیات و برا هر تصادفی گزارش 110 و115و کروکی پلیس راهنمایی همه باید در صحنه باشن برای تعمیرات هم بری یدکی ندارن بخدا همه نوع کارت طلایی گرفتم و از همشون ناراضی هستم نه من همه اونا که طلایی دارن و رفتن برای خدمات خرف منو خوب میفهن کارت طلایی درست نکنید با ماشین صفر هم بیات همون اول کارت طلایی کنسل کنید

  person
  نویسنده بیمه
  10 اکتبر 2023

  سلام دوست عزیز
  از تجربه بد شما متاسفیم. ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربه‌تان.

  person
  فرزانه
  29 اکتبر 2023

  سلام منم افتادم تو این مسیر .‌میشه یکم راهنمایی کنید چون دقیقا همه ی اینا رو به منم گفتن

person
امیر
13 سپتامبر 2023

سلام ایا روکش کردن خودرو شامل فسخ بیمه میشود؟

  person
  نویسنده بیمه
  17 سپتامبر 2023

  سلام دوست عزیز
  به شرایط و قوانین بیمه شما بستگی دارد.

person
ابی69
02 سپتامبر 2023

سلام من ماشینم کارت طلایی داره در حومه‌ی شهر با ماشین چپ کردم و ماشینم خسارت شدیدی دیده و کارشناس کارت طلایی میگه چون تصادف خارج از شهر بوده و گواهینامه زیر یکسال بوده خسارت به ماشین تعلق نمیگیره؟
همچنین قانونی تو کارت طلایی وجود داره که گواهینامه زیر یکسال خسارت بهش تعلق نگیره؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  03 سپتامبر 2023

  سلام. بله درست. یک سال اول اجازه رانندگی خارج از شهر را ندارید.

person
مجتبی زارعی
19 جولای 2023

سلام وقت بخیر
خواستم مشکلی که برای خودم پیش اومده اینجا بگم کارت طلایی به غیر از دروغ و کلاهبرداری چیز دیگه نیست،خودروی من دنا پلاس اتوماتیک با کارت طلایی و کارکرد نوزده هزار تا با خودروی پراید تصادف کردم مقصر حادثه هم شد راننده پراید،شرکت ایران خودرو ماشین من یکماه داخل نمایندگی خوابند برای تعمیرات بعد از یکماه به من اعلام کردند چون خودت مقصر نیستی از کارت طلایی نمیشه استفاده کرد باید راننده پراید خسارت بده و گارانتی ماشین هم باطل کردن به خاطر تصادف منم شکایت شرکت ایران خودرو و راننده پراید کردم قاضی حکم داده راننده پراید باید دویست میلیون خرج ماشین به اضافه یکصدو پنجاه میلیون افت قیمت بپردازه ،راننده پراید هیچ چیزی نداره حکم توقیف اموال و جلبش صادر شده ،قاضی پرونده میگه اگ ماشینت به جای کارت طلایی بیمه بدنه بود ما می توانستیم طبق قانون به بیمه دستور بدهیم خسارت شما از بیمه نامه خودت پرداخت بشه بعد مقصر حادثه به صورت اقساطی به بیمه برگردونه ولی در مورد کارت طلایی ضوابط خود شرکت هست و دست مابسته هست،الان من موندم باید چیکار کنم یا گذشت کنم که واقعا بهم خیلی ظلم شده یا باید راننده پراید کنم زندان که نون آور یک خانواده هم هست حالا هر روز خودم لعنت می کنم ای کاش به جای کارت طلایی از بیمه استفاده کرده بودم اگ بیمه استفاده کرده بودم هم خسارت بهم پرداخت میشد هم اینکه شرکت ایران خودرو هیچ وقت اطلاع پیدا نمیکرد ماشین من تصادف کرده و گارانتی ماشین هم ابطال نمی شد

person
محمدرضا
30 ژوئن 2023

سلام و وقت بخير
ببخشيد بنده چند روز پيش تصادف كردم و ماشينم به شدت آسيب ديد، كارت طلايي ايرانخودرو دارم، سوالم اين بود كه افت قيمت رو كارت طلايي هم تامين ميكنه يا فقط بيمه بدنه افت قيمت خودرو را پرداخت ميكنه؟
خيلي ممنونم

  person
  نویسنده بیمه
  01 جولای 2023

  سلام. بهتر است این موضوع را از بیمه و همچنین ایران خودرو سوال بفرمایید. قوانین بیمه در شرکت‌های مختلف متفاوت است.

person
ایاد
06 ژوئن 2023

سلام امکان انتقال کارت طلائی از خودروی به خودروی دیگه وجود داره من یک ماه فعال کردم الان ماشینو عوض کردم ممنونم راهنمای کنید.

  person
  نویسنده بیمه
  06 ژوئن 2023

  سلام دوست عزیز. باید از ایران خودرو سوال بفرمایید.

person
Amir
25 مه 2023

سلام،،بیمه بدنه بهترازکارت طلایی هستش،، اما نکته مهمی که باعث میشه من ازکارت طلایی استفاده کنم،،تعویض وداذن یه ماشین صفرکیلومتر،، با ماشین تصادفیه،، که همین بندش کافیه ثابت کنه،، کارت طلایی بهتراز بیمه بدنه اس،، چندسال قبل تصادف سنگینی کردم،،وماشینم صفر بود و15هزارتا کا کرده بود،، کارت طلایی رو،،،، ایرانخودرو بهم واسه خرید پیشنهاد داد،، اما من فکر کردم،، دور ریختن پوله ونگرفتمش،،،، باورکنید بعد تصادف سنگینی که داشتم،، هنوزم حسرت میخورم که ایکاش کارت طلایی داشتم،، ماشین تصادفی ویه هزینه کمی میدادم وخودرو صفر میگرفتم،،داشتم اتیش میگرفتم

  person
  هاشم
  31 جولای 2023

  سلام داداش فکرنکن که کارت طلایی هم همچین آش دهن سوزی هست، من 6ماه پیش با دنا اتومات مدل 1400 که در حد صفر بود چپ کردم، الان بعد این مدت که اونقدر هزینه کردم حدود 22میلیون
  حالا اومدن میگن فقط تو سبد خودرو سورن پلاس هست، اگه نمیخوای باید تا ماه بعد صبرکنی اونوقتم معلوم نیست باز چه ماشینی باشه
  اجبارا همین سورن پلاس رو واسم ثبت کردن اونم مدلی که هیچی نداره نه رینگ و نه مانیتور
  بعدشم هیچ مابه‌التفاوتی نمیدن
  پس سعی کنید اصلا دوروبر کارت طلایی نرین
  بعد 6ماهم هنوز هیچ خبری نیست
  همش دروغه داداش

person
Mrm
12 آوریل 2023

سلام وقت بخیر
کارت طلایی هم مثله بیمه بدنه باید هر سال تمدید کنیم.
یا وقتی روماشین صفر میخری تا ۱۰ سال اعتبار داره ؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  24 آوریل 2023

  سلام. مدت اعتبار کارت طلایی معمولا یک بازه زمانی مشخص است . اگر نوشته ده ساله پس ده سال اعتبار دارد.

person
عقیل
01 مارس 2023

با سلام فقط حیف که موقع اقساط میشود پیامک ارسال نمیشود ما هم فراموش میکنیم با این گرونی الان ده روزه بدون بیمه بدنه و کارت طلایی دارم رفت و امد میکنم امروز هم که قسط پرداخت کردم میگه نیاز به کارشناسی همون بیمه بدنه بهتره حداقل موقع اقساط زنگ میزنه

person
حسین
19 فوریه 2023

متشکرم

person
محمد
09 فوریه 2023

سلام من ماشینم رو دوماه پیش تحویل گرفتم و تجربه خودم رو میخوام باهاتون به اشتراک بزارم باید بگم که بیمه بدنه از کارت طلایی در اکثر موارد برتره حالا چرا چون بیمه بدنه خسارت رو میده بعد خودت آزادی که کجا ببری ولی کارت طلایی خود ایرانخودرو تعمیر میکنه حس میکنم کارشون اصلا درجه یک نیست و اینکه تا میتونن قطعه رو تعمیر میکنن و تعویض کمتر ثانیا طولانی بودن پروسه تعمیر در کارت طلایی! ماشین من تو تصادف قسمت کوچیکی از درب عقب ضربه خورد یک ماه پروسه صافکاری و غیره طول کشید اگه داده بودم بیرون یک هفته بیشتر طول نمیکشید با کارت طلایی میری تو لیست حالا تو این مدت چه بلایی سر ماشینت میارن ممکنه چه قطعاتی ازش کش ببرن الله اعلم در کل بیمه بدنه به نظرم در اکثر موارد برتره

person
مشکل در خدمات کارت طلایی
09 ژانویه 2023

سلام خسته نباشید
آیا خدمات کارت طلایی ایران خودرو در واژگون شدن خودرو بدون هیچ مشکل قانونی از جمله کروکی راهنمایی و رانندگی صورت جلسه نیروی انتظامی بدون شکایت سرنشینان،مست نبودن یا خمار نبودن راننده و مدارک راننده تکمیل باشد میتوانند به مست بودن یا معتاد بودن یکی از سرنشینان گیر بدن و هیچ خدماتی انجام ندن؟!
ممنون میشم از راهنمایی کردن و نظر دادن قانونیه شما

  person
  کارشناس بیمه
  11 ژانویه 2023

  سلام اصولا راننده ملاک است ولی شاید بخوان که گیر بدهند

person
محمود غلامی شیرازی
26 اکتبر 2022

سلام
آیا اگر سرویس های اولیه خودرو را بیرون انجام داده باشم و قطعه‌ای خراب باشد و نیاز ب تعویض داشته باشد وخودرو کارت طلایی هم داشته باشد مشکلی جهت تعویض قطعه وجود ندارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  27 اکتبر 2022

  سلام باید از خود شرکت بپرسید. بستگی به نوع قعطعه و تعمیرش دارد.

person
آیدین اسماعیلی
09 اکتبر 2022

سلامممممممم تفاوت بیمه بدنه با کارت طلایی چیه؟ یکی هستن؟

  person
  کارشناس بیمه
  10 اکتبر 2022

  سلام خیر.

person
Akbar
13 آگوست 2022

متاسفانه تعدادی از موارد کارت طلایی اشتباه درج شده است ، مثلا قیمت کارت طلایی تک ستاره قیمتی کمتر یا مشابه بیمه بدنه معمولی دارد ، امکان سفارش اینترنتی و تلفنی هم وجود دارد و همچنین به صورت اقساط تا ده ماه هم میباشد، من خودم کارت طلایی داشتم و بازدید سلامت انجام دادن برای تعویض مورد ترک شیشه به خاطر برخورد سنگ ریزه ، همچنین تعیین قیمت با کارشناس ایران خودرو بود که قیمت آن را بالاتر از بازار زدن ، بازار قیمت ۱۱۰۰ بود و ایران خودرو ۱۴۵۰ حساب کردن که البته باید ۱۰ درصد فرانشیز مشتری بدهد و مورد بسیار مهم در مورد بیمه بدنه و کارت طلایی اینه که در تصادف اول ۱۰ درصد در تصادف دوم مثلا ۲۰ درصد و همین طور افزایش پیدا می‌کنه که سهم فرانشیز هست که باید مشترک خودش پرداخت کنه ، بیمه بدنه در کل پرداخت بهتری داره ولی یه شرکت مثل بیمه ایران ، وگرنه مثلا بیمه بدنه کوثر که قیمت قطعات غیر اصلی و بی خود رو فقط حساب می‌کنه ، فرقی هم در ثالث و بدنه نداره. مزیت کارت طلایی راحتی مشتری ست چون ماشین میزاری ایران خودرو و میری هر وقت درست شد میای، خیالت هم راحته که از قطعات اصلی استفاده میشه و دارای گارانتی تعمیر هستش ولی اولا که تعمیرکار و نقاش صافکار چندان جالبی ندارد ولی بیمه بدنه پول رو میده دست خودت و باید خودت بری دنبال قطعا و تعمیرکار بگردی ولی یه مزیت خاصی در بیمه ایران دیدم که اگه قیمت دیدی بیشتر از نظر کارشناس بیمه میشه با بردن فاکتور از قطعات و تعمیرکار در صورت تایید کارشناس میتونی مبلغ بالاتری از بیمه بدنه بگیری

person
محمود خدادادی
11 آگوست 2022

سلام وقت بخیر آیا ماشینی که کارت طلایی دارد میشه بیمه بدنه کنیم یا نیاز نیست؟؟؟
و فرق کارت طلایی با بیمه بدنه چی هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 آگوست 2022

  سلام بیمه بدنه هم می توانید بکنید. این دو با هم متفاوت هستند.

  person
  Akbar
  13 آگوست 2022

  کارت طلایی همون بیمه بدنه ست به اضافه امکانات اضافه مثل حمل رایگان خودرو

   person
   کارشناس بیمه
   14 آگوست 2022

   سلام بعضی خسارات های بیمه بدنه با طلایی متفاوت است؛ مانند سرقت

person
ابراهیم
17 جولای 2022

با داشتن کارت طلایی یبار احتیاجم به امداد افتاد که اونم نیومد
بدنه بهتره

person
مهشید ناطقی
20 ژوئن 2022

سلام اگر یکبار از بیمه طلایی استفاده کردیم و مجدد برای بار دوم خواستین استفاده کنیم از خدمات کم میشه هزینه کمتری میدن

  person
  کارشناس بیمه
  21 ژوئن 2022

  سلام دوست عزیز، در خصوص کارت طلایی اطلاعاتی بیشتر از این نداریم.

  person
  ابراهیم
  26 ژوئن 2022

  در هنگتم ثبت نام اگه گزینه بیمه طلایی رو بزنیم دیگه بیمه بدنه نداریم هر دو تا باهم نمیشه

   person
   کارشناس بیمه
   27 ژوئن 2022

   سلام دوست عزیز، بیمه طلایی با بدنه متفاوت است.

person
seyed jalal
12 ژوئن 2022

kart talayio az koja peigiri konam az iran khodro mashin gereftam ghesti

  person
  کارشناس بیمه
  13 ژوئن 2022

  سلام پیگیری را در مقاله نوشته ایم. از طریق همان شماره روی کارت اقدام کنید.

person
مائده
07 مه 2022

سلام. بنده با یک ماشین تصادف کردم . ماشین مقصر بیمه کوثر داره . آیا افت قیمت ماشین ما رو بیمه کوثر پرداخت میکنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  person
  کارشناس بیمه
  08 مه 2022

  سلام دوست عزیز، شما باید افت قیمت را از خود مقصر دریافت کنید.

person
Naji.Maleki
28 آوریل 2022

سلام :من یک پژو پارس تی فایو ۱۴۰۰ دارم با کارت طلایی چهار ستاره ماشین را فروختم ممکن است کارت طلایی به ماشین دیگری که پارس تی فایو ۱۴۰۰ انتقال بدم .متشکریم

  person
  کارشناس بیمه
  02 مه 2022

  سلام دوست عزیز، در این خصوص اطلاعی نداریم.

person
محمدرضا
13 مارس 2022

با سلام من برای خودروی 207 کارت طلایی تک ستاره دارم ماشینم از ناحیه رکاب با برخورد با جدول عابر پیاده دچار آسیب شده خواستم در این رابطه راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  person
  کارشناس بیمه
  13 مارس 2022

  سلام دوست عزیز، هر اطلاعاتی بوده ما در اینجا برای شما نوشته ایم. شما باید برای دریافت پاسخ تکمیل تر با خود شرکت گارانتی تماس بگیرید.

person
علیرضا
06 مارس 2022

با سلام
کارت طلایی تک ستاره پلاس و ۳ستاره هر ۲یک سال اعتبار دارد یا خیر؟تشکر

  person
  کارشناس بیمه
  06 مارس 2022

  سلام دوست عزیز، ما هر اطلاعاتی که در خصوص کارت طلایی می دانستیم، در این مقاله نوشته ایم. برای بقیه موارد با خودد شرکت اصلی تماس بگیرید.

person
کارشناس بیمه
29 ژانویه 2022

سلام بله امکان برخورداری همزمان از مزایا و پوشش های بیمه بدنه و کارت طلایی ایران خودرو وجود دارد.

person
کارشناس بیمه
29 ژانویه 2022

سلام بله امکان پذیر است. البته کارت طلایی بگیرید، بهتر است.

person
عابدی
27 دسامبر 2021

سلام.اگرکارت طلایی داشته باشیم ودرتصادف مقصرباشیم،آیابیمه خسارت افت قیمت راپرداخت می کند

  person
  کارشناس بیمه
  27 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز شرکت بیمه در صورتی که خودروی شما بیمه بدنه داشته باشد ، خسارت افت قیمت را پرداخت می کند در غیر این صورت چنین امری مقدور نیست.

person
کاربر
12 دسامبر 2021

سلام میشه اول کارت طلایی ایران خودرو تک ستاره بخریم بعد تغییر بدیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز، در هنگام تمدید امکان تغییر وجود دارد اما اطلاعات دقیق تر را می توانید از کارگزاری های خود بیمه ایران هم دریافت کنید.

person
غفورزاده
12 دسامبر 2021

خدمات کارت طلایی ایران خودرو زیبایی خودرو را هم شامل می شود؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز، منظورتان از زیبایی چیست؟ اگر المان هایی برای تغییر ظاهر است، خیر شامل نمی شود.

person
رضا
12 دسامبر 2021

قیمت کارت طلایی ایران خودرو سال 1400 چقدر است؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز، برای تعیین دقیق قیمت کارت طلایی ایران خودرو نیاز به بازرسی کارشناس است.

person
سیرکانی
12 دسامبر 2021

کارت طلایی ایران خودرو قیمت متقاوتی با بیمه بدنه دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز، بله قیمت بیمه بدنه با کارت طلایی کاملا متفاوت است؛ اما بیمه بدنه به نسبت ارزان تر است؛ اما پوشش های کارت طلایی را ندارد

person
دریا
12 دسامبر 2021

سلام کارت طلایی ایران خودرو شامل چه خدماتی است؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام این کارت شامل خدمات زیادی که در جدول وسط مقاله به طور کامل نوشته ایم. برای دریافت سوالات بیشتر می توانید با خود کارگزاری های بیمه ایران تماس مستقیم بگیرید.

  person
  امیر
  06 فوریه 2022

  سلام،ایا خرید کارت طلایی یا بیمه بدنه ماشین الزامیس؟؟؟واسه ماشین های خشک ثبت نامی از ایرانخودرو منظورمه؟؟من الان دعوتنامه اومده،باید تسویه کنم از نمایندگی پرسیدم میگن اجباریه تو سایتش زده میتونین گزینه فاقد کارت طلایی رو بزنین،ممنون میشم راهنمایی کنین

   person
   کارشناس بیمه
   07 فوریه 2022

   سلام دوست عزیز، بیمه بدنه با کارت طلایی متفاوت و اختیاری است. در خصوص کارت طلایی تا جایی که اطلاع داریم، اختیاری است اما اگر به شما گفتند که گزینه فاقد کارت طلایی را بزنید،پس می توانید انجام دهید. اما داشتن آن ضرری هم ندارد.

person
رهبر
12 دسامبر 2021

سلام استعلام بیمه خودرو با کد ملی بیمه ایران امکان پذیره؟ نمیدونستم از کی بپرسم، برای همین اینجا نوشتم.

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز، باید گفت که استعلام بیمه نامه با کارت طلایی کاملا متفاوت است. شما برای استعلام می توانید به صفحه استعلام سنهاب مراجعه کنید.

person
میلاد
12 دسامبر 2021

سلام آیا بیمه سرقت خودرو ایران در این کارت شامل میشود؟

  person
  کارشناس بیمه
  11 نوامبر 2021

  سلام بله این کارت سرقت خودرو را هم شامل می شود.

person
امیر
12 دسامبر 2021

سلام ایران خودرو کارت طلایی رو به همه میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  22 نوامبر 2021

  سلام دوست عزیز، دریافت این کارت برای خودروهای ساخت داخل و با عمر کمتر از ده سال امکان پذیر است.

person
فرخنده
12 دسامبر 2021

سلام کارت گارانتی ایران خودرو شامل چیست؟ من رفتم نمایندگی این کارت هم داشتم اما حس می کنم که انگار تو پاچم کردن…

  person
  کارشناس بیمه
  11 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز، خسارت های تحت پوشش بیمه زیاده که در مقاله نوشته ایم و همچنین در خود سایت هم می توانید مشاهده کنید. اگر احساس می کنید که نمایندگی خدمات کامل به شما نداده است، با استفاده از شماره تلفن یا وبسایت با خود نمایندگی ایران خودرو صحبت کنید.

person
صابر
12 دسامبر 2021

سلام ببخشید یک سوال فنی شما می دونید که چطوری میتونم پرینت بیمه نامه خودرو بیمه ایران رو بگیرم؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام شما باید به دفترها و کارگزاری های بیمه ایران مراجعه کنید.

person
رحیمی
12 دسامبر 2021

سلام من دقیق متوجه نشدم که بیمه خودرو ایران با این کارت طلایی فرق داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام بله دوست عزیز، این دو با هم متفاوت هستند و در مقاله کامل توضیح داده ایم. البته برای دریافت مشاوره بهتر می توانید با شرکت بیمه ایران تماس بگیرید.

person
رحمانی
12 دسامبر 2021

سلام ایا استعلام بیمه خودرو ایران هم از طریق کارت طلایی امکان پذیر است؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز، باید گفت که استعلام بیمه نامه با کارت طلایی کاملا متفاوت است. شما برای استعلام خودرو می توانید به صفحه سنهاب کنید.

person
منتظرالحسین
11 دسامبر 2021

سلام آیا امکان پرداخت بیمه خودرو ایران با استفاده از کارت طلایی وجود دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز، با کارت طلایی ایران فقط می توانید از خدمات بیمه ای این شرکت استفاده کنید.

person
فرهنگیان
21 نوامبر 2021

سلام شما می دونید که محاسبه بیمه خودرو ایران به چه صورت است؟

  person
  کارشناس بیمه
  04 آوریل 2022

  سلام دوست عزیز، تمامی شرایط هرچه بوده نوشته شده است.

person
کیانوش
19 نوامبر 2021

سلام من الان متوجه نشدم که منظور از کارت طلایی ایران خودرو چیست؟ فقط پوشش ها فرق دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز، خدمات کارت طلایی خودرو شامل جبران خسارت های آتش سوزی، تعمیر خودرو و تعویض لوازم و سرویس های دوره ای است. در پوشش ها متفاوت است.

person
زمانی
16 نوامبر 2021

سلام استعلام بیمه نامه خودرو بیمه ایران چطوری باید انجام بدم؟ آیا ارتباطی با این کارت داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام استعلام بیمه نامه خودرو ارتباطی به کارت طلایی خودرو ندارد و شما می توانید استعلام بیمه ماشین خود را از صفحه سنهاب در بیمه دات کام بگیرید.

person
هنرمند
12 نوامبر 2021

سلام آیا قیمت کارت طلایی ایران خودرو 1400 با سال 99 متفاوت است؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 دسامبر 2021

  سلام دوست عزیز، بله قیمت کارت طلایی هر سال بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود که این قیمت ها متفاوت خواهد بود.

   person
   امیر
   23 دسامبر 2021

   سلام زمانی که خودرو دست دوم خریداری میکنیم.آیاخریدار باید اقساط کارت طلایی را بدهد یا فروشنده باید پرداخت کند

    person
    کارشناس بیمه
    23 دسامبر 2021

    سلام دوست عزیز جواب این سوال توافقی است و بستگی به توافق بین خریدار و فروشنده دارد

person
کیان
15 اکتبر 2021

سلام. فکر می کنم برای بیمه بدنه آپشن هایی با هزینه بیشتر در تصادف های بیش از ۶۰ درصد خسارت هم باشه که مشمول گزینه تعویض خودرو است، مث کارت طلایی. درسته؟

  person
  کارشناس بیمه
  13 آوریل 2022

  سلام دوست عزیز، چنین مواردی را خود کارشناس بعد از بررسی دقیق اعلام خواهد کرد.

person
حسین
13 اکتبر 2021

سلام بیمه بدنه خیلی بهتر حداقل بعد تصادف ماشین میبری پیش یه استاد ماهر و هزینه بیمه میده اما کارت طلایی باید ماشین ببری نمایندگی ایران خودرو و میکانیک وسافکار و نقاش ماهری ندارن و خراب می‌کنند.الان من تصادف کردم کارت طلایی دارم میگم می‌خوام از بیرون آزاد تعمیر انجام بدم فقط لوازم ماشین بهم بدید و انجام نمیدن. کارت طلایی بی ارزش. تمام دوستان بیمه بدنه داشته باشن

  person
  کارشناس بیمه
  13 اکتبر 2021

  سلام دوست عزیز . از توجه شما و انتقال تجربه تون درباره بیمه بدنه و کارت طلایی خودرو ممنونیم

person
ارشین
12 ژوئن 2021

جوابم راندادید

  person
  نویسنده بیمه
  24 جولای 2021

  سلام وقت بخیر جواب شما داده شد

   person
   ابوالفضل
   24 ژانویه 2022

   باسلام فرق بین درجه خدماتی دو و درجه خدماتی سه چیه؟بنده رادیات بخاریم نشتی داشت یبار تو یه نمایندگی درخواست قطعه زدم چوننمایندگی نداشت کارت ایکو کشید بعد یکهفتهاومد ولی کار انجام ندادن بحثمون شد امدم یه نمایندگی دیگه درخواست قطعه زدم الان قطعه اومده ولی درجه خدماتی رو زده درجه سه این یعنی چی؟ دوم اینکه تو نمایندگی قبلی ک من ایکو کارت کشیدم قطعه امد ولی تعویض نکردن قضیش چی میشه یعنی پپل قطعه رو گرفتن ولی عوض نکردن میمونه براخودشون؟

    person
    کارشناس بیمه
    24 ژانویه 2022

    سلام دوست عزیز این سوال شما رو نمایندگی های ایران خودرو می تونند پاسخگو باشند.

   person
   محمد خسروی
   01 مارس 2022

   مبلغ کارت طلائی چند است و چگونه باید تهیه کرد . با تشکر

    person
    کارشناس بیمه
    01 مارس 2022

    سلام دوست عزیز، اگر کامل مقاله را مطالعه کرده باشید، در این خصوص توضیح داده ایم.

person
ارشین
12 ژوئن 2021

کدومشون بهتره

  person
  نویسنده بیمه
  24 جولای 2021

  با تشکر از توجه تون با دقت در مقاله و توضیحات می تونید با معیارهای خودتون بسنجید اگه دنبال تعرفه پایین هستید بیمه بدنه و اگر خدمات متنوع تر رو در عین پرداخت هزینه سنگین تر می خواید ، کارت طلایی خودرو رو انتخاب کنید . برای استعلام و خرید بیمه بدنه خودرو در عرض زمان کمتر از 5 دقیقه می تونید به این لینک مراجعه کنید : استعلام و خرید آنلاین بیمه بدنه

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید