22 شهریور 1402

معرفی بهترین موتور سیکلت های بازار ایران 1402 + مقایسه و قیمت

استفاده از عبارت بهترین موتور سیکلت برای هیچ کدام از محصولات بازار ایران درست نیست! معیارهای بهترین موتور سیکلت برای هر فرد متفاوت است و این موضوع به نیازهای او برمی‌گردد. موتور یکی از هیجان‌انگیزترین وسایل نقلیه است که در میان قشر جوان، طرفداران زیادی دارد. احتمالاً اگر نظر کسی را در خصوص بهترین برند موتور سیکلت بپرسیم، یکی از برند‌های یاماها، هوندا و کاوازاکی که همگی ژاپنی هستند را نام ببرد؛ اما ممکن است همان فرد، زمان خرید موتور بر اساس شرایط، محصول شرکت دیگری را انتخاب کند.

انتخاب بهترین موتور سیکلت، بر اساس فاکتورهای مختلفی صورت می‌گیرد. برای یک نفر قیمت اهمیت زیادی دارد و برای فرد دیگری کیفیت اولویت است؛ فردی به دنبال تولید داخلی است و شخص دیگری مدل‌های خارجی را ترجیح می‌دهد. با توجه به ترافیک‌های کلافه کننده، خصوصاً در شهر تهران، خیلی از افراد موتور را برای فرار از ترافیک استفاده می‌کنند؛ برای چنین افرادی، کوچک و سبک بودن موتور اهمیت دارد. در این مقاله اطلاعاتی در اختیار شما می‌گذاریم تا بتوانید بهترین موتور سیلکت ایرانی یا خارجی مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین، تعدادی از موتورهای محبوب در بازار ایران را به شما معرفی می‌کنیم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

انواع موتور سیکلت از نظر نوع کاربری

استعلام بیمه موتور سیکلت

موتورسیکلت‌ها را می‌توان بر اساس ویژگی‌های مختلفی تقسیم بندی کرد. اگر بخواهیم موتورها را بر اساس نوع کاربری گروه بندی کنیم، به 6 دسته اصلی می‌رسیم:

 1. موتورسیکلت مخصوص جاده
 2. موتورسیکلت کوچک (مینی)
 3. موتور سیکلت آفرود
 4. موتور گازی
 5. اسکوتر
 6. موتور مناسب همه مسیرها (همه‌جا رو)

این گروه بندی بر اساس قدرت و طراحی بدنه موتورسیکلت‌ها انجام شده است. هر کدام از این موتورها برای انجام فعالیت‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، با یک موتور اسکوتر نمی‌توان در مسیری حرکت کرد که برای موتورسیکلت آفرود طراحی شده است. این سوال که بهترین نوع موتور سیکلت چیست را می‌توان با انتخاب کاربری موتور، راحت‌تر پاسخ داد.

انواع موتور سیکلت بر اساس حجم موتور(انجین)

موتور سیکلت اسپورت

موتور سیکلت ها در مدل های مختلفی تولید می‌شوند.

یکی دیگر از مواردی که می‌توان به وسیله آن موتورسیلکت‌ها را دسته بندی کرد، حجم موتور یا انجین (engine) است. منظور از حجم موتور، مجموع فضای موجود در سیلندرها است. هرچه حجم انجین موتور سیکلت بیشتر باشد، فضا برای عبور سوخت و هوا بیشتر است؛ در نتیجه قدرت و سرعت بیشتری را ارائه می‌دهد. اینکه بهترین موتور سیکلت چه حجم موتوری دارد، بستگی به نیاز شما و کاربری مد نظرتان دارد.

گروه‌بندی موتورسیکلت‌ها از نظر حجم انجین:

 • موتورهایی با حجم انجین کمتر از 100 سی‌سی: این گروه از موتورها برای مسیرهای کوتاه شهری و جاده‌های خاکی مناسب هستند. موتورسیکلت‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند، سرعت کمی دارند اما در مقابل مصرف سوختشان هم پایین است.
 • موتورهایی با حجم انجین 100 سی‌سی: کاربری این محصولات مانند گروه قبلی است اما به نسبت دسته پایین‌تر خود، کمی سرعت و شتاب بیشتری دارند.
 • موتورهایی با حجم انجین 125 سی‌سی: از نظر سرعت و شتاب این موتورسیکلت‌ها در حد متوسطی قرار دارند. از این موتورها می‌توان برای جابه‌جایی بارهای سبک استفاده کرد. این حجم انجین معمولاً در موتورهایی با نام اندرو (enduro) به کار می‌روند که برای آفرود و مسیرهای کوهستانی مناسب هستند.
 • موتورهایی با حجم انجین 175 سی‌سی: موتورسیکلت‌هایی با حجم موتور بین 170 تا 200 سی‌سی در این دسته قرار می‌گیرند و اغلب در موتورهای اندرو استفاده می‌شوند. برای موتورسیکلت‌های بیابانی کوچک هم می‌توان این انجین را به کار برد.
 • موتورهایی با حجم انجین 250 سی‌سی: موتورسیلکت‌هایی که حجم موتورشان بین 200 تا 300 سی‌سی است، در این دسته قرار می‌گیرند. با توجه به نوع طراحی، موتورهایی با این حجم انجین برای داخل شهر، بیابان، آفرود و پیست مسابقه مناسب هستند.
 • موتورهایی با حجم انجین 350 تا 400 سی‌سی: از اینجا وارد موتورهای پرقدرت می‌شویم؛ موتورهایی با حجم بالای 350cc، سرعت، شتاب و مصرف سوخت مناسبی دارند. این انجین‌ها علاوه بر کاربردهای گروه قبلی، در موتورهای اسپرت و ورزشی هم به کار می‌روند.
 • موتورهایی با حجم انجین 500 سی‌سی: افرادی که موتورسیکلت‌هایی با حجم موتور 500 سی‌سی یا بیشتر خریداری می‌کنند، قطعاً به قدرت، سرعت و شتاب اهمیت می‌دهند. کاربری اصلی موتورهایی با این حجم انجین، سفر برون شهری و مسابقه است.
 • موتورهایی با حجم انجین 600 تا 750 سی‌سی: به این موتور‌ها اصطلاحاً موتور سنگین گفته می‌شود. اگر کسی به دنبال سفر با موتور است، می‌تواند از موتورهایی با این حجم انجین استفاده کند.
 • موتورهایی با حجم بالای 750 سی‌سی: محصولاتی با حجم 750cc، در دسته موتورسیکلت‌های فوق سنگین قرار می‌گیرند. این محصولات برای مسابقه و مسافرت خارج از شهر به کار می‌روند. وزن این موتورها معمولاً بالای 250 کیلوگرم است و بیشتر از 200 کیلومتر در ساعت سرعت دارند. موتورسوار برای کنترل موتورهای فوق سنگین باید مهارت بالایی داشته باشد.

کدام نوع موتور سیکلت مناسب من است؟

تا به اینجا موتورسیکلت‌ها را از نظر حجم موتور و نوع کاربری مورد بررسی قرار دادیم. احتمالاً تا به الآن متوجه شده‌اید که چرا انتخاب بهترین موتور سیکلت کاملاً به خود شخص بستگی دارد. به عنوان مثال، برای کسی که می‌خواهد روزانه مسافت کمتر از 10 کیلومتر را با موتور طی کند، بهتر است از موتور‌هایی با حجم انجین کمتر از 125cc استفاده کند. اما شخصی که می‌‎خواهد با این وسیله به مسافرت برود، باید موتوری با حجم انجین بیشتر از 500cc انتخاب کند.

راهنمای انتخاب و خرید بهترین موتور سیکلت

همیشه برای خرید وسایل مختلف، معیارهای متفاوتی وجود دارد که موجب ایجاد مزیت در برخی محصولات نسبت به رقیبانشان می‌شود. برای خرید موتور سیکلت به عنوان یک وسیله نقلیه که ایمنی آن برای حفظ سلامتی انسان اهمیت دارد، باید نکاتی را بدانید تا بهترین موتور سیکلت را برای خود انتخاب کنید.

نکات مهم در خرید موتور سیکلت که باید به آن توجه کنید:

 • آیا شما به موتور نیاز دارید یا اصلاً از آن استفاده می‌کنید؟ این اولین سؤالی است که باید به آن پاسخ دهید. حتی اگر شما بهترین مارک موتور سیکلت را هم انتخاب کنید، زمانی که کاربردی برای شما نداشته باشد، خرید آن هیچ فایده‌ای ندارد. به عنوان مثال اگر شما در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که خیلی از روزها باران شدید دارد یا گرمای هوا به شدت زیاد است، استفاده از موتور برایتان سخت می‌شود. باید پیش از خرید به این موضوع توجه کنید که آیا تهیه کردن یک موتورسیکلت کار منطقی است یا خیر.
 • مرحله بعدی در انتخاب بهترین موتور سیکلت داخل ایران، تعیین بودجه است. شما باید حداقل، متوسط و حداکثر مبلغ مورد نظر خود برای تهیه این وسیله نقلیه را مشخص کنید. با این کار بسیاری از گزینه‌ها از روی میز حذف می‌شود و شما با مدل‌های کمتری مواجه هستید.
 • شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که موتور را برای چه کاری تهیه می‌کنید. می‌خواهید هر روز یک مسیر 10 کیلومتری را تا محل کار طی کنید یا قصد سفر با آن را دارید؛ برای تفریح از آن استفاده می‌کنید یا مسابقه؟ شما نمی‌توانید یک موتور اسکوتر تهیه کنید و با آن برای سفر بین شهری به دل جاده بزنید. با توجه به این موضوع، دایره انتخابات شما کوچک‌تر می‌شود.
 • هنگام خرید باید دقت کرد که وسیله نقلیه سیستم تعلیق مناسبی داشته باشد. نداشتن سیستم تعلیق و شاسی مناسب، کنترل موتور را هنگام عبور از مسیر‌های ناهموار و ترمز گیری، سخت می‌کند.
 • طراحی مناسب بدنه جهت کاهش اصطکاک، یکی از مواردی است که خیلی از افراد هنگام خرید موتور به آن توجه نمی‌کنند. وزن موتور سیکلت نیز باید تا حدی سبک باشد که هم هنگام تردد مقاومت کمی با هوا ایجاد کند؛ اما نباید سبکی موتور موجب عدم کنترل آن شود.
 • خیلی از موتورهای برای خنک‌سازی از دمای محیط استفاده می‌کنند؛ اما این برای موتورهای سنگین و فوق سنگین کافی نیست. موتورسیکلت‌هایی که حجم انجین بالایی دارند، گرمای زیادی تولید می‌کنند و در مقابل نیاز دارند که با یک سیستم مناسب، سرد شوند.
 • بررسی نوع و سلامت ترمزها نکته بسیار مهمی است. هرچه سیستم انجین موتور قوی‌تر باشد، باید از ترمزهای قوی‌تری روی آن استفاده کرد.
 • توجه به سایز و آج مناسب تایرها، موضوع دیگری است که باید به آن توجه کنید.
راهنمای خرید موتور

موتورسواران حرفه‌ای بیشتر به موتورهای اسپورت علاقه دارند.

بهترین برند های موتور سیکلت ایرانی

بعد از آشنایی با انواع موتورسیلکت و نکات مهم در خرید آنها، حالا وقت آن رسیده است که به سراغ معرفی برندها و مدل‌های محبوب برویم. موتورهای ایرانی معمولاً برند محور نیستند. از آنجا که موتورهای تولید داخل، معمولاً کپی یا مونتاژ از مدل‌های خارجی هستند، ممکن است هر مدل را یک یا چند شرکت، خوب و با کیفیت تولید کنند. البته با توجه به بررسی وضعیت کلی و خدمات پس از فروش، می‌توان چند شرکت را به عنوان تولید کنندگان برتر انتخاب کرد. در ایران بیش از 40 شرکت موتورسازی وجود دارد.

از شرکت‌های زیر می‌توان به عنوان تولید کنندگان قدیمی و پیشرو در صنعت موتورسازی یاد کرد:

 • کویر موتور
 • نیکران موتور
 • پیشتاز موتور
 • نیرو موتور
 • کبیر موتور
 • ایران دوچرخ
 • نیرو محرکه

پرطرفدارترین مدل های موتور سیکلت ایرانی

در این قسمت به سراغ پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین موتورهای بازار ایران می‌رویم. دقت کنید که قصد مشخص کردن بهترین موتور سیکلت ایران را نداریم؛ صرفاً جهت کمک به شما در انتخاب موتور خود، این محصولات را معرفی می‌کنیم.

1- موتور طرح هوندا 125

موتور cg125

موتور سیکلت سی جی 125

در سال‌های گذشته، هوندا 125 لقب پرفروش‌ترین موتورسیکلت بازار ایران را به خود اختصاص داده است. دلیل اصلی محبوبیت این محصول قیمت پایین آن است؛ این موتور سیکلت ارزان‌ترین موتور بنزینی بازار کشور است. قطعات هوندا 125 که با نام CG125 (سی جی 125) در ایران معروف است، به راحتی در دسترس هستند و مشکلی از این بابت برای موتورسواران ایجاد نمی‌کند. این محصول برای تردد در سطح شهر مناسب بوده و هزینه رسیدگی به آن پایین است. یکی از ایرادات اصلی این محصول، حجم پایین انجین آن است. شرکت‌های مختلف این محصول را با نام‌های متفاوتی تولید می‌کنند اما همگی ظاهر یکسانی دارند. در حال حاضر از نظر میزان فروش، این محصول بهترین موتور 125 در بازار ایران است.

 

مشخصات موتور هوندا 125 (cg125):

تعداد سیلندر1 عدد
حجم موتور (انجین)125 سی‌سی
نوع گیربکس5 سرعته
وزن115 کیلوگرم
حجم باک13.5 لیتر

کویر موتور این محصول را در یک مدل دیگر هم تولید می‌کند که حجم انجین آن 200 سی‌سی است و آن را نام هوندا 200 یا CG200 (سی جی 200) به بازار عرضه می‌کند.

2-  موتور طرح هوندا کلیک

موتور سیکلت هوندا کلیک s2 کویر

موتور سیکلت طرح کلیک

موتور سیکلت کلیک هم مانند مدل قبلی، توسط شرکت‌های خودروسازی داخلی کپی یا مونتاژ می‌شود. به عنوان مثال نمونه این موتور توسط کویر موتور تولید شده و تحت عنوان «کویر طرح کلیک S2» وارد بازار می‌شود. قیمت این محصول نسبت به نمونه اصلی آن حدود 60 درصد ارزان‌تر است.

مشخصات هوندا طرح کلیک (S2):

تعداد سیلندر1 عدد
حجم موتور (انجین)150 سی‌سی
نوع گیربکسCVT
وزن101 کیلوگرم
حجم باک4 لیتر

 

موتورهای طرح کلیک توسط شرکت‌های دیگری هم تولید می‌شوند. به طور مثال شرکت کبیر موتور این محصول خود را تحت عنوان آپ 150i تولید می‌کند.

3- کویر آپاچی 180

موتور آپاچی 180 کویر

موتور سیکلت آپاچی 180

 

apache 180

آپاچی 180

افرادی که به صورت حرفه‌ای‌تر موتور سواری می‌کنند، آپاچی 180 را انتخاب مناسبی برای رفت و آمد درون شهری می‌دانند. حجم انجین این موتورسیکلت 177 سی‌سی است و از شتاب صفر تا صد 15 ثانیه‌ای بهره می‌برد. دو لاستیک 17 اینچی تیوبلس بر روی آپاچی 180 قرار گرفته است.

مشخصات کویر آپاچی 180:

تعداد سیلندر1 عدد
حجم موتور (انجین)177 سی‌سی
نوع گیربکس5 سرعته دستی
وزن139 کیلوگرم
حجم باک16 لیتر

4- گلکسی ان ای 180 (NA180)

موتور سیکلت گلکسیNA 180

موتور سیکلت NA 180 نیرو موتور

موتورسیکلت Galaxy NA 180 محصول شرکت نیرو موتور است. ان ای 180 به دلیل طراحی بسیار جذابی که دارد، نظر بسیاری از موتورسواران را به خود جلب کرده است. مصرف سوخت این محصول 2.2 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر بوده و حداکثر سرعت آن 112 کیلومتر بر ساعت است.

موتور سیکلت NA 180 نیروموتور

فرمان ان ای 180 نیرو موتور

مشخصات گلکسی ان ای 180 نیرو موتور:

تعداد سیلندر1 عدد
حجم موتور (انجین)183 سی‌سی
نوع گیربکس6 سرعته دستی
وزن134 کیلوگرم
حجم باک11 لیتر

 

مقاله پیشنهادی: ۶ اصل طلایی برای آچارکشی آب بندی موتور سیکلت

 

بهترین مدل های موتور سیکلت خارجی در بازار ایران

با وجود تحریم‌های جهانی، واردات موتور سیکلت به کشور با مشکلات زیادی مواجه است. در این بخش به برخی از موتورسیکلت‌های خارجی محبوب در بازار ایران را معرفی می‌کنیم. برخی از این موتورها به صورت صفر کیلومتر پیدا می‌شوند اما برخی دیگر را باید فقط به صورت کارکرده خریداری کنید.

1- وسپا وی ایکس ال ۱۵۰

موتور وسپا وی ایکس ال 150

موتور سیکلت وسپا vxl150 آبی

 

موتور وسپا وی ایکس ال 150

موتور وسپا وی ایکس ال 150 زرد

 

محبوب‌ترین محصول گروه اسکوتر، محصولات وسپا هستند. یکی از پرفروش‌ترین موتورهای این شرکت در ایران، مدل VX150 است. این شرکت ایتالیایی است و طراحی بسیار جذابی دارد. موتورهای اسکوتر برای شهرهای کوچک بسیار مناسب هستند و با رنگ‌های گوناگون خود زیبایی شهر را دو چندان می‌کنند.

مشخصات باکسر 150 سی‌سی:

تعداد سیلندر1 عدد
حجم موتور (انجین)154 سی‌سی
نوع گیربکساتوماتیک
وزن120 کیلوگرم
حجم باک7.5 لیتر

 

2- باکسر 150

موتور سیکلت boxer 150

موتور سیکلت باجاج باکسر 150

به عنوان اولین محصول خارجی حاضر در بازار ایران، باکسر 150 سی‌سی توسط باجاج هندوستان تولید شده و به بازار ایران وارد می‌شود. این محصول زیبایی چندانی ندارد و یک محصول اقتصادی محسوب می‌شود. باکسر 150 برای تردد در داخل شهر با سرعت متوسط مناسب است.

مشخصات باکسر 150 سی‌سی:

تعداد سیلندر1 عدد
حجم موتور (انجین)144 سی‌سی
نوع گیربکس4 سرعته دستی
وزن122 کیلوگرم
حجم باک11 لیتر

 

3- بنلی کی وی 150

موتورسیکلت بنلی کی وی 150

موتور بنلی KV150

در دسته بندی 150 سی‌سی، موتورسیکلت بنلی کی وی 150 (KV150) را هم داریم که طرفداران زیادی دارد. از نقاط قوت این محصول، مصرف سوخت کم و کیفیت مناسب است. ترمز KV150 دیسکی بوده و مجهز به صفحه کیلومتر دیجیتالی است. این موتورسیکلت که از طراحی ایتالیایی و ساخت چین بهره می‌برد، توسط شرکت نیکران موتور وارد بازار ایران می‌شود.

مشخصات هوندا بنلی کی وی 150:

تعداد سیلندر1 عدد
حجم موتور (انجین)150 سی‌سی
نوع گیربکس5 سرعته دستی
وزن110 کیلوگرم
حجم باک11.3 لیتر

 

 

4- بنلی تی ان تی 249S

عکس موتور بنلی تی ان تی 249 اس

موتور بنلی TNT 249s

 

نمای بغل موتور tnt 249s

نمای بغل موتور تی ان تی 249 اس

موتور سیکلت بنلی 249S طراحی مدرنی دارد و در دسته موتورهای اسپرت قرار می‌گیرد. با توجه به سرعت، شتاب و امنیت این موتور، می‌توان آن را برای سفرهای برون شهری نیز مناسب دانست. این محصول نیز طراحی ایتالیایی داشته و در چین تولید می‌شود. TNT 249S در کلاس موتورهای نیکد ((Naked قرار می‌گیرد و شاسی خاصی را به نمایش گذاشته است. وزن این محصول به نسبت بالا بوده و برای کنترل آن باید از قدرت بدنی خوبی برخوردار باشید. حداکثر سرعتی که می‌توانید با این موتور تجربه کنید، نزدیک به 150 کیلومتر بر ساعت است.

تعداد سیلندر2 عدد
حجم موتور (انجین)250 سی‌سی
نوع گیربکس6 سرعته دستی
وزن183 کیلوگرم
حجم باک16 لیتر

 

مقایسه موتور سیکلت های بازار ایران از نظر قیمت 1402

موتورسیکلت‌هایی که در بخش‌های قبلی معرفی کردیم، قیمت‌های متفاوتی دارند و این می‌تواند در انتخاب مشتری تأثیرگذار باشد. اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید، صرفاً به گران‌تر بودن موتورسیکلت توجه نکنید. شاید در مقایسه‌های شما، محصولی ارزان‌تر باشد اما این ملاکی برای بهتر بودن آن وسیله نقلیه نیست. مهم‌ترین نکته این است که موتورسیکلت باید با شرایط و نیازهای شما سازگاری داشته باشد.

در جدول زیر، قیمت برخی از بهترین موتور سیکلت های موجود در بازار ایران را مشاهده می‌کنید. توجه کنید که این قیمت‌ها مربوط به تابستان 1402 است و به صورت حدودی، برای محصولات صفر کیلومتر یا کم کارکرد ذکر شده است:

 

نام موتورسیکلتقیمت
طرح هوندا 125 (cg125)60 میلیون تومان
طرح هوندا کلیک کویر S285 میلیون تومان
آپاچی 180200 میلیون تومان
گلکسی NA180 نیرو موتور160 میلیون تومان
وسپا وی ایکس ال 150205 میلیون تومان
باکسر 15080 میلیون تومان
بنلی کی وی 15080 میلیون تومان
بنلی تی ان تی 249S270 میلیون تومان

 

خرید بیمه برای انواع موتور سیکلت در ایران

تهیه بیمه شخص ثالث برای تمام مالکین وسایل نقلیه موتوری زمینی نظیر خودرو، موتورسیکلت، تراکتور و… اجباری است. در صورت نداشتن بیمه موتورسیکلت، علاوه بر جریمه نقدی و توقیف وسیله نقلیه، امکان بروز حوادث ناگواری برای شما وجود دارد. بیمه شخص ثالث خسارات مالی و جانی وارد شده به افراد زیان‌دیده را جبران می‌کند و مسئولیت پرداخت هزینه را از مقصر حادثه سلب می‌کند. طبق قانون جدید بیمه موتور، جبران خسارت‌های جانی وارد شده به راننده مقصر هم بر عهده شرکت بیمه‌گر است. حتماً پس از انتخاب بهترین موتور سیکلت برای خود، در اولین فرصت نسبت به خرید بیمه موتور برای آن اقدام کنید. با این کار مسئولیت آسیب‌های وارده از سمت شما به اشخاص ثالث، به شرکت بیمه‌گر منتقل می‌شود.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
احسان
03 مهر 1402

Symj200 خوبه برای خرید؟

  person
  نویسنده بیمه
  03 مهر 1402

  سلام. بله موتور خوبی است قدرت و شتاب مناسبی دارد. اما خرید موتور به کاربری شما و میزان بودجه تان بستگی دارد.

person
محمد
02 مهر 1402

سلام موتور طرح وسپا کدوم بهتره؟
یا طرح کلیک ها بهتره
لطفا راهنمایی بفرمائید

  person
  نویسنده بیمه
  03 مهر 1402

  سلام دوست عزیز
  هر دو موتورسیکلتی که فرمودین تقریبا مشابه هستند. انتخاب بین این دو موتور تا حدی به سلیقه شما و میزان بودجه تان بستگی دارد.

person
ایژ باز روستا
30 شهریور 1402

سلام موتور ایژ جدید ندارید من یک عکس می‌خوام که فکرامو کنم و تصمیم خرید بگیرم برای اینه سمت راست ممنون میشم اگر جواب ارسال کنید برای اینجانب

  person
  نویسنده بیمه
  01 مهر 1402

  سلام دوست عزیز. خیر متاسفانه. بهتر است عکس مورد نظر را در اینترنت جست و جو کنید.

person
سیدجواد
28 شهریور 1402

اطلاعاتی خوبی بود
ممنون
و متشکر

  person
  نویسنده بیمه
  28 شهریور 1402

  ممنون از شما

person
raz
28 شهریور 1402

با سلام و خسته نباشید
سوال بنده اینه ک چرا موتور هنوندا CDI125 همه نوع مثل کویر ، تک تاز ، به پر و….. وجود دارن ولی تک پر پیدا نمیشه قبلا” تک پر بود ولی الان نیست
ممنون میشم پاسخ بدید

  person
  نویسنده بیمه
  29 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  در این مورد اطلاعی نداریم

person
حامد
25 شهریور 1402

تو اینا فقط اپاچیه برنده خوبیه و با کیفیته بقیلش زبالست

person
سینا
24 شهریور 1402

پس کی یو جی اس ار کی ۲۵۰ کویر چی رو دست همشونه حتا بنلی ۲۴۹ s

person
بهمن
23 شهریور 1402

شما حرف از موتور های 400 cc به بالا رو مطرح میکنید اما نمیگین کجای ایران میفروشن؟
واقعا چه بدبختی ما داریم چرا باید موتور بالای چهار صد پونصد سی سی مثل 750 یا 1000 ممنوع باشه خیلی مسخرست

  person
  نویسنده بیمه
  26 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  قوانین به این شکل است متاسفانه.

person
نیما
23 شهریور 1402

سلام وقتتون بخیر
لطفا نظرتون رو راجع به اسکوتر jx250شرکتsym
بفرمایید در مورد قیمت و فنی
با سپاس

  person
  نویسنده بیمه
  26 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  بهتر است در این مورد از یک فرد با تجربه نظر بخواهید.

person
امیر
23 شهریور 1402

هوندا ۱۲۵ کدام سنین مناسب است

  person
  نویسنده بیمه
  26 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  انتخاب موتور در درجه اول به کاربری و نوع استفاده از آن بستگی دارد.

person
حمیدرضا
23 شهریور 1402

Ns 200
بنظر من از همه اینا بهتره چ شهری چ بیرون شهری
واقعا موتوریه ک از همه نظر اوکیه

person
نوید ح
22 شهریور 1402

من از آپاچی ۱۸۰ سواری خیلی خوب و حرفه ایی گرفتم ولی میخام ی موتور در حد آپاچی بگیرم ک سواری بهتری داشته باشه و از سرعت و فرمون خیلی خوبی داشته باشه چی پیشنهاد میکنیدجواب بدید ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  26 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  برای انتخاب موتور سیکلت باید مواردی که مدنظرتان است را مشخص کنید.

person
جواب
22 شهریور 1402

سلام ببخشید آیا موتور سیکلت شیرکوه بدرد نمیخوره یا ارزش خریدن داره

  person
  نویسنده بیمه
  26 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  بستگی دارد موتورسیکلت را برای چه کاربری بخواهید.

person
هالو
22 شهریور 1402

قیمت این موتور سیکلت ها واقعی نیست

person
Vahid
22 شهریور 1402

من یه آپاچی صفر خریدم ۴,۵ ساله فقط باطریش خراب شد یه باطری اتمی خریدم هیچ خرابی نداشته موتور باهاش راه بیای هیچ خرجی رو دستت نمیزاره

person
امیر
21 شهریور 1402

سلام دوستان عزیز.
آپاچی 180 خوبه یا مدل های گلکسی؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  26 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  هر دو موتورها کیفیت خوبی دارند اما پیشنهاد ما گلکسی است.

person
سلطان
21 شهریور 1402

سلام نظرتون در مورد کاوازاکی H2R چیه؟ نمیدونم بخرم یا نه

  person
  نویسنده بیمه
  26 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  انتخاب نوع موتور علاوه بر سلیقه، میزان هزینه و موارد این چنینی به کاربری و نوع استفاده شما از موتور هم بستگی دارد.

person
محمد
15 شهریور 1402

گلکسی باید گرون باشه چون ارزشش خیلی بیشتره قوی تره همرو قورت میده آپاچی چجوری ۲۰۰ تومنه مسخره اس خودمم موتور ندارم ولی گلکسی از نظر من قوی تره با بنلی تی آن تی

person
محسن . کاف
14 شهریور 1402

من کی وی ۱۵۰ ۲۲روزه خریدم سند سبزش صادر شد ولی کارتش نیومده. انصافا رو دستش موتور نیست. معر که ست ولی هنوز بخوبی شناسایی نشده. فقط وسایلش نسیتا گرونه اونم بخاطر اینکه ایتایلیایی یا چینی هستن. فقط برای سن بالا کمی سنگینه. هندلینگش عالیه فرمانش بالا و جمع هست لابلای ترافیک بخوبی میخوابه. میخوام با کلیک یا طرح یا بنلی اسکوتر عوضش کنم. نظرتون چیه؟

person
محمدرضا
14 شهریور 1402

سلام
به نظر شما قیمت موتور ها تا پایان سال 1402 بالاتر میره؟ فعلا که در رکوده. شرکت کویرم دوباره اقساط بلند مدت گذاشته بفروشه فقط. تا میایم یه پولی جمع کنیم بگیریم میره بالاتر.

  person
  نویسنده بیمه
  18 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز. احتمال کم و زیاد شدن قیمت ها وجود دارد متاسفانه به صورت قاطعانه نمی توانیم در این مورد نظر بدهیم.

  person
  مهدی
  23 شهریور 1402

  شک نکنید بالا می‌ره افزایش قیمت موتور سیکلت خیلی نصبت به انواع ماشین بیشتر بوده پایان سال قیمت موتور سیکلت دوباره میترکه

person
مصطفی
08 شهریور 1402

سلام موتور طرح هوندا چه برندی بهتره؟

  person
  نویسنده بیمه
  08 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  بررسی تخصصی موتورسیکلت های مونتاژ و کپی ایرانی به تخصص در آن زمینه و تست کردن موتورهای آن مدل برمی گردد. بنابراین در این رابطه نمی توانیم اطلاعات دقیقی به شما بدهیم. پیشنهاد می کنیم بررسی ها و نظرات کاربران را مطالعه بفرمایید و موتورها را از نزدیک ببینید تا بهترین انتخاب خود را داشته باشید. یا با یک فرد متخصص مشورت کنید.

person
علی
07 شهریور 1402

سلام
با توجه به قیمت های موتور در بازار اسفناک فعلی… به نظر شما با حدود ۲۳۰ تومن چه موتور نیکدی بگیرم؟
خودم نظرم روی ns200 یا زونتس ۲۵۰ هست

  person
  نویسنده بیمه
  07 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز. انتخاب به موتور به موارد زیادی بستگی دارد. برای مثال در ابتدا باید بدانید هدف شما از خرید موتور چیست؟ برای چه کاربری ایی می خواهید از آن استفاده کنید؟ شتاب و سرعت مدنظرتان چقدر است و چه مقدار می خواهید هزینه کنید.

person
ابوذر
04 شهریور 1402

سلام وقت بخیر. موتور سیکلت اتومات برای مصرف شهری دست دوم چه برندی خوبه تا 40 تومن؟

  person
  نویسنده بیمه
  05 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز. می توانید از موتورهای همتاز یک مدل شهری را خریداری کنید.

  person
  حمزه
  25 شهریور 1402

  براوو رکابی 😂

person
Vahid
01 شهریور 1402

واقعا قیمت‌ها سرسام اوره من که خدا رو شکر هم پالس رو داشتم هم آپاچی عشق و حالم رو کردم الان یه اپاچ۲۰۰ حس دور دور قبل ندارم گوشه حیاط پارکه

person
متین
01 شهریور 1402

باسلام.من حدود ۶ساله موتور آپاچی ۱۸۰ دارم،این موتور عالیه،قدرت وسرعت شتاب و از همه مهمتر قدرت مانور داخل شهر عالی داره،مرکز تعادل موتور طوری هست که به این راحتی زمین نمیخوره،و ترمزهای خوبی داره،من تو این ۶سال هیچ عیبی از این موتور ندیدم بغیر از مصرفی هاش که عوض کردم.واقعا موتور خوبیه و بی آزار و کم اصطلاک و کم مصرف.ممنون از شرکت باجاج هندوستان…

person
محمد رمضانی
31 مرداد 1402

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید . میخوام طرح کلیک بخرم . چه برندی بخرم ک هم کیفیت و هم خدمات خوبی داسته باشه ؟ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  01 شهریور 1402

  سلام. توصیه می کنیم اگر میخواهید کلیک مونتاژ بخرید تولید پات شرکت های مختلف را با هم بررسی کنید.

  person
  ارین
  06 شهریور 1402

  سلام نگاه کن اول باید خیلی با این موتور ها آروم بری و وسواسی باشی و اینکه این موتور ها مثل بقیه موتور ها نیستن شتابشون خوبه نرمی شون خوبه کم سوختن ولی خرجشون زیاده از ۶ تا لامپت یکیشون بسوزه باید کل لامپ هارو عوض کنی که نزدیک ۳ تومن میشه موتور خیلی پایینه که اگر دو ترک باشی و از یک دست انداز بخوای رد بشی زیرش میگیره سر و صدای موتور خیلی زیاد هست و اینکه خیلی داغ میشه

  person
  Shahrami
  14 شهریور 1402

  عزیز منم موقع خرید خیلی وسواس داشتم .tvs مدل راکس داشتم که خیلی عالی بود. به هر حال با معرفی یکی از دوستان کلیک هانی 180 برداشتم .شتاب و قدرت عالی داره. بعداز آچار کشی کوچکترین صدائی نداره. قیمت مناسبی هم داره. بعداز 9000 کیلومتر عالیه. واردات کلیک تایلندی هم توسط شرکت هانی انجام میشه. امیدوارم کمکی به شما کرده باشم.

person
امیرحسین
31 مرداد 1402

سلام من بین kps250 و na 180 موندم و نمیدونم کدومو انتخاب کنم

  person
  نویسنده بیمه
  01 شهریور 1402

  دوست عزیز سلام
  انتخاب موتورسیکلت تا حد زیادی به کاربری، سلیقه شخصی و میزان هزینه ای که می خواهید برای خرید آن بکنید، بستگی دارد.

  person
  Aminbmn1991
  05 شهریور 1402

  قطعا na180بگیر

  person
  محمد
  15 شهریور 1402

  Na180 بگیر بهتره عالیه

person
Navid
31 مرداد 1402

تو طرح هندا اگه تونستین همتاز بخرین نتونستین بخرین یا نتونستین پیدا کنین سمت موتور دیگه نرین که آشغالا خود من یه ساله دارم به جز هزینه بنزین و روغن خرج دیگه ای نکردم رفیقمم یدونه کویر خرید هفته اول باتریش خراب شد بعدش سوزن انژکتور و سیم کشیش خراب شد الان ۱۰ تومن داد کلا سیم کشی و اینا و کاربراتورش کرد اگه میخوایین جنس با کیفیت بگیرین برین سراغ همتاز

  person
  میلاد
  04 شهریور 1402

  داداشم من خودم پرواز ۲۰۰ دارم خیلی هم راضیم و بجز مصرفی هاش چیز دیگه ای نریختم .بستگی به آب بندی موتورداره که چطوری درش بیاری .وگرنه همه موتور ها کلا یکین و چینی .چه هکتار و پرواز و کویر

person
ارشام
31 مرداد 1402

سلام من یک موتور ایردوکو ۱۵۰ (xy150_10b) خریدم بنظرتون ارزشش رو داره؟

  person
  نویسنده بیمه
  31 مرداد 1402

  سلام دوست عزیز. بله اگر برای کاربری مدنظرتان مناسب است، ارزشش را دارد.

person
Iman
30 مرداد 1402

کویر یه زمان کاوازاکی وارد میکرد،الانم داره؟

  person
  نویسنده بیمه
  30 مرداد 1402

  سلام. لطفا از شرکت کویر در این باره بپرسید.

person
عباس
28 مرداد 1402

من یه موتورهمتاز150 سی سی دارم بااینکه کمتر استفاده میکنم ولی راضی هستم از هموطنان هم درخواست میکنم ازهر برندی که میخوان استارت آن را در نظر بگیرند.

person
Hadi
28 مرداد 1402

سلام
بنظرتون دینو لئوپارد ۲۵۰ چطور موتوریه ؟
ارزش خرید داره ؟

  person
  نویسنده بیمه
  28 مرداد 1402

  سلام دوست عزیز.
  موتورسیکلت مد نظر شما یک موتور شهری یک سیلندر است که حجم موتور آن 250 است کلاچ دستی و 5 دنده دارد. حداکثر سرعت این موتور 115 کیلومتر بر ساعت است. ترمزهای جلو و عقب آن دیسکی است. اگر به این سبک موتور علاقمند هستید بله موتور مناسبی است. باید قیمت و کارایی موتور را در نظر بگیرید و ببینید برای چه کاربردی می خواهید از آن استفاده نمایید.

   person
   Hadi
   30 مرداد 1402

   سلام
   ولی کارشناسی که این موتور رو ارزیابی کرده بود از شتاب فوق العاده و نهایت سرعت ۱۸۰ تا صحبت می‌کرد.

    person
    Mahdi
    07 شهریور 1402

    سلام اگر دینو میخوایید بخرید زد2بهتره من از سال 97دارم باهاش خوب باشی موتوری نیست اذیت کنه ولی قطعاتش چون انحصاری هست چند برابر مدلهای دیگست

person
یاسر ابراهیمی
28 مرداد 1402

موتور فقط همتاز موتور بقیه همش اشغال هستن

person
رضا
26 مرداد 1402

اهای مردم ایران چرا مسعولان هیچ توجهی به قیمت موتور سیکلت نمی کنن یه هندا ۱۲۵ معمولی شده ۷۶میلیون تومان چخبره یه موتور سیکلت نصف حق پول یک پراید یک جوان نمی تونه یه موتور پاکیزه بخره من که خودم بقران هرچی کار می کنم نمی تونم یکی بخرم

  person
  علی جلالی
  27 مرداد 1402

  من ان اس دوست دارم با آرزوشم
  شاید بمیرم چون خیلی گرون
  شده تنها موتوری که دوست دارم ان اس

  person
  Rohollah
  09 شهریور 1402

  برعکس همتای آشغال ترین موتوره

  person
  Rohollah
  09 شهریور 1402

  برعکس همتاز آشغال ترین موتوره

person
مهدی
25 مرداد 1402

اینجوری باشه من دوتا باکسر میخام با قیمت هشتاد تومن

  person
  شادمهر
  03 شهریور 1402

  منم دقیقا😢

person
بهرام
24 مرداد 1402

سلام به این موتورهای مزایده پلاک وبیمه وسند صادرمیکنن کسی خبرداره مزایده چجوریه؟؟؟قبلا که میشد الان نمیدونم!!؟

  person
  نویسنده بیمه
  25 مرداد 1402

  سلام. بله پلاک می شوند. کافی است به مراکز تعوبض پلاک مراجعه کنید.

person
حتما منافق یا ضد نظامم دیگه
24 مرداد 1402

موتور سیکلت طرح هندا رو تا حالا بهش فکر کردید چی هست و چه قیمتی داره ؟؟؟!!!
من موتورسازم
همین موتور طرح هندا رو براتون جمع میکنم به یک سوم قیمت یعنی ۲۰میلیون تازه با این قیمتای عجیب غریب لوازم یدکی!!
اخه مردم شهید پرور چرا رو این اشغالا ۶۰میلیون پول میدید اعتراضی نمیکنید

person
رضاشوفر
21 مرداد 1402

من تو جوونیم عاشق موتور سنگین بودم.mz251ccوسوزوکی gs1000ccوهوندا۷5۰سی‌سی داشتم که اونموقع یعنی حدود سال۱۳۸۰خریداین موتورها برای یه جوون که دستش تو جیب خودش بود کار سختی نبود.اما جوونای الان بیشتر دارن حسرت همین آشغالای چینی و تایوانی و هندی‌رو میخورن.دیگه دست به جیب بودن جواب نمیده.حتی واسه بعضیا جیب بابا هم کارساز نیست.اونوقت چی موتور بخری خیابون بالا پایین کنی؟
من لااقل ماهی۲بار مسافرت میرفتم.الان سالی یه‌بارم حسرته داداش.بمیرم واسه جوونای این دوره زمونه

person
علی
20 مرداد 1402

تبلیغ استفاده از موتور و خودرو برقی میشه اما برای کاهش قیمت سوخت یارانه میدن اما برای کاهش قیمت باتری موتورها و خودروهای برقی کاری انجام نشده. وسایط برقی رو مردم بخاطر هزینه بالای تعویض باتری نمیخرند و دارندگان انها به هر قیمتی و اکثرا بدون باتری میفروشند.

person
سعید
20 مرداد 1402

موتور فقط کی تی ام یا همون دوک یدونه چرخش ارزش داره با کل موتورایی که اینجا اسمشو اوردن..بعدا میفهمین چرا البته اونایی که زرنگن خودشون میشناسن دوک چیه واقعا

person
فرزاد امیری
20 مرداد 1402

سلام موتور ساتلیس ۱۷۰ کبیرموتور طرح بورلی یا مدلی پیاجیو (وسپا)بیست روزی هست وارد بازار شد ،ما دوتا ازش خریدیم ،نسبت به طرحهای دیگه هم ظاهر محشری داره و کیفیت معقولی ،درکل تو طرح ها من رو راضی کرده

person
پویان
18 مرداد 1402

حیف وقت که برای خوندن این گزارش گذاشتم.
این همه موتور باکیفیت ژاپنی تو بازار هست چرا هیچ اسمی ازشون نبردی…

  person
  نوید
  27 مرداد 1402

  داداش چند گرفتی قیمت؟!

person
صابر
17 مرداد 1402

سلام قصد خرید موتور ادونچر دارم در حد قیمت ۱۰۰ تا ۲۰۰ کدام موتور از چه برندی را شما پیشنهاد میدهید ؟ ایران دو چرخ ، بنای و گلکسی و کویر و نامی و،،، محصولات اینجور شرکت ها کدام بهتره به نظرتون

  person
  نویسنده بیمه
  21 مرداد 1402

  سلام. نظر دادن در این موضوع کمی شخصی است. مشخصات موتورها را با هم بررسی کنید و سپس آن موتوری که از نظری برای شما جذاب تر است را انتخاب نمایید.

  person
  Reza
  26 مرداد 1402

  داش اونا موتور سنگین گران قیمت هستند که هر کسی‌ نمیتونه بخرهه

  person
  متین
  01 شهریور 1402

  من موتور کاوازاکی z250 رو خیلی دوست دارم،لامصب خیلی گرون شده،
  از دوستان کسی داشته؟
  میخوام ببینم قدرت مانور و مارپیچ تو خیابان داره؟
  فعلا آپاچی دارم اگه یکم پول بیاد دستم قصد خریدش را دارم.

  person
  رضا
  12 شهریور 1402

  نامی RX 250

person
درخشان
13 مرداد 1402

اطلاعات اشتباه به مردن ندید،کی وی ترمز کاسه ای دارد نه دیسکی

person
یه شاکی
12 مرداد 1402

اشغالهای مثلاً وطنی 😐😐

  person
  پیمان
  18 مرداد 1402

  بله دقیقا کی وی من دارم ترمزکاسه ای وکیلومتر عقربه ای هست .فقط دنده اش شمارنده داره

person
CBR.HONDA
12 مرداد 1402

تا 60ملیون الان بازار موتور درحال حاظر توی شهر ما،ی نیکتاز 200تمیز درحد نو کم کار مدل 1400اینا بهت میدن

person
CBR.HONDA
12 مرداد 1402

دوست عزیز،
این موتورا ی وسیله برای پاکشیه تا در ی سوپر مارکتی بری
تا ی جایی بخای بری،نخای ماشینت رو بیاری بیرون تو گرما
ک بخاد برات آمپر بکشه،ی وسیله پاکشیه،چیز خاصی نیس
شما نباید توقعات بالایی از موتورا داشته باشی عزیز من،
درحد همین ک تا ی جایی برسونتت توقعت رو بیار رو همین
خیلیام هستن ک همین ی وسیله ک‌ ب چشم شما اشغال میاد
رو نداره
پیروز باشید♥️🌹

  person
  بی عدالتی
  27 مرداد 1402

  شماهم توقعت رو بیار پایین بابت ی سوپر مارکت رفتن نباید ۲۰۰ ملیون پول وسیله بدی ک پول ی ماشینه

person
کاوه
12 مرداد 1402

دوستان نظرتون در مورد پالس ١٨٠ چیه؟

person
عزیزی
12 مرداد 1402

موتور سیکلت تو ایران برای سفرهای شهری و برون شهری فقط دسته موتورسیکلت‌های گلکسی و sym محکم و عمری کیفیت درجه یک و خوش استایل

  person
  رضا
  16 مرداد 1402

  بله درسته من na180دارم تازه رفته بودم ارمنستان اصلا واقعا یه موتور بکریه حرف نداره در مسافرتها حتی نیاز نیست به یه پیچشم نگاه کنی اینقدر موتور مطمئنیه

  person
  Nmo
  20 مرداد 1402

  احسنت تبلیغات برای شرکت نیرو موتور بهتر از این نمیشه

person
بسیجیش
11 مرداد 1402

دوستان توجه داشته باشید که قیمت ها هر چقدر هم بالا باشه و توان خرید مردم پایین هیچ تاثیری روی زندگی ملت شریف ایران نداره. مهم اعتقادات مردم و وجود مسجد و حسینیه ست که بحمد الله وضع خوبی داره پس سینه بزنید و به قیمت ها فکر نکنید

  person
  امید
  24 شهریور 1402

  درود حرف حق

person
محمد
11 مرداد 1402

به نظر من موتور دلتا تریل یا رالیش واقعا کیفیت خوبی داره وتو موتورهای ایرانی وچینی تو ردیف خوباست

person
آپاچی
11 مرداد 1402

قیمت موتور نو واقعا بالاست.. ولی من یه آپاچی ۱۸۰ دارم زیرقیمتم گذاشتم نمیدونم چرا مشتری نیست

  person
  پیمان
  18 مرداد 1402

  250سی سی داره؟

  person
  نوید
  27 مرداد 1402

  چند گذاشتی داداش
  و مدل چنده

person
قاسم
11 مرداد 1402

یه مشت موتور ااشغال!

person
احمدشاطر
10 مرداد 1402

خوب میشد اگرفکری هم درباره موتور سیکلت های برقی میکردند،مسولین

  person
  نویسنده بیمه
  11 مرداد 1402

  سلام. امیدواریم به زودی جایگاه‌های شارژ را در سطح کشور ببینیم.

person
شهباز
10 مرداد 1402

باسلام موتور درعرض ۳سال به یک باره قیمت
۵تا ۶برابر شد ولی متاسفانه کیفیت به شدت
پایین آمده قدرت خرید مردم به حدی کم شده
که روآوردن موتور اسقاطی بخرند وبازسازی کنند
که خود نیز هم آلودگی بیشتر وهم خطر افرین است باید فکری شود قیمت موتور مناسب شود

  person
  نویسنده بیمه
  11 مرداد 1402

  سلام. بله درست می فرمایید.

  person
  م الف
  13 مرداد 1402

  این موتورا که با اسمای مختلف تو ایران دیده میشه تو هرکشوری اروپایی باشه اجازه تردد بهش نمیدن ،ترمز میگیری صد متر اونورتر ،خط میکشه و میره تا وایسه

  person
  رامین
  13 مرداد 1402

  شرکت ک و ی ر که از همه اشغال تره

person
مهدی
10 مرداد 1402

وسپا ۲۰۰ میلیونی ؟ خاک بر سرمان که تو این کشور به دنیا اومدیم

  person
  Nmo
  20 مرداد 1402

  ۲۰۰میلیون پس دادش قیمت نداری همین الان نمایندگی کویر وسپا گذاشته ۵۰۰ میلیون

person
ساسان
10 مرداد 1402

در بازار ایران موتور ایرانی وجود ندارد و همه مونتاژ ایران و ساخت چین هستند و جملگی طرح و کپی حساب میشن.در این میان اندکی موتور بدرد بخور هست که برند اصل دارند ولی ساخت تایلند و مالزی هستن مثل هوندا کلیک و ویو اصل و بالاتر کاوازاکی و یاماها اسپرت.بر اساس تجربه دوستان میگم اگر جیبتون به صفر یک موتور اصل نمیخوره همونو با چند سال کار بخرید پشیمون نخواهید شد چه رانندگی چه اسطهلاک و حتی بازار فروشش.یک برند الکی برند نشده و این جون و پول و عمرتونه که دارید هزینه میکنید پس بها بدید .

person
محمد
10 مرداد 1402

طرف رفته بود نمایندگی فروش شرکت هوندا تو ژاپن قیمت سی بی ۱۳۰۰ زده بود حقوق ۳روز یه کارگر تو ژاپن اونوقت همون موتور میارن تو ایران طرف فقط میتونه نگاش کنه چون پولش حقوق ۱۰۰۰ روز یه کارگر…همین اشغال های داخلی رو هم نمیتونیم بخریم یه موتور ۱۲۵ سی سی رو زدن نزدیک ۸۰ میلیون…تا کی این همه باید حقمونو بخورن

  person
  سینا.F
  12 مرداد 1402

  نگو نگو نگو، جگرم میسوزه بقرآن، به اسم اسلام و آبادیه این دنیا و‌ اون دنیا انقلاب کردن، تهش شد تحریم، شد وضعیتی که مجید سوزوکی قبل شهادتش سوزوکی هزار خرید قانونی سوار شد لذت برد بعد شهید شد و از شهادتش استفاده کردن و‌فیلم ساختن، اما منه دهه هشتادی همون موتوره چهل ساله ک زمانی پلاک میشه و قانونی بوده و ملت با آزادانه میخردینو نمیتونم حتی یکبار سوار بشم چه برسه صفرش بخرم قانونی پلاک کنم و تو شهرم سوار شم. این حق من و امثال منه جوون ایرانی نیست! که صفر این موتور چهل ساله شده پنج میلیارد!
  لعنت به این عدالت

person
مهران
10 مرداد 1402

موتورهای پرطرفدار مثل ان اس 200 و 160 و 150 رو لیست نکردید.

  person
  نویسنده بیمه
  10 مرداد 1402

  سلام مهران عزیز. این مقاله در مورد بهترین موتورسیکلت های ایرانی است. ان اس تولید هند است.

  person
  فرید
  23 مرداد 1402

  چه دهه هشتادی سن بالایی میزنی..
  گواهینامه بگیر اول.نامه اشتغال به تحصیل یادت نره

person
Milad
09 مرداد 1402

سلام تا ۶۰ میلیون چه موتوری بهم پیشنهاد میکنید

  person
  نویسنده بیمه
  10 مرداد 1402

  سلام. ابتدا باید بدانید موتور را برای چه استفاده ای می خواهید. پیشنهاد می کنیم در این رنج قیمت موتورهای موجود در بازار را امتحان کنید تا ببینید کدام موتور مطابق سلیقه شما است. انتخاب موتور سیکلت تا حد زیادی به سلیقه و هدف افراد بستگی دارد.

   person
   حسن
   10 مرداد 1402

   درود
   به شدت با نظر آقا محمد موافقم
   گرانی بیش از اندازه موتور زیر سایه مافیای خودرو پنهان شده در صورتی که یه وقتایی افزایش بهای موتور تو این بلبشوی تورم حتی از افزایش خودرو هم بیشتر بوده

  person
  مهدی
  11 مرداد 1402

  اگه به طرح باکسر علاقه دارید تیزپر طوس و همتاز موتور که خودم دارم و خیلی هم راضیم ازش واقعا هم شتاب خوبی داره هم قیمت مناسب داره هم راحتی داره که از هوندا ۱۲۵ و آپاچی هم سرتره یا حق

  person
  محمد نقیبی
  11 مرداد 1402

  فقط تی وی اس

  person
  رضا
  11 مرداد 1402

  شما میدونم کاره ای نیستی و فقط ادمینی ولی چ کنیم که باید آشغال با قیمت ماشین خارجی بخریم

  person
  عباس
  23 مرداد 1402

  هیچ موتوری را نخر ۶۰ میلیون حیف است نهایت بتونی یک هندا ۱۲۵ دسته دوم بگیری پس برو یک هندا ۱۲۵ مزایده بگیر در هد ۱۲ تومن هومن سواری یک موتور صفر بهت میده ارزش بیشتری داره با تشکر

person
امیر دانا
09 مرداد 1402

این موتورها اغلبشون به درد نخور گرون ودارای صدها قطعه هستند تا یک نفر و حمل کنند.الودگی زیاد بدترین ضررشونن.برقی ها فقط یک باطری.شارژر ویک ارمیچر دارند.همین کارهم بی صدا پالودگی انجام میدن.خرابیش هم خیلی کم هست بی دردسر بی خرجو
ارزون..

  person
  H
  10 مرداد 1402

  سلام از کجا میتونم متور زیر قیمت بازار یا متور فروشی ها بخرم

   person
   نویسنده بیمه
   11 مرداد 1402

   سلام. باید موتور کارکرده خریداری کنید.

person
Mahdi
09 مرداد 1402

این موتورها پر فروشه برا پیک موتوری😉فقط گلکسی Na180

person
ملیکا
08 مرداد 1402

وسپا قرمز فقط 😍

  person
  Aydinafşarğlu
  11 مرداد 1402

  وسپاREDقرمزالان نزدیک 800000000تومان قیمت دارد،چون وسپاredکاملا‍ً دست سازولیمیتدهست.
  درضمن این محصول تولیدش فقط بخاطرحمایت ازبعضی بیماریهای خاص مثل HIVاست که درآمدحاصل ازآن صف این امورمیشود…

   person
   نویسنده بیمه
   11 مرداد 1402

   سلام. بله درست می فرمایید.

person
محمد
08 مرداد 1402

اگر برای کار می خواهید و میتونید بیشتر از قیمت هوندا هزینه کنید، شک نکنید بهترین انتخاب کویر آپاچی ۱۸۰ هستش. فوق العاده هستش و قشنگ مناسب کار تو تهرانه

person
عشق موتور
08 مرداد 1402

سی بی 1300 چرا تو لیست نیست؟؟؟😅

  person
  نویسنده بیمه
  09 مرداد 1402

  سلام. انشالله در بررسی های بعدی.

person
کاوه
08 مرداد 1402

باکسر ۱۵۰ فقط عشقه

  person
  ارین
  09 مرداد 1402

  فقط موتور سی بی 1300 عشقه

   person
   CBR.HONDA
   12 مرداد 1402

   سوار سی بی آر شو عشق سی بی از سرت می‌ره

person
فاطی
08 مرداد 1402

طرح هوندا کلیک کویر S2 دست دومش چنده؟

  person
  نویسنده بیمه
  09 مرداد 1402

  سلام دوست عزیز. قیمت موتورهای دست دوم را باید به صورت روزانه چک کنید. بین ۶۴ تا ۷۰ میلیون باید باشد. باز هم به شرایط موتور و سال تولید بستگی دارد.

  person
  Aydinafşarğlu
  11 مرداد 1402

  درحدتقریباً75تا90تومان

person
محمد
08 مرداد 1402

من یه بنلی داشتم ، دزدیدن 😭

  person
  نویسنده بیمه
  09 مرداد 1402

  متاسفیم

   person
   مصیب شعبان
   10 مرداد 1402

   سلام روز بخیر
   این عکس اولی که روی سایت چه موتوریه اسمش چیه

    person
    نویسنده بیمه
    11 مرداد 1402

    سلام. این تصویر با هوش مصنوعی طراحی شده است.

  person
  ساسان
  10 مرداد 1402

  امیدوارم با همون موتور دزدی به زمین گرم بخوره

person
علی
08 مرداد 1402

تا 70 میلیون موتور خوب چی هستش؟

  person
  نویسنده بیمه
  09 مرداد 1402

  بسیاری از موتورهای داخلی قیمتی بین ۶۰ تا ۷۰ تومن دارند. بهترین موتور را باتوجه به نیازهای افراد انتخاب میکنند. ببینید موتور را برای چه منظوری و با چه هدفی می خواهید. سپس گزینه های موجود را بررسی کنید.

  person
  محسن
  10 مرداد 1402

  پلیس حقوق میگیره که برات پیدا کنه منتظر باش پیدا میکنه

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید