۰۲ دی ۱۴۰۲

معرفی بهترین موتور سیکلت های بازار ایران ۱۴۰۲ + مقایسه و قیمت

استفاده از عبارت بهترین موتور سیکلت برای هیچ کدام از محصولات بازار ایران درست نیست! معیارهای بهترین موتور سیکلت برای هر فرد متفاوت است و این موضوع به نیازهای او برمی‌گردد. موتور یکی از هیجان‌انگیزترین وسایل نقلیه است که در میان قشر جوان، طرفداران زیادی دارد. احتمالاً اگر نظر کسی را در خصوص بهترین برند موتور سیکلت بپرسیم، یکی از برند‌های یاماها، هوندا و کاوازاکی که همگی ژاپنی هستند را نام ببرد؛ اما ممکن است همان فرد، زمان خرید موتور بر اساس شرایط، محصول شرکت دیگری را انتخاب کند.

انتخاب بهترین موتور سیکلت، بر اساس فاکتورهای مختلفی صورت می‌گیرد. برای یک نفر قیمت اهمیت زیادی دارد و برای فرد دیگری کیفیت اولویت است؛ فردی به دنبال تولید داخلی است و شخص دیگری مدل‌های خارجی را ترجیح می‌دهد. با توجه به ترافیک‌های کلافه کننده، خصوصاً در شهر تهران، خیلی از افراد موتور را برای فرار از ترافیک استفاده می‌کنند؛ برای چنین افرادی، کوچک و سبک بودن موتور اهمیت دارد. در این مقاله اطلاعاتی در اختیار شما می‌گذاریم تا بتوانید بهترین موتور سیلکت ایرانی یا خارجی مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین، تعدادی از موتورهای محبوب در بازار ایران را به شما معرفی می‌کنیم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

استعلام بیمه موتور سیکلت

انواع موتور سیکلت از نظر نوع کاربری

موتورسیکلت‌ها را می‌توان بر اساس ویژگی‌های مختلفی تقسیم بندی کرد. اگر بخواهیم موتورها را بر اساس نوع کاربری گروه بندی کنیم، به ۶ دسته اصلی می‌رسیم:

 1. موتورسیکلت مخصوص جاده
 2. موتورسیکلت کوچک (مینی)
 3. موتور سیکلت آفرود
 4. موتور گازی
 5. اسکوتر
 6. موتور مناسب همه مسیرها (همه‌جا رو)

این گروه بندی بر اساس قدرت و طراحی بدنه موتورسیکلت‌ها انجام شده است. هر کدام از این موتورها برای انجام فعالیت‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، با یک موتور اسکوتر نمی‌توان در مسیری حرکت کرد که برای موتورسیکلت آفرود طراحی شده است. این سوال که بهترین نوع موتور سیکلت چیست را می‌توان با انتخاب کاربری موتور، راحت‌تر پاسخ داد.

انواع موتور سیکلت بر اساس حجم موتور(انجین)

موتور سیکلت اسپورت

موتور سیکلت ها در مدل های مختلفی تولید می‌شوند.

یکی دیگر از مواردی که می‌توان به وسیله آن موتورسیلکت‌ها را دسته بندی کرد، حجم موتور یا انجین (engine) است. منظور از حجم موتور، مجموع فضای موجود در سیلندرها است. هرچه حجم انجین موتور سیکلت بیشتر باشد، فضا برای عبور سوخت و هوا بیشتر است؛ در نتیجه قدرت و سرعت بیشتری را ارائه می‌دهد. اینکه بهترین موتور سیکلت چه حجم موتوری دارد، بستگی به نیاز شما و کاربری مد نظرتان دارد.

گروه‌بندی موتورسیکلت‌ها از نظر حجم انجین:

 • موتورهایی با حجم انجین کمتر از ۱۰۰ سی‌سی: این گروه از موتورها برای مسیرهای کوتاه شهری و جاده‌های خاکی مناسب هستند. موتورسیکلت‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند، سرعت کمی دارند اما در مقابل مصرف سوختشان هم پایین است.
 • موتورهایی با حجم انجین ۱۰۰ سی‌سی: کاربری این محصولات مانند گروه قبلی است اما به نسبت دسته پایین‌تر خود، کمی سرعت و شتاب بیشتری دارند.
 • موتورهایی با حجم انجین ۱۲۵ سی‌سی: از نظر سرعت و شتاب این موتورسیکلت‌ها در حد متوسطی قرار دارند. از این موتورها می‌توان برای جابه‌جایی بارهای سبک استفاده کرد. این حجم انجین معمولاً در موتورهایی با نام اندرو (enduro) به کار می‌روند که برای آفرود و مسیرهای کوهستانی مناسب هستند.
 • موتورهایی با حجم انجین ۱۷۵ سی‌سی: موتورسیکلت‌هایی با حجم موتور بین ۱۷۰ تا ۲۰۰ سی‌سی در این دسته قرار می‌گیرند و اغلب در موتورهای اندرو استفاده می‌شوند. برای موتورسیکلت‌های بیابانی کوچک هم می‌توان این انجین را به کار برد.
 • موتورهایی با حجم انجین ۲۵۰ سی‌سی: موتورسیلکت‌هایی که حجم موتورشان بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ سی‌سی است، در این دسته قرار می‌گیرند. با توجه به نوع طراحی، موتورهایی با این حجم انجین برای داخل شهر، بیابان، آفرود و پیست مسابقه مناسب هستند.
 • موتورهایی با حجم انجین ۳۵۰ تا ۴۰۰ سی‌سی: از اینجا وارد موتورهای پرقدرت می‌شویم؛ موتورهایی با حجم بالای ۳۵۰cc، سرعت، شتاب و مصرف سوخت مناسبی دارند. این انجین‌ها علاوه بر کاربردهای گروه قبلی، در موتورهای اسپرت و ورزشی هم به کار می‌روند.
 • موتورهایی با حجم انجین ۵۰۰ سی‌سی: افرادی که موتورسیکلت‌هایی با حجم موتور ۵۰۰ سی‌سی یا بیشتر خریداری می‌کنند، قطعاً به قدرت، سرعت و شتاب اهمیت می‌دهند. کاربری اصلی موتورهایی با این حجم انجین، سفر برون شهری و مسابقه است.
 • موتورهایی با حجم انجین ۶۰۰ تا ۷۵۰ سی‌سی: به این موتور‌ها اصطلاحاً موتور سنگین گفته می‌شود. اگر کسی به دنبال سفر با موتور است، می‌تواند از موتورهایی با این حجم انجین استفاده کند.
 • موتورهایی با حجم بالای ۷۵۰ سی‌سی: محصولاتی با حجم ۷۵۰cc، در دسته موتورسیکلت‌های فوق سنگین قرار می‌گیرند. این محصولات برای مسابقه و مسافرت خارج از شهر به کار می‌روند. وزن این موتورها معمولاً بالای ۲۵۰ کیلوگرم است و بیشتر از ۲۰۰ کیلومتر در ساعت سرعت دارند. موتورسوار برای کنترل موتورهای فوق سنگین باید مهارت بالایی داشته باشد.

کدام نوع موتور سیکلت مناسب من است؟

تا به اینجا موتورسیکلت‌ها را از نظر حجم موتور و نوع کاربری مورد بررسی قرار دادیم. احتمالاً تا به الآن متوجه شده‌اید که چرا انتخاب بهترین موتور سیکلت کاملاً به خود شخص بستگی دارد. به عنوان مثال، برای کسی که می‌خواهد روزانه مسافت کمتر از ۱۰ کیلومتر را با موتور طی کند، بهتر است از موتور‌هایی با حجم انجین کمتر از ۱۲۵cc استفاده کند. اما شخصی که می‌‎خواهد با این وسیله به مسافرت برود، باید موتوری با حجم انجین بیشتر از ۵۰۰cc انتخاب کند.

راهنمای انتخاب و خرید بهترین موتور سیکلت

همیشه برای خرید وسایل مختلف، معیارهای متفاوتی وجود دارد که موجب ایجاد مزیت در برخی محصولات نسبت به رقیبانشان می‌شود. برای خرید موتور سیکلت به عنوان یک وسیله نقلیه که ایمنی آن برای حفظ سلامتی انسان اهمیت دارد، باید نکاتی را بدانید تا بهترین موتور سیکلت را برای خود انتخاب کنید.

نکات مهم در خرید موتور سیکلت که باید به آن توجه کنید:

 • آیا شما به موتور نیاز دارید یا اصلاً از آن استفاده می‌کنید؟ این اولین سؤالی است که باید به آن پاسخ دهید. حتی اگر شما بهترین مارک موتور سیکلت را هم انتخاب کنید، زمانی که کاربردی برای شما نداشته باشد، خرید آن هیچ فایده‌ای ندارد. به عنوان مثال اگر شما در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که خیلی از روزها باران شدید دارد یا گرمای هوا به شدت زیاد است، استفاده از موتور برایتان سخت می‌شود. باید پیش از خرید به این موضوع توجه کنید که آیا تهیه کردن یک موتورسیکلت کار منطقی است یا خیر.
 • مرحله بعدی در انتخاب بهترین موتور سیکلت داخل ایران، تعیین بودجه است. شما باید حداقل، متوسط و حداکثر مبلغ مورد نظر خود برای تهیه این وسیله نقلیه را مشخص کنید. با این کار بسیاری از گزینه‌ها از روی میز حذف می‌شود و شما با مدل‌های کمتری مواجه هستید.
 • شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که موتور را برای چه کاری تهیه می‌کنید. می‌خواهید هر روز یک مسیر ۱۰ کیلومتری را تا محل کار طی کنید یا قصد سفر با آن را دارید؛ برای تفریح از آن استفاده می‌کنید یا مسابقه؟ شما نمی‌توانید یک موتور اسکوتر تهیه کنید و با آن برای سفر بین شهری به دل جاده بزنید. با توجه به این موضوع، دایره انتخابات شما کوچک‌تر می‌شود.
 • هنگام خرید باید دقت کرد که وسیله نقلیه سیستم تعلیق مناسبی داشته باشد. نداشتن سیستم تعلیق و شاسی مناسب، کنترل موتور را هنگام عبور از مسیر‌های ناهموار و ترمز گیری، سخت می‌کند.
 • طراحی مناسب بدنه جهت کاهش اصطکاک، یکی از مواردی است که خیلی از افراد هنگام خرید موتور به آن توجه نمی‌کنند. وزن موتور سیکلت نیز باید تا حدی سبک باشد که هم هنگام تردد مقاومت کمی با هوا ایجاد کند؛ اما نباید سبکی موتور موجب عدم کنترل آن شود.
 • خیلی از موتورهای برای خنک‌سازی از دمای محیط استفاده می‌کنند؛ اما این برای موتورهای سنگین و فوق سنگین کافی نیست. موتورسیکلت‌هایی که حجم انجین بالایی دارند، گرمای زیادی تولید می‌کنند و در مقابل نیاز دارند که با یک سیستم مناسب، سرد شوند.
 • بررسی نوع و سلامت ترمزها نکته بسیار مهمی است. هرچه سیستم انجین موتور قوی‌تر باشد، باید از ترمزهای قوی‌تری روی آن استفاده کرد.
 • توجه به سایز و آج مناسب تایرها، موضوع دیگری است که باید به آن توجه کنید.
راهنمای خرید موتور

موتورسواران حرفه‌ای بیشتر به موتورهای اسپورت علاقه دارند.

بهترین برند های موتور سیکلت ایرانی

بعد از آشنایی با انواع موتورسیلکت و نکات مهم در خرید آنها، حالا وقت آن رسیده است که به سراغ معرفی برندها و مدل‌های محبوب برویم. موتورهای ایرانی معمولاً برند محور نیستند. از آنجا که موتورهای تولید داخل، معمولاً کپی یا مونتاژ از مدل‌های خارجی هستند، ممکن است هر مدل را یک یا چند شرکت، خوب و با کیفیت تولید کنند. البته با توجه به بررسی وضعیت کلی و خدمات پس از فروش، می‌توان چند شرکت را به عنوان تولید کنندگان برتر انتخاب کرد. در ایران بیش از ۴۰ شرکت موتورسازی وجود دارد.

از شرکت‌های زیر می‌توان به عنوان تولید کنندگان قدیمی و پیشرو در صنعت موتورسازی یاد کرد:

 • کویر موتور
 • نیکران موتور
 • پیشتاز موتور
 • نیرو موتور
 • کبیر موتور
 • ایران دوچرخ
 • نیرو محرکه

پرطرفدارترین مدل های موتور سیکلت ایرانی

در این قسمت به سراغ پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین موتورهای بازار ایران می‌رویم. دقت کنید که قصد مشخص کردن بهترین موتور سیکلت ایران را نداریم؛ صرفاً جهت کمک به شما در انتخاب موتور خود، این محصولات را معرفی می‌کنیم.

۱- موتور طرح هوندا ۱۲۵

موتور cg125

موتور سیکلت سی جی ۱۲۵

در سال‌های گذشته، هوندا ۱۲۵ لقب پرفروش‌ترین موتورسیکلت بازار ایران را به خود اختصاص داده است. دلیل اصلی محبوبیت این محصول قیمت پایین آن است؛ این موتور سیکلت ارزان‌ترین موتور بنزینی بازار کشور است. قطعات هوندا ۱۲۵ که با نام CG125 (سی جی ۱۲۵) در ایران معروف است، به راحتی در دسترس هستند و مشکلی از این بابت برای موتورسواران ایجاد نمی‌کند. این محصول برای تردد در سطح شهر مناسب بوده و هزینه رسیدگی به آن پایین است. یکی از ایرادات اصلی این محصول، حجم پایین انجین آن است. شرکت‌های مختلف این محصول را با نام‌های متفاوتی تولید می‌کنند اما همگی ظاهر یکسانی دارند. در حال حاضر از نظر میزان فروش، این محصول بهترین موتور ۱۲۵ در بازار ایران است.

 

مشخصات موتور هوندا ۱۲۵ (cg125):

تعداد سیلندر۱ عدد
حجم موتور (انجین)۱۲۵ سی‌سی
نوع گیربکس۵ سرعته
وزن۱۱۵ کیلوگرم
حجم باک۱۳.۵ لیتر

کویر موتور این محصول را در یک مدل دیگر هم تولید می‌کند که حجم انجین آن ۲۰۰ سی‌سی است و آن را نام هوندا ۲۰۰ یا CG200 (سی جی ۲۰۰) به بازار عرضه می‌کند.

۲-  موتور طرح هوندا کلیک

موتور سیکلت هوندا کلیک s2 کویر

موتور سیکلت طرح کلیک

موتور سیکلت کلیک هم مانند مدل قبلی، توسط شرکت‌های خودروسازی داخلی کپی یا مونتاژ می‌شود. به عنوان مثال نمونه این موتور توسط کویر موتور تولید شده و تحت عنوان «کویر طرح کلیک S2» وارد بازار می‌شود. قیمت این محصول نسبت به نمونه اصلی آن حدود ۶۰ درصد ارزان‌تر است.

مشخصات هوندا طرح کلیک (S2):

تعداد سیلندر۱ عدد
حجم موتور (انجین)۱۵۰ سی‌سی
نوع گیربکسCVT
وزن۱۰۱ کیلوگرم
حجم باک۴ لیتر

 

موتورهای طرح کلیک توسط شرکت‌های دیگری هم تولید می‌شوند. به طور مثال شرکت کبیر موتور این محصول خود را تحت عنوان آپ ۱۵۰i تولید می‌کند.

۳- کویر آپاچی ۱۸۰

موتور آپاچی 180 کویر

موتور سیکلت آپاچی ۱۸۰

 

apache 180

آپاچی ۱۸۰

افرادی که به صورت حرفه‌ای‌تر موتور سواری می‌کنند، آپاچی ۱۸۰ را انتخاب مناسبی برای رفت و آمد درون شهری می‌دانند. حجم انجین این موتورسیکلت ۱۷۷ سی‌سی است و از شتاب صفر تا صد ۱۵ ثانیه‌ای بهره می‌برد. دو لاستیک ۱۷ اینچی تیوبلس بر روی آپاچی ۱۸۰ قرار گرفته است.

مشخصات کویر آپاچی ۱۸۰:

تعداد سیلندر۱ عدد
حجم موتور (انجین)۱۷۷ سی‌سی
نوع گیربکس۵ سرعته دستی
وزن۱۳۹ کیلوگرم
حجم باک۱۶ لیتر

۴- گلکسی ان ای ۱۸۰ (NA180)

موتور سیکلت گلکسیNA 180

موتور سیکلت NA 180 نیرو موتور

موتورسیکلت Galaxy NA 180 محصول شرکت نیرو موتور است. ان ای ۱۸۰ به دلیل طراحی بسیار جذابی که دارد، نظر بسیاری از موتورسواران را به خود جلب کرده است. مصرف سوخت این محصول ۲.۲ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر بوده و حداکثر سرعت آن ۱۱۲ کیلومتر بر ساعت است.

موتور سیکلت NA 180 نیروموتور

فرمان ان ای ۱۸۰ نیرو موتور

مشخصات گلکسی ان ای ۱۸۰ نیرو موتور:

تعداد سیلندر۱ عدد
حجم موتور (انجین)۱۸۳ سی‌سی
نوع گیربکس۶ سرعته دستی
وزن۱۳۴ کیلوگرم
حجم باک۱۱ لیتر

 

مقاله پیشنهادی: ۶ اصل طلایی برای آچارکشی آب بندی موتور سیکلت

 

بهترین مدل های موتور سیکلت خارجی در بازار ایران

با وجود تحریم‌های جهانی، واردات موتور سیکلت به کشور با مشکلات زیادی مواجه است. در این بخش به برخی از موتورسیکلت‌های خارجی محبوب در بازار ایران را معرفی می‌کنیم. برخی از این موتورها به صورت صفر کیلومتر پیدا می‌شوند اما برخی دیگر را باید فقط به صورت کارکرده خریداری کنید.

۱- وسپا وی ایکس ال ۱۵۰

موتور وسپا وی ایکس ال 150

موتور سیکلت وسپا vxl150 آبی

 

موتور وسپا وی ایکس ال 150

موتور وسپا وی ایکس ال ۱۵۰ زرد

 

محبوب‌ترین محصول گروه اسکوتر، محصولات وسپا هستند. یکی از پرفروش‌ترین موتورهای این شرکت در ایران، مدل VX150 است. این شرکت ایتالیایی است و طراحی بسیار جذابی دارد. موتورهای اسکوتر برای شهرهای کوچک بسیار مناسب هستند و با رنگ‌های گوناگون خود زیبایی شهر را دو چندان می‌کنند.

مشخصات باکسر ۱۵۰ سی‌سی:

تعداد سیلندر۱ عدد
حجم موتور (انجین)۱۵۴ سی‌سی
نوع گیربکساتوماتیک
وزن۱۲۰ کیلوگرم
حجم باک۷.۵ لیتر

 

۲- باکسر ۱۵۰

موتور سیکلت boxer 150

موتور سیکلت باجاج باکسر ۱۵۰

به عنوان اولین محصول خارجی حاضر در بازار ایران، باکسر ۱۵۰ سی‌سی توسط باجاج هندوستان تولید شده و به بازار ایران وارد می‌شود. این محصول زیبایی چندانی ندارد و یک محصول اقتصادی محسوب می‌شود. باکسر ۱۵۰ برای تردد در داخل شهر با سرعت متوسط مناسب است.

مشخصات باکسر ۱۵۰ سی‌سی:

تعداد سیلندر۱ عدد
حجم موتور (انجین)۱۴۴ سی‌سی
نوع گیربکس۴ سرعته دستی
وزن۱۲۲ کیلوگرم
حجم باک۱۱ لیتر

 

۳- بنلی کی وی ۱۵۰

موتورسیکلت بنلی کی وی 150

موتور بنلی KV150

در دسته بندی ۱۵۰ سی‌سی، موتورسیکلت بنلی کی وی ۱۵۰ (KV150) را هم داریم که طرفداران زیادی دارد. از نقاط قوت این محصول، مصرف سوخت کم و کیفیت مناسب است. ترمز KV150 دیسکی بوده و مجهز به صفحه کیلومتر دیجیتالی است. این موتورسیکلت که از طراحی ایتالیایی و ساخت چین بهره می‌برد، توسط شرکت نیکران موتور وارد بازار ایران می‌شود.

مشخصات هوندا بنلی کی وی ۱۵۰:

تعداد سیلندر۱ عدد
حجم موتور (انجین)۱۵۰ سی‌سی
نوع گیربکس۵ سرعته دستی
وزن۱۱۰ کیلوگرم
حجم باک۱۱.۳ لیتر

 

 

۴- بنلی تی ان تی ۲۴۹S

عکس موتور بنلی تی ان تی 249 اس

موتور بنلی TNT 249s

 

نمای بغل موتور tnt 249s

نمای بغل موتور تی ان تی ۲۴۹ اس

موتور سیکلت بنلی ۲۴۹S طراحی مدرنی دارد و در دسته موتورهای اسپرت قرار می‌گیرد. با توجه به سرعت، شتاب و امنیت این موتور، می‌توان آن را برای سفرهای برون شهری نیز مناسب دانست. این محصول نیز طراحی ایتالیایی داشته و در چین تولید می‌شود. TNT 249S در کلاس موتورهای نیکد ((Naked قرار می‌گیرد و شاسی خاصی را به نمایش گذاشته است. وزن این محصول به نسبت بالا بوده و برای کنترل آن باید از قدرت بدنی خوبی برخوردار باشید. حداکثر سرعتی که می‌توانید با این موتور تجربه کنید، نزدیک به ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت است.

تعداد سیلندر۲ عدد
حجم موتور (انجین)۲۵۰ سی‌سی
نوع گیربکس۶ سرعته دستی
وزن۱۸۳ کیلوگرم
حجم باک۱۶ لیتر

 

مقایسه موتور سیکلت های بازار ایران از نظر قیمت ۱۴۰۲

موتورسیکلت‌هایی که در بخش‌های قبلی معرفی کردیم، قیمت‌های متفاوتی دارند و این می‌تواند در انتخاب مشتری تأثیرگذار باشد. اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید، صرفاً به گران‌تر بودن موتورسیکلت توجه نکنید. شاید در مقایسه‌های شما، محصولی ارزان‌تر باشد اما این ملاکی برای بهتر بودن آن وسیله نقلیه نیست. مهم‌ترین نکته این است که موتورسیکلت باید با شرایط و نیازهای شما سازگاری داشته باشد.

در جدول زیر، قیمت برخی از بهترین موتور سیکلت های موجود در بازار ایران را مشاهده می‌کنید. توجه کنید که این قیمت‌ها مربوط به تابستان ۱۴۰۲ است و به صورت حدودی، برای محصولات صفر کیلومتر یا کم کارکرد ذکر شده است:

 

نام موتورسیکلتقیمت
طرح هوندا ۱۲۵ (cg125)۶۰ میلیون تومان
طرح هوندا کلیک کویر S2۸۵ میلیون تومان
آپاچی ۱۸۰۲۰۰ میلیون تومان
گلکسی NA180 نیرو موتور۱۶۰ میلیون تومان
وسپا وی ایکس ال ۱۵۰۲۰۵ میلیون تومان
باکسر ۱۵۰۸۰ میلیون تومان
بنلی کی وی ۱۵۰۸۰ میلیون تومان
بنلی تی ان تی ۲۴۹S۲۷۰ میلیون تومان

 

خرید بیمه برای انواع موتور سیکلت در ایران

تهیه بیمه شخص ثالث برای تمام مالکین وسایل نقلیه موتوری زمینی نظیر خودرو، موتورسیکلت، تراکتور و… اجباری است. در صورت نداشتن بیمه موتورسیکلت، علاوه بر جریمه نقدی و توقیف وسیله نقلیه، امکان بروز حوادث ناگواری برای شما وجود دارد. بیمه شخص ثالث خسارات مالی و جانی وارد شده به افراد زیان‌دیده را جبران می‌کند و مسئولیت پرداخت هزینه را از مقصر حادثه سلب می‌کند. طبق قانون جدید بیمه موتور، جبران خسارت‌های جانی وارد شده به راننده مقصر هم بر عهده شرکت بیمه‌گر است. حتماً پس از انتخاب بهترین موتور سیکلت برای خود، در اولین فرصت نسبت به خرید بیمه موتور برای آن اقدام کنید. با این کار مسئولیت آسیب‌های وارده از سمت شما به اشخاص ثالث، به شرکت بیمه‌گر منتقل می‌شود.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
اریا
۱۳ فروردین ۱۴۰۳

درود و سپاس فراوان …..در مورد ایژ جدید ۲۵۰ اخرین مدل هم سال ۸۹ مونتاژ شد کیفیت پایین قطعات اصلا شبیه ایژ ۲۰۰۰ هم نیست !از دمش توضیح میدم چون نمایندگی فروش داشتیم …گلگیر عقب ضخامت ورق تقریبا نصف متریال اصلی ابکاری ضعیف زود زنگ میزنه …..بادست راحت کج میشه.. زین بدکی نیست تنه و شاسی با سگ دست خوبه …اگزوزهم حتی با سری اخر های خود شرکت یعنی ۲۰۰۰روغن بغل قابل مقایسه نیست ….یه اگزوز بهتر جهان همتا انداختم روش …رینگ عقب با توپی کپی پیشرو زیپ استار هست و ضعیف جای خار بعد مدتی صاف میشه مثل هوندا ۱۲۵بوش ها ی توپی با طبق با سی جی یکیه خودم با توپی کوبا ۱۵۰ عوضش کردم …زنجیر ۴۲۸اچ اون هم کپی زیپ استار….کمک های عقب افتضاح تیپ راپیدو که اون هم با جفت کمک فابریکی کوبا تعویضش کردم…کمک های جلو تسکوپی اکثرا رو تریل های ۱۵۰ و ۲۰۰ gy هم دیده میشه بعد از مدتی سمت دیسک کاسه نمدش روغن میزنه من کرپی و رینگ و جلو بندی با جلو بندی پیشرو پارس ۲۵۰ عوض کردم جفت دیسک مشکل فرمون داشت سر کرپی را سوراخکاری و فرمون خودش بستم ….باک ۱۸لیتری با شیر هوندایی که اون راهم بافابریک ایژ عوضش کردم…قاب بقل ها بد نیست اما قفل ها زود خراب میشه…کیلومتر هم جالب نیست ..فلاپ بقل از جنس رزین هست و خوبن البته من دادم با ورق استیل با لیزر برام برید ..پدال ترمز عقب کوتاه تر از قدیمیاست … جنس راهنماها بد نیست اگر عوض بشه بهتره ترک ورکاب نداره و سپر هم همچنین موتور ۲۵۰ ولی چون اون موقع ۲۵۰ پلاک نمیشده ۲۳۵ تو کارت ثبت شده مصرف پایینی داره و تو سربالایی ها انصافا خوبه ولی تو سرعت با دویست برابره البته با طبق جلو ۱۷ و عقب ۳۸ ..خودم طبق عقب۴۲ بستم جلو هم ۱۸ اخرین سایز …شمارشگر دنده نداره داغ که میکنه دنده هاش سف میشه .دنده تیمه ولی چون بدنه سنگینه لرزش زیاد نداره …یه مشکلی داره اون هم باد به راحتی تکونش میداد که با تعویض جلو بندی و کاهش ارتفاع یکم برطرف شد…کاسه چراغ خوبه و نور خوبی داره …هندل کمپرس بدی داره و بهتره فقط با استارت روشن بشه انجین یکم برا این تنه و وزن خوب نیست بهتر بود یه انجین qm 250 بهش نصب میکردن تو شهر یاد جالب نیست و تو صحرا و بیابون هم زود اوراق میشه برعکس نسخه اصلی بااون رینگ و توپی قطور رو زنجیر بزرگ و قدرت زیاد مخصوصا نسخه ۹۲ امید وارم توضیحات کامل باشه

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  ممنون از این که تجربه و اطلاعات خود را با ما به اشتراک گذاشتید.

person
دانوب
۰۴ فروردین ۱۴۰۳

خیلی مخلصیم با دوستان داریم صفحات وبلاگ وسایت جستجو میکنیم برای خرید موتورسیکلت شاسی بلند مثل آفرد تریل یه همچوچیزی،که هم قیمت متناسب با قدرت خرید باشه هم سرحال وخوش رکاب باشه
مانند کاوازاکی کادکس….که البته اینها همه گرااان زورمون نمیرسه ،مجبوریم ایرانی بخریم
پیشنهاد لطفا .ً…

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت اطلاعات دقیق در این خصوص بهتر است با یک فرد آگاه در این زمینه مشورت کنید.

person
۲۰۰
۲۹ اسفند ۱۴۰۲

موتور۲۰۰احسان بهتره یاپرواز؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  باید مشخصات هر دو موتور را بررسی کنید و سپس از یک فرد آگاه در این زمینه مشورت بگیرید.

person
سینا
۲۴ اسفند ۱۴۰۲

سلام میخواستم بدونم موتور سیکلت ایردوکو ۱۵۰ موتور خوبیه .
موتور ایردوکو ۱۵۰ خوبه یا کویر ۲۰۰انژکتوری کدوم بهتره؟.

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت اطلاعات دقیق در این خصوص با یک فرد آگاه در این زمینه مشورت کنید.

   person
   ARPd
   ۰۴ فروردین ۱۴۰۳

   درود ،موندم چرا شرکت های تولید روصدای موتور بیشتر کارنمیکنند
   مثلا یه موتور قیمت مناسب صداش شبیه صدای موتورهای خفن قیمت بالا طراحی کنند ینی بسازن
   عشق اکثرجوونا همین صداست

    person
    نویسنده بیمه
    ۰۶ فروردین ۱۴۰۳

    سلام دوست عزیز
    پیشنهاد خود را با کمپانی های موتورسازی مطرح نمایید.

person
علی
۲۳ اسفند ۱۴۰۲

سلام من na180دارم
برای مسافت های ۱۵۰کیلومتری میتونم باهاش برم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله می توانید از موتورسیکلت خود برای مسافت‌های کوتاه استفاده کنید.

person
سهیل
۲۲ اسفند ۱۴۰۲

سلام، بهترین سری سال ساخت nk cf250 مال چه سالی هستش؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  در این خصوص اطلاعی نداریم. بهتر است اطلاعاتی که به این شکل هستند را از افراد متخصص در این زمینه دریافت نمایید.

person
محمد
۱۷ اسفند ۱۴۰۲

سلام خواستم بدونم بنلی ۳۰۰ جفت سیلندر تو روز های بارونی سر میخوره؟ سلام خواستم بدونم بنلی ۳۰۰ جفت سیلندر تو روز های بارونی سر میخوره؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله، تمام موتورسیکلت ها احتمال دارد در روزهای بارانی سر بخورند.

person
مهدی
۰۸ اسفند ۱۴۰۲

ویو رادوین بهتره یا بازل جفتش هم ۱۳۵ سی سی هست؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این مورد را باید از افراد متخصص در این حوزه بپرسید.

person
محمد
۰۳ اسفند ۱۴۰۲

موتور طرح کلیک هندا بهتره. یا. هندا

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  موتور هوندا بهتر است.

person
Ali
۳۰ بهمن ۱۴۰۲

من بنلی ۲۵۰ رو خیلی دوست دارم با بنلی ۱۵۰ ولی منتها تفاوتشون رو نمیدونه اگر میشه بهم بگین تفاوتشون تو چیه ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  اطلاعات مربوط به این موتورسیکلت ها را می توانید در سایت شرکت های سازنده آن مشاهده نمایید.

person
Amir
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید
کویر
کبیر
برمودا
کدومشون بهترهستش؟
لطفاً میشه جواب من رو بدین من میخوام بخرم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بهتر است قبل از خریداری مشخصات موتورسیکلت‌ها را از سایت شرکت سازنده آن مشاهده نمایید و با یک فرد آگاه در این زمینه مشورت نمایید.

person
رضا
۲۴ بهمن ۱۴۰۲

سلام agv کویر موتور برای استفاده شهری خوب هست ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله موتور مناسبی است. البته بهتر است در این مورد با افراد آگاه در حوزه موتورسیکلت مشورت نمایید.

person
امین
۲۱ بهمن ۱۴۰۲

سلام کویر ۱۲۵ انژکتور ها خوب هست ؟
چون دیگه کاربرات نمیزنن جدید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله موتور خوبی است.

person
عرفان
۱۲ بهمن ۱۴۰۲

سلام موتور دینو لئوپارد ۲۵۰خوبه یا موتور های دیگه خودتون از ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون چی پیشنهاد میدین؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت اطلاعات دقیق در این مورد با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

person
R15
۰۹ بهمن ۱۴۰۲

یاماها R15 یا ns200?!

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این مورد کاملا سلیقه ای است.

person
علی
۰۷ بهمن ۱۴۰۲

آخه کویر کی آپاچی زده و اصلا موتور تولید داخل داریم آخه خدا زده ها

person
سجاد
۰۲ بهمن ۱۴۰۲

سلام من بین ایروکس نیروموتور و کویرs7 هوا خنک موندم کودوما بخرم، یعنی کودومش بهتره؟؟ ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۳ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  ببینید کدام موتور برای کاربری شما بهتر است.

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  ایروکس بخر واقعا موتور خوبیه بخصوص مدل رادیات دارش عالیه

person
عرفان
۰۱ بهمن ۱۴۰۲

سلام. موتور من رو کارت موتور و مشخصات مدلش رو ملی زده میخواستم ببینم دقیقا مال کدوم کارخونه اس چون به هرکی سوال میپرسه میگم موتورم ملی هست میگه ملی چیه اگه میشه بهم بگید دقیقا اسمش چیه ممنون.

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۲ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز مشخصات موتور خود را در سایت شرکت سازنده مشاهده نمایید.

person
کهساری
۰۱ بهمن ۱۴۰۲

سلام برای همسرم می‌خوام موتور بخرم ما ماشین داریم ولی موتوری که مناسب شهر باشه و خرازگاهی جاده و جنگلی مناسب شهر و جاده های شمال باشه چی و پیشنهاد میکنید
ما اگه ی خرید نون و مارکت و میوه انجام بدیم تو تایم ترافیک و دور دور یک ساعته در شهر و هراز گاهی هم جنگل های اطراف شهر توروخدا ی چیز خوب پیشنهاد بدین جز هوندا ۱۲۵ می‌خوام دوتایی هم سوار شدیم
همسرم قدبلند و تقریبا درشت هست

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۲ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  موتور گلکسی na250 را بررسی نمایید. در نهایت خرید موتور به بودجه شما بستگی دارد.

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  HLX180مدل TVS

  person
  آردا
  ۰۴ فروردین ۱۴۰۳

  بابا خوش بحال
  بابا همسر موتوری
  چه موتوری بهترازخودت 😎

  person
  LAhik
  ۰۴ فروردین ۱۴۰۳

  مینی سوزوکی ۸۰مینی چک

person
DANIYAL
۲۵ دی ۱۴۰۲

سلام. موتور احسان ۲۰۰ ارزش خرید دارد ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید در مورد شرکت سازنده

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  خوبه البته ۱۲۵ هندلی از همشون بهتره

person
میثم
۲۲ دی ۱۴۰۲

مطلب خوبی بود ولی یکی از محبوب‌ترین موتورسیکلتهای شهری در ایران ان اس هست

person
محمد
۲۲ دی ۱۴۰۲

سلام ببخشید میخواستم بدونم ۲۰۰ کویر برای ۵ سال خرج انجینی نداره

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به نوع استفاده و کیفیت قطعات بستگی دارد.

person
Tak
۲۱ دی ۱۴۰۲

سلام یه سوال دارم به نظرتون موتور توسن تکنو ۱۲۵ موتور خوبیه و ارزش خرید داره برای کار اسنپ میخوام ؟؟؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بهتر است برای دریافت اطلاعات دقیق در این مورد با یک فرد آگاه مشورت نمایید.

person
CGkok
۱۹ دی ۱۴۰۲

خیلی مفید بود برای من مرسی

person
طرف دار موتور و موتور سوار . ا س
۱۸ دی ۱۴۰۲

همی گفته های شما صددر صد صحیح است ولی با این قیمت ها ی موتورهای ایرانی چرا اجازه نمیدین برندهای خوب دنیا وارد ایران بشه تا خریدار بتونه موتور ژاپنی سوار بشه .!!!!!!!!؟

person
کاویان
۱۷ دی ۱۴۰۲

لطفا موتورهای برقی را هم معرفی کنید.

person
رضا کابوک
۱۳ دی ۱۴۰۲

برای مسافر ت ۱۵۰۰کیلومتری خارج از ایرا چه برند و مذلی رو پیشنهاد میکنید که اذیت نکنه یا حداقل بشه روو تعمیرگبه هاشون حساب کرد و تنهام قدم ۱۷۸ وزنم۸۲ قدرت مالی ۳۰۰ میلیون ولی اگه موردی باشه که مثلا ۳۵۰ باشه ولی از نظر کیفیت خیلی جلوتر باشه میخرمشوباکس ولوازمو میخوام از ترکیه یا ایتالیا بگیرن خواهشمندم درست راهنمایی بفرمایید

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۳ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت اطلاعات در این مورد خاص باید با یک فرد متخصص مشورت کنید.

person
فرزاد
۱۰ دی ۱۴۰۲

سلام میخوام موتور بخرم کویر cdi 200 خوبه یا پرواز cdi 200

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۱ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این موضوع به نوع کاربری، میزان هزینه و سلیقه شما بستگی دارد.

  person
  مجید
  ۱۷ دی ۱۴۰۲

  هر دو مدل آشغال هستند

  person
  rezamlkn
  ۱۸ دی ۱۴۰۲

  فقط نیکتاز و تمام✌🙋🏻‍♂️

person
مهدی
۰۷ دی ۱۴۰۲

سلام و وقت بخیر .میدونم کار درستی نیست با توجه به سنم که داره بالای چهل و پنج میرسه ولی با موتور بسیار پرشتاب رانندگی میکنم الان دنبال یک تریل تا ۱۴۰ میلیون میگردم که سرعتش خوب باشه برای داخل شهر و بیرون .به نظرتون کدوم تریل تو این قیمت سریعتر میره بزرگواران ممنونم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات دقیق در این باره از افراد متخصص در زمینه موتورسیکلت های سنگین سوال بپرسید.

  person
  محمد
  ۱۳ دی ۱۴۰۲

  بهت میگم به کسی نگو ولی! با توجه به پولی که بزای موتور آماده کردید و تریل هم میخواهید بهترین گزینه روان۲۰۰ هست البته توی موتورهای جدید تریل همتاز xr رو اگه بتونی بخری خیلی خوبه، یه پول کمی فقط باید بذاری روش، تریل همتاز طرح هاسکی مالی نیست اصن بهش فکر نکن، ولی این همتاز xr موتوری و ظاهری خیلی خوب دراومده

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  GY200

person
مهران
۰۶ دی ۱۴۰۲

تو ایران کدوم طرح وسپا بهتره ؟ سواری خوبی بده (چرخ بزرگتر داشته باشه و دو سرنشین کم نیاره و سربالای خوب بره و صدای موتور کمتر باشه …) ممنون اگر جواب بدید

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید از سایت های خودرو اطلاعات دقیقی کسب کنید.

  person
  حجت
  ۱۲ دی ۱۴۰۲

  سلام پرواز تریل۲۰۰ بخر پشیمون نمیشی

person
مهدی سیف
۲۰ آذر ۱۴۰۲

سوزوکی ۲۵۰ قدیمی دوزمانه از همه این موتورهای حال حاضر بهتر بود حتی با موتور سنگین هم برابری داشت اگه میشد اونو از آلایندگی خارج کرد بهترین گزینه برای انتخاب میشد

person
کیان
۰۵ آذر ۱۴۰۲

سلام بین موتورها تا ۱۸۰ میلیون لوکی۱۸۵ یاتریل روان۲۰۰ بخرم کدام بهتر است که بازار فروش خوبی داشته باشد

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  در خصوص انتخاب موتور باید از یک فرد آگاه سوال کنید.

  person
  شاهین
  ۱۴ آذر ۱۴۰۲

  داداش گلم بازار دست دو جفتشون تو یه سطحه اما سبک موتور سواری با هم خیلی اختلاف داره باید ببینی با کدوم سبک بیشتر راحتی ؟ و اینکه لاکی موتور بی دردسر و بهتری هست فقط یه ایراده بزرگ داره که اصلا وجه خوبی نداره چرا که بیشتر کیف قاپا این موتور و سوار میشن و ادم های عادی برا شخصیت خودشون سمت این موتور نمیرن اگر این یه مورد برات مهم نیست برای داخل شهر گزینه خیلی خوبی هست لاکی ۱۸۵

person
Olip
۲۱ آبان ۱۴۰۲

سلام موتور کیو جی nx 150بنظر شما چطور هست بخرم یا تو این رنج قیمت چیز دیگه بگیرم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ آبان ۱۴۰۲

  سلام. انتخاب موتور به کاربری و میزان هزینه شما بستگی دارد.

person
آراز
۲۰ آبان ۱۴۰۲

سلام موتور طرح هوندا نامی ۲۰۰ cc موتور خوبیه

  person
  Reza
  ۰۴ دی ۱۴۰۲

  عالیه فوق العادس

  person
  علی
  ۲۰ دی ۱۴۰۲

  نه نامی ایرانیه بدرد نمیخوره کویر بگیر یا برندهای دیگ تیزپرتوس
  پرواز

person
محمدامین
۱۵ آبان ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید
یه موتور بنلی ۱۵۰tnt مدل ۹۸ گیرم اومده انجینش پلمپه
قیمت هم تقریبا مناسب نسبت به بازار میده صاحبش
کارکردش هم ۲۵هزارتاس
بنظرتون ارزش خرید داره یانه از نظر قیمت و کارکرد میگم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید موتور سیکلت را از نظر فنی بررسی کنید در صورتی که از نظر فنی سالم بود و قیمت مناسبی داشت بله ارزش خرید دارد.

person
حامد
۱۳ آبان ۱۴۰۲

سلام دوستان من یک موتور سیکلت برای کار میخام داخل شهر.اسنپ موتور میرم حدودا روزی ۴ تا ۵ ساعت موتور سواری میکنم.یک هموندا دارم که کمرم رو واقعا نابود کرده میخام بفروشم و یک موتور نرم بگیرم. با این شرایط چه موتوری رو پیشنهاد میکنید که قطعاتش هم تو بازار باشه. ممنونم.

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بهتر است با توجه به بودجه ای که دارید از موتورهای داخلی خریداری نمایید و برای خرید موتور هم حتما با یک فرد که در این زمینه اطلاعات دارد مشورت نمایید.

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  EH150شکاری

person
ااا
۱۰ آبان ۱۴۰۲

میخوام هندا ۱۸۰ کبیر بگیرم خوبه یا نه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۰ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله هوندا ۱۸۰ موتور نسبتا خوبی است. شما باید کاربری موتور را در نظر بگیرید و سپس با مقایسه موتورهای هم رده تصمیم بگیرید.

person
محمدعلی
۰۵ آبان ۱۴۰۲

سلام میخوام یه موتور بخرم که خرج زیادی نداشته باشه تو شهری باشه کار زیاد نمیکشم ازش در حد ۸۰ تا ۱۰۰ ملییون
شما چه پیشنهادی میدین

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  می توانید از برندهای داخلی مانند کویر، همتاز و نیرو موتور دیدن نمایید و موتوری مناسب با شرایط و بودجه خودتان انتخاب کنید. برندهای داخلی موتورسیکلت هایی با قیمت مناسب نیز دارند.

   person
   ebighane56@gmail.com
   ۲۷ آبان ۱۴۰۲

   باسلام و خسته نباشید.میخوام یه موتور Ds 200 بگیرم برای زیر پای شخصی البته ماشین دارم ولی به جهت ترافیک شهر خواستم یه موتورم داشته باشم تازه بازنشسته شدم .از تیپ این موتور خوشم اومده ولی از لحاظ کارکردش خبری ندارم البته زیاد نمیخوام باهاش راه برم در حد کارهای شخصی بعضی اوقات .بنظر تون بگیرم یا نه موتور پر خرجی هستش.ممنونم راهنمایی کنید.

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۷ آبان ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    بهتر است موتورهای هم رده این موتور را هم بررسی نمایید. سپس با توجه به علاقتان اقدام نمایید.

    person
    ناشناس
    ۳۰ آذر ۱۴۰۲

    اصلا ارزش خرید نداره من داشتم نه قطعه داره نه بازار

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  R155

person
احمدی
۲۷ مهر ۱۴۰۲

سلام،من میخوام موتور بخرم ولی موندم از لحاظ کیفیت و قدرت و ماندگاری کدام بهتر است کویر ۱۵۰ یا ۲۰۰ چونکه گفتن که ۲۰۰ خرجش بالاست و زود خراب میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۹ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بهتر است در این مورد با فردی که با این دو موتورسیکلت آشنایی دارد مشورت بفرمایید.

person
Alireza.a
۲۴ مهر ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید ، من قصد دارم یه موتور مناسب رفت امد سبک شهری بخرم و بین دو مدل benelli 150 i و Cf 150 nk موندم و اکثر سایت ها سلیقه ای نظر میدن
میشه راهنمایی کنید .. ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  پیشنهاد می کنیم هر دو موتور رو از نزدیک ببینید و مشخصات آن ها را با هم مقایسه کنید. اگر در مشخصات مانند هم بودن موتوری را انتخاب کنید که مورد پسند شما است.

person
Amini.David
۱۶ مهر ۱۴۰۲

یه زمانی نه یه قرن جلوتر حدود ۹ سال جلوتر موتور کویر ۱۸۰۰ هزار تومان بود ، ازماست که برماست

person
سرگردون
۱۶ مهر ۱۴۰۲

چطور میشه از خدمات پس از فروش یه شرکت شکایت کرد؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  می توانید موضوع را مراجع قضایی پیگیری کنید.

person
حامد
۱۶ مهر ۱۴۰۲

من یه موتور می خوام فقط برا کارای شهری مثل خرید تا مغازه ای میوه فروشی جایی .به نظرتون بی کلاج بگیرم یا از این اتومات ها؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  خرید موتور موضوعی کاملا شخصی است باید ببینید با کدام نوع موتور راحت تر هستید.

   person
   Reza
   ۲۵ مهر ۱۴۰۲

   اتومات

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  cl150همون کلیک۱۵۰

person
علی خواجه
۱۶ مهر ۱۴۰۲

با سلام من قصد خرید مگلی ۲۰۰ کویر رو دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای خرید موتور سیکلت باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید که به طور کلی مهمترین آن ها شامل کاربری، سلیقه شخصی، قیمت، نوع موتور است. بهتر است مورد مدنظرتان از همه نظر بررسی کنید. در صورتی که برای شما امکان پذیر است از یک متخصص یا فرد آگاه کمک بگیرید.

person
محمد غلامی
۱۵ مهر ۱۴۰۲

هر میخرید فقط کویر S2 نخرید که موتور خیلی بدیه .
بعد ۱ ماه سوار شدن با ۲۰میلیون ضرر دادم رفت

person
محمد مهدی مرادی
۱۴ مهر ۱۴۰۲

سلام sym 250 wolf lucky چی ؟

  person
  Reza
  ۲۵ مهر ۱۴۰۲

  بسیار موتور خوبیست ، فقط ممکن کمبود قطعات یدکی داشته باشد

person
حسینی اصیل
۱۴ مهر ۱۴۰۲

بهترین موتور گلکسی ۱۸۰هست

person
ماهان
۱۱ مهر ۱۴۰۲

سلام نظرتون در مورد نیکتاز ۱۳۵چیه

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید ببینید این موتور با توجه به قیمت و مشخصاتش با نوع کاربری مدنظر شما همخوانی دارد یا خیر.

   person
   حسینی اصیل
   ۱۴ مهر ۱۴۰۲

   انژکتور

person
امیر
۱۰ مهر ۱۴۰۲

سلام موتور ۲۰۰انژکتور بهتر یا کاربراتور؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام. موتور انژکتوری بهتر است.

  person
  حسین
  ۰۹ دی ۱۴۰۲

  صدرصد کاربراتور شک نکن

person
مهدی
۰۹ مهر ۱۴۰۲

سلام من ۲۰میلون پول دارم چه موتور پیشنهاد میدین سرعتش تا ۵۰ هن باشه خوبه فقط باش برم دانشگاه و بیام دست دوم نو هرچی بنظرتون چی بگیرم اصلا هس با این قیمت؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۰ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز.
  بهتر است برای خرید موتور کارکرده از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  YD1200برقی

person
جواد
۰۶ مهر ۱۴۰۲

سلام لطفا نظرتون رو راجع به موتور ds 200 ایران دوچرخ بفرمایید.

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۸ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این موتور با کیفیت نسبتا مناسبی نسبت به قیمتش به مشتریان عرضه می شود. دارای صفحه نمایش دیجیتال و آمپر آنالوگ است. استارت دکمه ای و کمک های تنظیم شونده نیز دارد. انتخاب موتورسیکلت تا حدود زیادی به سلیقه شخصی و کاربرد آن برای فرد خریدار بستگی دارد.

person
محسن
۰۶ مهر ۱۴۰۲

سلام بنده از سال ۹۶ تا الان ns سوار بودم و به تازگی موتور دزدیده شده ، البته ۲ مرتبه دزدیده شد و یکبار پیدا شد ، الان یکجورایی از NS زده شدم و دلم بیشتر به سمت بنلی جفت سیلندره بنظر شما برای بنده که نهایتا روزی ۵۰ کیلومتر با موتور طی میکنم بنلی موتور مناسبی هست یا خیر ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۸ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بنلی موتور نسبتا خوبی برای مصارف شهری است. حال با توجه به کاربری مدنظرتان می توانید تصمیم بگیرید چه موتوری برای شما مناسب است.

person
محمد
۰۳ مهر ۱۴۰۲

سلام
یه موتور میخوام که باهاش حدود ۴۰ کیلومتر تا سر کار برم.
حدود ۷۰ تا ۸۰ هم بودجم
میخوام کم خرج باش و مصرفش هم کم باسه
چی پیشنهاد می‌کنید بهم؟؟
ممنونم از دوساان عزیزم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای خرید موتورسیکلت بهتر است با یک فرد متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

  person
  کمال
  ۱۵ مهر ۱۴۰۲

  باکسر، پالس ۱۸۰uj4در حد تمیز گیر بیاری عالیه

  person
  Reza
  ۲۵ مهر ۱۴۰۲

  ی دینو z2 کارکرده تمیز

person
احسان
۰۳ مهر ۱۴۰۲

Symj200 خوبه برای خرید؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۳ مهر ۱۴۰۲

  سلام. بله موتور خوبی است قدرت و شتاب مناسبی دارد. اما خرید موتور به کاربری شما و میزان بودجه تان بستگی دارد.

   person
   Keyhanjam
   ۱۶ مهر ۱۴۰۲

   سلام نخر چون زود لش میشه

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  آره موتور خوبیه

person
محمد
۰۲ مهر ۱۴۰۲

سلام موتور طرح وسپا کدوم بهتره؟
یا طرح کلیک ها بهتره
لطفا راهنمایی بفرمائید

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۳ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  هر دو موتورسیکلتی که فرمودین تقریبا مشابه هستند. انتخاب بین این دو موتور تا حدی به سلیقه شما و میزان بودجه تان بستگی دارد.

  person
  آلبرت
  ۱۹ مهر ۱۴۰۲

  سلام من موتوری نیاز دارم ترمز جلو عقب دیسک باشه کاربراتوری باشه طرح هوندا باشه دویست و یا تقویت تا دویست پنجاه باشه چی پیشنهاد میدید.با سپاس

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  کلیک

person
ایژ باز روستا
۳۰ شهریور ۱۴۰۲

سلام موتور ایژ جدید ندارید من یک عکس می‌خوام که فکرامو کنم و تصمیم خرید بگیرم برای اینه سمت راست ممنون میشم اگر جواب ارسال کنید برای اینجانب

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. خیر متاسفانه. بهتر است عکس مورد نظر را در اینترنت جست و جو کنید.

person
سیدجواد
۲۸ شهریور ۱۴۰۲

اطلاعاتی خوبی بود
ممنون
و متشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

  ممنون از شما

   person
   پژمان
   ۱۳ آبان ۱۴۰۲

   سلام من یک موتورسیکلت میخواهم برای روستا،منطقه کوهستانی،پستی بلندی سربالائی تیز وسراشیبی،پای کوه،بردن نفربامقداری وسایل،پولش مهم نیست اما قدرت واستحکام وممنوع نبودنش مهمه،البته سرعت نمیرم اماجاهای سخت برود،،لطفأباذکرنام موتوروتجربه خودکمک کنید،

    person
    نویسنده بیمه
    ۱۵ آبان ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    بهتر است موتورهای آفرودی را بررسی و یک مورد را انتخاب نمایید.

    person
    سینا
    ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

    شکاری۲۰۰EHمخصوص این کارای شماست

person
raz
۲۸ شهریور ۱۴۰۲

با سلام و خسته نباشید
سوال بنده اینه ک چرا موتور هنوندا CDI125 همه نوع مثل کویر ، تک تاز ، به پر و….. وجود دارن ولی تک پر پیدا نمیشه قبلا” تک پر بود ولی الان نیست
ممنون میشم پاسخ بدید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  در این مورد اطلاعی نداریم

person
حامد
۲۵ شهریور ۱۴۰۲

تو اینا فقط اپاچیه برنده خوبیه و با کیفیته بقیلش زبالست

person
سینا
۲۴ شهریور ۱۴۰۲

پس کی یو جی اس ار کی ۲۵۰ کویر چی رو دست همشونه حتا بنلی ۲۴۹ s

person
بهمن
۲۳ شهریور ۱۴۰۲

شما حرف از موتور های ۴۰۰ cc به بالا رو مطرح میکنید اما نمیگین کجای ایران میفروشن؟
واقعا چه بدبختی ما داریم چرا باید موتور بالای چهار صد پونصد سی سی مثل ۷۵۰ یا ۱۰۰۰ ممنوع باشه خیلی مسخرست

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  قوانین به این شکل است متاسفانه.

person
نیما
۲۳ شهریور ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر
لطفا نظرتون رو راجع به اسکوتر jx250شرکتsym
بفرمایید در مورد قیمت و فنی
با سپاس

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بهتر است در این مورد از یک فرد با تجربه نظر بخواهید.

person
امیر
۲۳ شهریور ۱۴۰۲

هوندا ۱۲۵ کدام سنین مناسب است

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  انتخاب موتور در درجه اول به کاربری و نوع استفاده از آن بستگی دارد.

person
حمیدرضا
۲۳ شهریور ۱۴۰۲

Ns 200
بنظر من از همه اینا بهتره چ شهری چ بیرون شهری
واقعا موتوریه ک از همه نظر اوکیه

person
نوید ح
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

من از آپاچی ۱۸۰ سواری خیلی خوب و حرفه ایی گرفتم ولی میخام ی موتور در حد آپاچی بگیرم ک سواری بهتری داشته باشه و از سرعت و فرمون خیلی خوبی داشته باشه چی پیشنهاد میکنیدجواب بدید ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای انتخاب موتور سیکلت باید مواردی که مدنظرتان است را مشخص کنید.

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  NA249

person
جواب
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

سلام ببخشید آیا موتور سیکلت شیرکوه بدرد نمیخوره یا ارزش خریدن داره

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بستگی دارد موتورسیکلت را برای چه کاربری بخواهید.

person
هالو
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

قیمت این موتور سیکلت ها واقعی نیست

person
Vahid
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

من یه آپاچی صفر خریدم ۴,۵ ساله فقط باطریش خراب شد یه باطری اتمی خریدم هیچ خرابی نداشته موتور باهاش راه بیای هیچ خرجی رو دستت نمیزاره

person
امیر
۲۱ شهریور ۱۴۰۲

سلام دوستان عزیز.
آپاچی ۱۸۰ خوبه یا مدل های گلکسی؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  هر دو موتورها کیفیت خوبی دارند اما پیشنهاد ما گلکسی است.

person
سلطان
۲۱ شهریور ۱۴۰۲

سلام نظرتون در مورد کاوازاکی H2R چیه؟ نمیدونم بخرم یا نه

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  انتخاب نوع موتور علاوه بر سلیقه، میزان هزینه و موارد این چنینی به کاربری و نوع استفاده شما از موتور هم بستگی دارد.

person
محمد
۱۵ شهریور ۱۴۰۲

گلکسی باید گرون باشه چون ارزشش خیلی بیشتره قوی تره همرو قورت میده آپاچی چجوری ۲۰۰ تومنه مسخره اس خودمم موتور ندارم ولی گلکسی از نظر من قوی تره با بنلی تی آن تی

person
محسن . کاف
۱۴ شهریور ۱۴۰۲

من کی وی ۱۵۰ ۲۲روزه خریدم سند سبزش صادر شد ولی کارتش نیومده. انصافا رو دستش موتور نیست. معر که ست ولی هنوز بخوبی شناسایی نشده. فقط وسایلش نسیتا گرونه اونم بخاطر اینکه ایتایلیایی یا چینی هستن. فقط برای سن بالا کمی سنگینه. هندلینگش عالیه فرمانش بالا و جمع هست لابلای ترافیک بخوبی میخوابه. میخوام با کلیک یا طرح یا بنلی اسکوتر عوضش کنم. نظرتون چیه؟

person
محمدرضا
۱۴ شهریور ۱۴۰۲

سلام
به نظر شما قیمت موتور ها تا پایان سال ۱۴۰۲ بالاتر میره؟ فعلا که در رکوده. شرکت کویرم دوباره اقساط بلند مدت گذاشته بفروشه فقط. تا میایم یه پولی جمع کنیم بگیریم میره بالاتر.

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. احتمال کم و زیاد شدن قیمت ها وجود دارد متاسفانه به صورت قاطعانه نمی توانیم در این مورد نظر بدهیم.

  person
  مهدی
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۲

  شک نکنید بالا می‌ره افزایش قیمت موتور سیکلت خیلی نصبت به انواع ماشین بیشتر بوده پایان سال قیمت موتور سیکلت دوباره میترکه

person
مصطفی
۰۸ شهریور ۱۴۰۲

سلام موتور طرح هوندا چه برندی بهتره؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بررسی تخصصی موتورسیکلت های مونتاژ و کپی ایرانی به تخصص در آن زمینه و تست کردن موتورهای آن مدل برمی گردد. بنابراین در این رابطه نمی توانیم اطلاعات دقیقی به شما بدهیم. پیشنهاد می کنیم بررسی ها و نظرات کاربران را مطالعه بفرمایید و موتورها را از نزدیک ببینید تا بهترین انتخاب خود را داشته باشید. یا با یک فرد متخصص مشورت کنید.

  person
  سيد جلال
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

  تیزپرتوس
  تکتاز
  پیشتاز
  کویر
  احسان

person
علی
۰۷ شهریور ۱۴۰۲

سلام
با توجه به قیمت های موتور در بازار اسفناک فعلی… به نظر شما با حدود ۲۳۰ تومن چه موتور نیکدی بگیرم؟
خودم نظرم روی ns200 یا زونتس ۲۵۰ هست

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۷ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. انتخاب به موتور به موارد زیادی بستگی دارد. برای مثال در ابتدا باید بدانید هدف شما از خرید موتور چیست؟ برای چه کاربری ایی می خواهید از آن استفاده کنید؟ شتاب و سرعت مدنظرتان چقدر است و چه مقدار می خواهید هزینه کنید.

person
ابوذر
۰۴ شهریور ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر. موتور سیکلت اتومات برای مصرف شهری دست دوم چه برندی خوبه تا ۴۰ تومن؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. می توانید از موتورهای همتاز یک مدل شهری را خریداری کنید.

  person
  حمزه
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۲

  براوو رکابی 😂

  person
  مس۷
  ۰۳ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز من اسمم مسیحه وخیلی تنبلی می کنم این موتور قیمتش

person
Vahid
۰۱ شهریور ۱۴۰۲

واقعا قیمت‌ها سرسام اوره من که خدا رو شکر هم پالس رو داشتم هم آپاچی عشق و حالم رو کردم الان یه اپاچ۲۰۰ حس دور دور قبل ندارم گوشه حیاط پارکه

person
متین
۰۱ شهریور ۱۴۰۲

باسلام.من حدود ۶ساله موتور آپاچی ۱۸۰ دارم،این موتور عالیه،قدرت وسرعت شتاب و از همه مهمتر قدرت مانور داخل شهر عالی داره،مرکز تعادل موتور طوری هست که به این راحتی زمین نمیخوره،و ترمزهای خوبی داره،من تو این ۶سال هیچ عیبی از این موتور ندیدم بغیر از مصرفی هاش که عوض کردم.واقعا موتور خوبیه و بی آزار و کم اصطلاک و کم مصرف.ممنون از شرکت باجاج هندوستان…

person
محمد رمضانی
۳۱ مرداد ۱۴۰۲

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید . میخوام طرح کلیک بخرم . چه برندی بخرم ک هم کیفیت و هم خدمات خوبی داسته باشه ؟ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. توصیه می کنیم اگر میخواهید کلیک مونتاژ بخرید تولید پات شرکت های مختلف را با هم بررسی کنید.

   person
   ارمان
   ۱۸ مهر ۱۴۰۲

   سلام میخوام طرح کلیک بخرم کدوم شرکت موتورش بهتر در اومده؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۱۸ مهر ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    در میان موتورهای ایرانی طرح کلیک شرکت همتازموتور، کویر، نیرو موتور و … وجود دارد. موتورهای طرح کلیک این شرکت ها تفاوت آن‌چنانی با هم ندارند.

    person
    سینا
    ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

    نیروموتور کلیک خوبه

  person
  ارین
  ۰۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام نگاه کن اول باید خیلی با این موتور ها آروم بری و وسواسی باشی و اینکه این موتور ها مثل بقیه موتور ها نیستن شتابشون خوبه نرمی شون خوبه کم سوختن ولی خرجشون زیاده از ۶ تا لامپت یکیشون بسوزه باید کل لامپ هارو عوض کنی که نزدیک ۳ تومن میشه موتور خیلی پایینه که اگر دو ترک باشی و از یک دست انداز بخوای رد بشی زیرش میگیره سر و صدای موتور خیلی زیاد هست و اینکه خیلی داغ میشه

  person
  Shahrami
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

  عزیز منم موقع خرید خیلی وسواس داشتم .tvs مدل راکس داشتم که خیلی عالی بود. به هر حال با معرفی یکی از دوستان کلیک هانی ۱۸۰ برداشتم .شتاب و قدرت عالی داره. بعداز آچار کشی کوچکترین صدائی نداره. قیمت مناسبی هم داره. بعداز ۹۰۰۰ کیلومتر عالیه. واردات کلیک تایلندی هم توسط شرکت هانی انجام میشه. امیدوارم کمکی به شما کرده باشم.

person
امیرحسین
۳۱ مرداد ۱۴۰۲

سلام من بین kps250 و na 180 موندم و نمیدونم کدومو انتخاب کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ شهریور ۱۴۰۲

  دوست عزیز سلام
  انتخاب موتورسیکلت تا حد زیادی به کاربری، سلیقه شخصی و میزان هزینه ای که می خواهید برای خرید آن بکنید، بستگی دارد.

  person
  Aminbmn1991
  ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

  قطعا na180بگیر

  person
  محمد
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۲

  Na180 بگیر بهتره عالیه

  person
  سینا
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

  na180موتور خوبیه انصافا

person
Navid
۳۱ مرداد ۱۴۰۲

تو طرح هندا اگه تونستین همتاز بخرین نتونستین بخرین یا نتونستین پیدا کنین سمت موتور دیگه نرین که آشغالا خود من یه ساله دارم به جز هزینه بنزین و روغن خرج دیگه ای نکردم رفیقمم یدونه کویر خرید هفته اول باتریش خراب شد بعدش سوزن انژکتور و سیم کشیش خراب شد الان ۱۰ تومن داد کلا سیم کشی و اینا و کاربراتورش کرد اگه میخوایین جنس با کیفیت بگیرین برین سراغ همتاز

  person
  میلاد
  ۰۴ شهریور ۱۴۰۲

  داداشم من خودم پرواز ۲۰۰ دارم خیلی هم راضیم و بجز مصرفی هاش چیز دیگه ای نریختم .بستگی به آب بندی موتورداره که چطوری درش بیاری .وگرنه همه موتور ها کلا یکین و چینی .چه هکتار و پرواز و کویر

person
ارشام
۳۱ مرداد ۱۴۰۲

سلام من یک موتور ایردوکو ۱۵۰ (xy150_10b) خریدم بنظرتون ارزشش رو داره؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. بله اگر برای کاربری مدنظرتان مناسب است، ارزشش را دارد.

person
Iman
۳۰ مرداد ۱۴۰۲

کویر یه زمان کاوازاکی وارد میکرد،الانم داره؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. لطفا از شرکت کویر در این باره بپرسید.

person
عباس
۲۸ مرداد ۱۴۰۲

من یه موتورهمتاز۱۵۰ سی سی دارم بااینکه کمتر استفاده میکنم ولی راضی هستم از هموطنان هم درخواست میکنم ازهر برندی که میخوان استارت آن را در نظر بگیرند.

person
Hadi
۲۸ مرداد ۱۴۰۲

سلام
بنظرتون دینو لئوپارد ۲۵۰ چطور موتوریه ؟
ارزش خرید داره ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز.
  موتورسیکلت مد نظر شما یک موتور شهری یک سیلندر است که حجم موتور آن ۲۵۰ است کلاچ دستی و ۵ دنده دارد. حداکثر سرعت این موتور ۱۱۵ کیلومتر بر ساعت است. ترمزهای جلو و عقب آن دیسکی است. اگر به این سبک موتور علاقمند هستید بله موتور مناسبی است. باید قیمت و کارایی موتور را در نظر بگیرید و ببینید برای چه کاربردی می خواهید از آن استفاده نمایید.

   person
   Hadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

   سلام
   ولی کارشناسی که این موتور رو ارزیابی کرده بود از شتاب فوق العاده و نهایت سرعت ۱۸۰ تا صحبت می‌کرد.

    person
    Mahdi
    ۰۷ شهریور ۱۴۰۲

    سلام اگر دینو میخوایید بخرید زد۲بهتره من از سال ۹۷دارم باهاش خوب باشی موتوری نیست اذیت کنه ولی قطعاتش چون انحصاری هست چند برابر مدلهای دیگست

person
یاسر ابراهیمی
۲۸ مرداد ۱۴۰۲

موتور فقط همتاز موتور بقیه همش اشغال هستن

person
رضا
۲۶ مرداد ۱۴۰۲

اهای مردم ایران چرا مسعولان هیچ توجهی به قیمت موتور سیکلت نمی کنن یه هندا ۱۲۵ معمولی شده ۷۶میلیون تومان چخبره یه موتور سیکلت نصف حق پول یک پراید یک جوان نمی تونه یه موتور پاکیزه بخره من که خودم بقران هرچی کار می کنم نمی تونم یکی بخرم

  person
  علی جلالی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۲

  من ان اس دوست دارم با آرزوشم
  شاید بمیرم چون خیلی گرون
  شده تنها موتوری که دوست دارم ان اس

  person
  Rohollah
  ۰۹ شهریور ۱۴۰۲

  برعکس همتای آشغال ترین موتوره

  person
  Rohollah
  ۰۹ شهریور ۱۴۰۲

  برعکس همتاز آشغال ترین موتوره

person
مهدی
۲۵ مرداد ۱۴۰۲

اینجوری باشه من دوتا باکسر میخام با قیمت هشتاد تومن

  person
  شادمهر
  ۰۳ شهریور ۱۴۰۲

  منم دقیقا😢

person
بهرام
۲۴ مرداد ۱۴۰۲

سلام به این موتورهای مزایده پلاک وبیمه وسند صادرمیکنن کسی خبرداره مزایده چجوریه؟؟؟قبلا که میشد الان نمیدونم!!؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. بله پلاک می شوند. کافی است به مراکز تعوبض پلاک مراجعه کنید.

person
حتما منافق یا ضد نظامم دیگه
۲۴ مرداد ۱۴۰۲

موتور سیکلت طرح هندا رو تا حالا بهش فکر کردید چی هست و چه قیمتی داره ؟؟؟!!!
من موتورسازم
همین موتور طرح هندا رو براتون جمع میکنم به یک سوم قیمت یعنی ۲۰میلیون تازه با این قیمتای عجیب غریب لوازم یدکی!!
اخه مردم شهید پرور چرا رو این اشغالا ۶۰میلیون پول میدید اعتراضی نمیکنید

person
رضاشوفر
۲۱ مرداد ۱۴۰۲

من تو جوونیم عاشق موتور سنگین بودم.mz251ccوسوزوکی gs1000ccوهوندا۷۵۰سی‌سی داشتم که اونموقع یعنی حدود سال۱۳۸۰خریداین موتورها برای یه جوون که دستش تو جیب خودش بود کار سختی نبود.اما جوونای الان بیشتر دارن حسرت همین آشغالای چینی و تایوانی و هندی‌رو میخورن.دیگه دست به جیب بودن جواب نمیده.حتی واسه بعضیا جیب بابا هم کارساز نیست.اونوقت چی موتور بخری خیابون بالا پایین کنی؟
من لااقل ماهی۲بار مسافرت میرفتم.الان سالی یه‌بارم حسرته داداش.بمیرم واسه جوونای این دوره زمونه

person
علی
۲۰ مرداد ۱۴۰۲

تبلیغ استفاده از موتور و خودرو برقی میشه اما برای کاهش قیمت سوخت یارانه میدن اما برای کاهش قیمت باتری موتورها و خودروهای برقی کاری انجام نشده. وسایط برقی رو مردم بخاطر هزینه بالای تعویض باتری نمیخرند و دارندگان انها به هر قیمتی و اکثرا بدون باتری میفروشند.

person
سعید
۲۰ مرداد ۱۴۰۲

موتور فقط کی تی ام یا همون دوک یدونه چرخش ارزش داره با کل موتورایی که اینجا اسمشو اوردن..بعدا میفهمین چرا البته اونایی که زرنگن خودشون میشناسن دوک چیه واقعا

person
فرزاد امیری
۲۰ مرداد ۱۴۰۲

سلام موتور ساتلیس ۱۷۰ کبیرموتور طرح بورلی یا مدلی پیاجیو (وسپا)بیست روزی هست وارد بازار شد ،ما دوتا ازش خریدیم ،نسبت به طرحهای دیگه هم ظاهر محشری داره و کیفیت معقولی ،درکل تو طرح ها من رو راضی کرده

person
پویان
۱۸ مرداد ۱۴۰۲

حیف وقت که برای خوندن این گزارش گذاشتم.
این همه موتور باکیفیت ژاپنی تو بازار هست چرا هیچ اسمی ازشون نبردی…

  person
  نوید
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۲

  داداش چند گرفتی قیمت؟!

person
صابر
۱۷ مرداد ۱۴۰۲

سلام قصد خرید موتور ادونچر دارم در حد قیمت ۱۰۰ تا ۲۰۰ کدام موتور از چه برندی را شما پیشنهاد میدهید ؟ ایران دو چرخ ، بنای و گلکسی و کویر و نامی و،،، محصولات اینجور شرکت ها کدام بهتره به نظرتون

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. نظر دادن در این موضوع کمی شخصی است. مشخصات موتورها را با هم بررسی کنید و سپس آن موتوری که از نظری برای شما جذاب تر است را انتخاب نمایید.

  person
  Reza
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۲

  داش اونا موتور سنگین گران قیمت هستند که هر کسی‌ نمیتونه بخرهه

  person
  متین
  ۰۱ شهریور ۱۴۰۲

  من موتور کاوازاکی z250 رو خیلی دوست دارم،لامصب خیلی گرون شده،
  از دوستان کسی داشته؟
  میخوام ببینم قدرت مانور و مارپیچ تو خیابان داره؟
  فعلا آپاچی دارم اگه یکم پول بیاد دستم قصد خریدش را دارم.

  person
  رضا
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

  نامی RX 250

person
درخشان
۱۳ مرداد ۱۴۰۲

اطلاعات اشتباه به مردن ندید،کی وی ترمز کاسه ای دارد نه دیسکی

  person
  Ehsan55
  ۱۵ مهر ۱۴۰۲

  بله درست میفرمایین،جفت ترمز هاش کاسه ای،ولی واقعا موتور و نرم و پرقدرت و کم مصرفیه

person
یه شاکی
۱۲ مرداد ۱۴۰۲

اشغالهای مثلاً وطنی 😐😐

  person
  پیمان
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

  بله دقیقا کی وی من دارم ترمزکاسه ای وکیلومتر عقربه ای هست .فقط دنده اش شمارنده داره

person
CBR.HONDA
۱۲ مرداد ۱۴۰۲

تا ۶۰ملیون الان بازار موتور درحال حاظر توی شهر ما،ی نیکتاز ۲۰۰تمیز درحد نو کم کار مدل ۱۴۰۰اینا بهت میدن

person
CBR.HONDA
۱۲ مرداد ۱۴۰۲

دوست عزیز،
این موتورا ی وسیله برای پاکشیه تا در ی سوپر مارکتی بری
تا ی جایی بخای بری،نخای ماشینت رو بیاری بیرون تو گرما
ک بخاد برات آمپر بکشه،ی وسیله پاکشیه،چیز خاصی نیس
شما نباید توقعات بالایی از موتورا داشته باشی عزیز من،
درحد همین ک تا ی جایی برسونتت توقعت رو بیار رو همین
خیلیام هستن ک همین ی وسیله ک‌ ب چشم شما اشغال میاد
رو نداره
پیروز باشید♥️🌹

  person
  بی عدالتی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۲

  شماهم توقعت رو بیار پایین بابت ی سوپر مارکت رفتن نباید ۲۰۰ ملیون پول وسیله بدی ک پول ی ماشینه

person
کاوه
۱۲ مرداد ۱۴۰۲

دوستان نظرتون در مورد پالس ١٨٠ چیه؟

person
عزیزی
۱۲ مرداد ۱۴۰۲

موتور سیکلت تو ایران برای سفرهای شهری و برون شهری فقط دسته موتورسیکلت‌های گلکسی و sym محکم و عمری کیفیت درجه یک و خوش استایل

  person
  رضا
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

  بله درسته من na180دارم تازه رفته بودم ارمنستان اصلا واقعا یه موتور بکریه حرف نداره در مسافرتها حتی نیاز نیست به یه پیچشم نگاه کنی اینقدر موتور مطمئنیه

   person
   عباس
   ۰۶ اسفند ۱۴۰۲

   کاری ندارم به اینکه موتورت موتور خوب و مطمئنیه. ولی خدا نکنه کارت به خدمات پس از فروش شرکت نیرو موتور بکشه. اونوقت متوجه میشی که فقط کیفیت موتور مهم نیست بلکه تامین قطعاتش از خود موتور مهم تره که متاسفانه خدمات پس از فروش نیرو موتور در این رابطه به شدت ضعیف عمل میکنه و عملا قطعه ای نداره که بخواد تقدیمت کنه موتورسوار عزیز!!!

  person
  Nmo
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

  احسنت تبلیغات برای شرکت نیرو موتور بهتر از این نمیشه

person
بسیجیش
۱۱ مرداد ۱۴۰۲

دوستان توجه داشته باشید که قیمت ها هر چقدر هم بالا باشه و توان خرید مردم پایین هیچ تاثیری روی زندگی ملت شریف ایران نداره. مهم اعتقادات مردم و وجود مسجد و حسینیه ست که بحمد الله وضع خوبی داره پس سینه بزنید و به قیمت ها فکر نکنید

  person
  امید
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۲

  درود حرف حق

person
محمد
۱۱ مرداد ۱۴۰۲

به نظر من موتور دلتا تریل یا رالیش واقعا کیفیت خوبی داره وتو موتورهای ایرانی وچینی تو ردیف خوباست

person
آپاچی
۱۱ مرداد ۱۴۰۲

قیمت موتور نو واقعا بالاست.. ولی من یه آپاچی ۱۸۰ دارم زیرقیمتم گذاشتم نمیدونم چرا مشتری نیست

  person
  پیمان
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

  ۲۵۰سی سی داره؟

  person
  نوید
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۲

  چند گذاشتی داداش
  و مدل چنده

person
قاسم
۱۱ مرداد ۱۴۰۲

یه مشت موتور ااشغال!

person
احمدشاطر
۱۰ مرداد ۱۴۰۲

خوب میشد اگرفکری هم درباره موتور سیکلت های برقی میکردند،مسولین

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. امیدواریم به زودی جایگاه‌های شارژ را در سطح کشور ببینیم.

person
شهباز
۱۰ مرداد ۱۴۰۲

باسلام موتور درعرض ۳سال به یک باره قیمت
۵تا ۶برابر شد ولی متاسفانه کیفیت به شدت
پایین آمده قدرت خرید مردم به حدی کم شده
که روآوردن موتور اسقاطی بخرند وبازسازی کنند
که خود نیز هم آلودگی بیشتر وهم خطر افرین است باید فکری شود قیمت موتور مناسب شود

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. بله درست می فرمایید.

  person
  م الف
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۲

  این موتورا که با اسمای مختلف تو ایران دیده میشه تو هرکشوری اروپایی باشه اجازه تردد بهش نمیدن ،ترمز میگیری صد متر اونورتر ،خط میکشه و میره تا وایسه

  person
  رامین
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۲

  شرکت ک و ی ر که از همه اشغال تره

person
مهدی
۱۰ مرداد ۱۴۰۲

وسپا ۲۰۰ میلیونی ؟ خاک بر سرمان که تو این کشور به دنیا اومدیم

  person
  Nmo
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

  ۲۰۰میلیون پس دادش قیمت نداری همین الان نمایندگی کویر وسپا گذاشته ۵۰۰ میلیون

person
ساسان
۱۰ مرداد ۱۴۰۲

در بازار ایران موتور ایرانی وجود ندارد و همه مونتاژ ایران و ساخت چین هستند و جملگی طرح و کپی حساب میشن.در این میان اندکی موتور بدرد بخور هست که برند اصل دارند ولی ساخت تایلند و مالزی هستن مثل هوندا کلیک و ویو اصل و بالاتر کاوازاکی و یاماها اسپرت.بر اساس تجربه دوستان میگم اگر جیبتون به صفر یک موتور اصل نمیخوره همونو با چند سال کار بخرید پشیمون نخواهید شد چه رانندگی چه اسطهلاک و حتی بازار فروشش.یک برند الکی برند نشده و این جون و پول و عمرتونه که دارید هزینه میکنید پس بها بدید .

person
محمد
۱۰ مرداد ۱۴۰۲

طرف رفته بود نمایندگی فروش شرکت هوندا تو ژاپن قیمت سی بی ۱۳۰۰ زده بود حقوق ۳روز یه کارگر تو ژاپن اونوقت همون موتور میارن تو ایران طرف فقط میتونه نگاش کنه چون پولش حقوق ۱۰۰۰ روز یه کارگر…همین اشغال های داخلی رو هم نمیتونیم بخریم یه موتور ۱۲۵ سی سی رو زدن نزدیک ۸۰ میلیون…تا کی این همه باید حقمونو بخورن

  person
  سینا.F
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

  نگو نگو نگو، جگرم میسوزه بقرآن، به اسم اسلام و آبادیه این دنیا و‌ اون دنیا انقلاب کردن، تهش شد تحریم، شد وضعیتی که مجید سوزوکی قبل شهادتش سوزوکی هزار خرید قانونی سوار شد لذت برد بعد شهید شد و از شهادتش استفاده کردن و‌فیلم ساختن، اما منه دهه هشتادی همون موتوره چهل ساله ک زمانی پلاک میشه و قانونی بوده و ملت با آزادانه میخردینو نمیتونم حتی یکبار سوار بشم چه برسه صفرش بخرم قانونی پلاک کنم و تو شهرم سوار شم. این حق من و امثال منه جوون ایرانی نیست! که صفر این موتور چهل ساله شده پنج میلیارد!
  لعنت به این عدالت

person
مهران
۱۰ مرداد ۱۴۰۲

موتورهای پرطرفدار مثل ان اس ۲۰۰ و ۱۶۰ و ۱۵۰ رو لیست نکردید.

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام مهران عزیز. این مقاله در مورد بهترین موتورسیکلت های ایرانی است. ان اس تولید هند است.

  person
  فرید
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

  چه دهه هشتادی سن بالایی میزنی..
  گواهینامه بگیر اول.نامه اشتغال به تحصیل یادت نره

person
Milad
۰۹ مرداد ۱۴۰۲

سلام تا ۶۰ میلیون چه موتوری بهم پیشنهاد میکنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. ابتدا باید بدانید موتور را برای چه استفاده ای می خواهید. پیشنهاد می کنیم در این رنج قیمت موتورهای موجود در بازار را امتحان کنید تا ببینید کدام موتور مطابق سلیقه شما است. انتخاب موتور سیکلت تا حد زیادی به سلیقه و هدف افراد بستگی دارد.

   person
   حسن
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

   درود
   به شدت با نظر آقا محمد موافقم
   گرانی بیش از اندازه موتور زیر سایه مافیای خودرو پنهان شده در صورتی که یه وقتایی افزایش بهای موتور تو این بلبشوی تورم حتی از افزایش خودرو هم بیشتر بوده

  person
  مهدی
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  اگه به طرح باکسر علاقه دارید تیزپر طوس و همتاز موتور که خودم دارم و خیلی هم راضیم ازش واقعا هم شتاب خوبی داره هم قیمت مناسب داره هم راحتی داره که از هوندا ۱۲۵ و آپاچی هم سرتره یا حق

  person
  محمد نقیبی
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  فقط تی وی اس

  person
  رضا
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  شما میدونم کاره ای نیستی و فقط ادمینی ولی چ کنیم که باید آشغال با قیمت ماشین خارجی بخریم

  person
  عباس
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

  هیچ موتوری را نخر ۶۰ میلیون حیف است نهایت بتونی یک هندا ۱۲۵ دسته دوم بگیری پس برو یک هندا ۱۲۵ مزایده بگیر در هد ۱۲ تومن هومن سواری یک موتور صفر بهت میده ارزش بیشتری داره با تشکر

person
امیر دانا
۰۹ مرداد ۱۴۰۲

این موتورها اغلبشون به درد نخور گرون ودارای صدها قطعه هستند تا یک نفر و حمل کنند.الودگی زیاد بدترین ضررشونن.برقی ها فقط یک باطری.شارژر ویک ارمیچر دارند.همین کارهم بی صدا پالودگی انجام میدن.خرابیش هم خیلی کم هست بی دردسر بی خرجو
ارزون..

  person
  H
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام از کجا میتونم متور زیر قیمت بازار یا متور فروشی ها بخرم

   person
   نویسنده بیمه
   ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

   سلام. باید موتور کارکرده خریداری کنید.

person
Mahdi
۰۹ مرداد ۱۴۰۲

این موتورها پر فروشه برا پیک موتوری😉فقط گلکسی Na180

person
ملیکا
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

وسپا قرمز فقط 😍

  person
  Aydinafşarğlu
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  وسپاREDقرمزالان نزدیک ۸۰۰۰۰۰۰۰۰تومان قیمت دارد،چون وسپاredکاملا‍ً دست سازولیمیتدهست.
  درضمن این محصول تولیدش فقط بخاطرحمایت ازبعضی بیماریهای خاص مثل HIVاست که درآمدحاصل ازآن صف این امورمیشود…

   person
   نویسنده بیمه
   ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

   سلام. بله درست می فرمایید.

person
محمد
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

اگر برای کار می خواهید و میتونید بیشتر از قیمت هوندا هزینه کنید، شک نکنید بهترین انتخاب کویر آپاچی ۱۸۰ هستش. فوق العاده هستش و قشنگ مناسب کار تو تهرانه

person
عشق موتور
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

سی بی ۱۳۰۰ چرا تو لیست نیست؟؟؟😅

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. انشالله در بررسی های بعدی.

   person
   غلام
   ۱۵ مهر ۱۴۰۲

   سلام ایاقس
   طی فروش داریدلطفا شرایطش شرح دهید

    person
    نویسنده بیمه
    ۱۶ مهر ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز.
    خیر ما در زمینه فروش موتورسیکلت کار نمی کنیم. بیمه دات کام یک کارگزاری آنلاین برای فروش بیمه است.

person
کاوه
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

باکسر ۱۵۰ فقط عشقه

  person
  ارین
  ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  فقط موتور سی بی ۱۳۰۰ عشقه

   person
   CBR.HONDA
   ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

   سوار سی بی آر شو عشق سی بی از سرت می‌ره

person
فاطی
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

طرح هوندا کلیک کویر S2 دست دومش چنده؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. قیمت موتورهای دست دوم را باید به صورت روزانه چک کنید. بین ۶۴ تا ۷۰ میلیون باید باشد. باز هم به شرایط موتور و سال تولید بستگی دارد.

  person
  Aydinafşarğlu
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  درحدتقریباً۷۵تا۹۰تومان

person
محمد
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

من یه بنلی داشتم ، دزدیدن 😭

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  متاسفیم

   person
   مصیب شعبان
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

   سلام روز بخیر
   این عکس اولی که روی سایت چه موتوریه اسمش چیه

    person
    نویسنده بیمه
    ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

    سلام. این تصویر با هوش مصنوعی طراحی شده است.

  person
  ساسان
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

  امیدوارم با همون موتور دزدی به زمین گرم بخوره

person
علی
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

تا ۷۰ میلیون موتور خوب چی هستش؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  بسیاری از موتورهای داخلی قیمتی بین ۶۰ تا ۷۰ تومن دارند. بهترین موتور را باتوجه به نیازهای افراد انتخاب میکنند. ببینید موتور را برای چه منظوری و با چه هدفی می خواهید. سپس گزینه های موجود را بررسی کنید.

  person
  محسن
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

  پلیس حقوق میگیره که برات پیدا کنه منتظر باش پیدا میکنه

   person
   saeed
   ۲۸ آذر ۱۴۰۲

   سلام . من قصد خریدن طرح ایروکس دارم . فقط میخوام برم سر کار و بیام که کلا ۸ کیلومتر میشه . خیلی کیفیت برام مهمه و متاسفانه تنوع زیاده . مثلا یه سری میگن هانی خوبه یه عده میگن سالار گستر و کبیر یا نیروموتور . یه سری هم طرح ایروکس جدید اومدن و رادیات دار هستن . لطفا بگید که کدوم برند مونتاژ یا خدمات پس از فروش بهتری داره . تشکر

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۸ آذر ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    موتورهای ایرانی کیفیت معمولی دارند. از بین برندهای نام برده نیروموتور تولیدات با کیفیت تری دارد. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با یک فرد آگاه مشورت بفرمایید.

     person
     عباس
     ۰۶ اسفند ۱۴۰۲

     نویسنده عزیز جهت اطلاع رسانی خدمتتون میگم که شرکت نیرو موتور از لحاظ پشتیبانی و تامین قطعه به شدت ضعیف عمل میکنه. تا زمانی که موتور خریداری شده نیاز به قطعه نداشته باشه مشکلی نیست، مشکل از اونجا شروع میشه که به خاطر یک قطعه ساده مثل سنسور اکسیژن یا پمپ بنزین موتور، سر و کارت به خدمات پس از فروش بیافته و مثل من ۶ ماه باهاشون سر و کله بزنی. موتور رو هم نتونی سوار بشی و هر روز صبح که چشمت به موتور میافته صد تا فحش و لعنت نثار شرکتش کنی!!!

  person
  امیرعلی
  ۱۴ دی ۱۴۰۲

  برای افتتاح نمایندگی کویر موتور باید چیکارکنم،از صفر می‌خوام شروع کنم،خاهشا نیاز به کمک و راهنمایی تان دارم

   person
   نویسنده بیمه
   ۱۶ دی ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   به یکی از نمایندگی های کویر موتور یا شرکت کویر موتور مراجعه کنید. همچنین می توانید سایت کویر موتور را نیز چک کنید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید