13 دی 1399

بیمه عمر پاسارگاد: راهنمای کامل پوشش‌ها، مزایا و طرح‌ها|بیمه دات کام

اگر به بیمه عمر پاسارگاد فکر می‌کنید؛ آن را چیزی فراتر از یک بیمه عمر بدانید. خرید بیمه عمر پاسارگاد به معنای سرمایه‌گذاری مانا برای شما و ذی‌نفعانتان است. سطح بالای توانگری شرکت بیمه پاسارگاد و عملکرد مطلوبش در مقایسه با سایر شرکت‌های بیمه‌ای، میزان رضایت بالای مردم را در پی داشته است. در ادامه درباره این بیمه‌نامه، پوشش‌ها و خدمات مختلف آن بیشتر صحبت می‌کنیم.

خرید بیمه عمر از شرکت پاسارگاد، به یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای افراد تبدیل شده است. برای استفاده از مزایای آن ، بهتر است هر چه زودتر جانب احتیاط را پیش بگیرید. این دوراندیشی با خرید بیمه عمر از شرکت پاسارگاد تحقق می‌یابد. با ما تا پایان مقاله همراه باشید تا بیش از پیش با این رشته بیمه‌ای آشنا شویم.

بیمه عمر پاسارگاد چیست و به چه کار می‌آید؟

در صورت خرید بیمه آتیه ساز پاسارگاد، بیمه‌گر ملزم به پرداخت حق بیمه‌ای معین پس از فوت بیمه‌گزار است. این مبالغ در قالب مستمری یا سرمایه به خانواده متوفی پرداخت می‌شود.

ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که حمایت‌های مالی با اندوخته این بیمه پاسارگاد تنها به پرداخت هزینه ها پس از فوت بیمه گزار محدود نمی گردد؛ بلکه، همه بیمه‌گزاران می‌توانند در طول مدت اعتبار بیمه‌نامه خود از شرکت بیمه پاسارگاد مزایای زیر را دریافت کنند:

مزایای بیمه عمر و تامین آتیه برای بیمه‌گزاران پاسارگاد

 • وام‌های بدون ضامن
 • مستمری نقص عضو و از کار افتادگی
 • حمایت مالی بیماران خاص
 • وجود همین حمایت و پوشش هاست که سبب اعتبار نام بیمه عمر این شرکت شده است.

انواع طرح‌های بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد طرح های مختلفی را برای بیمه عمر خود ارائه کرده است
شرکت بیمه پاسارگاد طرح های مختلفی را برای بیمه عمر خود ارائه کرده است

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد دارای طرح های مختلفی است که عبارتند از:

 1. بیمه عمر زنان خانه دار پاسارگاد
 2. بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد
 3. بیمه عمر و بازنشستگی تأمین آتیه
 4. بیمه عمر و بیمه آتیه پاسارگاد
 5. بیمه عمر و تأمین آتیه خانواده پاسارگاد

بررسی طرح‌های بیمه‌های عمر و آتیه پاسارگاد

همان طور که از نام هر یک از این طرح‌ها واضح است؛ افراد و اقشار مختلفی می‌توانند از مزایای بیمه عمر شرکت بیمه‌گر پاسارگاد بهره‌مند شوند. زنان خانه دار می‌توانند از این بیمه عمر استفاده کنند. در کنار پوشش های بیمه‌ای، بیمه عمر زنان خانه دار سرمایه‌ای هم برای آنان به حساب می‌آید.

حمایت مالی فرزندان با طرح‌های خانوادگی بیمه عمر و آتیه پاسارگاد

تأمین مالی فرزندان افراد بیمه گزار حائز اهمیت است. این بعد مالی همواره به عنوان دغدغه اصلی والدین به شمار می‌آید. چون هزینه‌های مربوط به تحصیل، کار و ازدواج و… برای پدر و مادر بسیار مهم است. فرزندان می توانند از مزایای بیمه عمر شرکت بیمه‌گر پاسارگاد استفاده کنند. این مزایا در کنار پوشش‌های بیمه‌ای ارائه می‌شوند. بازنشستگان هم می‌توانند از طرح‌های بیمه عمر و تأمین آتیه بهره‌مند شوند.

توجه به خانواده بیمه‌گزاران در طرح‌های بیمه عمر

یکی از نکات چشمگیر در خصوص بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد، توجه به خانواده‌هاست. سایر شرکت‌ها، خدمات خود را به صورت انفرادی ارائه می‌کنند. بیمه عمر و تأمین آتیه خانواده پاسارگاد به خانواده توجه دارد. همه اعضای خانواده می‌توانند از خدمات بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری‌های بیمه عمر به خوبی بهره‌مند شوند. به خاطر همین طرح ارزشمند، به این رشته بیمه‌ای توجه ویژه‌ای شده است.

شرکت بیمه پاسارگاد برای حمایت فرزندان در بیمه عمر و تامین آتیه خود خدمات مختلفی ارائه می دهد
شرکت بیمه پاسارگاد برای حمایت فرزندان در بیمه عمر و تامین آتیه خود خدمات مالی ارائه می دهد

آشنایی با طرح‌های بیمه عمر و آتیه پاسارگاد

حال که با بیمه عمر آشنا شده‌اید؛ بد نیست در مورد طرح‌های آن هم اطلاعاتی کسب کنید. با این اطلاعات، در صورت تمایل به خرید بیمه، تصمیم بهتری می‌گیرید. در نظر داشته باشید که طرح‌های بیمه عمر این شرکت بیمه در دو نوع کلی تقسیم بندی می‌شوند. در زیر به ارائه نکاتی در خصوص هر یک از آن ها می‌پردازیم.

الف) بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر در طرح مذکور ترکیبی از بیمه‌نامه‌های عمر به شرط فوت و به شرط قید حیات می باشد. می توان گفت این نوع شامل اکثر طرح‌های بیمه عمر و آتیه است. شما می‌توانید از پوشش‌های طرح بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد استفاده کنید. به علاوه، از وجود سرمایه‌گذاری‌های ارزشمند آن برخوردار شوید. طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یک پشتوانه مالی مناسب برای افراد بیمه شده یا برای ذی نفعان وی به شمار می‌آید. بیمه عمر و تأمین آتیه فرزندان پاسارگاد، زنان خانه دار و بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد استقبال چشمگیری به دنبال داشته است.

ب) بیمه عمر به شرط فوت پاسارگاد

به غیر از بیمه عمر و آتیه پاسارگاد، طرح دیگری با عنوان بیمه عمر به شرط فوت وجود دارد. این طرح، تنها شامل پوشش فوت فرد بیمه گزار است. طرح مذکوردر قالب دو شکل زیر ارائه می شود:

 • بیمه عمر زمانی پاسارگاد با سرمایه ثابت که در آن، افراد بیمه شده می‌توانند تنها از پوشش فوت استفاده کنند. در این طرح در صورت فوت بیمه شده در طول مدت اعتبار بیمه عمر، سرمایه وی به ذی نفعانش از طرف شرکت بیمه پرداخت خواهد شد. نکته حائز اهمیت در این طرح، عدم وجود سرمایه گذاری است. بدین ترتیب که هیچ گونه سرمایه ای پس از به پایان رسیدن مدت قرارداد بیمه نامه به شرط قید حیات بودن فرد بیمه گزار به وی پرداخت نمی شود.

بیمه عمر زمانی پاسارگاد چیست

 • بیمه عمر زمانی پاسارگاد با سرمایه نزولی که این طرح با بیمه عمر متفاوت است. در سایر شرکت‌های بیمه ای با عنوان بیمه عمر مانده بدهکار از آن یاد می شود. طرح بیمه عمر زمانی پاسارگاد با سرمایه نزولی به واقع در راستای حمایت مالی فرد بیمه گزار در برابر بدهی های بانکی وی می باشد. مبلغ بیمه نامه مذکور هر ساله نسبت به سال پیش از خود کاهش می یابد و در پایان قرارداد نیز به صفر می رسد.

آشنایی با شرایط بیمه عمر و تامین آتیه

شرایط مختلف بیمه عمر و تامین آتیه شرکت پاسارگاد
شرایط مختلف بیمه عمر و تامین آتیه

اگر می خواهید بیمه عمر پاسارگاد را خریداری کنید؛ تا پیش از قطعی شدن تصمیم خرید خود، بهتر است با برخی از شرایط و مزایای آن آشنا گردید. پیش از هر مسئله دیگری جای دارد به این نکته اشاره شود که شرایط این بیمه عمر در قیاس با سایر شرکت‌های بیمه‌ای بسیار منحصر به فرد و متمایز است. شما می‌توانید از مزایای خاص و بی نظیر این بیمه‌نامه به خوبی استفاده کنید. به همین منظور به برخی از شرایط آن در زیر اشاره می شود:

لیست شرایط صدور بیمه عمر

 1. مدت بیمه‌نامه مذکور از ۵ الی ۳۰ سال متغیر است. شما می توانید تا سن ۶۵ سالگی از خدمات این بیمه نامه بهره‌مند شوید.
 2. حداقل سپرده بیمه‌گزاران، حدود ۲۰۰ هزار تومان می باشد.
 3. سلامتی فیزیکی و روانی فرد بیمه شده به عنوان اصلی‌ترین شرط بیمه عمر شرکت پاسارگاد است. حتما فرد متقاضی می بایست تا هنگام خرید این بیمه‌نامه از نظر پزشکی، فردی سالم باشد.
 4. از دیگر شرط‌هایی که تا پیش از صدور بیمه عمر این شرکت بیمه‌ای، فرد بیمه گزار می بایست آن را در نظر داشته باشد؛ تکمیل فرم پرسشنامه است. باید فرد بیمه‌گزار تمامی مشخصات قید شده در پرسشنامه مذکور را با دقت کامل و بدون هیچ گونه خط خوردگی تکمیل نماید.
 5. پرداخت حق بیمه‌نامه مربوطه توسط فرد بیمه گزار به شرکت پاسارگاد در جهت صدور بیمه‌نامه

ابطال صدور بیمه عمر و تامین آتیه

 1. در صورت درخواست ابطال صدور بیمه‌نامه عمر توسط بیمه گزار، اگر بیش از ۳۰ روز از تاریخ صدور اولیه بیمه‌نامه مربوطه گذشته باشد؛ چنین امکانی وجود نخواهد داشت. شرکت بیمه‌گر می‌تواند در صورت نرسیدن درخواست لغو بیمه‌نامه به شرکت ظرف این مدت زمان مشخص شده، اقدام به صدور بیمه‌نامه کند.با توجه به این که این فرصت به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد؛ در صورت درخواست به ابطال بیمه‌نامه مربوطه می بایست در چارچوب زمانی مشخص شده اقدام کنید.
 2. از دیگر شروط بیمه عمر پاسارگاد، عدم اعتیاد فرد بیمه شده است. امکان صدور بیمه نامه عمر پاسارگاد برای امعتادان فراهم نشده است. آن‌ها نمی‌توانند از خدمات و پوشش‌های این بیمه‌نامه بهره مند شوند.

بنابراین برای هر یک از موارد مختلف در بیمه عمر پاسارگاد، شرایط و عواملی می بایست دست به دست هم دهند تا امکان صدور بیمه فراهم آید.

چگونه بیمه عمری را که از بیمه پاسارگاد خریده ایم ، بازخرید یا باطل کنیم
چگونه بیمه عمری را که از بیمه پاسارگاد خریده ایم ، بازخرید یا باطل کنیم

شرایط انصراف و بازخرید بیمه عمر و تامین آتیه

انصراف و بازخرید بیمه عمر شرکت پاسارگاد، شرایط و ضوابط خاص خود را دارد. فرد بیمه شده می‌تواند تا پیش از اتمام مدت اعتبار بیمه‌نامه عمر خود، نسبت به بازخرید آن، اقدام کند. اصلی‌ترین شرط، دست کم سپری شدن بیش از ۶ ماه و پرداخت ۶ قسط از بیمه‌نامه عمر است. دراین صورت، بیمه‌گزار می‌تواند اقدام به بازخرید بیمه عمر کند.

جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد سال ۱۳۹۹

یکی از سوالات و ابهامات پیش از خرید بیمه عمر و تامین آتیه، چگونگی محاسبه بیمه عمر شرکت بیمه‌گر پاسارگاد سال ۱۳۹۹ می باشد. همه ساله ممکن است نرخ بیمه عمر متفاوت باشد. در نظر داشته باشید که در جدول بیمه عمر، تمامی شرایط و ضوابط احراز بیمه عمر و تأمین آتیه پارسارگاد ذکر شده است.

از جمله این موارد می‌توان به مشخصات فردی، نرخ بیمه عمر و چگونگی پرداخت حق بیمه، ضریب و مقادیر پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد، میزان سرمایه گذاری، سود بیمه عمر و… در جدول بیمه عمر اشاره کرد. مشاوران بیمه دات کام نحوه محاسبه جدول بیمه عمر و نرخ دقیق آن به صورت شفاف پیش روی فرد بیمه گزار قرار می‌دهند تا آن‌ها بتوانند تصمیم بهتری اتخاذ نمایند.

تخفیفات بیمه عمر و آتیه

در راستای ترغیب افراد مختلف به خرید بیمه عمر، شرکت پاسارگاد در تلاش است با ارائه تخفیفات بیمه عمر، خدمات خود را به بیمه‌گزاران متعددی ارائه نماید. از جمله این تخفیفات می توان به تخفیفات بیمه‌های زیر اشاره داشت:

 1. تخفیف بیمه شخص ثالث
 2. بیمه بدنه
 3. بیمه آتش سوزی مسکونی
 4. بیمه حوادث انفرادی
 5. بیمه درمان مسافرتی

در صورت قطعی شدن تصمیم خود برای خرید بیمه عمر، شما می‌توانید از ۱۰ الی ۴۰ درصد این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید. شما می‌توانید با ارائه مبالغی به مراتب کمتر این بیمه عمر را خریداری کنید و از مزایا و پوشش‌های مختلف آن برخوردار شوید.

مدارک و شرایط دریافت خسارت از شرکت پاسارگاد برای دارندگان بیمه عمر

در صورتی که در طول مدت اعتبار بیمه نامه خود دچار خسارت شدید؛ پرداخت خسارت به شما با توجه به نوع پوشش‌های مختلف، متفاوت است. شما باید مدارک لازم را برای جبران خسارت تهیه نمایید. به عنوان مثال: برای خسارت‌های ناشی از فوت، می‌بایست کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه متوفی به عنوان فرد بیمه شده در کنار سایر مدارک دیگر از جمله:

چک لیست مدارک دریافت خسارت بیمه عمر برای بیمه‌گزاران شرکت پاسارگاد

 • دفترچه اقساط بیمه عمر
 • نامه اعلام خسارت توسط ذی نفعان
 • اصل جواز دفن
 • شرح حادثه فوت
 • کپی برابر اصل شناسنامه ذی نفعان بیمه نامه و… را باید ارائه داد.

به همین ترتیب برای سایر پوشش‌ها نیز باید مدارک و مستندات لازم را ارائه ساخت. در صورت بروز بیماری خاص یا نقص عضو یا هر نوع مشکل دیگری، بیمه‎‌گزار باید مدارک لازم را برای اثبات آن به مرکز پرداخت خسارت شرکت بیمه مورد نظر ارائه سازند.

نحوه استعلام یا خرید آنلاین بیمه عمر از شرکت پاسارگاد
نحوه استعلام یا خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه دات کام

نحوه استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

شما می توانید به صورت اینترنتی به استعلام بیمه عمر بپردازید. برای این امر، می‌توانید به سامانه بیمه دات کام در هر یک از موتورهای جستجوگر اینترنتی وارد شوید. در این وب سایت به خرید آنلاین بیمه عمر اقدام کنید. در سامانه بیمه دات کام می‌توانید استعلام آنلاین بیمه عمر مربوطه مطلع گردید. همچنین می توانید در این وب سایت اینترنتی، علاوه بر استعلام در بستر اینترنت، می‌توانید نسبت به تخفیفات بیمه عمر پاسارگاد، نرخ قیمت گذاری حق بیمه ها و… به صورت تلفنی به راحتی مطلع گردید.

راهنمای خرید بیمه عمر

به عنوان راهنمای خرید بیمه عمر و تامین آتیه، به این مسئله توجه شود که بهتر است به این بیمه به عنوان یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن نگاه کنید. شما می‌توانید ضمن استفاده از تمامی پوشش‌های نامبرده و تمامی مزایا و ویژگی‌های بیمه عمر، اندوخته و سرمایه مناسبی را برای خود و ذی نفعان به یادگار بگذارید.

ذی‌نفان می‌توانند ( بعد از صد سال) در نبود شما از وجود این سرمایه به خوبی استفاده کنند. بنابراین، بیمه عمر و تامین آتیه می‌تواند به عنوان یک پشتوانه مالی و اقتصادی مطمئن برای شما قلمداد گردد. برای خرید آن هم خیلی راحت می توان بدون مراجعه حضوری برای ثبت نام و پرداخت هزینه های مربوط به آن به صورت اینترنتی و تلفنی در سامانه بیمه دات کام اقدام کرد.

چگونه بیمه عمر پاسارگاد را آنلاین بخریم؟

با توجه به هر یک از این طرح ها و پوشش های مختلف بیمه عمر ، در صورتی که درصدد خرید این بیمه‌نامه هستید؛ می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین نسبت به خرید این بیمه‌نامه اقدامات لازم را صورت بخشید. برای این منظور کافیست به سامانه بیمه دات کام مراجعه کنید و نسبت به خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد اقدامات لازم را صورت بخشید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
29 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی کانادا: سفری ایمن و لذت بخش به کشور زمستان‌های سرد

راهنمای کامل پوشش‌ها و شرایط بیمه مسافرتی کانادا را قبل از اخذ ویزای شنگن در این مقاله بخوانید.

28 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

بیمه بازنشستگی سامان: همراه دوران بازنشستگی عالی شما

بیمه بازنشستگی سامان همراه شما تا دوران کهنسالی

28 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی ترکیه؛ با کمتر از یک یورو سفری خاطره‌انگیز و ایمن داشته باشید.

نکات طلایی بیمه مسافرتی ترکیه که باید قبل از سفر بدانید

27 مهر 1400 / بیمه تکمیلی / مجله بیمه

مقایسه بیمه های تکمیلی: هر‌ آنچه باید برای انتخاب بهترین بیمه درمانی بدانید

مقایسه انواع بیمه‌های تکمیلی و انتخاب بهترین گزینه بیم درمان تکمیلی

27 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی: پوشش‌ها، هزینه‌ها و مدارک ( جزییات قانونی پاییز 1400)

مدارک و شرایط، پوشش‌های بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی و تفاوت بیمه مشاغل آزاد را با بیمه اجباری را این جا بخوانید.

26 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه اتباع خارجی: پوشش‌ها و خدمات این بیمه برای افغان‌های عزیز

راهنمای کامل بیمه اتباع خارجی را در این مقاله بخوانید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید