19 آذر 1401

مزایا، پوشش‌ها و طرح‌های مختلف بیمه عمر پاسارگاد همه در یک جا

اگر به بیمه عمر پاسارگاد فکر می‌کنید؛ آن را چیزی فراتر از یک بیمه عمر بدانید. خرید بیمه آتیه پاسارگاد به معنای سرمایه‌گذاری مانا برای شما و ذی‌نفعانتان است. سطح بالای توانگری شرکت بیمه پاسارگاد و عملکرد مطلوبش در مقایسه با سایر شرکت‌های بیمه‌ای، میزان رضایت بالای مردم را در پی داشته است. هرچه سطح توانگری شرکت بیمه بالاتر باشد، راحت تر و کمترین زمان ممکن می تواند خسارات مختلف مشتریان خود را پرداخت کند. در ادامه درباره این بیمه‌نامه، پوشش‌ها و خدمات مختلف آن بیشتر صحبت می‌کنیم.

خرید بیمه زندگی از شرکت پاسارگاد، به یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای افراد تبدیل شده است. برای استفاده از مزایای آن ، بهتر است هر چه زودتر جانب احتیاط را پیش بگیرید. این دوراندیشی با خرید بیمه زندگی از شرکت پاسارگاد تحقق می‌یابد. با ما تا پایان مقاله همراه باشید تا بیش از پیش با این رشته بیمه‌ای آشنا شویم.

بیمه عمر پاسارگاد چیست و به چه کار می‌آید؟

اول از همه باید بدانیم که بیمه عمر پاسارگاد چیست و چه مزایا و تفاوت‌هایی با بقیه دارد. در صورت خرید بیمه آتیه ساز پاسارگاد، بیمه‌گر ملزم به پرداخت حق بیمه‌ای معین پس از فوت بیمه‌گزار است. این مبالغ در قالب مستمری یا سرمایه به خانواده متوفی پرداخت می‌شود. مقاله بیمه مستمری عمر را مطالعه کنید.

 

بیمه عمر پاسارگاد

حمایت مالی از بیماران خاص از پوشش‌های بیمه عمر پاسارگاد است

بلکه، همه بیمه‌گزاران می‌توانند علاوه بر بهره بردن از مزایای بیمه نامه شرکت بیمه پاسارگاد ، از بازنشستگی بیمه عمر پاسارگاد هم بهره مند شوند. البته به این نوع، بیمه بازنشستگی پاسارگاد هم می‌گویند. این مزایا به طور کلی شامل موارد زیر هستند:

مزایا بیمه عمر پاسارگاد

مزایا بیمه زندگی پاسارگاد شامل موارد زیر هستند:

 • وام های بدون ضامن (وام بیمه زندگی پاسارگاد از بهترین مزایای این شرکت است. برای استعلام بیمه آتیه پاسارگاد در خصوص میزان وام به سایت خود شرکت مراجعه کنید.)
 • مستمری نقص عضو و از کار افتادگی
 • پوشش امراض خاص بیمه عمر
 • وجود همین حمایت و پوشش هاست که سبب اعتبار نام بیمه عمر این شرکت شده است.

برای محاسبه وام بیمه عمر پاسارگاد به سایت این شرکت مراجعه کنید یا با بیمه پاسارگاد تماس بگیرید. برای مطالعه مزایای کلی بیمه عمر، این مقاله را مطالعه کنید.

 

انواع طرح‌های بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد دارای طرح های مختلفی است که عبارتند از:

 1. بیمه زندگی زنان خانه دار پاسارگاد
 2. بیمه‌ی عمر و تأمین آتیه پاسارگاد
 3. بیمه عمر و بازنشستگی تأمین آتیه
 4. بیمه‌نامه زندگی و بیمه آتیه پاسارگاد
 5. بیمه عمر و تأمین آتیه خانواده پاسارگاد

بررسی طرح‌های بیمه‌های عمر و آتیه پاسارگاد

همان طور که از نام هر یک از این طرح‌ها واضح است؛ افراد و اقشار مختلفی می‌توانند از مزایای بیمه عمر پاسارگاد بهره‌مند شوند. زنان خانه دار می‌توانند از این بیمه عمر استفاده کنند. در کنار پوشش های بیمه‌ای، بیمه عمر زنان خانه دار سرمایه‌ای هم برای آنان به حساب می‌آید.

حمایت مالی فرزندان با طرح‌های خانوادگی بیمه عمر و آتیه پاسارگاد

تأمین مالی فرزندان افراد بیمه گزار حائز اهمیت است. این بعد مالی همواره به عنوان دغدغه اصلی والدین به شمار می‌آید. چون هزینه‌های مربوط به تحصیل، کار و ازدواج و… برای پدر و مادر بسیار مهم است. فرزندان می توانند از مزایای بیمه زندگی شرکت بیمه‌گر پاسارگاد استفاده کنند. این مزایا در کنار پوشش‌های بیمه‌ای ارائه می‌شوند. بازنشستگان هم می‌توانند از طرح‌های بیمه عمر و تأمین آتیه بهره‌مند شوند.

توجه به خانواده بیمه‌گزاران در طرح‌های بیمه عمر

یکی از نکات چشمگیر در خصوص بیمه زندگی و تأمین آتیه پاسارگاد، توجه به خانواده‌هاست. سایر شرکت‌ها، خدمات خود را به صورت انفرادی ارائه می‌کنند. بیمه زندگی و تأمین آتیه خانواده پاسارگاد به خانواده توجه دارد. همه اعضای خانواده می‌توانند از خدمات بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری‌های بیمه عمر به خوبی بهره‌مند شوند. به خاطر همین طرح ارزشمند، به این رشته بیمه‌ای توجه ویژه‌ای شده است.

 

آشنایی با طرح‌های بیمه آتیه پاسارگاد

حال که با بیمه عمر آشنا شده‌اید؛ بد نیست در مورد طرح‌های آن هم اطلاعاتی کسب کنید. با این اطلاعات، در صورت تمایل به خرید بیمه، تصمیم بهتری می‌گیرید. در نظر داشته باشید که طرح‌های بیمه عمر این شرکت بیمه در دو نوع کلی تقسیم بندی می‌شوند. در زیر به ارائه نکاتی در خصوص هر یک از آن ها می‌پردازیم.

الف) بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

بیمه عمر در طرح مذکور ترکیبی از بیمه‌نامه‌های عمر به شرط فوت و به شرط قید حیات می باشد. می توان گفت این نوع شامل اکثر طرح‌های بیمه عمر و آتیه است. شما می‌توانید از پوشش‌های طرح بیمه زندگی و تأمین آتیه پاسارگاد استفاده کنید. به علاوه، از وجود سرمایه‌گذاری‌های ارزشمند آن برخوردار شوید. طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یک پشتوانه مالی مناسب برای افراد بیمه شده یا برای ذی نفعان وی به شمار می‌آید. بیمه عمر و تأمین آتیه فرزندان پاسارگاد، زنان خانه دار و بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد استقبال چشمگیری به دنبال داشته است.

ب) بیمه عمر به شرط فوت 

به غیر از بیمه زندگی پاسارگاد، طرح دیگری با عنوان بیمه عمر به شرط فوت وجود دارد. این طرح، تنها شامل پوشش فوت فرد بیمه گزار است. طرح مذکوردر قالب دو شکل زیر ارائه می شود:

 • بیمه عمر زمانی پاسارگاد با سرمایه ثابت که در آن، افراد بیمه شده می‌توانند تنها از پوشش فوت استفاده کنند. در این طرح در صورت فوت بیمه شده در طول مدت اعتبار بیمه عمر، سرمایه وی به ذی نفعانش از طرف شرکت بیمه پرداخت خواهد شد. نکته حائز اهمیت در این طرح، عدم وجود سرمایه گذاری است. بدین ترتیب که هیچ گونه سرمایه ای پس از به پایان رسیدن مدت قرارداد بیمه نامه به شرط قید حیات بودن فرد بیمه گزار به وی پرداخت نمی شود.

البته بیمه عمر پاسارگاد دارای طرح‌های دیگری مانند بیمه عمر مکمل پاسارگاد است که شرایط و ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد.

بیمه عمر زمانی پاسارگاد چیست

بیمه عمر زمانی پاسارگاد با سرمایه نزولی که این طرح با بیمه زندگی متفاوت است. در سایر شرکت‌های بیمه‌ای با عنوان بیمه عمر مانده بدهکار از آن یاد می‌شود. طرح بیمه عمر زمانی پاسارگاد با سرمایه نزولی به واقع در راستای حمایت مالی فرد بیمه‌گزار در برابر بدهی های بانکی وی می‌باشد. مبلغ بیمه‌نامه مذکور هر ساله نسبت به سال پیش از خود کاهش می‌یابد و در پایان قرارداد نیز به صفر می‌رسد.

آشنایی با شرایط بیمه عمر و تامین آتیه

اگر می‌خواهید بیمه زندگی پاسارگاد را خریداری کنید؛ تا پیش از قطعی شدن تصمیم خرید خود، بهتر است با برخی از شرایط و مزایای آن آشنا گردید. پیش از هر مسئله دیگری جای دارد به این نکته اشاره شود که شرایط این بیمه عمر در قیاس با سایر شرکت‌های بیمه‌ای بسیار منحصر به فرد و متمایز است. شما می‌توانید از مزایای خاص و بی نظیر این بیمه‌نامه به خوبی استفاده کنید. به همین منظور به برخی از شرایط آن در زیر اشاره می شود:

لیست شرایط صدور بیمه عمر

 1. مدت بیمه‌نامه مذکور از ۵ الی ۳۰ سال متغیر است. شما می توانید تا سن ۶۵ سالگی از خدمات این بیمه نامه بهره‌مند شوید.
 2. حداقل سپرده بیمه‌گزاران، حدود ۲۰۰ هزار تومان می باشد.
 3. سلامتی فیزیکی و روانی فرد بیمه شده به عنوان اصلی‌ترین شرط بیمه عمر شرکت پاسارگاد است. حتما فرد متقاضی می بایست تا هنگام خرید این بیمه‌نامه از نظر پزشکی، فردی سالم باشد.
 4. از دیگر شرط‌هایی که تا پیش از صدور بیمه عمر این شرکت بیمه‌ای، فرد بیمه گزار می بایست آن را در نظر داشته باشد؛ تکمیل فرم پرسشنامه است. باید فرد بیمه‌گزار تمامی مشخصات قید شده در پرسشنامه مذکور را با دقت کامل و بدون هیچ گونه خط خوردگی تکمیل نماید.
 5. پرداخت حق بیمه‌ عمر مربوطه توسط فرد بیمه گزار به شرکت پاسارگاد در جهت صدور بیمه‌نامه

ابطال صدور بیمه عمر و تامین آتیه

در شرایط زیر ابطال بیمه عمر ممکن است:

 1. در صورت درخواست ابطال صدور بیمه‌نامه عمر توسط بیمه گزار، اگر بیش از ۳۰ روز از تاریخ صدور اولیه بیمه‌نامه مربوطه گذشته باشد؛ چنین امکانی وجود نخواهد داشت. شرکت بیمه‌گر می‌تواند در صورت نرسیدن درخواست لغو بیمه‌نامه به شرکت ظرف این مدت زمان مشخص شده، اقدام به صدور بیمه‌نامه کند.با توجه به این که این فرصت به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد؛ در صورت درخواست به ابطال بیمه‌نامه مربوطه می بایست در چارچوب زمانی مشخص شده اقدام کنید.
 2. از دیگر شروط بیمه زندگی پاسارگاد، عدم اعتیاد فرد بیمه شده است. امکان صدور بیمه نامه عمر پاسارگاد برای معتادان فراهم نشده است. آن‌ها نمی‌توانند از خدمات و پوشش‌های این بیمه‌نامه بهره مند شوند.

بنابراین برای هر یک از موارد مختلف در بیمه آتیه پاسارگاد، شرایط و عواملی می بایست دست به دست هم دهند تا امکان صدور بیمه فراهم آید.

شرایط انصراف و بازخرید بیمه عمر و تامین آتیه

انصراف و بازخرید بیمه عمر یا آتیه شرکت پاسارگاد، شرایط و ضوابط خاص خود را دارد. فرد بیمه شده می‌تواند تا پیش از اتمام مدت اعتبار بیمه‌نامه عمر خود، نسبت به بازخرید آن، اقدام کند. اصلی‌ترین شرط، دست کم سپری شدن بیش از ۶ ماه و 6 مورد از پرداخت قسط پاسارگاد انجام شود.

محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

یکی از سوالات و ابهامات پیش از خرید بیمه عمر و تامین آتیه، چگونگی محاسبه بیمه عمر شرکت بیمه‌گر پاسارگاد است. همه ساله ممکن است نرخ بیمه عمر متفاوت باشد. در نظر داشته باشید که در جدول بیمه عمر، تمامی شرایط و ضوابط احراز بیمه عمر و تأمین آتیه پارسارگاد ذکر شده‌است. از جمله این موارد می‌توان به مشخصات فردی، نرخ بیمه عمر و چگونگی پرداخت حق بیمه، ضریب و مقادیر پوشش‌های بیمه آتیه پاسارگاد، میزان سرمایه گذاری، سود بیمه زندگی و… در جدول بیمه عمر اشاره کرد.

تخفیفات بیمه عمر و آتیه

در راستای ترغیب افراد مختلف به خرید بیمه زندگی، شرکت پاسارگاد در تلاش است با ارائه تخفیفات بیمه عمر، خدمات خود را به بیمه‌گزاران متعددی ارائه نماید. از جمله این تخفیفات می توان به تخفیفات بیمه‌های زیر اشاره داشت:

 1. تخفیف بیمه شخص ثالث
 2. بیمه بدنه
 3. بیمه‌نامه آتش سوزی مسکونی
 4. بیمه حوادث انفرادی
 5. بیمه درمان مسافرتی

در صورت قطعی شدن تصمیم خود برای خرید بیمه عمر، شما می‌توانید از ۱۰ الی ۴۰ درصد این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید. شما می‌توانید با ارائه مبالغی به مراتب کمتر این بیمه عمر را خریداری کنید و از مزایا و پوشش‌های مختلف آن برخوردار شوید.

 

بیمه زندگی پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد برای حمایت فرزندان در بیمه زندگی و تامین آتیه خود خدمات مالی ارائه می دهد.

مدارک و شرایط دریافت خسارت از شرکت پاسارگاد برای دارندگان بیمه عمر

در صورتی که در طول مدت اعتبار بیمه نامه خود دچار خسارت شدید؛ پرداخت خسارت به شما با توجه به نوع پوشش‌های مختلف، متفاوت است. شما باید مدارک لازم را برای جبران خسارت تهیه نمایید. به عنوان مثال: برای خسارت‌های ناشی از فوت، می‌بایست کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه متوفی به عنوان فرد بیمه شده در کنار سایر مدارک دیگر از جمله:

چک لیست مدارک دریافت خسارت 

 • دفترچه اقساط بیمه عمر (برای اقساط بیمه آتیه پاسارگاد به سایت بیمه پاسارگاد مراجعه کنید.)
 • نامه اعلام خسارت توسط ذی نفعان
 • اصل جواز دفن
 • شرح حادثه فوت
 • کپی برابر اصل شناسنامه ذی نفعان بیمه نامه و… را باید ارائه داد.

به همین ترتیب برای سایر پوشش‌ها نیز باید مدارک و مستندات لازم را ارائه ساخت. در صورت بروز بیماری خاص یا نقص عضو یا هر نوع مشکل دیگری، بیمه‎‌گزار باید مدارک لازم را برای اثبات آن به مرکز پرداخت خسارت شرکت بیمه مورد نظر ارائه سازند.

نحوه استعلام آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

شما می توانید به صورت اینترنتی به استعلام آنلاین بیمه آتیه پاسارگاد بپردازید. برای این امر، می‌توانید به سامانه شرکت ها و کارگزاری‌هایی مراجعه کنید که بیمه آتیه به فروش می‌رسانند. در چنین وبسایت‌هایی امکان استعلام و دریافت اطلاعات کامل در خصوص بیمه عمر پاسارگاد وجود دارد.

راهنمای خرید بیمه عمر

به عنوان راهنمای خرید بیمه آتیه، به این مسئله توجه شود که بهتر است به این بیمه به عنوان یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن نگاه کنید. شما می‌توانید ضمن استفاده از تمامی پوشش‌های نامبرده و تمامی مزایا و ویژگی‌های بیمه عمر، اندوخته و سرمایه مناسبی را برای خود و ذی نفعان به یادگار بگذارید.

ذی‌نفان می‌توانند ( بعد از صد سال) در نبود شما از وجود این سرمایه به خوبی استفاده کنند. بنابراین، بیمه عمر و تامین آتیه می‌تواند به عنوان یک پشتوانه مالی و اقتصادی مطمئن برای شما قلمداد گردد.  البته برای خرید آن حتما باید شعبه ها و کارگزاری های مرتبط که چنین بیمه ای را به فروش می رسانند، مراجعه کرد.

چگونه بیمه عمر پاسارگاد را آنلاین بخریم؟

بیمه عمر پاسارگاد را می‌توان جزو یکی از بهترین بیمه نامه‌هایی با نرخ فروش بالا دانست. پشتیبانی قوی از جمله مزایای اصلی این بیمه است. با توجه به هر یک از این طرح ها و پوشش های مختلف بیمه عمر ، در صورتی که درصدد خرید این بیمه‌نامه هستید؛ می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین نسبت به خرید این بیمه‌نامه اقدامات لازم را صورت بخشید. البته برای خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد باید به کارگزاری های معتبر با فروش این بیمه نامه مراجعه کنید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
04 خرداد 1402 / بیمه عمر

انواع بیمه عمر؛ راهنمای کامل مزایا و پوشش‌های بیمه زندگی 1402

هر‌انچه باید در مورد بیمه عمر بدانید. از مزایا و پوشش‌های این بیمه چه می‌دانید؟

04 فروردین 1402 / بیمه درمان و تکمیلی / بیمه عمر

بیمه عمر یا بیمه تکمیلی؟ انتخاب درست کدام است؟

بیمه عمر و درمان تفاوت‌هایی با هم دارند که برای انتخاب بین بیمه عمر یا بیمه تکمیلی، باید این تفاوت‌ها را بدانید. با شیوع ویروس کرونا یکی از مهم‌ترین نعمت‌هایی که بیش از

16 اسفند 1401 / بیمه عمر

پیر و جوان راضی از بیمه عمر رازی؛ طرح‌ها و مزایای بیمه آتیه رازی

مزایا و پوشش ‌های بیمه آتیه رازی را در این مقاله بخوانید!

10 اسفند 1401 / بیمه عمر

بیمه عمر ملت:تضمین آینده و آسودگی خاطر یک ملت با طرح‌های متنوع

مزایا و پوشش‌های طرح‌های مختلف بیمه زندگی ملت را در این مقاله بخوانید تا برای خرید بیمه عمر، انتخابی آگاهانه داشته باشید.

20 بهمن 1401 / بیمه عمر

تفاوت بیمه عمر و سرمایه گذاری در بانک؛ انتخاب کدام عاقلانه‌تر است

بیمه عمر یا سرمایه گذاری در بانک؟ کدام را برای آینده خود انتخاب کنیم؟ مزایا و معایب هر یک را در این مقاله بخوانید تا با چشمانی باز تصمیم بگیرید.

20 بهمن 1401 / بیمه عمر

کلاهبرداری بیمه عمر یا سهل انگاری بیمه‌گزار؟

چگونه در دام کلاهبرداران بیمه عمر نیافتیم؟ نحوه تشخیص شرکت‌های معتبر بیمه عمر!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
علی رمزی
10 آبان 1400

سلام من چند تا سوال داشتم، همینجا بپرسم یا تماس بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  10 آبان 1400

  سلام شما می توانید سوالات خود را درباره مقاله این جا مطرح نمایید و ما پاسخگو هستیم ولی در صورت تمایل به خرید بیمه هایی که در سایت ارائه شده است می توانید به پشتیبانی بیمه دات کام با شماره 0214372 تماس بگیرید.

ساداتی
10 دی 1400

سلام آیا در پرداخت اقساط بیمه پاسارگاد درصدی روش کشیده میشه؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، برای دریافت پاسخ باید با شرکت بیمه پاسارگاد تماس بگیرید.

اسماعیل
17 دی 1400

سلام پرداخت قبض بیمه عمر پاسارگاد به چه صورته؟ برام مهمه قبل از اینکه بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، منظورتان از پرداخت چیست؟ اگر مبلغ ماهانه است که بر اساس میزانی که شما انتخاب کنید، خواهد بود. باید مشخص شود که چه سطح پوششی را انتخاب می کنید.

خوزستانی
24 دی 1400

سلام بیمه عمر پاسارگاد بهتره یا بیمه عمر سامان؟

  کارشناس بیمه
  24 دی 1400

  سلام دوست عزیز، هر دو جزو شرکت های قوی در این حوزه هستند و شما نیاز است تا شرایط هر کدام را در نظر بگیرید.

مهرگان
25 دی 1400

سلام مقایسه بیمه عمر سامان و پاسارگاد را چگونه می توان انجام بدم؟

  کارشناس بیمه
  25 دی 1400

  سلام برای مقایسه بیمه عمر پاسارگاد با سامان باید طرح های هر کدام را کنار هم قرار دهید. هر دو جزو شرکت های مطرح و خوب کشور هستند.

نیک زاد
25 دی 1400

سلام پرداخت بیمه پاسارگاد به چه صورته؟

  کارشناس بیمه
  25 دی 1400

  سلام برای ثبت نام بیمه عمر پاسارگاد و همچنین پرداخت حق بیمه باید با خود شرکت بیمه پاسارگاد تماس بگیرید.

مجد
25 دی 1400

سلام جدول بیمه عمر پاسارگاد رو از کجا می تونم تهیه کنم؟

  کارشناس بیمه
  25 دی 1400

  سلام دوست عزیز برای دسترسی به جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد باید با خود شرکت تماس بگیرید و از طریق پنل تان اقدام کنید.

یکتا
25 دی 1400

برای خرید بیمه عمر و آتیه پاسارگاد شرایط خاصی وجود دارد؟

  کارشناس بیمه
  25 دی 1400

  سلام دوست عزیز برای دسترسی به جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد باید با خود شرکت تماس بگیرید و از طریق پنل تان اقدام کنید.

کیهان
25 دی 1400

سلام برای پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد باید چه کار کرد؟

  کارشناس بیمه
  25 دی 1400

  سلام دوست عزیز برای دسترسی به جدول محاسبه بیمه عمر پاسارگاد باید با خود شرکت تماس بگیرید و از طریق پنل تان اقدام کنید.

حامی
25 دی 1400

سلام پیگیری بیمه عمر پاسارگاد از کدام سایت است؟

  کارشناس بیمه
  25 دی 1400

  سلام دوست عزیز برای استعلام و پرداخت حق بیمه پاسارگاد باید به خود سایت شرکت اصلی مراجعه کنید. همچنین با خود نمایندگی تماس بگیرید.

رستگار
25 دی 1400

سلام پیگیری بیمه عمر پاسارگاد از کدام سایت است؟

  کارشناس بیمه
  25 دی 1400

  سلام دوست عزیز، برای پیگیری بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد باید با خود شرکت تماس بگیرید.

میری
25 دی 1400

سلام وام از بیمه عمر پاسارگاد به چه صورته؟

  کارشناس بیمه
  25 دی 1400

  سلام دوست عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص وام و بازخرید بیمه عمر پاسارگاد بهتر است که به خود سایت بیمه پاسارگاد مراجعه کنید.

فتاح
25 دی 1400

سلام شما میدونید که برای مشاهده سابقه بیمه پاسارگاد به کدوم سایت باید مراجعه کرد؟

  کارشناس بیمه
  25 دی 1400

  سلام دوست عزیز برای استعلام و پرداخت حق بیمه پاسارگاد باید به خود سایت شرکت اصلی مراجعه کنید. همچنین با خود نمایندگی تماس بگیرید.

فهمیده
28 دی 1400

سلام پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد به چه صورت است؟

  کارشناس بیمه
  28 دی 1400

  سلام پرداخت بیمه عمر به نوعی دارد که شما خریداری کرده اید. برای دریافت مشاوره باید با خود شرکت پاسارگاد تماس بگیرید.

تسلیمی
29 دی 1400

سلام برای اخذ نمایندگی بیمه پاسارگاد چه شرایطی موجود است؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید با خود شرکت بیمه پاسارگاد تماس بگیرید.

خوزستانی
05 بهمن 1400

سلام بیمه نامه پاسارگاد شما همشو دارید؟

  کارشناس بیمه
  05 بهمن 1400

  سلام ما بیمه شخص ثالث، بدنه و آتش سوزی، موتور پاسارگاد را داریم.

شاهوردی
07 بهمن 1400

برای پرداخت اقساط پاسارگاد من هر کاری میکنم سیستم ارور میده باید چه کار کنم؟

  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، چه پیغام خطایی نمایش داده می شود؟ اگر مشکل فنی است باید با خود شرکت بیمه پاسارگاد تماس بگیرید.

مستمع
08 بهمن 1400

سلام این فیش بیمه پاسارگاد رو چطوری میتونم بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، منظورتان فیش بیمه عمر است؟ در حال حاضر، در سایت خود بیمه پاسارگاد تمامی اطلاعات وجود دارد.

حسینا
10 بهمن 1400

سلام دیگه دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد وجود نداره؟ به من گفتن برم تو سایت

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، از ابتدا هم شرکت ها دارای دفترچه عمر نبودند. در حال حاضر، بیشتر پرداخت ها از طریق سایت انجام می شود.

یاران
10 بهمن 1400

سلام برای مشاهده سوابق بیمه عمر پاسارگاد به کدوم سایت باید بریم؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، می توانید به همان سایت بیمه پاسارگاد مراجعه کنید.

حمید
17 بهمن 1400

سلام دوست عزیز، من از پاسارگاد بیمه عمر خریدم توی اطلاعات اولیه نوشته«برگه پرداخت بیمه عمر پاسارگاد را نگه دارید» مگه اینترنتی نیست؟

  کارشناس بیمه
  24 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، تمامی بیمه ها به صورت اینترنتی هم امکان پذیر هستند.

محمد
17 بهمن 1400

سلام
سالانه چند درصد افزایش پیدا میکنه

  کارشناس بیمه
  18 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، مقدار درصد افزایش سالانه بستگی به نوع بیمه شما دارد. اما برای تمامی شرکت ها حق واریزی متوسط (حداقل) 10 درصد است.

یک شاکی
19 بهمن 1400

سلام چر هیچکسی جواب منو نمیده که پرداخت اقساط بیمه پاسارگاد چطوریه؟ زنگ میزنم هرجا کسی پاسخگو نیست.

  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بیمه پاسارگاد جزو بیمه های خوب است. با شرکت اصلی تماس بگیرید.

ماهک فرقدانی
22 فروردین 1401

باسلام و خسته نباشید،من ۳۷ ساله وخانه دارهستم،از سال ۸۵ به بیماریMS مبتلا شدم،
و بامصرف داروهام بیماریم کنترل شده و از نظر جسمی در سلامتی کامل به سرمیبرم،آیا من هم میتونم خودم رو بیمه عمر کنم؟

  کارشناس بیمه
  23 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، بعید می دانیم اما باز به نظر پزشک شرکت بستگی دارد.

رضا
20 خرداد 1401

من دو سال حق بیمه عمر پرداخت میکردم الان یک سالی میشه پرداخت نکردم الان لگنم شکسته آیا میتونم با پرداخت حق بیمه یکسال گذشته از مزایای بیمه عمر استفاده کنم؟

  کارشناس بیمه
  20 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید از شرکت خود بیمه عمرتان بپرسید.

داود آریائی
27 خرداد 1401

سلام من تغریبا ۹ سال پیش بیمه عمر و اتیه پاسارگاد ثبت نام کردم دو ماه پرداخت کردم دیگه نتونستم هر سال برام پیامک میاد که سر رسید بیمه نامه شما به این شرح است و دفتر چه های قست ها و بیمه هم دارم سوالم اینه که الان با پرداخت بدهی این چند سال می توانم همون بیمه را ادامه بدم ؟ یا اینکه باید دوباره شروع کنم ؟اگر بدهی این ۹ سال را پرداخت کنم به سابقه بیمه من اضافه میشود یا نه؟

  کارشناس بیمه
  31 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، اصولا می شود اما باید جزئیات دقیقش را از خود شرکت پاسارگاد بپرسید. هر شرکت قوانین مخصوص به خود را دارد.

رسول
22 تیر 1401

بیمه ی زندگی خاورمیانه بهتره یا پاسارگاد؟

  کارشناس بیمه
  23 تیر 1401

  سلام هر دو شرایط مخصوص به خود را دارند،باید بررسی کنید که کدام یک به شما بهتر است.

شهاب
23 مرداد 1401

وقت بخیر
من درخواست یک بیمه نامه عمر برای خودم دارم اما در قسمت بیمه عمر نوشته شده مخصوص شهر تهران.
یعنی افرادی که در سایر شهرها هستند رو شامل نمیشه این بیمه؟
میشه یک توضیح مختصر و راهنمایی بفرمایید؟
ممنونم

  کارشناس بیمه
  23 مرداد 1401

  سلام بیمه عمر را همه می توانند خریداری کنند. اینکه در کجا مطلب را مطالعه کردید، با سایت آنجا تماس بگیرید. شاید آن ها شرایط خاصی دارند.

رهام باقری
12 مهر 1401

ببخشید من یه مقاله با موضوعیت بیمه پاسارگاد چیست خوندم ولی در مورد اینکه بیمه عمرش بازنشستگیش چند ساله ست به شک خوردم.. یه جا زده بود بدون محدودیته یجا زده بود 20 سال. کدوم درسته؟

  کارشناس بیمه
  14 مهر 1401

  سلام ما شرایط سنی را نوشته ایم اما می توانید از طریق خود سایت هم مطالعه نکید.

روح الله
01 خرداد 1402

سلام ایا خانومی که بعد از یکسال پرداخت کردن بیمه عمر باردار شود بیمه عمر پوششی مثل هزینه های بارداری یا زایمان را قبول میکند

  نویسنده بیمه
  01 خرداد 1402

  سلام. به نوع بیمه عمر بستگی داره. بعضی بیمه ها پوشش درمانی و جراحی دارند.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید