08 مرداد 1398

بیمه دات کام شرکت دانش بنیان فعال در صنعت بیمه

این روزها بسیار زمزمه یکی از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه بیمه با نام تجاری بیمه دات کام به گوش می رسد. شرکتی که با بهره گیری از مدیران متخصص و با تجربه در زمینه فروش آنلاین محصولات بیمه ای، خدماتی ارزنده و شایسته را به بیمه گذاران خود ارائه می دهد. بد نیست بدانید که این شرکت با افزایش میزان بهره وری در صنعت بیمه گام های عظیمی در جهت رشد و توسعه اقتصادی کشور برمی دارد. ما در این رپورتاژ خود می خواهیم تمامی آنچه که مربوط بیمه دات کام: شرکت قدرتمند و فعال در صنعت بیمه را مورد بررسی قرار دهیم.

منظور از بیمه دات کام: شرکت دانش بنیان فعال در حوزه بیمه چیست؟

بیمه دات کام یکی از شرکت های نامی و معتبر دانش بنیان در حوزه بیمه کشوری می باشد که با هدف مشتری مداری و تحقق آرمان های صنعت بیمه، امکان خرید سریع و آسان انواع بیمه، ارائه اطلاعات شفاف و روشن را برای مشتری های خود فراهم می کند. همان طور که می دانید شرکت دانش بنیان به یک سری شرکت های خصوصی یا تعاونی گفته می شود که فعالیت عمده خود را به منظور تحقق اهداف علمی و اقتصادی و نیز تجاری سازی اقتصاد دانش محور آغاز کرده است. بیمه دات کام نیز با پیشروی در این اهداف به منظور آسان سازی خرید انواع بیمه نامه، چشم اندازهای روشنی را پیش روی خدمات بیمه ای در صنعت بیمه نمایان کرده است. این نوع بیمه که محصول حقیقی شرکت دانش بنیان می باشد این بستر را برای بیمه گذاران خود فراهم می آورد که طی یک فرایند الکترونیکی و یا آنلاین مطمئن در کمترین زمان ممکن با به صرفه ترین قیمت ها بیمه نامه خود را انتخاب و خریداری کنند.

اهداف عمده بیمه دات کام

قبل از هرچیزی لازم به گفتن است که بیمه دات گام نخستین گام های فعالیت خود را با مشارکت رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز نمود. این بیمه با داشتن مجوزهای رسمی از ارگان های کسب و کار اینترنتی و همچنین مجوز رسمی از مرکز فناوری رسانه های دیجیتالی، موضوعاتی جدید و متفاوت را برای صنعت بیمه ایران آغاز کرده است. با اعلام خبرگزاری از مرکز فابا، بیمه دات کام با ارائه زیر ساخت های لازم در جهت الکترونیکی شدن رخ دادهای جدیدی را در صنعت بیمه ایجاد کرد. بنابراین بیمه گذاران با انتخاب بیمه دات کام می توانند تمامی فرایندهای مربوط به بیمه نامه خود را به صورت کاملا اینترنتی و آنلاین پیش برده و هیچ گونه نیازی به طی کردن پروسه خرید دستی بیمه را ندارند. در واقع این بیمه یک کسب و کار اینترنتی است که هدف آن شناساندن بیمه های اختیاری و غیر اجباری به مردم است. این شرکت با اخذ مجوز رسمی عضویت در کسب و کار اینترنتی از جمله شرکت هایی است که با فرهنگ سازی مناسب جهت استفاده از وب سرویس، تمامی تلاش خود را برای بهبود زیر ساخت های نوین صنعت بیمه به کار برده است.

راهنمای صفر تا صد انتخاب بیمه دات کام

بیمه دات کام مفتخر می باشد که به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه صنعت بیمه کشور، میزبان انواع مختلفی از شرکت های بیمه ای نظیر: بیمه ملت، بیمه سینا، بیمه پارسیان، بیمه ایران، بیمه دی، بیمه کارآفرین، بیمه نوین، بیمه آسیا و… را بر عهده گیرد. چنانچه شما هم به عنوان یک بیمه گذار قصد انتخاب و خرید این شرکت را برای خرید اینترنتی بیمه مورد دلخواه خود را دارید با ما همراه باشید تا صفر تا صد انتخاب این بیمه را در اختیارتان قرار دهیم.

یکی از رسالت های متفاوت شرکت دانش بنیان بیمه دات کام با سایر شرکت های بیمه ای  فرهنگ سازی خرید بیمه می باشد. به همین دلیل دو رویکرد را به منظور سهولت در خرید، در اختیار بیمه گذاران خود قرار می دهد. یکی از این رویکردها B2C می باشد که همان وب سایت مربوط به بیمه دات کام است  و رویکرد دیگری که پرکاربردترین خدمات را در اختیار بیمه گذار قرار می دهد B2B یا همان اپلیکیشن های بیمه دات کام می باشد. با مراجعه به هریک از این رویکردها می توان تمامی قیمت ها را در سایت رسمی بیمه دات کام مشاهده نمود. شایان ذکر است که سایت رسمی این شرکت: https://bimeh.com است.

نتیجه گیری :

در پایان بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای خرید اینترنتی بیمه به یکی از کارگزاری های مجاز آنلاین و رسمی مراجعه کنید. کارگزاری رسمی بیمه دات کام جزو محدود کارگزاری های رسمی آنلاین صنعت بیمه در زمینه آنلاین به شمار می رود. این برند با بیش از چندین هزار مشتری فعال توانسته است خدمات گسترده ای را در موضوعات مختلف خرید اینترنتی بیمه ارائه دهد. بیمه دات کام یکی از بالاترین نرخ تبدیل در بازدید صفحات را دارد. این موضوع به دلیل قیمت گذاری نفوذی و تخفیفی انواع بیمه نامه است. از این رو بیشتر مخاطبین سایت پس از استعلام بیمه مورد نظر اقدام به خرید می نمایند.

استعلام ثالث

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
27 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی: پوشش‌ها، هزینه‌ها و مدارک ( جزییات قانونی پاییز 1400)

مدارک و شرایط، پوشش‌های بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی و تفاوت بیمه مشاغل آزاد را با بیمه اجباری را این جا بخوانید.

26 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه اتباع خارجی: پوشش‌ها و خدمات این بیمه برای افغان‌های عزیز

راهنمای کامل بیمه اتباع خارجی را در این مقاله بخوانید

26 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

سنوات خدمت به چه کسانی تعلق می‌گیرد و چگونه محاسبه می‌شود؟

نکات مهم و اساسی در مورد سنوات خدمت که باید بدانید از صفر تا صد!

25 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بازاریابی بیمه چیست؟ چگونه یک بازاریاب حرفه‌ای با فروش بالا شویم؟

بیمه محصولی است که افراد به ‌آن نیاز دارند، اما باید این نیاز را در ‌آن‌ها بیدار کرد تا برای مزیت‌ها و پوشش‌های ‌بیمه هزینه کنند. مشتری زمانی که نیاز

23 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه مرکزی: حامی بیمه‌گزاران، تمام وظایف و ارکان بیمه‌ی مرکزی ایران در یک جا

اطلاعات کامل بیمه مرکزی: سازمان ناظر و قانونگذار تمام حوزه‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای را در این مقاله بخوانید.

23 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه سازمانی: حامی کارفرمایان، مهندسان، مسئولین تور‌ها و مدیران شرکت‌ها

جبران خسارات سازمان‌ها، مسئولین شهربازی، مهندسان پروژه و... با بیمه سازمانی

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب
عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید