۳۱ تیر ۱۴۰۳

عقد تفاهم‌نامه میان شرکت بیمه‌دات‌کام و شرکت طه

تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت «بیمه‌دات‌کام» و شرکت «طنین ارتباط هشت بهشت (طه)» با هدف ارائه خدمات، با تخفیفات ویژه به کارکنان «شرکت طه» طی نشستی در اصفهان منعقد شد.

در این نشست، بهاره شریفیون، مدیر عامل هلدینگ سپاس، محمد طباطبایی، مدیرعامل بیمه‌دات‌کام و صمد ستاری، مدیر عامل شرکت طه حضور داشتند.

شرکت فنی و مهندسی طنین ارتباطات هشت بهشت (طه) یکی از شرکت‌های پیشتاز در ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات است که در زمینه‌های گوناگون نظیر خدمات IT، مخابرات و… فعالیت می‌کند.

بر اساس این قرارداد، کارکنان این شرکت می‌توانند انواع بیمه‌های خودرو، تکمیلی درمان، مسئولیت و … را با شرایط ویژه تهیه کنند.

ارائه انواع بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و موتور سیکلت به صورت اقساط یک ساله برای پیشکسوتان مخابرات ایران و همچنین افراد شاغل در شرکت مخابرات از دیگر بخش‌های مهم این تفاهم‌نامه است.

بیمه‌دات‌‎کام، سامانه استعلام، مقایسه و خرید انواع بیمه‌نامه است. شما می‌توانید به صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته در هر زمان و مکانی تنها با داشتن یک گوشی هوشمند، بیمه مورد نظر خود را خریداری کنید.

نشست بین بیمه دات کام و شرکت طه برای عقد قرارداد همکاری

امضای قرارداد همکاری بین شرکت بیمه دات کام و شرکت طه

عکس یادگاری بعد از امضای قرارداد همکاری بین شرکت بیمه دات کام و شرکت طه

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
افزایش چشمگیر قیمت‌ها از ۲۳ تیر
۲۳ تیر ۱۴۰۳ / بدهی خودرو / اخبار بیمه

جدول نرخ جدید جریمه‌های رانندگی ۱۴۰۳، افزایش چشمگیر قیمت‌ها از ۲۳ تیر

معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فراجا، سردار محمدباقر سلیمی، از اجرای جدول جدید تخلفات رانندگی پس از به‌روزرسانی سامانه‌های هوشمند از ۲۳ تیرماه ۱۴۰۳ خبر داد. در خردادماه سال جاری پس از بررسی‌های

نداشتن بیمه ثالث و باطل شدن کارت سوخت
۱۷ دی ۱۴۰۲ / اخبار بیمه / اطلاعات بیمه ای

ابطال سهمیه و عدم صدور کارت سوخت برای وسایل نقلیه فاقد بیمه شخص ثالث

اگر بیمه شخص ثالث خودروی خود را تمدید نکرده اید، احتمالا خطای کارت سوخت یکی از مشکلات جدی شما خواهد بود. بیمه شخص ثالث، مهم‌ترین بیمه برای وسایل نقلیه موتوری بوده و خرید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید