۰۲ دی ۱۴۰۲

آموزش نحوه پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل در چند دقیقه

یکی از خدمات جدید برای کارگران، پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل است. امروزه جوامع به سمتی می‌رود که، سرعت انجام کارها بسیار مهم است. پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل، یکی از امکاناتی است که شرایط را برای کاربران راحت‌تر می‌کند. این موضوع باعث شده تا بیمه‌شدگان، در سریع‌ترین زمان ممکن، نسبت به پرداخت حق بیمه خود اقدام کنند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بانک‌ها و دفاتر کارگزاری بیمه نداشتـه‌ باشند. پس یادگیری چگونگی پرداخت حق بیمه از طریق تلفن همراه، الزامی است.

اکثر افرادی که تحت پوشش بیمه هستند، از جمله افرادی که بیمه خویش فرما یا مشاغل آزاد دارند، باید در بازه‌های زمانی مشخصی، نسبت به پرداخت حق بیمه خود، اقدامات لازم را انجام دهند. پرداخت به موقع حق بیمه، برای کارفرمایانی که تعدادی از کارمندان خود را، بیمه کرد‌ه‌اند هم، موضوع مهمی است. تا پیش از این‌ها، پرداخت حق بیمه به صورت حضوری بود. اما به وجود آمدن روش‌های پرداخت آنلاین، انجام این کار هم مانند بسیاری از امور، برای کاربران راحت‌تر شد. امروزه حتی امکان پرداخت بیمه تامین اجتماعی با گوشی، هم فراهم شده است. بیمه‌شدگان قادر هستند، در هر لحظه و هر مکانی نسبت به پرداخت حق بیمه خود با موبایل، اقدام کنند.

بیمه دات کام با در نظر گرفتن اهمیت سرعت‌بخشیدن به انجام کارها، در این مقاله به توضیح چگونگی پرداخت حق بیمه از طریق تلفن همراه، می‌پردازد. پس با ما همراه باشید تا فرآیند پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل را بیاموزید.

بررسی روش‌های پرداخت بیمه تامین اجتماعی با گوشی

استفاده از گوشی تا حد زیادی کار تمام افراد، از جمله بیمه‌شدگان را، برای پرداخت بیمه تامین اجتماعی، راحت‌تر می‌کند. به همین دلیل سازمان تامین اجتماعی، برای آسودگی کاربران، اپلیکیشن پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل را راه‌اندازی کرد. راه‌اندازی این اپلیکیشن موجب شد تا، افرادی که به‌صورت پیوسته باید حق بیمه خود یا سایرین را بپردازند، با نصب کردن این برنامه فرآیند پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی برای آن‌ها راحت‌تر شود. لازم به ذکر است که علاوه بر اپلیکیشن تامین اجتماعی، راه‌های دیگری هم برای پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل وجود دارد. در ادامه به بررسی این روش‌ها می‌پردازیم.

اپلیکیشن پرداخت بیمه تامین اجتماعی

یکی از بهترین و راحت‌ترین روش‌ها، برای پرداخت حق بیمه، استفاده از اپلیکیشن پرداخت بیمه تامین اجتماعی است. شرایط زندگی در دنیای امروز به سمتی می‌رود که، افراد تمایل دارند، بسیاری از کارها را با موبایل خود انجام دهند. در همین راستا سازمان تامین اجتماعی با راه‌اندازی اپلیکیشن بیمه تامین اجتماعی، کار را برای بیمه‌شدگان ساده کرده است. در صورت تمایل به استفاده از اپلیکیشن تامین اجتماعی من، این برنامه را نصب کرده و نسبت به پرداخت حق بیمه خود اقدام کنید.

دانلود اپلیکیشن پرداخت بیمه تامین اجتماعی

برای دانلود اپلیکیشن پرداخت بیمه تامین اجتماعی، روش‌های مختلفی وجود دارد. شما می‌توانید، این برنامه را از اپ استورهای مختلف یا از سایت تامین اجتماعی دانلود کنید. برای دانلود این نرم افزار از طریق سایت تامین اجتماعی، کافی است این سامانه وارد شوید، در وسط صفحه می‌توانید، لینک اپلیکیشن تامین من، را ببینید. روی آن کلیک کنید و سپس با توجه به نوع گوشی خود، که اندروید یا IOS است، اپلیکیشن مد نظر خود را، دانلود و نصب کنید.

مقاله پیشنهادی: بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی: پوشش‌ها، هزینه‌ها و مدارک

چگونگی پرداخت حق بیمه از طریق تلفن همراه با اپلیکیشن تامین اجتماعی من

برای استفاده از اپلیکیشن همراه تامین اجتماعی من، به گوشی خود وارد شوید و نرم افزار را باز کنید. مراحل آن به سادگی و به شرح زیر است:

 1. اگر قبلا ثبت نام کرده باشید، صفحه خدمات برای شما باز می‌شود، در غیر این‌صورت ابتدا باید مراحل ثبت نام را تکمیل کنید و سپس به صفحه خدمات وارد شوید.
 2. بعد از ورود به نرم افزار، باید نوع کاربری خود را مشخص کنید. بنابراین از بین سه گزینه بیمه‌شده، کارفرما و مستمری بگیر، گزینه بیمه شده را انتخاب نمایید و تایید را بزنید.
 3. بعد از ورود به قسمت بیمه شده، خدمات این سامانه برای شما نمایش داده می‌شود. از میان گزینه‌های موجود گزینه پرداخت حق بیمه را انتخاب کنید.
 4. سپس در مرحله بعدی باید اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. این اطلاعات شامل شناسه قبض بیمه، مبلغ حق بیمه و مشخصات کارتی که می‌خواهید پرداخت را با انجام دهید، است.
 5. بعد از وارد کردن اطلاعات و تکمیل این مرحله، شما پرداخت را با موفقیت انجام داده‌اید.

پرداخت حق بیمه با استفاده از کد USSD

کد USSD روش دیگری است که به بیمه‌شدگان امکان پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل را می‌دهد. استفاده از کد USSD امکان پرداخت بیمه تامین اجتماعی با گوشی‌های ساده و غیرهوشمند را هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هنگام استفاده از این کد به اینترنت و برنامه‌های جانبی نیازی ندارید. بنابراین، اگر از گوشی غیرهوشمند استفاده می‌کنید یا به دلایل مختلف به اینترنت دسترسی ندارید، این روش پرداخت به کمک شما می‎آید. از آن‌جایی که این روش بسیار کاربردی است، روش استفاده از آن را برای شما توضیح می‌دهیم. جهت پرداخت حق بیمه با کد USSD باید براساس روش زیر عمل کنید:

 1. ابتدا کد USSD تعیین شـده را در گوشی خود شماره گیری کنید. برای انجام این کار باید #۷۱۳*۷۲۴* را تایپ کنید و دکمه تماس را بزنید.
 2. در این مرحله پنجره‌ای با عنوان سازمان تامین اجتماعی برای شما باز می‌شود که از شما می‌خواهد برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی خود، شناسه قبض را وارد کنید. بنابراین شناسه قبض را در جایگاه مشخص شده، بنویسید و گزینه ارسال را بزنید.
 3. در ادامه‌ی فرآیند پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی با گوشی، باید اطلاعات قبض از جمله مبلغ آن تایید شود و مشخصات یک کارت بانکی دارای رمز پویا را وارد کنید. بعد از انجام این کار شما حق بیمه تامین اجتماعی خود را با موبایل، پرداخت کرده‌اید و رسید آن برای شما ارسال می‌شود.

استفاده از کد USSD بسیار ساده است، کاربران و بیمه‌شدگان می‌توانند، با هر نوع تلفن همراهی، حق بیمه تامین اجتماعی خود را، به سادگی از این روش پرداخت نمایند.

پرداخت بیمه تامین اجتماعی با گوشی و از طریق سامانه تامین

علاوه بر روش‌های ذکر شده در بالا، شما می‌توانید از طریق سامانه تامین هم، نسبت به پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی خود اقدام کنید. اگر قبلا به این سامانه وارد شده‌اید و ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید به راحتی به حساب کاربری خود وارد شوید و از قسمت پنل کاربری نسبت به پرداخت بیمه تامین اجتماعی با تلفن همراه اقدام کنید.

برای استفاده از  سامانه تامین اجتماعی باید به شیوه‌ی زیر عمل کنید:

 1. ابتدا مرورگر تلفن همراه خود را باز کنید و نشانی اینترنتی سامانه تامین را در آن وارد کنید. با این کار به پرتال سازمانی تامین اجتماعی، وارد می‌شوید.
 2. در ادامه برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و گذرواژه را در کادرهای مشخص شده، بنویسید و اگر حساب کاربری ندارید، نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام و در سامانه ثبت‌نام کنید.
 3. بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود، امکان دریافت خدمات مختلف در حوزه تامین اجتماعی، از جمله پرداخت حق بیمه را دارید. بنابراین به سادگی از این روش استفاده کنید و حق بیمه خود را پرداخت کنید.

مقاله پیشنهادی: خدمات بیمه تامین اجتماعی شامل چه پوشش‌هایی می‌شود؟

چگونگی پرداخت حق بیمه از طریق تلفن همراه

پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل

پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از دستگاه ATM

پرداخت بیمه تامین اجتماعی، از طریق دستگاه ATM، هم یکی از روش‌های پرداخت بیمه تامین اجتماعی است. تا چندی پیش امکان پرداخت بیمه تامین اجتماعی از طریق دستگاه‌های POS هم در دسترس بود. اما در میان همه روش‌های حضوری، مراجعه به سازمان تامین اجتماعی بهترین، شیوه پرداخت بیمه تامین اجتماعی است. در میان روش‌های غیرحضوری هم استفاده از اپلیکیشن تامین من سریع‌ترین روش پرداخت بیمه تامین اجتماعی است.

نکات قابل توجه در پرداخت بیمه تامین اجتماعی با گوشی

هنگام پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی با گوشی باید به نکات زیر توجه کنید:

 • روش‎‌های مختلفی برای پرداخت بیمه تامین اجتماعی با گوشی، وجود دارد که شامل استفاده از اپلیکیشن تامین من، کد USSD و سامانه تامین اجتماعی است.
 • در صورتی که گوشی هوشمند ندارید، می‌توانید از کد USSD، برای پرداخت بیمه تامین اجتماعی با گوشی استفاده کنید.
 • اگر می‌خواهید از طریق اپلیکیشن تامین اجتماعی، نسبت به پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی خود اقدام کنید، ابتدا باید در سامانه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی ثبت نام کنید.
 • برای پرداخت از طریق تلفن همراه حتما شناسه قبض، مبلغ و مشخصات کارت بانکی خود را به همراه داشته باشید.
 • به خاطر داشته باشید& اگر تمایل دارید برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی به صورت حضوری اقدام کنید، روش پرداخت حضوری، هنوز هم برای کاربران فعال است و می‌توانید با خیال راحت به مراکز مربوطه مراجعه نمایید.

چه افرادی باید برای پرداخت بیمه تامین اجتماعی اقدام کنند؟

بهتر است بدانید، کارمندان در بخش دولتی و خصوصی نیازی به مراجعه به سایت تامین اجتماعی یا هر کدام از روش‌های پرداخت برای پرداخت بیمه تامین اجتماعی ندارند. افراد بیمه شده در گروه‌های بیمه‌ای زیر، باید برای پرداخت بیمه تامین اجتماعی، از روش‌های گفته شده در این مقاله استفاده کنند:

 • حرفه‌ای
 • مشاغل آزاد
 • اختیاری
 • کارگران ساختمانی
 • رانندگان انفرادی

یعنی اگر کارمند بخش خصوصی یا دولتی هستید، گزینه پرداخت بیمه تامین اجتماعی برای شما نمایش داده نمی‌شود، چون حق بیمه شما از حقوقتان، کسر و به سازمان تامین اجتماعی پرداخت می‌شود.

پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل عامل آسودگی و انجام سریع‌تر امور

در دنیای امروز افراد زیادی به پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل تمایل دارند. از طرفی پرداخت حق بیمه در بازه‌های مشخص زمانی، نیاز به دسترسی به روش پرداخت سریع را در افراد به وجود آورده است. پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل موجب صرفه جویی در زمان، همچنین هزینه‌های رفت و آمد افراد شده است. ما در این مقاله به توضیح روش‌های پرداخت بیمه تامین اجتماعی با موبایل و نحوه دانلود اپلیکیشن پرداختیم. اگر بعد از مطالعه مقاله فوق در مورد چگونگی پرداخت حق بیمه، با تلفن همراه سوالی داشتید، حتما در قسمت نظرات این مقاله، سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
بیمه بیکاری
۲۵ فروردین ۱۴۰۳ / اطلاعات بیمه ای

بیمه بیکاری | صفر تا صد بیمه بیکاری ۱۴۰۳

بیمه بیکاری ، یکی از چترهای حمایتی بیمه تامین اجتماعی است و سازمان تامین اجتماعی مکلف است با دریافت حق بیمه مقرر، به بیمه شدگانی که طبق مقررات قانون کار، شغل خود را از دست می دهند،مقرری بیمه بیکاری را بپردازد.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
محدثه
۲۵ فروردین ۱۴۰۳

سلام.من میخواستم هفت روز اول فروردین راپرداخت کنم.(ازهشتم فروردین شرکت بیمه شدم)الان به من میگن که نمیتونی هفت روز راپرداخت کنی.بیمه ام مشاغل آزادبود.به نظرتون چیکارباید بکنم؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  امکان پرداخت حق بیمه برای روزهای گذشته وجود ندارد.

person
پویا
۱۹ فروردین ۱۴۰۳

سلام می خوام هزینه بیمه مشاغل آزاد رو پرداخت کنم قبلا پرداخت کردم از طریق سایت مشکلی نبوده اما الان هرکاری میکنم پیام( تعداد دفعات ورود رمز اشتباه بیش از حد مجاز است) روی صفحه میاد در حالی که من اصلا رمز اشتباه نزدم اگر می تونید اطفا راهنمایی کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  برای پیگیری این موضوع باید به یکی از شعب بیمه تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
F
۰۳ فروردین ۱۴۰۳

سلام من حق بیمه بهمن ماه رو حضوری از بانک پرداخت کردم هنوز تو سابقه من نیومده چرا ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  این موضوع را باید از طریق تامین اجتماعی پیگیری کنید.

person
مریم
۱۰ اسفند ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر من میخوام از طریق موبایل بیمه رانندگان رو پرداخت کنم فیش برای ماه بهمن صادر نمیشه چون رانندگان یک ماه عقب تر هس همیشه اینک میزنه دفترچه شما اعتبار ندارد درصورتی ک اعتبار زدیم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  حق بیمه رانندگان را باید پیش از موعد پرداخت کنید اگر فیش شما صادر نمی شود احتمال دارد از طریق شعبه به علتهای مختلفی مثل اعتبار کارت هوشمند شما مسدود شده باشد.

person
حسن
۰۹ اسفند ۱۴۰۲

سلام من اپلیکیشن تامین من نصب کردم برای پرداخت حق بیمه هر چه گشتم چیزی گیرم نیومد میشه لطفا راهنماییم کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  اگر فیش حق بیمه برای بیمه آزاد میخواهید پرداخت کنید باید بروید امور فنی بیمه شدگان ۰ بیمه شدگان خاص بعد آنجا مشخص است.

person
مسعود
۰۱ اسفند ۱۴۰۲

من کارمند سازمان تامین اجتماعی هستم و بازخرید شدم صفحه سرویس من چرا بسته شده و آیا جای دیگه میتونم بیمه‌ام را ادامه دهم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله میتوانید مشکلی نیست.

person
آیدا
۰۱ اسفند ۱۴۰۲

حق بیمه زنان خانه‌دار با کارت کسی دیگه میخواهم پرداخت کنم چرا اجازه پرداخت نمی‌دهد

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  چرا اجاره پرداخت می دهد باید اول کد ملی آن شخص را در گزینه دوم منظور کنید بعد با کارت ایشان حق بیمه خودت را پرداخت کنید.

person
املاک پدر
۳۰ بهمن ۱۴۰۲

سلام لیست بیمه شناسه پرداخت ندارد راهنمایی کنید چطور میتونم پرداخت کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  لیست بیمه شناسه ندارد فیش واریزی شناسه پرداخت دارد.

person
یاسین
۲۴ بهمن ۱۴۰۲

سلام ببخشید شناسه واریز حق بیمه را میتونم ازسایت بگیرم یاباید حتما از کارگزاری بگیرم؟
چگونه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  فیش پرداختی را باید از شعب دریافت نمایید.

person
Jokar
۲۱ بهمن ۱۴۰۲

سلام میشهلطفا راهنمایی کنید برای پرداخت بیمه از طرف کارفرما یک مدرسه یا موسسه کدوم قسمت میشه رفت
ممنون‌میشم مراحل رو برام توضیح بدید
ماهای قبل پرداخت کردن از کافی نت میخوام این ماه رو خودم پرداخت کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  می توانید از طریق موبایل و یا کارگزاری سازمان تامین اجتماعی لیست بیمه را ارسال کنید.

person
کریم
۳۰ دی ۱۴۰۲

سلام من حق بیمه دی ماه وپرداخت نکردم وامروزهم روزآخراست ازگوشیت هم نمیشه پرداخت کنم تاکی زمان است واریزکنم بیمه ساختمانی هستم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  تا آخر بهمن ماه وقت دارید حق بیمه دی را پرداخت کنید.

person
رضائیان
۲۵ دی ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر بازنشسته تامین اجتماعی هستم اپلیکیشن تامین من را روی گوشی خودم نصب کرده ام .آیا میتوانم با همین گوشی وکارت بانکی خودم حق بیمه برادرم را پرداخت کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله میتوانید مشکلی نیست.

  person
  مسعود
  ۰۹ بهمن ۱۴۰۲

  از کدام قسمت بیمه اختیاری را پرداخت کنم؟

   person
   نویسنده بیمه
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   از قسمت امور فنی بیمه شدگان ۰ بیمه شدگان خاص ۰ پرداخت حق بیمه.

person
رامین
۱۲ دی ۱۴۰۲

سلام داخل اپلیکیشن تامین من که نصب کردم گزینه ای برای دریافت قبض بیمه نیست من بیمه کارگران ساختمانی هستم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت قبض بیمه باید به صورت حضوری به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
مهدی
۱۰ دی ۱۴۰۲

با سلام . چه مدت بعد از پرداخت اینترنتی حق بیمه اعتبار درمانی بیمه گذار فعال میشود. هفتم دی ماه اینترنتی حق بیمه رو پرداخت کردم و در سایت وضعیت رو وصول شده نشان میده ولی از طریق کد ussd *۱۶۶۶# امروز که دهم دی ماه هست هنوز اعتبار درمانیمو نامعتبر نشون میده

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۱ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  ۲۴ ساعت بعد فعال میشود بروید شعبه و یا کارگزاری سازمان مراجعه کنید تا آنها پیگیری کنند.

person
امیر
۰۳ دی ۱۴۰۲

سلام چراحق بیمه برج ۱۲من زده قابل پرداخت نیست؟مشکلش چه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای پیگیری این موضوع باید به یکی از شعب بیمه تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

person
M
۲۶ آذر ۱۴۰۲

سلام . من بیمه ۱۲ درصدی هستم فقط بازنشستگی بودم الان میخوام درمانی اضافه کنم چطور میتونم این کار انجام بدم. ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۲

  سلام کاربر گرامی
  باید بروید تو سایت تامین اجتماعی و درخواست درمان بدهید.

person
رضا کرمی
۲۱ آذر ۱۴۰۲

سلام من بیمه کارگران ساختمانی هستم و حسابم مسدود هست الان که پرداخت حق بیمه به صورت انلاین شده و من کارتی به نام خودم ندارم میتونم با کارت و رمز دوم شخص دیگری حق بیمه ام را پرداخت کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله می توانید با کارت فرد دیگری حق بیمه خود را پرداخت کنید.

person
علیرضا
۱۸ آذر ۱۴۰۲

سلام
حق بیمه خویش فرما را برای هر ماه را در چه زمانی باید واریز کرد؟
ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  حق بیمه هر ماه تا سه ماه وقت دارید که واریز کنید در پایین فیش تاریخ آخرین مهلت پرداخت قید شده است.

person
va
۱۷ آذر ۱۴۰۲

از طریق کد USSD ارور میده که به دستور بانک مرکزی بالای ۲۰۰ هزار تومان رو نمیتونید از این طریق پرداخت کنید
واقعا من موندم کدوم حق بیمه ای الان زیر ۲۰۰ هست کاش قوانینشون با نرخ تورمشون جلو میرفت

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید به صورت حضوری برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی اقدام کنید.

person
Ali amiri
۱۶ آذر ۱۴۰۲

سلام امروز خواستم قبض پرداخت اینترنتی بهم نداد گفته که
شما قادر به دریافت برگه پرداخت اینترنتی نمیباشید.لطفا به شعبه مراجعه نمایید.
علت چی هست؟؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

  سلام کاربر گرامی
  برای دریافت فیش پرداخت باید به صورت حضوری اقدام نمایید.

person
سخت کوش
۲۶ آبان ۱۴۰۲

سلام من حسابم مسدوده و میخواهگ حق بیمه پرداخت کنم ولی با حساب همسرم به دلیل عدم تطبیق شناره تلفن و کد ملی قادر به پرداخت نیستم راهکار این موضوع چیست؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  در گزینه پرداخت در ایتم ۲ وقتی کد ملی همسر را ثبت کنید میتوانید با کارت بانکی ایشان هم حق بیمه خودت را پرداخت کنید.

person
رضا
۲۱ آبان ۱۴۰۲

سلام من درخواست برگه پرداخت دادم این متن رو نوشت شما قادر به دریافت برگه پرداخت اینترنتی نمیباشید.لطفا به شعبه مراجعه نمایید.

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله؛ برای دریافت قبض پرداخت باید به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

  person
  فاطمه
  ۰۵ آذر ۱۴۰۲

  سلام، ببخشید دقیقا باید از کدوم سایت وارد پرداخت بشیم و کد ملی جدید رو وارد کنیم

   person
   نویسنده بیمه
   ۰۵ آذر ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   اگر منظور شما پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی است باید از طریق سایت تامین اجتماعی اقدام کنید.

  person
  علی
  ۱۶ آذر ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیر نتیجه گرفتی …قبض دریافت کردی؟

person
مجتبی
۰۳ آبان ۱۴۰۲

سلام ببخشید امکان ثبت نام مجدد در پرتال سمت تامین وجود داره من رمز عبور فراموش کردم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام. باید درخواست بازیابی رمز عبور را ثبت کنید.

person
نسیم
۰۳ آبان ۱۴۰۲

سلام .من همیشه حق بیمه مادرمو با کارت خودم پرداحت میکردم ولی الان میزنه کد ملی با شماره کارت منطبق نیس چیکار باید گرد ؟؟؟ زنگم زدم پشتیبانی گقتن جایی ک تایم میاد گزینه هس بزن ولی هیچی نیس ممنون میشم جواب بدید

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام. لطفا به یکی از شعب بیمه تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

person
شایان
۰۱ آبان ۱۴۰۲

سلام من میخام بیمه مشاغل آزاد پرداخت کنم اما انتخاب درصد پرداختی نمیاره فقط ۲۷ درصد میاره چرا؟ نمیخام انقد درصد بالا پرداخت کنم چیکار باید بکنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۲ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  اون بیمه اختیاری است که ۲۷ درصد را میاورد شما میتوانید بیمه حرف و مشاغل آزاد شوید با نرخ های مختلف و حق بیمه پرداخت کنید.

   person
   شایان
   ۰۲ آبان ۱۴۰۲

   یه سوال دیگ هم داشتم اینکه من اگه الان ۱۲ درصد پرداخت کنم میتونم بعدا مثلا یه سال دیگه ۱۴ درصد بدم؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۰۳ آبان ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز.
    بله میتوانید مشکلی ندارد.

person
M
۳۰ مهر ۱۴۰۲

با سلام
در پرداخت مشاغل آزاد چرا نمیشه حق بیمه دیگری را پرداخت کرد قبلاً با هر کارت متعلق به دیگری انجام میشد ولی حالا میخواد که کد ملی با شماره کارت متعلق به صاحب بیمه پرداز باشه ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۲ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  چون هر فرد فقط میتواند یک نوع بیمه پرداخت کند.

person
عباس
۱۹ مهر ۱۴۰۲

با سلام و احترام
بنده در یکی از شرکت های دانش بنیان مشغول به کار هستم و ۷ ماه بیمه دارم درخواست امریه سربازی در تایم مناسب و طبق جدول بالا ارسال کرده ایم اما جوابی از طرف امریه نگرفته ایم میشه راهنماییمون کنید؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید از طریق ناجا پیگیری کنید.

person
دنیا
۱۶ مهر ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر میخوام حق بیمه مشاغل آزاد رو از سایت پرداخت کنم ولی وقتی وارد قسمت‌امور بیمه شدگان میشم فقط سه گزینه‌میاره
محاسبه مبلغ هدیه ازدواج
محاسبه مبلغ غرامت دستمزد ایام بیماری
محاسبه مبلغ غرامت دستمزد ایام بارداری

ماه های پیش راحت از سایت پرداخت میکردم ولی امروزفقط همین سه گزینه رو میاره
ممنون میشم راهنماییم کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۷ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  هنوز گزینه پرداخت بیمه حرف و مشاغل آزاد در سایت تامین اجتماعی است اگر نمیتوانید پرداخت کنید به کارگزاری تامین اجتماعی مراجعه کنید.

   person
   بیگدلی
   ۲۷ مهر ۱۴۰۲

   سلام وقت بخیر درست میفرمایند من هم همیشه غیر حضوری پرداخت میکردم ولی این ماه قسمت امور بیمه شدگان گزینه مشاغل آزاد و خاص نیست میشه این مسأله پی گیری بشه سخته هر ماه رفت کارگزاری برا پرداخت لطفا رسیدگی بشه

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۹ مهر ۱۴۰۲

    سلام . بله باید به تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

   person
   سهند
   ۲۸ آبان ۱۴۰۲

   دقیقا من هم همین مشکل و رو دارم ماه قبل هم مجبور شدم به شعبه مراجعه کنم و این مساله برام سخته الان راهی هست بتونم با موبایل انجام بدم ؟؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۹ آبان ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    اگر کسی میخواهد حق بیمه خودش را پرداخت کند باید با کارت بانکی خودش واریز کند و یا اینکه تو منوی پرداخت میرود و در ایتم ۲ کارت ملی کسی را که با کارت بانکی ایشان میخواهد واریز انجام دهد را وارد میکند.

person
رضا
۱۱ مهر ۱۴۰۲

سلام چرا از طریق گوشی نمیشه حق بیمه رو پرداخت کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید از سازمان تامین اجتماعی فیش پرداخت دریافت نمایید.

person
عباسی
۱۱ مهر ۱۴۰۲

سلام من ۲ماه حق بیمه کارگران ساختمانی را ۵روز پیش پرداخت کردم از طریق موبایل با کارت پست هنوز توی سوابقم ننشسته باید چیکار کنم اعتبار دفترچه ام تموم شده

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بهتر است برای پیگیری این موضوع به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

person
عباسی
۱۱ مهر ۱۴۰۲

سلام من حق بیمه کارگران ساختمانی را ۵روز پیش پرداخت کردم از طریق موبایل با کارت پست هنوز توی سوابقم ننشسته باید چیکار کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به سازمان تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

person
محسن
۱۱ مهر ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر بیمه مشاغل آزاد میریختم ۴ماه نتونستم بریرم الان اومدم فیش بگیرم و پرداخت کنم نمیده میگه مختومه شده
اینو چطور میتونم درستش کنم آیا دوباره میتونم اقدام کنم یا نه

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بیمه شما به علت عدم پرداخت در موعد مقرر غیر فعال شده باید مجددا درخواست جدید ثبت کنید.

person
مینا
۱۰ مهر ۱۴۰۲

سلام برای من که تاماه قبل بیمه ردمیکردم باگوشی.الان این پیام میادش چرا؟👇👇👇
شما قادر به دریافت برگه پرداخت اینترنتی نمیباشید.لطفا به شعبه مراجعه نمایید
چه اتفاقی افتاده؟بیمه هم قط کردن درصورتی هنوزبایدبیمه داشته باشم.

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۰ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید به شعبه تامین اجتماعی مراجعه کنید.

person
س م
۰۶ مهر ۱۴۰۲

سلام
میخوام حق بیمه مشاغل آزاد رو از سایت پرداخت کنم ولی بلد نیستم
میشه راهنمایی بفرمایید

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۸ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید از روی سایت راهنمایی کنم اینطوری نمیشود برای اولین بار حضوری بروید یک کافی نت و یا کارگزاری تا از نزدیک شما را راهنمایی کنند.

person
رفعتی
۰۴ مهر ۱۴۰۲

سلام از طریق سایت تامین اجتماعی گزینه پرداخت را پیدا نمیکنم برای اولین بار میخوام حق بیمه پرداخت کنم، لطفا راهنمایی بفرمایید

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۵ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  گزینه پرداخت در تامین اجتماعی وجود دارد.

person
مجید
۰۴ مهر ۱۴۰۲

سلام من ۲۴ساعت قبل با موبایل قبض بیمه رو پرداختم یعد ۲۴ساعت هنوز به حساب ننشسته وجالب اینه بیمه ام رو هم قطع کردن

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای حل این مشکل بهتر است به صورت حضوری به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه نمایید.

person
سید کاظم
۰۴ مهر ۱۴۰۲

البته تامین اجتماعی گارگران ساختمانی

person
سید کاظم
۰۴ مهر ۱۴۰۲

سلام من با گوشی از طریق کد ۷۱۹ بانک صادرات پرداخت کردم ولی کد پیگیری نیومد دوباره زدم دوباره از حسابم کم کرد باز هم کد پیگیری نیومد چکار کنم پولم برگرده به حسابم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  لطفا با در دست داشتن مدارک پرداخت خود به یکی از شعب سازمان تامین اجتماعی مراجعه نمایید و موضوع را پیگیری نمایید.

person
جعفر علی
۰۱ مهر ۱۴۰۲

چرا من وقتی می خواهم فیش برای یکماه بگیرم پیغام ارور میده”به دلیل وجود درخواست شما با کد پیگیری ۷۵۰۹۸۳۲۵ در وضعیت در حال بررسی، امکان ثبت درخواست جدید نمی باشد.”
پس من چجوری فیش بگبرم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۳ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای دریافت فیش تامین اجتماعی باید به یکی از شعب بیمه مراجعه نمایید.

person
Hoda
۰۱ مهر ۱۴۰۲

سلام من چطور سابقه بیمه مشاغل آزاد پرداخت کنم؟ چرا تو سایت نیست؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به یکی از شعب تامین اجتماعی مراجعه و فیش پرداختی حق بیمه مشاغل آزاد را دریافت نمایید.

person
اسماعیلی
۲۶ شهریور ۱۴۰۲

سلام چرا ازسایت میرم گزینه پرداخت دیگه وجود نداره من هر ما از همین طریق واریز میکنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. بله فعلا برداشته شده است. باید حضوری مراجعه نمایید.

person
جوان ایرانی
۱۶ شهریور ۱۴۰۲

باسلام من با گوشی حق بیمه را پرداخت کردم ولی داخل سابقه ثبت نشده چکار کنم تا ثبت بشه

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. فیش پرداختی خود را به تامین اجتماعی ببرید. می توانید از بانک رسید پرداخت حق بیمه را دریافت نمایید.

person
منیره ،خ
۱۵ شهریور ۱۴۰۲

با عرض سلام و احترام.
مدت ۱۳ سال بنده کارمند رسمی دولت بودم و بیمه کارمندی برام واریز شده ،درحال حاضر که دیگر اداره نمی روم و بیمه کارمندی هم‌ واریز نمی شود چطور می توانم خودم ادامه بیمه ام را
پرداخت کنم .؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. می توانید بیمه حرف و مشاغل آزاد را با درصدهای مختلف پرداخت کنید.

person
بهزاد
۰۱ مرداد ۱۴۰۲

سلام من به دلیل مشکل قضایی امکان داشتن سیم کارت به نام خودم را متاسفانه ندارم واز این ماه قادر به پرداخت حق بیمه خویش فرما نیستم امکان دارد راهنمایی فرماییدکه چگونه حق بیمه خودم راپرداخت کنم ؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. از طریق کارگزاری تامین اجتماعی میتوانید حق بیمه پرداخت کنید.

person
امیر
۲۱ تیر ۱۴۰۲

اپلی کیشن جای واریز نداره
لطفا تصویری توضیح ‌ دهید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ تیر ۱۴۰۲

  سلام. در قسمت قراردادها پرداخت را می‌توانید ببینید.

person
محمد
۲۰ تیر ۱۴۰۲

سلام
وقت بخیر
چطوری میتونم برای اردیبهشت ماه برای خودم بیمه رد کنم قبلش برام بیمه رد میشده اردبیهشت بیکار شدم و تو خرداد ماه دوباره مشغول به کار شدم
این یک ماه که بیمه نداشتم رو چطوری میتونم خودم پرداخت کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ تیر ۱۴۰۲

  سلام. اردیبهشت ماه دیگه گذشته است و نمیتوانید دیگه حق بیمه ان را پرداخت کنید.

  person
  آرام
  ۱۹ آبان ۱۴۰۲

  سلام وقتتون بخیر میتونید برای نوشتن متنی که توی کادر پایین دریافت برگ درخواست هست راهنمایی بکنید مثلا تا بین تاریخ ها رو متاسفانه هم با گوشی هم لپ تاپ نمیتونم تایپ کنم مدام برمیگرده اول نوشته و کادر ارورمیده با تشکرآرام

   person
   نویسنده بیمه
   ۲۰ آبان ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   چه درخواستی و به چه منظوری میخواهید برای تامین اجتماعی بنویسید.

person
بیمه
۱۸ تیر ۱۴۰۲

سلام من برنامه تامین من نصب کردم ولی گزینه پرداخت حق بیمه نداره تکلیف چیه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ تیر ۱۴۰۲

  سلام. منوی پرداخت مشکلی ندارد، مجددا امتحاهن بفرمایید.

person
مهرداد
۲۴ خرداد ۱۴۰۲

سلام بنده قبلا حق بیمه رو از طرق گوشی پرداخت میکردم اما از وقتی سایت جدید اعلام کردن دیگه با گوشی نمیتونم،همه مراحل که گفتین رفتم سایت هم باز میشه ولی اون مربع که باید تیک بخوره نمیخوره،حتما باید برم کافینت تا بتونم پرداخت کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۲

  نرم افزار موبایل را آپدیت کنید. احتمالا مشکل از اپ است. می توانید از طریق سایت تامین اجتماعی هم این کار را انجام دهید.

person
اهورا
۲۲ خرداد ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید
من برنامه ی تامین من رو دارم ولی نمیشه حق بیمه رو پرداخت کرد چرا؟

  person
  احد
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۲

  سلام برو خودنرم افزار بالا سه نقطه هست اون بزن بیا پایین نوشته روش پرداخت رایانه تیک بزن پرداخت کنم سریعا

person
سعیده
۱۸ خرداد ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید
یه سوالی پیش امده چرا از تلفن همراه یا کافینت قبض تامین اجتماعی پرداخته میشه ۷ روز زمان میبره تا ثبت بشه.ما از خدمات درمانی استفاده کنیم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

  سلام. اگر واریز بیمه بابت لیست ارسالی بیمه باشد زمان میبرد ولی اگر برای واریزی بیمه های آزاد باشد باید ظرف ۲۴ ساعت بعد از واریز ی ثبت شود.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید