31 اردیبهشت 1401

بیمه دات کام؛ شرکت برتر همایش ملی ساخت ایران در حوزه بیمه شد

بیمه دات کام با نام تجاری شرکت آریا پرداز رایکا از زیرمجموعه‌های هلدینگ سپاس، در همایش ملی ساخت ایران 1401 به عنوان شرکت برتر حوزه بیمه‎ای برگزیده‌ و نشان عالی این همایش به سرکار خانم شریفیون، مدیرعامل مجموعه، اهدا شد.

همایش ملی «ساخت ایران» با رویکرد معرفی، تجلیل از حامیان و متولیان تولید ملی، کالا و خدمات در تاریخ 26 اردیبهشت 1401 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. نکته حائز اهمیت حضور بیمه دات کام به عنوان تنها شرکت فعال در حوزه بیمه بود. این کارگزاری از میان 400 مجموعه تولیدی و خدماتی کشور در دیگر حوزه‌ها این نشان را کسب کرد. نوآوری در عرضه خدمات بیمه‌ای و آن هم برای اولین بار در کشور به صورت آنلاین و در بستری جدید از جمله مهم‌ترین دلایلی بودند که باعث انتخاب بیمه دات کام برای انتخاب و دریافت نشان عالی بود.

اهداف همایش ساخت ایران

همایش ملی ساخت ایران در راستای ایجاد و تقویت تولید محصولات داخلی، محصولات صنعتی و خوشه‌های صادراتی به معرفی واحدهای تولیدی، خدماتی و صادراتی خوشنام و صاحب سبک کشور پرداخت. با توجه به شعار سال یعنی «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» از طرف رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر نوآوری، در این همایش در جهت حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی و ایجاد نوآوری، از تولیدکنندگان کالا و عرضه کننده خدمات داخلی و مدیران بنگاه‌های مطرح و موفق اقتصادی کشور تجلیل شد. نکته مهم دیگر اینکه در همایش‌های قبلی فقط تمرکز بر تولیدکنندگان موفق داخلی بوده است. اما در این همایش، خدمات دهندگان برتر ایرانی هم مورد تجلیل قرار گرفتند.

همایش ملی ساخت ایران

بیمه دات کام؛ شرکت برتر همایش ملی ساخت ایران در حوزه بیمه شد

هدف از برگزاری این مراسم تجلیل از حامیان عرصه تولید و خدمات در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات و در نهایت رضایتمندی مشتریان بوده است.

این اولین همایش ملی ساخت ایران با چنین رویکرد و هدفی بوده است. این همایش با حضور مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت امور اقتصادی، مدیران وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و با حمایت وزارت صمت، مجمع مدیران برتر، اتحادیه همکاری های فرهنگی و اقتصادی اوراسیا و سازمان بین المللی برند ایران برگزار شد. از جمله مهم‌ترین معیارهای انتخابی شرکت‌ها و مدیران برتر، پیشرو بودن در تولید ملی، ارزآوری، دانش‌بنیان بودن و استفاده از دانش داخلی است.

دلایل انتخاب بیمه دات کام بین ۴۰۰ مجموعه فعال

در این بین بیمه دات کام از میان 400 مجموعه فعال تولیدی و خدماتی در کشور که هر یک ریشه دیرینه‌ای در حوزه خودشان دارند، به عنوان شرکت برگزیده در حوزه خدمات بیمه انتخاب شد. این انتخاب با توجه به خدمات ارزنده بر اساس مصوبات وشورای عالی سیاست گذاری و داوری این همایش و عرضه خدمات فناورانه و نوآروانه در حوزه مقایسه و فروش انواع بیمه نامه به صورت آنلاین بوده است. در آخر نشان عالی ( نشان حامی تولید ملی، کالا و خدمات ایرانی) به مدیرعامل مجموعه، سرکار خانم شریفیون، اهدا شد.

فعالیت‌های بیمه دات کام

بیمه دات کام سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه با مجوز رسمی از بیمه مرکزی است. این سامانه به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، در خدمت بیمه گزاران برای خرید انواع بیمه است. بیمه دات کام نام برند تجاری شرکت آریا پرداز رایکا و زیرمجموعه هلدینگ سپاس است. در سامانه آنلاین بیمه دات کام، انواع بیمه از جمله: بیمه شخص ثالث خودرو و موتور، بیمه بدنه، آتش سوزی، زلزله، بیمه مسافرتی، مسئولیت پزشکان، کرونا، تجهیزات الکترونیک، درمان و آسانسور از طریق سامانه  bimeh.com عرضه می شود.

بیمه دات کام شرکت برتر حوزه بیمه در همایش ساخت ایران شد.

بیمه دات کام شرکت برتر حوزه بیمه در همایش ساخت ایران شد.

 

این شرکت فعالیت خود را از ابتدای سال 96 در حوزه بازاریابی و فروش اینترنتی محصولات بیمه ای آغاز کرد. همچنین با به خدمت گرفتن مدیران و کارشناسان باتجربه و حرفه‌ای، تاکنون توانسته، گام موثری در حوزه فروش بهتر بیمه در کشور بردارد. ارائه اطلاعات دقیق و شفاف و بی طرفانه، امکان مقایسه سریع و خرید آسان از میان بیش از 20 شرکت بیمه ای مجاز، مشاوره تخصصی و رایگان و تحویل بیمه نامه به همه نقاط کشور همراه با پشتیبانی مناسب از جمله اصولی بودند که بیمه دات کام بر آن ها تاکید داشته و خواهد داشت.

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
13 تیر 1401 / اخبار

بازدید وزیر اقتصاد و تقدیر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بیمه دات کام

دکتر خاندوزی و ستاری از دستاورهای بیمه دات کام در نمایشگاه ایران ساخت 1401 بازدید کردند.

23 خرداد 1401 / اخبار

قهرمانی آبی‌ها و نایب قهرمانی قرمزهای پایتخت با حمایت بیمه دات کام

بیمه دات کام حامی استقلال و پرسپولیس در قهرمانی و نایب قهرمانی بود. عواید خرید هر بیمه مستقیما به حساب دو باشگاه واریز می شد.

09 خرداد 1401 / اخبار

تمدید بیمه نامه؛ تمدید سریع بیمه بدون وارد کردن اطلاعات در بیمه دات کام

تمدید بیمه قابلیتی است که کاربران با یک کلیک می توانند بیمه نامه خود را سریع تمدید کنند.

31 اردیبهشت 1401 / اخبار

بیمه دات کام؛ شرکت برتر همایش ملی ساخت ایران در حوزه بیمه شد

بیمه دات کام به عنوان شرکت برتر همایش ملی ساخت ایران در حوزه بیمه انتخاب شد. اطلاعات تکمیلی را اینجا بخوانید.

25 اردیبهشت 1401 / اخبار

برندگان کمپین بزرگ عید فطر 1401 بیمه دات کام مشخص شدند

برندگان کمپین بزرگ عید فطر 1401 بیمه دات کام اعلام شدند. برای دانستن جزئیات روی مقاله کلیک کنید.

15 فروردین 1401 / اخبار

حضور مدیرعامل بیمه دات کام به عنوان مهمان ویژه در مراسم قرعه کشی جام جهانی قطر 2022

جزئیات حضور سرکار خانم شریفیون، مدیر عامل هلدینگ سپاس در مراسم قرعه کشی جام جهانی قطر را اینجا بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید