۱۲ تیر ۱۴۰۲

توانگری مالی شرکت‌های بیمه چیست؟ | آخرین وضعیت جدول سطح توانگری بیمه در سال ۱۴۰۲

یکی از المان‌های مهم که در زمان خرید بیمه‌نامه باید به آن توجه کنیم، این است که شرکت‌ بیمه‌ای که انتخاب می‌کنیم توانایی ایفای تعهدات خود را دارد؟ می‌تواند از پس هزینه‎‌ها و خساراتی که برای ما ممکن است پیش بیاید برآید؟ توانگری مالی شرکت‌ بیمه مربوطه در چه حد است؟ آیا در صورت بروز حادثه می‌توان به این شرکت بیمه تکیه کرد؟ در واقع اگر نتوانیم هزینه‌های خسارت را از شرکت بیمه به اندازه‌ی نیاز دریافت کنیم به مشکل خواهیم خورد! در ادامه به توضیح کامل توانگری مالی می‌نشینیم.

توانگری مالی شرکت‌های بیمه

منظور از توانمندی مالی چیست؟ در اصطلاحات اقتصادی، به نسبت سرمایه موجود به سرمایه مورد نیاز، توانگری مالی گفته می‌شود. مثلا اگر شرکت بیمه‌ای، ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌ داشته ولی سرمایه مورد نیاز این شرکت برابر با ۳۵۰ میلیارد تومان باشد، این موضوع توانگری مالی پایین یک شرکت را نشان می‌دهد. شرایط وقتی پیچیده می‌شود که سرمایه موجود زیر ۳۰۰ میلیارد باشد. این امر، موضوعی خطرناک است که باید مورد توجه بیمه‌گزاران قرار گیرد.


دارایی مورد نیاز، در واقع حداقل سرمایه‌ای است که موسسه بیمه باید برای پوشش ریسک‌هایی که امکان دارد بیمه‌‌گزاران در معرض آن‌ها قرار گیرند، در اختیار داشته باشد. سطح توانگری بیمه ها یکی از عواملی است که شما می‌توانید با در نظر گرفتن آن، بهترین بیمه عمر را خریداری کنید.

 

توانگری مالی شرکت چه اهمیتی برای مشتریان دارد؟

زمانی که شرکتی را برای جبران خسارات خود انتخاب می‌کنید باید به توانگری مالی آن دقت ویژه‌ای داشته باشید. در حقیقت هرچه شرکتی توانایی مالی بیشتری داشته باشد انتخاب بهتری برای شماست. توانگری مالی در واقع به معنای جبران خسارت و سرعت شرکت بیمه به منظور پرداخت خسارت به زیان دیده است. اگر نگران ورشکستگی شرکت بیمه هستید، توجه به توانگری مالی اهمیت زیادی دارد. همچنین این مسئله به شما در انتخاب بهترین بیمه بازنشستگی و بهترین بیمه خودرو هم کمک خواهد کرد.

سطوح مختلف توانگری مالی شرکت‌های بیمه

بیمه مرکزی، شرکت‌های بیمه را از نظر معیار توانگری مالی در سطوح مختلفی تقسیم می‌کنند. این سطوح به شرح زیر هستند:

شرکت‌های بیمه سطح یک:

این شرکت‌های بیمه‌گر در وضعیت عالی قرار داشته و نسبت توانگری آنها صد درصد یا در مواردی می‌تواند حتی بیشتر باشد. در چنین شرایطی، این شرکت‌ها برای انتخاب شما از نظر توانگری مالی عالی هستند. شما از همکاری با این شرکت‌‌های بیمه خیالتان راحت خواهد بود. زیرا اگر طی حادثه‌ای، خسارتی برای شما رخ دهد می‌دانید که پشتتان به شرکتی گرم است که از توان مالی بسیار خوبی برخوردار است و خسارات شما را به سرعت جبران می‌کند. همچنین این شرکت‌ها برای ایفای تعهدات خود در مقابل بیمه‌گذاران و صاحبان حقوق آنها از توانایی خوبی برخوردارند.

شرکت‌های بیمه‌گر سطح ۲:

میانگین درصد توانگری این شرکت‌ها بین ۷۰ تا ۱۰۰ درصد است. بنابر مولفه‌های تعیین شده هدف این شرکت ایفا کردن تعهدات خود و رسیدن به شرایط مطلوب در وضعیت مالی‌ست.

شرکت‌‌های بیمه با نسبت توانگری مالی سطح ۳:

سطح ۳ مالی چیست؟ نسبت توانمندی مالی شرکت‌های بیمه با سطح ۳ مالی، از ۵۰ درصد بیشتر و از ۷۰ درصد کمتر است. طبق قوانین موجود، شرکت‌های بیمه‌ای که در سطح ۳ جای دارند، موظف‌اند علاوه بر اعلام برنامه بهبود وضعیت مالی دو ساله به تفکیک هر سال، برنامه افزایش سرمایه برای ۲ سال آتی را نیز به بیمه مرکزی ارائه دهند.

 نسبت توانگری مالی سطح ۴ شرکت‌های بیمه:

این شرکت ها نیز دارای امتیاز توان مالی  بیشتر از ۱۰ درصد و کمتر از ۵۰ درصد هستند. شرکت‌هایی که در سطح چهار جای دارند، می‌بایست برنامه‌های زیر را حتما به بیمه مرکزی ارائه نمایند:

 • برنامه ترمیم وضعیت مالی
 • برنامه افزایش سرمایه برای سال آتی
 • ارائه تمهیدات لازم جهت ارتقاء سطح توانگری خود

نسبت توانگری مالی سطح ۵ شرکت‌های بیمه‌گر:

لازم است بدانید که نسبت توان مالی این سطح کمتر از ۱۰ درصد است. اگر توانگری موسسه بیمه در سطح ۵ باشد، بیمه مرکزی اجازه دارد پروانه فعالیت شرکت بیمه را در یک یا چند رشته بیمه‌ای تعلیق یا ابطال نماید.

نسبت توانگری شرکت‌های بیمه از سال ۹۲ تا ۱۴۰۰

در جدول زیر می توانید، نسبت توانگری شرکت های بیمه را در مدت ۸ سال مشاهده کنید:

سال ۱۴۰۰

سال ۹۹

سال ۹۸

سال ۹۷

سال ۹۶

سال ۹۵

سال ۹۴

سال ۹۳

سال ۹۲

شرکت بیمه

در حال بررسی

۱۲۰

۷۱

۲۶

۲۸

۴۰۰

۵۱

۸۲

۱۱۹

ایران

۱۳۳

۱۲۲

۱۴۵

۱۰۷

۱۰۰

۱۰۰

۱۰۰

۹۰

۱۰۴

آسیا

۱۲۰

۱۳۸

۱۲۱

۱۱۰

۹۴

۸۶

۱۱۱

۱۰۲

۱۱۱

دانا

۲۲۲

۷۸

۱۲۲

۱۰۱

۱۰۱

۱۰۲

۱۰۷

۱۰۱

۱۴۳

البرز

۱۱۷

۱۲۹

۷۷

۷۷

۷۰

۷۶

۷۸

۱۰۱

۴۰

معلم

۱۵۵

۲۷۹

۱۲۰

۱۰۰

۱۰۰

۱۰۰

۱۰۸

۱۰۲

۹۲

پارسیان

۳۸۶

۱۰۲

۱۹۴

۲۶۶

۲۲۱

۲۳۲

۲۱۷

۲۰۴

۲۴۱

ملت

۲۳۸

۱۰۱

۷۱

۷۵

۷۰

۱۰۰

۱۳۸

۱۶۶

۹۴

رازی

۲۶۹

۱۱۴

۱۱۵

۱۳۲

۱۲۱

۱۴۶

۱۳۲

۱۱۳

۱۱۴

سامان

۱۸۸

۲۱۹

۱۳۷

۱۷۲

۱۲۲

۳۳

۷۸

۹۱

۷۱

نوین

۳۳۴

۱۷۷

۱۵۷

۱۲۲

۱۲۹

۱۱۸

۱۱۵

۱۰۵

۱۱۳

پاسارگاد

۲۶۲

۲۰۸

۱۱۷

۱۰۱

۱۱۰

۱۱۳

۱۰۰

۱۰۳

۱۳۰

کارافرین

۱۲۳

۱۲۸

۹۰

۸۶

۹۱

۷۷

۸۴

۹۱

۱۵۹

سینا

۲۴۱

۱۰۸

۸۱

۷۳

۷۰

۷۱

۱۳

-۷۴

۴۲

دی

۱۰۱

۱۰۴

۱۰۱

۷۰

۴۶

۵۸

۴۳

۵۶

۱۱۸

میهن

۱۵۵

۱۲۷

۱۲۶

۱۰۰

۱۰۰

۱۰۴

۷۶

۶۳

۹۳

کوثر

۲۴۳

۱۰۸

۷۱

۸۰

۱۱۵

۸۷

۱۳۰

آرمان

۲۰۳

۱۸۴

۱۷۴

۲۲۷

۲۳۶

۱۹۴

۳۳۹

ما

۱۷۱

۱۴۷

۱۳۸

۱۳۱

۱۷۴

۳۶۶

سرمد

۱۲۱

۱۵۹

۱۳۸

۸۳

۸۲

۱۷۹

۹۵

تعاون

۶۶۳

۶۱۲

۷۹۱

۷۸۶

۶۶۰

۷۳۸

۸۷۰

۸۴۰

۱۲۸۸

اتکایی ایرانیان

۱۰۰

۱۹۵

۴۰۵

۷۰۱

۷۸۶۶

حکمت صبا

۱۶۳

۱۵۰

۳۰۰

۹۱۶

۲۱۸۷

تجارت نو

۳۸۵

۹۲۶

۲۶۶۵

۲۸۹۰

سطح ۱

زندگی خاورمیانه

۱۲۳

۱۱۷

۱۰۶

۱۲۰

۱۱۸

۱۳۵

۱۰۸

۲۳۵

۴۹۲

امید

۲۵۰

۳۳۵

۱۴۲

۲۶۶

۳۳۴

۵۸۹

۵۷۷

۵۸۶

۵۲۰

ایران معین

۷۳

۱۰۰

۱۳۸

۱۱۳

۱۳۲

۱۵۰

۱۷۷

آسماری

۵۴۹

۴۳۶

۱۰۱۷

۱۵۹۲

۷۸۴

۱۸۰۱

۱۶۳۶

۱۵۱۶

۱۵۰۹

اتکایی امین

۱۱۰

۷۲

۵۲

۷۱

۲۷-

۳۶

۱۰۵

۱۴۱

۱۹۳

حافظ

سطح ۱

زندگی باران

جدول توانگری مالی شرکت‌های بیمه بین سال ۹۲ تا ۱۴۰۰

توانگری مالی شرکت‌های بیمه ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ هنوز از سوی بیمه مرکزی اعلام نشده است. این جدول، آمار بیمه مرکزی از آخرین توانگری مالی شرکت‌های بیمه است. در صورت به‌روزرسانی وضعیت توانگری بیمه ها توسط این سازمان، در همین مقاله این مطالب را اضافه خواهیم کرد.

وضعیت توانگری مالی شرکت‌های بیمه در ایران در ۱۴۰۱

یکی از شرکت هایی که در رشته‌های بیمه‌ای فعالیت داشته شرکت بیمه ایران نام دارد. این شرکت از سال ۹۱ سیر نزولی توانگری را داشته که بسیار خطرناک است. باید برنامه‌ای درست و اصولی برای افزایش سطح توانگری آن پیاده سازی شود. شرکت بیمه ایران نزدیک به ۴۰ درصد سهم بازار بیمه‌ای را داراست.برای جبران این اتفاق رخ داده می‌بایست برنامه‌ای درست و اصولی برای افزایش سطح توانگری آن درنظر گرفت. شرکت بیمه ایران نزدیک به چهل درصد از سهم بازار بیمه را تصاحب کرده است.بیمه البرز نیز سیر نزولی را پیش گرفته و سطح توانگری خود را حفظ کرده است. 

توانگری مالی بیمه نوین افزایش یافت

بیمه نوین در سال جاری با نسبت صد و هشتاد و هشت درصد دارای سطح یک توانگری مالی‌ست. توانگری مالی این شرکت در سال پیش برابر با صد و چهارده درصد بود که با آماری که امسال در دست داریم، افزایش قابل توجهی داشته است.

 براساس بیانیه‌ی بیمه مرکزی، توانگری مالی شرکت بیمه نوین در سال ۱۴۰۰معادل با ١٨٨درصد و در سطح ۱ تائید شده است. براساس نتایجی که از سمت بیمه مرکزی به دست رسیده است، ظرفیت مالی این شرکت برابر با مقدار گفته شده، تعیین گشته است.

برای آشنایی با دیگر اصطلاحات تخصصی بیمه به اینجا مراجعه نمایید.

اعلام وضعیت شرکت‌های بیمه به بیمه مرکزی

 تمامی شرکت‌های بیمه وظیفه دارند که میزان توان مالی خود را پس از حسابرسی موارد زیر به بیمه مرکزی اعلام کنند: 

 • محاسبه صورت‌های مالی سالانه
 • پیوست اظهار نظر بازرس به آن

آن دسته از شرکت‌هایی که در سطح «۱» توانگری جای می‌گیرند، از توانایی خوب برای ایفای تعهدات خودبرخوردار بوده و تمامی بیمه‌‎گزاران می‌توانند به آن‌ها‌ اعتماد کنند.

توانگری مالی بیمه ما اعلام شد

شرکت بیمه ما با تایید بیمه مرکزی برای دهمین سال با نسبت بیست و سه درصدی در صدر جدول توانگری مالی قرار گرفت و سطح یک آن را تصاحب کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه “ما”:

 طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب ۱۳۹۹، بیمه “ما”  در این سال  نیز با کسب نسبت توانگری ۲۰۳ درصد در سطح یک توانگری و وضعیت مطلوب قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در متن نامه بیمه مرکزی ج.ا.ا آمده است:

«در اجرای ماده ۶ آیین‌نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی موسسات بیمه (شماره ۶۹) و حسب بررسی و کنترل انجام‌شده، بر اساس آخرین صورت‌های مالی سال ۱۳۹۹ و پس از اعمال تعدیلات طبق محاسبات صورت‌گرفته، نسبت توان مالی آن شرکت برای سال ۱۴۰۰، معادل ۲۰۳ درصد(سطح ۱) مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.»گفتنی است شرکت بیمه “ما”  از ابتدای اجرایی شدن آیین نامه شماره ۶۹ شورای عالی بیمه تا کنون، با مدیریت صحیح منابع، کنترل ریسک  و  افزایش سرمایه؛ موفق به حفظ سطح یک توانگری مالی خود در صنعت بیمه بوده و شاخص توان مالی خود را در سال ۱۳۹۹ در حالی افزایش داده که پرتفوی شرکت نسبت به سال قبل ۶۵ درصد رشد داشته است.”

بیمه سامان برای «دهمین» سال متوالی در رتبه «نخست» توانگری مالی

این شرکت بیمه نیز برای بار نهم بالاترین سطح توانایی مالی را از آن خود کرد.ارزیابی‌های انجام شده این موضوع را می‌رساند که شرکت بیمه سامان موفق شده در سال ۱۴۰۱ نسبت توانگری مالی خود را به عدد ۲۴۰ درصد برساند. به عبارتی بالاترین سطح توانگری را به دست بیاورد.

بیمه پاسارگاد بار دیگر در سطح بالای توانگری مالی / با نسبت ۳۳۴ درصد

این شرکت هم مانند شرکت‌های قبلی گل کاشته است و برای دهمین سال سطح یک توانگری مالی را به دست آورد.براساس ارزیابی صورت‌های مالی مصوب سال نود و نه شرکت بیمه پاسارگاد سطح یک توانگری مالی موسسات بیمه را با ۳۳۴ درصد از آن خود کرد.

سطح یک توانگری مالی بیمه آسیا با نسبت ۱۳۳ درصد، تایید شد

بیمه آسیا در سال ۱۴۰۰ با به دست آوردن ۱۳۳ درصد سطح یک توانگری را به نام خود زد.

سطح یک توانگری مالی بیمه حکمت با نسبت ۱۸۰ درصد، تایید شد

بیمه حکمت در سال ۱۴۰۱ با به دست آوردن ۱۸۰ درصد سطح یک توانگری را به نام خود زد.

سطح یک توانگری مالی شرکت بیمه آرمان برای دومین سال متوالی

شرکت بیمه آرمان نیز با در دست داشتن تاییدیه بیمه مرکزی ج.ا.ا برای دو سال پشت سرهم با نسبت ۲۴۳ درصد توانگری در سطح یک قرار گرفت! بر اساس این گزارش در متن نامه بیمه مرکزی ج.ا.ا آمده است:

 در اجرای ماده ۶ آیین نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی موسسات بیمه (شماره ۶۹) و حسب بررسی و کنترل انجام شده، براساس صورت های مالی سال ۱۳۹۹ و پس از اعمال تعدیلات طبق محاسبات جداول پیوست، به استحضار می رساند، نسبت توانگری آن شرکت برای سال ۱۴۰۰ معادل ۲۴۳ درصد(سطح یک)، مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

سطح یک توانگری مالی شرکت رازی و معادل ۱۸۹ درصد در سال ۱۴۰۱

سطح توانگری بیمه رازی بر اساس بررسی‌های انجام شده صورت‌های مالی ۱۴۰۰ و پس از اعمال تعدیلات طبق محاسبات، در سال ۱۴۰۱ معادل ۱۸۹ درصد (سطح یک) اعلام شد.

پایین ترین سطح توانگری برای بیمه آسماری

بر اساس فهرست منتشر شده در خصوص سطح توانگری شرکت‌های بیمه، بیمه آسماری با داشتن نسبت توانگری ۷۶ درصد در پایین ترین سطح قرار گرفته است.

اطلاعات بیشتر درباره توانگری مالی شرکت‌های بیمه فقط با یک تماس 

شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در رابطه با انتخاب بهترین بیمه ماشین، از شرکت‌های بیمه‌ای که سطح توانگری مالی بالایی دارند، از بخش کامنت‌های همین مقاله از کارشناسان بیمه دات کام کمک بگیرید تا مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما باشند.

 

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
آموزش مشاهده سوابق بیمه با موبایل
۲۰ آذر ۱۴۰۲ / بیمه تامین اجتماعی / اطلاعات بیمه ای

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی و به وسیله موبایل (۳ روش تصویری)

احتمالاً برای همه مشاهده سوابق بیمه با موبایل، یکی از راحت‌ترین روش‌های استعلام بیمه تامین اجتماعی است. سه روش مختلف استعلام سوابق را در این مقاله بخوانید.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
رسول
۰۵ شهریور ۱۴۰۲

سطح توانگری بیمه تعاون نسبت به ایران جطوره ممنون میشم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. بر اساس جداولی که در این مقاله آورده ایم.

person
محمد
۲۶ مرداد ۱۴۰۲

لطفا اخربن وضعیت توانگری مالی بیمه دی و سینا و ملت را اعلام فرمایید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. اطلاعات توانگر مالی را همین مقاله ذکر کردیم از توانگری مالی سینا و دی در گروه یک قرار دارند.

person
قربان زاده
۲۵ آذر ۱۴۰۱

سلام چطوری بیمه سامان با۲۴۰درصد رتبه نخست و داره بعد پاسارگاد ۳۳۴درصد اول نیست؟

person
ویشکا عالمیان
۱۹ شهریور ۱۴۰۱

توانگری مالی رتبه ۱ یعنی اینکه خسارات رو زودتر میتونه شرکت بیمه پرداخت کنه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

  سلام ویشکای عزیز
  بله توانگری مالی رتبه یک شرکت های بیمه به این معناست که آن شرکت از توان مالی بالا در هنگام پرداخت خسارات برخوردار است.

person
بیمه سلامت نگاهی نو به ایران عزیز ما
۲۶ مرداد ۱۴۰۱

سلام،خواهشمندم هنگام ثبت اطلاعات بیمه گذار از ابتدا تا مطب و داروخانه‌های محترم دقت لازم صورت بگیرد عدم مطابقت اطلاعات مربوط به مراجعه کنندهء محترم باعث بروز اشکال میشود مثلاً مدتی،ست شماره همراه بنده بنام شخص دیگری در سامانه سلامت (حتی سامانه‌های پیوند داده شده ) ثبت شده و پیامهای مربوط به ویزیت، داروخانه، دریافت بسته های حمایتی، و.برایم ارسال میشود این عدم تطابق برای بنده مشکلاتی بوجود آورده خواهشمندم به سامانه های زیر نظرتان توضیحات لازم داده شود بسیار ممنون قدر دان زحمات شما هستیم اللهم الشفع کل مریض آمین هه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، ما سایت فروش بیمه هستیم و این مطلب هم در جهت اطلاع رسانی است. اما شما باید به دفاتر ثبت نام بیمه سلامت مراجعه کنید.

person
Reza m
۳۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید.بیمه پاسارگاد واسه بیمه بدنه چطوره؟توانگریش و ایفای تعهداتش خوبه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، جزو بیمه های خوب است؛ البته به نزدیک بودن واحد خسارت در محل سکونتتان توجه کنید.

person
س
۱۶ اسفند ۱۴۰۰

این چه جدول اشتباهیه که منتشر میکنید اسم خودتونو گذاشتید کارشناس و تحلیلگر!!!
سال ۹۹ ملت کجاش ۱۰۲ هست؟
سال ۹۹ پاررسیان کجاش ۲۷۹ هست؟
لطفا دقت کنید به این جدولها استناد میشه
جای تاسفه!!!

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اطلاعات تمامی این مقالات از خود سایت اصلی به دست می آید. به هرحال اگر شما اطلاعاتی دیگری هم دارید، ممنون میشویم که اعلام کنید.

   person
   فاطمه
   ۰۹ فروردین ۱۴۰۱

   سلام، در سایت بیمه مرکزی اعلام شده که “توانگری اعلامی بیمه مرکزی ج.ا.ایران در هر سال، بر اساس صورتهای مالی حسابرسی شده سال گذشته میباشد.”
   https://www.centinsur.ir/_douranportal/documents/2277/000706.pdf

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز، ممنون از پیامتان

person
حسن
۰۷ دی ۱۴۰۰

سلام سطح تونگری بیمه پارسیان هم بگید ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز اگر در متن محتوا دقت کنید می بینید که شرکت بیمه پارسیان در سالیان مختلف اخیر دارای سطح توانگری یک است.

person
فقیهی
۲۴ آذر ۱۴۰۰

سلام آیا میتونم با دیپلم نمایندگی بیمه رو بگیرم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بر اساس قوانین اعلام شده افراد با تحصیلات دیپلم و بالا می توانند نمایندگی بگیرند. شما بیشتر باید به دنبال این باشید که دانش خود را در خصوص بیمه افزایش دهید.

   person
   سپهر
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱

   سلام مدرک تحصیلی خاصی اصلا لازمه؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۲ تیر ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز، خیر.

  person
  پارسه
  ۲۰ دی ۱۴۰۱

  سلام
  بله
  ما در خدمت شما هستیم که کمک کنیم نمایندگی بهترین بیمه را دریافت کنید

person
Armita
۲۱ آذر ۱۴۰۰

شرکت معلم سطح توانگری چند ؟؟
و بصورت کلی شرکت خوبی هست یا خیر ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر آرمیتای عزیز . سطح توانگری شرکت بیمه معلم با امتیاز ۱۱۷ در سال ۱۴۰۰ در سطح یک قرار دارد و شما به راحتی می توانید بیمه نامه مدنظر خود را از این شرکت تهیه نمایید. ضمنا می توانید از سامانه آنلاین بیمه دات کام برای خرید انواع بیمه های شرکت بیمه معلم نیز اقدام کنید.

person
مجتبی صدیقی
۱۶ آذر ۱۴۰۰

سلام، اگر شرکت بیمه ای ورشکست شد، ما چه کار کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، تمامی شرکت های بیمه تحت نظر بیمه مرکزی بوده و در صورتی که شرکت بیمه ای ورشکست شود، از طرف بیمه مرکزی قابل جبران خواهند بود.

person
محمد
۰۲ آذر ۱۴۰۰

سلام جناب از نظر شما برای تهیه بیمه تکمیلی انفرادی از بین بیمه سامان و تعاون کدام گزینه بهتری هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر شما می توانید با توجه به پوشش های این دو شرکت بیمه و شرایط خود ، بهترین گزینه مناسب را خریداری نمایید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۴۳۷۲ با کارشناسان بیمه تکمیلی بیمه دات کام تماس حاصل نمایید با تشکر

  person
  سیروان بابائی
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱

  سلام وضعیت توانگری شرکت بیمه تجارت نو به چه صورته؟

   person
   کارشناس بیمه
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

   سلام اینکه الان چه رتبه ای دارد، اطلاع دقیقی نداریم اما اخرین درصد آن ۱۶۳ بوده است.

person
حسین
۲۰ آبان ۱۴۰۰

سلام میشه راهنمایی بفرمایید الان در حال حاضر تو سال ۱۴۰۰ با توجه به سطح توانگری شرکت های بیمه و مزایای آنها، کدوم شرکت بیمه برای گرفتن بیمه عمر و سرمایه بهتره؟
خواهشاً بنده رو راهنمایی کنید ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰

  سلام حسین عزیز از توجه ات به سایت ما ممنون در مورد سوال شما ما یک مقاله با عنوان بهترین بیمه عمر در سایت بیمه دات کام داریم که برای خواندن آن می تونید به لینک اینجا مراجعه نمایید.

person
مهدوی
۱۱ آبان ۱۴۰۰

؟؟؟ بیمه سامان برای «نهمین» سال متوالی در رتبه «نخست» توانگری مالی ؟؟؟
<>
میشه لطف کنی بگی بیمه سامان این توانگری رو از کجا بدست آورده ؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر ضمن تشکر از توجه تون به مطلب توانگری مالی شرکت های بیمه . مرجع ما در ذکر این مطلب ، بخش اخبار سایت بیمه سامان بوده است و لینک اون رو براتون ارسال می کنیم : توانگری شرکت بیمه سامان

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید