24 مرداد 1401

شکایات بیمه مرکزی و نحوه ثبت شکایت در سامانه بیمه مرکزی

تهیه بیمه هم مانند سایر محصولات دیگر می‌تواند رضایت و نارضایتی‌های خاص خودش را داشته باشد. شاید بارها برای شما هم رخ داده که محصولی را خریداری کرده‌اید، اما رضایت کافی از آن محصول نداشته باشید. اگر این نارضایتی درباره بیمه باشد، می‌توانید به بخش شکایات بیمه مرکزی مراجعه کنید و طرح موضوع داشته باشید. سوالی که برای برخی از افراد به وجود می‌آید این است که آیا می‌توان از بیمه‌ها شکایت کرد و خسارت دریافت کرد؟ آیا مرکزی برای رسیدگی به این شکایات وجود دارند؟ مدت زمان رسیدگی به این مشکلات چقدر است؟ در این مطلب به سوالات مطرح شده پاسخ خواهیم داد، با ما همراه باشید.

شکایات بیمه مرکزی

به طور حتم شما هم شنیده‌اید که در برخی از مواقع شرکت‌های بیمه در صورت بروز مشکل با بیمه‌گزار، به این شکل رفتار می‌کنند که اگر مشکلی دارید می‌توانید از ما شکایت کنید.

بله درست است، می‌شود شکایت کرد، اما آیا زمانی که برای این موضوع سپری می‌شود، ارزش این شکایات را دارد؟ رفت و آمدهای بی مورد، گرفتن دیه و خسارت به قدری در این روز‌ها زیاد است. نیاز به یک سامانه یکپارچه برای پاسخ‌گویی به مشتری‌ها و بیمه‌گزار‌ها از واجبات است.

با توجه به موضوع شکایات بیمه مرکزی، سامانه‌ای برای رسیدگی این موضوعات راه‌اندازی کرده‌است. از سال 1393 این خدمت اجرا می‌شود.

البته شما می‌توانید برای استعلام اصالت بیمه نامه خود از سامانه سنهاب استفاده کنید.

پاسخگویی به شکایات بیمه مرکزی

متوسط زمان پاسخگویی برای شکایات بیمه از 73 روز به کمتر از 6 روز کاهش پیدا کرده‌است تا بتوان در سامانه شکایات بیمه مرکزی از شرکت بیمه شکایت کرد.

نحوه ثبت شکایات بیمه مرکزی

مرحله اول

در ابتدا به سایت بیمه مرکزی مراجعه کنید و اطلاعات شخصی مانند: کد ملی، تاریخ تولد، شماره پرونده خسارت، شماره بیمه‌نامه، آدرس و  شماره تلفن خود را برای طی کردن مراحل شکایت، همراه خود داشته باشید.

 

شکایت بیمه مرکزی

سامانه شکایت بیمه مرکزی

در سامانه باید به بخش قسمت شکایات بروید و روی این گزینه کلیک کنید. بعد از آن پنجره‌ای باز می‌شود که نوع شکایت را مشخص کنید. در این قسمت، شما باید شکایت خود از صدور بیمه‌نامه (بیمه گذار)، پرداخت خسارت (زیان دیده- دارای پرونده)، پرداخت خسارت (زیان دیده- فاقد پرونده)،نمایندگان رسمی‌ شرکت‌های بیمه، دفاتر غیرمجاز، کارگزاران رسمی ‌دارای پروانه از بیمه‌ مرکزی، ارزیابان رسمی ‌دارای پروانه از بیمه مرکزی، صندوق تامین خسارت‌های بدنی (مراجعه‌ مستقیم)، صندوق تامین خسارت‌های بدنی (مراجعه به شرکت) را مشخص کنید.

شکایت بیمه مرکزی

در این مرحله نوع شکایت خود را انتخاب کنید.

حالا اگر در این بین شخص در خرید بیمه سرش کلاه برود و به عبارتی بیمه تقلبی هم بخرد، بهترین راه شکایت به بیمه مرکزی است.

مرحله دوم ثبت شکایات بیمه مرکزی

سپس اطلاعات و مشخصات بیمه‌نامه خودتان را وارد کنید. دقت کنید که در این مرحله باید اطلاعات به طور دقیق وارد شود. شرکت بیمه، شماره بیمه‌نامه و عنوان بیمه‌نامه( بیمه عمر، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه) از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا ثبت شکایت به درستی پیگیری شود.

 

شکایت بیمه مرکزی

مراحله دوم شکایت بیمه مرکزی

مرحله سوم

در قسمت سوم باید اطلاعات شخصی مانند: کد ملی، شماره موبایل، تاریخ تولد، آدرس و استان و شهر خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن کد امنیتی بر روی مرحله بعد کلیک کنید تا به مرحله سوابق وارد شوید.

شکایت بیمه مرکزی

وارد کردن اطلاعات شخصی

 

بر روی بخش سوابق کلیلک کرده و اطلاعات لازم را وارد کنید تا بعد از آن وارد شرح شکایت شوید. در این قسمت باید شکایت خود را بنویسید و طرح شکایات بیمه مرکزی را انجام دهید. کافی است که موضوع شکایت را مانند: خسارت جانی، خسارت مالی، خسارت صدور یا هر مورد دیگری که وجود دارد عنوان کنید. این بخش باید هرچه درباره شکایت خود مطرح کنید را بنویسید.

در بخش مستندات، باید اطلاعات مستند مورد نیاز را بارگذاری کنید و به مرحله تایید نهایی بروید.

مرحله آخر ثبت شکایت

در قسمت تایید نهایی، پیام شما با موفقیت ثبت خواهد شد. کد رهگیری خود را یادداشت کنید و برای پیگیری شکایات خود می‌توانید به بخش پیگیری شکایات در بیمه مرکزی بروید تا روند شکایت را ببینید. دقت کنید که کد رهگیری به شماره موبایلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد. بهتر است که در بخش اطلاعات شخصی، شماره تماس خود را وارد کرده‌باشید.

اطلاع تخلفات به بیمه مرکزی

مدیر نظارت فنی بیمه مرکزی اعلام کرده‌است که اگر بیمه‌گر یا صندوق پرداخت خسارت در زمان مقرر نسبت به پرداخت خسارت تعللی داشته باشد؛ شخص ثالث می‌تواند موضوع را به بیمه مرکزی اعلام کند و مانند روشی که در بالا گفتیم، ثبت شکایت کند.

بیمه مرکزی موظف است که پس از ثبت شکایات بیمه، اعتراضات را ظرف 15 روز بررسی و پیگیری کند تا تصمیمات مقتضی به عمل آید. همچنین اگر شرکت بیمه‌ای در پرداخت خسارت بیمه شخص ثالث قصور داشته‌ باشد و این موضوع برای بیمه مرکزی محرز شود، طبق ماده 28 قانون، شرکت بیمه ملزم به پرداخت جریمه‌های نقدی است. در برخی از موارد و با تایید شورای عالی بیمه، پروانه فعالیت این شرکت حالت تعلیق خواهد گرفت.

سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که چرا برخی از افراد با توجه به مکانیزم بیمه مرکزی برای جلوگیری از تخلفات شرکت‌های بیمه، همچنان نارضایتی از این شرکت‌ها دارند؟ مدیر نظارت فنی بیمه مرکزی در مورد این سوال این چنین پاسخ می‌دهد: برای حل این مشکل در ابتدا، مردم باید نسبت به حقوق خود آگاهی مناسب پیدا کنند؛ زیرا بیشتر اعتراض بیمه‌گزارها از برخی از شرایط بیمه‌نامه‌ها، عدم آگاهی آن‌ها از میزان تکمیل مدارک پرونده است.

دقت داشته باشید که در گام بعدی باید، اعتراض خود را به واحد بازرسی و ارزیابی عملکرد شرکت بیمه منعکس کرد و اگر نتیجه‌ای دریافت نشد، به سایت بیمه مرکزی مراجعه و  شکایات خود را ثبت کنید تا این نهاد بیمه‌ای رسیدگی‌های لازم را انجام دهد.

کد ملی در شکایات بیمه مرکزی

افراد برای شکایت از بیمه مرکزی باید کدملی خود را وارد کنند، اما این به آن معنا نیست که کدملی از هر شهری صادر شده، بیمه‌گزار هم برای همان شهر است. با توجه به این موضوع، بیمه مرکزی شکایت‌ها را به صورت استانی طبقه بندی کرده است تا مدت زمان رسیدگی به شکایات کاهش پیدا کند.

رسیدگی شرکت‌های بیمه به شکایات

رییس اداره رسیدگی به شکایات بیمه مرکزی تاکید می‌کند که باید در موضوع شکایات، طبق آیین نامه 71 شورای عالی بیمه عمل کرد. موسسه‌های بیمه مکلف هستند که واحد رسیدگی و پاسخگویی به شکایات را در سطح کشور و تحت نظر و مسئولیت مستقیم شخص مدیر عامل راه اندازی کنند تا در مدت زمان کوتاهی به این شکایات رسیدگی شود.

اهمیت بیمه مرکزی

به طور کلی در این مطلب درباره شکایات بیمه مرکزی توضیحاتی دادیم. دقت کنید برای ثبت شکایت از شرکت بیمه باید به سامانه بیمه مرکزی مراجعه کنید و مراحل بالا را انجام دهید تا پرداخت خسارت برای انواع بیمه‌نامه مانند: بیمه شخص ثالث، بیمه عمر، بیمه بدنه و بیمه‌نامه‌های دیگر را دریافت کنید. در این مطلب سعی کردیم با توجه به انواع بیمه‌نامه‌ها توضیحاتی درباره دریافت خسارت و چگونگی شکایات بیمه مرکزی اطلاعاتی به شما ارائه کنیم. اگر سوال یا ابهامی‌ دارید که به آن پاسخ نداده‌ایم، کافی است که در انتهای این مطلب و در قالب کامنت سوالات خود را با کارشناس‌های بیمه دات کام در میان بگذارید تا در زمان کوتاهی پاسخ خود را دریافت کنید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
15 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی چیست؟ راهنمای کامل و دقیق

بیمه تامین اجتماعی زنان خانه دار برای آن دسته از خانم های خانه داری که شغل استخدامی ندارند؛ می تواند بسیار مفید باشد. چرا که علاوه بر استفاده از پوشش های تامین اجتماعی می توانند پس از بازنشستگی هم به عنوان یک پشتوانه مالی، از سرمایه ایجاد شده استفاده کنند. شما می توانید با ثبت نام این بیمه از مزایای آن بهره مند شوید.

10 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

یافتن کد پستی در کمتر از 5 دقیقه؛ 4 روش مختلف برای دریافت کدپستی

امروزه برای یافتن کد پستی  روش‌های ساده و سریعی وجود دارند که در این مقاله به طور کامل به معرفی این روش‌ها پرداخته‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید.

09 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

شرایط استفاده از بیمه بیکاری+ نحوه دریافت حقوق بیکاری سال 1402

چگونه بیمه بیکاری دریافت کنیم؟ مراحل و مدارک ثبت نام بیمه بیکاری و شرایط لازم آن را در این مطلب بخوانید.

08 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

صنعت بیمه: نیاز جامعه ایرانی در سال 1402

تاریخچه صنعت بیمه، بیمه در کشور ایران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟ برای کسب آگاهی بیشتر این مقاله را بخوانید.

07 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

قوانین کار: میزان حقوق اضافه کاری و ساعات قانونی کار هر کارگر در 1402

اگر کارگر یا کارفرما هستید و می‌خواهید اطلاعاتی در مورد قوانین کار کسب کنید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

02 خرداد 1402 / اطلاعات بیمه ای

جرایم بیمه تامین اجتماعی | مشاهده و پرداخت جرایم + طرح بخشودگی

کسب و کارهای مختلف، ممکن است به دلایل گوناگونی با جرایم بیمه تامین اجتماعی رو به رو شوند. جرایم بیمه تامین اجتماعی برای کارفرمایانی است، که در ارسال لیست بیمه یا حق بیمه

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
علی پایدار
20 دی 1400

بی خود ترین بیمه بیمه دانا بی صاحب نه کسی جواب میده نه رسیدگی داره

  نویسنده بیمه
  20 دی 1400

  سلام وقت بخیر اگر بیمه دات کام خدمتی می تواند به شما ارائه دهد، بفرمایید که بتوانیم در جهت رفع مساله شما راهکاری ارائه بدهیم

   علیرضا
   25 اردیبهشت 1401

   تا حالا بیمه حافظ نرفتید که ببینید چطور تو یک کشور اسلامی تو روز روشن کلاهبرداری و دزدی میکنن. بیمه حافظ شعبه رشت واقعا تا رشوه نگیرند کار نمی‌کنند چون قیمت ماشینهای منطقه آزاد اینجا بالاست دارن رشوه های خوبی می‌گیرند واسه دادن حق مسلم مردم و خسارت بحق مردم. بیمه حافظ کثیف ترین بیمه در کشور عزیز و اسلامی ایران هستش.

    ا.ف
    23 آبان 1401

    دقیقا همینطوره. بیخود و بی در و پیکر. من زیان دیده هستم ولی دو هفته است هنوز پرونده ی من و نفرستادن برای پرداخت و حتی جوابم نمیدن

     محیار
     17 آذر 1401

     شما دو هفتس من از قبل سال تاحالا بیمه سینا خسارتمو پرداخت نکرده

   مهدی
   23 مرداد 1401

   سلام بیمه البرز با شهرداری قرارداد داشت بنده 13 میلیون خرج مردم چون قردادش با شهرداری تمام شد دیگه هزینه منو نداد در سورتی که فاکتور های هزینه من تاریخش 5 ماه قبل از اتمام قرارداد بیمه البرز بود حالا هر چقدر پیگیری میکنم جواب نمیدن

    کارشناس بیمه
    24 مرداد 1401

    سلام متاسفانه بعضی شرکت ها نسبت به تعهدات خودشان پایبند نیستند.

    محسن فرخی
    03 اسفند 1401

    سلام
    جالب اینه که در سایت اونها پس از پر کردن شکایت پیام خطای سرور میده تا نتونید شکایت پر کنید. یعنی گل و بلبل

     مهدی
     13 خرداد 1402

     دمت گرم چون برای منم همینطور شد ونتونستم شکایت را ثبت کنم.

  مهدیار زمانی
  15 دی 1401

  حق با شماست اولا همشون ( تمام بیمه ها ) از بالا تا پایینشون هر دقیقه و هر ثانیه بجای کار کردن میشینن فکر میکنن ببینن چطور و از چه راهی مردم را سرکیسه کنن . ثانیا ما مثل اسیرهایی میمونیم در دست قبیله دزدان که بابت دزدی یکیشون میخواهیم به رییس دزدا شکایت ببریم . لعنت به همشون

  رامین
  25 اسفند 1401

  دقیقا حق باشماست..بیمه بسیار مزخرف وناکارآمد

علی
05 بهمن 1400

سلام بله این بیمه دانا چرا همش ارباب رجوع هاشو میپیچونه

  کارشناس بیمه
  05 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز شما می توانید اعتراض خود را به نمایندگی های این شرکت بیمه ارسال نمایید. با تشکر

صالحی
06 بهمن 1400

بیمه کوثر آشغال ترین گداخونه ترین و بیمسئولیت ترین بیمه در کشوره توصیه میکنم به هیچ عنوان پولتونو توی این بیمه دور نریزید
یه خسارت جزئی ماشین فقط یه هفته طول میکشه حواله صادر کنن بعد صدور حواله ۴ روز طول میکشه تا پولو بریزن به حسابتون

  کارشناس بیمه
  06 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز
  بیمه کوثر یکی از شرکت های معتبر در حوزه بیمه است و روندهای اداری معمولا زمان بر است . شما می توانید با کمی صبوری فرایند را پیش ببرید و اگر اعتراضی بود به نمایندگان این شرکت اعلام نمایید.

   حامی
   07 آذر 1401

   راست میگه هنوز کارشناس بیمه کوثر نمیدونه که سپر ماشین پشتش فوم قرارمیدن و با خار سپر می‌زنند جا اینقدر بی‌تجربه و بدرنخور هست بیمه کوثر امان از بی قانونی

   حسن
   12 دی 1401

   من یک هفته قبل تصادف کردم وخیارت آنلاین ثبت کردم هنوز هیچ خسارتی رو پرداخت نکردن وکسی هم جوابگو نیست زنگ زدم نمایندگی شرق تهران میگه ثبت کردم بهتون زنگ می زنن

  رضا
  03 خرداد 1402

  پس هنوز بیمه آرمان گذرتون نیفتاده که 4 میلیون خسارت بدنه رو بعد از 57 روز پرداخت کنه 45 درصد هم فرانشیز

علی
06 بهمن 1400

سلام از بیمه دانا زنجان شکایت دارم هر سری مراجعه کردم بابت پرداخت دیه گفتن بودجه نداریم الان ۲ماه از تشکیل پرونده م میگذره کارم شده هرروز به بیمه دانا رفتن خیلی مزخرفه یکی بدادم برسه زندگیم نابود داره میشه

  کارشناس بیمه
  06 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز به نمایندگی بیمه دانا یا شعب اصلی این شرکت بیمه مراجعه نمایید.

   Saeed
   20 اسفند 1401

   مگه شعب اصلی درست کار انجام میدن؟
   امروز زنگ زدم بعد ۳۴ روز هنوز خسارت ماشینم رو نریختن
   میگه باید پول بدن بهمون تا پرداخت کنیم
   جالب اینجاس که ده روز قبل هم زنگ زدم همین جواب رو داد

  فریدون
  17 بهمن 1401

  سلام از همه آشغال تر بیمه حکمت صبا آدمهای بد اخلاق و تازه کار 4ماه از تصادفم میگذره هنوز میپچونن
  صد بار هم به سرپرستی تهران زنگ زدم ولی متأسفانه اونا بدتر از همه هیچ پیگیری انجام ندادن

  سجاد عزیزی
  17 بهمن 1401

  سلام از همه آشغال تر بیمه حکمت صبا آدمهای بد اخلاق و تازه کار 4ماه از تصادفم میگذره هنوز میپچونن
  صد بار هم به سرپرستی تهران زنگ زدم ولی متأسفانه اونا بدتر از همه هیچ پیگیری انجام ندادن

  خالقی
  14 خرداد 1402

  من سال قبل هزینه های درمان رو تحویل نمایندگی بیمه تجارت نو در استان گلستان دادم و بار که مراجعه می کنم بهانه های مختلفی دارند یه بار میگن هنوز دانشگاه بدهي خود را به بیمه پرداخت نکرده و چندین بار حضوری رفتم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم خواهشا اگر راهی وجود داره راهنمایی فرمایید. با تشکر. 09112711370

   نویسنده بیمه
   16 خرداد 1402

   سلام دوست عزیز. به بیمه مرکزی مراجعه کنید و این مشکل را حضوری پیگیری نمایید.

علی
09 بهمن 1400

سلام وقت بخیر
بیمه حکمت بعد از دوماه که من تصادف کردم همش منو میپیچونن به بهانه های مختلف خسته شدم از بس تو این دو ماه زنک زدم و اینور اونور رفتم
بیمه بدنه استفاده کردم اولا که خسارت رو درست نزدن و دوم همون مبلغ کمی هم که زدن بعد دو ماه پرداخت نمیکنن
باید چیکار کنم؟
به اندازه کافی دویدم و زنک زدم و اینور اونور رفتم
ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، همانطور که در مقاله نوشتیم، شما می توانید از طریق شکایت در سامانه بیمه مرکزی، به حق خود برسید. البته این یک مساله حقوقی هم است و می توانید از یک وکیل در این زمینه مشورت بگیرید.

کاووسی
10 بهمن 1400

سلام چطوری به رتبه بندی شرکت های بیمه دسترسی پیدا کنم؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، برای دریافت رتبه بندی به سایت بیمه مرکزی مراجعه کنید.

محمد
12 بهمن 1400

سلام چرا اینقدر نرخ بیمه بالاست واقعا با این درآمد های کم خیلی زیاد است این نرخ ها آخه بیمه شخص ثالث 3 میلیون به بالا این خودش دیه است

  کارشناس بیمه
  12 بهمن 1400

  با سلام دوست عزیز نرخ بیمه ها از جمله نرخ بیمه خودرویی نظیر بیمه شخص ثالث را بیمه مرکزی برحسب نرخ دیه و در نظر گرفتن عوامل دیگر نظیر نوع خودرو و … سالانه مشخص می کند.

   اتابائی
   24 اردیبهشت 1402

   چرا بیمه مرکزی شرکت بیمه ها دیه مردم را واریز نمیکنه نظارت نمیکنه موقع بیمه کردن خودرو نقد جیرینگی میگیرن موقع دیه مردم را دادن اینقدر اذیت میکنند از سال 1397 بیمه حافظ دیه ام را به بهانه واهی واریز نکرده بنده چطوری بدون اینکه دیه ام را بگیرم رضایت نامه محضری بدهم الان هم احتیاج دارم تورم هم روز بروز زیاد میشه چرا نظارتی نیست کجاست مسئولانی که شعار میدهند فساد را از بین میبریم ریشه کن میکنیم میگویند

عباسی از کرمانشاه
18 بهمن 1400

درود و وقت بخیر خدمت شما
بنده پارسال تصادف کردم و الآن حکم دادگاه رو با مدارک دیگر پزشکی خودم تحویل بیمه تعاون دادم،بیمه برای پرداخت مبلغ تعیین شده طبق حکم دادگاه و مفاد بیمه ثالث مقصر،از بنده اقرارنامه و تعهدی را قبل از پرداخت دیه میخواد که بعدا مدعی نشم که به من چیزی پرداخت نشده،کجای دنیا چنین چیزی قابل قبوله که شما قبل از دریافت خسارت،رسید به طرف مقابل بدی که هیچ بدهی به ایشان نداری؟

  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، چنین چیزی امکان ندارد و به قول شما در هیچ جای دنیا هم وجود ندارد. به هر حال، اگر مساله حل نشد، بهترین راه شکایت از طریق بیمه مرکزی است.

غفور
22 بهمن 1400

آقا برادر اخوی مسلمان هیچکس نیست به داد ما برسه تو این مملکت، شما هم ما را سر کار گذاشته اید دو روزه میگردم دنبال فرم شکایت هیچ فرمی درکار نیست فقط روش شکایت کردن را آموزش می دهید چقدر و تا کی اینجور خر تو خر باید باشه

  کارشناس بیمه
  22 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، ما در بیمه دات کام سعی می کنیم تا اطلاعات کامل از نحوه شکایت را آموزش دهیم و فقط اطلاع رسانی کردیم. به هر حال، در صورت داشتن مشکل اگر تهران هستید، می توانید به خود بیمه مرکزی مراجعه کنید.

مصدری
24 بهمن 1400

بیمه ملت انگار عذاب الهی هست که خدا برامون نازل کرده، ۲۵ روزه که خسارت منو پرداخت نکرده، مقصر بیمه داده رفته من زیان دیده ۲۵ روزه نتونستم پولمو بگیرم، به تهرانم زنگ‌زدم مسئوا تصادفات میگه بشین تا وقت پولت برسه

  کارشناس بیمه
  24 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز شما می توانید مشکلات خود را با همکاران پشتیبانی بیمه تعاون یا مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مطرح نمایید.

هیدا
25 بهمن 1400

سلام، من جانباز هستم و منزل مسکونی من از طریق بنیاد شهید در بیمه دی بیمه شده است در تندباد سی30آذرماه سال جاری گیلان خانه ام تخریب شده به علت بیماری و شرایط نامساعد جسمانی نمی توانم حرکت کنم در بیمه دی تشکیل پرونده دادم کارشناس بیمه هم بازدید کرده ولی تا حالا هیچ خسارتی پرداخت نشده حتی هیچ تماسی هم با من گرفته نشده از بیمه دی شاکی هستم هیچ فرمی برای شکایت در سامانه نیست من باید چکار کنم

  کارشناس بیمه
  25 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، شما اول با بنیاد صحبت کنید و باید به بیمه مرکزی شکایت کنید. از طریق شماره تماس ها پیگیری شوید.

پرویز
25 بهمن 1400

سلام. بیمه «سرمد» کارکنان جهاددانشگاهی کل کشور رو بیمه تکمیلی درمان کرده و حالا بعد از گذشتِ چندماه میگه باید بیمه تکمیلی عمر و حوادث گروهی هم بشید وگرنه خدمات درمانی هم ارائه نمیشه. میگیم ما که همگی بیمه عمر اجباری کارکنان دولت هستیم و یکجا حدود 110 هزارتومن از حقوقمون کسر کردن، این دیگه چه بیمه عمر اجباریه که دوباره باید 225 تومن پرداخت کنیم. میگن این بیمه تکمیلی عمر و حوادث هست و مبلغی علاوه بر اون بیمه عمر اجباری کارکنان دولت بهتون میدن. خیلی‌ها اعتراض کردن گفتن نمیخوایم، ولی فایده نداشت و مسئولان جهاددانشگاهی از این موضوع دفاع میکنن و شنیدیم تعدادی از اعضای هیئت مدیره بیمه سرمد از مسئولان جهاددانشگاهی هستن!!!…(الله اعلم). بیمه سرمد میگه اگه فرم بیمه عمر و حوادث رو تکمیل و ارسال نکنید، بیمه تکمیلی درمان‌تون هم قطع میشه و خدمات نمیدیم. آیا این تخلف نیست؟

  کارشناس بیمه
  26 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، هیچ اجباری نباید در بیمه باشد. بهترین راه حل این است که چند نفر بشید و بیمه مرکزی برای شکایت یا اداره کار مراجعه کنید.

محمد حلبچی
30 بهمن 1400

بنده طی یک تصادف که زیاندیده هم هستم الان مدت پنجاه روز تمام است که خوردیم بلاتکلیف مانده به خاطر نا کارآمدی بیمه مقصر که بیمه حافظ است و اینکه چرا باید بنده که زیان دیده هستم برای دریافت خسارت اول از جیب خودم خرج کنم تا بیمه مقصر بخواهد خسارت بنده را بپردازد و طی این مدت که از کار افتادم خسارت ناشی از بیکاریم را چه کسی باید جوابگو باشد

  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، بیمه فقط خسارت شما را پرداخت میکند، دبگر ایام بیکاری شما را پرداخت نمیکند.

حبیب
01 اسفند 1400

باسلام بنده بایک پراید مدل۸۶تصادف کرده بودم ومقصربودم وسقف تعهدات بیمه ایران هم۱۶میلون هس بعدازتشکیل پرونده دربیمه زیاندیده تامین دلیل زده وشکایت کرده بود وازکارشناس دادگستری۱۶میلیون ۵۰۰هزار برآوردخسارت آورده بود وبیمه هم ۱۰میلیون و۷۰۰هزار به طرف پول داده والان قاضی هم طی حکمی رای داده که مابقی که۵میلیون و۸۰هزارهس را من باید پرداخت کنم که سقف بیمه هم ۱۶میلیون هس الان مابقی را بااینکه سفف هس من چرابدم الان من چیکارکنم

  کارشناس بیمه
  02 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، ما که در شرایط تصادف و همچنین بیمه نامه شما نبوده ایم و بتوانیم نظر بدهیم. بهتر است که از یک وکیل یا کارشناس خسارت بیمه سوال بپرسید.

  پیمان
  02 فروردین 1402

  با سلام
  شما هم میتوانید علیه شرکت بیمه گر طرح دعوای کنید .البته باید دید تامین دلیل ورای دادگاه برای افت قیمت هست یا نه که دراین صورت پرداخت افت قیمت بعهده شماست

علی
03 اسفند 1400

سلام بیمه مرکزی چرا سامانه ثبت شکایات را به روی مردم بسته ؟؟؟
همینه که بیمه ها هر جور دلشان بخواهد کار میکنند
بیمه ایران بخاطر تصادفی که بنده داشتم وغیر مقصر وزیان دیده هستم یک هفته است که اذیتم میکنه حرف آخرشان هم این بود برو هرکاری از دستت میاد کوتاهی نکن منم دل به این خوش بود که از طریق بیمه مرکزی دادخواهی کنم که نمیشه باید چکار کنم؟؟

  کارشناس بیمه
  04 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه این مساله این وجود دارد. می توانید حضوری مراجعه کنید.

ابوالفضل
05 اسفند 1400

سلام آخه این چه قانونه جدیدیه که گذاشتن ..منه نوعی که تا حالا ماشین نداشتم بعد یک ماشین رنو مدل 81 که قیمتش زیر 15 هست بخرم چرا باید 3 میلیون پول بیمش بشه ..در صورتی که 20 ساله ماشین هیچ تصادفی هم نداشته …بعدشم یعنی چی قبل از سال 97 یعنی ماه 12….اگه ماشین قبلی فروخته باشی بخوای ماشین جدید بخری قبل بیمش صفر میشه .بعد به جایه 7 سال تخفیف شدش 15 سال .حالا کفته باشن بیمه اگه تصادف کنی کلا صفر نمیشه . .واقعا دستشون درد نکنه .که به فکر مردمن …واقعا این حرکت خیلی ظلم بود …بیمه هر سال 30 30 درصد میره بالا .از اونور سالی 5 درصد تخفیف داره …صبوری کار ماست ..امیدوارم این قانون تغییر کنه .یا اصلاح بشه ..

  کارشناس بیمه
  07 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، ما که دیگر این قانون را تعیین کرده ایم. امیدواریم که مشکل شما هم حل شود.

مریم
05 اسفند 1400

با عرض سلام من بیمه درمان انفرادی سامان دارم بعد از ۶ ماه که خسارت بیمارستانی داشتم حهت عمل دیسک کمر .به من میگویند تو قبلا تیروئید داشتی و موقع خرید بیمه نامه چون نگفتی خسارت تعلق نمیگیره و قرداد فسق میگردد . آیا این درسته حالاکه به خسارت رسیده قرداد را فسخ کنند

  کارشناس بیمه
  05 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفانه خیلی از افراد هنگام خرید بیمه تکمیلی، عمل و بیماری های خود را مخفی می کنند و همین مساله باعث بروز مشکلاتی بعدی برای آن ها می شود. البته باز باید قوانین مربوط به بیمه تکمیلی سامان مطالعه کنید یا به بیمه مرکزی مراجعه کنید.

مقدم
06 اسفند 1400

پلاک من در اردیبهشت ماه فک پلاک و به ماشینی ک تازه خریدم نصب شده و دارای تخفیف هست. بیمه دانا چطور تونسته ماشین قبلیمو برا خریدارش در خردادماه با پلاکی ک رو ماشین جدیدم بوده بیمه کنه و تخفیفاتمو ب اون اعمال کنه.
در حالیکه پلاک دیگه ای رو اون ماشین هست
ب کجا باید شکایت کنم؟

  کارشناس بیمه
  06 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، ما دقیقا از اینکه چه اتفاقی افتاده و چنین مساله ای پیش آمده، اطلاعاتی نداریم. شما اول از همه با خود بیمه دانا تماس بگیرید. اگر جواب نگرفتید، به بیمه مرکزی مراجعه کنید.

رضا
07 اسفند 1400

اشغال ترین بیمه بیمه دانا است بعد از دو سال خسارت مردم را نمیدم به بهانه قسطی و تخفیف مردم را بدبخت کردن

  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این مساله مربوط به خود شرکت بیمه دانا است و اگر برای شما مشکلی از طرف شرکت به وجود آمده، می توانید با بیمه مرکزی مطرح کنید.

عقلمند
08 اسفند 1400

سلام من در بیمه ما بیمه عمر شده بودم یک ونیم میلیون پول داده بودم به خاطر بی عرضه گی کار کنان فسخ قرار داد زدم بهم 640هزار تومان برگردوندن فقط میخام بدونم چرا انقد کم کردند بی شرفها

  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، ما هم اطلاعاتی در این خصوص نداریم. شما باید با خود شرکت بیمه عمر ما تماس بگیرید. در صورتی که هم قانع نشدید، می توانید به بیمه مرکزی برای شکایت مراجعه کنید.

افشین
09 اسفند 1400

سلام
من بیمه شده بیمه آرمان در استان کرمانشاه هستم یک فقره خسارت درمان دارم که تو سیستم هم ثبت شده زنگ میزنم میگه واریز نمی کنم کسی هم جوابگو نیست.

  کارشناس بیمه
  10 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، اینکه چرا واریز نمی کند و دقیقا مساله چیست، ما اطلاع نداریم. شما از همین طریق می توانید شکایت خود را ثبت کنید.

  رضا علی
  18 اسفند 1400

  به شماره 09023964151 واتس اپ کن شاید یک نفر بدادت رسید

عباسی
11 اسفند 1400

سلام
متاسفانه بعضی از نمایندگی های بیمه ایران با سوءاستفاده از اعتماد مشتری برای صدور بیمه نامه پول اضافه میگیرد باید چکار کرد؟ لطفا راهنمایی کنید، اگه ارزش پیگیری دارد؟

  کارشناس بیمه
  11 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این مساله مربوط به خود بیمه ایران است. به هر حال، می توانید به بیمه مرکزی مراجعه و شکایت خود را ثبت کنید.

رحمن
15 اسفند 1400

باسلام واحترام
مزخرف ترین بیمه بیمه شرکت توانیرهست سال۹۹که بیمه کوثربودالان ۱۲ماهازسال۱۴۰۰میگذردهنوزمشخص نیست بیمه توانیرچه بیمه ای است آیاکسی میداند؟ بنده یه کارگرازکارافتاده هستم براثرنوسانات برق برج۳کمپرسوریخچال ماسوخت براباردوم حدودنزدیک۳میلیون بادستمزدوگازکردن کرایه بردن به تعمیرگاه مجازخرج کردم پولشم قرض کردم ولی ازهمون ابتداثبت کردم خسارت راخودتعمیرکاربنده خدابهم گفت بزارتاریخش بزنم سال۹۹که خیلی طول میکشه ولی براساس اینکه من فردی درستکاربودم همون تاریخ برج۳راگفتم بزنه ازهمون تاریخ هرچه پیگیری میکنم میزنه دربرسی بیمه آخه ۹ماه واسه سه میلیون چه بررسی میخان بکنن مگه تصادف زنجیره ای بوده بااین وجودهرچه مراجعه وهرچه تماس میگیرم میگن هنوزسال۱۴۰۰که درحال اتمام هست مشخص نشده ولی واسه ۲۰۰هزارتومان بدهی فورامیان برق قطع میکنن این چه قانونی هست یاخودشرکت توانیرعهده داربشه یامناقصه زودترانجام بدن توقانون شرکتهاتایک ماه بررسی بیمه ای بیشترندارییم الان طرف هی زنگ میزنه واسه۳میلیون پولش به کی به کجاپناه ببرم هرکه میدونه راهنمایی کنه توبیمه مرکزی هم شکایت کردم خیلی وقته ولی بی فایدست

  کارشناس بیمه
  16 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسفیم بابت این اتفاق. ما در بیمه دات کام فقط مراحل شکایت را نوشته ایم و هدفمان افزایش آگاهی در این خصوص است. اما به هرحال، بهتر است که با یک مشاوره حقوقی مشورت کنید.

امیرعلی
15 اسفند 1400

چرابیمه عمراینجوری عمل میکنن برادرخانم بنده حدودا۱۰الی۱۱سال بیمه عمرپرداخت کرده بودولی باتوجه به بیماری دوالی سه ماه توبیمارستان توکمابودولی بیمه عمربخاطرهمون سه ماه نپرداختن حدود۹۸درصدازکل دیه یه انسان وکم کردن واقعاخنده داره هرچه اعتراض کردییم گفتن بیشتروراث۱میلون پانصدشاملتون نمیشه حدود۶میلیون دادن واقعاباعث تاسفه

  کارشناس بیمه
  16 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، متاسف هستیم بابت این اتفاق اما اگر به نظرتان کم کاری از طرف شرکت بیمه بوده می توانید از طریق حقوقی و شکایت اقدام کنید.

رضا علی
18 اسفند 1400

سلام . یک مجموعه دولتی، با معرفی یک کارگزاری رسمی بیمه مرکزی، قرارداد بیمه تکمیلی با بیمه آرمان منعقد نموده که بر این اساس بیش از 400 نفر عضو این طرح شده اند و الانه نه تنها در پرداخت هزینه اسناد با مشکل مواجه شده اند ،بلکه درپاسخگویی و جلب رضایت این اعضاء برای عضویت در سال آتی نیز احتمامی ندارند. چکار باید کرد ؟ به کجا باید شکایت کرد برای احقاق حق ، چرا متوجه نمی شوید با دست خودتان بجای جذب 400 نفر در سال آتی، دارید این تعداد معترض و مخالف بیمه آرمان پرورش می دهید ؟
البته خوشبختانه نه خودشان جوابگو هستند و نه فکر کنم این عرایض حقیر را کسی ببیند و بخواهد پیگیری کند ، پول را گرفتید و گور پدر همه ، فعلاً که این چرخ بر وفق مراد شما می گردد!

یونس حاجی حسینی
20 اسفند 1400

با سلام از بیمه بازنشستگی پدرم شکایت دارم

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، خب باید بیمه مرکزی مراجعه کنید.

فرهاد
22 اسفند 1400

وقت شما بخیر
بنده کمتر از یکماه هست که ماشینم رو بیمه شخص ثالث کردم بدون تخفیف , خوشبختانه تونستم از یه ماشینی که پارسال فروخته بودم الحاقیه تخفیف کامل بگیرم …
ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید الان میتونم از تخفیفات استفاده کنم
بیمه شخص ثالثی. هم که گرفتم تجارت نو هستش
🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹

  کارشناس بیمه
  23 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، در زمان تمدید می توانید استفاده کنید.

Mmmog
22 اسفند 1400

بیخود ترین و به نظر من بیمه دانا آبروی هر چی بیمه برده وقتی نمیتونی جواب گو مردم باشید جمع کنید هشت ماهه هنوز خسارت منو پرداخت نکرده میگه بوجه نداریم خاک بر سر مدیری که نداره دویست میلیون دیه پرداخت کنه خاک برسر تون مسئولین بیمه دانا

حسین خانی
24 اسفند 1400

جان مادرتان بیمه رازی نرین

جهانگیری
03 فروردین 1401

واقعا پاسخگویی صفر صدور بیمه نامه با تاخیر انجام میشه و برای بیمه اتش سوزی تا پول و واریز نکردم نگفتن تایید کد پستی میخاد الانم خواستم مبلغ واریزی را بگیرم میفرمایند بعد تعطیلات 14 فروردین دیگه خودتون قضاوت کنید دوستان فقط با چشمانی باز اقدام به خرید بیمه کنید که مثل بنده دچار مشکل نشید

  مهدی ملکی
  22 آذر 1401

  بدترین بیمه نامه برای دانا هستش الان دوهفته از زمان دادن فاکتور سپری داره میشه خسارت منو ندادن هر وقتم میرم کسی پاسخ گو نیستش ‌. بیمه دانا بدترین بیمه نامه هستش
  بیمه نامه برای دانا هستش.

نورعلی ابراهیمی
06 فروردین 1401

سلام اینجانب نورعلی ابراهیمی تکبلاغ از بیمه دانا شکایت دارم یک دستگاه سواری ساینا رابیمه بدنه کردم آقادزد زاپاس چرخ بارهنگ چرخ و باتری باوئر شمع و جک وآچاروزنجیرچرخ باتجربه آزارم رابرد اعلام به۱۱۰گذارش کردم مامور کلانتری ۱۳ شهرک طلایی
مکتوب همه رونوشت مهر کلانتری تایید کرد ولی درمقابل سه میلیون تومان خسارت یک میلیون دویست هزارتومان بحسابم واریز کرد درصورتی که مدل سواری ۱۳۹۹ میباشد نه باتری و نه لاستیک زیرچرخ نداخته بودم ازشما خواهشمندم رسیدگی کنیدبیمه بدنه من اقساطی است اگر بیمه دانا زورش میاد ضروریات پرداخت کند سه ماه قسط دادم پول منو بده یا درست حسابی پرداخت کنه ۴۸ل۱۶۱ ایران۳۰ آدرس بیمه داناکرج کلشهر خیابان پونه میباشد

  کارشناس بیمه
  06 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، بیمه دات کام کارگزاری آنلاین فروش بیمه است و در این مطلب فقط چگونگی ثبت شکایت از شرکت های بیمه را در بیمه مرکزی نوشته است. بهترین حالت این است که اول با یک وکیل مشورت کنید و بعد به بیمه مرکزی برای ثبت شکایت مراجعه کنید.

بیمه گذار
11 فروردین 1401

با سلام و روز بخیر. من روز 9 فروردین بیمه شخص ثالث از طریق بیمه دات کام خریداری کردم و تا روز 10 فروردین بیمه نامه برای من صادر نشد. بعدا اعلام کردن مبلغ بیمه نامه اضافه شده و مابه التفاوت پرداخت کنین تا بیمه شما رو صادر کنیم. گروکشی پولی که بابت بیمه نامه پرداختم و عدم صدور بیمه نامه کلاهبرداری بود که از طریق بیمه دات کام انجام شد‌. تعهد جانی بیمه نامه برای هر دو روز فرقی نداشت و تعهد خسارت مالی از 16 میلینون تومان شده بود 20 میلیون. وظیفه نماینده صادر کننده بیمه اینه که وقتی مالک خودرو درخواست صدور بیمه نامه رو داره همون موقع براش بیمه رو صادر کنه و اگه بعدا الحاقیه ای نیاز بود بیمه گذار خودش میره و براش اقدام میکنه نه اینکه بیمه رو صادر نکنه و مالک خودرو رو دچار مشکل بی ماشینی و همچنین هزینه بیشتر کنه.من از بیمه دات کام میخوام بابت ضرر و زیانی که به من وارد کرده خسارتش رو پرداخت کنه.

  کارشناس بیمه
  11 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز
  من مساله شما رو با بخش پشتیبانی بیمه دات کام بررسی کردم و مساله شما مربوط به بیمه مرکزی هست به طوری که همه شرکت های بیمه تا این تاریخ صدور بیمه شما از زمان اعلام نرخ بیمه شخص ثالث هیچ بیمه ای را صادر نمی کردند . شما می توانید مساله خود را از بیمه مرکزی سوال کنید.

مهدی
11 فروردین 1401

سلام من ۲۶دیماه۹۹تصادف کردم و طبق بخشنامه شورای حل اختلاف رسیدگی کرد خرداد۱۴۰۰پرونده تکمیل شد و تحویل شرکت بیمه آرمان شد ولی هنوز از پرداخت خسارت خبری نیست و هیچ جوابی هم بما نمیدن میشه بفرمایید چطور شکایت کنم حقوقی یا کیفری؟ سامانه بیمه مرکزی فایده ای داره شکایت کنم؟ ممنون از راهنمایی تون

  کارشناس بیمه
  13 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، تنها راه همان شکایت از بیمه مرکزی است؛ برخی جواب گرفته اند و برخی خیر. بهتر است که از طریق یک وکیل آشنا به امور بیمه هم اقدام کنید.

پیمان
14 فروردین 1401

بیمه کوثر مدارک ما رو گرفته بدون اینکه بگه چقدر می شه چقدر قسطشه بیمه کرده و از حقوقمون ماهانه یک میلیون کسر می شه ما هم برادر معلول داریم و توان پرداخت نداریم

  کارشناس بیمه
  14 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفیم بابت اتفاقی که برایتان افتاده است. اما به هر حال باید از بیمه مرکزی پیگیری کنید یا با یک وکیل مشورت کنید.

حمید رضا
14 فروردین 1401

سلام من ۶ جلسه شیمی درمانی در مرکز انکولوژی سینا که در مرکز پزشکی اموزشی و درمانی بوعلی در تهران در خیابان دماوند بود انجام دادم حال برای پرداخت هر جلسه شیمی درمانی من که مبلغ ۱۵۰۰ بود بیمه ایران مبلغ ۵۷۰ هزار تومان پرداخت کرده وقتی هم پیگیری کردم میگویند که طبق تعرفه وزرارت بهداشت پرداخت کرده اند شاید تعرفه وزارت بهداشت ۵۰ هزار تومان باشد تکلیف من چیست درصورتی که بالاترین سقف تعهد بیمه ایران را انتخاب کردم که پرداخت این نوع بیماری ها را تا سقف ۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تعهد کرده است خواستم راهنمایی بفرمایید ایا روال به همین منوال است و بنده میتوانم پیگیری داشته باشم ۹۰۰۰۰۰۰میلیون پول تزریق دادم به خیال اینکه بیمه تکمیلی با کم کردن فراشیز ۵ درصد برای بیماری خاص خسارت درمان من را میدهد در صورتی که برای من ۳م۴۰۰هزار تومان پرداخت کرده ان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ارادتمند شما حمید از تهران

  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، این ها مربوط به واحد خسارت شرکت ها می شود. در ابتدا بهتر است که باید کارشناس بیمه ایران صحبت کنید تا سوال شما را کامل پاسخ دهند. در غیر نگرفتن جواب، آن ها به بیمه مرکزی برای شکایت مراجعه کنید.

مرتضی
15 فروردین 1401

من مهرماه 98 یکدستگاه خودرو دارای بیمه نامه با تخفیف 70 درصد خریدم که 28 اسفند 99 هم بیمه نامه شخص ثالث رو باز با تخفیف 70درصد تمدید کردم اما امسال شرکت بیمه پاسارگاد تخفیفات منو 5 درصد کرده و میگه مالک قبلی خودرو تخفیفاتش رو انتقال داده . یعنی خودرویی رو با شرایط تخفیف بیمه ای 70درصد فروخته و دو سال بعد بدون اجازه من تونسته تخفیفاتش رو برای خودش برگردونه ! اگه من به جای بیمه پاسارگاد به همون شرکت قبلی یعنی بیمه ایران مراجعه میکردم بیمه پاسارگاد میتونست باز هم سوء استفاده کنه و تخفیفات رو کم کنه؟ و الان چرا من نباید بتونم بیمه نامه شخص ثالث پاسارگاد رو باطل کنم و از جای دیگری بخرم؟

  کارشناس بیمه
  02 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، تخفیف بیمه برای فرد است و او می تواند استفاده کند.

سعید
15 فروردین 1401

با سلام.چرا بیمه دانا پول واریز نمیکنه.از ۴ فروردین امروز و فردا میکنن.
آخرین سالی که با بیمه دانا کار میکنم.
اصلا بدرد نمیخوره.
لطفا پیگیری کنید چرا انقدر دیر واریز میکنن.
استان مرکزی

  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، ما کارگزاری هستیم و صرفا در این مقاله روش های شکایت را مطرح کرده ایم.

رسول خان نبی
17 فروردین 1401

سلام چرا بیمه دانا زمان پول گرفتن خیلی راحت پول میگیره ولی زمان پرداخت خسارت الان از ۲۲ اسفند پارسال تا الان ۴میلیون خسارت را پرداخت نکرده است..یعنی۲۵ روز است که معطل اخذ خسارت …واقعا چرا رسیدگی نمیشه ؟!!بیمه نادان شده است بجای دانا متاسفانه !!!!؟؟؟؟…..

سیامک نصیری
18 فروردین 1401

سلام بیمه البرز شعبه اصلی خرم آباد مراجعه کردم برای گرفتن الحاقیه تخفیفات پلاکم اما میگن از تهران اعلام کردن الحاقیه نمیدیم و همینجا باید بیمه کنید ماشینو یعنی زور دارن میگن که مشتری نره جایی دیگه و به خاطر تخفیفات مجبوریم همونجا بیمه کنیم لطفا رسیدگی کنید

  کارشناس بیمه
  18 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، الحاقیه فقط جایی داده میشود که به شما بیمه فروخته است. شما نمی توانید به کارگزاری دیگری بروید.

رضا
18 فروردین 1401

متاسفم این شرکت سامان نگار بی ادبانه جواب میده پرونده را نگه داشته چکار کنیم تو سایت شکایت میکنم سامانه خراب است

  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، حضوری مراجعه کنید.

   بیژن
   11 بهمن 1401

   سلام … من بازنشسته بیمه تامین اجتمایی هستم من و همسرم ازطریق بیمه تامین اجتمایی با مبلغ ماهیانه حدود نود هزار تومان از بیمه تکمیلی اتیه سازان حافظ استفاده می کردیم و بیمه تکمیلی ما هزینهای پزشکی ما رو در عرض دو الی سه هفته پرداخت میکرد ولی متاسفانه در سال جدید ۱۴۰۱ با گران کردن نرخ دریافتی حق بیمه من و همسرم از نود تومان به دویست هزار تومان به جای اینکه خدمات بهتری از بیمه تکمیلی بدست ما برسد حتی پرداختیهای پزشکی ما ازسه هفته به هفتاد روز حدود دو ماه نیم رسیده لطفا رسیدگی گردد . متشکرم بیژن

    کارشناس بیمه
    13 بهمن 1401

    سلام دوست عزیز. بیمه تامین اجتماعی ارتباطی با بیمه تکمیلی ندارد و این موضوع قبلا انعکاس داده شده است.

دنیا رسولی
19 فروردین 1401

من خودم از بیمه دی زنجان ب تهران و شعبه مرکزیش شکایت کردم درجواب من نوشتم رد شده به علت زیاده خواهی یعنی اینکه پرسنل اونجا بهم توهین و بی ادبی کردن باید انتظار این رفتارو داشت درغیر این میشه زیاده خواهی حالا میخام از این بیمه ب بیمه مرکزی شکایت کنم

  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، حتما به بیمه مرکزی شکایت کنید. البته بهتر است که با یک وکیل هم مشورت کنید. وکیلی که به این حوزه آشنا باشد.

پرسنل دانشگاه علوم پزشکی همدان
20 فروردین 1401

نمیشه شکایتی از شرکت های بیمه ثبت کرد ما که ندانستیم از بیمه آرمان همدان شکایت کنیم بیمه مرکزی ملت رو سر کار گذاشته

مهام
23 فروردین 1401

من از یه بیمه شکایت کردم سریع اومدن رسیدگی کردن، دروغ میگن هر کی میگه دوندگی داره نه اینطوری نیست، میان درشو تخمه میکنن

  کارشناس بیمه
  24 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، والا بعضی ها نتونستن شکایت کنند. خوشحال میشویم که چگونگی مراحل را هم شما بنویسید تا اگر کسی به مشکلاتی خورد، بتواند سریع حل کند.

محسن
23 فروردین 1401

ممنون بابت مطلبی که نوشتید ولی دوستان و عزیزان مستحضر باشید که سایت مورد نظر در بیمه مرکزی مشکل داره. هم دیر بارگذاری میشه و هم بعد از پر کردن کلی فیلد و فرم و این داستانها در لحظه آخر پیام میده که مشکلی سیستمی وجود دارد و نمیتوان ثبت شکایت کرد. واقعا به کی باید شکایت کرد؟
شرکت کلاهبردار بیمه سامان 4 ماه هست که هزینه ابطال بیمه مسافرتی من را پس نمیدهد. گویا در بخش مالی شان پول را خوردند رفته و کسی به کسی نیست! خلاصه که به بیمه مرکزی هم نمیشه شکایت کرد چون سایتش مشکل داره. حضوری هم بری میگن برو تو سایت!
کاش اون حضرت نوح در ایران زندگی میکرد ببینم میتونست سر وقت کشتی رو بسازه؟!

مسعود یوسفی
27 فروردین 1401

باسلام، وضعیت جوابدهی بیمه آسیا شعبه خسارت استان فارس و همچنین دفتر مرکزی شرکت بیمه آسیا بسیار افتضاح هست، تماس میگیریم بعد از چند دقیقه معطلی تلفن قطع میشه.

مهران
27 فروردین 1401

نمایندگی بیمه ی آسیا با سایر بیمه ها متفاوته؟ چرا تخفیفات بیمه ی شخص ثالث را به افراد غیر درجه یک انتقال میدهد؟ چرا بیمه مرکزی آسیا به نمایندگیهای خود تذکر نمیدهد تا این تخلف برچیده شود؟

  کارشناس بیمه
  06 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، باید فرد الحاقیه بگیرد اما خودتان می توانید با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

عبدالصمدی
04 اردیبهشت 1401

چرا بیمه پارسیان الحاقیه دیه شخص ثالث سال ۱۴۰۱ را صادر نمی کند ،اظهار مدیران این است که هنوز سیستم بیمه مشکل دارد ،تبعات عدمدصدور اخلاقیه با چه کسی است

  کارشناس بیمه
  23 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز الحاقیه برای جانی نیاز نیست؛اما برای بدنه باید انجام دهند.

هما
06 اردیبهشت 1401

با سلام و تحیات . بنده یکی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همدان هستم از بیمه مرکزی خواهشمندیم به وضع بیمه آرمان همدان رسیدگی کنند طبق قرارداد بیمه تکمیلی قرار بوده هزینه های درمانی ما را 2 هفته ای پرداخت کنند اما نزدیک به شش ماه است هزینه را پرداخت نکرده اند البته صدها نفر از پرسنل دانشگاه نیز شاکی و علیه بیمه آرمان طومار نوشته و امضا کرده اند خواهشمندیم تا قضیه سیاسی و رسانه ای نشده بیمه مرکزی برخورد مناسب و بایسته نمایند.

صدها نفر از پرسنل علوم پزشکی همدان
06 اردیبهشت 1401

با سلام چندین مورد به اشکال مختلف خواستیم بر علیه بیمه آرمان و موسسه معطلی و سر کاریه ” کمک رسان SOS ” شکایت کنیم نشد و با این پیام مواجه شدیم (( هنگام پردازش درخواست شما خطایی رخ داد. لطفا دوباره امتحان کنید.URL: /clmreg/clmreg/readdocinfo Server data: HttpError 0 jQuery data: HttpError 0: error ))
لذا از این طریق شکایت خود را از موسسه کمک بیمه ” کمک رسان SOS ” و بیمه آرمان اعلام میداریم ایشان ماه هاست از پرداخت هزینه بیمه تکمیلی طبق قرار داد چند ده میلیارد تومانی علوم پزشکی همدان با بیمه آرمان به بهانه های واهی و دروغین امتناع میکند و کسی نیست به داد دل پرسنل دانشگاه علوم پزشکی همدان برسد لذا از بیمه محترم مرکزی خواهشمندیم برخورد نمایند

  محمد حاجی حسینی رکن آبادی
  07 اردیبهشت 1401

  سلام
  من در تاریخ ۳۱فروردین از طریق کارگزاری آیتول به خرید بیمه شخص ثالث اقدام کردم بعد از پرداخت و ارسال اسناد در تماسی به من اعلام کردند تخفیف ۷۰درصدی بیمه شما توسط بیمه مرکزی لغو شده با تعجب قبول نکردم لذا از خرید انصراف دادم کارشناس پشتیبانی گفت تا ۲۴ ساعت آینده وجه پرداختی به شماره کارت شما عودت می گردد.
  فردا از طریق مراجعه حضوری به بیمه ایران دیدم تخفیف ۷۰درصدی بنده برقرار است به خرید اقدام کردم از طرف دیگر الان که هفتم اردیبهشت است هنوز مبلغ مذکور به حساب بنده اعاده نشده تکلیف چیست. محمد حاجی حسینی رکن آبادی

   کارشناس بیمه
   08 اردیبهشت 1401

   سلام دوست عزیز، اگر وازیز نکردند می توانید به بیمه مرکزی برای شکایت مراجعه کنید. بعد اینکه حتما با یک وکیل در این خصوص هم مشورت کنید.

    محمد حاجی حسینی رکن آبادی
    13 اردیبهشت 1401

    سلام
    متاسفم سیستم درست شده تا مراجعه مستقیم حذف شود شما دوباره ما را به مراجعه حضوری می فرساید برادر محترم یک ارتباط و لینگ در داخل برقرار کنید و چرایی عدم دعوت را سوال کنید و پاسخ بنده و سایر خلائق را بدهید.

Rr
08 اردیبهشت 1401

هیچ موقع گول بیمه بدنه پارسیان را نخورید به دلیل تخفیف های مختلفی که می گذارند باعث وسوسه مشتریان میشوند به خودرو بنده وقتی که پارک بود زدند و رفتند جهت انجام کارهای بیمه ای به شعبه شرق تهران بیمه پارسیان مراجع کردم بعداز کلی کاغذ بازی آخر گفتند برو خودرویی که به شما زده است را پیدا کن و از او شکایت کن و خسارتت را بگیر واقعا نقش بیمه بدنه خودرو چیست بنده باید شش ماه دنبال شکایت باشم و انواع هزینه کنم که بتوانم به خسارتم برسم و بیمه بدنه خودرو بنده بجای کمک حال باشد فقط نقش کشک را دارد.

طبایی
08 اردیبهشت 1401

سلام من بیمه بدنه خریداری کردم در قسمت مواضع آسیب دیده نوشته درب عقب در چند ناحیه رنگ رفتگی دارد در صورتیکه اصلا اینجوری نیست من باید به کی اعتراض کنم؟

  کارشناس بیمه
  12 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز باید با همان کارشناس شرکت صحبت کنید و در نهایت به بیمه مرکزی بروید.

با اسم متضرر از بیمه مختار منصوری از شیراز 09173099066
11 اردیبهشت 1401

سلام مدت 12سال تخفیف بیمه آسیا را دارم سال99ماشینم را فروختم برج4/99 اینطور که نماینده بیمه ایران می‌گوید تخفیفات شما را خریدار استفاده کرده و الحاقیه بشما نمی‌دهیم من می‌خوام در بیمه آسیا ادامه بدم وازتخفیفات 12ساله ام استفاده کنم ولی بیمه آسیا میگه باید از بیمه ایران الحاقیه بیاری تا تخفیفات شما را محسوب کنیم راهنمایی بفرمایید با تشکر.مختار منصوری از شیراز کد ملی 2411333412
شماره خودروقبلی که 12سال تخفیف داشته و فروختم پرایدایران63 375ل83 می‌باشد وخودروجدید که در بیمه آسیا سال1399بیمهکردهام وفقط 20/.تخفیف بمن داده اندحال تکلیف حد اقل 70/.بیمه من چی میشه

  کارشناس بیمه
  12 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید تا کامل شما را راهنمایی کنند.

علیرضا
28 اردیبهشت 1401

۹۰میلیون خسارت دیدم. بیمه حافظ شعبه رشت میگه ۵۰ میلیون بهت تعلق گرفته. ۱۰۰ تا تبصره و قانون آورده. کلاشی تا حد آخر. خدا رو خوش نمیاد اینهمه دروغ و کلاهبرداری. من شکایت زدم بیت رهبری. اگه ماشین منو سالم و به حالت قبل از تصادف بهم تحویل ندید حتما از بیت رهبری پیگیری میکنم. چون تنها جائیکه تو کشور سالم و بفکر مال مردم و مظلومان هستش بیت رهبری معظم هست. با آقای جوادی مدیر قسمت خودرو بیمه حافظ کل کشور صحبت کردم نتیجه ای نداد جز تهدید و طرفداری از بیمه دزد و کلاش حافظ. منتظر شکایت من در بیت رهبری و دیوان عدالت اداری باشید. تا حق منو نگیرم ول کن نیستم. چون طبق فرموده امام حسین نباید حق مظلومان پایمال بشه. یا حق

خلیل
31 اردیبهشت 1401

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما کارشناس محترم
اینجانب در تاریخ 20/04/1398
طی حادثه رانندگی که راننده خودرو خاور باری بوده ام بر اثر نقصی که به یکباره و غیر قابل پیش بینی بوده که ترکیدگی لاستیک جلو بوده با در نظر داشتن درصد مناسب سلامت لاستیک دچار واژگونی کامیونت به سمت خودم که راننده بوده ام تماس سر و صورت ووو… ، که این امر طبق نظریه کارشناسی 3 نفره کارشناسان رهبر محترم قوه قضائیه رأی داده شده مبنی بر نقص حادث بوده دچار جراحت‌های بسیاری از جمله قطع دست راست از ناحیه مچ و پیوند آن به ساعد و کوتاهی دست راست حدودأ 12 سانت و از کار افتادگی آن همچنین شکستگی دو مهره یکی تنه ستون فقرات و دیگری در کمر و جوش خوردن تا منظم آنها و نیاز به عمل در آینده و تعویض آنها و پرتز آنها شکستی و پارگی سر از میان دو ابرو در پیشانی و امتداد آن تا وسط سر قسمت آهیانه و به سمت گیجگاهی ووو…‌، بعد از گذراندن طول درمان و ویزیت های مکرر از سمت پزشکی قانونی در سال 1400 در ماه بهمن به بنده نسبت به دریافت تنها مبلغ 270 میلیون و آنهم نسبت به سال 1398 تماس گرفته شده از سمت بیمه آسیا و در قبال سوال از نماینده بیمه نسبت به رقم نهایی و اینکه چرا به سال 98 مورد محاسبه قرار گرفته جوابهای زد و نقیض دریافت نموده‌ام مثلأ در پاسخ به سوال چرا به سال 98 مورد محاسبه قرار گرفته شده گفته میشه سال تصادف بوده و یا سال دریافت الی الحساب بوده در حالی سال دریافت الی الحساب 25/01/99 بوده و یا در پاسخ به اینکه چرا مبلغ تا سقف 270میلیون محاسبه شده در حالیکه دیه جراهات بنده نزدیک و یا بیش از 2 برابر مبلغ گفته شده البته طبق گفته کارشناسان حتی با در نظر گرفتن مبلغ دیه به سال همان 98 پاسخ به این مورد هست که سقف دیه فوت ماشین در سال 98این مبلغ بوده و مازاد آن جز تعهد بیمه نیست در حالی که نهایت پوشش بیمه لحاظ بوده
ممنون میشم از شما بزرگوار اولا صحت گفته نماینده بیمه و یا عدم صحت چنین قوانین رو پاسخ بدید و اینکه راهکاری مناسب در پیش روی بنده در جهت احیای حق بنده و خانواده بنده که متحمل هزینه های سنگین درمان و صدمات روحی بسیاری شده اند بگذرید
بی نهایت سپاس از لطف شما بزرگوا،🙏🌹

  کارشناس بیمه
  31 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، قضیه شما دیگر از حالت بیمه خارج و جنبه حقوقی هم دارد. شما باید در ابتدا با یک وکیل مشورت کنید و یک وکیل بگیرید. چون گفته های شما خیلی موارد هنوز مبهم است.

سوشیانت
01 خرداد 1401

فساد و رانت و رشوه تو بیمه ی آسیا بیداد میکنه
نماینده نسبتا محترم با زد و بند مسئولین خیلی نسبتا محترم که اسمشون محفوظه ، حق بیمه های درمان رو گرفته و گذاشته جیبش و حق حضرات رو هم داده
بعد چک هایی رو که باید تحویل شعبه میداده ، نداده
حالا این وسط چهار تا از مدیران محترم میخوان یه نفر رو قربونی کنن که البته مقصر اصلی نیست و مجوزها از جای دیگه ای صادر شده
این قربانی هم داره همه ی نفرات زیر دستش رو با خودش میکشه پایین
به این لیست باید اعطای احکام ناعادلانه و نه بر مبنای شایسته سالاری ، بلکه بر مبنای پارتی و پول رو هم اضافه کرد.
ادامه تحصیل با استفاده از امکانات اداری و در ساعت کاری (بدون در یافت مرخصی) و صدها تخلف دیگر که البته چون بازرسی ، وظایف خودش رو درست انجام نمیده و به صورت دستوری و توصیه ای عمل میکنه
یهو میبینی پرونده ی تخلف تو بازرسی گم میشه و تمام.

بهنام
03 خرداد 1401

دقیقاً پدر ما را درآوردند واسه یه خسارت ۸ ملیونی

با نام حقیقی سعید سعیدی اشتیانی
04 خرداد 1401

سلام
اینهمه توضیح دادین نگفتین شکایت از بیمه ایران را توی کدوم صفحه ثبت کنیم ایا کسی جوابگوی شکایت از بیمه ایران که جولانگاه مفت خوران است میباشد؟

  کارشناس بیمه
  04 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، ثبت شکایات برای همه بیمه ها از طریق همان سایت است؛ اما اینکه پیگیری می کنند یا خیر به بیمه مرکزی ارتباط دارد.

   با نام حقیقی سعید سعیدی اشتیانی
   10 خرداد 1401

   سلام
   عزیزم همان سایت یعنی چی کدام سایت اسم سایت چیه اگه لینک داره لینک بدین

    کارشناس بیمه
    10 خرداد 1401

    سلام دوست عزیز، در مقاله لینک به هایپرلینک نشان داده شده است.

ع
20 خرداد 1401

.باسلام و احترام نانوایی لواش لیلا سعیدی نسب واقع در خرم آباد 60متری خیابان سپاهان آبشار 28 شخصی بنام امین سهرابی را بیمه کرده که اصلاً شاغل در نانوایی نبوده و در بازار به معاملات آزاد مشغول است لطفاً پیگیری کنید شایان به ذکر است آقای سعیدی نسب با گرفتن جواز کسب بنام خواهرش عملاً قانون را دور زده و خود را بیمه تأمین اجتماعی کرده است

  کارشناس بیمه
  21 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، ما سایت فروش بیمه هستیم و این مطلب را صرفا برای آشنایی بیشتر مخاطبان نوشته ایم. باید با مدارک با خود سازمان تامین اجتماعی تماس بگیرید.

رضا
23 خرداد 1401

سلام و خسته نباشید . من از یه نمایندگی شکایت دارم روند پیگیری رو بهم توضیح میدین ممنون

  کارشناس بیمه
  24 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، کامل در مقاله نوشته ایم. کد رهگیری به شما تعلق می گیرد.

من
23 خرداد 1401

سلام…
من ۷ماه قبل دچار حادثه کاری شدم و دکتر معتمد بیمه کوثر زنجان ۲۷میلیون برای من خسارت تعیین کرد.همه ی مراحل طی شد و دقیقا روز واریز خسارت از سرپرستی بیمه کوثر زنجان که مسوول رسیدگی به پرونده من بود زنگ زد گفت تهران با خسارت موافقت نمیکنه و دوباره مدارک بیار.دوباره مدارک بردم و بعد از به هفته زنگ زدن گفتن ما تهران رو راضی کردیم اما گفتن ۱۷میلیون توافقی بهش بدید و تموم.مگه تهران همچین حرفی میزنه که توافق کنه؟
پول رو تهران واریز میکنه یا سرپرستی استان؟
من بخوام اینو بدونم باید از کجا بفهمم؟

  کارشناس بیمه
  24 خرداد 1401

  سلام به دفتر اصلی بیمه کوثر تماس بگیرید.

علی…
26 خرداد 1401

آیا زمانی که در تصادف رضایت بدی با توجه به اینکه مقصر حادثه شده ای اگر از بیمه حوادث راننده وسیله نقلیه خودت استفاده کنی دیه پرداخت نمیشود

  کارشناس بیمه
  26 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، سوال خود را واضح تر می پرسید؟

شرکت توزیع برق
03 تیر 1401

سلام من کارمند رسمی در شرکت توزیع برق هستم و بیمه سینا دارم بیمه خیلی خوبیه … ولی طرف قراردادهای شما مثل بیمارستان ها و مطب ها و … فقط شماره ملی از ما میخواهند و این عامل ضربات سنگینی به بیمه شما وارد کرده است چرا که بدون اطلاع من همکاران من که نیروی پیمانکاری هستند و فاقد بیمه سینا با کد ملی ما به پزشک و طرف قراردادها مراجعه میکنند و من هم انها را نمیشناسم کی هستند چون شماره ملی ما را از حسابداری یا امور اداری میگیرند و با مشخصات ما به مطب ها می روند فقط پیامکش برای ما می آید که سهم بیمه سینا Nریال می باشد … واقعاً متاسفم … نه کارت ملی میخوان ن نمونه امضا و ن اثر نگشتی … معلوم نیست چه خبره اینجا

  کارشناس بیمه
  04 تیر 1401

  سلام متاسفانه دیگر این اتفاق می افتد.

حامد
04 تیر 1401

بیمه دانا بدترین نوع بیمه بدنه رو ارايه میده، اولش پول حسابی میگیرن, ۷ تومن ازمن گرفتن و بعد موقع پرداخت خسارت به هردلیلی هزینه خسارت رو‌کم میکنن و ۵ تومن خسارت منو کم کردن
چون رشوه ندادم ، رییس و کارشناس پرداخت خسارت بیمه دانا شهر لنگرود خدا ازتون نگذره

انوش
11 تیر 1401

سلام من بایه ماشین تصادف کردم فقط خودم خسارت دیدم رفتم بیمه بدنه واسه خسارت کارشناس بیمه فرمودن مقصرتونیستی درصورتی که ازچندافسرراهنمایی پرسیدم همه منومقصرمیدونن الان موندم دوهفته شده ۱/۲۰۰خسارت بهم ندادن اولش گفتن چون قسطی بیمه بدنه کردی باید همه قسط هاروپرداخت کنی بعد خسارت بگیری اون قسط هارودادم ولی خسارت نگرفتم به نظرشما این کلاهبرداری نیست توروح این بیمه معلم اولش منت میکنن واسه بیمه کردن بعدبازی درمیارن

  کارشناس بیمه
  11 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، متاسفانه بعضی بیمه ها در دادن پول بسیار بازی در می آورند. تنها راهش مراجعه به دفتر بیمه معلم، کمک از یک وکیل یا مراجعه حضوری به بیمه مرکزی که البته این آخری اصولا برای کسی جواب نداده است.

ایمان
11 تیر 1401

با سلام من سال گدشته کولر خونه ام بر اثر نوسانات برق دولت سوخته .بعداز کلی دوندگی و ثبت خسارت مبلغ8800 تومان برای غرامت تایین کردند .حالا بعداز چندین ماه توی گرما و گردوخاک خوزستان اومدن نصف این مبلغ رو پرداخت کرده اند ..پیش خدا باید رفت که بگم ندارم کولر رو حداقل تعمیر کنم

moji
13 تیر 1401

۷۰ روز از تشکیل پرونده گذشته هنوز خسارتم پرداخت نشده بنده باید چیکارکنم هربار میرم دفتربیمه منودعوت به صبرمیکنن الان یک هقتست میگن پرونده تو شوراست صبرکن آخه صبردون من پاره شد این کار آیاقانونیه’پول خودشونو عین آب خردن ازآدم میگیرن وقت خسارت دادن پدرآدمو درمیارن

امین
14 تیر 1401

سلام چجوری میتونم از کارمند بیمه بابت برخورد نامناسب شکایت کنم؟

  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، باید به دفتر اصلی کارگزاری مراجعه کنید.

امیر عباس
15 تیر 1401

سلام خسته نباشید خونه من قبل از عید دچار آتش سوزی شد علت آتش سوزی هم نشت گاز بود و بیمه هم نبودیم اما گفتن که مشترکین گاز اگر علت نشتی باشه یه مبلغی میتونن از بیمه بگیرن بیمه شهر خودمون که تجارت نو هست قبول کردن شرکت گاز هم قبول کرد ولی بیمه مرکزی قبول نکرد و گفته آتش سوزی عمدی بوده در صورتی که اصلا خونه بیمه نبوده که بخوایم از بیمه استفاده کنم حالا ما باید به کجا شکایت کنیم بیمه تجارت نو که در شهر خودمان هست یا شرکت گاز یا بیمه مرکزی

  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، با همان مسئول بیمه تجارت نو صحبت کنید و بعد گزارش آتش نشانی را تهیه کنید که عمدی نیست.

   امیرعباس
   18 تیر 1401

   صحبت کردم نامه آتش نشانی هم بردم میگه بیمه مرکزی قبول نمیکنه که عمدی نبوده باید بریم شکایت کنیم
   الان از بیمه مرکزی شکایت کنیم؟ یا بیمه تجارت نو

    کارشناس بیمه
    19 تیر 1401

    سلام دوست عزیز، نمی دانیم با یک وکیل مشورت کنید.

عضو بیمه ارمان
21 تیر 1401

متاسفانه بیمه آرمان تاخیر خیلی زیادی حتی 2 یا 3 ماهه در پرداخت خسارت درمان داره در برخی موارد علی رغم ثبت و تایید خسارت و دادن رسید بازهم امتناع از پرداخت دارند و بعد 3 ماه میگن چیزیی ثبت نشده و هر جا تماس میگیرم پاسخگو نیستند واقعا کی به اینها مجوز فعالیت داده؟ و چرا نظارت نیست و رتبه بندی نمیشن باید جلوی کلاهبرداری اینها گرفته بشه

  کارشناس بیمه
  22 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، تنها مرجعی که می تواند جلوی فعالیت این ها را بگیرد، بیمه آرمان است.

کارشناس بیمه
22 تیر 1401

سلام دوست عزیز، ما سایت فروش آنلاین بیمه هستیم و ارتباطی با شکایات بیمه نداریم. بیمه مرکزی اطلاعاتش در سایتشان است.

مهران
26 تیر 1401

بیمه دانا و بیمه معلم بدترین بیمه ای است که ممکن است انتخاب کنید تا حق بیمه میدی جوابت میدن وای بروزی که بخوان مبلغ جزپی حتی خسارت بدن تا اونجایی که ممکنه اذیتتون میکنن و نمی دن . خواهشا خواهشا طرف این دوتا نرید خداوکیلی تجربه کردم میگم

کارشناس بیمه
08 مرداد 1401

سلام دوست عزیز، ما سایت فروش آنلاین بیمه هستیم و این مساله ارتباطی به ما ندارد (اینکه فرمودید سند پیش ما بیاورید)، اما اگر بیمه معلم قبول نمی کند، خودتان می توانید از شرکت های دیگر بیمه بگیرید. پیگیری و شکایت زمانبر است و کمتر به نتیجه می رسد.

مالباخته
11 مرداد 1401

بیمه ایران دزدترین بیمه در ایران هست دو سال پیش 1200هزار تومان حساب بیمه باز کردم الان دو سال بعد اومدم انصراف بدم گفتن فقط نود هزار تومان برام تعلق میگیرد یعنی اگر صد میلیون می‌گذاشتم نه میلیون حسابم باقی می‌ماند موقع ثبت‌نام با هزار تا وعده و وعید و سود 28ذرصدی و استفاده از خدمات درمانی که دیدم هیچکدام از خدمات و سود رو در این دوسال انجام ندادن رفتم انصراف بدم که خیلی راحت یک میلیون صد و ده هزار تومان رو چاپیدن و گفتن جریمه شدی و نود تومن بیشتر تعلق نمیگیره حالا برای این دزدی هم میگن قانون بیمه دولتی ایران همین هست خدا لعنتشون کنه

حسین
12 مرداد 1401

سلام من حدود ۵ سال یک پراید نقره ای با این پلاک ص۴۸ ۷۹۹۳ایران ۹۱ داشتم و فروختم و بجای آن رؤآ نوک مدادی با همین پلاک دارم که اون ۵سال تخفیف من حذف شده.عاجزانه خواهشمندم پیگیری فرمایید

  کارشناس بیمه
  18 مرداد 1401

  سلام سایت فقط در خصوص فروش بیمه است.

محس از اصفهان
19 مرداد 1401

سلام.
اولا مهلت بخشودگی جرایم بیمه تا ۱۵ مرداد مصادف با ایام محرم و نتونستیم استفاده کنیم آیا امکان تمدید و یا مهلت دیگه میدهید؟
دوم کسی که ماشین صفر داشته و در منزل نگهداری شده و چند سال نبوده مثل اینکه در ایران‌خودرو خوابیده بوده چرا الان باید جریمه بدهد.
وقتی از ماشین استفاده نشود .
آیا استثنا ندارد.
ممنون از پاسخگویی

  نویسنده بیمه
  19 مرداد 1401

  سلام محسن عزیز
  فرصت بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث همواره از سمت بیمه مرکزی در بازه های زمانی خاصی تعیین می گردد و بیمه دات کام یا هر سامانه دیگری در این بخشودگی نقشی ندارد . شما می توانید از سایت یا شبکه های اجتماعی ما از فرصت های دیگر بخشودگی به محض اعلام بیمه مرکزی مطلع شوید. به هر حال حتی در صورت عدم استفاده از خودرو ، بیمه شخص ثالث آن باید خریداری شود و متاسفانه استثنایی وجود ندارد. با تشکر

خلیلی
22 مرداد 1401

باسلام باتوجه به اینکه بنده حق بیمه پرداخت می کنم ولی برخی پزشکان برای انجام آزمایشات ونوشتن نسخ کد رهگیری برای بیمار صادر نمی کنند وماباید آزاد این هزینه ها رو پرداخت کنیم تکلیف ما چیست؟

  کارشناس بیمه
  23 مرداد 1401

  سلام از همان نسخه هم می توانید استفاده کنید. البته باید مدارک پرداختی را به واحد خسارت بیمه تحویل دهید.

ندا
23 مرداد 1401

با سلام نمایندگی بیمه ما در شعبه مینودشت استان گلستان اختلاس مالی انجام داده و به جای واریز حق بیمه ما اون رو به جیب خودش زده نه بیمه ما تهران جواب میده نه سرپرستی شعبه گرگان چطور باید پیگیری کنم

  کارشناس بیمه
  24 مرداد 1401

  سلام به هر حال باید از مراجع قانونی و با کمک وکیل پیگیری کنید.

مسعود
23 مرداد 1401

باسلام
آیا دفتر بیمه حق دارند برای پرداخت فاکتور بیمه تکمیلی ضرب العجل مثلا دوماهه در نظر بگیرند ؟!
بیمه آرمان

  کارشناس بیمه
  24 مرداد 1401

  سلام متوجه سوالتان نشدیم

سعید
03 شهریور 1401

سلام. من نماینده بیمه ایرانم. توی رشته ثالث که اجازه فسخ رو نداریم، اگر بیمه گذار قسطش رو نده و به خسارت بخوره، خسارت طرف رو پرداخت میکنن و بعد بخشیش رو با استناد به قاعده نسبی، از نماینده پس میگیرن. بیچارمون کردن. چیکار کنیم؟ به کجا شکایت کنیم؟ یه راهکار بدید تو رو خدا

  کارشناس بیمه
  04 شهریور 1401

  سلام دوست عزیز، ما در این مطلب فقط چگونگی شکایت نوشته ایم. بقیه موارد اصلا دست ما نیست. ما فقط فروش بیمه انجام می دهیم.

حامد
14 شهریور 1401

دزد ترین بیمه آتیه سازان حافظ هست. سمتش نرین. ۱۳ میلیون بیمه تکمیلی انفرادی از من گرفتند هیچ خدماتی ندادن و به یکی از تعهداتشون هم عمل نکردند.

روح اله خزاعی
14 شهریور 1401

سلام وقتتون بخیر
متاسفانه برخی از شرکت های بیمه ای به صورت کاملا واضح نقض قانون می کنند
من خودروی خودم رو خرداد امسال به مالک جدید انتقال دادم و فک پلاک کردم
حالا که میخوام از تخفیفاتش استفاده کنم بیمه حکمت صبای شعبه اصفهان واسه صدور الحاقیه اقدام کرد ولی چون بیمه خودرو در بیمه حکمت صبای اراک صادر شده بود، اصفهان نتونست الحاقیه بزنه
هرچی بند های قانوین و بخشنامه های قانونی واسشون بردم قبول نکردن
واقعا گندزدن به قانون و اعتماد به شرکت های بیمه ای
بعد به سرپرستی بیمه حکمت تهران واحد صدور بیمه هاش تماس گرفتم
اونها هم نظرات مختلفی داشتن و هنوز که هنوزه بهم جواب ندادن.

  کارشناس بیمه
  15 شهریور 1401

  سلام دوست عزیز، برای الحاقیه باید به همان شعبه که بیمه را خریداری کرده اید، مراجعه کنید. این یک قانون است.

علی دانش
19 شهریور 1401

کثیفترین بیمه .بیمه دانا.خسارت ثالث رو خیلی میپیچونن.ارزیاباش هیچی حالیشون نیست.ماشین ۵۰ خرجشه با جنگ و دعوا خسارتی که اول ۲۵ بریده بودن رو تا ۳۹ اوردن.بعد میگن یک ماه طول میکشه پول به حسابت واریز بشه.حق مردم رو ضایعه میکنن ولی غافل هستن که جوابشو زن و بچه شون باید بدن.خدا ازتون نگذره.

مريم لك زاده
24 شهریور 1401

سلام وقت بخير ، يه شماره تماس ميخواستم براي درخواست بازرسي مجدد. پرونده خسارتم ، بيمه پارسيان ابادان ، سه ماههه دارن منو ميپيچًونن واقعا چرا كسي پاسخگو نيست !

  کارشناس بیمه
  24 شهریور 1401

  سلام با دفتر مرکزی پارسیان تماس گرفته اید؟

.
11 مهر 1401

سلام بنده بیمه سامان دارم که ب دلیل باطل بودن کد نمایندگی بیمه حدود5 سال سرمایه ام نابود شد و کلی به بیمه بنده خسارت وارد شد ک بدلیل نابود شدن سرمایه دچار بیماری جسمی و روحی شدم ک تحت درمان می باشم و نتیجه ای نگرفتم .چرا یک بازرس نباید ب نمایندگی های بیمه سر بزند ک افراد کلاهبردار شناسایی شوند بنده هم از لحاظ مالی خسارت دیدم هم جسمی و روحی چ کسی باید پاسخگو باشد با این مشکل ک برایم ایجاد شد اعتبار بیمه سامان زیر سوال رفته خدا ازتون نگذره ک سرمایه ی عمر کار کردن یک دختر اینگونه نیست شود.

  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام ما فقط مطلب در خصوص شکایات نوشته ایم. به هر شما باید از طریق بیمه مرکزی و با کمک وکیل اقدام کنید.

.
11 مهر 1401

این نمایندگی به چ حقی از نام نمایندگی بیمه سامان برای کلاهبرداری سواستفاده کرده است چرا با یک کد باطل شده فعالیت های مختلف انجام میداده است باید به بنده پاسخگو باشید

  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام کدام نمایندگی؟ در این مطلب فقط روش شکایت نوشته شده است و شما باید از طریق بیمه مرکزی اقدام کنید.

عضو بیمه شده آرمان
24 مهر 1401

سلام از آذر سال 1400 از طریق سازمان دولتی تحت پوشش بیمه آرمان قرار گرفتیم ولی متاسفانه از ابتدای سال تاکنون هیچ پرداخت خسارتی رو نداشته هم از طریق دفتر نمایندگی استان و همه از طریق دفتر مرکزی بیمه آرمان در تهران حضوری و تلفنی پیگیر شدیم ولی متاسفانه هیچ کسی جوابگو نیست و عددهای پرداختی هر روز بالاتر و نارضایتی از طریق همکاران روز به روز بیشتر ولی هیچ مقام و مسئول در این زمینه جوابگو نیست فقط متاسفم که چرا چنین شرکتهای بیمه ای مجوز فعالیت میگیرن و از بیماریهای مشتریان و گرفتاریهای جسمانی مردم سوء استفاده های مالی کلان می برند

کرمانشاه
25 مهر 1401

بیمه ملت من ۲۰ میلیون خسارت دیدم کارشناسی کرده ۱۰ میلیون واقعا کسی نیست به داد مردم برسه؟چرا باید در خدمات و پرداخت خسارت بیمه ها اینقدر باید تفاوت باشه،کارشناس دفتر بیمه ملت به من میگه هر طور دوس داشته باشم مینویسم هر غلطی میتونی برو بکن،کلی سرچ کردم ببینم باید به کجا شکایت کنم کلی تماس گرفتم با بیمه ملت دفتر تهرانشون و بیمه مرکزی کشور گویا درست گفت کارشناس مردم هیچ غلطی در مقابل زور گویی این بیمه فشل بی وجدان ملت نمی توانند بکنند به دوستان توصیه می کنم در هنگام بیمه کردن حتما به خوشنامی بیمه ها توجه کنند

با نام حقیقی سعید سعیدی اشتیانی
03 آبان 1401

شرکت ارمین زیر مجموعه بیمه ایران 25ملیون تومن بابت بیمه عمر از من پول گرفت بعد گفت باید چکاپ پزشکی بشی وبیمه نامه را ابطال با شکایت به بیمه مرکزی بعد از یکسال دوندگی پول خودمو تونستم پس بگیرم خواستین کد پیگیری و شماره ملی هم بدم خدمتتون
بله قبلا هم گفته بودم شماهم توجه نکرده بودید

  کارشناس بیمه
  04 آبان 1401

  سلام دوست عزیز ما این مطلب را صرفا برای آشنایی نوشتیم و در دیگر موارد ارتباطی به ما ندارد.

عبدالهی
07 آبان 1401

باسلام بیمه معلم ۲ تومن منوخورد بیمه مرکزی هم نتونست کاری بکنه وای به روزی که بگنددنمک

معصومه دستفروش
29 آبان 1401

با سلام و احترام ای کاش یکی واقعا پرونده ما زیان دیده ها رو بررسی میکرد بنده همسرم رو در اثر کرونا از دست داده ام بعد از 10 ماه بیمه عمر پاسارگاد نامه زده غرامتی به ما تعلق نمیگیره چون چند سال پیش همسرم چاق بوده و دیابت داشته و انگار نه انگار که ایشون 7 سال بود جراحی بای پس کرده بود هم لاغر شده بودن هم دیابت نداشتن و این کرونای لعنتی از دستمان بردش
بیمه پاسارگاد به جای اینکه حمایت کند و به فکر مشتری باشد نمک بر زخمم پاشیدن

مهدیه
05 آذر 1401

اصلا بیمه اسیا به درد نمیخوره خسارتی نمیده به قیمت عهد بوق کارخونه میده انگار واسه زمان سال ها قبله خدا نکنه با یکی اصادف کنین بیمش اسیا باشه سقف خسارت دهی کارشناسی صفر

محسن قلی محمدی
08 آذر 1401

اشغال تر از بیمه رازی نداریم الان دوهفته است که
میگن سایت قطع شده و. اصلن زیر بار مسیولین نمیرن
ماشین من از دوهفته جلو در خوابیده و هر روز استرس اینو دارم ک دزد نبره
هم ارزش خسارت هرچقدر تونستن زیر قیمت زدن
هم جوابگو نیستن
توصیه میکنم از بیمه رازی و ایرانیان
بیمه نکنید اشغال تر از اینا خودشونن

بشيري
12 آذر 1401

از هموطنان خواهش ميكنم از بيمه آرمان به هيچ وجه استفاده نكنند چون يك واحد خسارت بيشتر ندارد و در بهترين شرايط 2 ماه زمان ميبرد تا خسارت را پرداخت كند و هيچ شخصي در اين بيمه پاسخگوي مشتريان نمي باشد. خدا لعنتشون كنه

امین
17 آذر 1401

با سلام برای شکایت از بیمه مرکزی باید به کجا مراجعه کرد

  کارشناس بیمه
  18 آذر 1401

  سلام در خود سایت باید اقدام کنید.

میثم
19 آذر 1401

سلام. واقعا و به جد مزخرف ترین و دزد ترین بیمه تو کشور ما بیمه دانا هست. و اون هم شعبه اصفهان. خودتون امتحان کنیین. فاکتور هزینه درمان بیمه تکمیلی رو ببرین بدین و خواهید دید بعد از دو ماه هنوز پولتون واریز نشده

پیام
23 آذر 1401

بیمه آرمان بیمه نیست تحت پوشش بیمه آن کار دیگر می کنند ،،

فاطمه
30 آذر 1401

سلام وقت بخیر
چرا با وجود اینکه نسخه ی پزشکان الکترونیکی شده، ولی بیمه ی تکمیلی آینده سازان حافظ برای پرداخت حق بیمه همچنان نسخه ی کاغذی می خواد . به خاطر معضل دریافت نسخه ی کاغذی ، از خیر گرفتن حق بیمه منصرف شدم

ahmad s
04 دی 1401

اقا این بیمه دانا پاسخ گو نیست 70 روز میشه که من تصادف کردم کسی جواب گو نیست به کی باید شکایت کنیم چرا وقت پول گرفتن اینقدر بیخیال نیستن

As
05 دی 1401

تا جای که من خودم این ثایتم فقط ملتو سر کار گذاشته شکایت کنید همه دستشون تو یه کاسه هست باوا جم کنید بساط دزدی رو همه از هم دزد تر من 70 روز تصادف کردم کردنم توپ پاسم میدم اون ور این ور بچه شهرستان های همدان هستم ولی پام بخوره بیمه دانا دفتر اصلی همدان گل میگیرم درش براتون

علی
07 دی 1401

به هیچ وجه بیمه معلم را انتخاب نکنید
در دریافت خسارت من را که الان ۲ ماهه تکمیل پرونده کرده ام و رای دادگاه را هم برده ام، امروز و فردا می کنند و هر دفعه یک بهانه ای می آورند همراه با توهین.

سمیه
25 دی 1401

تو رآی کمیسیون پزشکی اعتراض دارم کجا باید پیگیری کنم

امیر
27 دی 1401

سلام واقعا چرا بیمه باید بعد ۸ماه که پرونده کامل باشه رو بری واسه پیگیری تازه بگن راننده تشکیل پرونده نداده و باز دوماهه هی امروز و فردا میکنن بیمه دانا مشهد کارمنداش فکر میکنن از جیب اونا میخاد خرج بشه واسه گرفتن ۱۰ماه دیرکرد و هنوزهم پرداخت نکردن کجا باید شکایت کنم

مجتبی
01 بهمن 1401

سلام.سه ماه قبل تصادف خسارتی داشتم،مقصر حادثه بیمه آرمان داشت.علی رقم تشکیل پرونده و ارسال توسط شعبه شیراز به تهران همچنان خبری از پرداخت خسارت نیست که هیچ ،کسی هم پاسخگو نیست ،اصلأتلفن جواب نمیدن

  بیتا تهرانی
  30 بهمن 1401

  به نظر من زمان تصادف اگر بیمه مقصر بیمه معتبر نباشه اصلا قبول نکنید از طریق بیمه اعلام خسارت بشه چون هم مبلغ و کم می نویسن هم اینکه اینقدر دیر پرداخت می کنن که مجبور بشی خودت هزینه کنی

امید
10 بهمن 1401

سلام و خسته نباشید .من دو ماه قبل تصادف کردم مقصر هم نبودم. ماشین 50 میلیون هزینه برداشت سقف مالی بیمه مقصر 20 میلیون بیشتر نبود که استفاده کردم بقیشو از بیمه بدنه خودم استفاده کردم .بیمه بدنه ایران دارم زمانی که بیمه کردم غرامت خواب ماشینم هزینشو پرداخت کردم. الان که از بیمه ایران میخوام هزینه خواب ماشینو پرداخت کنه قبول نمیکنند میگن تعلق نمیگیره دلیلشم نمیگن.ماشین هم 50 روز خوابیده بوده طبق قراردادم 30 روز خواب ماشین باید پرداخت بشه.چیکار کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1401

  سلام این موضوع را باید از بیمه ایران و مرکزی پیگیری کنید.

ابراهیم پارسامهر
24 بهمن 1401

درود بر شما عالی بود ؛ بیمه تعاون و پارسیان وقتی مدارک خسارت درمان رو تحویل می گیرند ؛ کد پیگیری نمی دهند ؛ بنابراین ثبت کد پیگیری ممکن نیست؛ حتی رسید مدارک رو هم نمی دهند . بعد از مدتی هم که به واحد خسارت درمان زنگ می زنیم ؛ میگن یک ماه طول می کشه تا مدارک شما از طریق پست ارسال شود. خلاصه بهانه زیاده . الان من ی ماه پیش مدارک بیمارستان را تحویل سرپرستی بیمه تعاون خوزستان دادم. بیمه تهران ( واحد خسارت درمان ) میگن مدارک شما هنوز نرسید .

هادی غدیری
25 بهمن 1401

بیمه تامین اجتماعی هستم هیچ مبلغی نمیده بیمه تکمیلی دانا از اون بدتر واقعا برای بیمه متاسفه هیچ نظارت هم ندارد بخور بخور دیگه

  کارشناس بیمه
  26 بهمن 1401

  بیمه تامین اجتماعی یک بیمه پایه است دوست عزیز و مبلغ زیادی را پرداخت نمی کند. در مورد بیمه دانا بهتر است در کارگزاری آن بیمه و بیمه مرکزی موضوع را پیگیری کنید.

هادی غدیری
25 بهمن 1401

با سلام و خسته نباشید
اینجانب از طریق شرکت بیمه تکمیلی شده ایم ولی متاسفانه از هر ده فاکتور تحویل داده شده یک عدد ان هم مبالغ کم واریز میشود بعد از پیگیری میگویند نسخه پزشک هست فاکتور نیست فاکتور مجدد بیاور ویزیت اصلا پرداخت نشده است و دو فاکتور ازمایشگاه اوردهام و با داشتن کپی مامور مربوطه قبول نمیکند هم از سال قبل هم در سال جدید قرار دادی چنانچه از طرفشما پیگیری نشود فاکتورهای دارای کد ملی و یا کپی دار را از طریق بعد مراجع قضایی پیگیری خواهم کرد به دلیل اینکه واقعا حق من کارمند دارد خورده میشود متشکرم

هادی غدیری
25 بهمن 1401

با سلام و خسته نباشید
اینجانب از طریق شرکت بیمه تکمیلی شده ایم ولی متاسفانه از هر ده فاکتور تحویل داده شده یک عدد ان هم مبالغ کم واریز میشود بعد از پیگیری میگویند نسخه پزشک هست فاکتور نیست فاکتور مجدد بیاور ویزیت اصلا پرداخت نشده است و دو فاکتور ازمایشگاه اوردهام و با داشتن کپی مامور مربوطه قبول نمیکند هم از سال قبل هم در سال جدید قرار دادی چنانچه از طرفشما پیگیری نشود فاکتورهای دارای کد ملی و یا کپی دار را از طریق بعد مراجع قضایی پیگیری خواهم کرد به دلیل اینکه واقعا حق من کارمند دارد خورده میشود متشکرم

  کارشناس بیمه
  26 بهمن 1401

  سلام. برای پیگیری کردن این موضوع به کارگزاری بیمه مرکزی بروید و با توجه به راهنمایی های آن ها اقدام کتید. می‌توانید از طریق شرکت خود هم این موضوع را بررسی کنید.

بیتا تهرانی
30 بهمن 1401

با سلام
بیمه تجارت نو فک کنم زیر مجموعه بیمه خلیج فارسه فوق العاده بی مسئولیت و کلاهبردارن
کارشناس اعلام خسارت که سیکل هم به زور داره یک جوری برآورد می کنه که زیان دیده مجبور میشه مخارج خسارت و از جیب خودش بده و البته از طرف دیگه 20 درصد هم از تخفیف بیمه گذار کم می کنه کلا از هر دو طرف می خوره. جواب شکایت هم که نمی دن و دو ماه هم طول کشید نصف مبلغی که برآورد کرده پرداخت کنن اونم با صدبار پیگیری. کلا شرکت های بیمه با دزدی و کلاهبرداری پیش می برن کسی هم که نیست نظارت کنه چون حتما ذینفع نیستن. البته به غیر از بیمه پارسیان که جا داره ازشون تشکر کنم خیلی با مسئولیت و متعهد هستند.

رضا
06 اسفند 1401

سلام من مبلغ دیه ام 166 میلیون تومان هست ولی چند روز پیش فقط 116 میلیون تومان ریختن مابقیشو نریختن، چرا واقعا؟

  کارشناس بیمه
  07 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. از بیمه مرکزی این موضوع را پیگیری کنید.

سیامک پاشایی
16 اسفند 1401

سلام این بیمه کوثر مسئولیت به ما یه مبلغ خیلی کمی دیه داده من ران پام از سه جا شکسته الان یک سال ونیمه نمینونم درست راه برم باید به کجا شکایت کنم

سیامک پاشایی
16 اسفند 1401

سلام من ران پام از ۳جا شکسته بود دکتر بیمه کوثر اصلا به پرونده من نگاه نکرد نه از من عکسی که از پام انداخته بودم روخوانی نه پرونده من رو درست نگاه کرد بیمه مسئولیت بودم الان از کجا باید شکایت کنم

  کارشناس بیمه
  16 اسفند 1401

  سلام. از طریق بیمه مرکزی این موضوع را پیگیری کنید.

رامین
25 اسفند 1401

بیمه دانا بیمه بسیارمزخرف وعملکرد نادرست پرسنل،بنده را به شکایت مجبورکرده

فرهاد جوکاردریسی
05 فروردین 1402

تخلف بیمه در پرداخت دیه به صورت یوم الدا اثبات اعدا با ادله اگر بیمه در سال 99دیه را به صندوق دادگاه واریز گردیه پس مکاتبه قضایی دادگاه با بیمه ایران در سال 1400مبنی بر توقیف مبلغ مهریه چه بوده

  کارشناس بیمه
  05 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. در این رابطه اطلاعی نداریم.

خانم حقی
09 فروردین 1402

شکایت از تامین اجتماعی زاهدان.دخترم باشماره ملی ۳۶۱۱۶۰۷۳۳۴درخردادماه ۴۰۱عقدکرده لذابیمه اش راقطع کردند سوال دارم مگه هرایرانی نبایدی شماره بیمه داشته باشه .باچه استنادی تبدیل شدب ی افغانی.چون شوهرش بیکاره .چرابیمشوقطع کردن درصورتیکه شوهرش بیکاره.برخودمون ک تبدیل شدیم ب افغان متاسفم.تازه اوناک ازمابهترن.

  کارشناس بیمه
  09 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. دختر بعد از ازدواج باید از بیمه همسر استفاده کند. در غیر این صورت می‌تواند برای خودش بیمه خریداری کند. در مورد شکایت هم این موضوع در حوزه اختیارات ما نیست. ما کارگزاری فروش بیمه هستیم.

حمید
19 فروردین 1402

سلام لطفا سامانه یا سایت شکایت از بیمه ها رو بفرمائید باتشکر

  کارشناس بیمه
  19 فروردین 1402

  سلام. سایت بیمه مرکزی

مجید صیقلانی
26 فروردین 1402

سلام تصادف کردم زیان دیده هستم بیمه البرز تلفن یک بیمه سیار را به من داد کارشناس امد و خسارت را بر اورد کرد چون زیان دیده یک موتور سوار دیگر هم بود بیمه سیار از ابتدای اسفند نزد خود دارد و میگوید حتما زیان دیده یک پیک موتوری دیگر هم باید بیاید تا این لحظه شاید یکصد بار حدودا با افراد مختلف چه در بیمه و چه پیمانکار سیار زنگ زدم نتیجه ای نگرفتم ساکن رشت هستم نیمه بهمن تصادف شد چون موتور سوار را بیمارستان البته فردایش تر خیص شد
پانزده روز ماشین ها و موتور همزیان زده و هم زیان دیده توقیف و در پارکینگ نگهداری شد یعنی هفتاد روز گذشته
و کلی هزینه برای رفت و امد به تهران کردم
پیمانکار سیار فقط میگوید موتور سوار هم باید بیاید و گرنه خسارت به من تعلق نمیگیرد خواهشمند است فقط به من بفرمایید حق یک زیان دیده جوابش لین است، سن هفتاد سال و بازنشسته مقدار خسارت هشت میلیون و ششصد

  نویسنده بیمه
  30 فروردین 1402

  سلام. این موضوع را به صورت قضایی پیگیری کنید. طرح شکایت کنید تا مقصر حاضر شود.

مرتضی
30 فروردین 1402

سلام. تلفن شکایت از بیمه ها چیه؟

  نویسنده بیمه
  30 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز باید از طریق سامانه شکایت خود را ثبت کنید.

ل.ک
30 فروردین 1402

سلام. برای شکایت از بیمه به کجا مراجعه کنیم؟ شماره تلفن بازرسی بیمه ایران تهران چیه؟

  نویسنده بیمه
  30 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. سلام لطفا به سایت بیمه مرکزی مراجعه نمایید.

محمد صارمی
31 فروردین 1402

باسلام خدمت شما، میخواستم بدونم بیمه ازکی دات کام زیر نظر چه ارگانی هست، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  نویسنده بیمه
  01 اردیبهشت 1402

  سلام دوست عزیز. لطفا از مسولین خود این بیمه سوال بفرمایید.

یهیچ خبرب نیست س جوتبگو نیست
05 اردیبهشت 1402

با سلام چرا کسی رسیدگی نمیکنه من از بیمه حافظ شکایت دارم خانمم بیس از یکساله نامه خسارت را دادن بیمش به دانا تبدیل شده هیچ خبری از خسارت نیست روز روشن دزدی، خودم بیش از ده روزه پسرم عمل کرده بیمش هم اعتبار دارد بیش از ده روزه منو میبرن و میارن هیچکس جوابگو نیست تقاضا دارم جواب بدید ممنون

  نویسنده بیمه
  05 اردیبهشت 1402

  سلام. لطفا به صورت حضوری به کارگزاری بیمه حافظ مراجعه کنید.

   اتابائی
   24 اردیبهشت 1402

   شرکت بیمه حافظ از سال 1397دیه من را نریخته اول موقع پرونده تشکیل دادن پرونده من را تشکیل ندادن دیر با شکایت کردن تو سایت تشکیل دادن الان هم به بهانه واهی دیه ام را واریز نکرده کدام قانون گفته بنده بدون اینکه دیه ام را بگیرم رضایت نامه محضری بدهم اصلا دیه را بطور کامل بریزین رضایت نامه محضری لازم نیست وقتی شرکت بیمه دیه را واریز کنه میتونه ثابت کنه اگر واریز نکردن یا کامل واریز نکردن بنده چطوری ثابت کنم از خودشان قانون مندر اوردی در میارن

   اتابائی
   24 اردیبهشت 1402

   حضوری هم مراجعه کردیم واریز نمیکنه

عیدالرضا
21 اردیبهشت 1402

باسلام الان بمدت 8 ماهه که بیمه دی از من جهت واریز خسارت نوسانات برق شماره شبا گرفتن هنوز که هنوزه واریز نکردن از استان گیلان -شهرستان لنگرود -شهر شلمان پیام موارسال می کنم بیمه دی واقعا” ضعیف عمل میکنه طی تماس با بیمه دی شرق گیلان شعبه لاهیجان گفتن بله مدارک شما درسته آماده پرداخت می باشد ولی چون پولی که اداره برق می خواست برامون واریز بکنه نکرده واسه شماهم عقب افتاده این شد جواب بیمه دی

اتابائی
24 اردیبهشت 1402

بیمه حافظ از سال 1397 دیه من را به بهانه واهی نریخته اول موقع پرونده تشکیل دادن دیر تشکیل دادن اونم بخاطر این تو سایت حافظ یک شکایت نوشته بود از اون شکایت نوشتم فرستادم کدام قانون گفته من بدون اینکه دیه ام را بگیرم رضایت نامه محضری بدهم اگر رضایت نامه محضری بدهم دیه ام را واریز نکردن یا کامل واریز نکردن از کجا ثابت کنم وقتی اونها بریزن میتونن ثابت کنند با یک نامه اما من چی دیه سر نشین من را بدون اینکه واریز کنند به اجرای احکام کیفری گرگان نامه زدند واریز شده قانون مندر اوردی در اوردن اصلا رضایت نامه محضری لازم نیست وقتی دیه مردم را ریختن رضایت نامه محضری لازم نیست مردم دنبال دیه شان هستند وقتی دیه شان را با کمال تمام گرفتن مردم چکار با شرکت بیمه دارن بیمه مرکزی هر ماه شرکت بیمه ها را نظارت کنه ایا دیه مردم خسارتهای مردم را واریز کردن نکردن موقع بیمه شخص ثالث کردن خودرو نقد جیرینگی پول میگیرن موقع دیه …دادن اذیت میکنند شکایت از بیمه حافظ دارم دیه ام را واریز کنه احتیاج دارم پول اجاره خانه ام مانده اینقدر مردم را اذیت نکنید

علی
27 اردیبهشت 1402

سلام
کارمند بیمه ایران بندرانزلی با صافکاری بده بستان داره و مثلآ اگه صاف کردن یه گلگیر ۵۰۰ هزینه داشته باشه ایشان مبلغ خسارت را ۲تومن میزنه و مابقی رو با صافکاری نصف نصف میکنه.چطور میشه شکایت کرد؟؟؟

  نویسنده بیمه
  30 اردیبهشت 1402

  سلام. به بیمه مرکزی مراجعه نمایید و موضوع را گزارش دهید.

مرتضی از کرمانشاه
14 خرداد 1402

پس هنوز هیچ کدامتان گذرتان به بیمه تجارت نو نیافتاده من یه ماه پیش یه پراید داشتم بی منت نان زن وبچم درمیاوردم اسنپم با یکی تصادف کردم بیمه تجارت نو داشت ماشینم بیست میلیون خسارت دیده بعد از بیست روز پانزده میلیون خسارت برام نوشته الان یک ماهه تازه میگه هفده روز دیگه طول میکشه تا چک خسارتت صادر بشه بعد از اون معلوم نیست چند روز دیگه طول بکشه تا برسه دست من داره زندگیم از هم میپاشه خدا براشان نسازاند ببین مملکت ماه به چه روزی افتاده اخه مادادمان به کی برسانیم چرا ما ضعیفا دادمان به هیچکی نمیرسه

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید