۱۳ خرداد ۱۴۰۳

شکایات بیمه مرکزی و نحوه ثبت شکایت در سامانه بیمه مرکزی

تهیه بیمه هم مانند سایر محصولات دیگر می‌تواند رضایت و نارضایتی‌های خاص خودش را داشته باشد. شاید بارها برای شما هم رخ داده که محصولی را خریداری کرده‌اید، اما رضایت کافی از آن محصول نداشته باشید. اگر این نارضایتی درباره بیمه باشد، می‌توانید به بخش شکایات بیمه مرکزی مراجعه کنید و طرح موضوع داشته باشید. سوالی که برای برخی از افراد به وجود می‌آید این است که آیا می‌توان از بیمه‌ها شکایت کرد و خسارت دریافت کرد؟ آیا مرکزی برای رسیدگی به این شکایات وجود دارند؟ مدت زمان رسیدگی به این مشکلات چقدر است؟ در این مطلب به سوالات مطرح شده پاسخ خواهیم داد، با ما همراه باشید.

شکایات بیمه مرکزی

به طور حتم شما هم شنیده‌اید که در برخی از مواقع شرکت‌های بیمه در صورت بروز مشکل با بیمه‌گزار، به این شکل رفتار می‌کنند که اگر مشکلی دارید می‌توانید از ما شکایت کنید.

بله درست است، می‌شود شکایت کرد، اما آیا زمانی که برای این موضوع سپری می‌شود، ارزش این شکایات را دارد؟ رفت و آمدهای بی مورد، گرفتن دیه و خسارت به قدری در این روز‌ها زیاد است. نیاز به یک سامانه یکپارچه برای پاسخ‌گویی به مشتری‌ها و بیمه‌گزار‌ها از واجبات است.

با توجه به موضوع شکایات بیمه مرکزی، سامانه‌ای برای رسیدگی این موضوعات راه‌اندازی کرده‌است. از سال ۱۳۹۳ این خدمت اجرا می‌شود.

البته شما می‌توانید برای استعلام اصالت بیمه نامه خود از سامانه سنهاب استفاده کنید.

پاسخگویی به شکایات بیمه مرکزی

متوسط زمان پاسخگویی برای شکایات بیمه از ۷۳ روز به کمتر از ۶ روز کاهش پیدا کرده‌است تا بتوان در سامانه شکایات بیمه مرکزی از شرکت بیمه شکایت کرد.

نحوه ثبت شکایات بیمه مرکزی

مرحله اول

در ابتدا به سایت بیمه مرکزی مراجعه کنید و اطلاعات شخصی مانند: کد ملی، تاریخ تولد، شماره پرونده خسارت، شماره بیمه‌نامه، آدرس و  شماره تلفن خود را برای طی کردن مراحل شکایت، همراه خود داشته باشید.

 

شکایت بیمه مرکزی

سامانه شکایت بیمه مرکزی

در سامانه باید به بخش قسمت شکایات بروید و روی این گزینه کلیک کنید. بعد از آن پنجره‌ای باز می‌شود که نوع شکایت را مشخص کنید. در این قسمت، شما باید شکایت خود از صدور بیمه‌نامه (بیمه گذار)، پرداخت خسارت (زیان دیده- دارای پرونده)، پرداخت خسارت (زیان دیده- فاقد پرونده)،نمایندگان رسمی‌ شرکت‌های بیمه، دفاتر غیرمجاز، کارگزاران رسمی ‌دارای پروانه از بیمه‌ مرکزی، ارزیابان رسمی ‌دارای پروانه از بیمه مرکزی، صندوق تامین خسارت‌های بدنی (مراجعه‌ مستقیم)، صندوق تامین خسارت‌های بدنی (مراجعه به شرکت) را مشخص کنید.

شکایت بیمه مرکزی

در این مرحله نوع شکایت خود را انتخاب کنید.

حالا اگر در این بین شخص در خرید بیمه سرش کلاه برود و به عبارتی بیمه تقلبی هم بخرد، بهترین راه شکایت به بیمه مرکزی است.

مرحله دوم ثبت شکایات بیمه مرکزی

سپس اطلاعات و مشخصات بیمه‌نامه خودتان را وارد کنید. دقت کنید که در این مرحله باید اطلاعات به طور دقیق وارد شود. شرکت بیمه، شماره بیمه‌نامه و عنوان بیمه‌نامه( بیمه عمر، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه) از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا ثبت شکایت به درستی پیگیری شود. مطالب بیشتر درباره بیمه بدنه در مقاله بیمه بدنه چیست را می توانید بخوانید.

 

شکایت بیمه مرکزی

مراحله دوم شکایت بیمه مرکزی

مرحله سوم

در قسمت سوم باید اطلاعات شخصی مانند: کد ملی، شماره موبایل، تاریخ تولد، آدرس و استان و شهر خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن کد امنیتی بر روی مرحله بعد کلیک کنید تا به مرحله سوابق وارد شوید.

شکایت بیمه مرکزی

وارد کردن اطلاعات شخصی

 

بر روی بخش سوابق کلیلک کرده و اطلاعات لازم را وارد کنید تا بعد از آن وارد شرح شکایت شوید. در این قسمت باید شکایت خود را بنویسید و طرح شکایات بیمه مرکزی را انجام دهید. کافی است که موضوع شکایت را مانند: خسارت جانی، خسارت مالی، خسارت صدور یا هر مورد دیگری که وجود دارد عنوان کنید. این بخش باید هرچه درباره شکایت خود مطرح کنید را بنویسید.

در بخش مستندات، باید اطلاعات مستند مورد نیاز را بارگذاری کنید و به مرحله تایید نهایی بروید.

مرحله آخر ثبت شکایت

در قسمت تایید نهایی، پیام شما با موفقیت ثبت خواهد شد. کد رهگیری خود را یادداشت کنید و برای پیگیری شکایات خود می‌توانید به بخش پیگیری شکایات در بیمه مرکزی بروید تا روند شکایت را ببینید. دقت کنید که کد رهگیری به شماره موبایلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد. بهتر است که در بخش اطلاعات شخصی، شماره تماس خود را وارد کرده‌باشید.

اطلاع تخلفات به بیمه مرکزی

مدیر نظارت فنی بیمه مرکزی اعلام کرده‌است که اگر بیمه‌گر یا صندوق پرداخت خسارت در زمان مقرر نسبت به پرداخت خسارت تعللی داشته باشد؛ شخص ثالث می‌تواند موضوع را به بیمه مرکزی اعلام کند و مانند روشی که در بالا گفتیم، ثبت شکایت کند.

بیمه مرکزی موظف است که پس از ثبت شکایات بیمه، اعتراضات را ظرف ۱۵ روز بررسی و پیگیری کند تا تصمیمات مقتضی به عمل آید. همچنین اگر شرکت بیمه‌ای در پرداخت خسارت بیمه شخص ثالث قصور داشته‌ باشد و این موضوع برای بیمه مرکزی محرز شود، طبق ماده ۲۸ قانون، شرکت بیمه ملزم به پرداخت جریمه‌های نقدی است. در برخی از موارد و با تایید شورای عالی بیمه، پروانه فعالیت این شرکت حالت تعلیق خواهد گرفت.

سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که چرا برخی از افراد با توجه به مکانیزم بیمه مرکزی برای جلوگیری از تخلفات شرکت‌های بیمه، همچنان نارضایتی از این شرکت‌ها دارند؟ مدیر نظارت فنی بیمه مرکزی در مورد این سوال این چنین پاسخ می‌دهد: برای حل این مشکل در ابتدا، مردم باید نسبت به حقوق خود آگاهی مناسب پیدا کنند؛ زیرا بیشتر اعتراض بیمه‌گزارها از برخی از شرایط بیمه‌نامه‌ها، عدم آگاهی آن‌ها از میزان تکمیل مدارک پرونده است.

دقت داشته باشید که در گام بعدی باید، اعتراض خود را به واحد بازرسی و ارزیابی عملکرد شرکت بیمه منعکس کرد و اگر نتیجه‌ای دریافت نشد، به سایت بیمه مرکزی مراجعه و  شکایات خود را ثبت کنید تا این نهاد بیمه‌ای رسیدگی‌های لازم را انجام دهد.

کد ملی در شکایات بیمه مرکزی

افراد برای شکایت از بیمه مرکزی باید کدملی خود را وارد کنند، اما این به آن معنا نیست که کدملی از هر شهری صادر شده، بیمه‌گزار هم برای همان شهر است. با توجه به این موضوع، بیمه مرکزی شکایت‌ها را به صورت استانی طبقه بندی کرده است تا مدت زمان رسیدگی به شکایات کاهش پیدا کند.

رسیدگی شرکت‌های بیمه به شکایات

رییس اداره رسیدگی به شکایات بیمه مرکزی تاکید می‌کند که باید در موضوع شکایات، طبق آیین نامه ۷۱ شورای عالی بیمه عمل کرد. موسسه‌های بیمه مکلف هستند که واحد رسیدگی و پاسخگویی به شکایات را در سطح کشور و تحت نظر و مسئولیت مستقیم شخص مدیر عامل راه اندازی کنند تا در مدت زمان کوتاهی به این شکایات رسیدگی شود.

اهمیت بیمه مرکزی

به طور کلی در این مطلب درباره شکایات بیمه مرکزی توضیحاتی دادیم. دقت کنید برای ثبت شکایت از شرکت بیمه باید به سامانه بیمه مرکزی مراجعه کنید و مراحل بالا را انجام دهید تا پرداخت خسارت برای انواع بیمه‌نامه مانند: بیمه شخص ثالث، بیمه عمر، بیمه بدنه و بیمه‌نامه‌های دیگر را دریافت کنید. در این مطلب سعی کردیم با توجه به انواع بیمه‌نامه‌ها توضیحاتی درباره دریافت خسارت و چگونگی شکایات بیمه مرکزی اطلاعاتی به شما ارائه کنیم. اگر سوال یا ابهامی‌ دارید که به آن پاسخ نداده‌ایم، کافی است که در انتهای این مطلب و در قالب کامنت سوالات خود را با کارشناس‌های بیمه دات کام در میان بگذارید تا در زمان کوتاهی پاسخ خود را دریافت کنید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
عمران شقاقی
۳۰ خرداد ۱۴۰۳

باعرض سلام اینجانب عمران شقاقی درتبریز که تصلدف کردیم پشت چراغ چن تا ماشین واستاده بودیم یه پراید از پشت سر منو با سرعت زده حال خوشی نداشت ماشین من دربه داغون شده حالا کروکی گرفتم بیمه تجارت نو خسارت منو پرداخت نمیکنه ۱۵ روزه ماشین همینطوری مونده

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ تیر ۱۴۰۳

  عمران عزیز؛ اگر تمام مراحل دریافت خسارت را انجام داده‌اید و شرکت بیمه از پرداخت خسارت خودداری می‌کند،جهت پیگیری به شورای حل اختلاف مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنند.

person
ش شیخ زاده
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

سلام بیمه «ما» بیمه آنهاست که حق بیمه می‌گیرند خسارت نمی‌دهند لازم به ذکر است اولین بار هست که خواستم خسارت بیمه بگیرم بالغ به ۱۴سال فقط برای این خودرو می پردازم ببینید چقدر منصفانه هست…

person
رحمان
۲۳ فروردین ۱۴۰۳

سلام در شهر ما تعدادی هستن که شغل ازاد دارند با درآمدهای خوب ولی خودشون را بیمه ی کارگری دامداری کردند و هیج کس هم متوجه نیست و کسی از بیمه پیگیری نمی کنه ولی یکسری خانم ها که خودشون را بیمه ی قالیبافی کردندرا هر روز پیگیری می کنند که آیا قالی می بافند یا نه اگر عدالت و پیگیری هست باید برای همه باشه

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  رسیدگی به این موارد در حوزه اختیارات ما نیست.

person
عبدالله مقصر
۲۳ فروردین ۱۴۰۳

سلام.بنده دوماه هست مدارک به بیمه معلم داده ام اماهیچ پولی برایم واریزنشده است لطفا راهنمایی کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  موضوع را از طریق بیمه معلم و بیمه مرکزی پیگیری کنید.

person
اسماعیل جوادی نسب
۰۱ فروردین ۱۴۰۳

سلام وقت بخیر کارگر ساختمان هستم اعتبار کارتم بعد ۳سال برج ۱۰تمام شد تا پست کنیم دوباره اعتبار بخوره برگرده ودوباره بازرس بیاد من سر کارتایید کنه یکماه نیم زمان برده بعد اینکه آمدن تایید کردن فیش واریزی خواستم بگیرم صادر نکردن گفتن دیگه گذشته حتی از سابقه بیمه هم برداشتن ولی از برج ۱۲ فیش دادن طی ۲ماه هم بیمار بودم آزاد رفتم دکتر آخه این چه کاریه آقای ورمزیار شعبه ۴کمالشهر گفتن دستور آقای ریسی مانیتوریم

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ فروردین ۱۴۰۳

  سلام دوست عزیز
  این موضوع را از طریق تامین اجتماعی پیگیری کنید.

person
لیلا
۲۱ اسفند ۱۴۰۲

سلام نماینده فروش شما بابت سرمایه گذاری در بیمه از من پول نقد گرفتن و حالا بعد چند ماه فهمیدم با چند نفر دیگه هم این کارو کردن و دروغ گفتن و پولو پس نمی‌دن ، چطور بیمه متوجه این افراد کلاه بردار نیست،خود بیمه چه منفعتی داره که این افراد رو اخراج نمیکنن،ایا این انصافه بیشتر از پول سرمایه گذاری نماینده فروشتون از ما بخوره و بیمه هیچ غلطی نتونه بکنه ، متاسفم برای بیمه پاسارگاد .

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این موضوع را باید با بیمه مرکزی در میان بگذارید.

person
وحید
۲۱ اسفند ۱۴۰۲

سلام‌بیست‌روزه‌میخوام‌توی‌سایت‌بیمه‌مرکزی‌شکایت‌کنم‌ولی‌مرحله‌آخر‌خطا‌توی‌سرور‌میزنه‌و‌ثبت‌نمیشه‌چرا‌سایتتون‌خرابه

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این مشکل را باید از طریق بیمه مرکزی پیگیری کنید.

person
منفرد
۱۶ اسفند ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر ‘اینجانب نماینده بیمه سامان از سال ۱۳۸۹ الی ۱۳۹۷ بودم هیچ گونه بدهی مالی هم ندارم ولی شرکت بیمه سامان چکهای تضمینی را عودت نمیدهد لطفا راهنمایی بفرمایید از چه مرجعی باید اقدام کنم ممنون.

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از طریق بیمه مرکزی اقدام کنید.

person
مالک خدابنده
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

سلام من یک پراید دارم سه سال تو بیمه دانا بیمه کردم بعد از سه سال یک سمند از پشت زدیم یک هفته میگن کارشناس نداریم باید چکار کنم ماشینم را بفروشم خسارت سمندرا بدم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به صورت حضوری این مشکل را پیگیری کنید.

person
مالک خدابنده
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

سلام من از پشت به یک ماشین سمند زدم بیمه دانا باید کارشناس بفرسته از گرمسار برای باز دید یک هفته گذشته میگن کارشناس ما عمل قلب باز انجام داده باید چه خاکی بر سرم بریزم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  درخواست خود را به صورت حضوری در یکی از شعب بیمه دانا مطرح نمایید. این موضوع باید از سمت شرکت بیمه دانا بررسی شود.

person
Mina
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

با سلام خسته نباشید…. من از تصادفم یک سال و نیم بیشتر میگذره… ولی بیمه دانای مرکزی
ارومیه هنوز دیه ی من را پرداخت نکرده هر بار که زنگ میزنم یه حرفی میزنن…. میشه بگید چیکار کنم؟؟؟. چ جوری شکایت کنم؟؟؟؟ و اینکه یه جایی خوندم که برای شکایت باید شماره ی بیمه نامه و شماره ی پرونده خسارت داشته باشم… که من شماره رو نمیدونم باید از کجا این شماره ها رو بدست بیارم؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم جواب بدید🙏🙏🙏

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  شماره بیمه نامه روی قرارداد بیمه شما درج شده است. در نهایت هر دو این شماره ها را می توانید از بیمه دریافت کنید.

  person
  نورالدین معتمدراد
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

  سلام به اجرای احکام مراجعه کنید همونجا که مدارک گرفتید بردیدبرای بیمه ونامه توقیف اموال بگیرید ۱۵ روز به بیمه مهلت دیه پرداخت کنه اگر نکرد اجرااحکام با حکم قاضی از حساب های بانکی بیمه دیه روکسر میکنه وبه شما پرداخت میکنه

person
سعید محمدپور
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

۳ ماه.از تاریخ تصادفی.میگذره..با اینکه ۲ ماهه‌اش پرونده تکمیل شده.ولی هنوز بیمه رازی خسارت بدنه خودرو را پرداخت نکرده..

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این موضوع را از طریق شعب بیمه رازی پیگیری کنید.

person
سعید محمدپور
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

سلام..من ب عنوان یک راننده اسنپ.دارای همسر ودو فرزند.هستم.ک خرج زندگیمو.از راه مسافرکشی تامین میکنم.۳ماه هست ک ماشینم چپ کرده. وهنوز بیمه خسارت بدنه رو پرداخت نکرده..مگه شما چ وجدان ندارید،پس کی میاد پرداخت کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این موضوع را از طریق واحد خسارت شرکت بیمه خود پیگیری کنید. اگر پوشش خواب خودرو را دارید می توانید برای دریافت خسارت خواب خودرو اقدام نمایید.

person
Yaser
۱۲ اسفند ۱۴۰۲

سلام من با یک موتور که از پشت بهم زده ومقصره تصادف کردم صاحبکارش برگ سبز موتور رو بهم داد وگفت وقتی خسارت رو گرفتی برگ سبز رو بدا حالا طرف رو پیدا نمیکنم اون رستورانم که برگ سبزرو داد میگه به ما مربوط نیست لطفا راهنمایی کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از طریق راهنمایی و رانندگی اقدام نمایید.

person
رحمت الله یاراحمدزایی
۰۷ اسفند ۱۴۰۲

سلام برای شکایت از بیمه ایران چیکارکنم،چون زیان دیده هستم و رییس بیمه میگه هزینه رنگ آمیزی وشیشه جلورونمیدم چون رنگ کاپوت رفته قبلاً ومیگه شیشه ازقبل ترک داشته ،لطفاراهنمایی کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  می توانید از طریق بیمه مرکزی موضوع را پیگیری کنید. البته اگر کارشناس دریافت خسارت را رد کرده است ابتدا درخواست کارشناسی مجدد دهید.

person
محمد
۰۳ اسفند ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر
من سال۹۸ماشین فروختم وسال۱۴۰۰بهدازگذشت۴۰روزدوندگی موفق به اخذالحقایه ۷۰درصدتخفیفم شدم خریدارماشین ودفتربیمه باهم آشنابودن وخیلی اذیتم کرن….وبعدگرفتن الحقایه خریدارماشین شروع کردگریه وزاری والتماس ومن فقط برگه الحقایه روبهش دادم ….آیامیشودتنهابابرگه الحاقیه ازتخفیف من استفاده کرده باشده یاخلافی صورت گرفته؟الحقایه ۷۰درصد مال بیمه تجارت نو بودواوبعدازگرفتن الحقایه ازمن ۱سال بیمه رازی و۱سال بیمه ایران کرده بیمه رازی وبیمه ایران جوابگوی من نیست میگن به تجارت نومراجه کن لطفا راهنمای کنیدخواهشا

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  امکان استفاده از تخفیفات بیمه شخص ثالث شما برای خریدار وجود ندارد. با مراجعه به بیمه تجارت نو موضوع را پیگیری کنید.

person
کاوه
۲۳ بهمن ۱۴۰۲

باسلام من ۱۴۰۲/۵/۷ حکم قطعی دادگاه ررا گرفتم و در بیمه دانا جهت گرفتن دیه تصادف تشکیل پرونده داده‌ام بعد از تمام مراحل قانونی هنوز بعد۷ماه دیه را پرداخت نکردن چکار کنیم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این مشکل را از طریق بیمه دانا باید پیگیری کنید.

  person
  نامی
  ۰۹ اسفند ۱۴۰۲

  سلام منم همین مشکل رو دارم با بیمه دانا!
  ایا ب نتیجه رسیده تا ب الان؟سال داره تموم میشه

person
یه طلبکار بازنشسته
۲۲ بهمن ۱۴۰۲

سلام
من یکماه پیش در بیمه دانا خیابان آزادی روبروی وزارت کار مراجعه کرده و برای دریافت خسارت تشکیل پرونده دادم ولی تا کنون واریز نشده ، خواهشمندم راهنماییم کنید.

با تشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید این موضوع را از طریق بیمه دانا پیگیری کنید.

  person
  قاسم
  ۲۷ اسفند ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز منم همین مشکل دارم خدا میدونه کی میخوان جواب ملت بدن بیمه مرکزی باید فکری به حال بیمه دانا بکنه جمع کنه مردم اینقدر اذیت نکنه

person
اصغراسدی
۱۶ بهمن ۱۴۰۲

باسلام عرض ادب احترام خدمت مدیریت بیمه دی اینجامب اصغراسدی یکی ازجانبازان جنگ تجمیلی با کدملی ۱۵۳۰۷۲۳۲۹۹ ساکن کرج شماره همراه ۰۹۱۲۳۶۸۹۱۷۳ حقیر امروز ۱۴۰۲ /۱۱/۱۶ به بیمارستان خاتم نزد دکترقلب آقای لالی فقط جهت معاینه رفتم الکی اس مس دوتا دکتردیگرربرای من بیمارستان ارسال کرده دکتربختیاری که من نمی شناسم ودکترکیخاونی به کفته سامانه من وزیت شدم دروغ استزفقط فقط دکترلالی منو گزیت کرده لطفا برسی شود واین اولین بارنیست که بیمارستان این کاررا امجام میدهد باتشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این موضوع را باید از طریق نظام پزشکی پیگیری کنید.

person
مسعود
۱۶ بهمن ۱۴۰۲

سلام من زیاندیده هستم هیات کارشناسی ۵نفره طرف رو مقصر صددرصد کردن و الان نزدیک ۵ ماه فقط میگن بیا و برو باید چیکار کنم بیمه تجارت نو کرمانشاه

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید روند قانونی و اداری را طی کنید.

person
محسن زارعی
۱۲ بهمن ۱۴۰۲

سلام . بنده مجوز حفر چاه عمیق در یکی از روستاه های شهرستان فامنین از توابع استان همدان دریافت کردم و با یک شرکت جهت اب یابی قرارداد بستم که شرکت مذبور نیز کلیه فعالیتهای خود را در قبال چاه ما بیمه نمود که در صورت اشتباه حرفه ای خسارتی به ما وارد شد بیمه جبران نماید حالا که در خواست خسارت نمودهایم بیمه بعد از کارشناسی که توسط کارشناس رسمی دادگستری که خود شرکت بیمه فرستاده بود و بعد از گذشت شش ماه که به ما جواب نمیداد حالا به شرکت مذبور نامه داده که پرونده را مختومه کرده حالا چه باید کنم به بیمه مرکزی شکایت کنم یا باید از طریق دادگستری شکایت کنم. با تشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از طریق بیمه مرکزی و دادگستری موضوع را پیگیری کنید.

person
حامد کریمی
۲۵ دی ۱۴۰۲

با سلام بنده در سال ۹۶ خودرو خود را بیمه بدنه کردم و پس از گذشت چند ماه به سرقت رفت و چند ماه بعد از گزارش سرقت بهم خبر دادن ک خودرو در قم پیدا شده و برای تحویل خودرو به آگاهی قم مراجعه کردم و پس از مراجعه ب پارکینگ متوجه شدم که خودرو ی کشف شده اصلا خودروی بنده نیست اما آگاهی معتقد بود ک قطعاتی از ماشین بنده بر روی آن خودرو میباشد و حتی تا جایی که قصد بازجویی و بازداشت خود من راداشتند .بعد از گذشت ۲ سال بالاخره دادگاه حکم برائت بنده را دادند و خودرو را به شخص دیگری که ظاهرا مالک اصلی خودرو بود تحویل دادند.حال پس از گذشت ۶ سال هنوز بیمه ایران خسارت بنده را نداده و هربار یه بهونه میاره و بنده رو دست ب سر میکنه .باید چه کار کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  موضوع را به صورت حضوری پیگیری کنید در نهایت می توانید از بیمه شکایت کنید.

  person
  علی فیروزابادی
  ۲۶ دی ۱۴۰۲

  علی فیروزابادی هستم دقیقا یک سال پیش ثبت اولیه انجام دادم و تا الان ثبت نهایی نشدم فقط میگن با شما تماس میگیریم

   person
   نویسنده بیمه
   ۲۷ دی ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   به صورت حضوری موضوع را پیگیری کنید.

person
امین فتحی
۲۳ دی ۱۴۰۲

سلام من زیاندیده هستم بیمه مقصر دی هست خسارتم ۴۲میلیون و چهارصد و هفتاد هزارتومان،الان بیمه دی خسارت من رو نمیده باید چیکار کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  می توانید شکایت کنید.

person
پاهنگ
۲۱ دی ۱۴۰۲

باسلام..ماشینم پژو۴۰۵ مدل ۹۷درتصادف اتاقش خسارت کلی دید که نیاز به تعویض اتاق داره اما با توجه به ارزش گذاری ماشین درزمان بیمه کردن (بیمه ملت)به مبلغ۴۰۰م.ت خسارتی که به من پرداخت کردند۸۰م.ت هست که بدون احتساب دستمزد ودیگرمتعلقات قیمت اتاق۱۰۰م.ت به بالاست.با این مبلغی که پرداخت کردند آخه چکار میشه کرد؟!!!!!

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بیمه خسارت را با توجه به ارزش مورد بیمه در زمان خرید بیمه نامه پرداخت می کند.

person
یاسر
۲۱ دی ۱۴۰۲

من بیکه تکمیلی دانا دارم. اخیرا چند تزریق زانو انجام داده ا که بیمه تکمیلی درصد پایینی (حدودا ۳۰ درصدش رو) برای اون تزریق ها برایم واریز کرده. با خود بیمه دانا تماس گرفتم گفتن کارشناس بیمه سلامت این رو تایید کرده و همینه.
میخواستم ببینم جایی هست که ببینم تعرفه بیمه سلامت برای این خدمات چقدر هست؟ من از خود بیمه دانا پرسیدم راهنمایی نکردن. داخل اینترنت هم چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم راهنمایی کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از طریق سایت بیمه دانا یا مراجعه حضوری به یکی از شعب بیمه می توانید این موضوع را پیگیری کنید.

person
بیمه کوثر
۱۷ دی ۱۴۰۲

با سلام و احترام
خانه من در زلزله بهمن ماه پارسال خوی دچار آسیب کلی شد یعنی باید دوباره از نو ساخته بشه و نظریه بنیاد مسکن هم احداثی هست حتی برگه احداثی هم دارم ولی متاسفانه بیمه کوثر ۹۴ میلیون واریز کرده. الان به نمایندگی بیمه کوثر تو استان زنگ میزنم میگه به ما ربطی نداره وقتش تموم شده
به تهران زنگ میزنگم میگه مبلغ بیمه تون کم هست و شهرتون کوچک هست و هزاران بهانه دیگه.
الان بنظر شما شکایت کنم واقعا با ۹۴ میلیون چه میشه کرد من ۳۷ سال دارم برای خونه بیمه واریز می کنم واقعا با ۹۴ تومن میشه کاری کرد اگه بشه من بدم بیمه بسازه. ممنون میشم اگه منو راهنمایی بکنید به کی باید شکایت کنم و چه کار کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۷ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از طریق بیمه مرکزی و شعب بیمه کوثر موضوع را پیگیری کنید.

person
مهسا
۰۳ دی ۱۴۰۲

من با بیمه دانا به مشکل خوردم و هیچ گونه پاسخ گویی هم نمیده و اصلا به کسی که بیمه این شرکت رو گرفته توجه نداره و همش دنبال اذیت کردن هست میخوام ببینم کجا می تونم از بیمه دانا شکایت کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۳ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  کافیه وارد سامانه بیمه مرکزی بشید و مراحلی که در مقاله ذکر شده رو طی کنید.
  متوسط زمان پاسخگویی برای شکایات بیمه از ۷۳ روز به کمتر از ۶ روز کاهش پیدا کرده تا بتوانید در سامانه شکایات بیمه مرکزی از شرکت بیمه مورد نظر شکایت کنید.

person
سینا
۲۸ آذر ۱۴۰۲

پرداخت خسارت بیمه آرمان خیلی خیلی است توصیه میکنم اصلٱبیمه آرمان استفاده نکنید

person
م.ع
۲۰ آذر ۱۴۰۲

سلام.آدرس واحد بازرسی وشکایات بیمه مرکزی استان گیلان کجاست؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۱ آذر ۱۴۰۲

  سلام. باید از طریق سایت بیمه مرکزی اقدام کنید.

person
مجید
۱۲ آذر ۱۴۰۲

سلام۲۸ روز از تشکیل پرونده بابت دریافت خسارت بیمه بدنه خودرو در نمایندگی مرکزی بیمه دانای رشت میگذره ولی تا الان هیچ مبلغی پرداخت نشده
چه مدت دیگه باید صبر کنم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۳ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  با بیمه دانا تماس بگیرید و موضوع را پیگیری کنید.

   person
   حمید
   ۲۰ آذر ۱۴۰۲

   سلام من بیمه تکمیلی گرفتم الان که برای دریافت.
   هزینه درمان اقدام کردم-هزینه شیمی درمانی-میگن شرکت به بیمه میهن بدهکاره و هزینه ای پرداخت نمیشه

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۱ آذر ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    این مورد را باید با شرکت بیمه خود حل کنید.

person
بیمه دانا نگیرید
۰۸ آذر ۱۴۰۲

سلام برج یک۱۴۰۱ تصادف کردم برج ۱۱ پرونده کامل شد و بیمه تا الان آذر ۱۴۰۲ پرداختی نداشته به آسیب دیدگان،کجا شکایت کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۱ آذر ۱۴۰۲

  سلام. ابتدا به بیمه مراجعه کنید سپس بیمه مرکزی.

person
پوریا
۰۴ آذر ۱۴۰۲

حدود ۴۰ روز پیش برای تعیین خسارت از بیمه رازی اومدن برای ارزیابی خسارت خودرو، بعد از گذشت چند هفته و پیگیری های صورت گرفته فرمودن به صافکاری مرجعه و جهت بازدید نهایی خودرو بیارین نمایندگی که انجام شد و بعد از گذشت ۳هفته پیگیری، هنوز خسارتی پرداخت نشده میگن باید منتظر بمونید و عملا تا اونجا که امکان داشته باشه اذیت میکنن قبلا با چندیدن بیمه دیگر خسارت گرفته بودم که نهایتا تا ۷ روز کاری مبلغ خسارت واریز شده بود.

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۵ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این موضوع را می توانید از بیمه رازی یا بیمه مرکزی پیگیری کنید.

person
امید
۲۳ آبان ۱۴۰۲

سلام
پسرم عمل لوزه و وی تی انجام داده مبلغ عمل ۲۱م شده که ۴ م بیمه تامین اجتماعی پرداخت کرد و متاسفانه فقط ۸ م از هزینه عمل رو بیمه ملت پرداخت کرده
رفتم سرپرستی گفتم میخوام شکایت کنم بهم جواب دادن اصلن شما حق شکایت ندارید ارزیاب اینقدر رو تایید کرده
لطفن راهننایی بفرمایید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. این موضوع به سقف تعهدات بیمه شما بستگی دارد.

   person
   امید
   ۲۴ آبان ۱۴۰۲

   سلام سقف بیمه ۱۵۰ م میباشد

person
gholamihasan367@gmail.com
۲۱ آبان ۱۴۰۲

سلام من منزلم اتیش گرفته و از طریق اداره گاز ب بیمه سرمد معرفی شدم الان درست ۵۰روزه مدارکم رو کامل تحویل دادم ولی هیج پاسخی برا پر داخت نگرفتم در صورتی ک خوده بیمه اعلام کرد طی مدت زمان ۵تا ۱۰روز پرداخت میشود پرونده های مشترکین گاز .شما بگین چیکار کنم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  موضوع را از طریق بیمه و اداره گاز پیگیری کنید.

  person
  امید
  ۲۴ آبان ۱۴۰۲

  میزان تعهد بیمه برای عمل ۱۵۰ م

person
امین
۰۶ آبان ۱۴۰۲

با درود
ماشین من تارا هستش تصادف کردم و طرف مقابل من مقصر تصادف اعلام شده رفتیم بیمه ایران مبلغ تایید شده توسط بیمه ایران ۱.۵ میلیون هستش بردم طرف قرارداد خوده بیمه ایران میگه ۶ میلیون هزینه ماشین هستش اونم قطعات باید جوش پلاستیک بدم ماشین صفر هستش برگشتم بیمه ایران میگم ماشین باید ببرم ایران خودرو تا بتونم قطعات گیر بیارم و هزینه رو صافکار ۶ میلیون اعلام کرده شما یک و نیم تایید کردید بیمه ایران میگه مهم نیست چون ماشین شما غیر متعارف هستش ما بیشتر از این نمیتونیم تایید کنیم از نظر ما هزینه ماشین شما ۱.۵ میلیون بیشتر نیست بقیه رو برو از بیمه بدن خودت استفاده کن یا شکایت بکن از کسی که با تو تصادف کرده مگه تارا ماشین ایران خودرو نیست چطور غیر متعارف هستش چرا قیمت تارا با قیمت بازار حساب میکنن و میگن غیر متعارف ولی ماشین متعارف رو با قیمت کارخانه

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. بر اساس بخشنامه اعلام شده در صورتی که قیمت خودرو بیش از ۶۰۰ میلیون تومان باشد خودرو نامتعارف است.

   person
   علیرضا
   ۰۹ آذر ۱۴۰۲

   سلام ماشین سنگین دارم رفتم نمایندگی بیمه ایران نکویی خیابان طالقانی زابل برای الحاقیه میگه بهت الحاقیه نمی دم برو از هر نمایندگی بیمه کردی الحاقیه بگیر بیمه ماشین مال نمایندگی مشهد بود به خاطر الحاقیه میگه از زابل برو مشهد اصلا این بیمه قانونی ندغره

    person
    نویسنده بیمه
    ۱۱ آذر ۱۴۰۲

    سلام. از شعب بیمه می توانید الحاقیه را دریافت کنید.

person
امین
۰۱ آبان ۱۴۰۲

سلام من۲ماهه خسارت بیمه درمان تحویل بیمه کوثردادم شعبه لرستان هرسری تماس میگیرم یامراجعه میکنم باجواب سربالای کارمندان این شعبه مواجه میشم لطفارسیدگی کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۲ آبان ۱۴۰۲

  سلام. موضوع را از طریق بیمه مرکزی پیگیری کنید.

person
الی
۲۶ مهر ۱۴۰۲

سلام ازیه شماره تهران به مازنگ زدن گفتن ازیمت دولت هستن وبیمه اتیه سازان هستن وهردکتری بریم ۵۰درصدشوپرداخت میکنن وتاکارتش اومددیدیم دروغ گفتن وقرارداددارن بایه سری دکترکه اصلاوجودخارجی ندارن ماانصراف دادیم وهنوزپولی به ماندادن وجواب تلفنم نمیدن من به کجابایدشکایت کنم ازشون

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای خرید بیمه نباید به این شکل عمل کنید. ابتدا باید از قانونی و معتبر بودن آن اطمینان حاصل نمایید. بهتر است شکایت کنید.

person
احسان
۲۵ مهر ۱۴۰۲

سلام من ۳ماه پیش تصادف کردم به بیمه آرمان رفتم برای دریافت خسارت وبه من گفتن ۳۰روز خسارت دریافت می کنی الان ۳ماه گذاشته و بیمه آرمان جواب گونیستن و هیچ خسارتی به من ندادن نمیدونم چکار کنم ۳ماه ماشین خوابید هیچ کس جواب گو نیست

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  می توانید از طریق بیمه مرکزی این موضوع را پیگیری کنید.

person
عقیل
۲۵ مهر ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر
بنده بیمه دانا دارم و به چشم پزشک مراجعه کردم،نمره چشم بنده ۳ به بالا بود و مشمول پرداخت بیمه برای عمل لیزیک می شود.به پزشک معتمد مراجعه کردم برای تایید نمره چشم که ایشون نمره چشم را ۱.۷۵ زدند، جالب اینجاست که از همان مرکز عینک پزشک معتمد لنز با نمره چشم ۳ خریدم، میخواستم ببینم جایی هست که به تخلف پزشک به اصطلاح معتمد رسیدگی کنه؟
تشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ مهر ۱۴۰۲

  سلام. بله دوست عزیز می توانید به نظام پزشکی یا دادگاه مراجعه کنید و با ارائه مدارک شکایت کنید.

person
کلاهبرداری
۲۲ مهر ۱۴۰۲

متاسفانه پرونده من کلا گم شده است و الان هم مجدد در حال دریافت کپی ها و مراحل مجدد هستند کاملا مشخصه که این بیمه مشکل دارد یک هفته از زمان آن می‌گذرد لطف کنید شماره بازرسی را برای من ارسال نمایید اگر شماهم مشکلی ندارید
۰۹۱۵۹۰۹۶۰۹۰

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به سایت بیمه مرکزی مراجعه نمایید.

person
اینجانب یکی از بیمه شدگان تحت پوشش بیمه سرمد هستم
۱۴ مهر ۱۴۰۲

با سلام ما بازنشستگان بانک صادرات ایران از عملکرد ضعیف بیمه سرمد در خصوص عدم انعقاد قرارداد با مراکز درمانی و بیمارستانها که خیلی ضعیف و ناکارآمد عمل میکند بنحویکه افراد تحت پوشش بیمه سرمد باید اول پول لازم برای بستری شدن و یا عملهای جراحی را به مراکز درمانی و بیمارستانها نقدا پرداخت و بعدا نسبت به ارسال مدارک پزشکی به بیمه سرمد اقدام نمایند بعد از گذران دواران بیماری و در گیری با مریضی تازه باید نسبت رفع مشکلات و ایرادهایئ که از اسناد و مدارک میگیرند نسبت به پرداخت اندکی ناچیز از هزینه هارو به فرد تحت پوشش یا بیمار موافقت مسئولین بیمه سرمد پرداخت نماید بطوریکه بیمه سرمد اگر صلاح بداند نسبت به پرداخت قسمت کوچکی از وجوه پرداختی را به بیمه شده پرداخت نماید آنهم نه به سرعت بلکه بعد از مدتها پیگیری و رفت آمد های بیمورد که بیمه سرمد سرراه بازنشستگان قرار میدهد .این مسائل قبلا اینگونه نبود حالا یا بیمه قبلی اشتباه عمل میکرده و عزت و احترام زیادی برای بیمه شدگان قائل میشدن یا عملکرد بیمه سرمد درست بوده ما اشتباه میکنیم .
از شما مسئولین محترم تقاضا داریم به درد و مشکلات جمع کثیری از بیمه شدگان رسیدگی فرمائید .برای اثبات این مسائل میتوان با نظر خواهی از بیمه شدگان با صادرات نظر خواهی نمائید .

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  از تجربه بد شما عزیزان با بیمه سرمد متاسفیم. بهتر است این موضوع را به بیمه مرکزی انتقال دهید.

person
محمد
۱۲ مهر ۱۴۰۲

سلام من ۱ماه پول ببمه رو بهم پرداخت نمیکنن شغلمم مسافر کشی هیچگونه شماره تماس هم برا شکایت وجود نداره که پیگیری کنم اصلا یکی راهنمایی کنه لطفا من چطور پولمو از بیمه دانا بگیرم من الان خرجی پول نون هم برا خونه ندارم
۰۹۳۳۳۴۴۱۴۷۴

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای طرح شکایت به بیمه مرکزی مراجعه نمایید.

person
خلیل
۰۸ مهر ۱۴۰۲

س.من کادر ۲۰ ساله‌ی ارتش هستم‌ بیمه تکمیلی دارم .مچ پا در محل کار شکسته شد پلاتین خورد هزینه من ۳۶ تومن شده چرا بیمه فقط ۱۴ تومن به من داده.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بیمه خسارت را تا سقف تعهدات با کسر فرانشیز پرداخت می کند.

person
خلیل
۰۸ مهر ۱۴۰۲

سلام ایا بیمه مرکزی به هزینه کرد بیمه تکمیلی نیروهای مسلح هم ارتباط داره.

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  متوجه سوال شما نشدیم

person
پروین صاحب تارا
۲۷ شهریور ۱۴۰۲

سلام یک ماشین که بیمه شخص ثالث دانا داشته به ماشین من زده مدارک هم ارائه داده خوشبختانه خسارت هم فقط به بدنه ماشین بوده کارشناس بیمه دانا برای من توضیح می دهد که دیه مرد دوبرابر زن است به ایشان گفتم خوب این قانون چه ربطی به خسارت ماشین ما دارد بعد می گوید ماشین شما جزوه ماشینهای نا متعادل است و هم قیمت رنا محاسبه می شود در صورتی که ماشین من تارا است و آنطور که قوانین می گویند ماشین خارجی بالای یک ملیارد نامتعادل است و بر مبنای دنا پلاس محاسبه می شود
ضمنا به من گفتن ماشین را ببرید تعمیر و فاکتور بیاورید بنده هم بردم تعمیر گاه ایران خودرو فاکتور آوردم بعد می گویند خودتون بپردازید بعد از بیست روز تا یک ماه به شبای شما واریز می شود بناچار بنده مجبور شدم چهارده میلیون قرض کردم تا توانستم ماشینم را تحویل بگیرم در صورتی که باید چک وجه را به من می دادن و یا در وجه تعمیر گاه چک صادر می شد تا بنده مجبور نشوم قرض کنم تا بعد هم وعده یک ماه را بدهند

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  در پاسخ باید ابتدا بگوییم که دیه زن و مرد در تصادفات رانندگی با هم برابر است و تفاوتی در میان آن ها وجود ندارد. و در مورد موضوع دوم باید خودروی آسیب دیده را به نماینده بیمه نشان می دادید و آن ها با برآورد هزینه تعمیر و میزان آسیب، خسارت شما را پرداخت می کردند سپس برای تعمیر خودرو اقدام می کردید.

person
مرادی
۲۷ شهریور ۱۴۰۲

سلام خدا قوت سال ۱۴۰۱ مهر پسر تصادف کرد
دستش شکست از قبل عید ما مدارک دادسرا وپزشکی قانونی تحویل بیمه دادیم الان ۶ماه هیچ جوابی به ما نمی دهند معلوم نیست نمی خواهند دیه پرداخت کنند با کجا از این بیمه شکایت کنیم بیمه آرمان هستش

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  ابتدا به دادسرا مراجعه نمایید و ببینید پرونده در چه مرحله ای است سپس به بیمه مراجعه کنید. در نهایت می توانید از طریق بیمه مرکزی این موضوع را پیگیری کنید.

person
عباس
۲۷ شهریور ۱۴۰۲

چرا شعبه ها به تلفن جواب نمی دن گاهی با جواب دادن از حضورمون جلوگیری میشه.مثل شعبه ۲۲ واقعا بیمه از بابت کارکرد ما به وجود نیامده؟.تا کی همه ارباب باشند ارباب رجوع فقط اسم یدک بکشه.فقط بی احترامی ببینه.هیچ جا هم نمیشه شکایت کرد.خدمات به کیا میدین.تلفن جواب بدین پولشو از ما کم کنید.چقدر دیگه به حقارت کشیده بشیم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  در چنین مواردی بهتر است به صورت حضوری مراجعه بفرمایید.

   person
   بهمن
   ۰۹ مهر ۱۴۰۲

   سلام من بازنشسته ارتش هستم با بیمه تکمیلی کوثر کار میکنیم پنج نفر ماهیانه یک میلیون پرداخت می‌کنیم متاسفانه این بیمه خودشو اینقدر زرنگ می‌دونه که ۲۵درصد را میده درصورتی که موقع ثبت نام میگفتن ۷۵درصد بعد وقتی نسسخه میدین سه ماه طول می‌کشه همون ۲۵درصد را نمیدن پشت گگوش تمام ارتشیان از این بیمه بخصوص امسال ناراضی هستن پای من ششکسته پرت ثانحه تنظیم کردم فرستادم الان هفت ماه دارن منو بازی میدن رفتم جلوی چشمشان گفتم بابا دزدی روزو روشن پرونده را نگاه میکنن میگن حق داری ولی روز نو روزی از نو

    person
    نویسنده بیمه
    ۱۰ مهر ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    از تجربه بد شما متاسفیم. می توانید به بیمه مرکزی مراجعه نمایید و موضوع را پیگیری کنید.

    person
    یوسف عظیمی
    ۲۹ مهر ۱۴۰۲

    سلام من پارسال تو‌یه شرکتی ارتفاع افتادم مورد شکستی اعضای بدن شدم پرونده ام بعد یه سال قاضی حکم داد که هفتاد درصد پیمانکار اصلی سی درصد پیمانکار فرعی را مقصر دونست اینا هم طبق قرار دادی ک با شرکت داشتن بیمه نامه داشتن که پرونده همراه با تمام مدارکاش به بیمه آسیای شهید مطهری تهران منتقل یافت اولا بیمه برام برای ده و نیم درصد چهل میلیون برید سرم کلاه گذاشت گفت برو رضایت نامه محضری بنویس بعد بیا پرداخت کنیم رفتم دادم و برگشتم دیدم چهل و س میلیون بریدن اعتراض کردم گفتن سی درصد بعهده خودته گفتم چ قانونی هست از خودشون ماده تبصره در آوردن باز گفتم چون گیرم همون هفتاد درصد را بگیرم کارم راه بیافته باز اعتراض کردم گفتم مگه بیمه نرخ روز نیست بعد دیدن درسته اومدن باطل کردن به نرخ امسال یعنی ۱۴۰۲حساب کردن که باز اونم گفتن برو می‌زنیم الان ده روزه زنگ می‌زنم از سرشون میندازن نمیزنن بکارتم یعنی خدایی ک بالا سری نشسته باید نابود کنه آدمای بی لیاقت پشت میز را عرضم اینه آیا من برم بازرسی شکایت کنم پرونده ام رسیدگی میشه یا خودمو علاف نکنم

     person
     نویسنده بیمه
     ۳۰ مهر ۱۴۰۲

     سلام دوست عزیز
     بله پرونده خود را پیگیری کنید. اگر حکم دادگاه را دارید دیه به شما پرداخت می شود فقط ممکن است مدتی زمان ببرد.

person
سید مهدی عابدی
۲۶ شهریور ۱۴۰۲

سلام. ببخشید بنده عابر بودم که با یه اتوبوس تصادف کردم. آذر ماه سال گذشته تصادف کردم و چون ساکن شیراز هستم و اصفهان تصادف کردم و ۵ ماه درمانم طول کشید و رفت و برگشتم به اصفهان برام سخت بودم تا الآن زمان برد که دادگاه میزان دیه رو مشخص کنه. اما الآن که رای دادگاه رو بردم بیمه دانا بهم میگن ۶ ماه طول میکشه تا خسارت پرداخت بشه و داخل سامانه بیمه مرکزی هم نمیشه شکایتی ثبت کرد و سر کاری هست. چی کار باید کنم من با این قوانین در پیت؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  فرآیند پرداخت خسارت توسط بیمه مدتی زمان می برد.

person
مهدی خدایی
۱۷ شهریور ۱۴۰۲

سلام عرض ادب واحترام
بنده زیان دیده هستم تشکیل پرونده دادم تو بیمه دانا کرج به ما اعلام کردن که بعد از ۴۰روزبه حساب شما واریز خواهد شد این کجای قانون بیمه هست بنده یا شخص دیگه ۴۰روز ماشینش اش بمونه پارکینگ تابیمه واریز کنه بعد ۴۰روز تا من ماشینم رو تعمیر کنم.
چرا بیمه مرکزی نسبت به امور پرداختی های بیمه دانا رسیدگی نمیکنه.

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. فرآیند پرداخت خسارت شرکت های بیمه بعد از انجام مراحل اداری امکان پذیر می شود و این موضوع می تواند مدتی زمان بر باشد. اگر خودرو شما منبع در آمدتان است و یا ماندن خودرو در پارکینگ موجب زیان و تحمیل هزینه های رفت و آمد بر شما می شود، می توانید برای خواب خودرو نیز درخواست پرداخت خسارت کنید و به ازای روزهای نداشتن خودرو مبلغی را از بیمه دریافت نمایید.
  در نهایت اگر مخاطب پیغام شما باید بیمه مرکزی باشد بهتر است از طریق خود بیمه مرکزی اقدام کنید.

  person
  مهران
  ۰۳ مهر ۱۴۰۲

  کاملا صحیح می فرمایید. من هم همین مشکل را دارم. با مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت بیمه دانا در تهران هم مکاتبه کردم ولی پاسخی ندادند که مقرره قانونی تاخیر ۴۰ روزه آنها چیست در صورتیکه برخی کارکنان شعبه کرج حتی اقرار کرده اند که زودتر هم بنا به پیگیری شخصی پرداخت می کنند؟!!!!
  ظاهرا به قول هنر‌یشه فیلم مخملباف در عروسی خوبان:
  «حرومخوری خوشمزس»!!!!

   person
   نویسنده بیمه
   ۰۴ مهر ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   بهتر است این مورد را به بیمه مرکزی گزارش دهید.

person
سمیرا
۰۳ شهریور ۱۴۰۲

با سلام،بیمه بنده بیمه ایران هست یک سوال داشتم ماشین بنده در حالت روشن بوده سرقت شده ماشین پیدا شده ولی اوراق صد در صد شده الان سوال بنده این بیمه چند درصد کم میکنه خسارت میده؟آیا می تونه بدلیل روشن بودم کمتر بده؟در ضمن ماشین ثابت شده سرقت شده از همه جا ازش فیلم گرفته شده

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ شهریور ۱۴۰۲

  سلام. باید از کارشناسان بیمه بدنه خود بخواهید برای بازدید خودرو بیایند و با توجه به سقف پوشش ها و کسر فرانشیز خسارت شما را محاسبه کنند.

   person
   سمیرا
   ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

   تمامی مراحل انجام شده آیا می توانند به دلیل روشن بودن بودن ۴۰ درصد فرانشیز کم کنند؟
   آیا چنین قانونی هست؟

   person
   سمیرا
   ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

   با تشکر،بیمه ۴۰ درصد فرانشیز کم میکنه بخاطر روشن بودن ماشین آیا می تونه ۴۰ درصد کم کنه؟
   این قانون هست؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۰۶ شهریور ۱۴۰۲

    سلام. بله. در قرارداد بیمه نامه میزان فرانشیز درج شده است.

person
شاهرخ
۳۰ مرداد ۱۴۰۲

سلام
درصورت تصادف اگر شخص مقصر (طرف مقابل) فرار کند آیامیتوانیم خسارتی از بیمه دریافت کنیم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. بله. خسارت شما از صندوق خسارات بدنی پرداخت می شود. البته باید تمامی مدارک و مستندات مربوط به تصادف و مقصر نبودن خود را ارائه دهید.

person
اسماعیل شریفی
۲۹ مرداد ۱۴۰۲

سلام ماشین خریده ام با بیمه بدنه که متاسفانه بعد مدتی منجر به خسارت شده وبا تماس با پلیس کروکی تهیه کردم واعلام خسارت کارشناس بیمه هم حضور پیدا کرد وبرابری خسارت کرد ورسیدی هم به بنده داد .بعد از چند روز ازطرف بیمه استان فارس به من زنگ زدن که بیمه خسارت شما پرداخت نمی کند .دلیلش هم میگن هنگام بیمه کردن پلاک ماشین به بدنه ماشینی دیگه زدن وبیمه کردن بیمه شما باطل هست .آیا بیمه می تواند بیمه ما باطل کند .بنده چکارکنم

دیدگاه شما در انتظار تایید می باشد.

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. در صورتی که قرارداد بیمه بدنه برای خودروی دیگری با همین پلاک فعلی باشد، بله باطل است. در صورت تعویض خودرو باید الحاقیه بیمه بدنه دریافت کنید و مشخصات و مدل خودرو جدید را ثبت نمایید.

person
اسماعیل شریفی
۲۹ مرداد ۱۴۰۲

باوجود اینکه شماره شاسی وموتور وعکس کیلومتر وکارکرد زمان بیمه شده با الان که خسارت خورده مطابقت داره

person
امیر علی
۲۴ مرداد ۱۴۰۲

سلام من تو شرکتی کارمیکنم طرف قراردادبیمه درمانی و تکمیلی با بیمه معلمه پسرم عمل بیضه داشت فقط یک بیمارستان دستگاه مناسب این عمل بود چون قرارداد نداشتن گفتن فاکتور بگیر پرداخت می‌کنیم تو بیمه تکمیلی هم طرح ۲هستم اضافه هم میریریزم ازبیمارستان فاکتور گرفتم با کل مدارک و خلاصه پرونده متاسفانه نصف مبلغ و ریختن تو گزارش سایتشون هم مبلغ اعلام فاکتور و صفر گذاشتن فقط پرداختی و زدن راهنمایی کنید من کجا باید برم حقمو بگیرن ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. بررسی کنید سقف پرداخت برای جراحی در بیمه شما چقدر است. سپس می توانید با ارائه مدارک از بیمه مرکزی اقدام کنید

person
مریم
۲۲ مرداد ۱۴۰۲

سلام . بنده قبلا نماینده بیمه پاسارگاد بودم الان نزدیک به ۸ ماه بیشتر هست که کد بیمه رو ابطال کردم و دیگر نماینده بیمه نیستم. در شغل دیگری مشغول هستم در زمانی که نماینده بیمه بودم یه نفرو بیمه کردم شش ماهه ۱۲۰۰ انجام داده بیمه عمر شدن. الان پشیمون شدن میگن بازخرید میخوان بکننرفتن پیش مدیر بیمه میگن میخوان شکایت کنن از نماینده چرا بازخریدی میکنم کمتر از پولم بهم میدن ؟میگه پولمو نماینده و مدیرش خوردن در صورتی که سند دسشونه تمام پول به شرکت بیمه داده شده براشون سند بیمه عمر داده شده . ایا برای من که قبلا نماینده بودم مشکلی ایجاد میکنه ؟ نمیخوام برام دردسر درس کنه.

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. خیر مشکلی ندارد. بروید پیگیری کنید.

person
علی
۱۷ مرداد ۱۴۰۲

با درود و سلام.
عمل نروبیوم گردن داشتم و اراعه فاکتور به بیمه سامان . اللن میگویند که چون دستگاه پایش اعصاب را بیمارستان اجاره کرده ، فاکتور و خسارتی به ما تعلق نمیگیره.
ایا بعد از گزشت صد سال از اختراع این دستگاه و اییین همه کمک در حال انجام عمل نباید تحت پوشش بیمه باشد ؟
بیمه انفرادی سامان.
در ظمن اگر همیندستگاه اگر وجود نداشت و در حین عمل مشکلات بعدز پیش میامد و بیمه مجبور به جبران بود ایا بهتر بود ؟
در هیچ جای تعهدات چیزی وجود ندارد که این دستگاه تحت پوشش بیمه نییییست .با تشکر🙏🙏
کردار نیک حاصل افکار نیک بوده و هست .

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. به نظام پزشکی و دادگستری شکایت کنید.

person
جواد والیزاده
۰۹ مرداد ۱۴۰۲

سلام من حدود یک سال پیش دختر ۱ سالم وپسر ۷ سالمو بیمه معلم کردم پول بره شش ماه اول بره هر کدام ۶۰۰ هزار یعنی ۱۲۰۰ هزار پرداخت کردم ولی بعد توانایی پرداخت نداشتم رفتم بیمه تا پولی که ریختمو پس بگیرم گفتن بره دخترم هیچی بهم پرداخت نمیشه یعنی پر بره پسرمم‌گفتن فقط ۱۸۰ هزار تعلق میگیره آخه چرا باید این طوری باشه آخه من الان چکار کنم راهنمایی کنید ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. هزینه بیمه درمانی بازگردانده نمی شود. اما اگر بیمه عمر را خریداری کرده‌اید باید هزینه شما را برگرداندم. لطفا برای پیگیری به بیمه مرکزی مراجعه نمایید

  person
  بهنام
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

  سلام
  من بیمه تکمیلی دارم از بیمه البرز دخترمو برا مشکل گفتاری به گفتار درمانی میبرم تو قرارداد ما هم هزینه گفتار نامحدوده من هربار که فیش هزینه هارو میبرم بیمه البرز پزشک اونجا نصف هزینه رو برام تایید می‌کنه بعدشم میگه درسال ۱۵۰جلسه بیشتر بیاری تائید نمیکنم منم الان نزدیک ۳سال میشه بنا به دستور پزشک فوق تخصص مغز اعصاب کودکان دارم به گفتار درمانی دخترم ادامه میدم حالا موندم چیکار کنم بی زحمت بنده رو راهنمایی کنید

   person
   نویسنده بیمه
   ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

   سلام. سقف بیمه برای برخی خدمات درمانی متاسفانه محدود است. لطفا یک بیمه تکمیلی دیگر هم برای دخترتان تهیه کنید. قبل از خریداری بیمه تکمیلی می توانید با مشاوران آن بیمه صحبت کنید و وضعیت را شرح دهید تا شما را راهنمایی نمایند.

person
King
۳۱ تیر ۱۴۰۲

سلام اگر صاحب ی شرکت بیمه ایران با تصادف ساختگی از مرکز تعیین خسارت پول گرفته باشه چ جوری بهش رسیدگی میکنن ب جز جرم کلاهبرداری آیا کد بیمه ای ک بهش دادن رو هم باطل میکنن یا ن ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۱ تیر ۱۴۰۲

  سلام. باید به بیمه مرکزی شکایت کنید. آن‌ها به موضوع رسیدگی می‌کنند

  person
  Naser
  ۰۴ مهر ۱۴۰۲

  سلام .بنده سال ۱۴۰۰ دچار حادثه شدم و بیمه ماشینم دانا بود از سال ۱۴۰۰ تا الان بیمه دها بار محکوم شده ولی پاسخگو نیست و دیه را پرداخت نمیکند .و حسابای بیمه دانا مسدود است وقابل برداشت توسط دادسرا نیست .چ باید کرد

   person
   نویسنده بیمه
   ۰۴ مهر ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   پرونده، مدارک و رای صادر شده در مورد پرداخت خسارت توسط شرکت بیمه را بیمه مرکزی ارائه دهید و شکایت کنید.

person
محمد
۲۷ تیر ۱۴۰۲

سلام من بیمه عمربودم چندسال بودپرداخت نکرده بودم حالامیخام انصراف بدم پولی که پیشش بوده ۲۳۰۰بوده حالامیگه ۴۰۰بیشتربهتون نمیدیم بقیش جریمه هست لطفاراهنمایی کنیین

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ تیر ۱۴۰۲

  سلام. به بیمه مرکزی مراجعه کنید

person
عدالت
۲۴ تیر ۱۴۰۲

با سلام چقدر با تانی و وازه راهنمایی و توضیحات کامل و جامع و بدون نقص حداقل برای من رخداده اید که من اول نمیدونستم که میشه از بیمه معلم هم نزد بیمه مرکزی شکایت برد ممنونم از این توضیحات شما برای من کامل بود تشکر فراوان از نویسنده دارم

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۵ تیر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. وظیفه ما پاسخگویی به شما است. خواهش می‌کنم.

person
فرهاد،م
۰۷ تیر ۱۴۰۲

باعرض سلام .بنده کارمند هستم بیمه تکمیلی ایران ۴ماه فاکتورهای پزشکی دادم واریز نمیکنند بهانه میارند وپاسخگونیستندخواهشا راهنمایی کنید باتشکر

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ تیر ۱۴۰۲

  فرهاد عزیز، شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت رسمی بیمه مرکزی، شکایت خود را نسبت به عدم پرداخت خسارت ثبت کنید و منتظر پیگیری این سازمان باشید.

person
مرتضی از کرمانشاه
۱۴ خرداد ۱۴۰۲

پس هنوز هیچ کدامتان گذرتان به بیمه تجارت نو نیافتاده من یه ماه پیش یه پراید داشتم بی منت نان زن وبچم درمیاوردم اسنپم با یکی تصادف کردم بیمه تجارت نو داشت ماشینم بیست میلیون خسارت دیده بعد از بیست روز پانزده میلیون خسارت برام نوشته الان یک ماهه تازه میگه هفده روز دیگه طول میکشه تا چک خسارتت صادر بشه بعد از اون معلوم نیست چند روز دیگه طول بکشه تا برسه دست من داره زندگیم از هم میپاشه خدا براشان نسازاند ببین مملکت ماه به چه روزی افتاده اخه مادادمان به کی برسانیم چرا ما ضعیفا دادمان به هیچکی نمیرسه

person
علی
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

سلام
کارمند بیمه ایران بندرانزلی با صافکاری بده بستان داره و مثلآ اگه صاف کردن یه گلگیر ۵۰۰ هزینه داشته باشه ایشان مبلغ خسارت را ۲تومن میزنه و مابقی رو با صافکاری نصف نصف میکنه.چطور میشه شکایت کرد؟؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام. به بیمه مرکزی مراجعه نمایید و موضوع را گزارش دهید.

person
اتابائی
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

بیمه حافظ از سال ۱۳۹۷ دیه من را به بهانه واهی نریخته اول موقع پرونده تشکیل دادن دیر تشکیل دادن اونم بخاطر این تو سایت حافظ یک شکایت نوشته بود از اون شکایت نوشتم فرستادم کدام قانون گفته من بدون اینکه دیه ام را بگیرم رضایت نامه محضری بدهم اگر رضایت نامه محضری بدهم دیه ام را واریز نکردن یا کامل واریز نکردن از کجا ثابت کنم وقتی اونها بریزن میتونن ثابت کنند با یک نامه اما من چی دیه سر نشین من را بدون اینکه واریز کنند به اجرای احکام کیفری گرگان نامه زدند واریز شده قانون مندر اوردی در اوردن اصلا رضایت نامه محضری لازم نیست وقتی دیه مردم را ریختن رضایت نامه محضری لازم نیست مردم دنبال دیه شان هستند وقتی دیه شان را با کمال تمام گرفتن مردم چکار با شرکت بیمه دارن بیمه مرکزی هر ماه شرکت بیمه ها را نظارت کنه ایا دیه مردم خسارتهای مردم را واریز کردن نکردن موقع بیمه شخص ثالث کردن خودرو نقد جیرینگی پول میگیرن موقع دیه …دادن اذیت میکنند شکایت از بیمه حافظ دارم دیه ام را واریز کنه احتیاج دارم پول اجاره خانه ام مانده اینقدر مردم را اذیت نکنید

person
عیدالرضا
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

باسلام الان بمدت ۸ ماهه که بیمه دی از من جهت واریز خسارت نوسانات برق شماره شبا گرفتن هنوز که هنوزه واریز نکردن از استان گیلان -شهرستان لنگرود -شهر شلمان پیام موارسال می کنم بیمه دی واقعا” ضعیف عمل میکنه طی تماس با بیمه دی شرق گیلان شعبه لاهیجان گفتن بله مدارک شما درسته آماده پرداخت می باشد ولی چون پولی که اداره برق می خواست برامون واریز بکنه نکرده واسه شماهم عقب افتاده این شد جواب بیمه دی

person
یهیچ خبرب نیست س جوتبگو نیست
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

با سلام چرا کسی رسیدگی نمیکنه من از بیمه حافظ شکایت دارم خانمم بیس از یکساله نامه خسارت را دادن بیمش به دانا تبدیل شده هیچ خبری از خسارت نیست روز روشن دزدی، خودم بیش از ده روزه پسرم عمل کرده بیمش هم اعتبار دارد بیش از ده روزه منو میبرن و میارن هیچکس جوابگو نیست تقاضا دارم جواب بدید ممنون

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام. لطفا به صورت حضوری به کارگزاری بیمه حافظ مراجعه کنید.

   person
   اتابائی
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

   شرکت بیمه حافظ از سال ۱۳۹۷دیه من را نریخته اول موقع پرونده تشکیل دادن پرونده من را تشکیل ندادن دیر با شکایت کردن تو سایت تشکیل دادن الان هم به بهانه واهی دیه ام را واریز نکرده کدام قانون گفته بنده بدون اینکه دیه ام را بگیرم رضایت نامه محضری بدهم اصلا دیه را بطور کامل بریزین رضایت نامه محضری لازم نیست وقتی شرکت بیمه دیه را واریز کنه میتونه ثابت کنه اگر واریز نکردن یا کامل واریز نکردن بنده چطوری ثابت کنم از خودشان قانون مندر اوردی در میارن

   person
   اتابائی
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

   حضوری هم مراجعه کردیم واریز نمیکنه

person
محمد صارمی
۳۱ فروردین ۱۴۰۲

باسلام خدمت شما، میخواستم بدونم بیمه ازکی دات کام زیر نظر چه ارگانی هست، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. لطفا از مسولین خود این بیمه سوال بفرمایید.

person
ل.ک
۳۰ فروردین ۱۴۰۲

سلام. برای شکایت از بیمه به کجا مراجعه کنیم؟ شماره تلفن بازرسی بیمه ایران تهران چیه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. سلام لطفا به سایت بیمه مرکزی مراجعه نمایید.

person
مرتضی
۳۰ فروردین ۱۴۰۲

سلام. تلفن شکایت از بیمه ها چیه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز باید از طریق سامانه شکایت خود را ثبت کنید.

person
مجید صیقلانی
۲۶ فروردین ۱۴۰۲

سلام تصادف کردم زیان دیده هستم بیمه البرز تلفن یک بیمه سیار را به من داد کارشناس امد و خسارت را بر اورد کرد چون زیان دیده یک موتور سوار دیگر هم بود بیمه سیار از ابتدای اسفند نزد خود دارد و میگوید حتما زیان دیده یک پیک موتوری دیگر هم باید بیاید تا این لحظه شاید یکصد بار حدودا با افراد مختلف چه در بیمه و چه پیمانکار سیار زنگ زدم نتیجه ای نگرفتم ساکن رشت هستم نیمه بهمن تصادف شد چون موتور سوار را بیمارستان البته فردایش تر خیص شد
پانزده روز ماشین ها و موتور همزیان زده و هم زیان دیده توقیف و در پارکینگ نگهداری شد یعنی هفتاد روز گذشته
و کلی هزینه برای رفت و امد به تهران کردم
پیمانکار سیار فقط میگوید موتور سوار هم باید بیاید و گرنه خسارت به من تعلق نمیگیرد خواهشمند است فقط به من بفرمایید حق یک زیان دیده جوابش لین است، سن هفتاد سال و بازنشسته مقدار خسارت هشت میلیون و ششصد

  person
  نویسنده بیمه
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. این موضوع را به صورت قضایی پیگیری کنید. طرح شکایت کنید تا مقصر حاضر شود.

person
حمید
۱۹ فروردین ۱۴۰۲

سلام لطفا سامانه یا سایت شکایت از بیمه ها رو بفرمائید باتشکر

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. سایت بیمه مرکزی

person
خانم حقی
۰۹ فروردین ۱۴۰۲

شکایت از تامین اجتماعی زاهدان.دخترم باشماره ملی ۳۶۱۱۶۰۷۳۳۴درخردادماه ۴۰۱عقدکرده لذابیمه اش راقطع کردند سوال دارم مگه هرایرانی نبایدی شماره بیمه داشته باشه .باچه استنادی تبدیل شدب ی افغانی.چون شوهرش بیکاره .چرابیمشوقطع کردن درصورتیکه شوهرش بیکاره.برخودمون ک تبدیل شدیم ب افغان متاسفم.تازه اوناک ازمابهترن.

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ فروردین ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. دختر بعد از ازدواج باید از بیمه همسر استفاده کند. در غیر این صورت می‌تواند برای خودش بیمه خریداری کند. در مورد شکایت هم این موضوع در حوزه اختیارات ما نیست. ما کارگزاری فروش بیمه هستیم.

person
فرهاد جوکاردریسی
۰۵ فروردین ۱۴۰۲

تخلف بیمه در پرداخت دیه به صورت یوم الدا اثبات اعدا با ادله اگر بیمه در سال ۹۹دیه را به صندوق دادگاه واریز گردیه پس مکاتبه قضایی دادگاه با بیمه ایران در سال ۱۴۰۰مبنی بر توقیف مبلغ مهریه چه بوده

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ فروردین ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. در این رابطه اطلاعی نداریم.

person
رامین
۲۵ اسفند ۱۴۰۱

بیمه دانا بیمه بسیارمزخرف وعملکرد نادرست پرسنل،بنده را به شکایت مجبورکرده

person
سیامک پاشایی
۱۶ اسفند ۱۴۰۱

سلام من ران پام از ۳جا شکسته بود دکتر بیمه کوثر اصلا به پرونده من نگاه نکرد نه از من عکسی که از پام انداخته بودم روخوانی نه پرونده من رو درست نگاه کرد بیمه مسئولیت بودم الان از کجا باید شکایت کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

  سلام. از طریق بیمه مرکزی این موضوع را پیگیری کنید.

person
سیامک پاشایی
۱۶ اسفند ۱۴۰۱

سلام این بیمه کوثر مسئولیت به ما یه مبلغ خیلی کمی دیه داده من ران پام از سه جا شکسته الان یک سال ونیمه نمینونم درست راه برم باید به کجا شکایت کنم

person
رضا
۰۶ اسفند ۱۴۰۱

سلام من مبلغ دیه ام ۱۶۶ میلیون تومان هست ولی چند روز پیش فقط ۱۱۶ میلیون تومان ریختن مابقیشو نریختن، چرا واقعا؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ اسفند ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. از بیمه مرکزی این موضوع را پیگیری کنید.

person
بیتا تهرانی
۳۰ بهمن ۱۴۰۱

با سلام
بیمه تجارت نو فک کنم زیر مجموعه بیمه خلیج فارسه فوق العاده بی مسئولیت و کلاهبردارن
کارشناس اعلام خسارت که سیکل هم به زور داره یک جوری برآورد می کنه که زیان دیده مجبور میشه مخارج خسارت و از جیب خودش بده و البته از طرف دیگه ۲۰ درصد هم از تخفیف بیمه گذار کم می کنه کلا از هر دو طرف می خوره. جواب شکایت هم که نمی دن و دو ماه هم طول کشید نصف مبلغی که برآورد کرده پرداخت کنن اونم با صدبار پیگیری. کلا شرکت های بیمه با دزدی و کلاهبرداری پیش می برن کسی هم که نیست نظارت کنه چون حتما ذینفع نیستن. البته به غیر از بیمه پارسیان که جا داره ازشون تشکر کنم خیلی با مسئولیت و متعهد هستند.

person
هادی غدیری
۲۵ بهمن ۱۴۰۱

با سلام و خسته نباشید
اینجانب از طریق شرکت بیمه تکمیلی شده ایم ولی متاسفانه از هر ده فاکتور تحویل داده شده یک عدد ان هم مبالغ کم واریز میشود بعد از پیگیری میگویند نسخه پزشک هست فاکتور نیست فاکتور مجدد بیاور ویزیت اصلا پرداخت نشده است و دو فاکتور ازمایشگاه اوردهام و با داشتن کپی مامور مربوطه قبول نمیکند هم از سال قبل هم در سال جدید قرار دادی چنانچه از طرفشما پیگیری نشود فاکتورهای دارای کد ملی و یا کپی دار را از طریق بعد مراجع قضایی پیگیری خواهم کرد به دلیل اینکه واقعا حق من کارمند دارد خورده میشود متشکرم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

  سلام. برای پیگیری کردن این موضوع به کارگزاری بیمه مرکزی بروید و با توجه به راهنمایی های آن ها اقدام کتید. می‌توانید از طریق شرکت خود هم این موضوع را بررسی کنید.

person
هادی غدیری
۲۵ بهمن ۱۴۰۱

با سلام و خسته نباشید
اینجانب از طریق شرکت بیمه تکمیلی شده ایم ولی متاسفانه از هر ده فاکتور تحویل داده شده یک عدد ان هم مبالغ کم واریز میشود بعد از پیگیری میگویند نسخه پزشک هست فاکتور نیست فاکتور مجدد بیاور ویزیت اصلا پرداخت نشده است و دو فاکتور ازمایشگاه اوردهام و با داشتن کپی مامور مربوطه قبول نمیکند هم از سال قبل هم در سال جدید قرار دادی چنانچه از طرفشما پیگیری نشود فاکتورهای دارای کد ملی و یا کپی دار را از طریق بعد مراجع قضایی پیگیری خواهم کرد به دلیل اینکه واقعا حق من کارمند دارد خورده میشود متشکرم

person
هادی غدیری
۲۵ بهمن ۱۴۰۱

بیمه تامین اجتماعی هستم هیچ مبلغی نمیده بیمه تکمیلی دانا از اون بدتر واقعا برای بیمه متاسفه هیچ نظارت هم ندارد بخور بخور دیگه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

  بیمه تامین اجتماعی یک بیمه پایه است دوست عزیز و مبلغ زیادی را پرداخت نمی کند. در مورد بیمه دانا بهتر است در کارگزاری آن بیمه و بیمه مرکزی موضوع را پیگیری کنید.

person
ابراهیم پارسامهر
۲۴ بهمن ۱۴۰۱

درود بر شما عالی بود ؛ بیمه تعاون و پارسیان وقتی مدارک خسارت درمان رو تحویل می گیرند ؛ کد پیگیری نمی دهند ؛ بنابراین ثبت کد پیگیری ممکن نیست؛ حتی رسید مدارک رو هم نمی دهند . بعد از مدتی هم که به واحد خسارت درمان زنگ می زنیم ؛ میگن یک ماه طول می کشه تا مدارک شما از طریق پست ارسال شود. خلاصه بهانه زیاده . الان من ی ماه پیش مدارک بیمارستان را تحویل سرپرستی بیمه تعاون خوزستان دادم. بیمه تهران ( واحد خسارت درمان ) میگن مدارک شما هنوز نرسید .

person
امید
۱۰ بهمن ۱۴۰۱

سلام و خسته نباشید .من دو ماه قبل تصادف کردم مقصر هم نبودم. ماشین ۵۰ میلیون هزینه برداشت سقف مالی بیمه مقصر ۲۰ میلیون بیشتر نبود که استفاده کردم بقیشو از بیمه بدنه خودم استفاده کردم .بیمه بدنه ایران دارم زمانی که بیمه کردم غرامت خواب ماشینم هزینشو پرداخت کردم. الان که از بیمه ایران میخوام هزینه خواب ماشینو پرداخت کنه قبول نمیکنند میگن تعلق نمیگیره دلیلشم نمیگن.ماشین هم ۵۰ روز خوابیده بوده طبق قراردادم ۳۰ روز خواب ماشین باید پرداخت بشه.چیکار کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

  سلام این موضوع را باید از بیمه ایران و مرکزی پیگیری کنید.

person
مجتبی
۰۱ بهمن ۱۴۰۱

سلام.سه ماه قبل تصادف خسارتی داشتم،مقصر حادثه بیمه آرمان داشت.علی رقم تشکیل پرونده و ارسال توسط شعبه شیراز به تهران همچنان خبری از پرداخت خسارت نیست که هیچ ،کسی هم پاسخگو نیست ،اصلأتلفن جواب نمیدن

  person
  بیتا تهرانی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

  به نظر من زمان تصادف اگر بیمه مقصر بیمه معتبر نباشه اصلا قبول نکنید از طریق بیمه اعلام خسارت بشه چون هم مبلغ و کم می نویسن هم اینکه اینقدر دیر پرداخت می کنن که مجبور بشی خودت هزینه کنی

person
امیر
۲۷ دی ۱۴۰۱

سلام واقعا چرا بیمه باید بعد ۸ماه که پرونده کامل باشه رو بری واسه پیگیری تازه بگن راننده تشکیل پرونده نداده و باز دوماهه هی امروز و فردا میکنن بیمه دانا مشهد کارمنداش فکر میکنن از جیب اونا میخاد خرج بشه واسه گرفتن ۱۰ماه دیرکرد و هنوزهم پرداخت نکردن کجا باید شکایت کنم

person
سمیه
۲۵ دی ۱۴۰۱

تو رآی کمیسیون پزشکی اعتراض دارم کجا باید پیگیری کنم

person
علی
۰۷ دی ۱۴۰۱

به هیچ وجه بیمه معلم را انتخاب نکنید
در دریافت خسارت من را که الان ۲ ماهه تکمیل پرونده کرده ام و رای دادگاه را هم برده ام، امروز و فردا می کنند و هر دفعه یک بهانه ای می آورند همراه با توهین.

person
As
۰۵ دی ۱۴۰۱

تا جای که من خودم این ثایتم فقط ملتو سر کار گذاشته شکایت کنید همه دستشون تو یه کاسه هست باوا جم کنید بساط دزدی رو همه از هم دزد تر من ۷۰ روز تصادف کردم کردنم توپ پاسم میدم اون ور این ور بچه شهرستان های همدان هستم ولی پام بخوره بیمه دانا دفتر اصلی همدان گل میگیرم درش براتون

person
ahmad s
۰۴ دی ۱۴۰۱

اقا این بیمه دانا پاسخ گو نیست ۷۰ روز میشه که من تصادف کردم کسی جواب گو نیست به کی باید شکایت کنیم چرا وقت پول گرفتن اینقدر بیخیال نیستن

person
فاطمه
۳۰ آذر ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر
چرا با وجود اینکه نسخه ی پزشکان الکترونیکی شده، ولی بیمه ی تکمیلی آینده سازان حافظ برای پرداخت حق بیمه همچنان نسخه ی کاغذی می خواد . به خاطر معضل دریافت نسخه ی کاغذی ، از خیر گرفتن حق بیمه منصرف شدم

person
پیام
۲۳ آذر ۱۴۰۱

بیمه آرمان بیمه نیست تحت پوشش بیمه آن کار دیگر می کنند ،،

person
میثم
۱۹ آذر ۱۴۰۱

سلام. واقعا و به جد مزخرف ترین و دزد ترین بیمه تو کشور ما بیمه دانا هست. و اون هم شعبه اصفهان. خودتون امتحان کنیین. فاکتور هزینه درمان بیمه تکمیلی رو ببرین بدین و خواهید دید بعد از دو ماه هنوز پولتون واریز نشده

person
امین
۱۷ آذر ۱۴۰۱

با سلام برای شکایت از بیمه مرکزی باید به کجا مراجعه کرد

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱

  سلام در خود سایت باید اقدام کنید.

person
بشيري
۱۲ آذر ۱۴۰۱

از هموطنان خواهش میکنم از بیمه آرمان به هیچ وجه استفاده نکنند چون یک واحد خسارت بیشتر ندارد و در بهترین شرایط ۲ ماه زمان میبرد تا خسارت را پرداخت کند و هیچ شخصی در این بیمه پاسخگوی مشتریان نمی باشد. خدا لعنتشون کنه

person
محسن قلی محمدی
۰۸ آذر ۱۴۰۱

اشغال تر از بیمه رازی نداریم الان دوهفته است که
میگن سایت قطع شده و. اصلن زیر بار مسیولین نمیرن
ماشین من از دوهفته جلو در خوابیده و هر روز استرس اینو دارم ک دزد نبره
هم ارزش خسارت هرچقدر تونستن زیر قیمت زدن
هم جوابگو نیستن
توصیه میکنم از بیمه رازی و ایرانیان
بیمه نکنید اشغال تر از اینا خودشونن

person
مهدیه
۰۵ آذر ۱۴۰۱

اصلا بیمه اسیا به درد نمیخوره خسارتی نمیده به قیمت عهد بوق کارخونه میده انگار واسه زمان سال ها قبله خدا نکنه با یکی اصادف کنین بیمش اسیا باشه سقف خسارت دهی کارشناسی صفر

person
معصومه دستفروش
۲۹ آبان ۱۴۰۱

با سلام و احترام ای کاش یکی واقعا پرونده ما زیان دیده ها رو بررسی میکرد بنده همسرم رو در اثر کرونا از دست داده ام بعد از ۱۰ ماه بیمه عمر پاسارگاد نامه زده غرامتی به ما تعلق نمیگیره چون چند سال پیش همسرم چاق بوده و دیابت داشته و انگار نه انگار که ایشون ۷ سال بود جراحی بای پس کرده بود هم لاغر شده بودن هم دیابت نداشتن و این کرونای لعنتی از دستمان بردش
بیمه پاسارگاد به جای اینکه حمایت کند و به فکر مشتری باشد نمک بر زخمم پاشیدن

person
عبدالهی
۰۷ آبان ۱۴۰۱

باسلام بیمه معلم ۲ تومن منوخورد بیمه مرکزی هم نتونست کاری بکنه وای به روزی که بگنددنمک

person
با نام حقیقی سعید سعیدی اشتیانی
۰۳ آبان ۱۴۰۱

شرکت ارمین زیر مجموعه بیمه ایران ۲۵ملیون تومن بابت بیمه عمر از من پول گرفت بعد گفت باید چکاپ پزشکی بشی وبیمه نامه را ابطال با شکایت به بیمه مرکزی بعد از یکسال دوندگی پول خودمو تونستم پس بگیرم خواستین کد پیگیری و شماره ملی هم بدم خدمتتون
بله قبلا هم گفته بودم شماهم توجه نکرده بودید

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ آبان ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز ما این مطلب را صرفا برای آشنایی نوشتیم و در دیگر موارد ارتباطی به ما ندارد.

person
کرمانشاه
۲۵ مهر ۱۴۰۱

بیمه ملت من ۲۰ میلیون خسارت دیدم کارشناسی کرده ۱۰ میلیون واقعا کسی نیست به داد مردم برسه؟چرا باید در خدمات و پرداخت خسارت بیمه ها اینقدر باید تفاوت باشه،کارشناس دفتر بیمه ملت به من میگه هر طور دوس داشته باشم مینویسم هر غلطی میتونی برو بکن،کلی سرچ کردم ببینم باید به کجا شکایت کنم کلی تماس گرفتم با بیمه ملت دفتر تهرانشون و بیمه مرکزی کشور گویا درست گفت کارشناس مردم هیچ غلطی در مقابل زور گویی این بیمه فشل بی وجدان ملت نمی توانند بکنند به دوستان توصیه می کنم در هنگام بیمه کردن حتما به خوشنامی بیمه ها توجه کنند

person
عضو بیمه شده آرمان
۲۴ مهر ۱۴۰۱

سلام از آذر سال ۱۴۰۰ از طریق سازمان دولتی تحت پوشش بیمه آرمان قرار گرفتیم ولی متاسفانه از ابتدای سال تاکنون هیچ پرداخت خسارتی رو نداشته هم از طریق دفتر نمایندگی استان و همه از طریق دفتر مرکزی بیمه آرمان در تهران حضوری و تلفنی پیگیر شدیم ولی متاسفانه هیچ کسی جوابگو نیست و عددهای پرداختی هر روز بالاتر و نارضایتی از طریق همکاران روز به روز بیشتر ولی هیچ مقام و مسئول در این زمینه جوابگو نیست فقط متاسفم که چرا چنین شرکتهای بیمه ای مجوز فعالیت میگیرن و از بیماریهای مشتریان و گرفتاریهای جسمانی مردم سوء استفاده های مالی کلان می برند

person
.
۱۱ مهر ۱۴۰۱

این نمایندگی به چ حقی از نام نمایندگی بیمه سامان برای کلاهبرداری سواستفاده کرده است چرا با یک کد باطل شده فعالیت های مختلف انجام میداده است باید به بنده پاسخگو باشید

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱

  سلام کدام نمایندگی؟ در این مطلب فقط روش شکایت نوشته شده است و شما باید از طریق بیمه مرکزی اقدام کنید.

person
.
۱۱ مهر ۱۴۰۱

سلام بنده بیمه سامان دارم که ب دلیل باطل بودن کد نمایندگی بیمه حدود۵ سال سرمایه ام نابود شد و کلی به بیمه بنده خسارت وارد شد ک بدلیل نابود شدن سرمایه دچار بیماری جسمی و روحی شدم ک تحت درمان می باشم و نتیجه ای نگرفتم .چرا یک بازرس نباید ب نمایندگی های بیمه سر بزند ک افراد کلاهبردار شناسایی شوند بنده هم از لحاظ مالی خسارت دیدم هم جسمی و روحی چ کسی باید پاسخگو باشد با این مشکل ک برایم ایجاد شد اعتبار بیمه سامان زیر سوال رفته خدا ازتون نگذره ک سرمایه ی عمر کار کردن یک دختر اینگونه نیست شود.

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱

  سلام ما فقط مطلب در خصوص شکایات نوشته ایم. به هر شما باید از طریق بیمه مرکزی و با کمک وکیل اقدام کنید.

person
مريم لك زاده
۲۴ شهریور ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر ، یه شماره تماس میخواستم برای درخواست بازرسی مجدد. پرونده خسارتم ، بیمه پارسیان ابادان ، سه ماههه دارن منو میپیچًونن واقعا چرا کسی پاسخگو نیست !

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

  سلام با دفتر مرکزی پارسیان تماس گرفته اید؟

person
علی دانش
۱۹ شهریور ۱۴۰۱

کثیفترین بیمه .بیمه دانا.خسارت ثالث رو خیلی میپیچونن.ارزیاباش هیچی حالیشون نیست.ماشین ۵۰ خرجشه با جنگ و دعوا خسارتی که اول ۲۵ بریده بودن رو تا ۳۹ اوردن.بعد میگن یک ماه طول میکشه پول به حسابت واریز بشه.حق مردم رو ضایعه میکنن ولی غافل هستن که جوابشو زن و بچه شون باید بدن.خدا ازتون نگذره.

person
روح اله خزاعی
۱۴ شهریور ۱۴۰۱

سلام وقتتون بخیر
متاسفانه برخی از شرکت های بیمه ای به صورت کاملا واضح نقض قانون می کنند
من خودروی خودم رو خرداد امسال به مالک جدید انتقال دادم و فک پلاک کردم
حالا که میخوام از تخفیفاتش استفاده کنم بیمه حکمت صبای شعبه اصفهان واسه صدور الحاقیه اقدام کرد ولی چون بیمه خودرو در بیمه حکمت صبای اراک صادر شده بود، اصفهان نتونست الحاقیه بزنه
هرچی بند های قانوین و بخشنامه های قانونی واسشون بردم قبول نکردن
واقعا گندزدن به قانون و اعتماد به شرکت های بیمه ای
بعد به سرپرستی بیمه حکمت تهران واحد صدور بیمه هاش تماس گرفتم
اونها هم نظرات مختلفی داشتن و هنوز که هنوزه بهم جواب ندادن.

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، برای الحاقیه باید به همان شعبه که بیمه را خریداری کرده اید، مراجعه کنید. این یک قانون است.

person
حامد
۱۴ شهریور ۱۴۰۱

دزد ترین بیمه آتیه سازان حافظ هست. سمتش نرین. ۱۳ میلیون بیمه تکمیلی انفرادی از من گرفتند هیچ خدماتی ندادن و به یکی از تعهداتشون هم عمل نکردند.

person
سعید
۰۳ شهریور ۱۴۰۱

سلام. من نماینده بیمه ایرانم. توی رشته ثالث که اجازه فسخ رو نداریم، اگر بیمه گذار قسطش رو نده و به خسارت بخوره، خسارت طرف رو پرداخت میکنن و بعد بخشیش رو با استناد به قاعده نسبی، از نماینده پس میگیرن. بیچارمون کردن. چیکار کنیم؟ به کجا شکایت کنیم؟ یه راهکار بدید تو رو خدا

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ شهریور ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، ما در این مطلب فقط چگونگی شکایت نوشته ایم. بقیه موارد اصلا دست ما نیست. ما فقط فروش بیمه انجام می دهیم.

person
مسعود
۲۳ مرداد ۱۴۰۱

باسلام
آیا دفتر بیمه حق دارند برای پرداخت فاکتور بیمه تکمیلی ضرب العجل مثلا دوماهه در نظر بگیرند ؟!
بیمه آرمان

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

  سلام متوجه سوالتان نشدیم

person
ندا
۲۳ مرداد ۱۴۰۱

با سلام نمایندگی بیمه ما در شعبه مینودشت استان گلستان اختلاس مالی انجام داده و به جای واریز حق بیمه ما اون رو به جیب خودش زده نه بیمه ما تهران جواب میده نه سرپرستی شعبه گرگان چطور باید پیگیری کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

  سلام به هر حال باید از مراجع قانونی و با کمک وکیل پیگیری کنید.

person
خلیلی
۲۲ مرداد ۱۴۰۱

باسلام باتوجه به اینکه بنده حق بیمه پرداخت می کنم ولی برخی پزشکان برای انجام آزمایشات ونوشتن نسخ کد رهگیری برای بیمار صادر نمی کنند وماباید آزاد این هزینه ها رو پرداخت کنیم تکلیف ما چیست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

  سلام از همان نسخه هم می توانید استفاده کنید. البته باید مدارک پرداختی را به واحد خسارت بیمه تحویل دهید.

person
محس از اصفهان
۱۹ مرداد ۱۴۰۱

سلام.
اولا مهلت بخشودگی جرایم بیمه تا ۱۵ مرداد مصادف با ایام محرم و نتونستیم استفاده کنیم آیا امکان تمدید و یا مهلت دیگه میدهید؟
دوم کسی که ماشین صفر داشته و در منزل نگهداری شده و چند سال نبوده مثل اینکه در ایران‌خودرو خوابیده بوده چرا الان باید جریمه بدهد.
وقتی از ماشین استفاده نشود .
آیا استثنا ندارد.
ممنون از پاسخگویی

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

  سلام محسن عزیز
  فرصت بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث همواره از سمت بیمه مرکزی در بازه های زمانی خاصی تعیین می گردد و بیمه دات کام یا هر سامانه دیگری در این بخشودگی نقشی ندارد . شما می توانید از سایت یا شبکه های اجتماعی ما از فرصت های دیگر بخشودگی به محض اعلام بیمه مرکزی مطلع شوید. به هر حال حتی در صورت عدم استفاده از خودرو ، بیمه شخص ثالث آن باید خریداری شود و متاسفانه استثنایی وجود ندارد. با تشکر

person
حسین
۱۲ مرداد ۱۴۰۱

سلام من حدود ۵ سال یک پراید نقره ای با این پلاک ص۴۸ ۷۹۹۳ایران ۹۱ داشتم و فروختم و بجای آن رؤآ نوک مدادی با همین پلاک دارم که اون ۵سال تخفیف من حذف شده.عاجزانه خواهشمندم پیگیری فرمایید

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

  سلام سایت فقط در خصوص فروش بیمه است.

person
مالباخته
۱۱ مرداد ۱۴۰۱

بیمه ایران دزدترین بیمه در ایران هست دو سال پیش ۱۲۰۰هزار تومان حساب بیمه باز کردم الان دو سال بعد اومدم انصراف بدم گفتن فقط نود هزار تومان برام تعلق میگیرد یعنی اگر صد میلیون می‌گذاشتم نه میلیون حسابم باقی می‌ماند موقع ثبت‌نام با هزار تا وعده و وعید و سود ۲۸ذرصدی و استفاده از خدمات درمانی که دیدم هیچکدام از خدمات و سود رو در این دوسال انجام ندادن رفتم انصراف بدم که خیلی راحت یک میلیون صد و ده هزار تومان رو چاپیدن و گفتن جریمه شدی و نود تومن بیشتر تعلق نمیگیره حالا برای این دزدی هم میگن قانون بیمه دولتی ایران همین هست خدا لعنتشون کنه

person
کارشناس بیمه
۰۸ مرداد ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز، ما سایت فروش آنلاین بیمه هستیم و این مساله ارتباطی به ما ندارد (اینکه فرمودید سند پیش ما بیاورید)، اما اگر بیمه معلم قبول نمی کند، خودتان می توانید از شرکت های دیگر بیمه بگیرید. پیگیری و شکایت زمانبر است و کمتر به نتیجه می رسد.

person
مهران
۲۶ تیر ۱۴۰۱

بیمه دانا و بیمه معلم بدترین بیمه ای است که ممکن است انتخاب کنید تا حق بیمه میدی جوابت میدن وای بروزی که بخوان مبلغ جزپی حتی خسارت بدن تا اونجایی که ممکنه اذیتتون میکنن و نمی دن . خواهشا خواهشا طرف این دوتا نرید خداوکیلی تجربه کردم میگم

person
کارشناس بیمه
۲۲ تیر ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز، ما سایت فروش آنلاین بیمه هستیم و ارتباطی با شکایات بیمه نداریم. بیمه مرکزی اطلاعاتش در سایتشان است.

person
عضو بیمه ارمان
۲۱ تیر ۱۴۰۱

متاسفانه بیمه آرمان تاخیر خیلی زیادی حتی ۲ یا ۳ ماهه در پرداخت خسارت درمان داره در برخی موارد علی رغم ثبت و تایید خسارت و دادن رسید بازهم امتناع از پرداخت دارند و بعد ۳ ماه میگن چیزیی ثبت نشده و هر جا تماس میگیرم پاسخگو نیستند واقعا کی به اینها مجوز فعالیت داده؟ و چرا نظارت نیست و رتبه بندی نمیشن باید جلوی کلاهبرداری اینها گرفته بشه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، تنها مرجعی که می تواند جلوی فعالیت این ها را بگیرد، بیمه آرمان است.

person
امیر عباس
۱۵ تیر ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید خونه من قبل از عید دچار آتش سوزی شد علت آتش سوزی هم نشت گاز بود و بیمه هم نبودیم اما گفتن که مشترکین گاز اگر علت نشتی باشه یه مبلغی میتونن از بیمه بگیرن بیمه شهر خودمون که تجارت نو هست قبول کردن شرکت گاز هم قبول کرد ولی بیمه مرکزی قبول نکرد و گفته آتش سوزی عمدی بوده در صورتی که اصلا خونه بیمه نبوده که بخوایم از بیمه استفاده کنم حالا ما باید به کجا شکایت کنیم بیمه تجارت نو که در شهر خودمان هست یا شرکت گاز یا بیمه مرکزی

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، با همان مسئول بیمه تجارت نو صحبت کنید و بعد گزارش آتش نشانی را تهیه کنید که عمدی نیست.

   person
   امیرعباس
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱

   صحبت کردم نامه آتش نشانی هم بردم میگه بیمه مرکزی قبول نمیکنه که عمدی نبوده باید بریم شکایت کنیم
   الان از بیمه مرکزی شکایت کنیم؟ یا بیمه تجارت نو

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۹ تیر ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز، نمی دانیم با یک وکیل مشورت کنید.

person
امین
۱۴ تیر ۱۴۰۱

سلام چجوری میتونم از کارمند بیمه بابت برخورد نامناسب شکایت کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید به دفتر اصلی کارگزاری مراجعه کنید.

person
moji
۱۳ تیر ۱۴۰۱

۷۰ روز از تشکیل پرونده گذشته هنوز خسارتم پرداخت نشده بنده باید چیکارکنم هربار میرم دفتربیمه منودعوت به صبرمیکنن الان یک هقتست میگن پرونده تو شوراست صبرکن آخه صبردون من پاره شد این کار آیاقانونیه’پول خودشونو عین آب خردن ازآدم میگیرن وقت خسارت دادن پدرآدمو درمیارن

person
ایمان
۱۱ تیر ۱۴۰۱

با سلام من سال گدشته کولر خونه ام بر اثر نوسانات برق دولت سوخته .بعداز کلی دوندگی و ثبت خسارت مبلغ۸۸۰۰ تومان برای غرامت تایین کردند .حالا بعداز چندین ماه توی گرما و گردوخاک خوزستان اومدن نصف این مبلغ رو پرداخت کرده اند ..پیش خدا باید رفت که بگم ندارم کولر رو حداقل تعمیر کنم

person
انوش
۱۱ تیر ۱۴۰۱

سلام من بایه ماشین تصادف کردم فقط خودم خسارت دیدم رفتم بیمه بدنه واسه خسارت کارشناس بیمه فرمودن مقصرتونیستی درصورتی که ازچندافسرراهنمایی پرسیدم همه منومقصرمیدونن الان موندم دوهفته شده ۱/۲۰۰خسارت بهم ندادن اولش گفتن چون قسطی بیمه بدنه کردی باید همه قسط هاروپرداخت کنی بعد خسارت بگیری اون قسط هارودادم ولی خسارت نگرفتم به نظرشما این کلاهبرداری نیست توروح این بیمه معلم اولش منت میکنن واسه بیمه کردن بعدبازی درمیارن

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، متاسفانه بعضی بیمه ها در دادن پول بسیار بازی در می آورند. تنها راهش مراجعه به دفتر بیمه معلم، کمک از یک وکیل یا مراجعه حضوری به بیمه مرکزی که البته این آخری اصولا برای کسی جواب نداده است.

person
حامد
۰۴ تیر ۱۴۰۱

بیمه دانا بدترین نوع بیمه بدنه رو ارایه میده، اولش پول حسابی میگیرن, ۷ تومن ازمن گرفتن و بعد موقع پرداخت خسارت به هردلیلی هزینه خسارت رو‌کم میکنن و ۵ تومن خسارت منو کم کردن
چون رشوه ندادم ، رییس و کارشناس پرداخت خسارت بیمه دانا شهر لنگرود خدا ازتون نگذره

person
شرکت توزیع برق
۰۳ تیر ۱۴۰۱

سلام من کارمند رسمی در شرکت توزیع برق هستم و بیمه سینا دارم بیمه خیلی خوبیه … ولی طرف قراردادهای شما مثل بیمارستان ها و مطب ها و … فقط شماره ملی از ما میخواهند و این عامل ضربات سنگینی به بیمه شما وارد کرده است چرا که بدون اطلاع من همکاران من که نیروی پیمانکاری هستند و فاقد بیمه سینا با کد ملی ما به پزشک و طرف قراردادها مراجعه میکنند و من هم انها را نمیشناسم کی هستند چون شماره ملی ما را از حسابداری یا امور اداری میگیرند و با مشخصات ما به مطب ها می روند فقط پیامکش برای ما می آید که سهم بیمه سینا Nریال می باشد … واقعاً متاسفم … نه کارت ملی میخوان ن نمونه امضا و ن اثر نگشتی … معلوم نیست چه خبره اینجا

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ تیر ۱۴۰۱

  سلام متاسفانه دیگر این اتفاق می افتد.

person
علی…
۲۶ خرداد ۱۴۰۱

آیا زمانی که در تصادف رضایت بدی با توجه به اینکه مقصر حادثه شده ای اگر از بیمه حوادث راننده وسیله نقلیه خودت استفاده کنی دیه پرداخت نمیشود

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، سوال خود را واضح تر می پرسید؟

person
من
۲۳ خرداد ۱۴۰۱

سلام…
من ۷ماه قبل دچار حادثه کاری شدم و دکتر معتمد بیمه کوثر زنجان ۲۷میلیون برای من خسارت تعیین کرد.همه ی مراحل طی شد و دقیقا روز واریز خسارت از سرپرستی بیمه کوثر زنجان که مسوول رسیدگی به پرونده من بود زنگ زد گفت تهران با خسارت موافقت نمیکنه و دوباره مدارک بیار.دوباره مدارک بردم و بعد از به هفته زنگ زدن گفتن ما تهران رو راضی کردیم اما گفتن ۱۷میلیون توافقی بهش بدید و تموم.مگه تهران همچین حرفی میزنه که توافق کنه؟
پول رو تهران واریز میکنه یا سرپرستی استان؟
من بخوام اینو بدونم باید از کجا بفهمم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام به دفتر اصلی بیمه کوثر تماس بگیرید.

person
رضا
۲۳ خرداد ۱۴۰۱

سلام و خسته نباشید . من از یه نمایندگی شکایت دارم روند پیگیری رو بهم توضیح میدین ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، کامل در مقاله نوشته ایم. کد رهگیری به شما تعلق می گیرد.

person
ع
۲۰ خرداد ۱۴۰۱

.باسلام و احترام نانوایی لواش لیلا سعیدی نسب واقع در خرم آباد ۶۰متری خیابان سپاهان آبشار ۲۸ شخصی بنام امین سهرابی را بیمه کرده که اصلاً شاغل در نانوایی نبوده و در بازار به معاملات آزاد مشغول است لطفاً پیگیری کنید شایان به ذکر است آقای سعیدی نسب با گرفتن جواز کسب بنام خواهرش عملاً قانون را دور زده و خود را بیمه تأمین اجتماعی کرده است

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، ما سایت فروش بیمه هستیم و این مطلب را صرفا برای آشنایی بیشتر مخاطبان نوشته ایم. باید با مدارک با خود سازمان تامین اجتماعی تماس بگیرید.

person
با نام حقیقی سعید سعیدی اشتیانی
۰۴ خرداد ۱۴۰۱

سلام
اینهمه توضیح دادین نگفتین شکایت از بیمه ایران را توی کدوم صفحه ثبت کنیم ایا کسی جوابگوی شکایت از بیمه ایران که جولانگاه مفت خوران است میباشد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، ثبت شکایات برای همه بیمه ها از طریق همان سایت است؛ اما اینکه پیگیری می کنند یا خیر به بیمه مرکزی ارتباط دارد.

   person
   با نام حقیقی سعید سعیدی اشتیانی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

   سلام
   عزیزم همان سایت یعنی چی کدام سایت اسم سایت چیه اگه لینک داره لینک بدین

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز، در مقاله لینک به هایپرلینک نشان داده شده است.

person
بهنام
۰۳ خرداد ۱۴۰۱

دقیقاً پدر ما را درآوردند واسه یه خسارت ۸ ملیونی

person
سوشیانت
۰۱ خرداد ۱۴۰۱

فساد و رانت و رشوه تو بیمه ی آسیا بیداد میکنه
نماینده نسبتا محترم با زد و بند مسئولین خیلی نسبتا محترم که اسمشون محفوظه ، حق بیمه های درمان رو گرفته و گذاشته جیبش و حق حضرات رو هم داده
بعد چک هایی رو که باید تحویل شعبه میداده ، نداده
حالا این وسط چهار تا از مدیران محترم میخوان یه نفر رو قربونی کنن که البته مقصر اصلی نیست و مجوزها از جای دیگه ای صادر شده
این قربانی هم داره همه ی نفرات زیر دستش رو با خودش میکشه پایین
به این لیست باید اعطای احکام ناعادلانه و نه بر مبنای شایسته سالاری ، بلکه بر مبنای پارتی و پول رو هم اضافه کرد.
ادامه تحصیل با استفاده از امکانات اداری و در ساعت کاری (بدون در یافت مرخصی) و صدها تخلف دیگر که البته چون بازرسی ، وظایف خودش رو درست انجام نمیده و به صورت دستوری و توصیه ای عمل میکنه
یهو میبینی پرونده ی تخلف تو بازرسی گم میشه و تمام.

person
خلیل
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما کارشناس محترم
اینجانب در تاریخ ۲۰/۰۴/۱۳۹۸
طی حادثه رانندگی که راننده خودرو خاور باری بوده ام بر اثر نقصی که به یکباره و غیر قابل پیش بینی بوده که ترکیدگی لاستیک جلو بوده با در نظر داشتن درصد مناسب سلامت لاستیک دچار واژگونی کامیونت به سمت خودم که راننده بوده ام تماس سر و صورت ووو… ، که این امر طبق نظریه کارشناسی ۳ نفره کارشناسان رهبر محترم قوه قضائیه رأی داده شده مبنی بر نقص حادث بوده دچار جراحت‌های بسیاری از جمله قطع دست راست از ناحیه مچ و پیوند آن به ساعد و کوتاهی دست راست حدودأ ۱۲ سانت و از کار افتادگی آن همچنین شکستگی دو مهره یکی تنه ستون فقرات و دیگری در کمر و جوش خوردن تا منظم آنها و نیاز به عمل در آینده و تعویض آنها و پرتز آنها شکستی و پارگی سر از میان دو ابرو در پیشانی و امتداد آن تا وسط سر قسمت آهیانه و به سمت گیجگاهی ووو…‌، بعد از گذراندن طول درمان و ویزیت های مکرر از سمت پزشکی قانونی در سال ۱۴۰۰ در ماه بهمن به بنده نسبت به دریافت تنها مبلغ ۲۷۰ میلیون و آنهم نسبت به سال ۱۳۹۸ تماس گرفته شده از سمت بیمه آسیا و در قبال سوال از نماینده بیمه نسبت به رقم نهایی و اینکه چرا به سال ۹۸ مورد محاسبه قرار گرفته جوابهای زد و نقیض دریافت نموده‌ام مثلأ در پاسخ به سوال چرا به سال ۹۸ مورد محاسبه قرار گرفته شده گفته میشه سال تصادف بوده و یا سال دریافت الی الحساب بوده در حالی سال دریافت الی الحساب ۲۵/۰۱/۹۹ بوده و یا در پاسخ به اینکه چرا مبلغ تا سقف ۲۷۰میلیون محاسبه شده در حالیکه دیه جراهات بنده نزدیک و یا بیش از ۲ برابر مبلغ گفته شده البته طبق گفته کارشناسان حتی با در نظر گرفتن مبلغ دیه به سال همان ۹۸ پاسخ به این مورد هست که سقف دیه فوت ماشین در سال ۹۸این مبلغ بوده و مازاد آن جز تعهد بیمه نیست در حالی که نهایت پوشش بیمه لحاظ بوده
ممنون میشم از شما بزرگوار اولا صحت گفته نماینده بیمه و یا عدم صحت چنین قوانین رو پاسخ بدید و اینکه راهکاری مناسب در پیش روی بنده در جهت احیای حق بنده و خانواده بنده که متحمل هزینه های سنگین درمان و صدمات روحی بسیاری شده اند بگذرید
بی نهایت سپاس از لطف شما بزرگوا،🙏🌹

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، قضیه شما دیگر از حالت بیمه خارج و جنبه حقوقی هم دارد. شما باید در ابتدا با یک وکیل مشورت کنید و یک وکیل بگیرید. چون گفته های شما خیلی موارد هنوز مبهم است.

person
علیرضا
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

۹۰میلیون خسارت دیدم. بیمه حافظ شعبه رشت میگه ۵۰ میلیون بهت تعلق گرفته. ۱۰۰ تا تبصره و قانون آورده. کلاشی تا حد آخر. خدا رو خوش نمیاد اینهمه دروغ و کلاهبرداری. من شکایت زدم بیت رهبری. اگه ماشین منو سالم و به حالت قبل از تصادف بهم تحویل ندید حتما از بیت رهبری پیگیری میکنم. چون تنها جائیکه تو کشور سالم و بفکر مال مردم و مظلومان هستش بیت رهبری معظم هست. با آقای جوادی مدیر قسمت خودرو بیمه حافظ کل کشور صحبت کردم نتیجه ای نداد جز تهدید و طرفداری از بیمه دزد و کلاش حافظ. منتظر شکایت من در بیت رهبری و دیوان عدالت اداری باشید. تا حق منو نگیرم ول کن نیستم. چون طبق فرموده امام حسین نباید حق مظلومان پایمال بشه. یا حق

person
با اسم متضرر از بیمه مختار منصوری از شیراز 09173099066
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام مدت ۱۲سال تخفیف بیمه آسیا را دارم سال۹۹ماشینم را فروختم برج۴/۹۹ اینطور که نماینده بیمه ایران می‌گوید تخفیفات شما را خریدار استفاده کرده و الحاقیه بشما نمی‌دهیم من می‌خوام در بیمه آسیا ادامه بدم وازتخفیفات ۱۲ساله ام استفاده کنم ولی بیمه آسیا میگه باید از بیمه ایران الحاقیه بیاری تا تخفیفات شما را محسوب کنیم راهنمایی بفرمایید با تشکر.مختار منصوری از شیراز کد ملی ۲۴۱۱۳۳۳۴۱۲
شماره خودروقبلی که ۱۲سال تخفیف داشته و فروختم پرایدایران۶۳ ۳۷۵ل۸۳ می‌باشد وخودروجدید که در بیمه آسیا سال۱۳۹۹بیمهکردهام وفقط ۲۰/.تخفیف بمن داده اندحال تکلیف حد اقل ۷۰/.بیمه من چی میشه

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید تا کامل شما را راهنمایی کنند.

person
طبایی
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام من بیمه بدنه خریداری کردم در قسمت مواضع آسیب دیده نوشته درب عقب در چند ناحیه رنگ رفتگی دارد در صورتیکه اصلا اینجوری نیست من باید به کی اعتراض کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز باید با همان کارشناس شرکت صحبت کنید و در نهایت به بیمه مرکزی بروید.

person
Rr
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

هیچ موقع گول بیمه بدنه پارسیان را نخورید به دلیل تخفیف های مختلفی که می گذارند باعث وسوسه مشتریان میشوند به خودرو بنده وقتی که پارک بود زدند و رفتند جهت انجام کارهای بیمه ای به شعبه شرق تهران بیمه پارسیان مراجع کردم بعداز کلی کاغذ بازی آخر گفتند برو خودرویی که به شما زده است را پیدا کن و از او شکایت کن و خسارتت را بگیر واقعا نقش بیمه بدنه خودرو چیست بنده باید شش ماه دنبال شکایت باشم و انواع هزینه کنم که بتوانم به خسارتم برسم و بیمه بدنه خودرو بنده بجای کمک حال باشد فقط نقش کشک را دارد.

person
صدها نفر از پرسنل علوم پزشکی همدان
۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

با سلام چندین مورد به اشکال مختلف خواستیم بر علیه بیمه آرمان و موسسه معطلی و سر کاریه ” کمک رسان SOS ” شکایت کنیم نشد و با این پیام مواجه شدیم (( هنگام پردازش درخواست شما خطایی رخ داد. لطفا دوباره امتحان کنید.URL: /clmreg/clmreg/readdocinfo Server data: HttpError 0 jQuery data: HttpError 0: error ))
لذا از این طریق شکایت خود را از موسسه کمک بیمه ” کمک رسان SOS ” و بیمه آرمان اعلام میداریم ایشان ماه هاست از پرداخت هزینه بیمه تکمیلی طبق قرار داد چند ده میلیارد تومانی علوم پزشکی همدان با بیمه آرمان به بهانه های واهی و دروغین امتناع میکند و کسی نیست به داد دل پرسنل دانشگاه علوم پزشکی همدان برسد لذا از بیمه محترم مرکزی خواهشمندیم برخورد نمایند

  person
  محمد حاجی حسینی رکن آبادی
  ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام
  من در تاریخ ۳۱فروردین از طریق کارگزاری آیتول به خرید بیمه شخص ثالث اقدام کردم بعد از پرداخت و ارسال اسناد در تماسی به من اعلام کردند تخفیف ۷۰درصدی بیمه شما توسط بیمه مرکزی لغو شده با تعجب قبول نکردم لذا از خرید انصراف دادم کارشناس پشتیبانی گفت تا ۲۴ ساعت آینده وجه پرداختی به شماره کارت شما عودت می گردد.
  فردا از طریق مراجعه حضوری به بیمه ایران دیدم تخفیف ۷۰درصدی بنده برقرار است به خرید اقدام کردم از طرف دیگر الان که هفتم اردیبهشت است هنوز مبلغ مذکور به حساب بنده اعاده نشده تکلیف چیست. محمد حاجی حسینی رکن آبادی

   person
   کارشناس بیمه
   ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

   سلام دوست عزیز، اگر وازیز نکردند می توانید به بیمه مرکزی برای شکایت مراجعه کنید. بعد اینکه حتما با یک وکیل در این خصوص هم مشورت کنید.

    person
    محمد حاجی حسینی رکن آبادی
    ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

    سلام
    متاسفم سیستم درست شده تا مراجعه مستقیم حذف شود شما دوباره ما را به مراجعه حضوری می فرساید برادر محترم یک ارتباط و لینگ در داخل برقرار کنید و چرایی عدم دعوت را سوال کنید و پاسخ بنده و سایر خلائق را بدهید.

person
هما
۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

با سلام و تحیات . بنده یکی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همدان هستم از بیمه مرکزی خواهشمندیم به وضع بیمه آرمان همدان رسیدگی کنند طبق قرارداد بیمه تکمیلی قرار بوده هزینه های درمانی ما را ۲ هفته ای پرداخت کنند اما نزدیک به شش ماه است هزینه را پرداخت نکرده اند البته صدها نفر از پرسنل دانشگاه نیز شاکی و علیه بیمه آرمان طومار نوشته و امضا کرده اند خواهشمندیم تا قضیه سیاسی و رسانه ای نشده بیمه مرکزی برخورد مناسب و بایسته نمایند.

person
عبدالصمدی
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

چرا بیمه پارسیان الحاقیه دیه شخص ثالث سال ۱۴۰۱ را صادر نمی کند ،اظهار مدیران این است که هنوز سیستم بیمه مشکل دارد ،تبعات عدمدصدور اخلاقیه با چه کسی است

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز الحاقیه برای جانی نیاز نیست؛اما برای بدنه باید انجام دهند.

person
مهران
۲۷ فروردین ۱۴۰۱

نمایندگی بیمه ی آسیا با سایر بیمه ها متفاوته؟ چرا تخفیفات بیمه ی شخص ثالث را به افراد غیر درجه یک انتقال میدهد؟ چرا بیمه مرکزی آسیا به نمایندگیهای خود تذکر نمیدهد تا این تخلف برچیده شود؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید فرد الحاقیه بگیرد اما خودتان می توانید با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

person
مسعود یوسفی
۲۷ فروردین ۱۴۰۱

باسلام، وضعیت جوابدهی بیمه آسیا شعبه خسارت استان فارس و همچنین دفتر مرکزی شرکت بیمه آسیا بسیار افتضاح هست، تماس میگیریم بعد از چند دقیقه معطلی تلفن قطع میشه.

person
محسن
۲۳ فروردین ۱۴۰۱

ممنون بابت مطلبی که نوشتید ولی دوستان و عزیزان مستحضر باشید که سایت مورد نظر در بیمه مرکزی مشکل داره. هم دیر بارگذاری میشه و هم بعد از پر کردن کلی فیلد و فرم و این داستانها در لحظه آخر پیام میده که مشکلی سیستمی وجود دارد و نمیتوان ثبت شکایت کرد. واقعا به کی باید شکایت کرد؟
شرکت کلاهبردار بیمه سامان ۴ ماه هست که هزینه ابطال بیمه مسافرتی من را پس نمیدهد. گویا در بخش مالی شان پول را خوردند رفته و کسی به کسی نیست! خلاصه که به بیمه مرکزی هم نمیشه شکایت کرد چون سایتش مشکل داره. حضوری هم بری میگن برو تو سایت!
کاش اون حضرت نوح در ایران زندگی میکرد ببینم میتونست سر وقت کشتی رو بسازه؟!

person
مهام
۲۳ فروردین ۱۴۰۱

من از یه بیمه شکایت کردم سریع اومدن رسیدگی کردن، دروغ میگن هر کی میگه دوندگی داره نه اینطوری نیست، میان درشو تخمه میکنن

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، والا بعضی ها نتونستن شکایت کنند. خوشحال میشویم که چگونگی مراحل را هم شما بنویسید تا اگر کسی به مشکلاتی خورد، بتواند سریع حل کند.

person
پرسنل دانشگاه علوم پزشکی همدان
۲۰ فروردین ۱۴۰۱

نمیشه شکایتی از شرکت های بیمه ثبت کرد ما که ندانستیم از بیمه آرمان همدان شکایت کنیم بیمه مرکزی ملت رو سر کار گذاشته

person
دنیا رسولی
۱۹ فروردین ۱۴۰۱

من خودم از بیمه دی زنجان ب تهران و شعبه مرکزیش شکایت کردم درجواب من نوشتم رد شده به علت زیاده خواهی یعنی اینکه پرسنل اونجا بهم توهین و بی ادبی کردن باید انتظار این رفتارو داشت درغیر این میشه زیاده خواهی حالا میخام از این بیمه ب بیمه مرکزی شکایت کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، حتما به بیمه مرکزی شکایت کنید. البته بهتر است که با یک وکیل هم مشورت کنید. وکیلی که به این حوزه آشنا باشد.

person
رضا
۱۸ فروردین ۱۴۰۱

متاسفم این شرکت سامان نگار بی ادبانه جواب میده پرونده را نگه داشته چکار کنیم تو سایت شکایت میکنم سامانه خراب است

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، حضوری مراجعه کنید.

   person
   بیژن
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

   سلام … من بازنشسته بیمه تامین اجتمایی هستم من و همسرم ازطریق بیمه تامین اجتمایی با مبلغ ماهیانه حدود نود هزار تومان از بیمه تکمیلی اتیه سازان حافظ استفاده می کردیم و بیمه تکمیلی ما هزینهای پزشکی ما رو در عرض دو الی سه هفته پرداخت میکرد ولی متاسفانه در سال جدید ۱۴۰۱ با گران کردن نرخ دریافتی حق بیمه من و همسرم از نود تومان به دویست هزار تومان به جای اینکه خدمات بهتری از بیمه تکمیلی بدست ما برسد حتی پرداختیهای پزشکی ما ازسه هفته به هفتاد روز حدود دو ماه نیم رسیده لطفا رسیدگی گردد . متشکرم بیژن

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز. بیمه تامین اجتماعی ارتباطی با بیمه تکمیلی ندارد و این موضوع قبلا انعکاس داده شده است.

person
سیامک نصیری
۱۸ فروردین ۱۴۰۱

سلام بیمه البرز شعبه اصلی خرم آباد مراجعه کردم برای گرفتن الحاقیه تخفیفات پلاکم اما میگن از تهران اعلام کردن الحاقیه نمیدیم و همینجا باید بیمه کنید ماشینو یعنی زور دارن میگن که مشتری نره جایی دیگه و به خاطر تخفیفات مجبوریم همونجا بیمه کنیم لطفا رسیدگی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، الحاقیه فقط جایی داده میشود که به شما بیمه فروخته است. شما نمی توانید به کارگزاری دیگری بروید.

person
رسول خان نبی
۱۷ فروردین ۱۴۰۱

سلام چرا بیمه دانا زمان پول گرفتن خیلی راحت پول میگیره ولی زمان پرداخت خسارت الان از ۲۲ اسفند پارسال تا الان ۴میلیون خسارت را پرداخت نکرده است..یعنی۲۵ روز است که معطل اخذ خسارت …واقعا چرا رسیدگی نمیشه ؟!!بیمه نادان شده است بجای دانا متاسفانه !!!!؟؟؟؟…..

person
سعید
۱۵ فروردین ۱۴۰۱

با سلام.چرا بیمه دانا پول واریز نمیکنه.از ۴ فروردین امروز و فردا میکنن.
آخرین سالی که با بیمه دانا کار میکنم.
اصلا بدرد نمیخوره.
لطفا پیگیری کنید چرا انقدر دیر واریز میکنن.
استان مرکزی

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، ما کارگزاری هستیم و صرفا در این مقاله روش های شکایت را مطرح کرده ایم.

person
مرتضی
۱۵ فروردین ۱۴۰۱

من مهرماه ۹۸ یکدستگاه خودرو دارای بیمه نامه با تخفیف ۷۰ درصد خریدم که ۲۸ اسفند ۹۹ هم بیمه نامه شخص ثالث رو باز با تخفیف ۷۰درصد تمدید کردم اما امسال شرکت بیمه پاسارگاد تخفیفات منو ۵ درصد کرده و میگه مالک قبلی خودرو تخفیفاتش رو انتقال داده . یعنی خودرویی رو با شرایط تخفیف بیمه ای ۷۰درصد فروخته و دو سال بعد بدون اجازه من تونسته تخفیفاتش رو برای خودش برگردونه ! اگه من به جای بیمه پاسارگاد به همون شرکت قبلی یعنی بیمه ایران مراجعه میکردم بیمه پاسارگاد میتونست باز هم سوء استفاده کنه و تخفیفات رو کم کنه؟ و الان چرا من نباید بتونم بیمه نامه شخص ثالث پاسارگاد رو باطل کنم و از جای دیگری بخرم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، تخفیف بیمه برای فرد است و او می تواند استفاده کند.

person
حمید رضا
۱۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام من ۶ جلسه شیمی درمانی در مرکز انکولوژی سینا که در مرکز پزشکی اموزشی و درمانی بوعلی در تهران در خیابان دماوند بود انجام دادم حال برای پرداخت هر جلسه شیمی درمانی من که مبلغ ۱۵۰۰ بود بیمه ایران مبلغ ۵۷۰ هزار تومان پرداخت کرده وقتی هم پیگیری کردم میگویند که طبق تعرفه وزرارت بهداشت پرداخت کرده اند شاید تعرفه وزارت بهداشت ۵۰ هزار تومان باشد تکلیف من چیست درصورتی که بالاترین سقف تعهد بیمه ایران را انتخاب کردم که پرداخت این نوع بیماری ها را تا سقف ۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تعهد کرده است خواستم راهنمایی بفرمایید ایا روال به همین منوال است و بنده میتوانم پیگیری داشته باشم ۹۰۰۰۰۰۰میلیون پول تزریق دادم به خیال اینکه بیمه تکمیلی با کم کردن فراشیز ۵ درصد برای بیماری خاص خسارت درمان من را میدهد در صورتی که برای من ۳م۴۰۰هزار تومان پرداخت کرده ان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ارادتمند شما حمید از تهران

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، این ها مربوط به واحد خسارت شرکت ها می شود. در ابتدا بهتر است که باید کارشناس بیمه ایران صحبت کنید تا سوال شما را کامل پاسخ دهند. در غیر نگرفتن جواب، آن ها به بیمه مرکزی برای شکایت مراجعه کنید.

person
پیمان
۱۴ فروردین ۱۴۰۱

بیمه کوثر مدارک ما رو گرفته بدون اینکه بگه چقدر می شه چقدر قسطشه بیمه کرده و از حقوقمون ماهانه یک میلیون کسر می شه ما هم برادر معلول داریم و توان پرداخت نداریم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، متاسفیم بابت اتفاقی که برایتان افتاده است. اما به هر حال باید از بیمه مرکزی پیگیری کنید یا با یک وکیل مشورت کنید.

person
مهدی
۱۱ فروردین ۱۴۰۱

سلام من ۲۶دیماه۹۹تصادف کردم و طبق بخشنامه شورای حل اختلاف رسیدگی کرد خرداد۱۴۰۰پرونده تکمیل شد و تحویل شرکت بیمه آرمان شد ولی هنوز از پرداخت خسارت خبری نیست و هیچ جوابی هم بما نمیدن میشه بفرمایید چطور شکایت کنم حقوقی یا کیفری؟ سامانه بیمه مرکزی فایده ای داره شکایت کنم؟ ممنون از راهنمایی تون

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، تنها راه همان شکایت از بیمه مرکزی است؛ برخی جواب گرفته اند و برخی خیر. بهتر است که از طریق یک وکیل آشنا به امور بیمه هم اقدام کنید.

person
بیمه گذار
۱۱ فروردین ۱۴۰۱

با سلام و روز بخیر. من روز ۹ فروردین بیمه شخص ثالث از طریق بیمه دات کام خریداری کردم و تا روز ۱۰ فروردین بیمه نامه برای من صادر نشد. بعدا اعلام کردن مبلغ بیمه نامه اضافه شده و مابه التفاوت پرداخت کنین تا بیمه شما رو صادر کنیم. گروکشی پولی که بابت بیمه نامه پرداختم و عدم صدور بیمه نامه کلاهبرداری بود که از طریق بیمه دات کام انجام شد‌. تعهد جانی بیمه نامه برای هر دو روز فرقی نداشت و تعهد خسارت مالی از ۱۶ میلینون تومان شده بود ۲۰ میلیون. وظیفه نماینده صادر کننده بیمه اینه که وقتی مالک خودرو درخواست صدور بیمه نامه رو داره همون موقع براش بیمه رو صادر کنه و اگه بعدا الحاقیه ای نیاز بود بیمه گذار خودش میره و براش اقدام میکنه نه اینکه بیمه رو صادر نکنه و مالک خودرو رو دچار مشکل بی ماشینی و همچنین هزینه بیشتر کنه.من از بیمه دات کام میخوام بابت ضرر و زیانی که به من وارد کرده خسارتش رو پرداخت کنه.

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز
  من مساله شما رو با بخش پشتیبانی بیمه دات کام بررسی کردم و مساله شما مربوط به بیمه مرکزی هست به طوری که همه شرکت های بیمه تا این تاریخ صدور بیمه شما از زمان اعلام نرخ بیمه شخص ثالث هیچ بیمه ای را صادر نمی کردند . شما می توانید مساله خود را از بیمه مرکزی سوال کنید.

person
نورعلی ابراهیمی
۰۶ فروردین ۱۴۰۱

سلام اینجانب نورعلی ابراهیمی تکبلاغ از بیمه دانا شکایت دارم یک دستگاه سواری ساینا رابیمه بدنه کردم آقادزد زاپاس چرخ بارهنگ چرخ و باتری باوئر شمع و جک وآچاروزنجیرچرخ باتجربه آزارم رابرد اعلام به۱۱۰گذارش کردم مامور کلانتری ۱۳ شهرک طلایی
مکتوب همه رونوشت مهر کلانتری تایید کرد ولی درمقابل سه میلیون تومان خسارت یک میلیون دویست هزارتومان بحسابم واریز کرد درصورتی که مدل سواری ۱۳۹۹ میباشد نه باتری و نه لاستیک زیرچرخ نداخته بودم ازشما خواهشمندم رسیدگی کنیدبیمه بدنه من اقساطی است اگر بیمه دانا زورش میاد ضروریات پرداخت کند سه ماه قسط دادم پول منو بده یا درست حسابی پرداخت کنه ۴۸ل۱۶۱ ایران۳۰ آدرس بیمه داناکرج کلشهر خیابان پونه میباشد

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، بیمه دات کام کارگزاری آنلاین فروش بیمه است و در این مطلب فقط چگونگی ثبت شکایت از شرکت های بیمه را در بیمه مرکزی نوشته است. بهترین حالت این است که اول با یک وکیل مشورت کنید و بعد به بیمه مرکزی برای ثبت شکایت مراجعه کنید.

person
جهانگیری
۰۳ فروردین ۱۴۰۱

واقعا پاسخگویی صفر صدور بیمه نامه با تاخیر انجام میشه و برای بیمه اتش سوزی تا پول و واریز نکردم نگفتن تایید کد پستی میخاد الانم خواستم مبلغ واریزی را بگیرم میفرمایند بعد تعطیلات ۱۴ فروردین دیگه خودتون قضاوت کنید دوستان فقط با چشمانی باز اقدام به خرید بیمه کنید که مثل بنده دچار مشکل نشید

  person
  مهدی ملکی
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱

  بدترین بیمه نامه برای دانا هستش الان دوهفته از زمان دادن فاکتور سپری داره میشه خسارت منو ندادن هر وقتم میرم کسی پاسخ گو نیستش ‌. بیمه دانا بدترین بیمه نامه هستش
  بیمه نامه برای دانا هستش.

person
حسین خانی
۲۴ اسفند ۱۴۰۰

جان مادرتان بیمه رازی نرین

person
Mmmog
۲۲ اسفند ۱۴۰۰

بیخود ترین و به نظر من بیمه دانا آبروی هر چی بیمه برده وقتی نمیتونی جواب گو مردم باشید جمع کنید هشت ماهه هنوز خسارت منو پرداخت نکرده میگه بوجه نداریم خاک بر سر مدیری که نداره دویست میلیون دیه پرداخت کنه خاک برسر تون مسئولین بیمه دانا

person
فرهاد
۲۲ اسفند ۱۴۰۰

وقت شما بخیر
بنده کمتر از یکماه هست که ماشینم رو بیمه شخص ثالث کردم بدون تخفیف , خوشبختانه تونستم از یه ماشینی که پارسال فروخته بودم الحاقیه تخفیف کامل بگیرم …
ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید الان میتونم از تخفیفات استفاده کنم
بیمه شخص ثالثی. هم که گرفتم تجارت نو هستش
🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، در زمان تمدید می توانید استفاده کنید.

person
یونس حاجی حسینی
۲۰ اسفند ۱۴۰۰

با سلام از بیمه بازنشستگی پدرم شکایت دارم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، خب باید بیمه مرکزی مراجعه کنید.

person
رضا علی
۱۸ اسفند ۱۴۰۰

سلام . یک مجموعه دولتی، با معرفی یک کارگزاری رسمی بیمه مرکزی، قرارداد بیمه تکمیلی با بیمه آرمان منعقد نموده که بر این اساس بیش از ۴۰۰ نفر عضو این طرح شده اند و الانه نه تنها در پرداخت هزینه اسناد با مشکل مواجه شده اند ،بلکه درپاسخگویی و جلب رضایت این اعضاء برای عضویت در سال آتی نیز احتمامی ندارند. چکار باید کرد ؟ به کجا باید شکایت کرد برای احقاق حق ، چرا متوجه نمی شوید با دست خودتان بجای جذب ۴۰۰ نفر در سال آتی، دارید این تعداد معترض و مخالف بیمه آرمان پرورش می دهید ؟
البته خوشبختانه نه خودشان جوابگو هستند و نه فکر کنم این عرایض حقیر را کسی ببیند و بخواهد پیگیری کند ، پول را گرفتید و گور پدر همه ، فعلاً که این چرخ بر وفق مراد شما می گردد!

person
امیرعلی
۱۵ اسفند ۱۴۰۰

چرابیمه عمراینجوری عمل میکنن برادرخانم بنده حدودا۱۰الی۱۱سال بیمه عمرپرداخت کرده بودولی باتوجه به بیماری دوالی سه ماه توبیمارستان توکمابودولی بیمه عمربخاطرهمون سه ماه نپرداختن حدود۹۸درصدازکل دیه یه انسان وکم کردن واقعاخنده داره هرچه اعتراض کردییم گفتن بیشتروراث۱میلون پانصدشاملتون نمیشه حدود۶میلیون دادن واقعاباعث تاسفه

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، متاسف هستیم بابت این اتفاق اما اگر به نظرتان کم کاری از طرف شرکت بیمه بوده می توانید از طریق حقوقی و شکایت اقدام کنید.

person
رحمن
۱۵ اسفند ۱۴۰۰

باسلام واحترام
مزخرف ترین بیمه بیمه شرکت توانیرهست سال۹۹که بیمه کوثربودالان ۱۲ماهازسال۱۴۰۰میگذردهنوزمشخص نیست بیمه توانیرچه بیمه ای است آیاکسی میداند؟ بنده یه کارگرازکارافتاده هستم براثرنوسانات برق برج۳کمپرسوریخچال ماسوخت براباردوم حدودنزدیک۳میلیون بادستمزدوگازکردن کرایه بردن به تعمیرگاه مجازخرج کردم پولشم قرض کردم ولی ازهمون ابتداثبت کردم خسارت راخودتعمیرکاربنده خدابهم گفت بزارتاریخش بزنم سال۹۹که خیلی طول میکشه ولی براساس اینکه من فردی درستکاربودم همون تاریخ برج۳راگفتم بزنه ازهمون تاریخ هرچه پیگیری میکنم میزنه دربرسی بیمه آخه ۹ماه واسه سه میلیون چه بررسی میخان بکنن مگه تصادف زنجیره ای بوده بااین وجودهرچه مراجعه وهرچه تماس میگیرم میگن هنوزسال۱۴۰۰که درحال اتمام هست مشخص نشده ولی واسه ۲۰۰هزارتومان بدهی فورامیان برق قطع میکنن این چه قانونی هست یاخودشرکت توانیرعهده داربشه یامناقصه زودترانجام بدن توقانون شرکتهاتایک ماه بررسی بیمه ای بیشترندارییم الان طرف هی زنگ میزنه واسه۳میلیون پولش به کی به کجاپناه ببرم هرکه میدونه راهنمایی کنه توبیمه مرکزی هم شکایت کردم خیلی وقته ولی بی فایدست

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، متاسفیم بابت این اتفاق. ما در بیمه دات کام فقط مراحل شکایت را نوشته ایم و هدفمان افزایش آگاهی در این خصوص است. اما به هرحال، بهتر است که با یک مشاوره حقوقی مشورت کنید.

person
عباسی
۱۱ اسفند ۱۴۰۰

سلام
متاسفانه بعضی از نمایندگی های بیمه ایران با سوءاستفاده از اعتماد مشتری برای صدور بیمه نامه پول اضافه میگیرد باید چکار کرد؟ لطفا راهنمایی کنید، اگه ارزش پیگیری دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، این مساله مربوط به خود بیمه ایران است. به هر حال، می توانید به بیمه مرکزی مراجعه و شکایت خود را ثبت کنید.

person
افشین
۰۹ اسفند ۱۴۰۰

سلام
من بیمه شده بیمه آرمان در استان کرمانشاه هستم یک فقره خسارت درمان دارم که تو سیستم هم ثبت شده زنگ میزنم میگه واریز نمی کنم کسی هم جوابگو نیست.

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اینکه چرا واریز نمی کند و دقیقا مساله چیست، ما اطلاع نداریم. شما از همین طریق می توانید شکایت خود را ثبت کنید.

  person
  رضا علی
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

  به شماره ۰۹۰۲۳۹۶۴۱۵۱ واتس اپ کن شاید یک نفر بدادت رسید

person
عقلمند
۰۸ اسفند ۱۴۰۰

سلام من در بیمه ما بیمه عمر شده بودم یک ونیم میلیون پول داده بودم به خاطر بی عرضه گی کار کنان فسخ قرار داد زدم بهم ۶۴۰هزار تومان برگردوندن فقط میخام بدونم چرا انقد کم کردند بی شرفها

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، ما هم اطلاعاتی در این خصوص نداریم. شما باید با خود شرکت بیمه عمر ما تماس بگیرید. در صورتی که هم قانع نشدید، می توانید به بیمه مرکزی برای شکایت مراجعه کنید.

person
رضا
۰۷ اسفند ۱۴۰۰

اشغال ترین بیمه بیمه دانا است بعد از دو سال خسارت مردم را نمیدم به بهانه قسطی و تخفیف مردم را بدبخت کردن

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، این مساله مربوط به خود شرکت بیمه دانا است و اگر برای شما مشکلی از طرف شرکت به وجود آمده، می توانید با بیمه مرکزی مطرح کنید.

person
مقدم
۰۶ اسفند ۱۴۰۰

پلاک من در اردیبهشت ماه فک پلاک و به ماشینی ک تازه خریدم نصب شده و دارای تخفیف هست. بیمه دانا چطور تونسته ماشین قبلیمو برا خریدارش در خردادماه با پلاکی ک رو ماشین جدیدم بوده بیمه کنه و تخفیفاتمو ب اون اعمال کنه.
در حالیکه پلاک دیگه ای رو اون ماشین هست
ب کجا باید شکایت کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، ما دقیقا از اینکه چه اتفاقی افتاده و چنین مساله ای پیش آمده، اطلاعاتی نداریم. شما اول از همه با خود بیمه دانا تماس بگیرید. اگر جواب نگرفتید، به بیمه مرکزی مراجعه کنید.

person
مریم
۰۵ اسفند ۱۴۰۰

با عرض سلام من بیمه درمان انفرادی سامان دارم بعد از ۶ ماه که خسارت بیمارستانی داشتم حهت عمل دیسک کمر .به من میگویند تو قبلا تیروئید داشتی و موقع خرید بیمه نامه چون نگفتی خسارت تعلق نمیگیره و قرداد فسق میگردد . آیا این درسته حالاکه به خسارت رسیده قرداد را فسخ کنند

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، متاسفانه خیلی از افراد هنگام خرید بیمه تکمیلی، عمل و بیماری های خود را مخفی می کنند و همین مساله باعث بروز مشکلاتی بعدی برای آن ها می شود. البته باز باید قوانین مربوط به بیمه تکمیلی سامان مطالعه کنید یا به بیمه مرکزی مراجعه کنید.

person
ابوالفضل
۰۵ اسفند ۱۴۰۰

سلام آخه این چه قانونه جدیدیه که گذاشتن ..منه نوعی که تا حالا ماشین نداشتم بعد یک ماشین رنو مدل ۸۱ که قیمتش زیر ۱۵ هست بخرم چرا باید ۳ میلیون پول بیمش بشه ..در صورتی که ۲۰ ساله ماشین هیچ تصادفی هم نداشته …بعدشم یعنی چی قبل از سال ۹۷ یعنی ماه ۱۲….اگه ماشین قبلی فروخته باشی بخوای ماشین جدید بخری قبل بیمش صفر میشه .بعد به جایه ۷ سال تخفیف شدش ۱۵ سال .حالا کفته باشن بیمه اگه تصادف کنی کلا صفر نمیشه . .واقعا دستشون درد نکنه .که به فکر مردمن …واقعا این حرکت خیلی ظلم بود …بیمه هر سال ۳۰ ۳۰ درصد میره بالا .از اونور سالی ۵ درصد تخفیف داره …صبوری کار ماست ..امیدوارم این قانون تغییر کنه .یا اصلاح بشه ..

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، ما که دیگر این قانون را تعیین کرده ایم. امیدواریم که مشکل شما هم حل شود.

person
علی
۰۳ اسفند ۱۴۰۰

سلام بیمه مرکزی چرا سامانه ثبت شکایات را به روی مردم بسته ؟؟؟
همینه که بیمه ها هر جور دلشان بخواهد کار میکنند
بیمه ایران بخاطر تصادفی که بنده داشتم وغیر مقصر وزیان دیده هستم یک هفته است که اذیتم میکنه حرف آخرشان هم این بود برو هرکاری از دستت میاد کوتاهی نکن منم دل به این خوش بود که از طریق بیمه مرکزی دادخواهی کنم که نمیشه باید چکار کنم؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، متاسفانه این مساله این وجود دارد. می توانید حضوری مراجعه کنید.

person
حبیب
۰۱ اسفند ۱۴۰۰

باسلام بنده بایک پراید مدل۸۶تصادف کرده بودم ومقصربودم وسقف تعهدات بیمه ایران هم۱۶میلون هس بعدازتشکیل پرونده دربیمه زیاندیده تامین دلیل زده وشکایت کرده بود وازکارشناس دادگستری۱۶میلیون ۵۰۰هزار برآوردخسارت آورده بود وبیمه هم ۱۰میلیون و۷۰۰هزار به طرف پول داده والان قاضی هم طی حکمی رای داده که مابقی که۵میلیون و۸۰هزارهس را من باید پرداخت کنم که سقف بیمه هم ۱۶میلیون هس الان مابقی را بااینکه سفف هس من چرابدم الان من چیکارکنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، ما که در شرایط تصادف و همچنین بیمه نامه شما نبوده ایم و بتوانیم نظر بدهیم. بهتر است که از یک وکیل یا کارشناس خسارت بیمه سوال بپرسید.

  person
  پیمان
  ۰۲ فروردین ۱۴۰۲

  با سلام
  شما هم میتوانید علیه شرکت بیمه گر طرح دعوای کنید .البته باید دید تامین دلیل ورای دادگاه برای افت قیمت هست یا نه که دراین صورت پرداخت افت قیمت بعهده شماست

person
محمد حلبچی
۳۰ بهمن ۱۴۰۰

بنده طی یک تصادف که زیاندیده هم هستم الان مدت پنجاه روز تمام است که خوردیم بلاتکلیف مانده به خاطر نا کارآمدی بیمه مقصر که بیمه حافظ است و اینکه چرا باید بنده که زیان دیده هستم برای دریافت خسارت اول از جیب خودم خرج کنم تا بیمه مقصر بخواهد خسارت بنده را بپردازد و طی این مدت که از کار افتادم خسارت ناشی از بیکاریم را چه کسی باید جوابگو باشد

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بیمه فقط خسارت شما را پرداخت میکند، دبگر ایام بیکاری شما را پرداخت نمیکند.

person
پرویز
۲۵ بهمن ۱۴۰۰

سلام. بیمه «سرمد» کارکنان جهاددانشگاهی کل کشور رو بیمه تکمیلی درمان کرده و حالا بعد از گذشتِ چندماه میگه باید بیمه تکمیلی عمر و حوادث گروهی هم بشید وگرنه خدمات درمانی هم ارائه نمیشه. میگیم ما که همگی بیمه عمر اجباری کارکنان دولت هستیم و یکجا حدود ۱۱۰ هزارتومن از حقوقمون کسر کردن، این دیگه چه بیمه عمر اجباریه که دوباره باید ۲۲۵ تومن پرداخت کنیم. میگن این بیمه تکمیلی عمر و حوادث هست و مبلغی علاوه بر اون بیمه عمر اجباری کارکنان دولت بهتون میدن. خیلی‌ها اعتراض کردن گفتن نمیخوایم، ولی فایده نداشت و مسئولان جهاددانشگاهی از این موضوع دفاع میکنن و شنیدیم تعدادی از اعضای هیئت مدیره بیمه سرمد از مسئولان جهاددانشگاهی هستن!!!…(الله اعلم). بیمه سرمد میگه اگه فرم بیمه عمر و حوادث رو تکمیل و ارسال نکنید، بیمه تکمیلی درمان‌تون هم قطع میشه و خدمات نمیدیم. آیا این تخلف نیست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، هیچ اجباری نباید در بیمه باشد. بهترین راه حل این است که چند نفر بشید و بیمه مرکزی برای شکایت یا اداره کار مراجعه کنید.

person
هیدا
۲۵ بهمن ۱۴۰۰

سلام، من جانباز هستم و منزل مسکونی من از طریق بنیاد شهید در بیمه دی بیمه شده است در تندباد سی۳۰آذرماه سال جاری گیلان خانه ام تخریب شده به علت بیماری و شرایط نامساعد جسمانی نمی توانم حرکت کنم در بیمه دی تشکیل پرونده دادم کارشناس بیمه هم بازدید کرده ولی تا حالا هیچ خسارتی پرداخت نشده حتی هیچ تماسی هم با من گرفته نشده از بیمه دی شاکی هستم هیچ فرمی برای شکایت در سامانه نیست من باید چکار کنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، شما اول با بنیاد صحبت کنید و باید به بیمه مرکزی شکایت کنید. از طریق شماره تماس ها پیگیری شوید.

person
مصدری
۲۴ بهمن ۱۴۰۰

بیمه ملت انگار عذاب الهی هست که خدا برامون نازل کرده، ۲۵ روزه که خسارت منو پرداخت نکرده، مقصر بیمه داده رفته من زیان دیده ۲۵ روزه نتونستم پولمو بگیرم، به تهرانم زنگ‌زدم مسئوا تصادفات میگه بشین تا وقت پولت برسه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز شما می توانید مشکلات خود را با همکاران پشتیبانی بیمه تعاون یا مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مطرح نمایید.

person
غفور
۲۲ بهمن ۱۴۰۰

آقا برادر اخوی مسلمان هیچکس نیست به داد ما برسه تو این مملکت، شما هم ما را سر کار گذاشته اید دو روزه میگردم دنبال فرم شکایت هیچ فرمی درکار نیست فقط روش شکایت کردن را آموزش می دهید چقدر و تا کی اینجور خر تو خر باید باشه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، ما در بیمه دات کام سعی می کنیم تا اطلاعات کامل از نحوه شکایت را آموزش دهیم و فقط اطلاع رسانی کردیم. به هر حال، در صورت داشتن مشکل اگر تهران هستید، می توانید به خود بیمه مرکزی مراجعه کنید.

person
عباسی از کرمانشاه
۱۸ بهمن ۱۴۰۰

درود و وقت بخیر خدمت شما
بنده پارسال تصادف کردم و الآن حکم دادگاه رو با مدارک دیگر پزشکی خودم تحویل بیمه تعاون دادم،بیمه برای پرداخت مبلغ تعیین شده طبق حکم دادگاه و مفاد بیمه ثالث مقصر،از بنده اقرارنامه و تعهدی را قبل از پرداخت دیه میخواد که بعدا مدعی نشم که به من چیزی پرداخت نشده،کجای دنیا چنین چیزی قابل قبوله که شما قبل از دریافت خسارت،رسید به طرف مقابل بدی که هیچ بدهی به ایشان نداری؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، چنین چیزی امکان ندارد و به قول شما در هیچ جای دنیا هم وجود ندارد. به هر حال، اگر مساله حل نشد، بهترین راه شکایت از طریق بیمه مرکزی است.

person
محمد
۱۲ بهمن ۱۴۰۰

سلام چرا اینقدر نرخ بیمه بالاست واقعا با این درآمد های کم خیلی زیاد است این نرخ ها آخه بیمه شخص ثالث ۳ میلیون به بالا این خودش دیه است

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

  با سلام دوست عزیز نرخ بیمه ها از جمله نرخ بیمه خودرویی نظیر بیمه شخص ثالث را بیمه مرکزی برحسب نرخ دیه و در نظر گرفتن عوامل دیگر نظیر نوع خودرو و … سالانه مشخص می کند.

   person
   اتابائی
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

   چرا بیمه مرکزی شرکت بیمه ها دیه مردم را واریز نمیکنه نظارت نمیکنه موقع بیمه کردن خودرو نقد جیرینگی میگیرن موقع دیه مردم را دادن اینقدر اذیت میکنند از سال ۱۳۹۷ بیمه حافظ دیه ام را به بهانه واهی واریز نکرده بنده چطوری بدون اینکه دیه ام را بگیرم رضایت نامه محضری بدهم الان هم احتیاج دارم تورم هم روز بروز زیاد میشه چرا نظارتی نیست کجاست مسئولانی که شعار میدهند فساد را از بین میبریم ریشه کن میکنیم میگویند

person
کاووسی
۱۰ بهمن ۱۴۰۰

سلام چطوری به رتبه بندی شرکت های بیمه دسترسی پیدا کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، برای دریافت رتبه بندی به سایت بیمه مرکزی مراجعه کنید.

person
علی
۰۹ بهمن ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر
بیمه حکمت بعد از دوماه که من تصادف کردم همش منو میپیچونن به بهانه های مختلف خسته شدم از بس تو این دو ماه زنک زدم و اینور اونور رفتم
بیمه بدنه استفاده کردم اولا که خسارت رو درست نزدن و دوم همون مبلغ کمی هم که زدن بعد دو ماه پرداخت نمیکنن
باید چیکار کنم؟
به اندازه کافی دویدم و زنک زدم و اینور اونور رفتم
ممنون میشم راهنمایی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، همانطور که در مقاله نوشتیم، شما می توانید از طریق شکایت در سامانه بیمه مرکزی، به حق خود برسید. البته این یک مساله حقوقی هم است و می توانید از یک وکیل در این زمینه مشورت بگیرید.

person
علی
۰۶ بهمن ۱۴۰۰

سلام از بیمه دانا زنجان شکایت دارم هر سری مراجعه کردم بابت پرداخت دیه گفتن بودجه نداریم الان ۲ماه از تشکیل پرونده م میگذره کارم شده هرروز به بیمه دانا رفتن خیلی مزخرفه یکی بدادم برسه زندگیم نابود داره میشه

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز به نمایندگی بیمه دانا یا شعب اصلی این شرکت بیمه مراجعه نمایید.

   person
   Saeed
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

   مگه شعب اصلی درست کار انجام میدن؟
   امروز زنگ زدم بعد ۳۴ روز هنوز خسارت ماشینم رو نریختن
   میگه باید پول بدن بهمون تا پرداخت کنیم
   جالب اینجاس که ده روز قبل هم زنگ زدم همین جواب رو داد

  person
  فریدون
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

  سلام از همه آشغال تر بیمه حکمت صبا آدمهای بد اخلاق و تازه کار ۴ماه از تصادفم میگذره هنوز میپچونن
  صد بار هم به سرپرستی تهران زنگ زدم ولی متأسفانه اونا بدتر از همه هیچ پیگیری انجام ندادن

  person
  سجاد عزیزی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

  سلام از همه آشغال تر بیمه حکمت صبا آدمهای بد اخلاق و تازه کار ۴ماه از تصادفم میگذره هنوز میپچونن
  صد بار هم به سرپرستی تهران زنگ زدم ولی متأسفانه اونا بدتر از همه هیچ پیگیری انجام ندادن

  person
  خالقی
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

  من سال قبل هزینه های درمان رو تحویل نمایندگی بیمه تجارت نو در استان گلستان دادم و بار که مراجعه می کنم بهانه های مختلفی دارند یه بار میگن هنوز دانشگاه بدهی خود را به بیمه پرداخت نکرده و چندین بار حضوری رفتم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم خواهشا اگر راهی وجود داره راهنمایی فرمایید. با تشکر. ۰۹۱۱۲۷۱۱۳۷۰

   person
   نویسنده بیمه
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز. به بیمه مرکزی مراجعه کنید و این مشکل را حضوری پیگیری نمایید.

person
صالحی
۰۶ بهمن ۱۴۰۰

بیمه کوثر آشغال ترین گداخونه ترین و بیمسئولیت ترین بیمه در کشوره توصیه میکنم به هیچ عنوان پولتونو توی این بیمه دور نریزید
یه خسارت جزئی ماشین فقط یه هفته طول میکشه حواله صادر کنن بعد صدور حواله ۴ روز طول میکشه تا پولو بریزن به حسابتون

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز
  بیمه کوثر یکی از شرکت های معتبر در حوزه بیمه است و روندهای اداری معمولا زمان بر است . شما می توانید با کمی صبوری فرایند را پیش ببرید و اگر اعتراضی بود به نمایندگان این شرکت اعلام نمایید.

   person
   حامی
   ۰۷ آذر ۱۴۰۱

   راست میگه هنوز کارشناس بیمه کوثر نمیدونه که سپر ماشین پشتش فوم قرارمیدن و با خار سپر می‌زنند جا اینقدر بی‌تجربه و بدرنخور هست بیمه کوثر امان از بی قانونی

   person
   حسن
   ۱۲ دی ۱۴۰۱

   من یک هفته قبل تصادف کردم وخیارت آنلاین ثبت کردم هنوز هیچ خسارتی رو پرداخت نکردن وکسی هم جوابگو نیست زنگ زدم نمایندگی شرق تهران میگه ثبت کردم بهتون زنگ می زنن

  person
  رضا
  ۰۳ خرداد ۱۴۰۲

  پس هنوز بیمه آرمان گذرتون نیفتاده که ۴ میلیون خسارت بدنه رو بعد از ۵۷ روز پرداخت کنه ۴۵ درصد هم فرانشیز

person
علی
۰۵ بهمن ۱۴۰۰

سلام بله این بیمه دانا چرا همش ارباب رجوع هاشو میپیچونه

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز شما می توانید اعتراض خود را به نمایندگی های این شرکت بیمه ارسال نمایید. با تشکر

person
علی پایدار
۲۰ دی ۱۴۰۰

بی خود ترین بیمه بیمه دانا بی صاحب نه کسی جواب میده نه رسیدگی داره

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۰ دی ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر اگر بیمه دات کام خدمتی می تواند به شما ارائه دهد، بفرمایید که بتوانیم در جهت رفع مساله شما راهکاری ارائه بدهیم

   person
   علیرضا
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

   تا حالا بیمه حافظ نرفتید که ببینید چطور تو یک کشور اسلامی تو روز روشن کلاهبرداری و دزدی میکنن. بیمه حافظ شعبه رشت واقعا تا رشوه نگیرند کار نمی‌کنند چون قیمت ماشینهای منطقه آزاد اینجا بالاست دارن رشوه های خوبی می‌گیرند واسه دادن حق مسلم مردم و خسارت بحق مردم. بیمه حافظ کثیف ترین بیمه در کشور عزیز و اسلامی ایران هستش.

    person
    ا.ف
    ۲۳ آبان ۱۴۰۱

    دقیقا همینطوره. بیخود و بی در و پیکر. من زیان دیده هستم ولی دو هفته است هنوز پرونده ی من و نفرستادن برای پرداخت و حتی جوابم نمیدن

     person
     محیار
     ۱۷ آذر ۱۴۰۱

     شما دو هفتس من از قبل سال تاحالا بیمه سینا خسارتمو پرداخت نکرده

   person
   مهدی
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

   سلام بیمه البرز با شهرداری قرارداد داشت بنده ۱۳ میلیون خرج مردم چون قردادش با شهرداری تمام شد دیگه هزینه منو نداد در سورتی که فاکتور های هزینه من تاریخش ۵ ماه قبل از اتمام قرارداد بیمه البرز بود حالا هر چقدر پیگیری میکنم جواب نمیدن

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

    سلام متاسفانه بعضی شرکت ها نسبت به تعهدات خودشان پایبند نیستند.

    person
    محسن فرخی
    ۰۳ اسفند ۱۴۰۱

    سلام
    جالب اینه که در سایت اونها پس از پر کردن شکایت پیام خطای سرور میده تا نتونید شکایت پر کنید. یعنی گل و بلبل

     person
     مهدی
     ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

     دمت گرم چون برای منم همینطور شد ونتونستم شکایت را ثبت کنم.

  person
  مهدیار زمانی
  ۱۵ دی ۱۴۰۱

  حق با شماست اولا همشون ( تمام بیمه ها ) از بالا تا پایینشون هر دقیقه و هر ثانیه بجای کار کردن میشینن فکر میکنن ببینن چطور و از چه راهی مردم را سرکیسه کنن . ثانیا ما مثل اسیرهایی میمونیم در دست قبیله دزدان که بابت دزدی یکیشون میخواهیم به رییس دزدا شکایت ببریم . لعنت به همشون

  person
  رامین
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱

  دقیقا حق باشماست..بیمه بسیار مزخرف وناکارآمد

  person
  مهرداد
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

  بیمه حکمت صبا دارای مدیرانی است که عدم پاسخگویی و اذیت نمودن مشتری از ویژگی های بارز آنهاست . به ویژه نمایندگی مازندران

   person
   سپیده
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

   دقیقاً همینطوره . بیمه کسی که با من تصادف کرد هم حکمت صبا بود. به قدری بی ادب و بی شخصیت با متضرر برخورد میکنن که طرف بهش بربخوره دنبال خسارتش نره . ولی من دست از سرشون برنمیدارم. کفش آهنی پام کردم .

    person
    احمدناصری
    ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

    باسلام و احترام.. ـمن بیمه تکمیلی از حکمت دارم که توسط اداره ام کهمخابرات است بیمه شدم. هر ماه از ما کم میکنند. من فاکتورها رو بردم نزدیک به یکساله هنوز واریز نشده ـچکار کنم آیا؟؟؟؟؟ ممنون

     person
     نویسنده بیمه
     ۰۵ اسفند ۱۴۰۲

     سلام دوست عزیز
     اگر با مراجعه به بیمه حکمت موفق به دریافت پاسخ مناسبی نشده اید برای پیگیری این موضوع به بیمه مرکزی مراجعه نمایید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید