28 تیر 1402

با خرید بیمه تکمیلی برای نازایی با پوشش IVF راحت بچه‌دار شوید!

در طول زندگی بسیاری از دوران وجود دارد که می‌تواند سختی‌ها و شیرینی‌های مخصوص به خودش را داشته باشد. بعد از لذت تشکیل خانواده و ازدواج می‌توان بارداری و بچه دار شدن را یکی از بهترین لذت‌های دنیا دانست. اما خب در بعضی موارد زوج‌هایی هستند که برای بچه دار شدن دچار مشکلات درمانی می‌شوند و با توجه به هزینه‌های بالا شاید تمایلی به ادامه درمان خود نداشته باشند. شرکت‌های بیمه برای اینکه دغدغه هزینه‌های نازایی را کاهش دهند، بیمه تکمیلی برای نازایی را در نظر گرفته‌اند.

با توجه به آخرین آمارها، تعداد زوج‌های نابارور در ایران رو به افزایش بوده و هزینه‌های درمانی هم صعودی است. در بسیاری از موارد با یک دوره درمان، نازایی به نتیجه نمی‌رسد و چندین بار باید مراحل درمان را تکرار کرد که در این صورت خانوداه هزینه‌های بالایی را متحمل می‌شود. بیمه تکمیلی برای نازایی موضوع اصلی این مطلب است که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشد.

بیمه تکمیلی

انتخاب و خرید بیمه تکمیلی را می‌توان یکی از مهم‌ترین قدم‌های سرمایه گذاری برای حفظ سلامت و کاهش هزینه‌های درمان دانست. هر چند که خرید بهترین بیمه تکمیلی که با توجه به شرایط مالی و جسمانی فردی مطابقت داشته باشد کمی ‌سخت است، اما می‌توان از کارشناس‌های بیمه‌ای کمک گرفت.

تهیه بیمه تکمیلی برای افرادی که به فکر درمان نازایی هستند، یک گزینه عالی است، زیرا هزینه‌های درمان را تا حدود زیادی کاهش می‌دهد. بیمه تکمیلی انواع مختلفی دارد که ما در این مطلب پوشش بیمه تکمیلی برای نازایی را بررسی خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این بیمه درمانی و تمام پوشش‌های آن به صفحه راهنمای بیمه تکمیلی مراجعه کنید.

بیمه تکمیلی ناباروری چیست؟

با توجه به افزایش مشکلات ناباروری بین زوجین، شرکت های مختلف بیمه از چند سال پیش تصمیم به پوشش هزینه های این مشکل گرفتند. ناباروری یکی از اصلی ترین پوشش های بیمه تکمیلی می باشد که می تواند بسیاری از مشکلات زوج ها را حل کند.

برای استفاده از پوشش نازایی، ابتدا باید بیمه‌نامه درمان تکمیلی را تهیه کنید. بسیاری از افرادی که مشغول فعالیت در شغل‌های مختلف هستند، توسط کارفرما تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند. اما افرادی که تحت پوشش بیمه درمان گروهی نیستند، برای تامین برخی از هزینه‌های پزشکی خود دچار مشکل خواهند شد.

بیمه تکمیلی برای نازایی

بیمه تکمیلی نازایی و پوشش‌های‌ آن

البته این موضوع را هم در نظر بگیرید که تعداد شرکت‌های بیمه‌ای که بیمه تکمیلی پوشش نازازیی را دارند، محدود است.

ای وی اف(ivf) یا لقاح آزمایشگاهی، جزو پرکاربردترین روش‌های درمان نازایی است که در سراسر جهان و کشور ایران هم انجام می‌شود. این راه باروری روشی پر هزینه است، زیرا نیاز به مراجعه مکرر به آزمایشگاه و انجام سونوگرافی دارد.

با توجه به این موضوع و قیمت ivf، جبران هزینه‌ها با خرید بیمه تکمیلی امکان پذیر است.

شرایط مهم در بیمه تکمیلی برای نازایی

هر بیمه‌نامه‌ای شرایط مخصوص به خود را دارد و با توجه به قراردادی که بین بیمه‌گزار و بیمه‌گر منعقد می‌شود، هر دو طرف موظف به انجام تعهدات می‌باشند. هنگام دریافت بیمه تکمیلی برای نازایی، بیمه‌ شده باید شرایطی داشته باشند که به شرح زیر است:

سن بیمه شده: توجه داشته باشید که بیمه‌گزار برای تحت پوشش قرار گرفتن بیمه تکمیلی نازایی نباید بیشتر از 40 سال سن داشته باشد. در حقیقت این بیمه برای افراد بالاتر از این سن صادر نمی‌شود.

مدت انتظار: همانطور که می‌دانید برخی از پوشش‌ها و بیمه‌ها مدت انتظار دارند. مدت انتظار به این معنی است که بیمه‌گزار بیمه را تهیه می‌کند اما بیمه شده نمی‌تواند از پوشش مورد نظر خود تا پایان مدت انتظار استفاده کند.

این مدت زمان می‌تواند از لحظه خرید بیمه شروع شود که این موضوع را بیمه‌گر مشخص می‌کند. مدت انتظار بیمه تکمیلی برای نازایی و درمان ناباروری 9 ماه تا یک سال است. توصیه می‌کنیم که برای خرید بیمه تکمیلی ناباروری، یک سال قبل اقدام کنید.

استثنائات بیمه تکمیلی برای نازایی

با توجه به تعهدات بیمه‌گر و قوانین ریسک بیمه، برخی از موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی برای نازایی قرار نمی‌گیرد که عبارتند از:

 • ناباروری و نازایی بر اثر استفاده از مواد رادیو اکتیو
 • هزینه ناباروری ناشی از اثرات هسته‌ای و جنگ

پرداخت هزینه بیمه تکمیلی برای نازایی

همانطور که می‌دانید بیمه نازایی یکی از پوشش‌های بیمه درمانی تکمیلی است. در ازای پرداخت حق بیمه، می‌توان از خدمات بیمه تکمیلی برای نازایی استفاده کرد و طبق قوانین بیمه‌نامه و تا سقف تعهدات توسط بیمه تکمیلی هزینه‌های درمان ناباروری پرداخت خواهد شد. این هزینه‌ها عبارتند از:

 • هزینه مربوط به لقاح غیر طبیعی مانند: روش‌های ZIFT، IUI وGIFT  توسط بیمه‌گر پرداخت خواهد شد.
 • خسارت درمان ناباروری به کمک میکرواینجکشن یا آی وی اف پرداخت می‌شود.
 • تمام خسارت و هزینه عمل‌هایی که بیمه‌گزار برای درمان نازایی و ناباروری انجام می‌دهد.
 • پرداخت هزینه انجام ماموگرافی و سونگرافی که برای تشخیص و درمان ناباروری تجویز می‌شود.

در نهایت پرداخت و هزینه‌های درمانی که برای نازایی انجام می‌شود تا سقف تعهدات بیمه‌نامه و به وسیله بیمه تکمیلی برای نازایی پرداخت خواهد شد.

در حقیقت می‌توان گفت که بیمه تکمیلی برای نازایی همان بیمه زایمان است که هزینه‌های ناباروری را هم تحت پوشش قرار می‌دهد.

نکته: بیمه درمان تکمیلی هیچ گونه هزینه‌ای را برای سقط جنین پرداخت نخواهد کرد. تنها مواردی که در این بیمه‌نامه قابل پرداخت است، هزینه‌های درمان ناباروری، نازایی و زایمان می‌باشد.

معرفی چندین روش درمان ناباروری

چندین روش برای درمان ناباروری وجود دارد که تحت پوشش بیمه ناباروری و نازایی هستند. در ادامه آن‌ها را معرفی کرده‌ایم:

روش GIFT

این روش درصد کمی را پوشش می‌دهد که در این روش تخمک‌ها و اسپرم به صورت مستقیم به درون یکی از لوله‌های رحم منتقل خواهند شد. سپس لقاح به شکل طبیعی انجام خواهد شد.

روش ZIFT

این همانند روش GIFT است؛ اما با این تفاوت که تخمک ها در ابتدا در آزمایشگاه توسط اسپرم بارور می‌شوند و بعد زیگوت یا سلول تخم به لوله رحم منتقل خواهد شد. کاربرد این روش خیلی نادر است.

روش IUI

این روش که با نام دیگر تلقیح داخلی رحم اسپرم شناخته می‌شود، از ارزان‌ترین و پرکاربردترین روش‌های درمانی است که تحت بیمه درمان ناباروری هم قرار می‌گیرد. در این روش، اسپرم با استفاده از ابزار خاصی درون رحم زن قرار می‌گیرد.

روش IVF

در این روش که لقاح خارج از رحم یا آزمایشگاهی می‌گویند، تخمک و اسپرم در آزمایشگاه با هم ترکیب می‌شوند. بعد رویان به دست آمده را در درون رحم قرار می‌دهند. این اصلی‌ترین روش است. نکته مهم اینکه هزینه آی وی اف با بیمه تکمیلی قابل پوشش است.

پوشش نازایی در بیمه sos

بیمه sos، خدمات درمان تکمیلی را در قالب طرح‌های انفرادی و گروهی ارائه می‌کند. در این بیمه‌نامه پوشش نازایی و درمان ناباروری در بیمه درمان تکمیلی انفرادی قرار نمی‌گیرد. بیمه‌گروهی، شامل ۷ طرح است که سه طرح آن مخصوص گروه‌هایی با حداقل 40 عضو و 4 طرح آن مخصوص حداقل 200 عضو است. در این طرح‌ها پوشش نازایی و بیمه ناباروری ارائه نمی‌شود.

با توجه به اینکه در بیمه تکمیلی sos پوشش دارو وجود دارد، اما دارو‌های ناباروری و نازایی هم در این بیمه‌نامه تحت پوشش قرار نمی‌گیرند.

توجه کنید که بخشی از مشکلات ناباروری با مصرف دارو درمان خواهد شد. به همین علت تعهد شرکت بیمه برای پرداخت داروهای ناباروی می‌تواند نقش موثری داشته باشد. بنابراین می‌توان بهترین انتخاب را تهیه بیمه تکمیلی برای نازایی دانست.

پوشش ناباروری در تامین اجتماعی

میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در دی ماه 1400 بیان کرد که خدمات ناباروری بر مبنای دستورالعمل خرید مربوطه در تعهد سازمان تامین اجتماعی و بر اساس مصوبه هیات وزیران از 2 شهریور 1400 قرار گرفته است. بر این اساس زوجین نابارور (خانم ها زیر 45 سال سن) باید در ابتدا به مراکز درمان ناباروری مراجعه و گواهی تاییدکننده نابارور بودن را دریافت کنند. سپس به همراه با گواهی برای تشکیل پرونده به مدیریت درمان استان خود بروند تا ادامه مراحل درمان انجام شود. همچنین هزینه‌های درمان ناباروری از طرف تامین اجتماعی به زوجین پرداخت خواهد شد. البته این پرداخت از سال 1392 و همچنین شامل خدمات پاراکلینیکی و تشخیصی مانند سونوگرافی، هیستروسکوپی، هیستروگرافی، لاپارسکوپی‌های تشخیصی، توبوپلاستی و آزمایش‌های تشخیص طبی و هورمونی بوده است. همچنین عمل‌های جراحی مربوطه هم تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

پوشش نازایی در دیگر شرکت‌ها

در دیگر شرکت‌های بیمه مانند سامان و بیمه شخص واحد دی، پوشش بیمه نازایی هم وجود دارد علاوه بر شرایط کلی، شرایط اختصاصی هم دارند. این نکته‌ای است که باید قبل از خرید، آن را در نظر بگیرید. البته شرکت های پایه مانند بیمه سلامت ایرانیان و بیمه تامین اجتماعی هم برای نازایی پوشش دارند و تفاوت‌هایی با بیمه تکمیلی دارد.

هزینه‌ درمان ناباروری و نازایی

به طور حتم هزینه‌های درمان نازایی و ناباروری بدون داشتن بیمه تکمیلی بسیار بالا خواهد بود. به طوری که هزینه هر چرخه در مراکز دولتی 7 تا 8 میلیون تومان و دوره کامل 3 سیکل در سال حدودی بین 21 تا 24 میلیون تومان می‌باشد. در مراکز درمانی خصوصی هزینه هر چرخه 18 میلیون تومان تخمین زده شده است که هزینه دوره کامل مبلغی بین 49 تا 54 میلیون تومان خواهد شد.

حالا به این مبالغ هزینه‌های دیگر هم اضافه کنید. فرض بگیرید که شما یک فردی در یکی از شهرستان‌های کشور هستید و برای درمان به شهر تهران مراجعه کرده است. خب علاوه بر هزینه‌های درمان باید هزینه رفت و آمد، هتل، غذا و دارو‌های کمکی را هم پرداخت کنید.

با توجه به آمار‌ها، افرادی که برای درمان نازایی اقدام می‌کنند، حدود درآمد یک سال خود را خرج این بیماری خواهند کرد.

در این مواقع حمایت مالی شرکت‌های بیمه‌ای پیش از قبل احساس خواهد شد. شما با پرداخت مبلغ ناچیزی به عنوان حق بیمه می‌توانید بیمه تکمیلی برای نازایی را تهیه کنید و میزان قابل توجهی از هزینه‌های خود را کاهش دهید تا دوران درمان بدون دغدغه‌ای داشته باشد و حس لذت بخش مادر و پدر بودن را تجربه کنید.

تامین هزینه ناباروری بیمه سامان

بیمه سامان دارای طرح‌هایی برای پوشش و جبران هزینه نازایی است. در واقع عمل‌های جراحی GIFT،ZIFT، IUI، میکرواینجکشن و  IVF و براساس شرایط خصوصی و دوره انتظار 9 ماهه پوشش داده خواهند شد. طرح‌های مهر، سروش، شمیم، وصال و عقیق دارای پوشش نازایی هستند.

نکات مهم قبل از خرید بیمه تکمیلی برای نازایی

نکات مهمی هنگام خرید بیمه تکمیلی وجود دارد که باید به آن‌ها دقت بیشتری داشت. قبل از تهیه این بیمه‌نامه به موارد زیر دقت کنید.

فرد بیمه شده باید سالم باشد. اگر فرد بیماری خاص داشته باشد، در اکثر موارد بیمه‌گر پوشش را ارائه نمی‌دهد. در نتیجه سالم بودن شما در حین تهیه بیمه نامه اهمیت دارد.

اگر باردار هستید این بیمه‌نامه را تهیه نکنید. این موضوع را بیشتر به افرادی توصیه می‌کنیم که قصد دارند از بیمه زایمان استفاده کنند. اگر در زمان بارداری بیمه تکمیلی را تهیه کنید، نمی‌توانید تحت پوشش برای پرداخت هزینه‌های زایمان قرار بگیرید، زیرا شما 9 ماه بعد از تهیه این بیمه‌نامه شرایط استفاده از آن را خواهید داشت. پس در حقیقت تهیه این بیمه‌نامه بعد از به دنیا آمدن فرزند شما فایده‌ای ندارد.

نکته مهم: چند بار گفتیم که دوره انتظار این بیمه‌نامه 9 ماهه است و نباید این مدت انتظار را فراموش کنید.

 بیمه تکمیلی در بیمه دات کام

بیمه تکمیلی برای نازایی

خرید بیمیه تکمیلی از بیمه دات کام با پوشش نازایی

بیمه‌های تکمیلی در شرکت‌های مختلف و در طرح‌های گوناگون ارائه می‌شوند. توجه کنید که میزان حق بیمه در هر شرکت بیمه‌ای ممکن است متفاوت باشد و علت آن هم تحت پوشش قراردادن برخی از موارد است. شما به راحتی می‌توانید از بیمه دات کام که یک پلتفرم استعلام، مقایسه و خرید بیمه است، خرید بیمه تکمیلی برای نازایی را تجربه کنید.  اگر درباره بیمه تکمیلی و پوشش‌های آن سوالاتی دارید، می‌توانید به صورت کامنت و در زیر مطالب بارگزاری شده با ما در ارتباط باشید. مشاوره‌های بیمه سوالات شما را پاسخ خواهند داد.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
بیمه تکمیلی رانندگان
11 شهریور 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی و ماشین‌های سنگین: راهنمای کامل شرایط و پوشش‌ها

آیا افرادی که به شغل رانندگی مشغول هستند، بیمه تکمیلی دارند؟ رانندگان چگونه می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرند؟ برای کسب اطلاعاتی در این خصوص این مقاله را بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
ماهور
06 خرداد 1402

سلام برای اتباع افغانستانی ک اقامت قانونی وعقد نامه سفارتی دارند امکان خرید بیمه تکمیلی نازایی هست من توی گوگل ک سرچ کردم هیچ چیزی نیومد جز توضیحات راجع به بیمه های معمولی اتباع. ممنون از راهنماییتون اگه به من بگید چجوری پیگیری کنم

  person
  نویسنده بیمه
  07 خرداد 1402

  سلام دوست عزیز. اتباع اگر مدارک کاملی از طریق سفارتخانه داشته باشند میتوانند بیمه شوند ولی بیمه ها هزینه های نازایی را پرداخت نمیکنند.

person
بلوطی
06 اسفند 1401

سلام اگر کسی مشکل نازایی داشته باشد ای وی اف با بیمه تکمیلی یا تامین اجتماعی قول میکنن

  person
  کارشناس بیمه
  07 اسفند 1401

  سلام دوست عزیز. برای آی وی اف و خدمات نازایی می‌توانید از بیمه تکمیلی استفاده کنید.

person
محمدی
17 بهمن 1401

سلام من بیمه پایه خدمات درمانی و تکمیلی آموزش و پرورش هستم .من تخمک کشی انجام دادم متاسفانه بیمه دانا زیر بار نمیره با وجودی که جز تعهدات آن آی وی اف هست
الان ما باید چیکار کنیم .کجا باید شکایت کنیم .ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  19 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. از طریق بیمه مرکزی و بیمه دانا این موضوع را پیگیری کنید.

person
الهام
16 بهمن 1401

بیمه سامان نازایی را پوشش میده میدونم که دوره انتظار داره ولی مثلا ویزیت یا دارو ازمایش اینا هم دوره انتظار دارند یا نه

  person
  کارشناس بیمه
  17 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. طرح هایی که پوشش نازایی و ناباروری دارند ، اعمال جراحی مرتبط، IUI، ZIFT، GIFT ، میکرواینجکشن و IVFو طبق شرایط خصوصی با 9 ماه دوران انتظار قابل پرداخت می باشد.

person
هاشمی
09 بهمن 1401

با سلام،بیمه تکمیلی کار افرین هزینه ی ای وی اف رو قبول میکنه یا نه؟

  person
  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1401

  سلام در خصوص جزئیات بیمه و پوشش های آن باید از خود شرکت بپرسید.

person
محمود
23 شهریور 1401

سلام ایا بیمه تکمیلی هزینه ای وی اف را می دهد؟

  person
  کارشناس بیمه
  24 شهریور 1401

  سلام بله

   person
   سیل
   16 آبان 1401

   سلام خب نمیدونید که هزینه ivf با بیمه تامین اجتماعی چقدر میشه؟

    person
    کارشناس بیمه
    17 آبان 1401

    سلام درصد را خیر

person
مرادی
19 شهریور 1401

سلام برای ثبت نام بیمه نازایی از طریق تامین اجتماعی فقط از طریق سایت امکانپذیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  20 شهریور 1401

  سلام خیر شما می توانید حضوری هم مراجعه کنید. البته همان بیمه اصلی است.

   person
   حاجی
   05 آبان 1401

   سلام هزینه های نازایی به شدت زیاد شده و در توان ما دیگه نیست. نصف درمان پیش رفتیم الان برای تامین هزینه های ناباروری باید چه کار کنیم؟

    person
    کارشناس بیمه
    07 آبان 1401

    سلام بیمه تکمیلی می توانید تهیه کنید.

person
افشار
05 شهریور 1401

سلام شرایط بیمه ناباروری چیست؟ آیا باید جایی تایید شود؟

  person
  کارشناس بیمه
  06 شهریور 1401

  سلام باید گزارش پزشک را دریافت کنید.

   person
   کاتوزین
   16 مهر 1401

   سلام بیمه تکمیلی سامان برای ناباروری هم پوشش میده؟

    person
    کارشناس بیمه
    17 مهر 1401

    سلام بله

  person
  راهساز
  17 مهر 1401

  سلام چگونه مراکز ناباروری تحت پوشش بیمه رو پیدا کنیم؟

   person
   کارشناس بیمه
   18 مهر 1401

   سلام در سایت شرکت مورد نظرتان فهرستی از مراکز طرف قرارداد وجود دارد.

person
غلام
28 مرداد 1401

سلام آیا جنین اهدایی هم شامل میشه

  person
  کارشناس بیمه
  29 مرداد 1401

  سلام با خود شرکت بیمه مورد نظرتان تماس بگیرید.

person
بابالو
25 مرداد 1401

سلام هزینه درمان ناباروری تحت پوشش بیمه چقدر کم میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  26 مرداد 1401

  سلام به طرح انتخابی شما بستگی دارد.

person
کاکاوند
18 مرداد 1401

سلام بیمه البرز هزینه ناباروری رو پوشش میدهد؟

  person
  کارشناس بیمه
  19 مرداد 1401

  سلام برای تکمیلی باید پوشش های بیمه البرز را ببینید؛ اما بیشتر شرکت ها این مورد را پوشش می دهند.

person
خجسته
18 مرداد 1401

سلام هزینه آی وی اف با بیمه تامین اجتماعی چقدره؟ اصلا پوشش میده؟ چند وقت پیش اخبار میگفت که پوشش میده

  person
  کارشناس بیمه
  19 مرداد 1401

  سلام چنین چیزی گفته شده است؛اما اینکه چگونه و چقدر پوشش می دهد، اطلاعی نداریم.

person
هاشمی
11 مرداد 1401

سلام هزینه درمان ناباروری تحت پوشش بیمه تکمیلی چقدر کم میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مرداد 1401

  سلام بستگی به طرح و سطح انتخابی دارد.

person
مونا
10 مرداد 1401

سلام بیمه تکمیلی آسیا برای نازایی هم پوشش داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  11 مرداد 1401

  سلام بله اما شرایط دقیقترش را باید در لیست به روز بیمه آسیا مشاهده کنید.

person
بهتاش
08 مرداد 1401

ببخشید من دو ماه پیش بیمه تکمیلی سامان خریدم، چجوری الان می تونم برای زایمان خانمم هزینه بگیرم؟؟ دوره انتظار دارم یا خیر؟

  person
  کارشناس بیمه
  09 مرداد 1401

  سلام دوره انتظار 9 ماهه دارد.

person
جواد هماممی
25 تیر 1401

من همسرم نازا هستش میخوام واسش از بیمه استفاده کنم، شرایط بیمه ناباروری چیه دقیقا؟

  person
  کارشناس بیمه
  26 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، تمامی شرایطش را در مقاله نوشته ایم.

person
امین
21 تیر 1401

سلام ایا بیمه هزینه ای وی اف را می دهد؟ والا ما کارگریم نداریم، چه کار کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  22 تیر 1401

  سلام بله

person
بیژن علیزاده
13 تیر 1401

سلام ببخشید بیمه آسماری پوشش نازایی داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  14 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، بله اما اینکه هر یک چقدر پوشش می دهد، باید در لیست مشاهده کنید.

person
سحر
12 تیر 1401

سلام بیمه تکمیلی آسیا برای نازایی هم پوشش می ده؟

  person
  کارشناس بیمه
  13 تیر 1401

  سلام بله

person
میلادد حضرتی
05 تیر 1401

بیمه SOS خودش یه شرکته دیگست؟ هزینه نازایی رو پرداخت میکنه این شرکت؟

  person
  کارشناس بیمه
  06 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، بله

person
هدایت
04 تیر 1401

سلام آیا هزینه آی وی اف با بیمه تکمیلی هم پوشش داده میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  05 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، اصولا پوشش نمی دهند.

person
گنجی
30 خرداد 1401

سلام هدیه برای کسی که نازاست بیمه تکمیلی نازایی بخریم، بده؟

  person
  کارشناس بیمه
  31 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، بیمه تکمیلی هر شخصی باید خریداری کند.

person
فاطمه
28 بهمن 1400

آزمایش و سونوگرافی مربوط به فریز کردن تخمک رو بیمه تکمیلی متقبل میشود؟کلا برای کم کردن هزینه فریز کردن تخمک چه بیمه تکمیلی رو انتخاب کنم.راهنمایی لطفا

  person
  کارشناس بیمه
  29 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بعید می دانیم که قبول کنند؛ به ویژه در نوع انفرادی.

person
هانی
06 بهمن 1400

سلام، تعیین جنسیت هم شامل بیمه میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، خیر جنسیت را نمی توان بیمه کرد.

person
فارسی
22 دی 1400

سلام تلویزیون میگه تمامی مراکز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، میریم اونجا میگن نیستیم بعد بیمه تکمیلی هم خیلی سخت قبول می کنند و صدتا انقلت میارن پزشکشم قبول نمیکنه ما باید چه کار کنیم، ی پرونده ساده برای ما 8 میلیون تومن آب خورده بچه بزرگ کنم اینقدر هزینه هاش نمیشه

  person
  کارشناس بیمه
  22 دی 1400

  سلام دوست عزیز، ما فقط در اینجا جنبه اطلاع رسانی داریم. در خصوص بیمه های تکمیلی بهتر است که قبل از استفاده با شرکت تماس بگیرید.

person
قلیچ
19 دی 1400

سلام مقدار مبلغ پوشش نازایی در بیمه تکمیلی چقدر است؟

  person
  کارشناس بیمه
  19 دی 1400

  سلام دوست عزیز، میزان مبلغ برای پوشش در هر شرکتی بر اساس طرحشان متفاوت است. شما باید اول از همه طرح ها را مشاهده کرده و بعد بر اساس بودجه تان بهترین را انتخاب کنید. برای دریافت مشاوره بهتر با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید.

person
سامان
09 دی 1400

سلام وقت بخیر
بیمه تکمیلی اتیه سازان حافظ دارم.خانمم iui کرده و الان که رفتم کاگزاری دفتر بیمه مدارک تحویل بدم میگن iui توی قرارداتون شاملش جبران هزینه نمی باشد.ولی ivf شامل جبران هزینه میشود!!!!اصن ایجور چیزی امکان داره ؟؟؟!!!هردو اینها جزو خدمات نازایی هستند مگه باید فرقی گذاشته بشه بین اینا؟؟؟!!!.میخواستم بدونم باید چیکار کنم.ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  11 دی 1400

  سلام دوست عزیز
  بعضی از بیمه های تکمیلی این پوشش شامل نمی شود ،باز برای اطلاعات بیشتر با واحد خسارت بیمه تکمیلی خود مراجعه کنید

person
محمدرضا
07 دی 1400

سلام خانم من بیمه پایه ندارد می خواستم بیمه تکمیلی نازایی بگیرم البته می دانم 9ماه بعد می توانم استفاده کنم آیا دارو ها آی وی اف و زایمان تحت پوشش قرار می گیرند و چطوری می توانم خرید کنم و قیمت اش چند هست البته کلیه ویزیت ها و اعمال جراحی در مرکز خصوصی انجام خواهد گرفت

  person
  کارشناس بیمه
  07 دی 1400

  سلام دوست عزیز
  هزینه های مربوط به IVF پرداخت می کنند،برای خرید بیمه تکمیلی از طریق لینک https://bimeh.com/health
  وارد صفحه بیمه تکمیلی شوید و ثبت نام انجام بدید،برای توضیحات بیشتر با شماره 0214372 تماس حاصل نمایید.

person
سارا
20 آذر 1400

فریز کردن تخمک پوشش بیمه درمانی دارد!؟

  person
  کارشناس بیمه
  28 آذر 1400

  سلام دوست عزیز، بیمه های تکمیلی چنین چیزی را پوشش نمی دهند

   person
   همدانی
   15 آبان 1401

   سلام بیمه تکمیلی البرز برای ناباروری هم پوشش میده؟

    person
    کارشناس بیمه
    16 آبان 1401

    سلام اصولا تا حدی را پوشش می دهد.

person
احمدی
02 آذر 1400

سلام. کدوم بیمه ها نازایی را پوشش می دهند؟

  person
  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، قانون شرکت ها ممکن است که تغییر کند. در حال حاضر شرکت هایی که نوشتیم، فعلا پوشش دارند اما شرکت دیگر هم مانند سامان و تعاون را هم بررسی کنید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید