۲۴ تیر ۱۴۰۳

خسارت سیار: گزینه طلایی بیمه برای پرداخت خسارت در محل

یکی از خدمات جذاب شرکت‌های بیمه، خسارت سیار در بیمه‌نامه ثالث است. مهم‌ترین معیار در خرید بیمه‌نامه، دریافت خسارت از شرکت بیمه است. وجود خسارت سیار، بیمه شده را ترغیب می‌کند که به شرکت بیمه اعتماد بیشتری کرده و هر سال بیمه خود را تمدید کند. خسارت سیار یا بیمه سیار، توسط برخی از شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود که خدمت بسیار کاربردی و مشتری پسندی است. در این مقاله، به سؤالاتی مثل پرداخت خسارت سیار چیست؟ بیمه سیار چه کاربردی دارد؟ و توسط کدام شرکت‌ها ارائه می‌شود؟ پاسخ داده‌ایم. پس برای آشنایی با این موضوع تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

خسارت سیار چیست؟

از خدماتی که شرکت‌های بیمه در بیمه‌نامه خودرو ارائه می‌دهند، می‌توان به امکان پرداخت خسارت به صورت سیار اشاره کرد. اگر شرکت بیمه‌گر خسارت سیار داشته باشد، بیمه‌گزار می‌تواند در صورت بروز تصادف، با واحد بخش مربوطه تماس بگیرد و درخواست اعزام کارشناس کند. کارشناس بیمه سیار بیمه به محل تصادف مراجعه کرده و صحنه حادثه را بررسی می‌کنند. در این حالت دیگر نیاز نیست طرفین تصادف به مراکز تشخیص خسارت بیمه‌گر راننده مقصر بروند.

دریافت خسارت سیار

بررسی محل حادثه توسط کارشناس بیمه

برای این‌که به راحتی بتوان خسارت را از شرکت بیمه دریافت کرد، باید تعداد مراکز پرداخت خسارت زیاد و در دسترس باشند. همچنین اگر شرکت بیمه در این راستا یاری رسان باشد و در پرداخت خسارت تعللی نکند، نظر بیمه‌گزاران را به خود جلب خواهد کرد. خسارت سیار، معیاری مهم برای انتخاب بهترین بیمه ماشین از شرکت‌های مخلتف است؛ چون بیمه‌گزار می‌تواند در کمترین زمان ممکن، خسارت خود را دریافت کند.

برای استفاده از خدمات خسارت سیار، در زمان تصادف چه کنیم؟

هنگامی که تصادف رخ می‌دهد، علاوه بر انتقال حس بد به زیان دیده و راننده‌ی مقصر، فکر کردن به مراحلی که برای دریافت خسارت باید طی شود، گذر از این شرایط را سخت‌تر می‌کند. در برخی موارد بسیاری از افراد نمی‌دانند باید چگونه دنبال دریافت خسارت باشند. گاهی نیز این افراد نمی‌دانند که چه مدارکی را برای آن باید ارائه دهند. اگر بیمه ثالث راننده مقصر خسارت سیار داشته باشد، کافی است بعد از تصادف با این واحد تماس گرفته و اعلام حادثه کنید. در سریع‌ترین زمان ممکن، یک کارشناس برای بررسی صحنه حادثه و تعیین میزان خسارت به محل اعزام خواهد شد.

در صورتی که رانندگان بر سر مقصر حادثه توافق نداشته باشند، ابتدا باید با پلیس راهور تماس گرفته شود تا با حضور در محل حادثه، مقصر تصادف را مشخص کند. بهترین روش برای دریافت خسارت، استفاده از روش پرداخت خسارت سیار است. لطفا توجه داشته باشید که این روش تنها برای خسارت‌های مالی قابل استفاده است و خسارت‌های جانی را پوشش نمی‌دهد.

خرید بیمه شخص ثالث

در چه شرایطی خسارت مالی بیمه شخص ثالث بدون کروکی پلیس پرداخت می شود؟

در شرایط زیر بدون کشیدن کروکی خسارات مالی پرداخت می‌شود:

 • هر دو وسیله نقلیه دارای بیمه شخص ثالث معتبر و پیوسته باشند.
 • هر دو راننده دارای گواهینامه معتبر و متناسب با وسیله نقلیه باشند.
 • حادثه منجر به خسارت جرحی (جراحت یا فوت ) نشده باشد.
 • حداکثر خسارت وارده به زیان دیده ۴۰ میلیون تومان باشد. (در سال ۱۴۰۳)
 • طرفین حادثه در مورد مقصر اختلاف نظر نداشته باشند.
 • هر دو وسیله نقلیه توسط کارشناس بیمه بازدید شود.

برای اطلاعات بیشتر مقاله خسارت بدون کروکی را مطالعه کنید. 

چه خسارت‌هایی از طریق واحد‌‌های سیار قابل پرداخت است؟

برخی تصور می‌کنند که کارشناسان سیار فقط خسارت‌ بیمه شخص ثالث را ارزیابی و بررسی می‌کنند. در صورتی که این‌طور نیست. خسارت بیمه بدنه نیز از این راه قابل پرداخت است.

مطلب پیشنهادی: راهنمای بیمه بدنه چیست؟

چه مدارکی برای پرداخت خسارت سیار لازم است؟

پرداخت خسارت سیار

مدارک لازم برای دریافت خسارت سیار

به منظور دریافت خسارت به روش فوق، می‌بایست طرفین حادثه در محلی معین اعلام حضور کرده و مدارک زیر را به منظور دریافت خسارت سیار به همراه داشته باشند:

 • گزارش پلیس
 • کروکی تصادف
 • گواهینامه طرفین
 • کارت خودرو طرفین
 • بیمه شخص ثالث معتبر طرفین

چنانچه خسارت وارده کم باشد، نیازی به رسم کروکی تصادف نخواهید داشت. اما برای اطمینان می‌‎توانید درخواست رسم کروکی دهید.

مطلب پیشنهادی : کروکی تصادف: تعریف، شرایط و نحوه اعتراض به کروکی

سقف خسارت سیار چقدر است؟

کارشناسی محل تصادف توسط کارشناس

سقف خسارت سیار

تفاوتی ندارد به واحد تشخیص خسارت مراجعه کنید یا درخواست کارشناس بیمه سیار داشته باشید؛ در هر دو حالت سقف خسارت سیار یکسان بوده و برابر با عدد تعیین شده در بیمه‌نامه است. سقف تعهدات مالی در سال ۱۴۰۳ بین ۴۰ الی ۸۰۰ میلیون تومان متغیر است که خود بیمه‌گزار آن را انتخاب می‌کند. البته این موضوع می‌تواند در شرکت‌های بیمه مختلف متفاوت باشد.

برای اطلاعات بیشتر بیمه شخص ثالث چیست را مطالعه کنید.

مدارک دریافت خسارت بدون کروکی در بیمه شخص ثالث

مدارک زیر برای دریافت خسارات بدون کروکی در بیمه شخص ثالث مورد نیاز است:

 • شماره بیمه شخص ثالث طرفین حادثه
 • اصل و کپی گواهینامه رانندگی طرفین حادثه
 • کپی و اصل کارت ملی طرفین حادثه
 • اصل و کپی کارت خودرو طرفین حادثه
 • سند مالکیت وسیله نقلیه زیاندیده
 • شماره حساب بانکی (شماره شبا) زیان‌دیده جهت واریز خسارت

استعلام بیمه شخص ثالث

کدام شرکت بیمه‌ها مراکز خسارت سیار دارند؟

خسارت سیار

خسارت بیمه بدنه و شخص ثالث از طریق خسارت سیار ارزیابی و پرداخت می‌شود.

در جدول زیر مراکز خسارت سیار تمام شرکت‌های بیمه بررسی شده است:

شماره تماسپرداخت خسارت در شهرستانپرداخت خسارت در تهرانخسارت سیار بیمه ثالثخسارت سیار بیمه بدنهشرکت بیمه
۸۶۷۱۸۸۸۸بیمه ایران
۸۷۰۷بیمه آسیا
۸۴۳۲۵/۴۵۸۲۴بیمه البرز
۷۴۴۸۱بیمه دانا
۸۲۵۹بیمه پارسیان
۸۴۳۲۵بیمه پاسارگاد
۸۹۳۸۲بیمه کوثر
۴۵۸۲۴بیمه تعاون
۸۴۳۲۵بیمه سرمد
۸۴۳۲۵بیمه رازی
۸۴۲۲۳بیمه معلم
۸۵۳۳۳بیمه ملت
۸۶۹۰بیمه ما
۴۲۵۹۴بیمه کارآفرین
۸۴۳۲۵بیمه سینا
۴۴۰۰۶۱۶۲بیمه سامان
۸۴۳۲۵بیمه نوین
۸۴۳۲۵/۱۴۰۱بیمه تجارت نو
۱۶۷۱بیمه دی

 

بیمه سیار ایران

شرکت بیمه ایران خسارت سیار را برای بیمه شخص ثالث فقط در شهر تهران ارائه می‌دهد. در صورت بروز تصادف، می‌توانید در ساعات کاری به مراکز تماس این شرکت تلفن کنید و درخواست اعزام کارشناس کنید. چنان‌چه در خارج از ساعات کاری دچار تصادف شدید، پس از دریافت گزارش پلیس و کروکی، در روز بعد از تصادف با مراکز گفته شده تماس حاصل فرمایید. برای درخواست کارشناس سیار بیمه ایران، باید هر دو راننده مقصر و زیان دیده در محلی معین حاضر شوند تا هزینه آسیب وارد شده در همان محل پرداخت شود. فقط کافی است تا با شماره تلفن خسارت سیار بیمه ایران تماس بگیرید.

متأسفانه امکان دریافت خسارت سیار بیمه بدنه ایران را در این شرکت شاهد نیستیم و بیمه‌گزاران برای استفاده از بیمه بدنه خود باید به مراکز تعیین خسارت مراجعه کنند. در رابطه با ساعت کار خسارت سیار بیمه ایران نیز رئیس طرح کارشناسی این شرکت اعلام کرده است که از طلوع تا غروب آفتاب، این واحد مشغول به فعالیت خواهد بود.

شماره بیمه سیار ایران: ۰۲۱۸۶۷۱۸۸۸۸

سقف پرداخت خسارت سیار بیمه ایران

در شرایط پرداخت خسارت سیار بیمه ایران آمده است که سقف پرداخت خسارت سیار این شرکت در محل حادثه، بدون گزارش پلیس برای بیمه‌نامه‌های شخص ثالثی که پوشش ۹۰ میلیون تومانی دارند، ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است. محاسبه هزینه همیشه بعد از بررسی‌های لازم توسط کارشناسان این بیمه انجام می‌گیرد. بیمه ایران از سال ۸۶ در جهت ارائه خدمات سریع و آسان به مشتریان، طرح پرداخت خسارت سیار در تهران را آغاز کرد. طبق این طرح خسارت بیمه‌گزار در صحنه تصادف اتومبیل پرداخت می‌شود. در شهر تهران نزدیک به ۵۰ تیم کارشناس خسارت بیمه ایران وجود دارد که به صورت سیار مشغول فعالیت هستند. پس شما می‌توانید با واحد خسارت سیار بیمه ایران تماس بگیرید و به راحتی خسارت خود را دریافت نمایید.

پرداخت خسارت سیار بیمه آسیا

بیمه سیار آسیا خسارت‌های هر دو بیمه بدنه و شخص ثالث را پرداخت می‌کند. خدمات این مجموعه فقط در شهر تهران ارائه می‌شود و برای سایر نقاط هنوز خدمتی ارائه نمی‌شود. پرداخت هزینه خسارت سیار بیمه آسیا در محل حادثه و توسط کارشناسان این بیمه انجام می‌گیرد. برای درخواست اعزام کارشناس سیار بیمه آسیا، می‌توانید در روزهای شنبه تا پنج شنبه، ساعت ۸ تا ۱۶ با واحد مربوطه تماس بگیرید. در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز این مجموعه از ساعت ۹ الی ۱۴ پاسخگوی بیمه‌گزاران هستند.

شماره تلفن خسارت سیار بیمه آسیا: ۸۷۰۷

خسارت سیار بیمه البرز

به منظور دریافت خسارت در محل از بیمه البرز باید بعد از زمان وقوع تصادف، با واحد خسارت سیار بیمه البرز تماس بگیرید و شرایط را شرح دهید. این شرکت بیمه نیز خسارت شخص ثالث و بدنه را در سراسر کشور به صورت سیار پرداخت خواهد کرد. پرداخت خسارت سیار بیمه البرز هم مانند سایر بیمه‎‌ها بعد از کارشناسی و برآورد هزینه توسط کارشناسان و نمایندگان این بیمه در محل حادثه پرداخت می‌شود.

شماره خسارت سیار بیمه البرز: ۰۲۱۸۴۳۲۵

خسارت سیار بیمه تعاون

بیمه تعاون دارای قابلیت خدمات سیار ارزیابی خسارت است. پرداخت خسارت سیار بیمه تعاون بعد از بررسی توسط کارشناسان این بیمه انجام می‌شود. برای این کار، بیمه‌گزاران لازم است تا با شرکت‌های ارزیاب خسارت سامان نگار به شماره یا محک خسارت تماس بگیرند.

شماره خسارت سیار بیمه تعاون سامان نگار: ۰۲۱۸۴۳۲۵

شماره خسارت سیار بیمه تعاون محک خسارت: ۰۲۱۴۴۰۰۶۱۶۲

خسارت سیار بیمه دانا

بیمه‌گزارانی که شرکت بیمه دانا را برای بیمه شخص ثالث خود انتخاب کرده‌اند، می‌توانند در محل تصادف، خسارت فرد زیان‌دیده را پرداخت کنند. بیمه دانا در سراسر کشور خدمات بیمه سیار را ارائه می‌دهد. در صورت بروز حادثه کافی است، همان لحظه با واحد مربوطه تماس بگیرید تا واحد خسارت سیار بیمه دانا به محل حادثه بیاید و خسارت شما را ارزیابی و پرداخت کند.

شماره تلفن خسارت سیار بیمه دانا: ۰۲۱-۷۴۴۸۱

خسارت سیار بیمه سامان

یکی دیگر از شرکت‌هایی که این خدمت را ارائه می‌دهد، بیمه سامان است؛ این شرکت با همکاری مجموعه معین خسارت، با اعزام کارشناسی به محل تصادف، همان لحظه خسارت را تعیین و پرداخت می‌کند.

شماره تلفن خسارت سیار سامان: ۰۲۱۴۴۰۰۶۱۶۲

خسارت سیار بیمه دی

بیمه دی به تازگی با طراحی یک سامانه آنلاین در برخی از شهرها (بوشهر، خوی، ساری، سمنان، شهرکرد، کرج و شیراز) خدمات پرداخت خسارت را در محل حادثه ارائه می‌دهد. برای استفاده از این سامانه کافی است اپلیکیشن دی‌دار را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. اگر حادثه‌ای برای شما رخ داد، از طریق همین سامانه، گزینه «تصادف کردم» را انتخاب کنید و با ارائه اطلاعات خواسته شده، منتظر حضور کارشناس در محل باشید.

گرفتن خسارت سیار

پرداخت هزینه خسارت در محل تصادف توسط شرکت‌های مختلف

چگونه خسارت خود را حضوری دریافت کنیم؟

پرداخت خسارت به صورت حضوری را تمام شرکت‌هایی که بیمه ارائه می‌دهند. برای این کار باید بعد به یکی از مراکز تعیین خسارت شرکت بیمه خود مراجعه کرده و درخواست کارشناسی دهید. پس از بررسی مدارک و شواهد، میزان خسارت تعیین شده و به بیمه‌گزار پرداخت می‌شود. اگر به دنبال آدرس مراکز پرداخت خسارات هستید، مقاله مراکز پرداخت خسارات بیمه را مطالعه کنید.

خرید بیمه ثالث و بیمه بدنه خودرو از بیمه دات کام

برای خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه به شکل اینترنتی، می‌توانید مشخصات خودروی بیمه شده را در سامانه بیمه دات کام ثبت کنید. با ثبت مشخصات خودرو، توانایی مقایسه قیمت بیمه بدنه و ثالث خودروی شرکت‌های مختلف را در بیمه دات کام مشاهده خواهید کرد. شما می‌توانید به مقایسه پوشش‌ها و قیمت بیمه‌های مختلف شرکت‌های مختلف اقدام نموده و در نهایت بیمه‌نامه اتومبیل را خریداری کنید. رانندگی بدون داشتن بیمه خودرو عواقب زیادی دارد بنابراین نباید در خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه کوتاهی کرد. در سامانه بیمه دات کام شرکت‌های دارای بیمه سیار مشخص شده‌اند. اگر می‌خواهید از خدمات خسارت سیار استفاده کنید، هنگام خرید به این موضوع دقت داشته باشید.

خسارت سیار یک خدمت کاربردی برای بیمه‌گزاران

خسارت سیار یکی از مزایای شرکت‌های بیمه است. وجود واحد‌های خسارت سیار به بیمه‌گزاران این امکان را می‌دهد تا بدون هدر دادن زمان برای دریافت خسارت اقدام نمایند. پس در زمان انتخاب بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه باید به وجود این امکان در شرکت بیمه توجه کرد. در این مقاله در مورد خسارت سیار و روش‌های دریافت آن با شما صحبت کردیم. همچنین شرکت‌های بیمه دارای امکان پرداخت خسارت سیار را نیز به شما معرفی نمودیم. در صورتی که در مورد خسارت سیار یا خرید بیمه خودرو سوال یا ایهامی داشتید از طریق شماره تماس ۰۲۱۴۳۷۲ با همکاران ما در قسمت پشتیبانی تماس بگیرید یا از قسمت نظرات این مقاله با ما در ارتباط باشید.

لیست برچسب ها
آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
دریافت سریع خلافی خودرو
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ / بدهی خودرو / کارشناسی و معامله / مقالات بیمه شخص ثالث

نکات معامله ماشین و روش‌های دریافت سریع خلافی خودرو در ۱۴۰۳

برای اینکه با این مشکل مواجه نشوید بهتر است قبل از نوشتن قولنامه، وضعیت جرائم رانندگی مالک را بررسی کنید. در این مقاله می‌خواهیم شما را با نکات معامله ماشین و روش‌های دریافت سریع خلافی خودرو آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

انتقال تخفیفات بیمه شخص ثالث
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ / مقالات بیمه شخص ثالث

انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به پلاک جدید (قانون انتقال بیمه ثالث ۱۴۰۳)

تخفیفات عدم خسارت هنگام انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث، مهم‌ترین دغدغه رانندگان خودرو است. چون اگر فرد از درصد بالایی تخفیفات به دلیل رانندگی ایمن خود برخوردار باشد، در هنگام خرید بر کاهش قیمت بیمه شخص ثالث تاثیر چشمگیری دارد.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
Sh
۲۱ مهر ۱۴۰۲

سلام خسته نباشید دیشب من تصادف کردم یکی بهم زد در رفت الان میخوام بدونم بیمه خسارت میده بهم؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۲ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  برای خسارات زیر ۳۰ میلیون می توانید بدون کروکی خسارت را دریافت نمایید.

person
شهرام
۲۸ مرداد ۱۴۰۲

سلام بنده بعد از بارگزاری مدارک وتایید شدن الان ۱۰روز گذشته هنوز هم خسارتی پرداخت نشده

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. بررسی مدارک و تایید میزان خسارت مدتی زمان می برد. نگران نباشید.

person
عزیزی
۱۳ خرداد ۱۴۰۲

سلام
بنده تصادف کردم و مقصر حادثه بودم
کارشناس خسارت متاسفانه در شهر مورد نیست و برای ثبت الکترونیکی باید کلی وقت گذشت مدارک ثبت کرد که حالا نواقصی مدارک نباشه و ….تا برای یه اعزام کارشناس به شهر ،تشریف بیارن

person
حسن
۱۹ اسفند ۱۴۰۱

سلام من سه روز پیش تصادف کردم شب بود چون طرف مقابل خیلی عصبی بود مجبور شدم نقدی به اون خسارت پرداخت کنم واو را راهی کردم حالا من بیمه بدنه دارم اما کروکی ندارم ایا بیمه به من خسارتم را میده

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۱

  سلام. اگر خسارت شما زیر بیست میلیون باشد نیازی به کروکی نیست.

person
Aref
۲۵ بهمن ۱۴۰۱

سلام در اثر بی احتیاطی راننده مقصر درب ماشینم سمت شاگرد خسارت دیده برای اینکه زودتر بیمه خسارت را پرداخت کنه به صورت حضوری بهتر است یا سیار؟؟؟
بیمه ایران هست
بیمه سیار بهتره یا حضوری؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. بازدید بیمه بدنه حضوری و سیار هر دو یک شرایط دارند. فرق چندانی ندارد.

person
شهیر
۲۴ دی ۱۴۰۱

سلام ایا خسارتی که توسط بیمه تایین میشه با وسایل هست یا فقط دستمزد ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ دی ۱۴۰۱

  سلام هزینه تعمیر است.

person
مردمی
۲۹ آذر ۱۴۰۱

سلام تعیین خسارت سیار بیمه ایران باید پول اضافی هم بدهیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱

  سلام اصولا خیر

person
مرتضی
۲۷ آبان ۱۴۰۱

سلام .من موتور سوار هستم. تقریبا یک ماه پیش با یک خودرو تصادف کردم و افسر راننده خودرو را مقصر صد در صد اعلان کرد کرد. به من هم یک‌برگه دادن که برم دادگاه انقلاب اسلامی برای تعیین و پرداخت نداشتن گواهینامه.
خواستم بپرسم بعد از یکماه میخوام برم برای تعیین و پرداخت جریمه که بعدش برم بیمه اسیا برای تعیین خسارت.
این دیرکرد من برام مشکل ساز میشه ؟؟
امکان داره بیمه ، بخاطر اینکه دیر رفتم خسارتی به من پرداخت نکنه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱

  سلام این را باید از یک وکیل آشنا به این حوزه بپرسید.

person
بسپار
۱۹ مهر ۱۴۰۱

سلام چرا واحد سیار بیمه ایران تماس میگیریم، کسی جواب نمیده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱

  سلام اطلاعی نداریم.

   person
   احترام
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱

   سلام شماره خسارت سیار بیمه البرز چنده؟ چرا جواب نمیدن؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۷ مهر ۱۴۰۱

    سلام شماره در خود سایت است اما اینکه چرا جواب نمیدهند، اطلاعی نداریم.

     person
     آیسان
     ۲۱ دی ۱۴۰۱

     سلام شرایط خسارت سیار بیمه ایران به چه صورته؟

     person
     کارشناس بیمه
     ۲۴ دی ۱۴۰۱

     سلام شرایط خاصی ندارد.

person
فرهاد بیگی
۱۶ مهر ۱۴۰۱

نرخ بیمه شخص ثالث در سال ۱۴۰۰ با بیشترین تخفیف مجاز چقدر است ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱

  سلام سال ۱۴۰۰ که گذشته است!!!!

person
خورشید
۰۴ مهر ۱۴۰۱

سلام نحوه پرداخت خسارت بیمه رازی باید کجا برم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ مهر ۱۴۰۱

  سلام باید به واحد خسارت مراجعه کنید.

person
ali
۰۱ مهر ۱۴۰۱

سلام بنده الان یکماه اسیر دریافت خسارت از بیمه تعاون هستم هی آخر هفته میگن ممنون میشم راهی برام بزارید باسپاس

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ مهر ۱۴۰۱

  سلام متاسفانه بعضی شرکت ها مانند تعاون در پرداخت خسارت بسیار اذیت می کنند.

person
سروش
۲۷ شهریور ۱۴۰۱

میشه بگین زمان تقریبی رسیدن کارشناس بیمه سر صحنه چقدره؟ و اینکه برای استفاده از بیمه سیار باید هزینه اضافه تر پرداخت کنیم یا از خود سهم بیمه کسر میشه!؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

  سلام بستگی به شرکت بیمه و نزدیکی محل حادثه به شما دارد.

person
اویس کرد
۲۷ شهریور ۱۴۰۱

اگه در زمان تصادف گواهی نامه نداشته باشیم، خسارت سیار میشه گرفت؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

  سلام کلا بیمه خسارت می دهد اما خسارت را پس خواهد گرفت.

person
حسین همدانی
۲۳ شهریور ۱۴۰۱

سلام اگه کروکی برای دریافت خسارت سیار تصادف چه کار باید کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

  سلام در خسارت سیار همه کارها در همان موقع انجام می شود.

person
امین
۰۳ شهریور ۱۴۰۱

با سلام حدودا بک ماه هست تصادف کردم در اصفهان حدودا یک ماه هست دستم بنده بیمه تعاون هستش که خسارت بگیرم انها هم انگار نه انگار عجب بیمه ی بدی هست این تعاون با این کارشناسهای داغونش

person
رضا
۱۹ مرداد ۱۴۰۱

من دیروز تصادف کردم مقصر هم من بودم الان مدارک ماشین شهرستانه کارت ماشین هم گم کردم فقط بیمه و معاینه فنی ماشین رو دارم ایا بیمه قبول میکنه؟؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

  سلام به هر حال باید تمامی مدارک باشد. حداقل اگر هم گم کرده اید، رسیدی باید باشد که نشان دهد شما درخواست المثنی کرده اید.

person
حسنی
۱۱ تیر ۱۴۰۱

سلام برای دریافت خسارت سیار ایران باید چه ساعتی تماس بگیریم، بعد از ظهرها چرا جواب نمیدن؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اصولا ۲۴ ساعته است.

person
محسن
۲۹ فروردین ۱۴۰۱

سلام من با یک موتوری تصادف کردم هر دو وسیله به پارکینگ منتقل شد مقصر موتورسیکلت شده کروکی هم گرفتم کپی مدارک موتور رو هم دارم الان باید برای دریافت خسارت از بیمه موتور(بیمه ایران) با کجا تماس بگیرم و چکار باید بکنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، با شماره ۰۹۶۶۸ تماس بگیرید. شماره خسارت سیار بیمه ایران است.

person
محمد
۱۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام بنده سه روز پیش تصادف کردم و افسر راهنمایی رانندگی بدون کروکی اون شخص رو مقصر شناخت و کلیه کارای اداری رو انجام دادیم و قرار شد بیمه بعد از کارشناسی خسارت رو پرداخت کنه چقد زمان می‌بره خسارت رو پرداخت کنه شرکت بیمه ایران

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، هر شرکتی متفاوت است ولی اصولا د مراکز واحد خسارت اعلام می کنند که حداقل ۲۴ ساعت کاری اما یک هفته یا ده روز هم بوده است.

person
Hosen
۲۱ اسفند ۱۴۰۰

سلام بنده با ماشینی که از پشت زدن و مقصر بودن رفتیم بیمه ایران بدون کروکی ایشون فرم مقصر رو پر کردند عکس از ماشین گرفتن و کارشناس هم خودرو را بازدید کرده ات و میزان خسارت ۱۰تومنه شماره شبا رو هم ثبت کرده

میخواستم بپرسم ممکنه برای پرداخت خسارت بدون کروکی به مشکل بخورم ?
اگر مشکلی نداره مدت زمان واریز چقدر طول میکشه ?

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، نه مشکلی وجود ندارد. همه چیز را کارشناس ثبت کرده است. اصولا بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری واریز می کنند؛ اما ممکن است که باز تغییراتی داشته باشد.

person
واحد
۲۴ بهمن ۱۴۰۰

سلام
بنده یک ماه است بیمه رازی بابت یک خراش در پارکینگ که ۴۰۰هزار تومان تعیین شده و تمام کارها انجام و تهران تایید کرده کرمان پرداخت نمی کند .لطفا راهنمایی بفرمایید

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، با واحد شکایت بیمه خود تماس بگیرید. اگر تایید شده باید پرداخت کنند.

person
ثبوتی
۱۷ دی ۱۴۰۰

سلام غیراز ساعت کاری باید چنان کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۷ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بهتر است فردا به صورت حضوری و با همراه مدارک به مراکز پرداخت خسارت مراجعه کنید.

person
امیر
۱۱ دی ۱۴۰۰

سلام من چند روز پیش تصادف کردم و کارشناس سیار اومد ماشین رو دید و گفت برو سپر و چراغ رو بخر و یک و نیم میلیون هم گفت برا سپر مینویسم اما با گذشت یه هفته هنوز پولی واریز نشده

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز لطفا با واحد پرداخت خسارت تماس بگیرید

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید