06 دی 1401

خسارت سیار: گزینه طلایی بیمه برای پرداخت خسارت در محل

مهم‌ترین معیار در خرید بیمه‌نامه، دریافت خسارت از شرکت بیمه است.این موضوع، بیمه شده را ترغیب می‌کند که به شرکت بیمه اعتماد بیشتری کرده و هرسال بیمه خود را تمدید کند. اگر قصد خرید بیمه اتومبیل داشته باشید، به علت خطرات جاده‌ای خسارت بیشتری را متحمل خواهید شد. پس بهتر است شرکت‌های بیمه‌ای را انتخاب کنید که پرداخت خسارت سیار داشته باشند. در ادامه به بررسی این مورد خواهیم پرداخت.

ابتدا بهتر است در رابطه با خسارت سیار بدانید:

خسارت سیار چیست؟

از خدماتی که شرکت‌های بیمه در بیمه‌نامه خودرو ارائه می‌دهند، می‌توان به امکان پرداخت خسارت به صورت سیار اشاره کرد. در صورت وجود واحد خسارت سیار، در زمان وقوع حادثه، کارشناسان ارزیاب خسارت بیمه  به محلی که تصادف رخ داده است مراجعه کرده و حادثه را بررسی می‌کنند. به بیان دیگر، برای این‌که به راحتی بتوان خسارت را از شرکت بیمه دریافت کرد، باید  تعداد مراکز پرداخت خسارت بیشتر بوده و در دسترس باشند. همچنین اگر شرکت بیمه در این راستا یاری رسان باشد و در پرداخت خسارت تعللی نکند، نظر بیمه‌گزاران  را به خود جلب خواهد کرد. معیاری مهم برای انتخاب بهترین بیمه ماشین از هر یک از شرکت‌های بیمه این است که بیمه‌گزار بتواند در کمترین زمان ممکن از شرکت بیمه خسارت بگیرد.با داشتن واحد خسارت سیار این اتفاق خواهد افتاد.

در زمان تصادف چه کنیم؟

هنگامی که تصادف رخ می‌دهد، علاوه بر انتقال حس بد به زیان دیده و راننده‌ی مقصر، فکر کردن به مراحلی که برای دریافت خسارت باید طی شود، امان را می‌برد.در برخی موارد بسیاری از افراد نمی‌دانند باید چگونه دنبال دریافت خسارت باشند. گاهی نیز این افراد نمی‌دانند که چه مدارکی را برای آن باید ارائه دهند.در این مقاله قصد داریم در رابطه دریافت خسارت به روش گفته شده با شما صحبت نماییم.

مهم‌ترین نکته‌ای که در زمان تصادف باید به آن توجه داشته باشید، نداشتن استرس و حفظ آرامش است. در اکثر مواقع کار به حضور یافتن پلیس نکشیده و دو راننده به توافق می‌رسند.

از خدمات بی‌نظیری که در برخی از شرکت‌های بیمه وجود دارد، داشتن واحد خسارت سیار است. در واقع با داشتن این گزینه در خدمات شرکت بیمه، در زمان خسارت کارشناسان مربوطه به محل تصادف اعزام شده و حادثه را از نزدیک بررسی می‌کنند.

چه خسارت‌هایی از طریق واحد‌‌های سیار قابل پرداخت می‌باشد؟

برخی تصور می‌کنند که کارشناسان سیار  فقط خسارت‌ بیمه شخص ثالث را ارزیابی و بررسی می‌کنند. در صورتی که این‌طور نیست. خسارت بیمه بدنه نیز از این طریق قابل پرداخت است.

مطلب پیشنهادی: راهنمای بیمه بدنه چیست؟

چگونه خسارت خود را از شرکت بیمه دریافت کنیم؟

دریافت خسارت از شرکت‌های بیمه به روش‌های مختلفی صورت می‌پذیرد. یکی از مرسوم‌ترین روش‌های دریافت خسارت مراجعه به مراکز پرداخت خسارت است. متقاضیان عزیز می‌توانند به مراکز دریافت خسارت شهر/ استان خود مراجعه کرده و نسبت به وصول خسارت اقدام نمایند.لازم به ذکر است که با انتخاب این روش باید زمان زیادی را صرف کرده یا با مشکلاتی اعم از ناهماهنگی طرفین،عدم مراجعه مقصر به مرکز پرداخت مواجه شوید.اگر به دنبال آدرس مراکز پرداخت خسارات بیمه این مراکز هستید، این مقاله را مطالعه کنید.

بهترین روش برای دریافت خسارت، استفاده از روش پرداخت خسارت سیار است. لطفا توجه داشته باشید که این روش تنها برای خسارت‌های مالی قابل استفاده است نه خسارت‌های جانی!

چه مدارکی برای پرداخت خسارت سیار لازم است؟

به منظور دریافت خسارت به روش فوق، می‌بایست طرفین حادثه در محلی معین اعلام حضور کرده و مدارک زیر را به منظور دریافت خسارت سیار به همراه داشته باشند:

 • گزارش پلیس
 • کروکی تصادف
 • گواهینامه طرفین
 • کارت خودرو طرفین
 • بیمه شخص ثالث معتبر طرفین

چنانچه خسارت وارده کم باشد، نیازی به رسم کروکی تصادف نخواهید داشت. اما برای اطمینان لازم می‌‎توانید درخواست رسم کروکی دهید.

مطلب پیشنهادی : کروکی تصادف: تعریف، شرایط و نحوه اعتراض به کروکی 

سقف خسارت سیار چقدر است؟

برای پرداخت خسارت به روش گفته شده می‌بایست به سقف درج شده در بیمه‌نامه توجه داشته باشید. آن‌چه در بیمه‌نامه شما لحاظ شده است سقف خسارت دریافتی شماست.

برای اطلاعات بیشتر بیمه شخص ثالث چیست را مطالعه کنید.

در چه شرایطی خسارت مالی بیمه شخص ثالث بدون کروکی پلیس پرداخت می شود؟

در شرایط زیر بدون کشیدن کروکی خسارات مالی پرداخت می‌شود:

 • هردو وسیله نقلیه دارای بیمه شخص ثالث معتبر و پیوسته باشند.
 • هر دو راننده دارای گواهینامه معتبر و متناسب با وسیله نقلیه باشند.
 • حادثه منجر به خسارت جرحی (جراحت یا فوت ) نشده باشد.
 • حداکثر خسارت وارده به زیاندیده ۲۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۱ است.
 • طرفین حادثه در مورد مقصر اختلاف نظر نداشته باشند.
 • هر دو وسیله نقلیه توسط کارشناس بیمه بازدید شود.

برای اطلاعات بیشتر مقاله خسارت بدون کروکی را مطالعه کنید. 

مدارک دریافت خسارت بدون کروکی در بیمه شخص ثالث

مدارک زیر برای دریافت خسارات بدون کروکی در بیمه شخص ثالث مورد نیاز است:

 • شماره بیمه شخص ثالث طرفین حادثه
 • اصل و کپی گواهینامه رانندگی طرفین حادثه
 • کپی و اصل کارت ملی طرفین حادثه
 • اصل و کپی کارت خودرو طرفین حادثه
 • سند مالکیت وسیله نقلیه زیاندیده
 • شماره حساب بانکی (شماره شبا ) زیاندیده جهت واریز خسارت

استعلام بیمه شخص ثالث

کدام شرکت بیمه‌ها مراکز خسارت سیار دارند؟

در جدول زیر مراکز خسارت سیار تمام شرکت‌های بیمه بررسی شده است:

شماره تماس پرداخت خسارت در شهرستان پرداخت خسارت در تهران خسارت سیار بیمه ثالث خسارت سیار بیمه بدنه شرکت بیمه
09668 بیمه ایران
8707 بیمه آسیا
84325/45824 بیمه البرز
_ بیمه دانا
_ بیمه پارسیان
84325 بیمه پاسارگاد
_ بیمه کوثر
45824 بیمه تعاون
_ بیمه سرمد
84325 بیمه رازی
_ بیمه معلم
84325 بیمه ملت
_ بیمه ما
_ بیمه کارآفرین
84325 بیمه سینا
8943 بیمه سامان
84325 بیمه نوین
84325/1401 بیمه تجارت نو
بیمه دی

 

خسارت در محل بیمه ایران

شرکت بیمه ایران خسارت سیار را برای بیمه شخص ثالث فقط در شهر تهران ارائه می‌دهد. در صورت بروز تصادف، می‌توانید در ساعات کاری  به  مراکز تماس این شرکت تلفن کنید و درخواست اعزام کارشناس کنید.چنانچه در خارج از ساعات کاری دچار تصادف شدید، پس از دریافت گزارش پلیس و کروکی، در روز بعد از تصادف با مراکز گفته شده تماس حاصل فرمایید.هر دو راننده مقصر و زیان دیده در محلی معین حاضر گردید تا خسارت شما در همان محل پرداخت شود. فقط کافی است تا با تلفن بیمه سیار ایران تماس بگیرید. البته شرایط پرداخت خسارت بیمه ایران بهتر است که در هنگام تماس با شرکت بیمه ایران در نظر بگیرید.

سقف پرداخت خسارت سیار بیمه ایران

اگر برای شما هم سوال است که؛ تعیین خسارت سیار بیمه ایران چگونه انجام می‌شود؟ ادامه این مطلب را در مورد بیمه ایران سیار حتما بخوانید. سقف پرداخت خسارت سیار بیمه ایران در محل حادثه 2 میلیون و 250 هزار تومان و بدون گزارش پلیس برای بیمه نامه‌های شخص ثالثی که پوشش 90 میلیون تومانی دارند، اعمال می‌شود.  خسارت سیار بیمه بدنه ایران همیشه بعد از بررسی‌های لازم توسط کارشناسان این بیمه انجام می‌گیرد.

بیمه ایران از سال 86 در جهت ارائه خدمات سریع و آسان به مردم طرح پرداخت خسارت سیار در تهران را آغاز کرد. طبق این طرح خسارت مردم در صحنه تصادف اتومبیل پرداخت می شود و در ضمن تا سقف تعهدات شخص ثالث خسارت بدون گزارش پلیش پرداخت می شود. برای استفاده از این خدمات لازم است درخواست کارشناس سیار بیمه ایران را از نمایندگی‌های این بیمه داشته باشید. کارشناس سیار بیمه ایران تهران بعد از برقراری تماس شما به محل حادثه می‌آید و بررسی‌های لازم را انجام می‌دهد.

خسارت سیار بیمه آسیا

این بیمه خسارت سیار بیمه بدنه و شخص ثالث را به صورت سیار در شهر تهران پرداخت می‌کند. پرداخت خسارت سیار بیمه آسیا در محل حادثه و توسط کارشناسان این بیمه انجام می‌گیرد.

خسارت سیار بیمه البرز

به منظور دریافت خسارت بیمه البرز باید با شماره تلفن سیار بیمه البرز ثبت شده در جداول بالا تماس حاصل نموده و درخواست اعزام کارشناس سیار بیمه البرز دهید. این شرکت بیمه نیز خسارت شخص ثالث و بدنه را در سراسر کشور به صورت سیار پرداخت خواهد کرد. پرداخت خسارت سیار بیمه البرز هم مانند سایر بیمه‎‌ها بعد از کارشناسی و برآورد هزینه توسط کارشناسان و نمایندگان این بیمه در محل حادثه پرداخت می‌شود.

خسارت سیار بیمه پاسارگاد

این شرکت بیمه نیز در هردو رشته بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث امکان سیار برای پرداخت خسارت دارد و آن را به بیمه‌گزاران ارائه می‌دهد.

خسارت سیار بیمه رازی

بیمه رازی نیز در سرتاسر کشور پرداخت خسارت را به صورت سیار را ارائه می‌دهد. شرکت بیمه رازی، خسارت هردو بیمه بدنه و  بیمه شخص ثالث را به همین روش پرداخت می‌کند.

خسارت سیار بیمه سرمد

این شرکت در سال‌های اخیر با اضافه کردن روش پرداخت خسارت به صورت سیار، خدمات خود را بهینه کرده است. بیمه سرمد نیز در سراسر کشور به همین روش خسارت تصادفات اتومبیل را پرداخت می‌کند.

خسارت سیار بیمه تعاون

بیمه تعاون دارای قابلیت عرضه خدمات سیار ارزیابی خسارت است. پرداخت خسارت سیار بیمه تعاون بعد از بررسی توسط کارشناسان این بیمه انجام می‌شود. برای این کار، بیمه گزاران لازم است تا با شرکت‌های ارزیاب خسارت سامان نگار به شماره ۰۲۱۸۴۳۲۵ و محک خسارت ۰۲۱۴۴۰۰۶۱۶۲ تماس بگیرند.

شماره تلفن واحد پرداخت خسارت سیار شرکت‌های مختلف به صورت زیر است:

 • بیمه ایران: 88887186 – 021 یا 09668
 • تجارت نو: 096990 (دارای اپلیکیشن اعلام خسارت)
 • بیمه دی: 1671
 • بیمه پارسیان: 8259
 • بیمه تعاون: 84325-021 یا 45824-021

خرید بیمه ثالث و بیمه بدنه خودرو از بیمه دات کام

برای خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه به شکل اینترنتی، می توانید مشخصات خودروی بیمه شده را در سامانه بیمه دات کام ثبت کنید. با ثبت مشخصات خودرو، توانایی مقایسه قیمت بیمه بدنه و ثالث خودروی  شرکت‌های مختلف را در بیمه دات کام مشاهده خواهید کرد. شما می‌توانید به مقایسه پوشش‌ها و قیمت بیمه‌های مختلف شرکت‌های مختلف اقدام نموده و در نهایت بیمه‌نامه اتومبیل را خریداری می‌کنید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
09 خرداد 1402 / بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث چیست؟ + راهنمای استفاده از بیمه شخص ثالث خودرو (بهار 1402)

بیمه شخص ثالث چیست و چه پوشش‌هایی دارد؟ چرا بیمه ثالث اتومبیل اجباری است؟ بهترین و ارزان‌ترین بیمه را از کجا بخریم؟ برای اطلاعات جامع این مقاله را بخوانید!

08 خرداد 1402 / بیمه شخص ثالث

مجازات رانندگی بدون گواهینامه و قانون بیمه شخص ثالث برای رانندگان فاقد گواهی نامه

آیا بیمه شخص ثالث خسارات رانندگی بدون گواهی نامه را جبران می‌کند؟ مجازات فرد متخلف چیست؟ این اطلاعات را در این مقاله بخوانید!

07 خرداد 1402 / بیمه شخص ثالث

سقف خسارت بیمه شخص ثالث چیست؟ سقف تعهدات بیمه ثالث در سال 1402

سقف خسارات بیمه چقدر است؟ سقف خسارات مالی و جانی در بیمه ثالث ماشین را در این مقاله بخوانید.

07 خرداد 1402 / بیمه شخص ثالث

تخفیف بیمه شخص ثالث چگونه بگیریم؟+ آخرین اصلاحات سال 1402

اگر در مدت زمان اعتبار بیمه‌نامه، هیچ تصادفی را تجربه نکنید و از شرکت بیمه‌گر خسارتی دریافت نکنید، در زمان تمدید بیمه نامه شخص ثالث خودرو، به شما تخفیف عدم خسارت تعلق می گیرد که بر قیمت بیمه‌نامه جدیدتان اعمال خواهد شد.

06 خرداد 1402 / بیمه شخص ثالث

درباره نرخ بیمه شخص ثالث خودرو در سال 1402 چه می دانید؟

اگر می‌خواهید در خصوص نرخ بیمه ثالث ۱۴۰۱ و عوامل موثر بر قیمت این بیمه، اطلاعات کسب کنید این مقاله را بخوانید!

05 خرداد 1402 / بیمه شخص ثالث

عواقب خطرناک و جبران‌ناپذیر نداشتن بیمه شخص ثالث (آپدیت 1402)

حادثه خبر نمی‌کند! اگر وسیله نقلیه‌ای دارید که در گرفتن بیمه آن سهل انگاری می‌کنید؛ اگر از عواقب نداشتن بیمه شخص ثالث اطلاعی ندارید، حتما این مقاله را بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
امیر
11 دی 1400

سلام من چند روز پیش تصادف کردم و کارشناس سیار اومد ماشین رو دید و گفت برو سپر و چراغ رو بخر و یک و نیم میلیون هم گفت برا سپر مینویسم اما با گذشت یه هفته هنوز پولی واریز نشده

  کارشناس بیمه
  12 دی 1400

  سلام دوست عزیز لطفا با واحد پرداخت خسارت تماس بگیرید

ثبوتی
17 دی 1400

سلام غیراز ساعت کاری باید چنان کرد؟

  کارشناس بیمه
  17 دی 1400

  سلام دوست عزیز، بهتر است فردا به صورت حضوری و با همراه مدارک به مراکز پرداخت خسارت مراجعه کنید.

واحد
24 بهمن 1400

سلام
بنده یک ماه است بیمه رازی بابت یک خراش در پارکینگ که 400هزار تومان تعیین شده و تمام کارها انجام و تهران تایید کرده کرمان پرداخت نمی کند .لطفا راهنمایی بفرمایید

  کارشناس بیمه
  25 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، با واحد شکایت بیمه خود تماس بگیرید. اگر تایید شده باید پرداخت کنند.

Hosen
21 اسفند 1400

سلام بنده با ماشینی که از پشت زدن و مقصر بودن رفتیم بیمه ایران بدون کروکی ایشون فرم مقصر رو پر کردند عکس از ماشین گرفتن و کارشناس هم خودرو را بازدید کرده ات و میزان خسارت 10تومنه شماره شبا رو هم ثبت کرده

میخواستم بپرسم ممکنه برای پرداخت خسارت بدون کروکی به مشکل بخورم ?
اگر مشکلی نداره مدت زمان واریز چقدر طول میکشه ?

  کارشناس بیمه
  21 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، نه مشکلی وجود ندارد. همه چیز را کارشناس ثبت کرده است. اصولا بین 24 تا 72 ساعت کاری واریز می کنند؛ اما ممکن است که باز تغییراتی داشته باشد.

محمد
12 فروردین 1401

سلام بنده سه روز پیش تصادف کردم و افسر راهنمایی رانندگی بدون کروکی اون شخص رو مقصر شناخت و کلیه کارای اداری رو انجام دادیم و قرار شد بیمه بعد از کارشناسی خسارت رو پرداخت کنه چقد زمان می‌بره خسارت رو پرداخت کنه شرکت بیمه ایران

  کارشناس بیمه
  13 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، هر شرکتی متفاوت است ولی اصولا د مراکز واحد خسارت اعلام می کنند که حداقل 24 ساعت کاری اما یک هفته یا ده روز هم بوده است.

محسن
29 فروردین 1401

سلام من با یک موتوری تصادف کردم هر دو وسیله به پارکینگ منتقل شد مقصر موتورسیکلت شده کروکی هم گرفتم کپی مدارک موتور رو هم دارم الان باید برای دریافت خسارت از بیمه موتور(بیمه ایران) با کجا تماس بگیرم و چکار باید بکنم

  کارشناس بیمه
  16 خرداد 1401

  سلام دوست عزیز، با شماره ۰۹۶۶۸ تماس بگیرید. شماره خسارت سیار بیمه ایران است.

حسنی
11 تیر 1401

سلام برای دریافت خسارت سیار ایران باید چه ساعتی تماس بگیریم، بعد از ظهرها چرا جواب نمیدن؟

  کارشناس بیمه
  12 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، اصولا 24 ساعته است.

رضا
19 مرداد 1401

من دیروز تصادف کردم مقصر هم من بودم الان مدارک ماشین شهرستانه کارت ماشین هم گم کردم فقط بیمه و معاینه فنی ماشین رو دارم ایا بیمه قبول میکنه؟؟؟

  کارشناس بیمه
  20 مرداد 1401

  سلام به هر حال باید تمامی مدارک باشد. حداقل اگر هم گم کرده اید، رسیدی باید باشد که نشان دهد شما درخواست المثنی کرده اید.

امین
03 شهریور 1401

با سلام حدودا بک ماه هست تصادف کردم در اصفهان حدودا یک ماه هست دستم بنده بیمه تعاون هستش که خسارت بگیرم انها هم انگار نه انگار عجب بیمه ی بدی هست این تعاون با این کارشناسهای داغونش

حسین همدانی
23 شهریور 1401

سلام اگه کروکی برای دریافت خسارت سیار تصادف چه کار باید کرد؟

  کارشناس بیمه
  24 شهریور 1401

  سلام در خسارت سیار همه کارها در همان موقع انجام می شود.

اویس کرد
27 شهریور 1401

اگه در زمان تصادف گواهی نامه نداشته باشیم، خسارت سیار میشه گرفت؟

  کارشناس بیمه
  28 شهریور 1401

  سلام کلا بیمه خسارت می دهد اما خسارت را پس خواهد گرفت.

سروش
27 شهریور 1401

میشه بگین زمان تقریبی رسیدن کارشناس بیمه سر صحنه چقدره؟ و اینکه برای استفاده از بیمه سیار باید هزینه اضافه تر پرداخت کنیم یا از خود سهم بیمه کسر میشه!؟

  کارشناس بیمه
  28 شهریور 1401

  سلام بستگی به شرکت بیمه و نزدیکی محل حادثه به شما دارد.

ali
01 مهر 1401

سلام بنده الان یکماه اسیر دریافت خسارت از بیمه تعاون هستم هی آخر هفته میگن ممنون میشم راهی برام بزارید باسپاس

  کارشناس بیمه
  02 مهر 1401

  سلام متاسفانه بعضی شرکت ها مانند تعاون در پرداخت خسارت بسیار اذیت می کنند.

خورشید
04 مهر 1401

سلام نحوه پرداخت خسارت بیمه رازی باید کجا برم؟

  کارشناس بیمه
  05 مهر 1401

  سلام باید به واحد خسارت مراجعه کنید.

فرهاد بیگی
16 مهر 1401

نرخ بیمه شخص ثالث در سال 1400 با بیشترین تخفیف مجاز چقدر است ؟

  کارشناس بیمه
  17 مهر 1401

  سلام سال 1400 که گذشته است!!!!

بسپار
19 مهر 1401

سلام چرا واحد سیار بیمه ایران تماس میگیریم، کسی جواب نمیده؟

  کارشناس بیمه
  20 مهر 1401

  سلام اطلاعی نداریم.

   احترام
   26 مهر 1401

   سلام شماره خسارت سیار بیمه البرز چنده؟ چرا جواب نمیدن؟

    کارشناس بیمه
    27 مهر 1401

    سلام شماره در خود سایت است اما اینکه چرا جواب نمیدهند، اطلاعی نداریم.

     آیسان
     21 دی 1401

     سلام شرایط خسارت سیار بیمه ایران به چه صورته؟

     کارشناس بیمه
     24 دی 1401

     سلام شرایط خاصی ندارد.

مرتضی
27 آبان 1401

سلام .من موتور سوار هستم. تقریبا یک ماه پیش با یک خودرو تصادف کردم و افسر راننده خودرو را مقصر صد در صد اعلان کرد کرد. به من هم یک‌برگه دادن که برم دادگاه انقلاب اسلامی برای تعیین و پرداخت نداشتن گواهینامه.
خواستم بپرسم بعد از یکماه میخوام برم برای تعیین و پرداخت جریمه که بعدش برم بیمه اسیا برای تعیین خسارت.
این دیرکرد من برام مشکل ساز میشه ؟؟
امکان داره بیمه ، بخاطر اینکه دیر رفتم خسارتی به من پرداخت نکنه

  کارشناس بیمه
  28 آبان 1401

  سلام این را باید از یک وکیل آشنا به این حوزه بپرسید.

مردمی
29 آذر 1401

سلام تعیین خسارت سیار بیمه ایران باید پول اضافی هم بدهیم؟

  کارشناس بیمه
  30 آذر 1401

  سلام اصولا خیر

شهیر
24 دی 1401

سلام ایا خسارتی که توسط بیمه تایین میشه با وسایل هست یا فقط دستمزد ؟

  کارشناس بیمه
  24 دی 1401

  سلام هزینه تعمیر است.

Aref
25 بهمن 1401

سلام در اثر بی احتیاطی راننده مقصر درب ماشینم سمت شاگرد خسارت دیده برای اینکه زودتر بیمه خسارت را پرداخت کنه به صورت حضوری بهتر است یا سیار؟؟؟
بیمه ایران هست
بیمه سیار بهتره یا حضوری؟

  کارشناس بیمه
  25 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. بازدید بیمه بدنه حضوری و سیار هر دو یک شرایط دارند. فرق چندانی ندارد.

حسن
19 اسفند 1401

سلام من سه روز پیش تصادف کردم شب بود چون طرف مقابل خیلی عصبی بود مجبور شدم نقدی به اون خسارت پرداخت کنم واو را راهی کردم حالا من بیمه بدنه دارم اما کروکی ندارم ایا بیمه به من خسارتم را میده

  کارشناس بیمه
  19 اسفند 1401

  سلام. اگر خسارت شما زیر بیست میلیون باشد نیازی به کروکی نیست.

عزیزی
13 خرداد 1402

سلام
بنده تصادف کردم و مقصر حادثه بودم
کارشناس خسارت متاسفانه در شهر مورد نیست و برای ثبت الکترونیکی باید کلی وقت گذشت مدارک ثبت کرد که حالا نواقصی مدارک نباشه و ….تا برای یه اعزام کارشناس به شهر ،تشریف بیارن

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید