09 آبان 1401

نوبت دهی تعویض پلاک: آموزش کامل رزرو نوبت تعویض پلاک

از زمان اینترنتی شدن نوبت دهی تعویض پلاک، بسیاری از مالکان وسایل نقلیه گیج و سر در گم شده‌اند. چگونه باید این نوبت را دریافت کنیم؟ چه مدارکی نیاز داریم؟ به همین دلیل،  در این مطلب قصد داریم از سیر تا پیاز راهنمای تعویض پلاک را برای شما توضیح دهیم تا دیگر ابهامی برایتان باقی نماند. پس در ادامه این مطلب ما را همراهی بفرمایید.

کرونا و نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک

سامانه نوبت دهی تعویض پلاک چیست؟ تا پیش از شیوع بیماری کرونا، اگر قصد تعویض پلاک داشتید، باید به صورت حضوری به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه می‌کردید. ماندن در صف‌های طولانی و ازدحام جمعیت بالا در این مراکز باعث شد که در زمان همه‌گیری کرونا، مسئولین به فکر راه چاره باشند. از شهریور ماه ۱۳۹۹ سیستم نوبت دهی اینترنتی شد. دیگر برای دریافت نوبت، نیاز نیست که ساعت‌ها در مراکز تعویض پلاک منتظر بمانید. نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک، فرآیند دریافت نوبت و تعویض پلاک را برای متقاضیان آسان کرده است. در ادامه نحوه گرفتن نوبت تعویض پلاک را برای شما شرح می‌دهیم.

کافی است که از طریق سایت nobatdehi.epolice.ir برای روز و ساعت مشخصی نوبت رزرو کنید. در روز مشخص، کار تعویض پلاک خودرو به سرعت انجام می‌شود. فقط دقت داشته باشید که در زمان حضور در مراکز تعویض پلاک تمامی مدارک لازم را همراه داشته باشید. در غیر این صورت باید مجدداً اینترنتی نوبت بگیرید. اما چه مراحلی را باید برای دریافت نوبت تعویض پلاک طی کنیم. در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

مراحل نوبت دهی تعویض پلاک

ثبت نام تعویض پلاک و دریافت نوبت دهی تعویض پلاک ماشین مراحلی دارد که در ادامه توضیح داده شده است:

 ثبت نام در سایت نوبت دهی تعویض پلاک ماشین

در این قسمت مقاله در مورد تعیین وقت تعویض پلاک و چگونگی ثبت نام نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی اطلاعاتی را به شما می‌دهیم.

1. برای دریافت نوبت دهی تعویض پلاک به صورت اینترنتی ابتدا وارد سایت epolice.ir شوید. در حقیقت اولین کار در مراحل ثبت نام تعویض پلاک این است که در این سایت به عنوان کاربر ثبت نام کنید (البته در صورتی که قبلاً ثبت نام نکرده‌اید).

نوبت دهی تعویض پلاک

مرحله اول نوبت دهی تعویض پلاک

2. با کلیک بر روی “ثبت نام کاربران” پنجره‌ای باز می‌شود که در آن باید شماره تلفن همراه مالک وسیله نقلیه را وارد کنید. پس از وارد کردن شماره تلفن همراه و عبارت تصویر، روی “+ عضویت” کلیک ‌کنید.

نوبت دهی تعویض پلاک

شماره همراه خود را وارد نمایید.

نکته: ایجاد حساب کاربری فقط با کد ملی مالک شماره تلفن همراهی که وارد می‌کنید، امکان‌پذیر است.

3. پس از آن یک کد تأیید برای تلفن همراه، ارسال می‌شود. با وارد کردن این کد و فشردن دکمه “ارسال” پنجره‌ی جدیدی برای تکمیل اطلاعات باز می‌شود. در این جا باید نام، نام خانوادگی، کد ملی مالک شماره تلفن و تابعیت را وارد کرده و یک رمز عبور برای حساب کاربریتان وارد کنید. در آخر با فشردن “تکمیل عضویت”، حساب کاربری شما فعال می‌شود.

نوبت دهی تعویض پلاک

مشخصات خود را وارد نمایید

نکته: رمز عبور باید ترکیبی از اعداد، حروف انگلیسی و برخی کاراکترها مانند+# و … باشد.

نحوه نوبت گیری تعویض پلاک در سامانه

4. در بخش داشبورد حساب کاربری، تمامی نوبت‌های شما نمایش داده‌می‌شود. در اینجا می‌توانید در صورت نیاز، از نوبت‌هایتان پرینت تهیه‌کنید. پس از ایجاد حساب کاربری، به صفحه نخست بروید.

نوبت دهی تعویض پلاک

5. در این مرحله، برای دریافت نوبت، استان محل سکونت، شهر، خدمات مورد نظر و نوع وسیله نقلیه را از منوی کشویی، انتخاب کنید. دقت کنید در قسمت خدمات باید نقل و انتقال را انتخاب کنید. پس از انتخاب شهر و خدمات، دکمه “جستجو” را فشار دهید.

نوبت دهی تعویض پلاک

(فعلا ساکنین شهر تهران می‌توانند از طریق مراکز میثم و خاوران، بقیه مراحل را به صورت اینترنتی انجام دهند و فقط برای بازرسی و فک پلاک به صورت حضوری به مرکز مراجعه کنند.)

6. در مرحله بعد، باید از بین مراکز نشان داده‌شده برای استان موردنظرتان، یکی از مراکز را انتخاب کنید و “دریافت نوبت” را فشار دهید.

نوبت دهی تعویض پلاک

پس از آن وارد صفحه‌ای می‌شوید که مجدداً باید در قسمت “انتخاب نوع خدمات”، نقل و انتقال را انتخاب کنید. پس از انتخاب خدمات، از روی تقویم، روز مورد نظر خود را مشخص کنید. روزهایی که با رنگ قرمز مشخص شده‌اند، نشان دهنده پر بودن نوبت‌های آن روز هستند. شما فقط می‌توانید از روزهایی که با رنگ سبز مشخص شده‌اند، یکی را برگزینید. پس از انتخاب روز، جدول زمان نوبت‌ها در پایین ظاهر می‌شود (در پایین صفحه هم لوکیشن دقیق مرکز تعویض پلاک منتخب، نشان داده شده‌است)

حالا می‌توانید ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

با انتخاب ساعت مورد نظر، به مرحله نهایی نوبت دهی تعویض پلاک می‌رسید. اینجا باید نوع وسیله نقلیه و شماره پلاک فعلی آن را وارد کنید. در صورتی که وکالت فروش دارید، تیک آن را بزنید.

نهایتا با زدن تیک مربوط به مطالعه شرایط و مدارک و نیز وارد کردن کد امنیتی نمایش داده شده، “ثبت نوبت” را فشار دهید. پس از دریافت نوبت پیامکی برای شما ارسال می‌شود که تاریخ و ساعت نوبت شما را نشان می‌دهد. این پیامک را نزد خود نگه دارید.

جدول زمان‌بندی و نوبت دهی تعویض پلاک

پلیس راهور ناجا برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و خطاهای احتمالی در سامانه نوبت دهی تعویض پلاک، زمان‌بندی مشخصی را در بازه‌های زمانی مختلف برای استان‌های مختلف در نظر گرفتـه است. در ادامه جدول زمان‌بندی رزرو نوبت تعویض پلاک برای استان‌های مختلف آورده شـده است:

زمانبندی رزرو نوبت اینترنتی در سامانه نوبت دهی تعویض پلاک 
ساعت مراجعه به سامانه نوبت دهی تعویض پلاک نام استان
ساعت 8 صبح بوشهر، تهران‌، کرمان، گیلان و یزد
ساعت 9 صبح اصفهان، حومه تهران، خراسان رضوی، قزوین و هرمزگان
ساعت 10 صبح اردبیل، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، خوزستان و فارس
ساعت 11 صبح البرز، کردستان، گلستان و لرستان
ساعت 12 ظهر ایلام، آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان، قم و مازندران
ساعت 14 چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی و همدان

چند نکته مهم برای نوبت گیری در سایت

نکته: حتما به قسمت “درباره” که در بالای صفحه است دقت کنید. شاید آن مرکز، تعویض پلاک وسیله نقلیه مورد نظر شما را انجام ندهد.

نکته: در صورتی که نمی‌توانید در زمان مقرر شده به مرکز مراجعه کنید، حتماً نوبت خود را از صفحه کاربریتان لغو کنید. در غیر این صورت، اگر در زمان مشخص‌شده در محل حضور نداشته باشید علاوه بر ابطال نوبت، برای نوبت گرفتن‌های بعدی ممکن است با محدودیت‌هایی روبه رو شوید.

نکته: پیش از رزرو نوبت، اطمینان داشته باشید که تمامی مدارک لازم جهت تعویض پلاک (خصوصاً مدارک مربوط به احراز محل سکونت) را همراه خود دارید.

به یاد داشته باشید که حتماً چند دقیقه قبل از نوبتتان در مرکز حاضر باشید. در زمان حضور در مرکز، کلیه مدارک کنترل می‌شود؛ فقط به صاحب کد ملی درج شده در سامانه یا نماینده قانونی او به همراه پلاک خودروی ثبت شده در سامانه نوبت دهی اجازه ورود داده‌می‌شود.

این مسئله را در نظر داشته باشید که گرفتن پلاک زوج یا فرد کاملاً اتفاقی است. از زمانی که طرح ترافیک زوج و فرد برداشته شده دیگر داشتن پلاک زوج یا فرد تفاوتی نمی‌کند. پس از این بابت چانه نزنید.

برای کسب اطلاعات جامع در خصوص آدرس مراکز تعویض پلاک تهران به این مقاله مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز برای تعویض پلاک

پس از اخذ نوبت از طریق نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک، حتماً به خاطر داشته باشید که با مدارک کامل در روز مشخص شده حضور داشته باشید. مدارکی که برای تعویض پلاک لازم است شامل موارد زیر می‌شود:

 • اصل کارت ملی و شناسنامه خریدار و فروشنده
 • اصل سند مالکیت و کارت وسیله نقلیه
 • گواهی تسویه حساب تخلفات رانندگی وسیله نقلیه
 • بیمه‌ شخص ثالث وسیله نقلیه
 • گواهی معتبر معاینه فنی خودرو یا موتور  (این گواهی برای خودروهایی که بیش از 4 سال از عمرشان می‌گذرد الزامی است)
 • مدارک احراز محل سکونت خریدار

خرید بیمه بدنه

نکته: در صورتی که سند وسیله نقلیه گم شده‌است، باید یک نوبت آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار در رابطه با مفقودیت سند چاپ شده و 10 روز از تاریخ درج آگهی گذشته باشد.

نکته: در صورتی که از طریق سند محل سکونت نتوانید محل سکونت خود را احراز کنید می‌توانید مدارکی از قبیل دفترچه تأمین اجتماعی، معرفی‌نامه از کارگزینی محل خدمت با درج آدرس محل سکونت برای کارکنان دولت و یا معرفی‌نامه از آموزش و پرورش محل سکونت فرزندان با درج آدرس منزل ارائه دهید.

توجه: در زمان تعویض پلاک، هم خریدار و هم فروشنده و یا نماینده قانونی آن‌ها به همراه وسیله نقلیه باید در محل حضور داشته باشند. برای کسب اطلاعات جامع در خصوص وکالت تعویض پلاک به اینجا مراجعه نمایید.

توجه: اگر به جای مالک، وکیل او در مرکز حاضر می‌شود، کارت ملی و شناسنامه وکیل به علاوه‌ی وکالت‌نامه معتبر هم باید ارائه شود.

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
25 فروردین 1402 / اطلاعات خودرو و موتور / کارشناسی و معامله

سند خودرو یا برگ سبز؟ پایان جنگ ده ساله با تصویب قانون جدید (1402)

راهنمای کامل سند خودرو، تفاوت آن با برگ سبز ماشین،شرایط پایان اختلاف نظرها و قانون جدید رسمیت برگ سبز یا سند ماشین را در این مقاله بخوانید

25 فروردین 1402 / اطلاعات خودرو و موتور / کارشناسی و معامله

پیگیری کارت خودرو با 2 روش آنلاین و کد دستوری USSD

اگر برای دریافت کارت خودرو خود اقدام کرده‌اید؛ اما بعد از گذشت ۴۰ روز هنوز به دستتان نرسیده‌است برای روش‌های پیگیری کارت ماشین خود این مقاله را بخوانید!

24 فروردین 1402 / اطلاعات خودرو و موتور / کارشناسی و معامله

استعلام سند خودرو؛ ضرورتی برای رهایی از دام کلاه‌برداران

در صورتی که قصد خرید خودرو دارید اما از ضرورت و نحوه استعلام سند خودرو آگاهی ندارید، قبل از اقدام به خرید حتما این مقاله را مطالعه نمایید!

16 فروردین 1402 / اطلاعات خودرو و موتور / کارشناسی و معامله

فک پلاک خودرو؛ مراحل، مدارک و شرایط لازم

برای فک پلاک خودرو به چه مدارکی نیاز دارید؟ مراحل و شرایط فک پلاک را در این مقاله مطالعه نمایید.

16 فروردین 1402 / بیمه شخص ثالث / کارشناسی و معامله

نکات معامله ماشین و روش‌های دریافت سریع خلافی خودرو در 1402

برای اینکه با این مشکل مواجه نشوید بهتر است قبل از نوشتن قولنامه، وضعیت جرائم رانندگی مالک را بررسی کنید. در این مقاله می‌خواهیم شما را با نکات معامله ماشین و روش‌های دریافت سریع خلافی خودرو آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

16 فروردین 1402 / کارشناسی و معامله / اطلاعات خودرو و موتور

مراحل خرید خودرو: 6 نکته اساسی، از کارشناسی تا قولنامه

برای خرید خودرو چه مراحلی را باید طی کنید تا معامله‌ای بدون زیان داشته باشید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
باران نصرتی
08 مرداد 1401

ببخشید من میخام پلاک ماشینو عوض کنم الان باید نوبتو اینترنتی بگیرم؟

  کارشناس بیمه
  09 مرداد 1401

  سلام بله

   من
   18 آبان 1401

   اگر من نوبت تعویضپلاک گرفته باشم و خلافی ام پرداخت کرده باشم بعد پلاکم توقیف بخوره میتونم تعویضپلاک کنم

ساعی
12 مرداد 1401

سلام آیا برای تعویض پلاک حتما باید نوبت گرفت؟ نمیشه همینطوری گرفت؟ من شنیدم که خاوران میشه بدون نوبت رفت؟

  کارشناس بیمه
  13 مرداد 1401

  سلام باید نوبت گرفت. بعد اینکه ممکن است خاوران آن روز ثبت نام نداشته باشد.

محسن
19 مرداد 1401

نوبت تعویض پلاکم امروز بود تصادف کردم پلیس مدارکمو گرفت نرسیدم برم نوبتم رد شد
دوباره نمیتونم نوبت بگیرم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید
متشکرم

  کارشناس بیمه
  20 مرداد 1401

  سلام یک بازه زمانی دارد که باید بگذرد تا بعد دوباره بتوانید وقت بگیرید.

   بهزاد حسن وند
   13 آذر 1401

   بازه زمانی چقد طول میکشه

محمد
23 مهر 1401

با سلام و خداقوت . من وارد حساب میشم وقتی می خوام نوبت بگیرم اخطار می ده که صاحب شماره موبایل با کدملی یکی نیست کدملی را تغییر دهید در حالی که شماره موبایل متعلق به خودمه و کدملی هم کدملی خودمه البته قبلا این مشکل رو نداشتم و نوبت گرفته بودم اما الان دو روزه هرچی سعی می کنم نوبت بگیرم این اخطار رو میده به نظر شما مشکل از سایته ؟

  کارشناس بیمه
  24 مهر 1401

  سلام با شماره تعویض پلاک در سایت تماس بگیرید. اگر هم از قبل از یکی خریداری کرده بودید، باز به دفتر همراه اول یا ایرانسل مراجعه کنید تا اگر مشکلی در ثبت وجود داشته، برطرف کنند.

،،،
28 مهر 1401

سلام روزتون بخیر ببخشید من میخوام تعویض پلاک انجام بدم تمام مراحل رفتم ولی هنگامی که میخواد نوبتم ثبت بشه اخطار میده که شما جرایم رانندگی دارید باید چیکار کنم؟

  کارشناس بیمه
  30 مهر 1401

  سلام باید اول جرائم را صفر کنید.

   ،،،
   01 آبان 1401

   چطوری؟از کجا جرایم صفر کنیم؟چه سایتی؟

    کارشناس بیمه
    02 آبان 1401

    سلام سایت راهور

    بهمن
    01 خرداد 1402

    سلام‌ آیا دفتر پیشخوان نوبت میشه گرفت

     نویسنده بیمه
     02 خرداد 1402

     سلام. می‌توانید از اپلیکیشن پلیس من یا سایت راهور برای دریافت نوبت تعویض پلاک اقدام نمایید.

Sahari
10 آبان 1401

سلام ببخشید من میخوام تعویض پلاک کنم وکالت به نام من هست ایا برای ثبت نام در سایت و نوبت گرفتن شماره همراه و کد ملی خودم رو وارد کنم یا کسی که ماشین رو ازش خریدم؟ممنون میشم جواب بدید

  سحر
  15 اسفند 1401

  نوبت دهی برای ماشین های خارجی و ایرانی فرق خاصی داره ؟ من شنیدم باید مدارک و سند تک برگ ماشین خارجی در ایندا باید بازدید شود بعد از اون نوبت گرفته بشه

   کارشناس بیمه
   16 اسفند 1401

   سلام. از مراکز تعویض پلاک به صورت اینترنتی نوبت بگیرید.

امیر
21 آبان 1401

سلام برای گرفتن وقت مجدد تعویض پلاک چند روز باید بگذره؟ برای گرفتن وقت مجدد خطا میده سایت و وقت قبلی هم منقضی شده

  کارشناس بیمه
  22 آبان 1401

  سلام با دفتر تعویض پلاک تماس بگیرید.

hosein
13 آذر 1401

سلام واسه تك پلاك آسيب ديده بايد چه مراحلي رو انجام بديم المثنى؟؟؟

سینا
03 دی 1401

سلام تعویض پلاک تاکسی برون شهری چه مدارکی میخواد

عالی
14 دی 1401

سلام من رنگ موتور به کارت موتور نمیخونه مشکلی برا تعویض پلاک پیش نمیآد

سامیار
20 دی 1401

سلام ممنون از راهنماهیتون من برای خودری برادرم نوبت گرفتم اشتباهی کد ملی خودم را ثبت کردم ایا مشکلی نداره ممنون

  کارشناس بیمه
  21 دی 1401

  سلام چرا مشکل دارد البته باز بهتر است که با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

آرش
26 دی 1401

سلام من برگه سبز خودروی موردنظرموگم کردم .
روزنامه هم کردم ایالات میتونم بابرگه کمپانی و روزنامه برم تعویض پلاک؟

  کارشناس بیمه
  26 دی 1401

  سلام با شماره موجود در سایت تعویض پلاک تماس بگیرید تا کامل شما را راهنمایی کنند. ولی اصولا باید این دو مدرک همراهتان باشد.

سعید صادقی
01 بهمن 1401

سلام برای دریافت نوبت کارت عودتی چه نوع خدمت را باید انتخاب کنیم ؟

  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. سوال شما واضح نیست. در صورتی که بیمه ای را تهیه کرده اید می خواهید وجهی را پس بگیرید باید با توجه به شرایط آن بیمه برای عودت اقدام کنید.

آرسام
03 بهمن 1401

سلام. چه کسی باید نوبت تعویض پلاک بگیرد. خریدار یا فروشنده؟؟ یا فرقی نداره

  کارشناس بیمه
  04 بهمن 1401

  سلام دوست عزیز. فرقی نمی‌کنه چه کسی نوبت بگیره اما یا باید هردو طرف حضور داشته باشند برای تعویض و انتقال پلاک یا یک طرف به طرف دیگه وکالت بدهد.

ایمان
24 بهمن 1401

سلام آیا ماشین سنگینی که دارای پلاک موقت میباشد هم نیاز به تعویض پلاک دارد؟

  کارشناس بیمه
  24 بهمن 1401

  سلام. باید از تعویض پلاک سوال بفرمایید.

قاسم مهدی
24 بهمن 1401

نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک 09196275769

حسینی
27 بهمن 1401

سلام.من ماشینم توقیف پلاک شدورفت پارکینگ ودرطی مراحل تعویض پلاک کابلهای فیبرنوری مرکزتعویض پلاک به سرقت رفت و یک هفته تعطیل شد حالا وصل شده میخواستم ببینم میتونم با همون نوبت قبلی ادامه تعویض پلاک رو انجام بدم ممنون

  کارشناس بیمه
  01 اسفند 1401

  سلام. مجددن باید نوبت بگیرید.

مهدی مشیری
13 اسفند 1401

سلام
چه روزی باید نوبت بگیریم؟ وقت های هفته جاری کاملا پر شده است.
با تشکر

  کارشناس بیمه
  13 اسفند 1401

  سلام. از طریق سایت تعویض پلاک اقدام کنید.

نگار
15 اسفند 1401

برای اینکه بخوایم پلاک و به اسم یک شرکت بزنیم باید چیکار کنیم؟؟

  کارشناس بیمه
  16 اسفند 1401

  سلام. باید به سامانه ثبت یا مراکز ثبت بروید.

ر. ف
25 اسفند 1401

سلام ، اگر من به عنوان خریدار ، وکالت محضری تعویض پلاک از فروشنده داشته باشم ، دیگر در مراحل تعویض پلاک نیازی به کارت ملی و شناسنامه فروشنده نداریم ؟

  کارشناس بیمه
  26 اسفند 1401

  سلام. مدارکی که می‌خواهند را باید ارائه دهید.

علی محمدی
02 فروردین 1402

چرا در سایت نوبت دهی کد ملی مربوط به شماره تلفن مالک خطا میدهد

  کارشناس بیمه
  02 فروردین 1402

  سلام دوست عزیز. این مورد را بهتر است از طریق خود سایت و راههای ارتباطی آن ها پیگیری کنید.

بهزاد
14 فروردین 1402

سلام، برای تعویض پلاک دائم ارور میده که اطلاعات محل سکونت معتبر نمی باشد. چطور حلش کنم؟

  کارشناس بیمه
  14 فروردین 1402

  سلام. از طریق سایت سامانه ها آدرس دقیق محل زندگی خود را استعلام کنید.

م
16 فروردین 1402

سلام دوستان اگه وقت تعویض پلاک گرفته باشم نوبت م رد شه دیگه نمیتونم نوبت بگیرم

  کارشناس بیمه
  16 فروردین 1402

  سلام. می‌توانید مجددا برای دریافت نوبت اقدام کنید.

بابایی
30 فروردین 1402

سلام من مدارک ماشین نداریم ،فقط سند ایرانخودرو وبیمه داریم،میخا تعویض پلاک کنم الان چکارکنم کارت وسند انتظامی برگشت خورده خونه نبودیم.

  نویسنده بیمه
  30 فروردین 1402

  سلام مجددا درخواست دهید تا برای شما ارسال شود. یا به اداره پست منطقه مراجعه کنید و به صورت حضوری کارت و سند را از پست تحویل بگیرید.

ایمان
14 اردیبهشت 1402

خریدار/متقاضی با کد ملی 0074948751 قبلا یک نوبت از سامانه دریافت کرده است و امکان دریافت نوبت مجدد وجود ندارد.
برا من این پیغام رو میده در صورتی که من وقت نگرفتم کسی میدونه باید چیکار کنم

  نویسنده بیمه
  16 اردیبهشت 1402

  سلام. به صورت حضوری به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه نمایید.

مهدی خاوری
05 خرداد 1402

سلام ببخشید چگونه باید وکالت انجام بشه

  نویسنده بیمه
  06 خرداد 1402

  سلام. وکالت را محضری ثبت می کنید و در متن وکالت نامه باید ذکر شود اختیار چه کارهایی را دارید.

حسین سلیمانی
11 خرداد 1402

ببخشید من نوبت گرفتم ولی باید نقل وانتقال انتخاب میکردم نوشماررو انتخاب کردم مشکل داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

  نویسنده بیمه
  13 خرداد 1402

  سلام. باید شماره پلاک خود را وارد کنید

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید