۰۱ مرداد ۱۴۰۳

هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی در سال ۱۴۰۳ چگونه محاسبه می‌شود؟

امروزه عمل‌های چشم انواع گوناگونی دارند. لیزیک، لازک و PRK برای رفع عیوب انکساری چشم از جمله نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم طراحی شده ‌است. افراد دارای مشکل بینایی برای رفع این مساله خود باید هزینه‌هایی را متقبل شوند. بیمه تکمیلی می‌تواند حدود زیادی هزینه‌های درمان را کاهش دهد. پرداخت هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی، متناسب با نوع عمل متفاوت بوده و به طور معمول هزینه رفع عیوب انکساری چشم بین ۴ تا ۱۶ میلیون تومان تخمین زده شده ‌است.

با توجه به‌ افزایش هزینه‌های درمان چشم و عمل لیزیک، استفاده‌ از بیمه تکمیلی می‌تواند تا حدود زیادی هزینه‌ها را کاهش دهد. در ادامه درباره هزینه‌های عمل چشم و نکات خرید بهترین بیمه تکمیلی برای عمل چشم و پوشش‌های آن توضیحاتی خواهیم داد با ما همراه باشید.

بیمه تکمیلی

پوشش‌های بیمه تکمیلی، در شرکت‌های بیمه تفاوت‌هایی دارند و تعهدات جداگانه‌ای را ارائه می‌کنند. بیمه‌نامه‌هایی که به صورت گروهی یا انفرادی طراحی شده‌اند، پوشش‌های مختلفی را برای رفع عیوب انکساری چشم در نظر گرفته‌اند.

دقت کنید که هنگام خرید بیمه تکمیلی چه به صورت گروهی و چه به صورت انفرادی باید به سقف و تعهدات بیمه‌نامه دقت کنید. بیمه تکمیلی چشم، طرح جداگانه‌ای نیست، بلکه پوششی از بیمه تکمیلی است و برای افرادی که عمل چشم دارند، هزینه‌ها را جبران خواهد کرد.

خدمات بیمه تکمیلی گروهی با توجه به قرارداد بین شرکت متقاضی و شرکت بیمه تعیین می‌شود. اگر در این قرارداد پوشش رفع عیوب انکساری مانند: عمل لیزیک، لازک و عینک جزو تعهدات بیمه‌گر باشد، می‌توان هزینه‌ها را جبران کرد. در حقیقت هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی متناسب با تعهدات بیمه‌نامه‌ انجام می‌شود.

اگر می‌خواهید بدانید بیمه تکمیلی چیست و چه پوشش‌هایی دارد، ما مطالعه مقاله راهنمای بیمه تکمیلی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همکاری در فروش بیمه

آیا عمل لیزیک چشم شامل بیمه تکمیلی می شود؟

همانطور که توضیح دادیم، هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی با توجه به سقف پوشش رفع عیوب انکساری چشم است. علاوه بر سقف پوشش، عوامل دیگری هم مانند: درصد فرانشیز بیمه و تعرفه‌های وزارت بهداشت بر میزان جبران خسارت و هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی تاثیر گزار است.

به طور معمول اگر در عمل چشم از بیمه پایه(بیمه‌های سازمان تامین اجتماعی) استفاده کنید، بیمه تکمیلی از کسر مبلغ فرانشیز صرف نظر خواهد کرد. در این صورت مبلغ پرداختی بابت هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی مانند لیزیک و لازک ماکسیمم تعرفه وزارت بهداشت و سقف پوشش رفع عیوب انکساری است.

هزینه عمل های چشم به دو دسته ی اصلی تقسیم می‌شوند؛ اول عمل لیزیک و لازک، دوم جراحی‌های درمانی. با توجه به قیمت‌هایی که در کلینیک‌های چشم پزشکی مختلف وجود دارد، هزینه لیزیک یا لازک چشم در سال ۱۴۰۲، حدوداً عددی بین ۴ الی ۱۶ میلیون تومان است. این در حالی است که تعرفه وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۲ برای این عمل، پایین‌تر از این اعداد یعنی ۳ میلیون تومان اعلام شده است. در حال حاضر هنوز تعرفه وزارت بهداشت برای سال ۱۴۰۳ اعلام نشده است؛ در صورت اعلام نرخ سال جدید، در اولین فرصت در همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

خیلی از شرکت‌های بیمه تکمیلی، عمل‌های لیزیک و لازک را جزء عمل‌‌های زیبایی می‌دانند و بیمه تکمیلی برای لیزیک چشم هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند. اما سقف پوشش رفع عیوب انکساری چشم در بیمه تکمیلی برخی شرکت‌ها مانند سامان و SOS برای عمل لیزیک و لازک، ۳ میلیون تومان، در واقع همان تعرفه وزارت بهداشت است. یعنی در بهترین حالت، برای عمل لیزیک یا لازک در ارزان‌ترین کلینیک‌های شهر باز هم باید مبلغ ۱ میلیون تومان را خودتان پرداخت کنید.

حال اگر سقف بیمه تکمیلی کمتر از این مبلغ باشد، در اینصورت به ‌اندازه سقف پوشش رفع عیوب انکساری به بیمه شده هزینه پرداخت خواهد شد. بیمه تکمیلی لیزیک چشم هزینه‌های این درمان را پوشش می‌دهد.

عمل‌های لیزیک و لازک چشم تفاوت‌های کوچکی با هم دارند که یکی اصلی‌ترین آنها، عمق برش بافت قرنیه است. در روش لازک، عمق نفوذ برش کمتر است و فقط بر روی پوسته قرنیه اعمال می‌شود. به طور کلی عمل لیزیک اثر بخشی بیشتر، دوران نقاهت کمتر و بازگشت دید زودتری دارد. در مقابل بیمار بعد عمل لازک خشکی چشم کمتری داشته و به دلیل عدم نفوذ به بخش داخلی قرنیه، امکان اصلاح و بازگرداندن تغییرات اعمال شده وجود دارد. اینکه کدام عمل برای چه فردی مناسب است، به دکتر متخصص و خواسته بیمار بستگی دارد؛ اما از نظر هزینه، میزان پوشش عمل چشم در بیمه تکمیلی برای هر دو عمل لیزیک و لازک یکسان است.

فرانشیز هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی

درصد فرانشیز در بیمه تکمیلی آن بخش از هزینه‌های درمانی است که جبران آن بر عهده خود بیمه شده‌ است. اگر درصد فرانشیز بیمه تکمیلی شما ۱۰ درصد باشد و با توجه به هزینه‌های بیمه شده، سقف هزینه عمل یک میلیون تومان در نظر گرفته شده باشد، ۱۰ درصد از این مبلغ بر عهده شما است و بیمه تکمیلی باقی ۹۰۰ هزار تومان را پرداخت خواهد کرد.

هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی و درصد فرانشیز با توجه به قرارداد بین بیمه‌گزار و بیمه‌گر پرداخت می‌شود و ممکن است که درصد متفاوتی باشد، اما به طور معمول فرانشیز عمل چشم با بیمه تکمیلی ۱۰ درصد است.

شرایط پرداخت هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی

تمام بیمه‌های تکمیلی با توجه به قانون ابلاغ شده‌ از سوی بیمه مرکزی، هزینه عمل چشم را در صورتی پرداخت خواهند کرد که درجه نقص بینایی بیشتر از ۳ دیوپتر باشد. در این بخش برای افراد این سوال پیش می‌آید که درجه نقص بینایی چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟
تعریف شرکت‌های بیمه برای درجه نقص بینایی هر چشم، برابر با درجه نزدیک بینی، دوربینی و نصف درجه ‌آستیگمات آن چشم است.
با توجه به این تعریف شما می‌توانید برای هر چشم خود درجه نقص بینایی را محاسبه کنید و در صورتی که‌ این درجه معادل ۳ دیوپتر یا بالاتر باشد، هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی قابل پرداخت خواهد بود. (میزان درجه و شماره چشم توسط پزشک متخصص باید انجام شود.)

نکته: با توجه به‌ اینکه پوشش رفع عیوب انکساری در بیمه تکمیلی برای هر چشم در نظر گرفته می‌شود، برای دریافت هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی نیازی به برقراری شرایط درجه نقص بینایی برای هر دو چشم به طور هم زمان الزامی ‌نیست و در صورتی که هر یک از چشم‌ها مشمول شرایط بیمه تکمیلی باشند، هزینه مربوطه به بیمه شده پرداخت خواهد شد.

حال اگر چشم‌های شما نیازی به عمل نداشته باشد و جزو افرادی باشید که حتی تمایلی به عمل چشم ندارید، آیا بیمه تکمیلی برای این افراد تمهیداتی دارد؟

هزینه عمل چشم بدون بیمه تکمیلی

در صورتی که شما از بیمه تکمیلی محروم باشید، باید تمام هزینه‌های عمل چشم را خودتان پرداخت کنید؛ مگر آنکه بیمه پایه داشته باشید. همان شرایطی که برای بیمه‌های تکمیلی وجود دارد، برای بیمه‌های پایه هم پا بر جا است؛ بیمه‌های پایه هم بخشی از هزینه عمل‌های چشم که درمانی نباشند را پرداخت می‌کنند. این مبلغ در مقابل هزینه‌ای که بیمه‌های تکمیلی پرداخت می‌کنند بسیار ناچیز است.

شرایط بعضی از عمل‌های چشم با برخی بیمه‌های پایه و تکمیلی به شرح زیر است:

 • هزینه عمل لیزیک چشم با بیمه نیروهای مسلح: لیزیک چون جزء عیوب انکساری است و عمل زیبایی محسوب نمی‌شود، تحت شرایط خاصی توسط بخشی از هزینه آن توسط بیمه نیروهای مسلح پرداخت می‌شود.
 • هزینه عمل لیزیک چشم با بیمه آتیه سازان حافظ: همانند بیمه نیروهای مسلح، بیمه آتیه سازان حافظ هم تحت شرایط خاصی با توجه به پوششی که بیمه‌گزار انتخاب می‌کند، هزینه‌های این عمل را تا میزانی پرداخت می‌کند. در حالت پایه برای جبران هزینه عمل لیزیک چشم با بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ، مبلغ ۶۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.
 • هزینه عمل آب مروارید بیمه آتیه سازان حافظ: با توجه به مطالبی که در سایت این بیمه منتظر شده است، هیچ اطلاعاتی در مورد پوشش این عمل نیامده است. این احتمالاً به معنی عدم جبران هزینه عمل آب مروارید توسط این بیمه تکمیلی است.

هزینه عینک در بیمه تکمیلی

برخی افراد تمایل دارند که در بیمه تکمیلی خود از بخش پرداخت هزینه عینک استفاده کنند. در بیمه تکمیلی گروهی، هزینه عینک بر اساس قرارداد پرداخت خواهد شد و پرداخت هزینه عینک بدون قرارداد قابل پیش بینی نیست.

هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی

هزینه عینک و عمل چشم در بیمه تکمیلی

برخی از شرکت‌های بیمه‌ای برای اضافه کردن پوشش عینک به بیمه‌نامه تکمیلی چشم محدودیت‌های را در نظر می‌گیرند. به طور مثال شرکت بیمه تعاون برای بیمه‌نامه تکمیلی گروهی خود، هزینه‌های عینک را تنها برای گروه‌های بالای ۱۰۰۰ نفر جبران خواهد کرد.

بیمه سامان و آسماری جزو شرکت‌های بیمه‌ای است که برای گروه‌های زیر ۱۰۰ نفر بیمه تکمیلی صادر می‌کنند. با توجه به تعداد افراد، پوشش‌های که در این بیمه‌نامه‌ها ارائه می‌شود، محدودتر از خدمات بیمه‌ گروهی بالای ۱۰۰ نفر است و هزینه‌های عینک در آن جبران نخواهد شد.
توجه کنید که در بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی هیچ شرکت بیمه‌ای هزینه عینک را پرداخت نمی‌کند.

هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی SOS

اگر شما هم جزو بیمه شده‌های بیمه تکمیلی SOS هستید، بدانید که قیمت عمل لیزیک چشم و لازک تحت پوشش پاراکلینیکی SOS قرار دارد. در حقیقت بیمه SOS، عمل‌های لیزیک و لازک با درجه ۳ دیوپتر در هر محور برای هر چشم را تحت پوشش قرار می‌دهد.

نکته مهم هنگام استفاده ‌از پوشش عمل چشم در بیمه SOS این است. این بیمه‌نامه دوره ‌انتظار ۳ ماهه دارد و اگر شما نیاز به عمل جراحی چشم دارید، باید این دوره‌ انتظار را در نظر بگیرید. همچنین در این بیمه‌نامه هزینه عینک و لنز طبی پرداخت نخواهد شد.

شرایط بیمه تکمیلی SOS قبل از صدور بیمه‌نامه، با سایر شرکت‌های بیمه‌ای کمی‌ متفاوت است. بدین گونه که در این بیمه‌نامه آزمایشاتی انجام می‌شود و بعد از آن بیمه‌نامه صادر خواهد شد.

به طور مثال: چکاپی از سمت شرکت بیمه SOS انجام می‌شود تا شماره چشم فرد بیمه شده بررسی شود. در این چکاپ باید شماره چشم شخص صفر باشد تا بتواند از پوشش رفع عیوب انکساری استفاده کند.

پوشش‌های عمل جراحی چشم در بیمه SOS

میزان پوشش‌هایی که در بیمه تکمیلی SOS برای عمل‌های چشم مانند: آب مروارید، لیزیک، لازک، پنتاکم و آب سیاه در نظر گرفته می‌شود به شرح زیر است:

 • سقف پوشش هزینه پاراکلینیکی برای لیزیک، لازک، پنتاکم و OTC تا ۳ میلیون تومان است.
 • پوشش هزینه بستری در عمل جراحی آب مروارید و آب سیاه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان است.

این شرکت بیمه‌ای برای انجام خدمات چشم پزشکی و جراحی چشم با مراکز درمانی مختلفی قرارداد دارد. حدود ۳۰ مرکز درمانی طرف قرارداد این بیمه‌نامه هستند تا خدمات ارزنده‌ای را به بیمه شده‌ها ارائه کنند.

اگر تمایل دارید در مورد بیمه sos اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید مقاله بیمه تکمیلی sos بیمه دات کام را در اینجا مطالعه کنید.

پوشش هزینه عمل چشم در دیگر شرکت‌های بیمه تکمیلی

در دیگر شرکت‌های بیمه تکمیلی از جمله بیمه تکمیلی سامان نیز هزینه‌های مربوط به درمان بیماری‌های مختلف مرتبط با چشم هم پوشش داده خواهد شد. البته اینکه چقدر پوشش داده می‌شود، بر اساس طرح انتخابی و خریداری شما متفاوت خواهد بود.

پوشش عمل چشم در بیمه تامین اجتماعی و سلامت

مراکزی که طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی هستند، می‌دانند که با توجه به شرایط بیمه‌نامه، هزینه عمل چشم با بیمه تامین اجتماعی (لازک و لیزیک) پرداخت نخواهد شد. به علاوه داروهای بعد از جراحی لیزیک و آزمایش‌های قبل از عمل هم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار نمی‌گیرد.

بیمه سلامت هم جزو بیمه‌نامه‌های پایه‌ است که عمل لیزیک و لازک را تحت پوشش قرار نمی‌دهد. همچنین هزینه‌های خرید شیشه و قاب عینک هم در این پوشش‌ها قرار ندارند.

اما برخی از آزمایشات قبل از عمل تحت پوشش بیمه‌ سلامت ‌است و برای هزینه‌های درمان جراحی چشم و رفع مواردی از قبیل آب مروارید و آب سیاه می‌توانید از پوشش این بیمه استفاده کنید.

هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی بیمه دات کام

همانطور که توضیح دادیم هزینه عمل چشم در بیمه‌نامه تکمیلی با توجه به قرارداد بین بیمه شده و بیمه‌گر پرداخت خواهد شد. شما باید قبل از تهیه ‌این بیمه‌نامه ‌اطلاعات جامعی از خدمات و پوشش‌های شرکت‌های بیمه‌ای دریافت کنید. برای خرید بیمه تکمیلی، می‌توانید از کارشناس‌ها و مشاوره‌های بیمه دات کام راهنمایی بگیرید. پس از دریافت مشاوره و اطلاعات به روز به منو محصولات سایت بیمه دات کام مراجعه کنید و محصولات بیمه را تهیه کنید.

خرید بیمه تکمیلی از بیمه دات کام

خرید بیمه تکمیلی از بیمه دات کام

بیمه دات کام یک سامانه ‌استعلام، مقایسه و خرید بیمه‌ است که به صورت ۲۴ ساعته و در طول ۷ روز هفته پشتیبانی محصولات خود را ارائه می‌کند. شما عزیزان اگر درباره هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی سوال دارید، می‌توانید به صورت کامنت در زیر این مطلب با ما در ارتباط باشید تا در کوتاه‌ترین زمان کارشناس‌های بیمه پاسخ شما را بدهند.

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
مزایای بیمه شخص واحد دی
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ / بیمه درمان و تکمیلی

چک لیست ۸ مزایای بیمه شخص واحد دی در ۱۴۰۳ + پوشش ها درمانی

مزایای بیمه شخص واحد دی را می‌توان استفاده همه افراد جامعه با هر شرایط شغلی دانست. اگر شما هم جزو افرادی هستید که تمایل به استفاده از خدمات درمانی بیشتر دارید اما شرایط خرید بیمه تکمیلی برای شما فراهم نیست، توصیه می‌کنیم که این بیمه نامه را خریداری کنید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
الهه
۲۰ دی ۱۴۰۲

سلام
بیمه تکمیلی دانا دارم و بیمه پایه تامین اجتماعی هستم
هردوچشمم نمره بالای ۳ونیم تا سه سال پیش داشته و حتی می‌دونم الان ضعیف تر هم شده
می‌خوام کلینیک بصیر شیراز عمل کنم آیا اگه طرف قرار داد باشه قبول میکنند و هزینه چقد میشه

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ دی ۱۴۰۲

  سلام. در صورتی که طرف قرارداد باشند بیمه هزینه های شما را تا سقف تعهداتش تحت پوشش قرار می دهد. در غیر این صورت باید مدارک و فاکتورهای بیمارستانی را به بیمه ارائه دهید. در مورد هزینه ها بهتر است از پزشک و بیمارستان سوال بفرمایید.

person
حسین
۱۶ دی ۱۴۰۲

عمل حذف عینک شامل بیمه تکمیلی داناهم میشود.شماره چشم چپ ۳/۵راست۴/۵استیگمات

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۷ دی ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله.

person
سجاد
۱۵ آذر ۱۴۰۲

سلام بیمه تامین اجتماعی قبول میکنید؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۵ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید بررسی کنید پزشک مورد نظر با چه بیمه ای قرارداد دارد. باید پوشش های بیمه تکمیلی خودتان را بررسی کنید.

  person
  میلاد
  ۱۹ آذر ۱۴۰۲

  سلام،
  من عمل کاشت لنز رو دارم ،
  میخواستم ببینم چه بیمه تکمیلی این عمل رو پوشش میده،
  و اینکه هزینه خرید لنز رو هم پوشش میده یا خیر،

   person
   نویسنده بیمه
   ۲۰ آذر ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   بیمه های تکمیلی سقف معینی برای پرداخت هزینه های چشم پزشکی دارند. باید با مقایسه این پوشش در شرکت های مختلف یک بیمه تکمیلی را انتخاب نمایید.

person
سجاد
۱۵ آذر ۱۴۰۲

سلام با بیمه تکمیلی هزینه لازک چقدرمیشود

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به نوع بیمه شما و سقف تعهدات آن بستگی دارد.

person
لطفی
۲۶ مهر ۱۴۰۲

سلام کلینیک نور طرف قرارداد با بیمه درمان تکمیلی تامین اجتماعی هست
؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  بله؛ کلینیک نور با بیمه تامین اجتماعی قرارداد دارد و طرف قرار داد با تمامی بیمه های پایه و تکمیلی است.

person
ایلاز
۲۵ مهر ۱۴۰۲

سلام من تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی تامین اجتماعی هستم و هر چشمم بالای ۳ هست شمارش آیا کلینیک نور طرف قرارداد هست؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ مهر ۱۴۰۲

  سلام. بله دوست عزیز بیمارستان نور با تمامی بیمه های پایه و تکمیلی طرف قرار داد است.

   person
   M
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

   سلام.پس چرامن با بیمارستان نور تماس گرفتم گفتن با بیمه البرز قرارداد نداریم
   ؟؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

    دوست عزیز بعد از دریافت خدمات مدارک را به بیمه ارائه دهید.

person
مهدی
۲۳ مهر ۱۴۰۲

سلام.من بیمه سلامت دارم و باید عمل حذف عینک رو انجام بدم ولی بیمه تکمیلی ندارم.نمره چشمم جمعا حدود ۹ هستش و مجرد هستم.بهترین بیمه برای من با توجه ب شرایطم چیست؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  می توانید با مشاوران ما در بیمه دات کام تماس بگیرید تا بیمه ای متناسب با خودتان را تهیه کنید.

person
Msjan
۰۴ مهر ۱۴۰۲

باسلام.بیمه خدمات درمانی وتکمیلی ،اتیه سازان حافظ هستم.ای برای عمل اب مروارید چقدر باید پرداخت کنم وچقدر رابیمه میدهد

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۸ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  این مورد با کسر فرانشیز بیمه صورت میگیرد باید از شعب بیمه خود سوال بفرمایید.

  person
  ریاضی
  ۱۶ آبان ۱۴۰۲

  سلام و وقتتان بخیر
  ببخشید، بنده نظامی بازنشسته هستم وبیمه تکمیلی دارم لطفاًبفرماییدهزینه یی که خودم بایدبابت عمل آب مرواریدهردوچشمم پرداخت کنم چقدراست ؟

   person
   نویسنده بیمه
   ۲۰ آبان ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز
   بستگی دارد در کدام بیمارستان و توسط چه دکتری مورد درمان قرار بگیرید.

person
Fatemeh
۰۷ شهریور ۱۴۰۲

سلام بیمه تکمیلی آتیه سازان هزینه لیزیک چشم رو پرداخت می کنه؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. تا سقف تعهدات بیمه هزینه را پرداخت می کنند.

person
Amin
۲۵ مرداد ۱۴۰۲

سلام
هزینه لیزیک دو چشم با بیمه تکمیلی چقذر میشود ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. این موضوع به سقف تعهدات بیمه شما بستگی دارد.

person
افشین احمدپور
۲۲ خرداد ۱۴۰۲

سلام درمان بیرون زدگی چشم ناشی از پرکاری تیرویید آیا شامل بیمه تکمیلی دانا میباشد یا خیر.و اساسا این عمل آیا عمل زیبایی است یا خیر

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۲

  سلام. پیشنهاد میکنیم با پزشک معتمد بیمه دانا صحبت کنید و با توجه به پوشش های بیمه این موضوع را بررسی کنید. هرجراحی ایی اگر جنبه درمانی داشته باشد تحت پوشش بیمه قرار میگیرد مگر موارد خاص.

person
وحید
۲۰ خرداد ۱۴۰۲

عرض ارادت و خواهان حال واحوال خوب برای شما و تک تک مردم کشوره عزیزم..
با داشتن ۱۵سال بیمه از قبل و ۵سال بیکاری حاضر و عدم داشتن بیمه..
چگونه و کدام شرکت بیمه رو برای داشتن بیمه تکمیلی درمان پیشنهاد میکنید..
تشکر
یـاحق

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

  سلام. لطفا برای دریافت اطلاعات دقیق لطفا با پشتیبانی و کارشناسان بیمه‌ای ما در ارتباط باشید شماره تماس پشتیبانی: ۰۲۱۴۳۷۲

person
محمود ابشاری
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

سلام
آیا عمل آب مروارید
و لنز برای مادرم در مرکز بینا خ رسالت
برای هر دوچشم
عمل آب مروارید و لنز گذاشتن
بیمه پایه تامین اجتماعی
مکمل اتیه سازان حافظ

هر دوتا چشم و با کسر فرانشیز،انجام میشه
ممنون ازشما
راهنمایی کنید

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. هزینه جراحی با کسر فرانشیز پرداخت می شود اما در مورد لیزیک باید از بیمه آتیه سازان اطلاعات دقیق بگیرید.

person
یوسفی
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

سلام ببخشید من بازنشسته کشوری وتحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ هستم میخوام عمل چشم برای نزدیک بینی و دور بینی انجام بدم هزینه شو باید پرداخت کنم بعد از بیمه بگیرم یا همون ابتدا با بیمه حساب میشه ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام. می توانید هزینه را پرداخت کنید و بعد مدارک را به بیمه برده و هزینه را دریافت نمایید. همچنین می توانید از بیمه آتیه سازان معرفی نامه تهیه کنید و به بیمارستان یا مرکز درمانی تحت پوشش این بیمه بروید و با این کار هزینه ها تا سقف پوشش از طرف بیمه آتیه سازان پرداخت خواهد شد و ما بقی را اگر لازم باشد از شما دریافت می کنند.

person
رضا
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

سلام..
بیمه آتیه سازان حافظ بازنشستگان کشوری هزینه عمل آب مروارید جز تعهداشون هست.چه مقدار جز تعداشون هست برا هر چشم؟؟
ممنون🙏

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام. هزینه های جراحی چشم به جز لیزیک تحت پوشش این بیمه است.

person
Milad
۱۵ فروردین ۱۴۰۲

سلام آیا بیمه بانک سپه هزینه عمل لیزیک چشم را پرداخت میکند؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. اگر در پوشش های بیمه وجود داشته باشد، بله.

person
سعید
۲۱ اسفند ۱۴۰۱

سلام بنده بیمه تکمیلی گروهی بالای ۱۰۰۰ نفر کتابخانه های کشور هستم لطفا بفرمایید هزینه عینک چقدر برداخت میشود اگر ۴ میلیون هزینه عینک باشه شماره ۱یک چشم و ۷۵ چشم دیگمه

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز. سقف بیمه برای عینک هرچقدر باشد همان را پرداخت می کنند.

person
Olya
۲۱ بهمن ۱۴۰۱

سلام من بیمه تگمیلی دی جانبازان هستم.
نمره های چشمم یکیش ۴ و یکیشم ۴و ۷۵ هست.
برای عمل لیزیک با پزشکی که طرف قرارداد با بیمه دی نیست باید قبل عمل از پزشک معتمد بیمه تاییدیه بگیرم یا اینکه خیر بلد عمل ارائه ی فاکتور برای گرفتن هزینه ی عمل کافیه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ اسفند ۱۴۰۱

  سلام. بهتر است تاییدیه بگیرید و معرفی نامه بیمه را به بیمارستان ارائه دهید. در نهایت تمام مدارک و فاکتورها را هم به بیمه تحویل دهید.

   person
   محمود
   ۱۹ مرداد ۱۴۰۲

   سلام با بیمه تکمیلی دی جانبازان برای عمل چشم هزینه ها را پرداخت کردم و کلیه مدارک تحویل شرکت بیمه دادم هزینه ۱۴ میلیون و دویست بود و تنها ۹ میلیون و سیصد برگرداندند یعنی حدود ۵میلیون کم کردند چرا این مبلغ سنگین کم شده در حالی که نوع بیمه فول بیمه است لطفا راهنمایی کنید از کجا پیگیری کنم و یا شکایت و درخواست بررسی کنم تا هزینه را برگردانند
   با سپاس

    person
    نویسنده بیمه
    ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

    سلام. سقف پرداخت بیمه موضوع مهمی برای ارائه خدمات درمانی چشم است. که هزینه ها با کسر فرانشیز پرداخت می شود.

person
ایرانی
۱۶ آذر ۱۴۰۱

سلام
بیمه اتیه سازان حافظ هستم یک چشمم را عمل آب مروارید کردم و لنز گذاشتم می خواهم چشم بعدی رابه فاصله یک هفته بعد عمل کنم … گویا برای بیمه باید یک ماه فاصله بین دو عمل باشد … می توانم خودم عمل دوم را پرداخت کنم و بعد حق بیمه را با مدارک از بیمه آتیه ساران حافظ دریافت کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱

  سلام والا این را باید از خود دفتر بیمه آتیه سازان بپرسید.

person
تبریزی
۰۵ مهر ۱۴۰۱

سلام هزینه عمل لیزیک چشم با بیمه تامین اجتماعی چقدر میشه؟ کجا رایگان هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ مهر ۱۴۰۱

  سلام میزان هزینه و اینکه چقدر پرداخت کنید، از طریق خود سیستم تامین اجتماعی اعلام می شود.

   person
   آذر
   ۱۱ آبان ۱۴۰۱

   سلام.پدرم بیمه ی تکمیلی تامین اجتماعی دارد.و هزینه عمل چشمش ۵ میلیون و پانصد است ایا این هزینه را تامین اجتماعی و بیمه تکمیل پرداخت می کند یا ازاداست. قبل از عمل چشم لازم هست لنز داخلی چشم راتهیه کند ایا بیمه تکمیلی هزینه ی لنز داخلی چشم را هم پرداخت می کند ؟اگر پرداخت می کند چنددرصد است

    person
    کارشناس بیمه
    ۱۱ آبان ۱۴۰۱

    سلام در خصوص بیمه تکمیلی باید به موارد تحت پوشش نگاه کنید. دوم اینکه برای پرداخت هزینه تامین اجتماعی باید به مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید. اینکه چقدر پوشش می دهد، از خود مسئول آنجا باید بپرسید.

person
الناز
۲۰ شهریور ۱۴۰۱

سلام هزینه عمل لیزیک با بیمه تامین اجتماعی چقدر میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

  سلام از فرمول محاسبه اطلاعات دقیقی نداریم.

person
ولایتی
۲۹ مرداد ۱۴۰۱

سلام عمل لیزر چشم با دفترچه نیروهای مسلح چقدر ازش کم میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

  سلام بستگی به مرکز درمانی دارد اما در خصوص درصد کم بیمه باید از خود دفتر بیمه نیروهای مسلح بپرسید.

person
حسین
۱۵ مرداد ۱۴۰۱

سلام هزینه عمل آب مروارید با بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ چقدره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

  سلام بستگی به طرح انتخابی شما دارد.

person
علیرضا
۱۰ مرداد ۱۴۰۱

ب سلام و احترام.جناب من هر دو چشمم جمعا ۳ به بالاس /بیمم بیمه اسیاس / به خاطر شرایط کاری وقت نکردم برم بپرسم /ایا هزینه رو بیمه متقبل میشه ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

  سلام بهتر است که با شرکت بیمه خود تماس بگیرید. چون هر شرکتی قوانین مخصوص به خود را دارد.

person
سمیرا
۲۳ تیر ۱۴۰۱

سلام
شماره ضعیفی چشمم، ۰/۷۵ هست، یعنی چند دیوپتر میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱

  سلام اطلاعات پزشکی نداریم. در سایت های پزشکی ببینید.

person
مهنازی
۳۱ خرداد ۱۴۰۱

بیمه تکمیلی نیروهای مسلح هزینه عمل چشم رو میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید با خود دفتر نیروهای مسلح تماس بگیرید.

person
Elahe
۱۱ خرداد ۱۴۰۱

سلام ببخشید عمل کاشت لنز ( آرتیزان) برای رفع ضعیفی چشم رابیمه sos قبول میکنه

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید با واحد خسارت این شرکت تماس بگیرید.

person
یاشار
۰۹ خرداد ۱۴۰۱

درود ادمین من الانه میخام عمل انحراف چشم انجام بدم سمت راست چشم منتها بیمارستان اردیبهشت شیراز گفته طرف قرار داد بیمه های نیروهای مسلح نیستن ونامه میدن . خواستم ببینم نامه بدن ببریم نیروهای مسلح هزینه پوشش انحراف چشم به عهده می گیره اطلاع دارید چند درصد

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، در بیمه های تکمیلی چنین چیزی امکان پذیر است؛ اما اینکه بیمه پایه بعد هزینه را بدهد، خیر. البته نیروهای مسلح قوانین مخصوص به خود را دارند. قبل از عمل حتما از دفتر یکی از بیمه ها در سازمان بپرسید.

person
یگانه
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام ببخشید آیا سقف پوشش بیمه تکمیلی برای هر چشم در بیمه تکمیلی دانا دومیلیون تومان است و برای دو چشم چهار میلیون خواهد بود

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، در خصوص سقف بیمه دانا اطلاعاتی نداریم.

person
نازنین محبی
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام ایابر ای لیزرچشم یاصفرکردن هردوچشم که نمره هردو چشم بلاتراز۳می باشد بیمه تکمیلی بازنشستگی فرهنگیان چقدر ازهزینه راپر داخت می کندمتشکرم اگرراهنمایی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اول باید بررسی کنید که ایا پوشش می دهد یا خیر، بعد میزان پوشش را باید از خود دفتر شعبه بپرسید.

person
سروس
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام وقتتون بخیر، هزینه لازک با بیمه تکمیلی دی چقدر میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید موارد تحت پوشش را نگاه کنید.

person
Yousef
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام
عمل پیوند قرنیه هم بیمه تکمیلی تحت پوشش قرار میده

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید پوشش های بیمه مورد نظر خود را بررسی کنید.

person
سلیمانی نسب
۳۱ فروردین ۱۴۰۱

سلام ببخشید میخواستم حدودی بدونم عمل آب مروارید با بیمه سلامت در سال ۱۴۰۱ چه قیمتی میوفته حدودا
ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اینکه قیمت دقیقا چقدر میفتد، اطلاعاتی نداریم.البته به این بستگی دارد که کدام بیمارستان هم می روید.

person
علی
۲۹ فروردین ۱۴۰۱

سلام چه بیمه انفرادی برای عمل پیوند مناسب است ؟ برای جراحی چشم باید به سقف پوشش عمل جراحی در بیمه توجه کرد یا به سقف پوشش عیوب انکساری

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، تمامی شرکت ها دارای پوشش بیمه هستند. برای اطلاعات بیشتر با بیمه دات کام تماس بگیرید.

person
Mehrdad
۲۷ فروردین ۱۴۰۱

سلام من شماره یک چشمم ۲/۷۵D- و استیگماتش ۱D- هست. ایا دیوپتر چشمم بالای ۳ می شود؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، این سوال تخصصی است و باید از خود شرکت بیمه بپرسید.

person
مهدی
۲۵ فروردین ۱۴۰۱

سلام خسته نباشید، بنده بیمه سلامت هستم و میخواستم عمل چشم ( عمل femto smile) انجام بدم، میخواستم بدونم که اگر خودم رو بیمه تکمیلی بکنم، آیا به صرفه است و اینکه تا چه مبلغی شامل بیمه میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید بررسی کنید که آیا آن بیمه تکمیلی، هزینه این را پوشش می دهد یا خیر؟

person
س،غ
۲۱ فروردین ۱۴۰۱

سلام،طبق تشخیص پزشک مادرم چشم چپشون آب مروارید داره و پزشک مربوطه برای بهبود مادرم عمل جراحی لنز داخل چشمی رو در نظر گرفته اند و تا ده روز دیگه نوبت عمل دادن،فقط گفتن باید لنز رو خودتون بخرید،آیا هزینه خرید لنز داخل چشمی مادرم،توسط بیمه تکمیلی ایثارگران که از طریق پدرم بیمه شده،پرداخت میشه؟! اگر میشه همش بطور کامل یا چند درصد؟! لطفاً سریعتر پاسخ بدین،ممنون.

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اینکه پرداختی انجام می شود یا خیر، باید از واحد بیمه آن سازمان بپرسید. اینکه اصلا شرایط تحت پوشش قرار گرفتن آن چیست.

person
علی
۲۰ فروردین ۱۴۰۱

سلام وقتتون بخیر
من یکی از چشمام شماره ۱/۵ و اون یکی ۱/۷۵ هست و به شدت آستیگمات هستم واقعا دیگه از عینک خسته شدم چون ورزش میکنم مزاحمم هست می‌خوام فمتو لیزیک کنم شرکتمون هم میگه اگه دکتر دستور بنویسه که شما نیاز داری هزینه رو میدن ولی دکتر میگه شماره شما باید بالای ۳ باشه تا بیمه هزینشو بده الان تکلیف من چیه چیکار باید بکنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، بهتر است که با دفتر بیمه تکمیلی شرکت خودتان صحبت کنید.

person
zahra
۱۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر من میخواهم در بیمارستان نور پیوند قرنیه انجام بدهم میخواستم بدونم که چه بیمه ای مناسب است و اینکه ایا بیمه سامان برای این عمل مناسب است؟ لطفا راهنمایی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید بررسی کنید که آیابیمه سامان چنین درمانی را پوشش می دهد یا خیر. همچنین اینکه آیا با آن مرکز طرف قرارداد است یا خیر. بهتر است که با خود مرکز درمانی هم تماس بگیرید.

person
salman
۰۶ فروردین ۱۴۰۱

سلام من عمل لیزیک میخوام انجام بدم کدوم بیمه تکمیلی رو بگیرم خوبه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید ببینید که اول از همه در کجا میخواهید آن عمل را انجام دهید و بعد آیا آن مرکز درمانی با بیمه تکمیلی مورد نظر شما قرارداد دارد یا خیر. بیمه سامان و تعاون جزو بهترین بیمه های تکمیلی هستند. برای خرید بیمه تکمیلی سامان یا تعاون و دریافت راهنمایی بیشتر می توانید با بیمه دات کام تماس بگیرید.

  person
  ناصر
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من عمل لیزر کردم جفت چشمام میشه نمره ۳/۲۵ ایا قابل قبول یا باید بباید تک تک نمره ۳ باشه ممنون میشم جوابم بدین راستی بیمه دانا دارم

   person
   کارشناس بیمه
   ۲۷ آبان ۱۴۰۱

   سلام والا باید از خود بیمه دانا بپرسید. شرایط پرداخت برای هر شرکت متفاوت است.

person
Reza
۲۴ اسفند ۱۴۰۰

ببخشید چجوری ثبت نام کنم برای عمل

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، باید با کارشناس خود شرکت مورد نظرتان تماس بگیرید.

person
صفری
۰۸ اسفند ۱۴۰۰

اگر۱۰سال پیش
۱بار عمل لایزیک انجام داده باشم وچشم م هنوز صفر نشده باشد میتوانم برای دومین بار از بیمه تکمیلی ام استفاده کنم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۸ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، این مساله را باید دقیقا از واحد خسارت خود شرکت بیمه تکمیلی تان بپرسید. به شرایط مختلفی بستگی دارد.

person
مینا
۰۸ اسفند ۱۴۰۰

سلام خسته نباشید مادرم عمل چشم اب مروارید هر دوچشم را دارد ایا بیمه بازنشستگی هزینه انرا می پردازد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اگر بیمه تکمیلی را واریز میکند، بله میتوانید از طریق بیمه تکمیلی پول آن را بگیرید.

person
مهسا
۲۲ بهمن ۱۴۰۰

سلام برای عملهای لازک یا لیزیک شماره چشم هر دو چشم با هم باید سه باشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، این به شرایط بیمه تکمیلی شما بستگی دارد.

person
علی اسفندیاری
۰۵ بهمن ۱۴۰۰

سلام هزینه عمل انحراف چشم با بیمه تکمیلی قابل جبران است؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، باید دقیقا نوع عمل شما و علت آن مشخص شود. برای این منظور باید با شرکت بیمه تکمیلی خود تماس بگیرید.

person
احمد محمدی
۰۵ بهمن ۱۴۰۰

هزینه عمل لیزیک چشم سال ۱۴۰۰ همین عددی که نوشتید؟ درسته آیا؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بله این هزینه برای سال ۱۴۰۰ است. البته همیشه تغییرات دارد.

person
م م
۲۸ دی ۱۴۰۰

سلام کدام بیمه تکمیلی انفرادی هزینه لازک را پرداخت میکند و با چه شرایطی؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۸ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز
  بیمه سامان طرح عقیق این پوشش شامل می‌شود،واز طریق لینک زیر می توانید جزییات کامل طرح عقیق مطالعه کنید.https://bimeh.com/health

person
محمد
۲۶ دی ۱۴۰۰

سلام .آیا می شود بعداز آزمایشات اولیه برای عمل چشم چه حذف عینک ویا استرابیسم ویک هفته مانده به انجام عمل . می توان بیمه تکمیلی گرفت و اینکه من هیچ بیمه ای ندارم و اینکه در هردو عمل که من باید انجام بدم هزینه جراح کم می شود و چقدر می شود . با تشکر

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۶ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز
  برای جراحی و عمل چشم دوره انتظار داره ،شما زمانی بیمه خرید کنید سه ماه بعد میتونید از بیمه استفاده کنید ،و هزینه های آن هم بسته به طرحی هست که خرید کردید

person
مهدی
۱۸ دی ۱۴۰۰

ببخشید وقتی تو چکاپ قبل بیمه چشم طرف شماره ش صفر باشه بعد یهو که ۳ به بالا نمیشه و عملاً نمیشه از این مورد استفاده کرد،،درسته؟؟؟
کسی که شماره چشمش ۲ باشه بعد مثلاً یه سال شماره چشمش بالای ۳ بشه آیا میتونه از بیمه تکمیلی استفاده کنه یا خیر؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز
  اگر طرحی که خرید کرده باشید ،رفع عیوب انکساری چشم هم داشته باشه، به شرطی که بنا به تشخیص چشم پزشک معالج، جمع نقص بینایی هر چشم (درجه نزدیک بینی یا دوربینی به اضافه نصف آستیگمات) ۴ دیوپتر یابیشتر میتونید انجام بدید

   person
   حکیم
   ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

   سلام وعرض ادب
   اتفاقا من بیمه تکمیلی سامان داشتم وشماره چشمم هردو۶ بود در بیمه نامه هم قید شده که تا ۴میلیون هزینه رفع عیوب انکساری تعلق میگیره، رفتم انجام دادم ولی زمانی که برای دریافت خسارت رفتم گفتن به شما تعلق نمیگیره، دلیلش هم اینه که شما گزینه کاهش بینایی رو علامت نزدید، به نمایندگی که بیمه رو گرفتم مراجعه کردم وبه ایشون هم یادداوری کردم که زمانی بیمه‌ نامه رو پرمیکردم گفتم چشمام ضعیفه، ایشون گفتن شما نباید این گزینه روعلامت بزنید، وقتی رفتم معترض شدم به من میگه که اگه شما اون گزینه کاهش بینایی رو علامت میزدید، اصلا بیمه تکمیلی به شما تعلق نمی‌گرفت، آیا این کار صحیح هست؟ به نظر من عملا کلاهبرداری در روز روشن😔😔😔

person
مسعودی
۱۵ دی ۱۴۰۰

سلام چرا زیبایی جزو بیمه تکمیلی نیست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۵ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز این قانونی است که از قبل تدوین شده و ما در این زمینه هیچ دخالتی نداریم. البته با توجه به آمار عمل های زیبایی، برای شرکت ها به صرفه نیست که عمل زیبایی را جزو بیمه تکمیلی قرار دهند.

person
امین
۰۱ دی ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر
ببخشید تعرفه مصوب وزارت بهداشت و درمان برای عمل جراحی رفع عیوب انکساری چشم رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
میخوام مطمئن بشم که تعرفه مصوب سال ۱۴۰۰ دقیقا چقدر است؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، تنها مرجع دقیق خود سایت وزارت بهداشت است و همچنین اینکه چقدر تحت پوشش قرار میگیرد.

person
rza
۲۱ آذر ۱۴۰۰

باسلام بنده دفترچه نیروهای مسلح را دارم عائله جانباز
میخوام چشمهایم را که احتمالا دو ببالا هست رو عمل لازیک کنم
آیا بادفترچه .ام هزینه کم میشه؟ بیمه تکمیلی هم دارد یاد آور شوم که ما در حالت عادی دکتر و داروخانه ها بابت ویزیت ودارو پولی نمیپردازیم ورایگان هست.
در عمل چشم(لیزیک یالازیک )چقدر باید برای جفت چشم پول بدیم.

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، این بستگی دارد که بیمه تکمیلی نیروهای مسلح آیا این عمل را پوشش می دهد یا خیر و سقف قرارداد آن چقدر است. اصولا بعضی بیمه های تکمیلی پوشش می دهند اما باز بهتر است که از مسئول بیمه سازمان مربوطه این سوال را بپرسید. برای اینکه هر بیمه تکمیلی قوانین مخصوص به خود را دارد.

  person
  سعید
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

  سلام بنده بیمه تکمیلی گروهی بالای ۱۰۰۰ نفر کتابخانه های کشور هستم لطفا بفرمایید هزینه عینک چقدر برداخت میشود اگر ۴ میلیون هزینه عینک باشه شماره ۱یک چشم و ۷۵ چشم دیگمه

   person
   کارشناس بیمه
   ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

   سلام دوست عزیز. اطلاعی ندارم بستگی به اون قرارداد ی دارد که منعقد کردند.

person
افسانه
۰۹ آذر ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر.. من انحراف چشم دارم میخام چون هزینه زیادی داره میخام بیمه تکمیلی بگیرم بنظرتون چقد تعلق میگیره و چن ماه قبلش باید پول بیمه بریزم و چه مقدار هزینش

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز
  با توجه به طرحی که انتخاب می کنید ،و سقف پرداختی که داشته باشد پرداخت می گردد

person
سهیلا بختیاری
۰۵ آذر ۱۴۰۰

من جراحی ضعیفی چشم داشتم. بیمه تکمیلی هم خریده بودم اما الان چطوری میتونم ازش استفاده کنم؟ به بیمارستانی غیرطرف قرارداد هم رفتم.

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، اول از همه شما باید بدانید که آیا آن عمل تحت پوشش بیمه تکمیلیتان است یا خیر. بعد باید مدارک لازم را بیمارستان گرفته و به واحد شرکت بیمه ای خود تحویل دهید. بهتر است که با کارشناسان آن شرکت تماس بگیرید و اطلاعات کاملتری از روند درمان خود بدهید.

person
هفت راز
۲۴ آبان ۱۴۰۰

سلام، بهترین بیمه درمان تکمیلی مربوط به چشم کدام است؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰

  سلام شما می توانید در بیمه دات کام، تعرفه ها و پوشش های مربوط به دو شرکت سامان و تعاون را مشاهده کنید. سپس با مقایسه هر کدام تصمیم بگیرید که کدام مناسب شما است.

person
الله مدد
۲۴ آبان ۱۴۰۰

منظور از بیشتر بودن شماره چشم از یک عدد، مربوط به هر کدام است یا جفتشان؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، این مساله مربوط با بالا بودن نمره هریک از چشم هاست

person
حسن حسنی
۲۴ آبان ۱۴۰۰

سلام، آیا بیمه تکمیلی هزینه های لیزر عمل چشم با شماره بیشتر از ۳ را پوشش می دهد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، در حالت کلی بیمه های درمان انفرادی، هزینه های لیزر عمل چشم بیشتر از ۳ پوشش داده نمی شود؛ اما در گروهی امکان پذیر است.

person
جواد
۱۹ آبان ۱۴۰۰

باسلام .برای عمل چشم لازک یالیزیک چقدربرای بیمه تکمیلی پرداخت کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، اول از همه باید ببینید که آیا شرکت انتخابی شما این عمل را تحت پوشش قرار می دهد یا خیر و بعد اینکه میزان تحت پوشش یا تعهد مالی آن چقدر است.

  person
  مرضیه
  ۰۴ بهمن ۱۴۰۱

  سلام من استیگامات. هر دو چشمم بیشتر از۳ است ایا بیمه تکنیلی دانافرهنگیان. مبلغی برا عمل لیزیک پرداخت میکنه یا خیر ؟

   person
   نویسنده بیمه
   ۰۵ بهمن ۱۴۰۱

   سلام مرضیه عزیز
   هر شرکت بیمه پوشش ها و تعهدات خاص خود را دارد لذا با واحد خسارت بیمه تکمیلی دانا ارتباط بگیرید.

person
خطابی
۰۵ آبان ۱۴۰۰

سلام هزینه عمل چشم بر اساس چه معیاری است؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز هزینه عمل چشم بر اساس معیاری است که پزشک متخصص اعلام می کند و همچنین بر اساس تعرفه است.

   person
   محدثه
   ۰۸ مهر ۱۴۰۲

   سلام دوست عزیز من بیمه تکمیلی تامین اجتماعی دارم میخوام عمل پی ار کی انجام دهم ایا بیمه مبلغ را پزداخت میکند یا نه ؟

    person
    نویسنده بیمه
    ۰۸ مهر ۱۴۰۲

    سلام دوست عزیز
    خیر تامین اجتماعی انجام این خدمات درمانی را تحت پوشش قرار نمی دهد.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید