05 دی 1400

هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی چگونه محاسبه می‌شود؟ راهنمای کامل پوشش عمل چشم در بیمه

امروزه عمل‌های چشم انواع گوناگونی دارند. لیزیک، لازک و PRK برای رفع عیوب انکساری چشم از جمله نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم طراحی شده ‌است. افرادی که به دلیل ضعف بینایی از عینک یا لنز طبی استفاده می‌کنند، در صورتی که واجد شرایط درمان باشند، می‌توانند از جراحی چشم استفاده کنند. این افراد برای رفع مشکل بینایی خود باید هزینه‌هایی را متقبل شوند. بیمه تکمیلی می‌تواند حدود زیادی هزینه‌های درمان را کاهش دهد. پرداخت هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی، متناسب با نوع عمل متفاوت بوده و به طور معمول هزینه رفع عیوب انکساری چشم بین 2 تا 7 میلیون تومان تخمین زده شده ‌است.

با توجه به‌ افزایش هزینه‌های درمان چشم و عمل لیزیک، استفاده‌ از بیمه تکمیلی می‌تواند تا حدود زیادی هزینه‌ها را کاهش دهد. در ادامه درباره هزینه‌های عمل چشم و نکات خرید بهترین بیمه تکمیلی برای عمل چشم و پوشش‌های آن توضیحاتی خواهیم داد با ما همراه باشید.

بیمه تکمیلی

پوشش‌های بیمه تکمیلی، در شرکت‌های بیمه تفاوت‌هایی دارند و تعهدات جداگانه‌ای را ارائه می‌کنند. بیمه‌نامه‌هایی که به صورت گروهی یا انفرادی طراحی شده‌اند، پوشش‌های مختلفی را برای رفع عیوب انکساری چشم در نظر گرفته‌اند.
دقت کنید که هنگام خرید بیمه تکمیلی چه به صورت گروهی و چه به صورت انفرادی باید به سقف و تعهدات بیمه‌نامه دقت کنید. بیمه تکمیلی چشم، طرح جداگانه‌ای نیست، بلکه پوششی از بیمه تکمیلی است و برای افرادی که عمل چشم دارند، هزینه‌ها را جبران خواهد کرد.

خدمات بیمه تکمیلی گروهی با توجه به قرارداد بین شرکت متقاضی و شرکت بیمه تعیین می‌شود. اگر در این قرارداد پوشش رفع عیوب انکساری مانند: عمل لیزیک، لازک و عینک جزو تعهدات بیمه‌گر باشد، می‌توان هزینه‌ها را جبران کرد. در حقیقت هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی متناسب با تعهدات بیمه‌نامه‌ انجام می‌شود.

اگر می‌خواهید بدانید بیمه تکمیلی چیست و چه پوشش‌هایی دارد، ما مطالعه مقاله راهنمای بیمه تکمیلی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی

همانطور که توضیح دادیم، هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی با توجه به سقف پوشش رفع عیوب انکساری چشم است. علاوه بر سقف پوشش، عوامل دیگری هم مانند: درصد فرانشیز بیمه و تعرفه‌های وزارت بهداشت بر میزان جبران خسارت و هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی تاثیر گزار است.
به طور معمول اگر در عمل چشم از بیمه پایه(بیمه‌های سازمان تامین اجتماعی) استفاده کنید، بیمه تکمیلی از کسر مبلغ فرانشیز صرف نظر خواهد کرد. در این صورت مبلغ پرداختی بابت هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی مانند لیزیک و لازک ماکسیمم تعرفه وزارت بهداشت و سقف پوشش رفع عیوب انکساری است.

هزینه لیزیک چشم بر اساس تعرفه وزرات بهداشت در سال ۱۴۰۰، دو میلیون و پانصد هزار تومان است. بنابراین اگر سقف پوشش رفع عیوب انکساری در بیمه تکمیلی برای هر چشم بالای این مبلغ باشد، میزان پرداختی شرکت بیمه به ‌اندازه تعرفه وزارت بهداشت خواهد بود.
حال اگر سقف بیمه تکمیلی کمتر از این مبلغ باشد، در اینصورت به ‌اندازه سقف پوشش رفع عیوب انکساری به بیمه شده هزینه پرداخت خواهد شد.

فرانشیز هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی

درصد فرانشیز در بیمه تکمیلی آن بخش از هزینه‌های درمانی است که جبران آن بر عهده خود بیمه شده‌ است. اگر درصد فرانشیز بیمه تکمیلی شما 10 درصد باشد و با توجه به هزینه‌های بیمه شده، بیمه تکمیلی بنا باشد که یک میلیون تومان را به شما پرداخت کند، از این مبلغ 10 درصد آن بر عهده شما است و بیمه تکمیلی مبلغ 900 هزار تومان را پرداخت خواهد کرد.
هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی و درصد فرانشیز با توجه به قرارداد بین بیمه‌گزار و بیمه‌گر پرداخت می‌شود و ممکن است که درصد متفاوتی باشد، اما به طور معمول فرانشیز عمل چشم با بیمه تکمیلی 10 درصد است.

شرایط پرداخت هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی

تمام بیمه‌های تکمیلی با توجه به قانون ابلاغ شده‌ از سوی بیمه مرکزی، هزینه عمل چشم را در صورتی پرداخت خواهند کرد که درجه نقص بینایی بیشتر از 3 دیوپتر باشد. در این بخش برای افراد این سوال پیش می‌آید که درجه نقص بینایی چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟
تعریف شرکت‌های بیمه برای درجه نقص بینایی هر چشم، برابر با درجه نزدیک بینی، دوربینی و نصف درجه ‌آستیگمات آن چشم است.
با توجه به این تعریف شما می‌توانید برای هر چشم خود درجه نقص بینایی را محاسبه کنید و در صورتی که‌ این درجه معادل 3 دیوپتر یا بالاتر باشد، هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی قابل پرداخت خواهد بود. (میزان درجه و شماره چشم توسط پزشک متخصص باید انجام شود.)

نکته: با توجه به‌ اینکه پوشش رفع عیوب انکساری در بیمه تکمیلی برای هر چشم در نظر گرفته می‌شود، برای دریافت هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی نیازی به برقراری شرایط درجه نقص بینایی برای هر دو چشم به طور هم زمان الزامی ‌نیست و در صورتی که هر یک از چشم‌ها مشمول شرایط بیمه تکمیلی باشند، هزینه مربوطه به بیمه شده پرداخت خواهد شد.
حال اگر چشم‌های شما نیازی به عمل نداشته باشد و جزو افرادی باشید که حتی تمایلی به عمل چشم ندارید، آیا بیمه تکمیلی برای این افراد تمهیداتی دارد؟

هزینه عینک در بیمه تکمیلی

برخی افراد تمایل دارند که در بیمه تکمیلی خود از بخش پرداخت هزینه عینک استفاده کنند. در بیمه تکمیلی گروهی، هزینه عینک بر اساس قرارداد پرداخت خواهد شد و پرداخت هزینه عینک بدون قرارداد قابل پیش بینی نیست.

هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی

هزینه عینک و عمل چشم در بیمه تکمیلی

برخی از شرکت‌های بیمه‌ای برای اضافه کردن پوشش عینک به بیمه‌نامه تکمیلی چشم محدودیت‌های را در نظر می‌گیرند. به طور مثال شرکت بیمه تعاون برای بیمه‌نامه تکمیلی گروهی خود، هزینه‌های عینک را تنها برای گروه‌های بالای 1000 نفر جبران خواهد کرد. بیمه سامان و آسماری جزو شرکت‌های بیمه‌ای است که برای گروه‌های زیر 100 نفر بیمه تکمیلی صادر می‌کنند. با توجه به تعداد افراد، پوشش‌های که در این بیمه‌نامه‌ها ارائه می‌شود، محدودتر از خدمات بیمه‌ گروهی بالای 100 نفر است و هزینه‌های عینک در آن جبران نخواهد شد.
توجه کنید که در بیمه‌نامه تکمیلی انفرادی هیچ شرکت بیمه‌ای هزینه عینک را پرداخت نمی‌کند.

هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی SOS

اگر شما هم جزو بیمه شده‌های بیمه تکمیلی SOS هستید، بدانید که قیمت عمل لیزیک چشم و لازک تحت پوشش پاراکلینینکی SOS قرار دارد. در حقیقت بیمه SOS، عمل‌های لیزیک و لازک با درجه 3 دیوپتر در هر محور برای هر چشم را تحت پوشش قرار می‌دهد.
نکته مهم هنگام استفاده ‌از پوشش عمل چشم در بیمه SOS این است. این بیمه‌نامه دوره ‌انتظار 3 ماهه دارد و اگر شما نیاز به عمل جراحی چشم دارید، باید این دوره‌ انتظار را در نظر بگیرید. همچنین در این بیمه‌نامه هزینه عینک و لنز طبی پرداخت نخواهد شد.

شرایط بیمه تکمیلی SOS قبل از صدور بیمه‌نامه، با سایر شرکت‌های بیمه‌ای کمی‌ متفاوت است. بدین گونه که در این بیمه‌نامه آزمایشاتی انجام می‌شود و بعد از آن بیمه‌نامه صادر خواهد شد.
به طور مثال: چکاپی از سمت شرکت بیمه SOS انجام می‌شود تا شماره چشم فرد بیمه شده بررسی شود. در این چکاپ باید شماره چشم شخص صفر باشد تا بتواند از پوشش رفع عیوب انکساری استفاده کند.

پوشش‌های عمل جراحی چشم در بیمه SOS

میزان پوشش‌هایی که در بیمه تکمیلی SOS برای عمل‌های چشم مانند: آب مروارید، لیزیک، لازک، پنتاکم و آب سیاه در نظر گرفته می‌شود به شرح زیر است:

 • سقف پوشش هزینه پاراکلینیکی برای لیزیک، لازک، پنتاکم و OTC تا 3 میلیون تومان است.
 • پوشش هزینه بستری در عمل جراحی آب مروارید و آب سیاه تا سقف 100 میلیون تومان است.

این شرکت بیمه‌ای برای انجام خدمات چشم پزشکی و جراحی چشم با مراکز درمانی مختلفی قرارداد دارد. حدود 30 مرکز درمانی طرف قرارداد این بیمه‌نامه هستند تا خدمات ارزنده‌ای را به بیمه شده‌ها ارائه کنند.

اگر تمایل دارید در مورد بیمه sos اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید مقاله بیمه تکمیلی sos بیمه دات کام را در اینجا مطالعه کنید.

پوشش عمل چشم در بیمه تامین اجتماعی و سلامت

مراکزی که طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی هستند، می‌دانند که با توجه به شرایط بیمه‌نامه، هزینه عمل چشم (لازک و لیزیک) پرداخت نخواهد شد. همچنین داروهای بعد از جراحی لیزیک و آزمایش‌های قبل از عمل هم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار نمی‌گیرد.

بیمه سلامت هم جزو بیمه‌نامه‌های پایه‌ است که عمل لیزیک و لازک را تحت پوشش قرار نمی‌دهد. همچنین هزینه‌های خرید شیشه و قاب عینک هم در این پوشش‌ها قرار ندارند.
اما برخی از آزمایشات قبل از عمل تحت پوشش بیمه‌ سلامت ‌است و برای هزینه‌های درمان جراحی چشم و رفع مواردی از قبیل آب مروارید و آب سیاه می‌توانید از پوشش این بیمه استفاده کنید.

هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی بیمه دات کام

همانطور که توضیح دادیم هزینه عمل چشم در بیمه‌نامه تکمیلی با توجه به قرارداد بین بیمه شده و بیمه‌گر پرداخت خواهد شد. شما باید قبل از تهیه ‌این بیمه‌نامه ‌اطلاعات جامعی از خدمات و پوشش‌های شرکت‌های بیمه‌ای دریافت کنید. برای خرید بیمه تکمیلی، می‌توانید از کارشناس‌ها و مشاوره‌های بیمه دات کام راهنمایی بگیرید. پس از دریافت مشاوره و اطلاعات به روز به منو محصولات سایت بیمه دات کام مراجعه کنید و محصولات بیمه را تهیه کنید.

خرید بیمه تکمیلی از بیمه دات کام

خرید بیمه تکمیلی از بیمه دات کام

بیمه دات کام یک سامانه ‌استعلام، مقایسه و خرید بیمه‌ است که به صورت 24 ساعته و در طول 7 روز هفته پشتیبانی محصولات خود را ارائه می‌کند. شما عزیزان اگر درباره هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی سوال دارید، می‌توانید به صورت کامنت در زیر این مطلب با ما در ارتباط باشید تا در کوتاه‌ترین زمان کارشناس‌های بیمه پاسخ شما را بدهند.

 

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
23 اردیبهشت 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

استفاده همزمان از دو بیمه تکمیلی چگونه ممکن است

چگونه می‌توان دو بیمه تکمیلی داشت و خسارات درمان را بدون دردسر از دو شرکت بیمه دریافت کرد؟ برای کسب اطلاعات کامل خواندن این مقاله را پیشنهاد می‌کنیم.

16 اردیبهشت 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

گرفتن خسارت درمان با سریع‌ترین و آسان‌ترین روش ممکن

با چه روش‌هایی می‌توان خسارات بیمه تکمیلی را به به صورت سریع دریافت کرد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید.

10 اردیبهشت 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

آیا قوانین بیمه تکمیلی در سال ۱۴۰۱ تغییر کرده است؟

پوشش ها ، پرداخت هزینه ‌ها و دیگر قوانین بیمه تکمیلی را در این مقاله بخوانید.

09 اردیبهشت 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه عمل زیبایی؛ جزء از کل پوشش بیمه تکمیلی؟

آیا بیمه هزینه عمل زیبایی بینی را پوشش می‌دهد؟ قوانین بیمه برای اعمال جراحی زیبایی را در این مقاله بخوانید.

29 فروردین 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی خانواده؛ راهکار طلایی برای افراد بدون بیمه پایه

اگر بیمه پایه ندارید، اما می‌خواهید خانواده خود را تحت پوشش بیمه درمانی یا همان بیمه تکمیلی قرار دهید، این مقاله را بخوانید تا بهترین راهکار برای خرید بیمه تکمیلی را بیابید!

24 فروردین 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی ارتش: سایبانی امن برای فداکاران کشور +مزایا و پوشش‌ها

برای اطلاع از جزئیات بیمه تکمیلی ارتش، پوشش‌ها و مزایای این بیمه درمانی برای ارتشیان عزیز، این مقاله بیمه دات کام را بخوانید.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
خطابی
05 آبان 1400

سلام هزینه عمل چشم بر اساس چه معیاری است؟

  کارشناس بیمه
  05 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز هزینه عمل چشم بر اساس معیاری است که پزشک متخصص اعلام می کند و همچنین بر اساس تعرفه است.

جواد
19 آبان 1400

باسلام .برای عمل چشم لازک یالیزیک چقدربرای بیمه تکمیلی پرداخت کنیم؟

  کارشناس بیمه
  17 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، اول از همه باید ببینید که آیا شرکت انتخابی شما این عمل را تحت پوشش قرار می دهد یا خیر و بعد اینکه میزان تحت پوشش یا تعهد مالی آن چقدر است.

حسن حسنی
24 آبان 1400

سلام، آیا بیمه تکمیلی هزینه های لیزر عمل چشم با شماره بیشتر از 3 را پوشش می دهد؟

  کارشناس بیمه
  24 آبان 1400

  سلام دوست عزیز، در حالت کلی بیمه های درمان انفرادی، هزینه های لیزر عمل چشم بیشتر از 3 پوشش داده نمی شود؛ اما در گروهی امکان پذیر است.

الله مدد
24 آبان 1400

منظور از بیشتر بودن شماره چشم از یک عدد، مربوط به هر کدام است یا جفتشان؟

  کارشناس بیمه
  24 آبان 1400

  سلام دوست عزیز، این مساله مربوط با بالا بودن نمره هریک از چشم هاست

هفت راز
24 آبان 1400

سلام، بهترین بیمه درمان تکمیلی مربوط به چشم کدام است؟

  کارشناس بیمه
  24 آبان 1400

  سلام شما می توانید در بیمه دات کام، تعرفه ها و پوشش های مربوط به دو شرکت سامان و تعاون را مشاهده کنید. سپس با مقایسه هر کدام تصمیم بگیرید که کدام مناسب شما است.

سهیلا بختیاری
05 آذر 1400

من جراحی ضعیفی چشم داشتم. بیمه تکمیلی هم خریده بودم اما الان چطوری میتونم ازش استفاده کنم؟ به بیمارستانی غیرطرف قرارداد هم رفتم.

  کارشناس بیمه
  05 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، اول از همه شما باید بدانید که آیا آن عمل تحت پوشش بیمه تکمیلیتان است یا خیر. بعد باید مدارک لازم را بیمارستان گرفته و به واحد شرکت بیمه ای خود تحویل دهید. بهتر است که با کارشناسان آن شرکت تماس بگیرید و اطلاعات کاملتری از روند درمان خود بدهید.

افسانه
09 آذر 1400

سلام وقت بخیر.. من انحراف چشم دارم میخام چون هزینه زیادی داره میخام بیمه تکمیلی بگیرم بنظرتون چقد تعلق میگیره و چن ماه قبلش باید پول بیمه بریزم و چه مقدار هزینش

  کارشناس بیمه
  29 آذر 1400

  سلام دوست عزیز
  با توجه به طرحی که انتخاب می کنید ،و سقف پرداختی که داشته باشد پرداخت می گردد

rza
21 آذر 1400

باسلام بنده دفترچه نیروهای مسلح را دارم عائله جانباز
میخوام چشمهایم را که احتمالا دو ببالا هست رو عمل لازیک کنم
آیا بادفترچه .ام هزینه کم میشه؟ بیمه تکمیلی هم دارد یاد آور شوم که ما در حالت عادی دکتر و داروخانه ها بابت ویزیت ودارو پولی نمیپردازیم ورایگان هست.
در عمل چشم(لیزیک یالازیک )چقدر باید برای جفت چشم پول بدیم.

  کارشناس بیمه
  27 آذر 1400

  سلام دوست عزیز، این بستگی دارد که بیمه تکمیلی نیروهای مسلح آیا این عمل را پوشش می دهد یا خیر و سقف قرارداد آن چقدر است. اصولا بعضی بیمه های تکمیلی پوشش می دهند اما باز بهتر است که از مسئول بیمه سازمان مربوطه این سوال را بپرسید. برای اینکه هر بیمه تکمیلی قوانین مخصوص به خود را دارد.

امین
01 دی 1400

سلام وقت بخیر
ببخشید تعرفه مصوب وزارت بهداشت و درمان برای عمل جراحی رفع عیوب انکساری چشم رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
میخوام مطمئن بشم که تعرفه مصوب سال ۱۴۰۰ دقیقا چقدر است؟

  کارشناس بیمه
  29 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، تنها مرجع دقیق خود سایت وزارت بهداشت است و همچنین اینکه چقدر تحت پوشش قرار میگیرد.

مسعودی
15 دی 1400

سلام چرا زیبایی جزو بیمه تکمیلی نیست؟

  کارشناس بیمه
  15 دی 1400

  سلام دوست عزیز این قانونی است که از قبل تدوین شده و ما در این زمینه هیچ دخالتی نداریم. البته با توجه به آمار عمل های زیبایی، برای شرکت ها به صرفه نیست که عمل زیبایی را جزو بیمه تکمیلی قرار دهند.

مهدی
18 دی 1400

ببخشید وقتی تو چکاپ قبل بیمه چشم طرف شماره ش صفر باشه بعد یهو که ۳ به بالا نمیشه و عملاً نمیشه از این مورد استفاده کرد،،درسته؟؟؟
کسی که شماره چشمش ۲ باشه بعد مثلاً یه سال شماره چشمش بالای ۳ بشه آیا میتونه از بیمه تکمیلی استفاده کنه یا خیر؟

  کارشناس بیمه
  19 دی 1400

  سلام دوست عزیز
  اگر طرحی که خرید کرده باشید ،رفع عیوب انکساری چشم هم داشته باشه، به شرطی که بنا به تشخیص چشم پزشک معالج، جمع نقص بینایی هر چشم (درجه نزدیک بینی یا دوربینی به اضافه نصف آستیگمات) 4 دیوپتر یابیشتر میتونید انجام بدید

محمد
26 دی 1400

سلام .آیا می شود بعداز آزمایشات اولیه برای عمل چشم چه حذف عینک ویا استرابیسم ویک هفته مانده به انجام عمل . می توان بیمه تکمیلی گرفت و اینکه من هیچ بیمه ای ندارم و اینکه در هردو عمل که من باید انجام بدم هزینه جراح کم می شود و چقدر می شود . با تشکر

  کارشناس بیمه
  26 دی 1400

  سلام دوست عزیز
  برای جراحی و عمل چشم دوره انتظار داره ،شما زمانی بیمه خرید کنید سه ماه بعد میتونید از بیمه استفاده کنید ،و هزینه های آن هم بسته به طرحی هست که خرید کردید

م م
28 دی 1400

سلام کدام بیمه تکمیلی انفرادی هزینه لازک را پرداخت میکند و با چه شرایطی؟

  کارشناس بیمه
  28 دی 1400

  سلام دوست عزیز
  بیمه سامان طرح عقیق این پوشش شامل می‌شود،واز طریق لینک زیر می توانید جزییات کامل طرح عقیق مطالعه کنید.https://bimeh.com/health

احمد محمدی
05 بهمن 1400

هزینه عمل لیزیک چشم سال ۱۴۰۰ همین عددی که نوشتید؟ درسته آیا؟

  کارشناس بیمه
  05 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، بله این هزینه برای سال 1400 است. البته همیشه تغییرات دارد.

علی اسفندیاری
05 بهمن 1400

سلام هزینه عمل انحراف چشم با بیمه تکمیلی قابل جبران است؟

  کارشناس بیمه
  05 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، باید دقیقا نوع عمل شما و علت آن مشخص شود. برای این منظور باید با شرکت بیمه تکمیلی خود تماس بگیرید.

مهسا
22 بهمن 1400

سلام براي عملهاي لازك يا ليزيك شماره چشم هر دو چشم با هم بايد سه باشه؟

  کارشناس بیمه
  22 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز، این به شرایط بیمه تکمیلی شما بستگی دارد.

مینا
08 اسفند 1400

سلام خسته نباشيد مادرم عمل چشم اب مروارید هر دوچشم را دارد ایا بیمه بازنشستگی هزینه انرا می پردازد؟

  کارشناس بیمه
  09 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، اگر بیمه تکمیلی را واریز میکند، بله میتوانید از طریق بیمه تکمیلی پول آن را بگیرید.

صفری
08 اسفند 1400

اگر۱۰سال پیش
۱بار عمل لایزیک انجام داده باشم وچشم م هنوز صفر نشده باشد میتوانم برای دومین بار از بیمه تکمیلی ام استفاده کنم؟

  کارشناس بیمه
  08 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، این مساله را باید دقیقا از واحد خسارت خود شرکت بیمه تکمیلی تان بپرسید. به شرایط مختلفی بستگی دارد.

Reza
24 اسفند 1400

ببخشید چجوری ثبت نام کنم برای عمل

  کارشناس بیمه
  24 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، باید با کارشناس خود شرکت مورد نظرتان تماس بگیرید.

salman
06 فروردین 1401

سلام من عمل لیزیک میخوام انجام بدم کدوم بیمه تکمیلی رو بگیرم خوبه؟

  کارشناس بیمه
  06 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید ببینید که اول از همه در کجا میخواهید آن عمل را انجام دهید و بعد آیا آن مرکز درمانی با بیمه تکمیلی مورد نظر شما قرارداد دارد یا خیر. بیمه سامان و تعاون جزو بهترین بیمه های تکمیلی هستند. برای خرید بیمه تکمیلی سامان یا تعاون و دریافت راهنمایی بیشتر می توانید با بیمه دات کام تماس بگیرید.

zahra
14 فروردین 1401

سلام وقت بخیر من میخواهم در بیمارستان نور پیوند قرنیه انجام بدهم میخواستم بدونم که چه بیمه ای مناسب است و اینکه ایا بیمه سامان برای این عمل مناسب است؟ لطفا راهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید بررسی کنید که آیابیمه سامان چنین درمانی را پوشش می دهد یا خیر. همچنین اینکه آیا با آن مرکز طرف قرارداد است یا خیر. بهتر است که با خود مرکز درمانی هم تماس بگیرید.

علی
20 فروردین 1401

سلام وقتتون بخیر
من یکی از چشمام شماره ۱/۵ و اون یکی ۱/۷۵ هست و به شدت آستیگمات هستم واقعا دیگه از عینک خسته شدم چون ورزش میکنم مزاحمم هست می‌خوام فمتو لیزیک کنم شرکتمون هم میگه اگه دکتر دستور بنویسه که شما نیاز داری هزینه رو میدن ولی دکتر میگه شماره شما باید بالای ۳ باشه تا بیمه هزینشو بده الان تکلیف من چیه چیکار باید بکنم؟

  کارشناس بیمه
  15 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، بهتر است که با دفتر بیمه تکمیلی شرکت خودتان صحبت کنید.

س،غ
21 فروردین 1401

سلام،طبق تشخیص پزشک مادرم چشم چپشون آب مروارید داره و پزشک مربوطه برای بهبود مادرم عمل جراحی لنز داخل چشمی رو در نظر گرفته اند و تا ده روز دیگه نوبت عمل دادن،فقط گفتن باید لنز رو خودتون بخرید،آیا هزینه خرید لنز داخل چشمی مادرم،توسط بیمه تکمیلی ایثارگران که از طریق پدرم بیمه شده،پرداخت میشه؟! اگر میشه همش بطور کامل یا چند درصد؟! لطفاً سریعتر پاسخ بدین،ممنون.

  کارشناس بیمه
  22 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، اینکه پرداختی انجام می شود یا خیر، باید از واحد بیمه آن سازمان بپرسید. اینکه اصلا شرایط تحت پوشش قرار گرفتن آن چیست.

مهدی
25 فروردین 1401

سلام خسته نباشید، بنده بیمه سلامت هستم و میخواستم عمل چشم ( عمل femto smile) انجام بدم، میخواستم بدونم که اگر خودم رو بیمه تکمیلی بکنم، آیا به صرفه است و اینکه تا چه مبلغی شامل بیمه میشه؟

  کارشناس بیمه
  25 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، باید بررسی کنید که آیا آن بیمه تکمیلی، هزینه این را پوشش می دهد یا خیر؟

Mehrdad
27 فروردین 1401

سلام من شماره یک چشمم ۲/۷۵D- و استیگماتش ۱D- هست. ایا دیوپتر چشمم بالای ۳ می شود؟

  کارشناس بیمه
  27 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، این سوال تخصصی است و باید از خود شرکت بیمه بپرسید.

Yousef
08 اردیبهشت 1401

سلام
عمل پیوند قرنیه هم بیمه تکمیلی تحت پوشش قرار میده

  کارشناس بیمه
  08 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، باید پوشش های بیمه مورد نظر خود را بررسی کنید.

سروس
17 اردیبهشت 1401

سلام وقتتون بخیر، هزینه لازک با بیمه تکمیلی دی چقدر میشه؟

  کارشناس بیمه
  18 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، باید موارد تحت پوشش را نگاه کنید.

نازنین محبی
19 اردیبهشت 1401

سلام ایابر ای لیزرچشم یاصفرکردن هردوچشم که نمره هردو چشم بلاتراز3می باشد بیمه تکمیلی بازنشستگی فرهنگیان چقدر ازهزینه راپر داخت می کندمتشکرم اگرراهنمایی کنید

  کارشناس بیمه
  19 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، اول باید بررسی کنید که ایا پوشش می دهد یا خیر، بعد میزان پوشش را باید از خود دفتر شعبه بپرسید.

یگانه
22 اردیبهشت 1401

سلام ببخشید آیا سقف پوشش بیمه تکمیلی برای هر چشم در بیمه تکمیلی دانا دومیلیون تومان است و برای دو چشم چهار میلیون خواهد بود

  کارشناس بیمه
  22 اردیبهشت 1401

  سلام دوست عزیز، در خصوص سقف بیمه دانا اطلاعاتی نداریم.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید