06 بهمن 1401

کدام لاستیک ایرانی بهتر است+ ویژگی‌های بهترین تایر ایرانی

بسیاری از کارشناس‌های حوزه خودرو بر این باور هستند که لاستیک ماشین، یکی از اصلی‌ترین بخش‌های مهم خودرو است که باید در خرید آن دقت زیادی کرد و به نکات مهم توجه داشت. با خرید یک لاستیک خوب می‌توان رانندگی با کیفیت‌تر هم تجربه کرد. حال سوالی که پیش می‌آید این است که کدام لاستیک ایرانی بهتر است و برای تشخیص آن باید چه ویژگی‌هایی را در نظر گرفت؟

لازم به ذکر است که فناوری‌های نوین و نسل جدید تایر‌ها، تنها 5 درصد از وزن خودرو را متحمل می‌شوند و مابقی آن فشار بر باد داخل لاستیک قرار می‌گیرد. البته اگر این تعادل از بین برود احتمال بروز حادثه نیز وجود دارد. برای اینکه بتوانید تشخیص خوب و مناسبی داشته‌باشید تا انتهای این متن همراه ما باشید.

ویژگی‌های یک لاستیک خوب

برای اینکه بدانید، کدام لاستیک ایرانی بهتر است، باید ویژگی‌های یک لاستیک مرغوب را بررسی کنید تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌های خود، اطمینان خاطری برای تردد و رفت و آمد با ماشین داشته‌باشید. از جمله عوامل و ویژگی‌های یک لاستیک خوب، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طرح آج لاستیک
 • عمر آج لاستیک
 • تاریخ تولید
 • بار مجاز
 • سرعت مجاز
 • اندازه تایر

طرح آج لاستیک

علاوه بر اینکه عاج لاستیک تاثیر بر زیبایی تایر دارد، اما هر کدام از طرح‌ها با کاربردهای مختلف تولید می‌شوند. شرکت‌های مختلفی هستند که تنوع بسیاری برای طرح آج‌های لاستیک خود در نظر گرفته‌اند. عاج لاستیک نقش مهمی ‌در راندن آب سطح جاده دارد و سنگریزه‌ها را از کف جاده دور می‌کند. همچنین کنترل حرارت و در نهایت قدرت فرمانگیری با توجه به آج لاستیک بررسی می‌شود.

عمر آج لاستیک

میزان عمر آج لاستیک نشان دهنده این است که کدام لاستیک ایرانی بهتر است. عمر آج تایر با توجه به سایش و اعدادی بین 100 تا 500 مشخص می‌شود. هرچه مقدار عدد درج شده بیشتر باشد، عمر لاستیک هم بیشتر است.

کدام لاستیک ایرانی بهتر است

اعداد و حروف روی لاستیک نشان‌دهنده اطلاعات لاستیک است.

تاریخ تولید

لاستیک هم مانند سایر محصولات کاربردی دارای تاریخ مصرف بوده و عمر مفید لاستیک‌ها به طور معمول 5 تا 6 سال است و بهتر است از شرکتی لاستیک خود را خریداری کنید که گارانتی برای تایر داشته باشد. اگر به دیواره‌های لاستیک دقت کنید تاریخ تولید درج شده‌است.

بار مجاز

بار مجاز و تحمل وزن خودرو یکی از پاسخ‌های سوال کدام لاستیک ایرانی بهتر است، می‌باشد. مقدار باری که می‌توان بر روی لاستیک‌ها وارد کرد با استفاده از شاخص وزن لاستیک مشخص می‌شود. عبور از حد مجاز شاخص بار باعث انهدام لاستیک و موجب تصادف می‌شود.

سرعت مجاز

سرعت مجاز هر لاستیک در حقیقت حداکثر سرعتی است که می‌تواند در 10 دقیقه تحمل کند. این شاخص با حروف لاتین مشخص می‌شود.

اندازه تایر

هر خودرویی با توجه به سایز خاص خود، می‌تواند اندازه متفاوتی داشته باشد. هنگام خرید لاستیک باید به توصیه‌های شرکت تولید کننده لاستیک و کارشناس توجه داشته باشید.

حال سوالی که به وجود می‌آید این است که کدام یک از شرکت‌های ایرانی ویژگی‌های گفته شده را در تولید محصولات خود در نظر گرفته‌اند؟ در ادامه برخی از شرکت‌های تولید کننده لاستیک را بررسی خواهیم کرد.

کدام لاستیک ایرانی بهتر است؟

معرفی بهترین لاستیک‌های ایرانی با توجه به ارزیابی و نظارت‌های کیفی که برای نحوه عملکرد لاستیک ماشین صورت می‌گیرد، مشخص می‌شود. معرفی بهترین لاستیک‌های ایرانی را می‌توان با توجه به رضایت‌مندی مشتری‌ها از شرکت‌های تولید کننده معرفی کرد.

انتخاب لاستیک مناسب از مهم‌ترین نکاتی است که راننده‌ها به عنوان یک دغدغه از آن یاد می‌کنند و لاستیک‌ها در دسته تجهیزات اصلی خودرو قرار دارند و کیفیت آنها باعث می‌شود که تردد خودرو ایمن باشد. در اینجا برخی از شرکت‌های تولید کننده لاستیک را بررسی خواهیم کرد.

گروه صنعتی بارز

گروه صنعتی بارز را به عنوان اولین کارخانه تایر سازی می‌شناسند.  تایر بارز در بازار لاستیک ایران از کیفیت و تکنولوژی بسیار بالایی برای تولید لاستیک‌های خود استفاده می‌کند که میزان رضایت مشتری‌های خود را افزایش دهد. به طور حتم می‌توان این گروه صنعتی لاستیک بارز را جزو بهترین تولید کننده تایر‌های ایرانی نام برد.

لاستیک دنا

از دیگر شرکت‌های معتبر و باکیفیت تولید کننده لاستیک ایرانی می‌توان گروه لاستیک دنا را نام برد. این شرکت تولید کننده لاستیک‌های ایرانی برای سایز‌های سنگین و نیمه سنگین است. شرکت‌های بسیاری وجود دارند که با به کارگیری تکنولوژی این شرکت، تولیدات خود را به بازار عرضه کرده‌اند. همچنین لاستیک دنا را می‌توان جزو بهترین لاستیک‌های ایرانی دانست.

کویر تایر

در ادامه پاسخ به بهترین لاستیک ایرانی می‌توان کویر تایر و شرکت کویر را نام برد که یکی از بهترین تولید کننده‌های صنعت تایر است. این مجموعه با توجه به افتخاراتی که در طی سال‌های فعالیت خود کسب کرده‌است، جزو بهترین تایر‌های ایرانی معرفی شده‌است. همچنین علاوه بر افزایش میزان رضایت مشتری‌ها از محیط زیست هم حفاظت می‌کند.

گلدستون

مجتمع صنعتی آرتاویل تایر با نام تجاری گلدستون شناخته شده‌است و با توجه به اینکه سابقه تولید کمتری نسبت به شرکت‌های دیگر دارد، اما در لیست بهترین تولید کننده‌های لاستیک‌های ایرانی قرار گرفته و طرفدارهای خاص خود را دارد. با توجه به کیفیت لاستیک گلدستون این شرکت تایرهایی برای بایاس وانتی، سنگین، کشاورزی و سواری را تولید می‌کند.

رتبه بندی‌های کیفیت لاستیک‌های ایرانی

معمولا اکثر دارندگان خودرو با این سوالات رو به رو می‌شوند که: کدام برند لاستیک ایرانی بهتر است؟ بهترین لاستیک ایرانی چیست؟ بهترین مارک لاستیک ایرانی کدام است؟ برای مقایسه کیفیت لاستیک های ایرانی باید چه نکاتی رو مد نظر قرار دهیم؟ یا اینکه با کیفیت‌ترین لاستیک ایرانی کدام است؟ در همین راستا باید بدانید با توجه به نظر سنجی‌های انجام شده، افراد لاستیک‌های داخلی را انتخاب و خریداری می‌کنند که کیفیت بالاتری نسب به سایر تایر‌ها داشته باشند.

یک لیست مشخص با درصد‌های ارزیابی شده از نظرات مشتری‌ها با عنوان رتبه بندی کیفیت لاستیک‌های ایرانی در دسترس است. براساس این لیست کیفیت لاستیک های ایرانی به ترتیب زیر است:

 • تایر بارز: 74 درصد
 • کویر تایر: 10 درصد
 • یزد تایر: 6.5 درصد
 • ایران تایر: 5 درصد
 • تایر دنا: 4.5 درصد

نکات مهم هنگام خرید لاستیک

هنگام خرید لاستیک به نکات زیر توجه کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید:

 • از لاستیکی استفاده کنید که استاندارد SWR داشته باشد.
 • هنگام انتخاب لاستیک به مواردی چون:  خودرو، شرایط رانندگی، سرعت و سطح جاده‌ها  دقت داشته باشید.
 • زمان‌های بازدید از لاستیک‌های خودرو را برای ایمنی بالاتر و ماندگاری بیشتر تایر‌های خود در نظر بگیرید.
 • باد لاستیک‌های خودرو را حداکثر ماهی 1 بار چک کنید.
 • بالانس چرخ‌ها را به دقت کنترل کنید.
 • بهتر است که تمام 4 لاستیک را از یک شرکت تولید کننده خریداری کنید.

مواردی که گفته شد در حقیقت پاسخی به سوال ابتدای مطلب است که بدانیم هنگام خرید تایر، کدام لاستیک ایرانی بهتر است و برای اینکه هزینه افراد کاهش پیدا کند، باید نکات مهم را در نظر گرفت. همچنین نکته دیگر اینکه توجه به کیفیت لاستیک در کاهش مصرف سوخت تاثیرگذار خواهد بود.

برای کسب اطلاعات جامع در خصوص عمر تایر خودرو به اینجا مراجعه نمایید.

آیا کیفیت لاستیک‌های ایرانی با خارجی برابری دارد؟

به طور حتم پاسخ این سوال خیر بوده و محصولات تولید شده ایرانی نسبت به برند‌های خارجی چندان به روز نبوده و در برخی از موارد دیده می‌شود که در این مقایسه کیفیت تایر‌های خارجی بیشتر است. لاستیک‌های ایرانی را می‌توان با لاستیک‌های اقتصادی چینی مقایسه کرد و همچنین تحریم‌های اقتصادی در سال‌های اخیر باعث شده‌است که کمبود مواد اولیه برای تولید تایر‌های ایرانی کاهش پیدا کند و همین موضوع در کیفیت این لاستیک‌ها تاثیرات منفی داشته است.

آیا از لاستیک‌های نرخ دولتی که عرضه می‌شود می‌توان استفاده کرد؟

با توجه به افزایش قیمت لاستیک در ایران و همزمان با بحران تحریم‌ها، سامانه‌ای برای متقاضی‌های لاستیک راه اندازی شد که با نرخ دولتی و ارزان‌تر لاستیک‌ها را در اختیار مصرف کننده‌ها قرار می‌دهد. توجه کنید که در این طرح‌های عرضه دولتی، برند‌های ارزان قیمت‌تر و با کیفیت کمتر فروش می‌رود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که یک خودرو عمومی ‌مانند تاکسی دارید، می‌توانید از این لاستیک‌ها استفاده کرده و یک جفت تایر به صرفه را خریداری کنید.

کدام لاستیک ایرانی بهتر است

عرضه لاستیک‌های دولتی برای کمتر شدن قیمت لاستیک

بین لاستیک خارجی سایز استاندارد و تایر ایرانی پهن، کدام را خریداری کنید؟

بیشتر خودرو‌های تولید شده در ایران از فناوری دهه‌های 1980 و 1990 میلادی استفاده می‌کنند که در این خودرو‌ها استفاده از تایر‌های پهن‌تر و بزرگتر فواید بهتری دارد و فرمان پذیری بهتری دارد. اگر در شرایطی قرار گرفتید که بین تایر‌های استاندار خارجی و لاستیک‌های پهن باید انتخاب می‌کردید، به طور حتم لاستیک تولید ایرانی را انتخاب کنید.

به طور کلی خرید لاستیک یکی از دغدغه‌های افراد است و برای اینکه بدانید کدام لاستیک ایرانی بهتر است، باید نکات گفته شده در این متن را با دقت مطالعه کرده و با توجه به شرایط مالی، نوع خودرو و کیفیت مد نظر خود یک انتخاب ایده ال داشته باشد.

 

 • + مشخصات لاستیک خودرو چیست؟
 • + مشخصات عمومی ‌تایر چیست؟
 • + چه لاستیکی را خریداری کنید؟
 • + پهنای لاستیک چه اهمیتی دارد؟
آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
06 بهمن 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

کدام لاستیک ایرانی بهتر است+ ویژگی‌های بهترین تایر ایرانی

اگر برای خرید لاستیک ماشین دچار سردرگمی هستید و نمی‌دانید کدام برند لاستیک مناسب‌تر و با کیفیت‌تر است، این مقاله را از دست ندهید!

01 بهمن 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

راهنمای خرید روغن موتور: نحوه تشخیص مرغوبیت روغن ماشین

اگر همیشه برای خرید روغن موتور دچار سردرگمی می‌شوید که کدام روغن بهتر است؛ این مقاله را از دست ندهید!

16 دی 1401 / بیمه بدنه / تعمیر و نگهداری

عمر تایر خودرو؛ اطلاعات جامع انواع بهترین لاستیک+ پوشش آنها در بیمه بدنه

راهنمای جامع و کامل در مورد عمر تایر خودرو، معرفی و مقایسه بهترین تایر ایرانی و خارجی و نکات خرید لاستیک ماشین را در این مقاله بخوانید

15 دی 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

خطرات و عوارض کم شدن روغن موتور + دلایل کاهش روغن موتور

کاهش روغن موتور چه عوارض و خطراتی دارد؟ علائم کمبود روغن موتور را اینجا بخوانید!

11 دی 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

لذت رانندگی هیجان‌انگیز با افزایش شتاب خودرو+ 15راهکار‌ اساسی

اگر می‌خواهید، شتاب خودرو خود را بیشتر کنید و به دنبال راه حل‌های افزایش شتاب ماشن هستید، این مقاله را حتما بخوانید.

06 دی 1401 / اطلاعات خودرو و موتور / تعمیر و نگهداری

پیگیری کارت سوخت خودرو: استعلام کارت سوخت(آنلاین، پیامک و…)

اگر کارت بنزین خود را گم کرده‌اید یا منتظر رسیدن آن هستید و روش‌های پیگیری کارت سوخت خود را نمی‌دانید این مقاله برای شما نوشته شده است.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
کریم نجفی لاهرود
20 بهمن 1400

سلام پول جایزه زیادمیدن

وحید
18 اسفند 1400

بنده جواب سوالم رو نگرفتم ، شما همه برند های ایرانی رو تایید کردید و مزایای اونارو گفتین ولی معایب نگفتین ، مهم ترین مورد واسه همه اینه که کدوم برند لاستیک ضربه کمتری در دست اندازها داره یا به اصطلاح با اون لاستیک،ماشین نمیکوبه ؟

  کارشناس بیمه
  19 اسفند 1400

  سلام دوست عزیز، معایب هم نوشته شده است. در این مقاله هدف ما آشنایی بهتر با لاستیک های خوب است. اصولا در خرید باید توجه کنید که در چه منطقه ای قصد رانندگی دارید و کدام لاستیک ها دوام بهتری دارند.

   عرفان
   01 اردیبهشت 1401

   سلام خودتهران چ لاستیکی خوبه.من امروزایران تایرخریدم.ایااین لاستیک خوبه یاچه لاستیکی برای تهران بدردمیخوره؟؟

    کارشناس بیمه
    20 خرداد 1401

    سلام دوست عزیزف در این ایران تایر اطلاعاتی نداریم؛ اما میدونیم بارز خوب است.

    مسعو
    10 مرداد 1401

    سلام دوست گرامی ایران تایر اصلا چسبندگی مناسبی ندارد یزد تایر و بارز بهترین انتخاب هستند

     اسدللهی
     18 دی 1401

     سلام کیفیت لاستیک ایران تایر واقعا تعریف ندارد.

محمد
14 تیر 1401

سلام بهترین لاستیک ایرانی چه برندیه؟

  کارشناس بیمه
  15 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، بارز را بهترین برند می دانند.

ویشکا مهری
29 تیر 1401

میخوام یه لاستیک بگیرم که هم قیمت خوبی داشته باشه هم طول عمر زیاد، بارز خوبه؟ ایران تایر بهتره یا بارز

  کارشناس بیمه
  30 تیر 1401

  سلام بله بارز جزو برندها خوب است.

جندقی
02 مرداد 1401

سلام دوست عزیز، کدام لاستیک ایرانی نرمتره؟

  کارشناس بیمه
  03 مرداد 1401

  سلام دوست عزیز، برندهای لاستیک مانند بارز تعریف خوبی می کنند اما در خصوص صحت مطلب یا نرمی اطلاعی نداریم.

مرادی
23 مرداد 1401

سلام کیفیت لاستیک بارز از بقیه بهتره؟

  کارشناس بیمه
  24 مرداد 1401

  سلام بارز جزو لاستیک های خوب است.

  محمد
  03 مهر 1401

  بارز خوبیش به اینه که مثل سنگه و زود هم خراب نمیشه در عوضش پوست خودت رو میکنه از بس که باید رود به زود جلوبندی تعمیر کنی.😀😃

   شهرام
   15 بهمن 1401

   دقیقا 😄👍

پرهام
29 مرداد 1401

واقعا حیف پول که بخوای بدی لاستیک ایرانی من خودم یه راننده تاکسی از قشر کم درآمد جامعه هستم با همه برندهای لاستیک ایرانی پول خودم رو امتحان کردم از کویر یزد ودنا آیران تایر گلدستون همه یا خشک هستن یا تو ترمز گیری خیلی میکشند یا از درون قاش میخورند یا دو پوست میشن و هر کدوم رو هم که مراجعه میکنید به نمایندگیهای مجاز یه بهونه میدارند لاستیک که خود به خود ترکیده رو میگند با جسم تیز برخورد کرده اون یکی که باد خالی می‌کنه اینم میگند حتما پنچری های ریز ریز بهش وارد شده واین آخرین امید مون هم لاستیک بارز بود که من سال گذشته که خریدم از بغل باد کرد واونم گفتند حتما به سنگ برخورد کرده والان هم لاستیک ۲۰۲۱ رو بعد. از اردیبهشت انداختم اونم مارک بارز باز هم خدایی باد کرده و دیگه چون پارسال بهم گفتند باسنگ برخورد کرده دیگه از بارز و تمام شرکتها قطع امید کردم ومیدونم که پیگیری هم فایده ندارد چطور من یه لاستیک ۲۰۱۵ هانکوک یعنی مال ۷ سال قبل زیر ماشینه قسمت عقب هست به سنگ برخورد نمیکنه فقط همین تایرهای ایرانی با سنگ بر خورد می‌کنه من همین رو می‌دونم که این تایرهای چینی که گارانتی هم ندارن ارزش خریدشون به مراتب بهتر از این لاستیک ها ی ایرانی است کارشناساتون هم نیارید که بگن این بهتر ه یا اون با با خدا وکیلی زیر بار این همه ما مسافر کش ها دیگه به شدیم توجه داشته باشید که نوشهر ما هنوز کرایه ی تاکسی هر کورس ۱۵۰۰ تومن هست با تشکر از شما

  محمد
  03 مهر 1401

  این درسته.

  کیان
  10 مهر 1401

  با سلام
  استفاده از تایرهای ایرانی ،اشتباه محضه اولا که اصلا قابل اعتماد نیستن یعنی در سرعت بالا واقعا ممکنه که خطر ساز باشن ،دوما چرا فکر میکنید که توی ایران گارانتی و یا ضمانت معنی داره؟ شما هرچیزی که بخرید حتی با گارانتی هم که باشه محاله که بتونید ازش استفاده کنید فقط واسه اینه که پول بیشتری ازتون بگیرن به عنوان گارانتی ، من نظرم اینه که حتی اگه مجبور هستین پول قرض کنید ، ولی تایر خارجی بخرین

   میعاد
   18 مهر 1401

   سلام اونوقت بهترین لاستیک خودرو ایرانی پس کدومه؟ چون که ما که پولمون نمیره خارجی بخریم. خارجی ها هم میاد ایران تاریخ انقضای زیادی ندارند.

  داریوش
  25 مهر 1401

  درود بر شرفت، من هم همین مشکل هارو داشتم تا این که خارجی خریدم حالا چن پول نداشتم گفتم ایرانی بخرم باز که پشیمان شدم ۰

هادی خرم نیا
26 آبان 1401

همه لاستیک های وطنی پر صدا و خشک هستن و شما با تعویض لاستیک کهنه با نو ایرانی فکر میکنید خیلی نرمن اما نرمیشون رو پس از یک سال زیر ماشین کاملا از دست میدن! اینو منی میگم که قبلا طرفدار تولید داخلی بودم ولی باید از جنس خوب طرفداری کرد نه بد و بنجل! پس از سالها استفاده از کویر و یزد و بارز و گلدستون با اطمینان کامل میگم کیفیت لاستیک های وطنی 10 به هیچ از لاستیک های ژاپنی و کره ای عقب هستش!!! چسبندگی که یه لاستیک کره ای و ژاپنی بهتون میدن رو یه لاستیک وطنی 30 درصدش رو هم بهتون میده! کافیه یکم پول خرج کنید و لاستیک خارجی رو روی همین پراید و پژو و تولیدات داخلیتون حتی تجربه کنید اونوقت نمیتونید ماشین با لاستیک وطنی برونید. همه لاستیک های وطنی سر و ته یه کرباسن با کمی تفاوت در کیفیت و آج و نرمی و… تفاوت شاخص های لاستیک های خارجی اعم از چسبندگی و ترمزگیری و سرعت و عمر مفید بالا و کم صدایی و حفظ کیفیت از بدو خرید تا چندین سال با نمونه های وطنی مثل فرق تیم ملی معلولان افغانستان با تیم ملی آلمان و برزیله!

  رضا
  26 آذر 1401

  ✔ خیلی خوووب گفتید ✔

سعید جوزی
06 آذر 1401

سلام وخسته نباشید ببخشید راهنمایی کنید از کجا لاستیک بارز خریداری کنم؟ قیمت مناسب کسی سراغ داره

  رضا
  26 آذر 1401

  از سایت خود بارز – سرچ کنین

Yazarsh
25 آذر 1401

با سلام
ماشین ساینا اس از کارخونه گرفتم
دو هزار کیلومتر رفتم که لاستیک جلو فابریکی خود به خود ترکید و متاسفانه رو ترمز زدم و سریع لیز خورد
برخورد کردم به گاردریل و 45 میلیون ماشین خرج برداشت
رو ده هزار کیلومتر هم لاستیک عقب خود به خود دوباره ترکید ولی این دفعه کنترل کردم ماشینو نگه داشتم
خواستم بگم
خدا لعنت کنه شرکت سایپا رو که جون ادم ها براشون ارزش نداره
که لاستیک بی کیفیت و اشغال میندازن رو ماشین صفر
و توصیه من به کسانی که ساینا اس دارن
همون لحظه که ماشینتون گرفتین برین چهار حلقه لاستیک بخرین بزارید جای لاستیک گلدستون

صارمی
05 بهمن 1401

سلام. کیفیت لاستیک ایران تایر چطوره به نظرتون؟

  کارشناس بیمه
  07 بهمن 1401

  لاستیک‌های تولیدی این شرکت نسبت به دیگر برندهای ایرانی خشک تر است که باعث می شود رانندگی با آن مطلوب رانندگان نباشد و کاربران تمایل چندانی به خرید این لاستیک‌ها نشان ندهند. لاستیک ایران تایر به دلیل خشک بودن در دست انداز ها ضربه ها را بیشتر دریافت کرده و صدای بیشتری را وارد کابین خودرو می کنند. همچنین باعث آسیب بیشتر به جلوبندی خودرو شده و فرایند استهلاک جلوبندی خودرو را تسریع می کنند. لاستیک‌های تولیدی ایران تایر وزن بیشتری نسبت به دیگر برندهای ایرانی دارند که این باعث می‌شود وزن نهایی خودرو بیشتر شده و در نتیجه خود را کندتر حرکت کند.

رویا
05 بهمن 1401

سلام. کیفیت لاستیک ایران تایر بهتر است یا بارز؟

  کارشناس بیمه
  07 بهمن 1401

  تایر بارز در بازار لاستیک ایران از کیفیت و تکنولوژی بسیار بالایی برای تولید لاستیک‌های خود استفاده می‌کند که میزان رضایت مشتری‌های خود را افزایش دهد. به طور حتم می‌توان این گروه صنعتی لاستیک بارز را جزو بهترین تولید کننده تایر‌های ایرانی نام برد.

افروز
08 بهمن 1401

سلام. وقت بخیر. اگر بخواهید یه رتبه بندی کیفیت لاستیک های ایرانی داشته باشید به ترتیب کدوما روپیشنهاد می دین؟

  نویسنده بیمه
  09 بهمن 1401

  با توجه به کیفیت ساخت و متریال به کاررفته درتایرها به ترتیب تایر بارز (74%)، کویر تایر (10%)، یزد تایر (6.5%)، ایران تایر (5%) و تایر دنا (4.5%) از کیفتیت های خوبی برخوردار هستند.

  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1401

  با توجه به کیفیت ساخت و متریال به کاررفته درتایرها به ترتیب تایر بارز (74%)، کویر تایر (10%)، یزد تایر (6.5%)، ایران تایر (5%) و تایر دنا (4.5%) از کیفتیت های خوبی برخوردار هستند.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید