11 اردیبهشت 1402

پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض + 3 روش دریافت شناسه قبض

در گذشته برای رانندگان متخلف فقط قبض کاغذی صادر می‌شد. اما در سال‌های اخیر با پیشرفت تکنولوژی‌های نظارتی نیاز به حضور پلیس و صدور فیزیکی قبض جریمه کمتر احساس می‌شود. دوربین‌های هوشمند و اپراتوری پلیس در نقاط مختلف شهر و جاده‌های مواصلاتی نصب می‌شوند. این دوربین‌ها تخلفات رانندگی را در سیستم پلیس ثبت می‌کنند. رانندگان به کمک روش‌های زیادی می‌توانند از مبلغ و نوع خلافی وسایل نقلیه خود آگاه شوند. سپس برای تسویه آن اقدام نمایند. پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض یکی از این راه‌ها است. در این مطلب قصد داریم با راه‌های تسویه جرائم رانندگی آشنا شویم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض

پلیس راهور برای رانندگان متخلف بر اساس جدول تخلفات رانندگی قبض جریمه صادر می‌کند. این جریمه‌ها به صورت سیستمی ثبت می‌شوند. رانندگان با اطلاعات هویتی خودرو مانند شماره پلاک، کد VIN و بارکد کارت ماشین می‌توانند لیست تخلفات‌شان را استعلام کنند. برای دریافت و تسویه این جرائم راه‌های زیادی وجود دارد. ترجیح برخی از افراد استفاده از خدمات حضوری است. بعضی دیگر هم به صورت غیرحضوری قبض‌شان را دریافت می‌کنند و برای پرداخت روش‌های حضوری را برمی‌گزینند. بهرحال انتخاب شما هر چه است؛ برای پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض، باید شناسه قبض جریمه را داشته باشید. پس ابتدا درباره راه‌های دریافت آن صحبت می‌کنیم. (برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله راهنمای خلافی خودرو را مطالعه فرمایید.)

راه‌های دریافت شناسه قبض جریمه تخلفات رانندگی

برای دریافت شناسه قبض تخلفات رانندگی روش‌های گوناگونی وجود دارد. در ادامه به معرفی این راه‌ها می‌پردازیم.

دریافت شناسه قبض با تلفن همراه

هم با گوشی ساده و هم با موبایل هوشمند می‌توانید شناسه قبض خلافی را دریافت کنید و و از پرداخت جريمه با شناسه قبض استفاده نمایید. برای دریافت شناسه قبض خلافی خودرو با تلفن همراه کافی است که شماره پلاک ماشین و یا شماره VIN ماشین خود را بدانید. برای دریافت این شناسه از طریق موبایل به یکی از سه روش زیر اقدام کنید:

دریافت شناسه قبض با پیامک:

شماره VIN مندرج بر کارت ماشین را به سرشماره 1101202020 پیامک کنید. شناسه قبض به همراه مبلغ خلافی بعد از چند دقیقه برای شما اس‌ام‌اس می‌شود.

دریافت شناسه قبض با کد USSD:

کد *110# را شماره‌گیری کنید. سپس شماره VIN را بزنید. بعد از چند دقیقه شناسه قبض به همراه مبلغ خلافی برای شما پیامک می‌شود.

دریافت شناسه قبض با تماس تلفنی:

ابتدا با شماره ۰۲۱۸۸۲۸۸۸۸۸ تماس بگیرید. شماره پلاک ماشین را بدهید. چند دقیقه بعد شناسه قبض به همراه مبلغ خلافی برای شما پیامک می‌شود. بعد از آن می توانید مراحل پرداخت خلافی ماشین با شناسه را به راحتی پشت سر بگذارید. شما در زمان استفاده از این روش می بایست بسیار دقت کنید که مراحل را به ترتیب ادامه دهید در غیر اینصورت با مشکل و ارور سیستم روبرو خواهید شد. ناگفته نماند که این روش یکی از بهترین و ساده ترین راه‌های دریافت شناسه قبض است.

دریافت شناسه قبض با تماس تلفنی

برای دریافت و تسویه این جرائم راه‌های زیادی وجود دارد.

هزینه دریافت شناسه قبض با موبایل

طبق اعلام پلیس راهور، هزینه دریافت شناسه قبض با تلفن همراه برای هر پیامک 350 تومان است.

دریافت شناسه قبض از طریق سایت پلیس راهور

شما از طریق سایت پلیس راهور 120 می‌توانید قبض خلافی را دریافت کنید. البته برای استفاده از این خدمات ابتدا باید در سایت احراز هویت نیروی انتظامی «سخا» ثبت‌نام کنید. خدمات سامانه استعلام و پرداخت خلافی راهور به صورت آفلاین است. بنابراین اطلاعات مربوط به تخلفات رانندگی را با یک هفته تاخیر نشان می‌دهد. همچنین اگر در این سایت خلافی اتومبیل‌تان را پرداخت کنید حداقل 72 ساعت طول می‌کشد تا در حساب‌تان ثبت شود. اگر مایل به پرداخت اینترنتی نیستید، شناسه قبض را از این سامانه دریافت کنید. سپس برای پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض به دفاتر پلیس 10+ یا دستگاه‌های عابر بانک مراجعه نمایید.

دریافت شناسه قبض با مراجعه حضوری

راه دیگر دریافت شماره سریال قبض برای پرداخت قبض جریمه با شناسه پرداخت، مراجعه حضوری به دفاتر پلیس ۱۰+ است. هزینه ارائه خدمات پلیس راهور در این دفاتر در سال ۱۴۰۱ به شرح زیر است:

نوع تعرفه دریافتیمبلغ هزینه دریافتی (ریال)
دریافت قبض خلافی ماشین113.285
تعرفه رسیدگی غیر حضوری اجراییات (بررسی کسر خلافی)66.025
اعتراض به هر ردیف خلافی5.213
در پرینت فهرست جریمه‌های بیش از 3 برگ، برای هر برگ هزینه اضافه دریافت می‌شود.

پرداخت خلافی ماشین

برای پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض کافی است به دستگاه‌های ATM مراجعه کنید. کارت بانکی خود را وارد نمایید و به بخش پرداخت قبوض بروید. سپس با وارد کردن شناسه قبض مبلغ خلافی خود را پرداخت کنید. راه دیگر پرداخت این قبوض مراجعه به دفاتر پلیس 10+ است.

روش‌های استعلام و پرداخت خلافی به صورت زیر است:

پرداخت خلافی خودرو با عابر بانک برای افرادی که می خواهند بدون اینترننت این کار را انجام دهند فراهم است و در صورت نیاز می توانند به بانک های زیر مراجعه کنند:

  • بانک ملی
  • بانک سپه
  • بانک صادرات
  • بانک رفاه کارگران
  • بانک پاسارگاد
  • بانک سینا
  • بانک دی
  • بانک توسعه تعاون
  • بانک پارسیان
پرداخت خلافی ماشین

پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض کافی است به دستگاه‌های ATM مراجعه کنید.

انواع قبض جریمه

پلیس برای اطلاع تخلف به مالک خودرو از قبض جریمه استفاده می‌کند. شما با توجه به نوه جریمه تان می توانید با برنامه ریزی و در صورت امکان بصورت اینترنتی جریمه خود را پرداخت کنید. این قبض‌ها به ۴ دسته تقسیم می‌شوند:

 1. قبض جریمه تسلیمی: پلیس شخصا قبض را به راننده تحویل می‌دهد.
 2. قبض جریمه خودداری یا دوبرگی: پلیس راننده خاطی را جریمه می‌کند اما راننده به هر دلیلی از گرفتن قبض خودداری می‌کند.
 3. قبض جریمه الصاقی: خودرو در محل تخلف وجود دارد اما راننده حضور ندارد. پلیس قبض جریمه را به شیشه پشت یا جلو ماشین الصاق می‌کند.
 4. قبض جریمه در هنگام ثبت خلافی با دوربین: دوربین‌های نظارتی پلیس اعم از اپراتوری و هوشمند تخلفات راننده را در سیستم پلیس ثبت می‌کند.

برای پرداخت فوری خلافی خودرو پیشنهاد می شود از عابر یا اپلیکیشن استفاده نمایید.

علت نداشتن شناسه قبض در برخی جرائم رانندگی

گاهی اوقات پیش می‌آید که تخلفی برای خودرو شما ثبت می‌شود اما شناسه‌ای برای آن صادر نشده است. علت این ماجرا به دستی بودن فرایند ورود اطلاعات پلیس راهور برمی‌گردد. معمولا مورد مذکور، در قبوض جریمه تسلیمی، الصاقی و خودداری پیش می‌آید. در چنین شرایطی پیشنهاد می‌شود که بعد از گذشت 20 روز از صدور قبض، برای دریافت شناسه به دفاتر پلیس 10+ مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با فرستادن VIN به شماره پیامک اعلام شده در بخش‌های قبل، شناسه را دریافت نمایید.

عواقب سهل‌انگاری در پرداخت خلافی

افراد باید طی ۶۰ روز جرائم رانندگی‌شان را بپردازند. در غیراینصورت مبلغ برخی جرائم، برای افرادی که در پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض یا بدون آن سهل‌انگاری کنند ۲ برابر می‌شود. این تنبیه برای قبض‌های تسلیمی، خودداری و الصاقی صدق می‌کند. اگر مبلغ جریمه بیش از ۳ میلیون تومان باشد، وسیله نقلیه شما در معرض ریسک توقیف توسط پلیس قرار می‌گیرد. پس بهتر است هر دو هفته نهایتا هر ماه یکبار نسبت به استعلام و پرداخت جرائم اقدام کنید. در صورت بی اعتنایی به پرداخت قبض جريمه می بایست خود را برای عواقب بسیاری آماده کنید؛ بخصوص اینکه احتمال دوبرابر شدن جرایم خودرو شما وجود دارد.

اگر به هر دلیلی برای پرداخت قبض خودرو به شماره ملی دسترسی ندارید می توانید از روش استعلام مجموع خلافی با استفاده شماره پلاک نیز استفاده کنید.

استعلام بیمه شخص ثالث

پرداخت رایگان جریمه خودرو

تا اینجا با انواع روش های پرداخت قبض پلیس راهور و پرداخت انلاین خلافی خودرو آشنا شدیم، اگر به دنبال روشی هستید که بتوانید پرداخت و استعلام را بصورت رایگان انجام دهید، پیشنهاد ما استفاده از اپلیکیشن های پرداخت است. این روزها اپلیکیشن های بسیاری برای پرداخت الکترونیکی جریمه خودرو وجود دارند که می توانید از طریق گوگل پلی یا بازار آن را دانلود کنید.

علل توقیف خودرو توسط پلیس و لزوم داشتن بیمه شخص ثالث معتبر

علت‌های زیادی برای توقیف خودرو توسط پلیس وجود دارد. یکی از مهم‌ترین آنها نداشتن بیمه شخص ثالث معتبر است. فراموش نکنید که اگر پلیس به هر دلیلی ماشین شما را متوقف کند؛ افزون‌بر مدارکی مانند گواهینامه و کارت ماشین، بیمه شخص ثالث را هم می‌گیرد. همچنین خلافی خودرو شما را در سیستم چک می‌کند. پس اگر بیمه‌نامه معتبر ندارید، همین الان برای تمدید یا خرید بیمه شخص ثالث به بخش محصولات سایت بیمه دات کام مراجعه کنید. در صورتیکه به مشاوره نیاز دارید، با شماره 021-4372 تماس بگیرید. نگران هزینه نباشید؛ خدمات مشاوره تخصصی در کارگزاری بیمه دات کام به‌صورت رایگان انجام می‌شود.

راه‌های متعددی برای اطلاع از لیست تخلفات رانندگی و پرداخت آن وجود دارد. پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض یکی از ساده‌ترین آنها است که در این مقاله با جزییات آن آشنا شدیم. اگر در خصوص این موضوع ابهام یا پرسشی دارید برای ما کامنت بگذارید. کارشناس‌های بیمه دات کام در اسرع وقت به شما پاسخ می‌دهند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
اقدامات مهم بعد از تصادف
30 شهریور 1402 / مقالات بیمه شخص ثالث / اطلاعات بیمه ای

بعد از تصادف چکار کنیم؟ | راهنمای اقدامات ضروری پس از تصادف رانندگی

تصادف کردن یکی از تجارب تلخی است که ممکن است برای هر راننده‌ای اتفاق بیفتد. این تجربه برای قدیمی‌ترین راننده هم استرس و ترس را به همراه دارد. اقدامات پس از تصادف از

بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران
25 شهریور 1402 / مقالات بیمه شخص ثالث

بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران؛ صفر تا صد بیمه لیفتراک، جرثقیل، لودر و…

بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران یکی از زیرشاخه‌های بیمه مهندسی است. اجاره‌کنندگان و یا صاحبان این ماشین آلات، می‌بایست این بیمه را خریداری کنند تا با خیالی آسوده از این وسایل پر خطر استفاده نمایند.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
امیررضا
05 بهمن 1401

با سلام من توی جاده سرعتم غیر مجاز بوده و پیامکش اومده واسم،الان بخوام پرداختش کنم چه نوع جریمه‌ای میشه؟؟
خلافی میشه یاچی؟؟
کد vin رو برای شماره 1101202020 هم پیامک کردم و دوباره یه تاییدیه خواست ولی وقتی تایید میدم دیگه پیامکی نمیاد
از طریق کد USSD هم اقدام کردم ولی پیامکی نیومد
چیکار باید بکنم؟؟
خواهشا جامع توضیح بدین که کامل متوجه بشم

  person
  کارشناس بیمه
  09 بهمن 1401

  سلام از طریق سایت راهنمایی و رانندگی پیگیری کنید. فقط دیر به روز می شود.

person
علی
02 آذر 1401

سلام
یک میلیون ونیم خلافی داشتم به اشتباه دو میلیون ونیم پرداخت شده.چطور میتونم پس بگیرم.

  person
  کارشناس بیمه
  03 آذر 1401

  سلام والا باید با خود سازمان صحبت کنید.

person
محمودی
22 مهر 1401

سلام من از طریق سایت و اینترنتی خلافی ماشین رو صفر کردم ولی با توجه به قطعی اینترنت چندین قبض رو چندین بار پرداخت کردم و مبلغ بیشتر از خلافی واریز کردم چطور باید پیگیری کنم

  person
  کارشناس بیمه
  23 مهر 1401

  سلام به دفاتر پلیس+10 مراجعه کنید و در آنجا بپرسید.

person
پیروز دهکردی
12 مهر 1401

از سایت راهو راهنمایی رانندگی میشه برای مشاهده شناسه قبض و شناسه پرداخت اقدام کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  14 مهر 1401

  سلام می توانید خلافی ها را مشاهده و بعد پرداخت کنید.

person
فریمن قاسمی
12 مهر 1401

پرداخت قبض جریمه بدون شناسه امکان پذیره؟ میخوام از طریق بانک کشاورزی انجام بدم

  person
  کارشناس بیمه
  17 مهر 1401

  سلام از طریق سایت می توانید. شناسه چه چیزی؟ فکر نکنیم که دستگاه خودپرداز بانک کشاورزی پوشش دهد.

person
مهوش کریمی
12 مهر 1401

پرداخت جریمه رانندگی با شناسه پرداخت برای ماشینی که در پارکینگه امکان پذیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  18 مهر 1401

  سلام بله

person
لیلی مهینی
12 مهر 1401

پرداخت قبض جریمه الصاقی برای وانت از چه سایتی امکان پذیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  19 مهر 1401

  سلام از سایت راهور میتوانید استعلام بگیرید.

person
رادمان چاوشی
12 مهر 1401

نحوه پرداخت جریمه راهنمایی و رانندگی در ترکیه رو شما میدونید چجوریه؟

  person
  کارشناس بیمه
  20 مهر 1401

  سلام خیر

person
محسن باقی
12 مهر 1401

از بین راههای پرداخت خلافی خودرو، کدومشون سرعت بیشتری داره و به شماره قبض نیازی نداره؟

  person
  کارشناس بیمه
  23 مهر 1401

  سلام ار طریق سایت راهور بهتر است.

person
رضا رفیعی
12 مهر 1401

سایت معتبر و خوب میشه برای پرداخت جریمه رانندگی با شناسه قبض معرفی کنید

  person
  کارشناس بیمه
  24 مهر 1401

  سلام سایت راهور معتبر است.

person
علیرضا وثوق
12 مهر 1401

پرداخت جریمه ماشین با شناسه قبض برای ماشین های پلاک موق یا دولتی هم اکیه؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  26 مهر 1401

  سلام اطلاعاتی دقیقی نداریم.

person
عباس خلفی
12 مهر 1401

پرداخت جریمه ماشین آنلاین برای منی که میزان جریمم بالای 10 میلیونه محدودیت نداره؟

  person
  کارشناس بیمه
  27 مهر 1401

  سلام چه محدودیتی منظورتان است؟

person
جواد کچویی
12 مهر 1401

دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت خلافی خودرو یکی هستن یا با هم فرق دارن؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  28 مهر 1401

  سلام متفاوت هستند.

person
محمد دین محمدی
12 مهر 1401

پرداخت خلافی با شناسه قبض برای همه جریمه های الصاقی و … امکان پذیره؟ یا برای جریمه های خاصیه؟

  person
  کارشناس بیمه
  30 مهر 1401

  سلام بله از طریق سایت امکان پذیر است.

person
ثریا بابایی
12 مهر 1401

پرداخت قبض خلافی خودرو با شناسه محدودیت ساعتی داره؟ یا هر تامی بخوایم میشه پرداخت کرد؟

  person
  کارشناس بیمه
  01 آبان 1401

  سلام به نوع جریمه بستگی دارد.

person
بیژن حقانی
12 مهر 1401

پرداخت جریمه خودرو با پلاک برای تریلی و کامیون هم امکانش هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  02 آبان 1401

  سلام باید امکان پذیر باشد.

person
هانیه تیموری
12 مهر 1401

برای پرداخت خلافی خودرو از طریق اپ سکه بدون اینترنت امکان پذیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  03 آبان 1401

  سلام در این خصوص اطلاعی نداریم.

person
صبا حاتمی
12 مهر 1401

پرداخت خلافی خودرو از طریق عابر بانک بانک ملی امروز و دیروز امکان پذیر نبود.. ایراد سراسریه؟

  person
  کارشناس بیمه
  04 آبان 1401

  سلام بله احتمالا

person
الهه میلانی
12 مهر 1401

نحوه پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض از طریق اپلیکیشن تاپ رو میشه توضیح بدید؟

  person
  کارشناس بیمه
  05 آبان 1401

  سلام باید خودتان نصب و استفاده کنید.

person
هدی جراح
12 مهر 1401

ببخشید من متنو خوندم درمورد پرداخت قبض جریمه با شناسه سوال داشتم، اینکه شناسه همون شماره سریال فبض جریمست؟

  person
  کارشناس بیمه
  07 آبان 1401

  سلام بله

person
محسن دلاوری
12 مهر 1401

پرداخت خلافی از طریق عابر بانک، از طریق همه کارت های شتاب امکان پذیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  09 آبان 1401

  سلام بله

person
لادن خوارزمی
12 مهر 1401

خلافی خودرو با شناسه قبض فقط از طریف atm امکان پذیره؟

  person
  کارشناس بیمه
  11 آبان 1401

  سلام در همه بانک ها خیر

person
حسین قدوسی
12 مهر 1401

واریز خلافی خودرو از طریق چه بانک هایی امکان پذیره؟ بانک کشاورزی میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  13 آبان 1401

  سلام در خصوص بانک ها اطلاعاتی نداریم.

person
مهران زاهدی
12 مهر 1401

چجوری می تونم برای پرداخت قبض با شناسه، این شماره رو از اینترنت بگیرم؟

  person
  کارشناس بیمه
  14 آبان 1401

  سلام از طریق سایت راهور می توانید.

person
مهین حسینی
12 مهر 1401

پرداخت قبض راهنمایی و رانندگی برای جریمه تسلیمی بصورت امکانش وجود داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  17 مهر 1401

  سلام بله

person
بیژن سلحشور
12 مهر 1401

من قبض ماشین رو ندارم، برای پرداخت جريمه راهنمايي رانندگي حتما باید قبض باشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام خیر می توانید ازطریق سایت استعلام بگیرید.

person
طناز سپهری
12 مهر 1401

پرداخت جریمه خودرو پلیس راهور از طریق چه سایتی امکان پذیره؟ و آیا بصورت شبانه روزی هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سایت از طریق راهور 120 امکان پذیر است.

person
مهری نصیری
12 مهر 1401

من جریمه خودرو پرداخت کردم ولی اسم اس تایید واسم نیومده.. الان از کجا بفهمم پول به حسال رفته یا نه

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام چند روز بعد باز استعلام بگیرید.

person
زینب سالاری
12 مهر 1401

برای پرداختخلافی کد ملی رو ندارم الان بهترین جایگزین چیه

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام نیازی به کد ملی نیست.

person
محمود قاسمی
12 مهر 1401

پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض و پرداخت پول رو خواستم انجام بدم…. ولی سایت راهور میپره بیرون.. مشکل داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام حتما سایت در آن لحظه مشکلی دارد. از طریق روش های دیگر اقدام کنید.

person
محمد موسوی
11 مهر 1401

من دنبال طریقه پرداخت قبض جریمه با گوشی ام. چه برنامه ای باید بریزم؟ گوشیم شیائومی هستش

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام برنامه های و اپ های زیادی مانند آپ یا آیتول هستند.

person
علی ولی زاده
11 مهر 1401

آموزش پرداخت خلافی خودرو رو از کجا میتونم ببینم؟؟ بوسیله گوشی منظورمه

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام از طریق اپلیکیشن ها میتوانید. نیازی به آموزش نیست.

person
بهنام درستکار
11 مهر 1401

سایت پرداخت خلافی ماشین راهور برای من باز نمیشه. مشکلی داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام احتمالا

person
محمد درودگر
11 مهر 1401

برای پرداخت قبض ماشین از طریف کد دستوری به اینترنت نیازه؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام خیر

person
حسن خانی
11 مهر 1401

نحوه پرداخت خلافی ماشین با استفاده از عابر بانک رو میشه یاد بدید

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام اینکه بشود یا خیر، اطلاعات دقیقی نداریم اما گزینه ای با پرداخت قبوض وجود دارد.

person
هاشم آقایی
11 مهر 1401

سریع ترین روش پرداخت خلافی کدومه؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام اینترنت و کد دستوری روش های سریعی هستند.

person
محسن عرضی
11 مهر 1401

شناسه پرداخت خلافی خودرو رو از کجا میشه بدون اینترنت گرفت؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام از طریق کد دستوری می توانید پرداخت کنید.

person
صابر علیپور
11 مهر 1401

جریمه ماشین پرداخت با چه اپلیکیشنی امکانش هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام اپلیکیشن های زیادی هستند مانند آپ یا آیتول

person
مسلم هخامنش
11 مهر 1401

خلافی خودرو پرداخت کردم اینترنتی اما همچنان خلافی پابرجاست.. چرا؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام اطلاعات سایت دیر به روز می شود.

person
سیاوش باقری
11 مهر 1401

ساده ترین و آسون ترین روش پرداخت قبض خلافی کدومه؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام از طریق اینترنت و کد دستوری است.

person
ضیا عابدینی
11 مهر 1401

برای پرداخت قبض جریمه خودرو با شناسه پرداخت، من شناسه رو ندارم از کجا باید پیداش کنم؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام از طریق سایت اقدام کنید.

person
برزو مهری
11 مهر 1401

پرداخت‌خلافی بوسیله اس ام اس امکانش هست یا خیر>

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام بله

person
شایان داوری
11 مهر 1401

قبض خلافی خودرو رو با پلاک میشه گرفت؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 مهر 1401

  سلام خیر

   person
   reza
   10 مرداد 1402

   سلام.خلافی ماشینو پرداخت کردم ولی هنوز تو سایت راهور هستش میخوام نوبت تعویض پلاک بگیرم نمیتونم دوروز بیشتر فقط ندارم.باید چار کنم .کجا برم

    person
    نویسنده بیمه
    11 مرداد 1402

    سلام. به شیوه اینترنتی وقت بگیرید

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید