16 آذر 1400

گزارش جشن بیمه دات کام در روز ۱۳ آذر همزمان با روز بیمه

در روز بیمه، مراسم آیین رونمایی و معرفی هلدینگ سپاس با حضور سرکار شریفیون، جناب آقایان نادر حجازیان و ناصر حجازیان و دیگر اعضای هیئت مدیره، همکاران و تمامی کارمندان بیمه دات کام صورت گرفت. همچنین در این جشن حضور مهمانانی از جمله مدیرعامل شرکت انیاک رایانه، مدیر عامل شرکت پویا رول ماندگار، قائم مقام شرکت آواژنگ، آژانس تبلیغاتی مات در 13 آذرماه 1400، روز بیمه، در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.

روز جشن بیمه دات کام

مراسم جشن و رونمایی از لوگوی جدید بیمه دات کام

این مراسم  همراه با جشن تولد سرکار خانم شریفیون، مدیرعامل بیمه دات کام بود. مراسم از ساعت 16:30 شروع و در ساعت 20 به پایان رسید. در ابتدای مراسم، جناب آقای ناصر حجازیان از اهداف و فعالیت‌های صورت گرفته از شروع به کار مجموعه تاکنون صحبت کردند. بعضی از فعالیت‌های انجام شده که جناب آقای حجازیان اشاره کردند، شامل انجام 2 هزار پروژه، وارد کردن سیستم بارکد و پیمنت و انجام 60 پروژه ملی در سیستم پرداخت بودند. سپس هلدینگ سپاس معرفی شد.

سخنرانی سرکار خانم شریفیون

در ادامه مراسم، سرکار خانم شریفیون به ارائه گزارش کامل‌تری از هلدینگ سپاس و سه محور اصلی آن که شامل صنعت بیمه، صنعت گردشگری و فین تک با هدف توسعه زیرساخت، ایجاد پروژه‌های ملی و توسعه کارآفرینی پرداختند.

بخش ابتدایی مربوط به معرفی فن‌آوری‌های صنعت بیمه با توضیح محصولی به نام بیمه دات کام، موتور جستوجوی آنلاین و صدور بیمه‌نامه، بود. موارد دیگری از جمله فروش سازمانی (فروش B2B)، سامانه بازاریابی آنلاین، بازاریابی هوشمند با بهره‌گیری از الگوریتم هوش مصنوعی، بیمه دات اپ (سامانه اعلام و ارزیابی خسارت) و سامانه مناقصات بیمه‌ای از محصولات و خدماتی عرضه شده بیمه دات کام بودند. خانم شریفیون به طور کامل در موردشان توضیح دادند.

زیرساخت گردشگردی و هوانوردی

فن‌آوری دیگر، مربوط به حوزه گردشگری و هوانوردی بود. این حوزه شامل محصولات و خدماتی از جمله GDS (زیرساخت گردشگری)، سفر دات کام (وبسایت فروش خدمات گردشگری)، CRS (سامانه رزواسیون)، شانا تراول (آژانس مسافرتی)، BSP (زیرساخت مدیریت مالی خدمات گردشگری)، I6 (سامانه اخذ و رفع مغایرت عوارض امنیت مسافرین)، سامانه صدور مجوز پرواز (زیرساخت اخذ مجوز پرواز شرکت های هواپیمایی) و سامانه مدیریت فرودگاه (زیرساخت مدیریت فنی فرودگاه) است.

گزارش جشن بیمه دات کام

گزارش روز جشن بیمه دات کام

فن‌آوری دیگر این هلدینگ مربوط به بخش مالی یا فین تک است که همراه با محصولات عرضه شده آن معرفی شد. محصولات و خدمات این فن‌آوری شامل نت سیس پی (پرداخت یار رسمی بانک مرکزی)، مارکت پلیس، باشگاه مشتریان و کیف پول بود.

گزارش تیم برنامه نویسی

در ادامه تیم برنامه‌نویسی به معرفی و توضیح نقشه راه GDS و ویژگی‌های جدید نسخه پرداختند. مهم‌ترین ویژگی‌های نسخه جدید شامل: انعطاف پذیری بدون نیاز به کدنویسی مجدد، امنیت بالا، یکپارچگی، قرارداد، سادگی و کیف پول است. همچنین نسخه جدید دارای ظرفیت 3 برابری نسبت به نسخه اولیه می‌باشد. اما مهم‌ترین نتیجه، 1000 برابر شدن ظرفیت درخواست‌ها در نسخه دوم است که حاصل تلاش 13 ماهه یک تیم 12 نفره دولوپر می‌باشد.

لوگوی جدید بیمه دات کام

در آخر هم از هویت بصری جدید بیمه دات کام رونمایی شد. همچنین مدیر مارکتینگ به توضیح تغییر لوگوی جدید بیمه دات کام پرداختند.

در این مراسم علاوه بر توضیح و معرفی فعالیت هلدینگ سپاس، مراسم جشن تولد سرکار خانم شریفیون برگزار شد. همچنین در طی مراسم جوایزی به قید قرعه به کارمندان اهدا شد.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
13 تیر 1401 / اخبار

بازدید وزیر اقتصاد و تقدیر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بیمه دات کام

دکتر خاندوزی و ستاری از دستاورهای بیمه دات کام در نمایشگاه ایران ساخت 1401 بازدید کردند.

23 خرداد 1401 / اخبار

قهرمانی آبی‌ها و نایب قهرمانی قرمزهای پایتخت با حمایت بیمه دات کام

بیمه دات کام حامی استقلال و پرسپولیس در قهرمانی و نایب قهرمانی بود. عواید خرید هر بیمه مستقیما به حساب دو باشگاه واریز می شد.

09 خرداد 1401 / اخبار

تمدید بیمه نامه؛ تمدید سریع بیمه بدون وارد کردن اطلاعات در بیمه دات کام

تمدید بیمه قابلیتی است که کاربران با یک کلیک می توانند بیمه نامه خود را سریع تمدید کنند.

31 اردیبهشت 1401 / اخبار

بیمه دات کام؛ شرکت برتر همایش ملی ساخت ایران در حوزه بیمه شد

بیمه دات کام به عنوان شرکت برتر همایش ملی ساخت ایران در حوزه بیمه انتخاب شد. اطلاعات تکمیلی را اینجا بخوانید.

25 اردیبهشت 1401 / اخبار

برندگان کمپین بزرگ عید فطر 1401 بیمه دات کام مشخص شدند

برندگان کمپین بزرگ عید فطر 1401 بیمه دات کام اعلام شدند. برای دانستن جزئیات روی مقاله کلیک کنید.

15 فروردین 1401 / اخبار

حضور مدیرعامل بیمه دات کام به عنوان مهمان ویژه در مراسم قرعه کشی جام جهانی قطر 2022

جزئیات حضور سرکار خانم شریفیون، مدیر عامل هلدینگ سپاس در مراسم قرعه کشی جام جهانی قطر را اینجا بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید