12 دی 1401

گزارش جشن بیمه دات کام در روز 13 آذر همزمان با روز بیمه

در روز بیمه، مراسم آیین رونمایی و معرفی هلدینگ سپاس با حضور سرکار شریفیون، جناب آقایان نادر حجازیان و ناصر حجازیان و دیگر اعضای هیئت مدیره، همکاران و تمامی کارمندان بیمه دات کام صورت گرفت. همچنین در این جشن حضور مهمانانی از جمله مدیرعامل شرکت انیاک رایانه، مدیر عامل شرکت پویا رول ماندگار، قائم مقام شرکت آواژنگ، آژانس تبلیغاتی مات در 13 آذرماه 1400، روز بیمه، در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.

روز جشن بیمه دات کام

مراسم جشن و رونمایی از لوگوی جدید بیمه دات کام

این مراسم  همراه با جشن تولد سرکار خانم شریفیون، مدیرعامل بیمه دات کام بود. مراسم از ساعت 16:30 شروع و در ساعت 20 به پایان رسید. در ابتدای مراسم، جناب آقای ناصر حجازیان از اهداف و فعالیت‌های صورت گرفته از شروع به کار مجموعه تاکنون صحبت کردند. بعضی از فعالیت‌های انجام شده که جناب آقای حجازیان اشاره کردند، شامل انجام 2 هزار پروژه، وارد کردن سیستم بارکد و پیمنت و انجام 60 پروژه ملی در سیستم پرداخت بودند. سپس هلدینگ سپاس معرفی شد.

سخنرانی سرکار خانم شریفیون

در ادامه مراسم، سرکار خانم شریفیون به ارائه گزارش کامل‌تری از هلدینگ سپاس و سه محور اصلی آن که شامل صنعت بیمه، صنعت گردشگری و فین تک با هدف توسعه زیرساخت، ایجاد پروژه‌های ملی و توسعه کارآفرینی پرداختند.

بخش ابتدایی مربوط به معرفی فن‌آوری‌های صنعت بیمه با توضیح محصولی به نام بیمه دات کام، موتور جستوجوی آنلاین و صدور بیمه‌نامه، بود. موارد دیگری از جمله فروش سازمانی (فروش B2B)، سامانه بازاریابی آنلاین، بازاریابی هوشمند با بهره‌گیری از الگوریتم هوش مصنوعی، بیمه دات اپ (سامانه اعلام و ارزیابی خسارت) و سامانه مناقصات بیمه‌ای از محصولات و خدماتی عرضه شده بیمه دات کام بودند. خانم شریفیون به طور کامل در موردشان توضیح دادند.

زیرساخت گردشگردی و هوانوردی

فن‌آوری دیگر، مربوط به حوزه گردشگری و هوانوردی بود. این حوزه شامل محصولات و خدماتی از جمله GDS (زیرساخت گردشگری)، سفر دات کام (وبسایت فروش خدمات گردشگری)، CRS (سامانه رزواسیون)، شانا تراول (آژانس مسافرتی)، BSP (زیرساخت مدیریت مالی خدمات گردشگری)، I6 (سامانه اخذ و رفع مغایرت عوارض امنیت مسافرین)، سامانه صدور مجوز پرواز (زیرساخت اخذ مجوز پرواز شرکت های هواپیمایی) و سامانه مدیریت فرودگاه (زیرساخت مدیریت فنی فرودگاه) است.

گزارش جشن بیمه دات کام

گزارش روز جشن بیمه دات کام

فن‌آوری دیگر این هلدینگ مربوط به بخش مالی یا فین تک است که همراه با محصولات عرضه شده آن معرفی شد. محصولات و خدمات این فن‌آوری شامل نت سیس پی (پرداخت یار رسمی بانک مرکزی)، مارکت پلیس، باشگاه مشتریان و کیف پول بود.

گزارش تیم برنامه نویسی

در ادامه تیم برنامه‌نویسی به معرفی و توضیح نقشه راه GDS و ویژگی‌های جدید نسخه پرداختند. مهم‌ترین ویژگی‌های نسخه جدید شامل: انعطاف پذیری بدون نیاز به کدنویسی مجدد، امنیت بالا، یکپارچگی، قرارداد، سادگی و کیف پول است. همچنین نسخه جدید دارای ظرفیت 3 برابری نسبت به نسخه اولیه می‌باشد. اما مهم‌ترین نتیجه، 1000 برابر شدن ظرفیت درخواست‌ها در نسخه دوم است که حاصل تلاش 13 ماهه یک تیم 12 نفره دولوپر می‌باشد.

لوگوی جدید بیمه دات کام

در آخر هم از هویت بصری جدید بیمه دات کام رونمایی شد. همچنین مدیر مارکتینگ به توضیح تغییر لوگوی جدید بیمه دات کام پرداختند.

در این مراسم علاوه بر توضیح و معرفی فعالیت هلدینگ سپاس، مراسم جشن تولد سرکار خانم شریفیون برگزار شد. همچنین در طی مراسم جوایزی به قید قرعه به کارمندان اهدا شد.

  • + جشن بیمه دات کام چه زمانی برگزار شد؟
  • + سه محور اصلی هلدینگ سپاس چیست؟
  • + فن آوری جدید بیمه دات کام چیست؟
آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
07 اسفند 1401 / اخبار

عقد قرارداد اسپانسرینگ پرسپولیس با بیمه دات کام برای دومین سال متوالی(1402)

عقد قرارداد اسپانسرینگ پرسپولیس؛  بیمه دات کام در حمایت از ورزش  برای دومین سال متوالی حامی باشگاه پرسپولیس شد. برای مطالعه جزئیات این مطلب را از دست ندهید.

21 دی 1401 / اخبار

گزارش تحلیلی آمار عملکرد صنعت بیمه در 9 ماهه اول سال 1401

گزارش تحلیلی آمار عملکرد صنعت بیمه در 9 ماهه اول سال 1401 توسط اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی منتشر شد. نتیجه آن را در این مقاله بخوانید.

12 دی 1401 / اخبار

گزارش جشن بیمه دات کام در روز 13 آذر همزمان با روز بیمه

گزارش جشن بیمه دات کام در روز تولد سرکار خانم شریفیون را در این مقاله بخوانید!

05 دی 1401 / اخبار

خرید آنلاین بیمه چه مزایایی دارد+ معرفی سایت‌های خرید اینترنتی بیمه

خرید بیمه به دو صورت آفلاین از شعب بیمه و آنلاین از سایت‌هایی هم‌چون بیمیتو، ازکی و بیمه دات کام مقدور است. شما راهنمای کامل خرید بیمه آنلاین را می توانید در این مقاله بخوانید

29 آذر 1401 / اخبار

تغییر لوگوی بیمه دات کام؛ رونمایی از لوگوی جدید در روز بیمه (13 آذر 1400)

در روز 13 آذر همزمان با روز بیمه، در مراسمی از هویت بصری جدید بیمه دات کام رونمایی شد. در طراحی لوگو جدید استفاده از المان‌­های به روز و ساختار هندسی منطقی دیده‌می‌شود.

28 آذر 1401 / اخبار / اطلاعات خودرو و موتور

واردات اتومبیل های هیبریدی + تعرفه واردات ماشین(آذر 1401)

اگر از علاقه‌مندان خودرو هستید، احتمالا با شنیدن خبر آزاد شدن واردات اتومبیل های هیبریدی خوشحال شده‌اید. اخبار واردات ماشین های هیبریدی را در این مطلب بخوانید.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید