31 فروردین 1400

بیمه حکمت صبا: هیچ آرامشی بی حکمت نیست

هزینه‌های درمانی مربوط به بستری و جراحی و… معمولا بالاست. افراد همواره این دغدغه و نگرانی را دارند:”چگونه می‌توانند از پس این هزینه‌های درمان بیماری برآیند؟”. اینجاست که ضرورت بیمه و شرکت بیمه‌ای همچون بیمه حکمت بیش از پیش خودنمایی می‌کند. هزینه‌های بالای خدمات درمانی: بستری بیماران، انجام عمل جراحی، هزینه‌های سرسام آور مربوط به دندانپزشکی، هزینه‌های مربوط به خرید دارو و… بالا هستند. هزینه‌های درمانی جزو هزینه هایی به شمار می‌آیند که ممکن است هر خانواده‌ای نتواند به راحتی از پس آن ها بربیاید. بنابراین، توصیه می‌شود که افراد همیشه از مزایا و پوشش‌های بیمه‌ای مختلف نظیر بیمه حکمت بهره مند گردند.

بیمه‌‌گزاران می‌توانند با داشتن بیمه در دست خویش از هزینه‌های درمانی تا حد بسیار زیادی بکاهند. شرکت بیمه حکمت در همین راستا، خدمات و پوشش‌های مناسبی را به افراد ارائه می‌کند. در ادامه با این شرکت بیمه‌ای بیش از پیش آشنا می‌شویم. بنابراین تا پایان با ما همراه باشید تا شما را در این زمینه یاری رسانیم.

معرفی بیشتر شرکت بیمه‌ای حکمت

بیمه حکمت صبا به عنوان یک شرکت بیمه‌ای در سال ۱۳۹۵ با پشتوانه قابل توجهی از سهامداران بزرگ شروع به فعالیت کرد. این شرکت بیمه توانسته است طی مدت فعالیت، خود را به عنوان یکی از شرکت‌های بیمه‌ای در زمینه بیمه‌نامه های عمر و سرمایه‌گذاری در صنعت بیمه کشور معرفی سازد. در صورت تمایل به خرید بیمه عمر، می توانید با داشتن بیمه حکمت به هدف مورد نظر خود دست یابید. با داشتن این بیمه از پشتوانه مالی خوبی برای آینده خود برخوردار خواهید شد.

شرکت بیمه حکمت علاوه بر بیمه عمر و سرمایه گذاری، خدمات بیمه بسیار شایان توجهی در حوزه دیگر ارائه می‌کند. این شرکت توانسته است در این زمینه بسیار موفق عمل کند. در ادامه بیشتر با خدمات و پوشش‎‌های این شرکت بیمه ای آشنا می‌شویم.

شرکت بیمه حکمت چه خدماتی ارائه می‌کند؟

شرکت بیمه حکمت صبا علاوه بر نکاتی که در بالا به آن اشاره شد؛ تمامی هم و غم خود را بر رفع نیازهای بیمه‌گزاران گذاشته است. رشته بیمه‌های شرکت حکمت صبا شامل بیمه درمان تکمیلی را شامل می‌شود. این شرکت در زمینه بیمه درمان توانسته است خدمات شایان توجهی را به بیمه شدگان خود ارائه دهد. شرکت بیمه حکمت صبا بیمه‌گر با انعقاد قرار داد با خدمات بیمه‌گر پایه همچون سازمان تامین اجتماعی و خدمات درمانی، تا حد بسیار زیادی هزینه‌های مربوط به معالجه و درمان بیمه شدگان خود را تا سقف مشخص پرداخت می‌کند. این شرکت بیمه با این پوشش‌ها درصدد است که به رفاه حال بیمه‌شدگان خود کمک زیادی کرده باشد.

از جمله دیگر خدمات ارائه شده توسط حکمت صبا می توان به مواردی از جمله: بیمه‌های خودرو از جمله بیمه شخص ثالث و بدنه، بیمه آتش سوزی، انواع بیمه‌های مهندسی و مسئولیت، انواع بیمه‌های عمر و حوادث غیرمترقبه گروهی و فردی، بیمه‌های درمان تکمیلی، بیمه درمان مسافرتی، بیمه‌های باربری و حمل کالای داخلی و خارجی در زمینه صادرات و واردات و… اشاره کرد. هر یک از این رشته بیمه‌ها با طرح‌های خاص خود از تنوع  بیش از ده‌ها بیمه‌نامه برخوردارند. در صورتی که می خواهید از خدمات بیمه‌ای بهره مند شوید؛ می توانید با داشتن بیمه حکمت صبا نسبت به این مزایا و خدمات این شرکت، استفاده های بهینه ای را ببرید.

بیمه خدمات درمان حکمت چه استثنائاتی دارد؟

همان طور که گفته شد؛ شرکت بیمه حکمت با خدمات بیمه درمان تکمیلی، بیمه شدگان خود را یاری می نماید. اما در عین حال باید به این نکته بسیار حائز اهمیت هم توجه داشت که بیمه درمان حکمت استثنائات زیر را دار:

 • عمل جراحی زیبایی (در صورتی که عمل جراحی مربوطه ناشی از تصادف باشد؛ ثانیا در طول بازه اعتبار بیمه باشد؛ در چارچوب خدمات بیمه‌ای این شرکت بیمه قرار می گیرد؛ در غیر این صورت بیمه حکمت هیچ گونه پوششی در زمینه عمل جراحی زیبایی به بیمه شدگان ارائه نمیسازد).
 • عیوب مادرزادی (اگر برطرف کردن این عیب با توجه به صلاحدید پزشک معالج صرفا جنبه درمانی داشته باشد؛ باز هم جزء خدمات بیمه حکمت محسوب می شود).
 • سقط جنین ( البته سقط جنین در صورتی که قانونی و تحت نظر و طبق تشخیص پزشک معالج باشد؛ باز هم جزء خدمات این شرکت بیمه به شمار می آید).
 • ترک اعتیاد
 • خودکشی
 • حوادث طبیعی همچون: سیل، زلزله و…
 • جنگ، شورش و اغتشاش و اموری از این دست
 • هزینه اتاق خصوصی ( البته در صورتی که طبق تشخیص پزشک معالج باشد؛ ایرادی ندارد).
 • جنون و دیوانگی
 • جراحی لثه
 • جراحی فکه
 • لوازم بهداشتی و آرایشی که در زیر مجموعه دارو به شمار نمی آیند. مگر آنکه جنبه دارویی داشته و مورد تایید پزشک معالج باشد.
 • رفع عیوب انکساری چشم

باید در صورت داشتن بیمه به این استثنائات هم توجه شود. هر چند که خدمات و پوشش های این شرکت بیمه‌ای – همان طور که گفته شد- بسیار منحصر به فرد و مطلوب می باشد.

سوالات خود را درباره بیمه حکمت از کجا بپرسم؟

برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع مختلف بیمه‌های حکمت صبا نظیر بیمه عمر، بیمه درمان و… می‌توانید به بلاگ بیمه دات کام مراجعه نمایید. همچنین با شماره ۰۲۱۴۳۷۲ با مشاوران متخصص بیمه این سامانه تماس حاصل نمایید و راهنمایی‌های بیمه‌ای دقیق و لازم را دریافت نمایید. bimeh.com هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری مشاوره های خوب و مناسبی را در این زمینه به شما ارائه خواهد داد.)  خانواده هایی که فرزندان خود را تحت پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه حکمت درآورده‌اند یا با مراجعه به این شرکت بیمه ای اقدام به این مهم خواهند کرد؛ طبیعتا به آینده فرزندان خود اهمیت قائل بوده اند و می‌توانند یک پشتوانه مالی مناسبی را برای آینده آن ها در نظر بگیرند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
29 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی کانادا: سفری ایمن و لذت بخش به کشور زمستان‌های سرد

راهنمای کامل پوشش‌ها و شرایط بیمه مسافرتی کانادا را قبل از اخذ ویزای شنگن در این مقاله بخوانید.

28 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

بیمه بازنشستگی سامان: همراه دوران بازنشستگی عالی شما

بیمه بازنشستگی سامان همراه شما تا دوران کهنسالی

28 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی ترکیه؛ با کمتر از یک یورو سفری خاطره‌انگیز و ایمن داشته باشید.

نکات طلایی بیمه مسافرتی ترکیه که باید قبل از سفر بدانید

27 مهر 1400 / بیمه تکمیلی / مجله بیمه

مقایسه بیمه های تکمیلی: هر‌ آنچه باید برای انتخاب بهترین بیمه درمانی بدانید

مقایسه انواع بیمه‌های تکمیلی و انتخاب بهترین گزینه بیم درمان تکمیلی

27 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی: پوشش‌ها، هزینه‌ها و مدارک ( جزییات قانونی پاییز 1400)

مدارک و شرایط، پوشش‌های بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی و تفاوت بیمه مشاغل آزاد را با بیمه اجباری را این جا بخوانید.

26 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه اتباع خارجی: پوشش‌ها و خدمات این بیمه برای افغان‌های عزیز

راهنمای کامل بیمه اتباع خارجی را در این مقاله بخوانید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید