31 فروردین 1400

بیمه حکمت صبا: هیچ آرامشی بی حکمت نیست

هزینه‌های درمانی مربوط به بستری و جراحی و… معمولا بالاست. افراد همواره این دغدغه و نگرانی را دارند:”چگونه می‌توانند از پس این هزینه‌های درمان بیماری برآیند؟”. اینجاست که ضرورت بیمه و شرکت بیمه‌ای همچون شرکت حکمت بیش از پیش خودنمایی می‌کند. هزینه‌های بالای خدمات درمانی: بستری بیماران، انجام عمل جراحی، هزینه‌های سرسام آور مربوط به دندانپزشکی، هزینه‌های مربوط به خرید دارو و… بالا هستند. هزینه‌های درمانی جزو هزینه هایی به شمار می‌آیند که ممکن است هر خانواده‌ای نتواند به راحتی از پس آن ها بربیاید. بنابراین، توصیه می‌شود که افراد همیشه از مزایا و پوشش‌های بیمه‌ای مختلف نظیر بیمه حکمت صبا بهره‌مند گردند.

بیمه‌‌گزاران می‌توانند با داشتن بیمه در دست خویش از هزینه‌های درمانی تا حد بسیار زیادی بکاهند. شرکت بیمه حکمت در همین راستا، خدمات و پوشش‌های مناسبی را به افراد ارائه می‌کند. در ادامه با این شرکت بیمه‌ای بیش از پیش آشنا می‌شویم. بنابراین تا پایان با ما همراه باشید تا شما را در این زمینه یاری رسانیم.

معرفی بیشتر شرکت بیمه‌ای حکمت

حکمت صبا به عنوان یک شرکت بیمه‌ای در سال ۱۳۹۵ با پشتوانه قابل توجهی از سهامداران بزرگ شروع به فعالیت کرد. این شرکت بیمه توانسته‌است طی مدت فعالیت، خود را به عنوان یکی از شرکت‌های بیمه‌ای در زمینه بیمه‌نامه های عمر و سرمایه‌گذاری در صنعت بیمه کشور معرفی سازد. در صورت تمایل به خرید بیمه عمر، می توانید با داشتن بیمه‌نامه حکمت به هدف مورد نظر خود دست یابید. با داشتن این بیمه از پشتوانه مالی خوبی برای آینده خود برخوردار خواهید شد.

این شرکت علاوه بر بیمه عمر و سرمایه گذاری، خدمات بیمه بسیار شایان توجهی در حوزه دیگر ارائه می‌کند. این شرکت توانسته‌است در این زمینه بسیار موفق عمل کند. در ادامه بیشتر با خدمات و پوشش‎‌های این شرکت بیمه ای آشنا می‌شویم.

شرکت بیمه حکمت چه خدماتی ارائه می‌کند؟

شرکت بیمه حکمت صبا علاوه بر نکاتی که در بالا به آن اشاره شد؛ تمامی هم و غم خود را بر رفع نیازهای بیمه‌گزاران گذاشته است. رشته بیمه‌های شرکت حکمت شامل بیمه درمان تکمیلی می‌شود. این شرکت در زمینه بیمه درمان توانسته‌است خدمات شایان توجهی را به بیمه‌شدگان خود ارائه دهد. شرکت بیمه‌ی حکمت صبا بیمه‌گر با انعقاد قرار داد با خدمات بیمه‌گر پایه همچون سازمان تامین اجتماعی و خدمات درمانی، تا حد بسیار زیادی هزینه‌های مربوط به معالجه و درمان بیمه شدگان خود را تا سقف مشخص پرداخت می‌کند. این شرکت بیمه با این پوشش‌ها درصدد است که به رفاه حال بیمه‌شدگان خود کمک زیادی کرده باشد.

از جمله دیگر خدمات ارائه شده توسط حکمت صبا می‌توان به مواردی از جمله: بیمه‌های خودرو از جمله بیمه شخص ثالث و بدنه، بیمه آتش سوزی، انواع بیمه‌های مهندسی و مسئولیت، انواع بیمه‌های عمر و حوادث غیرمترقبه گروهی و فردی، بیمه‌های درمان تکمیلی، بیمه درمان مسافرتی، بیمه‌های باربری و حمل کالای داخلی و خارجی در زمینه صادرات و واردات و… اشاره کرد. هر یک از این رشته بیمه‌ها با طرح‌های خاص خود از تنوع  بیش از ده‌ها بیمه‌نامه برخوردارند. در صورتی که می خواهید از خدمات بیمه‌ای بهره مند شوید؛ می توانید با داشتن بیمه حکمت صبا نسبت به این مزایا و خدمات این شرکت، استفاده های بهینه ای را ببرید.

خدمات درمان حکمت چه استثنائاتی دارد؟

همان طور که گفته شد؛ شرکت بیمه حکمت با خدمات بیمه تکمیلی، بیمه شدگان خود را یاری می نماید. اما در عین حال باید به این نکته بسیار حائز اهمیت هم توجه داشت که بیمه درمان حکمت استثنائات زیر را دارد:

 • عمل جراحی زیبایی (در صورتی که عمل جراحی مربوطه ناشی از تصادف باشد؛ ثانیا در طول بازه اعتبار بیمه باشد؛ در چارچوب خدمات بیمه‌ای این شرکت بیمه قرار می گیرد؛ در غیر این صورت بیمه حکمت هیچ گونه پوششی در زمینه عمل جراحی زیبایی به بیمه شدگان ارائه نمیسازد).
 • عیوب مادرزادی (اگر برطرف کردن این عیب با توجه به صلاحدید پزشک معالج صرفا جنبه درمانی داشته باشد؛ باز هم جزء خدمات بیمه حکمت محسوب می شود).
 • سقط جنین ( البته سقط جنین در صورتی که قانونی و تحت نظر و طبق تشخیص پزشک معالج باشد؛ باز هم جزء خدمات این شرکت بیمه به شمار می آید).
 • ترک اعتیاد
 • خودکشی
 • حوادث طبیعی همچون: سیل، زلزله و…
 • جنگ، شورش و اغتشاش و اموری از این دست
 • هزینه اتاق خصوصی ( البته در صورتی که طبق تشخیص پزشک معالج باشد؛ ایرادی ندارد).
 • جنون و دیوانگی
 • جراحی لثه
 • جراحی فکه
 • لوازم بهداشتی و آرایشی که در زیر مجموعه دارو به شمار نمی آیند. مگر آنکه جنبه دارویی داشته و مورد تایید پزشک معالج باشد.
 • رفع عیوب انکساری چشم

باید در صورت داشتن بیمه به این استثنائات هم توجه شود. هر چند که خدمات و پوشش های این شرکت بیمه‌ای بسیار منحصر به فرد و مطلوب می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع مختلف بیمه‌های حکمت صبا نظیر بیمه عمر، بیمه درمان و… می‌توانید به مجله بیمه دات کام مراجعه نمایید. خانواده هایی که فرزندان خود را تحت پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه حکمت صبا درآورده‌اند یا با مراجعه به این شرکت بیمه ای اقدام به این مهم خواهند کرد؛ طبیعتا به آینده فرزندان خود اهمیت قائل بوده اند و می‌توانند یک پشتوانه مالی مناسبی را برای آینده آن ها در نظر بگیرند. همچنین برای خرید بیمه تکمیلی می‌توانید به سایت بیمه دات کام مراجعه نموده و از منوی محصولات اقدام به خرید نمایید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
01 خرداد 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی چیست؟+راهنمای جامع بیمه تکمیلی درمان

در این مقاله به طور کامل با بیمه تکمیلی، شرایط و انواع شرکت های بیمه آشنا می شوید.

23 اردیبهشت 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

استفاده همزمان از دو بیمه تکمیلی چگونه ممکن است

چگونه می‌توان دو بیمه تکمیلی داشت و خسارات درمان را بدون دردسر از دو شرکت بیمه دریافت کرد؟ برای کسب اطلاعات کامل خواندن این مقاله را پیشنهاد می‌کنیم.

16 اردیبهشت 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

گرفتن خسارت درمان با سریع‌ترین و آسان‌ترین روش ممکن

با چه روش‌هایی می‌توان خسارات بیمه تکمیلی را به به صورت سریع دریافت کرد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید.

10 اردیبهشت 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

آیا قوانین بیمه تکمیلی در سال ۱۴۰۱ تغییر کرده است؟

پوشش ها ، پرداخت هزینه ‌ها و دیگر قوانین بیمه تکمیلی را در این مقاله بخوانید.

09 اردیبهشت 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه عمل زیبایی؛ جزء از کل پوشش بیمه تکمیلی؟

آیا بیمه هزینه عمل زیبایی بینی را پوشش می‌دهد؟ قوانین بیمه برای اعمال جراحی زیبایی را در این مقاله بخوانید.

29 فروردین 1401 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی خانواده؛ راهکار طلایی برای افراد بدون بیمه پایه

اگر بیمه پایه ندارید، اما می‌خواهید خانواده خود را تحت پوشش بیمه درمانی یا همان بیمه تکمیلی قرار دهید، این مقاله را بخوانید تا بهترین راهکار برای خرید بیمه تکمیلی را بیابید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
شکوفه
03 بهمن 1400

اگه از پرداخت اقساط منصرف بشیم پولمون بر میگرده؟

  کارشناس بیمه
  10 بهمن 1400

  سلام دوست عزیز باید با نمایندگی و دفتر شرکت بیمه تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید