11 آذر 1399

بیمه عمر پارسیان+بررسی دقیق همه طرح‌های بیمه عمر پارسیان| بیمه دات کام

بیمه عمر پارسیان چیست و چه کاربردی دارد؟

شاید تا به حال نامی از بیمه عمر پارسیان شنیده باشید؛ اما به واقع بیمه عمر پارسیان چیست؟ این بیمه عمر چه مزیت‌هایی نسبت به سایر هم رده‌های خود دارد‌؟ اگر چنین سوالاتی در ذهنتان وجود دارد، در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

بیمه عمر پارسیان یکی از بیمه‌نامه‌های عمر موجود در بازار به حساب می‌آید. این بیمه سرمایه و پشتوانه‌ای برای شما تلقی می‌شود؛ در عین حال، شما از خدمات بیمه‌ای آن نیز در طول زندگی خود استفاده خواهید کرد. بیمه عمر پارسیان در بین بیمه‌های عمر یکی از بهترین‌ها به حساب می‌آید. شما با پرداخت قسط بیمه عمر این شرکت بیمه‌گر، در سر موعد مقرر به صورت ماهانه آیندهنگری می‌کنید. همچنین شما از خدمات دیگر این بیمه به خوبی بهره مند خواهید شوید. پس ازپرداخت آخرین حق بیمه نیز با حکم بازنشستگی خود فرصت بهره‌مندی از مزایای دیگر را خواهید داشت.

نگاهی کوتاه به شرایط بیمه عمر شرکت پارسیان

شرایط بیمه عمر پارسیان
شرایط بیمه عمر

این سوال مطرح ‌می‌گردد که شرایط بیمه عمر چیست و چه مشخصاتی را دربردارد؟ فاکتورهای اساسی شرایط کلی بیمه عمر به شرح زیر هستند:

 • مدت زمان قرارداد
 • حداقل و  حداکثر سن بیمه شده
 • سرمایه فوت
 • نحوه پرداخت اقساط بیمه عمر

بعید نیست بدانید که حداقل زمان قرارداد ۵ سال است. بیشترین زمان این بیمه عمر نیز، مجموع سن شما علاوه بر مدت زمان قرارداد بیمه نامه به ۷۰ است. بیشترین سود فوتی هم تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان می باشد. شما می‌توانید برای پرداخت قسط بیمه به صورت آنلاین ماهانه، شش ماهه و سالانه اقدام کنید. پرداخت اینترنتی حق بیمه از وقت و انرژی شما هم صرفه جویی می‌کند.

شرکت بیمه پارسیان، بیمه عمر ارائه می‌کند

حوادث هیچ گاه خبر نمی‌کنند. هر لحظه امکان دارد بر اثر تصادف، ایست قلبی یا به صورت ناگهانی دیده از جهان بشوییم. حتی احتمال دارد آسیب‌هایی جدی و صدمه‌های زیادی به ما وارد شود. هزینه های سرسام آور می‌توانند دردی روی دردهای ما به حساب آیند. بیمه عمر بستری را فراهم آورده است تا ضمن بهره مندی از پوشش های بیمه‌ای در هنگام بیماری، بتوان برای آینده خود هم سرمایه گذاری کرد. با تهیه این بیمه‌نامه در صورت هر اتفاق ناگوار نظیر فوت، همسر و فرزندان ما در رفاه خواهند بود. این بیمه می‌تواند حتی در نبود ما در این کره خاکی، همسر و بازماندگان ما را با پشتوانه مالی خود حمایت کند.

بیمه پارسیان چه پوشش‌هایی برای بیمه آتیه‌ساز خود ارائه می‌کند؟

شرکت بیمه پارسیان، بیمه‌گزاران خود را از پوشش‎های مختلف بیمه عمر بهره مند می‌سازد. هر یک از این افراد می توانند پوشش‌های این بیمه را‌ با شرایط خود تطبیق دهند. از جمله این پوشش‌ها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 1. فوت
 2. فوت بر اثر حادثه و تصادف
 3. مریضی‌های خاص
 4. هزینه پزشکی
 5. نقص عضو
 6. معافیت از پرداخت حق بیمه
 7. مستمری از کار افتادگی
 8. سرمایه بیکاری
 9. خطرات اضافی

شاید یکی از اصلی ترین این پوشش ها را بتوان به پوشش فوت اختصاص داد. این نوع پوشش‌ها بر حسب حق بیمه پرداختی فرد مورد محاسبه قرار می‌گیرد. سقف آن حدود ۵۰۰ میلیون تومان است. سایر پوشش های بیمه عمر پارسیان نیز نکات خاص خود را دارد.

طرح‌های بیمه عمر پارسیان

در صورتی که می خواهید به خرید بیمه عمر اقدام کنید؛ بهتر است از طرح های بیمه عمر پارسیان هم آگاهی داشته باشید. طرح‌هایی همچون: بیمه عمر ساده، بیمه عمر مانده بدهکار و بیمه عمر و سرمایه گذاری و … که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم:

شرکت بیمه پارسیان، برای بیمه عمر، طرحهای مختلفی ارائه می‌کند

بیمه عمر خانواده پارسیان

هنوز هم افرادی هستند که خود را بیمه عمر نکرده‌اند . آن‌ها بدون اینکه پشتوانه‌ای مالی برای خانواده خود باقی بگذارند؛ شاید ناگهانی چشم از جهان فرو بندند. بهتر است هر چه سریعتر به بیمه عمر مناسب فکر کنید.کارشناسان بیمه دات کام به شما بیمه عمر خانواده پارسیان را پیشنهاد می‌کنند.

طبق شرایط این بیمه‌نامه، اگر شخص بیمه شده به عنوان سرپرست خانواده از دنیا رفت؛ ذی نفعان وی از سرمایه متوفی مذکور در بیمه‎نامه حق استفاده دارند. بیمه شده اصلی متوفی از ادامه پرداخت حق بیمه معاف می‌‌شود؛ ذی نفعان وی می‌توانند از سرمایه اندوخته شده برای معیشت خود بهره مند گردند. خالی از لطف نیست بدانید که علاوه بر سرمایه متوفی، مبلغی جداگانه نیز با عنوان “اندوخته” در بیمه عمر گرداوری می‌شود. می توان با این اندوخته، نیازهای مالی را رفع کرد.

بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح سالمندان پارسیان

یکی از طرح‌هایی که شرکت بیمه پارسیان ارائه کرده است، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری طرح سالمندان پارسیان نام دارد. این طرح، بیمه‌ای است که ضمن ایجاد سرمایه‌گذاری مطمئن برای افراد سالمند سبب رضایت خاطر آن‌ها می‌شود. در این طرح که به عنوان طرح بیمه سالمندان از آن یاد می‌شود؛ افراد مسن ضمن اینکه می‌توانند از خدمات پوشش بیمه‌ای خود استفاده کنند؛ از ابتدای ۶۶ سالگی نیز اندوخته‌ای مناسب خواهند داشت. طرح نامبرده برای چکاپ کامل و رایگان افراد سالمند بسیار مناسب است.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری طرح سنوات پارسیان 

این نوع بیمه‌نامه، پشتوانه برای کارفرما به حساب می‌آید .طرح بیمه یاد شده در زمان بازنشستگی کارمندان مفید واقع می‌شود. کارفرما مبلغی معادل با پایه حقوق کارکنان در نظر می گیرد. کارمندان آن ها در زمان بازنشستگی یا قطع همکاری از پوشش‌های بیمه‌ای به عنوان سرمایه‌ای مطمئن بهره مند میگردند. کارمندان حتی پس از بازنشستگی هم می‌توانند از خدمات بیمه‌ای و هزینه‌های پزشکی استفاده کنند.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری طرح مستمری پارسیان

شرکت بیمه پارسیان به سرمایه گذاری ذی نفعان بیمه‌گزاران خود توجه دارد. اندوخته ای که بیمه شده پارسیان پس انداز نموده، در کنار سرمایه فوت به ذی نفعانش خواهد رسید. کاملا به انتخاب خود فرد هم بستگی دارد: نحوه پرداخت این سرمایه به صورت یکجا باشد یا به صورت مستمری در طرح مستمری پارسیان تحقق یابد.

بیمه عمر ساده زمانی پارسیان

هر یک از طرح‌های شرکت معتبر بیمه‌ای پارسیان دارای ویژگی‌های خاص خود هستند. در بیمه عمر زمانی پارسیان تنها پوشش فوت ارائه می‌شود. در صورت فوت شدن بیمه گذار در طول مدت بیمه عمر ساده زمانی، سرمایه فوت به ذی نفعان وی پرداخت می‌شود. در غیر این صورت، اگر فرد مذکور پس از به پایان رسیدن طول بیمه خود زنده باشد؛ شرکت بیمه پارسیان هیچ تعهدی را در قبال فرد بیمه‌گذار نخواهد داشت.

جدول بیمه عمر پارسیان چه اطلاعاتی دارد؟

در صورتی که می خواهید نسبت به بیمه عمر پارسیان بیشتر آشنا شوید؛ با استعلام آن به راحتی می توانید جدول بیمه عمرش را نیز در دست داشته باشید. با مشاهده این جدول، با اطلاعات بیمه عمر مورد نظر بیش از پیش آشنا می‌شوید. سرمایه فوت بیمه شده و سرمایه بر اثر حوادث مختلف و… به راحتی در این جدول قابل مشاهده هستند.

ارزیابی سوددهی بیمه آینده‌ساز شرکت پارسیان

به هر یک از بیمه نامه‌های عمر دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی تعلق می‌گیرد. محاسبه سود بیمه عمر پارسیان بدین ترتیب است که سود تضمینی – بر اساس آخرین مصوبه- پرداخت می‌گردد. بالاترین نرخ سود برای دو سال اول، ۱۶ درصد ، برای دو سال بعد ۱۳ و سال‌های پس از آن ۱۰ درصد برآورده شده است. سود مشارکتی نیز بسته به سال های مختلف متفاوت خواهد بود. در جدول محاسبه بیمه عمر این شرکت، سود مشارکتی را از سال ۸۸ تا ۹۸ می‌توانید مشاهده کنید . در این جدول، سود هر سالی رقم خاص خود را دارد. به طور میانگین، سود مشارکتی این رشته بیمه‌ای معادل ۲۳٫۳۴ درصد برآورده شده است.

مزایا و معایب بیمه عمر پارسیان

مزایا و معایب این بیمه عمر مانند هر یک از بیمه‌های دیگر باید مورد توجه قرار گیرد. در نتیجه، شما بتوانید بهترین بیمه عمر را برای خود انتخاب کنید. از جمله مزایای بیمه عمری که شرکت پارسیان ارائه کرده است، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 1. پرداخت سود روزشمار به عنوان سرمایه گذاری بیمه گذار در قالب سودهای تضمینی و مشارکتی
 2. پرداخت سود مشارکتی
 3. پرداخت اینترنتی قسط بیمه عمر
 4. معاف بودن از مالیات
 5. امکان برداشت از اندوخته
 6. معاف بودن از قوانین انحصار وراثت
 7. امکام وام بیمه عمر
 8. معافیت مالیاتی
 9. امکان برداشت از اندوخته
 10. معافیت از قوانین انحصار وراثت

در کنار این مزیت ها و نیز مزایای ریز و درشت دیگر بد نیست نگاهی هم به معایب بیمه عمر پارسیان زده شود تا بتوانید با در نظر گرفتن مزایا و معایب این بیمه عمر در مقایسه با سایر بیمه های عمر دیگر تصمیمی بهتر برای انتخاب بیمه عمر و سرمایه گذاری برای خود بگیرید. از جمله این معایب می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 1. سقف سنی برای پوشش های بیمه نامه
 2. استفاده از پوشش حادثه که شامل افراد زیر ۱۵ سال نمی شود.
 3. استفاده از پوشش مریضی های خاص که شامل افراد زیر ۲۰ سال نمی شود.

که باید حتما معایب بیمه عمر پارسیان را هم در کنار مزیت های آن پیش از روی آوردن به این بیمه عمر و سرمایه گذاری در نظر داشته باشید.

چرا بعضی‌ بیمه عمر و سرمایه‌گذاری شرکت پارسیان را پیشنهاد نمی‌کنند؟

مزایای بیمه عمر این شرکت بیمه‌ای بسیار زیاد متنوع است؛ اما در کنار آن‌ها، بد نیست نگاهی هم به معایب این رشته بیمه داشت. با در نظر گرفتن مزایا و معایب این بیمه شرکت پارسیان در مقایسه با سایر شرکت‌ها، تصمیمی بهتر برای انتخاب بیمه عمر خود بگیرید.

از جمله این معایب می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 1. سقف سنی برای پوشش‌های بیمه‌نامه
 2. استفاده از پوشش حادثه که شامل افراد زیر ۱۵ سال نمی‌شود.
 3. استفاده از پوشش مریضی‌های خاص که افراد زیر ۲۰ سال را دربرنمی‌گیرد.

باید حتما معایب را هم در کنار مزیت های پیش از خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری در نظر داشته باشید.

هزینه بیمه عمردر قالب طرح‌های بیمه پارسیان چقدر است؟ 

هزینه بیمه عمر پارسیان نیز با توجه به طرح ها و برنامه‌های مختلف، متفاوت است. بسته به این‌که شما از کدامیک از طرح‌ها بخواهید بهره مند شوید، نرخ آن تغییر می‌کند؛ با توجه به مزیت هایی که این بیمه عمر دارد؛ بهتر است نسبت به خرید بیمه‌نامه خود اقدام کنید.

روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان

روش های زیادی برای پرداخت اقساط این بیمه آتیه ساز وجود دارد. پرداخت اینترنتی آن شاید راحت ترین گزینه پیش رو باشد. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت رسمی بیمه پارسیان، نسبت به پرداخت اقساط خود به صورت مجازی اقدام کنید. امکان پرداخت از طریق برنامه‌های تلفن میسر است. هر یک از روش‌هایی که برای شما راحت تر است، انتخاب نمایید.

خرید بیمه عمرپارسیان

با توجه به تمامی نکاتی که در خصوص این رشته بیمه‌ای کارآمد گفته شد؛ شما می‌توانید نسبت به خرید بیمه عمر پارسیان اقدامات لازم را صورت بخشید.با خرید بیمه‌نامه، سرمایه گذاری مطمئن و پوشش‌های بیمه‌ای فراهم است. این رشته بیمه پارسیان با توجه به همین عوامل بر سر زبان ها افتاده است. ضمن امکان خرید این بیمه عمر از سایت بیمه پارسیان، گزینه خرید از سامانه خرید آنلاین bimeh.com نیز فراهم است.شما می‌توانید با کارشناسان بیمه دات کام با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۷۲ تماس حاصل فرمایید. در این تماس، ضمن بررسی شرایط خود، امکان کسب اطلاعات و راهنمایی‌های بیشتر برای شما جهت خرید بهترین بیمه عمر فراهم است.

تماس با بیمه دات کام

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
29 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی کانادا: سفری ایمن و لذت بخش به کشور زمستان‌های سرد

راهنمای کامل پوشش‌ها و شرایط بیمه مسافرتی کانادا را قبل از اخذ ویزای شنگن در این مقاله بخوانید.

28 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

بیمه بازنشستگی سامان: همراه دوران بازنشستگی عالی شما

بیمه بازنشستگی سامان همراه شما تا دوران کهنسالی

28 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی ترکیه؛ با کمتر از یک یورو سفری خاطره‌انگیز و ایمن داشته باشید.

نکات طلایی بیمه مسافرتی ترکیه که باید قبل از سفر بدانید

27 مهر 1400 / بیمه تکمیلی / مجله بیمه

مقایسه بیمه های تکمیلی: هر‌ آنچه باید برای انتخاب بهترین بیمه درمانی بدانید

مقایسه انواع بیمه‌های تکمیلی و انتخاب بهترین گزینه بیم درمان تکمیلی

27 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی: پوشش‌ها، هزینه‌ها و مدارک ( جزییات قانونی پاییز 1400)

مدارک و شرایط، پوشش‌های بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی و تفاوت بیمه مشاغل آزاد را با بیمه اجباری را این جا بخوانید.

26 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه اتباع خارجی: پوشش‌ها و خدمات این بیمه برای افغان‌های عزیز

راهنمای کامل بیمه اتباع خارجی را در این مقاله بخوانید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
بازرگانی قراچورلو
14 آذر 1399

  نویسنده بیمه
  24 دی 1399

  Thanks for your kind Attention

مدیر بیمه
18 آذر 1399

Hey very nice blog!

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید