۲۹ آبان ۱۴۰۲

استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی؛ راحت ترین روش های استعلام

قبل از خرید و فروش خودرو باید برای استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی اقدام کنید. استعلام پلاک فعال از سایت پلیس راهور انجام می‌شود. سامانه راهور بهترین و مطمئن راه برای استعلام پلاک فعال خودرو است. با استفاده از این سامانه می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون صرف وقت زیادی، استعلام پلاک فعال خودروی مورد نظرتان را انجام دهید.

در این مقاله می‌خواهیم به بررسی روش‌های استعلام پلاک فعال بپردازیم و اهمیت انجام این کار را با هم بررسی کنیم. اگر قصد خرید و فروش وسیله نقلیه خود را دارید، بهتر است اطلاعات کاملی در مورد استعلام پلاک فعال داشته باشید. بنابراین تا انتهای این مقاله از مجله بیمه دات کام با ما همراه باشید.

اهمیت استعلام پلاک فعال خودرو

هنگام عقد قولنامه خودرو یکی از نکات اصلی که باید به آن توجه کنید، استعلام پلاک فعال خودرو است. استعلام پلاک فعال در دو مورد دارای اهمیت زیادی است. اول قبل از این‌که مبایعه‌نامه را امضا و بیعانه را پرداخت کنید. سپس در زمانی که خودروی وکالتی می‌خرید. اما چرا استعلام پلاک فعال با کد ملی مهم است؟ چون این کار به شما کمک می‌کند از سرقتی نبودن خودرو اطمینان حاصل کنید و از وضعیت پلاک خودرو مطلع شوید. همچنین در صورت بروز تخلف و جنایت با پلاک مذکور به راحتی از موضوع آگاه می‌شوید.

با استعلام پلاک فعال، خریداران می‌توانند اطلاعات مربوط به استان، شهر محل سکونت و همچنین محل صدور پلاک را پیدا کنند. این یکی از مهم‌ترین کارها قبل از خرید وسایل نقلیه است. استعلام پلاک خودرو، راهی برای شناسایی پلاک‌های فعالی است، که در مالکیت افراد است اما در دسترسشان قرار ندارد. لازم به ذکر است که تعداد پلاک مجاز برای هر شخص پنج پلاک است و هیچ کس نمی‌تواند، بیش از این تعداد پلاک ثبتی داشته باشد.

بررسی بهترین روش‌ها برای استعلام پلاک فعال

استعلام پلاک فعال خودرو را می‌توان از طریق روش‌های مختلفی انجام داد. این روش‌ها به شرح زیر هستند:

 • استعلام اینترنتی پلاک‌های فعال خودرو از طریق راهور و سخا
 • استعلام اینترنتی از طریق اپلکیشن‌های مختلف
 • استعلام پلاک فعال خودرو از دفاتر پلیس +۱۰

توجه داشته باشید که اطلاعات درگاه‌ها به روز نیست و تقریبا با تاخیر ۱۰ روزه اعلام می‌شود. زیرا به دلایل امنیتی، پلیس اطلاعات به‌روز را در سایت ثبت نمی‌کند و ۱۰ روز یک‌بار این اطلاعات وارد می‌شود. همین موضوع موجب شـده، که افراد به صورت حضوری به مراکز تعویض پلاک مراجعه و از اتلاف وقت جلوگیری کننـد.

خرید بیمه شخص ثالث

۱. استعلام پلاک فعال با مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +۱۰

استعلام حضوری از روش‌‌های سنتی استعلام پلاک فعال یا فک شـده است. برای استعلام حضوری شما می‌توانید در ساعات اداری به دفاتر پلیس +۱۰ در سراسر کشور مراجعه کنید و با ارائه کارت ملی، شماره گواهینامه و سایر اطلاعات درخواستی، فرم مربوطه را پر کنید تا اطلاعات پلاک فعال را به شما ارائه دهند.

در صورتی که استعلام پلاک فعال خودرو به اسم فرد دیگری باشد. در ابتدا باید خودرو را به مراکز تعویض پلاک ببرید تا کارشناسان فرم‌های مربوطه را تکمیل کنند. سپس بعد از پرداخت هزینه‌ها، پلاک قبلی را فک و پلاک جدید را بر روی خودرو نصب می‌کنند. در انتها نیز برای ثبت کردن پلاک به نام خودتان و انجام کارهای قانونی مربوط به آن، باید به دفاتر اسناد رسمی مراجعه نمایید.

مقاله پیشنهادی: صفر تا صد دریافت خلافی خودرو پلیس +۱۰

۲. استعلام آنلاین؛ بهترین روش استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

بهترین روش استعلام پلاک فعال خودرو، از طریق کد ملی و به روش آنلاین است. از آن‌جایی که منبع اصلی اطلاعات تمام سایت‌ها و نرم افزارهایی که استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی یا پلاک فک شده را به صورت آنلاین انجام می‌دهند، سایت راهور است. بنابراین در ادامه استعلام پلاک فعال از سایت راهور را برای شما توضیح می‌دهیم. برای استعلام پلاک فعال با کد ملی، مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. ابتدا وارد سایت راهور ۱۲۰ شوید.

استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

مراحل استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

۲. از میان گزینه‌های موجود، روی استعلام وضعیت پلاک فک شـده کلیک کنید. اگر در سامانه ثبت نام نکرده باشید بعد از چند ثانیه به این صفحه منتقل می‌شوید.

نحوه استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

آموزش استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

۳. روی گزینه ثبت نام کلیک کنید سپس، کد ملی خود و عبارت تصویر را وارد کنید و روی ادامه بزنید.

آموزش استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

۴. در مرحله بعد شماره تلفن همراه خود را وارد کنید، بعد از چند ثانیه یک کد تایید برای شما ارسال می‌شود. در ادامه اطلاعات صفحه زیر را تکمیل کنید.

مراحل استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

مراحل استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

۵. بعد از تکمیل کردن مراحل ثبت نام با وارد کردن کد ملی، می‌توانید به راحتی استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی را دریافت کنید.

۳. اپلیکیشن پلیس راهور برای استعلام پلاک‌های فعال

پلیس راهور با راه‌اندازی اپلیکیشن پلیس من، امکان استفـاده از خدمات سایت راهور را در گوشی‌های موبایل به علاقمندان داده است. به کمک این نرم افزار می‌توانید به راحتی، استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی را انجام دهید.

مزایای ثبت نام در سامانه راهور برای استعلام پلاک فعال خودرو

ثبت نام در سامانه راهور به شما کمک می‌کند، تا بتوانید به راحتی از خدماتی مانند استعلام خلافی، پلاک فعال، نمره منفی گواهینامه، پرداخت خلافی خودرو و مواردی از این دست که به وسیله پلیس راهور ارائه می‌شود، استفـاده کنید. توجه داشتـه باشید که برای ثبت نام در سامانه پلیس راهور و استعلام پلاک فعال با کد‌ملی، به مشخصات خودرو و گواهینامه نیاز دارید.

۴. استعلام پلاک فعال خودرو با پیامک

استعلام پلاک فعال خودرو را نمی‌توان از طریق پیامک انجام داد. هیچ سایتی حتی اپلیکیشن پلیس +۱۰، پیامکی برای استعلام پلاک فعال ارسال نمی‌کند. این موضوع، به دلیل اهمیت بالای این اطلاعات است که نباید به دست افراد سودجو برسنـد.

همه دارندگان خودرو باید استعلام پلاک خودرو را جدی بگیرند

استعلام پلاک فعال خودرو برای همه دارندگان خودرو ضروری است. این شرایط در مورد فک پلاک خودرو نیز صادق است و ارتباطی با خرید خودروی جدید هم ندارد. زمانی‌که یک پلاک به نام شما باشد، تمام مشکلات مربوط به آن پلاک و خودرو هم بر عهده شما است. بهتر است که هر چند وقت یک بار نسبت به استعلام پلاک فعال با کد ملی اقدام کنید و اگر مغایرتی مشاهده کردین، به پلیس ۱۱۰ گزارش دهید.

علت استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

استعلام پلاک فعال خودرو فقط با کدملی انجام می‌شود. زیرا پلاک‌ها به‌وسیله کد ملی افراد ثبت می‌شوند. به همین دلیل برای استعلام پلاک فعال خودرو، باید کدملی خود را در سامانه مربوطه وارد کنید تا بتوانید جزئیات آن را ببینید.

مهم‌ترین نکات در مورد استعلام پلاک فعال

توجه به این نکات برای استعلام پلاک فعال ضروری است:

 • هنگام انجام فرآیند استعلام پلاک فعال خودرو حتما کارت بانکی خود را به همراه داشتـه باشید.
 • اگر شما خریدار هستید، می‌توانید مراحل برگ سبز خودرو و تعویض پلاک را به همراه مالک قبلی یا به‌وسیله گرفتن وکالتنامه از او انجام دهید.
 • توجه کنید که اگر پلاکی به نام شما ثبت شـده باشد، احتمالا نیاز است زمان بیشتری را برای استعلام وضعیت پلاک خودرو صرف کنید.

ضرورت استعلام تعویض پلاک

استعلام تعویض پلاک زمانی اهمیت پیدا می‌کند، که افراد خودرویی را به‌صورت وکالتی خریداری کننـد. اگر خریدار خودرو هستید یا خودروی خود را به شخص دیگری فروخته‌اید، حتما از انتقال پلاک به شخص جدید اطمینان حاصل کنید. چرا که در صورت فروش وسیله نقلیه و ارتکاب جرم با آن، مالک پلاک به عنوان مجرم شناخته می‌شود.

چگونگی استعلام مالک پلاک فعال خودرو

افراد زیادی در مورد استعلام مالک پلاک خودرو از ما می‌پرسند. در پاسخ به این عزیزان باید بگوییم در حال حاضر هیچ سامانه‌ای برای استعلام مالک پلاک خودرو وجود ندارد که از طریق بتوان آن نسبت به دریافت استعلام مالک پلاک اقدام کرد. اما در موارد ضروری اشخاص می‌توانند با در دست داشتن پلاک، به مراکز تعویض پلاک مراجعه نمایند و به این شکل استعلام مالک پلاک خودرو را دریافت نمایند. لازم به ذکر است در اکثر مواقع با استعلام مالک پلاک خودرو موافقت نمی‌شود و اطلاعات مالک به مراجعه کننده داده نمی‌شود. زیرا برای این کار به حکم قضایی نیاز است.

استعلام بیمه بدنه

اهمیت خرید بیمه در کنار استعلام پلاک فعال خودرو

خرید بیمه هم به اندازه استعلام پلاک فعال خودرو دارای اهمیت است. همان‌طور که می‌دانید، بیمه شخص ثالث یک بیمه اجباری است و تمامی دارندگان وسایل نقلیه موتوری باید این بیمه را خریداری کنند. در کنار رعایت قوانین، پرداخت جرایم و استعلام پلاک فعال خودرو بهتر است همیشه بیمه‌نامه شخص ثالث خود را به همراه داشته باشید تا با خیال راحت رانندگی کنید. بنابراین در سریع‌ترین زمان برای خرید بیمه شخص ثالث اقدام کنید.

یکی دیگر از بیمه‌هایی که افراد باید حتما آن را تهیه کنند، بیمه بدنه است. این بیمه خسارات بدنی وارد شده به وسایل نقلیه را جبران می‌کند. ایمنی و آگاهی دو موضوعی هستند که در کنار هم تکمیل می‌شوند و موجبات آسایش افراد را فراهم می‌آورند. برای خرید بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث می‌توانید به سامانه بیمه دات کام مراجعه کنید، از مشاوره کارشناسان بیمه بهره ببرید و بهترین بیمه را انتخاب کنید.

همه چیز در مورد استعلام پلاک‌های فعال

یکی از موضوعات مهم برای دارندگان خودرو، استعلام پلاک فعال با کد ملی است. استعلام پلاک فعال همچنین برای خریداران و فروشندگان خودرو نیز اهمیت زیادی دارد. قبل از هر اقدامی باید ابتدا سوابق و خلافی پلاک خودرو را بررسی کنید. در این مقاله در مورد روش‌های استعلام پلاک فعال با شما صحبت کردیم. همچنین در ادامه به معرفی بیمه‌نامه‌های شخص ثالث و بدنه پرداختیم. در صورتی که در مورد استعلام پلاک فعال یا خرید بیمه شخص ثالث و بدنه به کمک نیاز دارید و سوالی ذهن شما را مشغول کرده است، از قسمت نظرات این مقاله با کارشناسان بیمه دات کام در ارتباط باشید.

لیست برچسب ها
آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
رضا رفیعی
۱۹ آبان ۱۴۰۲

درود
پلاک موتورم مفقود شده گم شده چیکار باید انجام بدم؟
موتور به نام خودمه مدارک هنوز نیومده ولی تو سامانه ثبت هستش.

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۰ آبان ۱۴۰۲

  سلام. به پلیس +۱۰ مراجعه کنید و مفقودی پلاک را اعلام نمایید.

person
رسول
۱۹ آبان ۱۴۰۲

سلام وقتتون بخیر یه سوال داشتم
من ماشینمو که سند به اسم پدرم بود پلاک هم به اسم اون میشه دیگه. فروختیم و طرف واسه تعویض پلاک هم وقت گرفت الان ۵ ماه از فروش ماشین میگذره. دیشب تو سایت حمایت هست مال این رایانه بگیران. تو این سایت استعلام که گرفتم تو استعلام اورد ماشین هست به اسم بابام
این چه جوریاس؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۰ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  باید کارهای نقل و انتقالات خودرو را به صورت کامل انجام دهید تا در سامانه ثبت شود.

person
امید
۲۶ مهر ۱۴۰۲

سلام من کارت سوخت موتورمو گم کردم ولی چون موتورو فروختم شماره پلاک موتورمو حفظ نیستم.چیکار کنم میشه از روی کد ملی شماره پلاک موتورمو پیدا کنم.چون بنام خودم هنوز.

  person
  نویسنده بیمه
  ۲۹ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  به یکی از مراکز پلیس +۱۰ مراجعه نمایید.

person
omid
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

چه جوری می تونیم بفهمیم یه پلاک به نام کیه ؟ پلاکی به اسم خودمون هستش نه ها، پلاک کس دیگه

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۸ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. باید استعلام پلاک با کد ملی را دریافت نمایید.

person
مرادی
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

من تازه ماشین خریدم و پلاک گرفتم، چه قدر طول میکشه ثبت بشه ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. این سوال را باید از مراکز تعویض پلاک بپرسید.

person
sara
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

وقتی استعلام میگیریم، پلاک هر وسیله نقلیه ای که به نام مون هستش میاد یا نه فقط ماشین؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. تمام پلاک های ثبت شده به نام شما نمایش داده خواهند شد.

person
محمد
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

من استعلام گرفتم اما شماره پلاک ماشینی که به نامم هستش نیومد، چیکار کنم ؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. به پلیس +۱۰ مراجعه کنید

person
علی
۰۸ مرداد ۱۴۰۲

استعلام پلاک فعال فقط واسه ماشین این جوری انجام میشه ؟ برای پلاک موتور چی؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. استعلام پلاک فعال برای تمام وسایل نقلیه به همین روش است.

person
kivan
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. چرا استعلام پلاک فعال بقیه رو بهمون نمیدن؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. استعلام پلاک فعال جرایم و سوابق پلاک را به افراد نشان می دهد. این کار از نظر قانونی فقط برای مالک خودرو امکان پذیر است.

person
غلامی
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. اگه برای استعلام پلاک فعال ازمون پول بگیرن می تونیم شکایت کنیم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. استعلام پلاک فعال از سایت پلیس راهور رایگان است.

person
محسننژاد
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. چرا فقط ۵ تا پلاک میدن؟ مگه نمیشه استعلام پلاک فعال رو گرفت؟ دیگه تعدادش چه اهمیتی داره براشون؟ اخرش که می فهمن مال کیه.

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. این مورد بر اساس قانون کشور و راهنمایی و رانندگی تعیین شده.

person
قاری
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. وقت شما بخیر. اگه یکی تصادف کنه و ماشینشو بفروشه و پلاکشم انتقال بده و خریدار هم استعلام پلاک فعال نخواد. بعد اگر بفهمن می تونن از فروشنده شکایت کنن>؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. بله با در دست داشتن قولنامه و مدارک راهنمایی و رانندگی می توانید از فروشنده متخلف شکایت کنید.

person
alirezam
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. اگر یکی فوت شده باشه چطوری استعلام پلاک فعال بگیریم براش؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. با در دست داشتن گواهی فوت به پلیس +۱۰ مراجعه نمایید.

person
poya
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. من می خوام استعلام پلاک فعال بابامو بگیرم. باید چیکار کنم؟ خودش نمی تونه بیاد

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. از ایشان وکالت بگیرید.

person
محمد
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

چرا باید استعلام پلاک فعال رو بگیریم؟ مگه بعدش پلاک رو به اسم خودمون نمی کنیم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. به دلیل اینکه اگر در گذشته جرمی مرتکب شده باشد، از آن آگاه باشید. چون پلاک به اسم اشخاص ثبت می شود در صورت عدم آگاهی شما مسئولیت جرم اتفاق افتاده را خواهید داشت.

person
عبدی
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. برای استعلام پلاک فعال حضوری کجا بریم؟ ب جز پلیس +۱۰ جای دیگه نمیده اینو.؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. خیر.

person
جوهری
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. چرا برای استعلام پلاک فعال باید کدملی رو بدیم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. چون پلاک به اسم افراد ثبت می‌شود.

person
امیری
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. نمیشه بیشتر از ۵ تا پلاک گرفت؟ خود پلیس می تونه استعلام پلاک فعال بگیره؟ یا فقط خودمون می تونیم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. خیر نمی شود. بله پلیس می تواند استعلام بگیرد.

person
نویان
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. هزینه استعلام پلاک فعال چقدره؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. برای استعلام پلاک فعال هزینه ای دریافت نمی شود.

person
عضدی
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. توی سایت راهور میشه استعلام پلاک فعال رو برای همه پلاکامون بگیریم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. بله دوست عزیز.

person
کریمی
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام اگه مالک استعلام پلاک فعال نگیره چطوری خودمون این کار رو انجام بدیم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. باید از ایشان وکالتنامه داشته باشید.

person
حامد
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. اگه استعلام پلاک فعال بگیرم و جرمی براش ثبت شده باشه باید چه کار کنیم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. گزارش می دهید و مسئولیتی با شما نیست. همچنین می توانید فک پلاک کنید و پلاک جدیدی به اسم خودتان بگیرید. در صورتی هم که پلاک متعلق به خودتان است باید جرایم را پرداخت نمایید.

person
صبوری
۰۳ مرداد ۱۴۰۲

سلام. از کجا بفهمم مالک پلاکی که پیدا کردم کیه؟ باید پلاک رو به کجا تحویل بدم؟

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

  سلام. لطفا پلاک را به پلیس راهنمایی و رانندگی تحویل دهید.

person
علیرضا
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

سلام من در سامانه یکپارچه ثبت نام کردم پیام اومده که شما پلاک فعال دارید
سال ۸۳پرایدی به پلاک۲۴_۲۷۴ن۱۱ داشتم سال ۹۳ آن را در دفترخانه به صورت قطعی به شرط اثقاط نام به نام کردم حالا متوجه شدم که پلاک فعال جدیدی ۲۴_۲۸۵ن۱۱ با شماره موتور و شماره شاسی ماشین اثقاط شده به نام من صادر شده از راهنمایی رانندگی پیگیری کردم میگن این پلاک وجود خارجی ندارد بیمه هم نشده است یا پلاک به اسم دو نفر صادر شده به هر حال تخلفی صورت گرفته و مدارک هویتی شما جعل شده و مورد استفاده قرار گرفته به دادگاه رفته علیه راهنمایی رانندگی شکایت نمودم که تا الان هیچ نتیجه ای نگرفتم حالا چگونه پلاک را غیرفعال کنم ثبت نام من چه میشود ماشین بهم‌میدن یا نه لطفا پیگیری کنید علیرضا عزتیان شوشتری کد ملی ۱۸۸۱۵۶۹۱۸۷. پلاک خودرو ۲۴_۲۸۵ن۱۱ باتشکر

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام. با در دست داشتن مدارک خود به پلیس +۱۰ مراجعه کنید.

person
حسین
۲۵ فروردین ۱۴۰۲

سلام من به سایت پلیس راهور مراجعه کردم برای استعلام پلاک فعال ولی در قسمت وارد کردن کد ملی امکان وارد کردن و استعلام نیست
سالها پیش یک وانت فروختم ولی طرف نیامده برای فک پلاک و من الان نه شماره پلاک نه آدرس خریدار تو ذهنم نیست
راهی هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. بله. از ططریق پلیس +۱۰ استعلام بگیرید.

  person
  بهرام
  ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام حکم توقیف پلاک بگیرید

person
فریدون
۲۰ فروردین ۱۴۰۲

برنامه ای درست کنیدکه اگرخریدارپلاک تعویض نکردخودرونتوانددرشهربه راحتی ترددبکند

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

  سلام این موضوع در حوزه اختیارات ما نیست دوست عزیز.

person
حمید رهبری مازندران شهر زیبای ساری
۲۰ فروردین ۱۴۰۲

سلام سال نو بر مردم شریف و فهیم ایران مبارک سال خوب و خوش و پربرکت پرازرزق و روزی داشته باشید دلتون شاد لبتون خندون باشه الهی آمین من ماشینم و ثبت نامی گرفتم سرعت زیاد میرم دوربین جریمه میکنه اما برام اسمس نمیاد پلیس +۱۰ باید برم یا راهنمایی و رانندگی باید برم کجا باید برم یا شماره ای هست پیامک بدم چیکار باید کنم که خدایی نکرده ناخواسته خلافی مرتکب شدم برام اسمس بیاد که انقد جریمه شدی ممنون میشم توضیحی بدی و راهنمایی کنی سپازگزارم

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. به پلیس +۱۰ مراجعه کنید یا از طریق سایت راهور خلافی خود را استعلام بگیرید.

   person
   علی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

   سلام
   برای من چند پلاک فعال موجود هست
   که من چند سال پیش خودرو را فروختم ولی تعویض پلاک نشدالان چکار کنم

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

    سلام. لطفا استعلام بگیرید و فک پلاک کنید.

  person
  محسن
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

  پلیس+۱۰شماره تلفن ثبت کن جریمه هاپیامک میشن

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید