03 خرداد 1402

حضور بیمه دات کام در بین 100 برند برتر ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی

همایش یکصد برند ملی برتر با رویکرد مسئولیت اجتماعی، مورخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما با هدف ایجاد و تقویت هم‌افزایی در بین سازمان‌های دولتی و خصوصی، برگزار شد.

این همایش با همکاری جهاد دانشگاهی، وزارت صمت، سازمان متخصصین و مدیران ایران، مجمع عالی کارآفرینان و بنیاد گام دوم و با هدف جلب توجه بیشتر حوزه خصوصی برگزار گردید؛ به امید اینکه این نگاه، موجب رشد اقتصادی و توسعه پایدار شود.

بیمه دات کام یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ سپاس است که با نام ثبتی “شرکت آریا پرداز رایکا” به فعالیت می‌پردازد. دراین همایش، بیمه دات کام، به عنوان یک برند برتر در حوزه مسئولیت اجتماعی (CSR) معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت. دستاوردهای مجموعه بیمه دات کام در این زمینه حضور تاثیر گذار در عرصه حمایت های ورزشی، کمپین‌های همدلی و سایر فعالیت‌های خیرخواهانه، موجب شد تا شایسته دریافت تندیس ویژه این همایش گردد.

اجلاس 100 برند برتر کشور با رویکرد مسئولیت اجتماعی

حضور بهراه شریفیون مدیرعامل بیمه دات کام در همایش 100 برند برتر کشور با رویکرد مسئولیت اجتماعی

در این همایش، از سوی آقای یارمحمدی به این موضوع اشاره شد که: «برند ملی باید جوانب مختلف و طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های یک ملت مانند صادرات، سرمایه گذاری خارجی، فرهنگ، میراث فرهنگی، مردم، حاکمیت و گردشگری باشد.» این همایش با رویکرد مسئولیت اجتماعی با همکاری جهاد دانشگاهی، وزارت صمت، سازمان متخصصین و مدیران ایران، مجمع عالی کارآفرینان و بنیاد گام دوم و با هدف جلب توجه بیشتر حوزه خصوصی برگزار شد تا این نگاه، موجب رشد اقتصادی و توسعه پایدار شود.

همایش یکصد برند ملی به این موضوع اشاره کرد، که برند ملی در واقع هویت یک ملت از ابعاد مختلف است و باید مانند یک نمونه عینی از یک قدرت نرم در کشورها از آن استفاده شود. همچنین در این همایش به این موضوع اشاره شد که بهترین هدیه یک کشور به مردم خود و کشورهایی که به آنها کالا صادر می‌کند، ایجاد کردن یک برند ملی قوی است.

اهدای جایزه به مدیرعامل بیمه دات کام در همایش صد شرکت برتر

اجلاس یکصد برند برتر کشور با حضور شرکت بیمه دات کام

اهمیت و ارزش وجود برندهای ملی در کشور

احتمالا وقتی روی لوازم و قطعات الکترونیکی یک محصول، تولید ژاپن زده می‌شود، رغبت بیشتر خریدار در مورد آن محصول را می‌بینید. همچنین افراد وقتی یک لباس با برند ایتالیایی خریداری می‌کنند، حس رضایتمندی بیشتری دارند. بنابراین هدف ما این است که برندهای ایرانی به همین جایگاه برسند. در دنیای امروز صادرات قوی‌ترین راه ایجاد و حفظ وجهه ملی است.

حمایت از سازمان‌ها و ساختارهایی که در حوزه تولید علم فعالیت می‌کنند، یکی از رویکردهای دولت فعلی است. برگزاری همایش‌هایی مانند همایش یکصد برند ملی می‌تواند، به توان‌افزایی بین سازمان‌ها و شناخت آن‌ها از یکدیگر، کمک کند. این موضوع تاثیر بسزایی در فروش محصولات، شناخت ظرفیت‌ها و استعدادهایی درونی داخل کشور دارد. در این اجلاس ریاست هیئت مدیره انجمن صنفی دانش‌بنیان کشور اذعان داشت که یکی از مسائل مهم در کشور، کمبود حمایت در ساختارهای دولتی از بخش خصوصی است.

قرارداد بیمه دات کام و پرسپولیس

حضور رضا درویش در محل شرکت بیمه دات کام جهت عقد قرارداد همکاری

بیمه دات کام حامی ورزشکاران

بیمه دات کام به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر با رویکرد مسئولیت اجتماعی، در حوزه ورزش فعال است و به عنوان یکی از حامیان ورزشی شناخته می‌شود. این برند برتر ایرانی از سال 1400 به صورت رسمی حامی باشگاه پرسپولیس است و از فدراسیون‌های مختلف مانند فدراسیون بدن‌سازی حمایت می‌کند که در اردیبهشت سال 1402، تیم مچ اندازی این فدراسیون برای اولین بار موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات آسیایی شد.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
13 خرداد 1402 / اخبار

بیانیه بیمه دات کام، ازکی و بیمه‌بازار در مورد رأی شورای رقابت و مواضع اخیر بیمه مرکزی

در پی انتشار رأی بدوی شورای رقابت در مورد سوئیچ بیمه، سه استارتاپ بیمه‌بازار، ازکی و بیمه دات کام بیانیه ای صادر کردند. برای مطالعه جزئیات بیانیه کلیک کنید.

03 خرداد 1402 / اخبار

حضور بیمه دات کام در بین 100 برند برتر ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی

حضور بیمه دات کام به عنوان فعالین حوزه مسئولیت اجتماعی، در همایش 100 برند برتر کشور. برای اطلاع از جزئیات همایش، بر روی لینک کلیک کنید.

19 اردیبهشت 1402 / اخبار

معرفی بیمه دات کام؛ شرکت دانش بنیان فعال در صنعت بیمه

شرکت دانش بنیان بیمه دات کام از اولین شرکت‌هایی است که خدمات بیمه‌ای را به صورت آنلاین ارائه کرد. برای آشنایی بیشتر با سامانه آنلاین بیمه، این مقاله را بخوانید.

10 اردیبهشت 1402 / اخبار

خرید آنلاین بیمه چه مزایایی دارد + معرفی سایت‌های خرید اینترنتی بیمه

خرید بیمه به دو صورت آفلاین از شعب بیمه و آنلاین از سایت‌هایی هم‌چون بیمیتو، ازکی و بیمه دات کام مقدور است. شما راهنمای کامل خرید بیمه آنلاین را می توانید در این مقاله بخوانید

07 اسفند 1401 / اخبار

عقد قرارداد اسپانسرینگ پرسپولیس با بیمه دات کام برای دومین سال متوالی(1402)

عقد قرارداد اسپانسرینگ پرسپولیس؛  بیمه دات کام در حمایت از ورزش  برای دومین سال متوالی حامی باشگاه پرسپولیس شد. برای مطالعه جزئیات این مطلب را از دست ندهید.

21 دی 1401 / اخبار

گزارش تحلیلی آمار عملکرد صنعت بیمه در 9 ماهه اول سال 1401

گزارش تحلیلی آمار عملکرد صنعت بیمه در 9 ماهه اول سال 1401 توسط اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی منتشر شد. نتیجه آن را در این مقاله بخوانید.

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید