۰۷ خرداد ۱۴۰۲

حضور بیمه دات کام در بین ۱۰۰ برند برتر ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی

همایش یکصد برند ملی برتر با رویکرد مسئولیت اجتماعی، مورخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما با هدف ایجاد و تقویت هم‌افزایی در بین سازمان‌های دولتی و خصوصی، برگزار شد.

این همایش با همکاری جهاد دانشگاهی، وزارت صمت، سازمان متخصصین و مدیران ایران، مجمع عالی کارآفرینان و بنیاد گام دوم و با هدف جلب توجه بیشتر حوزه خصوصی برگزار گردید؛ به امید اینکه این نگاه، موجب رشد اقتصادی و توسعه پایدار شود.

بیمه دات کام یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ سپاس است که با نام ثبتی “شرکت آریا پرداز رایکا” به فعالیت می‌پردازد. دراین همایش، بیمه دات کام، به عنوان یک برند برتر در حوزه مسئولیت اجتماعی (CSR) معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت. دستاوردهای مجموعه بیمه دات کام در این زمینه حضور تاثیر گذار در عرصه حمایت های ورزشی، کمپین‌های همدلی و سایر فعالیت‌های خیرخواهانه، موجب شد تا شایسته دریافت تندیس ویژه این همایش گردد.

اجلاس 100 برند برتر کشور با رویکرد مسئولیت اجتماعی

حضور بهراه شریفیون مدیرعامل بیمه دات کام در همایش ۱۰۰ برند برتر کشور با رویکرد مسئولیت اجتماعی

در این همایش، از سوی آقای یارمحمدی به این موضوع اشاره شد که: «برند ملی باید جوانب مختلف و طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های یک ملت مانند صادرات، سرمایه گذاری خارجی، فرهنگ، میراث فرهنگی، مردم، حاکمیت و گردشگری باشد.» این همایش با رویکرد مسئولیت اجتماعی با همکاری جهاد دانشگاهی، وزارت صمت، سازمان متخصصین و مدیران ایران، مجمع عالی کارآفرینان و بنیاد گام دوم و با هدف جلب توجه بیشتر حوزه خصوصی برگزار شد تا این نگاه، موجب رشد اقتصادی و توسعه پایدار شود.

همایش یکصد برند ملی به این موضوع اشاره کرد، که برند ملی در واقع هویت یک ملت از ابعاد مختلف است و باید مانند یک نمونه عینی از یک قدرت نرم در کشورها از آن استفاده شود. همچنین در این همایش به این موضوع اشاره شد که بهترین هدیه یک کشور به مردم خود و کشورهایی که به آنها کالا صادر می‌کند، ایجاد کردن یک برند ملی قوی است.

اهدای جایزه به مدیرعامل بیمه دات کام در همایش صد شرکت برتر

اجلاس یکصد برند برتر کشور با حضور شرکت بیمه دات کام

اهمیت و ارزش وجود برندهای ملی در کشور

احتمالا وقتی روی لوازم و قطعات الکترونیکی یک محصول، تولید ژاپن زده می‌شود، رغبت بیشتر خریدار در مورد آن محصول را می‌بینید. همچنین افراد وقتی یک لباس با برند ایتالیایی خریداری می‌کنند، حس رضایتمندی بیشتری دارند. بنابراین هدف ما این است که برندهای ایرانی به همین جایگاه برسند. در دنیای امروز صادرات قوی‌ترین راه ایجاد و حفظ وجهه ملی است.

حمایت از سازمان‌ها و ساختارهایی که در حوزه تولید علم فعالیت می‌کنند، یکی از رویکردهای دولت فعلی است. برگزاری همایش‌هایی مانند همایش یکصد برند ملی می‌تواند، به توان‌افزایی بین سازمان‌ها و شناخت آن‌ها از یکدیگر، کمک کند. این موضوع تاثیر بسزایی در فروش محصولات، شناخت ظرفیت‌ها و استعدادهایی درونی داخل کشور دارد. در این اجلاس ریاست هیئت مدیره انجمن صنفی دانش‌بنیان کشور اذعان داشت که یکی از مسائل مهم در کشور، کمبود حمایت در ساختارهای دولتی از بخش خصوصی است.

قرارداد بیمه دات کام و پرسپولیس

حضور رضا درویش در محل شرکت بیمه دات کام جهت عقد قرارداد همکاری

بیمه دات کام حامی ورزشکاران

بیمه دات کام به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر با رویکرد مسئولیت اجتماعی، در حوزه ورزش فعال است و به عنوان یکی از حامیان ورزشی شناخته می‌شود. این برند برتر ایرانی از سال ۱۴۰۰ به صورت رسمی حامی باشگاه پرسپولیس است و از فدراسیون‌های مختلف مانند فدراسیون بدن‌سازی حمایت می‌کند که در اردیبهشت سال ۱۴۰۲، تیم مچ اندازی این فدراسیون برای اولین بار موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات آسیایی شد.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
افزایش چشمگیر قیمت‌ها از ۲۳ تیر
۲۳ تیر ۱۴۰۳ / بدهی خودرو / اخبار بیمه

جدول نرخ جدید جریمه‌های رانندگی ۱۴۰۳، افزایش چشمگیر قیمت‌ها از ۲۳ تیر

معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فراجا، سردار محمدباقر سلیمی، از اجرای جدول جدید تخلفات رانندگی پس از به‌روزرسانی سامانه‌های هوشمند از ۲۳ تیرماه ۱۴۰۳ خبر داد. در خردادماه سال جاری پس از بررسی‌های

نداشتن بیمه ثالث و باطل شدن کارت سوخت
۱۷ دی ۱۴۰۲ / اخبار بیمه / اطلاعات بیمه ای

ابطال سهمیه و عدم صدور کارت سوخت برای وسایل نقلیه فاقد بیمه شخص ثالث

اگر بیمه شخص ثالث خودروی خود را تمدید نکرده اید، احتمالا خطای کارت سوخت یکی از مشکلات جدی شما خواهد بود. بیمه شخص ثالث، مهم‌ترین بیمه برای وسایل نقلیه موتوری بوده و خرید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید