۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

تمام مزایا و خدماتی که بیمه حافظ را جز محبوب‌ترین‌ها کرده است!

اولین شرکت بیمه‌ای که توانست فعالیت خود را در منطقه آزاد کیش آغاز کند، بیمه حافظ بود. در حقیقت این بیمه با هدف تأمین و پشتیبانی نیازهای بیمه‌ای شرکت‌ها و کسب‌وکارهای فعال در مناطق آزاد مانند کیش، وارد این گوی رقابتی شد؛ مسئله‌ای که برای انواع فعالان تجاری در این منطقه اهمیت زیادی دارد. حالا این سؤال مطرح می‌شود که بیمه حافظ چه خدماتی برای این کار عرضه می‌کند؟ آیا خدمات دیگری مانند بیمه تکمیلی حافظ وجود دارد؟

مزیت‌های این شرکت نسبت به بقیه رقبایش چیست؟

معرفی بیمه حافظ

شرکت بیمه‌ی حافظ اولین شرکت خصوصی با هدف تمرکز بر فعالیت در منطقه آزاد کیش به منظور پوشش دهی خدمات و نیازهای بیمه‌ مناطق آزاد در تاریخ ۱۷/۰۲/۸۱ تأسیس شد. مسئله‌ای که این شرکت را خاص‌تر می‌کند، پوشش پروژه‌های کلیدی در کشور است. مزیتی که هر شرکت بیمه‌ای امکان انجام آن را ندارد.

شرکت حافظ با بهره‌گیری از ابزارهای انتقال ریسک از طریق کارگزاران معتبر بین‌المللی و شرکت‌های اتکایی تزار اول جهان و ایران، خدمات بیمه‌های مهندسی، انرژی و پیمانکاری را تحت پوشش خود دارد. همچنین با بهره‌گیری از قابلیت‌ها و بهره‌گیری از مهندسان و کارشناسان خبره صنعت بیمه کشور و قابلیت‌های علمی و فنی، توانسته تا الآن علاوه بر با قدرت پیش رفتن، خود را یک شرکت مطرح در زمینه بیمه مناطق آزاد کند.

شرکت بیمه‌ای حافظ در ۱۱ رشته بیمه‌ از جمله مسئولیتِ حرفه‌ای مدیران ارشد، آلودگی محیط زیست، رایانه و تجهیزات الکترونیک، از کارافتادگی دست هنرمندان و صنعتگران، سرقت آثار هنری، بیکاری، مرگ طیور آبزیان، مرگ‌ومیر زنبور عسل و کرم ابریشم، محصولات کشاورزی، اعتبار انفرادی و درمان انفرادی فعالیت می‌کند. از آنجا که این شرکت در مناطق آزاد فعالیت می‌کند، با توجه به قوانین این مناطق، می‌تواند چنین خدماتی را عرضه کند. علاوه بر این به دلیل پشتیبانی از معافیت قانونی مختلف در این منطقه، خدمات این بیمه دارای کیفیت و پوشش‌دهی مناسب‌تری هستند.

چرا شرکت بیمه حافظ

تفاوت شرکت‌های بیمه در مزایای آن‌ها است. همانطور که در بالا هم نوشتیم، این شرکت علاوه بر خدمات عادی بیمه، موارد مربوط به فعالیت‌های انجام شده در مناطق آزاد را هم تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

مهم‌ترین مزایای شرکت حافظ شامل موارد زیر است:

 • تجربه فعالیت‌های فراملی
 • حذف مالیات بر ارزش‌افزوده از قراردادهای بیمه‌ای
 • مشارکت در پروژه‌‌های مهم داخلی
 • پرداخت خسارت‌های بیمه‌گذاران حداکثر تا سه روز کاری
 • برخورداری از شبکه گسترده ارزیابی و بازدید از موقعیت‌های بیمه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • پاسخگویی سریع به درخواست‌ها و سؤالات به ویژه مدیران ارشد شرکت
 • قابلیت ردیابی سیستم صدور بیمه‌نامه به‌صورت برخط در سراسر کشور
 • دارای تعریف سطح دسترسی برای بیمه‌گذاران محترم جهت کنترل و پایش مستمر

"<yoastmark

شرکت بیمه حافظ تاکنون توانسته با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلفی از جمله پتروشیمی، فرودگاه قشم، شرکت توسعه و سرمایه گذاری کیش، شرکت کشتیرانی پارس چیرو، شرکت پارس پترو کیش، شرکت بازرگانی آلپاین اینترنشنال، اتحادیه پوشاک تهران، سازمان‌های مناطق آزاد در نقاط مختلف کشور، دانشگاه دریانوردی چابهار، شرکت میرسان پلاستیک، شرکت آروسا پارس کیش، اتحادیه مالکان شناور، شرکت کرمان موتور، پروژه‌های پارس جنوبی و گمرک اینچه برون همکاری داشته باشد.

انواع محصولات بیمه‌ای شرکت بیمه حافظ

بیمه درمان تکمیلی گروهی

به منظور پوشش هزینه‌های بالای درمانی در اثر حوادث و اتفاقاتی که زیر پوشش بیمه عادی نیستند و هزینه بالایی هم دارند، بیمه تکمیلی گروهی حافظ تشکیل شده است. بیمه تکمیلی گروهی حافظ به صورت گروهی و با حداقل ۵۰ نفر به فروش می‌رسد. افراد تحت پوشش می‌توانند از خدمات و مزایای این بیمه در هر نقطه‌ای از کشور و با مراجعه به مراکز طرف قرارداد استفاده کنند. تمامی خدمات مربوط به این بیمه از طریق «شرکت کمک رسان ایران» انجام می‌شود. جراحی مغز، قلب، ریه و پیوند مغز استخوان، زایمان، تصویربرداری، خدمات آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، دندانپزشکی، خرید عینک و سمعک و آمبولانس از موارد تحت پوشش این بیمه هستند.

بیمه اتومبیل

بیمه خودرو به دو گروه بیمه شخص ثالث و بیمه‌نامه‌ی بدنه خودرو تقسیم می‌شود. بیمه‌نامه‌ی شخص ثالث خسارت جانی و مالی  به شخص ثالث و بیمه بدنه خسارت‌های وارد به بدنه و قطعات را تحت پوشش می‌دهد. بیمه‌ی حافظ با عرضه این دو بیمه، خودرو را در برابر حوادث ناخواسته پوشش می‌دهد.

بیمه مسئولیت

این شرکت بیمه‌ای با عرضه بیمه مسئولیت، اتفاقات و حوادثی را که فردی به دیگری وارد می‌کند، تحت پوشش قرار می‌دهد. بیمه مسئولیت کارفرما در برابر دیگران، مسئولیت حرفه‌ای، تولیدکنندگان کالا، عمومی و مدنی و مسئولیت مدنی ناشی از قرارداد بین پیمانکاران و خریداران کالا از بیمه مسئولیت هستند.

بیمه مهندسی

این بیمه‌ی شرکت حافظ، خطرات و اتفاقات پروژه‌های صنعتی، عمرانی و ساختمانی را تحت پوشش قرار می‌دهد. بیمه مهندسی حافظ به دو صورت دوره عملیات ساخت و نصب و دوره بهره‌برداری تقسیم می‌شوند که هر کدام شرایط خاص خود دارند.

بیمه‌های خاص

یکی از مهم‌ترین مزایا و قابلیت‌های بیمه حافظ، مربوط به پوشش بیمه‌های خاص است. از آنجا که مرکز فعالیت این شرکت در مناطق آزاد به ویژه کیش است، پوشش دهی خطرات مربوط به موارد خاص اهمیت زیادی پیدا می‌کند. بیمه کشتی و هواپیما دو بیمه خاص مهم تحت پوشش بیمه حافظ هستند.

در بیمه کشتی، اتفاقاتی که برای انواع کشتی و شناورهای فعال در آب‌های بین‌المللی می‌افتد، تحت پوشش بیمه حافظ قرار خواهند گرفت. بیمه بدنه و ماشین آلات، بیمه مسئولیت در برابر خدمه، مسافران و افراد ثالث، خطرات ناشی از جنگ و اتفاقات ناشی از دزدی دریایی از جمله موارد تحت پوشش بیمه کشتی حافظ هستند.

در بیمه هواپیما، حوادث و اتفاقاتی از جمله زیان‌های مالی و جانی به مسافران، مسئولیت مالکان و بهره‌برداران فرودگاه، باند فرودگاه، نقل‌وانتقال فرودگاه و بار مسافران و مسئولیت هواپیما در آشیانه و تعمیرگاه تحت پوشش قرار می‌گیرد.

از آنجا که در مناطق آزاد، حمل‌ونقل بیشتر از طریق کشتی و هواپیما انجام می‌شود، پوشش دهی اتفاقات و جبران خسارت برای شرکت‌های فعال اهمیت زیادی دارد. بیمه حافظ با فعالیت به صورت تخصصی در این حوزه توانسته نام برند خود را مطرح کند.

بیمه آتش‌سوزی

این بیمه‌نامه‌ی شرکت حافظ تمامی خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار به اموال و دارایی‌های ساختمان، تأسیسات، تجهیزات، انبار و پنل های خورشیدی را تحت پوشش قرار می‌دهد. از آنجا که واحدهای صنعتی فعال در مناطق آزاد بیشتر از همه در معرض آتش‌سوزی هستند، بیمه حافظ خدمات انعطاف‌پذیری را برای این حوزه در نظر گرفته است.

بیمه آتش سوزی یکی از خدماتی است که برخی از شرکت‌های بیمه‌ای آن را ارائه می‌کنند. اگر در مورد بیمه آتش سوزی نیازمند اطلاعات بیشتری هستید پیشنهاد می‌کنیم به اینجا مراجعه نمایید.

بیمه باربری

بیمه باربری حافظ از دیگر بیمه خاص این شرکت است که با یکی از شروط بین‌المللی بندهای TOTALLOSS C,B,A انستیتوی بیمه گران لندن انجام می‌شود. در این نوع بیمه، کالاها در هنگام حمل با شرایط نوشته در بیمه‌نامه تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. بیمه باربری صادراتی، وارداتی، داخلی و ترانزیت، چهار نوعی هستند که بیمه حافظ به شرکت‌ها و فعالان حوزه حمل‌ونقل عرضه می‌کند.

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه‌نامه‌ی آتیه حافظ متعهد می‌شود تا هزینه‌های درمانی بیماری‌های خاص را تحت پوشش قرار دهد. همچنین این ‌یک سرمایه گذاری بوده که بیمه‌گذار با پرداخت مبلغ معینی در هر ماه، می‌تواند بعد از چند سال، اصل مبلغ به همراه سود را به صورت یکجا یا مستمری دریافت کند.

اگر درمورد بیمه آتیه نیازمند اطلاعات بیشتری هستید می‌توانید مقاله بیمه عمر چیست را مطالعه نمایید.

بیمه انرژی

بیمه انرژی حوادثی را تحت پوشش قرار می‌دهد که در هنگام استخراج و انتقال نفت، گاز و پالایش آن‌ها اتفاق می‌افتند. در واقع اتفاقاتی که از زمان استخراج و انتقال تا نصب به اشخاص یا تجهیزات وارد می‌شود، تحت پوشش بیمه انرژی حافظ هستند. بیمه انرژی حافظ دارای عنوان‌های مختلفی است که هر کدام شرایط مخصوص به خود را دارند.

بیمه حافظ

بیمه حافظ و مزایای آن

خرید بیمه حافظ

بیمه حافظ با تأکید بر تأمین نیازهای بیمه‌ای شرکت‌ها و فعالان حوزه اقتصادی در مناطق آزاد از جمله کیش فعالیت خود را آغاز کرد. آن‌هایی که به دلیل حضور در کیش به دنبال خرید بیمه مناطق آزاد هستند، بیمه حافظ می‌تواند انتخاب عالی باشد.

 • + مهم‌ترین مزایای بیمه حافظ چیست؟
 • + بیمه درمان تکمیلی گروهی حافظ چیست؟
 • + بیمه مهندسی حافظ چیست؟
آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
اقدامات مهم بعد از تصادف
۰۴ آذر ۱۴۰۲ / مقالات بیمه شخص ثالث / اطلاعات بیمه ای

بعد از تصادف چکار کنیم؟ راهنمای اقدامات ضروری پس از تصادف رانندگی

تصادف کردن یکی از تجارب تلخی است که ممکن است برای هر راننده‌ای اتفاق بیفتد. این تجربه برای قدیمی‌ترین راننده هم استرس و ترس را به همراه دارد. اقدامات پس از تصادف از

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
Shahab
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

سلام ،موقع پول گرفتن از من برای بیمه عمر استقبال خیلی خوبی شد،و اون نمایندگی که من باهاش قرارداد امضاء کردم چند بار تاکید کرد که بعد از ۲۴ماه میتونم از بیمه وام بگیرم ولی الان کاملاً زده زیر حرفش و میگه باید ۵سال بگذره، دروغ و کلک و …. تا کجا؟؟؟

person
علیرضا
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

لطفا تلفن بیمه مرکزی و شکایات رو برام پیامک میکنید.ممنون
میخام یکی پیدا بشه حق مظلوم رو از بیمه حافظ بگیره شماره اون آدم خوب رو میخام

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

  سلام در سایتشون هست

person
علیرضا
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بیمه حافظ کلاهبرداری بیش نیست. به دروغ تبلیغات نکنید. بنده ۸۵ میلیون خسارت دیدم . هی ماده و قانون زدید ۵۰ میلیون دادید. اولش تبلیغات کردید و خوش استقبال و آخرش گند زدید و دزدی از مال مردم. لطفا اینقدر چرت و پرت ننویسید . من تمام فرم بیمه نامه و پرداختی خسارت رو رسانه ای میکنم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، ما در این مقاله فقط بیمه حافظ و مزایایش را معرفی کرده ایم. شما در این خصوص می توانید به بیمه مرکزی برای شکایت مراجعه کنید.

   person
   علیرضا
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

   منم میگم اگه اطلاعات درست ندارید چرا به دروغ معرفی میکنید که محبوب ترین و ….نکنید اینکار رو بخاطر چندرغاز پول تبلیغات.
   خدا شما رو نمی بخشه که با زندگی مردم بازی کنید و معرفی کنید این بیمه کلاش رو به نیکی

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

    دوست عزیز، ما تبلیغ نکردیم. اینکه شعبه ای کار خود را درست انجام نمی دهد، دلیل نمی شود همه را با یک چشم دید.

person
چکی
۰۱ دی ۱۴۰۰

سلام بیمه حافظ با بیمه آتیه سازان حافظ متفاوته؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۲ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بله با هم متفاوت هستند. بیمه آتیه سازان حافظ بیشتر بیمه ای است که برای تکمیلی استفاده می شود.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید