15 فروردین 1401

حضور مدیرعامل بیمه دات کام به عنوان مهمان ویژه در مراسم قرعه کشی جام جهانی قطر 2022

مراسم قرعه کشی جام جهانی در روز جمعه (12 فروردین 1401) در دوحه قطر برگزار شد. این مراسم با بقیه ایونت‌ها، تفاوتی چشمگیری داشت. حضور چندین بانوی ایرانی از جمله سرکار خانم شریفیون (مدیر هلدینگ سپاس، مدیرعامل شرکت‌های بیمه دات کام و سفر دات کام ) این تفاوت را دو چندان کرده‌بود. این مسئله برخلاف ادعای بعضی رسانه‌ها بود که اعلام کردند، تنها زن ایرانی شرکت کننده، همسر سیدروف بوده‌است.

قطر از جمله کشورهایی است که از گذشته تاکنون، برخلاف دیگر کشورهای عربی تعامل خوبی با ایران داشته است. این مسئله را به راحتی می‌توان از نوع برخورد مردم و سیاست مداران آن کشور متوجه شد. از این رو، برگزاری ایونت مهمی مانند جام جهانی فوتبال، می‌تواند یک رویداد متفاوت و با خاطره عالی برای ایرانیان به حساب بیاید.

مراسم قرعه کشی جام جهانی با حضور سرکار خانم شریفیون

مراسم قرعه کشی برگزار شده با محدودیت ظرفیت تا 2000 نفر همراه بود. البته تمامی ظرفیت آن هم به دلایلی پر نشده بود. در حقیقت از هر کشور شرکت کننده در جام جهانی، فقط تعدادی خیلی کمی حضور داشتند. در این بین مدیران فدراسیون ورزش کشور، همراه با فوتبالیست‌های قدیمی و بزرگ ایران حضور داشتند. از جمله شرکت کنندگان می‌توان به آقایان دایی، استیلی و مهدوی کیا همراه با چند زن به عنوان نماینده ایران اشاره کرد.

جام جهانی قطر

حضور مدیر هلدینگ سپاس در مراسم قرعه کشی جام جهانی قطر با پوششی کامل و ایرانی

 

خانم شریفیون هم به عنوان مهمان ویژه در طی مراسم، روی فرش قرمز حاضر شد. در طی این مراسم، ایشان به بررسی شرایط قطر و حضور بهتر ایرانیان برای شرکت در مسابقات ورزشی با هزینه کمتر پرداختند. پوشش خاص خانم شریفیون در این مراسم، مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفت. لباس ایشان منقش به جملات فارسی با خط بسیار زیبا بود. این افتخاری بزرگ برای خانم شریفیون و مجموعه هلدینگ سپاس است که توانسته به عنوان نماینده‌ای از شرکت و کشورمان و با پوشش کامل با طرح ایرانی، به عنوان یکی از چهار زن شرکت کننده و موفق، حضور فعالی در این مراسم داشته‌باشد.

هدف خانم شریفیون از شرکت در مراسم در قرعه کشی جام جهانی

یکی از مهم‌ترین اهداف شرکت خانم شریفیون، جدا از دعوت رسمی انجام شده، بررسی و ایجاد زیرساخت‌های لازم با عرضه خدمات گسترده و یکپارچه برای حضور بهتر و بیشتر ایرانیان در جام جهانی بوده‌است.

در حال حاضر، کف قیمت برای حضور در سه مسابقه ایران در جام جهانی حداقل 150 میلیون تومان تخمین زده شده‌است. این مبلغ قابل توجه، باعث می‌شود، بیشتر افراد طرفدار فوتبال، شانس حضور در این جام بزرگ فوتبال و تشویق تیم ملی کشورمان را از نزدیک از دست بدهند. از این رو خانم شریفیون با مذاکراتی که با مسئولان قطری داشته است، به دنبال پیشنهاد بسته‌های اقتصادی بوده تا مردم کشور، به ویژه طرفداران استقلال و پرسپولیس، بتوانند با پرداخت هزینه کمتری برای دیدن مسابقات از نزدیک شرکت کنند. از آنجا که bimeh.com (یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ سپاس)، حامی مالی رسمی دو تیم پرسپولیس و استقلال است، طرفداران این دو تیم می‌توانند، نسبت به بقیه از خدمات ویژه این پکیج‌ها بهره ببرند.

نقش سفر دات کام در جام جهانی فوتبال

به علاوه، هدف این است تا با عرضه خدمات گردشگری در سفردات کام، زیرمجموعه دیگر هلدینگ سپاس، شهروندان ایرانی بتوانند با هزینه و تعداد روزهای کمتری (3 شب) به عنوان تماشاگر و گردشگر در مسابقات جام جهانی شرکت کنند. این امر مساله‌ای دست یافتنی است که یکی از مهم‌ترین دلایل آن بُعد مسافتی کوتاه بین ایران و قطر است. همچنین امیدواریم، روابط خوب بین ایران و قطر منجر به تحقق این اهداف شوند. البته مذاکرات این مساله از دو ماه قبل عید، آغاز شد و تا پاییز 1401 که مسابقات آغاز می‌شود، مقدمات لازم برای بهره‌بردن از این خدمات ویژه آماده خواهد شد.

خانم شریفیون تنها بانوی کارآفرین ایرانی است که توانسته در این مراسم در کنار دیگر بزرگان ورزشی کشور و دنیا حضور داشته‌ باشد. این افتخار بزرگی برای هلدینگ سپاس است تا با عرضه خدمات اقتصادی، شرکت کنندگان بتوانند از خدمات گردشگری مناسب‌تر و در شان ایرانی استفاده کنند.

هلدینگ سپاس مجموعه‌ای متشکل از چند شرکت فعال در حوزه بیمه، گردشگری و مالی است که با هدف توسعه زیرساخت‌های لازم در هر سه بستر معرفی شد. بیمه دات کام و سفر دات کام دو محصول مهم این هلدینگ در دو بخش بیمه و گردشگری هستند که به صورت بستر آنلاین فعالیت می‌کنند و  توانسته‌اند گام مهمی در رشد این دو صنعت در کشور بردارند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
21 دی 1401 / اخبار

گزارش تحلیلی آمار عملکرد صنعت بیمه در 9 ماهه اول سال 1401

گزارش تحلیلی آمار عملکرد صنعت بیمه در 9 ماهه اول سال 1401 توسط اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی منتشر شد. نتیجه آن را در این مقاله بخوانید.

12 دی 1401 / اخبار

گزارش جشن بیمه دات کام در روز 13 آذر همزمان با روز بیمه

گزارش جشن بیمه دات کام در روز تولد سرکار خانم شریفیون را در این مقاله بخوانید!

05 دی 1401 / اخبار

خرید آنلاین بیمه چه مزایایی دارد+ معرفی سایت‌های خرید اینترنتی بیمه

خرید بیمه به دو صورت آفلاین از شعب بیمه و آنلاین از سایت‌هایی هم‌چون بیمیتو، ازکی و بیمه دات کام مقدور است. شما راهنمای کامل خرید بیمه آنلاین را می توانید در این مقاله بخوانید

29 آذر 1401 / اخبار

تغییر لوگوی بیمه دات کام؛ رونمایی از لوگوی جدید در روز بیمه (13 آذر 1400)

در روز 13 آذر همزمان با روز بیمه، در مراسمی از هویت بصری جدید بیمه دات کام رونمایی شد. در طراحی لوگو جدید استفاده از المان‌­های به روز و ساختار هندسی منطقی دیده‌می‌شود.

28 آذر 1401 / اخبار / اطلاعات خودرو و موتور

واردات اتومبیل های هیبریدی + تعرفه واردات ماشین(آذر 1401)

اگر از علاقه‌مندان خودرو هستید، احتمالا با شنیدن خبر آزاد شدن واردات اتومبیل های هیبریدی خوشحال شده‌اید. اخبار واردات ماشین های هیبریدی را در این مطلب بخوانید.

27 آذر 1401 / اخبار

متاورس چیست؛ با metaverse چه آینده‌ای پیش‌روی بشر است

اگر به اخبار تکنولوژی علاقه‌مند هستید و می‌خواهید، اطلاعات جالبی در خصوص آینده فضای مجازی کسب کنید، این مقاله را از دست ندهید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید