11 شهریور 1402

بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی و ماشین‌های سنگین: راهنمای کامل شرایط و پوشش‌ها

‌اگر پای درد دل رانندگان حمل‌ و‌ نقل عمومی و جاده‌ای از جمله تاکسی‌ها بنشینید، غمتان بیشتر خواهد شد. جدا از مشکلات مربوط به کار آن‌ها، بیمه را هم باید اضافه کرد. متأسفانه بیشتر رانندگان در حاضر از طرف اتحادیه، بیمه‌ای ندارند. البته آن‌ها بیمه هستند؛ اما خودشان به صورت آزاد و اختیاری مبلغ آن را همانند بقیه پرداخت می‌کنند. جدا از بیمه پایه، بیمه تکمیلی رانندگان هم دغدغه این گروه از عزیزان است. بیمه تکمیلی رانندگان حداقل مرهمی برای آن‌هایی است که بیمه پایه ندارند یا هزینه‌های درمانی بالایی را باید برای مریضی خاصی بپردازند.

اما سؤال این است که آیا اصلاَ برای رانندگان، بیمه تکمیلی از طرف اتحادیه وجود دارد یا باید آن را هم جداگانه تهیه کرد؟ برای دریافت پاسخ، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

بیمه تکمیلی رانندگان چیست؟

بیمه‌ تکمیلی رانندگان تفاوتی با ماهیت اصلی، یعنی همان بیمه تکمیلی ندارد. بیمه تکمیلی رانندگان هزینه‌های درمانی و بیمارستانی را پوشش می‌دهد. البته چندین گروه راننده از جمله رانندگان کامیون (خودروهای باری) و ناوگان عمومی مانند: اتوبوس‌ها، تاکسی درون شهری و برون شهری داریم. در حقیقت وقتی صحبت از رانندگان می‌شود، منظور افرادی هستند که شغلشان رانندگی است. البته این رانندگان باید دارای گواهینامه معتبر و دفترچه کار (کارت هوشمند) رانندگی باشند. مطالعه مقاله راهنمای بیمه تکمیلی پیشنهاد می‌شود.

بیمه تکمیلی

بیمه رانندگان ماشین‌های سنگین

بیمه پایه و تکمیلی رانندگان چگونه است؟

متاسفانه بر اساس تحقیقاتی که انجام داده‌ایم، در بیشتر شهرهای کوچک، رانندگان از طرف اتحادیه یا سازمانی بیمه نمی‌شوند. در کلان‌شهرهای ایران نیز، چنین مسئله‌ای را می‌توان مشاهده کرد. در شهرهای بزرگ، اتحادیه رانندگان را بیمه می‌کند که پرداخت آن هم شبیه به حالت اجباری است. البته باید گفت که این قانون ممکن است در هر شهری متفاوت باشد. برای همین اگر شغلتان رانندگی است، باید به اتحادیه مراجعه کنید که آیا اصلا راننده‌ها را بیمه می‌کنند یا خیر.

بیمه تامین اجتماعی؛ بیمه پایه برای رانندگان

رانندگان وسایل حمل‌و‌نقل عمومی می‌توانند از خدمات ویژه تامین اجتماعی، برای بیمه خود بهره‌مند شوند. بیمه‌ای هم که برای این افراد صادر می‌شود، از نوع بیمه مشاغل آزاد است که مزایا و پوشش‌های خاص خود را دارد.

رانندگان خودروهای مختلف درون و برون شهری برای دریافت خدمات ویژه بیمه تامین اجتماعی شرایط زیر را باید داشته‌باشند:

 • گواهینامه معتبر و متناسب با خودرو
 • کارت هوشمند برای رانندگان خودروهای برون شهری و مجوز فعالیت معتبر برای رانندگان خودروهای درون شهری

برای افرادی که راننده خودروهای سازمانی و دولتی هستند و گواهینامه آن‌ها پایه 3 است، باید معرفی‌نامه معتبر از طرف سازمان به تامین اجتماعی ارائه دهند.

نرخ حق بیمه مطابق با ماده 28 قانون تامین اجتماعی است که برابر با 27 درصد دستمزد مقطوع است و رانندگان باید آن‌ها را پرداخت کنند.

البته در خصوص خودروهای حمل بار و مسافر بین شهری، در تامین اجتماعی چند قانون زیر را باید در نظر گرفت:

 • در صورتی که مالک وسیله، شخص حقیقی یا حقوقی باشد و همچنین مکان ثابت کد کارگاهی بیمه هم داشته باشد، در این حالت، قانون کارفرما و کارگری در نظر گرفته می‌شود و مالک باید حق بیمه را پرداخت کند.
 • در صورتی که مالک وسیله شخص حقیقی بدون کارگاه یا حتی وسیله برای خود راننده باشد، در این حالت راننده باید خودش حق بیمه را واریز کند.

شرط دریافت دفترچه کار، برای این گروه از افراد، واریز سر وقت حق بیمه است.

تبدیل بیمه تامین اجتماعی آژانس به تاکسی

برای تبدیل بیمه تامین اجتماعی آژانس به تاکسی می بایست ابتدا از فعال بودن سامانه بیمه راننده های تاکسی مطمئن شوید، بعد از آن نسبت به حذف بیمه نامه آژانس اقدام و سپس مراحل فعال سازی بیمه تاکسی را شروع کنید.

بازنشستگی رانندگان

در خصوص بازنشستگی، تفاوتی بین رانندگان و افراد بیمه شده عادی وجود ندارد. شرط بازنشستگی برای رانندگان مرد به سه صورت 30 سال سابقه کار یا 50 سال سن، 20 سال سابقه کار و 60 سال سن یا 35 سال سابقه کار بدون شرط سنی است. برای رانندگان زن به سه صورت 30 سال سابقه کار با 45 سال سن یا 20 سال سابقه کار و 55 سال سن یا 35 سال سابقه کار بدون شرط سنی است. پیشنهاد می‌کنیم که مقاله بیمه بازنشستگی را مطالعه کنید.

بیمه تکمیلی رانندگان

بیمه‌تکمیلی رانندگان هم تاکنون دچار فرازونشیب‌های زیادی شده‌است. در صورتی که بین سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای کشور و اتحادیه با شرکت‌های بیمه قراردادی برای دریافت بیمه تکمیلی منعقد شود، رانندگان می‌توانند از مزایا و خدمات این بیمه بهره‌مند شود. در غیر این صورت، خودشان باید اقدام کنند. البته داشتن بیمه تکمیلی رانندگان اختیاری است؛ یعنی اینکه شاید راننده‌ای تمایلی به داشتن بیمه تکمیلی نداشته باشد یا بخواهد از شرکت دیگری بگیرد. هر سال ممکن است که شرکت بیمه طرف قرارداد فرق کند. برای هر دسته از رانندگان، شرایط و چگونگی و همچنین شرکت بیمه متفاوت است.

بیمه تکمیلی رانندگان خودروهای حمل و جاده ای

سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای هر سال با شرکت‌های بیمه قراردادی برای بیمه تکمیلی رانندگان کامیون و به عبارتی خودروهای حمل‌و‌نقل جاده‌ای منعقد می‌کند. این گروه از افراد باید با مراجعه به سایت مربوطه و ارائه مدارک شناسایی و شماره شبا و همچنین مدارک همسر (برای تحت پوشش قرار دادن آن‌ها) و همچنین پرداخت حق بیمه، از خدمات و پوشش های بیمه تکمیلی استفاده کنند. این بیمه تمامی پوشش‌های یک بیمه تکمیلی را دارد.

بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی

رانندگان تاکسی بیشترین گروه راننده‌ها در کشور را تشکیل می دهند. در خصوص بیمه تکمیلی، اتحادیه تاکسی‌رانان هر شهر و استان تصمیم می‌گیرد. هر سال، اتحادیه مربوطه زمان و سایت خاصی را اعلام می کند تا رانندگان تاکسی که تمایل به دریافت بیمه تکمیلی دارند، در آنجا ثبت نام کنند. برای مثال، برای تاکسیرانان تهران، آن‌ها باید برای ثبت نام به سایت https://taxiclub.tehran.ir/ مراجعه و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند. اصولا بیمه تکمیلی تاکسی برای رانندگان رایگان است و حق بیمه از طرف خود سازمان پرداخت می شود. البته این مورد از نوع بیمه تکمیلی گروهی به حساب می‌آید. برای مطالعه بیشتر به بیمه تکمیلی گروهی چیست؟ مراجعه کنید.

"<yoastmark

البته برای ثبت نام بیمه رانندگان تاکسی باید شرایط زیر را در نظر گرفت:

 • دارای کارنامه تاکسیرانی
 • نداشتن بیمه تکمیلی از سایر ارگان‌ها
 • پرداخت مابه تفاوت طرح‌های انتخابی خارج از تعهد
 • انتخاب طرح با دو پوشش متفاوت به دلخواه (در صورت انتخاب طرح دو که سطح پوشش بالاتری دارد، مابه تفاوت باید پرداخت شود. طرح یک رایگان است. البته هر طرحی ممکن است که در هر سازمانی متفاوت باشد.)
 • پرداخت هزینه در صورت اضافه کردن یکی از اعضای خانواده اصلی (ثبت نام دیگر اعضای خانواده اختیاری است. همچنین اینکه آن‌ها فقط می‌توانند از همان طرحی استفاده کنند که بیمه گزار انتخاب کرده است. اعضای خانواده اصلی شامل همسر، فرزندان، پدر و مادر است.)
 • امکان استفاده بعد از واریز هزینه کامل و تسویه حساب کامل
 • میسر نبودن ویرایش اطلاعات یا دریافت وجه پرداختی
 • امکان ثبت نام فقط از طریق سامانه و امکان بهره‌مندی از خدمات فقط برای رانندگان ثبت نام شده در تاریخ معین
 • امکان استفاده از پوشش ها تا آخر سال قرارداد در صورت فوت یا بازنشسته شدن بیمه گزار و البته با اعلام کتبی به سازمان تاکسیرانی یا شرکت بیمه گر
 • امکان بهره مندی فرزاندان پسر تا سن 20 سال یا پایان سال دانشجویی با گواهی اشتغال به تحصیل و فرزندان دختر تا زمان ازدواج
 • امکان بهره‌مندی از هزینه درمان سایر بیماری‌ها در صورت معلول یا ازکارافتادگی فرزند
 • امکان صدور معرفی‌نامه در صورت نیاز و از طریق سامانه صماد
 • ارسال مدارک پزشکی برای دریافت خسارت تا حداکثر یک هفته از تاریخ درمان

داشتن بیمه پایه الزامی نیست؛ اما اگر راننده‌ای بیمه پایه نداشته باشد، باید هزینه‌ای را هم در هنگام درمان پرداخت کند.

حق بیمه رانندگان تاکسی و خودروهای سبک و سنگین

حق بیمه رانندگان در شش ماهه اول سال 1402 به صورت زیر است:

  • رانندگان درون شهری: 814،500 تومان با کمک دولت / 1،629،000 تومان بدون کمک دولت
  • رانندگان بین شهری با خودروی سبک (مینی بوس و سواری): 888،601 تومان با کمک دولت / 1،777،202 بدون کمک دولت
  • رانندگان بین شهری با خودروی سنگین (اتوبوس و کامیون): 1،111،000 تومان با کمک دولت، 2،222،000 بدون کمک دولت (برای استفاده از بیمه تکمیلی رانندگان ماشین سنگین حتما باید نام آن‌ها در سامانه ثبت شود.)

برای استفاده از بیمه تکمیلی رانندگان ماشین سنگین حتما باید نام آن‌ها در سامانه ثبت شود.

شرایط بیمه تکمیلی تاکسیرانان تهران و خانواده‌های آن‌ها در سال 1402

در آخرین روزهای پاییز 1401 مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران قانون جدیدی را با فرصت محدود برای تاکسیرانان تهران معرفی کرد. براساس این مصوبه تاکسیرانان تهران از یک فرصت یک ماهه برای ثبت نام بیمه تکمیلی خود و خانواده‌شان برخوردار شدند. یکی از دغدغه‌های مهم و نیازهای اساسی تاکسیرانان، برقراری بیمه تکمیلی برای آن‌ها و خانواده‌شان است، که به همت تاکسیرانی مطابق سنوات گذشته به مرحله اجرا در آمده‌است.

هزینه بیمه تکمیلی تاکسیرانان تهران براساس مصوبه جدید 1402

هزینه بیمه تکمیلی تاکسیرانان تهران به‌صورت رایگان و توسط سازمان تاکسیرانی شهر تهران پرداخت می‌شود. تاکسیرانان می‌توانند در صورت تمایل، خانواده خود را نیز برای دریافت بیمه تکمیلی با پرداخت یک هزینه مشخص ثبت نام کننـد.

مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی تاکسیرانان تهران در سال 1402

در سال گذشته سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد که ثبت نام بیمه تکمیلی تاکسیرانان از تاریخ 23 آذر شروع شده و به مدت یک ماه ادامه دارد. در صورت اتمام این مهلت، امکان تمدید وجود نداشت. اما برای سال 1402 هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده است. با توجه به اهمیت و لزوم این موارد، بهتر است تاکسیرانان هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت نام و تهیه این بیمه در تاریخ مقرر اقدام کننـد.

چگونه از بیمه تکمیلی رانندگان استفاده کنیم؟

بعد از نهایی کردن پروسه بیمه خود می توانید با مراجعه بیمارستان یا داروخانه های طرف قرارداد بیمه خود، با ارائه مشخصات و کد از بیمه تکمیلی به راحتی استفاده کنید.

خرید بیمه تکمیلی

بیمه تکمیلی رانندگان برای هر نوع کاربری شرایط مخصوص به خود را دارد. همچنین اینکه تصمیم در خصوص بیمه کردن، مربوط به اتحادیه و سازمان مربوطه است. برای همین قبل از کاری، حتماَ از اتحادیه مربوطه در این خصوص سوال کنید. اگر هم شما راننده هستید و بیمه تکمیلی از جایی برای شما رد نمی‌شود، می‌توانید برای خرید بیمه تکمیلی را از سایت بیمه دات کام اقدام نمایید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
بیمه تکمیلی رانندگان
11 شهریور 1402 / بیمه درمان و تکمیلی

بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی و ماشین‌های سنگین: راهنمای کامل شرایط و پوشش‌ها

آیا افرادی که به شغل رانندگی مشغول هستند، بیمه تکمیلی دارند؟ رانندگان چگونه می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرند؟ برای کسب اطلاعاتی در این خصوص این مقاله را بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
فریدون
06 مهر 1402

سلام من بیمه تامین اجتماعی آزانسی هستم میتونم ماشین بفروشم وماشین دبگه ای بخرم؟؟؟؟؟

  person
  نویسنده بیمه
  08 مهر 1402

  سلام. در صورتی که یک تاکسی دیگر خریداری کنید بله. بهتر است از شعب بیمه خود سوال بفرمایید.

person
حسینی
30 شهریور 1402

سلام آیا از بیمه تکمیلی رانندگان ماشین سنگین درون شهری میتونیم بلافاصله استفاده کنیم

  person
  نویسنده بیمه
  01 مهر 1402

  سلام دوست عزیز
  بله برخی خدمات را می توانید استفاده نماید اما برای برخی خدمات باید صبر کنید دوره انتظار بیمه تکمیلی شما بگذرد.

person
شکایت
22 شهریور 1402

سلام خسته نباشید ماراننده های جدید چه خاکی ب سرمون بریزیم ماهی2500چجوری بریزم بقران بار نیست همش ی سر خالی

person
امیر
18 شهریور 1402

سلام.من الان چند مرحله است به خاطر جراحی کلیه میرم بیمارستان ومتاسفانه بیمه تکمیلی لغو شد واقعا هزینه ها خیلی زیاده .اگه من فاکتور داشته باشم بعدا بهم پرداخت میشه یا نه؟

  person
  نویسنده بیمه
  19 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  در صورت نداشتن بیمه تکمیلی هزینه ای به شما پرداخت نمی شود.

person
صادق
09 شهریور 1402

سلام ببخشید بیمه تکمیلی رانندگان کامیون از تاریخ ۱۵مرداد منقضی شده هنوز مشخص نشده با کدوم بیمه تکمیلی قرارداد بسته شده

  person
  نویسنده بیمه
  11 شهریور 1402

  سلام دوست عزیز
  خیر مشخص نشده است باید صبر کنید.

  person
  مرتضی
  16 شهریور 1402

  بابیمه دانادوباره قراردادبستن والانم فعاله

person
صادق
08 شهریور 1402

باسلام،آیا هنوز مشخص نشده بیمه رانندگان بیرون شهری خودروهای سنگین با چه بیمه قرارداد بسته؟؟باتشکر

  person
  نویسنده بیمه
  12 شهریور 1402

  سلام. خیر دوست عزیز.

person
حسن
30 مرداد 1402

سلام ببخشید بیمه تکمیلی رانندگان کامیون از تاریخ 15مرداد منقضی شده هنوز مشخص نشده با کدوم بیمه تکمیلی قرارداد بسته شده

  person
  نویسنده بیمه
  31 مرداد 1402

  سلام. این موضوع را باید از تاکسی رانی و صنف حمل و نقل بپرسید.

person
رانندگان
30 مرداد 1402

سلام .اگر کسی 15 سال یکسره بیمه بریزد ودیکه بیمه نریزد آیا بعد از 60 سالگی میتوند حقوق بگیرد و یا فوت کند خانواده اش میتوند حقوق بگیرد .باتشکر

  person
  نویسنده بیمه
  30 مرداد 1402

  سلام دوست عزیز
  بله میتوانید با ۱۵ روز بازنشسته شود و اگر هم فوت کند ۱۵ روز هم مستمری به خانواده شما پرداخت میشود.

person
سامورایی
25 خرداد 1402

سلام خسته نباشید.من از سال ۹۴بیمه رانندگانمو واریز نکردم اونم دوسه باری اخطار نامه فرستادن. بعد کارت هوشمندمم قطع شد.حالا میخام دوباره راه اندازی کنم میشه کمک کنید لطفا

  person
  نویسنده بیمه
  27 خرداد 1402

  سلام به مراکز مربوطه مراجعه کنید

person
امیر
06 خرداد 1402

سلام بیمه تکمیلی دانا تو هیچ درمانگاهی کارایی نداره هر جا میرم میگن قرار داد نداره بیمه البرز خیلی بهتر بود

person
محسن
10 آذر 1401

با سلام آیا بیمه تکمیلی رانندگان برون شهری معلوم شده زیر نظر کدوم بیمه هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  10 آذر 1401

  سلام اطلاعی در این خصوص نداریم. باید از خود شرکت بپرسید.

person
حسن
16 آبان 1401

سلام.بنده راننده تاکسی درون شهری هستم ۲۰سال سابقه پرداخت متوالی بیمه تامین اجتماعی دارم.وسن بنده ۶۰سال تمام شده.آیاحقوق بازنشستگی بنده ۲۰روز حساب میشه یا بصورت کامل بهم پرداخت میشه با تشکر

  person
  کارشناس بیمه
  16 آبان 1401

  سلام بر اساس 20 روز محاسبه خواهد شد.

   person
   حسن
   19 آبان 1401

   سلام باتشکر فراوان.مگر راننده تاکسی درون شهری ،مشاغل سخت به حساب نمیاد ،ویکسال پرداخت حق بیمه یک ونیم سال حساب نمیشه ،مثلا بنده که بیست سال پرداخت کردم سی سال حساب نمیشه ،وحقوق بازنشستگی سی سال بهم پرداخت نمیشه ؟

    person
    کارشناس بیمه
    20 آبان 1401

    سلام خیر هیچ راننده ای جز مشاغل سخت و زیان اور محسوب نمیشود حتی راننده تاکسی

person
میراث
09 آبان 1401

سلام بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی درون شهری رو از کجا باید پیگیری کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  10 آبان 1401

  سلام باید از خود دفتر تاکسیرانی بپرسید.

person
داریوش خردادیان
27 شهریور 1401

بیمه ایران پوش خاصی برای راننده اسنپ اینا داره ؟

  person
  کارشناس بیمه
  28 شهریور 1401

  سلام باید از خود اسنپ بپرسید.

person
فاطمه
10 شهریور 1401

سلام بیمه تکمیلی رانندگان برون شهری مشخص نشد با چه شرکتی قرارداد جدید بستن؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 شهریور 1401

  سلام خیر اطلاعی نداریم.

   person
   محبت
   12 مهر 1401

   بیمه تکمیلی تامین اجتماعی رانندگان هم داریم؟

    person
    کارشناس بیمه
    17 مهر 1401

    سلام اصولا سازمان قرارداد می بندد.

person
انجمن
05 شهریور 1401

سلام ببخشید آیا رانندگان حمل ونقل برای امسال بیمه تکمیلی می شوند یا نه؟! ما مشکل داریم و باید فرزندمان عمل شود… چه کنیم؟! آیا می شود شخصی بیمه تکمیلی گرفت بدون زمان انتظار؟!

  person
  کارشناس بیمه
  06 شهریور 1401

  سلام سازمان باید با یکی از شرکت ها قرارداد ببندد. بعد تمامی بیمه های تکمیلی در صورت خرید انفرادی دوره انتظار دارند.

person
جاسم زیرک
22 مرداد 1401

شرکت بیمه ای هست که برای راننده شرایط خاصی ارائه بده؟

  person
  کارشناس بیمه
  23 مرداد 1401

  سلام اصولا شرکت های مرتبط خودشان با بیمه ای قرارداد می بندند.

   person
   مستوران
   02 آبان 1401

   سلام بیمه تکمیلی رانندگان پایه یک هم قرارداد میبندن؟

    person
    کارشناس بیمه
    03 آبان 1401

    سلام هر شرکتی جداگانه قرارداد می بندد.

person
متین
22 مرداد 1401

با سلام وتشکر از اینکه به سوالات ما پاسخ میدهید
من 11مرداد واسه آزمایش وسونوگرافی مراجعه کردم گفتن چون تا15بیشتر قرارداد ندارید نمیتوانید از بیمه تکمیلی استفاده کنید
الان هم که طبق گفته شماتا یک ماه دیگه معلوم نیست با کدام بیمه قرارداد ببندند
الان چکار کنم؟هزینه ها خیلی زیاده ومنم مریضم وباید زودجوابها را به دکتر نشان بدهم

  person
  کارشناس بیمه
  23 مرداد 1401

  سلام متاسفانه در خصوص بیمه تکمیلی شرکت های مختلف هیچ پاسخ درستی تا الان منتشر نشده است و واقعا هم هنوز هیچ چیزی معلوم نیست. بهتر است که حداقل خودتان با یک شرکت بیمه به صورت انفرادی قرارداد ببندید.

person
امین
18 مرداد 1401

با سلام بنده بیمه تکمیلی رانندگان کامیون هستم که از پانزده مرداد ۱۴۰۰ تا پانزدهم مرداد ۱۴۰۱ با بیمه البرز قرارداد داشتند که تمام شد به پایانه شیراز مراجعه کردم جهت معرفی بیمه تکمیلی جدید میفرمایند که تا یکماه دیگر مشخص میگردد مگه میشه یکماه وقفه بیاندازند ؟ اگر اطلاعی از قرارداد جدید بیمه تکمیلی رانندگان کامیون دارید بفرمایید ممنون میشم.

  person
  کارشناس بیمه
  19 مرداد 1401

  سلام این بیمه که سابقه ای ندارد که بخواهد با وقفه مشکلی به وجود بیاورد. احتمالا به دنبال شرکتی برای بستن قرارداد جدید هستند.

person
ستاری
18 مرداد 1401

سلام بیمه تکمیلی البرزبودیم البرزکنسل کردالان باچه بیمه ای هست لطفااطلاع رسانی کنیدبرون شهری هستیم

  person
  کارشناس بیمه
  18 مرداد 1401

  سلام باید با سازمان تاکسیرانی شهرتان تماس بگیرید.

person
انجمن
15 مرداد 1401

سلام ببخشید بیمه تکمیلی رانندگان حمل باز هم با بیمه تکمیلی رانندگان البرز تمدید شده است؟! واینکه آیا الان می شود فرزند رابه زیر گروه خانواده اضافه کرد؟! ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  16 مرداد 1401

  سلام اینکه کدام شرکت است، اطلاعی نداریم؛ اما اگر مهلت ثبت نام گذشته باشد، دیگر امکان اضافه کردن افراد را ندارید.

person
سیاوش محبی
12 مرداد 1401

بهترین بیمه تکمیلی برای تاکسی و راننده تاکسی چیه؟

  person
  کارشناس بیمه
  13 مرداد 1401

  سلام هر شرکتی می توان استفاده کرد؛ اما باید در ابتدا بررسی کرد که سازمان تاکسیرانی شهر شما با کدام شرکت قرارداد بسته است.

person
شکری
12 مرداد 1401

سلام سایت بیمه رانندگان کامیون چیست؟ در کجا باید ثبت نام کنیم؟

  person
  کارشناس بیمه
  13 مرداد 1401

  سلام باید بررسی کنید که سازمان حوزه شما جه سایتی اعلام کرده است.

   person
   مجتبی
   02 اسفند 1401

   سلام و خسته نباشید.برای اضافه کردن نوزاد تازه به دنیا آمده در بیمه تکمیلی رانندگان سنگین دانا باید چکار انجام بدهیم؟

    person
    کارشناس بیمه
    05 اسفند 1401

    سلام. با در دست داشتن شناسامه فرزند و پدر به مراکز بیمه مراجعه کنید.

person
ابراهیم
06 مرداد 1401

سلام من راننده باری بیرون شهری هستم
الان بیمه تکمیلی ما رانندگان برون شهری کدام بیمه هست ؟
وباید حتما به شعب بیمه مراجعه کنیم تا از اطلاعات مربوطه و
پاسخ به سوالاتمون
در مورد مراکز تحت پوشش بیمه
و اینکه برای بدنیا آمدن بچه کدوم بیمارستان مورد قبول برای استفاده از بیمه تکمیلی هست ؟
ممنون

  person
  کارشناس بیمه
  07 مرداد 1401

  سلام باید ببینید که اتحادیه مربوط با کدام شرکت قرارداد بسته است. اما همه بیمه پوشش زایمان دارند؛ البته چون تعداد زیاد است (بالای 1000 نفر باشد) دوره انتظار تعلق نمی گیرد.

   person
   اهوازی
   05 مهر 1401

   سلام الان برای استعلام بیمه تکمیلی رانندگان باری باید چه کار کرد؟ ما رو ی بیمه ای کردن، ولی نمیدونیم چی بوده؟

    person
    کارشناس بیمه
    06 مهر 1401

    سلام باید با مرکزتان تماس بگیرید تا ببینید که کدام شرکت شما را بیمه کرده اند. اما از طریق سنهاب می توانید.

   person
   مهدی
   05 آبان 1401

   با سلام بنده راننده کامیون میباشم و به خاطر مشکلات خانوادگی که پیش آمده بود واقعا نتوانستم بیمه رد کنم و بعدش واریز کردم ..بعد مدتی خواستم فیش بگیرم واریز کنم سامانه فیش نداد و نوشته بودند کارت هوشمندتون بارنامه اش کمه و کارت سلامتت هم تموم شده و هم هوشمندم جلویش بسته است.آیا العان مراحل باز کردن کارت هوشمندم را اقدام کنم و دوباره بیمه ام را واریز بکنم..؟؟سوالم؟؟باید بیمه با پرداختی قبلیم ۸۷۵۰۰۰۰هزارریال را باید بریزم یا تبدیل میکنن به راننده های جدید که دوبرابر واریز میکنن ممنونم..با احترام.

    person
    کارشناس بیمه
    07 آبان 1401

    سلام دوست عزیز این را باید از خود دفتر مربوطه بپرسید. ما فقط اطلاعات کلی را نوشته ایم.

person
محمد
11 تیر 1401

سلام ببخشید من بیمه رانندگان خودروهای برون شهری هستم
آیا بیمه تکمیلی دارم؟

  person
  کارشناس بیمه
  12 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، باید از قبل ثبت نام کنید.

person
ناشناس
10 تیر 1401

سلام من زیر پوشش بیمه رانندگان پدرم هستم دانشجوام هر سری ی برگه از طرف دانشگاه میبردم بیمه الان دیگ گفتند باید برم داخل ی سایت اسم سایت چی هست؟

  person
  کارشناس بیمه
  11 تیر 1401

  سلام دوست عزیز، نام سایت را در داخل مقاله نوشته ایم. البته اگر همانی باشد که آن ها مدنظرشان است.

   person
   ابراهیم احمدی
   05 آبان 1401

   با سلام آیا بیمه تکمیلی رانندگان هزینه های دنداپزشکی را پوشش میدهد؟

    person
    کارشناس بیمه
    07 آبان 1401

    سلام اصولا پوشش های درمانی را دارد. مگر اینکه شرایط بیمه نامه شرکت طرف قرارداد متفاوت باشد.

person
عباس چراغی
15 فروردین 1401

سلام آیا این بیمه ها در کاهش خرید بیمه های مختلف مثل بیمه بدنه کامیون تاثیر داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  15 فروردین 1401

  سلام دوست عزیز، خیر.

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید