24 آذر 1399

بیمه عمر آسیا: پشتوانه بیمه‌ای و سرمایه‌ای مطمئن| بیمه دات کام

 بیمه ای به نام ” بیمه عمر و پس انداز آسیا” به عنوان یک پشتوانه به حساب می‌آید. ضمن این‌که شما می‌توانید از خدمات بیمه‌ای بهره لازم را ببرید؛ از امکان سرمایه گذاری و پس انداز نیز به خوبی برخوردار خواهید بود. بیمه عمر آسیا، بیمه‌ای جامع و برای سرمایه‌گذاری آینده شما به حساب می‌آید. خرید بیمه‌ جامع و پس انداز آسیا دربردارنده ویژگی‌ها و مزایای بسیاری زیادی برای بیمه‌گذاراست. این مزایا در بازه‌های زمانی مختلف قابل استفاده هستند.

شرکت بیمه آسیا با چه وضعیت مالی و توانگری بیمه عمر خود را ارائه کرده است؟

شاید پیش از روی آوردن به بیمه عمر، وضعیت مالی و توانگری شرکت بیمه بتواند به انتخاب بیمه کمک کند.طبق گزارش‌هایی که همه ساله از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران منتشر می‌شود؛ سطح مالی و توانگری بیمه آسیا مطلوب است. به دلیل قرار گرفتن سطح توانگری بیمه آسیا در سطح یک، این شرکت به عنوان یکی از بیمه های عمر شناخته شده و معتبر قلمداد می‌شود.

پوشش‌های مختلف طرح های گوناگون بیمه جامع عمر آسیا

پوشش‌های بیمه عمر آسیا شامل چه مواردی است؟

هر کسی که بیمه عمر را از شرکت آسیا خریداری کند؛ از پوشش های متنوع این بیمه عمر بهره می برد. مهمترین خساراتی که بیمه عمر این شرکت پوشش می‌دهد، می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

پوشش فوت بیمه‌گزار جامع عمر و سرمایه‌گذاری آسیا

بیمه جامع عمر و پس انداز آسیا امکان ارائه سرمایه را به بیمه‌گزاران در صورت فوت ارائه کرده است. ذی نفعان  در فقدان سرپرست خانواده، به معیشت خود با این اندوخته مالی می‌پردازند. سرمایه فوت بیمه‌گذار از ۱ الی ۲۵ برابر حق بیمه پرداختی سالانه فرد فوت شده متغیر است.

پوشش ناشی از مرگ افراد حادثه دیده

افراد حادثه دیده‌ متوفی نیز می‌توانند سرمایه‌ای را برای ذی نفعان خود به جای گذارند. بیمه‌گذارانی که بر اثر غرق شدن در رودخانه، مسمومیت، تصادف، خطرات و حوادث طبیعی از جمله زلزله، آتشفشان و سیل و… می توانند از پوشش های بیمه‌ای این شرکت استفاده کنند. میزان سرمایه فوت این افراد نیز حدود ۱ تا ۳ برابر سرمایه فرد فوت شده است.

پوشش افراد بیمه‌گزار مبتلا به بیماری خاص

افراد تحت پوشش در طول بازه زمانی استفاده از خدمات بیمه عمر، اگر به یکی از بیماری های خاص، نظیر: انواع سرطان، سکته قلبی، جراحی قلب و… مبتلا شده و بر اثر همین بیماری نیز جان خود را از دست داده اند؛ در این صورت ذی نفعان افراد بیمه گذار می توانند پس از سپری شدن یک دوره ۶ ماهه انتظار از سرمایه سرپرست خانواده خود به عنوان بیمه گذار اصلی استفاده کنند.

سایر پوشش های بیمه عمر و پس انداز شرکت آسیا

سایر پوشش های بیمه عمر، پوشش نقص عضو و از کار افتادگی، هزینه پزشکی، معافیت  از حق بیمه بر اثر از کار افتادگی و… است. برای هر یک از این پوشش‌ها شرایط لازم باید محقق گردند.

مهم‌ترین مزایای بیمه عمر و پس انداز شرکت بیمه آسیا چیست؟

از مزایای بیمه عمر و پس انداز آسیا می‌توان به وجود انواع پوشش های بیمه‌ای در این بیمه‌نامه اشاره کرد. فرد بیمه‌گذار در طول مدت بیمه‌نامه خود از خدمات پوششی بیمه‌ای خود استفاده می‌کند. حتی پس از مرگ بیمه‌گزار، ذی نفعان وی می‌توانند از وجود سرمایه و اندوخته مالی پس انداز شده سرپرست و ولی خود به خوبی استفاده کنند.

آیا امکان بازخرید بیمه عمر و پس انداز آسیا وجود دارد؟

امکان بازخرید این بیمه جامع عمر پیش از موعد مقرر وجود دارد. می توانید در صورت نیاز به مبلغ اندوخته شده خود از این امکان نیز بهره مند گردید.

 شاید دریافت وام بیمه عمر از شرکت بیمه‌گر آسیا یکی از جذاب ترین بخش های این بیمه‌نامه به شمار آید که در ادامه بیشتر در این خصوص سخن به میان خواهد آمد.

شرایط بهره مندی از وام بیمه عمر

همان طور که گفته شد؛ یکی از مزایای قابل توجه، وجود وام این بیمه‌نامه است. در کنار پوشش های بیمه‌ای، فرد بیمه شده می‌تواند وام بیمه عمر را نیز – در صورت داشتن شرایط لازم- دریافت کند. اما شرایط دریافت وام بیمه عمر این شرکت چیست؟

شرایط وام بیمه عمر و پس انداز

در صورتی که شما بیمه جامع عمر و پس انداز آسیا را به عنوان بیمه عمر خود برگزیده‌اید؛ می توانید پس از پشت سر گذاشتن سال دوم از مدت زمان خرید بیمه عمر و پرداخت اقساط ماهانه خود، وام آن  را با مبلغ ۸۰ درصدی از ارزش بازخرید بیمه عمر دریافت نمایید.

راهنمای کامل جدول محاسبه بیمه عمر آسیا با کد ملی

برای مشاهده و بررسی جدول محاسبه بیمه جامع  عمر و پس انداز آسیا باید استعلام بگیرید. برای استعلام این بیمه‌نامه با کد ملی و کد رهگیری می‌توانید به کارگزاری‌های بیمه نامه مربوطه یا سایت بیمه آسیا مراجعه کنید. در آن‌جا، شما نسبت به جدول بیمه عمر و محاسبه دقیق اطلاع کسب می‌کنید.

چگونگی پرداخت اقساط بیمه عمر آسیا

در صورتی که می خواهید اقساط بیمه عمر آسیا را به صورت اینترنتی بپردازید، به سامانه آنلاین بیمه آسیا مراجعه کنید. با پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر و پس انداز شرکت بیمه‌گر آسیا،اقساط خود را به جای مراجعه به کارگزاری ها در کسری از زمان پرداخت نمایید.

شما نیاز به کد رهگیری دارید. این کد در بالای بیمه نامه و همچنین در بالای جدول تعهدات قید شده است. پس از وارد کردن کد رهگیری به راحتی وارد پنجره ای می شوید. در آن صفحه، باید مشخصات کارت خود را وارد کنید؛ سپس، پرداخت شما به صورت اینترنتی صورت بخشد. ضمن اینکه استعلام بیمه عمر این شرکت با کد ملی نیز قابل انجام است.

شرایط استفاده از پوشش‌های مختلف بیمه عمر و پس انداز آسیا

به طور کلی شرایط بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بیمه‌گر آسیا برای پوشش ریسک‌های مختلف به شرح زیر است:

شرایط پوشش بیمه‌گذار فوت شده

در صورتی که در طول مدت بیمه‌نامه، فرد فوت کند؛ سرمایه وی به ذی نفعانش می‌رسد. بیمه‌گذار می تواند در طول مدت بیمه سرمایه خود را بین ۵ تا ۱۵ درصد هم افزایش دهد.

شرایط پوشش فوت بر اثر حادثه در بیمه عمر آسیا

برای استفاده از این نوع پوشش ، باید حتما فوت بر اثر حادثه یا هر گونه رخداد ناگهانی باشد که در طول مدت بیمه نامه صورت گرفته باشد. این حادثه در نهایت به فوت فرد بیمه گذار ختم شده است.

در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی لازم و فوت فرد بر اثر حادثه، ذی نفعان وی از این پوشش بیمه عمر و سرمایه‌گذاری این شرکت بیمه‌گر بهره مند می‌شوند.

بازه سنی معین برای بیمه‎گزار بیمه عمر

شرایط سنی بهره مندی از پوشش‌های بیمه عمر آسیا

افراد ۱۰ تا ۷۰ ساله، شرط سنی لازم برای برخورداری از پوشش فوت بر اثر حادثه  را دارند. کمتر و بیشتر از این سنین شامل بیمه عمر حوادث آسیا نخواهند شد.

شرایط پوشش نقص عضو و از کار افتادگی در بیمه‌نامه جامع عمر آسیا

 در صورت قطع یا از بین رفتن توانایی لازم برای انجام کار و شغل، می‌توان از پوشش از کار افتادگی عضو این بیمه‌نامه استفاده کرد.البته باید از کار افتادگی حتما به  تایید دکتر مورد اطمینان برسد. این پوشش نیز فقط به بیمه‌گزاران سنین ۱۰ تا ۷۰ سالگی اعطاء می شود.

شرایط پوشش تکمیلی هزینه پزشکی

شرایط استفاده از این پوشش ارائه اسناد و مدارک پزشکی است. پس از چگونگی درمان و معالجه فرد بیمه شده صحت و سقم حادثه مشخص مورد بررسی قرار داده می‌شود.بیمه‌گزار بیمه عمر به شرط داشتن سن ۱۰ تا ۷۰ سالگی می‌تواند از این شرایط استفاده کند.

شرایط استفاده از پوشش بیماری خاص

بیمه‌گزار باید در طول مدت بیمه به یکی از بیماری های خاص مبتلا شده باشد. او باید مدارک پزشکی خود را از یک پزشک مورد اطمینان ارائه سازد. این پوشش به افراد بین ۱۰ تا ۶۰ سالگی داده می‌شود. استفاده از آن به دوره انتظار ۶ ماهه از تاریخ اعتبار نیاز دارد.

شرایط پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه

معافیت از پرداخت حق بیمه مشمول افرادی می‌شود که به طور کامل از کار افتاده اند و قبلا افرادی شاغل بوده اند. البته سن آن ها باید بین ۱۸ تا ۵۵ سال باشد. اگر شغل آن ها دانشجو، دانش آموز، سرباز، بازنشسته یا خانه دار باشد؛ نمی توانند از این پوشش استفاده کنند. در صورتی هم که از کارافتادگی فرد بیمه شده با توجه به بیماری باشد؛ باید دست کم یک سال از تاریخ شروع پوشش مورد نظر گذشته باشد و پس از آن فرد به این بیماری مبتلا شده باشد.

شرایط بیمه عمرآسیا برای دریافت مزایای مالی

بیمه آسیا پوشش‌های بیمه‌ای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. به علاوه، این بیمه به عنوان یک پشتوانه سرمایه‌ای طولانی مدت برای شما به شمار می‌آید. از جمله مزایای مالی یا سرمایه گذاری فرد بیمه شده، سود اندوخته بیمه و دریافت واست. برای بهره مندی از سود بیمه عمر، باید مدت زمان بلندتری را تعیین نمایید. از حق بیمه های بیشتری هم استفاده کنید تا شامل حال شما گردد. به طور کلی، شما می توانید با تماس با کارشناسان  بیمه دات کام نسبت به جدول محاسبه بیمه عمر آسیا و تمامی جزئیات و نکات مربوط به آن آشنا گردید.

طرح های بیمه عمر و سرمایه گذاری آسیا

شرکت بیمه آسیا طرح‌های زیر را برای بیمه عمر خود ارائه کرده است.

  1. بیمه نامه مختلط عمر و پس انداز
  2. بیمه نامه جامع عمر و پس انداز
  3. بیمه نامه جامع مهر آسیا

هر یک از این طرح ها شرایط و ضوابط خاص خود را دارند که به طرح حامی مهر آسیا خواهیم پرداخت.

مزایای طرح حامی مهر آسیا چیست؟

در طرح حامی مهر آسیا، هر یک از بیمه شدگان می‌توانند زیر نظر شرکت بیمه آسیا از پوشش های متنوع و گوناگون آن بیمه نامه  بهره مند شوند. از جمله مزیت های جالب توجه این طرح بیمه عمر آسیا، همزمان بودن دو نفر تحت پوشش بیمه عمر با دریافت یک حق بیمه می باشد. از دیگر مزیت های آن می توان به موارد زیر اشاره داشت:

لیست مزایای بیمه عمر طرح حامی مهر شرکت بیمه آسیا

  • بهره مند شدن همزمان دو نفر از مزیت های بیمه ای و پس انداز
  •  ارائه پوشش های بیمه ای به هر دو نفر به صورت مستقل
  • جایگزین کردن فرد بیمه شده دوم در طول مدت بیمه نامه
  • صدور بیمه نامه برای دو بیمه شده
  • دریافت وام
  • سود مشارکت در منافع
  • معافیت های مالیاتی

بهترین بیمه عمر آسیا و اطلاع از جزئیات آن

شما می توانید پس از محاسبه  مبلغ حق بیمه طبق جدول بیمه عمر مربوطه و مقایسه آن با سایر بیمه های عمر در نهایت بهترین بیمه عمر را برای خود انتخاب کنید. به طور کلی – همان طور که پیشتر نیز یادآور شدیم- بیمه عمر و پس انداز این شرکت دارای پوشش‌های بیمه‌ای مختلفی است. شما می‌بایست بر حسب شرایط  و نیاز خود، بیمه عمر را انتخاب نمایید . در این صورت می‌توانید از مزیت‌های جالب این بیمه عمر به عنوان یک سرمایه و اندوخته مالی مطمئن برخوردار شوید.

خرید بیمه عمر شرکت بیمه گر آسیا
خرید و استعلام بیمه عمر از بیمه دات کام

خرید بیمه عمر آسیا و بهره مندی از مزایای آن

در صورت تمایل به خرید بیمه‌ جامع عمر آسیا ، می توانید از شیوه‌های مختلفی استفاده نمایید. شاید تا همین چند دهه گذشته تمامی بیمه گذاران به صورت سنتی به نمایندگی‌های شرکت بیمه آسیا می‌رفتند و خرید خود را صورت می بخشیدند. اما سایت بیمه دات کام، امکان خرید آنلاین این بیمه‌نامه را نیز مهیا ساخته است.

خرید آنلاین بیمه عمر از بیمه دات کام

 بیمه دات کام، سامانه آنلاین استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه بدنه ، بیمه شخص ثالث ، بیمه مسافرتی و بیمه عمر از شرکت‌های بیمه‌گر متعدد است. این کارگزاری بیمه امکان راهنمایی و استعلام بیمه عمر آسیا را نیز در سایت خود فراهم آورده است.شما می‌توانید با ورود به سایت bimeh.com ، ضمن وارد کردن مشخصات و شرایط بیمه‌ای مدنظر و مشخصات خود، منتظر تماس کارشناسان مجرب بیمه ای ما باشید.این کارشناسان در ۴۸ ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.شما می‌توانید به راحتی از اطلاعات و راهنمایی‌های بیمه‌ای این مشاوران برخوردار شوید و در نهایت بهترین خرید بیمه عمر را تجربه نمایید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
29 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی کانادا: سفری ایمن و لذت بخش به کشور زمستان‌های سرد

راهنمای کامل پوشش‌ها و شرایط بیمه مسافرتی کانادا را قبل از اخذ ویزای شنگن در این مقاله بخوانید.

28 مهر 1400 / بیمه عمر / مجله بیمه

بیمه بازنشستگی سامان: همراه دوران بازنشستگی عالی شما

بیمه بازنشستگی سامان همراه شما تا دوران کهنسالی

28 مهر 1400 / بیمه مسافرتی / مجله بیمه

بیمه مسافرتی ترکیه؛ با کمتر از یک یورو سفری خاطره‌انگیز و ایمن داشته باشید.

نکات طلایی بیمه مسافرتی ترکیه که باید قبل از سفر بدانید

27 مهر 1400 / بیمه تکمیلی / مجله بیمه

مقایسه بیمه های تکمیلی: هر‌ آنچه باید برای انتخاب بهترین بیمه درمانی بدانید

مقایسه انواع بیمه‌های تکمیلی و انتخاب بهترین گزینه بیم درمان تکمیلی

27 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی: پوشش‌ها، هزینه‌ها و مدارک ( جزییات قانونی پاییز 1400)

مدارک و شرایط، پوشش‌های بیمه مشاغل آزاد تامین اجتماعی و تفاوت بیمه مشاغل آزاد را با بیمه اجباری را این جا بخوانید.

26 مهر 1400 / اخبار / مجله بیمه

بیمه اتباع خارجی: پوشش‌ها و خدمات این بیمه برای افغان‌های عزیز

راهنمای کامل بیمه اتباع خارجی را در این مقاله بخوانید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید