بیمه دات کام

خرید بیمه بدنه پاسارگاد

مرحله اول: مشخصــات خودرو
انتخاب کنید
انتخاب کنید
قیمت روز خودرو خود را وارد کنید
بیمه بدنه پاسارگاد

چرا بیمه بدنه پاسارگاد بخریم؟

بیمه پاسارگاد از موفق‌ترین شرکت‌های بیمه خصوصی در ایران است. این شرکت در سال 1385 توسط گروه مالی پاسارگاد تاسیس شد. بیمه پاسارگاد فعالیت خود را با سرمایه 45 میلیارد تومانی شروع کرد و توانست با پرداخت 50 درصد از آن، اجازه فعالیت در تمامی رشته‌های بیمه را کسب کند. یکی از افتخارات بیمه پاسارگاد رشد سریع در بازار بیمه است، طوری که این شرکت توانست در طی چند سال متوالی از سال 90 تا 93 عنوان شرکت برتر از نظر رشد سریع را از آن خود کند.

از اهداف این شرکت می‌توان به ایجاد روش‌های جدید برای پرداخت سریع‌تر خسارات، ترویج روش‌های جلوگیری از ایجاد آسیب، طراحی محصولات بیمه‌ای با توجه به نیاز افراد جامعه و توسعه شبکه فروش در جهت ارائه خدمات اشاره کرد. با توجه به اینکه شرکت بیمه پاسارگاد یکی از شرکت‌های خوشنام در عرصه بیمه است، می‌توانید با خیال راحت برای خرید بیمه بدنه پاسارگاد این شرکت اعتماد کنید.

بیمه بدنه پاسارگاد چه مزایایی دارد؟

بیمه بدنه پاسارگاد مزایا و کاربردهای زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر است:

 • خرید آسان: شرکت پاسارگاد، امکان خرید آسان را برای تمام همراهان خود فراهم کرده است. تمام مراحل خرید بیمه بدنه پاسارگاد آنلاین است. البته برای تایید بیمه‌نامه وجود عکس خودرو الزامی است که شرکت پاسارگاد با فرستادن نمایندگان خود به محل سکونت شما این کار را نیز انجام می‌دهد.
 • پرداخت خسارت سیار: بیمه پاسارگاد بیش از 60 مرکز پرداخت خسارت دارد، این ویژگی دریافت خسارت از این بیمه را بسیار ساده کرده است. اما به جهت سهولت بیشتر مخاطبین، امکان پرداخت خسارت سیار را نیز فراهم نموده تا بدون مراجعه به مراکز نیز خسارت را دریافت نمایید.
 • پرداخت خسارت در صورت تقصیر و عدم تقصیر: بیمه بدنه خوردرو پاسارگاد این امکان را فراهم کرده تا در صورت مقصر بودن، خسارات وارد بر خودرو خود را جبران کنید. علاوه بر این اگر شما مقصر هم نباشید و بیمه شخص ثالث راننده مقصر توان پرداخت کامل خسارت شما را نداشته باشد، می‌توانید برای باقی‌مانده خسارت از بیمه بدنه خودرو خود استفاده نمایید.
 • امکان انتقال بیمه به خودرویی دیگر: بیمه بدنه پاسارگاد امکان انتقال به خودرویی دیگر را تنها با پرداخت هزینه‌ای اندک فراهم کرده است.

بیمه بدنه پاسارگاد شامل چه پوشش‌هایی می‌شود؟

بیمه بدنه خودرو پاسارگاد نیز مانند تمام بیمه‌ها به دو دسته پوشش اصلی و فرعی تقسیم می‌شود.

پوشش‌های اصلی

پوشش اصلی بیمه بدنه پاسارگاد شامل تضمین رفع خسارات ناشی از موارد زیر است:

1. آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه: این پوشش خسارات ناشی از حوادثی را که منجر به آتش‌سوزی و انفجار خودرو می‌شود جبران می‌کند.

2. حادثه: اگر واژگونی و سقوط خودرو باعث ایجاد خسارتی شود مشمول پوشش اصلی بیمه بدنه می‌شود.

3. سرقت کلی: چنانچه خودرو از مکانی که در آنجا متوقف بوده به طور کلی به سرقت رود، شامل پوشش اصلی می‌شود.

پوشش‌های فرعی

بیمه بدنه پاسارگاد شامل بخشی به نام پوشش‌های فرعی یا اضافی است. در این بخش مواردی تدوین شده که شما به انتخاب خود می‌توانید آن‌ها را به بیمه بدنه خود اضافه نمایید.

پوشش‌های فرعی بیمه بدنه ماشین پاسارگاد شامل موارد زیر است:

1. سرقت درجا: منظور از سرقت درجا سرقت قطعات و لوازم خودرو است.

2. شکست شیشه: جبران خسارت‌های ناشی از شکستن شیشه بدون برخورد اشیاء یکی از پوشش‌های اضافی بیمه بدنه است.

3. پاشیدن رنگ، مواد اسیدی و شیمیایی: بیمه‌گزار با این پوشش می‌تواند خسارت ناشی از ریختن مواد شیمیایی و اسیدی روی بدنه خودرو را تحت پوشش بیمه قرار دهد.

4. پوشش هزینه ایاب و ذهاب در مدت تعمیر خودرو: اگر خودرو در اثر وقوع خطر تحت پوشش بیمه‎نامه بدنه آسیب ببیند و بیمه‌گزار امکان استفاده از آن را نداشته باشد طبیعتاً باید از وسایل نقلیه دیگری برای رفت‌وآمد خودش استفاده کند. با خرید پوشش هزینه ایاب و ذهاب، بیمه‌گزار می‌تواند هزینه رفت‌وآمد خود را که به صورت روزانه محاسبه می‌شود از شرکت بیمه پاسارگاد دریافت کند.

5. پوشش نوسانات ارزش بازار: با خرید این پوشش در صورتی که قیمت خودرو در طول مدت بیمه‌نامه بالا رود، سرمایه مورد بیمه نیز افزایش می‌یابد.

6. پوشش ترانزیت: در حالت کلی بیمه بدنه تنها برای جبران خساراتی که در داخل ایران ایجاد شده باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد. با خرید این پوشش در صورت وقوع خسارت خارج از ایران نیز می‌توان از بیمه بدنه استفاده کرد.

7. حذف فرانشیز: فرانشیز درصدی از خسارت است که جبران آن بر عهده بیمه‌گزار است. حال اگر می‌خواهید در زمان بروز حادثه، کل مبلغ خسارت را از شرکت بیمه دریافت کنید باید پوشش حذف فرانشیز بیمه بدنه را خریداری کنید.

سقف پوشش بیمه بدنه پاسارگاد

پوشش‌هاسقف تعهدات
سقف پرداخت خسارت سیستم صوتی شامل رادیوپخش و بلندگوهاحداکثر به میزان 2% ارزش خودرو (رادیوپخش کشویی غیرفابریک بیمه نمی‌شود)
پوشش خسارت باتری و لاستیک‌ها در اثر حادثه (به جز سرقت)تا 50% ارزش نو
جبران خسارت رینگ در اثر حادثه (به جز سرقت)تا 20% ارزش نو
سرقت درجای لوازم و قطعات فابریک خودرو

- حداکثر تا 10% ارزش خودرو

- حداکثر تا 15% ارزش خودرو

پوشش شکست شیشه%80 ارزش روز شیشه و هزینه نصب
پاشیدن مواد اسیدی و شیمیایی روی بدنه خودرو%90 مبلغ خسارت
سیل، زلزله و بلایای طبیعی%80 مبلغ خسارت
نوسانات ارزش بازار

- افزایش تا میزان 20% ارزش روز خودرو

- افزایش تا میزان 30% ارزش روز خودرو

- افزایش تا میزان 50% ارزش روز خودرو

خسارت‌های کلی ناشی از حوادث (به جز سرقت)حداکثر تا 90% مبلغ خسارت
جبران خسارت در حین نجات و انتقال خودروحداکثر تا 20% مبلغ خسارت
پوشش ایاب و ذهاب

- هزینه ایاب و ذهاب تا 15.000 تومان

- هزینه ایاب و ذهاب تا 30.000 تومان

- هزینه ایاب و ذهاب تا 75.000 تومان

(حداکثر تا 30 روز، که غرامت هر روز طبق نظر کارشناس تعیین می‌شود. همچنین 3 روز اول نیز به عنوان فرانشیز محاسبه نمی شود)

چه مواردی شامل بیمه بدنه پاسارگاد نمی‌شوند؟

 • پرداخت زیان ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب و تهاجم.
 • اگرراننده گواهینامه نداشته باشد و یا باطل شده باشد.
 • خسارت به علت حمل مواد منفجره، اشتعال‌زا و اسیدی ایجاد شود.
 • خسارت ناشی از انفجارهای هسته‌ای.
 • خسارت ناشی از کشیدن میخ و اشیاء مشابه روی بدنه خودرو.
 • خساراتی که به علت مصرف مشروبات الکی و استعمال مواد مخدر توسط راننده به وجود می‌آید.
 • خسارت‌هایی که به علت حمل بیش از اندازه بار ایجاد می شود.
 • اگر زیان وارد شده به خودرو در اثر بکسل کردن وسیله نقلیه دیگر ایجاد شود.

قیمت بیمه بدنه پاسارگاد

با توجه به اطلاعاتی که در رابطه با پوشش‌های مختلف بیمه پاسارگاد ارائه دادیم، قیمت مشخصی برای آن وجود ندارد. قیمت این بیمه با توجه به ویژگی‌های خودرو، تخفیف‌های بیمه، پوشش‌ها و سقف تعهدات بیمه‌نامه تعیین می‌شود.

نحوه استعلام بیمه بدنه پاسارگاد

برای استعلام قیمت بیمه بدنه پاسارگاد نیاز است تا به یکی از نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کنید، اما این کار علاوه بر زمان‌بر بودن موجب خستگی شما نیز می‌شود. بیمه دات کام بستری را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، بیمه مورد نظر خود را استعلام کرده و از قیمت آن مطلع شوید. همچنین برای استعلام اصالت بیمه پاسارگاد، می‌توانید با استفاده از سایت بیمه دات کام و از طریق صفحه سنهاب و یا از طریق وب سایت رسمی بیمه پاسارگاد اقدام نمایید.

آیا بیمه بدنه خودرو پاسارگاد شامل تخفیف می‌شود؟

بیمه پاسارگاد مانند دیگر بیمه‌ها، بیمه بدنه را به همراه تخفیف‌هایی ارائه می‌دهد. بعضی از این تخفیف‌ها به صورت ثابت و بعضی دیگر به صورت دوره‌ای و در مناسبت‌های خاصی ارائه می‌شوند.

 • تخفیف بیمه پاسارگاد برای خودروی صفر کیلومتر: دارندگان خودروهای صفر کیلومتر با خرید بیمه بدنه پاسارگاد از 25% تخفیف بهره‌مند می‌شوند. برای استفاده از این تخفیف تنها باید در سال ساخت خودرو اقدام به خرید بیمه کنید.
 • تخفیف نقدی: بیمه‌گزاران می‌توانند حق بیمه بدنه پاسارگاد را به صورت نقدی و یا اقساط پرداخت کنند. با خرید نقدی بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه‌گزار از 10% تخفیف بهره‌مند می‌شود.
 • تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه: این تخفیف میزان حق بیمه را تا اندازه قابل توجهی کاهش می‌دهد. منظور از تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه تعداد سال‌هایی است که بیمه‌گزار از بیمه‌نامه خود خسارت دریافت نکرده است. تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه پاسارگاد به شرح زیر است:
تعداد سال‌ها عدم خسارتمیزان تخفیف
1 سال30 درصد
2 سال40 درصد
3 سال50 درصد
4 سال60 درصد
5سال و بیشتر70 درصد

نحوه تمدید بیمه بدنه پاسارگاد

برای تمدید بیمه در بعضی مواقع نیاز به بررسی مجدد خودرو توسط کارشناس وجود دارد اما اگر با همان شرکت بیمه سابق، مجدد قرارداد ببندید دیگر نیازی به بازدید وجود ندارد. بیمه پاسارگاد با در نظر گرفتن شرایط زیر خودرو را بدون بازدید برای بیمه‌گزار تمدید می‌کند.

 • از تاریخ سررسید بیمه‌نامه نگذشته باشد.
 • بیمه‌گزار افزایشی در پوشش‌های اضافی بیمه‌نامه نسبت به سال گذشته نداده باشد.
 • قیمت خودرو در سال جدید نسبت به سال گذشته بیش‌‌تر از 40 درصد گران نشده باشد.

نحوه دریافت خسارت از بیمه پاسارگاد

پس از وقوع حادثه و تصادف، بیمه‌گزار 5 روز فرصت دارد تا به یکی از مراکز پرداخت خسارت بیمه پاسارگاد مراجعه کند و پرونده تشکیل دهد. برای تشکیل پرونده لازم است بیمه‌گزار فرم پذیرش اعلام خسارت بیمه‌نامه بدنه را تکمیل کند و مدارکی را که برای بررسی خسارت لازم است به واحد پذیرش شعبه پاسارگاد تحویل دهد.

مدارک لازم جهت دریافت خسارت

ارائه مدارک زیر برای تشکیل پرونده بیمه پاسارگاد لازم است:

 • تکمیل فرم اعلام خسارت
 • ارائه اصل بیمه‌نامه بدنه و شخص ثالث خودرو
 • گواهینامه و کارت ملی راننده مقصر حادثه
 • کارت خودرو یا شناسنامه مالکیت خودرو
 • ارائه اصل یا کپی برابر اصل گزارش کلانتری یا پلیس‌راه در صورت وجود
 • ارائه اصل یا کپی برابر اصل کروکی در صورت وجود
 • ارائه اصل یا کپی برابر اصل گزارش کارشناس رسمی دادگستری در صورت وجود
 • ارائه فاکتور برای قطعاتی که نیاز به تعویض دارند

نحوه خرید آنلاین بیمه بدنه پاسارگاد از بیمه دات کام

برای خرید بیمه بدنه ماشین پاسارگاد، از فرم بالای صفحه نوع و کاربری خودرو خود و اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید. پس از گرفتن استعلام، بیمه‌نامه پاسارگاد را انتخاب کرده و خرید خود را تکمیل کنید.

خرید قسطی بیمه بدنه پاسارگاد از بیمه دات کام

بیمه دات کام، سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه است. شما به راحتی می‌توانید با ورود به این سایت، انواع بیمه‌نامه‌های شرکت‌‌های بیمه‌ای مجاز بیمه مرکزی را استعلام و مقایسه نمایید. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی نیز می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۳۷۲ تماس بگیرید. مشاوره‌های بیمه دات کام کاملا رایگان و بی‌طرفانه است؛ پس از دریافت اطلاعات، بیمه مناسب شرایط‌تان را در کمترین زمان ممکن بخرید و بیمه‌نامه خود را به صورت رایگان درب منزل دریافت کنید. ممکن است برای خرید بیمه بدنه پاسارگاد دغدغه مالی داشته باشید و یا توان پرداخت تمام مبلغش را نداشته باشید. بهتر است بدانید که بیمه دات کام بستر خرید قسطی بیمه بدنه بدون چک و سفته را فراهم کرده است. این امکان بدون دریافت سود است و گزینه مناسبی برای تمام اقشار جامعه می‌باشد.

چرا باید بیمه پاسارگاد را انتخاب کنیم؟

شرکت بیمه پاسارگاد در سطح یک توانگری مالی قرار دارد و انواع بیمه‌نامه‌ها را ارائه می‌دهد. این موارد از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب شرکت بیمه محسوب می‌شوند و شما می‌توانید با خیال راحت به این بیمه خوشنام اعتماد کنید.

بیمه بدنه چه مواردی را پوشش می‌دهد؟

 • سرقت درجا
 • حوادث کلی
 • آتش سوزی
 • صاعقه
 • انفجار

چه خودروهایی برای بیمه بدنه محدودیت دارند؟

خودروهایی که مدل آن‌ها پایین است و بیش از 20 سال از ساخت آن‌ها می‌‎گذرد را نمی‌توان بیمه بدنه کرد. البته برای خودروهای پراید و پیکان این عدد 15 سال است.

خرید قسطی بیمه بدنه پاسارگاد از بیمه دات کام چه مزیتی دارد؟

بیمه دات کام در جدید‌ترین خدمات ارائه بیمه‌نامه‌های قسطی تمامی چالش‌ها را رفع کرده است، یعنی شما برای خرید قسطی بیمه بدنه پاسارگاد دیگر نیازی به چک، سفته و ضامن نخواهید داشت.

در خرید اینترنتی بیمه بدنه از بیمه دات کام، بازدید خودرو چرا و چگونه انجام می‌شود؟

قبل از صدور بیمه‌نامه، بازدید از خودرو برای ارزیابی صحت سلامت اتومبیل الزامی است؛ بیمه دات کام خدمات بازدید خودرو را در سراسر کشور انجام می‌دهد. علاوه بر مراجعه حضوری کارشناسان، امکان بازدید خودرو توسط خود کاربر نیز در بیمه دات کام وجود دارد.