بیمه دات کام

دربـــاره بیمـــه دات کـــام بیشتـــر بدانیـــد

مشاهـــده , بررســـی و خریـــد آنلایـــن بیمـــه

آیا به دنبال راهی هستید تا بتوانید بیمه‌های مورد نیازتان را آنلاین و بدون دردسر خریداری کنید؟ شاید هم زمان کافی برای بررسی تک‌به‌تک شرکت‌های بیمه ندارید. از طرف دیگر نگران این هستید که بیمه‌ها را حتما از جای معتبری تهیه کنید. نگران نباشید! بیمه دات کام در این مسیر همراه شماست.

بیمه دات کام کارگزاری مشاوره، استعلام قیمت، مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه است.

این سامانه در تمام مراحل خرید بیمه در کنارتان است تا بهترین خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای را انتخاب کنید. به کمک سامانه بیمه دات کام می‌توانید قبل از وارد شدن به پروسه خرید درباره شرکت‌های بیمه اطلاعات کسب کنید. با انواع بیمه، طرح‌ها و پوشش های مالی هر شرکت آشنا شوید. سپس خدمات و قیمت بیمه شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. در صورت نیاز از کارشناسان بیمه مشاوره تخصصی بگیرید. در نهایت هم با کمترین زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری، بیمه مورد نیازتان را به‌صورت آنلاین بخرید.

تیم پشتیبانی و کارشناسان بیمه دات کام، 24 ساعت شبانه‌روز در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما هستند.

ماموریت تیم بیمه دات کام، کمک بی‌طرفانه و منصفانه به کاربران در انتخاب هوشمندانه انواع بیمه است. ما با تلاشی خستگی‌ناپذیر به دنبال ارتقای کیفیت خدمات و خلق بالاترین ارزش برای شما هستیم.

مشاوره رایگان

کارشناسان بیمه دات کام در تمام مراحل انتخاب و خرید بیمه در کنار شما هستند.

مقایسه شرایط و قیمت بیمه‌ها

در سامانه بیمه دات کام می‌توانید قیمت و شرایط محصولات بیمه‌ای از قبیل: طرح‌ها، پوشش‌ها و سقف تعهدات شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید.

خرید سریع و آسان

با بیمه دات کام به راحتی و در کمتر از 15 دقیقه بیمه مورد نظر خود را خریداری کرده و به صورت رایگان در هرکجای ایران تحویل بگیرید.

پرداخت امن و مطمئن

سامانه بیمه دات کام با داشتن امن‌ترین و مطمئن‌ترین درگاه‌های پرداخت خیال شما را از بابت خریدی آسان و بدون دردسر راحت میکند.