بیمه دات کام

خرید بیمه شخص ثالث کوییک

مرحله اول: مشخصــات خــودرو

چرا خرید از بیمه دات کام

صدور بیمه‌نامه در کمتر از یک ساعت
پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
مقایسه بین 20 شرکت‌ بیمه معتبر
مشاوره تخصصی جهت انتخاب بیمه

استعلام، تمدید و خرید بیمه شخص ثالث کوییک

تهیه بیمه شخص ثالث یکی از مهم‎ترین کارها بعد از خرید خودرو کوییک است. چرا که در صورت بروز حادثه این بیمه‌نامه می‌تواند با جبران خسارات اشخاص ثالث از نگرانی راننده در مورد خسارات به وجود آمده بکاهد. بنابراین لازم است که قبل از هر کاری اقدامات لازم برای خرید بیمه شخص ثالث را انجام دهید و در مورد این بیمه‌نامه اطلاعات کافی را به دست آورید. همچنین با توجه به این که شرکت سایپا حدود 109 هزار خودرو کوییک را تولید و روانه بازار کرده است، صحبت در مورد بیمه شخص ثالث کوییک یک امر ضروری است. برای آشنایی بیشتر با بیمه ماشین کوییک، پوشش‌ها، روش‌های خرید و هزینه بیمه شخص ثالث کوییک تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

شرکت سایپا 3 سال بعد از تولید اولین هاچبک (تیبا2)، خودرو دیگری را با نام کوییک معرفی کرد. کوییک سایپا سومین خودرویی است که روی پلتفرم 200X تولید شده است. کوییک به عنوان محصولی با ظاهر جدید اما از یک پلتفرم قدیمی در سال 1396 توسط گروه خودروسازی سایپا به بازار معرفی شد و به دلیل قیمت مناسب و طراحی قابل قبول به سرعت توانست جایگاه خود را در بازار پیدا کند. البته بیشتر تغییرات این محصول نسبت به تیبا به پارامترهای ظاهر محدود می‌شود و در خصوص بسیاری از ویژگی‌های فنی نظیر ایمنی، شتاب و پیشرانه تغییر محسوسی به وجود نیامده است.

مدتی پس از عرضه موفق کوییک، سایپا نسبت به ارائه نسخه‌های دیگر نظیر مدل R یا همان دو رنگ، نمونه اتوماتیک مجهز به گیربکس CVT و همچنین نسخه‌های فول با پسوند پلاس اقدام نمود تا طیف گسترده‌تری از مشتریان را به خود اختصاص دهد. سایپا پس از مدت بسیار کمی از عرضه کوییک، اقدام به معرفی دو خودروی کوییک R و کوییک R پلاس کرد. در واقع کوییک با قیمتی بیشتر از تیبا 2 اما ارزان‌تر از پژو 206 تیپ 2، در یکی از پر رونق‌ترین رده‌های قیمتی بازار کشور قرار گرفته و با توجه به ظاهر و تجهیزات بهتر از تیبا و قیمت مناسب‌تر از 206 به گزینه اول بسیاری از جوانان بدل شده است.

بیمه شخص ثالث کوییک چیست؟

داشتن بیمه شخص ثالث، فراتر از یک وظیفه حقوقی است؛ داشتن آن نشان می‌دهد که ما به حقوق یکدیگر احترام می‌گذاریم و در هنگام حادثه مسئولیت کار خود را بر عهده می‌گیریم. داشتن بیمه شخص ثالث کوییک برای تمام دارندگان آن اجباری است. طبق قانون بیمه مرکزی، خسارات جانی و مالی مالک وسیله نقلیه‌ای که تحت پوشش بیمه شخص ثالث باشد، بر عهده‌ی شرکت بیمه‌گر او خواهد بود. به عبارت دیگر، تمامی اشخاصی كه در تصادفات رانندگی، زیان مالی و جانی می‌بینند، تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار می‌گیرند. این بیمه هزینه‌های مربوط به درمان، فوت و خسارات وارد شده به اموال را جبران می‌كند. با توجه به آمار بالای حادثه‌های جاده‌ای ایران، توصیه می‌شود هر چه زودتر بیمه شخص ثالث کوییک را تهیه نمایید. برای جبران خسارات مالی وارد شده به خودرو نیز می‌توانید بیمه بدنه کوییک را تهیه نمایید. بیمه بدنه خسارات بدنی وارد شده به خودرو را تحت پوشش قرار می‌دهد و یک راهکار مناسب برای جبران خسارات در تصادفات رانندگی است.

پوشش‌های بیمه شخص ثالث کوییک

 • فوت
 • نقص عضو و از کارافتادگی
 • هزینه‌های پزشکی
 • هزینه‌های معالجه و توانبخشی
 • خسارت‌های مالی به خودرو، اموال و دارایی افراد زیان دیده
 • خسارات جانی اشخاص ثالث
 • خسارات جانی راننده مقصر (پوشش حوادث راننده)

مدارک لازم برای دریافت خسارت از بیمه شخص ثالث کوییک

برای دریافت خسارت بیمه شخص ثالث، باید مدارک زیر را به بیمه‌گر ارائه دهید:

 • بیمه‌نامه شخص ثالث
 • گزارش کروکی پلیس
 • مدارک هویتی شخص ثالث
 • مدارک مربوط به خسارت وارد شده

قیمت بیمه شخص ثالث کوییک 1403

برای خرید بیمه کوییک، نیاز است تا از قیمت بیمه شخص ثالث کوییک مطلع باشید. با توجه به این که، نرخ پایه تمام ماشین‌ها توسط سازمان بیمه مرکزی اعلام می‌شود. نرخ پایه بیمه شخص ثالث کوییک که یک ماشین 4 سیلندر محسوب می‌شود در سال 1403، 6،040،930 تومان است. البته قیمت نهایی حق بیمه برای خرید بیمه کوییک با توجه به موارد زیر تعیین می‌شود:

 • سال ساخت
 • میزان تعهدات مالی بیمه‌نامه
 • مدت زمان قرارداد بیمه‌نامه
 • نوع کاربری ماشین (شخصی یا مسافرکشی)
 • درصد تخفیف عدم خسارت
 • میزان جریمه دیرکرد

استعلام قیمت و خرید بیمه کوییک، به راحتی از طریق سایت بیمه دات کام ممکن است. برای این کار تنها کافی است، اطلاعلات خودروی خود را در ابتدای صفحه وارد نمایید و هزینه بیمه شخص ثالث کوییک 1403 را مشاهده نمایید.

تخفیف بیمه شخص ثالث کوییک

تخفیف‌های بیمه شخص ثالث کوییک نیز مانند دیگر خودروها است. به عبارتی در صورت عدم دریافت خسارت از شرکت بیمه‌گر مشمول تخفیفات عدم خسارت خواهید شد. البته سال ساخت و نوع بیمه‌نامه خودرو نیز بر این موضوع تاثیرگذار است. معمولا ماشین کوییکی که نهایتا 3 ماه از تاریخ تحویل آن گذشته باشد تا 5 درصد تخفیف خودرو صفر برایش محاسبه می‌شود.

خرید قسطی بیمه شخص ثالث کوییک از بیمه دات کام

کارگزاری آنلاین بیمه دات کام، سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه است. شما به راحتی می‌توانید با ورود به این سایت، انواع بیمه‌نامه‌های شرکت‌‌های بیمه‌ای مجاز بیمه مرکزی را استعلام و مقایسه نمایید. ضمنا، در صورت نیاز به مشاوره تخصصی می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۳۷۲ تماس بگیرید. مشاوره‌های بیمه دات کام کاملا رایگان و بی‌طرفانه است. پس از دریافت اطلاعات، بیمه مناسب شرایط‌تان را در کمترین زمان ممکن بخرید و بیمه‌نامه خود را به صورت رایگان درب منزل دریافت کنید. ممکن است برای خرید بیمه شخص ثالث دغدغه مالی داشته باشید و یا توان پرداخت تمام مبلغش را نداشته باشید. بهتر است بدانید که بیمه دات کام بستر خرید قسطی بیمه شخص ثالث کوییک بدون چک و سفته را نیز برای بیمه‌گزاران فراهم کرده است. این امکان بدون دریافت سود است و گزینه مناسبی برای تمام اقشار جامعه می‌باشد.

چه خسارت‌هایی تحت پوشش بیمه شخص ثالث کوییک نیستند؟

 • خسارت وارد شده به وسیله نقلیه مسبب حادثه (راننده مقصر)
 • خسارت وارد شده به محموله‌های وسیله نقلیه مسبب حادثه
 • خسارت مستقیم و یا غیرمستقیم ناشی از تشعشعات اتمی و رادیواکتیو
 • خسارت ناشی از محکومیت جزائی و یا پرداخت جرائم

خرید قسطی بیمه کوییک از بیمه دات کام چه مزیتی دارد؟

بیمه دات کام در جدید‌ترین خدمات ارائه بیمه‌نامه‌های قسطی تمامی چالش‌ها را رفع کرده است، یعنی شما برای خرید قسطی بیمه شخص ثالث دیگر نیازی به چک، سفته و ضامن نخواهید داشت.

پوشش‌های مالی چه تفاوتی دارند؟

با توجه به شرایط اقتصادی و ریسک تصادفات، در صورتی که پوشش مالی شما بیشتر باشد، مبلغ تعهد بیمه برای پرداخت خسارت بالاتر می‌رود.

قیمت بیمه شخص ثالث کوییک 1403 چقدر است؟

در سال 1403، قیمت بیمه ماشین کوییک صفر، بدون پوشش اضافه از حدود 6 میلیون و 40 هزار و 930 تومان شروع می‌شود.

ارزان‌ترین بیمه شخص ثالث کوییک برای کدام شرکت است؟

شما با استعلام بیمه شخص ثالث کوییک در بیمه دات کام می‌توانید ارزان‌ترین بیمه‌نامه را انتخاب کنید.