بیمه دات کام

خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام X22

مرحله اول: مشخصــات خــودرو

استعلام قیمت با پلاک خودرو

پلاک خودرو و کد ملی صاحب پلاک را وارد کنید

I.R.
IRAN
ب
ایـــران
کد ملی جهت استعلام از بیمه مرکزی الزامی است
بیمه شخص ثالث ام وی ام X22

استعلام و خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام X22

mvm x22 یکی از محبوب‌ترین خودروهای چینی بین ایرانی‌ها به حساب می‌آید. مصرف این خودرو بسیار کم بوده و معادل 5.9 لیتر است. موتور 1.5 لیتری این محصول قدرت 105 اسب بخار را تولید کرده و حداکثر سرعت 170 کیلومتر بر ساعت را ارائه می‌دهد. درست است که این خودرو از نظر ایمنی سطح مناسبی دارد، اما احتمال بروز حادثه در هر لحظه برای همه وجود دارد. با خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام X22، در صورت بروز حادثه اگر مقصر باشید دیگر نیاز نیست هزینه‌ای پرداخت کنید و این کار بر عهده شرکت بیمه است. اگر مایل به آشنایی با انواع پوشش‌های این بیمه هستید، این راهنما را تا انتها بخوانید.

بیمه شخص ثالث ام وی ام X22 چیست؟

بیمه شخص ثالث ام وی ام X22 خسارات جانی و مالی را که از طرف خودروی ام وی ام ایکس 22 به افراد ثالث وارد می‌شود، پوشش می‌دهد. در یک تصادف اشخاص ثالثی از جمله راننده و سرنشین خودروی مقابل، راکب و ترک نشین موتور مقابل و همچنین سرنشینان خودروی مقصر آسیب جدی خواهند دید. از آنجا که بدنه ام وی ام X22 استقامت کافی را ندارد، از این رو با خرید بیمه شخص ثالث این خودرو، راننده می‌تواند خسارت‌های وارد شده را جبران کند. علاوه بر این خسارت‌های جانی به راننده ام وی ام ایکس 22 هم پوشش داده خواهند شد.

پوشش‌های بیمه شخص ثالث ام وی ام X22

خسارات تحت پوشش بیمه شخص ثالث MVM X22 شامل موارد زیر هستند:

  • خسارت‌های جانی که به اشخاص ثالث وارد می‌شوند که این صدمات شامل فوت، شکستگی، ازکارافتادگی، نقص عضو و همچنین هزینه‌های پزشکی هستند
  • خسارات مالی که به خودرو و اموال اشخاص ثالث وارد می‌شوند.
  • خسارات جانی که به راننده مقصر (ام وی ام X22) وارد می‌شوند. به این نوع پوشش، حوادث سرنشین می‌گویند.

البته صدمات زیر تحت پوشش بیمه شخص ثالث MVM X22 نیستند:

  • خسارت واردشده به خودرو راننده ام وی ام X22
  • خسارات واردشده به وسایل خودروی راننده ام وی ام ایکس 22
  • خسارت ناشی از انفجار هسته‌ای
  • خسارات ناشی از محکومیت جزائی و پرداخت جرائم
  • خسارات ناشی اتفاق خارج از مرز

نرخ و قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام X22

عوامل متعددی بر افزایش یا کاهش بیمه شخص ثالث MVM X22 تأثیرگذار هستند که به شرح هر کدام از آن‌ها می پردازیم.

کاربری خودرو

در صورتی که از خودروی ام وی ام برای کاربری غیر از شخصی مانند تاکسی یا ماشین دولتی یا تعلیم رانندگی استفاده شود، نرخ حق بیمه بیمه شخص ثالث MVM X22 افزایش خواهد داشت. دلیل آن میزان تصادف بالایی است که در این کاربری خودرو روی می‌دهد.

مدل و تعداد سیلندر

تعداد سیلندر و مدل خودرو دیگر عواملی هستند که بر قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام X22 تاثیر می‌گذارند. به عنوان مثال هزینه بیمه شخص ثالث ام وی ام x22 مدل ۹۶ با یک ایکس 22 صفر کیلومتر یکسان نیست.

پوشش مالی

قیمت پایه بیمه شخص ثالث ام وی ام X22 بر اساس نرخ دیه مرد کامل در ماه حرام مشخص می‌شود. قوه قضاییه نرخ دیه را در آخر هر سال برای سال بعد مشخص خواهد کرد که در ماه حرام سال 1401 مقدار دیه برابر با 800 میلیون تومان و در ماه غیرحرام برابر با 600 میلیون تومان است. بیمه مرکزی بر اساس نرخ دیه ماه حرام و همچنین تعداد سیلندر خودروها، حداقل و حداکثر پوشش مالی و حق بیمه را مشخص می‌کند.

در سال 1401، حداقل پوشش مالی برابر با 20 میلیون و حداکثر 400 میلیون تومان است. تمامی شرکت باید حداقل پوشش مالی را داشته باشند؛ اما در خصوص حداکثر فقط تعدادی آن را ارائه می‌دهند. مالک خودروی ام وی ام ایکس 22 به دلیل افزایش نرخ دیه، بهتر است تا با پرداخت حق بیمه بیشتر، شرکتی را انتخاب کند که حداکثر پوشش مالی را داشته باشد.

تخفیف عدم دریافت خسارت

در صورتی که مالک خودروی MVM X22 از شرکت بیمه‌گر خود خسارتی را دریافت نکند، در هنگام تمدید بیمه شخص ثالث ام وی ام X22، مشمول تخفیف عدم دریافت خسارت خواهد شد. میزان تخفیف به ازای افزایش تعداد سال، 5% بیشتر خواهد شد. درصد تخفیف برای سال اول برابر با 5 و درصد تخفیف برای سال چهاردهم برابر با 70 است.

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث

اگر مالک خودروی ام وی ام X22 پس از پایان بیمه‌‌نامه خود اقدام به تمدید نکند، در هنگام تمدید باید جریمه دیرکرد را بپردازد. میزان جریمه دیرکرد به صورت تقسیم مقدار کل حق بیمه بدون تخفیف بر تعداد روزهای سال و ضرب در تعداد روزهای دیرکرد محاسبه خواهد شد. همچنین اینکه در این مدت، شرکت بیمه‌گر تعهدی برای پرداخت خسارت را قبول نخواهد کرد.

کدام شرکت بیمه‌گر برای خرید بیمه شخص ثالث خودروی MVM X22 انتخاب شود؟

برای انتخاب بهترین شرکت بیمه‌گر باید عواملی از جمله میزان رضایت، توانگری، قیمت و تعداد واحد خسارت را در نظر گرفت. در آخر، شرکتی را باید انتخاب کرد که با شرایط بیمه‌گزار تطابق بیشتری دارد. با توجه به افزایش قیمت خودروهای چینی، توصیه می‌شود که شرکت‌هایی با سطح توانگری بالا انتخاب شود.

استعلام و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ام وی ام X22 از بیمه دات کام

متأسفانه از آنجا که این خودرو بعضی از استانداردهای ایمنی را ندارد و از طرفی شاهد افزایش استفاده از آن هستیم، در تصادفات احتمال آسیب به دیگران و همچنین سرنشینان خود خودرو بیشتر خواهد بود. بهترین راه برای جبران خسارت‌ها، خرید بیمه شخص ثالث MVM X22 است. سریع‌ترین راه برای استعلام، تمدید و بیمه خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام X22 از بیمه دات کام است. بیمه دات کام سامانه آنلاین فروش انواع بیمه است که شما می‌توانید در مدت زمان بسیار کم، انواع شرکت‌ها را با هم مقایسه و بهترین بیمه‌نامه را انتخاب کنید.

برای خرید مراحل زیر باید طی شود:

1. برای خرید مراحل زیر باید طی شود:

2. ابتدا وارد صفحه خرید بیمه شخص ثالث خودروی خود در سایت bimeh.com شوید.

3. نیاز است تا مشخصات خودرو از جمله نوع کاربری، نوع خودرو، مدل و سال ساخت را وارد کنید.

4. نوع بیمه‌نامه شخص ثالث، شرکت بیمه‌گر قبلی و تاریخ پایان اعتبار و میزان تخفیف و خسارت را باید به صورت دقیق مشخص کنید.

5. از فهرست شرکت‌های بیمه‌گر، مناسب‌ترین مدل را انتخاب کنید.

6. به راحتی حق بیمه خود را پرداخت کنید. بیمه شخص ثالث خودروی MVM X22 شما در کمترین زمان ممکن صادر و در صورت تمایل، رایگان برایتان ارسال می‌شود.

ام وی ام X22 خودروی کراس اوور چینی است. این مدل به دلیل ظاهر مناسب و ویژگی‌های فنی به روز، توانسته نرخ فروش بالایی را در کشور ما به دست بیاورد. در کنار همه این‌ها، توجه به بیمه شخص ثالث ام وی ام X22 اهمیت زیادی دارد. برای دریافت مشاوره برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث خودرو، کارشناسان بیمه دات کام در خدمت شما هستند.