بیمه دات کام

شرکت بیمه تجارت نو

شرکت بیمه تجارت نو

در تاریخ 1395 شمسی شركت بيمه تجارت نو فعالیت خود را در حوزه بيمه از انواع جمله بیمه‌های اموال، اشخاص و مسئوليت از بيمه مركزي ايران آغاز کرد. شركت بيمه تجارت نو با بهره‌مندی از دانش و تخصص فنی کارکنان خود و استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های موجود، توانست در قالب یک شرکت دانش بنیان، خلاق و پاسخگو، به انتخاب ویژه مشتریان و فعالان اقتصادی کشور تبدیل شود.

چرا باید شرکت بیمه تجارت نو را انتخاب کنیم؟

شرکت بیمه تجارت نو مزایا و ویژگی‌های زیر را دارد:

 • نسبت توانگری مالی این شرکت در سال 1401 حدود 131 درصد برآورد شده است.
 • شرکت بیمه تجارت نو 36 شعبه و 1065 نمایندگی فعال در رشته‌های بیمه زندگی و غیر زندگی دارد.

محصولات شرکت بیمه تجارت نو در سامانه آنلاین بیمه دات کام

بیمه دات کام سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه است. شما با ورود به سایت بیمه دات کام، می‌توانید رشته بیمه مدنظر خود را انتخاب کرده و سپس به بررسی و مقایسه قیمت و موارد تحت پوشش پرداخته و در نهایت بیمه مورد نظر خود را با بهترین قیمت و مناسب‌ترین هزینه خریداری کرده و در اسرع وقت بیمه‌نامه خود را تحویل بگیرید. علاوه بر این شما می‌توانید انواع محصولات زیر را که از شرکت بیمه تجارت نو است و در سامانه آنلاین بیمه دات کام به فروش می‌رسد خریداری کنید.

 • بیمه شخص ثالث تجارت نو
 • بیمه موتور تجارت نو

بیمه شخص ثالث تجارت نو

بیمه شخص ثالث تجارت نو یک بیمه اجباری برای تمام وسایل نقلیه موتوری زمینی است. این بیمه‌نامه زیان‌های مالی و جانی اشخاص ثالث را در حوادث رانندگی پوشش می‌دهد.

پوشش‌های بیمه شخص ثالث تجارت نو

پوشش‌های بیمه اجباری شرکت تجارت نو به شرح زیر است:

 • پوشش‌های جانی: منظور از خسارت جانی مواردی نظیر فوت، نقص عضو، ازکارافتادگی، شکستگی و هزینه‌های پزشکی است.
 • پوشش‌های مالی: منظور از خسارات مالی زیان‌هایی است که به اموال اشخاص ثالث وارد می‌شود.
 • خسارت جانی راننده مقصر حادثه

استثنائات بیمه شخص ثالث تجارت نو

در موارد زیر شرکت بیمه تجارت نو، مسئولیتی برای پرداخت خسارت ندارد:

 • خسارات ناشی از انفجارات هسته‌ای
 • خسارات ناشی از محکومیت جزائی
 • خسارات وارد شده به بدنه خودروی مقصر
 • خسارت وارد شده به تجهیزات و بار خودروی مقصر
 • خسارات وارد شده در خارج از کشور

قیمت بیمه شخص ثالث تجارت نو

سال ساخت، نوع و کاربری خودرو، حق بیمه پایه، تخفیفات شرکت بیمه، میزان جریمه دیرکرد و... قیمت و هزینه بیمه شخص ثالث تجارت نو را تعیین می‌کند.

خرید بیمه شخص ثالث تجارت نو

برای خرید بیمه شخص ثالث تجارت نو به صفحه استعلام بیمه شخص ثالث سامانه آنلاین بیمه دات کام مراجعه کنید و با وارد کردن اطلاعات خود، فرآیند خرید را تکمیل نمایید. قبل از خرید از سامانه بیمه دات کام شما می‌توانید به استعلام و مقایسه قیمت‌ها پرداخته و در نهایت بیمه شخص ثالث تجارت نو را با بهترین قیمت خریداری نمایید. برای چاپ و پرینت بیمه تجارت نو نیز می‌توانید پس از تکمیل فرآیند خرید، بیمه نامه خود را پرینت کنید.

بیمه موتور تجارت نو

بیمه موتور سیکلت تجارت نو همان بیمه شخص ثالث است که برای موتورها صادر می‌شود. پوشش‌های این بیمه‌نامه دقیقا مانند بیمه اجباری خودرو است.شما برای خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت تجارت نو از سامانه بیمه دات کام، می‌توانید با ورود به صفحه خرید بیمه موتور سیکلت، به استعلام و مقایسه قیمت های مختلف بیمه موتور بپردازید و خرید خود را با بهترین قیمت انجام دهید.

خرید مطمئن از شركت بيمه تجارت نو

شركت بيمه تجارت نو، دو بیمه‌نامه اجباری خود یعنی بیمه شخص ثالث خودرو و موتور را از طریق سامانه بیمه دات کام به فروش می‌رساند. این مجموعه در سطح یک توانگری مالی قرار دارد و این می‌تواند خیال بیمه‌گزار را از دریافت خسارات خود به بهترین شکل ممکن راحت کند. اگر در مورد خدمات توانگری سوالی دارید، می‌توانید با کارشناسان بیمه دات کام تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

پرسش‌های متداول

شرکت بیمه تجارت نو در کدامیک از رشته‌های بیمه فعالیت دارد؟

این شرکت در انواع بيمه هاي اموال، اشخاص و مسئوليت فعال است.

کدام‌یک از محصولات شرکت بیمه تجارت نو در بیمه دات کام به فروش می‌رسد؟

بیمه شخص ثالث تجارت نو و بیمه موتور تجارت نو در سایت بیمه دات کام ارائه می‌شود.

چرا باید شرکت بیمه تجارت نو را انتخاب کنیم؟

این شرکت با اینکه بسیار جوان است اما در همین مدت توانسته بالاترین میزان توانگری مالی را به ثبت برساند. این شاخص قدرت مالی شرکت در پرداخت مطالبات بیمه‌گزاران را نشان می‌دهد.