بیمه دات کام
لوگو بیمه ما

شرکت بیمه ما

استعلام، مقایسه و خرید بیمه‌ ما

در سال 1390، شرکت بیمه ما فعالیت خود را در رشته‌های بیمه مختلف نظیر اموال، اشخاص و مسئولیت آغاز کرد. این شرکت هم‌اکنون با 47 شعبه و 2309 نماینده در سراسر کشور در انواع رشته‌های بیمه به بیمه‌گزاران خدمات مختلفی ارائه می‌دهد. شرکت بیمه ما، با نسبت 168 درصد در سطح یک توانگری مالی قرار دارد. این شرکت با توجه به اینکه نسبتا سابقه طولانی در عرصه بیمه ندارد ولی با توجه به رضایتمندی مشتریان می توانیم متوجه شویم که اهمیت به مشتری یکی از اهداف اصلی این مجموعه است. با توجه به اینکه این روزها بیمه یکی از ارکان اصلی هزینه ها برای افراد به شمار می رود و امنیت خاطر افراد را به دنبال دارد، اطمینان به یک مجموعه نکته مثبتی است و باید در نظر داشت که شرکت بیمه در واقع شریک ما در روزهای حادثه و جبران ضرر های مالی است. با توجه به مواردی که شرکت بیمه ما نشان داده است مورد وثوق مردم شده است، دیگر در هنگام خرید بیمه دچار سردرگمی نخواهید شد.

چرا باید شرکت بیمه ما را انتخاب کنیم؟

بخشی از مزایا و افتخارات شرکت بیمه ما را در زیر مشاهده می‌کنید:

 • این شرکت در سطح یک توانگری مالی قرار دارد.
 • شرکت بیمه ما، یک پکیج کامل از محصولات بیمه‌ای نظیر بیمه اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی ارائه می‌دهد.
 • این شرکت، در سال 96 در جمع شرکت‌های برتر ایرانی رتبه 151 را به دست آورده است.

بیمه اتومبیل ما

با توجه به توسعه راه‌ها و استفاده مردم از وسایل نقلیه، در بیشتر مواقع خسارت‌های سنگین جانی و مالی به دارندگان، سرنشینان و اشخاص ثالث وارد می‌شود. برای جبران خسارت مالی و جانی ناشی از حوادث، شرکت بیمه ما، با دریافت حق بیمه مناسب، خسارت‌های وارده را پوشش می‌دهد. انواع بیمه اتومبیل یکی از خدمات شرکت بیمه ما، بیمه اتومبیل است و محصولات زیر را در قالب بیمه اتومبیل به متقاضیان ارائه می‌دهد:

 • بیمه بدنه
 • بیمه شخص ثالث
 • بیمه مازاد شخص ثالث
 • بیمه حوادث سرنشین

بيمه بدنه اتومبيل

بیمه‌گر ما، در بیمه بدنه اتومبیل، خسارت‌های وارده به وسیله نقلیه راننده مقصر را بیمه می‌کند.

خطرات تحت پوشش بيمه بدنه اتومبيل

در بیمه بدنه اتومبیل، جبران خسارت‌های وارد شده به موضوع بیمه و هزینه‌های مرتبط با آن، به شرح ذیل در تعهد بیمه‌گر است:

 • خسارتی که ناشی از برخورد موضوع بیمه به یک جسم ثابت یا متحرک، همچنین برخورد اجسام دیگر به موضوع بیمه
 • خسارات وارد شده در اثر واژگونی و سقوط موضوع بیمه یا چنانچه در حین حرکت، اجزاء یا محمولات موضوع بیمه به آن برخورد نماید و موجب بروز خسارت شود.
 • خسارتی که در اثر آتش‌سوزی، صاعقه یا انفجار به موضوع بیمه و یا لوازم یدکی اصلی همراه آن وارد گردد.
 • در صورتی که موضوع بیمه دزدیده شود، یا در اثر عمل دزدی یا شروع به دزدی به وسیله نقلیه یا وسایل اضافی آن که در بیمه‌نامه درج شده است، خسارت وارد شود.
 • خسارتی که در جریان نجات و یا انتقال موضوع بیمه خسارت دیده به آن وارد شود.
 • خسارت باطری و لاستیک چرخ‌های موضوع بیمه در اثر هر یک از خطرات بیمه شده تا پنجاه درصد قیمت نو قابل پرداخت است.
 • هزینه‌های قابل تأمین و متعارفی که بیمه‌گزار برای نجات موضوع بیمه خسارت دیده، جلوگیری از توسعه خسارت و نیز انتقال موضوع بیمه خسارت دیده به نزدیک‌ترین محل مناسب برای تعمیر آن پرداخت می‌نماید. در این پوشش، حداکثر تا 20 درصد کل خسارت وارده قابل جبران می‌شود.

خسارت‌هایی که تحت پوشش بیمه بدنه ما نیستند:

خسارت‌های زیر تحت پوشش نیست؛ مگر در بیمه‌نامه یا الحاقیه به نحوه دیگری توافق شده باشد:

 • خسارت‌های ناشی از سیل، زلزله و آتشفشان
 • خسارت‌هایی که به علت استفاده از موضوع بیمه در مسابقه اتومبیل‌رانی یا آزمایش سرعت به آن وارد شود.
 • خسارت‌های وارده به موضوع بیمه به علت حمل مواد منفجره، سریع‌الاشتعال یا اسیدی، مگر آنکه خودرو مخصوص حمل آن بار باشد.
 • خسارت‌های وارده در اثر پاشیده شدن رنگ، اسید و سایر مواد شیمیایی روی بدنه موضوع بیمه مگر آنکه ناشی از حوادث تحت پوشش بیمه باشد.
 • خسارت ناشی از سرقت لوازم و قطعات موضوع بیمه پس از وقوع حادثه
 • خسارت ناشی از کشیدن میخ و سایر اشیاء مشابه روی بدنه موضوع بیمه
 • کاهش ارزش موضوع بیمه حتی اگر در اثر وقوع خطرات بیمه شده باشد.

این موارد تحت پوشش بیمه بدنه قرار ندارند و در صورت بروز این اتفاقات هزینه ای از جانب بیمه پرداخت نخواهد شد.

استثنائات بیمه بدنه ما

 • خسارت‌های غیرقابل جبران زیر در تعهد بیمه بدنه ما نیست:
 • خسارت‌های ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب و یا تهاجم
 • خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از انفجارهای هسته‌ای و مواد رادیواکتیو
 • خسارت‌های وارده به موضوع بیمه حین گریز از تعقیب مقامات انتظامی (مگر آنکه عمل گریز توسط متصرفین غیر قانونی باشد.)
 • خسارت‌های عمدی: خسارت‌هایی که توسط بیمه‌گزار، ذی نفع یا راننده، از عمد به موضوع بیمه به آن وارد می‌شود).
 • نداشتن گواهینامه: اگر راننده موضوع بیمه هنگام وقوع حادثه فاقد گواهینامه رانندگی باشد، گواهینامه رانندگی وی باطل شده باشد یا مطابق مقررات راهنمایی و رانندگی گواهینامه فرد برای رانندگی موضوع بیمه متناسب نباشد. لازم به ذکر است که، اتمام اعتبار گواهینامه در حکم بطلان آن نیست.
 • خسارت‌های ناشی از حوادثی که طبق گزارش مقامات ذی‌صلاح به علت مصرف مشروبات الکلی، استعمال مواد مخدر یا روان‌گردان توسط راننده موضوع بیمه به وجود آمده باشد.
 • خسارت ناشی از بکسل کردن وسیله نقلیه دیگر: مگر آنکه موضوع بیمه مخصوص و مجاز به انجام اینکار باشد و اصول و مقررات ایمنی حین این عمل رعایت شده باشد.
 • خسارت‌های وارد شده به وسایل و دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی موضوع بیمه (اگر ناشی از نقص و خرابی در کارکرد آنها باشد.)
 • خسارت‌هایی که به علت حمل بار بیش از حد مجاز توسط موضوع بیمه به آن وارد شود.

خوب است که قبل از خرید بیمه، از این موارد اطلاع داشته باشید تا آمادگی مواجهه با عدم جبران خسارت ها توسط بیمه را داشته باشید.

شرایط مخصوص پوشش‌های اضافی بیمه بدنه خودرو ما

هریک از پوشش‌های مورد اشاره در ذیل، به شرطی در تعهد بیمه‌گر است که در قرارداد بیمه بین بیمه‌گر و بیمه‌گزار توافق صورت گرفته باشد.

سرقت درجای قطعات و لوازم اتومبیل

مشخصات و قیمت وسایل اضافی در این پوشش، باید به پیشنهاد بیمه‌گزار و در برگ پیشنهاد بیمه نوشته شود، همچنین توسط کارشناس منتخب تایید گردد. سقف تعهدات بیمه‌گر در پوشش مذکور در مجموع نمی‌تواند از 20 درصد ارزش وسیله نقلیه بیمه شده تجاوز کند.

شکست شیشه وسیله نقلیه به تنهایی و به عللی غیر از حوادث مورد تعهد بیمه گر

در صورت شکست شیشه، مستقل از حوادث مورد تعهد در بیمه بدنه اتومبیل، خسارت قابل پرداخت ارزش روز شیشه و هزینه نصب آن پس از کسر 20 درصد به عنوان فرانشیز است. البته در پوشش مذکور، وسیله نقلیه باید به قیمت روز بیمه شده باشد.

افزایش ارزش وسیله نقلیه مورد بیمه به علت نوسان قیمت ها:

افزایش ارزش وسیله مورد بیمه به علت نوسان قیمت‌ها مشروط بر اینکه وسیله نقلیه هنگام صدور بیمه‌نامه به ارزش روز، بیمه شده باشد.

پوشش هزینه ایاب وذهاب در بیمه بدنه ما

در صورت خرید پوشش هزینه ایاب و ذهاب، شرایط آن به شرح زیر است:

 • عدم استفاده از وسیله نقلیه باید معلول یکی از خسارات مشمول تعهد بیمه‌‌گر به استثنای سرقت و خسارات کلی باشد.
 • مدت عدم امکان استفاده از وسیله نقلیه در هر حادثه به وسیله کارشناس بیمه‌گر تعیین می‌شود.
پاشیدن اسید، رنگ و سایر مواد شیمیائی بر روی خودرو

در صورت درخواست بیمه‌گزار مبنی بر اخذ پوشش پاشیدن اسید، رنگ و سایر مواد شیمیائی بر روی خودرو با پرداخت حق بیمه اضافی شرایط آن به شرح زیر است:

 • ارائه این پوشش مخصوص خودروهایی است که رنگ آن سالم و بدون عیب باشد.
 • فرانشیز این خطر 30 درصد مبلغ خسارت می باشد.

پوشش سیل و زلزله و آتشفشان:

در صورت درخواست بیمه‌گزار مبنی بر اخذ پوشش سیل و زلزله با پرداخت حق بیمه اضافی، حوادث ذکر شده تحت پوشش است. فرانشیز این خسارت 30 درصد مبلغ خسارت است.

بیمه شخص ثالث ما

بر اساس قانون بیمه اجباری شخص ثالث، کلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی موظف‌اند مسئولیت خود در قبال اشخاص ثالث را به لحاظ مالی و بدنی بیمه نمایند.

خطرات و خسارات تحت پوشش بیمه شخص ثالث ما

حوادث مذكور، در بيمه‌نامه شخص ثالث ما، شامل هرگونه سانحه‌اي از قبيل تصادم، تصادف، سقوط، واژگوني، آتش سوزي، انفجار وسايل نقليه و نيز خساراتی است كه از محمولات وسايل مزبور به اشخاص ثالث وارد می‌شود. خسارات بدنی در اين بيمه‌نامه شامل هر نوع ديه يا ارش (ديه جراحات) ناشی از صدمه، شكستگی، نقص عضو، از كار افتادگی(جزئي يا كلي، موقت يا دائم) يا ديه فوت شخص ثالث می‌شود.

بيمه مازاد شخص ثالث ما

حداقل پوشش بیمه در بخش خسارت بدنی، معادل حداقل دیه یک مرد مسلمان در ماه‌های حرام و در بخش خسارت مالی، معادل حداقل دو و نیم درصد (2.5%) تعهدات بدنی است. بیمه‌گزار می‌تواند برای جبران خسارت‌های بدنی و مالی بیش از حداقل مزبور، بیمه مازاد نیز خریداری نماید. بیمه‌گزاران شرکت بیمه ما، می‌توانند با مراجعه به هر یک از شعب و نمایندگی‌ها در تمام نقاط کشور، تعهدات بیمه را افزایش دهند.

بيمه حوادث راننده اتومبيل ما

این بیمه‌نامه به منظور جبران زیان‌های ناشی از حوادثی که خارج از اراده بیمه‌گزار به راننده وسیله نقلیه مورد بیمه وارد می‌گردد، به همراه بیمه‌نامه شخص ثالث ارائه می‌شود و غرامت فوت و نقص عضو راننده را تا سقف تعهدات مندرج در بیمه‌نامه جبران می‌نماید.

خرید بیمه ما از بیمه دات کام

شما برای خرید انواع بیمه‌نامه های شرکت بیمه ما و یا دیگر شرکت‌های بیمه می‌توانید با مراجعه به سامانه بیمه دات کام، به استعلام آنلاین، مقایسه و بررسی قیمت‌های بیمه مورد نظر خود پرداخته و پس از آن به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید و در اسرع وقت بیمه نامه خود را دریافت نمایید. شما در سامانه بیمه دات کام امکان این را دارید که به بررسی و مقایسه بیش از 20 شرکت بیمه در رشته بیمه‌های مختلف پرداخته و خرید خود را با بهترین قیمت انجام دهید. همچنین برای استعلام بیمه ما و دیگر شرکت‌های بیمه نیز می‌توانید از بیمه دات کام استفاده کنید.

استعلام بیمه ما

سامانه بیمه دات کام علاوه بر اینکه امکان خرید و بررسی بیمه را فراهم کرده است، امکان استعلام را نیز فراهم کرده است. اگر شما می‌خواهید استعلام بیمه ما را گرفته و از اصالت بیمه خود مطلع شوید کافیست وارد سایت بیمه دات کام شده و از قسمت استعلام اصالت بیمه، از معتبر بودن بیمه خود مطمئن شوید. علاوه بر این اگر می‌خواهید استعلام قیمت بیمه ما را داشته باشید با مراجعه به رشته بیمه‌های موجود در سایت، می توانید از قیمت و هزینه‌های بیمه ما مطلع شوید.

میزان رضایتمندی بیمه شدگان از حق بیمه ، خسارت دریافتی و ....شرکت بیمه‌گر ما

توانگری مالی یکی از معیارهای مهم ارزیابی شرکت بیمه‌گر است. توانگری مالی، میزان توان مالی شرکت در تحقق تعهدات مالی را نشان می‌دهد. هرچه شرکت در ارزیابی معیارهای مربوطه، امتیاز بالایی کسب نماید، از سطح توانگری مالی، قدرت بالاتر در پرداخت و تامین مطالبات بیمه‌گزاران برخوردار است و بیمه‌گزاران می‌توانند اعتماد بیشتری به آن شرکت بیمه‌گر داشته باشند. شرکت بیمه ما بر اساس آخرین آمار سازمان بیمه مرکزی در سال 1401، امتیاز توانگری مالی 168 را به دست آورده است؛ به عبارت دیگر، این شرکت در سطح یک توانگری مالی قرار دارد.

پرسش‌های متداول:

شرکت بیمه ما در کدامیک از رشته‌های بیمه فعالیت دارد؟

شرکت بیمه ما، در رشته‌های بیمه نظیر بیمه اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی فعالیت دارد.

بیمه‌گر ما در رشته بیمه اتومبیل چه محصولاتی ارائه می‌دهد؟

این شرکت در زمینه بیمه اتومبیل مواردی نظیر بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه مازاد شخص ثالث و بیمه حوادث راننده را ارائه می‌دهد.

چرا باید شرکت بیمه ما را انتخاب کنیم؟

شرکت بیمه ما یکی از خوش‌سابقه‌ترین شرکت‌های بیمه است و از نظر توانگری مالی در رتبه یک قرار دارد. علاوه بر این شرکت بیمه ما با توجه به اینکه مشتری مداری را خیلی مهم می‌داند، یک گزینه مناسب برای خرید بیمه است.

برای استعلام بیمه ما باید چکار کنیم؟

برای استعلام بیمه ما کافیست وارد سایت بیمه دات کام شده و یا اینکه از طریق سامانه بیمه مرکزی اقدام کنید و یا اینکه استعلام را از سایت شرکت بیمه ما دریافت نمایید.