بیمه دات کام

شرکت بیمه دی

شرکت بیمه دی

در سال 1383 شرکت بیمه دی (سهامی عام)، با اخذ مجوز رسمی بیمه مرکزی ایران در راستای ارائه خدمات بیمه‌ای در رشته‌های مختلف به ثبت رسید. شرکت بیمه دی در انواع رشته‌های بیمه اعم از بیمه مسئولیت، اموال، اشخاص و... فعالیت دارد.

شرکت بیمه دی یکی از شرکت های مطرح و خوشنام در صنعت بیمه کشور است. این شرکت در راستای ارائه خدمات ارزشمند و مشتری مداری ، همواره بر این اصول بوده که مشتریان را از خدمات خود راضی نگه دارد. این شرکت به بیش از دو میلیون نفر خدمات بیمه تکمیلی خود را ارائه کرده است که این جمعیت حدود 30 درصد بازار بیمه را شامل می شود. این شرکت خدمات خود را در راستای ارزشمندی مشتری به صورت آنلاین نیز ارائه می دهد و همواره در تلاش بوده تا تجربه بهتری را برای مشتریان خود خلق کند. داشتن بیمه با توجه به اینکه آرامش روانی را در پی خواهد داشت بهتر است که شرکت شناخته شده ای را برای این کار انتخاب کنید. با خیال راحت خرید خود را از بیمه دی انجام دهید تا تجربه متفاوتی را داشته باشید.

چرا شرکت بیمه دی را انتخاب کنیم؟

شرکت بیمه دی نسبت به دیگر شرکت‌های بیمه، مزایا و ویژگی‌های زیر را دارد:

  • نسبت توانگری مالی شرکت بیمه دی در سال 1401 حدود 128 درصد برآورده می‌شود.
  • این شرکت 3.2 درصد از سهم بازار بیمه را به خود اختصاص داده است.
  • شرکت بیمه دی 56 شعبه و 1111 نمایندگی فعال در کشور دارد.

خرید بیمه دی از بیمه دات کام

بیمه دات کام یک سامانه آنلاین برای خرید و استعلام و مقایسه قیمت‌های انواع بیمه‌نامه است. شما می‌توانید در سامانه آنلاین بیمه دات کام، علاوه بر خرید بیمه دی محصولات بیش از 20 شرکت بیمه‌ای را با هم مقایسه کرده و بیمه مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری نمایید.پس از خرید بیمه، بیمه‌نامه شما در اسرع وقت در اختیارتان قرار خواهد گرفت و پس از آن می‌توانید به چاپ و پرینت بیمه‌نامه خود بپردازید. علاوه بر این سامانه بیمه دات کام امکان استعلام بیمه دی و همچنین از دیگر شرکت‌های بیمه‌ را فراهم کرده است.

بیمه دات کام محصولات زیر را از شرکت بیمه دی ارائه می‌کند:

  • بیمه بدنه دی
  • بیمه شخص ثالث دی
  • بیمه موتور دی
  • بیمه درمان دی
  • بیمه آتش سوزی دی

موارد بالا را می‌توانید به راحتی و تنها با چند کلیلک از سایت بیمه دات کام خریداری کنید.

بیمه بدنه خودروی دی

مالکان خودرو یا افرادی که خودرو از طرف مالک به آن‌ها تحویل داده ‌شده به عنوان ذی نفع، به بیمه‌نامه بدنه نیاز دارند. در بیمه‌نامه بدنه شرکت دی، بیمه‌گر پرداخت خسارت اتومبیل را تحت پوشش قرار می دهد. سه پوشش اصلی بیمه بدنه خودرو شامل حادثه، آتش‌سوزی و سرقت کلی است. در صورت تمایل بیمه‌گزار می‌تواند با پرداخت حق‌بیمه اضافی، خطرات فرعی دیگر از قبیل شکست شیشه، سرقت درجا، توقف در مدت تعمیر وسیله نقلیه در تعمیرگاه، همچنین پاشیدن مواد اسیدی و شیمیایی را به پوشش‌های بیمه بدنه خودروی دی به عنوان پوشش‌های فرعی اضافه کند.

مراحل خرید بیمه بدنه دی

در سایت بیمه دات کام به راحتی و با چند کلیک می‌توانید به تهیه و خرید آنلاین بیمه بدنه دی بپردازید. علاوه بر این در سایت بیمه دات کام شما بیمه نامه خود را استعلام گرفته و از اصالت و زمان آن مطلع شوید و شرکت های بیمه ای مختلف را مورد بررسی قرار داده و بیمه بدنه خود را با بهترین قیمت خریداری نمایید. همچنین شما برای خرید بیمه بدنه این قابلیت را دارید که در سایت بیمه دات کام، پوشش‌های فرعی مد نظر خود را انتخاب نمایید و بر همین اساس حق بیمه بدنه را پرداخت نمایید.

بیمه شخص ثالث دی

بر اساس قانون بیمه اجباری شخص ثالث، همه مالکان وسایل نقلیه زمینی، موظف‌اند وسیله نقلیه خود را در برابر خسارت‌های مالی و جانی احتمالی اشخاص ثالث، نزد یکی از شرکت‌های بیمه داخلی بیمه کند. البته شرکت بیمه‌گر باید دارای مجوز از شرکت بیمه مرکزی باشد. در بیمه شخص ثالث دی، منظور از شخص ثالث، هر شخصی است که به دلیل حوادث وسایل نقلیه (که این قانون درباره آن‌ها تنظیم شده) زیان بدنی یا مالی ببیند؛ البته راننده مسبب حادثه نیز تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرد.

پوشش‌های بیمه شخص ثالث دی

موارد زیر تحت پوشش بیمه شخص ثالث دی قرار دارد:

خسارت‌های مالی

زیان‌هایی است که به دلیل حوادث تحت پوشش بیمه شخص ثالث دی، به اموال شخص ثالث وارد می‌شود. منظور از حوادث مذکور، هر نوع سانحه‌ای از قبیل تصادم، تصادف، سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی و انفجار وسایل نقلیه، همچنین خسارت‌هایی است که از محموله‌های وسایل مذکور به اشخاص ثالث وارد می‌شود.

خسارت‌های جانی

هر نوع دیه ناشی از صدمه، شکستگی، نقص عضو، از‌ کار ‌افتادگی (جزئی یا کلی - موقت یا دائم) یا دیه فوت شخص ثالث است که به دلیل حوادث مشمول بیمه به عهده بیمه‌گزار است. هزینه معالجه نیز اگر مشمول قانون دیگری نباشد، جزء تعهدات بیمه شخص ثالث دی خواهد بود.

بیمه موتور دی

بیمه موتور دی در واقع همان بیمه شخص ثالث است که برای انواع موتور سیکلت صادر می‌شود. پوشش‌های این بیمه‌نامه دقیقا شبیه بیمه شخص ثالث است. برای خرید بیمه موتور دی به صفحه محصولات سایت بیمه دات کام مراجعه کنید.

بیمه درمان دی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی دی یکی از انواع بیمه اشخاص است. این بیمه‌نامه پوشش‌های کاملی برای جبران هزینه‌های تشخیصی-درمانی، انواع جراحی‌ها، خدمات دندان‌پزشکی و... دارد.

قیمت بیمه درمان دی

عوامل متعددی در تعیین قیمت بیمه درمان دی تاثیرگذار است. مواردی از قبیل سن فرد، نوع بیمه پایه، پوشش‌ها و سقف تعهدات انتخابی و طرح انتخابی بیمه‌گزار، از این دست هستند.

خرید بیمه درمان دی

برای خرید بیمه درمان دی به قسمت استعلام بیمه تکمیلی انفرادی سایت بیمه دات کام مراجعه کنید.

بیمه آتش سوزی دی

بیمه آتش سوزی، توافقی است بین بیمه‌گر و بیمه‌گزار که در قالب بیمه‌نامه آتش سوزی ثبت می‌شود. بیمه‌گر، مبلغی را به عنوان حق بیمه از بیمه‌گزار دریافت می‌کند و در ازای آن، متعهد می‌شود که اگر زیان‌های مالی و خطراتی که در قرارداد بیمه ذکر شده رخ دهد، هزینه‌ها و خسارت مذکور را بپردازد.

پوشش‌های بیمه آتش سوزی دی

بیمه آتش سوزی می‌تواند خسارت‌هایی که به اموال منقول و غیرمنقول وارد شده است را جبران کند؛ خسارت‌های وارد شده به ماشین آلات، تجهیزات، لوازم و اثاثیه منزل، لوازم اداری، موجودی فروشگاه‌ها، انبارها، ساختمان‌ها و تأسیسات واحدهای صنعتی، غیر صنعتی، تجاری و مسکونی. بر اساس آمارها، بسیاری از واحدهای صنعتی، تولیدی، تجاری، مسکونی و... ممکن است دچار آتش سوزی شوند که در این صورت، خسارت‌ها و هزینه‌های هنگفتی به صاحبان آن‌ها تحمیل می‌شود. اگر این واحدها در پوشش بیمه باشند، خساراتی که به آنها وارد شده، جبران می‌شود و بیمه می‌تواند هزینه آنها را پرداخت کند.

خطرات فرعی تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی دی

خطرات فرعی مثل سیل، زلزله، طوفان، سقوط بهمن، سقوط هواپیما، هلیکوپتر و قطعات آن، برخورد اجسام خارجی، ترکیدگی لوله آب، ضایعات ناشی از آب باران یا ذوب برف، شکست شیشه، سرقت با شکست حرز، نشست، ریزش و رانش زمین، انفجار ظروف تحت فشار، شورش، بلوا، اغتشاش، آشوب، هزینه‌های پاکسازی و جمع‌آوری ضایعات ناشی از تحقق خطرهای مشمول بیمه.

میزان رضایت‌مندی بیمه شدگان از حق بیمه، خسارت دریافتی و ...شرکت بیمه دی

توانگری مالی یکی از معیارهای مهم ارزیابی شرکت بیمه‌گر است. توانگری مالی، میزان توان مالی شرکت در بازپرداخت خسارات را نشان می‌دهد. هر چه شرکت در ارزیابی معیارهای مربوطه، امتیاز بالایی کسب نماید، از سطح توانگری مالی و قدرت بالاتری در پرداخت و تأمین مطالبات بیمه‌گزاران برخوردار هستند. در نتیجه بیمه‌گزاران می‌توانند اعتماد بیشتری به آن شرکت بیمه‌گر داشته باشند. در راستای مقررات مصوب شورای عالی بیمه( آیین نامه شماره 69) بیمه مرکزی هر ساله بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده سال گذشته شرکت‌های بیمه‌گر، امتیاز توانگری مالی آن‌ها را در پنج سطح اعلام می‌کند.

بر اساس آخرین آمار بیمه مرکزی در سال 1401، امتیاز توانگری مالی شرکت بیمه دی 128 است. در نتیجه این مجموعه در بالاترین سطح توانگری مالی، یعنی سطح یک قرار دارد. شرکت بیمه دی تنها بیمه‌گری نیست که این ویژگی را دارد اما با توجه به این موضوع، می‌توان از بازپرداخت هزینه‌ها مطمئن شد. اگر سوالی در مورد شرکت بیمه دی و محصولات آن دارید، می‌توانید آنها را با شماره‌گیری 0214372، با کارشناسان ما در میان بگذارید.

پرسش‌های متداول

شرکت بیمه دی کدام یک از محصولات بیمه‌ای را به متقاضیان ارائه می‌دهد؟

این شرکت در انواع رشته‌های بیمه اعم از بیمه مسئولیت، اموال، اشخاص و... فعالیت دارد.

کدام یک از محصولات شرکت بیمه دی در سامانه آنلاین بیمه دات کام به فروش می‌رسد؟

بیمه بدنه دی، بیمه شخص ثالث دی، بیمه موتور دی، بیمه درمان دی و بیمه آتش سوزی دی در سامانه آنلاین بیمه دات کام به فروش می‌رسد.

چرا شرکت بیمه دی را انتخاب کنیم؟

زیرا این شرکت یکی از توانگرترین بیمه‌گران است و در سطح یک توانگری مالی قرار دارد. از طرف دیگر با توجه به سابقه خوش و اینکه مراجه کنندگان به این بیمه درصد رضایت بالایی داشته اند، یکی از مواردی است که افراد را به خرید بیمه دی ترغیب می‌کند.