بیمه دات کام

شرکت بیمه سرمد

خرید بیمه سرمد

در سال 1392 شرکت بیمه سرمد فعالیت خود را در صنعت بیمه کشور آغاز کرد. شرکت بیمه سرمد حمایت مالی بانک صادرات و بانک شهر را در اختیار دارد. بیمه سرمد در انواع رشته‌های بیمه نظیر بیمه‌های خودرو، عمر، باربری، و... فعال است.

مهم بودن و ضروری بودن بیمه این روزها بر کسی پوشیده نیست و همین مورد باعث شده که افراد در هنگام انتخاب یک شرکت بیمه دچار سردرگمی شوند. برای انتخاب یک شرکت بیمه شاید باید موارد بسیاری را در نظر گرفت و صرف در نظر گرفتن قیمت المان خوبی برای بررسی نباشد. شرکت بیمه سرمد با توجه به اینکه یک شرکت تازه تاسیس است ولی در همین مدت زمان کوتاه نیز توانسته اعتماد مخاطبان را جلب کند. همین اعتماد باعث می شود تا مردم با خیال راحت در هنگام خرید بیمه اقدام کنند و اطمینان داشته باشند که در هنگام وقوع حادثه یا سانحه ای ضرر مالی آنها جبران خواهد شد.

چرا شرکت بیمه سرمد را انتخاب کنیم؟

شرکت بیمه سرمد مزایا و ویژگی‌های زیر را دارد:

 • نسبت توانگری مالی شرکت بیمه سرمد در سال 1401 حدود 91 درصد برآورد شده است.
 • این شرکت 1.5 درصد از سهم بازار بیمه کشور را در اختیار دارد.
 • شرکت بیمه سرمد دارای 102 شعبه و 1.332 نمایندگی فعال در رشته‌های بیمه زندگی و غیر زندگی است.

خرید بیمه سرمد از بیمه دات کام

بیمه دات کام سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه‌ نامه‌های مختلف است.شما با مراجعه به سایت بیمه دات و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود،علاوه بر خرید بیمه سرمد می‌توانید به بررسی شرکت‌های مختلف از نظر نوع موارد تحت پوشش و قیمت پرداخت و محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری نمایید.همچنین بیمه دات کام امکان استعلام بیمه سرمد و اصالت دیگر شرکت‌های بیمه را نیز در سامانه خود دارد و به راحتی می‌توانید از اصالت بیمه‌نامه خود مطمئن شوید. محصولات زیر از شرکت بیمه سرمد در سامانه آنلاین بیمه دات کام به فروش می‌رسد که شما می‌توانید پس از استعلام بیمه سرمد، اقدام به خرید نمایید:

 • بیمه بدنه سرمد
 • بیمه شخص ثالث سرمد
 • بیمه آتش سوزی سرمد
 • بیمه مسئولیت پزشکان سرمد

بیمه بدنه سرمد

در بیمه‌نامه بدنه سرمد، بیمه‌گر متعهد به جبران خسارات وارده به وسیله‌نقلیه بیمه شده است. این بیمه‌نامه برای پوشش‌ اتومبیل و موتورسیکلت در قبال آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، حوادث و سرقت کلی تهیه می‌شود. اگر وسیله‌نقلیه موضوع‌بیمه به علت هر یک از حوادث تحت پوشش بیمه از بین برود یا به آن خسارت وارد شود، بیمه‌گر هزینه تعمیر یا خسارت را طبق شرایط بیمه‌نامه بدنه پرداخت خواهد کرد.

پوشش‌های بیمه‌بدنه سرمد

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه سرمد شامل موارد زیر است: • اگر وسیله نقلیه زمینی تحت پوشش بیمه‌نامه بدنه به یک جسم ثابت یا متحرک برخورد کند یا واژگونی و سقوط برای آن رخ دهد. • خسارتی که در اثر آتش‌سوزی،‌ صاعقه یا انفجار به موضوع‌بیمه یا لوازم یدکی همراه آن وارد شود. • در صورتی که موضوع‌بیمه دزدیده شود یا در حین عمل دزدی یا شروع به دزدی خسارتی به وسیله نقلیه وارد شود. • خسارتی که در جریان نجات یا انتقال موضوع بیمه خسارت دیده به آن وارد شود. • اگر هر یک از خطرات تحت پوشش بیمه‌بدنه سرمد، باطری و لاستیک‌های چرخ موضوع بیمه را نابود کند یا کارکرد آن‌ها را مختل نماید، خسارت مربوطه تا 50 درصد قیمت نو قابل پرداخت است.

پوشش های اضافی بیمه بدنه سرمد

پوشش‌های فرعی بیمه بدنه سرمد شامل موارد زیر است:

افزایش‌قیمت‌خودرو

درصورتی‌که موضوع‌بیمه در زمان صدور بیمه‌نامه به قیمت روز بیمه‌شده باشد، افزایش قیمت‌خودرو در طول مدت بیمه تا حدود تعیین شده در شرایط خصوصی بیمه‌نامه پوشش داده می‌شود. البته باید بدانیم که در صورت استفاده از این پوشش، خسارت پرداختی از مبلغ بیمه و میزان افزایش قیمت مندرج در بیمه‌نامه یا قیمت معاملاتی وسیله نقلیه فراتر نخواهد رفت.

کاهش‌قیمت خودرو

این پوشش محدود به خودروهایی است که بیش از 7 سال از زمان ساخت آنها نگذشته باشد. حداکثر تعهد شرکت بیمه‌گر سرمد از ارزش روز وسیله نقلیه بیمه شده قبل از وقوع حوادث یا مبلغ بیمه‌شده (هر کدام کمتر باشد) بیشتر نخواهد بود. این خسارت فقط یک بار در طول سال‌بیمه‌ای قابل پرداخت است.

پوشش افت قیمت

این پوشش شامل خسارت‌کلی، سرقت درجا و سرقت کلی نمی‌شود .

سرقت‌ درجای قطعات و لوازم خودرو

سرقت درجا عبارت است از سرقت قطعات و لوازم خودرو بیمه‌شده، بدون سرقت کلی خودرو.

حوادث طبیعی

حوادث طبیعی شامل حوادثی نظیر سیل، زلزله، آتشفشان، طوفان، تگرگ، بهمن، رانش زمین و... می‌شود.

خسارات ناشی از تاثیر مواد شیمیایی

در این پوشش، خسارات ناشی از تأثیر اسید، گاز، رنگ و سایر مواد شیمیای بر روی رنگ خودرو و موتورسیکلت بیمه‌شده، تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد.

هزینه ایاب و ذهاب در مدت‌تعمیر

با رخداد هر یک از خطرات تحت پوشش‌‌ بیمه (به استثناء سرقت و خسارت کلی) اگر امکان استفاده از خودروی بیمه‌شده برای بیمه‌گزار میسر نباشد، بیمه‌گر هزینه ایاب ذهاب را به مدت 30 روز، در صورت پرداخت حق بیمه اضافی این بند تقبل می‌کند.

استثنائات پوشش‌های بیمه‌بدنه سرمد

در صورت بروز خطرات زیر، شرکت بیمه سرمد تعهدی در قبال پرداخت خسارت ندارد؛ مگر اینکه توافق دیگری بین طرفین برقرار شود:

 • خسارات ناشی از سیل، زلزله، آتشفشان
 • استفاده از موضوع بیمه در مسابقه اتومبیل‌رانی یا آزمایش سرعت
 • حمل مواد منفجره، سریع الاشتعال یا اسیدی (مگر این که در بیمه‌نامه قید شده باشد).
 • خسارت وارده در اثر پاشیده شدن رنگ، اسید، سایر مواد شیمیایی روی بدنه موضوع‌بیمه مگر آن که حوادث تحت پوشش بیمه‌نامه سبب بروز این خسارات گردند.
 • سرقت لوازم و قطعات موضوع‌بیمه پس از وقوع حادثه
 • کشیدن میخ و اجسام نوک تیز روی بدنه موضوع‌بیمه
 • کاهش ارزش موضوع بیمه حتی اگر در اثر وقوع خطرات بیمه شده باشد.
 • غرامت عدم امکان استفاده از وسیله‌نقلیه حادثه دیده تحت پوشش بیمه‌نامه بدنه سرمد
 • خسارت‌های ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب و تهاجم
 • خسارت‌های مستقیم و غیرمستقیم ناشی از انفجا‌رهای هسته‌ای
 • خسارت‌هایی که عمدا توسط بیمه‌گزار، ذی نفع یا راننده موضوع بیمه به آن وارد می‌شود.
 • خسارت‌های وارده به موضوع بیمه حین گریز از تعقیب مقامات انتظامی (مگر آن که عمل گریز توسط متصرفین غیر قانونی باشد.)
 • در صورتی که راننده موضوع‌بیمه هنگام وقوع حادثه گواهی‌نامه رانندگی نداشته باشد یا گواهی‌نامه رانندگی وی باطل شده یا مطابق مقررات راهنمایی و رانندگی، گواهینامه راننده برای رانندگی موضوع‌بیمه متناسب نباشد. باید بدانیم که اتمام اعتبار گواهی‌نامه در حکم بطلان آن نیست.
 • خسارات ناشی از حوادثی که طبق گزارش مقامات ذی‌صلاح به علت مصرف مشروبات الکلی یا استعمال مواد مخدر و روانگردان توسط راننده موضوع‌بیمه به وجود آمده باشد.
 • خسارات ناشی از بکسل کردن وسیله‌نقلیه دیگر مگر آن که موضوع بیمه مخصوص و مجاز به انجام این کار باشد، همچنین اصول و مقررات ایمنی را رعایت کرده باشد.
 • خسارات وارده به وسایل و دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی موضوع‌بیمه در صورتی که ناشی از نقص و خرابی در کارکرد آن‌ها باشد.
 • خسارت‌هایی که به علت حمل بار بیش از حد مجاز توسط موضوع‌بیمه به آن وارد می‌شود.

برای خرید بیمه بدنه سرمد کافی است به بخش محصولات سایت بیمه دات کام مراجعه کنید و همچنین قبل از خرید بهتر ات استثنائات بیمه را به طور کامل مطالعه کنید.

بیمه شخص ثالث سرمد

بیمه‌نامه شخص ثالث سرمد، متعهد به پذیرش مسئولیت صاحبان وسایل نقلیه زمینی و رانندگان آنها در برابر آسیب‌هایی است که توسط وسایل نقلیه یا محموله‌های آن‌ها، به اشخاص و اموال ثالث وارد می‌شود. این خسارات دربرگیرنده جراحت یا صدمات بدنی تصادفات رانندگی، نقص عضو یا فوت، همچنین خسارت مالی اموال اشخاص ثالث است.

پوشش‌های بیمه شخص ثالث سرمد

پوشش‌های بیمه شخص ثالث سرمد به شرح زیر است: • خسارت‌های مالی اشخاص ثالث • خسارت‌های جانی اشخاص ثالث و راننده مقصر

مراحل خرید بیمه شخص ثالث سرمد

همانطور که در قسمت‌های بالا نیز گفته شد، مزیت خرید از سامانه بیمه دات کام این است که شما پیش از خرید بیمه نامه خود می‌توانید به بررسی، استعلام و مقایسه قیمت‌ها پرداخته و سپس بیمه مورد نظر خود را خریداری نمایید. برای خرید بیمه شخص ثالث سرمد به صفحه استعلام بیمه شخص ثالث سایت بیمه دات کام بروید. اطلاعات درخواستی را وارد کنید و از میان شرکت‌های استعلام شده، بیمه‌گر سرمد را انتخاب نمایید.

بیمه آتش سوزی سرمد

بیمه آتش سوزی سرمد خسارت‌ها و آسیب‌های وارده به ساختمان و اموال که ناشی از آتش سوزی، صاعقه و انفجار (آصا) باشد را جبران می‌کند.

پوشش‌های بیمه آتش سوزی سرمد

این بیمه‌نامه اموال شما را در برابر دو دسته از خطرات بیمه می‌کند. دسته اول خطرات اصلی است که به آصا معروف است. دسته دوم را خطرات فرعی یا اضافی بیمه آتش سوزی می‌گویند. مواردی نظیر زلزله، سیل، سرقت با شکست حرز و... در این دسته قرار می‌گیرد.

خرید بیمه آتش سوزی سرمد

برای خرید بیمه آتش سوزی سرمد کافی است به قسمت محصولات سامانه آنلاین بیمه دات کام بروید. بیمه مسئولیت پزشکان سرمد بیمه مسئولیت پزشکان سرمد یکی از زیردسته‌های بیمه مسئولیت حرفه‌ای است. این بیمه‌نامه، خسارت جانی وارد شده به بیماران، ناشی از قصور غیرعمد پزشکی را پوشش می‌دهد.

پوشش‌های بیمه مسئولیت پزشکان سرمد

این بیمه‌نامه مواردی نظیر فوت، ازکارافتادگی و هزینه درمان جسمی و روانی بیمار آسیب‌دیده را تا سقف تعهدات بیمه‌نامه جبران می‌کند. در سامانه آنلاین بیمه دات کام می‌توانید برای خرید بیمه مسئولیت پزشکان سرمد اقدام کنید.

میزان رضایتمندی بیمه شدگان از حق بیمه ، خسارت دریافتی و... شرکت بیمه سرمد

توانگری‌مالی یکی از معیارهای مهم ارزیابی شرکت بیمه‌گر است. توانگری‌مالی، میزان توان مالی شرکت در تحقق تعهدات مالی مؤثر است. هرچه شرکت در ارزیابی معیارهای مربوطه، امتیاز بالایی کسب نماید، از سطح توانگری مالی و قدرت بالاتر در پرداخت و تامین مطالبات بیمه‌گزاران برخوردار است. در نتیجه، بیمه‌گزاران می‌توانند اعتماد بیشتری به آن شرکت بیمه‌گر داشته باشند. در راستای مقررات مصوب شورای عالی بیمه( آیین نامه شماره 69) بیمه مرکزی هر ساله بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده سال گذشته شرکت‌های بیمه‌گر امتیاز توانگری مالی آن‌ها را در پنج سطح اعلام می‌کند. بر اساس آخرین آمار بیمه مرکزی در سال 1401، امتیاز توانگری مالی شرکت بیمه سرمد 91 درصد برآورد شده است. به عبارت دیگر، این شرکت در سطح دوم توانگری مالی قرار دارد. شرکت بیمه سرمد بیش از 100 شعبه دارد و این موضوع باعث می‌شود هنگام دریافت خسارت دچار مشکل نشوید.

پرسش‌های متداول

شرکت بیمه سرمد در کدامیک از رشته‌های بیمه فعالیت دارد؟

این شرکت در انواع رشته‌های بیمه نظیر بیمه‌های خودرو، عمر، باربری، و... فعال است. این موارد را می توانید از طریق سامانه بیمه دات کام تهیه نمایید.

چرا باید شرکت بیمه سرمد را انتخاب کنیم؟

یکی از موارد مهم در انتخاب بیمه‌گر تعداد شعب و نمایندگی‌های فعال آن است. زیرا هرچه تعداد آن بیشتر باشد، بیمه‌گزار سریعتر می‌تواند خسارت خود را دریافت کند. شرکت بیمه سرمد در این شاخص جایگاه خوبی دارد.علاوه بر این شرکت بیمه سرمد در مدت زمان فعالیت خود همواره رضایت مشتریان را برای خود مهم دانسته و ارزش بالایی برای مشتریان خود قائل است.

کدام‌یک از محصولات بیمه‌گر سرمد در سامانه آنلاین بیمه دات کام به فروش می‌رسد؟

بیمه بدنه سرمد، بیمه شخص ثالث سرمد، بیمه آتش سوزی سرمد و بیمه مسئولیت پزشکان سرمد در سامانه آنلاین بیمه دات کام به فروش می‌رسد. برای خرید انواع بیمه های شرکت سرمد با مراجعه به سایت بیمه دات کام بیمه مورد نظر خود را خریداری نمایید.

برای استعلام بیمه سرمد باید چکار کنیم؟

برای استعلام بیمه سرمد کافیست وارد سایت بیمه دات کام شده و از طریق صفحه استعلام اصالت بیمه نامه از اصل بودن بیمه نامه خود مطمئن شوید. همچنین برای استعلام قیمت بیمه سرمد نیز می‌توانید پس از ورود به سایت، رشته بیمه مورد نظر خود را انتخاب کنید و قیمت و هزینه ای که بابت بیمه سرمد باید پرداخت کنید را مشاهده نمایید.