۲۹ آذر ۱۴۰۲

بیمه تکمیلی سرمد: بیمه‌ای همیشگی برای آرامش خاطر در زندگی

بیمه سرمد، یکی از شرکت‌های بیمه‌ای است که در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در صنعت بیمه آغاز کرده است. دو تا از سهامداران این شرکت، بیمه بانک شهر و آرمان صادرات سپهر هستند. شرکت بیمه سرمد تنها شرکت بیمه‌ای است که دو بانک بزرگ کشور سهامدار‌های آن هستند. بیمه تکمیلی سرمد یکی از طرح‌های بیمه‌ای این شرکت است که برای پرداخت خسارت‌های بیمه‌گر‌ها و کاهش هزینه‌های درمان طراحی شده است.

شرکت‌های گوناگون می‌توانند برای تهیه بیمه سرمد، کارمند‌های خود و افراد خانواده آن‌ها را از این بیمه‌نامه بهره‌مند کنند تا در زمان وقوع حادثه‌های اتفاقی و بیماری‌های مختلف، نگرانی را بابت تامین هزینه‌ها نداشته است.
علاوه بر بیمه تکمیلی سرمد، شما می‌توانید دیگر بیمه‌های شرکت سرمد را که در سامانه بیمه دات کام ارائه شده است،مشاهده کرده و پس از انتخاب بیمه مورد نظر به خرید بیمه سرمد بپردازید.

در این مطلب سعی داریم درباره پوشش‌ها و مزایای بیمه تکمیلی سرمد توضیحاتی ارائه کنیم با ما همراه باشید.

پوشش‌های اصلی بیمه تکمیلی سرمد

بخش اصلی پوشش‌های بیمه تکمیلی برای پرداخت هزینه‌های درمانی و پزشکی تعیین شده‌است. با توجه به بالا رفتن هزینه‌ها، برخی از افراد توانایی پرداخت هزینه‌های درمانی را ندارند. استفاده از بیمه تکمیلی سرمد، می‌تواند تا حدود زیادی این دغدغه‌ها و نگرانی‌های پرداخت هزینه‌ها را کاهش دهد.

پوشش‌های این بیمه‌نامه به دو نوع اصلی و فرعی تقسیم می‌شود. پوشش‌های اصلی همان موارد پیش فرض تحت پوشش بیمه‌نامه است که در بیشتر شرکت‌های بیمه‌ای ارائه می‌شود. برای استفاده از پوشش‌های فرعی باید حق بیمه بیشتر پرداخت کرد تا در برابر خسارت‌های بیشتر تحت پوشش قرار گرفت.

دقت کنید که علاوه بر پوشش‌های فرعی عوامل دیگری هم بر افزایش حق بیمه تاثیر می‌گذارد. این عوامل عبارتند از:

 • شرایط سنی بیمه‌شده
 • بیماری‌های زمینه‌ای
 • جنسیت
 • سوابق پزشکی

پوشش‌های بیمه تکمیلی سرمد

جبران هزینه‌های بستری، جراحی، آنژیوگرافی قلب و انواع سنگ شکن را می‌توان جزو پوشش‌های اصلی بیمه تکمیلی سرمد دانست که برای بیمه شده‌های خود در نظر گرفته است. با افزایش حق بیمه می‌توان پوشش‌های اضافی را نیز تهیه کرد. این پوشش‌های اضافی به شرح زیر است:

 • اعمال جراحی‌های سرپایی
 • هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین تا میزان ۳۰ درصد سقف تعهد سالیانه
 • جبران هزینه‌هایی مانند: سونوگرافی، ماموگرافی، رادیوتراپی، انواع اسکن، انواع سیتی اسکن، انواع اندوسکوپی، ام آرآی، اکوکاردیوگرافی با سقف حداکثر ۱۰ درصد تعهد پایه سالیانه
 • افزایش سقف تعهد برای جراحی مغز و اعصاب، قلب، کلیه تا حداکثر دو برابر مبلغ تعهد
 • هزینه‌های تست ورزش، نوار عضله، نوار مغز، نوار عصب، آنژیوگرافی چشم با سقف تعهد ۵ درصد پایه
 • هزینه جراحی‌های سرپایی مانند: گچ گیری، شکستگی، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزین لیپوم و تخلیه کیست
 • جبران خسارت برای رفع عیوب انکساری چشم تا میزان حداکثر ۳ میلیون ریال (مطالعه مقاله هزینه عمل چشم در بیمه تکمیلی پیشنهاد می‌شود.)
 • ارائه پوشش‌های بیمه‌ای برای برخی از خطرات طبیعی با حق بیمه اضافی به میزان ۵ درصد
 • هزینه تهیه اعضای طبیعی بدن، حداکثر به میزان تعهد پایه سالیانه(برای گروه‌های ۱۰۰۰ نفر به بالا)

هزینه‌های پزشکی خارج از پوشش بیمه تکمیلی

بیمه تکمیلی سرمد برای برخی از هزینه‌های درمانی استثنائاتی دارد. در حقیقت برخی از حوادث و بیماری‌ها را تحت پوشش قرار نمی‌دهد و در قالب استثنائات بیمه‌ای خود این موارد را عنوان می‌کند که به شرح زیر است:

 • آسیب‌‌های ناشی از حوادث طبیعی مانند: سیل، زلزله، آتش‌فشان
 • سقط‌ جنین( مگر با تشخیص پزشک معتمد انجام شود.)
 • عیوب مادرزادی
 • آسیب‌‌های ناشی از حوادث هسته‌ای
 • هزینه‌‌های اتاق خصوصی( مگر با تشخیص پزشک متخصص انجام شود.)
 • اعمال جراحی‌های زیبایی بدون جنبه درمانی
 • آسیب‌های ناشی از جنون یا از دست دادن مشاعر
 • هزینه همراه بیماران ۷ تا ۷۰ ساله( مگر در مواردی که به تشخیص پزشک ضروری باشد.)
 • خودکشی و آسیب دیدن در اثر شرکت در اعمال خلاف قانون
 • هزینه‌های معلولیت ذهنی و ازکارافتادگی کامل
 • ترک اعتیاد
 • آسیب‌‌های ناشی از جنگ، اعتصاب، شورش، آشوب، کودتا و قیام

شرایط تهیه بیمه تکمیلی سرمد

شرکت بیمه سرمد، خدمات بیمه تکمیلی را به صورت گروهی ارائه می‌کند. هر شرکت بیمه‌ای برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی گروهی، تعدادی از کارکنان یا متقاضی‌ها را تعیین می‌کند تا بتوانند از خدمات درمانی استفاده کنند. سازمان یا شرکت متقاضی، باید حداقل تعداد ۵۰ نفر از کارکنان خود را برای بیمه تکمیلی سرمد، معرفی کند تا مشمول این بیمه‌نامه شود. برای مطالعه بیشتر در مورد پوشش ها و شرایط بیمه تکمیلی گروهی و سازمانی به مقاله بیمه تکمیلی گروهی چیست؟ مراجعه نمایید.

بیمه تکمیلی سرمد

پوشش‌ها و شرایط تهیه بیمه تکمیلی سرمد

همچنین برای تحت پوشش قرار گرفتن بیمه درمان تکمیلی باید کارکنان محدودیت سنی مشخصی داشته باشند. محدودیت سنی برای بیمه تکمیلی سرمد، ۶۰ سال است، اما افرادی که سن بالای ۶۰ سال دارند، می‌توانند با پرداخت حق بیمه بیشتر، از خدمات استفاده کنند. شرایط حق بیمه افراد بالای ۶۰ سال به شرح زیر است:

 • افرادی که بین ۶۰ تا ۷۰ سال سن دارند، با ۵۰ درصد حق بیمه اضافی، می‌توانند از بیمه تکمیلی استفاده کنند.
 • افرادی که بیش از ۷۰ سال سن دارند، با ۱۰۰ درصد حق بیمه اضافی، می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.

فرانشیز و دوره انتظار در بیمه درمان

همان‌طور که می‌دانید شرکت‌های بیمه‌ای برای جبران خسارت‌ها سقف تعهدات دارند. در برخی از مواقع نیاز است که بیمه‌شده، مبلغی از هزینه‌های ایجاد شده را پرداخت کند که به آن فرانشیز بیمه می‌گویند. فرانشیز میزان درصدی از هزینه‌های پرداختی از سوی بیمه‌شده است. حداقل فرانشیز بیمه سرمد در تمام موارد برای سهم بیمه‌گر اول معادل ۳۰ درصد هزینه‌های درمان است. هنگامی‌ که بیمه‌شده از موارد بیمه‌گر اول استفاده کند و تعهدات بیمه‌گر اول از حداقل درصد گفته‌شده کمتر نباشد، فرانشیزی کسر نمی‌شود.

همچنین برای گروه‌های کمتر از ۱۰ هزار نفر میزان ۱۰ درصد فرانشیز اضافی از هزینه‌ها کسر خواهد شد.

برای استفاده از خدمات جراحی و زایمان در بیمه تکمیلی سرمد، باید دوره انتظار مشخص شده به اتمام برسد. هنگامی‌ که بیمه تکمیلی را تهیه می‌کنید، نمی‌توانید بلافاصله از برخی از پوشش‌ها استفاده کنید؛ زیرا دوره انتظار دارند. به طور مثال دوره انتظار بیمه‌های تکمیلی برای زایمان، حداقل ۹ ماه است و برای جراحی‌ها ۳ ماه خواهد بود.

نکته: با افزایش تعداد متقاضی‌های بیمه تکمیلی، دوره انتظار بیمه تکمیلی کاهش پیدا خواهد کرد.

مراحل دریافت خسارت

برای دریافت خسارت بیمه تکمیلی سرمد باید اقدامات لازم و مدارک مورد نیاز را به این شرکت بیمه‌ای تحویل دهید. همان‌طور که گفته‌شد، پیش نیاز برخی از بیماری‌ها، پایان دوره انتظار است و در این دوره انتظار اگر هزینه‌ای شود، به بیمه‌شده خسارتی پرداخت نمی‌شود. البته که هزینه‌های بعد از این دوره پرداخت خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت هزینه‌های درمان شامل: پرونده پزشکی، بیمه نامه، فاکتور‌های پرداخت هزینه به همراه مهر و مدارک شناسایی بیمه‌شده است.

به طور کلی پرداخت هزینه‌های بیمه تکمیلی سرمد به دو بخش تقسیم می‌شود:

 • مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیلی
 • رفتن به سایر مراکز درمانی

مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیلی

هنگام مراجعه به این مراکز برای اینکه بتوانید از مزیت‌های بیمه تکمیلی سرمد بهره‌مند شوید، نیاز است که معرفی نامه از شرکت بیمه خود دریافت کنید. برای تهیه معرفی‌نامه به صورت آنلاین یا حضوری شرایطی برای شما فراهم شده‌است که در کوتاه ترین زمان اقدامات لازم را انجام دهید.

اگر از بیمارستان‌ها یا مراکز درمانی پایه برای درمان استفاده می‌کنید، نیازی به پرداخت فرانشیز بیمه تکمیلی نیست و شرکت بیمه سرمد تا سقف تعهدات خود، به جبران خسارت می‌پردازد. در صورتی که هزینه‌های درمانی بیشتر از سقف تعهدات بیمه تکمیلی باشد، مابقی هزینه‌ها بر عهده بیمه‌شده است.

شما به راحتی می‌توانید به سایت رسمی‌ بیمه سرمد مراجعه کنید و لیست تمام مراکز درمانی طرف قرارداد با این مجموعه را بررسی کرده و با توجه به شرایط خود به این مراکز مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی: بیمه تکمیلی چیست و چه مزایایی دارد؟

 مراجعه به سایر مراکز درمانی

هنگامی‌ که به سایر مراکز درمانی که طرف قرارداد بیمه تکمیلی سرمد نیستند، مراجعه می‌کنید، باید تمام هزینه‌ها را پرداخت کنید و بعد از آن با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به نمایندگی‌های بیمه سرمد مراجعه کرده و مطابق با سقف تعهدات بیمه‌گر، خسارت خود را دریافت کنید.

در این شرایط میزان فرانشیز از خسارت پرداخت شده به بیمه‌شده کسر می‌شود و هزینه‌های مازاد بر سقف تعهدات بر عهده بیمه‌شده خواهد بود. حداقل فرانشیز بیمه تکمیلی سرمد ۳۰ درصد هزینه‌های درمان است.

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی سرمد

مراکز طرف قرارداد با بیمه‌گر، یکی از مهمترین گزینه‌ها هنگام تهیه بیمه تکمیلی است. تعداد و پراکندگی مراکز طرف قرارداد با بیمه‌گر اهمیت زیادی دارد، زیرا بیمه شده‌ها بدون دغدغه می‌توانند از خدمات استفاده کنند.

بیمه سرمد در حال حاضر با ۸۸ بیمارستان در تهران قرارداد دارد، همچنین علاوه بر این ۷۵ مرکز دندانپزشکی، ۴۰ فیزیوتراپی و ۷۰ مرکز آزمایشگاهی در سطح تهران با این شرکت بیمه‌ای طرف قرارداد است.

نکته: مراکز طرف قرارداد بیمه سرمد در سایر شهرهای تنوع و پراکندگی بالایی دارند.

برای پیدا کردن مراکز طرف قرارداد به سایت بیمه سرمد مراجعه کنید. همچنین می‌توانید اطلاعات تکمیلی را از شعب بیمه سرمد هم دریافت کنید.

بیمه تکمیلی سرمد

خرید بیمه تکمیلی از بهترین کارگزاری

خرید بیمه تکمیلی از بیمه دات کام

با توجه به توضیحاتی که داده شد، استفاده از بیمه تکمیلی سرمد می‌تواند تا حدود زیادی هزینه‌های درمان را کاهش دهد و بیمه‌شده بدون دغدغه مالی برای درمان بیماری‌ها اقدام کند.

همان‌طور که می‌دانید با مقایسه و استعلام به راحتی می‌توان بهترین بیمه تکمیلی را تهیه کرد تا بهترین خدمات را دریافت کنید. بیمه دات کام یک سامانه استعلام، مقایسه و خرید انواع بیمه نامه است که برای کاربر‌های خود شرایط خرید انواع بیمه را با مقایسه فراهم کرده است. کافی است برای خرید بیمه تکمیلی به سایت بیمه دات کام مراجعه کرده و در منوی محصولات بیمه درمان را انتخاب کنید تا با وراد کردن اطلاعات و استعلام گرفته شده، از مزیت‌های این بیمه‌نامه بهره‌مند شوید.

تیم پشتیبان بیمه دات کام به صورت ۲۴ ساعته و در طول ۷ روز هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. همچنین اگر سوال یا ابهامی‌ درباره بیمه تکمیلی دارید که در این متن به آن اشاره نشده است، می‌توانید در انتهای مطلب و به صورت کامنت با کارشناس‌های بیمه‌ای در ارتباط باشید.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
مزایای بیمه شخص واحد دی
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ / بیمه درمان و تکمیلی

چک لیست ۸ مزایای بیمه شخص واحد دی در ۱۴۰۳ + پوشش ها درمانی

مزایای بیمه شخص واحد دی را می‌توان استفاده همه افراد جامعه با هر شرایط شغلی دانست. اگر شما هم جزو افرادی هستید که تمایل به استفاده از خدمات درمانی بیشتر دارید اما شرایط خرید بیمه تکمیلی برای شما فراهم نیست، توصیه می‌کنیم که این بیمه نامه را خریداری کنید

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب

دیدگاه کاربران بیمه دات کام
person
صادق غیاثی
۱۰ آبان ۱۴۰۲

سلام،من خودم وهمسرو پسرم تحت پوششن ولی دخترم نیست،چراااا؟؟؟از حقوقم حق بیمه چهار نفر کم میشه!!!!
توضیح لطفا

  person
  نویسنده بیمه
  ۱۳ آبان ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز. به یکی از شعب بیمه مربوطه مراجعه نمایید و موضوع را پیگیری کنید.

person
رضا
۰۲ مهر ۱۴۰۲

باسلام .خودم و همسرم بیمه تکمیلی سرمدهستیم .نوزادمون یک ماه هستش بابت بیمه تکمیلی مگردوره انتظارداره؟ممنون میشم جواب بدین

  person
  نویسنده بیمه
  ۰۳ مهر ۱۴۰۲

  سلام دوست عزیز
  خیر بیمه تکمیلی نوزادان دوره انتظار ندارد.

person
شرایط دریافت معرفی نامه بیمارستانی
۱۷ فروردین ۱۴۰۲

سلام پدرمن بازنشسته بانک صادرات هستند خراسان حنوبی
برای بستری در بیمارستان نیاز به معرفی نامه از بیمه سرمد دارم از کدوم شعبه در بیرجند میتونم دریافت کنم؟؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. فرقی ندارد به کدام شعبه بروید. می توانید از هر کدام از شعبه ها معرفی نامه را دریافت کنید.

person
شهریار
۰۳ فروردین ۱۴۰۲

بیمه سرمد هزینه های تکمیلی درمان مهر ماه۱۴۰۱ لغایت اسفند گذشته تامین اجتماعی رو پرداخت نکرده
پول بیمه پرداخت شده متاسفانه بیمه سرمد هیچ پرداختی نداشته .
کجا باید پیگیری کنیم

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ فروردین ۱۴۰۲

  سلام. به یکی از کارگزاری های بیمه سرمد به صورت حضوری مراجعه کنید.

person
علی
۲۷ بهمن ۱۴۰۱

واقعا سرمد مزخرف ترین بیمه هست
۳۰ اذر فاکتور کردند بعد دو ماه هنوز پول واریز نکردند

person
هادی
۰۱ بهمن ۱۴۰۱

بانک عامل و طرف قراردادشان یعنی مهر اقتصاد با ایب بیمه همکاری نمیکند .بدیهی است نمیتوانند به تعهدات خود عمل کنند

person
هادی
۰۱ بهمن ۱۴۰۱

با سلام نمایندگان محترم بیمه سرمد به اداره ما آمدند و از بعضی همکاران برای بیمه عمر ثبت نام کردند و قرار شد پس از عقد قرار داد و ۲۰میلیون تومان وام به بیمه شده پرداخت بشه و در واقع ایشان ۶۰میلیون تومان بیمه میشه با ماهی یک میلون تومان تا ۵ سال .قرار بود پس از سه هفته از تکمیل فرم و افتتاح حساب در بانک امهر اقتصاد وام پرداخت بشه ولی الان بیش از دوماهه که خبری نیست و میگویند بانک به ما جواب نداده است.الان که اول کار نمیتوانند به تعهد خود عمل نمایند چگونه پس از ۵ سال برای گرفتن پول خودمان باز مشکل پیش نیاید و بگویند بانک به ما جواب نداده است.پیشنهاد می کنم دنبال بیمه معتبری بروید که حداقل بانک عامل و طرف قرارداد خودش قبولش داشته باشه نه این بیمه که معلوم نیست چرا بانک با آن همکاری نمی کند که جای تامل دارد.

person
شاکی
۲۵ دی ۱۴۰۱

سلام
من به همراه نسخه ها و سنوها و داروها دستور پزشک رو فرستادم ،الان چند تا رو پس فرستادن به بهانه نداشتن دستور پزشک که من مرتب چک کردم همه چی کامل بود

person
S
۱۷ دی ۱۴۰۱

بدترین بیمه ممکن .
با هیچ جایی (بیمارستان) تو شهرهای دیگه جز تهران طرف قرارداد نیست خیلی از بیماری ها(بیماری خود ایمنی )براش تعریف شده نیست و پولی پرداخت نمیکنه

person
محمد کاظمی
۱۴ دی ۱۴۰۱

لطفا از رییس یا بازرسی بیمه یا بیمه مرکزی شماره تلفنی دارید در سایت قرار بدهید ممنون
محمد کاظمی زاهدان

person
محمد کاظمی
۱۴ دی ۱۴۰۱

متاسفانه من در زاهدان بیمه تکمیلی سرمد را دارم و در ماه آخر هیچ دندانپزشکی به ما نوبت نداد یکجا رفتیم گفت سایت و هزینه ها ثبت نکردند اما در لیست قرارداد از پارسال نوشته بود جای دیکر گفت لغو شده ما که مدرک قراداد نشان دادیم گفت تا اخر سال پر هست جل الخالق چهار ماه دیگر تا سال مونده و من پنج نفر از طرف اداره پول کم میشود و اصلا خدماتی نگرفتم این پول ها که کم میشه از کارگر پول حق الناس هست و روی کار و کسب و روزی شما اثر گذار هست کاری کنید خدا را خوش بیاد اقایون مسئول

person
ایزدی
۰۴ دی ۱۴۰۱

آشغال ترین بیمه تکمیلی بیمه سرمد هست واقعا افتضاح هست ، عدم پاسخگویی و پرداخت اشتباه مبالغ

person
ملکی
۰۷ آذر ۱۴۰۱

با سلام . متاسفانه در سایت و نه در اپلیکشن منوی بارگذاری و ارسال اسناد پزشکی نیست و این جای تعجبه در چنین عصری باز مراجعه حضوری االخصوص از شهرستان به مرکز استان

person
Somay
۲۸ آبان ۱۴۰۱

بیمه تکمیلی سرمد؛
چند ماه بعد از بیمه شدن میشه ازش استفاده کرد برای جراحی

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱

  سلام سه ماه بعد اصولا می توان استفاده کرد

person
Arash
۱۱ آبان ۱۴۰۱

سلام ما میخایم تعداد رو جمع آوری و بیمه سرمد رو انجام بدیم فقط میخاستم سقف تعهدات رو تو کلیه امور بدونم

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱

  سلام باید به دفتر خود بیمه سرمد تماس بگیرید تا کارشناسان بسته به امکانات بهترین راهنمایی را بکنند.

person
Mahdi46
۳۰ مهر ۱۴۰۱

سلام .برای فرزندان همکار بانک صادرات شرایط بیمه تکمیلی چه مزایا وتفاوتی دارد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ آبان ۱۴۰۱

  سلام اگر همان بیمه است، تمامی مزایای هم تعلق میگیرد مگر اینکه در قرارداد چیز دیگری قید شده باشد.

person
از بیمه تکمیلی سازمان تامین اجتماعی استان گیلان هاشمی
۱۲ مهر ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر الان حدود ۲۰روزی هست اسناد و مدارک رو دادم خدمت رابط بیمه سرمد متاسفانه پرداخت صورت نپذیرفته علت تاخیر با توجه به قرارداد فی مابین قابل توجیه نیست و هیج جوابی از سوی رابط داده نمیشه خواهشن رسیدگی فرمایید

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱

  سلام ما فقط مطلب در خصوص بیمه تکمیلی نوشته ایم. با دفتر مرکزی تماس گرفته اید؟

person
کاوسی
۰۸ مهر ۱۴۰۱

سلام و عرض ارادت خیلی کوتاه عرض میکنم که چندین فقره مدارک درمانی از جمله شکستگی،ویزیت،عکسبرداری،دارو خدمت دوستان گرامی دربیمه سرمد ارسال کردم ولی بیشتر هزینه های بنده پرداخت نشد البته این بار این اتفاق افتاده و همیشه پرداخت میشده چند باری هم تماس گرفتم و پیگیری کردم ولی تا الان جوابی نگرفتم ممنون میشم رسیدگی بکنید عضو کوچک کاوسی

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ مهر ۱۴۰۱

  سلام ما سایت فروش بیمه هستیم و این مطلب را صرفا برای معرفی نوشته ایم.

person
مرتضی س
۲۹ شهریور ۱۴۰۱

ببخشید من بخش فرانشیز رو متوجه نشدم… اگه فرانشیز ۱۵ درصد باشه یعنی ما باید ۱۵ درصد هزینه رو پرداخت کنیم یا بیمه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

  سلام بله باید خودتان پرداخت کنید. البته اگر تامین اجتماعی داشته باشید، این هزینه پرداخت خواهد شد.

person
فرزانه
۱۲ مرداد ۱۴۰۱

سلام ببخشید بیمه تکمیلی سرمد هزینه ی لیزیک چشم ها رو هم پرداخت میکنه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

  سلام اصولا پوشش می دهند؛ اما به طرح انتخابی بستگی دارد. همچنین اینکه بهتر است سایت سرمد را بررسی کنید.

   person
   نیلو شیخی
   ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

   میخوام طرح انتخاب کنم نمیدونم فرقشون چیه و چه آیتم هایی دارن
   که بخوام یکی از اونارو انتخاب کنم

    person
    کارشناس بیمه
    ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

    سلام دوست عزیز، تفاوت طرح ها در میزان پوشش شان است. برای مثال، طرح ۱ پوشش دندانپزشکی ۲۰۰ هزار تومانی دارد و در طرح ۳ میزان این پوشش به ۳ میلیون تومان می رسد (این یک مثال کلی است.)

person
محسن‌عیسی زاده
۱۱ مرداد ۱۴۰۱

باسلام .سقف فرانشیت بیمه سرمد در قبال هزینه دندانپزشکی چقدر می باشد

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

  سلام به طرحی که انتخاب میکنید، بستگی دارد.

person
بافقی
۰۸ تیر ۱۴۰۱

سلام بیمه سرمد با مراکز درمانی بافق هم همکاری داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۹ تیر ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید در سایت مشاهده کنید.

   person
   مهسا
   ۰۵ مرداد ۱۴۰۱

   سلام پدرمن کنار لبش تومور سرطانی داره بایدعمل بشه بیمه تکمیلی سرمد داره میخواستم بپرسم هزینه عمل ۸۰ میلیون باشه با فرانشیز۳۰درصد ماچقدر باید هزینه پرداخت کنیم؟ بیمه چقدر پرداخت میکنه؟

    person
    کارشناس بیمه
    ۰۶ مرداد ۱۴۰۱

    سلام اول از همه باید بپرسید که آیا آن شرکت قبول می کند یا خیر. فرانشیز ۳۰ درصد حدود ۲۵ میلیون شما باید بدهید.

person
سید
۰۵ خرداد ۱۴۰۱

سلام آیا درمورد پروتز چشم میتواند هزینه پرداخت کند

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، باید پوشش های بیمه تکمیلی شرکت خود را مشاهده کنید.

person
ماهی
۲۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام آیا درصورت اختیاری بودن زایمان سزارین بیمه سرمد هزینه زایمان رو میده؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱

  سلام دوست عزیز، این را باید از دفتر بیمه سرمد بپرسید.

person
یوسفی
۲۴ اسفند ۱۴۰۰

سلا ۵۰ نفر باید از یک صنف کاری باشند یا فرقی نمیکنه مثلا میشه از دوست و آشنا و فامیل گروهی ۵۰ نفره بشیم؟
هزینه ی پرداختی برای بیمه تکمیلی چقدره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، برای بیمه تکمیلی همه باید از یک شرکت و کارمند آنجا باشند.

person
فردین
۰۳ اسفند ۱۴۰۰

سلام در اپلیکیشن بیمه سرمد ادرس مطب خصوصی پزشک متخصص و داروخانه برای شهرما وجود ندارد ، اگر روزی لازم باشد از این خدمات استفاده کنیم ،چگونه باید عمل بکنیم ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۳ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، باید با دفتر خود بیمه تکمیلی سرمد تماس بگیرید.

person
آرمین
۰۱ اسفند ۱۴۰۰

سلام ، جراحی ارتروسکوپی مچ پا و ترمیم رباط مچ پا تحت پوشش بیمه سرمد هست یا نه ؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، تمامی اطلاعات مورد نظر نوشته شده است. برای دریافت پاسخ دقیق باید با خود شرکت بیمه تکمیلی سرمد تماس بگیرید.

person
محمد
۱۷ بهمن ۱۴۰۰

ایا بیمه سرمد شامل درمان های دندان پزشکی می باشد؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، در طرح های بیمه تکمیلی شرکت ها پوشش دندانپزشکی وجود دارد؛ اما باید ببینید که این پوشش تا چه و حد میزان است

person
ایرج
۰۴ بهمن ۱۴۰۰

سلام بیمه کرونا سرمد هم داره؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، بیمه سامان است که فقط بیمه کرونا دارد. شما می توانید برای خرید بیمه تکمیلی از طریق سامانه سرمد اقدام کنید.

person
احترام
۰۴ بهمن ۱۴۰۰

سلام خدمات پاراکلینیکی بیمه سرمد شامل چه مواردی میشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۵ بهمن ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، برای دریافت فهرست خدمات پاراکلینیکی باید به سایت بیمه سرمد یا مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید.

person
یاران
۲۱ دی ۱۴۰۰

بیمه سرمد تا الان خیلی خوب پیش رفته اما قراره همینطوری بمونه؟ یعنی تغییری یا بهبودی نداشته باشه؟

  person
  کارشناس بیمه
  ۲۱ دی ۱۴۰۰

  سلام دوست عزیز، در خصوص تغییرات بیمه تکمیلی سرمد، هرچیزی اتفاق بیفتد در اینجا اطلاع رسانی خواهیم کرد.

person
وحید
۰۱ دی ۱۴۰۰

اکثریت مردم بیمه تامین اجتماعی هستن …مشاغل آزاد..۵۰ نفر از کجا گیر بیاریم ..کاش بیمه تکمیلی انفرادی رو هم برای فقرا اوکی میکردین 🌹

  person
  کارشناس بیمه
  ۰۱ دی ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر این مساله دست ما نیست ما کارگزار آنلاین و سامانه فروش بیمه هستیم و بیمه شرکت های مختلف رو انلاین ارائه می دهیم ولی کلام شما قابل تامل است و به نمایندگان بیمه اعلام خواهد شد.

person
وحید
۰۱ دی ۱۴۰۰

سلام …بهترین بیمه تکمیلی در کشور هست ولی صد افسوس که انفرادی انجام نمیدن

عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید