24 مهر 1398

بیمه حوادث اربعین” بیمه رازی را از پایانه های فروشگاهی بخرید!

جهت تسهیل در سفر زائرین کربلای معلی، بیمه دات کام به عنوان مرجع ارائه خدمات نوین بیمه ای آنلاین، امکان خرید بیمه از پایانه های فروشگاهی را فراهم کرد.

زائرین اربعین حسینی بدون مراجعه به شبکه فروش بیمه ها، می توانند از طریق پایانه های فروش بانکی (POS) “بیمه نامه عتبات” را خریداری کرده و تا پایان سفر تحت پوشش بیمه رازی باشند.

به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، این شرکت با همکاری و نوآوری شرکت دانش بنیان “بیمه دات کام” وابسته به “گروه شرکت های انیاک” ؛ به منظور تسهیل درخرید بیمه نامه عتبات و دسترسی آسان زائرین کربلا این امکان را فراهم کرد تا مشتریان از طریق کارت بانکی خود و مراجعه به پایانه فروش، بیمه نامه خود را متناسب با سه طرح ارایه شده بیمه رازی صادر و پرینت بیمه نامه را از دستگاه POS دریافت کنند.

هم اکنون در مرزهای خروجی کشور به سمت عراق، (مرز مهران، مرز خسروی، مرز شلمچه و مرز چذابه ) این دستگاه ها برای زائرین عتبات و افراد شرکت کننده در پیاده روی اربعین، مهیا شده است و زائران گرامی میتوانند به راحتی بیمه نامه خود را تهیه نمایند.

عملیات صدور بیمه نامه عتبات با کشیدن کارت بانکی آغاز و سپس گزینه بیمه اربعین را انتخاب می نماید. این بیمه نامه به مدت ۸ – ۱۰ – ۱۵- ۳۱ و ۶۲ روزه صادر می شود و کاربرمی تواند درگام بعدی تعداد روزهای سفر خود را انتخاب کند. با انتخاب مدت بیمه نامه درمرحله بعد یکی طرح های یک – دو و یا طرح سه ، بیمه حوادث را باید انتخاب نماید که این طرح ها از بیمه نامه پایه در طرح یک آغاز و در طرح سه میزان تعهدات بیمه گر افزایش می یابد.

بعد از انتخاب طرح مورد نظر شماره تلفن همراه خود را وارد و منتظر دریافت پیامک تایید نهایی می شوند. پس از دریافت پیامک، مرحله واردکردن کد ملی و تاریخ تولد بیمه گذار یا همان مسافراست. سپس رمز کارت بانکی را وارد و تایید نهایی را انتخاب می کنید. دیگر بیمه نامه آماده و می توانید پرینت ثبت نام را دریافت کنید.

یادآورمی شود: کمترین قیمت بیمه نامه اربعین ۱۰ هزارو ۵۰۰ تومان و سقف آن تنها ۵۸ هزار تومان است.

دراین طرح خطراتی چون فوت به هر علت – فوت ناشی از حادثه ،حادثه – نقص عضو ناشی از حادثه -فوت و نقص عضو ناشی از حادثه تروریستی – هزینه درمان ناشی از حادثه-هزینه درمان بیماری در صورت بستری – بازگرداندن جسد بیمه شده متوفی به ایران در صورت فوت وی در خارج از کشور- مفقود شدن مدارک و گذرنامه-پرداخت هزینه بازگشت در موارد خاص به دلیل مسائل حاد پزشکی یا فوت بستگان درجه یک در صورتیکه نتواند از بلیط اصلی برای بازگشت استفاده نماید و هزینه ارسال داروهای ضروری با تایید پزشکی به کشوری که بیمه شده در آن بستری می باشد، دراین سه طرح تحت پوشش قرار می گیرند.

همچنین پرداخت هزینه بازگشت در موارد خاص به دلیل مسائل حاد پزشکی یا فوت بستگان درجه یک در صورتیکه نتواند از بلیط اصلی برای بازگشت استفاده نماید و هزینه ارسال داروهای ضروری با تایید پزشکی به کشوری که بیمه شده در آن بستری می باشد بدون سقف تعهدات، پوشش دارد.

زائرین محترم شهرهای نجف، کربلا ، کاظمین و سامرا می توانند علاوه بر خرید بر روی پایانه های فروشگاهی مستقر در مرزهای خروجی کشور، با مراجعه به وب سایت بیمه دات کام اقدام به خرید این بیمه نمایند و تنها با پرداخت ۱۰ هزار تومان با تامین پوشش های مورد نیاز پیاده روی اربعین را آغاز نمایند.

آخرین مقالات مرتبط با این مطلب مشاهده آرشیو مقالات مشاهده آرشیو
12 اردیبهشت 1401 / اطلاعات بیمه ای

بیمه تامین اجتماعی چیست؟+ انواع، پوشش‌ها و خدمات

بیمه تامین اجتماعی چه پوشش‌ها و خدماتی به بیمه‌گزاران می‌دهد؟ شرایط بازنشستگی بیمه را در این مقاله بخوانید.

01 اردیبهشت 1401 / اطلاعات بیمه ای

بیمه فراگیر خانواده ایرانی برای همه اعضای خانواده

بیمه فراگیر خانواده مخصوص چه افرادی است؟ این بیمه‌نامه چه طرح‌ها و پوشش‌هایی دارد؟ برای آگاهی بیشتر این مقاله را بخوانید.

20 فروردین 1401 / اطلاعات بیمه ای

قوانین کار: میزان حقوق اضافه کاری و ساعات قانونی کار هر کارگر در 1401

اگر کارگر یا کارفرما هستید و می‌خواهید اطلاعاتی در مورد قوانین کار کسب کنید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

20 فروردین 1401 / اطلاعات بیمه ای

بیمه قالی بافی: مزایایی که هر هنرمند قالیباف، می‌تواند از آن بهره ببرد.

اگر یک هنرمند قالی باف هستید و بیمه‌ای ندارید، می‌توانید تحت پوشش بیمه قالیبافی قرار بگیرید! با خواندن این مقاله با جزییات بیمه قالی بافی آشنا شوید.

03 فروردین 1401 / اطلاعات بیمه ای

خدمات درمانی با کارت ملی را چگونه بدون نیاز به دفترچه تامین اجتماعی دریافت کنیم؟

هویتِ مورد اعتماد جزء حیاتی یک جامعه با عملکرد خوب است. به همین دلیل است که بهبود امنیت، کاهش تقلب در شناسنامه و سرقت هویت و اعتمادسازی در دستور کار هر دولتی قرار

01 فروردین 1401 / اطلاعات بیمه ای

مشاور بیمه: وظایف، مزایا و ویژگی‌ها+ چگونه مشاوره بیمه شویم؟

اگر به دنبال یک شغل پاره وقت با پورسانت بالا هستید، اگر به دنبال شغل دوم در کنار شغل اصلی خود هستید، حتما این مقاله را بخوانید!

فرم ارسال دیدگاه پیرامون این مطلب
عضویت در خبرنامه برای اطلاع از تخفیف های ماهانه در خبرنامه بیمه دات کام عضو شوید