بیمه دات کام

شرکت بیمه میهن

استعلام قیمت و خرید بیمه میهن

در سال 1378، شرکت بیمه میهن، به جمع سازمان‌های خصوصی صنعت بیمه اضافه شد. این مجموعه به شماره 330902 ثبت شده و پروانه فعالیت خود را در از بیمه مرکزی دریافت کرده است. سرمایه ثبت شده این شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها، 150 میلیارد تومان است. این مجموعه 37 شعبه و 400 نمایندگی در سراسر کشور دارد. مؤسسه ماهان صحت ایرانیان، شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین و شرکت سرمایه‌گذاری سیمای توسعه کار، سهامداران اصلی و عمده این شرکت هستند. فواید داشتن بیمه این روزها بر هیچکس پوشیده نیست. با توجه به اینکه کارآیی بیمه در زمانی است که برای شما حادثه‌ای اتفاق بیفتد و بیمه در صدد جبران خسارت های مالی آن برآید.انتخاب یک شرکت بیمه خوشنام که بتوان برای آن روزها بر روی آن حساب کرد کار آسانی نیست. با توجه به اینکه این روزها شرکت‌های بسیاری خدمات بیمه ای ارائه می‌دهند، افراد در هنگام خرید دچار سردرگمی خواهند شد. شرکت بیمه میهن با توجه به اینکه یک سابقه نسبتا طولانی در زمینه بیمه دارد و یکی از شرکت‌های خوشنام این زمینه است، می‌تواند حامی شما در روزهای سخت و جبران کننده خسارت‌های شما باشد.

چرا شرکت بیمه میهن را اننتخاب کنیم؟

یکی از مهم‌ترین معیارهای انتخاب شرکت بیمه، میزان سطح توانگری مالی آن مجموعه است. این فاکتور نشان می‌دهد، بیمه‌گر مورد نظر تا چه اندازه توانایی پرداخت خسارات احتمالی را دارد. شرکت بیمه میهن، در بالاترین سطح توانگری مالی قرار دارد و این یک مزیت برای آن محسوب می‌شود.

بیمه شخص ثالث میهن

شرکت بیمه میهن برای انواع خودرو، بیمه شخص ثالث ارائه می‌دهد. این یک بیمه‌نامه اجباری برای تمام وسایل نقلیه موتوری زمینی محسوب می‌شود. بیمه ثالث میهن، مسئولیت خسارات جانی و مالی وارد شده از طرف راننده مقصر به افراد زیان‌دیده را بر عهده می‌گیرد.

## بیمه ثالث شرکت میهن چه پوشش‌هایی دارد؟

این بیمه‌نامه خسارات جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث، همچنین خسارات جانی راننده مقصر را جبران می‌کند. خسارات جانی می‌تواند شامل فوت، نقص عضو، از کار افتادگی و جراحت باشد. در سال 1402، سقف خسارات جانی بیمه شخص ثالث میهن در ماه‌های حرام، 1 میلیارد و 200 میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود؛ این عدد برای ماه‌های عادی 900 میلیون تومان است. سقف پرداخت خسارت مالی نیز امسال حداقل 30 میلیون و حداکثر 600 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

استثنائات بیمه شخص ثالث

موارد زیر، تحت پوشش بیمه ثالث میهن نیست:

 • ایجاد خسارت عمدی
 • خسارت‌های ایجاد شده ناشی از مواد هسته‌ای و رادیواکتیو
 • خسارت وارد شده به وسیله نقلیه مقصر حادثه
 • مبلغ جرایم نقدی
 • خسارت بار وسیله نقلیه

بیمه بدنه میهن

بیمه شخص ثالث برای تمام وسایل نقلیه اجباری است؛ اما یک بیمه اختیاری هم وجود دارد که اهمیت آن از این بیمه بیشتر نباشد، کمتر نیست. با استفاده این محصول که بیمه بدنه نام دارد، خسارت راننده مقصر هم جبران می‌شود؛ به علاوه، این بیمه پوشش‌های دیگری نظیر جبران خسارت سرقت و آتش سوزی هم دارد که ارزش خرید آن را بالا می‌برد.

بیمه بدنه میهن چه حوادثی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟

شرکت بیمه میهن، خطراتی نظیر آتش سوزی و سرقت کلی را در حالت پایه بیمه بدنه تحت پوشش قرار می‌دهد. بیمه‌گزار می‌تواند با پرداخت حق بیمه بیشتر، خطرات دیگری نظیر سرقت درجای لوازم خودرو را پوشش دهد. هزینه بیمه بدنه میهن بر اساس ارزش و مدل خودرو تعیین می‌شود؛ هرچه ارزش خودرو بیشتر باشد، حق بیمه نیز افزایش پیدا می‌کند.

بیمه آتش سوزی میهن

آتش سوزی یکی از خطرناک‌ترین و ترسناک‌ترین حوادثی است که می‌تواند برای شخصی اتفاق بیفتند. آتش با سرعت پیشرفتی که دارد، در چشم به هم زدنی تمام محیط اطراف را فرا می‌گیرد. با بیمه آتش سوزی میهن، دیگر خیال مالکین از بابت خطر آتش سوزی و خسارات مالی احتمالی راحت می‌شود.

پوشش های بیمه آتش سوزی میهن

بیمه آتش سوزی میهن، در حالت پایه خطراتی که ناشی از آتش سوزی، صاعقه و انفجار (آصا) باشند را تحت پوشش قرار می‌دهد. مالک می‌تواند با پرداخت مبلغ بیشتر، موارد دیگری را به بیمه‌نامه اصلی خود اضافه کند. پوشش‌های اضافی بیمه آتش سوزی میهن شامل زلزله، آتشفشان، سیل، طغیان آب، ترکیدگی لوله، طوفان، تندباد، گردباد، هزینه پاکسازی محل، مسئولیت در برابر همسایگان، هزینه پزشکی ساکنین و هزینه اجاره اسکان موقت می‌شود. شرکت بیمه میهن، این پوشش‌ها را در طرح‌های مختلفی ارائه می‌دهد که شامل موارد زیر می‌شود:

 • طرح منازل مسکونی: شامل ساختمان، اثاثیه، تأسیسات و مشاعات
 • طرح جامع خانوار
 • طرح مراکز غیر صنعتی: شامل ادارات، بیمارستان‌ها، مراکز تجاری، فروشگاه‌ها، مراکز تفریحی و...
 • طرح مراکز صنعتی: شامل کارخانه‌ها و کارگاه‌ها
 • طرح تمام خطر اموال: شامل پروژه‌های بزرگ با سرمایه و ریسک بالا
 • طرح انبارهای عمومی و اختصاصی
 • طرح مرهونات بانکی: شامل دارایی‌های وثیقه برای دریافت تسهیلات از بانک

بیمه درمان تکمیلی میهن

سازمان‌هایی که تعداد کارکنان و اعضای تحت کفالتشان بیشتر از 50 نفر باشد، قابلیت این را دارند تا از خدمات بیمه تکمیلی میهن استفاده کنند. شرکت بیمه میهن هزینه این بیمه‌نامه را به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالیانه دریافت می‌کند. سقف تعهدات نیز با توجه به نیاز بیمه‌گزاران تعیین می‌شود. این بیمه‌نامه هزینه‌های مربوط به خدمات درمانی بیمارستان، جراحی، آمبولانس، ویزیت، دارو، دندانپزشکی، زایمان و... را تحت پوشش قرار می‌دهد.

استعلام بیمه میهن

جهت استعلام محصولات مختلف شرکت بیمه میهن می‌توانید از سایت بیمه دات کام استفاده کنید. برای این کار کافی است به صفحه رشته بیمه مورد نظر خود رفته و پس از تکمیل اطلاعات، بیمه‌نامه مورد نظر خود را جستجو کنید. در ادامه، از بین گزینه‌های موجود، شرکت بیمه میهن را انتخاب کنید.

پرسش‌های متداول

چرا باید شرکت بیمه میهن را انتخاب کنیم؟

این شرکت در بالاترین سطح توانگری مالی قرار دارد و به راحتی می‌تواند خسارات وارد شده را جبران کند.همچنین این شرکت، یکی از شرکت‌های خوشنام در زمینه بیمه است و می‌توانید با خیال راحت خرید بیمه میهن را انجام دهید.

شرکت بیمه میهن در کدام رشته بیمه‌ها فعال است؟

این مجموعه بیمه‌های آتش سوزی، درمان، حوادث، شخص ثالث، بدنه، باربری، عمر، هواپیما، کشتی، پول، انرژی، مسئولیت، اتکایی، مهندسی و مسافرتی را ارائه می‌دهد.تمامی این بیمه را می‌توانید به صورت آنلاین از سامانه بیمه دات کام خریداری نمایید.

کدام محصولات شرکت بیمه میهن در بیمه دات کام به فروش می‌رسد؟

متأسفانه در حال حاضر امکان خرید هیچ یک از محصولات این شرکت خصوصی در سامانه بیمه دات کام وجود ندارد؛ امیدواریم در آینده نزدیک تمام محصولات این مجموعه به سامانه ما اضافه شوند.

استعلام بیمه میهن را از چه طریقی میتوان انجام داد؟

برای استعلام قیمت بیمه میهن کافیست وارد سایت بیمه دات کام شده و پس از انتخاب رشته بیمه مورد نظر خود، هزینه بیمه میهن را مشاهده کرده و خرید خود را با خیال راحت انجام دهید. همچنین در صورتی که میخواهید استعلام اصالت بیمه‌ میهن را انجام دهید و از معتبر بودن بیمه‌نامه خود مطمئن شوید می‌توانید وارد سایت بیمه دات کام شده و استعلام اصالت را انجام دهید. همچنین این کار را می توانید با استفاده از سایت شرکت بیمه میهن نیز انجام دهید.