بیمه دات کام
لوگو بیمه ملت

شرکت بیمه ملت

استعلام، مقایسه و خرید بیمه ملت

با مجوز بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران شرکت بیمه ملت (سهامی عام) در سال 1382 تـأسیس شـد. شرکت بیمه ملت در انواع رشته‌های بیمه اعم از بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث، بیمه عمر، بیمه‌های درمان، بیمه آتش سوزی و... فعال است. بیمه ملت از بین شرکت‌های بیمه عمومی در سال 1401 در رتبه اول توانگری مالی قرار دارد.

شرکت بیمه ملت یکی از شناخته شده‌ترین و مطرح ترین شرکت‌های بیمه است که در ذهن بسیاری از افراد این برند نقش بسته است. بیمه ملت با حدود 20 سال سابقه در ارائه خدمات بیمه و با حضور در پروژه‌های بزرگ نقش مهمی در تولید و اشتغال زایی در کشور داشته است. این شرکت در انواع مختلف بیمه‌های زندگی و غیر زندگی خدمات خود را ارائه داده است تا بتواند در نقاطی که حادثه ای رخ می‌دهد، جبران خسارت‌های مالی را تا حدودی بر عهده بگیرد. با توجه به اینکه بیمه، آسایش و آرامش روانی را برای افراد به دنبال دارد ، شرکت بیمه ملت نیز این رهاورد را برای شما به ارمغان آورده است.

چرا باید شرکت بیمه ملت را انتخاب کنیم؟

برخی از نقاط برجسته و مزایای رقابتی شرکت بیمه‌گر ملت به شرح زیر است:

 • کسب نسبت توانگری مالی 409 درصد در سال 1401
 • بالاترین سطح توانگری مالی در بین شرکت‌های بیمه در شش سال متوالی
 • شبکه فروش گسترده (شعب و نمایندگی‌های فعال) در سراسر کشور
 • پذیرش شرکت در بازار اول بورس اوراق بهادار تهران

خرید بیمه ملت از بیمه دات کام

سامانه بیمه دات کام به شما این امکان را می‌دهد که به بررسی و مقایسه بیمه‌های مختلف پرداخته و بیمه‌نامه مورد نظر خود را با بهترین و مناسب‌ترین قیمت به صورت آنلاین خریداری نمایید و در اسرع وقت بیمه‌نامه را برای شما صادر می‌کند.همچنین برای خرید بیمه ملت نیز شما می‌توانید از همین سامانه اقدام نمایید.علاوه بر بیمه ملت، در سامانه بیمه دات کام بیش از 20 شرکت بیمه در رشته بیمه‌های مختلف حضور دارند که می‌توانید به راحتی به خرید بیمه مورد نظر خود بپردازید. محصولات زیر از شرکت بیمه ملت در سامانه بیمه دات کام ارائه می‌شود:

 • بیمه شخص ثالث ملت
 • بیمه موتور ملت
 • بیمه آتش سوزی ملت

بیمه‌های بالا را به راحتی و تنها با چند کلیک می‌توانید از سایت خریداری نمایید.

قیمت بیمه ملت

قیمت بیمه ملت در رشته‌های مختلف بیمه‌ها متفاوت است و شما در سامانه بیمه دات کام می‌توانید برای هر نوع بیمه‌ای که بخواهید، قیمت‌های بیمه ملت و دیگر شرکت‌ها را مشاهده کرده و سپس به بررسی و مقایسه پرداخته و بیمه موردنظر خود را با خیال راحت خریداری نمایید.

بیمه شخص ثالث ملت

بیمه شخص ثالث ملت، یک بیمه اجباری برای وسایل نقلیه است و تمامی وسایل نقلیه باید این بیمه را خریداری نمایند.بیمه ماشین ملت، خسارات جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث در تصادفات خودروها را پوشش می‌دهد. منظور از خسارت‌های جانی مواردی نظیر از کار افتادگی، شکستگی، نقص عضو، فوت و هزینه‌های درمانی است. خسارات مالی هم به مواردی نظیر آسیب به خودرو و اموال اشخاص ثالث مربوط می‌شود. برای خرید بیمه خودرو ملت می‌توانید به دات کام مراجعه کرده و پس از بررسی و مقایسه، بیمه مورد نظر خود را با بهترین و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

موارد خارج تعهد بیمه ثالث ملت

موارد استثناء در بیمه شخص ثالث ملت به شرح زیر است:

 • خسارات وارد شده به بدنه خودروی مقصر
 • خسارت وارد شده به تجهیزات و بار خودروی مقصر
 • خسارات ناشی از انفجارات هسته‌ای
 • خسارات ناشی از محکومیت جزائی
 • خسارات وارد شده در خارج از کشور

قیمت بیمه شخص ثالث ملت

قیمت بیمه شخص ثالث ملت تحت تأثیر مواردی مانند: حق‌بیمه پایه، حداقل و حداکثر پوشش‌های مالی، مقدار جریمه دیرکرد، تخفیفات شرکت بیمه و... است.

خرید بیمه شخص ثالث ملت

برای خرید بیمه شخص ثالث ملت به بخش استعلام بیمه ثالث سایت بیمه دات کام وارد شوید و مشخصات خودروی خود را وارد کنید.

بیمه موتور ملت

بیمه موتور ملت در واقع بیمه شخص ثالث مخصوص موتورسیکلت است که حوادث جانی و مالی وارد شده به شخص ثالث را جبران می‌کند. تمام پوشش‌های این بیمه‌نامه شبیه بیمه شخص ثالث سایر وسایل نقلیه است. برای خرید بیمه موتور سیکلت ملت می‌توانید با مراجعه به سامانه بیمه دات کام خرید خود را به صورت آنلاین انجام داده و در اسرع وقت بیمه نامه موتور سیکلت ملت خود را دریافت نمایید.

قیمت بیمه موتور ملت

موارد گوناگونی در تعیین قیمت بیمه موتور سیکلت ملت تأثیر می‌گذارد. سال ساخت، نوع و تعداد سیلندر موتور از جمله مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت بیمه ثالث موتور است.

خرید بیمه موتور ملت

برای خرید بیمه موتور ملت به بخش محصولات سامانه آنلاین بیمه دات کام وارد شوید. اطلاعات مربوط به موتور سیکلت خود را وارد نمایید. بعد از استعلام می‌توانید شرکت بیمه ملت را انتخاب کنید.

بیمه آتش سوزی ملت

بیمه آتش سوزی ملت یکی از انواع بیمه حوادث و اموال است. این بیمه‌نامه ساختمان و لوازم آن را در برابر خسارت¬های مالی ناشی از حوادثی نظیر آتش سوزی، صاعقه و انفجار بیمه می‌کند.

پوشش‌های بیمه آتش سوزی ملت

بیمه آتش سوزی ملت دو دسته پوشش دارد. خطراتی مانند آصا در دسته پوشش‌های اصلی بیمه‌نامه قرار می‌گیرد. پوشش خطراتی مانند سیل، زلزله، سقوط هواپیما، سرقت با شکست حرز و... در بخش تبعی بیمه‌نامه قابل دسترسی است.

قیمت بیمه آتش سوزی ملت

مواردی نظیر متراژ ساختمان، ارزش مالی ملزومات و وسایل درون بنا، نوع سازه، پوشش‌های تبعی و سقف تعهدات هر پوشش، قیمت بیمه آتش سوزی ملت را مشخص می‌کند.

خرید بیمه آتش سوزی ملت

برای خرید بیمه آتش سوزی ملت به بخش استعلام محصولات سایت بیمه دات کام بروید. سپس، مشخصات ملک خود را وارد کنید. بعد از استعلام، از بین گزینه‌هایی که نشان داده می‌شود، شرکت بیمه ملت را انتخاب نمایید.

استعلام بیمه ملت

شرکت بیمه ملت نیز همانند دیگر شرکت‌های بیمه این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید به استعلام بیمه خود بپردازید. اگر برای استعلام بیمه ملت خود می‌خواهید اقدام کنید و از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شوید، می‌توانید از سامانه سنهاب بیمه مرکزی اقدام کنید که این مورد را نیز می‌توانید از سامانه بیمه دات کام انجام دهید.همچنین از سایت بیمه ملت نیز می‌توانید از اصالت بیمه‌نامه خود اقدام نمایید.

علاوه بر این اگر می‌خواهید به استعلام قیمت بیمه ملت بپردازید، پس از انتخاب رشته بیمه مورد نظر خود و تکمیل موارد درخواستی، قیمت مورد بیمه مورد نظر خود را مشاهده کرده و خرید خود را با مناسب‌ترین قیمت از سامانه بیمه دات کام انجام دهید

میزان رضایت‌مندی بیمه شدگان از حق بیمه، خسارت دریافتی و... شرکت بیمه‌گر ملت

توانگری مالی یکی از معیارهای مهم ارزیابی شرکت بیمه‌گر است. توانگری مالی، میزان توان مالی شرکت در تحقق تعهدات مالی خود است. هرچه شرکت در ارزیابی معیارهای مربوطه، امتیاز بالایی کسب نماید، از قدرت بالاتر در پرداخت و تأمین مطالبات بیمه‌گزاران برخوردار خواهد بود. بنابراین، بیمه‌گزاران می‌توانند اعتماد بیشتری به آن شرکت بیمه‌گر داشته باشند. بیمه مرکزی هر ساله بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده سال گذشته شرکت‌های بیمه‌گر امتیاز توانگری مالی آن‌ها را در پنج سطح اعلام می‌کند. بر اساس آخرین آمار سازمان بیمه مرکزی در سال 1401، امتیاز توانگری مالی شرکت بیمه‌گر ملت، 409 درصد اعلام شده است. شرکت بیمه ملت با این عدد جزء قدرتمندترین شرکت‌ها در زمینه‌ی بازپرداخت خسارات محسوب می‌شود.

پرسش‌های متداول

شرکت بیمه ملت در کدامی‌ک از رشته‌های بیمه فعالیت دارد؟

این شرکت در انواع رشته‌های بیمه اعم از بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث، بیمه عمر، بیمه‌های درمان، بیمه آتش سوزی و... فعال است.

کدامیک از محصولات شرکت بیمه ملت در سامانه آنلاین بیمه دات کام به فروش می‌رسد؟

بیمه شخص ثالث ملت، بیمه موتور ملت و بیمه آتش سوزی ملت در سامانه آنلاین بیمه دات کام به فروش می‌رسد.به راحتی و تنها با چند کلیک می‌توانید بیمه مورد نظر خود را از بیمه دات کام خریداری کنید.

چرا باید محصولات شرکت بیمه ملت را انتخاب کنیم؟

این شرکت بالاترین میزان توانگری مالی را دارد و علاوه بر آن، شبکه گسترده‌ای از مراکز پرداخت خسارت را در اختیار بیمه‌گزاران قرار می‌دهد.بالا بودن رضایت مشتریان نیز از این بیمه نکته حائز اهمیتی در انتخاب این شرکت است.